Çakra Meditasyonları

Evet sevgili okuyucular. Meditasyonları Çakra Meditasyonları ve bunlardan olmayan öbür Güç Meditasyonları olarak ikiye böldük. İki çeşit meditasyon da Güç Meditasyonuna girer, sadece gereğinden uzun tek bir yazı halinde sunup gözlerinizi yormamak için bu yola giriştik. İleride sizinle daha gelişmiş meditasyonları da paylaştıkça daha gelişmiş bir kategorizasyon yoluna da gidebiliriz. Girişimizi yaptığımıza göre meditasyonlara geçelim.

Tüm meditasyonlar, Joy of Satan’daki “Ruhu Açma” kısmından gelmektedir.


Güncelleme: Artık her bir çakra için ses dosyası bulunmakta, ve bazı çakraların mantrası revize edilmiştir. Bu meditasyonları biliyorsanız bile tekrar incelemenize fayda olabilir.

Üçüncü Gözü Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 12-16. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Leonardo da Vinci, Kadın Başı [La Scapigliata]
Bu egzersiz belli bir tonla ve titreşimle yapılır. Bu egzersizi en az 4 gün üst üste yapmalısınız. Üçüncü göze düzenli meditasyon yapmak, onu tamamen açıp enerji akışını sağlar. Bu egzersiz sadece gözü aktifleştirir. En güzel sonuçlar için fazladan çalışmalar yapmak ve bu çalışmalarda istikrarlı olmak gerekir.

Not: Bir ve ikinci adımlar opsiyonel. Sadece 3-7. adımlar gereklidir.

1. Sırtınız düz olacak bir biçimde oturun.

2. Ellerinizi görselde gösterilen pozisyona sokun. Sağaksanız sağ eliniz sol işaret parmağınızın etrafında bir yumruk yapacak, solaksanız da sol eliniz sağ işaret parmağınızın etrafında. Burada gösterildiği gibi başparmağınız da işaret parmağınızın yanına, derinin bittiği yere bastırılmalı.

Çok hafif bir elektrik şoku hissedince doğru noktayı bulduğunuzu anlayacaksınız. Bu noktayı bulamazsanız da şevkiniz kırılmasın, doğal olarak daha güçlü auraya sahip insanlarda daha kolay bulunur. Bu mudranın (el pozisyonunun) yaptığı şey enerji akışını üçüncü göze yönlendirmektir.

Bu mudra üçüncü göze düzenli meditasyon yaparken istediğiniz zaman kullanılabilir. Bu meditasyon boyunca da bu el pozisyonunu tutun.

Not: Bu mudra opsiyoneldir. Sadece 3-7. adımlar gereklidir.

3. Burnunuzdan nefes alın. Nefesinizi ağzınızdan verirken şunu tek, uzun bir nefes vermede titretin:

TH-TH-TH-A-A-A-U-U-U-M-M-M (her nefeste bu mantrayı tek bir kez titretin)

(THAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

Şimdi, bu önemli bir kısım. TH sesini çıkarmak için de dilinizi dişlerinizin arasına sokup öyle titretin. Diliniz ve ön dişleriniz de titreşecek. Bu sesin yarattığı titreşimleri alnınızda, üçüncü gözünüzde hissetmek için ses tilavetinizde “ince ayar” yapmanız birkaç saniye sürebilir ama bunun önemi yok, devam edin. Titreşimleri alnınızda hissettirecek tonu tutturabilmek için elinizden geleni yapın.

4. Yukarıdakini üst üste toplam dört kere yapın ve rahatlayın.

5. Şimdi de üçüncü gözünüzü düzgün hizaya getirmek için sivri ucunu resimdeki gibi içe bakacak şekilde imgeleyin. Üçüncü gözün rengi minyatür bir güneş gibi pasparlak bir beyazdır.

6. Bu egzersizin en az dört gün art arda yapılması ve yapıldığı günler arada mümkünse 24 saat olması çok önemlidir. Ondan sonra bu işlem tamamlanmıştır ve üçüncü gözünü açıp aktifleştirmenin ilk adımını tamamlamış oluyorsunuz.

7. Bittikten sonra enerji akışını sağlayıp böylece gözü tamamen açmak için üçüncü gözünüz üzerine odaklanmak önemlidir.

Bunun için de sadece gözlerinizi kapatıp alnınızın ortasındaki üçüncü göze “bakmanız” yeterli. Ve burada gözler kapalı olsa bile göz kaslarını zorlamamak ve rahatlamak önemlidir. İlk başta Üçüncü Gözünüzün ne kadar aktif olduğuna bağlı olarak genelde sadece siyahlık görürsünüz, ondan sonra da dönen renkler ve kaleydoskop (çiçek dürbünü) gibi şekiller görebilirsiniz. Kehanet yaparken kullanılan aynaya bakmakta olduğu gibi, bu meditasyonu yeterince uzun ve düzenli yapınca bu renkler ve şekiller yerlerini belli imajlara bırakacak. Bazı insanlar hiçbir şey görmeyebilir/hissetmeyebilir. Herkes bir bireydir ve farklı seviyelerde başlar, bunun en büyük sebeplerinde biri de geçmiş hayatlarımızda ne kadar meditasyon yaptığımıza -veya hiç yapıp yapmadığımıza- bağlıdır. Ama ruhumuzu açmaya yarayan meditasyon ve ruh üzerindeki başka çalışmalar hayatlarımız boyunca bizimle gelen, uzun süreli değişimler yaratır. Yukarıdaki egzersiz bittikten sonra o bölgede basınç veya düğüm gibi bir şey olduğunu hissetmek normaldir, ve bu zamanla hafifler. Bu, hemen ilk başta bir şey görmeseniz bile Üçüncü Gözünüzün aktifleştiğine yönelik bir işarettir.

Bu egzersizlerden sonra üçüncü gözünüzün olduğu bölgede sanki düğümlü bir şeyler varmış gibi veya basınçlı hissetmeniz normaldir. Bu genelde zaman içinde azalır.

NELER BEKLEYEBİLİRSİNİZ:

İlk tecrübelerden biri alnın ortasında bir basınç veya baş ağrısıdır. Bu his aynı zamanda bu egzersizin altıncı çakrayı da etkilemesinden ötürü içeriden geliyor gibi de gelebilir, genellikle alnın yüzeyinin 2.5-3 santim içerisinden. Bu, epifiz bezinin uyanmaya ve sağlıklı bir şekilde işlev göstermeye başladığına dair pozitif bir işarettir. Aynı zamanda da Üçüncü Göze meditasyon yaptığınızda veya dikkatinizi ona odakladığında bir basınç veya ağrı hissedebilirsiniz. Bu son derece normaldir ve zamanla hafifler.

*Bazı insanlar üçüncü gözlerini ilk açtıklarında migren veya daha hafif bir baş ağrısı yaşayabilir, özellikle de zaten baş ağrısı çekmeye yatkın olan insanlar. Bu geçecektir.


Taç Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 17-20. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Bu meditasyon özellikle Azazel’den geliyor, burada ona şükranlarımızı sunuyoruz. Bu meditasyonun düzgün işe yarayabilmesi için önce Üçüncü Gözünüzü açmış olmanız gerekiyor. Bu egzersizin etkileri çok zevklidir. Genelde bir hafiflik hissiyle beraber gelir. Bazı insanlar kafalarının içinde veya kafalarını tamamen kaplayan bir enerji veya karıncalanma hissedebilir, ve taç bölgesinde hafif bir basınç ve çok mutluluk da hissedebileceğiniz şeyler. Bu güzel hafiflik hissi, astral projeksiyon ve astral seyahati kolay yapan şeylerdir. Bu mutluluk hali saatler veya günler sonra bile meydana gelebilir.

Bu egzersiz düzgün yapıldığında epifiz bezini ve Taç Çakrasını uyarır. Epifiz bezini sürekli olarak uyarmak onu büyütür ve aktifleştirir. Epifiz bezi ruhun psişik merkezidir. Revize edilmiş bu meditasyonda kullandığımız iki ayrı titreşim ile bu mantra artık çok daha güçlü ve etkilidir. Titreşimlerden biri Björk rününü* temel alır. Bu enerji yolunu açmak aynı zamanda uyuşturucu bağımlıları için de iyileştirici etkiye sahiptir, çünkü doğal olarak çok büyük bir zevk verir.

Bu egzersiz sadece epifiz bezini uyarmak ve ilk olarak Taç Çakranızı açmak için yapılmalıdır. Bu titreşim oldukça yoğun ve etkilidir, ama ertesi gün olacak bir baş ağrısı yaratabilir. Taç çakranız açıksa bir hafiflik ve mutluluk hissedeceksiniz. Bu belirtileri 4-5 günlük bir dönemden sonra da tecrübe etmezseniz bu egzersizi taç çakranızı açmak için gerektiği kadar tekrar edebilirsiniz. Bu ilk egzersizden sonra epifiz bezinizi daha da aktifleştirmek ve Taç Çakranızı daha da çok uyarmak için farklı meditasyonlar vardır.

1. Şimdi ellerinizi aşağıda gösterilen pozisyona sokun ve az önceki gibi derin bir nefes alın ve rahat olduğu kadar tutun (bunu zorlamayın). Sonra da nefesinizi b-b-b-b-b-b sesini titreterek (dudaklar kapalıyken derin, hafif bir mırıldanma olacak) verin. Bu titreşim bir arının vızlaması gibi olmalı. Eski Mısır’da ve başka pek çok antik kültürde arılar bu sebeple kutsaldı, ve bu titreşim BJÖRK rününe dayanmaktadır. Bu titreşimi kafanızın tepesinin tam ortasında, kafatasınızın biraz içinde hissetmeli, oraya odaklanmalısınız.

2. Bu BBBBBB titreşimini toplam 7 kez yapın.

(“B” titreşiminin ses dosyasına buradan erişebilirsiniz. Dosyanın başında kısa bir açıklama veriliyor “Dudaklarınızı birleştirip böyle yapın:”, sonra da Yüksek Rahibe Maxine sesi çıkartıyor.)

3. Şimdi, Taç Çakranıza yine odaklanın ve bu çakranıza MAUM mantrasını M-M-M-A-A-A-U-U-U-M-M-M olarak titretin. Titreşimin sonundaki MMM sesini nefesiniz tamamen bitene kadar uzatın.

(MAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

4. MAUM mantrasını da toplam 6 kez yapacaksınız.

5. Sonra da Taç Çakranızı düzgün hizaya getirmek için sivri ucunu görseldeki gibi aşağı bakacak şekilde (ve mor renkte) imgeleyin.

Bu egzersiz 4 gün üst üste yapılır.

*Björk rünü sezgi bahşeder, enerjileri korur, dört elementin güçlerini toplar ve yönlendirir ve hayat gücünü iyileştirici ve enerji vericidir.


Boğaz Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 21 ve 22. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Uyarı: Bu mudra [el pozisyonu] elleriniz çok küçük değilse bayağı zor olabilir. El pozisyonları gerekli değil ve sadece opsiyoneldir. Bu mudra sizin için herhangi bir şekilde zorsa geçebilirsiniz. Burada anahtar olan şey tiretilen mantradır ve rahat olmalısınız. Ellerinizi mudraya zorlamaya çalışmak bir dikkat dağınıklığıdır ve mudralar rahat yapılmalıdır.

Boğaz çakrasını aktifleştirmek için ellerinizi aşağıdaki gibi kavuşturun, başparmaklarınız da yanyana olsun – başparmaklarınızı kavuşturmayın.

** Bu el pozisyonu zordur. Daha büyük elleri olanlar bu adımı atlayabilir. Bu egzersizleri yaparken en iyisi rahat olmaktır ve herhangi bir acı veya rahatsızlık içinde olmamaktır.

Derin bir nefes alın, ruhu açmadaki diğer egzersizlerde olduğu gibi biraz tutun ve HAUM’u tüm nefesiniz bitene kadar titretin.

“HHHH-AAAA-UUU-MMMM” şeklinde titretiliyor.

(HAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

H SESİ BOĞAZDA DERİN BİR TISLAMA GİBİ OLMALIDIR. KEDİ TISLAMASI GİBİ, AMA DAHA DERİN.

Burada önemli şey titreşimleri boğazınızdaki ufak oyuğun üzerinde güçlü bir şekilde hissetmektir. Bunu 5-7 kez yapın. Doğru tonu tutturmanın biraz pratik alabileceği aklınızda bulunsun. Bu mantra boğaz bölgenizi titretmeli. Bu egzersiz haftada bir veya ne kadar gerekiyorsa o kadar yapılabilir.

Sonra da çakranızı aşağıdaki gibi sivri ucu aşağı bakacak şekilde doğru hizaya getirin. Boğaz Çakrasının rengi gökyüzü mavisidir.


Kalp Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 23-26. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Azazel, kolları kavuşturmanın kalp çakrasını direkt olarak etkileyen bir devreyi tamamladığını açıkladı.

1. Rahat bir pozisyonda oturun, rahatlayın ve meditatif bir hale girin.

2. Kollarınızı aşağıdaki gibi kavuşturun. Elleriniz koltukaltlarınızın yakınlarında, omuzlarınıza dokunuyor olsun.

3. Kollarınız bu pozisyondayken başparmağınızı aşağıdaki gibi yüzük ve serçe parmaklarınızla birleştirin ve işaret ve orta parmaklarınız da ileri bakmaya devam etsin.

4. Derin bir nefes alın, çenenizi hafifçe ama sertçe göğsünüze bastırın. Sadece nefes almak için kafanızı kaldırın ama nefes verme sırasında bu çene basık pozisyonu koruyun.

5. Dikkatinizi kalp çakranıza odaklayın. Sonra da nefesinizi verirken “AUM”u titretin.

“AAAA-UUU-MMMM” şeklinde titretiliyor.

(AUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

6. Dikkatinizi Kalp Çakranıza odaklayın.

7. MMMMM sesini nefesiniz tamamen bitene kadar uzatın. Ses tonunuzu da titreşimleri Kalp Çakranızın bulunduğu göğsünüzde hissedeceğiniz şekilde ayarlamaya çalışın.

8. Bunu toplam sekiz kere yapın.

9. Sayfadaki yeşil şekli Kalp Çakranızın bulunduğu yerde imgeleyin ve birkaç dakika boyunca çakranızı da parlak, gür bir yeşil auranın içinde imgeleyin ve dikkatinizi kalp çakranızı hissetmeye odaklayın.


Güneş Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 27-30. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Not: El pozisyonları gerekli değil ve sadece opsiyoneldir. Bu mudra sizin için herhangi bir şekilde zorsa geçebilirsiniz. Burada anahtar olan şey tiretilen mantradır ve rahat olmalısınız. Ellerinizi mudraya zorlamaya çalışmak bir dikkat dağınıklığıdır ve mudralar rahat olmalıdır.

1. Omuriliğiniz dik olucak bir şekilde rahat bir pozisyonda oturun.

2. Rahatlayın ve meditatif bir hale girin.

3. Elinizi aşağıdaki gibi Güneş mudrasına sokun. [bu adım opsiyoneldir.]

4. Derin bir nefes alın, çenenizi hafifçe ama sıkıca göğsüne bastırın [buna çene kilidi de denir]. Sadece nefes almak için kafanı kaldırın ama nefes verme sırasında bu çenenin göğse basık olduğu pozisyonu koruyun.

5. RAUM sesini nefesiniz bitene kadar titretin, aynı zamanda Güneş Çakranıza odaklanın. Sesin tonunu da titreşimleri Güneş Çakranızda hissedebileceğiniz şekilde odaklayın. (Güneş Çakrası göbek deliği hizalarında bulunur). RAUM sesi RRRR-AAAAA-UUUU-MMMM sesi şeklinde titreştirilir.

(RAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz. Yüksek Rahibe Maxine burada titreşimlere geçmeden önce, diğer çoğu mantrada olduğunun aksine buradaki “R” sesinin güçlü bir şekilde vurgulanmaması gerektiğini söylüyor.)

6. Bunu 4 kez tekrar ederek toplam 5 kez yapın.

7. Sonra da çakranızı aşağıdaki görseldeki gibi sivri ucu aşağı bakacak şekilde doğru hizaya getirin ve birkaç dakika bu çakrayı hissetmeye odaklanın. Güneş Çakrasının rengi parlak bir altın rengidir.


Sakral Çakrayı Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 31-34. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Not: El pozisyonları gerekli değil ve sadece opsiyoneldir. Bu mudra sizin için herhangi bir şekilde zorsa atlayabilirsiniz. Burada anahtar olan şey tiretilen mantradır ve rahat olmalısınız. Ellerinizi mudraya zorlamaya çalışmak bir dikkat dağınıklığıdır ve mudralar rahat olmalıdır.

1. Ellerinizi aşağıdaki gibi kavuşturun. Başparmaklarınızı kavuşturmayın, onları yan yana tutun ve avuç içlerini de birlikte tutun.

2. Nefes alıp akciğerlerinizi doldurun.

3. Çenenizi göğsünüze indirip bastırın.

4. Anüsünüzü kasın. (bu bandha‘ya “Kök Kilidi” (“Root Lock“) de denir.)

5. VAUM sesini titreterek nefes verin ve Sakral Çakranıza (göbek deliğinizin altında, mesanenizin oralarda. Kadınlardaki “G Noktasının” tam oralar denebilir) odaklanın.

(VAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

6. Bunu toplam sekiz kez yapın.

7. Sonra da çakranızı aşağıdaki gibi sivri ucu yukarı bakacak şekilde doğru hizaya getirin ve çakranızı birkaç dakika hissetmeye odaklanın. Bunu yaparken de kendinizi parlak, turuncu bir aurayla kaplı bir şekilde imgeleyin. Sakral Çakrasının rengi parlak bir turuncu rengidir.

Bu bittikten sonra kendinizi birkaç dakika turuncu bir aurayla imgeleyin ve Sakral Çakranızı hissetmeye devam edin.


Kök Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 34-38. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Kök Çakrasını açmak için ellerinizi aşağıdaki, boynuz gibi görünen pozisyona sokun. Ellerinizin ayaları birbirine dokunuyor olmalı ve de başparmaklarınız da el falında “Venüs Dağı” diye bilinen etli yere kadar birbirine değmeli. Bu mudra ellerde bir ısı hissi yaratır ve Kök Çakrasını uyarır. Isı hissini hissedemiyorsanız endişelenmeyin, bunu hissetmek hassasiyet ister ve hissetmiyorsanız sorun olduğu anlamına gelmemektedir.

1. Çenenizi göğsünüze indirip hafifçe bastırın.

2. Rahatsız olmayacak bir şekilde nefes alıp ciğerlerinizi doldurun ve nefes verirken de LAUM’u titretin. LLLL-AAAA-UUUU-MMM şeklinde.

3. Nefes verirken Kök Çakranızı çok sıcak bir şekilde, bezelye boyutunda ve açılıp bir girdap şeklinde genişlerken imgeleyin ve hissedin. Bu girdabı döndürün ve çakranızı imgelemeye devam ederken renginin kırmızı/altın renginde parlaklaştığını ve parlak, 4-5 santimetre çapında beyaz-altın sarısı bir ateşle genişlediğini, genişleyip parlaklaşırken de gittikçe sıcakladığını imgeleyin.

LAUM titreşimi 7 kez yapılmalıdır.

(LAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz. Burada ilk harf “O” gibi gelse de “L”‘dir.)

Sonra da Kök Çakranızı Sakral Çakranızda olduğu gibi yukarı bakar şekilde hizaya getirin.


Altıncı Çakrayı Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız programı tamamen bitirdikten sonra bu çakrayı açma meditasyonunu 4 gün üst üste yapabilirsiniz, ve yapmanız  önemle tavsiye edilir.]

Üçüncü Göz, Taç Çakrasının hemen altında, beynin tam ortasında bulunan 6. Çakranın bir UZANTISIDIR. Altıncı Çakrayı açmak [ki bu Üçüncü Gözü açmakla hemen hemen aynı şekilde yapılır ve diğer tüm çakraları açtıktan sonra yapılmalıdır] epifiz bezini aktifleştirmeye ve daha pek çok şeye yarar. Altıncı Çakrayı açarken, Üçüncü Göz mudrasını kullanmanıza gerek yoktur.

Bu çakrayı açmanın gücünden ötürü diğer tüm çakraları açana kadar bu çakrayı açmanızı tavsiye etmiyoruz. Aynı zamanda Üçüncü Gözünüz de olabildiğince açık olmalıdır çünkü Üçüncü Göz, Altıncı Çakranın kuvvetli enerjileri için bir baca görevi görür.

Kişisel araştırma ve meditasyonlarınızda da bunu yakında tecrübe edeceksiniz: Karşılaşacağınız neredeyse her kitap Üçüncü Göze fazlasıyla yoğunlaşır, ama Üçüncü Gözün direkt olarak arkasında bulunan Altıncı Çakradan fazla bahsedilmez ve hatta çoğu okült kaynak Üçüncü Gözü Altıncı Çakranın kendisi sanar ve sandırır. Hatta bazı kaynaklar 6. Çakrayı direkt “Kaş Çakrası” (“Brow Chakra“) diye isimlendirir. Ama Altıncı Çakrayı açtığınızda göreceksiniz ki 6. Çakra direkt olarak epifiz bezine bağlıdır ve onu aktifleştirir. Altıncı Çakranın kendisi Üçüncü Gözden çok daha güçlüdür. Epifiz bezi, fiziksel ölümsüzlük elde etmekle de yakından alakalı “hayat iksiri”ni salgfılar. 666 Güneş Çakrası [Lucifer’ın Kâsesi] ile birlikte, bu iki çakra ruhun en güçlü iki çakrasıdır. Evet, bu çakrayla ilgili sık karşılaşılan dezenformasyonlardan biri hakkında bilgi de verdiğimize göre egzersizin kendisine geçelim:

1. Beliniz dik bir şekilde oturun, burnunuzdan nefes alın ve nefesinizi verirken “YAUM”u titretin. Nefesinizi ağzınızdan yavaşça verirken şunu titretin:

“YYYY-AAAA-UUU-MMMM”

(YAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

2. Bu mantrayı toplamda 16 kez tekrarlayın ve sonra rahatlayın.

3. Şimdi de Altıncı Çakranızı düzgün hizaya getirmek için çakranın sivri ucunu aşağıdaki görselde olduğu gibi aşağı bakacak şekilde imgeleyin. Altıncı Çakranın rengi mavimsi bir mor, veya saks mavisidir. Lacivert de iş görür.

4. Bu egzersizin 4 gün ardarda yapılması çok önemlidir, tercihen de 24 saat aralıkla.

Aşağıda çakralar için bir diyagram verilmiştir. Ortadaki renkli noktalar “ana” çakralar oluyor, onların vücuda göre ön ve arkalarında kalan noktalarsa o çakraların ön ve arka uzantıları. Diyagram:


Diyagram için kaynak:

https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Chakras_Diagram.html

Bu Çakra Meditasyonları, düzenli yapıldığı zaman kişiyi güçlendirecek ve daha ileri çalışmalar için sağlam bir zemin oluşturacaktır. Başlandıktan sonra düzenli olarak yapılması, bırakılmaması gerekir

 

“Çakra Meditasyonları” hakkında 66 yorum var

 1. maalesef burdaki linkler açılmıyor umarım en kısa zamanda yenilersiniz.Bir insanın çakralarını açmasının ona kazandırdığı özellikler ve avantajlar olumlu yönleri açısından bilgi verirseniz çok sevinirim 🙂

  1. Son yazımızdan da görebileceğiniz kadarıyla, geçtiğimiz günlerde Joy of Satan sitesi ve Joy of Satan altyapısına bağlı tüm bağlantılar Yahudiler tarafından kaldırıldı. Bize bunu bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa zamanda sitemizdeki tüm bağlantılar yenilenecektir. Gözümüzden kaçan bir nokta olursa, lütfen bize bunu bildirin. Ve, hâli hazırda bahsettiğiniz konuyla ilgili bir yazımız mevcut! 🙂 Buradan ulaşabilirsiniz. İyi günler. 🙂

 2. Merhabalar,
  Ben yaklaşık 2 aydır deist olan biriyim. Birkaç haftadır da meditasyon ve çakralar ile ilgili araştırma yapıyorum. Buradaki bilgiler en kapsamlı ulaşabildiği bilgiler ancak bir sorum var. Bunları yapmak için satanist olmak ya da satanizm ile ilgili olmak gerekli midir? Demek istediğim bu yöntemler ile yapmak?
  Teşekkürler.

  1. Bu pratikleri uygulamak için Spiritüel Satanist olmak şart değil. Zaten Şeytan’a henüz adanmamış kişiler de araştırma dönemindeyken Güç Meditasyonlarına başlıyor. Bunları uygulamak, aynı zamanda size farkındalık sağlayacaktır. Edindiğiniz bu farkındalıkla beraber, siz de gerçeği görmüş olacaksınız. 🙂

   1. Anladım çok teşekkür ederim, zaten bir şeylerin farkına varmak için çakra açma meditasyonlarına başlamak istiyorum; ama çoğu kişi bu meditasyonlarına insanı delirteceğini, psikolojisini bozacağını ve onların tabiriyle cinlerin musallat olacağını felan söylüyorlar. Yapan biri olarak mümkünse size bunların aslını sormak isterim, tekrardan teşekkürler.

    1. Esenlikler,

     Bu tarz korku hikayelerini ve açıkçası propagandalarını özellikle İslami sitelerde bol bol bulabilirsiniz. Kanımızda akan kadim kandan ötürü, İslam batağına düşmüş olsak da halkımız hala okültizmi ısrarla ve merakla araştırmakta. Ancak bilirsiniz ki İbrahimi inançların en önemli amaçlarından biri insanları ve insanlığı ruhani ve Pagan kökenlerinden koparmaktır. Bunu yapmak için yüzyıllardır kendi dinlerimizi kötülük, pratiklerimizi “zararlı” veya “korkunç”, Tanrılarımızı da canavar gibi göstermekten çekinmediler. Çakra meditasyonları kadar basit bir şeyi bile büyütüp büyütüp, evirip çevirip “3. Gözünüzü açmak için tek bir mantra titrettiğiniz anda ardına kadar açılır, öcü görürsünüz!” gibi gülünç bir forma sokmayı başardılar. Açıkçası çakra meditasyonları yolun başından bir-iki adım öte sayılır, dünya algınızın bir anda tersyüz olması gibi şeyler pek beklememelisiniz. Elbette bu meditasyonlar her şeyin temeli sayılabilecek meditasyonlar arasındadır ve düzenli olarak yapılmalıdır, ama insanları “delirtecek”, “psikolojisini bozacak” kadar yoğun ve zorlayıcı değillerdir kesinlikle. Zaten hiçbir meditasyon insana böyle şeyler yapmaz, doğru teknikle ve bilinçli yapıldığı sürece. Elbette kalkıp meditasyona başladığınız ilk gün 6 saat mantrayla çakra meditasyonu yapmaya başlayacak olsanız ve ruhunuzun gelişmişliği bunu kaldırabilecek düzeyde olmasa, “devreleri yakmak” biraz mümkün. Bir nevi hayatında hiçbir spor yapmamış bir insanın spor salonuna yazıldığı ilk gün maraton mesafesinde depar atmaya çalışması, veya ağırlık çalışıyorsa 120 kilo ağırlığın altına girmesi gibi düşünün, ne olur böyle bir insana? Ama ruhani açıdan örnek verdiğimiz gibi bir durumda bile, aşırı derecede ve sebat ederek inatla yanlış şeyler yapmaya çalışmazsanız genellikle üstesinden gelip geri sekebileceğiniz hatalar yaparsınız en fazla. Ve dediğim tarz hataları yapabilmek bile yetenek ister. 😅

     Yani kısaca korkacağınız hiçbir şey yok. Yurtdışındaki en Sağ Elci okültistler bile bu tarz ve bu seviyedeki meditasyonların zararlı olduğunu söylemez, aşırı devrimsel şeyler olmadığını da iyi bilirler. Bu tarz korku hikayeleri ancak tüm akıl dünyası mahalle başındaki Kur’an kursu, hayatında okuduğu tek kitap da (Arapça bilmemesine rağmen) Arapça Kur’an olan insanların akıllarından çıkabilir. Daha gelişmiş meditasyonlar bile zorlamadan, doğru şekilde ve doğru zamanda (hazır olunduğunda) yapılırsa tamamen zararsızdır; ki zaten güç meditasyonunun amacı ruhumuzu evrimleştirmek ve güçlendirmektir. Zarar değil, sayısız fayda bekleyebilirsiniz. Güç meditasyonu ve yogaya alıştıktan, verdiği zindelik, canlılık, güç, mutluluk ve huzuru yakaladıktan sonra bir de asıl meditasyonu bırakmayı deneyin, o zaman “cin musallatı” neymiş görürsünüz (zira negatif/düşmandan gelen varlıklar ruhu zayıflamış olan birisine güçlü olan birisinden çok daha kolay “musallat” olur; ancak elbette bunlar Tanrılarımız değildir ve Cinler, Tanrılarımızdır.). Elbette bu sadece lafın gelişiydi, sadece ne oluyormuş diye görmek için (veya herhangi bir sebepten ötürü) meditasyon bırakılmaz. Güçlenin, güçlenin, ebediyen güçlenin!

     İyi akşamlar.

 3. Selamlar (sanırım bu soru bu başlığın altında olmalı )

  Güç meditasyonunda 3. Gündeyim ve deneyimlemek için dışarıdayken (gürültü olmayan bir ortamda) omuz çakralarını hizalamak için imgeleme yaptım. Birkaç saniye sonra bahsedilen ağrı/uyuşukluğu hissettim. Bu kadar kısa sürede bir etki olması mümkün mü ? Biraz kafamı karıştırdı da…

  Şimdiden cevabınız için teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Kişiden kişiye tamamen değişebilir. Siz 3 günde bir şeyler hissedersiniz, başka birisi 3 haftada hisseder, ya da birisinin ruhu çok kötü durumdaysa belki 3 veya daha fazla ay bile sürebilir belli “sinyaller” almak. Elbette biri iyi, diğerleri kötü veya değersiz diye bir olay kesinlikle yok, uğraşan herkes sonunda başarı edinir. Meditasyon yapan herkes eninde sonunda mükemmel hassasiyete de ulaşacaktır. Böyle ufak kıvılcımlar da işin başlangıcı. Her halükarda, 3 gün içinde belli hissiyatlar almak duyulmamış bir olay değil. 3 günde de bir şeyler hissetseniz, 30 günde de hissetseniz, her şeyin tek çözümü sebat edip durmadan ilerlemedir. Güzel hislerinizin ve ruhani gelişiminizin devamını dilerim.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Bütün meditasyonlarda belirttiğimiz gibi, bu mudralar tamamen opsiyoneldir. Doğuştan gelen bu durumunuzdan ötürü mudraları yapmanız mümkün değilse ellerinizi rahat bir pozisyonda tutmanız yeterlidir. Bununla birlikte bazı mudralar sizin için şu an mümkün olmasa da mümkün olan varsa onları yapabilirsiniz, ancak yine tamamen size kalmış. Aramızda da mudraları zor bulduğu için yapmayanlar veya az yapanlar var, bu olmazsa olmaz bir şey değildir.

   İyi akşamlar.

 4. Üçüncü gözü imgelerken baş ağrısı yaşadım. Onun haricinde hiç sinyal almadım. Herhangi bir varlık bana zarar vermeye kalkışmadı satanist olmasamda. (10. Gündeyim)
  Olurda merak eden okurlar varsa diye yazmak istedim tecrübelerimi.

  1. Esenlikler,

   Baş ağrısı özellikle de başlarda normaldir. Zamanla geçecektir. Tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

   İyi geceler.

 5. esenlikler , 3. göz meditasyonunda imgelemeyi kaç dakika yapmamız lazım ve gözler kapalı iken 3. göze bakmayı ne kadar yapmamız lazım ? Thaum * mu nefesimiz bitene kadar titretmemiz lazım de mi ? Cevaplarsınız çok sevinirim , iyi günler …

 6. taç çakra açmada el pozisyonumuzu nereye doğru yöneltecez ? Misal , başımızın üstünde mi olacak , yoksa ileri doğru vs. ? onları belirtmemişsiniz . Birde maum mantarasını yaparken ellerimiz aynı pozisyonda mı kalacak ?

  1. Esenlikler,

   Bu mudrada elin nerede olduğunun önemi yoktur, nasıl rahatsanız orada konumlandırabilirsiniz. Ve evet, genel olarak el pozisyonları mantra titretilirken de korunur.

   İyi günler.

 7. Ailem yüzünden thaum titreştirirken “fısıltılı, sessiz” şekilde yapıyorum. Ama bunu yaparken sesli olması eğer daha iyiyse sanırım yaratıcı bir fikir arayacağım. Battaniyenin altını belki deneyebilirim yada cam açıkken belki sesimin duyulmasını azaltabilirim.

  1. Esenlikler,

   Bütün mantralarda ideal olan, titreşim çıkabileceği kadar sesli olmaktır. Fısıltı en son çaredir ve etkiyi düşürür. Siz en iyisi yaratıcı bir çözüm bulun. Bunu yapan ilk kişi olmazsınız. Şartları kendimize uydurmak önemlidir.

   İyi günler.

 8. Taç çarkasını açarken titreşim esnasında mavi ışık/nokta gördüm yakınımda(yatağımın üstünde) bir anlamı olabilir mi yoksa takmadan devam mı edeyim?

  1. Esenlikler,

   Güzelmiş. Öyle yorumlanacak kadar derin bir işaret değil ama enerji noktalarınızı uyardığınızdan ötürü olmuş bir şey herhalde. İyi bir işaret olduğu kesin. Devam edin.

   İyi akşamlar.

 9. Merhaba. Bugünlerde 3. gözümü açmak için THAUM titreştiriyorum ve 3. gözümün olduğu kısımda enerjiyi hissediyorum. Ama imajine yeteneğim yok denecek kadar az. Sorum şu imajine yeteneğimi geliştirdikten sonra mı taç çakraya geçeyim – yoksa şimdi geçebilir miyim

  1. Esenlikler,

   Eğer 40 günlük programı takip ediyorsanız vakti geldiğinde Taç Çakranıza geçin, sonra diğer çakralara da normal seyrinde devam edin. İmgeleme yeteneğiniz zamanla gelişecektir zaten.

   İyi sabahlar.

 10. Merhaba.Sorularim olucak 1.Kalp çakrası nerde tam yeri nersi? 2.boğaz çakrasi Adem elmasiyla boaz deliyi olan yerin arasindami? 3Güneş çakrasi göbek deliyimizin üzerinde mi? 4.Thaum sesini çikararken Th sesini çikaradimda titreşimleri alnimda hiss edemiyom etsemde 3 gözün oldu notada deyil alnimda hiss edirem. 5.Haum sesini çikarirkan bozimizdaki ufak oyuğun üzerindemi hiss etmeliyiz birde H sesini söylendiyi gibi telafüzz edmiyom doaçlama tapsam bir şey olurmu?. Birde bana hangi meditasyonlari daha çok yapmami önerirsiniz? ‘ demonlar la daha çabuk iletişime girmek için hangilerine daha çok airlik vermeliyim?

  1. Esenlikler,

   1) 4. Çakra, göğsün tam ortasında ve kalp hizasındadır.

   2) Daha çok direkt adem elmasının oradadır.

   3) Evet, biraz üstünde. Tam göbek deliği hizalarında/onun azıcık altında da Sakral Çakra bulunur.

   4) Elinizden geleni yapın. Üçüncü Göz’ün yerini biliyorsunuz, titreşimleri alnınızda hissetmek iyi bir başlangıç ama sonra direkt Üçüncü Gözünüzün olduğu yere kadar odaklamanızı da öneririm. Zamanla olacak, merak etmeyin.

   Tanrılarla iletişim için astral duyularınız üzerine çalışmalısınız. Ama orantısız bir şekilde bir şeye yüklenip diğer şeyleri ihmal etmek olmayacağı için, bütün çakralarınız ve ruhunuzun bütün kısımları üstüne çalışmayı da göz ardı etmeyin.

   İyi günler.

 11. Merhaba yine Astral duyukat dedikde kastiniz ne yani hangi meditasyonlara sitede konular verildikleri başliklarin isimlərin yazsaniz iyi olur. İyi günler Hail Satan

  1. Esenlikler,

   Üçüncü Göz, Altıncı Çakra, Taç Çakrası gibi çakralar; durugörü ve duruduyu çakraları ve benzeri noktalar ve daha fazlası astral duyuları yönetir. Ruhani varlıkları/enerjileri sezinlemek için kullandığımız duyulardır bunlar. Tanrıları daha net algılamak için bunların üzerine çalışmak gerekir.

   İyi akşamlar.

   1. merhaba tek sorum su farklı cakraları aynı gun icinde calısabilirmiyiz ve calısırsak faha cok yorgun hissedermiyiz

    1. Esenlikler,

     Evet, tek seans şeklinde yapabilirsiniz. Taç Çakranızdan başlayarak alta doğru inebilirsiniz, bir sorun bulunmamaktadır. Sadece aynı güç sözcüğü tipiyle ilerleyin. Örneğin rünlerle başlamışsanız rünlerle, Sanskritçe güç sözcükleriyle başlamışsanız onlarla. Enerjinin uyumlu bir şekilde akışı ve çakralarda enerji farklılıkları oluşmaması adına bu gereklidir.

     Eğer farklı bir türü denemek istiyorsanız sonraki günü beklemelisiniz.

     İyi günler.

 12. Merhaba güzel kardeşim sana soracaim sorular var :1.Tam çakra meditasyonu yaparken her bir çakra için aynl mantranın titretilmesi önerilmiş başka yazdı ve bu doğruysa bu hangi mantra olması uyğun? 2.Thaum un güçlü bir mantra oldu söylenimiş Ben ilk başlarda Fazlaya kaçdım 20 kere falan yapdim ve belki daha çok bir süre uyumaya çalışırken kendi göğusümde bir ağırlık ve kulamda Yüksek bir ses işitdim, 2 Defa da qarip amma 2 metre falan boyunda siyah giyinimli 3 kişi uyanık Ken gördüm bu mantranın çok yapdimdan dolayı I ve ayrıca başqa yan etikleri varmı? 3.Lord Tanrılar la onlardan yardımları karşılında bir şey vermemiz doru olur yazılmış, bu bir şey ne ola bilir mesela? 4.Size sordum Güneş ve Venus karesi büyüsünü bitirdikden sorna MI etki edicek(tam olarak ne kadar zaman ala bilir?) yoksa büyü yapılan zamanlarda, etki edicek. 5.Eski insanlar ölümsüzmüş savaşdan önceki zaman yani Sonra zaten elerinde bilgiler varken neden savaşdan sonra öldüler? 6.Boöaz çakrası ın mantrasını değişik yapsam olur mu yani bir diöer mantrayla değişdirsem. 7.Lord Paemon insani yenilmez yapyormuş Fiziksel açıdan, yani, bu ölümsüz olmak MI demek yoksa ölümlü olubda insan üstü güclü olmak mı(fiziksel olarak) demek? 8.Beni ala bileceyniz bir qurup varmı yani yardım lazimda bana, böyle sorma yanıt verilmesi için 1 gün beklemek zaman kaybı yaratlyo bende hem sizin değerli vaktinizi alıyorum. Vakit ayırıb cevablar sınız çok sevinirim iyi günler size.

  1. Esenlikler,

   1) Neyi seçerseniz o. Bir seans içinde tüm kullandığınız mantralar aynı “türden” olsun yeter. Yani mesela bir oturuşta sadece Rünik titreşimler kullanabilirsiniz, başka bir tanesinde sadece Sanskritçe olanlarını kullanabilirsiniz, seçiminize bağlı. Tabii her seferinde aynılarını da kullanabilirsiniz.

   2) Dikkat edin, kendinizi zorlamayın. Bir kez olmuş olaylara da çok takılmayın, sürekli devam eden bir sorun olursa da yazın.

   3) Onların hoşuna gidecek herhangi bir şey. Bu dünyadaki amaçlarını ilerletmelerine ne yardım ederse. Bunların en başında daha fazla RTR gelir.

   4) Bittikten sonra da etki edebilir, ortalarında etki almaya da başlayabilirsiniz. Herhangi bir beklentiyle başlamayın, ama çalışmanızdan kesin bir şekilde sonuç alacağınızı bilerek girin.

   5) Çünkü savaştan sonra insanlığın ruhani seviyesi çok düştü, bunun en büyük suçlusu da düşman istilasıdır.

   6) Tüm çakralar için birçok seçeneğiniz var, istediğinizi kullanın.

   7) Ölümsüz olmayı bir Tanrı sizin için yapmaz, bu seviyeye çalışıp kendiniz gelmelisiniz. Orada herhangi bir münakaşada üstün gelmekten bahsediliyor. Ki ekleyeyim, Lord Paimon hakkında bizde böyle bir bilgi mevcut değil. Benzer şeyler var, ama yine de aynı değil. Bakmanızı öneririm.

   8) Grubumuz var ama genelde alım yapmıyoruz. Yine de bize bu konuda bir mail atarsanız daha net konuşabiliriz.

   İyi geceler.

 13. Merhaba kardeşim,. 3 göze bakmanlzda kastınıx ne acaba? Nasil bakilırki alnımızın ortasına MI bakak yoksa? 2.Kardeşim 3 gözün ve diğer çakralarin titreşimlerini mesela 3 göz alnımızın hemen ortasındamı yoksa alnımızın ortasının 2_3sm içerisindemi hiss etmeye çalişalim?

  1. Esenlikler,

   Evet, gözlerinizi yukarı, alnınızın ortasına çeviriyorsunuz.

   Her bir çakranın titreşimini, çakranın vücutta bulunduğu bölgede hissedin. Bu önemlidir.

   İyi geceler.

 14. Merhabalar güzel kardeşim nasılsın?. Gurupa alınma isteyim öylesine diyil. Ben yeni başladım, ve bu işi bilen kardeşlerin yardımına ihtiyacım var. Zorluklarım var ve size yazsam bile geri dönüşü uzun sürüyor vaktim, bir az kısıtlı malesef, bana karşılaşdım zorluklarda yardım edecek tek insanlar sizsiniz. Zorluklar söyleyerken ben kendi işimi sizlere çpzdürcek diyilim öyle yardım diyilde daha çok sorğularına cevab mesela size sordum sorular örnüğ vere bilirim yani böyle işler için. Ben hem üz gardian demonumla iletişime geçecek durumda olmadım için sizlerden yardım almayı umuyorum. Her halde bir sataniste yardım eli uzatmanızla tanrılar size daha minnetdar olacak.Şimdi güzel kardeşim ben mail falan böyle işleri bilmem malesef bu eppsta benim arkadaşım ın bana rusfet_mekoo ismi biosu ise H. Ç. K şekil ise karanlık sahte insatgram profilime sizin için bir osrun yoksa Dm yazsaydanız mutlu olurdum. Bana yardım etmeyi kabul etseniz beni mutlu etmiş olursunuz. Sonuçda davamız aynı, lanet olsa bir pislik olan Yehwaha kaşı.Deyerli vaktinizi aldım, zaman ayrdınız için şimdiden teşekürler,. Hail Satan, Sana iyi günler dilerim kardeşim.

  1. Esenlikler,

   Umuma açık bir şekilde grubumuza davet olmadığı için bize mail atmanızı istedim aslında. Şahsen Instagram hesabı kullanmıyorum, o yüzden mail en kolay yol. İsterseniz başka bir mail adresi de açabilirsiniz, onu kullanıp da atabilirsiniz. Ha Instagram’dan biri size yazmış, ha mailden. Farkı pek göremiyorum. Cidden mail olayını halledemezseniz o zaman bir kardeşimizin size Instagram’dan ulaşmasını sağlayabilirim, ama bu son çare tabii.

   İyi akşamlar.

 15. Kardeşim denedim, cidden yapamıyorum üzgünüm, mail nasil kulanacaımı bile bilmiyorum şusıralardada pek dışarı çıkmaz oldum yani hiç çıkmaz oldum, hatta yoğa, çakra metiasyonları güc, kundalini RTR falan günümün 5 saati alıyor, onun içinde maili öğrenmeme pek vakit kalmaz oldu. Bu gün Çalışdım amma kafam karışdı bir az pes etim günlük işlerim dersler ve. S yüzünden meşkulum o yüzden pek üzeriene gidib öğrenemiyorum,. Kerdeşimiz bana yazsa iyilik tapmış olur.

  1. Esenlikler,

   Tamam, peki. Ayrı bir yorumda Instagram’ınızı verin, ben de yarın veya öbür gün bir kardeşimizi size yönlendireyim. O yorumu da onaylamadan silerim ki, bizle alakasız kişiler size yazamasın.

   İyi geceler.

 16. Jos forumlarında virüs hakkında deli gibi uyarılar yazılar yayınlanırken sizin sessiz kalmanız ileride onların dediğinin yanlış çıkacağı koronanin kimyasal silah olduğunu söylemeleri gibi . Bu yazıları yayınlamıyorsunuz.

  1. Esenlikler,

   Sessiz kalmak gibi bir şey değil, sadece vaktim olmadığından bu yazıları çeviremiyorum. Zaten insanlar önlem alıyor ve zaten her Satanist, dünyadaki her felaketin arkasında düşmanın olduğunu biliyor. Dolayısıyla aslında ekleyecek çok bir şey yok. Ama son zamanlarda genel olarak fazla yazı yayınlayamıyoruz, özel bir durum yok. Yoksa evet, virüse karşı önlem almak lazım tabii.

   İyi günler.

 17. Merhaba Taç çakra, Altıncı çakra da 3 göz açılmadan işe yaramaz diyolar şimdi 3 göz tamamilə açilmiş olmalımı yoksa açılmış olması yeter. Kardeşim ben çakraları hiss edemoyorum ne yapmamnlazım Mesela Yılanın yükselmesini engelini kaldırmak RTR ni mi yapsam ne yarım edersen sevinirim

  1. Esenlikler,

   Siz zaten bütün bu çakralara düzenli olarak çalıştığınız için her birini de zaman içinde tamamen açacaksınız.

   Ve hayır. Sürekli, mütemadiyen, durmadan söylüyorum. Başka RTR’lar yapılmıyor, aksi yönde talimat gelmedikçe sadece ve sadece Nihai RTR’ı yapıyoruz. Nihai RTR, diğer tüm RTR’ların etkisini de kapsıyor.

   Ve çakraları hemen hızlıca hissedeceksiniz diye bir garanti yok, ortada bir sorun yokken bunu sorun sanmanıza gerek de yok. Zamanla, düzenli olarak çakralarınız üzerine çalıştıkça hepsini hissetmeye başlayacaksınız, merak etmeyin.

   İyi geceler.

 18. Merhaba yine kardeşim sorular şunlar 1) Çakra meditasyonları yapdımda çakraları hiss edemiyorum 2)Kardeşim Güç meditasyonlarında enerjini nasil hiss edicem neye benziyor hissi yani nasil anlamıyorum 3)Ben yukarı dakı çakraları Taç çakra altıncı çakra meditasyonu zamanı onları hiç hiss edemiyorum sebeb ne ola bilir. 4).Çakraların uzunluğu ve boyutları ne kadar 5)Ben güç meditasyonlarına Çakra meditasyonların Dan ep eyce sonra başladım sorun,bu ola bilirmi ve RTR lerede aynı şekilde bana bir şey önerirmisin. Demonlardan yardım istesem bana yardım ederlermi bu konuda? , bana yardım edecek bir demon ismi verirmisin. İYİ GECELER

  1. Esenlikler,

   1) Daha fazla meditasyon.

   2) Daha fazla meditasyon.

   3) Daha fazla meditasyon.

   4) İllüstrasyonlardaki gibi.

   5) “Sorun” yok, sadece zamanla gelişecek şeyler bunlar. Gelişmenin bir gecede olacak bir şey olmadığını bilin.

   Yardım isteyecek pek bir konu yok açıkçası. Bunların hepsi zamanla çözülür. Ama isterseniz ruhani gelişiminiz için Tanrılardan yardım alabilirsiniz, bu konularda en iyisi Koruyucunuzla görüşmektir.

   Ve unutmayın. Daha fazla meditasyon.

   İyi geceler.

 19. esenlikler,
  1-joy of satan ın 40 günlük meditasyonuna uymadan kendimiz bir program yapsak olmazmı

  2-çakra açıldıktan sonra eğer o çakraya belli bir süre bırakırsak çakra kapanır mı

  1. Esenlikler, 40 Günlük Meditayon Programı direkt Baş Rahip/Rahibeler tarafından yazıldığı için o tür bir gereksinim yok. Kendileri de bizden daha deneyimliler, dolayısıyla o programa uyarak meditasyonlara başlamak elzemdir.

   İkinci olarak evet, böyle bir durumda çakralarınız kapanır. İleride bazı daha gelişmiş meditasyonlar, çakra meditasyonlarının etkisini de içerdiğinden ille de sonsuza dek aynı çakra meditasyonlarını yapmak gerekli olmayabilir, ama öyle ya da böyle buralar uyarılacak.

 20. Titreşimleri her çakranın üstüne getirmek şart mı yoksa odaklanmak yeterli mi? Özellikle kök ve sakral çakra gibi alt çakralarıma titreşimi indiremiyorum.
  Bir de Kundalini yogada son harekette enerjiyi yukarıya çıkarma kısmını doğru yaptığımdan emin değilim. Nasıl bir his tam olarak? Nasıl yapılıyor?

  1. Yalnızca odaklanmak yetmez, sonuçta enerjinizi kontrol etmeyi ve yönlendirmeyi de öğrenmeniz lazım.

   “Özellikle kök ve sakral çakra gibi alt çakralarıma titreşimi indiremiyorum.”

   Bunun nedeni psikolojik veya ruhani olabilir. Birkaç neden sayayım, örneğin alt çakralarınızda belli blokajlar olabilir (çakralarınızın kirli olması – yani yeterince çakralarınız üzerinde Aura Temizleme yapmamış olmanız gibi), genel olarak auranızı yeterince temizlememiş olabilirsiniz veya Kök ve Sakral Çakralarınız güçsüz kalmış olabilir. Tabii bunlar yalnızca birer ihtimal ve sıkıntının tam olarak ne olduğunu anlamanız için önce psikolojik bir engel olmadığından emin olun, ki genellikle bunlar zihinsel engellerdir çünkü enerjiyi de zihnimiz sayesinde yönlendiriyoruz. Boşluk Meditasyonunuza özen gösterin ve “titreşimi” aşağı çakralarda da hissetmek için iyice odaklanın, zaten kısa sürede çözülecektir. Aynı zamanda auranızı düzenli olarak temizlediğinizden emin olun.

   “Kundalini yogada son harekette enerjiyi yukarıya çıkarma kısmını doğru yaptığımdan emin değilim. Nasıl bir his tam olarak? Nasıl yapılıyor?”

   Eğer yaptıysanız olmuştur, bu tür konuları dert etmeyin. Herkesin enerjiyi hissediş şekli farklı ancak enerjinizi kafatasınızın tepesine kadar çıkardığınız noktada yoğun mutluluk, coşku ve rahatlama hissiyatı gelmesi olasıdır. Sonuçta enerjiyi kafatasımızın tepesine, yani Taç Çakrasına çıkarıyoruz. Tabii bu hissiyatı duymanız için ruhani çalışmaları bir süre pratik etmeniz gerekebilir, çünkü ruhunuzun enerjilerini hissedebilecek düzeyde olmanız önemlidir.

 21. bu imgeleme olayını nasıl yapacağız? mesela üçüncü gözü sivri ucu içe dönecek şekilde imgelerken resimdeki gibi “dışarıdan” bakan biri gibi mi imgleleyecez? yoksa kafamın içinde mi? Bir de çakra döndürme meditasyonlarında mesela kök çakrası üste gelmesi gerek. imaje ederken sivri ucu aşağıda olarak mı yapıoyuz. nasıl çevirecez? dışarıdan bir elle mi? kendimizi arkadan görüp elimizle çevirmeyi mi imaje edelim? kaç dakika sürmesi gerek? Ben dün gece oturup kök çakrama odaklanıp 40 saniyede elimle çevirdiğimi imaje edip meditasyonu bitirip uyudum. olur mu öyle

  1. “mesela üçüncü gözü sivri ucu içe dönecek şekilde imgelerken resimdeki gibi “dışarıdan” bakan biri gibi mi imgleleyecez? yoksa kafamın içinde mi?”

   Kafanızın içinde derken? Dışarıdan bakan birisi olarak da imgeleyebilirsiniz ancak çakralarınız ruhunuzda zaten bulunuyor, dolayısıyla vücudunuzun iç bölümünde çakranın olduğu düzlemde imgeleyebilirsiniz. Tabii bunu nasıl yapacağınız size kalmış, ancak direkt üçüncü gözünüzle bakar gibi çakranızın parıldadığını imgelemeniz yeterli, perspektif önemli değil.

   “Bir de çakra döndürme meditasyonlarında mesela kök çakrası üste gelmesi gerek. imaje ederken sivri ucu aşağıda olarak mı yapıoyuz.”

   Hayır, sivri ucu yukarıda olduğu için aynı o şekilde imaje edip döndüreceksiniz yalnızca.

   “nasıl çevirecez? dışarıdan bir elle mi?”

   Döndüğünü imgeleyin yeter, bir şeyin onu döndürmesi zorunlu değil.

   “kendimizi arkadan görüp elimizle çevirmeyi mi imaje edelim?”

   Hayır. Elle niye çeviriyorsunuz? Gerek yok, kendiliğinden döndüğünü imgelemeniz yeterli.

   “kaç dakika sürmesi gerek? Ben dün gece oturup kök çakrama odaklanıp 40 saniyede elimle çevirdiğimi imaje edip meditasyonu bitirip uyudum. olur mu öyle”

   Genel olarak meditasyonlarınızı ne kadar tutmanız gerektiği daha çok seviyenize bağlı, ancak özellikle başlarda meditasyonlara alışmanız için yoğun şekilde odaklanmanız sizin için faydalı olur. Tabii yalnızca Çakra Döndürme meditasyonundan bahsediyorsanız o birkaç dakika alıyor zaten.

 22. Esenlikler,
  Daha önce bunları başka bir isimle sormuştum ama o yorumu bulamadım daha sonradan o yüzden tekrar soruyorum.
  Çakra meditasyonu yaparken titreşimleri direkt çakranın üzerinde hissetmek şart mı? Özellikle alt çakralarıma titreşimi götürmekte zorlanıyorum. Göğüs kilidi deniyordu sanırım ona,çenemi göğsüme dayadıktan sonra nefes verip mantra titretirken çenemi göğsümün üstünde tutmakta çok zorlanıyorum ve genelde de olmuyor zaten.

  Kundalini Yoga yaparken son hareketin sonunda enerjiyi kasarak omuriliği kökünden kafatasının tepesine kadar çıkarmamız söyleniyor. Kasmasına kasabiliyorum da enerjiyi yükseltme kısmını pek anlayamadım.
  Yani ne hissetmemiz gerek tam olarak? Kasarken enerjinin yukarı doğru çıktığı falan mı imaje edeceğiz? Yoksa düz kasarken karıncalanma hissi yavaş yavaş yukarı falan mı çıkacak?
  Ne yapmam gerektiğinden hiç emin değilim.

  Bir de türkçe forumlarda ne zaman türkçe başlık açabileceğiz?

  1. Esenlikler,

   Eğer hissetmek zor geliyorsa ,şimdilik, imaje etmekle kalabilirsiniz. O his zamanla oluşacaktır ve bir sorun olmadan hissedebileceksiniz.

   Boyun esnekliğinizden dolayı olduğunu tahmin ediyorum. Kundalini yoga yapmayı unutmayın ve gerekli görürseniz hafif olarak günlük boynunuzu esnetin.

   İmaje edeceksiniz ve karıncalanma hissi yavaşça yukarı çıkacak.

   Türkçe forumların açılmasında biraz gecikme oldu ama açılacaklar. Tabi belli bir tarih veremem şimdilik.

   İyi geceler.

 23. İyi akşamlar.
  40 günlük meditasyona yeni baslıyorum da. Bu süreçte bu yoga rutinini uygulasam olur mu? Ya da ne önerirsiniz? 2 aya tanrılarımızı algılamada psişik açıklığa az da olsa ulaşmak istiyorum.

  https://m.youtube.com/watch?v=-svRgU1c1tg

  Bu arada yogiler neden saçlarını kazıtır? Karmayı mı temsil eder saçlar? Bende imkanım olsa Baliye, Hindistana yoganın “mekkesine” gitmek istiyorum. Tanrılar bu konuda yardım eder mi? Mesela para konusunda Tanrılardan ne kadarlık bir yardım talep edilir? Verecekleri paranın miktarı arttıkça onlara sunulan rtr/dinimize yönelik hizmet artar mı? Bu sorularımı yanlış anlamayın lütfen. Onları ticari unsur olarak görmüyorum. isteklerim karşılığında bir şey sunulması gerektiğini, bu şeyin öyle ya da böyle düşmana karşı savaş olduğunu yazmışsınız. Para konusunda nasıl yardım ediyorlar? Bir SS remote wievingle define gösterebilirler ama tek yol o değil demişti.

  1. Tabii, 40 Günlük Meditasyon Rutini boyunca da yoga yapabilirsiniz isterseniz, ki sonlarına doğru zaten başlıyorsunuz. Ayrıca “2 Ayda şu olsun istiyorum” vesaire şeklinde fikirlerle motivasyonunuzu çok basit bir amaca bağlarsınız, sonuçta Satanizm’e ömür boyu ruhani gelişim için giriyorsunuz. Tabii demek istediğinizi de anlıyorum, erkenden astral açıklığınızı geliştirmek istiyorsunuz ancak bunu kendinize belli bir süre belirleyerek yapmayın.

   Ayrıca linkini paylaştığınız video ruhani açıdan pek de faydası olmayan bir rutin. Yoga’nın Y’sini bilmeyenler için faydalı olabilir fakat bizim çok daha gelişmiş yoga pratiklerimiz var. Eğer erkenden Yoga pratiklerine başlamak istiyorsanız Hatha Yoga ile başlayabilirsiniz.

   Yogilerin saçlarını kazıtmalarının herhangi ökült veya ruhani bir nedeni yok, bazı yogilerin bunu yapmasının nedeni saçlarının onlara “kafa karışıklığı, mental odaksızlık” getireceğini düşünmesi, bunu da saçlarıyla vakit harcamaya ve saçlarını umursamaya bağlıyorlar. Yani saçlarının nasıl göründüğü düşüncesini kafadan atmak ve tamamen ruhani/fiziksel bütünlüğe adanmak için yapılan bir şey. Dediğiniz gibi karmayı falan simgelemiyor yani, alakası yok.

   “Bende imkanım olsa Baliye, Hindistana yoganın “mekkesine” gitmek istiyorum.”

   Yoga’nın “mekkesi” diye bir şey olsaydı Mekke, Mekke olmazdı. Bu tür tabirleri kullanmak zorunda değilsiniz. Ayrıca yoga çok daha eskilere dayanan bir pratik, yani sandığınız gibi Hindistan’dan veya Endonezya’dan çıkmıyor.

   “Mesela para konusunda Tanrılardan ne kadarlık bir yardım talep edilir? Verecekleri paranın miktarı arttıkça onlara sunulan rtr/dinimize yönelik hizmet artar mı?”

   “Kolay yol” arayışından ziyade isterseniz bir de Para Büyüsü ve benzeri materyal çalışmalarımıza bakın. Sonuçta Tanrılar size gökten para yollamayacak, ancak size maddi konularda yol gösterdiklerinde de çizelgenizdeki maddi konularla alakalı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla öncelikle bu engelleri yıkmak için (ki Yahudilerin binlerce yıldır Centiller üzerindeki tiranlığı dolayısıyla çizelgenizde maddi ve parasal problem olma ihtimali olabilir, dolayısıyla hem çizelgenizi gözden geçirin hem de bu sırada majikal çalışma yapın) gereken çalışmaları yaparak sonrasında Tanrılarla bu konuyla alakalı iletişime geçebilirsiniz.

   “Bir SS remote wievingle define gösterebilirler ama tek yol o değil demişti.”

   “Tek yolu bu” diye bir şey yok, size para kazanmanın yollarını gösterebilecekleri birçok yol var elbette. “Remote Viewing” tekniğiyle değil de telepatik iletişimle veya sarkaç ile iletişim kurarak Tanrılardan bu tür konularda daha kolay yardım alabilirsiniz.

 24. Merhabaa

  Meditasyonları yaparken yüksek sesle yapmamız şart mı?
  Ben ailemle yaşıyorum ve nadir olmadıkça evde yalnız kalamıyorum bu yüzden de yaparken sadece kendim duyacağım şekilde fısıldayarak yapıyorum bu da işe yarar mı?

  1. Esenlikler,

   Şart değil. Eğer ses çıkaramayacak bir durumda bile iseniz, zihininizle yapılabilir. Verim çok düşer ama yine de işe yarar. Ortamınız uygun değilse fısıltı ile yapmanızda hiçbir sorun yok.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Tam olarak ne türlü sıkıntılar bilinmese de, çakraların yönlerinin ve/veya renklerinin değiştirilmesinin sıkıntılar doğurabileceği forumlarda söylenmişti. Çünkü bu çakraların yönleri ayrıca enerji akışıyla da alakalı. Renklerin de aynı şekilde majikal güçleri var. Doğru imgelemeniz bu açıdan önemli ve elzem. Üçgen tabanlı imgelemek ne tür sıkıntılar yaratabilir bilmiyorum ancak doğrusu dediğiniz gibi kare. Bu saatten sonra böyle imgelemeye çalışın.

   İyi akşamlar.

   1. Esenlikler,
    Çok teşekkürler yardımınız için, renklerini ve yönlerini doğru imgeliyordum zaten bundan sonra kare alt tabanlı imgeleyeceğim.
    İyi günler,akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir