Azazel Tarafından Verilen Çakra Soluma Meditasyonu

Bu meditasyon, Joy of Satan’daki orijinal sayfasından çevrilmiştir. “Ben” dili kullanılan yerler Yüksek Rahibe Maxine Dietrich’e aittir.

 

Bu meditasyonu gerçekleştirmeden önce Temel Meditasyonda tecrübe sahibi olmalısınız.

Rahatlayın ve transa girin. Şimdi, temel meditasyondakinin aksine tüm bedeninize enerji solumak yerine her bir çakranıza ayrı ayrı enerji soluması gerçekleştireceksiniz. Her birine 7 kez. 7 nefes sadece örnek amaçlı verilmiştir; daha az ya da daha çok da yapabilirsiniz, ancak yine de çakralarınızı dengede tutmak önemlidir [Örneğin, taç çakrasına 3 nefes soluyacaksanız, dengeyi korumak adına diğer çakralara da 3 nefes solumalısınız]. Ayrıca sadece enerjiyi solumak değil, aynı zamanda imgelemek de önemlidir.

Çakralara enerji yüklemesini altın-beyaz renkte (ki bu en güçlüsüdür) veya çakranın kendi renginde yapabilirsiniz.

Tüm çakralara enerji solumayı bitirdiğinizde, sonraki adım olarak aynı anda bütün çakralarınızın ön ve arka uzantılarından sokarak enerjiyi son bir kez soluyun ve bunu ortadaki ana çakralarda birleştirin.

Yukarıdaki adımlar bittikten sonra Temel Meditasyonu uygulayın.

 

Tüyolar:

Bu meditasyon, enerji olarak diğerlerinden güçsüz kalmış ya da blokaj bulunduran tek bir çakra üzerinde de yapılabilir. Sadece ilk baştaki enerji soluma kısmını 1 ya da daha fazla kez gerçekleştirin. Eğer tek bir zayıf çakra üzerinde çalışıyorsanız geri kalan adımları yapmanızın gereği yoktur.

Azazel bana Güneş’in gücünü gösterdi. Çoğumuz Ay ya da diğer gezegenlerden enerji çekmeye alışığızdır. Güneş bu gezegenlerden yüzlerce kez daha güçlüdür. Güneş’in enerjisi, tüm renk spektrumunu en saf formunda bünyesinde barındırır. Bu meditasyonu açık havada, Güneş’in altında gerçekleştirmek size yüksek oranlarda enerjiler bahşedebilir ve ayrıca oldukça iyileştiricidir. Sadece şunu olumlayın: “Güneş’ten altın-beyaz renginde (ya da hangi rengi istiyorsanız) enerjiler soluyorum ve bunu ____ Çakrama çekiyorum.” Bunu birkaç kez olumlayın ve Güneş’ten gelen enerjiyi soğurduğunuzu ve çakralarınızı bununla parlattığınızı imgeleyin.

“Azazel Tarafından Verilen Çakra Soluma Meditasyonu” hakkında 2 yorum var

 1. iyi günler rtr’mi yaparken 9 kere titretme olayı esnasında kelimeyi harf harf normal titretme mi yapacağız (örneğin pppppp-uuuu-gggg) gibi veya ses olarak mı söyleyeceğiz (puuuuug) gibi?

  1. Esenlikler,

   RTR’larda titretme yapmayız, dümdüz okuruz. Ancak bazı yerlerde (örneğin SATANAS, VAV, AUM gibi) titretme de gerekiyor, ancak ana kısımda dümdüz okuyup geçebilirsiniz.

   Ayrıca artık soruları forumlardan cevaplıyoruz. Forumlara bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir