Astroloji Hakkında

Kaynak, Joy of Satan’daki Astroloji Hakkında sayfasıdır. Burada “ben” diliyle kullanılan ifadeler, Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

 

AZAZEL’IN ASTROLOJİ BİLGELİĞİ

 

Astroloji, doğru yorumlandığında kehanet için en detaylı ve gelişmiş metottur ve ritüelleri zamanlamak ve büyü çalışmaları yapmak için olmazsa olmazdır. Neredeyse tüm antik megalitik yapılar, yıldızları ve bunların hareketlerini gözlemlemek için tasarlanmıştır. Ritüelde kullanılan 4 ana yön Zodyak’ın noktalarına dayanır, elementler de öyle. Kişinin astroloji çizelgesi onun ruhunun bir haritasıdır.

Tanrılar, gezegensel tablolara “kader tabletleri” demiştir. 666 sayısının bir yorumu da 6 x 6 x 6 = 216. 2,160 yıl, Sinetik İlkbahar Noktası’nın (“Synetic Vernal Point”) zodyağın bir evinden geçme süresidir. Bu, astrolojik bir çağın süresidir. “İnsanın sayısı 666”, su taşıyıcısı Kova. Bu gelen çağ Kova Çağı, ateşin çağı, Şeytan’ın Çağı olacaktır.

Astroloji çok detaylı ve gelişmiş bir konudur, ancak üzerine harcanacak emek ve etüde çok değer. Kendine “astrolog” diyenlerin çoğu, asla en temel seviyeden ötesine gitmiyor. Elde edilebilir çoğu ana akım astroloji kitabı son derece temel seviyededir ve bu, astrolojinin halkın gözünde kötü görünmesini sağlıyor. Mevcut kitapların çoğu size sadece yorumlama için belli *metotlardan* bahseder; ancak bilgiyi yorumlayamazlar, o yüzden de işe yaramazdırlar. Bir yazar “büyüme” hakkında yazıyorsa, bu üstü kapalı şekilde “Bilmiyorum” demektir. İşinin ehli bir astrolog, hayattaki olayları ortaya çıkarabilir.

Önemli noktalar:

 • Zodyak’ın 12 burcunu öğrenin.
 • Sembolleri öğrenin.

Astroloji öğrenirken neye inandığınıza dikkat edin; bir şey sizin için geçerli değilse, büyük ihtimalle başka kimse için de geçerli olmayacaktır.

Ben tüm yorumlamalarımda dürüst oldum. Astroloji, başka kehanet şekillerinden farklıdır. Astroloji derinlere gider ve birçok şeyi ortaya çıkarır, bunlardan bazıları çok hafif bir deyimle nahoş olabilir. Astroloji acımasızca dürüsttür, ve büyük ihtimalle bana yaptığı gibi sizin de hayata bakışınızı değiştirecek. 35 yıldan uzun bir süredir astroloji öğrendim ve pratik ettim. Öğrendiklerimin pek çoğu, acı çekerek öğrenildi.

“Kader”/özgür irade ayrımına gelince, bir şey olmadan önce o şeyi bilmenin, bazen bize o şeyi engellemek konusunda bir avantaj sağlayabileceğini keşfettim. Kötü zamanların geldiğini görürseniz, bu konuda negatif enerjileri değiştirmek için istikrarlı güç meditasyonu uygulamak sıklıkla negatif gezegensel etkileri daha pozitif bir şekilde süblimleştirecektir [daha “üstün”, pozitif bir forma sokacaktır]. Gezegenlerin etkilerini bilmek, kendi hayatınızda ve başkalarının hayatlarında ne olduğunu anlama konusunda devasa bir yardımdır. Örneğin:

 • Neden kötü zamanların veya talihsiz şartların olduğunu ve bunların ne zaman sona ereceğini bilebilirsiniz.
 • Romantik bir ilişkinin ciddi ve anlamlı olduğu zamanları bilebilirsiniz.
 • Hayatta büyük değişiklikleri ve bunların sizi nasıl etkileyeceğini önceden bilebilirsiniz.
 • Gezegenlerin etkilerini bilebilirsiniz, bu sayede akıllı ve eğitimli kararlar verebilirsiniz.

ASTROLOJİ SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİR:

 • Enerjilerinizin geleceğinizde ne şekile gireceğini önceden bilebilirsiniz. Bunu bilmek size herhangi bir zamanda yapacağınız şeyler konusunda bolca anlayış ve sezgi verecektir. Elbette, Satürn’ünüz 12. Evinizden geçiş yaparken gidip yasa dışı bir şey yapmak istemezsiniz [bu olası bir hapse düşme riskine işaret – elbette burada yasa dışı hiçbir şey yapılmasını savunmuyoruz; sadece örnek veriyoruz].
 • Evrenin zamanlamalarını maji çalışmalarınızda size destek olması için kullanın. Bu sizin lehinize çalışacaktır. Örneğin intikam çalışmaları için, Satürn size sorun yaratan kişinin birinci evinden geçiş yaparken veya onun kişisel gezegenleri üzerine [açı yaparak] gerileme yaparken zaten hayatları zor olacaktır [bu iki zaman da, kişinin hayatındaki en kötü zamanlardır], bu enerjileri kullanıp hayatını daha da kötüye götürebilir veya yönlendirebilirsiniz.
 • Sevgilinizi cinsel olarak ne tatmin eder bilmek ister misiniz? Venüs’ün yerleşimi aşk/cinsel anlamda kişinin neleri sevdiği hakkında çok şey ortaya çıkarır.
 • Birisini, kendini tanıdığından daha iyi tanımak ister misiniz? Doğum tarihine veya daha da iyisi, astrolojik doğum çizelgesine bakın. Astroloji aracılığıyla, hayatlarımızda neler döndüğünü anlayabiliriz ve sevdiklerimiz ve kendimiz hakkında daha iyi bir anlayışa sahip olabiliriz. Astroloji, insanların yaptıkları şeyleri neden yaptıklarını açıklar.
 • Astroloji size, başkaları üzerinde güç ve bilgi verebilir. İnsanların size yalan söylediğini, sizi aldattığını, size aşık olduklarını, nefret ettiklerini ve çok daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Bütün bunların “kötü tarafı”, nahoş şeyleri olmadan önce bile bilmektir. Bazen başkalarının çizelgelerinde veya kendimizinkinde trajedi görebiliriz. Çocuk yapamayacak insanlar, felakete sürüklenecek evlilikler, karşılıksız aşklar ve hatta ölüm bile.

Gezegenleri gerçekten okumayı iyice öğrendiğinizde, bu size bambaşka bir boyutun kapılarını açar. Bazen, her şey bizim onları okuduğumuz şekilde meydana gelmez. Bu yüzden okumasını yaptığınız kişilere hiçbir trajik şeyi açıklamamanız çok önemli ve *etik* olacaktır. Şeytan etiktir ve Demon’lar da bize etik öğretir. Her zaman için bir şeyin olmasını beklediğimiz gibi meydana gelmeme olasılığı vardır. Ben felaket görürsem felaket tellallığı yapmak yerine, okuduğum kişiye felaket gördüğüm zaman aralığında dikkatli olmasını söylüyorum.

Çizelge Yöneticisi: Bir Astroloji Çizelgesindeki En Önemli Gezegen

Gezegensel Gruplaşmalar

Astrolojik Dereceler ve Sabit Yıldızlar

Zodyak Evleri ve Hayatta Temsil Ettikleri Alanlar

Bir Astroloji Çizelgesi Nasıl Okunur

Bilinen Gezegensel Yerleşimler

Gezegensel Hükümranlıklar

Gezegenler: Ev Pozisyonları, Burçlar ve Açıları

Geri Hareketteki Gezegenler

Zodyak Sembolleri ve Glifleri

Burçlar ve Hükümranlıkları

ÖNGÖRÜSEL ASTROLOJİ, MAJİ VE ZAMANLAMA:

Öngörü Metotları

Öngörü ve Astrolojik Uyum [İlişkiler] Tüyoları – Yakında.

Plüton Geçişleri

Ay Boşlukta

https://www.jos-astro.com/

ASTROLOJİK KAYNAKLAR: ASTRO DIENST, kendi yıldız haritanızı çıkartmak için burayı kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sitede sinastri, karşılaştırma, yüzeysel harita yorumlama gibi birçok ücretsiz hizmet de bulunmaktadır.

“Astroloji Hakkında” hakkında 44 yorum var

 1. Esenlikler,

  Gelen seriyi tahmin edebiliyorsunuzdur. Şimdiden iyi eğlenceler; kanı soylu, ruhu soylu halkımıza Yule hediyemiz geliyor.

  Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

   1. Esenlikler,

    Zaten bizim de önerdiğimiz uygulama bu. “Güvenilirlik” açısından ne demek istediğinizi bilmiyorum ama sadece gezegensel saatler için benim de kullandığım bir uygulama, bu işlevini de gayet iyi gerçekleştiriyor. Yükledikten sonra GPS’i açın, uygulamanın ayarlarına girin, lokasyonunuzu otomatik olarak belirletin, sonra GPS’i kapatın. Oldu bitti.

    Ve evet, haftada 1-2 kere yerine günlük olarak kontrol etmek, gün içinde yapacaklarınızı planlamanız açısından daha iyidir.

    İyi akşamlar.

    1. Peki astroloji insanın genel olarak karakterini ve kaderini belirliyor.Gen değiştirmeye ne diyeceksiniz ,çocuk hangi saatte hangi yerde doğarsa doğsun o çocuğun gen değişiminden dolayı bu gezegenlerden çıkarım yapamıcakmıyız veya böyle birşey mümkün değilmi yani beraberinde böyle bir gen değişikliği olursa dengesiz bir bozuk bilgisayar gibi mi olacak çocuk ? Görüşlerinizi merak ediyorum 🙂

     1. Esenlikler,

      “Gen değişimi”nden kastınız nedir? Günlük hayatta genlerin durup dururken ve anlamlı bir biçimde değişmesi çok mümkün değildir. Evet, bizim yaptığımız ruhani pratikler kesin olarak genleri pozitif yönde değiştiriyor, tabii, ama her şeyin öyle yoğun etkileri yok. Bununla birlikte, bir kişinin astroloji çizelgesi ona doğumunda gezegenlerin, yıldızların etkisini, bu gök cisimlerinin enerjilerinin kişinin hayatında nasıl etki ettiğini ve edeceğini gösteren bir haritadır. Bu etkileri değiştirmek çok kolay değildir. Yine yoga ve meditasyon ile tüm negatiflikler süblimleştirilebilir, ama “dünyevi” ve “maddesel” yöntemlerle bu, kat kat daha zordur. Dolayısıyla ortalama insanı çok fazla ilgilendirmeyen bir şey bu “””gen değişimi”””. Bize gelince, biz de astrolojiyi kullanarak gerek kendimizi, gerek dünyayı değiştirip istediğimiz hale sokabiliriz.

      İyi günler.

     2. Gen değişimi derken bilim insanları artık yeni doğacak çocukların genlerini değiştirebilirler.Bunların astorolojik gezegenleri yorumlamak zor olmazmı ayrıca bunlarda çakra vb ruhani şeyler olabilir mi ? Atıyorum çin yeni asker çocuklar için genleri mutasyana uğratmak için çalışma başlatıp başarılı oldu bunlar empatiden yoksun otomatik olarak kalp çakrasından mahrum olmuyacak mı bunu sormak istedim.

     3. Esenlikler,

      O işler yaş ya. Sadece genetikle yaşlanmanın tedavisinin bulunacağı da sanılıyor mesela. Öyle şeyler imkansız. Doğada her şey yukarıdan aşağıya doğru meydana gelir. Tinselden tensele. Bunun tam tersini yapmaya zorlamak, ruhani olarak gerçekleşmesi gereken şeyleri ilk önce tensel (fiziksel) düzlemden yapmaya zorlamak sadece dengesizlik ve zarar getirecektir. Buna günümüz modern tıp endüstrisi çok güzel örnek olur. Ki zaten böyle bir şey mümkün olsa da, şu anki Yahudiler iktidarda olduğu için sadece ve sadece kötüye kullanılabilir, iyilik için değil. Dolayısıyla böyle şeylerin zamanı bu değil.

      İyi günler.

 2. Efsane bir seri geliyor :).
  Günde 4 saat uyku
  4 bir yanı ya**di dolu
  Akıllı, çalışkan ve onurlu
  Şeytan’ın Tavuskuşu. :))
  Site gerçekten çok güzel, harika işler başarıyosun Peacock, bu işi yaptığın için gerçekten çok mutluyuz, azmin ve sabrın takdire şayan. Seni tebrik ederim ve sana teşekkür ederim
  Zaferimiz yakındır. Hepimizin Yule’ u kutlu olsun.
  HAIL SATAN!!

  1. Esenlikler,

   Cidden hakkımda şiir mi yazdınız ya? 😂
   Teşekkür ediyorum, elinizin latifliğiyle dilinizin latifesi birleşmiş.

   Övgüleriniz için de aynı şekilde teşekkür ediyorum. Bu önümüzdeki yılın Şeytan’ın yılı olması dileğiyle.

   Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

   1. Gelecekten esenlikler, YHWH’nin yılı oldu. Corona yalanlarıyla dolu, açlıkla ve ekonomik sıkıntıyla dolu, YHWH yılı oldu.

    1. Bu konuyla alakalı önceden paylaştığım bir yorumdan alıntı yapıyorum:

     “… son zamanlarda sizin sandığınızın aksine bizim yükselişe geçiyor ve ivme ((((((kazan))))))ıyor olmamız. Bu bahsettiğiniz haberler kadar da “Facebook şu kadar para kaybetti”, “Fransa’da Milliyetçi ayaklanmalar başladı”, “Aşıların gerçek yüzü ortaya çıktı” gibi gibi bir sürü yeni haber çıkıyor ve Yahudiler bundan çok değil, yalnızca 10-15 yıl önce hiç kimsenin dilinde değilken şimdi herkes ne kadar kurnaz olduklarından ve üçkâğıtçılıklarından bahsediyor. En basitinden günlük hayatımda normal bir konuşmada medyanın Yahudi kontrollü olduğundan bahsettiğimde kimse garipsemiyor, çünkü durumun artık herkes farkında. Tabii gözünüzün önündeki örnekleri veriyorum ancak özellikle son zamanlarda ruhaniyete ve insanların meditasyonlara bakış açısı inanılmaz düzeyde değişti/gelişti. Bunu ve tüm bunların bizim sayemizde olduğunu hiç kimse inkâr edemez. ”

     Yani kötü şeyler olmuyor değil, oluyor. Ancak bir şey en tepeye çıkmadan önce en dibi de görür, en azından tarih böyle tekerrür etti. Karşıt güç ne kadar baskınsa sen de en az o kadar güç uygulayarak bundan sıyrılabilirsin, basit bir fizik denklemi.

 3. Esenlikler,
  Bu yazıyı ve devamının geleceğini görünce havaya uçtum resmen. 1 aydır güç bela Joy of Satan sitesinden okumaya, bir şeyler anlamaya çalışıyordum ama konu hem kıt İngilizcem hem de astroloji olunca işin içinden çıkamıyordum. Emeğinize sağlık, iyi ki varsınız. Yule’miz kutlu olsun.

  1. Esenlikler,

   Evet, Google Translate astroloji gibi derin ve gelişmiş bir konuya cevap da olamıyor. Size açıkça söyleyeyim, ben bile birçok kısmı çevirirken akla karayı seçtim. Ama yurttaşlarım için her şeye değer. Sonunda güzel Türkiye’mizin güzel Türkçesinde tam ve bütün bir astroloji kaynağı olacak, oradan buradan toplama ve yanlış bilgilerle hareket etmek zorunda kalmayacak halkımız. Bu konuda getireceğimiz değişimler için heyecanlı ve mutluyum.

   Önümüzdeki on gün (yetmezse yeni yıla da birkaç gün sarkabilir, ama yettirmeye çalışacağız) boyunca güzel bir yazı silsilesi bizleri bekliyor, ve eminim ki Yüksek Rahipler Yule için ritüel programı da açıklayacaktır. Hepinizin Yule’unu o zaman kutlamayı düşünüyorum!

   İyi günler.

 4. Bu Astroloji, gezegenler ve evren hakkında daha bilimsel veriler sunabilir misiniz? Mesela evrenin oluşumu, zaman kavramı ve zamanda yolculuk, boyutlar, paralel evrenler, dünyanın nasıl oluştuğu vb. Bunların Satanizmle alakası nedir?

  Çevremdeki Ateist arkadaşlar bunları çok fazla sorguluyor. Satanizm’i onlara tanıtmamız açısından bunlar oldukça önemli. Ben de elimden geldiğince araştırma yapıyorum fakat sizin de yorumunuzu almak faydalı olacaktır.

  Yaptığınız iş gerçekten takdire şayan. Koca bir siteyi yürütmek, araştırmalar ve çeviriler yapıp yazılar yazmak kolay değil. Size minnettarız.

  İyi Akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Güzel bir isteğiniz var. Ancak ilk başta belirtmem gerekiyor ki, zaten çoğu konuda modern bilimle çelişmiyoruz. Hatta modern bilimin metafizik fenomenleri de ziyadesiyle dökümante etmeye başladığını (hatta onyıllardır bunu harıl harıl yaptıklarını) düşünürsek, modern bilimin ak dediği şeye kara dememiz pek olası değil. Dolayısıyla kara delikleri, evrenin yapısını, gezegenleri, kozmolojiyi bizim anlatmamız hem gereksiz olacaktır, hem de zaman kaybı. Açıkça söyleyeyim ki bilimsel yöntemden çok iyi anlasam da ben bir bilim adamı değilim, yani bu konuda yıllarca mürekkep yalayıp tahsil yapmadım. Ve binlerce kişinin gözü ve kulağı da üzerimizde. Şimdi ben birazcık eğitimim var diye tam anlamadığım bir konuda konuşsam ve takipçilerimiz de bundan etkilense, sorgulamadan kabul edip bunu dışarıda dillendirse ne olacak? Bu yurttaşlarımızın bir konuda yanlış bilgilenmesinden sorumlu olacağım. Bu yükün altına girmek istemem, ve dediğim gibi zaten bilim adamı kıtlığı yok (yani aslında var da, anladınız), dolayısıyla bizim bu konuda yorum yapmamıza gerek yok. Modern bilimin anlattığı şeylere ters düşen ve Satanizm bağlamında insanların bilmesi gerektiğine kanaat getirdiğimiz bir bulgumuz olursa bunları elbette paylaşırız, ama onun dışında çok anlamlı bulmuyorum.

   Evet, gerçekten Satanizm hayatın bütün büyük sorularına cevap ve çözüm sunuyor, ancak gerçekten teorik fizik hakkında konuşursak bunun kimseye pek bir faydası olmayacaktır. Zaten burada söylenmeyenleri söylemek üzere bulunuyoruz, ve elimiz kolumuz da sınırlı sayıda. Satanik ilim insanları kesinlikle çıkacaktır ve seçtikleri alanları dönüştüreceklerdir, buna hiç şüpheniz olmasın, biz de bunun üzerine çalışıyoruz zaten. Satanik Gerçekle aydınlanmış dimaklar yaratıp, bunun vatana millete yararlı olması da bizim görevimiz.

   Ama şuna kesinlikle katılıyorum, rasyonalliğinden ötürü Ateist/Materyalist olmuş insanlara erişmek hem önemli, hem de faydalıdır. Bu insanlar daha aydın tipler olduğu için analiz sonucu İbrahimi inançları reddediyor, ama bunların arasında ne yazık ki reddetme işini biraz fevri bir şekilde TÜM dini ve ruhani olgulara yayanlar var. Bu konuda zihin açmamız, bizim onlar gibi olmadığımızı ve kurtuldukları dogmadan zıplayıp bambaşka bir dogmaya düşüp boğulmayacaklarını göstermemiz çok önemlidir.

   Sitemizde bu insanların (ve diğer herkesin) ilgisini çekecek bilimsel ve tarihsel veriler zaten halihazırda biraz mevcut, ve gelecekte bunu genişletmeyi de düşünüyorum. Satanizm’i ve ruhaniyeti bilimle bağlamak benim de en sevdiğim, en zevk aldığım meselelerden. Sitemiz, bir insan ne kadar akıllı ve samimiyse o kadar kolay anlaşılıp kabul edilecek bir format ve bilgi ihtivasına sahip olana kadar durmayacağız. Gerçekten reddetmenin objektif olarak kayıp ve ahmaklık olacağı, sunduğumuz verilerin gün kadar bariz olduğu zaman, Satanizm’in zafer kazandığı zamandır. Bu işi şimdi bile hakkıyla yaptığıma inanıyorum, gerçekten sitemizde sunulan bilgiler kolay yadsınacak veya çürütülebilecek cinsten değil ve zaten biraz arayan, hele de deneyen meşruluğunu bizzat tecrübe ediyor; ama dediğim gibi, bu konuda daha da güzel çalışmalar yapmayı düşünüyorum.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Kuzey Ay Düğümü. Joy of Satan’da bu tarz “ikincil” şeyler için doğrudan bilgi bulunmuyor, bunları alternatif astroloji kaynaklarından da öğrenebilirsiniz. Örneğin Joy of Satan’ın sitesinde de link verilen bu site var. %100 güvenilir olduğunu sanmam ama referans olarak kullanabilirsiniz.

   İyi geceler.

 5. Astrolojiyi öğrenmek istiyorum ama bilgiler çok karışık gibi gelse evler onların açıları filan nereden başlamam gerekiyor

  1. Bu linkten astroloji hakkında temel bilgiler edinebilirsiniz. (temel dediğime bakmayın, temel bilgilendirmeyle bile çizelgeniz veya başkalarının çizelgesi (dolayısıyla hayatı) hakkında birçok bilgi alabilirsiniz) Tabii astrolojide durum bilgi edinme, öğrenmeden çok bir yandan da sezilere bağlanıyor. En basit örneğiyle güçlü sezilere sahip birisi tarafından yorumlanan bir astroloji çizelgesi bu konuda sadece bilgi sahibi birisine nazaran çok daha doyurucu olabilir. Dolayısıyla her konuda tavsiye ettiğimiz gibi bu konuda da hem objektif olarak bilgilenmeyi, hem de subjektif olarak ruhani pratikler yapmayı unutmayın. Çünkü başarılı ve tam anlamıyla doyurucu bir astroloji çizelgesi böyle okunur. Tabii bu verdiğim linkteki bilgilerin eksik olacağı veya yetersiz olacağı anlamına gelmiyor, o bilgiler de ilk elden Yüksek Rahip/Rahibelerin gözünden geçtiği için çizelgenizde bulunan bir yerleşimi oradan okuduğunuzda kendiniz hakkında (farklı yerleşimler de baskılamıyorsa) tam anlamıyla doğru bilgileri almış olursunuz.

 6. Selamlar,
  Kişi reekarne olduğu zaman burcu değişir mi ?
  Mesela ben bu hayatımda yay burcuyum, dünyaya yeniden gelirsem farklı bir burçta mı olur ?
  Yoksa burçlar ruhta sabit midir ?

  1. Esenlikler. Bu durum reenkarne olmadan önceki hayatınızda neler yaşadığınıza göre değişebilir. Örneğin sizin çizelgenizdeki en baskın burç Yay’dır (Yay burcu baskın olduğunda doğası gereği pozitiflik verebilir), ancak siz bir önceki hayatınızda çok ağır travmalar ve sizi hayata negatif bakmaya zorlayacak düzeyde şeyler yaşamışsınızdır, dolayısıyla reenkarne olduğunuzda çizelgenizdeki baskın yerleşimler ve haliyle burcunuz da değişebilir. Bu nedenle “çizelgenizdeki şu yerleşim sabit kalır” veya “şu derece reenkarne olunca da hep aynı olur” diyemiyoruz.

    1. “Malpirgi” Türkçe bir isim değil, kökeni Enochian’a dayanıyor. Buyurun anlamına buradan bakın. Eski kullanıcı adım olan “Soyga”yı değiştirmemin nedeni de Enochian dilindeki bilmediğim anlamından dolayı.

 7. Selamlar,
  “Öngörü ve Astrolojik Uyum [İlişkiler] Tüyoları” ve “Plüton Geçişleri” gelecek mi?

  1. Astrolojiyle alakalı ihtiyacınız olan temel bilgiyi verdik, dolayısıyla o yazıların gelmesi kısa bir süre daha alabilir. Şu anda bir tık daha acil yayımlamamız gereken yazılar var ancak ileride dedikleriniz de olacak tabii.

 8. Merhabalar! Benim 2 sorum var,
  1)Sabit yıldızlarda lilith,chion ve ay düğümleri ile yıldızların birleşim açısı yapması etki eder mi ?
  Onlar gezegen sayılmıyor ama benim lilithimin bir yıldızla birleşim açısı yaptığını gördüm ve etkilerininde olduğunu gördüm.
  2) Hangi ev sistemini baz alıyoruz ? Veya ev sistemi çok fark yaratır mı ?
  İlginiz ve desteğiniz için teşekür ederim 🙂

  1. 1) Evet, çizelgenin her bir parçası gibi Lilith, Chiron ve Ay düğümleri de önemlidir.

   2) Placidus ev sistemini baz alıyoruz ve evet, ev sistemleri evlerdeki burçların ve derecelerinin değişmesine yol açabildiği için fark ediyor. Placidus ev sistemi bu konuda daha kesin.

 9. Batı astrolojini isataparlar ve yahudiler kullanıyor. Satanistlerin vedik astroloji sistemini kullanması daha mantıklı değil mi? Ayrıca Vedik daha bilimsel.

  1. İsataparlar ve Yahudiler astrolojiden bihaber ve onların Batı astrolojisini kullanıyor olması gerçekten hiçbir şeyi değiştirmiyor, en azından astroloji konusunda bizim umursamamız gereken bir fark yaratmıyor.

   Diğer konuya gelirsek Vedik astrolojisini de Yeni Çağcılar çok kullanıyor, özellikle de “havalı” “farklı” “””bilgili””” gözükme triplerinden dolayı, bu yüzden Vedik astrolojisini de pas geçip çocuğumuz doğar doğmaz hemen bir teleskop elimize alıp takımyıldız hesabı mı yapmamız gerekiyor? Bu laflarım size değil, yanlış anlamayın.

   Batı astrolojisinde de Vedik astrolojide de “farklı” görünen birçok şey aslında bir bütün halinde aynı sonuca bağlanıyor, aralarında pek de bir fark yok açıkçası. Bazıları bu konuyu çok ciddiye alıp “Vedik astrolojisi Batı astrolojisini havada karada !’&@@$>£$” moduna giriyor ancak bunlara gerek yok, her ikisi de rahat bir şekilde kullanılabilir. Siz hangisini istiyorsanız onu kullanın tabii. Ayrıca biri birinden daha bilimsel diye bir konu yok, her ikisi de sonuna kadar bilimsel, sonuçta ruhaniyet gerçek. Biliyorsunuz.

 10. Esenlikler Malpirgi.

  Uzun zamandır Tanrılarımızla iletişimde aksaklıklar yaşıyorum. Yakın zamanda Kabalistik karelere de başlayacağım. Acaba diyorum çizelgemde bu durumu engelleyen faktörler varsa kabalistik kareden alacağım verim de düşer mi ? Her gün hatha yoga yapıyorum ama ruhum sanki duvarlar örmüş. Kaç kez Tanrı davet etme ritüeli yapmama rağmen işaret alamadım. Doğum haritama bakıp sorunun kaynağı hangisi olduğunu söyler misiniz? Enes Karayel bir kaç yıl önce doğum haritamı çıkarıp yorumlamıştı. Yani açılar söyledi ama hiç bir şey anlamadım. Satürn etkisi var, duygusuz olmalısın. Uranüs en güçlü konumunda yani Kovada bu senin zeki biri olduğunu gösterir. Uranüs zekayı ve sıradışı şeyleri yönetirmiş. Ama zekanı kullanamama, doğru yönlendirmede sıkıntıların var demişti. Ne yapmam gerekiyor? Eğer kontrol etmek istersen çizelgemi mail olarak yolluyayım.

  1. Esenlikler.

   “Uzun zamandır Tanrılarımızla iletişimde aksaklıklar yaşıyorum.”

   Bunun nedenini siz daha iyi bilirsiniz. Bir düşünün, tartın, bunun nedeni eğer çalışmalarınızı uzun süredir istikrarlı şekilde devam ettiriyorsanız ne olabilir? Hayatınızdaki belli engeller ya da yaşam koşulları mı? Ne kadar meditasyon yapıyorsunuz? Yaptığınız meditasyonun süresi ve odağı yeterli mi? Meditasyon yapıyor musunuz?

   “Yakın zamanda Kabalistik karelere de başlayacağım. Acaba diyorum çizelgemde bu durumu engelleyen faktörler varsa kabalistik kareden alacağım verim de düşer mi ?”

   Hangi kareye başlayacağınız önemli. Tabii evet, örneğin Venüs Karesi yapacaksanız ve çizelgenizde Venüs güçlü değilse, aynı zamanda sıkıntılı açılardaysa alacağınız etki düzeyi yapacağınız diğer karelere göre değişiklik gösterir. Tabii bu kalıcı bir son değil, sonuçta bizim amacımız direkt buna neden olan negatif karmadan kopmak.

   “Her gün hatha yoga yapıyorum ama ruhum sanki duvarlar örmüş.”

   Ruhunuzun “duvarlar ördüğünü” düşünürseniz ruhunuz “duvarlar örer” elbette. Eğer gerçekten üzerinizde negatif enerjiler olduğunu düşünüyorsanız temizlenme çalışmalarınıza özen gösterin ve kendinize iyi şeyleri olumlayın. Çoğu zaman sıkıntıda olduğunu düşündüğünüz ruh bölümleriniz siz öyle düşündüğünüz ve ona enerji yönlendirdiğiniz için o şekilde kalmaya devam ediyor. Zihin önemli, dolayısıyla aynı ruh gibi eğitilmeli.

   “Kaç kez Tanrı davet etme ritüeli yapmama rağmen işaret alamadım. Doğum haritama bakıp sorunun kaynağı hangisi olduğunu söyler misiniz?”

   Tanrı davet etmede engel olan bir çizelge yok yalnız, davet ediyorsunuz ve ziyaret ediyorlar. Önemli olan sizin majikal çalışma programınız ve çalışma disiplininiz, odağınız – ruhunuzun gücü ve açıklığınız yani. Ya siz çok sabırsız davranıyorsunuz, ya da sandığınız kadar çok meditasyon yapmıyorsunuz, ya da astral hisleriniz üzerinde çalışmıyorsunuz. Herkes aynı ruhani seviyede doğmuyor ve bazı kişilerin bu konularda engelleri, önceki hayatlarından gelen astral iletişim engelleri olabilir. Eğer davet ediyorsanız kendisinin sizin farkınızda olduğunu ve müsait olduğu müddetçe ziyaret edeceğini bilin. Aslında yapmanız gereken şey çok basit, sabrederek ruhani çalışmalarınızı yerinize getirmek. Eğer direkt astral görülerinizi ve duyularınızı geliştirmek istiyorsanız bu konuya gündelik olarak ruhani çalışmalarınızın yanında özen gösterebilirsiniz.

   “Enes Karayel bir kaç yıl önce doğum haritamı çıkarıp yorumlamıştı. Yani açılar söyledi ama hiç bir şey anlamadım. Satürn etkisi var, duygusuz olmalısın. Uranüs en güçlü konumunda yani Kovada bu senin zeki biri olduğunu gösterir. Uranüs zekayı ve sıradışı şeyleri yönetirmiş. Ama zekanı kullanamama, doğru yönlendirmede sıkıntıların var demişti. Ne yapmam gerekiyor? Eğer kontrol etmek istersen çizelgemi mail olarak yolluyayım.”

   Enes Karayel kimsenin umurunda olmayan bir espriden fazlası değil, biraz yanlış hareket etmişsiniz bu konuda. Kendisi “””Satanizm””” olduğuna inandığı fetişlerini günyüzüne çıkararak inanç diyor, buna verilebilecek en iyi cevap “Sure grandma, let’s get you to bed.”.

   Çizelge yorumu yalnızca “Satürn güçlü, şöylesin”, “Uranüs güçlü, şöylesin” şeklinde yapılmıyor ve ben de çizelgenizi görmediğim için sizin hakkınızda bir şey diyemeyeceğim. Satürn’ün güçlü olması tek başına duygusuzluk anlamı vermez ama, tam tersine yoğun duygusallık ve bunun dolayısıyla depresyona işaret edebilir. O söylediği “duygusuzluk” olayını daha çok hava elementi gezegenler ve burçlar sağlıyor.

   Yani demeye çalıştığım bu çizelge okumasına güvenmeyin, isterseniz Joy of Satan marketinden bir çizelge okuması satın alabilirsiniz onun yerine. Şu anda belli servisler kapalı tabii, ancak açık olduğunda alırsınız isterseniz.

   Ayrıca çizelgenizi ben kontrol edemem, üzgünüm. Şu anda sitemiz üzerinden böyle bir hizmet vermiyoruz kimseye, yalnızca yorumlarda yazılan belli başlı temel astroloji sorularını cevaplıyoruz.

  1. Esenlikler,

   Evet, gerçek.

   Yorumları incelerseniz bu konu hakkında çok yorum var. En basit açıklaması “Doğum sırasında gezegenlerin enerjisi göreceli konumlarına göre kendi çeşitli özelliklerini kişinin ruhuna kaydetmektedir.” olacaktır muhtemelen.

   İyi günler.

   1. isim de bir şeyler değiştiriyor değil mi

    bu durumda doğan çocuğun ismini çizelgesine göre koymak nasıl fikir

    1. Esenlikler,

     İsmin çocuk üzerindeki etkisi düşüktür. Çizelgesine göre koymaktan ziyade güzel, anlamlı, fayda sağlayabilecek bir isim tercih olmalıdır.

     İyi geceler.

 11. astrolojik çizelgede neyde yatkınlığın olduğu çıkabilir mi ? (mesela telekineziye yatkınlığın çok veya az olması gibi)

  1. Esenlikler,

   Evet, çıkabilir. Gezegenlerin işleyişini bilenler az çok ruhaniyette nerede avantaja sahip olduklarını anlayabilirler. Gezegenlerin hükümdarlıklarını dikkatli inceleyin.

   İyi geceler.

 12. Esenlikler,

  Astrolojiden hiç anlamam, sadece büyü ya da çalışmalara başlayacağım saatleri bilecek kadar anlıyorum biraz. Yarın Satürn Đ Kova yazmakta. Bunun anlamı nedir? Ve Yarın Güneş Saatin’de yeni bir koruma aurasına başlayacağım Rünler ile, Satürn ile ilgili bu durum bir engel değil, değil mi? Yanlış zamanda başlamak istemem çalışmaya.

  Yeni çeviri ekibinizi kutlar ve yazılarınızda başarılar dilerim. Umuyorum ki işinizi doğru ve uygun bir şekilde yapacaksınız ki ilk verdiğiniz izlenim oldukça iyi… Oldukça önemli konuları çeviriyorsunuz. Ve insanlara yardımcı oluyorsunuz. Tanrıların ışığının her zaman üzerinizde olması dileğiyle.

  Bir de programınız yoğun biliyorum ama Lydia, HoodedCobra ve bazı SS’ler tarafından paylaşılan Aura of Protections yazısı, mükemmel sağlık, düşman bağlarından kurtulma, negatif karma vb. çalışmaların çevirilerini yapıp bir konu başlığı altında paylaşmayı düşünüyor musunuz? Bir nevi bu tarz çalışmaların toplandığı ansiklopedi gibi. Bence oldukça harika ve faydalı olur.

  İyi Günler.

  1. Esenlikler,

   Söylediğin işaret, doğrudan harekete geçtiğini bildiriyor. Yani gerileme durumundan çıkıyor. Koruma içinse daha çok Ay’ın durumu etki edecektir. Büyümede ve uygun bir burçtaysa sıkıntı olmaz.

   İyi dileklerinden ötürü teşekkür ederiz.

   Negatif karma çalışmalarından bir tanesini yakın zamanda çevireceğim. Ve bahsettiğin konulara da döneceğiz, şüphen olmasın. Sadece tarih veremiyorum. Onun harici arşiv işlemleri ve yeni kategoriler için Yüksek Rahip Hoodedcobra ile iletişim hâlindeyiz.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir