Güç Meditasyonları

Ön bilgi: Bu sayfa ilk başta planladığımızdan çok daha uzun oldu ve size bayağı yoğun bir bilgi yığması yapmış bulunduk. Ama artık Güç Meditasyonları konusunda gerekli bölümleri ayırdık, artık daha da rahat bir şekilde okuyabilirsiniz.

Önemli Güncelleme: Bu yazıyı bir süredir meditasyonları net bir şekilde uygulayabilmek için her gün takip eden okuyucularımız var, bunun farkındayız. Bu yazıda hala hangi meditasyonun nasıl yapıldığını bulabilirsiniz, ama eğer ki gün gün takip edebileceğiniz kolay bir program istiyorsanız artık bunu PDF haline sokup size buradan sunduk. 40 günlük meditasyon programını buyrun ve tepe tepe kullanın. 40 gün yazdığına da bakmayın, 8. sayfada bulunan “PROGRAM BİTTİKTEN SONRA OPSİYONEL MEDİTASYONLAR” bölümü takip edilerek bile en hızlı haliyle 6-8 ay, hatta aheste aheste ilerlerseniz size 1-3 yıl (ve hatta daha fazla) tepe tepe yetecek derinlikte meditasyonların bilgilerini sizin için oraya linkledik. İyi eğlenceler!

Esenlikler. Her zaman teorik, bilgi verici nitelikte yazıyoruz. Ama artık insanlara direkt olarak faydalı olacak bir şey olan güç meditasyonlarını paylaşacağız. Bu konudaki Türkçe kaynaklarda da diğer hemen her konuda olduğu gibi çok yanlış bilgiler var. Gerek başka varlıklardan, mesela Şeytan’dan direkt enerji çekmeye çalışmak olsun, gerek kanlı çalışmalarla enerji yükseltmeye çalışmak olsun; ya insanın ruhuna zararlı ve dejenere öğretiler, ya da direkt parazitik çalışmalar veriliyor. Gerçek güç meditasyonunun ne olduğu ve nasıl yapılacağı hakkında fazla bir bilgi yok ne yazık ki. Ama aslında ruhaniyet ve güç meditasyonu o kadar zor bir şey değil. Otantik ruhani pratikler hem kolay, hem doğal, hem de zevklidir. Bizim burada vereceğimiz meditasyonlar da genellikle Astaroth’un Sekiz Yönlü Yolunu takip eder. Bu İslam veya Hristiyanlıkta anlatıldığı gibi adap veya “ahlak kuralları”yla alakasızdır. Gerçekte, Sekiz Yönlü Yol zihnin ve ruhun güçlerini çok arttıran şu maddeleri gözlemlemeyi ve pratik etmeyi içerir:

1. Asana’lar – Hatha Yoga, Kundalini Yoga, Beş Tibetli ve Tai Chi gibi vücudu fiziksel olarak pozisyonlandırmalar. Kundalini yılanının güvenli bir şekilde yükselişini mümkün kılmak için fiziksel vücudumuzun da omuriliğin nazikçe gerilmesi ve hareket ettirilmesiyle güçlendirilmesi gerekir.

2. Pranayama – Nefes Egzersizleri. Bunlar hakkında ileride sitemizde daha çok yazı yazacağız.

3. Dhyana – Meditasyon.

4. Mantra’lar – Belli amaçlar ve/veya kişisel güçler elde etmek için güç kelimelerinin titretilmesi.

5. Yantra’lar – Sigiller ve belli semboller üzerine meditasyon [en yüksek etki için mantra titretmeyle birlikte kullanılır.].

6. Mudra’lar – Vril’i [chi/prana/”cadıgücü”] aktive edecek belli el mühürleri.

7. Bandha’lar – Yılanı uyarıp yönlendiren enerji kilitleri.

8. Maithuna – Partner veya partnerlerle, veya yalnız yapılan cinsel aktivite. Yaşam gücünü hem aktifleştirmek, hem de arttırmak için orgazm çok önemlidir. Bu yüzden Hristiyan Kilisesi ve Müslüman programları tüm ruhani güç ve bilgiyi yoketme çalışmalarında sürekli olarak cinsel aktiviteyi sınırlar koyup cinselliği lanetlerler.

Yukarıdaki yazanların hepsini uygulamak kişinin güçlerini büyük oranda arttırmasına yarayacak ve Tanrılığa ulaşma süresini kısaltacaktır.

Ufak bir girişten sonra şimdi de meditasyonlara geçelim. Aşağıda 40 günlük bir program var. Bu programı takip etmenin şu faydaları olacak:

– Aura temizliği aracılığıyla ruhani hijyen ve iyileşme.

– Zihni kontrol edebilmek ve iradeyi güçlendirmek için boşluk meditasyonu.

– Tinsel enerji “motorlarınızı” döndürüp enerji seviyenizi arttırmak için çakra açma egzersizleri.

– Tinsel enerjinizi maksimuma çıkarmak için çakra döndürme egzersizleri.

– Biyoelektrik alanınızı silahlaştırılmış, evrensel bir koruma alanına çevirmek için çalışmalar.

– İsteğiniz buysa düşmana karşı savaşta en kısa zamanda yerinizi alabilecek seviyeye geleceksiniz. Almanız tavsiye edilir. 🙂

– Çok daha enerjik ve sağlıklı hissedeceksiniz.

– Psikolojik olarak da kendinize bir programa sadık kalabileceğinizi ve de yetenekli olduğunuzu kanıtlamış olacaksınız.

– Du’at’ın Tanrıları’nı ve Şeytan’ı ruhani gelişim ve büyüme isteğinizden ötürü memnun etmiş olacaksınız.

Bu faydaların bir kısmında Şeytan ve Tanrılardan bahsediyoruz ama bu programı takip etmek için Satanist olmanıza gerek yoktur. Elbette Satanist olmak size Tanrıların koruması ve rehberliğini de sağlar ama Şeytan belli “elit” bir kesimi değil, insanlığın tamamını temsil eder ve öğretilerimiz bu yüzden herkese açıktır. Burada verdiğimiz 40 günlük meditasyon programında sabah ve akşam meditasyonlarınız olacak. Sabah-akşam meditasyon yapmak sadece sabah veya sadece akşam meditasyon yapmaktan çok daha faydalıdır. Son olarak da bu meditasyonları aksatmak biyoelektriğinizde dalgalanmalar yaratacağından mutsuzluk, sinirlilik, düşük enerji gibi ruh hallerine girebilirsiniz. Bu Güç Meditasyonları, düzenli yaptığınız takdirde hem sağlık, güç, mutluluk ve başka pek çok şeyinizi arttıracak, hem büyü çalışmalarınızdan aldığınız başarıları destekleyecek, hem de ruhaniyetin varlığı konusunda kesin ve şaşmaz bir kanıt görevi görecektir. Programın kendisini az yukarıdaki linkten edindikten sonra aşağıda da her bir meditasyonun nasıl yapıldığını okuyup anlayabilirsiniz.

NOT: Bu yazı öteki şekilde çok uzun olacağı için Çakra Meditasyonlarını ayrı bir yazıda topladık. Açmanız gereken çakranın egzersizine o yazımızdan bakabilirsiniz.

Aura Temizliği:

Önünüzde bir güneş düşünün. Parlak, altın sarısı-beyaz ışınlarını vücudunuzun tüm ön kısmına gönderiyor. Bu ışınları hissetmeye odaklanın, aynı zamanda da görsel olarak da kafanızda imajını kurmaya çalışın. Bu his ve imajı kavradıktan sonra bu güneşi kopyalayıp arkanıza da koyun. Güneş ışınları sırtınızı da bütünüyle aydınlatıyor. Bunu da becerdikten sonra birer tane yukarınıza ve aşağınıza koyun. Sonra da sol tarafınıza ve sağ tarafınıza. Bu güneşler parlak, iyileştirici ve rahatlatıcı ışınlarını vücudunun her parçasına gönderiyor. Siz de parıldıyorsunuz ve her tarafınızda altın sarısı-beyaz renkli ışınlar var. Bu ışıkların vücudunuzdaki, ruhunuzdaki ve auranızdaki tüm negatif bağlantıları, enerjileri ve pislikleri yakıp temizlediğini hayal edin. Güneşin hayat dolu ışınlarının altında hiçbir şansları yok. Sonra 7 çakranıza da tek tek minyatür güneşler koyup onları da bu şekilde temizlediğini düşünüp hissedebilirsiniz. Çakraların nerede olduğuna dair bir görsele aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu görselde çakraların ön ve arka “uzantıları” da gösteriliyor, ama bunu şu anda takmanıza gerek yok. Sadece ortada gösterilen yerlere odaklanın. Görsele tıklayarak daha büyük boyutta görüntüleyebilirsiniz:


Koruma Aurası:

Öncelikle etrafınızda altın sarısı-beyaz bir aura hayal edin. Bunu sürdürürken içinizden “Auram tüm negatif enerjileri, kötülükleri ve hasetliği bana zarar vermeden aynen sahibine geri gönderiyor. Bu koruyucu enerjileri Şeytan’daki kardeşlerimle paylaşıyorum.” diye dokuz kere tekrar edin ve buna inanın [Elbette henüz Satanist değilseniz ikinci cümleyi söylemenize gerek yok!]. Sonra her nefes alışınızda içine yine güneş renginde (yani altın sarısı-beyaz) ve parıldayan enerjiler çektiğinizi hayal edin ve tüm varlığınızı doldurduğunu hissedin. Sonra her nefes verişinizde de bu enerjilerin çıkıp auranızı doldurup daha da parlaklaştırdığını ve güçlendirdiğini hayal edin ve hissedin. Bu nefes alıp vermeyi de dokuz veya dokuzun katları kadar yapın. Zaman içinde ekleyebildikçe nefes eklemeye gayret edin, çünkü auranızı daha uzun süre bu şekilde “şarj” etmenize yarar. Başlangıçta çoğu egzersiz için altın sarısı-beyaz enerjiler kullanırız çünkü bu iyileşmenin, korumanın ve temizlemenin rengidir ve hem kullanması kolay, hem de güçlüdür. Aynı zamanda Güneş’in enerjileri de bu renktir. Daha gelişmiş bir seviyeye gelince auranızı farklı renklere sahip enerjilerle yükleyip etkilerini görebilirsiniz veya Satanist iseniz elektrik mavisi Satanik Enerjileri kullanarak da yükleyebilirsiniz, ama başlarda (ve genel olarak her zaman koruma için) güneş enerjileri/renkleri yeterli olacaktır.

Not: TÜM nefes egzersizlerinde en ama en önemli şey rahatlıktır. Herhangi bir nefes egzersizi fazla veya zor geliyorsa söylenilen tekrar sayısından daha azını yapabilirsiniz. Dokuz yerine altı, hatta üç nefes ile bile başlayabilirsiniz. Sonra alıştıkça ve rahat olduğunuz ölçüde zaman içinde nefes ekleyebilirsiniz. Bu not konu hangi nefes egzersizi olursa olsun geçerlidir.

Boşluk Meditasyonu:

Boşluk Meditasyonu “zihni sakinleştirmek” veya “Farkındalık Meditasyonu” olarak da bilinir. Boşluk meditasyonunun faydaları arasında istenmeyen düşünce ve etkileri istenilen anda kapatabilme, (sıradan insanların halinde olduğu gibi) düşüncelerin tarafından kontrol edilmek yerine düşüncelerini kontrol edebilme ve de iç huzur hissi edinme vardır. Güç meditasyonlarını uygulayan herkes için Boşluk Meditasyonu çok önemlidir ve gelişmiş büyü pratiklerinde başarılı olmak için önemlidir. Güç meditasyonları düşüncelerimizin gücünü de arttırır ve bu yüzden düşüncelerimizi kontrol edebilmek, isteğe göre açıp kapatabilmek veya odaklayabilmek çok önemlidir. Aynı zamanda güç meditasyonları düşüncelerimizi güçlendirdiği için duyarlılığı ve farkındalığı yüksek olan insanlar bu düşünceleri telepatik olarak daha kolay hissedebilirler. Boşluk Meditasyonu zihni eğittiği için başka insanlar düşüncelerimizi bilemezler. Şimdi, ön bilgiden sonra Boşluk Meditasyonunun nasıl yapıldığına geçelim:

Boşluk meditasyonu için birden fazla teknik vardır, ama en nihayetinde hepsi kafamızdan düşünce geçmemesini sağlamak üzerinedir. Amaç düşüncelerimizi kapatıp şimdiye ve buraya odaklanmaktır.
Belli nefes egzersizleri bunu kolaylaştırabilir, ve hafif bir trans haline girmenize de yardımcı olur. Örneğin düşünmeyi bırakırken altı saniye kadar nefes alıp, altı saniye kadar nefesimizi tutup yine altı saniye kadar bir sürede verebiliriz. Ama bu saniyeleri zihnimizden saymak yerine tahmini bir süre devam etmek gerekir, çünkü aklımızdan herhangi bir düşünce veya ses geçmemesini sağlamak Boşluk Meditasyonunun amacıdır. Yani düşünmemek. Zihnimizin tamamen bomboş olması. Bu meditasyonu gözler açıkken bir objeye odaklanıp da yapabilirsiniz, gözlerinizi kapatıp içine odaklanıp rahatlaya da bilirsiniz. Gözler kapalıyken Boşluk Meditasyonu yapmak, transa girmenin yollarından da biridir.

Eklememiz gereken başka bir nokta da, diğer meditasyonlar gibi bu meditasyonu dakikalar boyunca yapıyor olacaksınız. Ancak kimse sizden, bu dakikalar boyunca aklınızdan tek bir düşünce bile geçmemesini sağlamanızı beklemiyor, en azından ilk başta. Ustalığın bile işaretlerinden biri, aralıksız dakikalarca zihni boş tutabilmektir. Çoğu insan için ilk başlarda zihni sadece birkaç saniye susturabilmek normaldir. Bu, pratikle ve sebat ettikçe artacaktır. Zaten zihni odaklanma ve sakinleşme yönünde eğiten şey, zihin her dağıldığında bu şekilde odağı geri toplama hareketidir. Kısaca bu egzersiz sırasında zihniniz dağılırsa hiç endişe etmeyin; bu son derece normal. Deyimi yerindeyse siz bir dağsınız, aklınızdan geçen düşünceler de etrafınızdan geçip giden bulutlar. Bu bulutlara aldırış etmeyin, birkaç saniye bunlara dikkatiniz takılsa bile geri odaklanıp rahatlayın. Bir nevi, gökyüzünde şimşek çakması gördüğünüzde, ardından gelen gök gürültüsünü beklerken zihninizin sessizliğini düşünün.

Tam Yogik Nefes:

Bu nefes egzersizi yeni başlayan yoga öğrencilerine öğretilen ilk ve temel nefes egzersizlerinden biridir.

Omuriliğiniz düz olacak şekilde oturun veya ayakta durun. Burnundan nefes alın. Alt karın kaslarınızı dışarı itip ilk önce ciğerlerinizin dibini havayla doldurun. Sonra orta kısmını, en son da en üst kısımlarını doldurun. Sonra nefesinizi 5, 8 veya 10 saniye tutun (en rahat hangisiyse, bunu asla zorlamayın. Hatta 5 saniye bile fazlaysa 3 ile de başlayabilirsiniz.). Sonra da önce alt karın kaslarınızı kasıp ondan sonra da karın kaslarınızı ciğerlerinizin orta ve üst kısmını içlerinde hiç hava kalmayana kadar boşaltacak şekilde kasın. Bunların hepsini yapınca bir tekrar yapmış oluyorsunuz. Başlarda 8-10 tekrar yeterlidir. Tabii o kadarı bile zor geliyorsa daha azı da mümkün. İlerledikçe daha da fazla yapabilirsiniz, hatta en nihayetinde normal nefes almanızı bunla değiştirmek size çok fayda sağlayacaktır.

Bu nefes egzersizi biyoelektriği yükseltmeye ve insanı daha gelişmiş nefes egzersizlerine hazırlamaya yarar.

Not: Nasıl yapıldığını anlamadıysanız veya emin değilseniz buradaki videodan izleyebilirsiniz:

Çakra Döndürme:

Bu meditasyon sadece birkaç dakika alır ve odaklanmaya olanağınız olan her yerde yapabilirsiniz. Kolay ve zamanınızın olmadığı zamanlarda uzun meditasyonların yerine bunu da uygulayabilirsiniz.

Dikkatinizi omuriliğinizin köküne, kuyruk sokumunuza odaklayın ve kök çakranızı bir girdap (veya başka deyişle küçük bir piramit) gibi hayal edin. Bu çakrayı dolgun, güçlü bir kırmızı olarak hayal edin ve döndürün. Bu çakrayı kendi kendine ve hızlı bir şekilde dönene kadar döndürmeye devam edin. Uç noktasının yukarı baktığına emin olun.

Tüm çakralar için bu döndürmeyi yapın, her birinin rengini ve baktığı yönü doğru hayal edip kendi kendine ve hızlı bir şekilde dönene kadar döndürün. Her bir çakrayı güçlü, parlak bir renkte, dönen bir girdap olarak hayal edin. Çakraların yerini bilmiyorsanız bu diyagram size yardımcı olacaktır. Burada sadece “ortada” duran çakraya odaklanıp onu döndürüyorsunuz, aynı hizada bulunan ön ve arka noktalar o çakranın uzantısıdır ve bu meditasyona yeni başlayan birinin bu uzantıları düşünmesine gerek yoktur. Aynı zamanda bu çakralar piramit şeklinde birer girdaptır, bu yüzden şekilleri açısından böyle düşüneceksiniz. Bu konuda da zorlanıyorsanız bu görseli inceleyin. Egzersizi doğru yapmanız için bilmeniz gereken şeyler bunlardır. Bu çakraların yerleştirilmesi ve hizalanması konusunda detaylı bilgi almayı arzulayanlar, isteğe bağlı olarak bu sayfadaki bilgileri ve görselleri inceleyebilir, fakat bu zorunlu değildir.

1. – Kök Çakrası – Kırmızı, yukarı bakar.
2. – Sakral Çakra – Turuncu, yukarı bakar.
(Bu iki çakra hariç diğer hepsi aşağı bakar, yani ters piramit şeklindedir. Bir de bunun haricinde kalp
çakrası iki yöne de bakar, sanki iki piramidi geniş uçlarından yapıştırmışsınız gibi.)
3. Güneş Çakrası/Solar Çakra – Altın rengi, aşağı bakar.
4. Kalp Çakrası – Yeşil, bunun şekli az önce parantezde de anlattığımız gibidir. Bu şekle yoni denir.
5. Boğaz Çakrası – Güçlü bir gökyüzü mavisi, aşağı bakar.
6. Altıncı Çakra – Çivit mavisi veya lacivert, aşağı bakar.
7. Taç Çakrası – Mor, aşağı bakar.

Altıncı çakrayı döndürürken Üçüncü Gözünüzün arkasına, beyninizin içine odaklanın. Pek çok insan yanlış bir şekilde 3. Gözün 6. Çakra olduğuna inanıyor. 3. Göz 6. Çakranın bir uzantısıdır, çakranın kendisi değildir.

Her bir çakranın güçlü, parlak bir rengi olmalıdır. Kara/kararmış veya kirli çakralar düzgün çalışmayanlardır. Bunları döndürmeye ve gözünüzde canlandırmaya devam edip orijinal, güçlü renklerine döndürebilirsiniz. Veya sadece auranızı temizleyebilirsiniz.

Çakralar daha hızlı döndüğü zaman bu bizi talihsizlik ve hastalıklardan korur, bizi astral düzlemlere açar ve de hem fiziksel dünyada, hem de astralde bizi korur. Böyle enerji çalışmalarının her gün yapılması gerekiyor ki güçlü bir enerji alanı kalıcı olarak kurulsun; kısa dönemde (((kazan)))ılan faydalar kaybedilebilir veya geri (((kazan)))ılması zor olabilir.

Temel Meditasyonu:

Tüm büyünün temeli olan bu egzersiz, enerjiyi yönlendirme ve zihin gücü konularında bir pratiktir.

Rahat bir koltuk veya sandalyede oturun veya yatın, ve rahatlayın.

Her nefesinizde sadece akciğerlerinizin hava değil, aynı zamanda tüm vücudunuzun da enerji soluduğunu hayal ve irade edin. Tüm vücudunuzla enerji soluyorsunuz. Nefesiniz, enerji emmek/soğurmak için bir odak.

Her nefes alışınızla vücudunuzun her bir santiminin aynı anda enerji emdiğini bilerek devam edin. Tıpkı kuru bir süngerin suya batırıldığında suyu emmesi gibi her nefeste vücudunuz da enerji emmeli.

Herkes bir birey olduğu için enerjiyi her birimizin nasıl hissettiği kişiden kişiye göre biraz fark gösterecektir.

Bunun tersini yapmak için enerjiyi dışa doğru nefes verirken soluyun. Bu sizi yorabilir ve bu yüzden de sık sık yapılmamalı, ama nasıl dışa enerji verildiğini anlamak için pratik yapabilirsiniz.

* Enerjiyi dışa solumak; tılsımlara güç vermek, sigilleri (mühürleri) şarj etmek (enerjiyle doldurmak), şifa ve bunun gibi enerji kullanmanız veya yönlendirmeniz gereken bir durum olduğu her yerde kullanılabilir.

* Enerji, aynı zamanda önce solunup emilebilir ve ondan sonra da vücudunuzun belli bir bölgesine iyileşme için yönlendirilebilir.

* Çok kısa bir zaman içinde enerjiyi içine solurken hissedebilmeniz mümkün olacaktır. İlerledikçe enerjiyi kafanızda canlandırmanız gerekmeden görebileceksiniz.

* Bu egzersizdeki en önemli şey hissetmektir, özellikle de yeniyseniz. Enerjiyi göremiyorsanız görmeye uğraşmak dikkatinizi dağıtabileceğinden buna uğraşmayın. Sadece hissetmeniz yeterlidir.

İlerledikçe bu enerji emme tekniğini Güneşten veya başka istediğiniz her şeyden enerji emmek için kullanabilirsiniz.

Referanslar:

Astaroth’un Sekiz Yönlü Yolu hakkında bilgi ve Joy of Satan 40 günlük ruhani gelişim programını sağlayan Joy of Satan organizasyonuna teşekkürler.

“Güç Meditasyonları” hakkında 394 yorum var

 1. Merhabalar
  Hatha Yoga’nın ve Kundalini Yoga’nın PDF’lerine ulaşamıyorum. JoS’un programına da baktım orada da hata veriyor, silinmiş galiba. İnternette olanları yapmak doğru olur mu veya tekrardan yükleme şansınız var mıdır acaba?

  1. Esenlikler,

   Kırık link konusunda bizi uyardığınız için sağ olun, en yakın zamanda gerekli düzeltmeler yapılacaktır.

   Şimdilik bir hotfix olarak Hatha Yoga ve Kundalini Yoga‘ya ulaşabilmeniz için linkleri burada veriyorum, hatta emin olmak için 5 Tibetli rutinini de koyayım. Yoga rutinleri için talimatlar da burada.

   İyi yogalar, umarım gelişiminiz çok bölünmemiştir!

   EDIT: Linkler en kolay erişim açısıdan yazının kendisine de eklenmiştir. Kırık linkleri tam olarak hangi sayfamızda veya belgemizde bulduğunuzu da paylaşabilirseniz onu da en kısa zamanda güncelleriz. İyi günler!

   1. Çok teşekkürler
    Yandex’te bulunan programın PDF’inde 6. sayfada üzerlerine tıklanmıyor.

    1. Esenlikler,

     Ne demek, görevimiz. O bahsettiğiniz de hata değildir, bilerek öyle yapılmıştır. Bu sitemizden önce blogumuz vardı, şimdi de sitemizde aynı yazı var. 6. sayfanın başındaki o bağlantıya tıklanınca zaten orada kısaca özetlenmiş olan tüm meditasyonlara burada erişebiliyorsunuz.

     İyi akşamlar.

     1. Benim hatam o zaman tekrardan teşekkür ederim
      İyi akşamlar

 2. Selamlar bu aralar meditasyonlarda başarısızım.
  Bir tuhaflık var, eskiden kolayca dalıp giderken şimdi bir eksiklik ve huzursuzluk hissediyorum. Özellikle aura temizleme meditasyonunda mor renkli ve kara bir çiçeğin beni ve enerjimi emdiğini bir kadınında beni izlediğini hissediyorum. Ve imajinasyonda başarısız kalıyorum. Depresif bir dönemde de değilim. Boşluk meditasyonları işe yarıyor sadece o kadar. Ne yapmalıyım ?

  1. Esenlikler,

   Üzerinizde negatif bir şey de olabilir, kendi kuruntunuz da olabilir. Her halükarda tavsiyem, meditasyonlarınızı daha da şevk ciddiyetle yapmanızdır. Sizin iradeniz ve gücünüz dışarıdaki herhangi bir etkiye üstün gelecektir, bunun inancıyla hareket edin. Bununla birlikte, Satanistseniz RTR yapmak da üzerinizdeki herhangi bir etkiyi söküp atmak için olmazsa olmazdır.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Kısa cevap:

   Olmaz.

   Uzun cevap:
   Günde tek öğün yemek yemek ne kadar “olur”sa, bu da o kadar olur. Meditasyon yapmanın önemi hakkında yazıları bu sebeple uzun tutuyoruz (bir de alakalı vaazlar uzun diye! :). Meditasyon ve yoga, Satanizmin temelidir. Bunlar olmadan başka hiçbir şey olmaz.

   İyi akşamlar.

 3. Merhaba, ben uzak bir ülkedeyim.
  Kelimeleri anlamıyorum, makine çevirisi.
  Chakra Pin sola ve sağa dönecek mi?
  Lütfen biliyorsan bana bildir.

  I’m from a far country.
  I don’t understand the language, so it’s machine translation.
  Which direction does the chakraspin rotate to?
  I’m worried.
  Please tell me if you know.

  1. Salutations.

   If you know English, all the better. Just about all our content is officially procured from the Joy of Satan website and the Forums, so you can find all this content there in English. In the latter, you will also find multilingual subforums, in the event your native language is something else entirely.

   Hope this helps,
   Good day to you.

 4. Merhabalar,
  40 günlük meditasyon programına başladım dün; fakat daha önce hiç meditasyon yapmadığım için midir yoksa imajinasyon yeteneğimin çok kötü olduğundan mıdır bilmiyorum ama odaklanma ve bir şeyleri kafamda canlandırma konusunda zorluk yaşıyorum. – Mesela aura temizleme meditasyonundaki o güneşi hissetme- O yüzden dün ilk denemelerimde yaptıktan sonra, sanki yapamamışım gibi hissettim. Bir günü tam anlamıyla başardığımı hissedene kadar tekrarlamam da bir sorun oluşur mu? Veya bana verebileceğiniz bir tavsiye var mıdır, teşekkür ederim.

  1. Esenlikler,

   Bu tarz tökezlemeler özellikle de başta normaldir. “Yapamadığını” düşünme, “beceremediğini” sanma da özellikle de yeni insanlar arasında oldukça yaygın. Bu konuda size verebileceğimiz en önemli tavsiye, pes etmemektir. Pes etmeyin, şevkinizi kırmayın, devam edin. İmgeleme yeteneği de, odak yeteneği de, enerjiyi hissetme yeteneği de zamanla gelişecek şeylerdir. Neredeyse herkes Boşluk Meditasyonuna bir seferde 5-10 saniye odaklanarak başlar; bunu saniyelerden dakikalara, hatta istediğiniz kadar süreye çekmek sizin elinizde. Boşluk Meditasyonu sadece tek bir örnek, bunu tüm egzersiz ve yeteneklere uyarlayabilirsiniz. Odağınızın sonuna geldiğinde ve dikkatiniz dağıldığında egzersiz mahvolmuyor, tek yapmanız gereken şey tekrar odaklanmak, ve sonra tekrar, ve tekrar, ve tekrar. Zaten zihninizi eğiten şey de odağınız dağıldığında bu şekilde tekrar odaklanma hareketidir. Spor salonunda ağırlık kaldırmak gibi düşünün, ağırlığı indirdikçe kasınız gevşiyor, sonra kaldırıp tekrar kasıyorsunuz. Ve gittikçe daha fazla ağırlığı daha uzun süre kaldırabilecek konuma geliyorsunuz. Aynı mantık.

   İyi günler.

 5. Az önce 9-11 günleri arası güç meditasyonu programını yaparken, aura temizlemede önerilen çakralarda küçük toplar imgeleme ile çakra döndürmeyi aynı anda yapmak istedim. Sonuç olarak ise ilk önce karnımdan göğsüme zorlayarak bir şeyin yükseldiğini ve tüm bedenimin hafifçe titrediğini hissettim. Şuan ise yeni duş almış olmama rağmen soğuk terler döküyorum. Bu noktada diğer meditasyonları yapmak mantıklı mıdır ? Umarım hızlı cevap verirsiniz çünkü aksi denmedikçe devam etmek istiyorum.

  1. Esenlikler,

   Böyle durumlarda altın kural, rahatsız hissediyorsanız durmak ama rahatsız değilseniz devam etmektir. Yeni ve yoğun bir his yaşasanız bile kötü değilse, aşırı gelmiyorsa devam etmekte sakınca yoktur. Aklınızda bulunsun.

   İyi akşamlar.

 6. Güç meditasyonlarına yeni başladım. Aura temizliği ve koruma aurası yaparken gözlerimin kapalı mı olması gerek?

  1. Esenlikler,

   Nasıl rahatsanız öyle yapabilirsiniz. Genelde yeni arkadaşlar (Boşluk Meditasyonu hariç) çoğu meditasyonda gözleri kapalı çalışıyor. Siz nasıl isterseniz öyle yapabilirsiniz tabii.

   İyi günler.

 7. Aura temizliği veya Koruma aurasında güneşin altın sarısı ışınlarını imaje edemiyorum, sadece beyaz ışınları imaje edebiliyorum
  bu sorun yaratır mı?

  1. Esenlikler,

   Beyaz da bu amaç için kötü olmasa da en kuvvetli renklerden biri altındır, özellikle de beyaz-altın koruma ve temizlenme için en iyisidir. Kendinizi zorlamadan nazikçe sebat edin, başaracaksınız. Hiç olmuyorsa beyaz da iyidir, sonuçta niyetiniz ve aklınızdaki beyaz-altın.

   İyi günler.

   1. Merhaba güç meditasyonuna yeni başladım. Başlangıç seviyesi olarak güneşten altın beyaz enerjisi alacağımız yazıyo fakat ileri seviye için elektrik mavisi demişsiniz. Mavi enerjiyi nereden çekeceğiz onu anlayamadım açıklarsanız memnun olurum.

    1. Aynı şekilde yine Güneş’ten elektrik mavisi Satanik enerji çekeceksiniz. Kaynağı değişmiyor, ancak siz altın beyaz enerjilerle daha rahat hissediyorsanız o şekilde de devam edebilirsiniz. Altın beyaz enerjiler her seviye için uygundur.

 8. Merhaba, meditasyon esnasında koruma aurasını oluşturduktan hemen sonra koruma aurası ile bedenim arasında kırmızı bir aura daha beliriyor. Fakat isteğimle oluşturduğum bir durum değil, spontane gelişiyor. Umarım bu durumla ilgili bir bilginiz vardır, bir şeylerin yanlış gitmesini istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Esenlikler,

   Belki kendi auranızın doğal rengi kırmızıdır. Herkesin bir aura rengi vardır, sizinki de o olabilir. Ancak elbette korunma ve temizlenme için en iyi renk beyaz-altındır. O yüzden durum bu olsa da bu egzersiz sırasında auranızın tamamını bu renge boyamanızı öneririm.

   Olsa da olmasa da ekleyeyim, rahatsız edici bir his vermiyorsa sorun yoktur, rahat olun.

   İyi akşamlar.

 9. Bu 40 gün meditasyon programının kaçıncı gününde büyü yapmaya ve demonlarla iletişime geçmeye kalkabiliriz? Yoksa 40 günden daha fazla mı devam etmemizi önerirsiniz?

  1. Esenlikler,

   Büyü için kullandığımız enerji yine kendi enerjimizdir. Ve bu enerjinin en büyük kaynağı da enerji motorlarınız olan çakralarımızdır. O yüzden tavsiyem ciddi bir şekilde büyüye girişmeden önce tüm çakralarınızı açma egzersizlerini tamamen yapmanız, yani programı bitirmenizdir. Aynı zamanda o kadar süre boyunca yoga yapmış olmak da biyoelektriğinizin güçlenmesinde rol oynayacak, büyüde başarınızı arttıracaktır.

   Tanrıları davet etme çalışmaları için de önerim aynıdır, acil bir durum yoksa.

   İyi akşamlar!

 10. Efendim öncelikle selamlar. Bir kac soru sormak istiyorum .Öncelikle ben lunarkinezi ile uğraşıyorum bu benim şeytan la veya diğer tanrılarla iliskimi bozar mı ?

  İkinci sorum ise bu meditasyonlari yapmadan önce adanma rituelini yapmak şart mı çünkü henüz fırsat bulamadım (açıkçası bu beni üzüyor)

  Şimdiden çok teşekkürler

  1. Esenlikler,

   “Lunarkinezi” diye arayınca önüme Wattpad yazıları ve neden bahsettiğini bilmeyen insanların forum yazıları geldi. Bu tabirden kastınız nedir tam olarak? Ay’ı kontrol etmek falan değildir herhalde. İnternette insanlara negatif enerji yükleme falan diyor, bu mu? Her halükarda kara büyünün de Satanizm’de yeri vardır, kara büyü ve benzeri şeyler adaleti sağlamak içindir. Tabii sorumlu ve makul olmak gerekiyor.

   İkinci sorunuzun cevabı olarak da hayır. Herkes meditasyon yapabilir, hatta meditasyon yapan çoğu insan Satanist değildir. Tabii genelde teknikleri bizimkiler kadar gelişmiş olmuyor, ama her halükarda biz Spiritüel Satanistlerin teknikleri herkese açıktır. Deneyebilirsiniz. Adanmayıysa ancak tamamen emin olduktan sonra yapınız.

   Son bir ekleme olarak “Efendim” ve “Selam” gibi kelimeler İbranice’den gelir, kullanmamaya çalışıyoruz. Size de Satanist olun olmayın, bir Türk olarak aynısını tavsiye ederim.

   İyi geceler.

   1. Kastım şu eminimki kinezileri biliyorsunuzdur ve çoğu pozitif enerji ile yapılır lunarkinezi insanın içindeki ofkeyi ve nefreti yonlendirme uzerine odaklanmıştır bu şekilde hem insanlara zarar verebilir hemde onların acılarını alabilirsiniz ve emin olunki başımıza ne geliyorsa wattpad ten geliyor 🙂

    1. Dediğim gibi, kara büyüde bile sıkıntı yoktur. Ancak belirtmem gerekiyor, kara büyüde enerjilere bağlanmamak çok önemlidir, o yüzden bu “lunarkinezi” olayı hiç de iç açıcı bir olay gibi görünmüyor. Gerçekten adaleti sağlamanız gereken biri varsa daha uygun tekniklerle yapmanız daha iyi olur.

     1. merhaba yine ben ben bu meditasialari sabah yapmasam yerine gun otrta vakti yapsam olurmu .

     2. Esenlikler,

      Olur ama en iyi etkiyi sağlamak ve bütün gününüzün iyi ve yüksek enerjili geçmesi için doğru olan sabahtır. Tabii sabah yerine öğlen yemek yemek, hiç yemek yememekten yine de iyidir.

      İyi günler.

 11. 40 Günlük programa başladım fakat bazı şeyleri nasıl imajine edeceğimi bilmiyorum. Örneğin çakralara güneş yerleştirme. Güneşi nasıl bir şekil olarak imajine edeceğim? Gökteki şekliyle mi? biraz detaylı anlatır mısınız

  1. Esenlikler,

   Bu tarz imgelemeler zamanla oturacaktır, hiç endişe etmeyin. İlk başta hayal kurmada zorlanma, odaklanmada zorlanma, zihni boşaltamama veya sadece kısa süreler boyunca boşaltabilme gibi olaylar olması gayet normal, sonuçta yeni başlıyorsunuz. Zamanla bunların hepsi düzelecektir. Güneşleri de parlak, sıcak, güçlü ve enerji yayan toplar olarak düşünebilirsiniz. Şeklini özellikle o ya da bu şekilde imgelemenize gerek yok, niyet ve genel taslak aynı olduğu sürece her şekilde işe yarar.

   İyi geceler.

 12. Boşluk meditasyonu odaklanma ve konsantrasyon yeteneğimizi de arttırır mı?
  Mesela derste hocayı daha iyi dinlemek veya okuduğumuz bir yazıyı daha iyi anlayabilmek gibi.
  Bazı işleri yapmak sıkıcı geldiği için aklımıza farklı farklı düşünceler geliyor ve bu yüzden odaklanma sorunu yaşıyoruz.

  1. Esenlikler,

   Elbette. Boşluk Meditasyonunun en önemli faydalarından biri de zaten odaklanma yeteneğini vei radeyi eğitmesidir. Bu dediğiniz konuların hepsine yardımcı olacaktır.

   İyi akşamlar.

 13. Güç meditasyonunu bozdum ve aksattım. Bu istememezlik sorununu aşamıyorum, sadece bu konuda değil her konuda böyleyim (eğitim, gündelik işler, aklınıza gelebilecek her şey.) Hani gerçekten üstün bir güç gelse beni bu utanç verici üşengeçlikten kurtarır anca. Meditasyonsuz da satanizmi düşünemiyorum. Telefon, bilgisayar gibi aletlerde eğlenirken 5 dakikalık gelişme amaçlı yaptığım şey bile bana zor geliyor. Ne yapsam bilemedim…

  1. Esenlikler,

   Bu sizin içinizde çözmeniz gereken bir sorun. Düzenli okuyucumuzsunuz, meditasyonların önemini de biliyor olmalısınız. Bu konuda ne kadar dil döktüğümüzü ve altını ne kadar çizdiğimizi de. Zaman ayıramama gibi bir sorununuz da yok, tamamen keyfi bir sebeple meditasyon yapmadığınızı kendiniz belirtiyorsunuz. Durum böyleyken çözüm basit. Ya gerekirse kendinizi zorlayarak yapabilirsiniz; ki bu durumda da iki-üç hafta içinde meditasyon artık sizin günlük rutininizin bir parçası haline geldiğinden ötürü büyük ihtimalle artık bu kadar zorluk çekmeyeceksiniz, öbür seçeneğinizse Gerçeği bile bile yavaşça çürüyüp söndüğünüzü kendi gözlerinizle görmek ve tecrübe etmek olacaktır. Üzgünüm ama herkes kendi ruhunu kendi kurtarır, kimse sizin yerinize meditasyon yapamaz. Tanrılar da kendi kendine yardım edenlere yardımcı olurlar. Siz yatağa yatıp telefonda Instagram’da gezerken Tanrıların odanıza gelip, sizi ensenizden tutup zorla yoga pozisyonlarına sokmalarını beklemiyorsunuz umarım. Ancak emek gösterdiğinizi görürlerse ve Kendileri de isterse yardımcı olabilirler elbette. Her şey size bağlı kısaca.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Evet, Tanrılardan gelen bilgiler tüm insanlığa açıktır, zira zaten orijinalinde hepimiz Tanrılardan gelmekteyiz. Tekniklerimizi uygulayabilirsiniz; ancak bu bilgilerin Tanrılardan geldiğini bilmenizi de isterim.

   Son olarak; Müslüman olduğunuzu söylemeniz, bilgilerimizi ve tekniklerimizi kullanmanız için bizim açımızdan bir sorun yaratmıyor; ancak İslam açısından yaratacaktır. İbrahimi inançlarda bu tarz pratiklere sıcak bakılmıyor, en iyi ihtimalle bu tarz pratikleri sadece “Allah’ın adını (binlerce kez, bizdeki maksimum birkaç düzinenin aksine) zikretmek, Allah’tan başka hiçbir şey olmadığını düşünmek” gibi şeylere indirgerler, ve bunlar da sizin aradığınız ve istediğiniz etkilere sahip değildir. Onun dışında ciddi anlamda yoga ve -hele de mantralı- meditasyona sıcak bakan bir İslam “alimi” görmedim, duymadım.

   Size kesin olarak meditasyon yaptığınız için sizi yakabilme gücü bulunan hiçbir varlık bulunmadığını söyleyebilirim; ancak isterler mi diye sorarsanız, onun cevabı evettir.

   Ne yazık ki konu İbrahimi inançlar olunca hem pastam dursun, hem karnım doysun yapılamıyor. Bu bizden ötürü değildir. Her halükarda, cevabımız budur. Ruhunuz ve bedeniniz size ait, şimdi nasıl istiyorsanız öyle hareket edin.

   İyi geceler.

 14. Merhaba ben biraz erken inisiye oldum daha sonraki zamanlarda tam olarak emin olunca tekrar 2.kez inisiye olabilirmiyim.

  1. Esenlikler,

   Adanma ayini, bir kez yapılacak bir şeydir. Sürekli yapmanın bir anlamı yoktur. Eğer ki Satanizm’den çıkmak istiyorsanız bunun için ayin yapmanıza gerek yok, Tanrılar kendilerini Onları istemeyenlere zorla kabul ettirmeye çalışmaz. Sonra yine Du’at’ın Savaşçıları arasında yerinizi almak isterseniz de yine gelebilirsiniz. Ancak elbette adanma ayini bağlayıcı bir şeydir ve İbrahimi inançlardaki gibi çık-gir-çık-gir yapıp işi ciddiye almamak akıllıca olmayacaktır.

   İyi akşamlar.

 15. Esenlikler,
  Sizinle bir sosyal medya hesabı (Instagram,Facebook) ile özel olarak iletişim kurmam mümkün mü ? Kendimi geliştirmeye çalışan birisiyim,özellikle kendimi çözümlemeye çalışıyorum ve siz bilgi paylaşımı konusunda gayet cömert gözüküyorsunuz,sizinle uzun uzun konuşmak isterim,mümkün mü ?

  1. Esenlikler,

   Sosyal medya kullanmıyorum, özellikle de Satanizme dayalı konularda kişisel olarak sosyal medya hesabı yürütmek, takdir edersiniz ki özellikle de bu platformların çoğunun direkt Yahudiler tarafından yönetildiğini düşünürsek en iyi ihtimalle verimsiz, en kötü ihtimalle intihar olacaktır.

   Kişisel ve detaylı sorularınız için iletişim formunu kullanabilir veya bize direkt mail atabilirsiniz, elbette bilgilerimiz herkese açıktır.

   İyi günler.

 16. Esenlikler,

  Ben boşluk meditasyonunu yaparken bir noktaya baktığımda ve ona odaklanıp hiçbirşey düşünmemeye başladığımda bir anda etraf gri bir renk alıyor tüm renkler kayboluyor ve odaklandığım nokta mor siyah arası gidip gelmeye başlıyor odaklandığım noktada bir yuvarlak mor/siyah renk oluşuyor ve kafamda basınç gözlerimde basınç oluşmaya başlıyor kulağıma çınlama tarzında hafif bir basınç hissi geliyor ve bu odaklanmayı sürdürürsem ne gibi birşey olur bilmiyorum, hiç birşey düşünmediğim halde bu olaylar gerçekleşince odağımı kaybediyorum, bunun sebebini anlayamadım yanlış birşeymi yapıyorum ne oluyor anlamadım, sanki astrale çıkacak gibi hissediyorum ve odağımı kesiyorum bir süre basınç hissi sürüyor ve sonra normale dönüyorum.

  1. Esenlikler,

   Bu his ve imgeler rahatsız edici değilse sürdürüp ne olduğuna bakabilirsiniz, tabii sakin kalarak. Belki dediğiniz gibi astral projeksiyona çıkabilirsiniz, veya transa geçebilirsiniz. İkisi de kötü şeyler değil. Tabii rahatsız edici bir hisse o başka, o zaman Boşluk Meditasyonundan önce daha da sağlam temizlenin ve Koruma Aurası yapın.

   İyi günler!

 17. Merhaba
  Meditasyonlar için özel oturuş pozisyonları varmı istediğimiz gibi oturabilirmiyiz,alkol kullanmanın meditasyonlara zararı varmı?

  1. Esenlikler,

   Özellikle belli bir oturma pozisyonunda bulunmak zorunda değilsiniz, ancak genellikle “Lotus Pozisyonu” diye de geçen bağdaş kurma veya buna yakın pozisyonlar daha rahat bulunuyor. Yine de kendinizi zorlamayın, nasıl rahatsanız öyle yapın. Ve evet, vücuda zararı olan her şeyin ruha da zararı vardır. Elbette ara sıra bir kadeh şarap veya bir bardak bira içtiniz diye bir şey olmaz, merak etmeyin; ancak işi sık sık, düzenli ve/veya çok fazla alkol tüketmeye getirdiyseniz bu sadece ruhunuza değil, bedeninize de zararlı. Bizde “yasak” değil, ancak zararlı ve bu şekilde fazla ilerleyemezsiniz, sağlığınıza hasarı da cabası. Yine de seçim kişinin kendisinindir.

   İyi akşamlar.

 18. Ya sorması ayıp tam anlayamadığım için birdaha sorucağım. Gmailden cevap vermiştiniz oysa ama.

  Atıyorum bir insan var 12-1-2-3 farketmez yani öğleden sonra kalkan onun için gün bu zamanda başlıyor şimdi bu kişi uyandığı an meditasyon yapsa sıkıntı olur mu? Yoksa sabah yapma zorunluluğu var mı?

  1. Esenlikler,

   Tıpkı söylediğiniz gibi, buna zaten cevap verdik. 40 günlük program PDF’inde de yer alıyor. Söylediğimiz gibi, öyle bir zorunluluk yok. Gün sizin için ne zaman başlayıp bitiyorsa ona göre yapınız.

   İyi geceler.

 19. Meditasyon esnasında kolumda şiddetli bir karıncalanma oldu. (Aura temizleme yaparken.)

  Bunu psikolojikmen ben mi yaptım? (Hiç sanmıyorum gerçekti.)

  Bunun anlamı nedir? İyi bir şey mi?

  1. Esenlikler,

   Kendi enerjinizi hissetmiş olabilirsiniz. En ufak hissiyattan irkilmenize gerek yok. Başka bir varlık olsa onu sezinlerdiniz diye düşünüyorum, öyle olsaydı bile çok önemi olmazdı. Ancak tahminimce sadece kendi enerjinizdir. Böyle şeyler hissetmeye alışın, meditasyon süresince insan kendi enerjisini çok çeşitli yollarda hissedebilir.

   İyi günler.

  2. 40 günlük programı takip ediyorum.4.günün gece meditasyonunu saat 12den sonra yaptım saat 12den sonra gün değiştiği için atlamışmı oldum.12den sonra yapsam olurmu?Teşekkürler.

   1. Esenlikler,

    O öyle çalışmıyor. Bu kadar ince düşünmenize gerek yok, sizin için gece saat 12’den biraz sonra sayılıyorsa ve ancak bundan sonra uyuyorsanız problem yok. Ki zaten konu okült olduğunda, gezegensel günler esastır. Ertesi gün güneş doğana kadar hala aynı gün kabul edilir. Örneğin şimdi güneş yeni doğdu sayılır, “Pazar” gününe (veya Güneş Gününe) yeni girdik. Böyle düşünün.

    İyi günler!

    1. Merhaba yoldaş, kandaş dostum 😌

     Belki beni hatırlamışsındır. 10 gün önce satanist olup araniza katılan bir bireyim. Lâkin dün gece vakti negatif varlıklar tarafından rahatsız edildim. Ciddi bir şekilde! Korku , isteksizlik gibi kötü şeyleri uzerimde hissettirdiler. Üstüne üstlük gece vakti ezan okununca icimde rahatlama hissi oluştu nedense. Ama biliyorum ki bunlar elohimin pis varlıklarının oyunu. Dün korka korka olsa bile meditasyonumu yarıda bırakmadım bitirdim sonuna kadar 😉 ve ardından o kadar sınırın bozuldu ki gittim tehdit ettim o pis varlıkları. Hemde öyle böyle değil. Benle uğraşanın ilerde belası olurum dedim. Çünkü biliyorum ki hergun güçlene güçlene güçlene yukarıya doğru yükseltiyorum ama onlar olduğu yerde duruyorlar. Şuan çok uykuluyum cümlelerimi düzgün kuramıyorum özür dilerim. Size 2 sorum var.

     1. Dün yaptığım verimsiz meditasyon gene düzgün olmusmudur ? Umuyorumki az da olsa üstüne bisey koyabilmisimdir.
     2. Ilerde bunlardan intikam alabilirmiyim? Sadece dünkü olay için değil çocukluğumdan beri beni rahat bırakmazlardı. Belki de bu yola gireceğimi ongormuslerdir.

     1. Esenlikler,

      Tekrardan hoş geldiniz sevgili kandaş.

      1) Kesinlikle. Bir kere her şeyin yanında düşmanın karşısında boyun eğmeyip uykulu ve rahatsız olmaya rağmen sorumluluklara asılmak, ciddi şekilde irade ve dirayet eğitir. Onun dışında da zaten öyle ya da böyle fayda sağlıyorsunuz. Her gün mükemmel verimli geçecek diye bir şey yok, ama üstümüze düşeni yaptığımız sürece gerilemez, daima ileri gideriz. Ama az, ama çok.

      2) Beklemeye ne hacet? RTR’lara yüklenin, sırf bu zavallı asalakları değil, bunların abilerini bellerine kızılcık sopası vura vura dövün.

      İyi günler.

     2. kızılcık sopasını da nerden biliyorsunuz? yeni nesil genelde bu deyimi kullanmaz? Satanizmi daha iyi, verimli tanıtmanız için yardım aldığınız demonların sayesinde mi bu deyimler, göndermeler hafızanıza fısıldanıyor? Yoksa edebiyat öğrencisi misiniz cidden merak ettim. Yani eğitim alanınızı söylemek sizi ifşa etmez neticede. Bu arada hafızaya fısıldamak derken, o konu hakkında daha önce hiç alakası, bilgisi olmadığı halde yazarken, konuşurken birden aklına gelmesi durumu. yani demonlar eğilip şunu yaz/söyle diye kulağa fısıldıyor demek değil, mecazen. Yani ben böyle tecrübe ettim sizde de böyle mi oldu? yoksa zaten çok kültürlü, hazırcevap biri miydiniz?

     3. Esenlikle,

      Şahsım hakkında sadece ifşa olmamak için değil, aynı zamanda “standart” olarak algılanmamak için pek konuşmam; buna özellikle de Tanrılarla iletişimlerim veya kişisel yeteneklerim dahil. Ama en azından söyleyebileceğim bir şey, Yüksek Rahip’lerin forumlarda binlerce gönderisi olduğunu düşünürsek her biri için Tanrıların onlara ne yazacaklarını söylemediklerini tahmin edebilir, buradan da çıkarım yapabilirsiniz; ve edebiyat hakkındaki görüşümün Ernest Hemingway’le aynı denebilir. Ve ben de toprağınızım, öyle çok uzaklarda tahsil yapmadım. Türkiye’deki eğitim sistemi de malum. Bildiğiniz gibi kültürlü, bilgili, akıllı, kısaca “donanımlı” olmanın tek yolu insanın kendisini eğitmesinden geçiyor.

      Onun dışında, övgüleriniz için teşekkür ediyorum. Güzellik bakanın gözündedir. Sunduğum naçizane kültür ve nüktedanlık seviyesi ortalama birisinin de çalışarak elde edebileceği biri, ama işin içine bir de Satanizm’in getirdiği ziyadesiyle genişleyen anlayış, düşünme yeteneği ve bilgeliği katınca cidden “gelinebilecek seviye” düşünüldüğünde daha yolun başından itibaren 1-2 adım atmış durumdayım bence. Eminim önümüzdeki yıllarda kimleri, neleri göreceğiz. Ruhani gelişim bilgi de dahil her şeyin kapısını açan bir anahtar.

      Tanrılar hakkında sorduklarınız mecazen doğru; bize ilham yoluyla bilgi, anlayış, farkındalık veya ilham bahşedebiliyorlar. Ama bir konuda hiç ön bilgisi olmadan, bir de insanların gözü kulağı üstünde olan bir Satanist’in sadece Tanrılara güvenerek eline kalem alması sorumsuzca bir hareket olur, bunu kimsenin böyle yaptığını zannetmiyorum. Ve evet, her Satanist gibi samimi şekilde uğraş verirken bir konuda teklediğim oluyorsa Tanrıların yardım dolu ellerini hayatımda hissediyorum tabii.

      Kişisel meraktan soruyorsanız ekleme de yapayım. Eminim görmüş olduğunuz gibi bazı Tanrıların açıklamasında kişileri nüktedan, kıvrak zekalı kılabildikleri yazıyor. Bunu da sihirli değnek değmesi olarak düşünmeyin ama kısaca bu yönde bir isteğiniz varsa alakalı Tanrılarla bu konuda iletişim kurmak sizi tatmin edecektir.

      İyi geceler.

    2. Sadece babalarını tokatlamak değil, bu zavallı aciz yaratıkları da tokatlamak istiyorum. Er yada geç bu zaten olacak. Benle uğraşmanın bedelini hepsi ödeyecek. Az kaldı az zafer bizim olacak 😎 bende bu ara satanist olmamı buna bagliyorum ve kendimle gurur duyorum böyle önemli bir zamanda satanist olduğum için.

 20. hatha ve kundalini yoga , güç meditasyonlarını arada kaç saat farkla yapmamız lazım ? cevaplarsınız çok sevirim .

  1. Esenlikler,

   Güç Meditasyonları seansları arasında 1-2 saat bile olabilir, aslında hiç önemi yok. Müslümanlar günde 5 kez kendi soylarını, ırklarını, vatanlarını ve benliklerini lanetliyor; siz de isterseniz günde 5 oturuşta meditasyon bile yapabilirsiniz. İlle de günde 2 kez olacak diye bir şey yok, o sadece minimum. Hatha ve Kundalini Yoga rutinleri arasındaysa ne kadar uzun süre olursa o kadar iyidir; birini güne başlarken, öbürünü de bitirirken yapmanızı o yüzden öneriyoruz.

   İyi akşamlar!

 21. Meditasyonu bırakmanın zararları nelerdir acaba? Bırakıldıktan sonra telafi etmek için ne yapılmalı?

  1. Esenlikler,

   Her fırsatta bahsettiğimiz gibi meditasyonu kısa süreli bırakmak, kişinin enerjisinde dalgalanmalar yaratacağından duygularında çalkantı, depresiflik gibi şeyler yaratabilir, fiziksel olarak da daha yorgun ve güçsüz hissedebilirsiniz. Aslında yavaş yavaş meditasyona başlamadan önceki seviyenize dönüyorsunuz, ama artık vücudunuz ve ruhunuz daha yüksek bir varlık seviyesinde çalışmaya alıştığı için farkı da hissediyorsunuz. Daha uzun süre meditasyonu bırakınca da bu tarz değişimler daha kalıcı olur; artık enerjiniz, canlılığınız ve dinçliğiniz başlamadan önceki seviyelere iner.

   Ama neden bırakasınız ki? Günde hiç değilse 15-20 dakika meditasyon yapmak zor değil. İşi taş taşımak olan bir insan bile yapabilir. Gerçekten meditasyonu, yogayı bırakmanın hiçbir bahanesi olamaz. Kendi kendinizi bile bile dinçlik, dirilik, sağlık, huzur, mutluluk ve güç varken neden sıradanlığa, ölümlülüğe ve düşkünlüğe mahkum edesiniz?

   Telafi etmek için özel bir şey yapmanıza gerek yok, tekrar ve düzgünce meditasyona asılmanız ve istikrarlı bir şekilde yapmanız yeterlidir. Sizin bu konuda çok sorun yaşadığınızı biliyorum ama artık aşın kendinizi. Sorduğunuz sorular objektif açıdan hiç yanlış değil ve böyle şeyleri merak etmekte sıkıntı yok, ama böyle bir şey sorma gereği duyan bir insanın gerçekten aynaya bakıp bir iç muhakeme yapması gerekiyor. Yapabilirsiniz, önünüzdeki tek engel kendinizsiniz.

   İyi günler!

 22. Esenlikler,
  Bugün ilk kez boşluk meditasyonunu yapabildiğimi hissettim; kısa da olsa düşüncelerimden arınmak beni hafifletti sanki ve kendimi çok mutlu hissetmemi sağladı. Başlarda umutsuzdum çünkü yapabildiğimden emin olamıyordum ama artık yavaş yavaş bütün bunları aştığımı farkettim. Meditasyonların faydalarını da artık yaşamımda ve kendi içimde görür oldum. Meditasyon programında iyice ilerleyip, bu süre zarfında satanizm ile ilgili araştırmalarımı yapıp, içimdeki bütün soru işaretlerine cevaplarını bulduktan sonra adama ayinini yapmayı da ilk kez bugün ciddi olarak düşündüm.
  Her şey için teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Rica ederiz, işimiz bu. Ruhaniyet konusunda bir şeylerin içinizde yerine oturması çok güzel. Meditasyonun faydaları konusunda uzun uzun, mantık ve bilim çerçevesinde de konuşulabilir; ancak günün sonunda durumun ciddiyetini gerek zihnen, gerek hissen kişinin kendisinin kavraması gerekiyor. O farkındalık insanın içine işleyince de geri dönüş imkansız oluyor.

   “Yeni bir tecrübeyle genişletilmiş bir zihin, asla eski boyutlarına geri dönemez.”

   Son olarak da, başlangıçta “zorlanmanız” veya Boşluk Meditasyonunda zihininizi sadece birkaç saniye boyunca sakinleştirebilmeniz son derece normal. Zaten dikkatiniz dağılınca geri odaklana odaklana kendinizi eğitiyorsunuz, ve sonra da şimdi gördüğünüz gibi faydalarını ziyadesiyle görüyorsunuz. Daha neler göreceksiniz, sebat edin yeter. Size başarı, eğlence, bereket ve mutluluk dolu bir ruhani gelişim serümeni, eğer iradeniz bu ise de Kardeşlerimiz arasında onurlu yerinizi almayı diliyorum.

   İyi günler!

 23. yorumlarda fark ettimde ben sadece denemek istiyordum fakat kara büyü veya iblislerle iletişim kurabilir miyiz falan diye sormuşlar yani bu meditasyonlar ile illa büyü yapmak veya iblislerle konuşmak mı lazım ?

  1. Esenlikler,

   “İblisler” terimi yanlıştır, tıpkı “Şeytanlar” gibi. Bu, İslam’ın bu konulardaki eğitimsiz görüşlerini yansıtan bir yanlıştır hem de. İblis veya Şeytan, tek bir varlıktır. Tanrıların Kralı, “Cinlerin” Lideri, İnsanlığın Yaratıcısıdır. İblis ve Cinler, insanlığın Orijinal Tanrılarıdır.

   Her halükarda; güç sadece vardır. Güç iyi ya da kötü değildir. Büyü de öyle. İnsan bu gücü edinince istediği yönde kullanabilir. Kara büyü de yapar, ak büyü de yapar, Tanrılarla iletişim de kurar. Kara büyünün de korkulacak bir tarafı yoktur, adaleti sağlamak içindir. Zaten ruhani gelişim beraberinde karakter gelişimini de getirir. Dolayısıyla sokakta omzunuza çarptınız diye size ölüm büyüsü yapmak isteyecek birisi zaten belli ki böyle bir büyüyü yapacak güç ve gelişim seviyesinde değildir, hala karakterindeki kompleksleri ve eksiklikleri çözememiştir çünkü. Bu basit bir örnek, ama her duruma uyarlanabilir. İsteyen Tanrılarla/Cinlerle da görüşebilir.

   Neyse, insan olarak doğamıza ters düşmediği sürece bu güçlerle istediğimizi yapabiliriz. Satanizm veya evren, bu konuda hiçbir kısıtlama koymaz. Dediğim gibi, tek önemli olan nokta insan olarak doğamıza ters düşecek şeyler yapmamaktır. Yani örneğin Yahudilerin yaptığı gibi kan kurbanları, çocuk tecavüzleri gibi iğrenç ve ağza bile alınmayacak pislikler. Bunların Doğanın Dini Satanizm’de hiçbir yeri yoktur. Ama bunu da zaten söylemeye bile gerek yok.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Tabii ki. Satanizmin nihai amacı da budur, ve temel yoga ve meditasyonun bile yaşlanma üzerinde etkiye sahip olduğu bilimsel olarak kanıtlıdır. Kadimlerin de bu yolda çalıştığını ve Altın Çağ’da birçok insanın ebedi hayata sahip olduğunu da yazıtlarından biliyoruz. Eh, Spiritüel Satanizm de kadim Pagan dinlerinin restorasyonu, o yüzden evet.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Sitemizde ve Joy of Satan’da sunulan meditasyonları uygulayarak ilerleyebilir, ilerledikçe de Tanrıların rehherliğini daha doğrudan ve kolayca alabilirsiniz. Zaten bu seviyeye çıkan insanlara Tanrılar birebir bilgi veriyor, o yüzden bu tarz teknikleri internette bulmak mümkün değildir.

     İyi günler.

 24. Merhaba
  1) Çakra döndürme meditasyonu sırasında hangi tarafa doğru dönmeleri gerektiğini yazmamışsınız, bu önemli bir şey değil mi ?
  2) bir de çakra hizalama pdf’inde şöyle bir ifade var : “Kalan 6 çakra 3’erli
  eril ve dişil eşlerdir ve birlikte çalıştıklarından ötürü
  eşlenmelidirler.” Bu ifadeyi açabilir misiniz; hangi çakralar erildir, hangileri dişildir ?

  1. Esenlikler,

   1) Hangi yön size daha doğal ve kolay geliyorsa o yöne döndürün, kişiye göre değişebilir.

   2) Aslında bu bilgiyi zaten sitemizde veriyoruz. Bu yazımızın sonunda her bir çakra hakkında bilgi veren sayfalara bağlantı bulabilirsiniz. Bu çakralar hakkında verilen bilgiler arasında cinsiyetleri de mevcut. Ama şimdi kısaca cevaplayacak olursam; alttaki 3 çakra eril, üstteki 3 çakra dişildir. Ortadaki Kalp Çakrası ise bu çakralar arasındaki bağlayıcı görevini görmektedir ve cinsiyetsizdir.

   İyi günler.

 25. Merhabalar . İlk günün gece meditasyonlarından başladım ve bu meditasyonları yaparken sol gözümde yaşarma , burun deliklerimde yanma , terleme , ürperme ve titreme gibi şeyler yaşadım . Bütün bunlar kendi vücudumun psikolojik olarak verdiği tepki mi yoksa bir anlamı var mı ?

  1. Esenlikler,

   Bazen meditasyona ilk defa başlayan insanların vücutları böyle tepkiler verebiliyor. Kendi enerjinizi uyarmanızın bir sonucu olmalı. Vücut alışmadığı enerji seviyeleriyle karşılaşınca bazen böyle tepkimeler olabiliyor. Endişelenmenizi gerektiren bir durum yok, bu son derece normal. Kısa sürede sisteminiz alışacak ve bu tepkiler de sakinleşecektir.

   İyi günler!

 26. Meditasyonların yarısına geldim, yaz tatilinde kendi odamda hiçbir ses ya da dikkat dağıtıcı bir unsur olmadığından çok iyi gittiğimi hissediyor ve hayatımda da etkilerini görüyordum. Fakat ne zaman yurda geldim ve 4 insanla dipdibe yaşamaya başladım; meditasyonlar yaparken sürekli dikkatim dağılmaya başladı; sağa dönsem başka biri, sola dönsem başka biri, önüme baksam başka biri. Sabahları yine sorun olmuyor pek çünkü en erken ben kalkıyorum ama geceleri zorlanıyorum odaklanmak da. Sürekli dikkatim dağılsa da, bir şekilde toplayıp devam ediyorum ama sanki olmuyormuş gibi hissediyorum. Böyle bölük pörçük yapmak bir sorun oluşturur mu?

  1. Esenlikler,

   Odaklanmak önemlidir, ve etrafınızda başka insanlar varken mantra meditasyonlarını nasıl yaparsınız bilmiyorum. Ya geceleri de duymayacakları ve sizin de onları duymayacağınız bir şekilde yapabileceğiniz bir çözüm bulun, veya hepsini karşınıza alıp konuşun. En azından meditasyonlarınızı yadırgamasınlar. İkincisi elbette daha az ideal olan opsiyon ama anlayış gösterirlerse en azından tek endişe etmeniz gereken şey, sizin kendi odaklanma yeteneğiniz olur.

   Bunu da Boşluk Meditasyonu, yoga gibi pratiklerle zamanla güçlendirebilir, krizi fırsata çevirebilirsiniz.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Bu tarz yerler sürekli namaz kılındığından ötürü düşman enerjileriyle dolu denebilir, ama başlamadan önce kendinizi/ortamı derinlemesine temizlerseniz bir sıkıntı çıkmayacaktır. Durumunuzu anlıyorum, umarım en yakın zamanda daha az kirli bir yerde yapma imkanınız da oluşur.

     İyi geceler.

 27. Okul açıldı dolayısıyla gündüz meditasyonlarını hızlı, acele bir şekilde yapsak sıkıntı olur mu

  1. Esenlikler,

   Olur. Acele işe Şeytan karışmaz. Daha önce de söylediğim gibi gerekirse 10/15/20 dakika erken yatıp erken kalkarak modern dünyanın hengamesine bir o kadar geç girebilir, o vakitte de meditasyonlarınızı sakin ve rahat bir kafayla tamamlayabilirsiniz.

   İyi günler.

 28. Esenlikler,

  Her bir meditasyon zamanında,mesela sabah meditasyonunda sadece bir tane meditasyonu yapsak yetiyor mu ? Yoksa listedekilerin hepsini mi yapmamız gerekiyor. Ve ek olarak sürekli aynı meditasyonu tüm meditasyonlarda yapabilir miyim ? Veya sabah farklı akşam farklı olmak üzere toplamda iki tane yapsam olur mu ?

  1. Esenlikler,

   Saydıklarınızın hiçbiri olmaz. Her “seans”ta bütün yazılanları uygulamanız gerekiyor. Boşluk Meditasyonu da, Aura Temizleme de, Koruma Aurası da önemli meditasyonlar, ama güçleri en etkili şekilde tek başlarına değil, hep birlikte ortaya çıkar. O yüzden hepsini yapmanız gerekiyor.

   Bu arada “hepsini” derken biraz açayım. Bu soruyu sorduğunuza göre yeni olmalısınız. O yüzden bu sayfadaki bütün meditasyonları her oturuşta yapmanızı değil, yine bu sayfada verilen 40 günlük program PDF’inde her gün sabah-akşam verilen bütün meditasyonları yapmanızı söylüyorum. Yani bu sayfadaki 6 meditasyonun 6’sını da her oturuşta yapmanıza gerek yok; programda ne yazıyorsa onları yapmalısınız.

   İyi günler.

 29. Esenlikler,

  Gece nasıl mantra titreteceğim? Ailemin duyması felaket olur.

  1. Esenlikler,

   Ailenizin derin uykuda olmasını bekleyebilirsiniz. Yorgan altında yapabilirsiniz. Duşta yapabilirsiniz. Dışarıda yapabilirsiniz. Bunların hepsini ve daha da fazlasını yapanlar var. Yaratıcı olmak ve ne olursa olsun çözüm aramak yeterlidir. Tanrılardan yardım istemekten de çekinmeyin.

   İyi günler.

   1. Tanrılardan yardım isteyebilecek konuma güç meditasyonları bitince mi geleceğim?

    1. Esenlikler,

     Meditasyonlar “bitmez”, ömür boyu süren bir yaşam tarzıdır. Cidden kendi gücünüzle çözemeyeceğiniz bir konuda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız Tanrılardan şimdi de yardım isteyebilirsiniz. Güç meditasyonuysa bizim ruhumuzu ve zihnimizi güçlendirir ve hayatımızda ve kendimizde istediğimiz değişiklikleri kendi gücümüzle meydana getirmemizi sağlar; sağlığımızı geliştirmek, algılarımızı güçlendirmek ve astral duyularımızı açmak gibi başka pek çok faydayla birlikte. Güç meditasyonlarıyla Tanrıları daha kolay ve net algılayabileceğiniz bir konuma gelirsiniz, ama yanlış anlamayın, Onlar sizi her zaman görüp duyabilir.

     İyi günler.

     1. Bitmekten kastım, 40 günlük güç meditasyonlarıydı. Cevap için teşekkür ederim.

      Esenlikle Kalın.

     2. Esenlikler,

      Bu program astral duyularınıza da yarayacaktır, ama Tanrıları veya ruhani varlıkları normal insanları gördüğünüz netlikte görüp duyacak noktaya getirir demek abartı olur. Astral duyuları tamamen açmak uzun bir süreçtir, ama kademe kademe olduğu için bu kadar sürede de gelişme görebilirsiniz.

      İyi geceler.

 30. Esenlikler,

  Güç Meditasyonlarının sadece gece yapılmadığını bildiğim halde hafta içi sadece gece, hafta sonları da tam yaptım. Bir nevi kendime göre uzattım. Bunun yanlış olduğunu biliyordum, uzatmanın da yanlış olduğunu biliyorum. Peki hafta içi yaptıklarımı 2 gün olarak saysam olur mu?

  Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Yani 5 yarım günü 2 gün saymak mı diyorsunuz?
   Yani açıkçası bilemedim, matematik hesabıyla tabii oluyor ama ruhaniyet sadece 2 + 2 gibi basit bir şey değil. Saysanız belki çok sıkıntı olmaz ama bir yandan da bu yaptığınızı bilinçaltı seviyesinde onaylamış olursunuz, bu da ileride belki yine böyle yapmanıza davetiye çıkarabilir. Siz en iyisi o yaptıklarınızı bonus olarak görün, ancak resmi olarak herhangi bir günden saymayın ve hiç yapmamışsınız gibi telafi edin. Gücü de, disiplini de en iyi bu şekilde inşa edersiniz.

   İyi geceler.

 31. Esenlikler,

  Ailem müslüman olduğu için mecburen namaz kılma numarası yapıyorum. Ruhani gelişimime engel olur mu?

  İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Yani zorunda olmadığınız sürece önermem, genel olarak ruhani açıdan da kötü ve zararlı bir eylem zaten. Onun dışında, gerçekten yapmadığınız zaman sizin için sonuçları olacak zamanlar varsa, bu zamanlarda gidip hareketlerini yapmanızda bir sakınca yok. Bunları yaparken de içinizden İslam’a ve Yahudilerin başka ölüm programlarına, ya da direkt Yahudilere veya Jehova’ya lanet edebilirsiniz, veya sessiz yapılan herhangi bir meditasyonu yapabilirsiniz. Bu tarz zorunlu eylemlere katılmadan önce Koruma Auranızı güçlü yapmış olursanız, bittikten sonra da derinlemesine bir Aura Temizliği yaparsanız sorun olmaz.

   Bununla birlikte, ailenizin sizin üzerinizde bu konuda baskı kurabilmesi normal değil. Bu durumu düzeltmek isteyebilirsiniz.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Açıkçası renk körü değilim ve güzel bir şey sordunuz, o yüzden sadece sezgilerimi kullanarak birkaç tavsiye verebilirim. Verilen renkleri gerçek dünyada temsil eden objeleri ilham alabilirsiniz. Çoğu renk körü insan bazı renkleri görebilir, görebildiği renklerden yola çıkarak diğer renkleri de hayal edemeseler de ellerinden geldiğince imgelemeye çalışabilirler. Bu kondisyonlarını iyileştirebilirler de elbette, ama bu son derece gelişmiş olacaktır, o yüzden bunu seçenekler arasına eklemedim.

   İyi geceler.

 32. Esenlikler,

  DMT, üzerlik tohumu ve ayahuasca hakkında neler söyleyebilirsiniz? Bunlar saçmalık mı?

  1. Esenlikler,

   Uyuşturucu beyinsizlerin ve aldatılmışların işidir. Gerçek ruhaniyet kişinin kendisi ve evren ve Doğa hakkında bilgi edinmesi, bilgeleşmesi ve aydınlanmasıyla sonuçlanır. Ruhani gelişim süresince farkındalık yükselir, kişisel güç de öyle. Ancak psikoaktif maddeler ve sizin de bahsettiğiniz halüsinojenlerin böyle bir etkisi yoktur. Herhangi bir faydaları yok. İnsana güç vermez, farkındalığını yükseltmez, sadece kafasında Disney çizgi filmleri izlerken koltuğa salyalarını akıtmasını sağlar. İnsanın enerjetik sistemine de ciddi hasarlar vererek insanı zayıflaştırır ve manipülasyona açık tutar; bu tarz maddelere bağlanan kişilerin en sonunda hep gerek maddesel, gerek ruhani açıdan Komünistik ideallerin bezirganlığını yapması rastlantı değildir, düşman bu tarz insanları işe yarar aptallar olarak kullanırlar. Ruhaniyette kısayol yoktur.

   İyi geceler.

 33. Merhabalar benim uzun zaman önce fark ettiğim bir şey vardı ve sizinle paylaşmak istiyorum. 3. Göze ben kendimi bildim bileli sahibim ve aynı zamanda gözümü etrafımdaki insanları görmememe rağmen onların auralarının “ilkel” halini görebilmekteyim. Bu olay meditasyona başladıktan sonra gelişmeye başladı. Bunun bir anlamı var mı yoksa ben sadece bilinçaltımdan dolayı mı bu auraları görüyorum?
  Esenlikler

  1. Esenlikler,

   Herkes 3. Göze “sahiptir”; herkesin ruhunda bu ve diğer yapılar vardır. Ancak elbette neden bahsettiğinizi anladım. Bazı insanlar, doğuştan bazı yeteneklere sahip olabiliyor. Bunun sebepleri arasında bağlı oldukları soy, geçmiş hayatlarında yaptıkları pratiklerin bu hayatlarında da gelişmişlik olarak yansıması, gezegensel etkiler gibi şeyler sayılabilir. Her halükarda güç meditasyonu yaptıkça bu yetenekler yoksa uyanmaya başlar, zaten varsa da gelişmeye devam eder. Dolayısıyla durumunuz şaşırtıcı değil, ilerlemeye devam edin. Şeytan bize zaten doğuştan hakkımız olan yetenekleri uyandırmayı ve kontrol etmeyi öğretir.

   İyi sabahlar.

 34. “Joy of satan” forumlarında meditasyon için ne deniliyor? Mesela meditasyonu istikrarlı bir şekilde devam ettirmek için tanrı çağırmayı siz pek önermiyorsunuz ama belki orda başka fikirler olabilir. Yani sözün özü oralarda üyeliğinizde var diye biliyorum. Mutlaka benim sorduğum soruyu soran olmuştur. “Meditasyonu aksatıyorum napmalıyım?” Gibi.

  1. Esenlikler,

   Tanrılardan destek almayın demiyorum; demek istediğim şey eğer hiçbir şey yapmıyorsanız Tanrıların gökten gelip sihirli değnekle hayatınızdaki her şeyi yoluna koymalarını beklemeyin. Yoksa elbette bir şeye emek gösteriyorsanız ve ciddi anlamda uğraşıyorsanız Tanrılardan o konuda yardım isteyebilirsiniz.

   Forumlara gelince; elbette isterseniz bu sorularınızı orada da sorabilirsiniz. Her Satanist her konuda en ufak detayına kadar aynı düşünüyor diye bir şey yok. Ama Tanrıları çocuk bakıcısı olarak görmemek genel olarak evrensel bir görüştür, bunu da söyleyeyim. “Meditasyonu aksatıyorum, ne yapmalıyım?” diye sorarsanız orada da yoğunlukla alacağınız cevap “Aksatma”dır. Çünkü işin özü bu. Hatta forumlarda tembel insanlara daha da az tolerans gösterildiğini de söyleyebilirim. Günün sonunda olayın ciddiyetini tamamen takdir edip meditasyona oturması gereken sizsiniz.

   İyi sabahlar.

 35. Esenlikler,

  Rüyamda yahudilerin kazanda altın erittiklerini gördüm ve bununla birşey yapıyorlardı. Fakat ne yaptıklarını hatırlamıyorum. Bir anlam ifade ediyor mu yoksa olay sadece bilinçaltından ibaret mi?

  1. Esenlikler,

   Bazen bir rüya sadece bir rüyadır. Daha fazla detay olmadan özel bir anlama sahip olup olmadığını söyleyemeyeceğim, ama normal bir rüyaya benziyor.

   İyi günler.

 36. Hayal kurmada biraz zorlanıyorum. Güneşi hem önümde hem arkamda hayal etmesi zorken hem yukarıma hem aşağıma AYNI ANDA koymak bazen beni yoruyor. Bir güneşi unutuyorum her tarafdan ışınlar gönderemiyorum. Ama her şeye rağmen ne zaman ne gibi etkiler görürüm? Tahmini?

  1. Esenlikler,

   Bu konularda süre vermek oldukça mantıksız; çünkü herkesin pratik yapma süresi, yoğunluğu, başlangıç seviyesi farklıdır. Ama kendinizi çok zorlamayın, o kadar güneşi imgelemekte zorlanıyorsanız önce koyabildiğiniz kadar güneş koyun örneğin, sonra egzersiz bittikten sonra da imgeleme pratiği olması adına daha fazla güneş koymaya çalışarak pratik yapabilirsiniz. Zamanla imgeleme yeteneğiniz güçlenecektir; genel-geçer bir süre veremeyecek olmamla birlikte güç meditasyonlarına devam edip imgelemenizi geliştirmeye de çalışırsanız birkaç hafta içinde sonuç alabileceğinizi söyleyebilirim.

   İyi günler.

 37. Meditasyona başladığımdan beridir kulağımda sık sık çınlamaya başladı neden olabilir biliyormusunuz

  1. Esenlikler,

   Özellikle belirli meditasyonlardan sonra mı çınlıyor, yoksa herhangi bir tanesinden sonra mı? Şahsen yoğun meditasyonlardan sonra (tahminen) astral duyularım canlandığı için ben de ilginç şeyler duyuyorum ve bazen kısa bir süre kulağım çınlayabiliyor, ama bu çınlama hızlı bir şekilde geçiyor. Sizinkisi daha uzun bir şeyse ve rahatsız ediyorsa çözmek lazım tabii.

   İyi günler.

 38. Meditasyonlara başlayacağım zaman ,çok sessiz yerde çınlıyor.Bilmiyorum sırf çınlamayı düşündüm diye şuan bile çınlıyor.Bazenleride bazı ortamlarda çınlıyor

  1. Esenlikler,

   İlginç bir durum. Fiziksel bir durum olmadığına emin olun öncelikle. Onun dışında, fiziksel olarak bir sorun yoksa bu çınlama olayını takmayıp önünüze bakın.

   İyi geceler.

 39. Esenlikler,

  Güç Meditasyonlarına daha önce AT-KA-BM yaptığım halde başlayacağım. Ruhum erken cevap verir mi? Daha doğrusu erken gelişmem mümkün müdür? Önceden pratik yaptığım için. (Sadece gece yapıyordum.)

  Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Boşluk Meditasyonu hariç saydıklarınız zaten güç meditasyonuna girer. Her halükarda biraz tecrübeniz var, o yüzden ilerlemeniz rahat olacaktır. Neyi ne kadar hissedeceğiniz birçok faktöre bağlı, o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Ama en azından 40 günlük programı uygulayanlar, program bitene kadar çok büyük çoğunlukla belli “cevaplar” alıyor. Öyle söyleyeyim.

   İyi geceler.

 40. Aura temizliği yaparken çok ağır başım döndü. Bayılacağımı bile hissettim. Elimden geldiğimce korkmamaya ve devam etmeye çalıştım. Bu kötü bir şey mi

  Onun haricinde koruma aurası yaparken pat diye aile üyelerim içeri girdi. Sonra çıktıklarında yatarak “9 kez nefes al ver” işlemini gücüm yettiğince yaptım. Yatarak yapmam sorun olmuş mudur? Brdahaki meditasyonları yatarak yapsam olmaz mı? Korkuyorum aile üyelerimden

  1. Esenlikler,

   Çok normal değil. Kendinizi zorlamadan egzersiz yapın.

   Yatarak yapmanız sorun değil, sadece uyuyakalmayın. İlle de sıkıntıysa yatağınızda oturarak yapabilirsiniz. Ama yatmak son çare, mümkünse oturun.

   İyi geceler.

 41. Bazen içimden “yanlış mı yaptım? bişeyler hissetmiyorum dahada mı güçlü hayal etmeliyim?” Gibi sorular geçiyor. Bu sorulara odaklanmadan meditasyonlarıma devam etsem bu sorunum belirli bir süre sonra çözülür demi? Ve böyle yapmamda en iyisi demi? Sabır edip devam etmek beklemek?

 42. “İsmini vermek istemediğim grup/topluluk” sizin discord serverinize kendilerince “sızmışlar”. Elbette burda sorun yok çocukluk bu tamamen fakat beni üzen ve endişelendiren nokta şu: “Tanrılardan öğrendiklerimle, sarkaçla kunduzları atcam” gibi yazılar söyledikten sonra yanlış kişileri atmanız. O sızan kişi ise hiç atılmıyor ve ss almaya devam ediyor.

  Bu konuya bir açıklık getirir misiniz?

  1. Esenlikler,

   İsatapar soytarıların herhangi birinin ismini bile anmayacağımız için baştan sona güzel uydurulmuş bir hikaye. Trolleri beslemeyin. Şaklabanlar kendi sirklerinde çürümeye mahkumlardır. Şeytan’ın adını kullanarak pislik ideolojiler yaymaya çalışanlar, cezalarını bulacaklardır. Bize karşı çıkmaya cüret edip hala Şeytan’ın Yüce Adını ağızlarına alan omurgasızlar, bize pislik atmaya veya yıllar önce oradan veya buradan aldıkları ekran görüntülerini yaymaya veya gündeme getirmeye çalışmayı bırakıp kendi kanıtlanamaz, asılsız, dayanaksız iddialarını ve inançlarını kanıtlamaya çalışabilirler.

   İyi geceler.

 43. “Tüm çakralar için bu döndürmeyi yapın,” (çakra döndürme)
  Tek tek üçgenleri hayal edicez aynı anda değil demi?

  1. Esenlikler,

   Çakralara “üçgen”den ziyade piramit şeklinde demek daha uygundur. Evet, tek tek döndürmek daha uygun. Usta olan ister tek tek ,ister hep birlikte yapar.

   İyi geceler.

 44. 1-) Omurilik kısmımda piramid olduğunu düşünüyorum ya ön kısmımda düşünmeme gerek yok demi
  ? Son fotoğrafda orayı da işaretlemişsiniz

  2-) yazı olarak söylediğiniz renkler ve fotoğraftaki renklerden bazıları farklı. Ben yazıda yazılan renkleri yapıyorum herhangi bir yanlışlık yok demi?

  3-)Kırmızı piramidi kalça kısmının biraz aşşağısına mı koyuyoruz yoksa kuyruk sokumunun bitimine mi?

  4-) en son koyu mavipiramidi kafamıza koyuyoruz kuyruk sokumunun dışına çıkmış olmuyor muyuz

  1. Esenlikler,

   1) Pardon, hangi fotoğraf? Bu yazıda görsel yok.
   Ama sorunuzu cevaplayacak olursam; çakraların “içe dönük” piramit/girdap şeklinde ön ve arka uzantıları vardır; bunlar vücudun ön ve sırt kısmında ve çakra hizasındadır. Bunları düşünmek/hissetmek zorunlu değildir, daha ilerilerde yapılabilir.

   2) Tam olarak hangisi farklı? Biraz daha açarsanız daha net cevap verebilirim. Ama genel olarak hem yazılan, hem de görsellerdeki renklerde hiçbir sıkıntı yoktur.

   3) Kuyruk sokumunun bitimi, anüs hizası.

   4) Taç Çakrasından bahsediyorsanız onun rengi mordur. 6. Çakradan bahsediyorsanız evet, o koyu mavi denebilir. Ve evet, bu ikisi omuriliğin ötesinde yer alıyor, ama hiza yine aynı.

   İyi geceler.

 45. Dün tam yogik nefesi bitirdiğimde karnım çok acıdı. Bugün tam yogiği yapmaya çalışırken yine acıdı ben de 1 tekrar ysptım. Karnımın acısı geçene kadar tam yogik yapmamalı mıyım?

  1. Esenlikler,

   Evet, kendinizi zorlamayın. Ancak o kadar hafif bir egzersizden bile genç ve (tahminen) sağlıklı birinin acı çekmesi çok ilginç. Doktora gidip sağlık probleminiz var mı diye baktırabilirsiniz. Belki karnınız civarlarında kas yırtılması gibi bir şey de olabilir.
   Her şeyin başı sağlık. Bu egzersizlerin amacı acı değildir.

   İyi geceler.

   1. Merhaba böyle bir sorunum yok sanırım kendimi mi zorladım? Ama zorlandığım an nefesimi verdim. Tam yogik nefesi yapmaya çok korkuyorum ilk başlarda sorun yoktu sonra günler veren acılar olmaya başladı.

    1. Esenlikler,

     Açıkçası fikrim yok. Ama dediğim gibi, fiziksel semptomlara bakmaktan da çekinmeyin. Acılı olmaya devam ediyorsa ara verin ve başka şeyler yapın.

     İyi geceler.

     1. Merhaba,

      Bugün programın 11. Günüydü, ilk kez enerjiyi bu kadar net hissettim. Temel meditasyonu yaparken vücudumun heryeri o kadar karıncalandı ki… ancak şöyle bir sorun var, imajine yeteneğim çook düşük seviyelerde galiba önceki hayatlarımda hiç ruhsal gelişime önem vermemişim. Biliyorum zamanla gelişecek ancak şu an meditasyon sırasında yoğunlaşmamı zor hale getiriyor özellikle de çakra çevirirken. Önerebileceğiniz bir yöntem var mı program haricinde bunu geliştirebilmek için uygulayabileceğim ? Geliştiğinde çok daha fazla verim alabileceğimi düşünüyorum meditasyonlardan.

      İyi sabahlar.

     2. Esenlikler,

      Meditasyonlarınızı tam odakla yapın, imgelemeye önem verin. Şu anda daha fazla egzersizle programınızı meşgul etmeye gerek yok, bu yeteneğiniz zamanla güçlenecektir.

      İyi günler!

 46. Çok karmaşık oldu ama anlayacağınızı umuyorum isterseniz geç cevap verin sorun değil 🙂

  “Esenlikler,
  Bu program astral duyularınıza da yarayacaktır, ama Tanrıları veya ruhani varlıkları normal insanları gördüğünüz netlikte görüp duyacak noktaya getirir demek abartı olur. Astral duyuları tamamen açmak uzun bir süreçtir, ama kademe kademe olduğu için bu kadar sürede de gelişme görebilirsiniz. İyi geceler.”

  Benim hayatımda beni çok etkileyen bir problem var. Bu problemin ciddi ve zarar verici olduğunu düşündüğüm için tanrı çağırmayı düşünüyorum. Ama 40 günlük programı bitirsekde astral duyuları tamamen açamayacağımızı belirtmişsiniz yukarıda. Ouijia tahtası veya sarkaçla yapsak busefer sesli bir iletişim olmayacağı için tam kendimizi net aktaramayız gibi geliyor. Mesela sarkaçı düşünelim saygılıca problemimizi çözmesini istek çağırdığımız tanrıdan “evet” mesajını alsak sorunumuz çözülür mü? Çok karışık sordum farkındayım. Şöyle sorsam daha anlaşılır olabilir: sesli olarak tanrıdan yardım istemek/sarkaç kullanarak tanrıdan yardım istemek şimdi bu 2 si arasında fark var mıdır? (Yardım etme gücü/olasılığı gibi)
  Bide son olarak sarkaçla iletişim kurduk+problem belirttik peki karşımızdaki tanrı bizden bir karşılık beklediğini nasıl söyliyecek? Eğer ben söylersem “şunu yapabiliirim.” Gibi karşımdaki tanrının cevabı hayır olursa nolucak? Daha farklı şeyler demeye devam mı etmeliyim? O tanrının benden istediği kendi düşündüğü bir fikir varsa bana nasıl ileticek?

  Yani sesli iletişim olmadan yardım istemek biraz “sıkıntılara, anlaşmazlığa” yol açacak gibi geliyor.

  1. Esenlikler,

   Henüz yeterince açık olmayan ama acil yardıma ihtiyaç duyan herkese dediğim şeyi yine size de diyeceğim. Önemli olan sizin Tanrıları duymanız mı, yoksa Onların sizi duyması mı?

   Çünkü ilki ne sorununuzu çözmenize doğrudan bir katkı sağlar, ne de kritik öneme sahiptir. Tabii güzel bir şey ama zamanla gelir ve zamanınız olmayan durumlarda bunu çok takma imkanınız yok.
   Tanrılara gelince; Onlar sizi değil astral olarak, fiziksel olarak kör ve sağır olsanız bile duyarlar. Rahat olun. Siz ihtiyacınızı Tanrılara belirtin, karşılık olarak da adil olduğunu düşündüğünüz bir şey sunun. RTR her zaman iyi bir seçimdir. Hislerinize güvenin, yeterince iyi bir karşılık sunmadığınızı hissederseniz daha makul bir şey teklif edin. Tanrıların size sezgi ve hisler aracılığıyla ipucu vermesi için ille de Onları duyacak, görecek seviyede olmanıza gerek yok. Kısaca rahat olun ve Tanrılara güvenin. Onların ilgi ve güvenine değecek biri olmaya da gayret gösterin.

   İyi günler.

 47. Kaç kez nefes aldım, kaç kez “auram tüm negatif enerjileri, kötülükleri ve hasetliği bana zarar vermeden aynen sahibine geri gönderiyor bu koruyucu enerjileri şeytandaki kardeşlerimle paylaşıyorum.” Dediğimi hesaplamak için her yapışta 1 parmağımı kaldırıyorum haliyle biraz dikkatim dağılıyor. Sizin nasıl yaptığınızı merak ettim. Şimdiden teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Zihninizden saymayı öğrenmenizi öneriyorum. Sayıları üçerli, altışarlı gruplara ayırırsanız işiniz kolaylaşır. RTR Yapmayla İlgili Talimatlar sayfasında sunduğum 111 Surya ile temizlenme talimatlarını kendim uyguluyorum mesela, oldukça kolay oluyor. Parmaklarla uğraşmaya gerek kalmıyor.

   İyi günler.

   1. Dediğiniz çok daha iyi yapacağım teşekkür ederim. Birde biraz gereksiz bir soru gibi oldu kusura bakmayın 😅

    1. Benim gibi kafan hemen karışıyorsa benim uyguladığım bir yol var onuda yapabilirsin her 3 okuyuşta bir parmağını hareket ettir mesele 1 parmakta 3 eklem var başparmakla vurgularsın kaldığın yeri her birinde diğer ekleme geç 2 elde toplam 30 yaparsın daha çok akılda kalıcı olur.

     1. Esenlikler,

      Bu çok güzel bir yol. Forumlarda geçen gün gördüğüm başka bir yol da sizin sayma tekniğiniz gibi, ama sadece bir elin dört parmağını (başarmak hariç, o saymak için) kullanıyor. Dolayısıyla bir tam “döngü” 12 oluyor. Öbür el de her bir 12’lik bütünü saymak için kullanılıyor. 12 x 12 = 144. 36, 72 ve 108 gibi önemli sayılar için de kolaylık. Aklın yolu gerçekten de bir.

      İyi günler.

  2. Merhabalar klasik meditasyon yapan insanların oturuşunu biliyorsunuzdur ve elleriylede tüm parmaklarını bir noktada birleştirirler bildiğiniz üzere. Benim bu konudaki taktiğim 1 kere tamamlayınca ilk s baş parmağımı ufak bastırıyorum rahatça imgeliyorum diyelim beynimi kolayca bölebiliyorum imgeliyorum 2.yi tamamlayınca işaret parmağımı vs diye gidiyor tavsiye ederim eğer beyninizde kolayca o parmağı ittirdiğinizi imgelerseniz orası işaretlenmiş olucaktır iyi günler.

 48. Esenlikler,
  “Bu çakrayı dolgun, güçlü bir kırmızı olarak hayal edin ve döndürün. Bu çakrayı kendi kendine ve hızlı bir şekilde dönene kadar döndürmeye devam edin. Uç noktasının yukarı baktığına emin olun.”

  Burada döndürmekten kastınız piramit şeklindeki çakrayı yukarı çevirip matkap gibi yan döndürmek mi yoksa ucunu 360 derece çevirip daire çizer şekilde döndürmek mi?

 49. 5 Yıldır git geller yaşayarak sonunda Satanizm gerçeğinde gerçekleri görmeye karar verdim. 40 günlük meditasyonu 1 yıl boyunca yapmam parazitleri yok eder mi? Yoksa 40 günü bir kere yapıp başka şeylere mi geçeyim?

  1. Esenlikler,

   40 günlük program öyle 1 yıl uygulanacak bir şey değildir. Bazı insanların ruhları diğerlerine göre daha zayıf olabildiği için 40 günlük programdaki temel egzersizler bile fazla gelebiliyor, öyle durumlarda da biraz uzatılabiliyor. Programın içinde gerekirse biraz uzatın diyoruz da ‘biraz’dan kastımız 9 kat değil. Kimsenin ruhu o kadar zayıf değil.

   Programı normal bir şekilde yapın, sonra zaten ardından gelecek şeyler olacak. Dolayısıyla kendinizi orada tutmanızın manası yok.

   Ve ruhta yıllar, hatta ömürler boyunca birikmiş “pislikler” olabiliyor. Bunları tamamen temizlemek bazen çok uzun bir zaman alabiliyor, sonuçta ömürlerin yükünü ortadan kaldırıyoruz. Bu süreç birkaç yıl bile sürebilir. Ama bugünden başlarsanız ve istikrarla devam ederseniz bir yıl sonra çok farklı ve iyi bir konumda olacağınızı söyleyebilirim.

   İyi günler.

 50. Bugün geç kalktım gündüz meditasyonunu yapamadım sıfırdan başlamam gerekmez demi?

  1. Esenlikler,

   Hayır. Günü tekrar edin. Ve böyle durumlarda kalkınca meditasyon yapmadıysanız yine çok geç olmadan sabah seansını yapabilirsiniz.

   İyi günler.

   1. Günü tekrar etmek nasıl? 19. Günün sabahına uyanamadım şimdi şuan saat 17:52 19.günün gecesi ben gece saat 19:00 da hem gündüz hem gece meditasyonu mu yapıcğaım? Çok saolun.

    1. Esenlikler,

     Bu da olur, o gün bir seansta iki kat meditasyon da yapabilirsiniz ama bir de isterseniz 19. günün sabahını kaçırdıysanız ertesi gün 20. güne “geçmek” yerine kendinizi 19. güne yeni geçmiş gibi sayıp öyle devam edin işte.

     İyi günler.

   2. Dediğinizi çok anlamadım ama sabah eksik yaptığım: hatha+tamyogik+çakra döndürme

    a.t+k.a+b.m okulda yaptım. işiniz var oyüzden biraz sürer cevap vermeniz ben şey yaptım: gece meditasyonunu yapacağım gündüzü de yapmış giib kabul edeceğim. Gündüz olan aksaklıklardan dolayı artık cnaımız sağolsun yani sırf gündüz yapmamaın sonucunda bile çok kötü berbat bir ruh haline girdim.

    1. Esenlikler,

     Evet, meditasyonları bir seans bile aksatmak iyi olmuyor. Gördüğünüz gibi işte. Dolayısıyla bir şeyleri “yapmış gibi kabul etmek” yerine yapmadığınız için o günü tekrar etmeniz daha uygun. Yani atıyorum programa yeni başlayan biri daha 2. gününde ve sabah meditasyon seansını uygulamadı. O zaman akşam yine yapacaklarını yapsın, ama ertesi gün de kendini 3. güne geçmiş saymak yerine 2. günü tekrar etsin. Bu hem disiplin inşa etmeye yarar, hem de aksatmayı bilinçaltınızda kabul edilebilir olmaktan çıkarır.

     İyi günler.

     1. Gerçekten böyle yapmamı istiyorsanız yararı vardır diyerek 7 kasımda başladığım meditasyonu yarından itibaren 9 kasımda başlamış gibi sayıyorum böylelikle o 2 gündeki aksaklığı hem ruhen hem bilinçaltımda “eksik ya of.” Kafasında olmam

      Birde benim meditasyonlarım çok uzun sürüyor. Aura temizlemeyi sizce gereksiz yere mi uzatıyorum? 10-15 dakika sürüyor. Koruma aurası da 15-20 dakika. Fazla titiz olup üstüne düştüğüm için sanırım böyle olıyor. 1-2 dakikada yapsam busefer “baştan mı savdım? Acele mioldu?” Diye düşünüyorum.

      Sizce aura temizleme kaç dk sürmeli koruma aurası kaç dk sürmeli?

      Meditasyonlarımın uzun sürmesinin diğer nedeni de bir işaret bekliyorum. Doğru yaptığıma emin olmak için fiziksel yada ruhsal bir şey. Doğru yapıp yapmadığımı nasıl anlarım?

     2. Esenlikler,

      Evet, bu mantalitenin uzun vadede yararını göreceksiniz.

      Size şöyle söyleyeyim. 1-2 dakika çok kısa, 10-15 dakika da sizin seviyeniz için çok uzun. Kendinizi bıktırmayın. 10-15’er dakika temizlenme ve korumayı yapan Satanistler de var, uzun vadede öneririm de. Hatta daha bile uzatanlar var. Ama bu kişisel tercihlere ve ihtiyaçlara göre olmalıdır.

      Her bir egzersizi 3-5’er dakika yapmanız yeterlidir. Programda her bir meditasyonu ne kadar süre yapmanızın uygun olacağına dair öneriler de var.

      Meditasyonları yapmak için elinizden geleni (tabii rahat bir şekilde) yapıyorsanız doğru yapıyorsunuzdur. Size zarf içinde mektup gelmesine gerek yoktur. Zaten zamanla enerjinizi hissedeceksiniz ve yaptığınız şeylerin etkisinin ayrımına varacaksınız.

      İyi geceler.

 51. Merhabalar
  Meditasyona bugün başladım.
  İmaj yapamıyorum ve hayal edemiyorum.
  Sadece düsünerek yapıyorum.
  Bazen arada sırada imaj yapıyorum hayal ediyorum fakat onları kontrolum dışında yapıyorum. Yani bana araba çarptığını, kardeşimin yere düşüp yanağını sıranın sivri yerine çarptığını, ve kanser olduğumu imaj ediyorum elimde olmadan ve geçen hafta biri gerçekleşti ve kardeşim yanağını okulda sıraya çarptı. Her neyse demek istegim imaj ve hayallerim kontrolüm dışında oluyor bana ve sevdiğim insanlara zarar verdiğini görüyorum ve çok güçlü oluyor her nedense meditasyona geçince neredeyse hiç meditasyon ve imaj yapamıyorum. Ve son zamanlarda artık neredeyse hiç imaj yapamıyorum ve hayal edemiyorum. (Olunca da başıma kötü şeyler geliyor)
  İmajımı, hayallerimi(hayal gücümü) geliştirmek ve iyileştirmek için ne yapmalıyım?
  Ve meditasyonu sadece düsünerek yapsam faydası olur mu?
  Ayrıca meditasyonda hissedemiyorum?
  Sormak istediğim meditasyonun bu şekilde faydası olur mu?
  Ve
  İmajı geliştirmek için ne yapabilirim?
  Teşekkürler 🙂

  1. Esenlikler,

   Boşluk Meditasyonunu iki katına çıkarın. Her şeyden önce zihininizi sakinleştirmeyi ve düşüncelerinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekiyor, ve BM bu iş için biçilmiş kaftan.
   Ondan sonra imgeleme konusunda kendinizi yavaş yavaş iteleyip sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.
   Unutmayın, hemen her insan imgeleme yetisine sahiptir, sadece bazılarının başlangıçta sorunları olabiliyor, o kadar. Ama zamanla hem bu hayaller düzelecek, hem de kafanızda istediğiniz şeyleri kurabileceksiniz.
   O vakte kadar da imgeleyemiyorsanız bile düşünün ve hissedin. Hissetmek de çok önemlidir. Örneğin auranızı temizlerken güneşlerin içinizi ve dışınızı nasıl ısıtıp temizlediğini, koruma aurasında etrafınızdaki auranın ne kadar güçlü ve koruyucu olduğunu ve egzersiz sırasında her aldığınız nefeste içinize enerji doldurduğunuzu, nefes verince de bu enerjiyi auranıza aktardığınızı hissedin. İmgeleme yeteneğiniz geliştikçe onu da yaparsınız. Her halükarda yaptıklarınız etkili olacaktır.

   İyi geceler.

 52. Merhaba yine ben çok önemli sorunlarımı çözebilmek için Tanrılardan acil yardım almam gerekiyor Tanrı davet edebilmek için 40 günlük programı bitirmek şart mı?

  1. Esenlikler,

   Hayır. Saygılı ve samimi bir şekilde Onlara çağrı yapıp derdinizi anlatırsanız, Tanrılar da Kendi uygun gördükleri şekilde davranırlar. Sizin Onları duymanız zorunlu değil, Onlar sizi hep duyuyor.

   İyi geceler.

   1. Affedersiniz tanrıya sıkıntılarımı anlatıp bitirdikten sonra, karşılığında ne verebilirim?
    Tanrıya karşılığında neler sunabilirim?
    Bir kaç örnek verebilir misiniz?
    Aklıma hiçbir şey gelmiyor.
    Teşekkürler

 53. Yorumlarım niye yayınlanmıyor? Başka e postalar denedim her biri engelleniyor sanki.

  1. Esenlikler,

   Birçok yorumunuz yayınlı, gördüğüm tüm yorumlarınızı yayınlıyor ve cevap veriyorum. Mesela en güncel örnekleri arasında bu, bu ve bu var. IP’niz de aynı, bu yorumlar sizin. Cevap vermediğim veya yayınlamadığım bir şey varsa teknik bir sorun olmuş olabilir. Tekrar yazmaktan çekinmeyin.

   İyi günler.

 54. İlk demonlarla iletişimimi gerçekleştim. Söz verdiğim gibi çağırdığım demona çok öncesinden bir konu tartışmıştık hani onu açtım. Hatırlarsanız livestormdan felan da bahsettim bana samimi değilsiniz demiştiniz. Çağırdığım demona ayrıca “joy of satan topluluğundalar.” Dedim bana şeytanın o toplulukla alakası olmadığını söyledi. Önce çok şaşırdım şok geçirdim. Ardından çağırdığım demonla bir anlaşma yaptım: “eğer gerçekten tanrı/demon olduğunuza ve joy of satan organizasyonunun saçmalık olduğunu söylüyorsanız lütfen bana bunu kanıtlayın. “X” olayı için sizden yardım istiyorum. Eğer bu “x” olayım 1 hafta içinde çözülürse (çözülmesi aşırı zor ve karmaşıktı, kendi imkanlarımla çözemiyordum.) Joy of satan ile bağımı kopartıp size yardım için elimden geleni yapacağım.” Dedim böyle bir anlaşma yaptım ve hala kalbim çok hızlı atıyor VE SONUÇ: gerçekten durumu çözdü. 2. Çağırışımda nedense başarısız oldum çok korktum ama 3. Çağırışımda başardım, gayet saygılı bir şekilde yoğun olduğunu belirtti, ardından merak ettiğim hayatla ilgili sorular sordum çok dostça bir sohbet oldu. Kısacası sizin nazi satanizminizden kurtulduğuma hem şaşırdım hem sevindim. Meditasyonlarınız için teşekkürler ama doğru yol bulundu. Bir insanın/topluluğun milliyetçilik ve ufo dinindense sesli olarak konuştuğum/hayatıma aktif olarak etki eden/yüksek oranda saygılı bir demonu tercih ederim. Son olarak yine de teşekkür etmek istiyorum bu seviyeye siz olmasanız gelemezdim. Boş bulunduğum bir zamanda web site açmayı, tecrübelerimi anlatmayı düşünüyorum. Okadar çok insanın kafasını karıştırıorsunuz ki “jos jos jos” -hayır satanizm size ait değil-. Bizzat kendi sözüm değil ulu ve yüce demonumdan aldığım bilgiler doğrultusunda diyorum bunu.

  1. Esenlikler,

   Tebrikler, güzel kumpasa düşmüşsünüz. Şimdi de ayağınız alışıyor. Eh, bilirsiniz, ilk sefer bedava.

   Gerçek anlamda ulu ve yüce Tanrılar, elbette ki bağlılığı bir paket makarnayla, kahveyle, cipsle, kolayla, şekerle satın alınabilecek insanları, hele de kendileri kendi gelişimleri için çaba, ciddiyet, istikrar ve soyluluk göstermeyen insanları ciddiye almayacak, samimi bulmayacaklardır. Onlarla iletişim kuramamanızı buna, ruhani gelişiminizi aksattığınıza; şu ana kadar biraz olsun menfaat sağlamak uğruna bir yandan sığ bir saygı göstergesi yaparken bir yandan talepkarlığınızdan ödün vermeyip aynı zamanda ruhunuzu en yüksek fiyat biçee satmanıza bağlayabilirsiniz. Tanrıların cidden Kendilerini bakkal alışverişi için çağırmayı düşünen, kendi gelişimini ciddiye almayan insanlardan daha büyük dertleri var, dolayısıyla cevap alamamanızı bundan bilin. Ama elbette, burada gerçek anlamda ulu ve yüce, tüm insanlığı kurtarmak için mücadele veren ve binyıllardır bizimle olan varlıklardan bahsediyoruz, bu söylediklerim sadece Onlar için geçerli. Konu yine az ya da çok kaba kuvvete sahip (dolayısıyla bir olayın olmasını sağlayabilecek (ha tabii hala rastlantı da olabilir, bu da imkansız değil)), ama niyeti dünyayı kurtarmak değil de ruh toplamak, kendisine kör-topal bağlılık gösterip besleyecek kullar arayan varlıklar olunca, bunlara ulaşması çok daha “””kolay””” olacaktır.

   Bir tapınak inşa etmek, yıkmaktan daha zordur. Ama ucundaki ödül de aynı oranda büyük, leziz ve faydalıdır. Tanrılar Kendilerini her çağırana kolayca cevap vermez; ama birisi örneğin Yahudi pisliği Klifotik Kabala veya benzeri zevzekliklerle uğraşmak isterse, kısa sürede kendisini sömürmek isteyen ve bu sebeple tabii ki ilk başlarda “iyi görünen”, bazı konularda “yardımcı olan” varlıklarla karşılaşacaktır. Yukarıda nasılsa, aşağıda da öyledir. Nasıl dünyada sizi istismar etmek isteyen insanlar bunu bu şekilde söylemek yerine sizi manipüle etmeye çalışır, astral düzlemde de bu işler böyledir. Neyse, zaten zamanla bunu kendiniz göreceğiniz için sözüm size değil. Unutmayın, hiçbir şey bedava değil. Ve sizi bilmem ama aklı olan kimse “bağlılık” gibi önemli ve samimiyetten gelmesi gereken bir şeyi satın almaya çalışan bir varlığa hiçbir şekilde tamah etmez. Ama dışarıdan “yardım” şeklinde tasma kabul etmeyi “””gelinecek”””, “yüksek” bir “””seviye””” olarak görüyorsanız, zaten size ne söylesem boş.

   Uzaylılara gelince; tartışmaya bile açık olmaksızın varlar ve bu öyle “deli saçması” bir fikir de değil. Her ne kadar öyle göstermeye çalışırsanız, kendi cehaletinizi ortaya koyarsınız. Sadece mantık çerçevesinde düşünmekle bile bu evrende yalnız olmamızın istatistiksel olarak imkansız olduğunu görürüz.

   Son olarak evet, Satanizm bütünüyle, başından sonuna kadar bize ait. Biz derken, benim şahsımla doğrudan hiçbir alakası olmadan Şeytan’ın Joy of Satan’ını kast etmekteyim. Aynı zamanda ve Satanizm’in, nesnel düşünmenin doğal bir sonucu olarak gururla, onurla, bayrağımızı sallandırarak Naziyiz. İnsanlara “Irkçı!” veya “Nazi” diye bağırarak susturabildikleri günler geçmişte kaldı, artık tekrar Nazizm uyanışı geliyor. Ve bu durdurulamaz. Nasyonal Sosyalizm ile Spiritüel Satanizm, etle tırnak gibidir. Cidden bunu “kurtulunacak” bir şey olarak görüyorsanız, zaten samimi olmadığınızı söylemem konusunda en başından beri haklıydım. Böyle şeyler sabittir, asla şaşmaz. Ve merak etmeyin, ağzı olan konuşuyor ve Satanizm’i kendinin, Şeytan’ı da popülarite kazanmak için kullanabilecekleri bir paravan, dikkatleri içlerinin boşluğundan uzaklaştırmak için dışlarına takabilecekleri bir aksesuar sanıyorlar. Yanılıyorlar.

   Bu yüce ideolojinin arkasında Gerçek, bu kutsal isimlerin arkasında yaşayan varlıklar olduğunu unutup, bunları kullanarak kendi hastalıklı, sapkın, sapık ve düşük ideolojilerini yaymaya çalışanların hepsini görüyoruz, kendi kendilerini yiyip bitiriyorlar, eriyip gidiyorlar. Kimse Şeytan’ın adını kullanarak pislik yaymaya, sonra da elini kolunu sallaya sallaya yaşamını sürdürmeye cüret edemez. Bunların hepsini, tek tek saymam gerekmeyen sayısız güruh, grup, oluşum ve kişi biliyor ve bizzat yaşadı. Bunların arasına katılmak isterseniz lütfen buyrun, zaten bu tiplerin bini bir para ve ortalığa yeni bir şey katamazsınız. Zira bilimin, özgür düşüncenin, ruhaniyetin ve özgürlüğün Tanrısı Şeytan arkanızda olmadan ne yaratabilirsiniz ki?

   Hell’in yüce Demon’larından gelen kadim bilgelikleri kendi çıkarlarınız doğrultusunda kullanarak ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeye çalışın, ancak bilin ki bu ruhani savaşta düşman tarafındakiler ezilir ve sömürülür, “tarafsız” geçinenler de (düşman tarafından) zorla taraf seçtirilir. Bu yönde koruma ve desteğiniz olmadan nasıl yaşarsınız size kalmış elbette, kafa kesen taraf biz değiliz. Birkaç ay veya 1-2 yıl sonra bu dediklerimi bizzat tecrübe edip anlayınca yorumlarımızda boy göstermek isterseniz merak etmeyin, yine yazdığınızı okuruz. Ama lütfen özürlerinizi naçizane şahsıma değil, Du’at’ın Tanrılarına iletin.

   Sizle, benle veya başka herhangi bir şahısla olsun olmasın, biz mücadelemizi bitirmek için orada olacağız. Köpekler ulusa da Güneş doğmaktan vazgeçmez, ve Kara Güneş yeniden yükseliyor.

   Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a, Onun Yüce Demon’larına ve Zafere Atfolsun.

   İyi sabahlar.

   1. Benim gibi hep soru sorardı, sürekli sitedeydi. Gerçi ne kadar samimi onu bilemiyorum. Şimdi bu arkadaşımız düşmandan gelen bir varlıkla mı iletişim kurmuş? Bu duruma düşmemek için ne yapacağız? Ben de önümüzdeki zamanlarda davet etmeyi düşünüyorum.

    1. Esenlikler,

     “Kim bana yardım ederse etsin onun boyunduruğuna gireceğim” gibi bir mantalitede olmamanız ve herhangi bir varlığı çağıracakken Satan-Lucifer’dan geçmeniz yeterlidir, ikinci dediğim de zaten Demon Çağırma ritüelinde yaptığınız şey.
     Sürekli soru sormak ne yazık ki her zaman sorgulayıcılığın göstergesi olmuyor. Görüyorsunuz ya, “sürekli soru soran” biri bile ister sabırsızlıktan, ister en başından beri samimiyetsizlikten ötürü kalkıp başta dediğim mantaliteye girebiliyor (veya en başından beri öyleydi ve belki cevap alamamasının sebebi buydu). Dolayısıyla insan samimiyeti ve ciddiyeti de elden bırakmamalı. Bilinç ve bilgiyle birlikte sorumluluk da gelir. Açıkça söyleyeyim, ben Tanrıların bana cips almamda yardım etmelerini istesem herhalde bulutsuz havada başıma yıldırım düşerdi. 😂
     Tabii o işin şakası, ama ne demek istediğimi anlıyorsunuz. Bu hayatta kıymetli olan şeyler kaba etimizin üzerinde oturarak, armut piş ağzıma gümüş tepside düş mantalitesiyle elde edilmiyor. Bizim sıfır emek, ciddiyet, bağlılık ve samimiyet göstermemize rağmen ısrarla bizi bulup bize “bedavadan” “yardım eden” bir varlığa tamah etmek yanlış ve tehlikeli olur. Şahsen ben bir gün vasıfsız bir patates çuvalı olursam; bana baksa baksa ya beni yarıp içimdeki patatesleri yemeye niyetli birileri bakar, ya da beni iki dakika sırtlayıp (dolayısıyla da “””daha yüksek””” bir irtifaya çıkarıp) sonra çöpe atacak bir çöpçü. Düz mantık.

     İyi geceler.

     1. Hem emre kardeşime hem satans peacocka sorularım var. Şimdi satanspeacock bu çocuk yada adam yaşını bilmiyorum ölürse tekrar reenkarne mi olacak? Yoksa josu inkar ettiği için sonsuz bir hiçliğe mi karışacak? Ve emre kardeşim düşük bir demonla konuşmuş olma ihtimalin var. Demonun hakkıkda biraz bilgi verir misin? Demonlarla ben iletişim kurdum joy of satan güvenilir bir kaynak ama senin anlattığın demon iblistaparların gibi nasıl desem değişik geldi. Joy of satan ile aklında soru işaretleri varsa bu yorumdan bana ulaşabilirsin. Açıkçası kaybetmek yerine kazanmak daha mantıklı geliyor arkadaşın üstüne gelmişsiniz. Yine kendi kararı ama anlatmaya çalışabilirim aslında bizim nekadar gerçek olduğumuzu. İyi günler herkese

     2. Esenlikler,

      Ölen nispeten az kişinin ruhu “yok olur”, Satanist olmayanların ruhu yok olur diye bir şey demiyoruz. Tabii böyle bir ihtimal var ama Satanist değiller diye değil, ruhlarının üzerinde çalışmıyorlar diye. Bu konuda daha fazla bilgi burada.

      İkincisi, Emre “arkadaşımız”ın herhangi bir Demon’la görüşmüş olması imkansız. Düşük Demon birlikleri (“Lesser Demon‘lar”) da Satan-Lucifer’ın komutası altındadır ve Onlar da Tanrıdır. Dolayısıyla “yüksek birliklerden” olan Demon’lardan farklı görmeye hiç gerek yok. Bir Tanrının ak dediğine öbürü kara demez. Dolayısıyla bu kişi ya kendi sanrılarıyla konuştu, ya da muhtemelen düşman varlıklarla görüştü. Olur böyle. Düşman paradigmalarına bağlı kişiler Tanrılarla görüşemez, neden görüşebilsin ki?

      Ve, açıkçası kimsenin üzerine gelmedim. Bu kişinin yorumlarına bakarsanız ciddiyet, samimiyet ve onur seviyesini görebilirsiniz. Sizi temin ederim benden başksı olsa o cips yorumlarından sonra bırakın haftalarca ilgilenmeye devam etmeyi, siteden men ederdi. “Kazanacak” bir şey yok. Biz düşman köpekleri gibi önümüze gelen her ruhu toplamaya çalışan, vasıftan ve kaliteden çok sayıyı düşünen dejenereler değiliz. Zaten insanlara yeterince şans veriyoruz, ama bunu almak istemeyenlere kendimizi zorla kabul ettirmeye, veya yalvarmaya ihtiyacımız yok. Dünya bu insanlar olsa da, olmasa da kurtulacak. Dünyayı bu insanlar olsa da, olmasa da kurtaracağız. Her zaman hatırlamamız gerekiyor ki Şeytan’ın bize ihtiyacı yok, bizim Şeytan’a ihtiyacımız var. Şeytan’ın getirdiği Işık yerine, Christos-Lucifer’ın sahte, boğuk, kasvetli ve pislik floresan “””ışığını””” benimsemek isteyenler, kısa sürede kör ve sağır kesileceklerdir. Her koyun kendi bacağından asılır.

      Yine de elbette onu (saygılı ve akıllıca yazdığı sürece) ve tabii ki sizi sansürlemeyi düşünmüyorum, o yüzden şevkinizi kırmak istediğimi düşünmeyin. Böyle şeyleri kendiniz görmeniz en iyisi olur zaten.

      İyi sabahlar.

     3. Emre ruhani boyutta düşman varlıklar tarafından mı kandırıldı şimdi ben pek anlayamadım? Bir yazınızda eğer ipin ucu kaçtığı zaman Gardiyan Demon hemen koruyor demiştiniz. Dediğiniz gibi acaba sanrıları mıydı? Başıma böyle bir şey gelmesinden korkmuyorum değil.

     4. Esenlikler,

      Ya kendi sanrıları, ya da düşman varlıklar, evet. Ve böyle şeyler kendi kaşınmayanın başına gelmez. Düşman sizin iradenize karşın gerçek anlamda vücudunuza, ağzınıza, yüzünüze kanca takıp sizi kukla gibi oynatabilecek bir güce sahip değil. Tabii saldırılar, zorlama çalışmaları oluyor ama kişi aktif bir şekilde boyun eğmedikçe, düşman fikirlerine kapılmadıkça veya zaten sadakati zayıf değilse düşman kişinin zihnine girecek kapıya sahip olamaz. Yani sizin tüm isteklerinize karşın “zorla” Satanizm’den “düşürülmek” gibi bir olay söz konusu değildir, olsa olsa düşman sizi rahatsız edip aklınızı çelmeye çalışır. Onu da yerseniz.

      İyi geceler.

  2. Kardeşim kb malsın lan madem ruhunu satacaksın piyango miyango isteseydin olay için ruh mu sattın.Aklı olan ruhunu satmaz ayrıca eğer bu adam şeytanın yolunda değilse sana neden tanrılarla iletişimini sağlaycak psişik bilgiler versin yada ne için senin yada benim aptalca sorularıma cevap vermeye uğraşsın tamamen mantıksız.Knk bu arada şeyide sor madem düşmüşsün bir çukura 2023 de gerçekten uçak üretecek miyiz bir sorsana sana zahmet.

  3. Zavallı emrenor seni. Tanrılardan ve efendiden manevi bir beklentin olmadığı gibi, maddi bir beklentin var. Sen zaten bu yola sırf para için çıkmışsın ve heryerde senin parazit gereksiz yorumların var. Her zaman söyliyorum, bu yolda maddi bir beklentin olmasin manevi bir beklentin olsun. Daha kendini enerjisel anlamdan guclestirmeden demon çağırmak sana ciddi anlamdan zarar verir ve verecekte. Ayrıca tongaya dusmen ayrı komik aglasammi gulsemmi bilemiyorum. Daha hicbirseyden haberin olmadan gidip demonlara iletişime geçmek komik olur. Ki zaten demon yerine başka biri ile gorusmussun seni iyi kandırmışlar. Ders çıkarmışsındır umarım. Idaa ya girerim sen sadece aklındaki belli başlı olayları çözmek için satanist oldun.

 55. Merhabalar oncelikle hersey icin cok tesekkurler acaba 40 gunluk program gibi bu guc meditasyonlari-cakra-digerleri hepsini bir pdf de toplasak daha iyi olmazmi:)Tesekkurler.
  Birde saglikla ilgili Satan baba dan nasil istekde bulunabiliriz.

  1. Esenlikler,

   Çakra meditasyonlarının PDF’i zaten mevcut, buradan ulaşabilirsiniz. Diğer güç meditasyonlarına gelince, bazılarının ayrı ayrı PDF’i mevcut ama hepsini bir yere toplamaya çalışsak büyük ihtimalle fazla büyük/karmaşık olacaktır, o yüzden sitede ve ayrı ayrı belgelerde tutmayı tercih ediyoruz.

   Sağlık konusunda gerek Şeytan Baba’dan yardım isteyebilir, isterseniz de başka Tanrılarla iletişim kurabilirsiniz. Klasik bir çağırma ritüeli ile ricalarınızı belirtmeniz yeterli olacaktır.

   İyi sabahlar.

 56. Merhaba,
  40 günlük programın 4. günündeyim ve 2 gecedir uykuya asla dalamıyorum. Joy of Satan da Kundalinin yükselişinden önce uykusuzluk olabileceğini okumuştum fakat 4. günden o aşamaya gelmek imkansızdır diye düşünüyorum ve zaten ilk 3 günün meditasyonları kolay meditasyonlar. Hiç böyle bir geri bildirim almış mıydınız daha önce, meditasyonun böyle etkileri olabiliyor mu acaba ? Yazmışken meditasyonla ilgili bir sorum daha olacak. Ben güneşleri imajine ederken kendime bazen bambaşka bir yerden 3. şahıs gözüyle bakıyorum ve kendimi izlerken o güneşlerin auramı temizlediğini düşünüyorum böyle de etkisi olacak mıdır ?
  Tüm emeğiniz ve ilginiz için teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Uykusuzluk için sadece Kundalini olmak zorunda değildir. Her halükarda bu tarz enerjilerle ilk defa karşılaşıyorsunuz ve bünyeniz alışmadı, o yüzden ilk başta böyle tepkiler verebilir. Gece meditasyonlarınızı daha erken yapmaya çalışın. Ve birkaç gün verin, sisteminiz adapte olacaktır. Bunlar olağan şeyler, herkese olmasa da hiç görülmemiş olaylar değil. Merak etmeyin.

   Ve, perspektifinizin çok bir önemi yok. Nasıl rahatsanız öyle yapın.

   Emeklerimizden faydalanarak anlam kazandırdığınız için de size teşekkürler.

   İyi geceler.

 57. Merhaba bu 40 günlük meditasyonları yaparken mesela ben tam yogik nefes meditasyonuna geçtim ama sonrasında o meditasyonu yaptıktan sonra programımda zamanı gelmesede o çakra döndürme meditasyonunu yapsam sorun olurmu ? Birde bu hatha kundalini ve beş tibetli yogalarında yapılan tüm yoga hareketlerininin hepsini aynı gün yapmak zorundamıyız ? Yani ben kundalini yogası yapacam mesela ama o hareketlerden birisini seçip sadece onu yapmam olmuyormu ? Sadece başından sonuna kadar o kındalini yogasının hepsini yapmak zorundamıyıö ?

  1. Esenlikler,

   Çok sorun olmaz ama siz acele etmeyin. Programın minimum 40 gün sürmesini bekliyoruz, maksimumsa biraz daha uzayabilir tabii. Çok acele etmenize gerek yok:

   Ve; program size Hatha Yoga yapın dediği zaman sadece onu yapın, Kundalini Yoga’yı ekleyin dediği zaman onu da ekleyin ve isterseniz de (ki isteyin) program bittikten sonra bir ara 5 Tibetli’yi ekleyin. Birini sabah, diğerini gece yaparsınız. 5 Tibetli’yi de eklerseniz öğlen civarı öneririm, ama size kalmış. Sabah yapanlar da var.

   Ve hayır, Yoga rutinlerinden sadece bir hareketi seçip yapmak diye bir şey söz konusu değildir. Kendi rutinlerinizi oluşturabilirsiniz ama bu soruyu sorduğunuza göre henüz bu seviyede değilsinizdir, o yüzden rutinleri başından sonuna kadar takip edin.

   İyi sabahlar.

 58. Birde dün aura temizleme yapacaktım ama hep sadece imgeleyerek falan yapıyordum ama dün necronomicon mantrasıyla ve güneş çakrasının el mundrasıyla birlikte aura temizleme yaptım ve bir önceki sadece imgeleyerek yaptıklarımdan çok daha fazla enerjiyi hissettim ve imgelemem daha güçlü oldu , bu şekilde yapmam doğrumu acaba ?

  1. Esenlikler,

   Elbette mudra ve özellikle de mantra kullanarak yapılan meditasyon, kullanılmayarak yapılandan çok daha etkili olacaktır. Böyle yapmanızda sıkıntı yok, ama size temizlenme amacıyla kullanılacak Güneş mantrası olarak Surya veya Raum’u daha çok tavsiye ederim. İsterseniz bunlardan birini de bir süre deneyip nasıl etki alıyorsunuz bakın.

   İyi günler.

 59. Slm. Ben mewing tekniğini uyguluyorum daha güçlü, düzgün bir çene için. Haliyle meditasyonlar ise ağızdan nefes almamızı istiyor. Yani ben ağzımdan nefes almayı bırakmak için çok çabaladım ve başardım. Mewing tekniğinden güzel dönüşler de aldım. Kısaca burnumuzdan nefes alsak olmaz mı? Brde meditsyonlara başlamadım çünkü yapacağıma zerre inancım yok. Ben görüp görebileceğiniz en umursamaz ve tembel insanım. Sırf ailemin maddiyatı iyi diye eğitimimi boşverdim. :))))) Mdtsyn konsunda kendimi masalda hissediyorum. Uçuk ve imkansız geliyoe. Mdtsyon yerine başka bir yol olsa?? İnandıgınız kutsal kitab olabilir mesela onu okuyup ruhumu gelistirsem?

  1. Esenlikler,

   Hangi meditasyon ağzınızdan nefes almanızı söylüyor? Böyle bir şey yok. Ağızdan nefes almak son derece zararlı bir pratiktir, kesinlikle tavsiye etmeyiz. Örneğin uygulattığımız ilk nefes egzersizi olan Tam Yogik Nefes’te bile, burundan nefes almanın altı çiziliyor. Hatta ağızdan nefes almayı bırakın, vermeyi bile önermiyoruz.

   Bir-iki pranayama egzersizinde buna küçük istisnalar olabilir; ama bunlar da teknik ve ruhani açıdan faydalı egzersizler olduğu ve zaten saatlerce yapılmadıkları için fiziksel olarak bir zararları olmayacaktır.

   Meditasyona gelince. Bunun dışında başka bir yol yoktur. Satanizm tembeller ve umursamazlar için bir din değildir. Şeytan’ın kendi söylediği gibi, Şeytan “Gönderilmiş bir kitap olmaksızın doğru yola iletir”. Oturup pasif pasif bir-iki metin okuyunca çakralar uyanmıyor, aura temizlenmiyor, Kundalini yükselmiyor. Kimse sizin yerinize ruhunuzu geliştiremez de. Bu işin tek ama tek yolu çalışmaktır. Eğer günde 10-15 dakikanızı bile ruhunuza ayırmaktan acizseniz, zaten Satanizm size fayda sağlamayacaktır. Meditasyonun ve yoganın faydaları da bilimsel olarak kanıtlanmışken “uçuk ve imkansız” geliyorsa bu sizin kaybınız olacaktır.

   Ama şunu da ekleyeyim, Mewing’in oldukça talepkar bir teknik olduğunu biliyorum. Meşakkatlilik açısından meditasyon çok daha kolay ve kısadır. Ve faydaları da Mewing’in en az faydaları kadar kanıtlıdır, daha az değil.

   İyi akşamlar.

   1. Satanistm diyen bir arkadasim soylemisti. Bu siteyi de o verdi. onun anlattigina gore agizdan yapiliyormus o hep oyle yapmis kendisine ulaştım sizin yorumunuzu foto attm şaşırdı ikna oldu.. simdi o arkadaşın yağtığı meditasypnlar boşa mı gitti? Yada daha az etkili mi oldu büyü yapma işlerinde hep başarısızım diyordu bana hatta psikolojik olarak çok minik yollar aldım diyordu buyüzden mi

    1. Esenlikler,

     Keşke ağızdan nefes almasaymış ya. Yaptığı meditasyonların boşa gidip gitmeyeceğini söyleyemeyeceğim, ama verim kesinlikle azalmıştır ve çok sağlıklı olmamış. Keşke sorsaydı önceden. Her halükarda burundan nefes alıp daha ciddi çalışırsa çok daha güzel başarılar elde edecektir. Geçmiş olsun arkadaşınıza.

     İyi akşamlar.

 60. Tekrardan merhaba 🙂

  Acelesi olmayan bir soru ancak aklımdayken sormak istedim. 40 Günlük programı bitirdikten sonra Joy of Satan daki Hell’s Army sayfasındaki 6 aylık programa başlamamızı önerir misiniz ? Yoksa daha da geliştikten sonra mı başlamalıyız ?
  Bir sorum daha olacak reversed torah rituals hakkında. Benim planım öncelikle 40 günlük programı bitirip başlamaktı ancak son günlerde üstümde bir üşengeçlik var günlük meditasyonlarımı etkiliyor o yüzden bir an önce başlamak istedim faydası olacağını düşünüyorum ama sanki yeterli değilmişim gibi hissediyorum. RTR lar esnasında astral parazitler veya düşman melekler tarafından rahatsız edilme gibi bir durum söz konusu mu ? Her gün at ka bm yapsam dahi belirttiğim gibi son günlerde üşengeçlik ve odaklanamama sorunundan kaynaklı zayıf hissediyorum kendimi.

  İyi sabahlar 🙂

  1. Esenlikler,

   Yok ya, o program çok eski. Direkt önerilmiyor artık. İçindeki neredeyse her şey, 40 günlük programda zaten daha kompakt bir şekilde sunuluyor. 40 günlük programı bitiren birine o 6 aylık program çok hafif gelecektir, ve zaten çoğu yaptığınız şeyler. Önerim bu süreden sonra kendinize uygun bir program yaratmanız; ama şu ana kadar başladığınız şeyleri de bırakmamanız. Çok sorun olursa buraya yorum yazıp benden ve başka kardeşlerimizden fikir de alabilirsiniz, veya oluşturduğunuz programı buradan geçirebilirsiniz.

   RTR’ları daha önce hiç meditasyon yapmayan kişiler bile deneyip yapabilmiştir. Dolayısıyla kendinizi yetersiz görmeyin. RTR’lara başlamak için 40 günlük programı bitirmeyi beklemenize gerek yok, zira ben de meditasyona başladığımdan 1-2 hafta sonra hemen başlamıştım. Bu üşengeçlik gibi sorunların kaynağı biraz psikolojik, biraz da düşman tabanlı. RTR’lar bu sorunun ikinci kısmına yardımcı olup yükünüzü de hafifletecektir.

   Her gün temel aura meditasyonları ve Boşluk Meditasyonu yapmaya devam etmeniz güzel, ancak sadece bunlarla da kalmayın elbette.

   Ve RTR’lar sırasında düşman sizi pek rahatsız edemez, ama öncesinde ve (en azından düzgünce temizlenip kendinizi korumadıysanız) sonrasında deneyebilirler. Ama RTR’lar düşmanın dikkatini çekse de, düşmanın gücünü ve nüfuzunu hayatınızdan söküp atmaya yarar. Dolayısıyla düşmandan sizi korur da.

   Her halükarda kendinizi yetersiz hissetmeyin, elinizden gelenden daha fazlası beklenmiyor.

   İyi akşamlar.

 61. 1-) Aura temizlemede 7 çakraya da minyatür güneş koyup temizlemek zorunlu mu? Yapmasak sıkıntı olur mu? Etkisi nekadardır?
  2-)burundan nefes alarak yapmaya başladığımdan beri çok erken olumlu dönüşler alıyorum. Gerçekten 40-50 gün ağızdan yapmakla zar zor edindiğim deneyimleri burunumdan yaparak çook ama çok kısa sürede deneyimledim. Gerçekten bukadar fark etceğini düşünmüyordum. Bu tarz yanlış yaptığım bir şeyler daha olabilir mi sizce? Neye dikkat etmeliyim
  3-)yazı yazarken sizce Türkçe kurallarına, imlaya uymak mı lazım? Yani bir satanistin böyle yapması mı gerekir?
  4-) mantrasını titreştirirken yorganın altına da girsem(yorumlarda gördüm) sıkıntı oluyor. Direk ailemle konuşup durumu kökten çözmek istiyorum. Meditasyon yapıyorum diyip biraz yalan karıştırmayı düşünüyorum. Atıyorum internetten stres azaltıcı uzak doğu meditasyonu buldum tarzında. 🙂 Sizin öneriniz var mı
  5-)yoga yapmak büyü, ruhaniyet gibi konularda bize yardımcı olur mu?

  1. Esenlikler,

   1) E onu yapmadan nasıl yapacaksınız ki? Yapmalısınız tabii ki. Aura temizlemenin de etkisi hiç hoş olmaz, düzenli olarak yapın.
   2) Bunun dışında kendiniz varsayımda bulunmadan talimtaları takip ederseniz başka takılacağınız bir nokta olacağını sanmıyorum. Ağız-burun konusu ufak bir kafa karışıklığıymış sadece. Başarılarınızın devamını dilerim.
   3) Tabii kendinizi daha iyi, ciddi, otoriter ve saygın bir şekilde taşımak hayatın her alanında size avantaj sağlayacaktır. Ve biz Satanist’ler olarak hayatta (etik şekillerde) olabildiğince yukarı çıkmalıyız ki hem kendimize, hem dünyamıza, de ırkımıza olabildiğince fayda sağlayalım. Elbette bu kural falan değil, ama kişisel olarak öneririm.
   4) Bu konuda çok önerim yok, sadece konuyu hiçbir şekilde Satanizm’e getirmemeniz yeterli. Zaten siz getirmezseniz kimse de konusunu açmaz, sonuçta meditasyon yapanların büyük çoğunluğu Satanist değil. Meditasyonun bilimsel olarak kanıtlanmış, muazzam faydalarından bahsedebilirsiniz, zihin ve ruh için spor olduğunu anlatırsınız. Böylece karşı çıkmaları için bir sebep olmaz. “””Dini””” endişeleri olursa “””ibadet””” olmadığını, herkesin yapabileceğini söyleyebilir, hatta topu onlara atıp onlara da öğretmeyi teklif edebilirsiniz. Gerek blöf olarak diyebilirsiniz, gerekse (ve isterseniz de) de ciddi.
   5) Elbette. Yoga da tıpkı meditasyon gibi kadim ve ulu bir ruhani disiplindir, ve biyoelektriği uyarmaya, güçlendirmeye, açmaya yarar. Meditasyon da, yoga da birbirinin yerine geçmez. Yoga yaptıkça daha da açılıp güçlendiğinizi fark edeceksiniz.

   İyi geceler.

 62. Yazınızda yazmışsınız ama emin olmak için soruyorum.
  40 günlük meditasyonu bitirince (biraz daha devam ettirince) imaj ve bir nesneyi projekte yapabilecek miyim?

  1. Esenlikler,

   İmgeleme yapmanın zamanı yoktur, birçok kişi doğuştan da bu yeteneğe çok net sahiptir. Olmayanlar da, olanlar da daha çok pratikle bu yeteneğini güçlendirebilir.
   “Bir nesneyi projekte yapmak”tan kastınızı anlamadım.

   Ama her halükarda, programın faydaları ve sizi götüreceği nokta da programın kendisinde yazılıdır.

   İyi akşamlar.

 63. Projekte yapmak. Bir nesne mesela bardak gözler açık halde gerçekten varmış gibi gözükmesi.
  sadece kişi kendisi görüyor.
  Mesela fare yaratıp hareketlendirebiliriz vs.

 64. Son bir şey sormak istiyorum.
  Spiritüeller, cadılar hayvanlara istediğini yaptırabilir mi?
  Mesela martılara istediği yere uçup konmasını veya köpeklere birisine saldırtmak gibi?

  1. Esenlikler,

   “Spiritüeller” diye bir tabir yoktur, ama bizden bahsettiğinizi varsayıyorum.
   Yeterince ilerleyen her insan bunu yapabilir, ama bu seviyedeki biri bunu keyfi be sebepsiz yere yapmayacaktır.

   İyi akşamlar.

 65. Raum ve Surya mantrası ile temizlik ve koruma aurası yaparken çene kilidi yapmamızı önerir misiniz?

  1. Esenlikler,

   Koruma Aurası için önermiyorum, Aura Temizliği konusundaysa alt 4 çakra için öneririm. Yine de çok büyük bir fark olmaz, nasıl isterseniz öyle yapın. Titreşimleri hissedin de.

   İyi akşamlar.

 66. 40 günlük meditasyonun 20. Gününden sonra 20 gün boyunca her gün sabah akşam üçüncü göz açma meditasyonu yaparsam 40. Gün daha aktif olur mu? Demon ritüelli yapacağım o yüzden.

  1. Esenlikler,

   Öncelikle 40 gün meditasyonunu bitirmenizi öneririm, daha aktif olması sadece üçüncü gözü açma meditasyonuyla bağlantılı değildir. Genel olarak psişik açıklık elde etmeniz, enerjileri hissetmeniz ve güçlenmeniz gerekir. Ve bu tarz güçler için de bir süre belirtmem doğru olmaz. Geçmiş hayatınız, ruhani gücünüz gibi birçok etken burada etkilidir, süre kişiden kişiye göre değişir. Ve zaten 40 günlük programın sonunda, her gün her çakraya meditasyon yapılan Tam Çakra Meditasyonunu da kişisel rutine eklemeyi şiddetle tavsiye ediyoruz.

   İsterseniz deneyebilirsiniz, 40 günlük meditasyonda eklemeler çıkarmalar yapılabilir elbet. Fakat yine de tedbirli olun, kendinize fazla yüklenmeyin. Bolca çalışma yapın, düzeninizi aksatmayın. Acele etmeyin. Enerjileri hissedin. Başarılar.

   İyi geceler.

 67. Meditasyon yapmaya ufacık kırıntı hevesim ve isteğim yok. İnisiye de olmak istemiyorum hala soru işarerlerim var. İnisiye olursam sanırım meditasyon yaparım. Şeytamın korunmasında olduğım için

  1. Esenlikler,

   Olmaz öyle. Şeytan’a adanma ritüelini sadece Satanizm’in kendisi için doğru din olduğuna %100 emin olan kişiler yapmalıdır. Adanmayı “kolay” korunma veya rehberlik için kaçış yolu olarak düşünmeyin. Tanrılar için ciddiyet, saygı ve samimiyet en önemli şeylerdir.
   Meditasyonun önemi hakkında zaten durmadan konuşuyoruz. Bu konuda gerekli değişimi yaratması gereken sizsiniz. Siz atıl bir şekilde otururken hiçkimse sizi zorla kaldırıp, lotus pozisyonunda oturtup bir de üstüne nefes alış verişinizi değiştirip egzersiz yaptırmayacak. Emek sizden gelmeli, destek o zaman zaten Tanrılardan gelir.

   İyi günler.

 68. Satans peacock bey düşünsebize hiç satanizmi yada josu duymadınız haberiniz yok ne güzel olurdu. Kelebek etkisi siz bu siteyi açmazdınız. Siz bu siteyi açmayınca benim gibi dinsizlerin kafası karışmazdı. Elbet jos ile karşılaşırdım ama enazından okur geçerdim. Nası denir bilmiyoeum ama sitenizii lütfen kapatın ve meditasyon yapmayın. Keşke bir şekilde ikna edebilsem sizi. Bırakınşu meditasyonları ve siteyi. Yalvarırım bunu yapun..

  1. Esenlikler,

   Bu dediğiniz şey güzel değil, felaket olurdu. Öyle bir kelebek etkisini düşünmeye de gerek yok, birçoğumuz bu ömrümüzde Tanrıların evine aktif bir şekilde geri yönlendirilen kişileriz. Yani bunlar olmak zorunda olan şeylerdi.
   Kafanız karışıyorsa da ne güzel, karışan kafa düşünür. Buyrun, biz düşünen insanları severiz. Merak etmeyin, ömrünüz boyunca gördüğünüz “dindar”lar gibi kafa kesmiyoruz. “Ayet” de bükmüyoruz, bükecek ayetimiz olmadığını fark etmişsinizdir zaten. Bizim fanatizmimiz Gerçek, “yobaz”lığımız gezegenimizi kurtarıp insanlığı yüceltme, “dogma”mız kendimizi ve evreni iyileştirme üzerinedir. Bana bu dönülmez yoldan dönmemi söylemek yerine neden siz bir adım atmayı denemiyorsunuz? Zaten belli, içiniz içinize sığmıyor ve siz de istiyorsunuz. Son olarak sizi bu sözle baş başa bırakacağım, şimdiden aramıza hoş geldiniz:

   “Yeni tecrübeler tarafından genişletilen bir zihin, asla eski boyutlarına geri dönemez.” – Oliver Wendell Holmes

   İyi geceler.

 69. Merhabalar,futbol’u aşırı derecede seviyorum ancak yeteneğim kısıtlı fakat profesyonel bir kulüp altyapısında oynayan bir arkadaşımdan bile daha fazla seviyorum futbolu bilmiyorum ancak eski hayatımla ilgili olabilir diye düşünüyorum.Futbol’da yeteneğimi arttırcak bir şeyler yapabilir miyim ? Yapabilirsem neler yapabilirim ? Cevaplarsanız teşekkür ederim şimdiden.

  1. Esenlikler,

   Meditasyon ve yoga, vücudun güç seviyesini ve zindeliğini de arttırır. Bunun yanında, yine fiziksel yetenekleriniz için büyü yapabilirsiniz. Mars ve Merkür gezegenlerine dair rünler, mantralar, Majikal Kareler ve benzerleri, istediğiniz şeydir. Tabii bu bir süreç, ve aynı zamanda yoğun bir şekilde antrenman yapmanızı da öneririm. Burada büyü, çalışmalarınıza destek olacak, ama çalışmalarınızın yerine geçebileceği bir seviyede değilsiniz. Çoğu kimse değil. Ama olacak.

   İyi akşamlar.

 70. Merhaba
  Ben boşluk meditasyonunu yapamıyorum.
  Daha bugün 1 saat 33 dakika uğraştım ama zihnimi durduramadım. Boşluk meditasyonunu yaparken zihnime sürekli görüntüler ve düşünceler geliyor.
  Boşluk meditasyonunu yapabilmek için ne yapmalıyım?

  1. Esenlikler,

   “Yapamıyorum” diye bir şey yok. Egzersizin kendisinde de yazdığım şeyi kopyalayayım, çünkü büyük ihtimalle sorununuz bu:
   “Eklememiz gereken başka bir nokta da, diğer meditasyonlar gibi bu meditasyonu dakikalar boyunca yapıyor olacaksınız. Ancak kimse sizden, bu dakikalar boyunca aklınızdan tek bir düşünce bile geçmemesini sağlamanızı beklemiyor, en azından ilk başta. Çoğu insan için ilk başlarda zihni sadece birkaç saniye susturabilmek normaldir. Bu, pratikle ve sebat ettikçe daha artacaktır. Zaten, zihin her dağıldığında bu şekilde odağı geri toplama hareketi zihni odaklanma ve sakinleşme yönünde eğitir. Kısaca bu egzersiz sırasında zihniniz dağılırsa hiç endişe etmeyin; bu son derece normal. Deyimi yerindeyse siz bir dağsınız, aklınızdan geçen düşünceler de etrafınızdan geçip giden bulutlar. Bu bulutlara aldırış etmeyin, birkaç saniye bunlara dikkatiniz takılsa bile geri odaklanıp rahatlayın. Bir nevi, gökyüzünde şimşek çakması gördüğünüzde, ardından gelen gök gürültüsünü beklerken zihninizin sessizliğini düşünün.”

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Videoyu izleyin ve talimatları okuyun. Hala anlamazsanız anlamadığınız noktayı paylaşın, biz de yardımcı olmaya çalışalım.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Yani, hayır. Bizden başka kimse görmüyor. Hükümet takibi altındaysanız bilemem, ama öyle bir durumda da sadece mail değiştirmek sizi kurtarmaz. O yüzden rahat olun.

   İyi günler.

 71. Merhabalar

  1)Meditasyonları daha verimli kılmak için önerileriniz var mı? Sessiz bir ortamda yapılması gibi
  2)Ruhumu daha hızlı geliştirmek istiyorum meditasyonlarımı 40 günlük programdaki gibi yapıyorum 4.gündeyim ama ekstra zaman ayırabilecek bir durumdayım (meditasyonlara) ekstradan bir set ve sabah akşam x2 yapmayı düşünüyorum önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum

  1. Esenlikler,

   1) Tam odakla, vücudunuza ve ruhunuza da odaklanıp hissederek yapın. Dikkatinizi dağıtmayın.

   2) Evet. Dikkatiniz dağılmayacaksa ve sıkılmayacaksanız elbette süreyi uzatabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

   1. İyi akşamlar
    1)Kendi isteğimle islam hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için kuranın mealini okuyorum bünün ruhuma bir Zararı var mı ?okuduktan sonra aura temizleme yapmalı mıyım
    2)gümüş tektaş yüzüğü sarkaç olarak kullana bilir miyim

    1. Esenlikler,

     1) Ne kadar verimsiz ve çoğunlukla faydasız bir uğraş olduğunu geçersek, evet. Yapmadan önce ruhunuzun meditasyon ve/veya yogayla güçlenmiş, auranızın güçlü ve sizi korumaya programlı olduğuna emin olun, ardından da temizlenme/RTR ve temizlenme yapın. Kur’an ve İncil, düşmanın pislik enerjileri için mobil bir sunak ve “kapı” görevi görür.

     2) Ağırlığı dengeliyse ve sadece bu iş için kullanacak, onun dışında üzerinizde bulundurmayacaksanız tabii.

     İyi geceler.

     1. RTR yapmayı düşünüyorum 666 enerji arttırma nasıl yapılıyor ses titretirken çakraları hayal mı edicez ilk RTR im olucak tavsiyeleriniz var mı

      Adanma ayinimi daha yapmadım kan sembolik olduğu için nereden kanı aldığımız önemli mi (kol ya sa başka bir yer )yazınızda sol işaret parmağı diyor .

      SS ler arasında buluşma tarzı birşey oluyor mu etrafımızdaki SS lerle iletişime geçme şansımız var mı

      Adanmadan sonra fazla enerji oluyor ya üstümüzde bu enerjiyi demon davet etmekte kullansak demonla iletişim şansımızı arttırabilir miyiz Tanrı’ları zamanı kıymetli biliyorum lakin koruyucu demonu mu erkenden öğrenip elimden geldiğince erkenden iletişme geçmek istiyorum kendisiyle 5 Mart’a bakan demonun ismi aklınızda ise bilgilendire bilir misiniz

      Mantra titrettiğim zaman çok fazla heyecana kapılıyorum ya da içimi bir korku salıyor kalp atışlarım aşırı hızlanıyor

      Sorularımı cevaplamaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederim çok emeğiniz var üstümüze sağolsun iyiki varsınız
      Sizin bu ruhani savaşta payınız çok büyük Tanrı’lar size ne kadar teşekkür etse azdır İyi akşamlar

     2. Esenlikler,

      666 Enerji Yükseltme egzersizinde sunulan mantralar tıpkı yazıldığı gibi titretilir, o yüzden ses dosyasına falan ihtiyacınız yok. Sadece talimatları takip etmeniz yeterli.

      Lütfen adanma ayinini tam olarak yazdığı gibi uygulayın veya bu şekilde yapmak için elinizden geleni yapın, bilerek ve kasten başka şekillerde yapmak ciddiyetsizlik göstergesi olacaktır. Tabii aklınızdan bir şey kaçar da “””mükemmel””” yapamazsanız Şeytan size “kızacak” diye bir şey yok.

      Aramızda toplu fiziksel bir buluşma asla olmamıştır, asla da olmayacaktır. En azından Satanizm resmi ve tanınan, kamuya açık şekilde milyonlarca takipçisi olan bir din olarak görüldüğünde, yani kısaca Dünya’nın kurtulmasına 1 kala olmadan böyle bir şey yapmayı öneren varsa bilin ki sizi köşeye kıstırıp boğazınızı kesmek istiyordur. Bunlara şu an gerek yok, sadece risk.

      Şeytan’a adandıktan sonra genel olarak Tanrılarla ilişkinizin daha kolay olacağını tecrübe edebilirsiniz. Adanmadan hemen sonrasını “bir daha gelmeyecek bir fırsat” falan olarak görmeyin, çünkü öyle bir şey yok. Enerji seviyeniz daha çok kendi ruhunuz için ne yaptığınıza bağlı, ve siz kendi üzerinizde çalışıp ruhunuzu açtıkça zaten genel olarak Tanrıları daha kolay, güçlü ve net algılayacaksınız. Koruyucu Demon’ınızla iletişimleriniz de aynı şekilde olacaktır. Sebat etmeniz yeterli.

      İçinizdeki bu “korku” düşman programlamasının kalan kısımları olabilir, zihninizden İbrahimi pislikleri tamamen def etmeye odaklanın. Onun dışında, rahatsız etmeyici bir heyecan olsa buna sadece enerjiniz diyebiliriz.

      Tanrıların kime “teşekkür” edip etmeyeceğini bilmek bizim haddimiz değildir, ama iyi niyetle söylediğiniz bariz olan sözlerinizi tevazu ile kabul ve teşekkür ediyorum. Bu yüce Yolda hep birlikteyiz, bunu unutmayın.

      İyi geceler.

     3. 5 marttaki demon Abraxasmış şimdi bu Tanrı’ların metalleri elementleri ve tarot kartları bulunmakta çağırma sırasında etrafımda( Abraxas için)
      Gümüş ,biraz su ve tarot kartını bulundurmak faydalı olur mu

      Abraxas gece demonuymuş öğlen çağırabilir miyim

      Tanrı’nın sembolünü kağıda yazmak yerine elime çizsem sorun olur mu elimi yıkayarak temizlerim sonra

     4. Esenlikler,

      Demon’ların metali ruhani simyaya işaret eder, semboliktir. Tarot Kartları ve elementleri de aynı şekilde ruhani açıdan öneme sahiptir. Bunları ayin sırasında bulundurmanıza gerek yoktur.

      Gündüz Demonlarını gündüz, Gece Demonlarını da gece daha rahat çağırırsınız. Bana sorarsanız, sadece orada öyle yazıyor diye bile elimden geldiğince bu zamanlara uyardım. Bunu bile saygı göstergesi olarak görürüm açıkçası. En azından halihazırda bir ilişkim olmayan, yeni tanışacağım bir Demon konu olunca. Yoksa arada bir dostluk, muhabbet, yakınlık, tanışıklık geliştikten sonra işler daha esnek olabilir tabii.

      Tanrıların mühürlerini elinize çizebilirsiniz, ama açıkçası elinizi yıkayınca “yok etmiş” gibi oluyorsunuz denebilir… O yüzden emin değilim. Bence kağıda çizip saklayın.

      İyi geceler.

 72. hayata dair son umudum ve uzun bir zamandan sonra satanizm adına son çabam.kurtuluşum mu çöküşüm mü olacak göreceğim yakında 🙂

  1. Esenlikler,

   Gerçek Satanizm şu ana kadar kimsenin “çöküşü” olmamıştır. Sağlıklı beslenmek ne kadar zehir olabilir, bir ormanın en dibinde, kalbinde soluduğunuz hava ne kadar kirli olabilirse Satanizm de o kadar çöküş olabilir. Çalışın ve başarın, atalarınız ve Tanrılar sizden bunu ister!

   İyi günler.

 73. Enerji vampirliği nasıl yapılabilir etrafımdaki insanların enerjisinin uzaydaki trafoya gitmesi yerine kendi üzerime almak daha mantıklı geliyor

  Oujia tahtasını bir beyaz tahtaya yapıp silsem sorun olur mu

  Sarkaçları kullanmayınca kaldırmamız
  gerektiğinden söz etmiştiniz ama sarkacı kolye olarak kullanmak ne gibi sorunlar oluştur

  Teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Ortalama insanın enerjisi hem çok zayıf, hem de çok kirlidir. Siz Jehovah değilsiniz, tek varlık amacı milletin enerjisini ve ruhunu sömürmek olan bir yapı değilsiniz. O kadar insanın zayıf enerjisine ihtiyacınız da yok, size faydası da olmaz. Çünkü dediğim gibi, enerjileri kirli de olduğundan bunları iyi işlemezseniz size yarar değil, zarar verir. İşlemek için kullanacağınız vakte kadar da güç meditasyonları/yoga yapıp kendi gücünüzü çok daha etkili bir şekilde arttırabilirsiniz. Kısaca enerji sökmek güçlenmek için yanlış bir yol, genelde sadece kara büyü operasyonlarından önce hedefi zayıflatmak için kullanılır.

   Kağıda yapmayı falan anlarım da, bu dediğiniz biraz fazla derme çatma geliyor. Sadece bu iş için kullanacağınız bir eşyayı bu işe adayın.

   Sağdan soldan enerjileri çeker, etkilenir, çok daha sık temizlemek ve enerji yüklemek gerekir. Dolayısıyla yapmayın.

   İyi günler.

   1. Kusuruma bakmayın ben bir yorum atmıştım hangi yazıya attığımı hatırlayamadım cevap verdiğiniz zaman buraya bağlantısını atar mısınız

 74. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

  Ouija tahtası sorusunda kullan atlık birşey yapabilir miyim demek istemiştim
  Tek seferlik kağıda yapıp atabilir miyim

   1. Ilginize minnettarım yüce Peacock
    Size ters asanalar konusunda fikir danışmak istiyorum

    Ters asanalar yerine önerebileceğiniz alternatifler var mı

    Beyin ve boynunda sorun olanlar için zararlı bu ters asanlar normal bir insan için de zararlı sayılmaz mı (böyle bir örnek ne kadar sağlıklı olur emin değilim) oruçun da kalp mide ve böbrek benzeri hastalıklara sahip olanlar için zararlı olduğu biliniyor lakin oruç zaten kendi başına bir zarar 17-18 saat 30 gün boyunca susuz kalmak akıl karı birşey değil sadece kalp böbrek gibi hastalıklara sahip insanlara daha fazla zararlı ters asanlarda da aynı şey söz konusu gibi düşünüyorum

    Düşüncelerimin yanlışlığını bağışlayıp beni aydınlatacak cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim

    1. Esenlikler,

     Ciddi anlamda baş ve boyun bölgenizde sorunlar varsa, önce doktora danışmanızı öneririm. Kaslarınız zayıfsa önce onları güçlendirin, başka bir probleminiz varsa da uzmanına danışın. Yoga yaptığınızı söylemek sizi Satanist olarak ifşa etmeyecektir, bugünlerde herkes yoga yapıyor. O yüzden sorununuz neyse ona göre fikir almak en sağlıklısı olacaktır. Ama çok ekstrem bir durum haricinde ters asanaları yapmanızın önünde herhangi bir engel olduğunu zannetmiyorum. Tabii doktor büyük ihtimalle asana nedir bilmez, o yüzden ters pozisyonları kendiniz anlatırsınız. Bunun oruç denilen zırvayla alakası yok; o her açıdan zararlı bir eylemken yogayla karşılaştırılması pek uygun değil. Yogada sadece bazı konularda istisnai durumlarımız varsa, başlamadan önce bunları gözetmek gerekliyken öbürünüyse asla yapmamamız uygundur.

     Son olarak, kimin yüce veya alçak olduğuna Tanrılar karar verir, ama övgünüz için teşekkürler.

     İyi akşamlar.

 75. Esenlikler, Sitede ki yazıların çoğuna katılıyorum. Kendi düşüncelerimle uyuşuyorlar. Ama meditasyonların bizi “fiziksel olarak ölümsüz” yapabilecek kadar etkili olması büyük bir argümandır. Biz Satanistler meditasyon yapmayı akıl edip bilimi kullanıyoruz, ama bilim insanları akıl edemiyor, teknolojiyi kullanarak Tıp’ın gelişmesini sağlıyorlar🤔. Bana magnum opusun nasıl mümkün olabileceğini, nasıl gerçekleştiğini detaylı şekilde açıklarsanız ve bu düşüncenin kaynağını belirtirseniz memnun kalırım.

  1. Esenlikler,

   Şeytan’ın isminin, binlerce yıllık Kundalini Yoga geleneğinde en yüce Tanrı ismi ve “ölümsüzlüğün mantrası” olduğunu düşünürsek, araştırmalarda bu mantraya dayalı bir meditasyon pratiğinin doğrudan telomerleri uzattığını -ki bu yaşlanmada kritik öneme sahip bir şey- ve bu araştırmaların sonuçları ne kadar dokunaklı, önemli ve dişe dokunur olursa olsun bunların sadece sulandırılmış, zayıflatılmış pratiklerin sonuçları olduğunu da aklımızda tutarsak açıkçası iddialarımız hiç de olağanüstü değil.

   Zaten bilim ruhanidir, ruhaniyet bilimdir. Bu ikisi orijinalinde birbirini destekler ve birbirinden güç alır. Sadece ve sadece Yahudilerin müdahalesiyle bu temel gerçeği unuttuk, ama Gerçekler değişmez. Zaten son zamanlarda bilim ruhani fenomenleri istese de istemese de kabul etmeye başladı. Ama hala DNA’mızın büyük kısmını “junk DNA” olarak tanımlıyorlar ve işlevini bilmiyorlar, burada ölümsüzlüğün potansiyelinin bulunduğunu söylemek gerçekten son derece normal.

   Son olarak da, uyguladığımız tüm pratikler kadim medeniyetlerin ruhani yükseliş pratiklerine dayanıyor. Onların söyledikleri, “””iddia ettikleri””” her şey şu ana kadar doğru çıktı, bize sundukları yoga, meditasyon gibi binlerce yıllık geleneklerin faydaları dudak uçuklatıcı derecede. Ve bu insanlar ölümsüzlüğün mümkün olduğunu söylemekle kalmıyor, bu uygulamaların nihai sonucunun zaten bu olduğunu söylüyor. Her şey doğru, bir bu mu yalan olacak? Yok canım.

   İyi geceler.

   1. Magnum opus konusunda beni ikna ettiniz. Çok teşekkür ederim. Bu konunun dışında da bir şeyden bahsetmek istiyorum. Her şey yahudilerin elinde ve son zamanlar da özellikle film ve diziler de “özel güç, telekinezi, seçilmiş kişi” gibi temalar işlenmiştir. Yani bizi Spiritüalizme yönlendirip araştırmaya sevk eden, böylece ruhaniyete inanmamızı sağlayacak onlarca kavram bilerek karşımıza çıkartılıyor, buna şahit oldum. Hepsi de gereksiz yere, anlamsız bir biçimde kullanıldı. Tesadüf olduğuna inanmıyorum. Belki de insanların düşman tarafın ruhani öğretilerine kapılması gibi bir planları olabilir. Sizin de bu konudaki düşünceleriniz varsa merak ediyorum. Bir günde biraz fazla soru sordum kusura bakmayın.

    1. Esenlikler,

     Daha çok insanları bu tarz olgulardan korkutmak, “öteki” gibi göstermek, “büyüleyici” gibi gösterdiklerindeyse yine her zamanki gibi kendi sapık ve sapkın dünya görüşlerini, değerlerini, fikirlerini araya sokup empoze etmek. Mesela Harry Potter, çok “””büyüleyici”””, değil mi? Ama İncil değerleri, ruhani komünizm, gelenekselliğe karşılık ve genel olarak büyü ve büyücülüğü ayaklar altına alıp şaklaban gibi gösterme diz boyu. Bu elbette kasıtlı. Bu serinin yazarı Rowling sığırı bir Yahudi olmayabilir ama Yahudilere hizmet eden herkes de Yahudi olmak zorunda değil. Başka bir örnek de şu Sabrina dizisi. Başka bir tane daha sayacak olursam, bazılarının takip ettiği American Horror Story. Bunları bilenlere, herhalde gösterilen şeylerin iğrençliğini, tiksinçliğini açıklamama gerek bile yok. Bir Satanist olarak şahsen böyle şeyleri takip edemeyecek kadar iğreniyorum, ama midesi kaldırıp da takip edenlerin anlattıkları bile bana yetiyor.

     Kısaca sanmayın ki düşman bize yardımcı oluyor falan. Onların “ruhaniyeti”, bizi ebediyen mahvetme üzerine kurulu. Büyüyü, Şeytan’ı, Demon’ları, Tanrıları Hollywood’un anlattığı gibi sananlar, sadece düşmanın yarattığı kontrollü karşıtlığa, sahte kötülüğe, özenti “””karanlığa””” düşüp düşkün düşkün, el yordamıyla fil tarih etmeye çalışan bir avuç kör olurlar.

     İyi sabahlar.

 76. Lucy filmini izleyenler de Şeytan ı sevmeye başladı. Şeytan’ın aslında iyi olup kötülendiği gibi şeyler yansıtan duygusal sahneler mevcut. Onun dışında kendi bahsettiğim dizilerden bir tane örnek verecek olursam “Mucize doktor” dizisi. O dizideki doktor hem olağan üstü bilimsel olmayan yeteneklere sahip. Hem de “nirvana, 3.göz, yoga” gibi kelimeler çok kullanıldı bu dizi de. Youtube da çok eski olup herkesin ana sayfasına düşen bazı videolara da dikkat ettim aynı sonuca ulaştım.

  1. Esenlikler,

   Lucy filmini izlemedim ama Scarlett Johansson’ın Yahudi olduğunu, o filmin de Yahudi Hollywood’undan çıktığını düşünürsek iyi bir beklentim yok. Dediğim gibi, tamamen materyalistik şeyler sunmuyorlar, iki asa sallıyorlar veya telekinezi yapıyorlar diye “muazzam gerçekler anlatıyorlar” diye bir şey yok. Sadece kontrollü karşıtlık. Mucize doktor dizisi kadar rezalet ve acınası bir şey de yok, Türkiye televizyonunun yıkık durumunun özetidir. Konsept çalacaklarsa da bari azıcık isim değiştirsinler, içeriğini farklı göstersinler de kaynağını bulmak zor olsun. Onun dışında, dediğim gibi, sadece “üçüncü göz” duydunuz diye bunları matah bir şey zannetmeyin. Bunlar sadece ruhaniyeti çerez olarak kullanıp sükse yapma taktikleri, başka hiçbir şey değil. Ki “Nirvana” denilen şey de negatif bir olay, Nirvana “sönmek” demektir. Modern Budizm, en az Hristiyanlık kadar düşman elinde olan bir zırvadır.

   İyi günler.

   1. Meditasyonlara en az 10 gün istikrarlı devam ettim çok güzel giderken sonrasında rahatsız etmeye başladı ve bir süre sonra yapamamaya, sürekli unutmaya başladım. Yaptığım zamanlarda ise kontrol dışı dikkat dağılması, söylediğim şeylerin yine istem dışı farklı şeylere dönüşmesi, bilincimin çok alakasız yerlere kayması gibi problemler başladı. Sanki farklı frekansların hatta girmesi gibi betimleyebilirim. Açıkçası pek hoş bir his olmadığından bıraktım. Tavsiyeniz nedir

    1. Esenlikler,

     Meditasyonlara yeni başlayan birçok kardeşimiz/arkadaşımız bu durumu yaşıyor. Doğru yolda ilerleyip kendi ruhunuzu güçlendirmeniz, ruhaniyet üzerinde çalışmalar yapıp ufkunuzu açmanız, içinizdeki gerçek sizi uyandırarak elde edecekleriniz doğal olarak düşmanı rahatsız edecektir. Merak etmeyin, düşman parazitlerine aldırış etmeyin. Devam edin, çok kısa bir süre sonra zaten bunlardan etkilenmez hale geleceksiniz. Dert edecek, korkulacak hiçbir şey yok.

     İyi geceler.

 77. mEDİTASYOnlardan hiçbir sonuç alamıyorum şeytan beni istemiyorsa haber verin ciddiyim bunun kontrolünü yapabiliyorsanız enazından sevinriim aylardır ufacık ilerleyemedim materyalizme inancımı dahada katladı bu olay

  1. Esenlikler,

   Meditasyon yapan herkes Satanist değil, ve meditasyon yapmak için Satanist olmaya gerek yok. O yüzden Şeytan sizi “””istemese””” bile bunun durumunuzla alakası yok. Devam edecek olursak, neden Materyalizm? İnsan materyalizme, bilimsel düşünerek/düşündüğünü sanarak girer. Ancak artık 18. yüzyılda değiliz. Bilim dünyası, ruhaniyet ve metafiziksel olgular hakkında gerçekten çok zengin bir literatüre sahip artık. Bu fenomenlerin gerçekliği tartışmaya açık bile olmayacak şekilde elimizde mevcut. Dolayısıyla materyalizm gemisi de artık yürümüyor. Günümüzde materyalizm, sizin de dediğiniz gibi ancak bir “inanç” olabilir.

   Sizin sorununuza gelince, bazı insanların meditasyonlardan “ilk sinyalleri” alması biraz daha vakit alabiliyor, bu konuda bu yazıda daha fazla bilgi var. Ama ne olursa olsun sebat edip düzenli bir şekilde meditasyon ve yoga yapan kişi, gerek bugün, gerek yarın bunun sonundaki leziz meyveyi kesin ve keskin bir şekilde tadacaktır.

   İyi sabahlar.

 78. Meditasyonları hızlı yapsam olur mu?
  Hızlı yapma ile yavaş yapmanın bir farkı var mı?
  Ve bazı meditasyonları yatarak daha rahat yapıyorum Aura Temizleme,Koruma Aurası,Çakra Döndürme’yi bunları oturarak mı yapmalıyım yatarak yapsam olur mu?

  1. Esenlikler,

   “Hızlı”dan kastınız nedir? Tabii alıştıkça bazı şeyler daha hızlanıyor ama gereğinden daha hızlı, yani acele yapmak işinize yaramayacaktır. Meditasyon bir angarya olarak görülmemelidir, sonuçta her şekilde rahatlama sanatıdır.

   Ve meditasyonları genel olarak oturarak yapmanız nispeten daha iyi olur, öyle yapmaya alışın. İsterseniz ara sıra yatın, ama genel olarak oturur halde olun. Ve uyuyakalmamaya bakın. Bir de omuriliğiniz dik olsun.

   İyi geceler.

 79. İyi günler
  Meditasyon yaptığım zamanlar son 2 haftadır meditasyon sırasında kulağımda çınlama oluyor bu durumu yaşamaya başladığım ilk zamanlara kıyasla şu sıralar daha uzun sürüyor bazen kulağımı ağrıtacak derecede çınlıyor iki gün meditasyon programına uymamıştım o günler kulak çınlaması yaşamadım
  İnternette araştırdığım kadarıyla psikolojik olduğu söyleniyor kulak çınlamışsın insanların kullağı sürekli çınlar duymak psikolojiktir vb
  Bu kulak çınlaması psikolojik mi yoksa bunun meditasyonlarla alakası var mı
  Teşekkür ederim

  1. Esenlikler,

   Belki enerjiniz kulağınızın çevresindeki enerji merkezlerini de uyarıyordur. Aslında böyle olsa da kısa sürede geçmesi lazım. Geçmemeye devam ederse, durugörü ve duruişiti noktalarınız üzerinde çalışmayı deneyin, belki bir enerji sıkışması olabilir.

   Tabii bu işin ruhani kısmı. Dedikleri gibi psikolojik olabilir, veya hatta fizyolojik bile olabilir. Örneğin cıva zehirlenmesi yaşayan insanların kulakları sürekli çınlar. Tabii cıvadan zehirlenmiş olduğunuzu sanmam, ama böyle şeyler var demek istiyorum.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Çakraların vücudun ön ve arkasında uzantıları vardır. Sizin şimdilik bunları takmanıza gerek yok, vücudun ortasında ve omuriklik hizasındaki “ana” çakralara odaklanabilirsiniz. İleride bu uzantılara da geçersiniz.

   İyi günler.

 80. bir yanıtınızda satanist değilseniz nötrseniz uzaylılar tarafından kaçırılma riskiniz var yazmıştınız. büyük olasılıkla ileride satanist olacam ama biraz daha araştırmak istiyorum ve kaçırılmaktan korktuğum için meditasyon yapamıyorum. meditasyon yaparken korkunç bir şey görürsem bu benim sonum olur ne yapmalıyım

  1. Esenlikler,

   Yani bu bir günde olacak bir şey değil ki. Öyle her meditasyon yapanı götürselerdi milyonlarca kişiyi götürürlerdi her gün. Ruhani konulardan haberdar olmayıp meditasyon yapan o kadar kişi var ki. Veya haberdar olup direkt yanlış tarafa çalışan. O kadar korkmanıza gerek yok, yani çoğu insan adanmadan önce 40 günlük programı tamamen bitiriyor, hatta başka şeyler bile deniyor. Onlara bir şey olmuyor.

   Onun dışında, kötü görüler görmek imkansız değil. Ama daha önemlisi, kendinizi böyle kurmayın. Korkularınıza güç verirsiniz ve onları meydana getirmek için enerji akıtırsınız. Boş verin, rahatlayın. Korkacağınız bir şey olursa da zihninizi sakinleştirirsiniz (Boşluk Meditasyonu), kontrol altına alırsınız ve korkularınızı yenersiniz. Sonuçta korku duyuyorsunuz diye bir şey olacak değil, kökeni olmayan duyguların işe yaramayacağını görmüş olursunuz. Yani krizi fırsata çevirin.

   İyi günler.

   1. Ben de SS olmaya meyilli düzenli meditasyon yapan bir birey olduğum an lucid rüya görüyorum ve bu gördüğüm rüya çok korkunç oluyor ama sonra kendimi rahatlatmaya çalışıyorum korkmazsam bu işin biteceğini 1 kez tesadüf olur tamamda 2 oldu 3 oldu.

    1. Esenlikler,

     Daha fazla boşluk meditasyonu yapmanızı öneririm, düşüncelerinizi bu şekilde kontrol edebilirsiniz. Yatmadan da kontrol edebileceğiniz veya edemeyeceğiniz iyi rüyalar göreceğinizi olumlayın, yardımcı olacaktır.

     İyi günler.

   1. Videodaki kişi bizden mi? Öldü möldü yazmışlar her videosuna kimdir bu kişi bir sürü videosu var baktım da

    1. Esenlikler,

     Yoo, niye bizden olsun ki? Bu tarz soruların cevabı genelde “hayır”dır. Okültistlerin çoğu Satanist değildir. Genelde bilerek veya bilmeyerek düşmana hizmet ederler. Bizden olanlar da genelde kendilerini belli etmez, o yüzden anlamak kolay değildir. Ama bu kişinin bizden olmadığı belli.

     Ve ölmüş olabilir, olmaya da bilir. Zaten varlığından yeni haberdar oldum. İnsanlar ölüyor, yapacak bir şey yok.

     İyi günler.

 81. Temel meditasyon yerine hatha yogada her pozisyon icin 5 nefes diyor,bu nefeslerde içimize enerji mi çekeceğiz ?Ben şimdiye kadar enerji solumadan Hatha yoga pdf sindeki gibi süreli yaptım

  1. Esenlikler,

   Tabii her nefeste içinize Temel Meditasyonundaki gibi enerji de soluyabilirsiniz, ama bu zorunlu değildir. Yogada doğru nefes almak önemlidir. Tam Yogik Nefes de zaten sizi buna hazırlar.

   İyi geceler.

   1. Ben nefeslere dikkat etmeden süreyle yapıyorum.Nefes sayısına dikkat etmeliyim O zaman değil mi?

    1. Esenlikler,

     Zorunlu değil. Kendinizi zorlamadığınız sürece nasıl isterseniz öyle yapın. Nefes alış veriş biçiminizin düzgünlüğü, sayısından çok daha önemlidir.

     İyi günler.

 82. meditasyonlarda gozler kapalı veya acıkken perspektif cok sey degistirir mi?

  şahsen 3. bakıs acısı olarak koruma aurası meditasyonunu yaparken daha rahat hissediyorum ve zorlanmıyorum

 83. Merhabalar
  Son 1 aydır Meditasyon yapamıyorum yapmaya çalışırken sanki çin işkencesi görüyorum yani sürekli sallanmak, bir şeyin beni sıkması vs..
  Coronavirüs çıktığından beri yatsı ezanından sonra amin diyorum fatiha okuyorum fakat satanistim.
  Düşüncelerim bana saldırıyor ve korkuyorum Allah korusun Allah affetsin diyorum herneyse asıl demek istediğim
  1 seneden fazladır satanistim
  Son bir senede 5- 6 defa ufo gördüm
  Son 1 ayda 2 defa sonuncusunu dün gördüm çok yakından geçti
  Bana zarar verirler mi?
  Yani bir zararı olur mu?
  Bugünde müslüman oldum sadece meditasyon yapamadığım için değil ders bile çalışamıyorum.
  Benim için çok önemli olan sorum ise; Tekrardan satanist olmak için adanma ayinini tekrardan mı yapmam lazım?
  Ve özür dilerim bu sorulari yanlışlıkla iletişim bölümüne yazdım.

  1. Esenlikler,

   Am*n diyerek, F*tiha okuyarak Satanist olunmaz. Siz çok yanlış gelmişsiniz. Ya trolsünüz, ya da samimiyetsiz, bu kadar basit.

   Bu yüzden insanlara şu iğrenç, tiksinç ve cidden çocukça İbrahimi takıntılarını, zihinsel virüslerini çöpe atmadan, Satanizm’in de sizin için doğru din olduğuna %100 ve kesin emin olmadan katılmayın diyoruz. Tezekle nektar aynı kaba koyulmaz. Bu tarz rezaletler karşımıza çıkmasın diye. Gerçeği bulmuşken İslam gibi bir batağa tekrar düşmeyi kendinize nasıl yakıştırdınız bilmiyorum, ama tebrikler.

   “Tekrardan Satanist olmak” diye bir şey yok. Adanma ayini oyuncak değildir, Satanizm’e katılmak da. Düşmanın zırva tekerlemeleri, aptalca ritüelleri herhangi bir bağlayıcılık içermiyor olabilir, ama Satanizm öyle değildir. O yüzden tekrar söyleyeyim, tamamen emin olmadan katılmamak gerekir.

   Cidden bir adanma ayini(ni tekrar) yapıp bütün bu düşman pisliklerinden kurtulacağınızı falan mı sanıyorsunuz? Belli ki düşman saldırısı altındasınız, doğru, bu işin ruhani bir tarafı da var; ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Bu kadar kolay ve aşırı etkilenmeniz ancak düşmana karşı zihninizde halâ açıklar olmasından, sempati duymanızdan, “çekilmenizden” mümkün olabilir. Siz bunları çözmeden bırakın Satanist olmayı, insanlığınızı da kaybedersiniz.

   Böyle durumlarda yapılması gereken şey inatla devam etmek, RTR’lara iyice sarılmak (çünkü düşmanın alçak ve zavallı düşünce formlarını kovma ve yok etme görevi de görüyor) ve pes etmemektir. Edersek de gördüğünüz gibi, onbinlerce yıllık ulu Pagan Gerçeğini bulmuşken 1400 yıllık bir kum bedevisi yalanıyla maymun ederler insanı.
   Meditasyon yapamamak diye bir şey yok. Bütün bu olanlara rağmen irade gösterip devam ederek en nihayetinde muzaffer olabilir, bir de düşmanın hain saldırılarına karşın dimdik ayakta kaldığınız için özgüveniniz, disiplininiz ve gururunuz haklı ve sağlıklı bir şekilde beslenebilirdi. Ama aksi yolu seçtiniz. Her halükarda bu noktadan sonra ne yapacağınız kendinize bağlıdır. Bebek değilsiniz, kaşıkla beslenmeyi beklemeyin. Zihninizdeki pislikleri tamamen temizleyip dışarı atın, ondan sonra da Tanrılara samimiyetinizi, pişmanlığınızı ve bundan sonraki ciddiyetinizi göstermek için ayin yapın. Tabii hala Gerçeğin tarafında olmak isterseniz. İstemezseniz de sorun değil, kafa kesen taraf biz değiliz.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Acaba cidden hızlanma mı, yoksa vücudunuzun daha farkında olduğunuz için daha fazla mı hissediyorsunuz? Rahatsız ve kötü hissediyorsanız durun tabii, ama belirli fiziksel hisler sıradışı değil. Cidden kalp ritminizin bozulduğunu düşünecek olursanız tansiyon cihazı takıp öyle meditasyon yapmayı deneyin, ama daha çok psikolojik bir durum olması daha muhtemel bence.

   İyi akşamlar.

 84. “Boşluk Meditasyonu zihni eğittiği için başka insanlar düşüncelerimizi bilemezler.” Bu nasıl oluyor? Heyecan, korku, öfke gibi duygular biz istemesek bile bedenimize yansıyor. Burada kastedilen şey zihnimizi kontrol ettiğimiz için duygularımızı da gizleyip bu duyguları fiziksel olarak belli etmemek yani poker face olabilmek mi?

   1. Bizi “insan” yapan duygularımız değil mi zaten? Yeri geldiğinde heyecanlanmak, üzülmek, korkmak. Korku vücudun savunma mekanizmasıdır ve insan hayatı için önemlidir. İlk çağda insanlar korku duygusundan yoksun olsalardı vahşi hayvanlar tarafından yem olurlardı. Ama bu insanlar korkularıyla kendilerini savunacak aletler geliştirdiler. Resmen korku duygusu insanlığın gelişmesinde önemli bir faktör oldu. Modern çağ içinde bu geçerli. Devletlerin savaş politikaları vs. Yani “poker face” olmanın cool olduğunu düsünmek çok sığ bir düsünce. Demonlarda, Şeytanda duygusaldır. Üzülebilir, tepki gösterebilir, sevebilirler. Yani bizi biz yapan duyguları eritmek çok mu doğru?

    Yani ben tiyatro öğrencisi olduğum için duygularımı iyi yansıtabilmem gerekli başarılı olmak için. Tiyatro, Aktörlük konusunda yardım eden bir demonda olmadığına göre yalnız başıma gelişecem ama her gün bosluk meditasyonu da yapınca gelişmek yerine düşmek de istemiyorum.

    Bu arada araya bir soru sıkıştırayım: Orta Çağdaki cadılar Şeytana adanma ayinlerinde günümüzdeki ritüeli mi uyguluyorlardı? Yani Allah/Yehowayı reddedip sizi tanrım olarak kabul ediyorum diyip kanlarını akıtıp yakıyorlar mıydı? Bu kitap olayı nerden geliyor? Şeytanın kitabını adını yazdırmak yani. Sabrina dizisinin saçmalığı sanıyordum ama meğerse baya eskiye dayanıyormuş. The Witch(2015) filmini izledim ve orada da İsa’ya karşı Şeytanın zaferi vardı finalde. Yani sonu izleyicinin yorumuna bırakılıp ucu açıktı ama din baskısından sonra özgürlük veren bir Şeytan imajı vardı. Orada da kitap olayı geçince ki anlam veremedim. O zamanlarla (1600ler)ilişkili yazılarda inisayasyonlar kitaba isim soy isimle yazarak cıkıyor.

    1. Esenlikler,

     Duyguları “eritmek”, baskılamak, kesmek, biçmek, öldürmek, yok etmek, köreltmek gibi şeyler söz konusu değil. Dediğiniz gibi duygular insan tecrübesinin önemli bir parçası ve bunları baskılamak sadece kişiyi psikolojik, ve dolayısıyla da ruhani olarak daha dengesiz, mutsuz ve zayıf biri yapacaktır.

     Ama bununla birlikte, duyguların her zaman meşru veya mantıksal bir temele dayalı olmadığını bilirsiniz. Hele de insanlık olarak bu bilinç seviyesindeyken her hareketimizden ve tepkimizden bilgelik fışkırmıyor. Dolayısıyla insan gelişip güçlendikçe karakter olarak da gelişip tepkisel, savunmacı, çocukça vs. modlardan çıkması hem elzem, hem de uyguladığımız pratiklerle zaten hemen hemen otomatiktir. Aksi yönde gayret etmedikçe zaten meditasyonlar ve yoga sayesinde daha dingin, mutlu, huzurlu, dengeli, rahat, anlayışı geniş birisi olacaksınız. Bu elbette hüzün, öfke, nefret gibi şeyler hissedemezsiniz demek değil; hatta tam aksine haklı sebeplerle hissedeceğiniz nefret çok daha derin olacaktır -çünkü anlayışınız genişledikçe mesela insanlık olarak bize yapılan haksızlıkları da çok daha geniş ve kan dondurucu bir netlikle takdir edebileceksiniz-, ama kısaca öyle eften püften şeylerin etkisine kapılıp iki gözünüz iki çeşme olmayacak kolay kolay.

     Tanrıların “duygusal” olduklarına katılmıyorum. Saydığım tüm duyguları ve fazlasını Onlar da doğal olarak ziyadesiyle hissedebiliyor, ama dediğim anlayış, olgunluk ve farkındalık gibi özellikler Onlarda zaten açıklanması zor miktarlarda olduğu için eften püften şeylere “duygusal” tepkiler vermeleri bizden de imkansız. Ama evet, elbette, Tanrılar hiçbir zaman düşman uzaylıları gibi “insanlıktan nasibini alamamış”, duygusuz, yırtıcı makineler olmamıştır, olmayacaktır.

     Ve bir kitap olayından bahsedip durmuşsunuz ama ne kitabından bahsettiğinizi bilmiyorum.

     Ancak aradaki sorunuza cevap verecek olursam bizim şu anda uyguladığımız inisiyasyon ayini, antik Pagan toplumlarındakiyle çok benzerdir. Bu tarz adanma ayinlerinde kan kullanımı da aynı şekilde kadim bir gelenektir ve hem sembolik, hem ezoterik önem taşır. Zaten miktarından ve olayın doğasından ötürü işin kan kurbanı gibi zırva bir şey olmadığını anlatsam bu zekanıza hakaret olur, ama üçüncü partilerden ötürü bunu da belirteyim.

     Bir de, Sabrina gibi diziler Yahudi elinden çıkma. İzlemedim ama bir-iki gerçeğe dayanan kısmı olduğunu izleyicilerinden biliyorum, ama yine de bunlar sadece dizi ve genelde her şeyi (((belli))) bir çerçeveden sunarlar, unutmamak lazım.

     İyi geceler.

     1. Filmdeki bahsettiğim sahne:
      https://www.youtube.com/watch?v=HKHnVkAMiyg

      Yani bu sahnenin referansı o dönemlere dayalı. Gerçekte böyle adanmalar var mıydı o dönem? Elbette Şeytanın elinde kitapla gezdiğini düsünmüyorum. Bu kız gibi ruhunda yatkınlık olanlara Demonlar görünüp böyle kitaba imzalama olayı oluyor muydu? Sonucta adanmak için bir işlem yapılıyor. Yani bu kitaba kanla isim yazma orta çağda var mıydı onu merak ettim. Yani uzun uzun Tanrımı reddettim yazılarını yazmak yerine bu işlem daha “basic” “hazır” oluyor. Sonuçta gerekli her şey yazıyor kişiye tek geri kalan ismini kanla yazmak, kan akıtmak. Yani bir yandan uçuk da gelmedi işin pratik yönünü düsününce.

     2. Esenlikler,

      Hayır. Böyle bir olay buram buram “ruh satma” kokuyor. Elbette biz işlerin öyle olmadığını biliyoruz, ama bağlam çok sıkıntılı. Ki Şeytan’ın veya Demon’ların böyle “””kitap taşıması””” hem lojistik olarak imkansızdır, hem gereksizdir, hem de yine imaj açısından çok kötü. Sanki Şeytan “ruh toplayan” biriymiş de, o kitapta da “ruhlarını satın aldığı” kişilerin isimleri var gibi. Zaten filmlerden veya dizilerden bahsediyorsak Demon’ların ve bilhassa Şeytan’ın iyi bir şekilde tasvir edilmesi düşünülemez, sondaki sahnede cadıları da tuhaf şeyler yapan, creepy, korkunçlu karı şeklinde tasvir ettiklerini de hesaba katarsak böyle bir sunum gayet normal.

      Her halükarda adanma olayı zaten olabildiğince basit bir olay, ve buna rağmen “yanlış” yapanlar, daha da kötüsü bir hevesle işin iç yüzünü azıcık bile anlamadan girip sonra olayın ciddiyetini görünce korkup kaçanlar halâ bol. Bu olay daha da basitleştirilirse artık deyimi yerindeyse ipini koparan gelir; şu an bile “kolay yoldan” ün kazanmak için bunu kamera önünde yapmaya çalışan zevzek Youtuber’lar var. Herhalde artık öyle bir durumda kaos olur. Olayın daha “pratik” olmasına gerek yok; sonuçta Kendi yoluna sadece neye girdiğini %100 bilen, aklı başında, bu kararı bilinçli bir şekilde ve hür iradesiyle vermiş insanların girmesini istiyor. Kısaca Şeytan bizden fikri hür, vicdanı hür insanlar ister. O yüzden böyle bir pratik yok ve olmadı. Son olarak da, zaten her şeyin farkında olup da kendi isteğiyle katılmak isteyene zaten işler son derece kolay, cidden fiziksel imkanı olmayan, yani genellikle hayatı üzerinde henüz kontrol sahibi olmayan (ebeveynler, vesaire) kişiler astral boyutta da adanma yapabiliyor. Yani işin “kolaylık” kısmı halâ var, ama azıcık okuyup anlayana, düşünüp taşınana. Birazcık tereyağı uğruna “ruhunu satacak” kimselere değil.

      İyi günler.

 85. Esenlikler
  İlk olarak düşüncelerimi paylaşmak istiyorum eskiden meditasyon gibi işlere saçmalık gözüyle bakardım sizler tanıştıktan satanizm gerçekte ne olduğunu öğrendikten sonra inançda doğruları bulma adına sizlerin rehberliğinde bazı paylaşımlarınızı tecrübe etmeye karar verdim demon çağırmak için güç meditasyonun başladım 3. Günündeyim meditasyonlarım arası fazla uzun süre olunca huzursuz enerjimin düşük olduğunu hissediyorum ve hemen meditadyonumu yapıyorum bu meditasyonlar bana iyi geliyor bu güçleri yaşamak hissetmek harika şeyler ve bir tecrübem gece uykumda oldu rahatsız edildim bilemiyorum belki yaşadığım psikolojik bir durumdu ama şunu net söyliyebilirim ki bu rahatsız edilmeyi hayatımda defalarca yaşadım yaşarkende islamda okunması gereken duaları okurdum kulayca bitmezdi bu sefer içimden etrafımda aura oluşturdum altın sarısı beyaz ışık saçan ve hemen bitti rahatsız edilmem gece kafamda sesler duydum konuştum biraz cızırtılı uzun konuşmalar değil imgeler vardı bu sesler imgeler rahatsız edici değildi güzel imgeler sizlerde bu yolda bana ışık oluyorsunuz teşekkürler güç meditasyonları mı bitirip bu süre içinde içsel olarak islam dan tamamen bağlantımı kesdiğim adanmamı yamak istiyorum hemen adanmamı yapmıyorum çünkü 32 yaşındayım tüm hayatım boyunca islam ile yaşadım yaşatıldım birden kopmak imkansız gibi şimdi soruma gelelim 40 günlük güç meditasyonum bittiğinde tekrar aynı meditasyona başlamslımıyım yoksa tam çakra meditasyonuna mı geçmeliyim?

  1. Esenlikler,

   Bu güzel tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz, bizi daha ilerilere taşıyan yakıt da toprağımızın insanının hayatını güzelleştirmektir. Meditasyonda ilerledikçe size daha da iyi geldiğini; gerek rahatsız edilme, gerekse de diğer her konuda çok daha güçlü olacağınızı göreceksiniz. Şimdiden başarılar dilerim, adanma konusunda aşırı hevesli olmayıp işe mantıklı ve gerçekçi yaklaştığınız için de tebrik ederim.

   40 günlük program sonrasına gelince; o zaman kendinize yeni bir program yapabilirsiniz ama yine de belirli, yapılması gereken şeyler var hala. Yogayı asla bırakmıyorsunuz, auranız ve enerjiniz üzerine yapılan meditasyonları da. Hatta bunları zamanla daha da ilerletebilirsiniz ve tavsiye ederim. Onun dışında evet, TÇM’ye başlamanızı öneririm. Bu şekilde bir süre devam ettikten sonra “””orta seviye””” diye nitelendirilen meditasyonlara da ufak ufak el atmaya başlayabilirsiniz -MerKaBa, Raum gibi şeyler-. Böyle böyle ilerleyeceksiniz kısaca, yerinizde saymaya veya programı tekrarlamaya hiç gerek yok. Zaten sağlam bir temel kuruyorsunuz, bunu kurmayı bitirince yine bu temeli beslemeye devam da ederek üzerine dimdik, güçlü, zarif ve güzel bir tapınak inşa edeceksiniz. Başka zaman bu veya herhangi bir konuda tavsiye isterseniz yazabilirsiniz. Başarılar.

   İyi günler.

 86. Aklıma bazı sorular takıldı, 3 tane sorum var,

  1.)Tanrılığa ulaşınca yemek yemek, tuvalete gitmek, banyo yapmak, diş fırçalamak… vb. gibi insani ihtiyaçlarımız kalkıyor mu ?

  2.)Biz insanlık olarak Şeytan’ın kanından olduğumuzdan Tanrıların ırkı olan Nordik ırkından mı sayılıyormuyuz yoksa yarı homo erectus yarı nordik melezi mi oluyoruz?

  3.)Şeytan, insanlığı homo erectus çok az da olsa Tanrıların Nordik ırkına benziyor diyemi kendi kanından yaratttı?

  4.)İnsan ruhlarını Şeytan mı yarattı?

  5.)Evrendeki canlı varlıkların ruhlarının kaynağı neresi?

  1. Esenlikler,

   1)Çeşitli ihtiyaçlarda azalma veya yok olma gözükecektir muhtemelen ama uyku ve yemek ihtiyacı gibi temel şeyler yok olmayacaktır. Tanrı bile olsak hala bir canlı olacağız.

   2)Hala insan oluyoruz. Her insanda zaten tanrıların kanı vardır desek yeridir. O yüzden farklı isimler vermemize gerek yok.

   3)Muhtemelen tanrı olma potansiyeli en çok bizde gördüğündendir. Gezegende zeka açısından en çok gelişmiş biz olduğumuzdan da olabilir.

   4)İnsan ruhlarının gelişmesini sağlamıştır ve bugün sahip olduğumuz ruhlar için ortam sağlamıştır.

   5)Nasıl evrim teorisine canlılar oluşabiliyor ve gelişebiliyorsa aynısı ruhlar için geçerlidir. Doğal bir şekilde şartlar uygun olduğu sürece evrende her yerde oluşabilirler. Bir yerden gelip bir yere gittiklerini söylemek biraz tuhaf olurdu ama eğer bir “yer” söylemek gerekli olsaydı evrendeki enerji döngüsü diyebilirdik.

   İyi günler.

 87. Mantra titretmek ne demek ve nasıl yapılır açar mısınız? İnternetten bakmya çalıştım ama emin olamadım yahudiler işe yaradığı düşünüyor, dua edin tarzı şeylef yazıor en iyisi sizden duymak. Bugün kendimi şeytana adadım yarından itibaren güç meditasyonu programına başlıyorum programda ilerlerken de öğrenebileceğim kadar şey öğrenme niyetindeyim. Ekstradan 2 sorum daha var cevaplarsanız çok sevinirim boş geçtiğiniz yorum gormedim sitede😃

  1- rtr tam olarak nedir,ne işe yarar,oneride bulunabilir misiniz?
  2- üvey babamın devletinde aracı olduğu bit yerden alacağı var bizi buyuk sikintidan kurtarabilir bunun ve ebeveyinlerimin zihinlerini dusmandan temizlemek icin nasil bir şekilde büyü yapabilirim, 40 gun meditasyonun bitmesini beklemem gerekir mi?

  Çok uzun oldu farkındayım ama hepsi benim icin cok onemli konular sorularımı hoş görün. Son olarak e posta adresim eskiden kalma en musait zamanda duzenliyicem akliniza yanlis bir sey gelmesin😅

  Esenlikler

  1. Öncelikle Şeytan’a adanmanızı gerçekleştirmenize çok sevindik, ruhani gelişiminiz daim olsun.

   Mantralarla alakalı olarak da eskiden mantraları ve rünleri teker teker videolar halinde nasıl titretileceğini anlatan Yüksek Rahip Cobra’nın bir kanalı vardı, ancak kapatıldı. Nedeni ise bariz. Ancak bir Joy of Satan üyesi tarafından bu hizmet tekrar yerine getiriliyor. Kanalı görmek için Bu linke tıklayabilirsiniz.

   1-RTR’lar (Reverse Torah Ritual, yani Ters Tevrat Ayinleri) düşmanın lanetlerini geri püskürtmemize ve direkt olarak saldırı yapmamıza yarayan ritüellerdir. RTR’lar hakkında detaylı bilgi için Ters Tevrat Ayinleri Nedir: Ruhani Savaşın İncelikleri başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

   2-Direkt olarak amaç ebeveynlerinin köklerine geri dönmesini sağlamaksa Gelişmiş Meditasyonlar ve Rünler yazısındaki Türkçe Rünler kısmına girerek alakalı rünleri bulup aileni ruhani kökenlerine geri döndürmeye dayalı bir çalışma yapabilirsiniz. Ayrıca evet, sağlıklı ve verimli bir şekilde büyüye başlaman için 40 Günlük Meditasyon Programı’nı bitirmen gerek.

 88. Esenlikler, bundan önce baya uzunca bir yazı yazdım fakat ilk yorumum olduğu halde daha önce bu mesajı göndermişsiniz tarzında bir mesaj çıktı, benim de aklıma spamları falan engellemek için mesajları inceleyip sonrasında yorumlar bölümüne alabileceğiniz ihtimali geldi ama her ihtimale karşı tekrardan yazıyorum. Eğer durum düşündüğüm gibiyse bu yorumu iplemenize gerek yok, önceden gönderdiğim yazı daha detaylı. Büyü konusunda birkaç sorum var öncelikle;

  1- Bir açıdan devlete bağlı bir borç durumu var üvey babamın. Ve şu sıralar çok sıkıntıda maddi olarak. Bu paranın bir an önce gelmesi için büyü yapabilir miyim ve nasıl yapmamı önerirsiniz? Bu sabah ilk güç meditasyonu mu yaptım, bu tarzda bir büyü mümkünse bile en azından 40 günün dolmasını beklemem şart mı?

  2- Mantra nedir ve tam olarak titretmeden kasıt ne, nasıl oluyor bu iş? İnternette her kafadan farklı ses çıkıyor hatta yahudilere ait bir yöntem olduğu bile yazılı bir sitede.

  3- Rtr öneriniz nedir ve ne zaman başlamalıyım?

  4- Annem de ü.babamda müslüman ve benide hristiyan olarak biliyorlar. Onlar hakkında büyü veyahut neyse yapabileceğim bir şey var mı? Özellikle annem hristiyanım dememden sonra iyice dindar moduna girdi yani kendini savunmaya çekti. Bundan öncede de deisttim ziyadesiyle ne varsa oldum en sonunda burayı buldum😂

  1. Esenlikler,

   1)Sorununuz hakkında büyü yapmak isterseniz önce 40 günlük programı bitirmenizi öneririm. Enerjinizin temeli atılmadan büyü yapmanız etkisini çok büyük bir miktarda düşürecektir. Bu yüzden şimdilik meditasyonlarınıza bakın.

   2)Mantralar benim söylemeyi sevdiğim şekilde “güç kelimeleri” dir. Titretildiğinde enerjiyi dönüştürürler. Bu şekilde normal enerjiyi istediğimiz amaca uygun bir hale getiririz. Titretmek için örnek isterseniz burada THAUM mantrası için ses dosyasını bulabilirsiniz.

   3)Şu anda Nihai RTR yapılmaktadır. Eğer başlamak istiyorsaniz en kısa sürede başlamınızı öneririm. Mümkünse bugün.

   4)Normal olarak büyü yapabilirsiniz. Bu durum için size kesin bir şey veremesemde sitede büyü hakkında bilgi toplayıp meditasyonlarda ilerleyince bu durum için büyü yapabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

 89. esenlikler

  Çakra Döndürmelerini teker mi yapmak doğru yoksa hepsi aynı anda döndürmek mıi doğru olucak.

  1. Esenlikler,

   Yeterince gelişmiş kişilik isterlerse bir sorun olmadan hepsini aynı anda döndürebilirler ama başlangıçta daha iyi odaklanmak ve hissiyata alışmak için teker teker yapmayı öneririm.

   İyi günler.

 90. daha kolay mantra sayısı tutmak için evdeki bi tesbihi kullanmayı düşünüyorum tabi haliyle enerjisini temizlemem gerekecektir ne şekilde temizleyebilirim

  1. Esenlikler,

   Öncelikle sorunuza daha mantıklı bir çözüm yolu sunmak isterim. Bildiğiniz gibi telefonlarda sayı sayma amaçlı uygulamalar var. Ben genellikle bu sorunu çözmek için böyle uygulamaları öneririm. Hata ihtimali daha az ve gelecekte gezegensel kare yaparsanız bazen bir mantrayı 50 den fazla kez titretmeniz gerekecek. O yüzden bir tesbihten daha mantıklı olur.

   Eğer bu altarnetife rağmen tesbih isterseniz öncelikle şunu belirteyim. Muhtemelen o tesbihi tamamen temizlemeniz çok zor olacak. O yüzden belki kendiniz bir satanik tesbih yapıp sonra kutsama işleminden geçirebilirsiniz.

   Nasıl yapılacağına dair kısa bir açıklama:

   -111 boncuklu olmalı.

   -İsteğe göre satanik bir sembol veya ametist gibi bir taş bağlanabilir.

   İyi günler.

 91. 40 günlük meditasyon programını yaparken veya yaptıktan sonra iradem, odaklanmam, hafızam vs. çokça gelişir mi? Ya da en azından fark edebileceğim kadar? Ayrıca meditasyonların akıcı konuşma, okuduğunu anlama gibi özellikleri de geliştirdiğini duymuştum doğru mudur?

  1. 40 Günlük meditasyon programı sonrasında/ilerleyen sıralarda iradenizin ve odaklanmanızın güçlendiğini barizce hissedersiniz, dolaylı yoldan hafızanız da güçlenir – çünkü meditasyonlar belirli mental fonksiyonların da güçlenmesini sağlarlar – ve eğer isterseniz 40 günlük programınızı bitirdikten sonra ekstra olarak hafızanızı veya herhangi başka bir mental fonksiyonunuzun becerisini güçlendirmek için majikal çalışmaya başlayabilirsiniz. Spiritüel Satanizm’de siz istedikten sonra yapamayacağınız hiçbir şey yok. Sadece 40 Günlük Meditasyon Programı boyunca yaptığınız meditasyonların etkisi olarak hafızanızın gözle görülebilir şekilde güçlenmesi de tamamen odağınıza ve sizin sarf ettiğiniz emeğe bağlı.

   Meditasyonların akıcı konuşma, okuduğunu anlama gibi özellikleri geliştirdiği konusuna gelirsek, akıcı konuşmanız için direkt size Aura Temizleme ve Koruma Aurası önermeyiz, ancak Boşluk Meditasyonu gibi meditasyonlar sayesinde (ki oldukça başlangıç seviye bir meditasyondur, ileride daha gelişmiş meditasyonlarla yine bu tür mental becerileri hedef alan çalışmalar yapabilirsiniz) zihniniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olduğunuz için bu tür şeyleri öğrenmeniz çok daha kolay olacaktır. Ancak hayır, direkt olarak 40 Günlük Meditasyon Programı sizin akıcı konuşmanızı veya okuduğunuzu anlamanızı hedef alan çalışma türlerine sahip değiller. Yine de dediğim gibi, bu programı bitirdikten sonra istediğiniz konuyla alakalı istediğiniz bir majikal çalışmaya başlayarak onu güçlendirebilir/geliştirebilirsiniz.

   1. Cevabınız için teşekkür ederim. Majikal çalışmalara nereden ulaşabilirim? Sizin sayfanızda varsa link atarsanız çok mutlu olurum. 40 günlük meditasyon programını tamamladıktan sonra bu çalışmaları da kesinlikle programıma dahil ederim. Derslerden dolayı ihtiyacım var.

    1. Esenlikler,

     İrade Solar (Güneş’e ait), saydığınız diğer şeyler Merküriyel özelliklerdir. Bu gezegenlerle ilgili Kabalistik/Majikal Kare (sitemizde var) yapabilirsiniz, veya aradığınız özelliklere sahip Rünleri de kullanabilirsiniz. Elementleri doğrudan kullanmak, konuyla ilgili zodyak mantralarına başvurmak vesaire başka birçok yol düşünülebilir, kısaca uygun bir tanesini seçin. Disiplininize ve muntazamlığınıza güveniyorsanız Kabalistik Kareler nümerolojik açıdan avantajlıdır ve mükemmelen takip ettiğiniz sürece alacağınız sonuçları da çok (iyi yönde) etkiler.

     İyi günler.

     1. Çok sağ olun. Gezegen karelerine baktım. 40 günlük programdan sonra başlayacağım. 🙂

 92. Merhaba. Uzun zamandır kız kardeşimle sorun yaşıyoruz. Evde sürekli bir bağırma, agresif olma, bir çok erkekle flörtleşme durumu var. Bir kaç yıl önce de ifşa edilmişti. Kavgaların artık fiziki boyuta geçmesinden bıktım. Aramızda 6 yaş farkı olmasına rağmen sinirlenince bana bile al kaldırıyor. İtiyor, kazağımı çekiyor falan. Çok değer verdiğim 11 yaşında kardeşim var ve onun olumsuz etkilenmesini istemiyorum. Zaten artık o da bağırmaya başladı. Yani bu bir hastalık gibi yavaş yavaş onu da ele geçirdi. Ben düsündüm de eğer kız kardeşim ölürse eve bir hüzün havası çöker. Ailem daha “ağırbaşlı” olur. Aksi taktirde taşınmak bir çözüm değil. Değer verdiğim kardeşim olmasa beni o eve bağlıyan bir şey olmazdı zaten. Yani bilemiyorum belki sağlıklı düsünemiyorum ama kardeşimi en iyi şartlarda yetiştirmek istiyorum. Kız kardeşim her şeyi mahvettiği gibi sürekli ailemi de utandırıyor. Gerçekten bunaldım. Eğer kız kardeşim ölürse ev halkı daha pasifize olacaktır. Sürekli bağırış, kavga olmayacaktır. Bu diğer kardeşlerimin karakterini sağlamlaştıracaktır. Ya da bir diğer çözüm Anne Babamın ayrılması. Kız kardeşimin babamla yaşaması. Böyle bir durum olmaz ki olsa bile kız kardeşm annemi seçecek. Sanırım ölüm bir şeylerin yeniden yeşermesini sağlayabilir. Yani ölüm büyüsü nasıl yapılıyor? Kabalistik kareler gibi her gün belli tekrarla mı? Yoksa tek bir ritüelle iş bitiyor mu? Troll değilim. Gerçekten yaşadıklarımızı, duygularımı buraya hissettirmek güç ama samimiyetimden emin olabilirsiniz.

  1. Esenlikler,

   Açık konuşayım. Dediğiniz gibi pek sağlıklı düşünceler değil bunlar. Eminim ki arkasında uzun zamanın yoğun bir yükü vardır ama yine de tüm çözümlerden önce ölüme atlamak bayağı ağır. İşe büyüyle müdahale etmek istiyorsanız kız kardeşinizi daha sakin, huzurlu, ağırbaşlı, uyumlu bir birey yapmak üzerine de enerji akıtabilirsiniz. Ve sebebi aşırı derecede ekstrem şeyler olmadığı sürece (yani sizin dedikleriniz parkta yürüyüş gibi kalmalı) kardeş katlinin insanın vicdanına kaldırılmaz bir kaya saplayacağına eminim. Hem sağlıklı birini öldürmek, belli şekillerde değiştirmekten daha zor. Bu hem lojistik, hem mantık, hem de etik açıdan şu an daha uygun bir adım yani.

   Dolayısıyla daha barışa, uyuma, birlikte çalışmaya yönelik şeyler yapmanızı öneririm. Daha kolay sonuç alırsınız. Rünlerle çalışabilirsiniz mesela.

   İyi günler.

 93. Koruma aurası yaparken bunu içinizden söyleyin demişsiniz ;
  “Auram tüm negatif enerjileri, kötülükleri ve hasetliği bana zarar vermeden aynen sahibine geri gönderiyor. Bu koruyucu enerjileri Şeytan’daki kardeşlerimle paylaşıyorum.”
  Bunu içimizden değilde dışımızdan söylesek de olur mu?

 94. Paylaşılan meditasyonların “temel” seviyede olduğu belirtiliyor yada “başlangıç”.Daha ileri seviye meditasyonlar var mı?Yoksa bu temel meditasyonlar yüksek rahiplerinde uyguladığı tek meditasyonlar mı? Daha ileri seviye meditasyonlar var mı?

  1. Paylaşılan meditasyonların temel seviyede olması bu meditasyonların ilerleyen zamanlarda es geçileceği anlamına gelmiyor tabii ki, Yüksek Rahip/Rahibeler de Aura Temizleme, Koruma Aurası ve Boşluk Meditasyonu yapıyorlar. Ancak hayır, bunlar Spiritüel Satanizm’deki tek meditasyonlar gibi bir durum yok ve sitemizde de gelişmiş seviyede birçok mediasyonu/yogayı bulabilirsiniz ve sizler için Joy of Satan’dan gelişimiş meditasyonların da çevirilerini yapmaya devam ediyoruz. Geliştikçe daha güçlü meditasyonlara ve yoga pratiklerine de geçebilirsiniz.

 95. Adanmış ama tembelliğinden hiç bir meditasyon ve yoga yapmayan yani ruhaniyetini geliştirmeyenlere ne olur mesela koruyucu demon geliyo adandıktan sonra gider mi ya da ne bilim o kişinin koruyucusu olmayı reddedebilir mi

  1. Meditasyon aksatıyorsunuz diye Gardiyan Demon/ess’iniz sizi terk etmez, ancak meditasyon yapmıyorsanız ve kendinizi geliştirmiyorsanız Spiritüel Satanizm’de neden bulunuyorsunuz?

   Kişi ölümü sonrası Du’at’a gider ve reenkarne edilir, ancak yaşamı sırasında Gardiyan Demon/ess’inden ne derece yardım alacağı bir muamma. Hiçbir koşulda çalışmalarınızı aksatmanızı önermiyoruz çünkü bu güçsüz bir anınızda saldırıya uğramanıza olanak yaratır ve ruhunuz düzenli olarak güçlenmelidir. Böyle bir ihtimalde meditasyonları tümden kesmek sizi kaosa sürükler ve hayatın amacından koparsınız.

 96. Güç Meditasyonlarına yarın başlayacağım ve okurken hayal ettim. Aura temizlerken kendimi 3. kişi ve çıplak olarak, kendime önden bakarak hayal ediyorum. Böyle iyi midir sizce? Ayrıca Kök Çakrasının tam olarak nerede olduğunu söyleyebilir misiniz anlayamadım.

  1. Esenlikler,

   Öyle rahat geliyorsa öyle yapın, sıkıntı yok.

   Kök Çakra, tam olarak kuyruk sokumunun oradadır. Herhalde diyagramların da yardımıyla bu yetecektir.

   İyi günler.

 97. Çakralar ne tarafa dönmeliler ? Veya belirli bir yönde mi dönmeliler ? Hepsi aynı yönde mi dönüyor yoksa eşler bir birinin zıttı yönlere mi ? Bir de çakraları diğer yazılarda bahsettiğiniz hizalamalarda ayarladığımızda aklıma bir soru takıldı, kundalininin yükselişi/uyanışı; yılanın yükselişi için çalışırken bu hizalamaların hepsinde piramitin ucu yukarıya doğru olacak şekilde yaparsak bu yükselişi kolaylaştırabilir miyiz ? Ve yılanın yükseldiği yerden tekrar inmesi gibi bir durum manipüle edilmiş kaynakların aldatmacası mı ? Eğer değilse inişi rahatlatabilmek için hizalamaların hepsini aşağıya doğru mu yapmalıyız ? Bir de Çakraların notalarla ilişkisi ne derece doğrudur ?

  Teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Çakraların dönme yönü kişiden kişiye, durumdan duruma değişebilmektedir. Bu konuda size nasıl rahat geliyorsa, nasıl “doğru” hissediyorsa öyle yapın. Genelde hepsi aynı yönde döner ama bu kesindir, aksi asla olmazdır diye bir şey görmedim de, okumadım da. Ama norm bu, aksini henüz duymadım. Yine de dediğim gibi, bu konuda hislerinizi takip edin. Birçok şey çakraların dönme yönünü etkileyebiliyor; cinsiyet ve cinsel yönelim bunlardan ilki.

   Çakraların “uçlarının” yönleriyle deyimi yerindeyse elleşmeyin; çakralar da, Kundalini de oyuncak değildir. “Yılanı deliğinden zorla çıkarmanın” tehlikeleri saymakla bitmez. Kundalini zaten hazır olduğunda yükselecektir, ve bu süreci kolaylaştıran meditasyonlar da var. Ama doğrudan buna bir zorlama yapmanız hiç iyi bir fikir olmaz.

   Yılan bir kez yükseldikten sonra, kişi pratiklere devam ediyorsa “düşmez”. Ama ortada bir sirkülasyon olduğu birçok kaynakta geçiyor ve zamanında bir Yüksek Rahip de benzeri şeyler söylemişti. Bu sirkülasyonun varsa nasıl olduğu, teknikleri gibi şeyleri bize sormanıza gerek yok, çünkü zaten bu noktaya gelmiş Satanist’lere Tanrılar birebir, bizzat yardımcı olur.

   Her bir çakranın enerji frekansı belli bir ses frekansına tekabül eder, ve hatta her bir çakranın sesleri de vardır. Günümüzde çalınan notalara gelince, emin değilim. Müziğin çakralar üstünde doğrudan bir etkisi olup olmadığını soruyorsanız söyleyeyim ama, yoktur.

   İyi günler.

 98. Bugün meditasyon programında 1. günüm ve sabah meditasyon yaptım. Ama pek verimli gitmedi gibi hissediyorum. Koruma Aurasını yaparken “Auram tüm negatif enerjileri, kötülükleri ve hasetliği bana zarar vermeden aynen sahibine geri gönderiyor. Bu koruyucu enerjileri Şeytan’daki kardeşlerimle paylaşıyorum.” dememiz gerekiyor (Satanist olmamama rağmen son cümleyi söylüyorum.) ve bunları içimden söylerken hayal edemedim. Yani normal bir şekilde hayal ediyorum sıkıntı yok ama bu cümleleri söyleyeceğim zaman hayal ettiğim şeyler gözümün önünden gidiyor. Boşluk Meditasyonunda da sürekli aklımdan bir şeyler geçti tam olarak odaklanamadım. Ben hayal etmekte de iyiyimdir ama zorlandım biraz ilk defa meditasyon yaptığım için. Sizce bugünü sayayım mı yoksa yarın yeniden mi başlamalıyım?

  1. Esenlikler,

   Sorun yok, başta herkes zorlanabilir. Elinizden geleni yaptığınız sürece sayın ve devam edin. Koruma Aurasındaki olumlamada da olumlamayı söylerken aynı anda imgelemeye devam edemiyorsanız sorun değil, söyledikten sonra yine devam edersiniz. Henüz Satanist olmadığınız için son cümle opsiyoneldir.

   Boşluk Meditasyonunda da yazdığım gibi, zaten ilk başta zorlanmanız son derece normal. Zamanla çok daha kolaylaşacak.

   Şimdiden başarılar.

   İyi günler.

   1. Bugün 3. gün biliyorum başta zorlanmak çok normal falan diyorsunuz ama bu hâlâ devam ediyor. Meditasyon yaparken arada dikkatim dağılıp telefona bakıyorum odaklanamıyorum, bazen mesaj geliyor dikkatim dağılıyor. Aura temizleme yaparken güneş ışınlarını hissetmeye çalışınca bile terlemeye başlıyorum. Boşluk Meditasyonunda sanki beynim bilerek aklıma bir sürü şey getiriyor. AT ve KA yaparken doğru hayal edemiyormuşum, meditasyonları sanki boşa yapıyorum gibi hissediyorum acaba 1 gün daha ekleyip fazladan mı yapayım? Bir de dün gece meditasyon yaparken göğsümün sağ taraflarına ağrı girdi ve başıma arada bir ağrı saplanıyordu birden. Bu sabah da oldu. Bunlar normal midir?

    1. Esenlikler,

     Zorlanmak normal ve sizin kadar zorlananlar da var. Vücudunuzdaki hisler de hiç görülmemiş şeyler değil, devam ederse bakılabilir ama. Yine de herhalde vücudunuzdaki enerjinin daha yeni yeni uyarıldığı için tepkileri.

     Ve meditasyon konusunda… Telefonunuza bakmamaya ne dersiniz? O kadar zor değil. Zorsa başka bir odaya falan koyun, iki dakika mesajlarınıza bakmazsanız herhalde hiçbir şeyin gerisinde kalmazsınız. Boşluk Meditasyonunda da daha çok odaklanıp süreyi biraz uzatmayı deneyebilirsiniz, özellikle telefondan kopamamanız odaklanma gücünüz üzerinde çalışmanız gerektiğine gösterge.

     İyi günler.

     1. Haklısınız irademi yönetme ve odaklanma konusunda kötüyüm. Meditasyonla bu sorunu halledeceğim. Çok teşekkür ederim gerçekten hayatımı değiştiriyorsunuz. 🙂

 99. Neden cevap alamıyorum ve yorumum gözükmüyor? Daha önce de size başka bir mail ile soru sormuştum 3-4 gün geçmesine rağmen dönüş alamadım.

  1. Esenlikler,

   Sitemize yorum veya bize mail atarken her seferinde farklı mail adresi kullanırsanız paylaştığınız şeyleri göremeyiz, dolayısıyla neden (henüz) cevap alamadığınızı kesin bir şekilde cevaplayamayız. Ama büyük ihtimalle iki kelimelik bir cevaptan daha fazlasına ihtiyaç duyan bir şey sormuşsunuzdur ve biz de ihtiyaç duyduğunuz ilgiyi hakkıyla gösterebilmek için yorumunuzu/mailinizi uygun zamanımız olunca cevaplamak üzere ayırmışızdır. Sitemizde bu konudan yakın zaman önce bahsettim, ana sayfadan bulabilirsiniz.

   Yani merak etmeyin, spam atmadığınız sürece eninde sonunda döneriz.

   İyi günler.

 100. “Yaşam gücünü hem aktifleştirmek, hem de arttırmak için orgazm çok önemlidir.” Peki orgazm olmanın ideal bir sınırı falan var mı örneğin haftada en fazla 3-4 kez gibi?

  1. Esenlikler,

   Genel geçer bir sınırdan bahsedemeyiz; herkesin libidosu gerçekten çok farklılık gösterebilir. Bir kişinin en üst limiti başkasının günlük öğle yemeği olabilir, veya tam tersi.

   Porno tuzağına düşmediğiniz sürece zaten bedeniniz ve zihniniz uygun miktarı size bildirecektir. Düştüyseniz de çıkın, daha iyilerine layıksınız.

   İyi günler.

 101. 40 günlük program PDF’inin 6. sayfasına program bittikten sonra Aura Temizleme, Koruma Aurası, Nefes egzersizi, Hatha ve Kundalini Yoga her gün yapmak zorundasınız demişsiniz. Ama 19. sayfada da AT, KA, BM her gün yapmalısınız yazmışsınız. Pek anlayamadım şimdi her gün yapmamız gerekenler hangisi?

  1. Esenlikler,

   En “ölü” halinizle bile o üç temel meditasyonu asla aksatmamalısınız, ve mümkünse de (ki neredeyse her zaman mümkündür, bahane bulursanız ancak kendinize zarar) diğer saydığımız şeyleri uygulamanız sizin için çok iyi olur. En azından gücünüzü, dirliğinizi, dinginliğinizi korursunuz.

   İyi akşamlar.

 102. Selamlar, 40 günlük programda belli tarihlerde sadece bir çakra için 4 kez mantra söyleniyor. Ben bir senedir qigong yapıyorum bugün 4 gün üçüncü göz serisinin sonuncusuydu. yarın hem üçüncü gözü hem de taçı çalışabilir miyim? Tac çakra çalışırken üçüncü gözü çalışmamda bir sıkıntı olur mu? Ve bir çakra için 4 tekrardan fazla tekrar edemez miyim mantrayı

  1. Esenlikler,

   Qigong güzel pratik. Faydasını alıyorsanız ve kendinizi bu konuda başarılı görüyorsanız kendi izlenimlerinizi, takip ettiğiniz programları, tüyoları falan paylaşabilir, halkınızı sevindirebilirsiniz.

   Çakralara gelince. Başlarda [yani 40 günlük program sırasında] mantra sayısının nispeten düşük ve çakraların teker teker yapılmasının sebebi, ilk başta ruhu, üstüne çok yüklenmeden nazikçe ama emin adımlarla aktifleştirmenin en faydalısı olacağından. Mesela spora yeni başlayan birine de olimpik koşucuların rutini verilmez, aynı mantık. Ama zaten program biter bitmez önerdiğimiz şey, her gün her çakraya meditasyon yapılan Tam Çakra Meditasyonu. Yani zaten kısa sürede daha da doyurucu, daha da güçlü çalışmalara başlıyorsunuz.

   Ama qi-gong ruhu da uyarır ve güçlendirir; bir yıllık pratikten sonra bu meditasyonlar size bana mısın bile dedirtmiyorsa program bitmeden de çakraların üzerine her gün, açtığınız çakraya kadar her birinin üzerine çalışmak şeklinde meditasyon yapabilirsiniz. Yani işte Taç Çakrası günlerine geldiğinizde Üçüncü Gözünüze de, atıyorum Güneş Çakranıza günlerine vardığınızda da ondan önce Üçüncü Göz, Taç, Boğaz, Kalp yapabilirsiniz. Mantığı anladınız.

   Tabii ne olursa olsun kendinizi zorlamayın, ağır gelirse yine programda sunulan egzersizlere dönün. Bir de, tekrar sayılarını şimdilik değiştirmenize gerek yok, az gelse de şimdilik böyle devam edin. Hele de her gün yukarıdaki paragrafta anlattığım gibi çalışacaksanız.

   İyi geceler.

 103. Esenlikler,

  Belki beni anımsarsınız neredeyse her gün bir şeyler soruyordum size fakat uzun bir süre yoktum. Taşındık, sınav hazırlığı vs. derken (hepsi çok basit bahaneler biliyorum ama tembelliğime yenik düştüm) buradan ve meditasyondan uzunca süre uzak kaldım, uzak kalınca da her şeye baştan başlamak gözüme zor göründü. Bugün ertelemelere ve üşengeçliğe son verip tekrar programa başladım ancak şöyle bir sorun var taşındığım daire çok işlek bir caddenin dibinde ve sürekli korna ve araç sesleri var bu da meditasyon sırasında bir nebze dikkatimi dağıtıyor. Müzik ile meditasyona alışık değilim eski evde hep sessiz ortamda yapıyordum ama şu anki durumda dışarıdan gelen gürültüyü bastırmak için müzikle beraber yapmak sağlıklı olur mu sizce ? Eğer öyleyse ve önerdiğiniz parçalar varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.

  Gereksiz info verip uzattığım için de kusura bakmayın geri dönmenin verdiği heyecan ve mutluluktan sanırım 🙂

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Tekrar hoş geldiniz, tekrar gelebilme dirayetini gösterdiğiniz için de tebrikler.

   Ve açıkçası müzikle yapmayı tavsiye etmem, sonunda sizin için koltuk değneği olur. İlle de bir şey açmak istiyorsanız uzun soluklu “arkaplan sesleri” (ofis, park, vesaire), doğa sesleri gibi şeyleri daha çok tavsiye ederim. Hiç olmadı ses engelleyici kulak tıkaçları var, onlardan takın. Tabii ki sizi tamamen sağır etmez ama sesleri büyük ölçüde engelleyebilirsiniz, geri kalanını da görmezden gelmek daha kolay olur. Kısaca çözüm bol!

   İyi günler.

 104. Sabah erken saatte uyanmak sana bu konuda yardımcı olabilir
  şahsen bizim buea gürültülü oluyor genelde kendimi rahatladan böyle biraz daha çevreye olan ilgimi azaltan müzikleri açmayı tercih ediyorum Müslüm gürsesin şarkıları sana benziyor,bir gülsen yeter,dinleyin geceler gibi hoşuma gidiyorlar hem kendimi daha rahat hissediyorum hem de kendi çıkardığım sesi ve ortamdaki gürültüyü bastırıyor

 105. Dış dünyadan kendini soyutlama, halüsinasyonlar görme, gerçeklerden uzaklaşma gibi Şizofreni belirtilerinin önlenmesi için olan ilaçlar, psişik gelişimi kısıtlayabilir mi? Beyindeki birtakım kimyasalları değiştiriyor bu ilaç.

  1. Esenlikler,

   Bu tarz zihni etkileyen ilaçları doktor kontrolü olmadan bırakmayı önermek sorumsuzca bir hareket olacaktır. Günün sonunda bazı fiziksel şeyler (diyet, vücuda alınan ilaçlar gibi) kişiyi etkileyebilse de en önemli şey meditasyonları, yogayı yapmış olmaktır. Zaten yaptıkça ilerleyeceksiniz ve ilerledikçe de zihniniz de dahil tüm varlığınız dengelenecek. Bu sayede ileride ilaçlara ihtiyaç duymayacak noktaya gelmeniz de mümkün, ama öyle bir şey olursa/olunca da başınıza buyruk davranmayıp doktorunuzla konuşmaya devam edin.

   İyi geceler.

  1. Güne enerjik başlamanız için çok önemli, o yüzden sabah meditasyonlarını da uyandıktan hemen sonra yapmanızı şiddetle öneriyoruz. Dolayısıyla yogayı geceye bırakmaya gerek yok, enerji kanallarınızı uyanır uyanmaz uyararak güne çok daha olumlu, enerjik ve pozitif bir başlangıç yapmanız için yogayı sabah yapmanız önemli.

 106. Nei kung hakkında ne düşünüyorsunuz sizce faydalı bir egzersiz midir ve bunu uygulamanın bir sakıncası olur mu ?
  Bu PDFte teknikleri mevcut.

  1. Kaynağı inceledim ve neden Joy of Satan’da bu kaynakların her birisi zaten varken ne yaptığını bilmeyen ve kendi başına “””pratik””” oluşturan kişilere itimat gösterdiğinizi anlayamadım. Öncelikle kendisi tüm bu kinezileri sanki 5-10 dakikaya yapılabilen şeylermiş gibi gösteriyor ancak tabii ki bu işler bu kadar kolay değil ve aylarca pratik gerekebiliyor, ikincisi de ruhani anlamda gelişime dair hiçbir şey vermeden kişiyi pyrokinezi gibi hatrı sayılır bir aura gücüyle yapılabilecek pratiklere yönlendiriyor. Dolayısıyla boş ve insanlar da bunları görüp yapamayınca ruhaniyetten soğuyorlar. Size kesin olarak bunların bir sakıncası var demeyeceğim, ancak yalnızca hiçbir gelişim vadetmeyen boş pratikler. İçerisindeki o kinezi pratiklerinin hepsi Joy of Satan’da çok daha sağlıklı ve mantıklı açıklamalarla var, ancak kinezilere girişmeden önce dikkatli olun. Zaten zor olmasını geçiyorum, kineziler hatrı sayılır miktarda ruhani pratikten sonra girişilmesi gerekilen çalışmalardır.
   Bir başkasının da etkilenip zaman kaybetmemesi için gönderdiğiniz linki kaldırdım.

   1. Tüm kinezileri ileri düzeyde yapabilen birisi olduğu için bu kişiye itimat gösterdim. Bu kitaptan önce okunması gerreken kitap ve izlenilebilecek öğreti videoları var. Ve Joy of Satan’ın 40 günlük programına başka çalışmalarda ekliyorum.

    1. 40 Günlük programa ekstra meditasyon eklemek ve daha hızlı gelişmek istiyorsanız ne idüğü belirsiz kişilerin hiçbir uyarı/talimat göstermeden (ve genellikle başlangıç seviyesinde tehlikeli çalışmalarla) sizi uçuruma sürükleyebilecek “””öğretilerini””” takip etmek zorunda değilsiniz. Basitçe 40 günlük programdaki meditasyonları bir gün içerisinde birden çok kez yapabilirsiniz, bu sizin için çok faydalı olacaktır.
     Joy of Satan’a bağlı olmayan meditasyon kaynaklarının genellikle tehlikeli olmasının birçok nedeni var, örneğin hiçbir uyarı veya yorumda bulunmadan size orantısız miktarda yıldızların/elementlerin/gezegenlerin enerjilerini invoke etmenizi söylemeleri (ki bu dikkatsizce yapıldığında felakete götürür), verdikleri meditasyonların veya pratiklerin tamamıyla faydasız olması ve zamanınızı boşa harcamaları (bu en iyi ihtimaldir, dileyin ki bu olsun), genel olarak en çok karşılaşılan da direkt olarak düşman kolektifine bağlı inanç ve negatif enerjileri size iyiymiş gibi gösterip invoke etmenize neden olmak vesaire gibi birçok neden var. Joy of Satan’da bir başka yerde “bulduğunuz” bir çalışmanın en sağlıklısını, en güvenlisini ve en efektifini buluyorsunuz. Sonuçta biz size ruhaniyet ve gerçek ökültizmden habersiz vatandaşların tavsiye ettiği gibi Güneşle alakalı çalışmalarda 7 sayısına abanmanızı değil (ki bu sayı direkt Satürn’ün sayısıdır), 10, 40 ve 111 sayısını kullanmanızı öneriyoruz.

     Ayrıca bahsettiğiniz kişi sözünü ettiği kinezileri yapabiliyorsa tebrikler, ancak doğuştan gelen becerilerini böyle ardı arkası boş ve muhtemelen kendi yarattığı meditasyonlarla harap etmesi kendisinin bir hatası olmuş. Eğer sırf bu nedenle bu kişiye itimat gösterdiyseniz hata etmişsiniz, çünkü direkt antiklerde adı “Ebedi Gerçek” olan ve kinezilerin günümüze gelmesini sağlayan Şeytan’dan dikte edilmiş JoS kaynaklarındaki kinezi pratikleri nerede, bunu bir seviye icra edebilen birisinin kendi oluşturduğu şeyler nerede. Ayrıca kendisinin bu kinezileri becerebildiğine dair kanıt nedir bilmiyorum, ki birçok zaman kulaktan dolmadır. Ancak öyle olsa bile açıklamasını yaptım.

 107. merhabalar, bugün 8. günü bitiriyorum fakat dün aslında bititrmem gerekirdi ama mecburen erteledim bir gün boş kaldı ben de bugün 8. gün gibi devam ettim bu bir sıkıntı yaratır mı? ve 1.5 gün kadar ara verince gün sonu sebepsiz aşırı bir agresiflik oluştu meditastonları bir anda kesmekle alakası olabilir mi merak ettim

  ayrıca bazı meditasyonlarda mesela 9 kez söyleyin deniyor bazen kafam karışıyor 8 ya da 10 olduğunda negatif bir etkisi olur mu

  ek olarak auramızı hayal etmemiz gerektiğinde çevremizde kapsül gibi mi, önümüzde top gibi mi nasıl düşünmemiz gerekiyor onu hala çözemedim sorular saçma gelebilir ama çok aklıma takılıyor teşekkürler şimdiden

  1. Evet, meditasyon zihin rahatlığı ve huzuru da sağladığı için nedeninin bu olması mümkündür. Ayrıca 1.5 gün ara vermeniz yanlış olmuş, tabii büyük bir hata değil. İsterseniz 8. günden devam edin, ancak benim garanti önerim 6. veya 7. günden tekrar başlamanızdır.

   “ayrıca bazı meditasyonlarda mesela 9 kez söyleyin deniyor bazen kafam karışıyor 8 ya da 10 olduğunda negatif bir etkisi olur mu”

   Hayır ancak her sayının numerolojik bir anlamı vardır ve bunlar ruhani anlamlara tekabül eder. Dolayısıyla 9 diyorsa 9 yapmaya özen gösterin, fakat 8 veya 10 da negatif sayılar değildir. Yani çok kafaya takmayın, ancak bilincinde de olun.

   “ek olarak auramızı hayal etmemiz gerektiğinde çevremizde kapsül gibi mi, önümüzde top gibi mi nasıl düşünmemiz gerekiyor”

   Aurayla alakalı sitemizde ve/veya Joy of Satan’da görseller var. Fakat kesinlikle önünüzde vesaire değil, vücudunuzun etrafında. Kendinizi bir Güneş gibi düşünürseniz vücudunuzun etrafında parlayan ışık auranız oluyor en basit örneğiyle.

 108. Esenlikler. Çok saçma bir sorum var ama aklıma çok takıldı da. Dilsiz insan nasıl mantra titretecek? Çok sağ olun.

  1. Kendi astral tapınağında mantra/rün titretebilir, ancak elbette etkisi azalacaktır.

 109. Çakra döndürme yaparken çakra renklerini hayal ederken , piramite mi kırmızı rengini veriyoruz ? , çakra yerine göre turuncu sarı , yoksa çakra bölgesinde hem kırmızı sarı turuncu noktaları hem de piramitleri mi çeviriyoruz , en doğru şekilde yapmak istiyorum

  1. Anlamadım?

   Piramit şekli olarak betimlediğiniz çakraları alakalı renk ile imaje ediyorsunuz. Örneğin Güneş Çakrasını aşağı bakan bir piramit olarak düşünerek tüm bu piramidi altın renge bürünmüş şekilde imaje edeceksiniz, evet. Eğer farklı bir şey ima ettiyseniz tekrardan sorabilirsiniz. Fakat anladığım üzere siz bu piramit şeklini ve çakraları ayrı şeyler olarak ele almışsınız, ancak zaten bu piramit şekli, bulunduğu konum ve rengi o çakrayı bir bütün halde oluşturan şeyler.

 110. Gözler açık boşluk meditasyonu yaptığımda, gözlerim yaşarıyor, burnum akıyor. sürekli böyle oluyor. Bunun nedeni ne olabilir? Herkeste oluyor mu?

  1. Belli bir noktaya hiç gözünüzü kırpmadan baktığınızda bunlar olabilir, herhangi bir ekstra nedeni olduğunu sanmıyorum. Zaten hiç gözünüzü kırpmamanıza da gerek yok, veya uyumayacağınızı düşünüyorsanız gözünüzü kapatarak da boşluk meditasyonu yapabilirsiniz. Nasıl rahatsanız öyle yapın yani.

 111. İyi günler,

  Ben bu sene liseye geçecek bir öğrenciyim burdaki çoğu kişiden daha küçüğüm ailemdeki her birey türkiyedeki Ailelerin büyük bir bölümünde olduğu gibi müslüman hatta annem kapalı bir kadın beni küçüklüğümden beri her yaz tatili kuran kurslarına dini eğitim görmem için verdi ve ben böyle konularda çok içli dışlı olunca bazı şeyler mantıksız gelmeye başladı ve sorguladım bunu hocalarıma diyince küçük olduğumu daha kafamın basmıyafağını söyledir ve bir süre sonra ateist oldum fakat dinlere merakım bitmedi birkaç gün önce bu siteyi buldum biraz incelim ve bilimlede örtüşmesi mantıksız olmamasından dolayı satanist olmaya kara verdim fakat ailemle birlikte olduğum için güç meditasyonları yapamıyorum ev genelde kalabalık oluyor ne yapmamı tavsiye edersiniz 🙂

  İyi günler

  1. İyi günler.

   Günümüz Türkiyesindeki ailelerin ne yazık ki büyük bir çoğunluğu aynı durumda, evet. Cidden içler acısı bir durum.
   Kişisel mahremiyet her bir birey için önemlidir, hele ki bu ruhani çalışmalarınızı yapmanıza engel olacak düzeydeyse en temiz çözüm bir dönem boyunca mantra veya rün titrettiğiniz çalışmalarınızı normalden biraz daha kısık bir sesle yapmak ve bu süreç boyunca kişisel mahremiyetinizi sağlamak için aileniz üzerinde ak büyü yapmak olabilir. Yani alakalı rünü seçerek sizin kişisel çalışmalarınızı engellememelerini sağlamak için 40 günlük bir büyü yapabilirsiniz.

 112. Teşekkür ederim , seyahete çıkmam yüzünden ve yanımda diğer iş arkadaşlarımın olması yüzünden 9-11 . Gün egzersizlerini 2 haftadır tekrarlıyorum bu durum sıkıntı oluşturur mu ? En iyi şekilde tamamlamak istememden ötürü egzersiz eklemiyorum seyahet sonrası ilerlemeyi düşünüyorum, bunun dışında bazı sabahlar işim ve ortam gereği aşırı uykusuz olduğumdan dolayı sabah meditasyonlarını yapamıyorum akşam 1 saat arayla 2 kez yapıyorum tüm bu durumlar gidişat için çok kötü olur mu ?

  1. Esenlikler,

   Aynı günü tekrarlamaya devam edin ancak sabah meditasyonlarından yapabildiğiniz kadarını yapın. Bazı pratikleri bir saat arayla iki kez yapmak kişiye yarar ve telafi sağlar. Ancak Aura Temizleme, Korunma Aurası ve Boşluk Meditasyonu için bu geçerli değil. Tüm bu pratikleri iki eliniz kanda olsa dahi sabah ve akşam olacak şekilde yapın. Bu sizin gün boyu düşman saldırılarından ve manipülasyonundan koruyacak. Sabah kalktığınızda bunları yapmazsanız gün boyu düşmanın gönderdiği lanetlere açık kapı bırakmış olursunuz.

   İyi geceler.

 113. İyi günler meditasyon yaparken pek zevk alamıyor ve aksatıyorum. Evet elbette zevk alıp, motive olduğum zamanlar oluyor ama tam o anlar yoga ve mantra dediğimiz iş geliveriyor. Yoga bana hiç + sağlamadı, yaparken biranönce bitsin istiyorum. Mantra ise oda arkadaşlarım olduğu için uyurlarken yapıyorum ama belli oluyor diye bıraktım. Şimdi düzenli olarak yap diceksiniz haklısınızdır ama cidden yoga ve mantra varken düzenli yapamıyorum. İlk günki şeyler var aura temizleme, boşluk meditasyonu, koruma aurası sadece onları yapsam hiç mi olmaz? Gerekirse birisi 9 ayda Tanrılarla iletişime geçsin ben 4 yıl bekleyeyim ama bu mantra ve yoga işi beni cidden bu dinden uzaklaştırıyor. Olmazsa olmaz mıdır bu yoga? Abartı gelebilir ama yoga yapmak yerine inşaat işçiliği bile yaparım o denli sıkıcı gelmekte bana.

  1. Esenlikler,

   Peki sizce bu hisler normal mi? Yani Yoga yapmayı inşaat işçiliğine gerçekten abartılı bir şekilde tercih ediyor olma durumu? Yoganın bu durumda size zaten bir yarar sağlaması pek mümkün değil çünkü kendinizi bundan bir yarar görmediğiniz şeklinde şartlandırmışsınız. Hayır, ilk günkü pratikler sizin yalnızca korunmanız konusunda işe yarar. Yoga ve benzeri pratikleri yapmanın bize kattığı kazanımlar ve karşılığı, inşaatta çalışmanın kazanımı olan, harcanıp bitebilen bir şey olan para gibi değildir. Ruhani olarak kendimizi geliştirir ve saflaştırırız. Biz bu çalışmaları zevk için ya da Tanrılar ile iletişim için değil tüm bunlardan önce kendimizi geliştirmek için yapıyoruz ve bizim yolumuz kendini sonsuza dek geliştirmenin, mükemmelleştirmenin yoludur. Bunu bilerek adanmadınız mı?

   Bence sizin bu durumunuzun temel sebebi düşman manipülasyonudur. Öncelikle odaklı bir şekilde Aura Temizleme, Korunma Aurası ve Boşluk Meditasyonu yapın. Gerekli görürseniz istenmeyen varlıkları auradan koparma çalışmasını yapın. Bu hisleriniz normal değil. Doğada bulunan aç bir aslanın avlanmamak gibi bir lüksü yoktur. İnsan evriminin bir parçası ve tabiatı olan, ruhani gelişimi beraberinde getiren bu pratikleri yapmak konusunda bu kadar ayak sürümeniz doğal değildir.

   İyi günler.

 114. Ben kendimde enerji dahi hiçbir şey hissedemiyorum. Anlayamıyorum neden bir şey olmuyor. Meditasyon çok önceden beri yaparım halbuki, şu enerjiden falan bir sürü şeyden bahsediliyor ama sanki bir tek ben de yokmuş gibi hissediyorum. Jos olmakta istiyorum ama olmak için kendimi yetersiz hissediyorum. Tatmin olmadığım bir şeyler var.

  1. Henüz kesin olarak emin değilseniz adanmanızı yapmayın, emin olduğunuzda ve geliştiğinizde yaparsınız.

   Ayrıca telaşlanmayın, enerjileri algılamakta güçlük çeken tek kişi siz değilsiniz elbette. Bu kalıcı değildir ve geliştikçe, astral açıklığınızı güçlendirdikçe enerjileri de kolaylıkla hissetmeye başlayacaksınız. Bunların hepsi birer süreç.

 115. Bu akşam otobüse binerken genç bir adamdan hoşlandım. numarasını almak istedim ve kendi numaramı başka bir isimle kaydettim. yanına gidiyordum ki ayağa kalktı. “Şey.. kardeşime mesaj atabilir miyim sizin telefondan benim dakikam bitti. beni araması lazım” dedim o sırada kapıya yöneldi. “Burda mı iniceksin” dedi. Bende salak gibi yok ileride dedim. Eğer beraber inseydim kendi numarama mesaj attırıp telefon numarasını alıp, eve geçince de Whatsappdan yazacaktım. O da ben iniyorum kusura bakma diyip indi. Otobüs geçerken göz göze geldik. Şu an kendimi aptal gibi hissediyorum. bir kaç dakika erken davransaydım almıştım numarasını! Neyse ileriki haftalarda astral seyehat yapıp onu takip edebilir miyim? Böylelikle iş yerini ve ya evini öğrenebilirim.

  23 Eylül 2020 Saat 19.48 (indiği saat) Siz geçmişe gidip takip eder misiniz? Nasıl olsa astral seyehat yapabiliyorsunuz. Yoksa da bana öğretin lütfen. Onu bulmak istiyorum…

  1. Esenlikler,

   Oradan bakıldığında izdivaç programı çeviriyor ya da çöpçatanlık yapıyor gibi mi görünüyoruz? Biz yahudi tiranlığı ile savaşıp, nihai zaferin gelişi için mücadele ediyor ve insanlığın kaderine olumlu bir şekilde yön vermeye çabalıyoruz. Ama durun, tüm bu işin arasında savaşa ara verip sizi bir yastıkta kocatmak için tüm SS’leri seferber edebiliriz sanırım. Gerçi böyle yaparsak savaşı kaybederiz ve potansiyel olarak bir yahudinin 2800 seks kölesinden biri olursunuz. Ama toplu tecavüzleri, insan kurbanlarını ve dünyamızın devasa bir gulag’a dönüşüp kuru ekmek için birbirimizi parçalayacağımız koşer dünya düzenini hesaba katmayıp bardağa dolu tarafından bakacak olursak; seks kölesi olmak en azından sizin cinsel açlığınızı tatmin edecektir genç hanım. Hem böylelikle tatmin olmak için türlü numaralar yapmanıza gerek kalmaz. Mesela bir adamın telefonunu alıp kendi numaranızı ekleyerek onun kişisel hak ve özgürlüklerine tecavüz edip, iyi niyetini suistimal ettikten sonra onu rahatsız etmenize, taciz etmenize gerek kalmaz. Yahudi efendinizin tasmanızdan tutup çekiştirmesi yeterli olacaktır bu iş için.

   İyi günler.

 116. Merhabalar neden bilmiyorum ama bazı cakralarimi actigimdan beridir enerji yukseltmede sorun yaşıyorum ayrıca artık yorumlarımı silmekten vazgeçin

  1. Çakralarınızı açtığınızda enerji yükseltmede sıkıntı yaşamazsınız, bu konuyu psikolojik olarak takıntı yapmanız böyle düşünmenize neden olabilir. Ayrıca yorumlarınızı silmiyoruz, yalnızca sitemize yapılan yorum spam’inden dolayı sizlere daha sağlıklı bir ortam yaratmak için onaylama sürecinden geçiriyoruz.

 117. 4-5 yılık parapsikoloji deneyimim var 40 günlük güç meditasyonunun daha ilk günündeyim sabah ki uygulamayı yaparken 3.göz çakram da bir girdap hissettim baya yoğun ve saat yönüne dönüyordu ve uygulamaları bitirdikten sonra baş ağrısı ve mide bulantısı bana eşlik etti ve ediyorda ilk günden bunların olması normal mi ve herhangi bir sağlık problemimde yok

  1. Üçüncü Göz meditasyonlarına başlarken baş ağrısı hissetmeniz normaldir, bu üçüncü gözünüzün önündeki “perdeyi” kaldırdığınıza işaret eder. Yani üçüncü gözünüzün açılmasına engel olan negatif enerjileri ortadan kaldırıyorsunuz. Tebrikler.

 118. güç meditasyonu nun ilk gününden meditasyonda 3.gözümde bi girdap hissettim hortum gibiydi sağa dönüyodu baya net bi şekilde hissettim mor renkler görmeye başladım sonra başım çok agrımaya başladı beynimin ortası uyuyamadım bile bunlar 3.gözümün aktifleştiğine mi işaret ediyo

  1. Violet karışımı mor rengini Üçüncü Göz meditasyonlarında da kullanıyoruz zaten, yani iyiye işaret olduğunu söyeyebilirim. Üçüncü göz üzerine çalıştıktan sonra baş ağrısı hissetme oldukça yaygındır, tabii bunun ne kadar şiddetli olduğu kişinin üçüncü gözünün ne kadar kapalı olduğuna göre de değişiyor. Bu geliştiğinize işaret.

 119. Merhaba , ben 1 ay önce güç meditasyonlarına başladım fakat işim gereği şehirlerarası yolculuk ve yoğunluktan dolayı 8-11. gün meditasyonlarını 2 hafta boyunca ilerletmeden tekrar ettim , bazı zamanlar ilk üç meditasyon ( aura temizleme , koruma , odaklanma ) dışındaki meditasyonları aksattığım oldu , şimdi 1. Günden tekrardan en temiz bir şekilde başlayıp hakkıyla yapmayı planlıyorum, bu noktada size danışmak istediğim konu 10. Günden itibaren devam etsem de olur muydu ? Şimdiden teşekkür ederim

  1. Esenlikler,

   En baştan ve daha sağlıklı koşullarda tekrar başlayın o halde. Ancak sağlık demişken; önceki yorumunuzda bahsetmiş olduğunuz üzere günde bir paket sigara içmeniz gerçekten sağlıklı değildir. Fiziksel olarak size verdiği zararları hemen her yerden okuyabilirsiniz. Sigaranın aynı zamanda ruhunuza, auranıza verdiği ciddi zararlar vardır. Auranızı parçalar, delikler oluşmasına sebebiyet verir ve her türlü düşman saldırısına, manipülasyonuna açık hale gelirsiniz. Akciğerlerinize, solunum yollarınıza sarar verirsiniz ve nefes egzersizlerinin ne kadar önemli olduğunu az çok ruhani pratiklerimizi incelediyseniz anlamışsınızdır sanırım. Lord Thoth’un demiş olduğu gibi; “hayat nefestedir.” Daha kaliteli bir ruhani gelişim için bu alışkanlığınızdan acilen kurtulmanız gerek.

   İyi günler.

 120. Teşekkür ederim , ben sigarayla ilgili sorduğum soruya( bir önceki ) verdiğiniz cevabı görüntüleyemedim zararını tabiki biliyorum fiziksel olarak ama ruhani olarak aura delikleri oluşturduğunu manipülasyonlara açık hale getirdiğini bilmiyordum .

  1. Esenlikler,

   Evet çünkü son yorumunuz üzerinden iki yorumun cevabını verdim. Sanırım bir tek ”kalıcı enerji kaybım olur mu” kısmına cevap vermek gözümden kaçmış. Siz daha başlangıç aşamasında olduğunuz için sizi çok etkilememiştir. Ancak genel anlamda gelişiminize birden ara vermek sağlıksız olacaktır. O yüzden mümkün olduğu kadar 40 günlük programa ve sonrasında başka pratikler ekleyerek kendiniz için oluşturacağınız çalışma programlarına sıkı bir şekilde uymak gereklidir.

   İyi geceler.

 121. Merhaba ben Gölgeler Kitabı oluşturmak icin Kara Defter aldım ama ne yazacağımı bilmiyorum. Bana ilham verir misiniz? Meditasyonlar, Gezegen Kareleri, Ters Tevrat aklıma geldi ama daha fazla içerik daha iyi olur

  1. Esenlikler,

   Hemen her türlü şey olabilir. Büyü taslakları, gezegensel kareler, Tanrıların mühürleri, yapmayı istediğiniz büyüler ve kareler için uygun tarihler, çeşitli kaynaklardan bilgiler, alıntılar. Kısaca kendi istediğiniz şekilde ve nasıl istiyorsanız öyle doldurabilirsiniz içini.

   İyi geceler.

 122. duru işiti mediyasyonu nerede? ve diğer pdf dosyalarınız? demonlarla iletişimi güçlendiren bütün pdfleri atabilirsinz

 123. “NOT: EĞER BİR OTURUŞTA TAM ÇAKRA MEDİTASYONU YAPIYORSANIZ [YANİ TEK BİR ÇAKRA YERİNE TÜM ÇAKRALARINIZA TEKER TEKER MEDİTASYON YAPIYORSANIZ] O “SEANS” BOYUNCA SEÇTİĞİNİZ GÜÇ KELİMELERİ HER BİR ÇAKRA İÇİN AYNI OLSUN. ÖRNEĞİN RÜNİK TİTREŞİMLERLE BAŞLADIYSANIZ, BU TAM ÇAKRA MEDİTASYONU SEANSINIZDA KALAN TÜM ÇAKRALAR İÇİN DE RÜNİK TİTREŞİMLER KULLANIN.”
  Örnek olarak;Tüm çakralara THAUM mantrasını titretmek mi?

  1. Esenlikler,

   Örnek olarak eğer sanskritçe mantraları seçerseniz; taça MAUM, 6. çakraya YAUM, 3. göze THAUM, boğaza HAUM, kalpe AUM, güneşe RAUM, sakrala VAUM ve köke LAUM titretmektir.

   Aynı kategoriden olanları kullanmanız kullanmanız gerekmektedir.

   İyi geceler.

 124. Merhaba 40 günlük meditasyon programında [AT] [KA] [BM] sanırım mantra olması lazım.bu mantranın nasıl titreştirildiğini açıklayabilirmisiniz.Yada sesli mp3’ünü koyabilirmisiniz?Ben henüz güç meditasyonlarına başlamadım bu programda meditasyonların nasıl yapılacağını kavramaya çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim….

  1. Esenlikler,

   Kendileri Aura Temizleme[AT], Koruma Aurası[KA] ve Boşluk Meditasyonunun[BM] kısaltmalarıdır.

   Günlerin meditasyon listesi çok uzun olmasın ve daha düzenli dursun diye kısaltılarak yazıldı.

   Bu meditasyonları kavramanın en hızlı yönü denemektir. Örnek olarak 5 dakika boşluk meditasyonu yaptıktan sonra sitedeki açıklamayı anlamanınız kolaylaşacaktır. Bilgiyi deneyimle birleştirmezseniz ilerleme kaydetmeniz sizin için zorlayıcı bir süreç olabilir.

   İyi geceler.

   1. meditasyonlara başlamada sıkıntı yaşıyorum.Psikolojik sorunlarım var.Odaklanma problemlerim var ya odaklanamazsam meditasyonu doğru düzgün yapamazsam diye kaygılarım var.Daha önce meditasyon hiç yapmadım.O yüzden yapamam diye çekincelerim var.Ve henüz şeytana kendimi adamadım.Şeytana kendimi adadığımda tanrılar bana bu konuda yardım ederlermi yani meditasyonları şeytana adandıktan sonra yapmam dahamı mantıklı?

    1. Esenlikler,

     Ne kadar erken, o kadar iyi. Odaklanma sorununu çözmenin genelde en sağlıklı çözümü boşluk meditasyonudur. O yüzden erken başlamanız sorunu daha hızlı çözecektir.

     “Yapamam.” tarzı düşünceleri boş verin. Doğrusunu söylemek gerekirse verdiğimiz boşluk meditasyonunu, anlatmayı başarırsanız, bir kedi bile yeterince deneme ile öğrenebilir. Bu herkesin yapabileceği ve yapması gereken bir meditasyon.

     İlk denemeniz 10 saniye mi sürdü? Tekrar deneyin. Yine mi 10 saniye? Tekrar deneyin. Bu sefer 20 yapmaya çalışın. Bir işte ilk denemede usta olmak zaten standart insan için imkansızdır. Gerekirse 100 gerekirse 1000 kere deneyeceksiniz. Hem zaten bu günlük bir meditasyon, bir kere başladıktan sonra muhtemelen hergün yapacaksınız. Gereksiz telaşa hiç gerek yok. Biz de öğrendiğimiz zamanlar ilk denemede 10 dakika kesintisiz yapmadık. Kendinize zaman verin.

     İyi akşamlar.

     1. Çakraların yerini ezberlemekte zorluk çekiyorum birde çakraların karşısına minyatür güneşler koyma kısmını anlamadım.Anlamadığım nokta ise, resimde çakra uzantıları ön ve arka kısmımızı gösteriyor.çakraları resimde gösterildiği gibi sağ tarafımızdaymış gibimi hayal etmemiz gerekiyor…

     2. Esenlikler,

      Çakraların yerlerini öğrenmek için onlar hakkındaki yazıları birkaç sefer okumanızı ve isterseniz yerlerine dokunarak ezberlemenizi öneririm. Zamanla mantığı oturunca anlaması kolay olacaktır.

      Verilen resimde insan vücuduna yan açıdan bakılmıştır. Çakraların kendileri vücudun ortasında iken uzantıları ön ve arkadadır genelde. Başlangıçta daha çok ortadakilere odaklanmanızı öneririm.

      Minyatür bir ‘Güneş’ imge etme kısmında tam olarak hangi kısmında zorluk çektiğinizi belirtirseniz daha sağlıklı bir öneri verebiliriz.

      İyi günler.

 125. yorumlarım size ulaşmadı heralde.Bugün güç meditasyonlarına başladım.Merak ettiğim benim çok boş vaktim var bu meditasyonları gün içinde istediğim kadar tekrar edebilirmiyim?Cevab verirseniz sevinirim…

   1. Bu çakra döndürme olayını anlamadım.mesela kök çakrasının ucu normalde yukarı bakıyor peki biz hayal ederken ucunu aşağı doğru bakıyomuş gibi hayal edip sonra yine hayalimizde ucunu yukarı bakacak şekilde bir kaç defa döndürmemizmi gerekiyor.Yoksa ucunu aşağı bakar halde hayal etttikten sonra ucu yukarı bakacak şekilde 1 kere döndürmemiz yeterlimi?Y

 126. Verilen resimde insan vücuduna yan açıdan bakılmıştır. Çakraların kendileri vücudun ortasında iken uzantıları ön ve arkadadır .Yani çakraların kendisi vücudumun içinde oluyor dimi dediğine göre.uzantıları önüm ve arka tarafım oluyor.Yoksa vücudumun tam ortasında ve uzantılarda sağ ve sol tarafımdamı demek istediniz?Kusura bakmayın sizede çok soru soruyorum ama hayatında meditasyon yapmamış biri için anlaması zor oluıyor..

   1. piramiti hayalimde bir süre döndürdükten sonra kendiliğinden piramitin ucu başka yönlere değişmeye başlıyor…

    1. Esenlikler,

     Bu durumda yapabileceğiniz en iyi seçim pes etmeden tekrar ve tekrar denemek olacaktır. Kontrol edebileceğiniz bir durum bu. Kendinize inanın ve elinizden geldiğince odaklanın.

     İyi geceler.

    1. Yeterli meditasyon pratiği ve ruhani gelişimle düzelecek, telaş yapmayın.

  1. Başlangıç seviyesinde 40 Günlük Meditasyon Programında yazan meditasyonları açıklamalarında yazan süre boyunca yapın, zaten her bir meditasyonun ortalama kaç dakika sürebileceği yazıyor.

 127. Esenlikler,

  Yazıyla bağımsız fakat bir spesifik sorum var.
  Eğer birisi ruhani olarak cidden gelişmiş ve büyüde gerçekten ustalaşmışsa bile normal göz ile bakıldığında barışılması imkansız gözüken eski sevgiliyi döndürebilir mi? Bunun için Kenaz, Gebo ve Sowilo kullanması yeter mi, yoksa başka rünler veya herhangi bir çalışma yapabilir mi?
  Yani kısaca sormak istediğim büyüde ustalaşmış birisinin yaptığı büyünün tutmama gibi bir ihtimali olabilir mi?

  Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Büyü genellikle şans üzerine işlemez. Eğer yeterince güçlü ise evet, mümkün; ama büyünün iyi hazırlanması yanında iyi bir zamanlama lazım. Kolay iş değil ve sadece bir büyü ile olma ihtimali düşük. Yapmak istiyorsanız dikkatli yapın.

   İyi günler.

   1. Biraz daha detaylı sorsam daha hoşuma giden bir cevap alabilirim sanırım. Zamanlama mükemmel, hazırlanması vs her şey en iyi şekilde hazırlansa. Eski sevgilimi flörtünden ayırıp tekrar kendimle sevgili olmasını sağlayabilirim sanırım.

    Sadece büyü ile olma ihtimali düşük derken başka ne yapılabilir? Büyü çalışmasına başladıktan 5 gün sonra mesaj yazacağım. Bunun gibi bir şey mi yapmam gerekir yani?

    1. Esenlikler,

     Öncelikle Büyü Nedir, Nasıl Yapılır? yazımızı okumanızı ve büyü yaparken bir sorun olmadığından emin olunuz.

     Sonra büyünün etkisinden maksimum etkiyi almak için önce aranızı yumuşatıp sonra geri barışmayı denemenizi öneririm. Büyü tek başına sizi barıştırmayacaktır, bunu başarmanın büyük bir kısmı size kalmış.

     İyi akşamlar.

 128. 2.günümün sabahındayım ve AT, KA,BM hiçbirini doğru yaptığımı düşünmüyorum. ATde ışınların içimi temizlediğini hayal edemiyorum. KAda içime gelen enerjilerin top biçiminde karnımda biriktiğini sonra aurama çıktığını hayal etmeye çalışıyorum ama ne karıncalanma nede başka birşey hissettim. BMde ise dün yaparken bir ara etraf gri gibi olmuştu ama onun haricinde tam odaklanamadım. Daha yeni başladım biliyorum ama en temel şeyleri yapamazsam diye endişe ediyorum. Ve sanki sadece hayal ediyorum imgelemeden eser yok dün ilk günümde güneşi koyduğum yerlerde sıcaklık oluyordu ve karnımdaki sıcaklık meditasyon boyunca hiç azalmadı bu bir işaret gibi gelmişti. Tecrübelerimi yazmak istedim umarım en kısa sürede karıncalanma gibi hisleri yaşarım.

  1. Esenlikler,

   Özellikle başlangıç zamanlarında bu tür olaylar çok normaldir. Zaman geçtikçe enerjiyi net bir şekilde hissetmeye başlayacaksınız. Bunu kendinize dert edinmezseniz size stres yaratmayacaktır, stresiniz daha az olursa daha sağlıklı gelişeceksinizdir.

   Gelişiminizi hızlandırmak isterseniz, boşluk meditasyonu ve temel meditasyonu programdan ayrı ve fazlalık olarak kendiniz yapmanızı öneririm.

   İyi günler.

 129. 40 günlük meditasyondan sonra psişik algı yeteneğimiz ne kadar açık olur mesela atiyorum artık koruyucu demonumu görebilirmiyim şimdi siz bu kişiye bağlı diyeceksiniz bende diyorumda ortalama bir insan olarak düşünün meditasyonları daha önce hic yapmamis burdaki şeyleri okumuş emin olmuş ve ss olmuş biri olarak nasıl bir seviyede oluruz

  1. Esenlikler,

   Muhtemelen enerjiyi bir miktar kullanabilecek ve kontrol edebilecek bir seviyede olacağınızı söyleyebilirim.

   Ama dediğiniz gibi bu tamamen kişiye bağlı. Birisi doğuştan ruhları görebilirken, birisi uzun yıllar boyunca çalışarak görmesi çok mümkün. O yüzden 40 gün gibi kısa bir süre sonunda Tanrıları göremezseniz şaşırmayın ama bu görmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Pes etmeden kendinizi geliştirmeye devam ederseniz, arzularınıza ulaşacaksınızdır.

   İyi akşamlar.

   1. Bu kastettiğiniz ”enerjiyi bir miktar kullanmak ”olayı tam olarak nasıl mesela elimde 40 günlük meditasyonla oluşan enerjiyle ne yapabilirim birde mesela o enerjiyle en azindan koruyucu demonumu rüyamda göremez miyim?

    1. Esenlikler,

     “Enerji” derken kendi ruhani enerji kapasitenizin artmasından bahsediyorum. Genellikle 40 günlüğün sonunda kişi düzgün bir şekilde büyü yapabilecek seviyeye gelir.

     İsterseniz size rüyanızda kendisini gösterebilir. Lakin onun kim olduğunu anlamak size bağlıdır. Aceleci olmamaya dikkat edin.

     İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir