RTR #1: Savaş Çıkmasını Engelleme RTR’ı

Bu ritüeli istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz ve istediğiniz zaman yapabilirsiniz, ama savaş gibi ekstrem bir durumu engelleme söz konusu olduğu için bu RTR’ı uygun olduğunuz zamanlar yapmanız çok faydalı olacaktır. Özellikle savaşları engelleme RTR’ları Ay Terazi’deyken yapılırsa daha güzel olacaktır, zira Terazi barışın burcudur.

Yahudiler halihazırda bir büyük savaş daha planlamış durumda. Başarılı olurlarsa bu tüm dünya için felaket niteliğinde olacaktır. Bu durumdan herkes etkilenecektir, zira İsrail ve diğer büyük Dünya güçleri tüm dünyayı defalarca kez yaşanmaz hale getirebilecek, Hiroshima ve Nagasaki saldırılarını bunlara kıyasla çok ufak gösterecek füzelere ve başka silahlara sahip. Yahudilerin insanlığa karşı suçlarının internetin her yerinde ifşa efşa edildiği için Yahudiler tekrar genel halkın dikkatini dağıtmak için tepki veriyor. Bu 2. Dünya Savaşı’nda Adolf Hitler’in onları ifşa ettiğinde yaptıklarından farklı değil. Sonuç milyonlarca Centil’in toplu katliamıydı.

“Birkaç yüz nükleer savaş başlığı ve rokete sahibiz ve bunları her bir yöndeki hedeflere fırlatabiliriz, belki Roma’ya bilen. Çoğu Avrupa başkenti hava kuvvetlerimiz için birer hedef. General Moshe Dayan’ı alıntılamama izin verin: “İsrail kuduz bir köpek gibi olmalıdır, yani rahatsız edilemeyecek kadar tehlikeli.” Artık bu noktada her şeyin umutsuz olacağını düşünüyorum. Eğer mümkünlüğü varsa işlerin o raddeye gelmesini engellememiz gerekecek. Ama bizim silahlı kuvvetlerimiz dünyadaki 30. en güçlüsü değil; belki 2. veya 3. Dünyayı da bizimle birlikte batırma kabiliyetine sahibiz. Ve sizi temin ederim İsrail batmadan önce bu olur.”

–Martin van Creveld, Hollandalı haftalık dergi Elsevier’ın 2002, 17 no’lu sayısının 52-53. sayfalarında bulunan, Kudüs İbrani Üniversitesi’nde görev alan İsrail askeri tarih profesörü Martin van Creveld ile bir röportajdan


Aşağıdaki kelimeler titretilerek söylenmelidir. Bu ayini ne kadar kişi yaparsa o kadar iyidir, çünkü birlikten güç ve kuvvet doğar.

Bu kelimelerin bazları gırtlaktan çıkan sesler içerir. Bunun anlamı pek çok hecenin boğazın arkasında titretildiğidir. Elinizden geleni yapmanız yeterli olacaktır. Ritüeli yapmadan önce kelimeleri edebildiğiniz kadar pratik edin [bunu kolaylaştırmak için düzgün okunuşların Yüksek Rahipler tarafından titretildiği bir mp3 dosyası da var].

Bu ritüellerdeki pek çok kelime gırtlaktan çıkan sesler içerir, örneğin bu ritüelde “KH” sesi gırtlaktan olan tek ses. Dediğimiz gibi elinizden geleni yaparsanız yetecektir.

Aşağıdaki paragrafı 9 kez titretin:
(Bu ayindeki ayetleri tersten okuma kısmını daha kolay söylemek için dinleyip öğrenebileceğiniz MP3 ses dosyasına buradan ulaşabilirsiniz.)

Bunları 9 kere baştan sona titretmeniz yeterli:

OĞM-AŞ • AĞV-O-HAY • AĞM-AĞKH-LİĞM • Şİİ • AĞV-OH-HAY

Sonra bu afirmasyonları 9 kere kararlılık ve inançla söyleyin:

• AUM’u titretin.

• İsrail’in Tanrısı tüm gücünü kaybetti.

• Yahudiler kalıcı olarak ve tamamen Centillerin üzerindeki tüm güç ve nüfuzlarını kaybettiler.

• Centillere karşı savaş, yıkım ve haraplık kehanetleri tamamen ve kalıcı olarak başarısız oldu.

• AUM’u titretin.

Sonra büyük bir

“Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!”

çekin. Ayinin sonu.

SATANİK RİTÜELLER ANA SAYFASINA GERİ DÖN