Tetragrammaton’u Öldürme Nihai RTR Eki

Bu, Nihai RTR’la birleştirilmelidir, Nihai RTR’ın sonunda yapılacaktır. O yüzden her zaman yaptığınız gibi Nihai RTR’ınızı yapıyorsunuz ve o biter bitmez aşağıdaki ritüeli uyguluyorsunuz. Bu ritüelin sayılarından hiçbirini arttırmaya gerek yoktur. En yüksek etki için, sayılar verilen şekilde tutulmalıdır.

Silme olayı şu şekilde olacaktır. Buradaki resme odaklanmalısınız veya zihninizde tutmalısınız. Yok etme işini buna dayanarak yapacaksınız. Bu iş, Nihai RTR’ı ve Nihai RTR’ın olumlamalarını bitirdikten hemen sonra yapılmalıdır.

İşin karmaşıklığını almak için daha az detaya girecek olursak, işin özünde düşmana napalm atıyoruz denebilir. Bütün her şeyin neden bu şekilde olduğunu detayıyla, uzun uzun açıklamak bir kitabın yarısını alabilir. Bu ritüel bilinçli bir şekilde yapılmalıdır ve unutmayın, niyet bu varlığın işini bitirmek ve onu ebediyen, herhangi bir şekilde varoluştan yoksun bırakmaktır.

Teknik açısından bakacak olursak, Nihai RTR harflerini silip yok etmekle aynı metodoloji uygulanacaktır, sadece farklı bir şekilde. Örneğin ters çevirme işini şöyle yapıyoruz:Talimatlar için bakınız:

Daha az tecrübeye sahip kişiler için detaylı talimatlar burada

SATANİK RİTÜELLER ANA SAYFASINA GERİ DÖN