Tanrılardan Yardım Almak İçin Uzmanlık Alanlarına Göre Tanrılar

Kaynak Joy of Satan‘daki aynı yazıdır.

ALKOL/MADDE BAĞIMLILIĞI

HAYVANLAR

Hayvanlar ve çocuklar Şeytan ve Onun Demon’ları için kutsaldır. Hayvanlara her zaman için gereken saygı gösterilmelidir. Familiar‘lar hakkında bilgi.

ASTRAL PROJEKSİYON/SEYAHAT [Bu konuda yardımcı olurlar]

Astral Projeksiyon hakkında

SORULARA CEVAP VERİR

İŞ/İŞLETME/MESLEKLERDE YARDIM

 • Belial [Terfiler]
 • Lilith [Kadınlar için yardım] *Lilith, Kendi seçtiklerine gider ve çağrılacak bir Tanrıça değildir.
 • Eligor [namı diğer Abigor] [İş ve finansal başarı]
 • Gusion [Terfiler]
 • Paimon [Terfiler]
 • Volac [Kişinin iyi bir iş bulmasına yarıdmcı olur]
 • Vapula [Elle yapılan işlerde yardımcı olur]

KARİZMA, KIVRAK ZEKA, MİZAH [Bahşederler]

DURUGÖRÜ

DAVALAR/YASAL SORUNLAR

KARARLAR [Önemli kararlar vermede yardımcı olurlar]

KEHANET [Öğretir]

 • PİROMANSİ [Ateş kullanarak kehanette bulunma]

GELECEKTEN HABER VERİR

DOSTLUKLAR/ARKADAŞLIKLAR [Barıştırma, elde etme]

ÖNEMLİ EŞYALARI KORUMA

SAĞLIK/İYİLEŞME/ŞİFA

BİTKİCİLİK/BİTKİLER

ONURLU YÜKSELİŞLER/STATÜ/TERFİLER

ZEKA/BİLGELİK/BİLGİ

AŞK

ASKERİ KONULAR

PARA

MÜZİSYENLER

MERHUMLARLA [RUHLARIYLA] ÇALIŞMA

ŞANSLI SAYILAR [Sağlar]

GEÇMİŞ VE GÜNÜMÜZ [Sezinlerler/Bilirler]

ŞİİR

POLİS [ile ilgili problemlerde yardımcı olur]

SİHİRBAZLAR/BÜYÜCÜLER [Majide yardımcı olurlar]

 • Agares [Bir düşmanın gönderdiği ruhları yok eder]
 • Bifrons [Ölülerle çalışıp majide yardımcı olmalarını sağlar]
 • Flauros [Bir düşmanın gönderdiği ruhlara karşı korur]
 • Gaap [Eşyaların nasıl kutsanacağını öğretir]
 • Malphas
 • Morax [Taşların ve bitkilerin majikal kullanımlarını öğretir]
 • Orobas [Bir düşmanın gönderdiği ruhlara karşı korur]
 • Seere
 • Valefor [Majikal şifada/iyileşmede yardımcı olur]
 • Vine [Büyücüler/sihirbazlar için pek çok alanda harikadır]
 • Volac [Yılanlar sağlayabilir]

TAŞLAR [Majikal kullanımları, özellikleri ve güçleri]

ÖĞRENCİLER İÇİN DERSLERE GÖRE AYRILMIŞ LİSTE

GÜÇ/CESARET

KADIN HAKLARI/SORUNLARI

 • Lilith [Kadınlar için yardım] *Lilith, Kendi seçtiklerine gider ve çağrılacak bir Tanrıça değildir.
 • Marchosias
 • Morax

NESİR/YAZIN/BİR ŞEYLER YAZMA

Demon’lar Anasayfasına Geri Dön

“Tanrılardan Yardım Almak İçin Uzmanlık Alanlarına Göre Tanrılar” hakkında 87 yorum var

 1. Sosyal fobi gibi bir sıkıntıda hangi Tanrıyla iletişime geçmek en doğrusu olur?
  Baktığım kadarıyla şu tanrılar olabilir sanırım: BOTIS, GUSION, GOMORY

  1. Esenlikler,

   Burada konu konu listeledik ki ihtiyacınız olan konuları kolayca bulun diye. Sizin belirttiğiniz Tanrılar da dediğiniz konuda yardım sunabilir.

   İyi akşamlar.

   1. Abı bu iyleşdirici tanrılar insanda tüm hastaliklari iyleşdire bilirmi mesela diş çurukleri və s yanı yapa bilirlermi

    1. Esenlikler,

     Evet, şifacı Tanrıların açıklamalarında tüm hastalıkları iyileştirebildikleri boşuna yazmıyor. Tabii en iyi sonuçlar için kişi kendi ruhuna da çalışıp kendini güçlendirebilir, ve bu gücüyle kendi sağlığı üzerinde de çalışabilir. Zaten Satanizmin amacı kişinin kendi kuvvetiyle Tanrı olmasıdır, o yüzden kendi gücümüzün yettiği konularda kendimiz de çalışmalıyız.

     İyi günler.

 2. Dagon (deygın) şeklinde mi telafuz ediliyor? Demonların uzmanlık alanlarını öğretmesi ortalama kaç ay? Mesela Phoenix edebiyatın nesini öğretiyor? Aruz ölçüsü mü, dünya edebiyatının tarihi ? Yoksa roman yazarlığı mı? Mesela ben Virginia Woolf’dan , Sylvia plath’a, Hemingway’e gibi kişileri bilmek ve anlayabilmek istiyorum. Yani kitaplarını hiç okumamama rağmen onlar hakkında kültürlü ve birikimli mi yapacak? Çok meşgul olduklarını söylüyorsunuz işi gücü bırakıp edebiyat dersi mi verecek gercekten? Yoksa rüyada mı yapıyorlar?

  1. Esenlikler,

   Şahsen ben “Deygon” benzeri bir sesle telaffuz ediyorum; sondaki “o” da “o” ile “a” arası.

   Tanrıların uzmanlık alanlarını “öğretmesi”nin zamanı değişir. Unutmayın ki bu bilgi de genelde gökten zembille inme tarzında olmaz. Zaten bu alan üstünde çalışan biri gerek ilham gelip de daha hızlı ilerlemeye başlasın, gerek öğrenmeye çalıştığı konu hakkında “tesadüf eseri” çok faydalı ve öğretici bir kaynak bulsun; bu tarz şekillerde daha hızlı ilerler diyebiliriz.

   Yani Tanrıların kalkıp size astral düzlemde oditoryuma alıp ders anlatmasını bekliyorsanız o işler pek öyle olmuyor. Ama anlayışınızın ve gelişiminizin kolaylaşacağı doğrudur.

   İyi geceler.

 3. Marchocias kavgalarda yardımcı olur yazılmış. Ne tür kavgalar? Yani söz konusu kişi çelimsiz ve rakibi ondan güçlüyse bile rakibini dövmesini mi sağlıyor? Tek kavgaya özel mi yoksa genel olarak mı öğretiyor?

  1. Esenlikler,

   Tabii sadece bir Tanrıya sırtınızı dayayıp rastgele insanlarla kavgaya girerseniz yardım beklemeyin; ama evet, gerekli ve haklı durumlarda Tanrılar kişinin “kalıbından” bağımsız olarak yardımcı olabilir.

   Ve açıklamasını genel olarak müsabakalarda/kavgalarda iyi olmaya yardımcı olduğu şeklinde yorumlayabiliriz. Emin olmak isterseniz Kendisine sorun.

   İyi geceler.

 4. Ask ve Cinsellikte yardımcı olan demonlar istediğimiz kişiyle sevişmemize yardım eder mi? Mesela ben Brad Pitt’i arzuluyorum. Yani sadece oral yapsam bile gene olur. Yeter ki onun o bebek tohumlarını vücudumla bütünlestireyim. O hem Yahudi değil hem de dindar bir aileden çıkmasına rağmen Ateist. Yani demonlar duruma biraz daha sempatik bakabilir bu yüzden.

  Birde karizma ve güzellik veren demonlar bunu ne kadarlık süreçte yapıyor? Bir gecede olmuyor herhalde?

  1. Esenlikler,

   Olacak şey var, olmayacak şey var. Brad Pitt’in sizinle karşılaşması ne kadar olası? Olasılığı böyle astronomik düşük bir ihtimal. Bir Tanrı zorlasa böyle bir şeyin olmasını sağlayabilir; ama ne böyle bariz bir olayın olmasını sağlarlar, ne de buna cidden “değecek” bir durum veya kişi düşünebiliyorum. Ki, şu an Hollywood’daki hiçbir ünlünün “temiz” olacağını sanmam. Sonuçta Hollywood’un kimlere ait olduğu belli. Kısaca böyle bir arzunun büyük ihtimalle gerçekleşmeyeceğini söylemiş olayım, sağlıksız beklentilere girmenizi istemem.

   Ve evet; gerek gerçek dünyada bu isteklerimizi edinmemizi yardım edecek ilhamlara veya rastlantılara sebep olabilirler, isterlerse de ruhani şekilde yardımcı olurlar.

   İyi geceler.

  2. Kendisi “Soysuzlar Çetesi” adlı filmde rol aldı (Soysuz Çetesi AĞIR BİR YAHUDİ filmidir ve AŞIRI SAÇMADIR.) ve aldığı rolde de Yahudi rolüdür. Çok eskiden bir girdiğim Neo-Nazi sitesinde onun babaannesinin ve dedesinin Yahudi olduğunu söylüyorlardı, ne kadar doğru tartışılır.

 5. Boyunun uzamasi için hangi demondan yardım istemwliyim bulamadım da bir de saçma gibi gelir ama yani ne akdar sürede boy uzar bir günde felan mi 15cm uzamak lazım

  1. Esenlikler,

   O işler öyle çalışmıyor. Bir günde veya öyle kısa bir sürede öyle ciddi değişimler sağlamak, ciddi istisnalar hariç mümkün değildir. Sağlık konusunda yardımcı olan Tanrılarla iletişim kurabilirsiniz. İlle de “büyülü” bir değişim beklemeyin, sizi boyunuzu uzatacak fiziksel çözümlere de yönlendirebilirler.

   İyi günler.

   1. Nasıl fiziksel benim bildiğim bilimsel olarak boy uzucaksa uzar uzamazsa uzamaz bugün aldanma ayını ile beraber ilk çağırmami yapicam gelmeme olasılığını biliyorum 40 gün meditasyonu dan slnra tekrar denicem umarım anlasabiliriz

    1. Esenlikler,

     Aldanma değil, adanma ayini. Satanizm’in sizin için doğru din olduğuna %100 emin misiniz de adanma ayini yapacaksınız?

     Ve, dediğim gibi işler o kadar kolay ve hızlı işleyemeyebiliyor. Ama yine de isteğinizden tatmin olacağınızı umarım.

     İyi günler.

     1. Çok özür dilerim aldanma derken adanmayi kastettim sitenizde uzun süredir geziyorum gerek diğer köy of satan sitelerine de baktım sorular sordum burda artık eminim. Gerek başka soruların cevaplarıyla gerek kendi sorularımla yüzde yüz eminim

      İyi günler teşekkürler

     2. Esenlikler,

      Pekala, klavyenizde sorunlar yaşadığınızı varsayıyorum. Çünkü eşeğin aklına karpuzu getirmek gibi olmasın ama Satanizm’i aşağılamak isteyen troller için çok uygun yazım hatalarınız var!

      İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Dünya düz falan değildir, bu tamamen İncil ve Kur’an’a dayanan bir yalan. Zaten o yüzden bir tane bile İbrahimi olmayan bir düz dünyacı göremezsiniz ya. Düz dünyacılar temel geometri bilgisinden yoksun insanlardır. Bunun için astrale gerek yok. Bu adamın videolarını izleyin, yetecektir.

   İyi akşamlar.

 6. Ben eskiden ailem dolayisiyla Müslümandim ve korkuyordum cinler felan hissediyor gibiydim sorgulamaya başlayınca soğudum o sıralar bu korkularimin hepsi geri geldi bu aralar satanistligi araştırdım okudum öğrendim bilgi sahibi olduktan sonra adanma büyüsünü yapmayı kafama koydum ama ev malum herkes evde bu gece yatarken bir şey hissettim gözlerim kapalıyken kadın silüeti gibi ve tekrar bilmediğim şeylerden korkmaya ve bazi şeyleri hissetmeye başladım bu neyle alakalı olabilir normalde 1 2 yıldır Korkmazdim doğaüstü şeylerden

  1. Esenlikler,

   Adanma “büyü” değildir, resmi bir törendir. Onun dışında, Satanizm’in sizin için doğru din olduğuna %100 emin değilseniz adanma ayinini uygulamak çok yanlış bir hareket olacaktır. Eklemem gerekirse, hala İbrahimi sempatilere sahip insanlar Gerçekleri araştırıp bulmaya başladıkça, bazen düşman da boş durmaz ve bu kişileri “geri hizaya sokmak” için korkutabilir, saldırılar yapabilirler. Özellikle de hala İbrahimi sempatileri, yani düşmana enerjetik bağları halâ güçlü olanlar bu tarz şeylerden çok daha kolay etkilenirler.

   Ama her halükarda çözüm basit. Bu korkularınıza hiç gerek yok. Günün sonunda kontrol sizde. Sakin kalın, her şeyi analiz edin, meditasyona devam edip bu sayede ruhunuzu daha kolay koruyun ve cidden bu dinin sizin için uygun din olduğuna karar verirseniz düşmanın acınası psikolojik taktiklerine aldanmadan işte o zaman adanma ayinini uygulayın. Resmen Tanrıların koruması altına girip bir de ruhani muharebeye katılan kişilere düşman öyle kolay bulaşamaz. O vakte kadar da metanetinizi koruyun.

   İyi geceler.

   1. Teşekkür ederim şu an öyle bir sorunum yok sadece o gün oldu hissettim resmen bu arada adanma ayinini yaptım bugün 40gunluk programa başlıyorum iyi günler

    1. Esenlikler,

     Tebrikler. Attığınız her adım, size hep bir öncekinden daha büyük mutluluk, kutluluk, şevk, güç ve başarı getirsin.

     İyi akşamlar.

 7. Merhaba

  Sivilceler hastalık sayılıyor mu bilmiyorum ama iyileştirici tanrılar sivilceler konusunda yardımcı olabilir mi? Daha doğrusu iyileştirebilir mi?

  1. Esenlikler,

   Bu konuda Tanrılarla iletişim kurarsanız yardımcı olabilirler. Gerek ruhani olarak, gerekse de günlük hayatınızda sizi sivilce sorununuzu geçirmenize yarayabilecek besinlere, “tedavi” yöntemlerine, hayat tarzı değişimlerine yönlendirebilirler.

   İyi geceler.

 8. Psikolojik rahtsızlıklar için Lord Buer’i mi, yoksa Lord Valefor’u mu çağırmam daha iyi olur?
  Çünkü sitede yazılanlara göre Lord Buer bütün hastalıkları iyileştirir derken, Lord Valefor her çeşit hastalığı ruhun ve zihnin güçleri aracılığıyla tedavi edebilir diyor.
  Yani, psikolojik rahatsızlıklarım için hangi Tanrı’yı çağırmam uygun olur?

  1. Esenlikler,

   Zaten “zihnin güçleri”nden kasıt ruhani güçler de. O yüzden hangisini çağırmak isterseniz, hangisine daha çok çekiliyorsanız Onu seçin. İkisi de şifacı Tanrılar. Sorunlarınız konusunda iyi şanslar.

   İyi günler.

 9. Merhaba, 3 aydır meditasyon yapıyorum ama imgelemekte hâlâ zorluk çekiyorum, tanrılardan yardım almalı mıyım? Yoksa onun dışında kendim ne yapabilirim?

  1. Esenlikler,

   Tanrılardan yardım alabilirsiniz, Onlar sizin doğru yöne gitmenize yardımcı olacaktır. Ama elbette kendiniz de bu yönde çalışmalısınız. Zihninizi ve düşüncelerinizi kontrol altına alabilmek adına Boşluk Meditasyonuna daha çok yoğunlaşabilirsiniz, imgeleme yeteneğiniz üzerinde çalışmak için meditasyon yaparken Tanrıların mühürlerini, Satanik sembolleri, rünleri ve daha fazlasını gözünüzün önüne getitip yantra olarak kullanabilirsiniz mesela.

   İyi geceler.

 10. New Yorka gidip orada güzel bir hayat yaşamak istiyorum. Şu an ailemle yasıyorum ve özel alanım yok denecek kadar az. Evden ayrılıp yurtdısında okumak, kendimi gelistirmek istiyorum. Bunun icin gerekli altyapıya sahibim. Oldukca vizyon sahibi, donanımlı biri olduğumu düsünüyorum ama vasatın altında bir ailede yasıyorum. Onlardan çok farklıyım. Düsüncelerim, hayat tarzım, hayallerim falan. Onlar gibi oku-işe gir-evlen-cocuk yap-emekli ol bunaltıcı sistemde yasamak istemiyorum. Cinselliğimi doyasıya yasamak, köklü bir is sahibi olmak, normal yasantımda saygı duyulan biri olmak istiyorum. Pahalı kıyafetler giyip, herkesin katılamadığı partilere katılmak, eğlenmek istiyorum. Yani hatta yabancı ünlülerle kanka bile olabilirim belki. Benim onlardan ne eksiğim var? Evet; para. Arzuladığım noktaya, ilişkilere ulasmak icin Adanma ritüeliyle basladım. Hangi adımları uygulamam gerrek? Elbette bir demonla görüsücem ama siz hangi demonu önerirsiniz kafam karıstı.

  Bu arada sırf pahalı kıyafetler giyebilmek ve elit partilerin üyesi olmak için mi ruhunuzu adadınız gibi sığ bir yargılamada bulunmazsınız umarım. Sonuçta her insanın hayattan istediği, arzusu vardır. Bende madem sadık olucam iyi standartlarda yasamak isterim.

  1. Esenlikler,

   “Havalı” bir hayat tarzı yaşamak istemede sorun yok. Evet, herkesin istekleri vardır ve onurlu yaşayıp ırkına, milletine, dünyaya faydalı olduğu sürece ve olduğu miktarca bu istekleri ziyadesiyle alma hakkı vardır.

   Ama acaba istediğiniz yaşam tarzı ve bu şehirler, izlediğiniz Gossip Girl gibi dizilerde gösterildiği gibi mi? Bilirsiniz, Türk dizilerinde de bütün oğlanlar yakışıklı, kültürlü, çekici, akıllı, zengin; kadınlar da benzer şekilde resmediliyor. Ne kadarı doğru? Peki doğru olan yerler ne kadar var? Elbette böyle bir kişi bile yok değil, kesinlikle değil; ama bu Türk dizilerini izleyen yabancılara ülkemizi sorarsanız inanın onlar da İstanbul’da, İzmir’de, Bodrum’da, Kuşadası’nda, Antalya’da yaşamak istediklerini, “hayat tarzımıza” “aşık olduklarını” belirtecektir. Fark göremiyorum. Ki inanın metropolden metropole çok ciddi fark yok. İstanbul’daki kültürsüzlük, boşboğazlık, tahammülsüzlük, kirlilik, bıkkınlık New York’ta da var.

   Elbette bazı açılardan ve bazı şekillerde kulvar farkı var, bunu reddetmek aptalca olur; ama Türk kültürünün (şu anki inanılmaz dejenere hali ile) bile Amerikanların kültüründen çok daha üstün kaldığı noktalar var. Mesela oraya gidip Nazi olduğunuzu (henüz değilseniz de fark etmez, zaten donanımlı biri olarak eninde sonunda bu konuda da doğru sonuca ulaşacağınıza eminim) belirtmek şöyle dursun, azıcık çıtlatın bakalım. Burada nasıl Satanist olduğunuzu düşündükleri zaman sizi çarmıha gereceklerse orada da Nazi, hatta azıcık sağcı olduğunuzu düşününce aynı şeyi yaparlar. Çok basit bir örnek. Trafik deseniz zaten her iki yer de çöplük. Zengin-fakir ayrımı derseniz inanın en ufak bir fark bile göremiyorum. İki ülkenin de eğitim sistemi acınası. Türkiye’de olduğu gibi Amerika’da da kendi ülkesinden başka yeri Dünya haritasında gösteremeyecek kadar cahil insanlar çok fazla. Ki belirteyim, Türkiye normalde çok güzel bir ülke. Şu anda güzel vatanımıza iğrenç derecede tecavüz ettikleri için orta sınıf vatandaşlarımız bunu göremiyor, görememekte de sonuna kadar haklılar tabii, ama ülkemizi kurtardığımızda kavuşacağımız güzellikler gerçekten dudak uçuklatıcı. Ki zaten o vakte kadar da, zengine her yer güzel değil mi Şeytan aşkına?

   New York’ta çok fazla Yahudi olduğunu, “New York’lu” yaşam tarzı üzerinde gerçekten çok büyük bir etkileri olduğunu ve bu metropol yaşamının zaten insan doğasına pek uymadığını da belirtmem gerekiyor, özellikle de bu kadar yüksek kirlilikle geldiği sürece. New York gibi bir yerde büyük ihtimalle gireceğiniz hemen her endüstride Yahudilere peşkeş çekmeniz gerekecektir, kendi başınıza ve kendi gücünüzle zengin olmanız Türkiye’deki kadar zor olacaktır; hatta belki daha bile zor. Bu konuda son olarak da eklemek istiyorum ki Türkiye’nin ünlüsüyle Amerika’nın ünlüsü arasında pek bir fark yok. İkisi de çoğunlukla balon, çoğunlukla “yandaş”, çoğunlukla peşkeş çekici ve sıklıkla da doğrudan düşman eline oynayan mahluklar, ki zaten başka şekilde o duruma gelmeleri bile düşünülemezdi. Tabii iyi vakit geçirme hakkında dediğiniz diğer şeylere bir şey demeyeceğim, hayat sizin hayatınız ve dengeli olduğu sürece doya doya yaşamak doğal olarak hakkınız.

   Yanlış anlamayın, yurtdışına adım bile atmayın, ömür boyu ülkenizde kalın, çıkanı idam mangasına tutarız diye bir şey demiyorum tabii. İnsan, özellikle de Satanist insan, gezip görmeli, kültürlenmeli, anlamalı, dimağını genişletmeli. Bunlar çok iyi, çok faydalı, çok güzel şeyler. Kesinlikle bu fikrin sonuna kadar arkasındayım. Ve evet, isteyen başka ülkeye yerleşebilir bile. Dünya kurtulup da her ülkedeki refah, kültür, anlayış, doğal ve insan yapımı güzellik seviyesi had safhasına çıkınca başka çözümler düşünülebilir ama şu anki dünyada geçici, yarı-kalıcı veya kalıcı olarak yer değiştirmek yanlış veya aşağı görülecek bir karar değil kesinlikle. Daha mutlu, üretken ve güçlü yaşayabileceğimiz bir yer varsa ve gitmemizin önünde mantıksal ve etik açıdan bir engel yoksa (örneğin bilerek ve isteyerek sorumluluğunu üstlendiğimiz, elimize bakan insanlar gibi) bu tarz kararlar almakta sakınca yoktur. Zaten çoğumuzun Tanrılara verdiği hizmet çoğunlukla ruhani; buradan yapılan bir meditasyon veya RTR ile New York’tan, Sydney’den, Zimbabwe’den, Toronto’dan veya hatta Dubai’den yapılacak bir RTR arasında fark yoktur. Tabii nitelikli işçi, teknisyen veya başka “üst düzey” bir çalışan olup, bu nitelikli işini kendi ülkesine katmak yerine bu avantajı başka ülkelere kaptırma kararı alan kişilerin kararı tartışmaya biraz daha açık olabilir; ama bu durumda da kendi ülkemizin şu an bu bireylere nasıl baktığı da tartışma konusu olacaktır. Kısaca derin devlette falan yer almıyorsanız büyük ihtimalle doğduğunuzdan başka bir ülkede yaşamanız sizi daha “düşük” bir Satanist yapmayacaktır, en azından kişisel görüşüm bu.

   Ama unutmayın ki böyle kararlar çok büyük kararlardır, ve geri alması zor veya imkansız olabilir. Dolayısıyla hayatınızın almasını istediğiniz yön hakkında iyi düşünün, taşının, hatta üzerine meditasyon yapın. İsteklerinizin gerçekten yüreğinizden, gerçek benliğinizden mi yoksa olası travmalarınızdan, komplekslerinizden, yaralarınızdan mı geldiğini tartın. Bu da olabilir, hepimizin başına gelebilir ve geliyor, bunda utanacak veya gücenecek bir şey yok. Burada önemli olan şey bu tarz sıkıntılarımız olsa bile bunların farkında olmak, bunların üzerlerine çalışıp iyileşmek için elimizden geleni yapmak ve bu süreçte de sadece bu sıkıntılarımıza dayanan sağlıksız kararlar vermemektir.

   Cidden yurtdışına gitmek istiyorsanız buyrun, çekinmeyin. Ama gerçekten gitmek istiyor musunuz bunu tartın bence. Üstüne, gitmek istiyorsanız da nereye gitmek istediğinize iyi karar verin. Her yer göründüğü gibi değil. Televizyondaki dizilerden ziyade daha objektif merceklerden bakış atmanızı sağlayacak kaynaklardan araştırma yapın, mümkünse aklınızdaki yerlerde yaşayan insanlarla tanışıp onlardan fikir alın, kısaca iyi düşünün. İyi düşünüp sağlam zemine basarak böyle bir karar verirseniz yaşayacağınız doygunluk çok daha paha biçilmez olacaktır.

   Tanrılar size bu konuda (yani sağlıklı kararlar alma ve hayatınıza sizin için olabilecek en mükemmel yönü verme) da, sonrasında nerede olursanız olun sağlıklı, güçlü kökler salmanızda da size yardımcı olabilir. Siz de elinizden geleni yapın yeter ki, ve her zaman için kendinize karşı dürüst ve samimi olun.

   İyi sabahlar.

 11. Ben boy uzatma ile ilgili birnkac şey eklemek istiyorum teşekkürler şimdiden
  1.boy uzatmaya yardımcı olabilecek demonlar hangileri
  2.adanma rituelini yaptım ama hiç meditasyon yapamadım karantina bitince de hem tüm cakra meditasyonu hem de 40 günlük sitedeki meditasyonu yapicam uygun mu yada 40 günlük meditasyon yaptıktan sonra mi ekleyeyim cakra meditasyonu

  Birde önceki yazılarımda yazım yanlisi yapmıştım tekrardan özür dileeim onun için klavye bazen sapıtıyor farkında olmuyorum esenlikle kalin

  1. Esenlikler,

   1) Bu konuda sağlıkla ilgilenen Demon’lardan yardım alabilirsiniz bence.

   2) Meditasyon yapmak için onun bunun olmasını beklemeyin, en yakın zamanda başlayın. Ki karantinanın bitmesine de daha var gibi görünüyor. Şimdiden başlamanızı şiddetle tavsiye ederim. Önce 40 günlük programı bitirin, ondan sonra her gün günlük olarak yapmanız gereken şeylerin üstüne bir de Tam Çakra Meditasyonu yapın.

   İyi günler.

 12. İnsanın sağlıklı olmayan düşüncelerinden kurtulması için yardımcı olabilecek demonlar var mı hangileri yardımcı olabilir bu konuda
  Sağlıksız düşüncelere örnek vermek gerekirse hırsızlığa düşkünlük ya eşcinselliğe karşıtlık gibi bunlar biraz daha hafif şeyler ama anladınız siz
  Mesela eroin bağımlıları eroini bıraksa bile rüyalarında bile eroinden başka birşey göremiyorlar ne kadar baskılamaya çalışsalarda eroin kullanma düşüncesinden kurtulamıyorlar

  1. Esenlikler,

   Bu düşüncelerin konusuna göre uygun bir Tanrı çağırabilirsiniz. Onun dışında daha fazla güç meditasyonu ve yogayla zihninizdeki bariyerleri, takıntıları kırıp geçebilir, Boşluk Meditasyonuyla da zihninizi daha kolay kontrol edebilirsiniz. Çok ciddi durumlarda deyimi yerindeyse tavan arasını temizlemek için büyü gerekebilir.

   İyi günler.

 13. İyi günler demon çağırmada ismini yanlış telaffuz etmek daveti bozar mı? okunuş ile telaffuzu farklı

  1. Esenlikler,

   Hayır, kasıtlı olarak Tanrılara hakaret etmiyorsanız, elinizden geleni yaptığınız sürece bundan endişelenmeyin. Telaffuzlar zamanla daha iyi oturur zaten.

   İyi günler.

 14. 24 yaşından sonra sağlık konusunda uzman demon 10 cm uzatabilir mi boyu? 3-5 ayda uzayayım diye fantastik fikre kapılmadım ama ortalama 12 ayda 10 cm uzamak mümkün müdür bir erkek için? Yani demon özel bir tarif mi veriyor yoksa zaman içinde vücuttaki salınımları mı tetikliyor? Mesela bir erkeği kadın vücudu verebilen demon vücutta sürekli östrojen ürettirerek testesteronu yok edip bir kaç ayda göğüslerin çıkmasını sağladığı gibi boy uzaması içinde ergenlik dönemindeki uzamaya etki eden hormonları mı aktifleştiriyor? Çoğu yorumu inceledim ve benim gibi boyunun uzamasını isteyen bir çok kişi gördüm sitede. Genel bir yorum verir misiniz gerçekten inancımın kırılmasını da istemiyorum. Kendimi o kadar saplantılı bir şekilde inandırdım ki uzun gelen pantolonu mu kaldırıp, “boyum uzadığında giyerim” diyorum 🙂

  Bu arada Marilyn Manson Satanist mi? Aykırı tarzından dolayı değil, sözleride ateizme yönelik de gene merak ettim :https://tr.wikiquote.org/wiki/Marilyn_Manson

  Damalı zemin Satanik mi? Yoksa tamamen Yahudilere,Masonlara mı ait? Yani ben dekor olarak da çok ilgi çekici buluyorum? Tamamen düşman enerjisiyse kullanmamaya çalışırım.

  1. (((Modern))) bilim 20 yaşından sonra insanların uzamasının ya durduğunu, ya da ancak gözle görülemeyecek seviyede uzayabildiklerini savunsa da elimizin altında büyü imkanı varken hiçbir şey imkansız değildir. Tabii evet, biyolojik bir sınıra göre doğal şartlarda insanların uzaması belli bir yaştan sonra duruyor olabilir ancak yeterli enerji yönlendirirseniz elbette bunu başarırsınız. Ne kadar kısa veya uzun sürede ne kadar uzayacağınız da tamamen sizin büyüye yönlendirdiğiniz odağa ve enerjinize kalmış bir durum.

   Hayır, boyunuzun uzamasını sağlamak için Demon’lar özel bir tarif falan vermiyor, ancak sizler için biyolojik süreci aktifleştirebilir ya da hızlandırabilirler. Büyü sürecinde yönlendirdiğiniz enerji boyunuzu uzatmaya her bakımdan yardımcı olacağı için yapacağınız büyü hem biyolojik süreci hızlandırıp, hem de boyunuzu uzatmanızı sağlayacak fiziksel aktiviteler de karşınıza çıkarabilir.

   Ayrıca hayır, popüler medyada çok tanınan herhangi bir insanın Spiritüel Satanist olmasının imkanı hem çok az, hem de böyle birisi popülerleşirse neler olacağını tahmin edebiliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Medyanın sahibi ne yazık ki hâlâ Yahudiler.

   Damalı zemin günümüz (((masonları))) tarafından kullanılan bir dekor, evet. Belli ökültistlerin “boyutlar arası geçiş” anlamında kullandığı bir dekor ancak Joy of Satan’da bu konuda herhangi bir yazı veya vaaz bulunmuyor.

 15. “Ben veririm ve geri alırım: zenginleştiririm ve yoksul bırakırım. Mutluluğa da, sefalete de ben sebep olurum. Bunları, her dönemin niteliklerine uygun biçimde yaparım. Ve kimsenin benim işleri yönetme biçimime dahil olma gibi bir hakkı yoktur. Bana karşı çıkanlara hastalıklarla acı çektiririm; ancak benden olanlar, dışarıdan olan insanlar gibi ölmeyeceklerdir. Kimse bu dünyada, benim koyduğum süreden daha uzun yaşamaz; ve eğer istersem, bir kişiyi ikinci veya üçüncü kere, ruhların göçüyle [Reenkarnasyon] tekrar dünyaya yollarım.”

  Bir yoruma attığınız çeviriden alıntı. Dinde zorlama yoktur ama bana karşı çıkanlara acı çektiririm, bendense sıkıntı yok. Yanlış anlamayın ama Pislamın yaptığının aynısı. Bu gerçekse beni çok hayal kırıklığına uğratır.4

  1. İslamın yaptığının aynısı demek, hmm. Peki o halde sözün hangi kısmında “sizden olmayanları köşeye sıkıştırın” veya öldürün yazdığını söyler misiniz?

   Hiçbir yerinde. Şeytan merhametlidir, ancak bir düşman size saldırıyorsa ve sizin eliniz armut topluyorsa bu hem kendi sonunuzu hazırlamak, hem zorbaya yer vermek, hem de kendi faaliyetsizliğinizle çöküşünüzü hazırlamak olur. Bizler aptal değiliz ve savunduğunuz fikir tam anlamıyla günümüzde İslam, Hristiyanlık ve Yahudi yandaşlarının yalanlarını gün yüzüne çıkarmak yerine onlara karşı sessiz kalmak oluyor. İddia ettiğiniz gibi İslam’a benzer olsaydı Şeytan’ın “benim varlığımı sorgulayanlara acı çektiririm” demesi gerekirdi.
   Günümüzde yaşanan en büyük sorunlar ve sıkıntılar her zaman insanlığın Yahudi düşüncelerine ve istilasına karşı çıkmamasından ve onları kucaklamasından dolayı meydana gelmiştir, ancak Şeytan’ın liderliğinde galibiyetimiz sonrası bu bir daha asla yaşanmayacak ve insanlık Yahudiliğin ne derece hastalıklı bir inanç/ırk olduğunun farkına varacak.

   1. Lordumuzun yukarıdaki sözlerini okurken çok heyecanlandım. Yorum yapan şahsın bu sözleri nasıl islamla bağdaştırabilir anlam veremedim. Sonuçta Satanizm ibrahimi dinlere tepki olarak çıkmış bir din değil ki onların ilahlarının yapısının tersi olsun Yüce Şeytan? Galiba arkadaş “bana karşı olanlara acı cektiririm” kısmını Satanizme girenlere karşı dediğini sanmış. Ama o söz apaçık düşmana karşı söylenmiş. İlahımız elbette o yaratıklara karşı toleranslı olamaz. Gerçekten bu sözler onu neden rahatsız etti anlamadım aksine ben bir sahiplenme duygusu yaşadım.

    Normalde herkes reenkarne olmuyor mu peki? Mesela ben güvenilir bir kaynaktan önceki yaşamımı öğrendim. Bu yaşamımdan sonra reenkarne olduğum zaman gene ruhumun hafızası sıfırlanır mı? Yani Şeytan tekrar gönderdiğinde hatırlayacak mıyız yoksa bir şeyden haberimiz olmayacak mı?

    1. Kişinin reenkarne olup olmayacağı bireyin ruhunun gücüne, İbrahimi inançlara ne kadar bağlı olduğuna (vs.) göre değişir. Ayrıca hayır, hiçbir zaman ruhunuz sıfırlanmaz. Ruhaniyette ilerledikçe önceki hayatınızdaki beceriler ve bilgelik hakkında daha da bilgi sahibi olmaya başlarsınız, ayrıca isterseniz bu linkten nasıl önceki hayat meditasyonunu yapacağınızı öğrenerek şimdiden de fikir sahibi olabilirsiniz.

     Ayrıca bir ekleme; bu hayatta önceki hayatınızda yaşadığınız şeyleri hatırlamanız yaşadıklarınızın ne kadar akılda kalıcı olduğu, ruhunuzun ne kadar güçlü olduğu ve/veya ne kadar süre belirli bir şeyle uğraştığınıza göre değişkenlik gösterir. Bireysel olarak bu konudaki en akılda kalıcı deneyimim daha Nazizm’den bir haberken her Svastika gördüğümde enerji dolmam olmuştur.

   2. Peki siz bana nerede bana saldırana acı çektiririm dediğini söyler misiniz? Ben islamla aynı mentaliteyi taşıyorsunuz demedim. Bu tutumun aynısı islamdada var dedim. Yazıda bana saldırana karşılık veririm yazmıyor ki. Bana KARŞI ÇIKANA acı çektiririm diyor. Dünya’da diktatorlerin yaptigi gibi. Bu yazilana gore ben seytanin ak dedigine kara diyemem. Yoksa hastalıklarla acı çekerim. Şeytan nasyonal sosyalist bir toplum duzeni istiyorsa hayir ben anarşistim diyemem. Yoksa ona KARŞI ÇIKMIŞ olurum ve acı çekerim. Burada yazan belli, ben buna bir cevap istiyorum. İslam, yahudilik, hristiyanlik ne yapiyor umrumda mi sizce? Ve bu durum gerçekten anladığım gibiyse, ki ne yazıyorsa onun üzerine mantık kurdum, anlamanız içinde büyük harflerle yazdım. Bu tutumun aynısından diktatorlerde, yerden yere vurdugunuz diger “dinler” ‘de de var. Şeytan kişilerin terchine karışmaz ama ona karşı bir tercihin varsa sana acı çektirir. İbrahimi dinlerde zorlama yoktur ama ona karşı gelirsen yakılırsın. Arada ki fark nerede bu durumda? Şeytan bana saldırana karşı elim armut toplamaz dememiş ki siz bana böyle bir cevap yazıyorsunuz. Umarım beni bir güzel yerin dibine sokarsınız vardığım bu sonuçtan doğru, haklıysam buna en çok ben üzülürüm.

    1. Esenlikler,
     “İbrahimi dinlerde zorlama yoktur ama ona karşı gelirsen yakılırsın. Arada ki fark nerede bu durumda? Şeytan bana saldırana karşı elim armut toplamaz dememiş ki siz bana böyle bir cevap yazıyorsunuz. Umarım beni bir güzel yerin dibine sokarsınız vardığım bu sonuçtan doğru, haklıysam buna en çok ben üzülürüm.”

     Hayhay efendim; Türk’ün “ak” dediği yerde okyanuslar bile çalkalanırken yerin dibine gitmek istiyorsanız da istikamet dünyanın merkezidir! İsteğinizi yerine getireyim. Aslında adanmış bir Satanist olarak gerek bu, gerek de cevap verdiğim(iz) diğer yorumlarınızdaki akıl yürütmeleri şimdi değil de, adanmadan çok önce yapmanız çok daha akıllıca olurdu. Umarım bir hevesle aramıza gelmemişsinizdir. Durum öyle değilse şüphelerinizi samimi endişeler ve sorgular olarak kabul ediyorum, gereğinden biraz hızlı adanmanızı da şevk olarak sayıyorum ve sizin sorularınıza ithafen yayınladığım son yazıyı takdiminize sunuyorum. Rumuzunuzun yazından kaldırılmasını arzularsanız bunu belirtmeniz yeterlidir, ama zaten takma ad olduğunu düşünürsek rahat olun.

     İyi geceler.

     1. Başka bir şey istesem olacakmış desene 😮 Rumuzumun kaldırılmasını neden isteyim ki? Adandıktan sonra neden sorgulamaya devam etmeyeyim ki? Sorduğum husustaki merak unsurlarım kendi içinde çelişmiş mi? Hayır. E bu durumda yinede yanlış bir düşünceyse, gayet olabilir. Bunda utanılacak bir şey yok. Yazıyı daha okumadım ama yazıda agresif bir dil kullanıp utanabileceğimi düşündüyseniz, sözler sahibinin aynasıdır derim.

      Esenlikler.

     2. Esenlikler,

      Kötü bir gece geçiriyorsunuz galiba. Merak etmeyin, yazım buna katkıda bulunmaz herhalde. Az önceki yorumum bulunabilir, ama o da sizin iyiliğiniz için.

      Rumuzunuza gelince, kaldırılmasını zaten mantıksal olarak istemezsiniz ama sizi düşünüp ben yine de seçimi size bıraktım. Herhangi bir zaman fikrinizi değiştirebilirsiniz.

      Son olarak, sorgulamakta sorun yok ama tabiri caizse kafa ütülemekte (sırf bizim değil, kendinizinkini de) biraz var. Ve “sorgulamak”la “şüphe etme”yi karıştırmayın. Girmeye zorlamıyoruz, çıkanın kafasını kesmiyoruz. Şartlar buyken lütfen girip de halâ şüpheyle boğuşmayın.

      Ve güzel çelik ayna. O zaman az önceki yorumumu da son derece makul görürsünüz.

      İyi geceler.

 16. esenlikler
  Tanrılardan yardım almak için ayin yapıp çağırmak mı lazım hani istek şeklinde olmazmı

  1. Esenlikler,

   Zaten yapılan ayinde de istekler belirtiliyor. Ha, tören olmadan dümdüz yapamaz mıyım diyorsanız bu, zaten halihazırda aranızda belli bir muhabbet, ilişki olan Tanrılar ile mümkündür. Ama aranızda henüz bir ilişki yoksa ayin yoluyla görüşmeyi daha saygılı ve resmi bir yol olarak düşünün.

   İyi geceler.

 17. ilahiyatçıyım tarikatlarda yetiştim küçükken ailem dindar ve cemaatçi cinleri gördüğümü hatırlıyorum küçükken seslerini vs duymuştum eniştem okumuştu bana tekrar olmadı böyle bir şey ama tanrıları ve özellikle baş tanrıyı merak ediyorum gerçeği öğrenmek istiyorum hakikati tanrıyla şeytanla iletişime geçmek mümkün mü veya sahte ile gerçeği nasıl anlarız

  1. Durumunuza üzüldüm, ancak “Cin” diye tanımladığınız varlıklar aslında astral parazitler oluyor. Gerçek İblis ve Cinler Antik Pagan Tanrılarıdır.

   Aynı konudaki bir diğer yorumunuza Tanrılarla iletişime geçmek için nelere ihtiyacınız olduğunu yazdım. Sahte ile gerçeği ayırt etmek de ruhani gelişmişlikle olur, sonuçta 3. Göz de yalanları görmemizi sağlıyor.

   1. 3. gözümü aktifleştirmek istiyorum ne konuda üzüldünüz ben cemaatlerde yetiştiğim için 3.göz nefs diye adlandırılıyor tarikatlerde ve tasavvufta onu öldürmeye çalıştık yıllarca rabıtayla vs. yeni anlıyorum tarikatların insanları ne hale getirdiklerini farkındalığımızı öldürmek ve bizleri robotlaştırmak istiyorlar onlardan ayrılalı çok oldu ama ailem hala onlara bağlı ben diyanette de calıştım yeni yeni kendime geliyoorum açıldım ilahiyatçı olmama rağmen ve yanılsamanın içinde olmak beni üzüyor içimde ebir boşluk var gerçeği bu yuzden öğrenmek istiyorum tez konum olarak şeytanı araştırıyorum bunlar kadersel mi bilmiyorum ama şeytan beni çekiyor niyeyse cinler de öyle pagan tanrıları galiba insanlara zarar vermediklerini düşünüyorum 1 yıldır medyumlarla da yakın temasa geçtim o da farklı bir enerji onların iletişime geçtiği cinler pagan tanrıları değildir heralde negatif varlıklar mı Allaha çalışan negatif enerjiler mi

    1. Esenlikler,

     Aslında “nefs” dedikleri şey daha çok ego, yani kişinin benlik hissi ve istekleri, hayalleri, kişiliği. Kısaca düşman programına sorgusuz sualsiz itaat etmenin önünde durabilecek olan her şey. Bu da Güneş Çakrası tarafından yönetiliyor, ki ruhun enerji merkezi ve en güçlü çakradır. İbrahimi inançlar ruhu tümden zehirler, ama ruhun bu kritik yerine de özellikle saldırırlar.

     Her halükarda, damarlarında akan soylu Centil kanını unutmayan herkes için Satanizm, yani Antik Paganizm “kadersel”dir, çünkü zaten bu dünya ve üzerinde yaşatmaya değer ne varsa hepsi köküne kadar Pagan’dır. İşin “niyeyse”sini arıyorsanız sadece aynaya bakıp ne olduğunuzu hatırlamanız yeterli, biz boşu boşuna kan çekiyor demiyoruz. Onun dışında tabii astrolojik faktörler de olabilir.

     Cinlere gelince, Cinler Tanrılardır. Cinlerin “negatif” olduğunu sadece zevzek İslam kafası öne sürer, altını da dolduramaz.

     Son olarak; pratikle 3. Gözünüzü de, kalan her çakranızı da ziyadesiyle açarsınız, merak etmeyin. Çalışın yeter.

     İyi geceler.

 18. astroloji kehanet gizli bilimleri öğrenmek istiyorum ilahiyatçı olduğum için hep bu tarz şeyleri araştırıyorum ama yetmıyor derine inmek istiyorum bize anlatılan safsataları ortadan kaldırmak gerçeği bilmek istiyorum

  1. Sitemizi ve Joy of Satan’ı okudukça tüm bunlar sizlerin de merağı varsa gün yüzüne çıkacak, dert etmeyin. Satanizm’de öğrenmek istedikten sonra öğrenemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Tek anahtar ruhani gelişim.

 19. Merhaba admin benim büyük bir sorunum var. Bilinçaltımda kalan aşırı derece sapıklık var bunun önüne geçemiyorum. Gördüğüm herkesle cinsel ilişki düşünüyorum (sadece bayanlar). Ve işin kötü tarafı az önce demonuma ilgili makale okurken onun hakkında kötü şeyler aklıma geldi ve tamamen istemsizce bir anda oldu. Hemen silkeledim ve kendime geldim. Hatta kızdım kendime özür dilerim demonumdan;( neden böyle oluyor nasıl önüne geçebilen

  1. Bilinçaltınızı temizlemek için Satanik Şifa yapılabilir, ki bu sizin için çok faydalı olacaktır ve yapmanızı öneririm. Ayrıyeten isterseniz trans moduna girerek kendinizi altın aurayla kaplayıp bu sapkınlıktan pozitif ve sağlıklı bir şekilde tamamıyla kurtulduğunuzu olumlayabilirsiniz. Bunlardan herhangi birisini bahsettiğiniz sapkınlık yok oluncaya kadar yapın. Bu iki yöntem de sizler için faydalı olacaktır.

 20. Dünyevi hayatımızn sonunda, yani öldükten sonra Şeytanın Diyarına gittiğimizde Dünyadaki yaşamımızda anlaşma yaptığımız Tanrılarla olan bağımız orada da devam edecek mi? Bir kardeşimiz Demonların emrindeki ruhların liste yaptıklarını yazmış. Bu ruhlar Dünya’daki yaşamlarında demondan yardım almış kişiler. -Lejyon denilen ruh topluluğu değil. Çünkü bütün kaynaklarda lejyonların sayısı bellidir. Lejyon sanırım lesser demon dediğimiz grup oluyor.- Yani bu hizmeti sanırım insan ruhları yapıyor. Discord grubunuzda daha önceleri Tanrılardan istenilen şey ne kadar büyük olursa karşılığı da ona denk olacağını söylemiştiniz. Bu bedel Düşmanla öyle RTR yaparak savaşma, Gerçeği paylaşmak vs Gibi Dinimize yönelik hizmetler. Yani anlamadığım şey biz zaten Tanrılarla anlaşma yaptığımızda verdiklerinin karşılığını veriyoruz. Neden öldükten sonra bu hizmet devam ediyor? Bu sadece mühürlenmiş anlaşmalara mı özel? Yoksa hiç anlaşma yapmasak ama bir konuda yardım isteyip bedelini RtRyle ödersek aynı durum olmaz sanırım. Yanlış anlamayın sadece anlamaya çalışıyorum. Yani elbette ebediyen tutsak olarak çalıştıracaklarını sanmam ama karşılıklı bir hizmet var sonuçta. Mesela Tanrılarla hiç iletişime geçmemiş kardeşlerimiz öldükten sonra Şeytan adına ne iş yapıyor orada? Satanizm de cennet gibi tembellik vaadi yok. Yani diğer tarafı çok merak ediyorum. Orada da sosyal ilişkiler var mı? Ne bileyim dünyadaki gibi arkadaş buluşmaları, yeme-içme? Nerede uyulur? Antik dönem mimarisi mi var? Herkesin evi mi var? Çok karmaşık sorular.

  Bir de bir ruhun adının anılmasının onu beslediği doğru mu? Yani sıradan bir insana kıyasla büyük şöhret yapmış birinin ruhu sürekli anıldığı için daha mı fazla yaşar. Yani unutulmak Tanrıların ölümü olur tabiri doğru mu?

  1. Esenlikler,

   Dediğiniz gibi bir olay direkt yok. Nereden duydunuz bilmiyorum ama bizden duymadığınız kesin. Tabii bir Satanist ölecek olursa [“öldükten sonra” değil, ölüm konusunda böyle kesin konuşmak bir Satanist’e yakışmaz] reenkarnasyonu beklerken Du’at’ta vakit geçirecek ve belki bir şekilde faydalı olmak isteyebilir ve faydalı olması için yollar vardır; ama dediğiniz gibi öyle anlaşma imzaladın, hadi o zaman Du’at’ta 100 sene memurluk yapacaksın gibi bir dünya söz konusu değil. Yani dediğiniz gibi, Satanizm yan gelip yatma dini veya her şeyi “öteki hayata öteleme” inancı değildir. Dolayısıyla dediğiniz gibi bir şey olmuyor. Bir Tanrıdan bir şey isterseniz ve kabul görürse sonucunu da bu yaşamınızda görürsünüz, kabul ettiğiniz karşılığını da bu yaşamınızda sunmanız beklenir.

   Onun dışında, ruhlar yiyip içmez, bedensel ihtiyaçlar yoktur. Seks ruhani bir olay olduğu için ruhların orgazm olabildiği yazıyor; ama yemek yiyecek veya yatıp uyuyacak bir beden yok. Bir de bu nasıl oluyor bilmiyorum ama ruhların “sigara içebildiği” yerler varmış. Elbette burada fiziksel olarak sigaradan bahsedilmiyor, ama benzer hissiyatı verecek astral formların yapılması gibi şeyler olabilir. Açıkçası ölüm pek eğlenceli değil, oldukça sıkıcı ve bir sonraki reenkarnasyon için uygun zamanın olması [bu çoğunlukla astrolojik faktörlere dayanır, yani insanlar rastgele zamanlarda reenkarne olmaz] uzun vakit alabildiğinden siz ölümünüzü planlamak yerine, asla ölmemek için çalışmayı planlayıp çalışmanızı öneririm. Aynı zamanda ölüp gelişiminizin yolunda zaman kaybedip yerinizde saymak yerine yaşıyorken her zaman daha ileriye gidebilirsiniz.

   Onun dışında, Tanrılar sadece ruh olmadığı için bizim Onları düşünüp düşünmememiz Onları daha az veya daha çok hayatta kılmıyor. Tıpkı sizin bizim gibi bedenleri olan canlılar. İnsan ruhlarına gelince, Yüksek Rahibe Maxine bazı vaazlarında/makalelerinde Hell’de bulunup reenkarne olmayı bekleyen bir “VIP ruh” (tahminimce savaşta veya benzeri bir zamanda ayrıcalıklı hizmet göstermiş birisi olsa gerek) üzerinde enerji çalışması yaptığından bahsediyordu. Elbette düşünceler de enerjidir ama ortalama insanın düşünceleri de, enerjisi de dağınık ve zayıftır. İki saniyelik bir düşüncenin arkasında pek bir güç olmaz. Ama evet, ruhlara enerji aktarmak dediğim açıdan mümkün. Ama Satanik ruhlar açısından buna gerek yok, çünkü zaten ölen SS’lerin ruhları bir sonraki enkarnasyonlarına kadar Du’at’ta güvende tutulur.

   İyi akşamlar.

 21. Esenlikler
  Demonlar ile görüşmek ya da onları hissetmek istiyorum fakat ailem müslüman haliyle evde namaz kılınıyor kuran okunuyor… Kısaca; bu demonlar için bir sorun olur mu? Ne yapabilirim?

  1. Esenlikler,

   Odanızı periyodik olarak ve çağırma öncesi temizleyebilirsiniz. Büyük bir sorun yaratacağını düşünmesemde ,elimizden gelen, en iyi şekilde demon ‘ağırlamak’ önemlidir.

   İyi günler.

 22. esenlikler,
  bir kişiye istediğimiz bir şeyi unutturmak için yardım alabileceğimiz bir demon var mı?

  1. Ne gibi mesela? Çok önemli bir konuysa Gardiyan Demon’ınızla iletişime geçebilirsiniz, değilse de ben olsam bu konuda Tanrıları meşgul etmezdim açıkçası, zamanla unutacaktır zaten. Psikolojik ve duygusal olarak yardımcı ve yanında olmanız bir süre sonra unutması için (unutması gereken şey her neyse) yeterli olur.

 23. Bunlar doğru olarak yapıldığında maddi düzlemde Şeytan görülebilir mi? Kameraya çeksek, kamerada gözlemlenebilir mi?

  1. Esenlikler,

   Tanrıları çağırma sırasında genellikle görüntü astral olur. Yani astral görülerinizi açarsanız kesinlikle görebilirsiniz.

   Kameraya gelirsek pek ihtimal vermiyorum. Normal bir kamera astraldeki enerjileri fotoğraf olarak çekemeyecektir. Tabi eğer bunu başarabilen bir kamera elde edebilirseniz o da mümkün. Lakin bildiğim kadarı ile %100 bir şekilde astral fotoğraf çeken bir kamera bulunmamakta.

   İyi akşamlar.

 24. Ben sıkıntılı olduğum bir dönemde çok içten yardımlarını istedim hangisine yönelmeliyim diye karar veremedim ve 2 kez rüyamda AZAZEL geldi çok çok çok yakışıklı ve 1 kez UVALL geldi ve zarar gördüğünü anlatmaya çalıştı 1 kez LİLİTH geldi çok kıvrak anlamak imkansız bir hali var ve çok aşırı korkusuz ve cesur ve son olarakta FORNEUS geldi üzerinde yüksek rahibe vardı ve ben AZAZELE yönelmeyi tercih ettim çünki rüyamda bana gösterdiklerini 2 gün sonra ayrıntısına kadar yaşadım.

 25. Esenlikler,

  Bir tanıdığımdan maddi konuda yardım isteyeceğim, olumlu yönde cevap vermesini sağlamak istiyorum. Daha önce manipüle veya büyü konusunda bir deneyimim bulunmuyor. Nasıl bir yol izlemeliyim? Manipüle etmem de ‘’Lord Vıne’’ bana yol gösterebilir mi? Veya bu konuda hangi ‘’Tanrı/Tanrıça’yı davet etmem gerekir.

  İyi Akşamlar.

  1. Kendisinin size olumlu bir cevap vermesini sağlamak için bahsettiğiniz kişinin üstünde bir büyü yapabilirsiniz mesela. Tabii ona “Manipüle etmek” demeyelim, sonuçta kelime anlamı kötü olmasa da kullanıldığında sanki negatif bir anlamı varmış gibi anlaşılabiliyor, ancak siz bu parayı kötü bir amaç için kullanmayacaksınız. İsterseniz para konularında yardımcı olan Demon’larla da iletişime geçebilirsiniz tabii. Lord Vine daha çok kehanet konularıyla ilgileniyor.

   1. Büyü olarak, ”Enerji Yükseltme-Programlama-Enerjiyi Yönlendirme” temeli ile Yeşil renk enerji kullanmayı düşünüyorum. Yeşil rengi, paradan mı çekmem gerekiyor? Enerjiyi programlarken [İsteğim karşısında olumlu cevap veriyorsun] diyerek programlamam doğru olur mu? Ayrıyeten ”Lord Raum”u yardım etmesi için bu gece davet etmeyi düşünüyorum, ama siyah mum yok. Elimde mevcut olan mum renkleri ”Beyaz ve Kırmızı” bu mumları kullanabilir miyim?

    1. “”Enerji Yükseltme-Programlama-Enerjiyi Yönlendirme” temeli ile Yeşil renk enerji kullanmayı düşünüyorum.”

     Yani daha açık şekilde söylersek ortalam rünik bir büyüde “Enerji Yükseltme, AUM, (istenilen sayıda) Rün titretme, (istenilen sayıda) Afirmasyon tekrar etme, AUM ile kapanış” oluyor. Sizin de dediğiniz buydu sanırım, yine de daha açıklayıcı olması için belirteyim.

     “Yeşil rengi, paradan mı çekmem gerekiyor?”

     Herhangi bir yerden olabilir, rengin veya enerjinin kaynağı olmasına gerek yok. Direkt üzerinizde yeşil renkte güçlü bir enerji veya aura imaje edebilirsiniz.

     “Enerjiyi programlarken [İsteğim karşısında olumlu cevap veriyorsun] diyerek programlamam doğru olur mu?”

     Olabilir, veya bahsettiğiniz kişiyle aranızdaki bağı güçlendirmek için bir büyü de yapabilirsiniz onun yerine. Bir nevi aynı kapıya çıkıyor sonuçta. Bu çalışmayı rünik büyü şeklinde veya transa girip enerji yönlendirerek yapabilirsiniz, örneğin ikinci yolu tercih ederseniz bahsettiğiniz kişinin uyuduğu bir saatte (tabii bu zorunlu değil, ancak uykuda olduğu için enerjilerden daha kolay etkilenecektir) derin transa girerek onun etrafında size sempati duymasını sağlayacak altın/yeşil renkte aura imaje edebilirsiniz ve bu aurayı “(Kişi ismi) pozitif şekilde benim isteğimi kesinlikle kabul ediyor” şeklinde programlayabilirsiniz örneğin. Burada kalıcı olarak demememizin nedeni zaten tek seferlik bir istek için o kişiye büyü yapıyor olmanız, eğer merak ettiyseniz. Rünik bir çalışma yapacak olursanız da aynı afirmasyonu kullanacaksınız.

     “Ayrıyeten ”Lord Raum”u yardım etmesi için bu gece davet etmeyi düşünüyorum, ama siyah mum yok. Elimde mevcut olan mum renkleri ”Beyaz ve Kırmızı” bu mumları kullanabilir miyim?”

     Yanlış olmaz tabii, ancak en iyi koşulları sağlamak için elimizden geleni yapmamız da hoş bir jest olur. Örneğin mumlarınızdan birini pastelle veya tercih ettiğiniz herhangi bir yolla siyaha boyayabilirsiniz, veya siyah mum sipariş edebilirsiniz örneğin. Nasıl tercih ederseniz. Tabii bunu yapma şansınız yoksa yapmak zorunda da değilsiniz, Tanrılar imkân yetersizliğinden dolayı meydana gelen bu tür eksikleri anlayışla karşılar.

    1. Esenlikler,

     “Zaten cevapladım” üstüne tıklarsanız cevabıma ulaşacaksınız, o yazının içinde link gömülü.

     İyi geceler.

 26. Merhabalar,
  Ailem aşırı derecede baskıcı onların baskılarının azalması, bundan kurtulmam için hangi Tanrı/Tanrıça ‘dan yardım isteyebilirim?

  1. Esenlikler,

   Bunun yerine kendiniz bağlama büyüsü yapabilirsiniz. Eğer büyü yapacak fırsatınız bile yoksa Şeytan Babamızdan veya Koruyucu Demonunuzdan yardım isteyebilirsiniz, eğer onlar da kendileri yardım edemeyecek gibilerse başka bir uzmanlık alanı olan tanrı/çaya durumunuzu iletebilirler. Yine de genelde genç kardeşlerimize önerdiğimiz bağlama büyüsü durumunuzda gerekli gibi görünüyor.

   Rünlerle alakalı bir yazımız var, orada bağlama için kullanılan rünlere bakın ve onlarla bir çalışma oluşturun. Aile üyelerinizi teker teker bağlayın sizin tersinize gidemesinler diye. Eğer negatif karmanız çok kötüyse bunu tamamıyla gerçekleştirmek ekstrem durumlarda yıllar alabilir. Negatif karmayı kırmaya yönelik bir çalışma da yapın aynı zamanda bu süreçte.

   Ayrıca soruları artık buradan değil, Türk forumlarından cevaplıyoruz. VPN ya da daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle aramıza katılıp sorularınızı sorabilirsiniz. Forumumuza bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

   İyi akşamlar.

 27. bazı tanrılar tüm dilleri öğretir diye bir şey duymuştum bu doğrumu doğruysa hangisinden yardım istemeliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir