Yahudi Hüküm & Egemenliğini Yok Etmek için Ters Tevrat Ritüeli: Birinci Kısım RTR’ı

NOT: BU RİTÜELLER BİRBİRLERİNİ DESTEKLER NİTELİKTE. ART ARDA DA YAPILABİLİR; AYRI DA. ZAMANINIZ NASIL YAPMAYA UYGUNSA.

Aşağıdaki kelimeler titretilerek söylenmelidir. Bu kelimeleri titreterek Yahudilerin zenginlik ve finans üzerindeki kontrolünü yok edip bu gücü Centillere aktaracaksınız. Bu dünyadaki pek çok yozlaşmanın önünü kesecek. Yahudiler yıllık Tevrat okumalarıyla biz Centilleri ve algılarımızı mühürlü ve lanetli tutuyor, bu sayede de genel nüfus gerçekleri göremiyor ve zihni yıkanmış ve onların, görünmez Yahudi İmparatorluğunun kontrolünde kalıyor. Bu ritüeller düşmanı yok ediyor. Bu ayini ne kadar kişi yaparsa o kadar iyidir, çünkü birlikten güç ve kuvvet doğar. Bu ritüel istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz, ve düşmana karşı öfke ve nefret hissettiğiniz zamanlar iyi bir katartik olur.

Bu ayine olabildiğince hızlı başlamak çok önemlidir, zira bu kritik zamanlarda Yahudilerin finansal kontrolünü zedelemek hepimizin işini kolaylaştıracaktır!

Tek yapmanız gereken aşağıdaki paragrafı 9 kere titreterek söylemek. Bu kelimelerin pek çoğu gırtlaktan çıkan sesler içerir. Bunun anlamı pek çok hecenin boğazın arkasında titretildiğidir. Elinizden geleni yapmanız yeterli olacaktır. Ritüeli yapmadan önce kelimeleri edebildiğiniz kadar pratik edin [bunu kolaylaştırmak için düzgün okunuşların Yüksek Rahipler tarafından titretildiği bir mp3 dosyası da var].

(Bu ayindeki ayetleri tersten okuma kısmını daha kolay söylemek için dinleyip öğrenebileceğiniz MP3 ses dosyasına buradan ulaşabilirsiniz.)

Bunları baştan sona 9 kez titretin (Not: bu RTR’da R’leri sertçe vurgulamanıza gerek yoktur):

FFF *** NUĞSS-A-AT *** REYRŞA-LOK *** TEY ***

UĞL-İİK-SAT *** NA-AM-AL *** MAĞT-O ***

MET-İİSS-A-AV *** TOĞZ-A *** TİİR-AB-A ***

YEYR-VİİD-ET *** MET-AĞRM-ŞUU

Sonra bunları 9 kere kararlılık ve inançla söyleyin:

AUM’u titretin

  • Yahudilerin Ahiti her şekilde geçersiz ve hükümsüz.

  • Yahudilerin bolluğu ve finansal kontrolü her şekilde tamamen bitti.

  • Yahudilerin dünya üzerindeki güç ve kontrolü tamamen öldü.

  • Görünmez Yahudi imparatorluğu ifşa edildi ve tamamen ve kalıcı olarak yok edildi.

  • Tüm güç artık Centillerin ellerinde.

AUM’u titretin

Sonunda da bir “Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!” ile ayini kapatın.

[NOT: Bir tekrar AUM-Afirmasyon-AUM şeklinde olacak, yani toplamda 18 kez AUM titretmiş ve 9 kez de afirmasyon söylemiş olacaksınız.]

SATANİK RİTÜELLER ANA SAYFASINA GERİ DÖN