Lanetleri Geri Çevirme – İkinci Kısım

Kaynak: Joy of Satan, aynı isimli sayfa. Bu sayfada “ben” diliyle yazılan ifadeler, Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

Daha fazla bilgi için lütfen bu çalışmanın birinci kısmını okuyunuz. İlk başta belirtmek istediğim bir şey var. Düşmanın bize lanetler yağdırmasının üstüne üstlük, bir de bize bağlayıcı enerjiler göndermeye çalışan ahmak Wiccan’lar ve başkaları da var. Özellikle de RTR’lar konusunda, zira RTR’lar düşmanı etkili ve aktif bir şekilde yok etmekte [artık yaptığımız tek RTR olan Nihai RTR düşmana karşı en güçlü ritüel, zira deyimi yerindeyse direkt siperlerinin arkasına atom bombası atmamıza yarıyor].

Şeytan bu sabah bana zaten bu zamana kadar inandığım bir şeyi teyit etti; Kendisinin “Tanrılarımızla bağlantı kuran/Onlara bağı olan” TÜM cadılar üzerinde kuvveti olduğunu. Başka bir deyişle, Pagan Tanrılarımıza bağlanan tüm cadılık ve büyü pratisyenleri Onun kuvveti altındadır. Şeytan aynı zamanda, Wiccan ve benzeri kişilerin çok büyük bir kısmının korkak olduklarını belirtti. Kendisi bu konuda “Onlar korkuyorlar.” “Bu yüzden Wicca’da kalıyorlar/Wicca pratiği yapıyorlar” demiştir. 

Özellikle de bu tarz programlarda Ay’ın üzerinde bu kadar durulmasına karşın, saf enerjinin inanılmaz derecede güçlü bir kaynağı olan Güneş sıklıkla görmezden geliniyor. Güneş’in enerjisinin en güçlü olduğu vakitlerin saat 11 ile öğlen 2 arasında olduğunu keşfettim. Bunlar Güneş’in direkt tepemizde olduğu vakitler.

Güneş doğuşu [yani günlük olarak Ay’ın aylık döngüsündeki gibi büyümekteyken] başka güçlü bir zamandır. Güneş doğmadan, yani şafaktan öncesi her zaman için meditasyon için harika bir zaman olmuştur. Batan/batmakta olan Güneş [küçülmekteyken, Ay döngüsü gibi] ise bir şeyleri silmek ve bitirmek için küçülmekte olan Ay’ın etkilerinin bazılarına sahiptir. Ancak HER ZAMAN Ay’ı da göz önüne alın; hem burcunu  hem de evresini. Bu çalışmaya başlarken ayın boşlukta olmadığına emin olun. Hiçbir çalışmaya Ay boşluktayken başlamayın.

Güneş ateş enerjisine, ateş elementine sahiptir, bu da yaşam kıvılcımıdır. Kapsamlı ve derin bir aura temizliği yaparken, Güneş gökyüzünde tepedeyken dışarı, Güneşe çıkmak çok faydalı olabilir. Bunun etkili olması için direkt Güneş’in altında olmalısınız. Sadece auranıza ve ruhunuza Güneş enerjilerini solumanız, kendinizi solar [Güneş’in] enerjilerle tamamen kaplayıp sarmalamanız, içinizi doldurmanız yeterlidir, ki bunu astral olarak görmek, Güneş’ in sıcak parlaklığı altında dururken, otururken veya yatarken daha da kolaydır. Bu haldeyken 216 tekrar Güneş mantrası titretme yapabilirsiniz [Şeytan bana 216 tekrarın 108’den iyi olduğunu söyledi] (biz de sitemizde Güneş ile alakalı her şeyde -hatta isterseniz genel olarak hemen her şeyde- 108 yerine Güneş’in sayılarından biri olan 111’i kullanmayı tavsiye ediyoruz). Bunu yapmak için Satanik Tesbih bile yapabilirsiniz. 

Güneş’ten enerji soluyup auranızı parlaklıkla doldurabilir, sonra nefes verirken de SURYA mantrasını titretebilirsiniz.

SURYA, “SSSSSS-UUUUU-RRRRRR-YYYYYYAAAAA” diye titretilir. Ses MP3 dosyası için buraya tıklayabilirsiniz.

Ritüel:

Bu çalışma mümkünse her gün tekrar edilmelidir. Bu çalışmanın etkileri ruhunuzda ebediyen kalacaktır. Sizi koruyacak, sizi başkalarının kötülüğünden güvende tutacak ve düşmanlarınızı yok edecektir.

 1. Enerjinizi yükseltin. [Tüm majikal çalışmalarda olduğu gibi] Bunun için en iyi zaman en güçlü olduğunuz, güçlü bir enerji titreşimi hissettiğiniz zamandır, güç meditasyonundan veya yogadan hemen sonra gibi. Yeniyseniz elinizden geleni yapmanız yeterli. Güneş’in enerjilerini de kullanabilirsiniz [gözlerinizi kapatın, Güneş’e dönün, ona odaklanın ve enerjisini içinize soluyun], hemen yukarıda enerjinizi yükseltmek için yukarıda da yazdığımız gibi SURYA Güneş mantrasını da titreterek. Saymak için Satanik tesbih de kullanabilirsiniz, saymanıza yardımcı olan herhangi başka bir şey de (bir telefon uygulaması gibi, mesela bunu öneriyoruz).
 2. Auranızı, Lanetleri Geri Çevirmenin 1. Kısmındaki talimatlara uyarak etraflıca temizleyin. Bir Demon/ess’ın yardımını istemekten ÇEKİNMEYİN. Gelen Tanrı/ça’yı göremiyor, duyamıyor ve hissedemiyorsanız bile, Onun orada sizinle olduğunu ve enerjileri onları gönderenlere geri yolladığını, size yardımcı olduğunu bilin.
 3. Kendinizi ışıkla kaplayın. Tekrar ediyorum, en ufak bir mümkünlüğü bile varsa direkt Güneş’i kullanın (Güneşe çıkın, vesaire). Güneş’i kullanamayanlara ve imgelemede sorun yaşayanlara başka etkili bir taktik verecek olursak, parlak ampulü size dönük bir lamba kullanabilirsiniz. Siz gözlerinizi kapatıp ışıkları Güneş ışığı olarak imgelerken o da yüzünüze doğru parıldar. Esnek boyunlu bir masa lambasını yüzünüze tutup açmak da dışarı çıkıp Güneş’ten faydalanma fırsatı olmayanlar için iyi bir yöntem olacaktır. LED ampuller veya içinde LED ile gelen lambalar kullanmayın! Bunlar gözleriniz kapalı olsa bile onlara çok ciddi zarar verebilir! Bu yöntemi kullanmayı seçerseniz hafif, yumuşak bir ampul kullanın, o güvenli olacaktır. Çoğu flaş ışığının ve elektrik fenerinin LED ışıklandırması olduğunu bilin, onları kullanmayın! 
 4. 18 kez şu olumlamayı yapın: “Auram bana yönlendirilen ve ruhumun üstündeki veya ruhuma bağlanmış herhangi ve tüm negatif enerjileri, düşünce formlarını ve lanetleri sürekli olarak ve durmadan saptırıp uzaklaştırıyor ve aynen sahiplerine geri gönderiyor.”

Bunu her gün yapın. Herkese Lanetleri Geri Çevirme, Birinci Kısmında verilen YOĞUN AURA TEMİZLİĞİNİ ve bu sayfada verilen egzersizi her gün tekrar etmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Auranızı derinden temizledikçe fark edeceksiniz ki, sadece tüm lanetleri yok etmekle kalmayıp sizi kişisel hayatınızda geride tutan, engelleyen her tür pisliği de temizliyorsunuz. Kirli bir aura aynı zamanda büyü çalışmalarınıza ve kişisel güçlerinize de ket vurur. Aura ve ruh yaşamlar boyunca envai çeşit negatif enerjiler toplar, ve bunların hepsi tek bir çalışmada silinemez. Bu çeşit çalışmalar tekrarlanmalıdır. Tekrar söylüyorum, Şeytan’dan size bu enerjileri kaldırmak için sizinle birlikte çalışacak bir Demon/ess göndermesini rica etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Yeniyseniz ve Tanrı/çayı hissedemeseniz bile sezgilerinizi ve hislerinizi takip edin.

Aura temizliğinizden önce aşağıdaki duayı her seferinde söylemek çok önemlidir, özellikle de aktif olarak Şeytan için çalışıyorsanız:

“Beni duy ey Yüce ve Kudretli Şeytan. Senin uğruna çalıştığımız için bize saldıranlara bu lanetleri güçlendirilmiş bir şekilde geri göndermek için yardımını rica ediyorum. Sen onların kim olduğunu biliyorsun. Senin gazabını tadacaklar. Senden bana, ruhumdan ve auramdan temizlediğim lanetleri ve düşünce formlarını alıp direkt olarak bunları bana gönderenlere geri götürecek bir Demon göndermeni rica ediyorum. Ey Yüce Şeytan, beni hakikat bilgelik ve anlayışla doldur, beni inanç ve hizmetimde güçlü kıl ki her zaman için Sana sadık kalayım ve Methiye, Onur ve Görkem sonsuzluğa ve ebediyete dek Senin olsun.”

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“Lanetleri Geri Çevirme – İkinci Kısım” hakkında 6 yorum var

 1. Herhalde aurası güçsüz delikli yıpranmış olan insanlar bu gezegenlerin hareketlerinden çok fazla etkileniyor ya da biz rtr yaparken düşmanda boş durmuyordur elbette bu negatif enerjileri direnci çok zayıf oluyor kısacası çok etkileniyor

   1. Evet ruhaniyetin ne kadar önemli olduğunu yerimizde sayıklamak yerine hep ilerlememiz gerektiğini ilerlemeyip bunun cezasını çekerek hala da çekerken öğrendim

    1. Esenlikler,

     Yaptıklarımızın “ödülü” de, “cezası” da sonuçlarındadır. Artık daha iyisini biliyorsanız bu yönde çalışın. Gelişip güçlenerek bu günleri geride bırakmak varken kendinize üzülmenin manası yok!

     İyi günler.

    2. Meditasyonları/büyüleri aksatmanın ruhani anlamda gerilemek dışında bir cezası yoktur. Ancak evet, sanırım siz de bundan bahsediyorsunuz.

   2. Ruhaniyette ilerlerken asla durmamamak gerekir çünkü sizin bir kere yaptığınız benzetmedeki gibi bir ev inşa etmiyoruz biz bir karakol inşa ediyoruz düşmanın saldırılarından bizi koruyan ve de kendisine yapacağımız vuruşların etkisini arttıran bir karakol düşman her zaman için bizim zayıf anımızı bekliyor en korunmasızlarımıza saldırıyor olucak ruhaniyeti terk ederek kendimizi açık hedef yapıyoruz bugün benim için yeni bir başlangıç umarım diğer satanist kardeşlerim hiçbir zaman bu yeni başlangıcı yapma gereği duymaz durmadan ilerler ve ruhaniyetin önemini ellerindekileri kayıp etmeden anlayabilirler
    İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir