“Yom Kippur”da Tam Satanik Zafer İçin: Kol Nidre RTR’ı + Nihai RTR

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın Kol Nidre vaazıdır.

Satanik Savaşçılarımıza bir sürprizimiz var, düşmana fazladan bir hediye vereceğiz!

İlk başta planladığımız gibi RTR furyamıza ayın 12’sine kadar devam edeceğiz. Ama düşmanın “yılını” mühürlemek için hazırladığımız bu güzel RTR pastamıza biraz da krema ekleyeceğiz. Zaten çok iyi bir iş başarıyoruz, ve üzerinde yürüdüğümüz yola devam edip RTR’larımızı günlük olarak düşmanın üzerine yağdırmaya devam etmeliyiz.

Koordineli RTR saldırımıza Kol Nidre RTR’ını ekleyeceğiz. Biraz aşağıda Kol Nidre Ters Tevrat Ayinine bağlantıyı bulabilirsiniz. Bu bilgilendirmenin tam olarak son dakika brifingi olarak gelmesinin sebebine gelince, bunu açıklamaya bile gerek yok. Buralarda yalnız değiliz.

Şimdi bunu belirttiğimize göre, daha fazla zaman kaybetmeyip işimize bakalım ki düşmanın emeklerini tamamen  ve hızlıca boşa çıkarabilelim.

Kol Nidre RTR’ını önümüzdeki günlerde günde en az bir kez yapmak akıllıca olacaktır, hiç olmuyorsa en azından bu günlerde bir kere yapın. Nihai RTR üst üste yapmak için öncelikli olan ritüel, ama Kol Nidre RTR’ını da araya sıkıştırmalıyız. “Kol Nidre” özel bir amaca hizmet eden bir duadır; ve ne olduğunu bilmeyenler için açıklamak gerekirse, Yahudileri ettikleri tüm yeminlerden, verdikleri tüm sözlerden, söyledikleri tüm yalanlardan, işledikleri tüm suçlardan, cinayetlerden ve benzeri şeylerden muaf kılmaya yarar.

Yaptığımız ritüellerin arasına düşman için fazladan bazı “hediyeler” sığdırabiliriz, ama ana saldırı aracımız Nihai RTR’dır. Ne kadar başarılı çalıştığımızı düşünürsek, düşmanın bu “bayramında” yükselttikleri tüm enerjileri tamamen ve bütünüyle yok etmek ve etkiyi de maksimuma çıkarmak için Kol Nidre RTR’ını da ekliyoruz. Hedefimiz bu çalışmalarımızdan sonra düşmanın kendisi için yükselttiği hiçbir şey kalmaması ve ileriki adımlarda üzerinden ilerleyebilmemiz amacıyla deyimi yerindeyse temiz bir sayfamız olması. Roş Aşana’da çok iyi bir iş başardık; 7, 8 ve 9 Ekim’de de, o yüzden şimdi bu yapacaklarımızı da spesifik bir hedefe karşı ruhani bir napalm bombardımanı olarak düşünün.

Başarı zincirimizi sürdürmemiz gerekiyor ve bunu yapmanın yolu da şu ana kadar yaptığımız gibi başarı yolundan yürümeye devam ederek yapmaktır. Bu kadar pislik bir “bayram” olmasına karşın, düşmanın emeklerini savuşturmakta harika bir iş çıkardık. Ama daha da fazlasını yapıp her şeyi temizleyeceğiz.

En iyi ve yüksek sonuçlar için, ritüel sırası şu şekilde olmalıdır: Nihai RTR -> Kol Nidre -> Nihai RTR. Bu, alihazırda faal olan ruhani napalmımıza bir de benzin dökmek olacak.

10’undan 12’sine kadar (12’si de dahil olmak üzere), Kol Nidre’yi de Nihai RTR tabanlı RTR programımıza ekleyeceğiz. Nihai RTR’ı katlı tekrarlarla yapıyorsanız daha da iyi. Bunu yaparken aralara bir Kol Nidre RTR’ı da koyun ve devam edin.

Örneğin 18 tekrarlı Nihai RTR -> 1 Kol Nidre RTR’ı -> 18 tekrarlı Nihai RTR, çok başarılı bir çalışma olur.

Kol Nidre RTR’ı:
Kol Nidre/Alternatif İndirme Linki

Nihai RTR – Aşağıdakilerin hepsi tıpatıp aynı ritüeldir, sadece sizlere kolaylık olması adına birçok farklı sürüm vardır. Kullanımınız için hangi sürüm uygunsa onu seçebilirsiniz:

PDF

Tek Sayfalık Görsel

Boyanabilir Sürüm – Bu sürüm için Joy of Satan forumlarındaki Soaring Eagle 666 kardeşimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu sürümler için yapmanız gereken tek şey sayfayı açmak, RTR’ı normal bir şekilde yaparken harflerin üzerini mouse imleciniz veya telefondaysanız parmağınızla karalamak ve böyle böyle aşağı kadar giderek ritüeli bitirmek, sonrasındaysa sayfayı kapatmak. Sayfa önbelleğinizde kaydolmadığından ötürü sayfayı kapatmak, kağıdı yakmak veya görsel dosyasını silmekle eşdeğerdir, yine belgeyi yok etmiş olursunuz. Boyanabilir Nihai RTR sürümleri:
Tam Sürüm/Siyah Tam Sürüm/Sadece Harfler/Siyah, Sadece Harfler
Boyanabilir sürümlerin hepsini indirmek içinse buraya tıklayınız.

NOT:
RTR seansını yapmadan önce enerji yükseltmeyi, RTR’larınız bittikten sonra da derinlemesine bir aura temizliği yapmayı unutmayın! RTR’lardan sonra Lanetleri Geri Çevirmenin Birinci Kısmı da gelişmiş bir aura temizleme çalışması olarak kullanmayı kişisel olarak tavsiye ediyoruz, SURYA veya RAUM mantrası ile temizlik yapıyorsanız onu da bu gelişmiş çalışma ile birleştirebilirsiniz!

Enerji yükseltme veya RTR sonrası temizlenme gibi olgulara yabancıysanız RTR yapmayla ilgili talimatlar içeren belgeyi okumanız şiddetle tavsiye edilir. Bu belgede RTR’lar tam olarak nasıl yapılır, ardından neler yapılır, yapılmaları konusunda akılda kalması faydalı bilgiler, talimatlar ve tüyolar içeren kıymetli, her SS’in en az bir kez sindirerek okuması gereken bir belge. Gerekirse bu belgeye geri dönüp bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz de.

““Yom Kippur”da Tam Satanik Zafer İçin: Kol Nidre RTR’ı + Nihai RTR” hakkında 21 yorum var

 1. Nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum. Satanizmi araştırıyorum ve daha çok başındayım, aklıma takılan birkaç soruyu sormak istiyorum.

  1. Dua edilir mi, edilirse nasıl edilir, islamdaki gibi elleri açıp dilemek midir?
  2. Eşcinselliğe nasıl bakılır?
  3. 9 büyük günah/bildiri tüm mezhepler için geçerli midir?
  4. Satanizm’e göre evren nasıl oluşmuştur?

  Sorularım başlıca bunlardı. Saçmaysa kızmayın lütfen, en doğru bilgiyi arıyorum.

  1. Esenlikler,

   1) “Dua” kelimesinin orijinal anlamı; Tanrılarla telepatik iletişim kurmak ve/veya belirli mantralar (“güç kelimeleri”) kullanarak gerçeklik üzerinde istediğimiz değişiklikleri yaratmaktır. Yani günümüzde yozlaştırıldığı gibi aciz bir köle gibi ellerimizi bir puta açıp yalvarmak değildir. Tanrılara yalvarmamıza gerek yoktur, Onlar bizi kendimizi yerin dibine sokmadan da görüp duyuyor ve seviyor. Dolayısıyla dua edilir, ama bu Onlarla normal konuşmalarımızdan çok da farklı değildir.

   2) Olması gerektiği gibi.

   3) 7/8/9/666/1488/6 milyon “büyük günah”, sadece yahudilerin programlarında insanların doğal dürtülerinden bile suçluluk duymasını sağlamak üzere uydurulmuş bir avuç aptallıktır. Özellikle de “7 büyük günah”, bir meme gibi her tarafta empoze edilir ki insanlar 7 sayısından korksun. Bu 7 “büyük günah” aslında 7 ana çakra olgusundan bozulmuştur. Tek günah aptallıktır.

   4) Kendi kendine. Kadimlerin ve Yahudilerin araya karışmasından önce modern bilimin dediğinden farklı bir şey söylemiyoruz. Evrenin bir yaratıcısı yoktur ve kanıtlanabilir bir gerçektir. Ve evren ezeli ve ebedidir, yani başlangıcı ve sonu yoktur. “Yaratıcı” fikri, kadimlerin de tanıdığı, varlığın her tarafına işlemiş, varlığı “bir arada tutan”, “tanrısal güç” de denilen 5. Element olan Akaşa/Eter/Monad/Özün Özü/Ruh’tan bozmadır. Bu normalde sadece bir güçtür, tıpkı yerçekimi gibi. İradesi, beyni yoktur. Ancak Yahudiler bu olguyu alıp yozlaştırarak tektanrıcılığa dönüştürmüştür. Bu son derece çocukça bir fikirdir.

   Saçma soru yoktur demeyeceğim, çokça saçma soru vardır. Sizin sorularınız normaldi. Sitemizi daha fazla okuyun, her şey açıklık kazanacak.

   İyi geceler.

    1. “Joy of Satan’da çalışmak” derken? Joy of Satan ile aynı amacı güdüyoruz ve oraya bağlıyız.

 2. Sorumun veya öğrenmek isteyeceğim şeyin saçmalığından beni mazur görün,

  Dejavu neden olur?
  Bir nedeni varsa kaynağı nereden gelir?

  1. Esenlikler,

   Sorunuz saçma değil. Benim de biraz merak ettiğim bir konu olmakla birlikte açıkçası bilmiyorum. Meditasyon yapmaya başladıktan sonra nispeten daha yoğun ve sık olmaya başladığını söyleyebilirim ama. Siz de kendi ruhani gelişiminizde bunu gözlemleyip benzer bir durum var mı diye bakabilirsiniz.

   İyi sabahlar.

 3. Ateist olduğunuz zaman haliyle satanizme kuşkuyla yaklaştınız. Meditasyonları denerken kendinize nasıl motivasyon verdiniz? Sonuçta ateistdiniz ve emin değildiniz. Erkenden doğa üstü bir şeylerle mi karşılaştınız? Tanrıların sizle iletişime geçmesi veya başka şeyler gibi.

  Satanist olduktan sonra milyoner olmak istesek olabiliyoruz sanırım. Siz hayatınızı ekonomik anlamda çok mu yükseğe çıkardınız?

  Dün yaptığınız meditasyonu düşünün. Bu meditasyonu yapmaya istekli miydiniz neden? Yaparken doğaüstü bir şeyler mi yaşıyorsunuz elektriklenme olur enerji hissetme olur?..

  1. Esenlikler,

   Açıkçası ben hiçbir zaman Ateist olmadım. En azından materyalist anlayışa sahip olmadım; ve her zaman “bir şeylerin” var olduğunu biliyordum, “Gerçeği” arıyordum. O Gerçeğin ne olduğunu bilmesem de bir tane, mutlak ve insanı özgürlüğe ve kutsiyete götürecek Gerçek olduğunu ruhumun derinliklerinde biliyordum. Joy of Satan’ı, meditasyonları, Tanrılarla ilgili bilgilerii bulduğumda tekrar evime gelmiş gibiydim, o yüzden büyük bir mest olma hali ile işin içine daldım ve bir daha çıkmadım.

   Ama tabii herkes böyle olacak diye bir şey yok; geçmiş hayatlarında Tanrıların yanında olmuş olanlar genelde tıpkı benim gibi tepkiler veriyor, ama onun dışında “normal insanlar” da var. Açıkçası bu insanların da kendini ikna etmesine, “kendini inandırmasına”, kendi kendini motive etmesine hiç gerek yok. Sonuçta iddialarımız düşman programlarının iddiaları gibi havada kalan, ipsiz sapsız, desteksiz, temelsiz şeyler değil. Önermelerimizi bilimle, akılla, mantıkla destekliyoruz. Meditasyonların ve yoganın işe yaradığını da, Tanrılarımızın Gerçek Tanrılar olduğunu da, ideolojimizin tek gerçek yol olduğunu da bu objektif standartlardan destek alarak söylüyoruz. Birçok yazımızda bilimsel araştırma ve bulgulara referans, her bir yazımızdaysa mantıksal bir örgü var. Kısaca “inanca” bel bağlamaya gerek yok. Bu yüzden sürekli diyorum ya; Satanizm inanç değil, Gerçek’tir. Yeterince samimi ve objektif bir şekilde sorgulayan herkes, bizimle aynı sonuçlara varacaktır. Şu an Satanist olan birçok kardeşimiz de böyle. Araştırmaları sonucu zihnin ve ruhun gücünün olduğunu kesin bir şekilde anlamış, sonrasında da bu güçleri uyandırmak ve eğitmek için en iyi yolu ararken bize denk geldiler ve analiz ettikten sonra akla ve mantığa uyduğunu görüp aynı bizim gibi balıklama daldılar.

   Gerçekler birdir, ve aklın yolu da birdir. Yahudi dogmasından uzak bir şekilde düşünen ve irdeleyen herkes aynı sonuca varacktır, sizin de burada olmanızı buna bağlayabiliriz.

   Açıkçası meditasyona ilk başladığımda, şimdi olduğumdan bile istekli ve motivasyon doluydum. Tabii ki şu an da o aşk ve tutku her zamanki gibi var ve yanıyor. Ama düşünsenize, o zamana kadarki ömrünüz boyunca her zaman gözünüzün önünde gördüğünüz bir gerçeklikten daha fazlası olduğunu biliyorsunuz, durmadan onu arıyorsunuz ve sonunda buluyorsunuz. Bunu bulunca, bir de deneyip olduğunu görünce kazanacağınız motivasyonu, tutkuyu, o tarifsiz bağlılığı hayal edebiliyor musunuz? Aslında evet, edebilmeniz lazım. Çünkü siz de buradasınız. Yani evet, Satanizm’e girmeden önce de tecrübelerim oldu ve kendimi bildim bileli okültizme, “gizli ilimlere” ilgiliyim ama işin özü bu değil; en materyalist Ateist’i de alsanız ve bu Gerçekleri anlatsanız, samimi olduğu sürece en azından denemek isteyecektir. Ruhaniyet ve Satanizm sadece “belli bir güruh” için değil, tüm insanlık içindir. “Çocukken kaşık bükmeye çalışmadıysan sana giriş yok!” gibi bir olayımız yok. Son olarak da eklemem gerekiyor; enerji hissetme veya başka tarz ruhani tecrübelere “doğaüstü” demek çok yanlıştır. Enerji, ruhaniyet ve büyü Doğaldır, hatta Doğanın ta kendisidir.

   Öbür sorunuza gelelim. “Satanist olduktan sonra” kimse size gökten inip milyon dolarlık bir çek vermiyor elbette. Önermenizi düzeltecek olursam şöyle derdim: Satanist olduktan ve gerçek anlamda Satanist hayat tarzını benimsedikten -yani ruhani gelişim, dünyayı kurtarmak için ruhani muharebe, disiplin, samimiyet ve ciddiyet- sonra gerek parasal, gerekse başka açılardan istediğimiz her şeye ve fazlasına (sonuçta en nihai amacımız fiziksel ölümsüzlük diyoruz) ulaşmak ziyadesiyle mümkün. Bana gelince, benim durumumu öğrenmek sizde farkındalık açısından herhangi bir değişikliğe yol açmayacaktır. Sitemi Tanrılara ve Şeytan’a olan bağlılığımdan, sadakatimden, sevgimden kurdum, ve aynı zamanda da halkımı yüceltmek isteğimden. Tanrılar uğruna mücadele edenlerin sırtının yere gelmeyeceğini söyleyebilirim.

   “Tanrıların rehberlik yaptığı insanlar yolunu kaybedemez.” – Ptahotep

   İyi sabahlar.

 4. “Şeytanın kitabı” adlı bir kitap var. Onu aldım. Lavey tarafından yazılmış. Benim sorum şu bu kitapta yazılanlara uysam sıkıntı olur mu? (Size tokat atana siz daha ağır tokat atın gibi ifadeler var.)
  Ve anton lavey gerçekten ateist miydi? Kitabın sonlarına doğru büyülerden bahsediyor.

  1. Esenlikler,

   LaVey’ci Satanizm Spiritüel Satanizm değildir, “kuralları” bizim için geçerli değildir. Ancak LaVey tümden kötü bir adam değildir, Satanizme büyük hizmetleri olmuştur. LaVey ve başka bazı konular hakkında bilgiler için bu yazımıza bakabilirsiniz.

   İyi günler.

 5. Selam. Ben İsa, Gerçekler, Ayetler kitaplarına inanan bir satanisttim eskiden. Sizin onlara karşı yazdığınız yazıyı okuyunca inancımdan soğudum. Uzun bir süre dediklerini yaptım onların. Fakat ufacık gram ruhaniyet kazanamadım ve tanrılarla iletişim kuramadım. (3-4 ergene güvenmek çok aptalcaydı.)

  Şuan sizin güç meditasyonlarınızı yapıyorum uzun bir süredir. Bazı şeylere tanık oldum. İçsel olarak daha iyiyim. Tanrılarla iletişim kurmak isterken bir ses beni durduyor. Yani ben eskiden deist – nihilist – 3 kitapçı satanist inançlarında olduğum için ensest HİÇBİRZAMAN bana kötü gelmedi. Biraz daha açık konuşmak gerekirse “ensest” ilişki de yaşadım. Tanrılarla iletişim kurarken ensesti normal kabul etmem sıkıntı olur mu? Yani bu kararım için satanist olamaz mıyım?

  https://www.ancient-forums.com/viewtopic?t=17853

  Burada pedofili, ırk karıştırma önerilmiyor öncelikli olarak. Sizin düşünceniz nedir?

  Ve ensestin yasak olmasının nedeni nedir? (İlahi bir yasa gibi mi böyle mi kabul etmek zorundayız)

  1. Esenlikler,

   Öncelikle geç cevabım için özür diliyorum; sitemizi takip ediyorsanız zaten son günlerde meşgul olduğumuzu görebilirsiniz. Kısa yorumlara cevap verebilsem de sizinkisi biraz daha uzun bir cevap gerektirdiğinden bu zamana sarktı.

   Satanizm, gerek kelime anlamı, gerekse de ihtiva ettiği ideoloji, hayat tarzı ve değerlerden ötürü GERÇEKizm’dir. Aklın, bilimin, mantığın ve zihnen ve ruhen gelişmiş olan türlerde olduğu gibi etiğin peşinden gideriz. Sorun şu ki gerek ensest, gerekse de ırk karıştırma bilimsel olarak kanıtlanabileceği üzere uzun nesiller boyu süren inanılmaz zararlara yol açıyor; ve bu yüzden de ahlaken yanlış ve kötüdür. Satanizm’de böyle şeylerin “yasak”, ya da daha iyi bir deyişle kabul edilemez olmasının sebebi budur. Yani “göz zevkimizi bozuyor” gibi banal veya basit bir argüman değil. Herhalde ensestin gelecek nesilleri nasıl lanetlediğini açıklamamıza gerek yok; çok büyük ihtimalle kendiniz de biliyorsunuz ama kulak arkası ettiniz. Irk karıştırmaya gelince; yine aynı şekilde araştırmalarla sabittir ki ortaya çıkan “kırma” nesiller sağlık, zeka, mutluluk, doğurganlık gibi faktörler açısından daha zayıf oluyor. Yani bu tarz pratiklerin zararlı ve kötü olması evet, bir açıdan “ilahi bir yasa”; Doğayı “Tanrısal” bir kuvvet olarak kabul edersek. Ki öyle.

   Bu tarz fetişler insanlar için normal değildir. İnsanların bu tarz fetişlere düşmesinin en büyük sebebi, yine Yahudilerin cinselliği kirletmesi ve bozmasıdır. Bir elde ülkemizdeki İslam’dan ötürü meydana gelmiş olan korkunç derecede cinsel açlık ve yoksunluk, öbür elde de yine Yahudilerin yönettiği, bizlere doğadışı fetişler empoze eden porno endüstrisi. İki taraftan da insanları kıskaca alıyorlar. Bir Satanist’in ikisine de düşmemesi sağlıklıdır. Bu tarz doğadışı fetişlere sahip insanların büyük bir çoğunluğu porno izleyicisi de oluyor. Utanmanıza gerek yok, ancak size tavsiyem bırakmanız. Zaten doğal değil ve zihnin ve bedenin doğal cinsel tepkilerini de bozuyor, aynı zamanda tıpkı uyuşturucu bir madde gibi bağımlılık da yapıyor; yani tek kötü etkisi kişiye tuhaf fetişler vermesi değil. Zamanla zihninizin ödül sistemi ve cinsel dürtüleri düzelecek ve bu sayede de insan doğasına uymayan, zorla yerleştirilen fetişler buharlaşıp gidecektir.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Ne için sordunuz bilmiyorum, ama cevap evet. Siteyi/verdiğimiz belgeleri kurcalayın, her tür ritüel için ihtiyacınız olan her tür titretmenin ses dosyası mevcuttur. Bulamazsanız ne istediğinizi spesifik olarak belirterek tekrar sorun, yardımcı olayım.

   İyi günler.

 6. nihai RTR’yi dosyalarima kaydetmistim ordan yapiyordum ama nasil olduysa dosyalarimdaki her sey silindi. yeniden indirmek icin buraya geldim fakat burdaki linkler indirmek icin degil, oyle olan da boyanabilir sekilde degil. rica etsem indirebilecegim bir baglanti verebilir misiniz?
  bir sorum daha var. rtr yaparken bu siralar bitsin artik modundayim enerjim cekiliyor gibi hissediyorum. bunun icin rtr’ye baslamadan once ne yapmami onerirsiniz enerjimi yukseltmem icin?

  1. Esenlikler,

   Sitenin alt barında da mevcut olan Satanik Ayinler sayfasında, istediğiniz her şey var.

   RTR’lardan önce hiç mi enerji yükseltmiyorsunuz, yoksa zaten önerilerimize uygun şekilde enerjinizi yükseltiyorsunuz ama daha başka bir şeyler mi istiyorsunuz?

   İyi geceler.

   1. rtr oncesi koruma aurasi ve aura temizligi yapiyorum. bazen de satanama meditasyonundan sonra yapiyorum ama artik her turlu yeterli gelmiyorlarmis gibi hissediyorum. bunlara ek bir seyler onerirseniz sevinirim.

    1. Esenlikler,

     Net anlaşabilmek adına soruyorum, tek yaptığınız bunlar mı? Yani RTR bağlamında. RTR’lar konu olduğunda öncesinde ve sonrasında tam olarak ne yaptığınızı tam olarak sıralarsanız, sorun olan noktaları size söyleyebilirim. Şimdiden yanlış yaptığınız şeyleri görür gibiyim ama belki yapılması gereken diğer şeyleri o kadar kanıksamışsınızdır ki yazmamış bile olabilirsiniz diye düşünerek bu şekilde soruyorum. Her halükarda merak etmeyin, çok yakında çözüm bulacağız.

     İyi günler.

     1. rtr oncesi hep koruyucu aura ve aura temizligi meditasyonlarini yapiyorum. rtr sonrasi yaptigim bir sey yok. seref ve guc ebediyen seytan’a atfolsun diyerek bitiriyorum.

     2. Esenlikler,

      Evet, tahmin ettiğim gibi. Talimatları düzgünce okumamışsınız. Lütfen bu sayfaya gidin ve RTR Talimatları bölümünü iyice anlayana kadar okuyun, elzem önemde bilgiler var. Bütün bu talimatları uygulamaya koyduğunuzda RTR’larla ilgili tüm sorunlarınız çözülecek, merak etmeyin. Gerek öncesinde enerji yükseltme, gerekse de sonrasında temizlenme. Sorununuzun çözümü orada.

      İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir