Durugörü ve Duruişiti Meditasyonları

Kaynak, Joy of Satan’ın duruişiti ve durugörü noktalarını açmak için sayfalarıdır.

 

Duruişiti Noktalarını Açmak İçin:

 

Aynı zamanda “açık/psişik duyuş” olarak da bilinen duruişiti noktalarınız üzerine meditasyon yapmak, astral duyuş gücünüzü arttıracaktır. Bu, Demon’larla iletişim kurarken çok işe yarayan bir şeydir. Sadece rahatlayın ve her bir noktaya odaklanıp bu noktaları parlak birer yıldız olarak imgeleyin. Her birine birkaç dakika ayırın. Bu ikincil çakraların hepsini açmak için de sadece onlara odaklanıp bir yıldız gibi parıldadıkların, açılıp büyüdüklerini ve gittikçe parlaklaştıklarını imgeleyin. Duyu noktalarınızı tamamen ve kalıcı olarak açana kadar bunların üzerine meditasyon yapmaya devam etmelisiniz. Noktalar kafanın iki kısmında da tamamen aynıdır, ancak ikinci resim yüzün sadece bir tarafını göstermektedir. Bu egzersizi yeterince bir süre yapıyor olduktan sonra farkındalığınız ve psişik yeteneklerinizde farklılıklar hissedeceksiniz. İlerledikçe, bu noktalara meditasyon yaparken her nefes almanızda bu noktalara enerji soluyup, nefes verirken de bu çakraları biraz genişletip parıldatabileceğiniz bir “çakra soluması” yapabilirsiniz.

 

 

Durugörü Noktalarını Açmak İçin:

 

Psişik gözleriniz üzerine meditasyon yapmak, astral görüşünüzü güçlendirecektir. Bu meditasyonu yapmak oldukça kolaydır. Sadece gözlerinizi kapatın ve alnınızın ortasındaki Üçüncü Gözünüze “bakın”. Gözleriniz kapalı olsa bile rahat olmak ve göz kaslarınızı zorlamamak önemlidir. Genelde ilk başlarda, Üçüncü Gözünüzün ne kadar aktif olduğuna da bağlı olarak sadece siyahlık görürsünüz,
ondan sonra fırıl fırıl dönen renkler ve şekiller görebilirsiniz. Sonra bu noktalara yeterince ve düzenli olarak meditasyon yaptıkça, bu renkler ve şekiller yerlerini siyah aynaya veya benzeri kehanet araçlarına baktığınızda (yeterince açıksanız) görebileceğiniz tarzdan imgelere bırakacaktır. Odağınızı yumuşak ve rahat tutmayı unutmayın. 3. Gözünüze meditasyon yaptıktan sonra, 3. Gözünüzün parıldadığını ve Güneş gibi dışarı pasparlak ışık ve enerji verdiğini imgeleyin, ve bu enerjiyi 1. ve 2. psişik gözlerinizden başlayıp sonra 3. Gözünüze geri getirip, sonra da yukarıya, 4., 5. ve 6. Göz noktalarınızın içinden geçirip yönlendirin. Ondan sonra enerjiyi pasparlak bir ışık akışı gibi yukarı aşağı dolaştırabilirsiniz. Bundan biraz daha gelişmiş bir teknik de, her bir merkezden çakra soluması (yani enerji soluma) yapmaktır. Her nefes alıp vermeyle ya her bir noktaya ayrı ayrı, ya da hepsine birlikte odaklanın. Nefes alırken her bir noktanın enerjiyle dolup parıldadığını, nefes verirken de her bir noktanın pasparlak bir yıldız gibi hafif hafif genişlediğini imgeleyin ve hissedin. Eğer her bir noktaya aynı anda çalışıyorsanız, bütün noktaları aynı anda imgelemek çok önemlidir.

 

*Model (burada kullanılan resim), Eski Filistinli bir Antropoit Tabuttur.

“Durugörü ve Duruişiti Meditasyonları” hakkında 2 yorum var

 1. Selamlar ben bu işlere daha yeni başladım sizden yardım istiyorum 3.göz açmaya nerden nasıl güvenilir şekilde başlamalıyım

  1. Esenlikler,

   Bu ve bu iki yazıya göz gezdirebilirsiniz.

   Ayrıca artık soruları buradan cevaplamıyoruz. Forumlarımıza VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle gelmenizi öneririz.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir