Astral Projeksiyon Egzersizleri

Kaynak Astral Projeksiyon hakkındaki Joy of Satan yazısıdır.

Astral projeksiyon ruhunuzun bedeninizden gerçekten ayrıldığı fenomendir. Türkiye’de bu sıklıkla “astral seyahat” diye çevrilse de dünyadaki okült çevreler sıklıkla “Astral  Projection” (“Astral Projeksiyon”un Türkçesi) ve “Astral Travel” (“Astral Seyahat”in Türkçesi)ı farklı fenomenler gibi gösterilmiştir. Genellikle Astral Projeksiyon daha bilinçli, planlı ve teknikli yapılana, Astral Seyahat de yanlışlıkla, bilinçsiz, rastlantı eseri veya psikoaktif maddelerin etkisindeyken yapılana denir. Bu ayrımı yapmayan çevreler de var; ama biz arada ayrım olduğunu bilmeniz ve hangisinden bahsettiğimizi de anlamanız amacıyla Astral Projeksiyon ifadesini kullanacağız.

Astral projeksiyon yapınca ruhunuz bedeninizden ayrılır. Bu, transa girip iradenizi ve bilincinizi başka, belli bir yere gönderdiğiniz uzaktan görüden (“remote vieiwing”) farklıdır. Aşağıdaki iki meditasyon temel rehberlik niteliğindedir. Daha detaylı bilgi isteyenler (ve İngilizcesi olanlar, zira bu kitapların Türkçe tercümesi bulunmamakta) sayfanın sonundaki PDF’leri indirebilirler. İngilizcesi olmadığından bu belgeleri inceleyemeyenlerin endişelenmesine de gerek yok, zira bu meditasyonlar da son derece yeterlidir.

1. Meditasyon

Bu meditasyon biraz tuhaf hissettirebilir. Ciddi bir şekilde astral projeksiyon yapmak istediğinize kesin olarak emin olun, zira herhangi bir şüphe veya tereddüt sizi bedeninizde tutabilir. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahatlamış olmanız gerekmektedir. İlk birkaç sefer en zor olanlarıdır. Diğer her şey gibi, istikrarlı bir şekilde pratik yapmak bunu da kolaylaştıracaktır; hatta en nihayetinde derin bir transa girmeniz bile gerekmeden istediğiniz zaman anında projeksiyon yapabileceğiniz noktaya bile gelebilirsiniz. Bazı insanlara astral projeksiyon diğerlerinden daha kolay gelir, zira bunu geçmiş hayatlarında yapmışlardır. Ama pratikle herkes başarılı olacaktır.

 1. Tamamen rahatlayıp transa geçin. Artık vücudunuzu hissedemeyeceğiniz noktaya kadar rahatlayıp o kadar derin bir transa girdiğiniz zaman hazırsınız.
 2. Fiziksel bedeninizin içindeki astral bedeninizi, onu içinizde tutan şeyin 7 çakranız olduğunu imgeleyin. Burada çakralar renkli kapı kolları gibi düşünülebilir.
 3. Dönmekte olan her bir çakrayı alıp dönmesini durdurun, ve sonra bir kapı kolunu döndürüp açarmışçasına daha önce dönmekte olduğu yönün tersine çeyrek tur döndürün. Bunu her bir çakraya tek tek yapın.
 4. Sonra rahatlayın ve bedeninizden çıkmaya çalışın.

2. Meditasyon

Bu daha çok bir hazırlık egzersizi niteliğindedir. Bu meditasyon yukarıdakine kıyasla fazla güçlü değildir, ancak astral projeksiyon yapmada kademe kademe ilerlemek isteyenler için daha az yoğun bir tecrübe sunacaktır.

 1. Yukarıdaki egzersizde olduğu gibi yatın ve rahatlayın. Sonra transa geçin. Sanki havada süzülüyormuşçasına bir his içinde olana kadar rahatlayın.
 2. Şimdi, sol astral kolunuzu kaldırın. Fiziksel kolunuzu kaldırmayın, sadece astral kolunuzu kaldırdığınızı imgeleyin. Bunu hayal etmeniz gerekiyor, ama enerji de yönlendirildiği ve odaklanan yeri takip eder.
 3. Sağ astral kolunuzu kaldırıp yüzünüze dokunun.
 4. Sonra iki astral elinizi birbirine dokundurun, kavuşturun, astral ellerinizi hissedin.
 5. Şimdi aynı şeyi iki astral bacağınız ve ayaklarınız için yapın.
 6. Sonra tüm astral bedeninizin fiziksel bedeniniz üzerinde veya odada başka bir yerde süzüldüğünü hayal edin ve orada olmaya odaklanın. Sadece yatın ve bunun üzerine bir süre odaklanın.

Bu egzersizi sık yaparsanız en nihayetinde astral projeksiyon da ardından gelecektir.

Daha detaylı bilgi için:

Treatise on Astral Projection, Robert Bruce [PDF halinde]

CIA Remote Viewing Manual [PDF halinde]

“Astral Projeksiyon Egzersizleri” hakkında 37 yorum var

 1. Merhaba, astral projeksiyon biraz korkutucu. Tam olarak ne için yaptığımızı da anlamadım yani bedenimizden çıktıktan sonra öylesine gezinmek maksadıyla mı? Bu yüzden ben lucid rüyayı denemek istiyorum aslında, zararlı mıdır? Lucid rüya ile hayatımızla ilgili yada geleceğimizle ilgili bir şeyler öğrenebilir miyiz? Hayattan soğuyup rüyaya bağlanma gibi sıkıntılar yaşar mıyız ve nasıl yaparız?

  Ben küçüklükten beri lucid rüya görüyordum oyüzden ilgimi çekiyor bu konu son zamanlarda hiç görmüyorum.

  1. Esenlikler,

   Astral projeksiyonda korkutucu olan nedir acaba? O “bedene geri dönememe” hikayelerinden bahsediyorsanız, çoğunlukla şehir efsanesinden ibaretler sadece. Astral projeksiyon aracılığıyla bir yerler gezilebilir, bilgi edinilebilir, maji yapmak için direkt hedefe gidilebilir veya astral tapınak kurup çalışmalar yapılabilir. Hiçbir siddhi işlevsiz değildir.

   Lucid rüya çalışması da yapabilirsiniz, zararlı olacak bir tarafı yok. Rüyalarınızda geçmiş veya gelecekten bilgi almanız mümkündür, zira uykudayken zihnin mantıksal tarafı daha kapalı, sezgisel tarafı daha aktiftir. Ama alacağınız bilgilerin netliği de sizin sezgilerinizin gücüne göre değişir. Hayattan soğuma gibi bir durum olacağınıysa pek zannetmiyorum, ama kişinin karakterine göre değişeiblir. Her halükarda aklıselim hareket ederseniz olası sıkıntıları en aza indirgeyebilirsiniz.

   İyi geceler.

 2. Esenlikler,

  Öncelikle bu güzel konu için çok teşekkür ederim, ben daha önce astral seyahat üzerinde bayağı çalıştım ama kötü varlık görme korkunç varlık görme olasılığı yüzünden bu çıkışı asla gerçekleştiremedim “Türk Korku Filmleri” gibi şeyler beynimi iyice yıkamıştı şuan arınıyorum, konuları okudukça bilgilendim astral denemelerimi yapacağım.

  Asıl sormak istediğim soru ise bir yazınızda okumuştum, tam olarak neresiydi hatırlayamadım ama astral boyuttaki savaşı kazandığımızdan ve sadece ellerinde bu fiziksel dünya kaldığından bahsetmiştiniz, bundan yaklaşık 1 sene önce belki biraz daha erken olabilir bir video izliyordum astral boyuta çıkış ile ilgili, adam orada bize astrale çıkışı anlatıp çıktıktan sonra rehber meleğinizi çağırmamızı söylüyordu, kendisinin rehber meleği çok güzelmiş bir bayanmış vb, fakat astrale çıkış hikayerinden birtanesini anlatırken başından geçen bir olayı anlattı dediki “Astrale çıktım, tekrar rehber meleğimi çağırdım, gelen rehber meleğim bana bu sıralar astralde fazla gezinmememi bu odadan dışarı çıkmamı ve gözümün önüne gelen veya herhangi bir yerde bir simge görecek olursam hemen astral projeksiyonu sonlandırıp geri dönmemi ve uzun bir süre uğramamı söyledi, su sıralar ortalık bayağı karışık dedi ve gitmem gerekiyor diyip gitti.” Anlattığı simge satanizm simgesiydi, işte tam olarak merak ettiğim yer burası bu adamın rehberliğini yapan varlık diğer dinlerin meleklerimiydi, o anda ortalığın karışık olması dışarı çıkma demesi vb bizim kazandığımız savaş esnasındamı oldu bu olay o savaş mıydı acaba? aklıma bu yazıyı okuyunca geldi şahsen, belki bu şahsıda tanıyorsunuzdur.

  Ek olarak bizim astral projeksiyona çıktığımız zaman direk özgürce her istediğimizi yapabilecek bir imkanımız varmı, yoksa bizimde rehber bir demon çağırma şansımız ve bize yol göstermesini istememiz gereklimi, rehber demon ile birlikte koruyucu demonumuz ve bu tür diğer demonlarda “Succubis vb” orada yanımızda olabilirlermi?

  Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

  1. Esenlikler,

   Evet doğru, astral düzeyde savaşı kazandık. Elbette astral düzlemde hala düşman var, ancak demek istenilen artık bizim zaferimizin garantilenmiş olması ve de dediğiniz gibi artık dünyanın temizlenmesi gerektiğidir.

   Bahsettiğiniz kişi belli ki düşmana bağlı bir insan. Evet, düşman artık astral düzlemde baskınlığını kaybettiği için her şeyi kontrol edemiyor. Bu insana uyarıları da herhalde bir köle daha kaybetmemek, Gerçeği öğrenmesini engellemek içindir. Belli ki düşman inançlarından gelen bir ‘melek’ bu varlık. Bu dediğiniz kişi kim bilmiyorum, düşmana bilerek ve isteyerek köpeklik yapanlarla fazla ilgilenmiyoruz.

   İkisi de olur. Astralde isterseniz tek başınıza dolaşın, isterseniz de Tanrılardan yardım alın. Tanrı/ça eşiniz varsa Onu da çağırabilirsiniz. Özellikle de astral tapınaklar, Demon’ları davet etmek için güzeldir.

   İyi günler.

 3. Merhaba ben bunu ilk kez yapiyorum ama transtayken ellerim uyuştuktan sonra gerisi gelmiyor nedeni nedir ? Güç meditasyonlarınıda yapiyorum ( 40 gunluk olan) .Cevaplarsaniz sevinirim .Tesekkurler .

  1. Esenlikler,

   Bilinçaltınızda astral projeksiyondan çekiniyor olabilirsiniz, genelde en yaygın sebep budur. Veya sadece astral bedeninizi bilinçli bir şekilde yönlendirmeue henüz alışmadınız. Her halükarda ikisinin de çözümü daha fazla pratiktir. Sonunda başaracaksınız.

   İyi günler.

  2. Merhaba ben ateistim ve astral seyahat yapmak istiyorum yani en azından ruhani bir gücün olduğuna dair. Astral seyahat yapabilir miyim ? Yoksa Satanist mi olmam gerek

   1. Esenlikler,

    Sitemizde birçok yerde belirttiğimiz gibi; belli siddhi‘ler (kısaca “yetenekler”; telekinezi, telepati, astral projeksiyon gibi şeyler) üzerine çalışmak ve güç meditasyonu/yoga yapmak için Satanist olmak zorunlu değildir. Bizim dinimize girmenin avantajı direkt Tanrıların koruması ve rehberliği altında olduğumuzdan ötürü daha kolay, rahat ve güvende gelişebilmemizdir. Ancak elbette Satanizm’in sizin için uygun din olduğuna %100 emin olmadan aramıza katılmamalısınız, bunun da altını her yerde çiziyoruz. Doğal olarak bu noktaya kadar da herkese açık olarak sunduğumuz bütün bilgileri özgürce kullanabilir ve ruhani fenomenlerin gerçekliğini ve geçerliliğini kendi varlığınız içinde görebilir, dünya bakışınız ve iç dünyanızı genişletirken hayatınızı da zenginleştirebilirsiniz.

    İyi günler!

 4. Selamlar astral seyahat ile ilgili bazı meraklarım var. Seyahate başladığımızda sınırsız bir dünyanın kapıları açılıyor diye okudum bir çok yerde, mesela ben bir kitap okumak istiyorum ama bu kitabı şuan almam mümkün değil. Astral seyahat yapıp o kitabın satıldığı yere gidip, kitabı okuyabilirmiyim,okuduktan sonra bedenime geri döndüğümde okduuğum şeyler aklımda kalıyormu , yada astral seyahatteyken gördüğüm şeyleri not alıp notları odamda bir yere koyup bedenime geri döndüğümde o notlara ulaşabilirmiyim ? biraz bilim kurguya kaçıyor gibiyim sorduğum sorularla ,şunuda merak ediyorum : saat gece 12 .00 da astral yapmak için bedenimden çıktığımda nasıl bir zaman diliminde seyahate başlıyorum ,yani aynı zaman diliminde bedensel değilde ruhsal olarakmı devam ediyorum. Umarım anlatabilmişimdir sorularımı cevaplarınızı merakla bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

  1. Esenlikler,

   Sırasıyla:

   Evet*, evet*, eh**,

   Astral düzlemde zaman daha “akışkan” olabilse de yine de vardır; ve siz fiziksel dünyaya projeksiyon yaparsanız zamanın akışı konusunda fark hissetmezsiniz.
   *: Bunları sorunsuzca ve istikrarlı bir şekilde yapabilmek için yeterince gelişmiş olmanız gerekir.
   **: Tam olarak bunu yapmanız için de yine gelişmiş olmanız gerekir, ve yine yeterince gelişmiş ve bu yetenek üzerine çalışmış bazı insanlarda fiziksel bir kitaba sadece dokunarak içindeki bilgileri “soğurabilme” yeteneği mevcut. Bunun astral bir karşılığı da vardır.

   İyi günler.

   1. Kitabın içindeki bilgileri soğurabilmeyle ilgili çalışmanın, varsa linkini atabilir misiniz?

 5. 1. meditasyondaki çakra döndürüp açma şeyini anlamadım ne tarafa döndürüceğiz ve nasıl açıyormuş gibi yapacağız?

  1. Esenlikler,

   Çakralar doğal olarak belli bir yöne dönerler, bu bazen kişiden kişiye veya durumdan duruma değişebiliyor. Ama atıyorum çakralarınızın normalde saat yönünün tersine dönüyorlardıysa onları durdurup, bu sefer de çeyrek tur saat yönünün tersine döndürüyorsunuz. Bir nevi kapı açar gibi.

   İyi akşamlar.

   1. şimdi belli bir yöne dönen çakrayı durduruyoruz ve döndüğü yönün tersine çeyrek tur döndürüyoruz doğru mı anladım? yoksa yine döndüğü yöne mi çeyrek tur döndürüyoruz? bir de kapı kolu gibi mi hayal edeceğiz ve renkleri çakraların renkleri mi olacak?

    1. Esenlikler,

     Evet, ilk dediğiniz gibi ters yöne çeyrek tur döndürüyoruz. Kapı kolu örneği oldukça güzel; ancak çakralar piramit şeklinde girdaplardır. Ve evet, her bir çakranın kendi rengini de imgelerseniz daha iyi olur.

     İyi geceler.

 6. sitede lucid rüyayla ilgili konu bulamadığım için buraya yazıyorum.
  rüyada zamanın hızlı aktığını söylüyorlar yani rüyada birkaç dakika, gerçekte bir saat falan ediyormuş. Eğer bu gerçekse lucid rüyadayken meditasyon yapmak iyi olmaz mı? Hayatımızın büyük kısmını uyuyarak geçiriyoruz uykudaki zamanımı da değerlendirmek istiyorum. Ben Lucid rüya gördükten saniyeler sonra uyanıyorum. Rüyada daha uzun kalmak ve lucid rüyaya girmeyi kolaylaştıracak teknikler var mı?

  1. Esenlikler,

   “Satanik lüsid rüya” egzersizi diye bir şey şu ana kadar görmedim, olduğunu sanmıyorum. Olmamasının sebebi de büyük ihtimalle, zaten internette bu konuda oldukça dolu dolu kaynak, rehber ve bilgi bulunmasındandır. Zamanında araştırdığım kadarıyla Türkçede bile işe yarar ölçüde kaynak var bu konuda. Biraz kolaçan ederseniz bulursunuz eminim ki. Tabii daha çok eğlenceli bir aktivite olarak bakın, çünkü rüya görürken/uyku sırasında gelişim olmuyor. Yani üzgünüm, dediğiniz rüyanızda meditasyon olayı pek mümkün değil. Rüyanızda nefes egzersizi yapamazsınız (uyanırsınız), mantra titretemezsiniz (bir zahmet), anca imgeleme. Ama unutmayın ki uyku çalışma değil, dinlenme zamanıdır. Vücut da, zihin de, ruh da dinlenme ve güç toplama halindedir. Hatta eterik beden vücuttan geçici olarak ayrılır ve etraftan enerji toplar, kendini yine aktivite dolu bir güne hazırlar. Dolayısıyla bu sürecin arasına girmek ne akıllıca, ne de verimli olacaktır.

   İyi akşamlar.

 7. Bir astral seyahat deneyinde astral seyahat yapabildiğini iddia eden insanların bulunduğu odadaki kitaplığın en üst rafına bir kitap koyuyorlar ve kitabın ismini öğrenmelerini istiyorlar. Oldukça fazla denek katılıyor ve kimse bilemiyor. Ne düşünüyorsunuz bu deney hakkında?1

  1. Ya kontrollü karşıtlık tekniğidir ve deney yaptığını iddia eden kişi veya kişiler bunu bilerek böyle gösteriyordur, ya da astral projeksiyon yaptığını iddia eden insanlar manyaktır ve aslında yapamıyorlardır. Hiçbir şekilde bu yapılan uydurma deney astral projeksiyon hakkındaki gerçeği öne sürmüyor ve bir süre kendinizi geliştirip yeterli pratikle kendi başınıza yaparak görebilme imkanınızın olması da cabası. Bu tür şeyler sizleri aldatmamalı, sonuçta kendi iradeniz ve sabrınızla gözlerinizle de göreceksiniz. Eğer böyle bir isteğiniz veya planınız varsa çakralarınızı temiz ve güçlü tutun, (ki her zaman yapmanız gereken bir şeydir, hayatın her dalında olduğu gibi astral projeksiyon yapmada da önemli bir nokta) boşluk meditasyonunda ustalaşın, her gün birden fazla çakra döndürme ve derin trans pratikleri yapın. Zamanla rahatlıkla astral projeksiyon yapabilmeye başlayacaksınız. Böyle yazdığımda çok zor bir uğraşmış gibi görünmüş olabilir, ancak değil ve yeterli seviyeye ulaştığınızda kolaylıkla yapabileceksiniz.

 8. Astral projeksiyon yapıldığında tam olarak nerden başlarız yani gerçekte o anda Dünya’da mı oluruz?Astral bedenimiz vücudumuzdan ayrıldığında odamızdamı oluruz o an yoksa ne bileyim birden farklı bir bölgede/diyarda/evren falan mı oluruz?

  1. Astral projeksiyon yapmak sizi farklı bir bölgeye ışınlamaz, genel olarak okuyucularımızın astral projeksiyon hakkında endişelerinin veya sorularının bu kadar yoğun olmasının nedeni günümüz medyasının beyin yıkamasına dayanıyor ne yazık ki.

   Evet, astral projeksiyon yaptığınızda ruhunuz bedeninizden bir süreliğine ayrılır ve fiziksel olarak bulunduğunuz yerden başlayarak astral boyuta erişim sağlarsınız.

 9. Mesela bedenden çıktıktan sonra eşyalarla fiziksel etkileşime geçebilirmiyiz? Ve bedene nasıl döneceğiz? Hiç dönmessek ne olur?
  Teşekkürler

  1. Astral projeksiyon sırasında fiziksel etkileşime geçemezsiniz, hayır. Bir de birçok kişi “bedene nasıl geri döneceğiz?” sorusunu soruyor ve belli ki bu konuda kafaları epey karışık ancak sanılanın aksine bunda zor hiçbir şey yok. Yalnızca fiziksel bedeninize odaklanarak vücudunuza dönmek istemeniz yeterli.

   Hiç dönmezseniz olmaz. Sonuçta fiziksele bağlı yaşayan canlılarız, ayrıyeten bu zaten mantık dışı bir olasılık.

 10. Ya ben ne kadar odaklansam olmuyor en sonunda uykuya dalıyorum çıkamıyorum ne yapmam gerek oturarak yapsam olurmu

  1. Esenlikler,

   Nasıl rahatsanız öyle yapın, zamanla pratik yapmaya devam ederek gelişeceksiniz. Ancak spam yapmayın.

   İyi günler.

 11. Merhabalar,
  Astral projeksiyon esnasında yanına gideceğim kişinin psişik açıklığı yeterliyse beni görebilir mi?

  1. Üçüncü gözle bağlantılı bir konu. Eğer üçüncü gözü çok güçlüyse evet, sizi görebilir bile. Ancak çoğu kişinin güçlü değildir, dolayısıyla en fazla sezinlemekle kalırlar.

 12. Merhabalar,
  Astral projeksiyon çalışmasını tamamladıktan sonra çakralarımı aynı şekilde bedenime mi yerleştireceğim?

  1. Esenlikler,

   İlk meditasyon ile yaptıysanız, astral projeksiyondan sonra çakralarınızı döndürebilir ve temel meditasyon yaparak ruhunuza odaklanabilirsiniz. Bu opsiyoneldir.

   İyi günler.

 13. Esenlikler

  Başka şehirde yaşayan bir dostum ile aynı anda astral projeksiyona geçerek daha önce anlaştığımız yerde buluşabilmemiz ve iletişim kurabilmemiz mümkün mü?

  1. Esenlikler,

   İkiniz de ruhani olarak açık ve güçlü bireylerseniz, evet. Biraz ekstrem bir iletişim şekli olduğunu düşünsemde, yapılabilecek bir olay.

   İyi akşamlar.

 14. İlk kez bu gün yaptığım 1. meditasyon yönteminizle başarılı oldum.Tabii 40 günlük meditasyonun daha 3. gününde olduğumdan (spiritüelliğe yeni olduğumdan) yaşadığım deneyim de daha toy kalıyor.Ancak kendime bunu sorun etmiyorum,ilerledikçe her şey daha net olacak.Benim yapmak isteyipte yapamamaktan yakınan dostlara söylemek istediğim;aslında zorluğu zihninizde daha da büyütüyorsunuz.Elbette kolay değil ancak yapamamak diye bir şeye inanmıyorum.Bu aktiviteye sistematik ve kararlı bir disiplinle (mesela her gün 1 saatinizi ayırmak gibi) yaklaşıldığında zaman içinde her şey otomatikleşmeye başlıyor.Çok daha net imgelemeyi çok daha kısa ve öz bir şekilde yapabilmeye başlıyorsunuz.Ve bana göre en değerlisi bundan keyif almak.Yaptığınız işi keyif aldığınız ve zamanınızı bununla geçirmekten zevk aldığınız için yapmalısınız.Bu siteyi keşfetmeden önce gündelik işlerimden arta kalan zamanla telekinezi,enerji topu,bileklerime enerji yükleyip yumruk atmak gibi sadece o an haz aldığım şeyler yapıyordum.Ayrıyetten zihni daha sakin yapacak aktiviteler arasında yoga rutinleri de var.Birde şahsi tecrübeme dayanarak squat,şınav,mekik ve yapılabiliyorsa spor salonunda ağırlıkla squat,benchpress ve sırt çalışmakta bende çok büyük rahatlamaya sebep oluyor ve konsantrasyonumu arttırıyor.Fiziksel bedenim yorulduğunda zihnimde daha net seçebiliyor.Tabii herkeste olur mu bilemem.Kas ağrısı da sonuçta bir nevi sızı yaratan bir şey,belki bu insanlarda zihinsel bulanıklık yaratabilir.Yönteminiz için teşekkürler.Adeta çölde serin bir nehire rastladım.

  1. Esenlikler,

   Fark etmeniz gerçekten güzel olmuş aslında. Evet, spor yaptıktan sonra enerjiyi hissetmede ve enerjinin akışında bir artış oluyor. Bu yüzden bazıları spordan sonra yoga yapmak öneren kişiler de vardır. Bazıları ise(bu daha çok bir doğu pratiği) dövüş sanatları üzerine antreman yaptıktan sonra enerjiyi sirküle etme meditasyonu yapar. Bu daha kalıcı ve güçlü bir enerji akışı yaratır vücutta. Sonuç olarak daha sağlıklı, dinç, güçlü ve hızlı yenilenen bir vücut elde edilir.

   Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

   İyi günler.

 15. Esenlikler. Bir kaç astral deneyimim oldu. Hem yükselen bedenimi, hem astral bedenimde önümü ve arkamı, hem de sağı ve solu görebiliyordum. Nasıl bir his anlatamam, beynim algılamakta zorlanıyor ama astrale çıktığımızda fiziksel gözlerimiz olan noktalardan mı görüyoruz yoksa başka görme noktalarımız var mı astral bedenimizde? 360 derece görmek gibi ama çok tuhaf.

  1. Merhaba ;
   Öncelikle söylemem gerek astral bir deneyim yaşamamışsınız. Çıkmaya yaklaşmışsınız. Yüksek ihtimal şöyle oldu : kalp ritminiz hızlanmaya başladı , vücut ısınız artmaya başladı. Yukarıya doğru çekilme hissiyatı yaşadınız ve çıktığınızı imaje ettiniz lakin başaramadınız. Bu gayet normal. Çıkmanız için çakralarınızı aktifleştirmeniz , 3. Gözünüzü ve epifiz bezinizi güçlendirmeniz gerek.
   Kendi deneyimlerimi söylüyorum : Astral boyut ile burasında aynı kurallar işler. Süper güçleriniz yoktur. Arkanızı veya kendinizi 360° göremezssiniz. Bu boyutta ne iseniz astral boyuttada da osunuz. Bu boyutta olmayan göreceğiniz tek şey astral boyuttaki varlıkları , elementalinizi, başıboş ruhları ve adanmış bir SS iseniz tanrılarımızı görebilirsiniz.
   İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir