Lanetleri Geri Çevirme – Birinci Kısım

Kaynak:Joy of Satan, aynı isimli sayfa.

Bu çalışma en iyi şekilde Ay büyümekteyken yapılır [bu çalışmaya başlarken ayın boşlukta olmadığına emin olun] ve auranız tüm negatif enerjilerden tamamen arındırıldıktan sonra uygulanmalıdır [Aura Temizleme meditasyonunun herhangi bir çeşidi olur].

Bununla birlikte, familiar‘(lar)ınız [veya genel olarak yakın olduğunuz hayvanlar] varsa onların da ruhunu ve aurasını temizlemek önemlidir.

Kaynak: Joy of Satan, aynı isimli sayfa

1. Bu duayla açılışı yapın:
“Beni duy ey Yüce ve Kudretli Şeytan. Senin uğruna çalıştığımız için bize saldıranlara bu lanetleri güçlendirilmiş bir şekilde geri göndermek için yardımını rica ediyorum. Sen onların kim olduğunu biliyorsun. Senin gazabını tadacaklar. Senden bana, ruhumdan ve auramdan temizlediğim lanetleri ve düşünce formlarını alıp direkt olarak bunları bana gönderenlere geri götürecek bir Demon göndermeni rica ediyorum. Ey Yüce Şeytan, beni hakikat, bilgelik ve anlayışla doldur, beni inanç ve hizmetimde güçlü kıl ki her zaman için Sana sadık kalayım ve Methiye, Onur ve Görkem sonsuzluğa ve ebediyete dek Senin olsun.”

2. Üzerinizde pırıl pırıl, parıldayan bir güneş imgeleyin.

Bu güneşe 3 kez şu olumlamayı programlayın: “Bu ışık bana yönlendirilen ve ruhumun üstündeki veya ruhuma bağlanmış herhangi ve tüm negatif enerjileri, düşünce formlarını ve lanetleri temizleyip yok ediyor ve aynen sahiplerine geri gönderiyor.”

3. Bu Güneşin aşağı inip kafanızdan içeri girdiğini ve tüm pislik, kir ve istenmeyen düşünce formlarını [düşünce formları pislik yığınları veya yeterince gelişmiş kişiler için şekiller, semboller, elementaller veya başka şeyler olarak görülebilir] aşağı doğru ittiğini imgeleyin. Bu [biriktikçe] gri veya siyah enerji olacaktır, ve siz aşağı indikçe kararacaktır. Bu talimat kafa karıştırıcı geldiyse yarattığınız güneşi bir süpürge olarak farzedin, ve oda temizler gibi lekeleri (negatif enerjileri) ite ite bir yere (aşağıya) doğru itiyorsunuz, öyle düşünün. Bu benzetme her şeyi netleştirecektir.

4. Bu pasparlak ışığın aşağı doğru boğazınızdan, omuzlarınızdan, göğsünüzden ve sonra karnınızdan, belinizden geçerek en aşağı, ayaklarınıza kadar indiğini ve tüm topladığı lekeleri auranızdan ve ruhunuzdan dışarı ittiğini imgeleyin.

5. Bu pisliği yanınızda bir yığın halinde toplayın.

2 ile 5. adımlar arasını toplam 3 kez yapın. Lekeleri biriktirmeye devam edin.

6. İşiniz bittikten sonra auranız çok daha parlak ve temiz olmalı. Şimdi ya bir Demon‘dan biriken negatif enerjileri alıp gönderenlere geri götürmesini isteyebilirsiniz [özellikle de yeniyseniz], veya bu negatif enerjinin sizden uzağa fırlayıp gönderenlere geri gittiğini imgeleyebilirsiniz.

 

Büyülü Hayvanlar (Familiar’lar) için:

Yukarıdaki illüstrasyon kediler, köpekler, hatta atlar ve tüm dört bacaklı hayvanlar için aynıdır. Yılanların ve diğer sürüngenlerin çakraları da bedenlerinde aynı şekilde sıralanmıştır. Bazı kardeşlerimizin ise örümcekleri vardır. Örümceklerinizi temizlemek için sadece örümceği pasparlak bir güneşin içinde sarmalanmış olarak imgeleyin, sonra güneşi onun bedeninden çekerken tüm negatif enerjileri de dışarı ittiğinizi hayal edin. Bu diğer küçük boyutlu büyülü hayvanlar için de geçerli bir tekniktir.

Yukarıda bahsi geçen temizlenme ritüelini eğer varsa tüm büyülü hayvanlarınız için uygulamalısınız. Bu çok önemlidir. Bunlarla birlikte astral bir fırça veya tarak (bu gereçleri imgeliyorsunuz) kullanarak hayvanınızın kürkünü tararken vücudundan ve kürkünden tüm astral pislikleri temizleyip yine bir noktada topladıktan sonra gönderenlere geri yollayabilirsiniz.

Familiar’ınız sizin ruhunuzu korur. Sizin de onun aurasını sık sık temizlemeniz çok önemlidir. Bununla birlikte hayvanınızın (ve elbette kendinizin de) etrafında güçlü bir koruma aurası kurun. Bunu büyüyen Ay evresinin her gününde yapmanız en iyisi olacaktır. Bu konuda bilgileri aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz:

Lanetleri Geri Çevirme, İkinci Kısım

“Lanetleri Geri Çevirme – Birinci Kısım” hakkında 11 yorum var

 1. Gerçekten bilgilendirici bir paylaşım olmuş,ingilizcesi iyi olmayan kardeşlerimiz için bulunmaz hint kumaşı gibisiniz:).Satan ve demonları sizinle olsun.Hail Satan!

  1. Esenlikler,

   Bizi sizler var ediyorsunuz. Hint kumaşı bizsek o kumaştan yapılan kıyafetleri giyip kumaşa önem kazandıran insanlar da sizsiniz. İlginiz ve sevginiz için sağ olun, iyi ki varsınız.

   İyi akşamlar!

  1. Esenlikler,

   Satanizm bireysel bir dindir. Satanist olmak veya Satanizm’de ilerlemek için hiçbir insana ihtiyacınız yok. Bu yolda dost edinmek istiyor iseniz bu da zaman içinde zaten kendi kendine olabilecek bir şeydir, zorlamaya gerek yok. Sebat ettiğiniz sürece istediğiniz her şeyi kendinize çekecek gücünüz var.

   İyi günler.

 2. Esenlikler, benim kuşum varda bunun aurasını, çakralar gibi yerlerini nasıl temizlerim?

 3. Esenlikler,

  SATANAS 8 times
  Algiz 36 times
  SATANAS 8 times
  Affirm 8 times:
  “Benim için pozitif bir şekilde her zaman ruhsal, fiziksel ve zihinsel olarak güçlü, dayanıklı, güvende ve sağlıklıyım”
  AUM

  Bu çalışmanın orjinalini 88 Algiz ile yaptım ama zorlayıcı oldu. 40 gün bitti biraz ara verdim ve bu sefer sayılarda değişiklik yaptım ve bu hale getirdim. Bu uygun bir çalışma mı? Normalden daha fazla SATANAS titretmek sorun olmaz değil mi?

  Ve Surya ile temizleme yaparken afirmasyon kullanmamak verimi düşürür mü?

  Cevaplar için şimdiden teşekkürler. Oldukça harika yazılar paylaşmaya başladınız. Çalışmalarınız da başarılar.

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Afirmasyonu daha kısa yapabilirsin. Uzun afirmasyonlar, enerjinin işleyişini karmaşıklaştırır ve verimi düşürür.

   Hayır, düşürmez, daha da arttırır.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir