El ve Ayak Çakralarını Açma

Kaynak, Joy of Satan‘ın El Çakralarını Açma ve Ayak Çakralarını Açma sayfalarıdır.

El Çakralarını Açma

Bu egzersiz, istikrarlı bir şekilde yapıldığında el çakralarında bir enerji devresi kurar. Bu enerji şifa, diğer çakraları açma, enerjiyi eller aracılığıyla uygulama veya “Ölüm Dokunuşu” denilen Dim Mak gibi tekniklerde kullanılabilir. Aynı zamanda telekinezi (nesneleri zihin gücüyle hareket ettirme) ve pirokinezi (nesneleri zihnin ve auranın gücüyle yakma) konularında da yardımcı olur. Bu yeteneklerde ilerlemek için, nesnelerin aurasına etki edebilecek kadar güçlü bir aura gerekmektedir.

Bu egzersiz, enerjinizin el çakralarınızdan serbest bir şekilde akmasını sağlamak amacıyla en az günde bir kez yapılmalıdır.

  1. Rahatça oturun ve rahatlayın. Transa girmeye çalışın; transın derinliği ve konsantrasyonun seviyesi ne kadar yüksekse, sonuçlar o kadar iyidir, özellikle de bu egzersize başlanırken. El çakralarında bir enerji akımı açıldıktan ve akar hale geldikten sonra, bu her yerde istenildiği gibi yapılabilir.

  2. Ellerinizi birbirine bakacak şekilde hizalayın, parmak uçlarınız neredeyse birbirine dokunur halde ve gevşek olsun (parmaklarınız sayfanın yukarısındaki görselde olduğu gibi biraz eğik olabilir).

  3. Başparmaklarınızın ucuyla her iki elinizin avucuna da bastırın, tam boşluk olan kısma.

  4. Şimdi ellerinize yoğun bir şekilde odaklanın, özellikle de avucunuza. Başparmaklarınızla bastırdığınız kısımları hissedin.

  5. Tüm konsantrasyonunuzu odaklamaya devam edin ve avuçlarınızın arasında sıcak bir parıldama ve enerji hissetmeye başlayın.

  6. Ellerinizi birbirinden 2-5 santim uzaklaştırıp sonra yine parmaklarınızın neredeyse birbirine değeceği yakınlıktaki pozisyonuna geri getirmeye başlayın. Bunu yaparken avuçlarınızın arasındaki enerjiyi hissetmeye çalışın. Bunu pratik yaptıkça ve enerji güçlendikçe ellerinizi gittikçe arada daha çok mesafe olacak şekilde açarak ilerleyin, bunda gittikçe ilerleyerek enerjinizi elleriniz birbirinden 60-80 santim uzaktayken bile hissedebilecek noktaya kadar devam edeceksiniz.

  7. Şimdi yukarıdaki resimde olduğu gibi güneş gibi beyaz, sıcak bir ateş topu hayal edin. İlerledikçe renk de kullanabilirsiniz. Ellerinizin içindeki bu topun enerjisini ve ısısını hissetmeye devam edin. Bu karıncalanma veya zonklama gibi hissettirebilir. Bazı insanlar için bu enerji soğuk bile hissettirebilir. Burada yapılması gereken önemli şey enerji akışını sağlamak ve hissetmektir.

  8. Şimdi kollarınızı aşağıya salın ve rahatlayın. Enerjinin kollarınızdan aşağıya, ellerinize doğru akışına odaklanın. Bu da karıncalanıyor gibi hissedebilir ve kollarınızın alt kısmı ve ellerinizde pompalanma hissi olabilir (örneğin çok kan pompalandığında hissettirdiği gibi). Bu, enerjinn aktığına bir işarettir. Şimdi yukarıdaki 5-7. adımları tekrar edin.

  9. Yukarıdaki egzersizi 4 kez yapın.

Bu egzersiz el çakralarınızı gerçekten açmak ve kalıcı bir enerji akışı sağlamak için ne kadar süre gerekiyorsa bu olana kadar her gün yapılmalıdır. Doğru pratikle, elleriniz birbirinden 30 santim veya daha fazla uzaktayken bile ellerinizin arasında güçlü enerji hissedebileceksiniz.

Ellerinizde güçlü bir enerji alanı kurduktan sonra bu enerjiyi parmak uçlarınıza da uzatarak parmak ucu çakralarınızı da açma pratiği yapın.

Ayak Çakralarını Açma

Bu egzersiz, ayakta durarak yapılır. Rahatlayın ve ayaklarınızın alt kısmından, özellikle de topuklarınızdan içeriye doğru enerji soluyun. Ayak çakraları doğrudan Kök Çakrasına ve Sakral Çakraya bağlıdır. Bu, cinsel organlarınızın da uyarılmasına sebep olabilir, zira ayaklar orgazm ile bağlantılıdır.

Enerjiyi ayaklarınızdan yukarıya, Kök Çakranıza, sonra omuriliğinizden geçirip Taç Çakranızdan çıkarmaya devam edin. Enerjiyi solumaya birkaç dakika devam edin.

Ayak çakraları vücudumuza enerji çekebilmek için çok önemlidir. Bu şekilde enerji çekme, kendimizi ve başkalarını iyileştirmek ve büyü çalışmaları için önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir