El ve Ayak Çakralarını Açma

Kaynak, Joy of Satan‘ın El Çakralarını Açma ve Ayak Çakralarını Açma sayfalarıdır.

El Çakralarını Açma

Bu egzersiz, istikrarlı bir şekilde yapıldığında el çakralarında bir enerji devresi kurar. Bu enerji şifa, diğer çakraları açma, enerjiyi eller aracılığıyla uygulama veya “Ölüm Dokunuşu” denilen Dim Mak gibi tekniklerde kullanılabilir. Aynı zamanda telekinezi (nesneleri zihin gücüyle hareket ettirme) ve pirokinezi (nesneleri zihnin ve auranın gücüyle yakma) konularında da yardımcı olur. Bu yeteneklerde ilerlemek için, nesnelerin aurasına etki edebilecek kadar güçlü bir aura gerekmektedir.

Bu egzersiz, enerjinizin el çakralarınızdan serbest bir şekilde akmasını sağlamak amacıyla en az günde bir kez yapılmalıdır.

 1. Rahatça oturun ve rahatlayın. Transa girmeye çalışın; transın derinliği ve konsantrasyonun seviyesi ne kadar yüksekse, sonuçlar o kadar iyidir, özellikle de bu egzersize başlanırken. El çakralarında bir enerji akımı açıldıktan ve akar hale geldikten sonra, bu her yerde istenildiği gibi yapılabilir.

 2. Ellerinizi birbirine bakacak şekilde hizalayın, parmak uçlarınız neredeyse birbirine dokunur halde ve gevşek olsun (parmaklarınız sayfanın yukarısındaki görselde olduğu gibi biraz eğik olabilir).

 3. Başparmaklarınızın ucuyla her iki elinizin avucuna da bastırın, tam boşluk olan kısma.

 4. Şimdi ellerinize yoğun bir şekilde odaklanın, özellikle de avucunuza. Başparmaklarınızla bastırdığınız kısımları hissedin.

 5. Tüm konsantrasyonunuzu odaklamaya devam edin ve avuçlarınızın arasında sıcak bir parıldama ve enerji hissetmeye başlayın.

 6. Ellerinizi birbirinden 2-5 santim uzaklaştırıp sonra yine parmaklarınızın neredeyse birbirine değeceği yakınlıktaki pozisyonuna geri getirmeye başlayın. Bunu yaparken avuçlarınızın arasındaki enerjiyi hissetmeye çalışın. Bunu pratik yaptıkça ve enerji güçlendikçe ellerinizi gittikçe arada daha çok mesafe olacak şekilde açarak ilerleyin, bunda gittikçe ilerleyerek enerjinizi elleriniz birbirinden 60-80 santim uzaktayken bile hissedebilecek noktaya kadar devam edeceksiniz.

 7. Şimdi yukarıdaki resimde olduğu gibi güneş gibi beyaz, sıcak bir ateş topu hayal edin. İlerledikçe renk de kullanabilirsiniz. Ellerinizin içindeki bu topun enerjisini ve ısısını hissetmeye devam edin. Bu karıncalanma veya zonklama gibi hissettirebilir. Bazı insanlar için bu enerji soğuk bile hissettirebilir. Burada yapılması gereken önemli şey enerji akışını sağlamak ve hissetmektir.

 8. Şimdi kollarınızı aşağıya salın ve rahatlayın. Enerjinin kollarınızdan aşağıya, ellerinize doğru akışına odaklanın. Bu da karıncalanıyor gibi hissedebilir ve kollarınızın alt kısmı ve ellerinizde pompalanma hissi olabilir (örneğin çok kan pompalandığında hissettirdiği gibi). Bu, enerjinin aktığına bir işarettir. Şimdi yukarıdaki 5-7. adımları tekrar edin.

 9. Yukarıdaki egzersizi 4 kez yapın.

Bu egzersiz el çakralarınızı gerçekten açmak ve kalıcı bir enerji akışı sağlamak için ne kadar süre gerekiyorsa bu olana kadar her gün yapılmalıdır. Doğru pratikle, elleriniz birbirinden 30 santim veya daha fazla uzaktayken bile ellerinizin arasında güçlü enerji hissedebileceksiniz.

Ellerinizde güçlü bir enerji alanı kurduktan sonra bu enerjiyi parmak uçlarınıza da uzatarak parmak ucu çakralarınızı da açma pratiği yapın.

Ayak Çakralarını Açma

Bu egzersiz, ayakta durarak yapılır. Rahatlayın ve ayaklarınızın alt kısmından, özellikle de topuklarınızdan içeriye doğru enerji soluyun. Ayak çakraları doğrudan Kök Çakrasına ve Sakral Çakraya bağlıdır. Bu, cinsel organlarınızın da uyarılmasına sebep olabilir, zira ayaklar orgazm ile bağlantılıdır.

Enerjiyi ayaklarınızdan yukarıya, Kök Çakranıza, sonra omuriliğinizden geçirip Taç Çakranızdan çıkarmaya devam edin. Enerjiyi solumaya birkaç dakika devam edin.

Ayak çakraları vücudumuza enerji çekebilmek için çok önemlidir. Bu şekilde enerji çekme, kendimizi ve başkalarını iyileştirmek ve büyü çalışmaları için önemlidir.

 

“El ve Ayak Çakralarını Açma” hakkında 19 yorum var

 1. merhaba. bu meditasyonu ne kadar yapmalıyım? bir de tüm çakra açma meditasyonlarını işe yaradıktan sonra kaç gün aralıklarla yapmalıyım?

  1. Esenlikler,

   Bütün çakraları açmayı (ve doğal olarak da 40 günlük programı) bitirdikten sonra, tercihen her gün Tam Çakra Meditasyonu yapmalısınız. Bu meditasyonla birlikte her gün el ve ayak çakralarınız üzerinde de çalışabilirsiniz. Bir süre sonra durmanıza gerek yok yani.

   İyi sabahlar.

 2. merhaba, enerjimizi kullanarak fiziksel olarak karşımızdaki bir insanı kolay bir şekilde alt edebilir miyiz? İnternette bazı asyalı dövüş ustalarının videoları var, adama saldırmak isteyen herkes daha dokunamadan yere düşüyor. Bunların gerçek olduğu konusunda şüpheliyim ama şu video bana gerçekçi geldi https://youtu.be/qxiyRzPFSRw?t=53 Bu videodaki gibi bir şey mümkün mü? Eğer enerji ile böyle şeyler yapılabiliyorsa neden MMA UFC gibi yerlerde bunları yapan yok?

  1. Esenlikler,

   Açıkçası bu video tamamen sahte de olabilir, “””doğuştan””” yeteneği olan birinin arkadaşlarıyla çektiği ev videosu da olabilir. Açıkçası önemi yok, çünkü önemli olan şey bu kişilerin bir şey yapıp yapmadığı değil, bu olayların gerçek olup olmadığıdır. Elbette enerjiyle fiziksel varlıklara ve kişilere de etki edilebilir; büyüyle olaylara etki ediyorken bu neden olmayacakmış ki? Tabii bu tarz videoların 10’undan en az 9’u sahte, bunu da şimdi ben söylemiş olayım. Bu yetenekler o kadar yaygın değil, ve eğitmesi de emek ve bilgi ister. Bu bilgi çoğu insanda, çoğu insanın ulaşabileceği, daha doğrusu ulaşmaya istekli olduğu kaynakta yok. Dolayısıyla bunları dünyada yaygın olarak yapan olmaması bundandır. Elbette insanlara Gerçek bilgileri ve gücü getirmek için biz buradayız, o yüzden önümüzdeki yıllarda yine enerjetik, ruhani disiplinlerin yeniden bir yükselişini göreceğiz. Durum sadece şimdilik böyle.

   İyi günler.

 3. parmakları olduğu elin avcuna mı bastıracağız yoksa sağ baş parmağı sol el, sol baş parmağı da sağ elin avcuna mı bastırılacak

  1. Esenlikler,

   Olduğu elin avucuna bastırmak gereksiz derecede zor ve rahatsız edici olurdu. İkinci dediğiniz. Unutmayın, gerçek ruhaniyet iki büklüm edecek zorlukta değildir.

   İyi geceler.

 4. Bu Dim Mak denilen teknik her zaman aynı nokta mı? İnternette okuduguma göre acemiler tarafından bile doğru noktaya vurulunca ise yarıyormus. Neresi orası oluyor o nokta? Elbette öldürmek istemem etkisiz hale getirmeyi isterim. Ezik olmaktan bıktım ya.

  Paimon’a jest olarak enerji göndermek istiyorum. Yakın zamanda işimle ilgili gelişme olacak. İş fırsatı sunabilir. İletisime gecmeyi denedim ama olmadı. Yarın gece ritüel yapıp ona bir miktar enerji göndersem belki dikkatini çekebilirim. Sebepsiz yere rahatsız etmediğimi, ihtiyacım oldugunun mesajıjı vermis olurum. Zaten emrindeki ruhlar rapor verir gelen enerjileri. Zaten ben ritüel esnasında onun adını sürekli andığım zaman enerji göndermis oluyorum sanırım. cünkü her demon ritülinden sonra halsiz oluyorum. Ama ben enerjiyi bilinçli göndermek istiyorum. Top haline mi getiriliyomus ne öyle bir sey demisti birisi ama o zamanlar üstüne düsmedim:( siz açıklayın bari elimden geldiğince destek olayım.

  Dipnot:Rtr tavsiyesinde bulunmanıza gerek yok her gün az da olsa fırsat buldukca yapmaya calısıyorum. O nedenle genel bir hizmettense bireysel olarak kücük bir hizmette bulunmam da etkili olur diye düsünüyorum. Demonla aramda olan bir sey yani rtr genel bir durum

  1. Esenlikler,

   İnternette Dim Mak hakkında belirli, giriş niteliğinde bilgiler bulunmakta, isterseniz onlara bakın çünkü ben uzmanı değilim. Ama evet, her insandaki belirli basınç noktaları hemen hemen aynıdır.

   Tanrılar bizi her şekilde duyuyor; meşguliyetten veya başka sebeplerden o an gelmeyebilirler. Ama her halükarda durumumuzu tamamıyla anlıyorlar, içinizi okuyorlar, o yüzden “rüşvet” verircesine bir şey sunmak cevaplarını genel olarak değiştirmeyecektir. Belki niyetiniz bu değil ama çıktığı sonuç bu. O yüzden buna gerek yok. Ve evet, Tanrılar için enerji yükseltip Onlara sunulabilir, ama Onlar adına RTR yapıp bizim için yaptıkları tüm işlerini kolaylaştırmak çok daha verimli olacaktır. Fazladan RTR yapmak bana sorarsanız çok daha etkilidir. “Bireysel” hizmet diyorsanız, o Tanrı adına yapın. Zaten bunu bilirler ve görürler.

   İyi günler.

 5. birkaç gündür el çakraları üstünde çalışıyordum ve avuç içimde karıncalanma oluyordu dün ilkkez güç meditasyonu yaptıktan sonra el çakralarım üzerinde çalışınca avuç içimdeki karıncalanma arttı ve hatta egzersizi bıraktıktan sonra 10 dakika falan avuç içimde güneş yanığı gibi bir his oluştu bu beni rahatsız etmedi el çakra egzersizini zorlayıp 2 saat yapsam sorun olur mu? birde bu işi ilerlettikten sonra avuç içimdeki enerjiyle birisinin saçını falan yakabilir miyim?
  Son olarak gelişmiş olduğunuzdan ötürü anlayacağınızı düşündüğümden size birini göstermek istiyorum sizce bu kişi yalancımı yoksa bu işi gerçekten yapıyormu
  https://www.youtube.com/watch?v=mVr1p-FlLtk bu el ile kağıt yakma
  https://www.youtube.com/watch?v=-KULOyrRCU0 buradada telekineziyle cisimleri eziyor

  1. Esenlikler,

   Önemli olan o ya da bu şahsın bir şeyi yapıp yapmadığı değil, bu şeyin mümkün olup olmadığı. Bu videodaki şeyler ve çok daha fazlası mümkündür. Videoların kendisine bakacak olursak, otantik gibi görünüyor ama kamera arkasında bu gibi şeyleri göz boyayarak yapılmış gibi göstermek için o kadar fazla teknik var ki, o yüzden %100 emin konuşamayacağım. Zaten bu insan da ticari bir dertle çekmiş bu videoları. Tabii bu kesinlikle yalandır demek değil ama, güvenilirliği tartışılır.

   Onun dışında, pirokineziyle yangın çıkarmak bile mümkündür. Ama bunlar ciddi pratik ve güç ister. -kinezi siddhi‘leri hem ustalık, hem de güçlü bir enerji gerektirir. O yüzden bunu yarın yapabileceğinizi söylerseniz yalan söylemiş olurum. Ama tabii çalıştığınız sürece sonunda başarırsınız. Ve, bir anda herhangi bir egzersizi 2 saate çıkarmak çok abartı olur. Bir gün 4, öbür gün 40 kilometre koşu yapmak gibi. Yavaş yavaş o seviyeye çıkın.

   İyi günler.

 6. El çakralari doğuştan açık olur mu ellerimde enerji var yogunlasip dokundugumda ağrıyı alabiliyorum. Negatif enerji geciyo . Bu uygulamayla geliştirebilir miyim teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Çeşitli kişilerde doğuştan açık olabiliyor. Lakin kullanılmazsa ileri yaşlarda güçsüz bir hale gelecektir.

   Ağrıyı almak için “ağrının enerjisini” kendinize alıyorsanız, yapmamanızı öneririm. Bu sadece size aktaracaktır. Onun yerine ağrının üzerinde enerji ile temizleme ve direkt iyileştirme yaparsanız, hem size zarar vermeyecektir hem de kişinin ağrısını alacaktır.

   Onun dışında negatif enerjilerle uğraşırken her seferinde temizlenmeyi unutmayın.

   İyi akşamlar.

 7. Selamlar yoldaslarim .Benim hissetigim ernerji elektirk gibi tanimliyorum bunu . Ayak cakrasi calisirken o kadar yogunluk oluyor ki anlatamam elektrik carptiktan sonraki o his gibi . Bu arada yorumlar ne zaman yanitlaniyor pek bilmiyorum .

 8. Bas parmakları meditasyon boyunca bastırıcak mıyız yoksa 7 adimdimda bastirmayi bırakıp resimdeki gibi mi yapicaz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir