Öğrenciler İçin Ders Konularına Göre Yardımcı Olan Demon’lar

Kaynak Joy of Satan‘daki aynı yazıdır.

Dersler/Konular:


MİMARLIK

SANAT

ASTRONOMİ

KOZMETOLOJİ

EL SANATLARI

ETİK

GEOMETRİ

DİLBİLGİSİ

DİLLER

LİBERAL SANATLAR

EDEBİYAT

MANTIK

MATEMATİK

MAKİNE BİLİMİ

METAL İŞÇİLİĞİ

METALURJİ

MİNERALOJİ

MÜZİK

FELSEFE

SINAVLARI/TESTLERİ GEÇME

RETORİK

(TÜM) BİLİMLER

ÇOK ÇEŞİTLİ KONULAR

Hagenti [namı diğer Bastet]

Demon’lar Anasayfasına Geri Dön

“Öğrenciler İçin Ders Konularına Göre Yardımcı Olan Demon’lar” hakkında 35 yorum var

 1. Mesela Leydi Crocell özel ders gibi dersi mi anlatıyor? Demonlarla yaptığımız dersler bize tam puan olarak mı etki eder?

  1. Esenlikler,

   Size okuldaki gibi ders anlatacaklarını sanmıyorum. Seviyenize göre bilgiyi direkt aktarmaları veya anlamanızı kolaylaştırmaları daha mantıklı. Okulda derslerinizden daha başarılı olmanızı da sağlayabilirler tabii.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Tabii ki. Tanrılar yüzeysel ve materyalistik şahsiyetler değillerdir. Elinizde olan olanaklarla elinizden geleni yapmanız yeterlidir.

   İyi günler.

 2. Meditasyonun en başındayım. 1-2 haftaya sınavlarım başlıyor. Tanrılardan yardım almak istiyorum. Ama bir yandan bu çok bencilce geliyor. Üstüne çok az meditasyon yaptım (1 gün sınav zamanına kadar 4-5 gün olur) Çağırmayı denersem başarı oranım düşük müdür? Eğer düşükse 40 gün olsun ama tam olsun kafasında ilerleyip çok uzun süre yapacağım.

  1. Esenlikler,

   Sizin Tanrıları duyup duyamayacağınız muğlak olsa da, Onların sizi duyacağı kesindir. Tanrılardan bir şey rica etmek, saygılı ve samimi olduğu sürece yanlış değildir. Sonuçta isteğinizi yerine getirip getirmemek Onlara kalmış. O yüzden çekinmeyin, deneyebilirsiniz.

   İyi günler.

 3. Saygılarımla, Bir demonun mührünü çizerken hafif hatalar yani yamuk çizilse herhangi bir sorun olurmu?

  1. Esenlikler,

   Elinizden geleni yapmanız yeterlidir. Ama sadece bakıp çizmek yerine yazdırabilir ve sonra bir kağıdı onun üzerine koyup öyle çizebilirsiniz mesela, veya cihazınızın ekranına kağıdı tutup öyle bile çizebilirsiniz. Böyle yöntemler hata oranını çok düşürecektir.

   İyi günler.

 4. Benim yakın zamanda bir sınavım var. Matematik için Lord Andrealphus’u çağırmak istiyorum fakat bazı yerlerde demon çağıran bazı kişilerin başına kötü şeyler geldiğini okudum. Tabi ki biliyorum büyük ihtimalle onlar çağırdığı zaman gelen şey bir parazit olabilir. Ama ben yine de biraz endişeliyim. Bir sorun çıkar diye ve ben satanizm’de yeniyim bu yüzden çağırdığım zaman parazit gelme ihtimali var mıdır?

  1. Esenlikler,

   Bu ihtimal son derece düşük, çünkü hem Tanrıların doğrudan koruması ve rehberliği altındayız, hem de Tanrıları çağırırken Şeytan’dan geçiyoruz. Dolayısıyla öyle rastgele varlıklar kolay kolay gelemez. Dediğiniz gibi, dışarıdaki insanlar “Demon” diye çoğunlukla astral parazitlerle, hatta bilmeden düşman melekleriyle iletişim kurdukları için günleri mahvoluyor. Ama bizde öyle bir durum yok. En kötü ihtimalle istemediğiniz bir varlık her şeye karşın gelecek olursa, ritüeli bitirip bu varlığa ilgi göstermeyin, genellikle bu yetecektir. Yetmezse de kovarsınız, olur biter. Bu varlıklar genellikle bize tek başına gücü yetmeyecek, zayıf varlıklar. Hele de Satanist’lerden bahsediyorsak. Korkmanıza gerek yok. Onlardan üstünüz. Cidden gücümüzün yetmediği durumlarda da Koruyucu Demon’ımız var. Satanizm’e resmen geçtiyseniz Demon’lar hakkındaki bu çekincelerinizi yenmenizi öneriyorum.

   İyi günler.

   1. Sorumu cevapladığınız için teşekkürler. Size birkaç sorum daha var.
    1)Çağırdıktan sonra karşılığında 10 RTR yapmayı teklif etsem sizce az mı olur?
    2)Ben dediğim gibi yeni bir satanistim Şeytan’dan gelecek pozitif işareti hissettiğimden nasıl emin olabilirim?
    ve daha sonrasında da çağırdığım Demon’un geldiğinden nasıl emin olabilirim?
    3)Koruyucu Demon demişsiniz peki kendi koruyucu Demonumun kim olduğunu öğrenebilir miyim?
    Şimdiden sorularımı cevapladığınız için teşekkürler.

    1. Esenlikler,

     1) Duruma göre değişir, hislerinize göre hareket edin ve bu konuda işaretlere açık olun.

     2) Burada da hisler önemli, gözlerinizi, kulaklarınızı açık tutun.

     3) Evet. Sarkaç, Ouija Tahtası gibi araçlar kullanabilir veya meditasyonda ilerleyip daha çok açılarak bunlara ihtiyaç duymadan da net duyumlar alabilirsiniz.

     İyi günler.

 5. “Çok çeşitli konular” dan kasıt nedir? Sonuçta neredeyse her şey (mimari,sanat,edebiyat,bilimler vs) yazılmış. Haagenti de neden çeşitli konular yazılmış? Hangi konular onlar?

  Yks de iyi bir not almak istiyorum. demon ile görüşsem nasıl yardım edecek? Sınavda cevapları mı söyleyecek? 3 aydan az bir zaman kaldı ve her gün çalışsam da idrak edemiyorum bazı konuları. vasıfsız, aptal biri değilim ama dersler konusunda nedense olmuyor. günlük hayatta insanları rahatlıkla manipüle edebilirken iki sayfa türkçe çalışınca fenalık geçiriyorum.

  1. Esenlikler,

   Cidden çok çeşitli konular da ondan. Konuların çapını tam bilmesem de genel konular için yardım istenmesi doğru olacak bir Tanrıça diyebiliriz.

   Sınavda cevapları söylemeleri imkansız olmasa da daha çok konuları anlamanıza katkıda bulunabilirler, hele de şu an bu kadar süre önceden Onlarla iletişim kurarsanız. Onlardan yardım isteyecekseniz buyrun, en uygun yöntemi Onlar belirler zaten.

   İyi geceler.

 6. ilahiyat okuyorum astroloji ve felsefe ile de uğraşıyorum arapça ve ingilizceyi akıcı öğrenmek konuşmak istiyorum tanrılardan nasıl yardım isteyebilirim bir de yurt dışına çıkmak istiyorum yüksek lisans yapmaya veya kadim öğretileri öğrenmek için gitmek istiyorum buralardan öğretmenlik yerine farklı meslekler istiyorum spritüel mistik okült üzerine

  1. Esenlikler,

   Önce kendinizi güçlendirin, eğitin, bilgilendirin ve ruhani olarak ilerletin, bu sırada da Tanrılardan yardım isteyip ilgilerine ve yardımlarına değecek biri olduğunuzu gösterin. Bu sayede hem kendi emeklerinizle, hem de Tanrıların yardımlarıyla istediğiniz yerlere gelmeniz çok kolaylaşacaktır.

   İyi geceler.

 7. ilahiyat okuyorum arapça ingilizceyi akıcı konuşmak öğrenmek istiyorum felsefe astroloji okült konuları vs araştırıyorum ama yetmiyor daha derinleşmek istiyorum ailem müslüman ben başka inanışları kültürleri tanımak istiyorum yurt dısına çıkmak istiyorum ayrıca şeytan üzerine tez yazıyorum ilahiyat camiasındaki lanetli şeytan algısını yıkmak istiyorum ne yapabilirim sağlam kaynaklara ihtiyacım var hocalarım yazdıklarıma pek sıcak bakmıyor

  1. Şeytan üzerine tez yazmak istiyorsanız bir önceki yorumlarınıza önerdiğim yazıları iyice okuyun, bu başlangıç seviye bir tez yazmanız için yeterli olacaktır. Ayrıca Şeytan “lanetli” değil, onun öğretilerini ve dünyadaki bilgeliğini tarihe gömmeye uğraşan Yahudiler lanetlidir.

   1. lanetli olduğuna ben de inanmıyorum bizlere yanlış öğretiliyor işte gerçekler er ya da geç ortaya çıkacaktır joy of satanı önermişsiniz kitap evlerinde var mı o kitap nette bulamadım

   2. pagan tanrılarıyla iletişime geçebilir miyim astral seyehat ve gökyüzünü gezmek istiyorum bir de şeytanı görmek gerçeği öğrenmek ayin yapmadan mümkün mü bu negatif varlıklarla karşılaşır mıyım şu an ruhen çok boşluktayım kendi başıma denedim astral seyehat ama olmadı

    1. Esenlikler,

     Evet, Tanrılarla iletişime geçilebilir ve bunun talimatları da sitemizde yer alıyor. Ama bunu yapmadan önce hem meditasyonla ruhunuzu biraz daha açmanız, hem de Şeytan ve Tanrılar hakkındaki İslam’dan kalan kanılarınızı yenmenizi öneririm. Bu şekilde çok daha verimli bir tecrübe yaşayabilir, Tanrılarla daha anlamlı ve gerçekçi ilişkiler kurabilirsiniz.

     İyi geceler.

 8. Knk bildiğim kadariyla neopaganlar size sallıyor tanrıları şeytanlarla özdeşleştirdiğiniz için. Geçmiş zamanda da kimse Tanrılarına cin/demon veya şeytan diye hitap etmedi aksine bu hitaplar hep karşı tarafa edilmiştir. Siz ise böyle yaparak hem bir yenilik yapmış oluyorsunuz hem de insanlar tarafından haklı olarak şüphe ile karşılanıyorsunuz. Çünkü “Antik dönemin Tanrıları
  yerine bir grup kötü varlikla mı iletisime geçiyorum acaba ben?” Diyor insanlar. Bu çağırma yöntemleri antik pagan dinlerinden mı alındı yoksa bir grup satanistin mı çalışması? Haklı olarak Modern paganlar size şüphe ile yaklaşıyor hatta Miguel Serrano sizin için yani satanistler için suyu bulandirmaktan başka halta yaramiyorlar demisti. Ve burda antik tanrıları çağırdığını düşünen varsa şöyle diyeyim bunu kesin olarak bilmeniz mümkün değil.

  1. Esenlikler,

   Öncelikle kanka değiliz. Neo-Paganlar gibi koşer ruhani pratiklerini uygulamakta olan ucuz kişiler ve senin bizi ne olarak gördüğün umurumuzda da değil. Bu sevgi fetişi hippi artıkları, ”evrensel enerji” kapsamında ibrahimi düşünce formuna kendi ruhlarını pazarlayan dallamalar kim ki biz onları ciddiye alacağız? Bizim umurumuzda olan ve bu yoruma cevap vermeye gerek duymamızın sebebi; karşıt görüş bildirdiğiniz bizi ve bizim dediklerimizi bile anlamayıp buna rağmen omurgasızca bizim hakkımızda konuşma aymazlığında bulunmanız ve içerisinde bulunduğunuz bu aciz, aşağılık durumun yüzünüze çarpılması ve ihtar edilmesinin gerekli bir insanlık görevi olmasıdır.

   Gerçeği görmek, anlamak ve kavramak konusunda o kadar salak insanlarsınız ki Ulu Tanrı ve Tanrıçalarımıza sanki iblis yakıştırması yapanın biz olduğunu sanmaktasınız. D(a)emon kelimesinin orijinal tanımı budur:

   Daemon: Yunan mitlerinde, insanlar ve Tanrılar arasında elçilik yapan ruhlara denir. Örneğin Sokrates’e rehberlik yapmış olan Daemon gibi, Daemon’lar insanlar için koruyucu ve danışman görevi görürler.”

   Encyclopædia Britannica’nın 1973 basımından başka bir tanım:
   “Doğaüstü bir güç için genel bir Yunan tabiri. Hesiod’un zamanına kadar uzanan geçmişte, Altın Çağ’ın ölülerinin Daemon’lar oldukları, ve sonradan gelen felsefi spekülasyona göre bu varlıkların Tanrılardan daha düşük, ancak insanlıktan daha üstün olduğu düşünülürdü. Bundan ötürü Hristiyanlar, Pagan Tanrılarının yaptıklarını “düşmüş melek” dedikleri bu Daemon’lara atfetmişlerdir.”

   Hristiyanlık gibi İbrahimi inançların gelmesiyle, Orijinal Pagan Tanrılarına canavar gibi yaftalar verilerek küfre uğratılmışlardır. Yukarıdaki, Encyclopædia Britannica’dan gelen de dahil iki alıntı, Daemon’ların Tanrılardan daha düşük varlıklar olduğunu iddia etmektedir. Bu ifade kısmen doğrudur, zira tarihte fiziksel ve ruhsal olarak ölümsüzlüğe ulaşan ve “doğaüstü güçler” denilen yeteneklere sahip olan bazı Tanrı-insan melezleri [Yarı Tanrılar] olmuştur. Ancak Goetia’nın tüm Demon’ları, Orijinal Pagan Tanrılarımızdır. Bu Yarı Tanrı örneğine Goetia’dan da örnek verecek olursak Lord Asmodeus, annesi insan ve babası Tanrı olduğu için [doğumu itibariyle] bir Yarı Tanrıdır. İkinci bir nokta olarak bu “Tanrıdan düşük, insandan yüksek” Daemon tanımı, günümüze kadar gelmiş, günümüz anlayışıyla tercüme edilmiş ve anlaşılmış, düşman kontrollü basından geçmek zorunda kalan bir tanımdır. Eski kaynakları gözden geçirenler Demon’ların direkt olarak Tanrı olduğunu fark etse de, etmese de, bunu bu şekilde insanlara sunamazlardı.

   Her halükarda tüm İbrahimi inançların aynı olduğunu, düşmanın bile eski medeniyetlerin Tanrılarının Demonlar olduklarını bildiklerini ve orijinal Tanrılarımızı lekelemeye çalıştıklarını görmeniz için, Katolik Ansiklopedisi‘nden şu alıntı çok açıklayıcı olacaktır:
   “Aynı şekilde, Yunanlar ve Romalılar da kendi Tanrılarına tapınmış, onları sevgiyle görüp iyi varlıklar olduklarına inanıyor olabilirlerdi. Ancak Hristiyanlığın kutsal yazıları Centillerin tüm Tanrılarının Demon’lar olduğunu beyan etmektedir.” (“In the same way the Greeks and Romans may have worshipped their divinities, fondly believing them to be good. But the Christian Scriptures declare that all the gods of the Gentiles are demons.”)

   Demon’lar/Cinler, Centillerin Tanrılarıdır.

   Ruhani açıdan bakacak olursak da, Daemon kelime itibariyle kutsiyeti, ruhani mükemmelliği ve Tanrısallığı ifade etmektedir. Dae ve Mon – eril ve dişil, gündüz ve gece, Güneş ve Ay. Magnum Opus’u tamamlamak, ruhani mükemmelliğe ulaşmak ve böylece Tanrıların safına onlardan biri olarak katılmak için ruhun eril ve dişil yönlerinin (gerek eril alt ve dişil üst çakralar olsun, gerek ida ve pingala enerji kanalları olsun, gerek de direkt ruhtaki eril ve dişil enerjiler olsun) mükemmel bir “denge”ye sahip olmak gerekliliğine, Tanrıların bunu yapmış olmasına işaret etmektedir.

   Satanizm, Neopaganizm gibi yahudi kontrolü ile oluşturulmuş ve gerçek ruhani pratiklerden arındırılmış koşer bir yol değildir. Satanizm, gerçek Pagan yolunu takip eder ve kendisi bizzat kontrollü karşıtlığın ürünü olan bu Neo-dallamaların, suyu bulandıranın bizler olduğunu iddia etmeleri işin daha acınası bir şekilde yanıldıkları kısmıdır. Yahudi kertenkelelerinin bataklığı olan bu modern dünyada onlarla birlikte hareket edendir ortalığı bulandıran.

   Bir insanın Tanrıları çağırıp çağırmadığını bilmesi gayet mümkündür. Ancak sizin gibi ruhlarını ibrahimi düşünce formuna peşkeş çeken ve varlıklarla iletişime geçmek için ot içen keş ahmak sürülerinin bilinçli olarak algılarını kapatması, auralarını parçalayıp kendilerini dışarıdan gelecek bir manipülasyona karşı savunmasız bırakmaları sebebiyle, hangi varlığın geldiğini anlamak konusunda aciz olmaları doğaldır. Herkes kendi kapasitesine göre konuşsun. Bu yeteneğe vakıf olamayacak kadar aciz olanın kendiniz olduğunu bilin ve bu gerçeklerin çatısı altında kabullenilmiş başarısızlık algısı ile sadece ama sadece kendi adınıza konuşun. Fazla ot da içmeyin.

   Uğurlar olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir