Joy of Satan Yahoo Grupları Arşivi!

Kaynak, alakalı forum yazısıdır. Arşivi hazırlayan Edward Lansa kardeşimize teşekkürler.

Yahoo’nun duyurusuna göre, Yahoo çok yakında uzun yıllardır var olan bütün gruplardaki bütün mesajları ve dosyaları silecek. O yüzden 2008’den, 2009’dan beri orada olan mesajları kaybedeceğiz. Yüksek Rahiplerin uzun yıllar boyunca emekleri, tüm toplanan kitaplar, her şey. Zaten geçmiş yıllardan kalan mesajları, vaazları, bilgileri içeren eski forumu kaybettik; ama o bile 2013’te kurulmuştu ve sahip olduğumuz forum arşivi bile Yahoo’da uzun yıllardır toplanmış bütün mesajları içermiyor. Bu arşivi duyuran kardeşimiz özellikle de Joy of Satan “Gazetesi”ni yıllar boyunca kullanmaktaydı, çevirmek ve yaymak ve sitelerde toplamak için harika bir yer. Kısaca bu gruplar bizim servetimiz ve mirasımız. Ancak ne yazık ki, herkes bütün bu bilgilere sahip olmamızı ve internetin geçmişimizi bilip görebilmesini istemiyor. O yüzden şimdi Tevrat’ta dedikleri gibi “Şeytan’ın ismini tarihten silmek” istiyorlar, bu sayede “hiç tarihimiz yokmuş” gibi görünmemizi sağlamayı hedefliyorlar. Yahudi pislikleri İsveç’lilere neden cihatla katledilmeleri “gerektiğini” açıklarken de aynı şeyi söylüyor – “geçmişleri yok”muş – ama birçok YouTube videosunda görülebildiği gibi aynı anda da kadim tapınaklarını buldozerlerle dümdüz ediyorlar. Aynı şeyi bize de yapmaya çalışıyorlar.

Şimdi, burada neler olduğuna bakalım. Bu arşivi yaratan kardeşimizin Joy of Satan ve alakalı e-gruplarıyla alakalı tüm mesaj geçmişleri, tüm dosya kısımları ve tüm ekler. Bunun için kullandığı ve hala kullanmakta olduğu program PG Offline 4. Bunu kullanarak Joy of Satan Yahoo gruplarındaki tüm yıllar boyunca gönderilmiş tüm içeriği indirip bir veritabanı olarak kaydedebiliyorsunuz. Ondan sonra da yine bu programla bu veritabanını açıp geçmişteki vaazları okuyabilirsiniz. Dosyalar, orijinalinde hangi formatlarsa o şekilde kaydedildiler – PDF vesaire. Mesaj geçmişi .db3 dosyaları (database/veritabanı) olarak kaydedildi ve hem PG Offline 4, hem de .db3 dosya uzantısını açan her program tarafından açılabilir.

Evet, Joy of Satan Yahoo Gruplarında çoğunlukla İngilizce konuşuldu ancak yine de birçok dilden içerik var. O yüzden bu kıymetli dosyaları kaydetmemiz çok önemli. İngilizce, Türkçe, Flemenkçe, Mandarince fark etmez; Spiritüel Satanizm’e dair tüm içerik her birimizin ortak mirasıdır. Bu mirası korumak ve yüceltmek hepimizin görevi. O yüzden aşağıda arşivi bulabilirsiniz.

 

Önemli Güncelleme [2021]: Aşağıdaki linklerden bazılarının çalışmadığı söylendi ve forumlarda arşivi paylaşan Jack kardeşimiz de yeni bir bağlantıyı bu sene içinde sundu. Tüm arşive bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz: https://mega.nz/folder/KoFR1Y4Q#JhtGECrPZh5785QZRRlstg

 

Yahoo gruplarındaki baştan sona (Ekim 2019’a kadar güncel) tüm mesajların .db3 veritabanı:

Joy of Satan 666 Ana Grubu: https://mega.nz/#!5JMURaTC!nCI1lslsvw23rFuxY6fBCuzDqnpOJttKuK090HOnIIg

Hell’s Army: https://mega.nz/#!AJtFBSBb!CXFWj0W6lLbS-UZQnx6zy6SoMCUT4rUokvlzFan3tFQ

Beyaz Grubu: hrbiden kırık

Siyahi Grubu: harbi krıık

Asyalı Grubu: https://mega.nz/#!JF1F3I7A!miCWbY3esSxfDwV3x1FKYAxi5P-cOsz9NdsqEwvjsMM

Gay Grubu: kırık

Ergen Grubu: kırık

Yetişkin Grubu: kırık

Gelişmiş Meditasyon Grubu: kırık

Danimarkaca Grup: kırık

Portekizce Grup: kırık

İspanyolca Grup: kalan megalar kırık ama tüm dosyalar içeren link çalışıyor

Astroloji Grubu: https://mega.nz/#!RUl3nYiB!vgK3lOgLdKwGVS_QSjehCjvr9YUaavz7q3xLPpa8PmI

Sağlık Grubu: https://mega.nz/#!NcdmCIAC!l9YK2isQbe3x5HEWJzYXBzvBEweBBLwrJWIKIOQe7js

Evcil Hayvanlar Grubu: https://mega.nz/#!kY83QSZL!GVo1-mDXeTmVUKHbOeQa2hdHnsii1YH53jCj1lXeQhI

Gazete: https://mega.nz/#!RVkzzI4J!K8G-9w9kbXOVJvvNnigODaSwFLadywzcmpZz-e0hM0o

ZIP Arşivleri:
Yukarıdaki tüm grupların ZIP dosya kısımları: https://mega.nz/#!dIkVBQLa!0X_LdQ-PdIgx_mGoLGZdeBDtpnVWDzVNbkYvFcyo4To
Yukarıdaki tüm grupların ZIP dosya ekleri: https://mega.nz/#!1I9ATSKT!1nsvXF6Kj_p6HikbcxZY50GLRL2vQz2iScEAk3AWplk

Bunu yapan Edward Lansa kardeşimize tekrar teşekkür ediyoruz. Her türlü araştırma yapmak isteyenler için bulunmaz bir hazine. Joy of Satan gruplarındaki bilgiler hem hazine, hem de mirasımızdır. Saklayın.
PG Offline 4 programını da buradan indirebilirsiniz. Deneme sürümü bitince arşivleri aynı kolaylıkla okumanıza izin verecek mi emin değiliz, ancak isteyen programın tam sürümünü bulabilir, torrent’layabilir, vesaire.

İyi okumalar!

“Joy of Satan Yahoo Grupları Arşivi!” hakkında 8 yorum var

 1. Mobile açmak için bisürü program denedim olmadı. Açıkçası bulduktan sonra sevinçle paylaşmak istiyordum. Eğer olurda biri bulaursa lütfen yorum atsın.

 2. Merhabalar dostum, 3 gündür makaleleriniz okuyorum, satanizmi ciddi manada öğrenmek istiyorum ama aklıma bir çok soru işareti takıldı. Mailden, facebooktan ve instagramdan ulaştım, buradan da yazayım dedim. Sabırsızlığım için özür dilerim. Sizin ile iletişim kurabileceğim bir platform var mı?
  Şimdiden çok teşekkür ederim dostum.

  1. Esenlikler,

   Facebook ve Instagram üzerindeki hesaplar şahsıma ait değildir, ancak Instagram hesabımızı öbür yöneticimiz olan LiveStorm kardeşimiz yönetiyor. Bundan başka bize bağlantı veren düzgün bir-iki Instagram hesabı da vardı sanırım ama, Joy of Satan’ı takip ediyorlarsa güvenebilirsiniz. Onun dışında, mail bizimle iletişim kurmak için en sağlıklı yoldur. Grubumuz var ama sürekli alım yapmıyoruz, ve mailleri daha sık kontrol ediyorum.

   İyi geceler.

 3. Merhabalar! Yaptıgınız iş için çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız. Günde 5 defa bu pislik okunuyor ( havadaki enerji kirletiyorlar) – Temiz nefes almamıza yardım ediyorsunuz. Kötü türkçe için özür.

  1. Esenlikler,

   Çok daha “kötü”lerini gördük, buna kötü bile denemez.

   O ezanların susması, o camilerin yıkılması, o inananların akıllanması için buradayız. Ve her biri olacak. Bunhu hep birlikte başaracağız.

  1. Esenlikler,

   Yeni güncel bağlantıyı ekledim yazıya. Teşekkürler bildirdiğiniz için.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir