Güç Meditasyonları

Ön bilgi: Bu sayfa ilk başta planladığımızdan çok daha uzun oldu ve size bayağı yoğun bir bilgi yığması yapmış bulunduk. Ama artık Güç Meditasyonları konusunda gerekli bölümleri ayırdık, artık daha da rahat bir şekilde okuyabilirsiniz.

Önemli Güncelleme: Bu yazıyı bir süredir meditasyonları net bir şekilde uygulayabilmek için her gün takip eden okuyucularımız var, bunun farkındayız. Bu yazıda hala hangi meditasyonun nasıl yapıldığını bulabilirsiniz, ama eğer ki gün gün takip edebileceğiniz kolay bir program istiyorsanız artık bunu PDF haline sokup size buradan sunduk. 40 günlük meditasyon programını buyrun ve tepe tepe kullanın. 40 gün yazdığına da bakmayın, 8. sayfada bulunan “PROGRAM BİTTİKTEN SONRA OPSİYONEL MEDİTASYONLAR” bölümü takip edilerek bile en hızlı haliyle 6-8 ay, hatta aheste aheste ilerlerseniz size 1-3 yıl (ve hatta daha fazla) tepe tepe yetecek derinlikte meditasyonların bilgilerini sizin için oraya linkledik. İyi eğlenceler!

Esenlikler. Her zaman teorik, bilgi verici nitelikte yazıyoruz. Ama artık insanlara direkt olarak faydalı olacak bir şey olan güç meditasyonlarını paylaşacağız. Bu konudaki Türkçe kaynaklarda da diğer hemen her konuda olduğu gibi çok yanlış bilgiler var. Gerek başka varlıklardan, mesela Şeytan’dan direkt enerji çekmeye çalışmak olsun, gerek kanlı çalışmalarla enerji yükseltmeye çalışmak olsun; ya insanın ruhuna zararlı ve dejenere öğretiler, ya da direkt parazitik çalışmalar veriliyor. Gerçek güç meditasyonunun ne olduğu ve nasıl yapılacağı hakkında fazla bir bilgi yok ne yazık ki. Ama aslında ruhaniyet ve güç meditasyonu o kadar zor bir şey değil. Otantik ruhani pratikler hem kolay, hem doğal, hem de zevklidir. Bizim burada vereceğimiz meditasyonlar da genellikle Astaroth’un Sekiz Yönlü Yolunu takip eder. Bu İslam veya Hristiyanlıkta anlatıldığı gibi adap veya “ahlak kuralları”yla alakasızdır. Gerçekte, Sekiz Yönlü Yol zihnin ve ruhun güçlerini çok arttıran şu maddeleri gözlemlemeyi ve pratik etmeyi içerir:

1. Asana’lar – Hatha Yoga, Kundalini Yoga, Beş Tibetli ve Tai Chi gibi vücudu fiziksel olarak pozisyonlandırmalar. Kundalini yılanının güvenli bir şekilde yükselişini mümkün kılmak için fiziksel vücudumuzun da omuriliğin nazikçe gerilmesi ve hareket ettirilmesiyle güçlendirilmesi gerekir.

2. Pranayama – Nefes Egzersizleri. Bunlar hakkında ileride sitemizde daha çok yazı yazacağız.

3. Dhyana – Meditasyon.

4. Mantra’lar – Belli amaçlar ve/veya kişisel güçler elde etmek için güç kelimelerinin titretilmesi.

5. Yantra’lar – Sigiller ve belli semboller üzerine meditasyon [en yüksek etki için mantra titretmeyle birlikte kullanılır.].

6. Mudra’lar – Vril’i [chi/prana/”cadıgücü”] aktive edecek belli el mühürleri.

7. Bandha’lar – Yılanı uyarıp yönlendiren enerji kilitleri.

8. Maithuna – Partner veya partnerlerle, veya yalnız yapılan cinsel aktivite. Yaşam gücünü hem aktifleştirmek, hem de arttırmak için orgazm çok önemlidir. Bu yüzden Hristiyan Kilisesi ve Müslüman programları tüm ruhani güç ve bilgiyi yoketme çalışmalarında sürekli olarak cinsel aktiviteyi sınırlar koyup cinselliği lanetlerler.

Yukarıdaki yazanların hepsini uygulamak kişinin güçlerini büyük oranda arttırmasına yarayacak ve Tanrılığa ulaşma süresini kısaltacaktır.

Ufak bir girişten sonra şimdi de meditasyonlara geçelim. Aşağıda 40 günlük bir program var. Bu programı takip etmenin şu faydaları olacak:

– Aura temizliği aracılığıyla ruhani hijyen ve iyileşme.

– Zihni kontrol edebilmek ve iradeyi güçlendirmek için boşluk meditasyonu.

– Tinsel enerji “motorlarınızı” döndürüp enerji seviyenizi arttırmak için çakra açma egzersizleri.

– Tinsel enerjinizi maksimuma çıkarmak için çakra döndürme egzersizleri.

– Biyoelektrik alanınızı silahlaştırılmış, evrensel bir koruma alanına çevirmek için çalışmalar.

– İsteğiniz buysa düşmana karşı savaşta en kısa zamanda yerinizi alabilecek seviyeye geleceksiniz. Almanız tavsiye edilir. 🙂

– Çok daha enerjik ve sağlıklı hissedeceksiniz.

– Psikolojik olarak da kendinize bir programa sadık kalabileceğinizi ve de yetenekli olduğunuzu kanıtlamış olacaksınız.

– Du’at’ın Tanrıları’nı ve Şeytan’ı ruhani gelişim ve büyüme isteğinizden ötürü memnun etmiş olacaksınız.

Bu faydaların bir kısmında Şeytan ve Tanrılardan bahsediyoruz ama bu programı takip etmek için Satanist olmanıza gerek yoktur. Elbette Satanist olmak size Tanrıların koruması ve rehberliğini de sağlar ama Şeytan belli “elit” bir kesimi değil, insanlığın tamamını temsil eder ve öğretilerimiz bu yüzden herkese açıktır. Burada verdiğimiz 40 günlük meditasyon programında sabah ve akşam meditasyonlarınız olacak. Sabah-akşam meditasyon yapmak sadece sabah veya sadece akşam meditasyon yapmaktan çok daha faydalıdır. Son olarak da bu meditasyonları aksatmak biyoelektriğinizde dalgalanmalar yaratacağından mutsuzluk, sinirlilik, düşük enerji gibi ruh hallerine girebilirsiniz. Bu Güç Meditasyonları, düzenli yaptığınız takdirde hem sağlık, güç, mutluluk ve başka pek çok şeyinizi arttıracak, hem büyü çalışmalarınızdan aldığınız başarıları destekleyecek, hem de ruhaniyetin varlığı konusunda kesin ve şaşmaz bir kanıt görevi görecektir. Programın kendisini az yukarıdaki linkten edindikten sonra aşağıda da her bir meditasyonun nasıl yapıldığını okuyup anlayabilirsiniz.

NOT:Bu yazı öteki şekilde çok uzun olacağı için Çakra Meditasyonlarını ayrı bir yazıda topladık. Açmanız gereken çakranın egzersizine o yazımızdan bakabilirsiniz.

Aura Temizliği:

Önünüzde bir güneş düşün. Parlak, altın sarısı-beyaz ışınlarını vücudunuzun tüm ön kısmına gönderiyor. Bu ışınları hissetmeye odaklanın, aynı zamanda da görsel olarak da kafanızda imajını kurmaya çalışın. Bu his ve imajı kavradıktan sonra bu güneşi kopyalayıp arkanıza da koyun. Güneş ışınları sırtınızı da bütünüyle aydınlatıyor. Bunu da becerdikten sonra birer tane yukarınıza ve aşağınıza koyun. Sonra da sol tarafınıza ve sağ tarafınıza. Bu güneşler parlak, iyileştirici ve rahatlatıcı ışınlarını vücudunun her parçasına gönderiyor. Siz de parıldıyorsunuz ve her tarafınızda altın sarısı-beyaz renkli ışınlar var. Bu ışıkların vücudunuzdaki, ruhunuzdaki ve auranızdaki tüm negatif bağlantıları, enerjileri ve pislikleri yakıp temizlediğini hayal edin. Güneşin hayat dolu ışınlarının altında hiçbir şansları yok. Sonra 7 çakranıza da tek tek minyatür güneşler koyup onları da bu şekilde temizlediğini düşünüp hissedebilirsiniz.

Koruma Aurası:

Öncelikle etrafınızda altın sarısı-beyaz bir aura hayal edin. Bunu sürdürürken içinizden “Auram tüm negatif enerjileri, kötülükleri ve hasetliği bana zarar vermeden aynen sahibine geri gönderiyor. Bu koruyucu enerjileri Şeytan’daki kardeşlerimle paylaşıyorum.” diye dokuz kere tekrar edin ve buna inanın. Sonra her nefes alışınızda içine yine güneş renginde (yani altın sarısı-beyaz) ve parıldayan enerjiler çektiğinizi hayal edin ve tüm varlığınızı doldurduğunu hissedin. Sonra her nefes verişinizde de bu enerjilerin çıkıp auranızı doldurup daha da parlaklaştırdığını ve güçlendirdiğini hayal edin ve hissedin. Bu nefes alıp vermeyi de dokuz veya dokuzun katları kadar yapın. Zaman içinde ekleyebildikçe nefes eklemeye gayret edin, çünkü auranızı daha uzun süre bu şekilde “şarj” etmenize yarar. Başlangıçta çoğu egzersiz için altın sarısı-beyaz enerjiler kullanırız çünkü bu iyileşmenin, korumanın ve temizlemenin rengidir ve kullanması kolaydır. Aynı zamanda Güneş’in enerjileri de bu renktir. Daha gelişmiş bir seviyeye gelince auranızı farklı renklere sahip enerjilerle şarj edip etkilerini görebilirsiniz veya Satanist iseniz elektrik mavisi Satanik Enerjileri kullanarak da şarj edebilirsiniz, ama şimdilik güneş enerjileri yeterli olacaktır.

Not: TÜM nefes egzersizlerinde en ama en önemli şey rahatlıktır. Herhangi bir nefes egzersizi fazla veya zor geliyorsa söylenilen tekrar sayısından daha azını yapabilirsiniz. Dokuz yerine altı, hatta üç nefes ile bile başlayabilirsiniz. Sonra alıştıkça ve rahat olduğunuz ölçüde zaman içinde nefes ekleyebilirsiniz. Bu not konu hangi nefes egzersizi olursa olsun geçerlidir.

Boşluk Meditasyonu:

Boşluk Meditasyonu “zihni sakinleştirmek” veya “Farkındalık Meditasyonu” olarak da bilinir. Boşluk meditasyonunun faydaları arasında istenmeyen düşünce ve etkileri istenilen anda kapatabilme, (sıradan insanların halinde olduğu gibi) düşüncelerin tarafından kontrol edilmek yerine düşüncelerini kontrol edebilme ve de iç huzur hissi edinme vardır. Güç meditasyonlarını uygulayan herkes için Boşluk Meditasyonu çok önemlidir ve gelişmiş büyü pratiklerinde başarılı olmak için önemlidir. Güç meditasyonları düşüncelerimizin gücünü de arttırır ve bu yüzden düşüncelerimizi kontrol edebilmek, isteğe göre açıp kapatabilmek veya odaklayabilmek çok önemlidir. Aynı zamanda güç meditasyonları düşüncelerimizi güçlendirdiği için duyarlılığı ve farkındalığı yüksek olan insanlar bu düşünceleri telepatik olarak daha kolay hissedebilirler. Boşluk Meditasyonu zihni eğittiği için başka insanlar düşüncelerimizi bilemezler. Şimdi, ön bilgiden sonra Boşluk Meditasyonunun nasıl yapıldığına geçelim:

Boşluk meditasyonu için birden fazla teknik vardır ama en nihayetinde hepsi kafamızdan düşünce
geçmemesini sağlamak üzerinedir. Amaç düşüncelerimizi kapatıp şimdiye ve buraya odaklanmaktır.
Belli nefes egzersizleri bunu kolaylaştırabilir, ve hafif bir trans haline girmenize de yardımcı olur. Örneğin düşünmeyi bırakırken altı saniye kadar nefes alıp, altı saniye kadar nefesimizi tutup yine altı saniye kadar bir sürede verebiliriz. Ama bu saniyeleri zihnimizden saymak yerine tahmini bir süre devam etmek gerekir çünkü aklımızdan herhangi bir düşünce veya ses geçmemesini sağlamak Boşluk Meditasyonunun amacıdır. Yani düşünmemek. Zihnimizin tamamen bomboş olması. Bu meditasyonu gözler açıkken bir objeye odaklanıp da yapabilirsiniz, gözlerini kapatıp içine odaklanıp rahatlaya da bilirsiniz. Gözler kapalıyken Boşluk Meditasyonu yapmak transa girmenin yollarından da biridir.


Tam Yogik Nefes:

Bu nefes egzersizi yeni başlayan yoga öğrencilerine öğretilen ilk ve temel nefes egzersizlerinden biridir.

Omuriliğiniz düz olacak şekilde oturun veya ayakta durun. Burnundan nefes alın. Alt karın kaslarınızı dışarı itip ilk önce ciğerlerinizin dibini havayla doldurun. Sonra orta kısmını, en son da en üst kısımlarını doldurun. Sonra nefesinizi 5, 8 veya 10 saniye tutun (en rahat hangisiyse, bunu asla zorlamayın. Hatta 5 saniye bile fazlaysa 3 ile de başlayabilirsiniz.). Sonra da önce alt karın kaslarınızı kasıp ondan sonra da karın kaslarınızı ciğerlerinizin orta ve üst kısmını içlerinde hiç hava kalmayana kadar boşaltacak şekilde kasın. Bunların hepsini yapınca bir tekrar yapmış oluyorsunuz. Başlarda 8-10 tekrar yeterlidir. Tabii o kadarı bile zor geliyorsa daha azı da mümkün. İlerledikçe daha da fazla yapabilirsiniz, hatta en nihayetinde normal nefes almanızı bunla değiştirmek size çok fayda sağlayacaktır.

Bu nefes egzersizi biyoelektriği yükseltmeye ve insanı daha gelişmiş nefes egzersizlerine hazırlamaya yarar.

Not: Nasıl yapıldığını anlamadıysanız veya emin değilseniz buradaki videodan izleyebilirsiniz:

Çakra Döndürme:

Bu meditasyon sadece birkaç dakika alır ve odaklanmaya olanağınız olan her yerde yapabilirsiniz. Kolay ve zamanınızın olmadığı zamanlarda uzun meditasyonların yerine bunu da uygulayabilirsiniz.

Dikkatinizi omuriliğinizin köküne, kuyruk sokumunuza odaklayın ve kök çakranızı bir girdap (veya başka deyişle küçük bir piramit) gibi hayal edin. Bu çakrayı dolgun, güçlü bir kırmızı olarak hayal edin ve döndürün. Bu çakrayı kendi kendine ve hızlı bir şekilde dönene kadar döndürmeye devam edin. Uç noktasının yukarı baktığına emin olun.

Tüm çakralar için bu döndürmeyi yapın, her birinin rengini ve baktığı yönü doğru hayal edip kendi kendine ve hızlı bir şekilde dönene kadar döndürün. Her bir çakrayı zengin, parlak bir renkte, dönen bir girdap olarak hayal edin. Çakraların yerini bilmiyorsanız bu belgede çakralara dair tasvirler ve bilgiler bulabilirsiniz. Özellikle sondaki resimler çok yardımcı olur.

1. – Kök Çakrası – Kırmızı, yukarı bakar.
2. – Sakral Çakra – Turuncu, yukarı bakar.
(Bu iki çakra hariç diğer hepsi aşağı bakar, yani ters piramit şeklindedir. Bir de bunun haricinde kalp
çakrası iki yöne de bakar, sanki iki piramidi geniş uçlarından yapıştırmışsınız gibi.)
3. Güneş Çakrası/Solar Çakra – Altın rengi, aşağı bakar.
4. Kalp Çakrası – Yeşil, bunun şekli az önce parantezde de anlattığım gibidir. Bu şekle yoni denir.
5. Boğaz Çakrası – Güçlü bir gökyüzü mavisi, aşağı bakar.
6. Altıncı Çakra – Koyu mavi veya lacivert, aşağı bakar.
7. Taç Çakrası – Mor, aşağı bakar.

Altıncı çakrayı döndürürken Üçüncü Gözünün arkasına, beyninizin içine odaklanın. Pek çok insan yanlış bir şekilde 3. Gözün 6. Çakra olduğuna inanıyor. 3. Göz 6. Çakranın bir uzantısıdır, çakranın kendisi değildir.

Her bir çakranın güçlü, parlak bir rengi olmalıdır. Kara/kararmış veya kirli çakralar düzgün çalışmayanlardır. Bunları döndürmeye ve gözünüzde canlandırmaya devam edip orijinal, güçlü renklerine döndürebilirsiniz. Veya sadece auranızı temizleyebilirsiniz.

Çakralar daha hızlı döndüğü zaman bu bizi talihsizlik ve hastalıklardan korur, bizi astral düzlemlere açar ve de hem fiziksel dünyada, hem de astralde bizi korur. Böyle enerji çalışmalarının her gün yapılması gerekiyor ki güçlü bir enerji alanı kalıcı olarak kurulsun; kısa dönemde kazanılan faydalar kaybedilebilir veya geri kazanılması zor olabilir.

Temel Meditasyonu:

Bu tüm büyünün temeli olan egzersiz, enerjiyi yönlendirme ve zihin gücü konularında bir pratiktir.

Rahat bir koltuk veya sandalyede oturun veya yatın, ve rahatlayın.

Her nefesinizde sadece akciğerlerinizin hava değil, aynı zamanda tüm vücudunuzun da enerji soluduğunu hayal ve irade edin. Tüm vücudunuzla enerji soluyorsunuz. Nefesiniz, enerji emmek/soğurmak için bir odak.

Her nefes alışınızla vücudunuzun her bir santiminin aynı anda enerji emdiğini bilerek devam edin. Tıpkı kuru bir süngerin suya batırıldığında suyu emmesi gibi her nefeste vücudunuz da enerji emmeli.

Herkes bir birey olduğu için enerjiyi her birimizin nasıl hissettiği kişiden kişiye göre biraz fark gösterecektir.

Bunun tersini yapmak için enerjiyi dışa doğru nefes verirken soluyun. Bu sizi yorabilir ve bu yüzden de sık sık yapılmamalı, ama nasıl dışa enerji verildiğini anlamak için pratik yapabilirsiniz.

* Enerjiyi dışa solumak; tılsımlara güç vermek, sigilleri (mühürleri) şarj etmek (enerjiyle doldurmak), şifa ve bunun gibi enerji kullanmanız veya yönlendirmeniz gereken bir durum olduğu her yerde kullanılabilir.

* Enerji, aynı zamanda önce solunup emilebilir ve ondan sonra da vücudunuzun belli bir bölgesine iyileşme için yönlendirilebilir.

* Çok kısa bir zaman içinde enerjiyi içine solurken hissedebilmeniz mümkün olacaktır. İlerledikçe enerjiyi kafanızda canlandırman gerekmeden görebileceksiniz.

* Bu egzersizdeki en önemli şey hissetmektir, özellikle de yeniyseniz. Enerjiyi göremiyorsanız görmeye uğraşmak dikkatinizi dağıtabileceğinden buna uğraşmayın. Sadece hissetmeniz yeterlidir.

İlerledikçe bu enerji emme tekniğini Güneşten veya başka istediğiniz her şeyden enerji emmek için kullanabilirsiniz.

Referanslar:

Astaroth’un Sekiz Yönlü Yolu hakkında bilgi ve Joy of Satan 40 günlük ruhani gelişim programını sağlayan Joy of Satan organizasyonuna teşekkürler.

“Güç Meditasyonları” hakkında 32 yorum var

 1. Merhabalar
  Hatha Yoga’nın ve Kundalini Yoga’nın PDF’lerine ulaşamıyorum. JoS’un programına da baktım orada da hata veriyor, silinmiş galiba. İnternette olanları yapmak doğru olur mu veya tekrardan yükleme şansınız var mıdır acaba?

  1. Esenlikler,

   Kırık link konusunda bizi uyardığınız için sağ olun, en yakın zamanda gerekli düzeltmeler yapılacaktır.

   Şimdilik bir hotfix olarak Hatha Yoga ve Kundalini Yoga‘ya ulaşabilmeniz için linkleri burada veriyorum, hatta emin olmak için 5 Tibetli rutinini de koyayım. Yoga rutinleri için talimatlar da burada.

   İyi yogalar, umarım gelişiminiz çok bölünmemiştir!

   EDIT: Linkler en kolay erişim açısıdan yazının kendisine de eklenmiştir. Kırık linkleri tam olarak hangi sayfamızda veya belgemizde bulduğunuzu da paylaşabilirseniz onu da en kısa zamanda güncelleriz. İyi günler!

   1. Çok teşekkürler
    Yandex’te bulunan programın PDF’inde 6. sayfada üzerlerine tıklanmıyor.

    1. Esenlikler,

     Ne demek, görevimiz. O bahsettiğiniz de hata değildir, bilerek öyle yapılmıştır. Bu sitemizden önce blogumuz vardı, şimdi de sitemizde aynı yazı var. 6. sayfanın başındaki o bağlantıya tıklanınca zaten orada kısaca özetlenmiş olan tüm meditasyonlara burada erişebiliyorsunuz.

     İyi akşamlar.

     1. Benim hatam o zaman tekrardan teşekkür ederim
      İyi akşamlar

 2. Selamlar bu aralar meditasyonlarda başarısızım.
  Bir tuhaflık var, eskiden kolayca dalıp giderken şimdi bir eksiklik ve huzursuzluk hissediyorum. Özellikle aura temizleme meditasyonunda mor renkli ve kara bir çiçeğin beni ve enerjimi emdiğini bir kadınında beni izlediğini hissediyorum. Ve imajinasyonda başarısız kalıyorum. Depresif bir dönemde de değilim. Boşluk meditasyonları işe yarıyor sadece o kadar. Ne yapmalıyım ?

  1. Esenlikler,

   Üzerinizde negatif bir şey de olabilir, kendi kuruntunuz da olabilir. Her halükarda tavsiyem, meditasyonlarınızı daha da şevk ciddiyetle yapmanızdır. Sizin iradeniz ve gücünüz dışarıdaki herhangi bir etkiye üstün gelecektir, bunun inancıyla hareket edin. Bununla birlikte, Satanistseniz RTR yapmak da üzerinizdeki herhangi bir etkiyi söküp atmak için olmazsa olmazdır.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Kısa cevap:

   Olmaz.

   Uzun cevap:
   Günde tek öğün yemek yemek ne kadar “olur”sa, bu da o kadar olur. Meditasyon yapmanın önemi hakkında yazıları bu sebeple uzun tutuyoruz (bir de alakalı vaazlar uzun diye! :). Meditasyon ve yoga, Satanizmin temelidir. Bunlar olmadan başka hiçbir şey olmaz.

   İyi akşamlar.

 3. Merhaba, ben uzak bir ülkedeyim.
  Kelimeleri anlamıyorum, makine çevirisi.
  Chakra Pin sola ve sağa dönecek mi?
  Lütfen biliyorsan bana bildir.

  I’m from a far country.
  I don’t understand the language, so it’s machine translation.
  Which direction does the chakraspin rotate to?
  I’m worried.
  Please tell me if you know.

  1. Salutations.

   If you know English, all the better. Just about all our content is officially procured from the Joy of Satan website and the Forums, so you can find all this content there in English. In the latter, you will also find multilingual subforums, in the event your native language is something else entirely.

   Hope this helps,
   Good day to you.

 4. Merhabalar,
  40 günlük meditasyon programına başladım dün; fakat daha önce hiç meditasyon yapmadığım için midir yoksa imajinasyon yeteneğimin çok kötü olduğundan mıdır bilmiyorum ama odaklanma ve bir şeyleri kafamda canlandırma konusunda zorluk yaşıyorum. – Mesela aura temizleme meditasyonundaki o güneşi hissetme- O yüzden dün ilk denemelerimde yaptıktan sonra, sanki yapamamışım gibi hissettim. Bir günü tam anlamıyla başardığımı hissedene kadar tekrarlamam da bir sorun oluşur mu? Veya bana verebileceğiniz bir tavsiye var mıdır, teşekkür ederim.

  1. Esenlikler,

   Bu tarz tökezlemeler özellikle de başta normaldir. “Yapamadığını” düşünme, “beceremediğini” sanma da özellikle de yeni insanlar arasında oldukça yaygın. Bu konuda size verebileceğimiz en önemli tavsiye, pes etmemektir. Pes etmeyin, şevkinizi kırmayın, devam edin. İmgeleme yeteneği de, odak yeteneği de, enerjiyi hissetme yeteneği de zamanla gelişecek şeylerdir. Neredeyse herkes Boşluk Meditasyonuna bir seferde 5-10 saniye odaklanarak başlar; bunu saniyelerden dakikalara, hatta istediğiniz kadar süreye çekmek sizin elinizde. Boşluk Meditasyonu sadece tek bir örnek, bunu tüm egzersiz ve yeteneklere uyarlayabilirsiniz. Odağınızın sonuna geldiğinde ve dikkatiniz dağıldığında egzersiz mahvolmuyor, tek yapmanız gereken şey tekrar odaklanmak, ve sonra tekrar, ve tekrar, ve tekrar. Zaten zihninizi eğiten şey de odağınız dağıldığında bu şekilde tekrar odaklanma hareketidir. Spor salonunda ağırlık kaldırmak gibi düşünün, ağırlığı indirdikçe kasınız gevşiyor, sonra kaldırıp tekrar kasıyorsunuz. Ve gittikçe daha fazla ağırlığı daha uzun süre kaldırabilecek konuma geliyorsunuz. Aynı mantık.

   İyi günler.

 5. Az önce 9-11 günleri arası güç meditasyonu programını yaparken, aura temizlemede önerilen çakralarda küçük toplar imgeleme ile çakra döndürmeyi aynı anda yapmak istedim. Sonuç olarak ise ilk önce karnımdan göğsüme zorlayarak bir şeyin yükseldiğini ve tüm bedenimin hafifçe titrediğini hissettim. Şuan ise yeni duş almış olmama rağmen soğuk terler döküyorum. Bu noktada diğer meditasyonları yapmak mantıklı mıdır ? Umarım hızlı cevap verirsiniz çünkü aksi denmedikçe devam etmek istiyorum.

  1. Esenlikler,

   Böyle durumlarda altın kural, rahatsız hissediyorsanız durmak ama rahatsız değilseniz devam etmektir. Yeni ve yoğun bir his yaşasanız bile kötü değilse, aşırı gelmiyorsa devam etmekte sakınca yoktur. Aklınızda bulunsun.

   İyi akşamlar.

 6. Güç meditasyonlarına yeni başladım. Aura temizliği ve koruma aurası yaparken gözlerimin kapalı mı olması gerek?

  1. Esenlikler,

   Nasıl rahatsanız öyle yapabilirsiniz. Genelde yeni arkadaşlar (Boşluk Meditasyonu hariç) çoğu meditasyonda gözleri kapalı çalışıyor. Siz nasıl isterseniz öyle yapabilirsiniz tabii.

   İyi günler.

 7. Aura temizliği veya Koruma aurasında güneşin altın sarısı ışınlarını imaje edemiyorum, sadece beyaz ışınları imaje edebiliyorum
  bu sorun yaratır mı?

  1. Esenlikler,

   Beyaz da bu amaç için kötü olmasa da en kuvvetli renklerden biri altındır, özellikle de beyaz-altın koruma ve temizlenme için en iyisidir. Kendinizi zorlamadan nazikçe sebat edin, başaracaksınız. Hiç olmuyorsa beyaz da iyidir, sonuçta niyetiniz ve aklınızdaki beyaz-altın.

   İyi günler.

 8. Merhaba, meditasyon esnasında koruma aurasını oluşturduktan hemen sonra koruma aurası ile bedenim arasında kırmızı bir aura daha beliriyor. Fakat isteğimle oluşturduğum bir durum değil, spontane gelişiyor. Umarım bu durumla ilgili bir bilginiz vardır, bir şeylerin yanlış gitmesini istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Esenlikler,

   Belki kendi auranızın doğal rengi kırmızıdır. Herkesin bir aura rengi vardır, sizinki de o olabilir. Ancak elbette korunma ve temizlenme için en iyi renk beyaz-altındır. O yüzden durum bu olsa da bu egzersiz sırasında auranızın tamamını bu renge boyamanızı öneririm.

   Olsa da olmasa da ekleyeyim, rahatsız edici bir his vermiyorsa sorun yoktur, rahat olun.

   İyi akşamlar.

 9. Bu 40 gün meditasyon programının kaçıncı gününde büyü yapmaya ve demonlarla iletişime geçmeye kalkabiliriz? Yoksa 40 günden daha fazla mı devam etmemizi önerirsiniz?

  1. Esenlikler,

   Büyü için kullandığımız enerji yine kendi enerjimizdir. Ve bu enerjinin en büyük kaynağı da enerji motorlarınız olan çakralarımızdır. O yüzden tavsiyem ciddi bir şekilde büyüye girişmeden önce tüm çakralarınızı açma egzersizlerini tamamen yapmanız, yani programı bitirmenizdir. Aynı zamanda o kadar süre boyunca yoga yapmış olmak da biyoelektriğinizin güçlenmesinde rol oynayacak, büyüde başarınızı arttıracaktır.

   Tanrıları davet etme çalışmaları için de önerim aynıdır, acil bir durum yoksa.

   İyi akşamlar!

 10. Efendim öncelikle selamlar. Bir kac soru sormak istiyorum .Öncelikle ben lunarkinezi ile uğraşıyorum bu benim şeytan la veya diğer tanrılarla iliskimi bozar mı ?

  İkinci sorum ise bu meditasyonlari yapmadan önce adanma rituelini yapmak şart mı çünkü henüz fırsat bulamadım (açıkçası bu beni üzüyor)

  Şimdiden çok teşekkürler

  1. Esenlikler,

   “Lunarkinezi” diye arayınca önüme Wattpad yazıları ve neden bahsettiğini bilmeyen insanların forum yazıları geldi. Bu tabirden kastınız nedir tam olarak? Ay’ı kontrol etmek falan değildir herhalde. İnternette insanlara negatif enerji yükleme falan diyor, bu mu? Her halükarda kara büyünün de Satanizm’de yeri vardır, kara büyü ve benzeri şeyler adaleti sağlamak içindir. Tabii sorumlu ve makul olmak gerekiyor.

   İkinci sorunuzun cevabı olarak da hayır. Herkes meditasyon yapabilir, hatta meditasyon yapan çoğu insan Satanist değildir. Tabii genelde teknikleri bizimkiler kadar gelişmiş olmuyor, ama her halükarda biz Spiritüel Satanistlerin teknikleri herkese açıktır. Deneyebilirsiniz. Adanmayıysa ancak tamamen emin olduktan sonra yapınız.

   Son bir ekleme olarak “Efendim” ve “Selam” gibi kelimeler İbranice’den gelir, kullanmamaya çalışıyoruz. Size de Satanist olun olmayın, bir Türk olarak aynısını tavsiye ederim.

   İyi geceler.

   1. Kastım şu eminimki kinezileri biliyorsunuzdur ve çoğu pozitif enerji ile yapılır lunarkinezi insanın içindeki ofkeyi ve nefreti yonlendirme uzerine odaklanmıştır bu şekilde hem insanlara zarar verebilir hemde onların acılarını alabilirsiniz ve emin olunki başımıza ne geliyorsa wattpad ten geliyor 🙂

    1. Dediğim gibi, kara büyüde bile sıkıntı yoktur. Ancak belirtmem gerekiyor, kara büyüde enerjilere bağlanmamak çok önemlidir, o yüzden bu “lunarkinezi” olayı hiç de iç açıcı bir olay gibi görünmüyor. Gerçekten adaleti sağlamanız gereken biri varsa daha uygun tekniklerle yapmanız daha iyi olur.

 11. 40 Günlük programa başladım fakat bazı şeyleri nasıl imajine edeceğimi bilmiyorum. Örneğin çakralara güneş yerleştirme. Güneşi nasıl bir şekil olarak imajine edeceğim? Gökteki şekliyle mi? biraz detaylı anlatır mısınız

  1. Esenlikler,

   Bu tarz imgelemeler zamanla oturacaktır, hiç endişe etmeyin. İlk başta hayal kurmada zorlanma, odaklanmada zorlanma, zihni boşaltamama veya sadece kısa süreler boyunca boşaltabilme gibi olaylar olması gayet normal, sonuçta yeni başlıyorsunuz. Zamanla bunların hepsi düzelecektir. Güneşleri de parlak, sıcak, güçlü ve enerji yayan toplar olarak düşünebilirsiniz. Şeklini özellikle o ya da bu şekilde imgelemenize gerek yok, niyet ve genel taslak aynı olduğu sürece her şekilde işe yarar.

   İyi geceler.

 12. Boşluk meditasyonu odaklanma ve konsantrasyon yeteneğimizi de arttırır mı?
  Mesela derste hocayı daha iyi dinlemek veya okuduğumuz bir yazıyı daha iyi anlayabilmek gibi.
  Bazı işleri yapmak sıkıcı geldiği için aklımıza farklı farklı düşünceler geliyor ve bu yüzden odaklanma sorunu yaşıyoruz.

  1. Esenlikler,

   Elbette. Boşluk Meditasyonunun en önemli faydalarından biri de zaten odaklanma yeteneğini vei radeyi eğitmesidir. Bu dediğiniz konuların hepsine yardımcı olacaktır.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir