Çakra Meditasyonları

Evet sevgili okuyucular. Meditasyonları Çakra Meditasyonları ve bunlardan olmayan öbür Güç Meditasyonları olarak ikiye böldük. İki çeşit meditasyon da Güç Meditasyonuna girer, sadece gereğinden uzun tek bir yazı halinde sunup gözlerinizi yormamak için bu yola giriştik. İleride sizinle daha gelişmiş meditasyonları da paylaştıkça daha gelişmiş bir kategorizasyon yoluna da gidebiliriz. Girişimizi yaptığımıza göre meditasyonlara geçelim ki en sonunda bunun gibi pasparlak olun. 🙂


Güncelleme: Artık her bir çakra için ses dosyası bulunmakta, ve bazı çakraların mantrası revize edilmiştir. Bu meditasyonları biliyorsanız bile tekrar incelemenize fayda olabilir.

Üçüncü Gözü Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 12-16. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Bu egzersiz belli bir tonla ve titreşimle yapılır. Bu egzersizi en az 4 gün üst üste yapmalısınız. Üçüncü göze düzenli meditasyon yapmak, onu tamamen açıp enerji akışını sağlar. Bu egzersiz sadece gözü aktifleştirir. En güzel sonuçlar için fazladan çalışmalar yapmak ve bu çalışmalarda istikrarlı olmak gerekir.

Not: Bir ve ikinci adımlar opsiyonel. Sadece 3-7. adımlar gereklidir.

1. Sırtınız düz olacak bir biçimde oturun.

2. Ellerinizi resimde gösterilen pozisyona sokun. Sağaksanız sağ eliniz sol işaret parmağınızın etrafında bir yumruk yapacak, solaksanız da sol eliniz sağ işaret parmağınızın etrafında. Resimde gsterildiği gibi başparmağınız da işaret parmağınızın yanına, derinin bittiği yere bastırılmalı. Çok hafif bir elektrik şoku hissedince doğru noktayı bulduğunuzu anlayacaksınız. Bu noktayı bulamazsanız da şevkiniz kırılmasın, doğal olarak daha güçlü auraya sahip insanlarda daha kolay bulunur. Bu mudranın (el pozisyonunun) yaptığı şey enerji akışını üçüncü göze yönlendirmektir.

(Görseller için http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Opening_The_Third_Eye.html adresindeki el resimlerine bakabilirsiniz.)

Bu mudra üçüncü göze düzenli meditasyon yaparken istediğiniz zaman kullanılabilir. Bu meditasyon boyunca da bu el pozisyonunu tutun.

Not: Bu mudra opsiyoneldir. Sadece 3-7. adımlar gereklidir.

Burnunuzdan nefes alın. Nefesinizi ağzınızdan verirken şunu tek, uzun bir nefes vermede titretin:

TH-TH-TH-A-A-A-U-U-U-M-M-M (her nefeste bu mantrayı tek bir kez titretin)

(THAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

Şimdi, bu önemli bir kısım. TH sesini çıkarmak için de dilinizi dişlerinizin arasına sokup öyle titretin. Diliniz ve ön dişleriniz de titreşecek. Bu sesin yarattığı titreşimleri alnınızda, üçüncü gözünüzde hissetmek için ses tilavetinizde “ince ayar” yapmanız birkaç saniye sürebilir ama bunun önemi yok, devam edin. Titreşimleri alnınızda hissettirecek tonu tutturabilmek için elinizden geleni yapın.

(bu sesi tam olarak nasıl çıkaracağınıza emin değilseniz sesi buradan dinleyebilirsiniz)

4. Yukarıdakini üst üste toplam dört kere yapın ve rahatlayın.

5. Şimdi de üçüncü gözünüzü düzgün hizaya getirmek için sivri ucunu resimdeki gibi içe bakacak şekilde hayal edin. Üçüncü gözün rengi minyatür bir güneş gibi pasparlak bir beyazdır.

(Buna dair  görseli http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Opening_The_Third_Eye.html sayfasında bulabilirsiniz. Sayfadaki son resim.)

6. Bu egzersizin en az dört gün art arda yapılması ve yapıldığı günler arada mümkünse 24 saat olması çok önemlidir. Ondan sonra bu işlem tamamlanmıştır ve üçüncü gözünü açıp aktifleştirmenin ilk adımını tamamlamış oluyorsunuz.

7. Bittikten sonra enerji akışını sağlayıp böylece gözü tamamen açmak için üçüncü gözünüz üzerine odaklanmak önemlidir.

Bunun için de sadece gözlerinizi kapatıp alnınızın ortasındaki üçüncü göze “bakmanız” yeterli. Ve burada gözler kapalı olsa bile göz kaslarını zorlamamak ve rahatlamak önemlidir. İlk başta Üçüncü Gözünüzün ne kadar aktif olduğuna bağlı olarak genelde sadece siyahlık görürsünüz, ondan sonra da dönen renkler ve kaleydoskop (çiçek dürbünü) gibi şekiller görebilirsiniz. Kehanet yaparken kullanılan aynaya bakmakta olduğu gibi, bu meditasyonu yeterince uzun ve düzenli yapınca bu renkler ve şekiller yerlerini belli imajlara bırakacak. Bazı insanlar hiçbir şey görmeyebilir/hissetmeyebilir. Herkes bir bireydir ve farklı seviyelerde başlar, bunun en büyük sebeplerinde biri de geçmiş hayatlarımızda ne kadar meditasyon yaptığımıza -veya hiç yapıp yapmadığımıza- bağlıdır. Ama ruhumuzu açmaya yarayan meditasyon ve ruh üzerindeki başka çalışmalar hayatlarımız boyunca bizimle gelen, uzun süreli değişimler yaratır. Yukarıdaki egzersiz bittikten sonra o bölgede basınç veya düğüm gibi bir şey olduğunu hissetmek normaldir, ve bu zamanla hafifler. Bu, hemen ilk başta bir şey görmeseniz bile Üçüncü Gözünüzün aktifleştiğine yönelik bir işarettir.

Bu egzersizlerden sonra üçüncü gözünüzün olduğu bölgede sanki düğümlü bir şeyler varmış gibi veya basınçlı hissetmeniz normaldir. Bu genelde zaman içinde azalır.

NELER BEKLEYEBİLİRSİNİZ:

İlk tecrübelerden biri alnın ortasında bir basınç veya baş ağrısıdır. Bu his aynı zamanda bu egzersizin altıncı çakrayı da etkilemesinden ötürü içeriden geliyor gibi de gelebilir, genellikle alnın yüzeyinin 2.5-3 santim içerisinden. Bu, epifiz bezinin uyanmaya ve sağlıklı bir şekilde işlev göstermeye başladığına dair pozitif bir işarettir. Aynı zamanda da Üçüncü Göze meditasyon yaptığınızda veya dikkatinizi ona odakladığında bir basınç veya ağrı hissedebilirsiniz. Bu son derece normaldir ve zamanla hafifler.

*Bazı insanlar üçüncü gözlerini ilk açtıklarında migren veya daha hafif bir baş ağrısı yaşayabilir, özellikle de zaten baş ağrısı çekmeye yatkın olan insanlar. Bu geçecektir.


Taç Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 17-20. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Bu meditasyon özellikle Azazel’den geliyor, burada ona şükranlarımızı sunuyoruz. Bu meditasyonun düzgün işe yarayabilmesi için önce Üçüncü Gözünüzü açmış olmanız gerekiyor. Bu egzersizin etkileri çok zevklidir. Genelde bir hafiflik hissiyle beraber gelir. Bazı insanlar kafalarının içinde veya kafalarını tamamen kaplayan bir enerji veya karıncalanma hissedebilir, ve taç bölgesinde hafif bir basınç ve çok mutluluk da hissedebileceğiniz şeyler. Bu güzel hafiflik hissi, astral projeksiyon ve astral seyahati kolay yapan şeylerdir. Bu mutluluk hali saatler veya günler sonra bile meydana gelebilir.

Bu egzersiz düzgün yapıldığında epifiz bezini ve Taç Çakrasını uyarır. Epifiz bezini sürekli olarak uyarmak onu büyütür ve aktifleştirir. Epifiz bezi ruhun psişik merkezidir. Revize edilmiş meditasyonda kullandığımız iki ayrı titreşim ile bu mantra artık çok daha güçlü ve etkilidir. Titreşimlerden biri Björk rününü* temel alır. Bu enerji yolunu açmak aynı zamanda uyuşturucu bağımlıları için de iyileştirici etkiye sahiptir, çünkü doğal olarak çok büyük bir zevk verir.

Bu egzersiz sadece epifiz bezini uyarmak ve ilk olarak Taç Çakranızı açmak için yapılmalıdır. Bu titreşim oldukça yoğun ve etkilidir, ama ertesi gün olacak bir baş ağrısı yaratabilir. Taç çakranız açıksa bir hafiflik ve mutluluk hissedeceksiniz. Bu belirtileri 4-5 günlük bir dönemden sonra da tecrübe etmezseniz bu egzersizi taç çakranızı açmak için gerektiği kadar tekrar edebilirsiniz. Bu ilk egzersizden sonra epifiz bezinizi daha da aktifleştirmek ve Taç Çakranızı daha da çok uyarmak için farklı meditasyonlar vardır.

1. Şimdi ellerinizi http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Crown_Chakra.html sayfasında gösterilen pozisyona sokun ve az önceki gibi derin bir nefes alın ve rahat olduğu kadar tutun (bunu zorlamayın). Sonra da nefesinizi b-b-b-b-b-b sesini titreterek (dudaklar kapalıyken derin, hafif bir mırıldanma olacak) verin. Bu titreşim bir arının vızlaması gibi olmalı. Eski Mısır’da ve başka pek çok antik kültürde arılar bu sebeple kutsaldı, ve bu titreşim BJÖRK rününe dayanmaktadır. Bu titreşimi kafanızın tepesinin tam ortasında, kafatasınızın biraz içinde hissetmeli, oraya odaklanmalısınız.

2. Bu BBBBBB titreşimini toplam 7 kez yapın.

(“B” sesinin ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

3. Şimdi, Taç Çakranıza yine odaklanın ve bu çakranıza MAUM mantrasını M-M-M-A-A-A-U-U-U-M-M-M olarak titretin. Titreşimin sonundaki MMM sesini nefesiniz tamamen bitene kadar uzatın.

(MAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

4. MAUM mantrasını da toplam 6 kez yapacaksınız.

5. Sonra da Taç Çakranızı düzgün hizaya getirmek için sivri ucunu linkteki gibi aşağı bakacak şekilde (ve mor renkte) hayal edin.

Bu egzersiz 4 gün üst üste yapılır.

*Björk rünü sezgi bahşeder, enerjileri korur, dört elementin güçlerini toplar ve yönlendirir ve hayat gücünü iyileştirici ve enerji vericidir.


Boğaz Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 21 ve 22. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Uyarı: Bu mudra [el pozisyonu] elleriniz çok küçük değilse bayağı zor olabilir. El pozisyonları gerekli değil ve sadece opsiyoneldir. Bu mudra sizin için herhangi bir şekilde zorsa geçebilirsiniz. Burada anahtar olan şey tiretilen mantradır ve rahat olmalısınız. Ellerinizi mudraya zorlamaya çalışmak bir dikkat dağınıklığıdır ve mudralar rahat yapılmalıdır.

Boğaz çakrasını aktifleştirmek için ellerinizi

http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Opening_Throat_Chakra.html

adresindeki ilk resimdeki gibi kavuşturun, başparmaklarınız da yanyana olsun – başparmaklarınızı kavuşturmayın.
** Bu el pozisyonu zordur. Daha büyük elleri olanlar bu adımı atlayabilir. Bu egzersizleri yaparken en iyisi rahat olmaktır ve herhangi bir acı veya rahatsızlık içinde olmamaktır.

Derin bir nefes alın, ruhu açmadaki diğer egzersizlerde olduğu gibi biraz tutun ve HAUM’u tüm nefesiniz bitene kadar titretin.

“HHHH-AAAA-UUU-MMMM” şeklinde titretiliyor.

(HAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

H SESİ BOĞAZDA DERİN BİR TISLAMA GİBİ OLMALIDIR. KEDİ TISLAMASI GİBİ, AMA DAHA DERİN.

Burada önemli şey titreşimleri boğazınızdaki ufak oyuğun üzerinde güçlü bir şekilde hissetmektir. Bunu 5-7 kez yapın. Doğru tonu tutturmanın biraz pratik alabileceği aklınızda bulunsun. Bu mantra boğaz bölgenizi titretmeli. Bu egzersiz haftada bir veya ne kadar gerekiyorsa o kadar yapılabilir.
Sonra da çakranızı linkteki ikinci resimdeki gibi sivri ucu aşağı bakacak şekilde doğru hizaya getirin. Boğaz Çakrasının rengi gökyüzü mavisidir.


Kalp Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 23-26. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Azazel, kolları kavuşturmanın kalp çakrasını direkt olarak etkileyen bir devreyi tamamladığını açıkladı.

1. Rahat bir pozisyonda oturun, rahatlayın ve meditatif bir hale girin.

2. http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Opening_Heart_Chakra.html sayfasının sonundaki resim gibi kollarınızı kavuşturun. Elleriniz koltukaltlarınızın yakınlarında, omuzlarınıza dokunuyor olsun.

3. Yine aynı sayfadaki ilk resimdeki gibi başparmağınızı yüzük ve serçe parmaklarınızla birleştirin ve işaret ve orta parmaklarınız da ileri bakmaya devam etsin.

4. Derin bir nefes alın, çenenizi hafifçe ama sertçe göğsünüze bastırın. Sadece nefes almak için kafanızı kaldırın ama nefes verme sırasında bu çene basık pozisyonu koruyun.

5. Dikkatinizi kalp çakranıza odaklayın. Sonra da nefesinizi verirken “AUM”u titretin.

“AAAA-UUU-MMMM” şeklinde titretiliyor.

(AUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

6. Dikkatinizi Kalp Çakranıza odaklayın.

7. MMMMM sesini nefesiniz tamamen bitene kadar uzatın. Ses tonunuzu da titreşimleri Kalp Çakranızın bulunduğu göğsünüzde hissedeceğiniz şekilde ayarlamaya çalışın.

8. Bunu toplam sekiz kere yapın.

9. Sayfadaki yeşil şekli Kalp Çakranızın bulunduğu yerde imgeleyin ve birkaç dakika boyunca çakranızı da parlak, gür bir yeşil auranın içinde hayal edin ve dikkatinizi kalp çakranızı hissetmeye odaklayın.


Güneş Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 27-30. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Not: El pozisyonları gerekli değil ve sadece opsiyoneldir. Bu mudra sizin için herhangi bir şekilde zorsa geçebilirsiniz. Burada anahtar olan şey tiretilen mantradır ve rahat olmalısınız. Ellerinizi mudraya zorlamaya çalışmak bir dikkat dağınıklığıdır ve mudralar rahat olmalıdır.

1. Omuriliğiniz dik olucak bir şekilde rahat bir pozisyonda oturun.

2. Rahatlayın ve meditatif bir hale girin.

3. http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Opening_Solar_Chakra.html adresindeki ilk resimdeki gibi elinizi Güneş mudrasına sokun. [bu adım opsiyoneldir.]

4. Derin bir nefes alın, çenenizi hafifçe ama sıkıca göğsüne bastırın [buna çene kilidi de denir]. Sadece nefes almak için kafanı kaldırın ama nefes verme sırasında bu çenenin göğse basık olduğu pozisyonu koruyun.

5. RAUM sesini nefesiniz bitene kadar titretin, aynı zamanda Güneş Çakranıza odaklanın. Sesin tonunu da titreşimleri Güneş Çakranızda hissedebileceğiniz şekilde odaklayın. (Güneş Çakrası göbek deliği hizalarında bulunur). RAUM sesi RRRR-AAAAA-UUUU-MMMM sesi şeklinde titreştirilir.

(RAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz. Yüksek Rahibe Maxine burada titreşimlere geçmeden önce, diğer çoğu mantrada olduğunun aksine buradaki “R” sesinin güçlü bir şekilde vurgulanmaması gerektiğini söylüyor.)

6. Bunu 4 kez tekrar ederek toplam 5 kez yapın.

7. Sonra da çakranızı linkteki ikinci resimdeki gibi sivri ucu aşağı bakacak şekilde doğru hizaya getirin ve birkaç dakika bu çakrayı hissetmeye odaklanın. Güneş Çakrasının rengi parlak bir altın rengidir.


Sakral Çakrayı Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 31-34. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Not: El pozisyonları gerekli değil ve sadece opsiyoneldir. Bu mudra sizin için herhangi bir şekilde zorsa atlayabilirsiniz. Burada anahtar olan şey tiretilen mantradır ve rahat olmalısınız. Ellerinizi mudraya zorlamaya çalışmak bir dikkat dağınıklığıdır ve mudralar rahat olmalıdır.

1. Ellerinizi http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Opening_Sacral_Chakra.html adresindeki gibi kavuşturun. Başparmaklarınızı kavuşturmayın, onları yan yana tutun ve avuç içlerini de birlikte tutun.

2. Nefes alıp akciğerlerinizi doldurun.

3. Çenenizi göğsünüze indirip bastırın.

4. Anüsünüzü kasın. (bu bandha‘ya “Kök Kilidi” (“Root Lock“) de denir.)

5. VAUM sesini titreterek nefes verin ve Sakral Çakranıza (göbek deliğinizin altında, mesanenizin oralarda. Hatta kadınlardaki “G Noktasının” tam oralar denebilir) odaklanın.

(VAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

6. Bunu toplam sekiz kez yapın.

7. Sonra da çakranızı linkteki ikinci resimdeki gibi sivri ucu yukarı bakacak şekilde doğru hizaya getirin ve çakranızı birkaç dakika hissetmeye odaklanın. Bunu yaparken de kendinizi parlak, turuncu bir aurayla kaplı bir şekilde imgeleyin. Sakral Çakrasının rengi parlak bir turuncu rengidir.

Bu bittikten sonra kendinizi birkaç dakika turuncu bir aurada hayal edin ve Sakral Çakranızı hissetmeye devam edin.


Kök Çakrasını Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız 34-38. günlerin gecelerine tekabül eder.]

Kök Çakrasını açmak için ellerinizi http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Opening_Base_Chakra.html adresindeki boynuz gibi görünen pozisyona sokun. Ellerinizin ayaları birbirine dokunuyor olmalı ve de başparmaklarınız da el falında “Venüs Dağı” diye bilinen etli yere kadar birbirine değmeli.

1. Çenenizi göğsünüze indirip hafifçe bastırın.

2. Rahatsız olmayacak bir şekilde nefes alıp ciğerlerinizi doldurun ve nefes verirken de LAUM’u titretin. LLLL-AAAA-UUUU-MMM şeklinde.

3. Nefes verirken Kök Çakranızı çok sıcak bir şekilde, bezelye boyutunda ve açılıp bir girdap şeklinde genişlerken hayal edin ve hissedin. Bu girdabı döndürün ve çakranızı hayal etmeye devam ederken renginin kırmızı/altın renginde parlaklaştığını ve parlak, 4-5 santimetre çapında beyaz-altın sarısı bir ateşle genişlediğini, genişleyip parlaklaşırken de gittikçe sıcakladığını hayal edin.

LAUM titreşimi 7 kez yapılmalıdır.

(LAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz. Burada ilk harf “O” gibi gelse de “L”‘dir.)

Sonra da Kök Çakranızı Sakral Çakranızda olduğu gibi yukarı bakar şekilde hizaya getirin.


Altıncı Çakrayı Açma [40 günlük programı takip ediyorsanız programı tamamen bitirdikten sonra bu çakrayı açma meditasyonunu 4 gün üst üste yapabilirsiniz, ve yapmanız  önemle tavsiye edilir.]

Üçüncü Göz, Taç Çakrasının hemen altında, beynin tam ortasında bulunan 6. Çakranın bir UZANTISIDIR. Altıncı Çakrayı açmak [ki bu Üçüncü Gözü açmakla hemen hemen aynı şekilde yapılır ve diğer tüm çakraları açtıktan sonra yapılmalıdır] epifiz bezini aktifleştirmeye ve daha pek çok şeye yarar. Altıncı Çakrayı açarken, Üçüncü Göz mudrasını kullanmanıza gerek yoktur.

Bu çakrayı açmanın gücünden ötürü diğer tüm çakraları açana kadar bu çakrayı açmanızı tavsiye etmiyoruz. Aynı zamanda Üçüncü Gözünüz de olabildiğince açık olmalıdır çünkü Üçüncü Göz, Altıncı Çakranın kuvvetli enerjileri için bir baca görevi görür.

Kişisel araştırma ve meditasyonlarınızda da bunu yakında tecrübe edeceksiniz: Karşılaşacağınız neredeyse her kitap Üçüncü Göze fazlasıyla yoğunlaşır, ama Üçüncü Gözün direkt olarak arkasında bulunan Altıncı Çakradan fazla bahsedilmez ve hatta çoğu okült kaynak Üçüncü Gözü Altıncı Çakranın kendisi sanar ve sandırır. Hatta bazı kaynaklar 6. Çakrayı direkt “Kaş Çakrası” (“Brow Chakra“) diye isimlendirir. Ama Altıncı Çakrayı açtığınızda göreceksiniz ki 6. Çakra direkt olarak epifiz bezine bağlıdır ve onu aktifleştirir. Altıncı Çakranın kendisi Üçüncü Gözden çok daha güçlüdür. Epifiz bezi, fiziksel ölümsüzlük elde etmekle de yakından alakalı “hayat iksiri”ni salgfılar. 666 Güneş Çakrası [Lucifer’ın Kâsesi] ile birlikte, bu iki çakra ruhun en güçlü iki çakrasıdır. Evet, bu çakrayla ilgili sık karşılaşılan dezenformasyonlardan biri hakkında bilgi de verdiğimize göre egzersizin kendisine geçelim:

1. Beliniz dik bir şekilde oturun, burnunuzdan nefes alın ve nefesinizi verirken “YAUM”u titretin. Nefesinizi ağzınızdan yavaşça verirken şunu titretin:

“YYYY-AAAA-UUU-MMMM”

(YAUM ses dosyasına buradan erişebilirsiniz.)

2. Bu mantrayı toplamda 16 kez tekrarlayın ve sonra rahatlayın.

3. Şimdi de Altıncı Çakranızı düzgün hizaya getirmek için çakranın sivri ucunu http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/6th_Chakra.html sayfasındaki görselde olduğu gibi aşağı bakacak şekilde hayal edin. Altıncı Çakranın rengi mavimsi bir mor, veya saks mavisidir. Lacivert de iş görür.

4. Bu egzersizin 4 gün ardarda yapılması çok önemlidir, tercihen de 24 saat aralıkla.

Çakralar için diyagram:


Diyagram için kaynak:

http://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Chakras_Diagram.html

Bu Çakra Meditasyonları, düzenli yapıldığı zaman kişiyi güçlendirecek ve daha ileri çalışmalar için sağlam bir zemin oluşturacaktır. Başlandıktan sonra bırakılmaması gerekir.

 

Çakra açma meditasyonları da yine Joy of Satan’ın Çakraları Açma sayfalarından çevrilmiştir.

 

Benzer Yazılar

Neden Nasyonal Sosyalizm? Herkese merhaba, önümüzdeki günlerde Nasyonal Sosyalizmin gerçekleri üzerine belli bir yazı dizimiz olacak. Bu bizim ilk yazımız. Öncelikle bilmeniz g...
Ouija Tahtası Kullanma Kaynak aynı isimli Joy of Satan sayfasıdır. Böyle yazılarda çoğu zaman olduğu gibi "ben" diliyle yazılan ifadeler Yüksek Rahibe Maxine'in sözleridir....
N’den R’ye Demon’lar N'den R'ye Demon'lar   NABERIUS, namı diğer CERBERUS Naberius aynı zamanda “NEBIROS” olarak da bilinir. Bkz. Yüksek Rütbeli Tanrılar ve Du’at’...
Güç Meditasyonları Ön bilgi: Bu sayfa ilk başta planladığımızdan çok daha uzun oldu ve size bayağı yoğun bir bilgi yığması yapmış bulunduk. Ama artık Güç Meditasyonları ...
Meditasyonun Faydaları, Önemi ve Gerekliliği Kaynak: Meditasyon Hakkında Bahaneler ve Meditasyonun Gerekliliği, Yüksek Rahip HoodedCobra666 (Bu yazıdaki "ben" diliyle kullanılan ifadeler, Yüksek ...

“Çakra Meditasyonları” hakkında 2 yorum var

  1. maalesef burdaki linkler açılmıyor umarım en kısa zamanda yenilersiniz.Bir insanın çakralarını açmasının ona kazandırdığı özellikler ve avantajlar olumlu yönleri açısından bilgi verirseniz çok sevinirim 🙂

    1. Son yazımızdan da görebileceğiniz kadarıyla, geçtiğimiz günlerde Joy of Satan sitesi ve Joy of Satan altyapısına bağlı tüm bağlantılar Yahudiler tarafından kaldırıldı. Bize bunu bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa zamanda sitemizdeki tüm bağlantılar yenilenecektir. Gözümüzden kaçan bir nokta olursa, lütfen bize bunu bildirin. Ve, hâli hazırda bahsettiğiniz konuyla ilgili bir yazımız mevcut! 🙂 Buradan ulaşabilirsiniz. İyi günler. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir