Altı Aylık Ruhani Savaş Eğitim Programı

Bu program, Diskriminant ile Sol Invictus işbirliğinde Türkçeye kazandırılmıştır. 

Program, Joy of Satan’daki orijinal bağlantısından çevrilmiştir.

 

 

Ruhani Savaşa İlişkin

 

[Sadece kendilerini düşünüp Satanizm’i sadece kendileri için bir din olarak gören, Şeytan’ı umursamayanlar için]

“Onlar benim gözümde hiç niteliğindedir.”

-Şeytan

Yazarlarının, ölümden sonra “Styx Nehri üzerinden kayıkla geçilip öteki yakadaki Hel’in güçleriyle buluşulacak.” tarzı cafcaflı söylemler sunduğu makaleler okudum. Bu yanlış bir tanım. Savaş şimdi burada ve Dünya üzerindeki kendi alanında yerini aldı. Şeytan, benimle bu konu hakkında derinlemesine 30/04/2005 tarihli Beltane Arifesi sırasında konuştu. Hel’de bulunan ve hayalet biçiminde dolanan tüm ruhlar, an itibariyle reenkarne edildi ve Dünya’daki Hel’in güçlerine katılacaklar. Bu tam anlamıyla topyekün bir savaş amına koyayım!

Asırlar boyu, hristiyanlar dur durak bilmeden bize saldırdı ve bugüne kadar buna devam etti. Halka açık bir şekilde Satanik tapınaklarımızda tapınamayacağımız noktaya gelene kadar işkenceye uğradık. Çoğu zaman işlerimizi elimizde tutmak, ailelerimizle büyük bir kavgadan ve işkence ile zorbalıktan kaçınmak için inançlarımızı ve pratiklerimizi diğerlerinden gizlememiz gerekiyor. Siyah mumlar ve diğer Satanik eşyalar alabileceğimiz yerler git gide azalıyor ve hristiyan pislikleriyle dolu ana akım mağazalarda Satanik dua ve ilham kitaplarını elde edebilmek zaten imkânsız. Çok uzun zamandır öteki yanağımızı çeviriyorduk. Şimdi intikam arzusu ve şiddetle geri çarpışmamızın tam zamanı. Yakılma günleri sonlandı ve şimdi psişik gücümüz var.

Yobaz hristiyanlar, sık sık “Şeytan’ı bağlamaktan,” “Demonları bağlayıp lanetlemekten” ve bunun gibi şeylerden bahsedip övünürler. Boş konuşuyorlar. Şimdi onlara *gerçekte* bağlamanın ve lanetlemenin ne olduğunu göstermenin sırası. Yakılma günleri bitti ve artık spiritüel lanetlemeye ve diğer psişik intikam büyülerine karşı kanunlar yok. Ritüel çemberinizde zihninizin gücünü kullanarak yaptıklarınız halka açık ya da kapalı tümüyle legal ve özgür.

Şeytan; düşmanın, geniş spiritüel enerjisinden mahrum kalmasını ve yok olmasını istiyor.

Şeytan, tüm adanmış Satanistlerin ruhani savaşa katılmasını istiyor. Takım olarak beraber çalışmalı ve surlara vuran koçbaşı gibi onları yerlerinden oynatmalıyız, düşmana psişik olarak dur durak bilmeden saldırmalıyız. Herkes en azından bir ritüel yapabilir ya da enerji yollarını bağlayarak ve/veya yıkıcı enerjiyi düşmana yönlendirerek katkı sağlayabilir. Gerçekten adanmış olan sizlerin çoğu ve müsait olanları Şeytan’a bir ritüel yaparak Onun savaşçısı olarak hizmetini Şeytan’a adayabilir ve düşmanı psişik olarak yıkıma uğratacağına dair söz verebilir. Coven’lar da ayrıca bunu yapabilir; ne kadar çok insan, o kadar çok güç.

Sessizlik içinde ve gizlice çalışmanız önemlidir. Kalbiniz ve zihniniz çelikten olsun. Mısır Tanrılarının görsellerinde de görülebileceği şekliyle göğüslerinin kollarıyla çaprazlanması, kalbimizin ve insan duygularımızın manipülasyona açık olduğunu gösteriyor. Bu yüzden Nasıralı İsa genellikle kolları açık resmediliyor. Bunun amacı insan duygularından faydalanmak. Engizisyonu ve hristiyan hükmünde milyonlarca masum insana yapılanları asla unutmamalıyız.

Hiçbir insan Şeytan için bir savaşçısından daha değerli değildir. Şeytan bana yaptığı gibi sizi de bol bol ödüllendirecektir. Şimdi Şeytan sizden ve her birinizden savaşa katılmanızı ve düşmanı dizlerinin üstüne çökertip onu psişik olarak yok etmenizi istiyor. Güç meditasyonları, Şeytan’dan bir hediyedir. Bu meditasyonlar, hayatımızı daha iyiye götürdü. Şimdi bunun karşılığını şükranla verme vakti. Şeytan için ne kadar çalışırsanız, o da sizi o kadar ödüllendirir. Her bir savaşçı, Hel’in güçleri arasında özel bir tanınma ve üst düzey mevki elde edecek.

Sürekli büyüyen hristiyanlık problemine, haklarımızı sonsuza dek elimizden almaya çalışan ve bunun için kanunlar isteyen, Tanrılarımıza lanetler ve hakaretler yağdıran düşmana karşı “bana dokunmayan yılan bin yaşasın” kafasında olanlar, Satanist olarak çağrılmayı hak etmiyorlar bile. Bize durmadan nasıl saldırdıklarını görmek isteyenler herhangi bir arama motoruna “ruhani savaş” ve “Şeytan” yazarak önlerine dizilecek binlerce militan hristiyan sitesine bakabilir. Bu zamana dek çoğu Satanist diğer yanağını çevirdi. Bunun artık değişmesi gerekiyor.

 

Şeytan’dan Ruhani Savaş Mesajı

 

Her şeyi dengesinde tutmak için bir pozitif, bir de negatif tarafları vardır — Evrenin varoluşunun devamını sağlar. Olması gereken kötü ve korkunç şeyler vardır, yıkıcı, ölümcül şeyler; ve ayrıca iyi ve mucizevi, hayat dolu, yaratıcı oluşumsal şeylerin de olması gerekir. Görünen o ki her biri rastgele bir biçimde gerçekleşecek ve yine görünen o ki böylece aynı şekilde sonsuza dek devam etmeli. Ancak bu doğru değil. Ve bu Benim Kendimin özü.

Dünya bunun ekseninde evrimleşecek. Bir şeyi yapmanın her zaman farklı bir yolu vardır. O yol çok uzaklarda. Ancak yine de olanaklı bir yol var. Yıkım ve dehşet her zaman diğer bir yol olarak kalmayacak. Ancak yıkım ve dehşetin dünyadan silindiği ana kadar dünyanın işlediği şekilde çalışmalısınız. Zamanı gelince gelecek o vakte dek, bu Benim — Mükemmel Denge. Bu gerekli. Yıkım ve yaratım.

Zaman henüz gelmediği için ve siz de gelmeyen zamanda olduğunuz için, yıkım ve yaratım Benim ellerimde olduğu gibi sizin de ellerinizde. Bunları gerçekleştirmekten sakınmayın. Bu çözümler yerine daha barışçıl çözümlerin geleceği zamana dek dünyayı dengede tutmalısınız. Yıkmaktan çekinmeyin. Yaratmaktan çekinmeyin. Beni DİNLEYİN. Tüm benliğinizle yaratın. Tüm benliğinizle yok edin. Yıkıma uğrattığınızda yıkıma uğradığınızdan daha çok yarattığınızda yaratılmayacaksınız. Şimdi daha mı yaratılmışsınız? Burada mısınız ya da yok mu oldunuz? Buradasınız. Ben burada olduğum süre boyunca burada olacaksınız, ki bu da sonsuzluğa tekabül eder. Dediklerimi dinleyin. Eğer size yaratmanızı söylersem — yaratın. Ve mükemmellik ve zevkle yapın. Ve eğer size yok etmenizi söylersem, yok edin. Tereddütte kalmayın. Tüm görkeminizle ve zevkle yok edin; evet, size yok ettiğinizden zevk almanızı söylüyorum.

-Şeytan/Lucifer

28/04/2005 tarihinde kişisel olarak dikte ettirildi

 

Satanistler İçin Ruhani Savaş Eğitim Programı

 

Teknikler için- kime ya da nasıl psişik olarak saldıracağınız konusunda- Şeytan’dan ve onun Demonlarından yardım isteyin. Bilmeniz gereken şeyleri size verecekler. Açıklığınızın olması yeterli.

Bu basit adım adım gösterilen bir programdır, eğer sürekli bir şekilde takip edilirse, altı ay içinde sonuçlar verecektir. Unutmayın, altı aylık süreç büyük bir öne adımdır ve daha da ileri düzey yetenekler için ön hazırlıktır. Beş dakika boyunca tümüyle ve temiz bir şekilde odaklanabildiğinizde, yetkin bir düzeye ulaşmış olursunuz. Verilen minimum sürelerden daha fazla üstünde çalışabilirsiniz. Daha da hızlı ilerlemek istiyorsanız bunları oldukça sık bir şekilde tekrarlayabilirsiniz, ancak programa sadık kalmanız önemlidir.

Kara kitabınızda ya da günlüğünüzde güçlü ve zayıf taraflarınızı not olarak yazmanızı öneriyorum; her önemli tecrübe, etki ya da hissettiğiniz her bir şey oldukça önemli. Kendinize meditasyonun nasıl hissettirdiğini sorun, meditasyondan sonra nasıl hissettiniz, sonraki gün nasıldı, ya da meditasyon sırasında bir problemle karşılaştınız mı vs.

 

Birinci Ay

 

Bu aşama günlük pratiklerle dolu bir aylık bir süreç alacak ve daha sonra ileriki aşamaya geçilecek.

 

1 ile 7. Günler Arası: Trans Egzersizleri

Bu çalışma için bağlantı: Trans Nedir, Transa Nasıl Girilir

8 ile 9. Günler: Alev Odağı

Bu çalışma için bağlantı: Alev Meditasyonu

10 ile 24. Günler Arası: İmgeleme Alıştırmaları

Rahat bir şekilde oturun ve aşağıda bulunan 1. görseli ekranınıza getirin. Rahatlayın ve bu görsele 3-4 dakika boyunca dikkatlice bakın. Görsele odaklanın ve odağınızın kaybolmasına izin vermeyin. Eğer odağınız kaybolursa, tekrar görselde toplayın.

Gözlerinizi kapayın ve görseli imgeleyin. Görsel zihninizden kaybolabilir ya da hareketlenebilir, sadece geri getirin. 3-4 dakika boyunca bunu yapın.

Daha aşağıdaki 4. görsel, Şeytan’ın mührünün bir alternatifidir. Bu alternatif, özellikle 1920-1930’lu yıllarda Avrupa’da bulunan Satanik Localarda kullanıldı. Bu sembol ve birkaç alternatif daha Şeytan Baphomet Kilisesi geç 1960’larda kurulmadan önceki ana sembollerdi.

Bu egzersiz ne işe yarar:
İmgeleme egzersizleri astral görümüzü oluşturur ve geliştirir. İmgeleme neredeyse tüm büyülerde gereklidir. Yoğun imgelemeyle enerjiyi, maddesel dünyada spesifik bir etki yaratmak için yönlendiririz. Hemen hemen materyal dünyadaki her buluşun önceden tasarlanmış bir fikri vardı [önce mucidin kafasında düşünüldü, sonra faaliyete geçildi anlamında]. Sonrasında bu fikire odaklanıldı ve somut bir etki yaratıldı. Düşünce, enerjiyle aynı çalışır. Bir ritüel sırasında ya da zihinsel bir çalışmada enerji yükseltilir. Temiz odak ve yoğun imgeleme enerjiyi yönlendirir. Kişi, bölünmeden odaklanırsa ve bir objenin görselini aklında beş dakika boyunca tutabilirse, kişi imgelemede ustalaşmış olur.

 

Yukarıdaki günler için görsel:

13, 14 ve 15. Günler:

Aynı adımları yapın ancak 2. görsel ile ilerleyin:

16, 17 ve 18. Günler:

Aynı adımları yapın ancak 3. görsel ile ilerleyin:

19, 20 ve 21. Günler:

Aynı adımları yapın ancak 4. görsel ile ilerleyin:

22, 23 ve 24. Günler:

Aynı adımları yapın ancak 5. görsel ile ilerleyin:

 

25. ve 26. Günler: Duyular Üzerine Meditasyonlar

 

1. Yukarıda verilen ilk görseli tekrar ekranınıza getirin. Rahatlayın ve zihninizi boşaltın.

2. Görsele 2 dakika boyunca dikkatlice bakın.

3. Şimdi, görseli gözleriniz kapalı imgelemek yerine, gözleriniz açık bir şekilde 2 dakika boyunca imgeleyin. Görsele o kadar odaklanmalısınız ki onun harici hiçbir şeyi göremiyor olmalısınız.

4. Şimdi, gözlerinizi kapayın ve 3-4 dakika boyunca görseli imgeleyin.

Bu egzersiz ne işe yarar:
Bu egzersiz, gözleriniz açık odak sağlarken astral görünüzü daha da güçlendirir. Zihninizdeki pasif bölgeleri daha da açar, eğitir, geliştirir ve güçlendirir.

27-31. Günler Arası: Duyular Üzerine Meditasyonlar

1. Rahat bir şekilde oturun, gözlerinizi kapayın ve zihninizi boşaltın.
2. Saatin tik tak sesi gibi ya da çan çınlaması gibi bir ses seçin ve 2 dakika boyunca kafanızda bu sesi oynatmaya, duymaya çalışın.
3. Kadife kumaş ya da halı gibi bir eşya seçin ve 2 dakika boyunca onu hissetmeye çalışın.
4. Gül ya da tütsü kokusu, -artık ne isterseniz- seçin ve 2 dakika boyunca o kokuyu burnunuza getirmeye çalışın.
5. Tuz, şeker, ya da bal gibi bir yiyeceğin tadını seçin ve 2 dakika boyunca dilinizde hissetmeye çalışın.

Bu egzersiz ne işe yarar:
Bu egzersiz, astral duyuları geliştirir. Bu egzersizi düzenli olarak uygulayarak astral duyma, dokunma, tatma ve koklama duyularınızı geliştirip güçlendireceksiniz.

 

İkinci Ay: Çakraları Açma

 

1-4. Günler Arası: Üçüncü Gözü Açma

Bu egzersiz belli bir tonla ve titreşimle yapılır. Bu egzersizi en az 4 gün üst üste yapmalısınız. Üçüncü göze düzenli meditasyon yapmak, onu tamamen açıp enerji akışını sağlar. Bu egzersiz sadece gözü aktifleştirir. En güzel sonuçlar için fazladan çalışmalar yapmak ve bu çalışmalarda istikrarlı olmak gerekir.

Bu çalışma için bağlantı: Üçüncü Gözü Açma Meditasyonu

Eğer üçüncü gözünüzü çoktan açmışsanız, onun yerine bu meditasyonu yapın:

Bağlantı 1: Şeytan’dan Gelen Meditasyon

Bağlantı 2 (ilk bağlantıdaki meditasyonu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız öğrenmeniz amaçlı):  Temel Meditasyon

5. Gün: Taç Çakrasını Açma

Bu çalışma için bağlantı: Taç Çakrasını Açma Meditasyonu

Taç Çakranızı zaten açmışsanız, onun yerine bu meditasyonu yapın: Epifiz Bezi Meditasyonu

6. Gün: Boğaz Çakrasını Açma

Bu çalışma için bağlantı: Boğaz Çakrasını Açma Meditasyonu

Boğaz Çakranızı zaten açmışsanız, onun yerine Boğaz Çakranıza gök mavisi enerjiler soluyarak bu meditasyonu yapın: Çakra Soluma Meditasyonu

7. Gün: Kalp Çakrasını Açma

Bu çalışma için bağlantı: Kalp Çakrasını Açma Meditasyonu

Kalp Çakranızı zaten açmışsanız, onun yerine Kalp Çakranıza yeşil enerjiler soluyarak bu meditasyonu yapın: Çakra Soluma Meditasyonu

8. Gün: Güneş Çakrasını Açma

Bu çalışma için bağlantı: Güneş Çakrasını Açma Meditasyonu

9. Gün: Sakral Çakrayı Açma

Bu çalışma için bağlantı: Sakral Çakrayı Açma Meditasyonu

10. Gün: Kök Çakrasını Açma

Bu çalışma için bağlantı: Kök Çakrasını Açma Meditasyonu

Altıncı Çakrayı Açma

Bu çalışma için bağlantı: Altıncı Çakrayı Açma Meditasyonu

11-12. Günler: El Çakralarını Açma

El çakralarınızı açmış olsanız bile yine de bu meditasyonu el çakralarınıza enerji yönlendirmek adına kullanın. Programın ilerleyen kısımlarında ihtiyacınız olacak.

Bu çalışma için bağlantı: El ve Ayak Çakralarını Açma

16 ile 24. Günler Arası: Temel Meditasyon

Çakraları açma harici yapabileceğiniz en önemli meditasyon Temel Meditasyondur. Tüm dikkatinizle bunun üzerine çalışın.

25. Gün: Ayak Çakralarını Açma

Eğer ayak çakralarınızı zaten açmışsanız, o zaman ayakta dikilirken ayak çakralarınıza enerji soluyun ve eğer hava müsaitse dışarı çıkıp ayaklarınızı toprak ile temas ettirin. Ancak eğer buna imkânınız yoksa, herhangi bir zemin de iş görecektir. Bunu 7 nefes boyunca yapın ve birkaç dakikanızı enerji üstüne odaklanarak ve meditasyon yaparak geçirin. Eğer ayak çakralarınızı açmamışsanız, o zaman aşağıdaki meditasyonu uygulayın:

Bu çalışma için bağlantı: El ve Ayak Çakralarını Açma

26. Gün: 8, 9, 10, 11, 12 ve 13. Çakraları Açma

Eğer bu çakraları zaten açmışsanız, onun yerine bu çakralara altın renkte enerjiler doldurun ve Güneş gibi parladıklarını imgeleyin.

Bu çalışma için bağlantı: Omuz, Şakak ve Bel Çakralarını Açma

27. Gün: Duruişiti Noktalarını Açma

Bu çalışma için bağlantı: Duruişiti Noktalarını Açma

28. Gün: Durugörü Noktalarını Açma

Bu çalışma için bağlantı: Durugörü Noktalarını Açma

29. Gün: Çakra Döndürme

Bu çalışma için bağlantı: Çakra Döndürme

30 ve 31. Günler: Tam Çakra Meditasyonu

Bu çalışma için bağlantı: Tam Çakra Meditasyonu

 

Üçüncü Ay

 

Gün 1 – 5:

Aşağıdaki meditasyon, enerjiyi çağırmakla ilgilendiğinden en önemli meditasyondur. Enerji manipülasyonu, tüm zihin gücünün/büyünün temelidir. Farklı enerjilerin nüanslarını hissedebilmek, onları çağırabilmek ve yönlendirebilmek gücün temelidir.

Önümüzdeki beş günlük alıştırma, Temel Meditasyona dayanacaktır. Ama aurayı genişletmek yerine, enerjiyi etere geri soluyacaksınız. Enerjiyi içinize çekin ve enerjiyi nefes verin, her nefes vermede geri gönderin. 15 nefes için yukarıdakileri yapın.

Bu alıştırma ne yapar:

Bu alıştırma; insanlara, nesnelere enerji solumanızı; sigilleri ve tılsımları güçlendirmenizi ve enerjinizle dilediğiniz her şeyi programlamanızı sağlayacaktır. Bu alıştırma aynı zamanda sizi bu programdaki bir sonraki adıma hazırlayacaktır – elementlerle çalışma.

 Gün 6 – 13:

Ektoplazma, kehanet sırasında dumanlar eşliğinde gördüğümüz bir maddedir.

Önümüzdeki üç gün boyunca Ektoplazma ile çalışacağız. Ektoplazma, ağlarken bulutlarla birlikte gördüğümüz maddedir. Bu küçük bir formdur, ancak başlamanıza yardımcı olacaktır.

Mum ışığı bu alıştırma için mükemmeldir. Burada mum rengi önemli değil, elinizde ne varsa onu kullanın.

Siyah bir aynanız varsa, bunu kullanmak isteyeceksiniz, ancak diğer benzer aksesuarlar da işinizi görecektir. Normal bir ayna veya bir kase koyu veya siyah sıvı bile kullanabilirsiniz.

1. Sessiz, loş ışıklı bir odada oturun.

2. Rahatlayın ve trans durumuna geçin. Bu derin bir trans olmak zorunda değildir, sadece odaklanmanız yeterlidir.

3. Aynaya veya sıvı kasesine bakın ve bir noktaya gözünüzü dikin. Sonunda bulutların oluştuğunu görmelisiniz.

4. Yumuşak bir şekilde yoğunlaşmalarını ve kalınlaşmalarını isteyerek bu bulutlara konsantre olun.

5. Bu alıştırmanın yedi ila dokuzuncu günleri arasında, nazikçe ve yavaşça gözlerinizi aynadan ayırın. Hala önünüzdeki bulutları görebilmelisiniz. Onlara iki ila üç dakika odaklanmaya çalışın.

 6. Gözlerinizi kırpın, el ve ayak parmaklarınızı hareket ettirin ve kendinizi transtan nazikçe çıkartın.

Gün 10 – 13:

Yukarıdaki alıştırmayı tekrarlayın, ancak beşinci adımda ektoplazma top şeklinde olacaktır.

Ektoplazma Hakkında:

Ektoplazmaların birçok farklı astral kullanımı vardır. Dünya dışı varlıklar bunu insanlardan çok daha güçlü bir biçimde kullanırlar. Bu, birçok [insan] kaçırmadan önce oluşan, zaman ve hafıza kaybının olduğu buluttur. Ektoplazma kişiyi görünmez yapabilir ve ayrıca ölüm ritüelleri ile öldürmek için de kullanılabilir. Bu maddeyi üretmede yeterlilik kazanıldıktan sonra, çalışma amacı ile uyumlu olan belirli renklerde oluşması sağlanabilir.

Ektoplazmanın en yaygın kullanım örneği medyumluktur. Ektoplazma, çağrılmış ruha kendini göstermesi için bir şey verir. Ektoplazma, bir düşünce formu yaratırken, onun daha güçlü doğmasında yardımcı bir etkiye sahip olabilir.

Gün 14 – 17:

Bu alıştırma kesintisiz bir konsantrasyonla beş dakika boyunca gerçekleştirebildiğinizde, ustasınız demektir.

Kalem, kurşun kalem, top, saç tokası, kaşık gibi dört basit nesneyi bir araya getirin -her ne olursa. Sadece nesnenin basit ve görselleştirilmesi kolay olduğundan emin olun.

1. İlk nesneyi alın ve 1 – 2 dakika ona odaklanın.

2. Gözlerinizi kapatın ve o nesneyi 1 – 2 dakika gözünüzde canlandırın

3. Gözlerinizi açın ve önünüzdeki nesneyi havada görselleştirin. Odadaki başka hiçbir şeye değil, yalnızca nesneyi görmeye odaklanmalısınız.

4. Yukarıdakileri nesnelerin geri kalanıyla tekrarlayın.

Gün 18 – 20:

Aşağıdaki alıştırma ile görselleştirmelere sesler ekleyeceğiz. Bu alıştırma astral duyuları büyük ölçüde güçlendirir.

Gün 18:

Bir duvardaki saati gözünüzde canlandırın ve tik taklarını duyun. Bu herhangi bir saat olabilir, ancak ne kadar basit olursa, başlamak için o kadar iyi olur. Şimdi saati gözünüzde canlandırın ve tik taklarını duyun. Bunu üç ila dört dakika boyunca yapın.

Gün 19:

Büyük bir şenlik ateşi hayal edin ve alevlerin çatırdamasını duyun.

Gün 20:

Bir gölü, nehri veya okyanusu gözünüzde canlandırın ve dalgaların gürlediğini duyun.

Gün 21 – 26:

Gün 21:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Büyük bir açık hava ateşi hayal edin. Odunların çıtırdamasını duyun ve sıcaklığı hissedin, hatta kokusunu alın. Bunu 5 dakika boyunca yapın.

Gün 22:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Suda yürüdüğünüzü veya içinde yüzdüğünüzü hayal edin. Bu bir göl de olabilir, nehir de olabilir, okyanus da olabilir. Suyu tıpkı oradaymışsınız gibi hissedin, duyun ve koklayın. Bunu 5 dakika boyunca yapın.

Gün 23:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Toprağın üzerinde çıplak ayakla yürüdüğünüzü hayal edin. Bir çiftlikteki toprakların üzerinde yürüdüğünüzü imgeleyebilirseniz en iyisi olur, zira bu toprak elementine çok yakındır. Çıplak ayaklarınızın altındaki toprağı hissedin ve havadaki hafif esintiyi duyun ve hissedin, ve toprağın kokusunu alın. Bunu 5 dakika boyunca yapın.

Gün 24:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Rüzgara karşı yürüdüğünüzü imgeleyin. Rüzgarın teninize karşı estiğini hissedin ve rüzgarın kulaklarınıza gelen gürlemesini duyun. Üzerinize esen taze havayı koklayın. Rüzgarın içine yürüdüğünüz her adımı hissedin. Bunu 5 dakika boyunca yapın.

Gün 25:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2 Kendinizi soğuk bir ortamdayken imgeleyin. Gittikçe soğuduğunuzu hissedin. Soğuk rüzgarın üzerinize estiğini hissedin. Hayatında kar tecrübesi olanlar (zira bazı kardeşlerimiz tropik ortamlarda yaşıyor ve herkes ömründe kar görmedi) kendilerini kar ve buzlar içinde imgeleyebilirler. Ayağınızın altındaki karın kütürdemesini duyun. Karı hiç tecrübe etmemiş olanlar da sadece kendilerini soğuk bir ortamda tecrübe edip bütün astral hislerini kullanabilirler. Bu egzersizi 3-4 dakika yapın, daha uzatmayın.

Gün 26:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Çölün içinde yürüdüğünüzü imgeleyin. Yakıcı sıcağı ve kavurucu mekandaki kuru, sıcak rüzgarı hissedin. Ayaklarınızın altındaki sıcak kumları ve vücudunuzun gittikçe ısındığını hissedin. Bu egzersizi 3-4 dakika yapın, daha uzatmayın.

 

Bu egzersizler astral hislerinizi geliştirmekle birlikte aynı zamanda ateş, su, toprak ve hava elementleriyle çalışmanıza da bir giriş olacaktır. Bu elementleri invoke ederek kendimizi olağanüstü miktarlarda sıcaklık, soğuk ve başka aşırı şeylere karşı dayanabileceğimiz noktalara kadar güçlendirebiliriz. Bunun yanında ateş invoke etmek ve yönlendirmek pirokinezinin çok önemli bir noktasıdır. Ateş elementini invoke edip kendimizi sıcak tutabiliriz ve su elementiyle de soğuyabiliriz, durum neyi gerektiriyorsa. Tibetli keşişler inisiyasyon geceleri çırılçıplak soyunup ıslak bir çarşafa sarılı bir şekilde buz gibi soğuk dağlarda geçirirlerdi. Sabah geldiğinde eğer ki inisiye sınavı geçtiyse çarşaf sıcak ve kuru olurdu, ve inisiyenin etrafındaki buz ve kar erimiş olurdu. Tibetli keşişler bunları ateş invoke ederek başarırlardı.

1920-1930’ların Almanyası’ndaki Satanik Localar ateş elementini suikastler için kullanırdı. Bu element invoke edilip hedefe yönlendirildiği zaman hedefin kanını kelimenin tam anlamıyla kaynatırdı.

Hava elementi doğru invoke edildiği zaman levitasyon meydana getirir. Elementleri invoke edip doğru bir şekilde yönlendirerek havayı da etkileyebiliriz.

Gün 27 – 31:

Sonraki beş gün boyunca trans durumuna girin ve bir sahneyi gözünüzde canlandırın.

27 ve 28. günlerde, hayvanlar ve bitkilerle açık havada bir sahneyi gözünüzde canlandırın. Tüm astral duyularınızı bunda kullanın. Havayı koklayın, esintiyi hissedin ve hayvanların havlamasını ya da her neyse onu duyun. Etrafınızdaki her şeyi gerçekten oradaymış gibi görün ve aynı anda her şeyin farkında olun.

29 ila 31 gün arasında, kendinizi insanların olduğu bir odada veya işlek bir caddede hayal edin. Bu insanların konuşmalarını gerçekten oradaymışsınız gibi duyun. Alanın kokusunu alabilir, insanların hareket ettiğini görebilir, trafiğin seslerini duyabilir, insanların konuşmalarını duyabilirsiniz. Her şeyin bir anda farkında olmaya çalışın.

Yukarıdakileri kesintisiz beş dakika boyunca yapabildiğinizde, geçmiş olursunuz.

Bu alıştırma ne işe yarar:

Bu alıştırma astral duyularınızı güçlendirir, zihninizin alanlarını açar ve onları ciddi büyü pratiği için güçlendirir.

Dördüncü Ay

Gün 1 – 2:

*Bir insan veya hayvanla birleşmeyi bitirdiğinizde, auranızı ve çakralarınızı iyice temizlediğinizden emin olun, çünkü onların düşünceleri veya inançları size bulaşabilir. İster bitki ister insan olsun, bu işte yeniyken her zaman sağlıklı bir varlık seçin.

 1. Bir nesne seçin, bu bir kristal, bir masa olabilir – odanızdaki herhangi bir şey. Yeni başlayanlar, taş veya zar gibi tek bir malzeme olan bir nesneyle başlamalıdır.

2. Rahatlayın ve trans durumuna geçin.

3. Bir veya iki dakika önünüzdeki nesneye bakın ve ardından gözlerinizi kapatın. Nesneyi görselleştirin.

4.Şimdi nesneyi zihninizde, içine girebileceğiniz kadar büyütün ve girişinizi gerçekleştirin.

5. Nesne ile bir olun ve astral duyularınızı açın. Ne görüyor, duyuyor, kokluyor, hissediyorsunuz? İçerisi soğuk mu sıcak mı? Hangi hisleri hissediyorsunuz? Nesne bir masanın veya sert bir yüzeyin üzerindeyse, o yüzeyi *hissedin*.

Gün 3 ve 4:

Yukarıdakilerin aynısını yapın, sadece bu sefer bir bitki kullanın. Bu bir ağaç veya hatta bir ot bile olabilir. Ev bitkiniz yoksa, bu egzersizi açık havada yapmak isteyebilirsiniz. Bitkinin canlı olması önemlidir.

Bitki egzersizi ile bitkinin kökleri boyunca toprağı *hissedin*. Bu bitki, dışarıdaysa çevresindeki diğer bitkilere göre nasıl hissediyor?

Gün 5-8:

 Şimdi yukarıdakinin aynısını yapın, ancak bu sefer bir hayvanla birleştirin. Herhangi bir hayvanın yakınında değilseniz bu hayvanı görselleştirebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa, evcil hayvanınızdan birini seçin ve evcil hayvanınızla birleştirin. Onun gözleriyle görün, kulaklarıyla duyun; ayaklarının altındaki zemini veya toprağı hissedin. Evcil hayvanınızın vücudu nasıl hissediyor? Evcil hayvanınız sıcak mı? Soğuk mu? Aç mı? Evcil hayvanınız ortamda ne kokluyor? Onun burnunu kullanın. Evcil hayvanınızın aklında ne var? Hayvanlar vizyonlarla düşünür.

Gün 9 – 15:

 Şimdi, yukarıdakileri tanıdığınız bir kişiyle yapın. Her gün farklı bir kişi seçebilirsiniz. Onların akıllarıyla düşünün.

Yukarıdaki alıştırmalar ne işe yarar:

Pek çok işe yarar. Bunlar *çok* önemlidir. Ustalaştığınızda, yukarıdaki alıştırmalar size şu becerileri kazandıracak:

 • Biçim değiştirme
 • Hayvanlarla iletişim kurma
 • Başkalarının akıllarına düşünceler sokmak ve hatta zihinlerini ele geçirmek
 • Elektronik ekipmanı ve aletleri tamir edebilme yetisi- sorunu öğeyle birleşerek bulabilirsiniz.
 • Düşünceleri başkalarının zihninden çıkarıp bilgi edinebilme
 • İnsanlarda ve hayvanlarda hastalıkları teşhis edebilme
 • Öğrenciler bunu, önemli bir sınavda hangi soruların yayınlanacağını bulmak amacıyla öğretmenleriyle birleşmek için kullanabilir.

Bu Kısmı Detaylıca Okuyup Devam Etmeden Önce Anlamanız Önemlidir

 

Buraya kadar gelebilenler, bu saatten sonra önemli bir seçim yapmalıdır. Bu noktadan sonraki meditasyonlar oldukça tehlikeli olabilir. Burada tecrübe üzerinden konuşuyorum. Teorik eğitsel olasılıklar üzerinden konuşan ve bu meditasyonlar ve psişik pratikleri doğrudan uygulamamış bir sürü yazar var. Size ileriki meditasyonlarla birlikte *kendi* kişisel tecrübelerimi aktaracağım. Unutmayın- BUNLAR BENİM KENDİ KİŞİSEL TECRÜBELERİMDİR VE TECRÜBELERİMDEN BAZILARI SİZDE GÖRÜNEBİLİR YA DA GÖRÜNMEYEBİLİR, HEPİMİZ AYRI BİREYLERİZ, ANCAK BU MEDİTASYONLAR *OLDUKÇA* ETKİ SAHİBİ, GÜÇLÜ VE TEHLİKELİDİR.

Fiziksel veya zihinsel bir sağlık sorununuz varsa
Psikiyatrik veya beyninizi/sinir sisteminizi etkileyen *herhangi bir* ilaç kullanıyorsanız
Tansiyonunuz yüksekse
Menopozdan kaynaklı ateşiniz çıkıyorsa
Depresyondan şikâyetçiyseniz
Kendinizi %100 bir kesinlikte tanımıyorsanız
Hamileyseniz
Nöbet geçirtecek bir hastalığınız ya da epilepsiniz varsa

Size şiddetle geri dönmenizi ve problem yaşadığınız ya da hâlâ ustalaşmanız gereken meditasyonlar üzerinde çalışmanızı öneririm. Daha güvenli meditasyonları kullanarak yukarıda bahsedilen problemlerin üstesinden geldiğinizde, hazır olduğunuzu düşünüyorsanız yavaş ve emin adımlarla devam edebilirsiniz. Açıklayayım:

Takip eden meditasyonlarda elementleri invoke ediyor olacağız. Şimdi- işte neler olabileceğinin birkaç örneği:

Ateş invoke etmek sizin vücut ısınızı arttıracak. Ne kadar nefes yaptığınıza bağlı olarak bu seviye değişecektir (elementlerle tecrübesi olmayanların sadece 7 ve daha azı kadar tekrarda yapması önerilir). Ustalarda bile 20 nefes aşırı olabilir. İlk kez ateş invokasyonu yaptığınızda, muhtemelen ya çok az hissedeceksiniz ya da hiç hissetmeyeceksiniz. SAKIN OLA DAHA FAZLA YAPABİLECEĞİNİZ GAFLETİNE DÜŞMEYİN! Büyük olasılıkla invokasyonun etkilerini saatler sonra gözlemleyeceksinizdir. Ateş invokasyonunun ortaya çıkabilecek etkileri vücut ısısının artması, sıcak basması/hararet sonrası YANIYORMUŞ hissine benzer bir his uyanması, uykusuzluktur. Su, ateşin zıttı olduğundan, buna karşılık olarak bir geri tepme meydana getirmesiyle depresyona da girebilirsiniz. Bu etkiler birkaç saat ya da birkaç güne kadar uzayabilir.

Hava invokesi, sinir sistemini aşırı uyarabilir. Hava, sizi asabi ve aşırı hassas yapabilir, yine bu da aynı şekilde invoke ettiğiniz miktara bağlı olarak birkaç saat ya da birkaç gün süren etkiler hâlinde kendini gösterecektir.

Bundan dahası var ancak bunu başka bir yazıda, her element için ayrı şekilde yazacağım. Her zaman aşırıların insanı oldum ve gözüpektim, bu yüzden meditasyonlarda kendime hiçbir zaman limit koymadım, yine de sağduyum vardı. Şimdi, bu elementleri bir süre boyunca invoke etmiş kişiler olarak, ısı derecesinin uçlarına karşı dirençli hâle geldik, vücutlarımızı irademizle ısıtabilir ya da soğutabiliriz ve pirokinezide, kryokinezide ve diğer astral yöntemlerde ustalar olabiliriz. Acı yoksa kazanç da yok.

Eğer hâlâ devam etmek istiyorsanız, size şiddet ve ısrarla bu egzersizlerin nasıl sizi etkilediğine dair bir kara kitapta ya da günlükte not tutmanızı öneriyorum. Diğerleri etrafta ufak çalışmalarla uğraşırken sizin elementlerde ustalaşmanız demek, büyünün üst düzey formlarından birinde ustalaşmanız demektir.

Elementleri invoke etmenin iki yolu vardır. Birisi benim yaptığım gibi tam invokasyondur (onları geri üflemiyor ve içimde tutuyorum, ancak bu en tehlikeli olanıdır) ve diğer yolsa daha kolay olanıdır. Bu yolda elementi içinizde tutmaz ve etere geri solursunuz. Bununla çalışabilirsiniz.

Hepimizin belirli elementlere dair güçleri ve zayıf noktaları vardır. Neredeyse tümümüzün ruhunda elementsel dengesizlikler vardır. Takip eden meditasyonlar bu durumu düzeltecek.


 

Gün 16: Ateş İnvokesi

Bu çalışma için bağlantı: Ateş İnvoke Etme

Gün 17:

Bugün, rahat bir şekilde oturun ve ateş invokasyonundan sonra nasıl hissettiğiniz üzerine meditasyon yapın. Geçen 24 saat içinde neler hissettiniz? Elementleri yönlendirip kontrol edebilmek adına onları *hissetmek* oldukça önemlidir.

Gün 18: Hava İnvokesi

Bu çalışma için bağlantı: Hava İnvoke Etme

Gün 19: Su İnvokesi

Bu çalışma için bağlantı: Su İnvoke Etme

Gün 20: Toprak İnvokesi

Bu çalışma için bağlantı: Toprak İnvoke Etme

21 ile 31. Günler Arası:

Bu bağlantıya gidip elementlerin özelliklerini okuyun. Hangi elementte eksikliğiniz varsa bu 11 günlük süreçte o element üzerine çalışın ve dengeyi yakalayın.

 

Beşinci Ay

 

Gün 1: 

Altın-beyaz renk kullanarak koruma aurası yapın.

Bu çalışma için bağlantı: Koruma Aurası

Gün 2: Ruh Üzerine Meditasyon

Ruhun elementlere karşılık gelen özellikleri şunlardır:

İrade ateş elementindendir, akıl ve hafıza havadandır, hissiyatın tüm yönleri su elementindendir ve bilincin tüm yönleri üç elementi birbirine bağlayan toprak elementindendir.

1. Transa girin ve kendi ruhunuza odaklanın, ruhunuzun/astral bedeninizin farkında olmaya ve onu hissetmeye çalışın ve onun üzerinde meditasyon yapın.

2. Ruhunuzun bölümlerine uygun olarak yukarıda belirtilen unsurların her yönü üzerinde meditasyon yapın.

Bu alıştırma ne işe yarar:

Bu alıştırma önemlidir, çünkü ruhunuzun her yönünü büyü yapmak için biler. Kendi içinizdeki bu yönleri etkilemenizi ve ayrıca ustalaştığınız zaman diğerlerinin yönlerini de etkilemenizi sağlayacaktır. Sonunda, pratik yaparak onları güçlendirmeyi veya ortadan kaldırmayı öğreneceksiniz.

Gün 3: Astral Bedeniniz Üzerine Meditasyon

Transa girin ve fiziksel bedeninizdeki astral bedeniniz üzerinde meditasyon yapın. Astral bedeninizi hissetmeye çalışın ve onun farkında olun. Astral bedeninizi fark ettiğinizde, hissedebildiğinizde ve ona odaklandığınızda, günlük aktiviteleriniz sırasında aşağıdakileri yapın:

Aşağıda Franz Bardon’ın “Initiation Into Hermetics” adlı kitabından bir alıntı yer almaktadır:

*Not: Bardon’un çalışmalarına pdf olarak kolayca erişilebilir. Bardon, bilgisini “Wilhelm Quintischer”[1] olarak bilinen bir Alman Satanistten çaldı. Quintischer’ın yazıları hazır bulunmaz. ‘Bağnazca’ davranan Yeni Çağcılar, bundan bahsetmeyi ihmal ediyorlar.

“Mesela yolda yürüyorsam, yürüdüğüm gerçeğini değil, ruhumun astral ve maddesel ayaklar ile hareket ettiğini ve yürüdüğünü düşünürüm. Aynı şey kollara ve diğer tüm parçalara da olur. Herhangi bir eylemi bu şekilde en az on dakika boyunca başarabiliyorsanız, bu alıştırmada mükemmel bir şekilde ustalaşmışsınız demektir.

Baş dönmesi veya denge bozuklukları gibi yan etkiler olmadan buna ne kadar uzun süre dayanabilirseniz, sizin için o kadar iyi. Bu nedenle, önce kısa bir süre için küçük hareketlerle başlamanız ve bunları daha sonra istediğiniz kadar uzatmanız önerilir. Bunu deneyimlemek oldukça önemlidir çünkü bu çalışma, uygulayıcının astral veya zihinsel kürelerle çalışmasından gelen sonuçlara göre, maddesel vücutla astral bir bağ kurdurmasının yanı sıra herhangi bir işi zihinsel olarak da başarıyla tamamlayabilmek için imkân tanıyacaktır. Böyle bir iş, majikal [büyüsel] olarak tanımlanır. Uygulayıcı, bu noktadan sonra neden inisiye olmayanların veya büyüde kendini eğitmeyenlerin, büyü ritüellerinde başarıya ulaşmadığını kesinlikle anlayacaktır. Çünkü bu tür insanlar, ritüeli büyüsel olarak gerçekleştirecek kapasiteye sahip değillerdir, yani diğer bir deyişle; maddesel dünyayla, zihinsel ve astral açıdan çalışmaya hazır değillerdir.

Bir başkası üzerinde şifa uygularken, çalıştığınız astral beden hem kendinizinki hem de şifa enerjisini alan astral bedendir.

Bu çalışmayı yaparken kişi dokunuluyormuş gibi bir hisse kapılabilir veya ruh hâlindeki bir başkası tarafından [rıza dahilinde] kişinin içine girme bile gerçekleşebilir.

Astral bedeninizle temasa geçmek ve bunun farkında olmak çok önemlidir. Hell’de ikamet eden iki sözde ‘ölü’ ile doğrudan çalıştım. Kendilerine ‘Ölü’ denilmesinden hoşlanmazlar. Yalnızca fiziksel beden ‘ölü’dür. Bu dünyadan ayrılanlar, ruh formunda olsalar da [henüz reenkarne olmamışlarsa] oldukça canlıdırlar. Bir kişiyle ilk kez karşılaştığımda, astral elimi tuttu ve öptü. Ruh formunda olanlarla çalışırken, kişi astral bedenini de kullanacaktır. Bu, ruh formundaki bir başkasından dokunulduğunu veya hatta [rıza ile] girildiğini nasıl hissedebilir. Astral bedenin kullanımı ayrıca büyü, şifa ve benzeri işler için de gereklidir. Ruhsal güçte ilerlemek için ruhunuzun farklı yönleri hakkında keskin bir farkındalığa sahip olmanız önemlidir.

[Ek Bilgi:

[1] Friedrich Wilhelm Quintscher (3 Ekim 1883 – 8 Mayıs 1945), kendi takma adı olan Rah Omir Quintscher ile daha iyi bilinen, Neopagan Adonizm dininin önemli bir Alman üyesiydi ve aynı zamanda ünlü bir okültist ve ayin büyücüsüydü (?). 1922’de Orden Mentalistischer Bauherren (Zihinsel Mimarlar Düzeni) olarak bilinen bir grup kurdu ve 1928’de kapattı ve üyelerini başka bir okült gruba, Fraternitas Saturni’ye katılmaya yönlendirdi. Adonistic Society of Franz Sättler’e katılmaya devam etti, ancak muhtemelen Sättler’in sevgilisi ve sekreteri Justine Schnattinger yüzünden bu grupla arası açıldı. Adonistik Toplumdan ayrılan Quintscher, kendi ezoterik grubu Atescha-Taganosyn aracılığıyla Adonizmi daha da yaymaya devam etti.[1]

[https://en.wikipedia.org/wiki/Friedrich_Wilhelm_Quintscher]

Gün 4 ve 5:

Rahatlayın ve transa girin.

Sınırsız bir uzayın, bir boşluğun merkezinde olduğunuzu hayal edin. Ne yukarısı, ne aşağısı, ne de yanlar vardır. Bu sınırsız alan, siyah-mor renge yakın, ultraviyole ışıkla doldurulur. Bu, ışığın daha hızlı, daha yüksek dalga boyudur; insan ruhunun bir parçası olan görünmez ışık tayfı. İnsan ruhu ışıktan yapılmıştır. Ana çakralar, görünür ışık spektrumundan oluşur. İnsan ruhunu oluşturan daha yüksek ve daha düşük ışık dalga boyları vardır.

Temel meditasyonunda öğrendiğiniz gibi tüm vücudunuzla bu enerjiyi soluyun.

Bu eter/akaşa enerjisini isteyerek, irade göstererek ve odaklanarak çekin. Böylelikle enerji taşınacak ve gerçeklikte ortaya çıkacaktır.

[Bunu yaparken olumlamalar her zaman kullanılmalıdır].

Kaynak: “Initiation into Hermetics”, Franz Bardon

*Not: Bardon’un çalışmalarına pdf olarak kolayca erişilebilir. Bardon, bilgisini “Wilhelm Quintischer”[1] olarak bilinen bir Alman Satanistten çaldı. Quintischer’ın yazıları hazır bulunmaz. ‘Senden daha kutsal’ davranan Yeni Çağcılar, bundan bahsetmeyi ihmal ediyorlar.

Gün 6:

1. Hafif bir transa girin.

2. Ateş elementini içinize çekin ve nefes verirken hepsini kök çakranıza yönlendirin, böylece yoğunlaşsın.

3. Bunu beş nefes boyunca yapın.

4. Meditasyon yapın ve kök çakranızdaki sıcaklığı hissedin.

Bunu yapmaktan rahatsızlık duyuyorsanız, su elementini sakral çakranıza yönlendirmeyi değiştirebilirsiniz. Ya birini yap ya diğerini.

 Bu alıştırmanın yaptığı şey, sizi bir elemente konsantre olmanız ve onu yönlendirmeniz için eğitmektir. Bu, vücudunuzun dışında da yapılabilir ve gelişmiş büyü için bu beceriye ihtiyacınız olacak. Yine de ağırdan alınmalıdır. Bu oldukça ileri. Ateş elementi kundalininizi harekete geçirecektir. Elementleri vücudun belirli bölgelerine yönlendirmek iyileştirme için kullanılabilir.

ATEŞ ELEMENTİNİ ASLA KALBİNİZE VE BEYNİNİZE DOĞRULTAMAYIN!! Bu çok tehlikeli olabilir ve bu organlarda kalıcı hasara neden olabilir.

Gün 7:

Bu sayfadaki[link] talimatları uygulayın

Benim önerim yeşili kullanarak düşünce formunu kendinize para çekmek için programlamanız. Komutu kısa ve öz yaptığınızdan emin olun ve bu paranın kendiniz için saklayabileceğiniz ve istediğiniz gibi harcayabileceğiniz para olduğunu ekleyin. Para, düşünce formunun gücüne bağlı olarak bir hafta veya daha kısa sürede size gelmelidir.

Yakında son derece gelişmiş büyüye gireceğiz ve komutlara uyan, nesnelerin içinde tutulabilen çok gelişmiş elemental düşünce formları yaratacağız; nesneyi işini yapması için bırak ve görev tamamlandıktan sonra geri dönsün.

Gün 8:

Auranızı istediğiniz bir şeyi çekecek şekilde programlayın. Buradaki sonuçlar şaşırtıcı olabilir. Mesele şu ki, auranı ihtiyacın olan her şeyi kendine getirtmek için kullanabilirsin. Kolay bir şeyle başlayın ve yavaş yavaş daha zor şeyler üzerinde çalışın. Çok zor bir şeyi denemek başarısızlıkla sonuçlanabilir ve cesaret kırıcı olabilir. Ayrıca, istediğiniz şey fiziksel olarak mümkün olmalıdır. Her türlü zihin çalışması, istediğinizi elde etmek için mevcut en kolay yolu kullanacaktır, bu nedenle spesifik olduğunuzdan emin olun.

Örneğin, para çekmek için bir olumlama yapılırken, sadece para çekmek için olumlama yapılırsa, para gelebilir ve hatta kişinin elinde olabilir, ancak bu bir banka veznedarı veya kasiyerinki gibi olabilir [yeterince iyi olumlama kurmazsanız, para elinize ulaşır fakat size ait olmayabilir] veya para ona ait olabilir veya bir başkası tarafından alınabilir.

1. Hafif bir transa girin

2. Enerji soluyun. [Temel Meditasyonundaki gibi.] Beyaz veya altın çok amaçlıdır ve kullanılabilir, ancak istediğinize bağlı olarak istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Onunla parıldayana kadar tüm varlığınızı bu enerjiyle doldurun.

3. Şimdi, auranızı programlayın. Olumlayın: Auram bana __________’yı kolayca ve zahmetsizce çekiyor. Bunu birkaç kez söyleyin; 5-10 kez.

4. Şimdi bunu aklınızdan çıkarın ve bunun hakkında düşünmeyin. Yeterince güçlüyseniz, auranızın size getirmesi için programladığınız şey kısa sürede gelmelidir.

 Bir örnek vermek gerekirse, belirli bir CD istedim. CD’nin baskısı tükenmişti ve hiçbir yerde bulunamıyordu. Hiçbir mağazada veya internet satış noktasında yoktu. Bir sabah auramı CD’yi bana getirmesi için programladım. CD’yi o öğleden sonra bedavaya aldım.

Şimdi, akışına bırakmalı ve çoğu durumda auranızın çekmesi için programladığınız şeyi aramalısınız, ama mesele şu ki – auranız yeterince güçlüyse, istediğiniz şey orada olacaktır.

Gün 9:

Eter/akaşa ile çalışmanın ve ona hakim olmanın önemi nedeniyle, bu alıştırmayı Dördüncü ve Beşinci Günlerde [yukarıda] yaptığımız gibi tekrarlıyoruz.

Gün 10:

1. Orta derinlikte bir transa geçin, dünkü egzersizde olduğu gibi akaşa/eter soluyun ve tüm varlığınızı onunla doldurun.

2. Bunu on nefes boyunca yapın ve sonra bu enerjinin size verdiği his üzerine 10-15 dakika meditasyon yapın.

3. Bu meditasyonun anahtarı kendine güvendir.

Akaşa ile çalışarak, gelişmiş büyü için gerekli olan elementlerde ustalaşmayı öğreneceksiniz.

Kaynak: “Inititation into Hermetics”, Franz Bardon

*Not: Bardon’un çalışmalarına pdf olarak kolayca erişilebilir. Bardon, bilgisini “Wilhelm Quintischer”[1] olarak bilinen bir Alman Satanistten çaldı. Quintischer’ın yazıları hazır bulunmaz. ‘Senden daha kutsal’ davranan Yeni Çağcılar, bundan bahsetmeyi ihmal ediyorlar.

Gün 11 – 20: Astral Projeksiyon

Bu yeteneğe zaten sahip olanlarınız, onu güçlendirmek ve mükemmelleştirmek için çalışsın. Gerçek astral projeksiyon sadece bilincinizi başka bir yere yerleştirmek değildir, ruhunuzun bedeninizden ayrılmasını istemektir.

Astral projeksiyon yöntemleri kendimiz kadar bireyseldir. Bir kişi için işe yarayan, bir başkası için işe yaramayabilir. Bu hedefe ulaşmakta zorluk çekenleriniz için Koruyucu Demonunuzdan sizinle birlikte çalışmasını istemenizi tavsiye ederim. Koruyucunuzu tanımıyorsanız, Şeytan’a gidin ve sizinle çalışması için size bir Demon göndermesini isteyin.

Önünüzdeki yedi gün boyunca astral projeksiyon üzerinde çalışın. Aşağıdaki linkte astral projeksiyonda kullanılan farklı yöntemler ve bilgilendirici bir pdf kitap bulunmaktadır. Lütfen bunları inceleyin ve vücudunuzdan çıkmak için çalışın. Unutmayın, geri gelmek için, kendinizi bedeninizin içinde imgeleyin, yatağınızda uzandığınızı veya sandalyenizde oturduğunuzu veya her ne yapıyorsanız yaptığınızı hissedin ve tekrar orada olacaksınız. Ruhunuzun tekrar yerleşmesine izin vermek için zaman ayırdığınızdan emin olun, aksi takdirde günlerce kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Birkaç dakika hareketsiz yatın ve yavaşça kalkın, sonra biraz yemek yemek gibi fiziksel bir şey yapmaya çalışın.

Astral projeksiyon egzersizi için bağlantı

Gün 21:

Hedefleriniz kişiselse ve kendinizle alakalıysa, enerjiyi invoke etmek ve çalışmayı kendi üzerinizdeki enerji ile gerçekleştirmek daha uygundur.

Enerjiyi evoke etmek ise farklıdır. Büyüler başkaları için olduğunda, kendiniz üzerinden kullandığınız enerji, gönderdiğiniz kişi ile bağlantı kuracağından, enerjiyi evoke etmek önemlidir. Hem lanetlemede hem de iyileştirmede, bariz sebeplerden dolayı bu istenmeyen bir durumdur. Kullandığınız enerji evrenden alınmalıdır. Gelişmiş yetenek seviyelerine ilerlemek için elementlerin hem invoke hem de evoke edilmesinde ustalaşmak çok önemlidir.

Ateşi Evoke Etmek

Transa girin ve bir ateşin ortasında olduğunuzu hayal edin. Isıyı hissedin, alevlerin tıslama ve çatırdamasını duyun ve yanmayı hissedin. Şimdi, o ateşi önünüzde duran bir küre haline getirmeye ve yoğunlaştırmaya başlayın. Ateş elementini her yönden önünüzdeki küreye çekin. Küreye ne kadar çok ateş elementi yönlendirirseniz, o kadar yoğun, maddesel ve sıcak olur. Bunu yaparken sıcaklığı hissetmelisiniz. Ateşi ne kadar sıkıştırır ve yoğunlaştırırsanız, sıcaklık o kadar çok artar. Aslında kelimenin tam anlamıyla bir fırında olma hissine sahip olmalısınız.

Şimdi ateş küresinin dağılmakta olduğunu gözünüzde canlandırarak onu çözün – onu bir araya getirişinizin tam tersi. Onun dağıldığını, gücünü ve sıcaklığını kaybettiğini ve sonunda hiçliğe dönüştüğünü görselleştirin.

Kaynak: “Initiation Into Hermetics”, Franz Bardon

Gün 22: Hava Evoke Etmek

Transa girin ve havanın ortasında olduğunuzu hayal edin, tüm odayı onunla doldurun. Havayı her yönden aynı anda önünüzdeki bir küreye çekin. Küreyi hava elementiyle doldurun ve havayı toplayın. Yüzüyormuş gibi çok hafif hissetmelisin. Havayı küreye doldurmayı bitirdiğinizde, ateş küresinde yaptığınız gibi onu da çözün.

Gün 23: Su Evoke Etmek

Transa girin ve bir okyanusun veya gölün ortasında olduğunuzu hayal edin. Su elementini her yönden çekin. Suyu ilk başta soğuk bir buhar olarak hissedin, vücudunuza yaklaştıkça suyu yoğunlaştırdıkça buz gibi bir soğukluk hissetmelisiniz. Şimdi, su elementini önünüzdeki bir kürenin içine toplayın ve sonra onu ateş ve hava ile yaptığınız gibi çözün. Bırakın buharlaşıp hiçliğe dönüşsün.

Gün 24: Toprak Evoke Etmek

Transa girin ve aynı anda her yönden kile benzer gri bir cisim çekin. Onu kendinize yaklaştırdıkça daha çok kahverengileşsin, toprak gibi zengin ve daha yoğun hale gelsin. Odayı tamamen toprak elementinin ağır kütlesi ile doldurun ve bir küre şeklinde sıkıştırıldığını görselleştirin. Vücudunuzda onun ağırlığını, yerçekimini ve baskısını hissedin. Bittiğinde, diğer elementlerle yaptığınız gibi çözün.

Gün 25: Ateş elementini kullanmak

Ateş elementini tekrar evoke edin ama bu sefer önünüze bir bardak ılık su alın, ateşi her yönden çekin ve su bardağına yoğunlaştırın.

Bu alıştırmada şeffaf bir bardak kullanmak en iyisidir. Ateş elementiyle suyun giderek ısındığını hayal edin.

Başarılı olursanız, suyun sıcaklığı birkaç derece artacaktır. Bittiğinde, suyun tadına bakabilirsiniz ve eğer başarılı olduysanız alışılmadık bir tadı olmalıdır.

Daha sonra, ılık suyun sıcaklığını yükseltebileceğinizi fark ettiğinizde, daha soğuk suyla çalışın ve aynısını yapın.

26 ile 28. Günler Arası: Renklerle Çalışma-1

Üç adet açık renkli nesne seçin. Hepsinin dokusu ve hissiyatı aynı ancak renkleri farklı olmalı. Hepsini teker teker elinize alın ve hissedin. Gözlerinizi kapayın ve biraz daha hissetmeye çalışın.

Nesneyi elinizde tutup parmaklarınızı üstünde gezdirirken rengi imgeleyin. İçinizden şunu söyleyin:

“(rengin ismi) renk bana böyle hissettiriyor ve ben bu rengi ileride hissettiğim zaman tanıyacağım.”

Bu egzersizi ne kadar çok yaparsanız o kadar çabuk renklerin verdikleri hisleri kendilerine özgün ve belirgin şekilde hissetmeye başlarsınız. Enerjiyi hissedebiliyor olmanız farklı renklerin hissiyatını yakalamaya çalışırken önemlidir. Bu ayrıca onları invoke ve evoke ederken, auraları görmeye çalışırken de yardımcı olacaktır.

29 ile 31. Günler Arası: Renklerle Çalışma-2

Bu çalışma için bağlantı: Renk Meditasyonu

 

Altıncı Ay

 

Önümüzdeki 31 gün boyunca nerede olduğunuzu değerlendirmeniz ve zayıf olduğunuz noktalar üzerinde çalışmanız gerekiyor. Günlüğünüze/kara kitabınıza bakın ve kendinize karşı dürüst olun. Kendinizi tanımanız çok önemlidir.

6 Aylık Programı Tamamladınız!

Bununla birlikte, altı aylık program tamamlanıyor. İlerlemek ve ustalaşmak için zayıf olduğunuz alanlarda çalışmanız önemlidir. Programa dahil edilen tüm meditasyonlar, size ileri düzey büyü çalışması için güçlü bir temel sağlayacaktır. Yakında bunun üzerine inşa edilecek daha gelişmiş başka bir program oluşturacağım. Bu programlar arasında, mükemmelleştirmeniz gereken alanlarda çalışmak için iki hafta veya daha fazla ara vermeniz önemlidir. Bu meditasyonlar, doğru yapılırsa, size çok daha kolay gelecek olan daha gelişmiş uygulamalar için güçlü bir temel oluşturacaktır.

Ruhsal Savaşçılar olan bizler gizlice çalışmalıyız.

Şeytan ve Demonlar ne yapacağımız konusunda bize rehberlik edecektir.

 

 

“Altı Aylık Ruhani Savaş Eğitim Programı” hakkında 5 yorum var

  1. Esenlikler,

   Buda, düşmanın Centil ruhaniyetini bozması için gönderdiği birisidir. Bizimle bir ilgisi yoktur. Ancak paganlardan çaldığı bazı tekniklerin uygulanması güvenlidir ve bu teknikler de zaten diğer inançlardaki güvenli tekniklerle beraber Joy of Satan bünyesinde toplanmıştır. Yine de bu tekniklere meraklıysanız kendi başınıza araştırıp uygulamanızı önermiyorum, çünkü Yüksek Rahip ve Rahibeler, zaten bunları Tanrıların kontrolünden geçiriyor ve güvenli teknikleri önümüze sunuyor, öbür türlü tam ruhaniyet kanalları açılmadığı için yıkıcı bir ruhani tekniği “yararlı” algılamak işten bile değildir.

   Ayrıca soruları artık buradan değil, forumlardan cevaplıyoruz. VPN ya da daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle birlikte siteye girebilir ve kayıt olabilirsiniz.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Evet, erkektir ve bedeni de vardır. Biz Şeytan’ın sadece ruh formunda dolaşan bir varlıktan öte olarak bedenen ve ruhen ölümsüzleşmiş birisi olduğunu, ve bilgeliğini bize aktardığını, onun bu başarısını aynı şekilde elde edebilmemiz adına bizi eğittiğini biliyoruz.

   Ayrıca soruları artık buradan değil, forumlardan cevaplıyoruz. VPN ya da daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle birlikte siteye girebilir ve kayıt olabilirsiniz.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir