Ters Tevrat Ayinleri İçin Talimatlar ve Satanik Ayinler Endeksi

Esenlikler. Bu talimatları okumamış her yeni Satanist’in, buradaki tüm bilgileri sindirerek okuması ve anlaması çok önemlidir. Bu, her Satanist’in hem sağlıklı, kolay ve sorunsuz bir şekilde Ters Tevrat Ayinleri yapmasını mümkün kılacaktır, hem de buradaki birçok bilgi sadece RTR‘lar değil, her tür majikal çalışmada geçerli olduğu için kişinin daha iyi bir büyücü olmasını sağlayacaktır.

RTR Talimatları

Ayinlere başlamadan önce Koruma Aurası meditasyonunu yapmış olmayı tavsiye ederiz. Ondan sonra başlamadan önce enerjinizi yükseltmeniz gerekiyor. Bunun için 666 Enerji Yükseltme (kısaca Güneş Çakrasına 6 kere VUUU, sonra Kalp Çakrasına 6 kere VAAA, en son da Altıncı Çakraya da 6 kere VOOOĞĞĞ sesini titretmek; tavsiyemiz de ilk ikisine titreşimleri uygularken çene kilidini (çeneyi göğse dokundurmak) uygulamak. 6. Çakra için çene kilidine gerek yoktur) uygulayabilirsiniz.

666 Enerji Yükseltme meditasyonu ile enerji yükseltme:

Güneş Çakranıza 6 kere VUUU, sonra Kalp Çakranıza 6 kere VAAA, en son Altıncı Çakranıza da 6 kere VOOOĞĞĞ sesini titretin. İlk ikisine (yani VUUUU ve VAAA sesleri) titreşimleri uygularken çene kilidini (çeneyi sıkı ama nazik bir şekilde göğsünüze bastırın) de uygulayın. 6. Çakranıza VOOOĞĞĞĞ sesini titretirken çene kilidine gerek yoktur.

Burada daha da fazla enerji yükseltmek için bunun üzerine 1-9 kez SATANAS titretmek çok iyi olur. Ondan sonra tercihen Şeytan’a İnvokasyon’u okuyorsunuz. Bu kısmı opsiyonel çünkü her zaman İnvokasyon’u okumaya zaman olmuyor ve Şeytan ve Lilith bu ayinlerin olabildiğince kolay ama etkili olmasını istiyor, ama İnvokasyon’u okumak bir dakikadan çok daha uzun sürmeyeceği için siz okumayı alışkanlık edinin. Ritüellerin formal kısmını kısaltmak bu ayinleri herkesin olabildiğince sık ve fazla yapmasına daha da olanak tanır. Tabii vaktiniz ve isteğiniz varsa İnvokasyonu da yapmanızda fayda var. Bunların hepsini yaptıktan sonra yapacağınız kadar Ters Tevrat Ayini yapıp o günün Ters Tevrat Ayinleri seansını bitiriyorsunuz. Devam etmeden önce SATANAS titreşiminin nasıl yapıldığını da burada anlatalım:

Her bir harf, tam bir nefes ile titretilmelidir. Yani her bir harfi bütün nefesiniz boyunca titreteceksiniz, 7 harflik SATANAS için toplam 7 nefes almış olacaksınız. Her bir harfin titretilişini aşağıda görebilirsiniz.

SATANAS Meditasyonuyla enerji yükseltme:

S – Nefes alın, ondan sonra nefes yolunuzu kısmen kapatarak bir kedi veya yılan gibi bir tıslama sesi çıkarın, nefesinizin sonuna kadar bu sese devam edin.

A – Şimdi yine nefes alın ve tüm nefesiniz boyunca AAAAAAAAAA sesini titretin.

T – Yine nefes alın, ondan sonra dilinizin ucunu üst dişlerinizin hemen arkasına hafifçe bastırın ve nefes verirken ZZZZ ile THTHTH arası bir titreşim verin.

A – Şimdi yine nefes alın ve tüm nefesiniz boyunca AAAAAAAAAA sesini titretin.

N – Nefes alın ve NNNNNNN sesini titretin.

A – Şimdi yine nefes alın ve tüm nefesiniz boyunca AAAAAAAAAA sesini titretin.

S – Son olarak yine nefes alın, ondan sonra nefes yolunuzu kısmen kapatarak bir kedi veya yılan gibi bir tıslama sesi çıkarın, nefesinizin sonuna kadar bu sese devam edin.

Hepsi bu. Eğer tam olarak kavrayamadıysanız veya emin olmak için birinden dinlemeniz gerekiyorsa, Yüksek Rahibe Maxine’in SATANAS titretmesini dinleyebilirsiniz. Anladıysanız bile emin olmak için en az bir kez dinlemenizi tavsiye ederiz.

Bu hazırlıklardan sonra da yapabildiğiniz/istediğiniz kadar Ters Tevrat Ayini yapabilirsiniz. Tercihen ve tavsiyemiz daha önce yapmadığınız bir RTR’ın tam olarak nasıl telaffuz edildiğini anlamak için ses dosyasını arka planda açıp siz de yazı halini takip edin. Anladıktan sonra ilerlemek çok daha kolay ve faydalı olacaktır. Her şeyi dinleyip okunuşu kavradıktan sonra yapma kısmı kolay. Ters İbranice (veya 1-2 durumda Ters Antik Grekçe) “ayet” kısımlarını yazıldığı kadar tekrarla baştan sona titretiyorsunuz, ondan sonra afirmasyon (olumlama) kısmına geçiyorsunuz. Onları da baştan sonra verilen tekrar sayılarında, inanç, güven ve odakla söyledikten sonra ayini kapatıyorsunuz.

Şu anda çok ciddi bir durumla yüzyüzeyiz. İçinde bulunduğumuz durum bir ölüm kalım meselesi, özellikle de savaşları engelleme ritüelleri konu olunca. Pek çok insan aldatılıyor veya gerçeklerle yüzleşemeyecek kadar zayıf ve/veya tembel, ama bu gerçekleri değiştirmiyor. Dünya ekolojik olarak felaket halinde ve berbat bir çöplük halini alıyor. Güvenli ve temiz yiyecek, su ve hatta hava bile gitgide yok oluyor ve konu tüm insan medeniyetini düzinelerce kere yok etmeye yetecek nükleer silahlara da sahip olduğumuzu düşününce herkesin çok ciddi bir şekilde umursaması gereken bir hale geliyor.

Lilith Annemiz, Yüksek Rahiplerimize geleceğim deyimi yerindeyse taşlara kazınmış, sabit olmadığını ve değişime açık olduğunu, ve de insanlığın ve dünyanın şu anda olduğu gibi tayin edildiği felaket yolundan çıkarmamızın çok önemli olduğunu bildirmiştir. Bu yola düşmemizin başlıca suçluları toplam 4 milyar insanın içindeki lanet kehanetlere tapınıp güç verdiği, medeniyeti yok etmek için insanlık düşmanı bir rehberden başka hiçbir şey olmayan İncil ve de tiksinçliğin ve çirkinliğin en üst noktasındaki, insanları insanlıktan çıkarıp kriminal derecede delilikler ve vahşet ihtiva eden İslami Kur’an’dır.

Yapacağınız kadarını yaptıktan sonra etraflıca Aura Temizliği yapmanız önemle tavsiye edilir. Mümkünse de (hatta mümkün değilse de bir şekilde yapın, fark o kadar büyük) sadece görselleştirme veya hayal kurma dışında bunun da üzerine Güneş mantrası olan Surya’yı kullanmak[Önemli not: Surya’nın S’si, Kabalistik S’dir. Yani bu S sesini çıkarmak için dilinizin arkası ile nefes yolunuzu biraz kapatıp kedi tıslaması gibi bir ses çıkarıyorsunuz. Tıpkı SATANAS’ın S’sindeki gibi] daha verimli olacaktır. Bunu 36, 55 (54 + 1 olarak düşünürseniz bölmeniz kolaylaşır) veya 111 (111 bunlar arasında en iyisidir, çünkü Güneş’in sayılarından biri) kere yapmanız yeterlidir. Şu şekilde: 111 kere yapmanız halinde 12 kere auranıza, 12 kere enerji bedeninize, 12’şer kere de 7 çakranıza, sonra da birer kez auranıza, enerji bedeninize ve hep birlikte tüm çakralarınıza yaparsanız etkisini oldukça güçlü bir şekilde hissedeceksiniz. RTR’ları yaparken ve/veya yaptıktan sonra belli bir ölçüde enerji kaybı hissetmeniz son derece normal. Hatta kendinizi çok zorlarsanız yorgun, uykulu hissetmeniz mümkündür. Bunda (kendinizi gereksizce zorlamadığınız sürece) sorun yok ve az önce bahsettiğim gibi auranızı temizlemek üzerinizdeki bu gereksiz yorgunluğu tamamen alacak ve sizi rahatlatacaktır. RTR spam’lediğiniz (üst üste durmadan Ters Tevrat Ayinleri yaptığınız) durumlarda arada her seferinde 111 Surya yerine 36 Surya da işinizi görür, enerjiniz azaldıkça aralarda 666 Enerji Yükseltme/SATANAS ile takviye yapabilirsiniz ve işiniz tamamen bittiğinde okkalı bir şekilde, 111 Surya ile temizlenmeyi unutmayın!

Son olarak, bir RTR seansından sonra daha gelişmiş bir temizlenme çalışması olan Lanetleri Geri Çevirme’nin Birinci Kısmını kullanabilirsiniz. Hatta bu çalışmayı Surya mantrasıyla birleştirmek etkiyi daha da arttıracaktır. Ben, bir Ters Tevrat Ayini seansından sonra 111 Surya titretmekle bu Lanetleri Geri Çevirmeyi birleştiriyorum. Bu çalışmada bahsedilen vücudumuzu 3 tur ışıkla tarama işleminin her turunda 36 Surya titretiyorum, en son tur bittikten sonra da bir kez aurama, bir kez enerji bedenime ve bir kez de tüm çakralarıma birlikte titretiyorum ve bu en son titretmede ışığı son bir kez tepeden tırnağa geçiriyorum ve negatif enerjileri, bunları bizlere gönderenlere geri gönderdikten sonra güçlü bir AUM titreterek, enerjiden parıldar bir halde çalışmayı bitiriyorum ve Şeytan’a ve gönderdiği Demon’a teşekkürlerimi sunup günüme devam ediyorum. Temizlenme işlemini bu şekilde yapmaktan çok yüksek verim alıyorum, isteyenler deneyebilir! Koruma Aurası için de benzer veya gelişimş bir çalışma yapmayanlar aynı çalışmanın İkinci Kısmını kullanabilir.

Not: Bu RTR’ları ne kadar yüksek sesle yaptığınızın önemi yok. Yani var, ama bu ayinler hayat şartlarından bağımsız bir şekilde herkesin yapabilmesi için her SS’in gelişmişlik seviyesinden bağımsız bir şekilde erişimi için bu şekilde erişime açık ve de yaparken en yüksek kolaylığa sahip olun diye Türkçe’ye çevirdiğimiz bir halde bulunuyor. Ciddi olanaksızlık durumlarında ayinleri fısıldama sesinde yapmak bile belli bir ölçüde etkiye sahiptir. Ve de yaparken sakin bir ruh halinde olma gerekliliği de yoktur. Hatta düşmanı yok etmek amaçlı olan ayinlerde (yani birkaçı hariç çoğu) düşmana karşı öfkeli ve/veya nefret dolu olmak ayinlerin gücünü daha da arttıracaktır. Aynı zamanda bu ayinleri düşmana karşı yine bu duygular içerisindeyken yaparsanız çok rahatlatıcı ve katartik bir etki de yaratır. Böyle negatif ve yıkıcı duygularınızı sağlıklı bir şekilde ifade etmiş ve arınmış olursunuz.

2. Not: Pek çok RTR’da “Centil” terimi geçer. Bunu henüz bilmeyenler için açalım. Centil, Yahudi olmayan her ırk için kullanılan bir terimdir. Biz de Centiliz, Siyahiler de Centil, Asyalılar da Centil. (((Onların))) kabilesinden olmayan herkes Centil’dir kısaca.

3. Not: Titreşimleri mükemmel derecede doğru yapmanız gerekmiyor, elinizden geleni yapın yeter. Ve de bir sesi bir anlığına yanlış çıkardınız diye bütün ayin veya o tekrar boşa gitmiyor, kendinizi düzeltip devam etmeniz yeterli. Önemli olan genel olarak doğru olabilmektir, bir-iki ufak hata işleri mahvetmeyecektir, hatta ayinin enerjilerini sorun olacak kadar sekteye uğratmaz. Elinizden geleni yapın yeter. Zaten işinizi kolaylaştırmak amacıyla MP3 ses dosyaları var, bunları da dinlemeniz önerilir.

Yüksek Rahiplerden gelen özel talimatlar ve bilgilendirmeler:

Ters Tevrat Ayinleri yapmanızın ikinci-üçüncü gününden itibaren daha önce hissettiğinizden çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Tanrıların çocukları için sorunsal durumlar bu Yahudi’lerin yarattığı matrix’vari sistemden ötürü Tanrılarımızın bize ulaşmasının sınırlı olmasındandır ve bu durum tersine döndürüldüğü zaman bu bizim için muazzam pozitif ve düşmanlarımız için de aynı derecede muazzam lanetleyici bir durum olacaktır.

Düşmanın tüm oyunu bunun üzerine kurulmuştur; Güneşin önünü bulutlarla örtüp yokmuş gibi davranmak ve böylece kurbanlarının kurtuluş yolunu görmemesi üzerine. Ama Güneş yaklaştığı zaman kör olanlar bile yanacaktır. Tanrıların çocukları olarak Güneşin o yakıcı ışınlarında biz kutsanıp temizlenirken düşmanlarımız da yanıp kül olacaktır.

Eğer Tanrılar toplum bilincine geri yerleşecek olurlarsa Yahudileri ne Kaballa, ne Koruma Aurası, ne de 72 isim; hiçbir şey kurtarmayacaktır. Onları şu an yargılanma ve yokolmadan koruyan tek şey toplumsal bilincin ve “goyim”lerin kontrolleri altında olmaları.

Joy of Satan forumlarında bilgili ve ilgili bir kardeşimiz olan Lydia’nın şu forum yazısında [bu eski forumdaki bir yazı ve eski forum düşman yardakçıları yüzünden kapatıldı, yandaki bağlantının çalışmaması normaldir. Yine de kaynak belirtmek için burada tutmaya devam ediyoruz.] da RTR’larla ilgili birkaç ekstra talimat bulunmaktadır, bazı kişilerin düşebileceği hataları ve kafalarına takılan soruları cevaplamaya yarayacaktır:

– Ters Tevrat Ayinleri (çoğunlukla) negatif çalışmalar olmalarına rağmen Mars veya Satürn saatlerinde yapılmak zorunda değillerdir. Lanet yapmıyoruz, lanetleri ters çeviriyoruz. Yoğunlukla negatif ağırlıklı ayinler bu saatlerde biraz daha etkili olacak da olsa her gezegensel saat işlevseldir.

– RTR’lar güç kelimeleri DEĞİLLERDİR. Ters İbranice’dir. Titretmeyi çok uzatmak bu kelimeleri daha güçlendirmeyecektir. Çoğu 9 tekrarlı RTR’ı yapmak bir saat değil, 10 dakika sürecektir. Her bir harfin tam bir nefes boyunca titretilmesi gerekmiyor, bu buna daha fazla güç katmayacaktır. Burada güç her bir tam kelimededir, her bir harfte değil.

– Hayır, Ters Tevrat Ayinleri öncesinde yıkanmanız veya resmi bir ayin yapmanız gerekmiyor.

– Ters Tevrat Ayini yapmaya üşeniyor, yapmak istemiyorsanız bu yapmak için daha da önemli bir sebeptir. Düşman manipülasyonunun üstünde kalın. Üşenseniz bile dişinizi az sıkıp 1-2 tane yapınca kalanlarını çok rahatlıkla yaptığınızı göreceksiniz.

– Fazla zamanınız veya enerjiniz varsa titretilecek paragrafları katlarıyla titretebilirsiniz. 9 yerine 18 kez, 27 kez veya daha fazla titretebilirsiniz. Ondan sonra da verilen sayıda afirmasyon söylemeniz yeterlidir, afirmasyon sayısını da çarpmak o kadar fayda sağlamayacaktır.

– RTR’lar çok önemlidir. Eğer ki yaparken rehberliğe ve desteğe ihtiyacınız varsa veya mahremiyet edinmek için biraz yardım gerekiyorsa Şeytan Baba’dan ve/veya Gardiyanınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Tanrılar elimizden geldiğince çok RTR yapabilmemizi istiyor, o yüzden yardımlarını esirgemeyeceklerdir.

– Mahremiyet ihtiyacınız varsa rahatlıkla edinebilirsiniz. Bir büyü çalışması yapıp Ters Tevrat Ayinleri yapacak mahremiyet sağlayabilirsiniz. Sesleri bastırmak için arkaplandan müzik de çalabilirsiniz. Başka çözümler de üretmekten çekinmeyin, yaratıcı olun.

– Evet, RTR’ları Ay boşluktayken de yapabilirsiniz. Ters Tevrat Ayinleri zaten başlatıldı, o yüzden boşluktaki bir Ay, RTR’ın etkisini yok etmeyecektir.

Evet, talimatları verdiğimize göre hadi işi yapma kısmına geçelim. Elbette başta dediğimiz gibi bu tarz ayinlerden önce Şeytan’a İnvokasyon okunuyor, o yüzden önce bununla başlıyoruz:

Şeytan’a İnvokasyon

“In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.

Dünya’nın Yöneticisi, Gerçek Tanrı, Her Şeye Gücü Yeten ve Tarifsiz Olan, insanı kendisinin imajını ve suretini aksettirmesi için yaratan Şeytan’ın adıyla Du’at’ın Kuvvetleri’ni bana yüce güçlerini bahşetmeleri için davet ediyorum. Ortaya çıkın ve beni kardeşiniz ve dostunuz olarak ağırlayın.

Beni tüm geçmiş hata ve yanılgılardan kurtar Ey Yüce Şeytan; beni hakikat, bilgelik ve anlayışla doldur, beni inanç ve hizmetimde güçlü kıl ki her zaman için Sana sadık kalayım ve methiye, onur ve görkem sonsuzluğa ve ebediyete dek Senin olsun.”

(sonrasında isterseniz bir AUM titretebilir ve coşkulu bir şekilde “Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a atfolsun!” diyebilirsiniz. Hristiyanların dualarını Amen, Hallelujah ile kapatması gibisinden, tabii o da bizim şanlı Pagan kültürümüzden çalıntıdır.) 

Ters Tevrat Ayinleri

Nihai RTR

AN İTİBARİYLE UYGULADIĞIMIZ TEK RTR BUDUR. Aşağıda gördüğünüz diğer Ters Tevrat Ayinleri burada listeleniyor, ancak bu sadece merak edenlerin incelemeleri için. Artık o Ters Tevrat Ayinleri uygulanmıyor. Düşmanın Yom Kippur’unda Kol Nidre RTR’ını uygulamamız gibi nadir istisnalar olabiliyor; ancak bunların her birini zaten sitemizde duyurduğumuz için keyfi bir şekilde bu ritüelleri uygulamanıza gerek yoktur. AKSİ DUYURULMADIKÇA AŞAĞIDAKİ ESKİ TEVRAT AYİNLERİ KISMINDAKİ RİTÜELLERİ YAPMAYIN.

Aşağıdakilerin hepsi tıpatıp aynı ritüeldir, sadece sizlere kolaylık olması adına birçok farklı sürüm vardır. Kullanımınız için hangi sürüm uygunsa onu seçebilirsiniz.
Nihai RTR dosyaları:

PDF

Tek Sayfalık Görsel

Boyanabilir Sürüm – Bu sürüm için Joy of Satan forumlarındaki Soaring Eagle 666 kardeşimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu sürümler için yapmanız gereken tek şey sayfayı açmak, RTR’ı normal bir şekilde yaparken harflerin üzerini mouse imleciniz veya telefondaysanız parmağınızla karalamak ve böyle böyle aşağı kadar giderek ritüeli bitirmek, sonrasındaysa sayfayı kapatmak. Sayfa önbelleğinizde kaydolmadığından ötürü sayfayı kapatmak, kağıdı yakmak veya görsel dosyasını silmekle eşdeğerdir, yine belgeyi yok etmiş olursunuz. Boyanabilir Nihai RTR sürümleri:
Tam Sürüm/Siyah Tam Sürüm/Sadece Harfler/Siyah, Sadece Harfler
Boyanabilir sürümlerin hepsini indirmek içinse buraya tıklayınız.

 

NİHAİ RTR’A YENİ EK – Tetragrammaton’u Öldürme RTR Eki

RTR BİTTİKTEN SONRA HEMEN ÜSTÜNE BU YAPILACAK
Tetragrammaton’u Öldürme Nihai RTR Eki

Tetragrammaton’u Öldürme RTR Eki – Boyanabilir Sürüm:

Bu sürüm için Soaring Eagle 666 kardeşimize teşekkürler.

Beyaz sürümler:

Tam Sürüm/Sadece Okunuşlar/Sadece Harfler

Siyah sürümler:

Tam Sürüm/Sadece Okunuşlar/Sadece Harfler

 

Eski Ters Tevrat Ayinleri

Kol Nidre

Centiller İçin Yılanı Güçlendirme

Centillerin Gücünü Restore Etme

Düşmanı Silahsızlandırma: Adaleti Restore Etme

Düşmanı Sorumlu Tutma

İletişimi Restore Etme

İsa Mesih Düşünce Formunu Yok Etme

İsrail’i Lanetleme

Kafa Karışıklığını Giderme

Keçinin Üzerindeki Laneti Ters Çevirme

RTR #1: Savaş Çıkmasını Engelleme

RTR #2: Savaş Çıkmasını Engelleme

RTR #3:  Savaş Çıkmasını Engelleme

Tanrıların Otoritesini Restore Etme

Ters Şema Duası

Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme

Yahudi Hüküm ve Egemenliğini Yok Etme: Birinci Kısım

Yahudi Hüküm ve Egemenliğini Yok Etme: İkinci Kısım

YHWH’in 42 İsmini Lanetleme

YHWH’in 72 İsmini Lanetleme

Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme

Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma

Diğer Ayinler

Bu ayinleri de belirli zamanlarda yapmaktayız. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, bu ayinleri yapacağımız zamanlar da aynı şekilde sitemizden duyurulup açıklanıyor, o zamanlar dışında bu ayinleri kendi başınıza yapmanızın bir anlamı yoktur. Bunların ana yapılış şekilleri, grup ayinleri olarak uygulanmadır. Grup ayinleri derken tüm Joy of Satan üyeleri olarak hep birlikte, aynı tarihlerde uyguluyoruz; yoksa bu ayinleri kendi başınıza yapabilirsiniz ve gruba ihtiyacınız yok. Pek çok kimse öyle yapıyor zaten. İhtiyacınız olan grup, dahil olduğunuz küresel Satanik ailedir.

Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

Joy of Satan’ı Koruma Ayini

Satanist’ler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

“Ters Tevrat Ayinleri İçin Talimatlar ve Satanik Ayinler Endeksi” hakkında 13 yorum var

 1. esenlikler rtr yaparken zorlanıyorum başım dönüyor nefes nefese kalıyorum falan ve bütün sayfayı tek seferde yapamıyorum 6 tane ibranice harf karalayıp rtr yapabildim acaba şeytan babamıza yardımım dokunmuş mudur?

  1. Esenlikler,

   Enerjisel olarak çok küçükte olsa bir işe yaramış olabilir. Ancak bir işi yarım yapmak ve hatta çeyreğini yapmak o işi başarmak anlamına gelmez. Çabanızı ve bu savaşta sorumluluk alıp düşmana karşı mücadele etmenizi taktir ediyorum ama olmamış bir şeye olmuş demem ne size ne bize bir yarar sağlamaz. Öncelikle RTR ile ilgili talimatları tekrar okuyun. 666 Enerji Yükseltmeyi ve SATANAS titretmeyi doğru bir şekilde yaptığınıza emin olun. Belli ki sorun yeterince enerjiye sahip olamamanızdan kaynaklanıyor çünkü.

   İyi geceler.

   1. teşekkürler zaten yanlışlarımı söyleyin ki doğrusunu yapayım yarın bir daha deniycem

 2. Merhaba, RTR’leri yaptıktan sonra temizlenme tarzında bir şey mi yapmamız lazım? Eğer öyle bir şey söz konusuysa nasıl olduğunu anlatabilir veya o konuda bir yazınız varsa link atabilir misiniz? Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Yazıda zaten uzun uzun anlattık. O yüzden yazıdan alıntılıyorum.

   “Yapacağınız kadarını yaptıktan sonra etraflıca Aura Temizliği yapmanız önemle tavsiye edilir. Mümkünse de (hatta mümkün değilse de bir şekilde yapın, fark o kadar büyük) sadece görselleştirme veya hayal kurma dışında bunun da üzerine Güneş mantrası olan Surya’yı kullanmak[Önemli not: Surya’nın S’si, Kabalistik S’dir. Yani bu S sesini çıkarmak için dilinizin arkası ile nefes yolunuzu biraz kapatıp kedi tıslaması gibi bir ses çıkarıyorsunuz. Tıpkı SATANAS’ın S’sindeki gibi] daha verimli olacaktır. Bunu 36, 55 (54 + 1 olarak düşünürseniz bölmeniz kolaylaşır) veya 111 (111 bunlar arasında en iyisidir, çünkü Güneş’in sayılarından biri) kere yapmanız yeterlidir. Şu şekilde: 111 kere yapmanız halinde 12 kere auranıza, 12 kere enerji bedeninize, 12’şer kere de 7 çakranıza, sonra da birer kez auranıza, enerji bedeninize ve hep birlikte tüm çakralarınıza yaparsanız etkisini oldukça güçlü bir şekilde hissedeceksiniz. RTR’ları yaparken ve/veya yaptıktan sonra belli bir ölçüde enerji kaybı hissetmeniz son derece normal. Hatta kendinizi çok zorlarsanız yorgun, uykulu hissetmeniz mümkündür. Bunda (kendinizi gereksizce zorlamadığınız sürece) sorun yok ve az önce bahsettiğim gibi auranızı temizlemek üzerinizdeki bu gereksiz yorgunluğu tamamen alacak ve sizi rahatlatacaktır. RTR spam’lediğiniz (üst üste durmadan Ters Tevrat Ayinleri yaptığınız) durumlarda arada her seferinde 111 Surya yerine 36 Surya da işinizi görür, enerjiniz azaldıkça aralarda 666 Enerji Yükseltme/SATANAS ile takviye yapabilirsiniz ve işiniz tamamen bittiğinde okkalı bir şekilde, 111 Surya ile temizlenmeyi unutmayın!

   Son olarak, bir RTR seansından sonra daha gelişmiş bir temizlenme çalışması olan Lanetleri Geri Çevirme’nin Birinci Kısımını kullanabilirsiniz. Hatta bu çalışmayı Surya mantrasıyla birleştirmek etkiyi daha da arttıracaktır. Ben, bir Ters Tevrat Ayini seansından sonra 111 Surya titretmekle bu Lanetleri Geri Çevirmeyi birleştiriyorum. Bu çalışmada bahsedilen vücudumuzu 3 tur ışıkla tarama işleminin her turunda 36 Surya titretiyorum, en son tur bittikten sonra da bir kez aurama, bir kez enerji bedenime ve bir kez de tüm çakralarıma birlikte titretiyorum ve bu en son titretmede ışığı son bir kez tepeden tırnağa geçiriyorum ve negatif enerjileri, bunları bizlere gönderenlere geri gönderdikten sonra güçlü bir AUM titreterek, enerjiden parıldar bir halde çalışmayı bitiriyorum ve Şeytan’a ve gönderdiği Demon’a teşekkürlerimi sunup günüme devam ediyorum. Temizlenme işlemini bu şekilde yapmaktan çok yüksek verim alıyorum, isteyenler deneyebilir! Koruma Aurası için de benzer veya gelişimş bir çalışma yapmayanlar aynı çalışmanın İkinci Kısımını kullanabilir.”

   Anlamadığınız bir kısım olursa lütfen sorun.

   İyi geceler.

 3. Adanma ayini yapıcam ondan öncesinde korunma tarzı bir sey yapman gerekiyor mu?

 4. Esenlikler,
  Bir şey soracağım, ay boşluktayken RTR yapılıyor ama lanetleri geri çevirme ay boşluktayken yapılmıyor yani RTR sonrası ay boşluktaysa lanetleri geri çevirme yapamaz mıyız?

  1. Ay boşluktayken çalışmalarınızı yapmanızda bir problem yok, yalnızca çalışmanıza Ay boşluktayken başlamayın çünkü Ay boşluktayken başlanan (dikkat edin, başlanan diyorum, yapılan değil) çalışmalar etki göstermez. Ancak Ters Tevrat Ayinleri zaten çok önceden başladığımız bir çalışma, yani aslında ortak bir amaca enerji yönlendiriyoruz ve çoktan başladık. Onun aksine Lanetleri Geri Çevirme bireysel amaçlarla bireysel olarak yaptığımız bir çalışma, dolayısıyla ona başladığınız tarihte Ay’ın büyümekte olduğuna emin olun ancak zaten başladıysanız ve şu anda sürdürüyorsanız çalışmayı her seferinde Ay’ın boşlukta olmadığı bir saate denk getirmek zorunda değilsiniz.

 5. İyi akşamlar.

  İbrahimi bloklarımı yıkmak için her gün ters şema duasını okuyorum. 40 günlük meditasyona da yeni başlamış durumdayım. nihai rtr değilde neden şema duası derseniz daha pratik geliyor. hem diğerinde telaffuzda zorlanırken şema duasında rahatlıkla söylüyorum. kulaklığımda arka planda müzik dinlerken rtr yapabilir miyim? Apparat-Goodbye şarkısını dinlerken söylemesi keyifli oluyor. Bu arada yanlış yapmak istemem şöyle yapılıyor dimi

  DAKH-EH • HAĞV-H’YAH • UU-NEY-OĞ-LEY •
  HAĞV-H’YAH • LEY-AĞRA-TSİİ • AĞM-ŞŞ x9 (hepsi tek seferde söylenip başa dönülüyor 9. tekrara kadar=
  yoksa her biri mi 9 kez söylenecek:
  DAKH-EH DAKH-EH DAKH-EH DAKH-EH DAKH-EH DAKH-EH DAKH-EH DAKH-EH (9) SONRA diğerine mi geçiliyor?

  1. Daha pratik ve daha kolay geliyor olabilir, ancak şu anda Nihai RTR ve Tetragrammaton’u Öldürme RTR’ını yapmamızın nedeni “pratik” olması değil şu anda yaptığımız tüm RTR’ları bir çatı altında toplamasıdır. Eğer isterseniz ekstradan yine Ters Şema Duası RTR’ını her gün yapabilirsiniz, ancak Nihai RTR + Tetragrammaton’u Öldürme RTR’ının yerine geçmez.

   “hem diğerinde telaffuzda zorlanırken şema duasında rahatlıkla söylüyorum.”

   Başlangıçta zorlanmanız çok doğal, zaten tam da o yüzden bu ses dosyasını telafuzlarına daha kolay alışmanız için RTR belgemizin en başına koyduk.

   “kulaklığımda arka planda müzik dinlerken rtr yapabilir miyim?”

   Yapabilirsiniz ancak etkisini azaltmadığından emin olun. RTR yaparken şarkıdan dolayı aklınız karışabilir ve eğer öyle bir ihtimal varsa bence hiç o topa girmeyin bile.

   Ayrıca Ters Şema Duası RTR’ı ilk söylediğiniz gibi yapılıyor. Baştan başlayıp sonuna kadar tek tekrar titretiyorsunuz, başa dönüyorsunuz ve bunu 9 kez tekrar ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir