Centil Ruhunun Gerçek Yapısı: Dört Sütun

[high_priest_vovim_baghie.pdf  adlı dosyanın içinde bulunan “True Structure Of The Gentile Soul: The Four Pillars” adlı yazının çevirisidir.]

Şu anda fazla ayrıntıya giremiyorum, ancak bunu yazmanın amacı, Tanrıların bana ve eşime, Satanist Erkek ve Kız Kardeşlerime, Centil ruhunun bilgisini vermesidir.

“Ruhun Dört Sütunu Nedir?” – Ruhun Dört Sütunu tam olarak budur. Ruhun Yapısı bana Tanrılar tarafından gösterildi ve bizim Ruhumuz, William Quinstcher’ın tanımladığı gibi (Bütün eserleri Franz Bardon tarafından çalınmadan önce) dört kutuplu bir mıknatıstır (Tetra Polar Magnet).

Şeytan Baba tarafından yaratılan Ruhumuz, “Üç Düğüm” ile iki bölüme ayrılmış dört sütun olarak yapılandırılmıştır. Bu dört sütun, elementlerin en saf hallerinde bölünmüş, yoğunlaştırılmış ve dengelidir. Bu “sütunların” her biri bir kutup içeren bir Mıknatıstır; dolayısıyla adı Tetra-Polar Mıknatıstır. [Dört Kutuplu Mıknatıs] Ancak, aslında beşinci bir kutup vardır, dört sütunun birleştiği nokta.

Evet, dört kutbun birleştiği noktada beşinci kutup yaratılır ve aynı şekilde, dört elementin bu sütunlar içinde buluştuğu yerde beşinci element yaratılır: Ruh.

Bu, akaşa’nın kendisinin dört elementin birleştirilmesiyle yaratıldığı anlamına gelmez. Hayır, tam tersine elementler Akaşa’dan yaratılır. Bununla birlikte, insan ruhu ve akabinde Tetra-Polar Mıknatıs açısından, işler biraz farklıdır ve eminim ki bizleri oluşturan “Ruh -Centil Ruhları-” saf Akaşa’dan farklıdır.

Şeytan Baba karar verdiğinde daha fazla detay eklenecek. Ancak şimdilik bu, kendi araştırmanızı sürdürmeniz ve “Ruh” ile ilgili uzun yıllar boyunca yayılan tüm saçmalıkları anlamlandırmaya başlamanız için yeterince ışık tutmalıdır.

“Centil Ruhunun Gerçek Yapısı: Dört Sütun” hakkında 9 yorum var

 1. Bir büyü yaparken ay fazlarını ne kadar dikkate almalıyım? Mesela ay küçülürken aşk büyüsü yapabilir miyim ?

  1. Ay küçülürken yapılan aşk büyüsü geri teper. Ay akrepdeyken yapılan aşk büyüsü sadece cinsel açlık oluşturur.
   Bunlar sadece örnekler! Büyü yaparken Ay elzem öneme sahiptir. Bütün çalışmalarınızı ona göre hazırlamalısınız.

 2. Daha uzun ve detaylı yazılar sunmayı planlıyor musunuz yoksa genel olarak böyle kısa yazılar mı çıkaracaksınız?

 3. Maxine Dietrich koronavirüsünü 3 ay önce çıkmadan bilmiş diyorlar doğru mu? Doğruysa yazının linkini atabilir misiniz?

  1. Sitedeki şifa yazısında var şu an link atamıyorum ama 40 gün yapılan şifa meditasyonunda Maxine bu konudan bahsetmişti. Dünyada yayılan bir virüs olursa korunabilirsiniz vs diye ama bu yazı virüsten birkaç ay önce yayınlanmıştı fakat o yazının çevirisi birkaç ay önce, yazının kendisi 2009’da yayımlanıyor. Aradan bir sürü virüs ve salgın geçtiği için (örneğin kuş gribi, domuz gribi de o dönemlerde patlak vermişti sanırım) o yazıyı buna yormamız problem yaratabilir.

  1. Biraz baktım ama diğer ibrahimi dinlerden biri gibi duruyor. Kuranda yahudilik ve hristiyanlıkla beraber geçtiğini düşünürsek özellikle. Belki ilk ortaya çıktığında Satanik bir din olailir ama o kadarını bilmek zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir