“Yom Kippur”da Tam Satanik Zafer İçin: Kol Nidre RTR’ı + Nihai RTR

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın Kol Nidre vaazıdır.

Satanik Savaşçılarımıza bir sürprizimiz var, düşmana fazladan bir hediye vereceğiz!

İlk başta planladığımız gibi RTR furyamıza ayın 12’sine kadar devam edeceğiz. Ama düşmanın “yılını” mühürlemek için hazırladığımız bu güzel RTR pastamıza biraz da krema ekleyeceğiz. Zaten çok iyi bir iş başarıyoruz, ve üzerinde yürüdüğümüz yola devam edip RTR’larımızı günlük olarak düşmanın üzerine yağdırmaya devam etmeliyiz.

Koordineli RTR saldırımıza Kol Nidre RTR’ını ekleyeceğiz. Biraz aşağıda Kol Nidre Ters Tevrat Ayinine bağlantıyı bulabilirsiniz. Bu bilgilendirmenin tam olarak son dakika brifingi olarak gelmesinin sebebine gelince, bunu açıklamaya bile gerek yok. Buralarda yalnız değiliz.

Şimdi bunu belirttiğimize göre, daha fazla zaman kaybetmeyip işimize bakalım ki düşmanın emeklerini tamamen  ve hızlıca boşa çıkarabilelim.

Kol Nidre RTR’ını önümüzdeki günlerde günde en az bir kez yapmak akıllıca olacaktır, hiç olmuyorsa en azından bu günlerde bir kere yapın. Nihai RTR üst üste yapmak için öncelikli olan ritüel, ama Kol Nidre RTR’ını da araya sıkıştırmalıyız. “Kol Nidre” özel bir amaca hizmet eden bir duadır; ve ne olduğunu bilmeyenler için açıklamak gerekirse, Yahudileri ettikleri tüm yeminlerden, verdikleri tüm sözlerden, söyledikleri tüm yalanlardan, işledikleri tüm suçlardan, cinayetlerden ve benzeri şeylerden muaf kılmaya yarar.

Yaptığımız ritüellerin arasına düşman için fazladan bazı “hediyeler” sığdırabiliriz, ama ana saldırı aracımız Nihai RTR’dır. Ne kadar başarılı çalıştığımızı düşünürsek, düşmanın bu “bayramında” yükselttikleri tüm enerjileri tamamen ve bütünüyle yok etmek ve etkiyi de maksimuma çıkarmak için Kol Nidre RTR’ını da ekliyoruz. Hedefimiz bu çalışmalarımızdan sonra düşmanın kendisi için yükselttiği hiçbir şey kalmaması ve ileriki adımlarda üzerinden ilerleyebilmemiz amacıyla deyimi yerindeyse temiz bir sayfamız olması. Roş Aşana’da çok iyi bir iş başardık; 7, 8 ve 9 Ekim’de de, o yüzden şimdi bu yapacaklarımızı da spesifik bir hedefe karşı ruhani bir napalm bombardımanı olarak düşünün.

Başarı zincirimizi sürdürmemiz gerekiyor ve bunu yapmanın yolu da şu ana kadar yaptığımız gibi başarı yolundan yürümeye devam ederek yapmaktır. Bu kadar pislik bir “bayram” olmasına karşın, düşmanın emeklerini savuşturmakta harika bir iş çıkardık. Ama daha da fazlasını yapıp her şeyi temizleyeceğiz.

En iyi ve yüksek sonuçlar için, ritüel sırası şu şekilde olmalıdır: Nihai RTR -> Kol Nidre -> Nihai RTR. Bu, alihazırda faal olan ruhani napalmımıza bir de benzin dökmek olacak.

10’undan 12’sine kadar (12’si de dahil olmak üzere), Kol Nidre’yi de Nihai RTR tabanlı RTR programımıza ekleyeceğiz. Nihai RTR’ı katlı tekrarlarla yapıyorsanız daha da iyi. Bunu yaparken aralara bir Kol Nidre RTR’ı da koyun ve devam edin.

Örneğin 18 tekrarlı Nihai RTR -> 1 Kol Nidre RTR’ı -> 18 tekrarlı Nihai RTR, çok başarılı bir çalışma olur.

Kol Nidre RTR’ı:
Kol Nidre/Alternatif İndirme Linki

Nihai RTR – Aşağıdakilerin hepsi tıpatıp aynı ritüeldir, sadece sizlere kolaylık olması adına birçok farklı sürüm vardır. Kullanımınız için hangi sürüm uygunsa onu seçebilirsiniz:

PDF

Tek Sayfalık Görsel

Boyanabilir Sürüm – Bu sürüm için Joy of Satan forumlarındaki Soaring Eagle 666 kardeşimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu sürümler için yapmanız gereken tek şey sayfayı açmak, RTR’ı normal bir şekilde yaparken harflerin üzerini mouse imleciniz veya telefondaysanız parmağınızla karalamak ve böyle böyle aşağı kadar giderek ritüeli bitirmek, sonrasındaysa sayfayı kapatmak. Sayfa önbelleğinizde kaydolmadığından ötürü sayfayı kapatmak, kağıdı yakmak veya görsel dosyasını silmekle eşdeğerdir, yine belgeyi yok etmiş olursunuz. Boyanabilir Nihai RTR sürümleri:
Tam Sürüm/Siyah Tam Sürüm/Sadece Harfler/Siyah, Sadece Harfler

NOT:
RTR seansını yapmadan önce enerji yükseltmeyi, RTR’larınız bittikten sonra da derinlemesine bir aura temizliği yapmayı unutmayın! RTR’lardan sonra Lanetleri Geri Çevirmenin Birinci Kısmı da gelişmiş bir aura temizleme çalışması olarak kullanmayı kişisel olarak tavsiye ediyoruz, SURYA veya RAUM mantrası ile temizlik yapıyorsanız onu da bu gelişmiş çalışma ile birleştirebilirsiniz!

Enerji yükseltme veya RTR sonrası temizlenme gibi olgulara yabancıysanız RTR yapmayla ilgili talimatlar içeren belgeyi okumanız şiddetle tavsiye edilir. Bu belgede RTR’lar tam olarak nasıl yapılır, ardından neler yapılır, yapılmaları konusunda akılda kalması faydalı bilgiler, talimatlar ve tüyolar içeren kıymetli, her SS’in en az bir kez sindirerek okuması gereken bir belge. Gerekirse bu belgeye geri dönüp bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz de.

““Yom Kippur”da Tam Satanik Zafer İçin: Kol Nidre RTR’ı + Nihai RTR” hakkında 2 yorum var

 1. Nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum. Satanizmi araştırıyorum ve daha çok başındayım, aklıma takılan birkaç soruyu sormak istiyorum.

  1. Dua edilir mi, edilirse nasıl edilir, islamdaki gibi elleri açıp dilemek midir?
  2. Eşcinselliğe nasıl bakılır?
  3. 9 büyük günah/bildiri tüm mezhepler için geçerli midir?
  4. Satanizm’e göre evren nasıl oluşmuştur?

  Sorularım başlıca bunlardı. Saçmaysa kızmayın lütfen, en doğru bilgiyi arıyorum.

  1. Esenlikler,

   1) “Dua” kelimesinin orijinal anlamı; Tanrılarla telepatik iletişim kurmak ve/veya belirli mantralar (“güç kelimeleri”) kullanarak gerçeklik üzerinde istediğimiz değişiklikleri yaratmaktır. Yani günümüzde yozlaştırıldığı gibi aciz bir köle gibi ellerimizi bir puta açıp yalvarmak değildir. Tanrılara yalvarmamıza gerek yoktur, Onlar bizi kendimizi yerin dibine sokmadan da görüp duyuyor ve seviyor. Dolayısıyla dua edilir, ama bu Onlarla normal konuşmalarımızdan çok da farklı değildir.

   2) Olması gerektiği gibi.

   3) 7/8/9/666/1488/6 milyon “büyük günah”, sadece yahudilerin programlarında insanların doğal dürtülerinden bile suçluluk duymasını sağlamak üzere uydurulmuş bir avuç aptallıktır. Özellikle de “7 büyük günah”, bir meme gibi her tarafta empoze edilir ki insanlar 7 sayısından korksun. Bu 7 “büyük günah” aslında 7 ana çakra olgusundan bozulmuştur. Tek günah aptallıktır.

   4) Kendi kendine. Kadimlerin ve Yahudilerin araya karışmasından önce modern bilimin dediğinden farklı bir şey söylemiyoruz. Evrenin bir yaratıcısı yoktur ve kanıtlanabilir bir gerçektir. Ve evren ezeli ve ebedidir, yani başlangıcı ve sonu yoktur. “Yaratıcı” fikri, kadimlerin de tanıdığı, varlığın her tarafına işlemiş, varlığı “bir arada tutan”, “tanrısal güç” de denilen 5. Element olan Akaşa/Eter/Monad/Özün Özü/Ruh’tan bozmadır. Bu normalde sadece bir güçtür, tıpkı yerçekimi gibi. İradesi, beyni yoktur. Ancak Yahudiler bu olguyu alıp yozlaştırarak tektanrıcılığa dönüştürmüştür. Bu son derece çocukça bir fikirdir.

   Saçma soru yoktur demeyeceğim, çokça saçma soru vardır. Sizin sorularınız normaldi. Sitemizi daha fazla okuyun, her şey açıklık kazanacak.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir