Discord Topluluğu

Tekrar merhabalar sevgili okuyucular. Her gün sosyal medya hesaplarından yazan 4-5 kişi çıkıyor; ilgisi çekilen, katılmak isteyen veya belli soruları olan. Hem böyle insanlar, hem de kendini Şeytan’a adamış Satanistler için Discord platformunda bir topluluk oluşturmak istedik.

Discord platformunu seçtik çünkü hem ihtiyaçlarımızı karşılıyor (sesli konuşma kolay, kaliteli ve bölümlendirilebiliyor, istenilen kadar yazılı konuşma kanalı yaratıp yönetebilme, yönetim kolaylığı ve chatlog tutma ve pek çok değişkene göre aratabilme sayesinde hiçbir bilginin kaybolmaması) hem de gizliliğimizi koruyor. Fazla uzatmadan size topluluğumuzun linkini veriyorum; Discord’u olanlar e-maillerini onaylattığı sürece istediği gibi katılabilir.

 

https://discord.gg/BQv9ztb

Düzeltme: Şimdilik üye alımlarını çokça sınırlandırmış durumdayız. Cidden iletişime geçmek isteyen olursa bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz, bilgi alışverişini şimdilik oradan sürdürebiliriz. Sizlere hizmetimizin bu ayağını bir süreliğine sınırlandırmamıza rağmen bize yazma zahmetini gösterenlerle elimizden geldiğince ilgileneceğiz. Discord grubu tekrar tamamen kamuya açıldığında burada gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

“Discord Topluluğu” hakkında 22 yorum var

 1. Sitenizi uzun zamandır büyük bir ilgiyle takip ediyorum ve bilginize güveniyorum. Bu yüzden aklımdaki soruların çoğuna cevap olacağınız kanaatindeyim. Ancak çok uzun süredir araştırdığımdan ve çokca ikilem içinde olduğumdan sorularım çok fazla. JoS organizasyonu benim gibi LHP’de olanlar için iyi bir başlangıç sunuyor. Ama sonrasında çok fazla ikilem içinde kaldım ve aklıma çeşitli sorular takıldı.Bu da gelişimimi direkt engelliyor ve hiçbir ruhani çaba içine girmek istemiyorum. Sizinle discord hesabınızdan sesli sohbet yapmayı çok isterim. Ne zaman müsait olursanız, istediğiniz vakit aralığında size sorularımı iletmem benim için çok büyük kazanç olacaktır. Grubunuza almayabilirsiniz , benim tek istediğim hesabınızdan beni eklemeniz ve size oradan sorularımı iletmem. PanzerElite666#7335 hesabından bana ulaşabilirsiniz. Beklemedeyim, ışıkla kalın…

  1. Esenlikler,

   Övgünüz için teşekkür ediyoruz. İçtenliğiniz belli, iletişime direkt mesajlaşma üzerinden devam edebiliriz. Joy of Satan ve Satanizm konusunda hala çekimserlik yaşayan insanlar var, umarız sorularınıza cevap olabiliriz.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Artık davetlerimiz herkese açık değil, çoğunlukla yeni insan alımı yapmıyoruz. İstisnai durumlarda davetlerimiz özelden verilmektedir.

   İyi akşamlar!

   1. 1 yıldır kitaplarla ilerliyordum cidden saçmalık olduğunu onlara bağlı yaşadığımızı ve içeriğindeki saçmalıkları örtmeyi biraktim sizin grubunuza (istisna yapmanızı rica ederek) girmek istiyorum.

  1. Esenlikler,

   Bildiğim kadarıyla an itibariyle bütün mail ve yorumlara geri dönüş yaptım. Eğer İletişim formundan veya direkt mailimizden bir şey attıysanız da dönüş yapmadıysam gözümden kaçmıştır, lütfen kusura bakmayın. Öyle bir durumda tekrar yazmaktan çekinmeyin.

   İyi geceler.

 2. merhaba öncelikle aklıma takılan birkaç şey var. birincisi inisiye işlemini kararsızların yaptığını söylemişti bir tanıdığım doğru mu yoksa yanlış mı? emin olamadım. ikincisi bazı yeteneklerim var ve bunları efendimiz şeytanın yolunda kullanmak istiyorum bu konuda da birinin beni bilgilendirmesi gerektiğini düşünüyorum. gerekli hassasiyeti göstereceğinizden şüphem yok. (:

  1. Esenlikler,

   Öncelikle “efendimiz” kelimesinin İbranice olduğunu ve Tanrıları tanımlamak için kullanılmasının doğru olmadığını belirtmem lazım.
   Ve adanma hakkındaki yazımızı okuyun lütfen. Emin olmayanlar bu işi yapmalıdır değil, tam aksine emin olmayanlar kesinlikle yapmamalıdır.

   Ne yetenekleriniz olduğuna gelince, ruhani şeylerden bahsediyorsanız bu yetenekleri güçlendirmek ve kontrol etmek, daha da fazla yeteneğe uyanmanın yolu güç meditasyonu ve yogadır. Her halükarda, her açıdan yeteneklerimizi Tanrılar adına kullanmamız için Onlara danışmamız yeterlidir, Şeytan bizi yönlendirecektir.

   İyi günler.

 3. Ben gelmek istiyorum da istisnai durumlarda alıyoruz demişsiniz ne olabilir ki bu istisnai durumlar? Ben daha çok bilgi almak adına gelmek istiyorum gelebilir miyim? Mail de attım.

  1. Gözümüzden kaçtıysa aynı hesap ile bir mail daha atabilirsiniz, bazen arada kaynayabiliyor. Bu konularda genelde mail üzerinden iletişime geçiyoruz.

 4. öncelikle esenlikler dilerim
  şey yanlız bazı satanist discord sunucularında JoSlara saygı gösterilmiyor ve deli gibi gösteriyorlar yani bunu yapan birçok seçkin var bunun sebebini bilmiyorum beni aydınlatır mısınız rica etsem

  1. Kendilerine “seçkin” diyen aptallar genel olarak kitapçılar oluyor ve kitapçılar Spiritüel Satanist değiller. Spiritüel Satanizm, Joy of Satan kökenlidir. Bu adı geçen İsa Kitabı vesairenin kökeni ne Joy of Satan’a, ne de ruhaniyete dayanıyor. Yani boş iş ve bizim hakkımızda ne düşündükleri daha az umrumuzda olamazdı.

 5. Esenlikler. Discord sunucunuz hala duruyor mu? Kapatıldığını, kullanmadığınızı falan duydum. Eğer duruyorsa katılma şartları aynı mı acaba, iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir