Joy of Satan’ı Koruma Ayini

Kaynak: Joy of Satan‘daki orijinali.

(Önemli not: Bu ayinde (ve çok sayıda SATANAS titretilen diğer tüm ayinlerde) SATANAS sayısı fazla olduğundan özellikle de yeniyseniz kaldıramayacağınız miktarda enerji yükseltmeniz mümkündür. İsteyenler bu ayinlere mahsus tıpkı Satanama mantrasında olduğu gibi SATANAS’ı da tek nefeste titretebilirler.)

Bu ayin sayesinde hem biz, hem de bize RTR’lar ve güç meditasyonları da dahil tüm önemli bilgileri sağlayan Yüksek Rahiplerimiz çok güçlü bir koruma altına girecek. Hepimizin faydalanacağı bir enerji havuzuna enerji katmak olarak düşünün bunu, sadece rahiplerimizi korumak olarak değil. Ayinde ilk olarak 3 rün belli sayıda titretilecek, ondan sonra da belli sayıda afirmasyonlar yapılacak. Her rünü minimum olan 18’er kere titretmeyle bu ayin 20 dakikadan fazla uzun sürmemeli. Eğer zamanınız azsa bile elinizden geliyorsa daha fazlasını da yapabilirsiniz, çünkü bu zaten nadir yapılan ve hepimize direkt faydası olan bir ayin. Evet, sözü fazla uzatmadan ayine geçiyoruz.

Rünik Titreşimler:

Algiz, Sowilo ve Tyr. Her biri 18’er kere veya 18’in katı kadar [örneğin 36, 72, vesaire] titretilecek. Kendinizi çok zorlamayın, yapabileceğinizi düşündüğünüz kadar tekrar yapın. Ama bu ayda yılda bir yapılan bir ayindir, eğer altından kalkabilirim diyorsanız 36’şar kere yapmanızı öneririm. Olmazsa 18 de işlevseldir ama.

Rünleri şu şekilde titretin:

Algiz: AAAAAA-LLLLL-GGGGGG-İİİİİİİ-TTTTTSSSSS (nasıl titretildiğini buradan dinleyebilirsiniz.)

Sowilo: SSSSSSS-OOOOOOOVVVVVV-İİİİİ-LLLLLL-OOOOO (nasıl titretildiğini buradan dinleyebilirsiniz.)

Tyr: TTTTTTT (dilinizi D yapar gibi yapıp T’yi o şekilde verin) – İİİİİİİİİ-RRRRRRR (nasıl titretildiğini buradan dinleyebilirsiniz.)

Rünlerin birçok versiyonu vardır. Burada verilen versiyonlar, MP3 ses dosyalarında titretilen ikinci seslerdir. Tabii Tyr’in MP3’ünde sadece bir ses var, direkt onu kullanın.

Titretilecek rünleri titrettikten sonra aşağıdakileri 10 kez olumlayın. Köşeli parantezlerle kapatılmış kısmın tamamı 10 kez olacak. Yani bir kere Satanas-Olumlamalar-Satanas yapmak 1 tekrar ediyor.

10 kez:

[SATANAS’ı titretin.

Joy of Satan her zaman için herhangi ve her şekilde her çeşit zarar ve negatiflikten korunuyor ve tamamen güvende.

Joy of Satan‘ı lanetleyen herkes lanetleniyor, ve Joy of Satan‘ı kutsayan herkes kutsanıyor.”

SATANAS’ı titretin.]

Sonra da bir AUM ve “Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!” ile kapatın.

SATANİK RİTÜELLER ANA SAYFASINA GERİ DÖN