Öğrenciler İçin Ders Konularına Göre Yardımcı Olan Demon’lar

Kaynak Joy of Satan‘daki aynı yazıdır.

Dersler/Konular:


MİMARLIK

SANAT

ASTRONOMİ

KOZMETOLOJİ

EL SANATLARI

ETİK

GEOMETRİ

DİLBİLGİSİ

DİLLER

LİBERAL SANATLAR

EDEBİYAT

MANTIK

MATEMATİK

MAKİNE BİLİMİ

METAL İŞÇİLİĞİ

METALURJİ

MİNERALOJİ

MÜZİK

FELSEFE

SINAVLARI/TESTLERİ GEÇME

RETORİK

(TÜM) BİLİMLER

ÇOK ÇEŞİTLİ KONULAR

Hagenti [namı diğer Bastet]

Demon’lar Anasayfasına Geri Dön

“Öğrenciler İçin Ders Konularına Göre Yardımcı Olan Demon’lar” hakkında 60 yorum var

 1. Mesela Leydi Crocell özel ders gibi dersi mi anlatıyor? Demonlarla yaptığımız dersler bize tam puan olarak mı etki eder?

  1. Esenlikler,

   Size okuldaki gibi ders anlatacaklarını sanmıyorum. Seviyenize göre bilgiyi direkt aktarmaları veya anlamanızı kolaylaştırmaları daha mantıklı. Okulda derslerinizden daha başarılı olmanızı da sağlayabilirler tabii.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Tabii ki. Tanrılar yüzeysel ve materyalistik şahsiyetler değillerdir. Elinizde olan olanaklarla elinizden geleni yapmanız yeterlidir.

   İyi günler.

   1. ben daha çocuk yaşta olduğumdan evden dışarı çıkıp tütsü mum gibi şeyleri alamıyorum. ailemdende isteyemem. ailemden istediğim zaman yapacakları tek şey şiddetli bir tokat vb. olacaktır. tütsü veya mum olmadan nasıl yapabileceğimi söylersen veya eposta üzerinden yazarsan çok memnun olurum. sitenizde çok uzun vakitler geçirdim ve söyledikleriniz bana mantıklı ve açıklayıcı geldi. zaten tanrı kavramını sürekli sorguluyordum. onun içinde ayrı teşekkür ederim.

    1. Eğer belli materyalleri temin etme imkanınız hiçbir şekilde yoksa elbette bu durumu Tanrılar anlayışla karşılar. Yalnızca bu tür materyaller sembolik açıdan gayet önemli olduğu için belli ritüellerde kullanıyoruz, yoksa hiçbir şekilde sizin ruhunuzu daha da güçlendirip çalışmayı daha da güçlü kılma tarzı etkileri yok. Tütsüyü bilmiyorum da, bence sırf mum istediğiniz için ailenizin size tokat atacağını düşünmüyorum ya. Tabii herkesin ailesi çok ciddi seviyelerde farklı, dolayısıyla kesin bir şey söylemeyeceğim. Yine de eğer hiçbir imkanınız yoksa bunu umursamayın, ancak imkanınız varsa da önemli bir artı tabii.

     Ayrıca çok genç yaşta okurlarımızın da olduğunu bilmek hoş bir duygu. Atatürk’ün de söylediği gibi, Türk ırkının mücevheri genç kesimidir.
     “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir. ”

     Ruhani gelişiminiz daim olsun.

 2. Meditasyonun en başındayım. 1-2 haftaya sınavlarım başlıyor. Tanrılardan yardım almak istiyorum. Ama bir yandan bu çok bencilce geliyor. Üstüne çok az meditasyon yaptım (1 gün sınav zamanına kadar 4-5 gün olur) Çağırmayı denersem başarı oranım düşük müdür? Eğer düşükse 40 gün olsun ama tam olsun kafasında ilerleyip çok uzun süre yapacağım.

  1. Esenlikler,

   Sizin Tanrıları duyup duyamayacağınız muğlak olsa da, Onların sizi duyacağı kesindir. Tanrılardan bir şey rica etmek, saygılı ve samimi olduğu sürece yanlış değildir. Sonuçta isteğinizi yerine getirip getirmemek Onlara kalmış. O yüzden çekinmeyin, deneyebilirsiniz.

   İyi günler.

 3. Saygılarımla, Bir demonun mührünü çizerken hafif hatalar yani yamuk çizilse herhangi bir sorun olurmu?

  1. Esenlikler,

   Elinizden geleni yapmanız yeterlidir. Ama sadece bakıp çizmek yerine yazdırabilir ve sonra bir kağıdı onun üzerine koyup öyle çizebilirsiniz mesela, veya cihazınızın ekranına kağıdı tutup öyle bile çizebilirsiniz. Böyle yöntemler hata oranını çok düşürecektir.

   İyi günler.

 4. Benim yakın zamanda bir sınavım var. Matematik için Lord Andrealphus’u çağırmak istiyorum fakat bazı yerlerde demon çağıran bazı kişilerin başına kötü şeyler geldiğini okudum. Tabi ki biliyorum büyük ihtimalle onlar çağırdığı zaman gelen şey bir parazit olabilir. Ama ben yine de biraz endişeliyim. Bir sorun çıkar diye ve ben satanizm’de yeniyim bu yüzden çağırdığım zaman parazit gelme ihtimali var mıdır?

  1. Esenlikler,

   Bu ihtimal son derece düşük, çünkü hem Tanrıların doğrudan koruması ve rehberliği altındayız, hem de Tanrıları çağırırken Şeytan’dan geçiyoruz. Dolayısıyla öyle rastgele varlıklar kolay kolay gelemez. Dediğiniz gibi, dışarıdaki insanlar “Demon” diye çoğunlukla astral parazitlerle, hatta bilmeden düşman melekleriyle iletişim kurdukları için günleri mahvoluyor. Ama bizde öyle bir durum yok. En kötü ihtimalle istemediğiniz bir varlık her şeye karşın gelecek olursa, ritüeli bitirip bu varlığa ilgi göstermeyin, genellikle bu yetecektir. Yetmezse de kovarsınız, olur biter. Bu varlıklar genellikle bize tek başına gücü yetmeyecek, zayıf varlıklar. Hele de Satanist’lerden bahsediyorsak. Korkmanıza gerek yok. Onlardan üstünüz. Cidden gücümüzün yetmediği durumlarda da Koruyucu Demon’ımız var. Satanizm’e resmen geçtiyseniz Demon’lar hakkındaki bu çekincelerinizi yenmenizi öneriyorum.

   İyi günler.

   1. Sorumu cevapladığınız için teşekkürler. Size birkaç sorum daha var.
    1)Çağırdıktan sonra karşılığında 10 RTR yapmayı teklif etsem sizce az mı olur?
    2)Ben dediğim gibi yeni bir satanistim Şeytan’dan gelecek pozitif işareti hissettiğimden nasıl emin olabilirim?
    ve daha sonrasında da çağırdığım Demon’un geldiğinden nasıl emin olabilirim?
    3)Koruyucu Demon demişsiniz peki kendi koruyucu Demonumun kim olduğunu öğrenebilir miyim?
    Şimdiden sorularımı cevapladığınız için teşekkürler.

    1. Esenlikler,

     1) Duruma göre değişir, hislerinize göre hareket edin ve bu konuda işaretlere açık olun.

     2) Burada da hisler önemli, gözlerinizi, kulaklarınızı açık tutun.

     3) Evet. Sarkaç, Ouija Tahtası gibi araçlar kullanabilir veya meditasyonda ilerleyip daha çok açılarak bunlara ihtiyaç duymadan da net duyumlar alabilirsiniz.

     İyi günler.

 5. “Çok çeşitli konular” dan kasıt nedir? Sonuçta neredeyse her şey (mimari,sanat,edebiyat,bilimler vs) yazılmış. Haagenti de neden çeşitli konular yazılmış? Hangi konular onlar?

  Yks de iyi bir not almak istiyorum. demon ile görüşsem nasıl yardım edecek? Sınavda cevapları mı söyleyecek? 3 aydan az bir zaman kaldı ve her gün çalışsam da idrak edemiyorum bazı konuları. vasıfsız, aptal biri değilim ama dersler konusunda nedense olmuyor. günlük hayatta insanları rahatlıkla manipüle edebilirken iki sayfa türkçe çalışınca fenalık geçiriyorum.

  1. Esenlikler,

   Cidden çok çeşitli konular da ondan. Konuların çapını tam bilmesem de genel konular için yardım istenmesi doğru olacak bir Tanrıça diyebiliriz.

   Sınavda cevapları söylemeleri imkansız olmasa da daha çok konuları anlamanıza katkıda bulunabilirler, hele de şu an bu kadar süre önceden Onlarla iletişim kurarsanız. Onlardan yardım isteyecekseniz buyrun, en uygun yöntemi Onlar belirler zaten.

   İyi geceler.

    1. “Kehanet yöntemi” derken bahsettiğiniz tekniğe bağlı. Genel olarak kehanet ve kâhinlik oldukça ileri düzey bir ruhani pratiktir, başlangıç veya orta seviye Satanistler için telepati pratikleri yapmak çok daha olumlu sonuç verir.

 6. ilahiyat okuyorum astroloji ve felsefe ile de uğraşıyorum arapça ve ingilizceyi akıcı öğrenmek konuşmak istiyorum tanrılardan nasıl yardım isteyebilirim bir de yurt dışına çıkmak istiyorum yüksek lisans yapmaya veya kadim öğretileri öğrenmek için gitmek istiyorum buralardan öğretmenlik yerine farklı meslekler istiyorum spritüel mistik okült üzerine

  1. Esenlikler,

   Önce kendinizi güçlendirin, eğitin, bilgilendirin ve ruhani olarak ilerletin, bu sırada da Tanrılardan yardım isteyip ilgilerine ve yardımlarına değecek biri olduğunuzu gösterin. Bu sayede hem kendi emeklerinizle, hem de Tanrıların yardımlarıyla istediğiniz yerlere gelmeniz çok kolaylaşacaktır.

   İyi geceler.

 7. ilahiyat okuyorum arapça ingilizceyi akıcı konuşmak öğrenmek istiyorum felsefe astroloji okült konuları vs araştırıyorum ama yetmiyor daha derinleşmek istiyorum ailem müslüman ben başka inanışları kültürleri tanımak istiyorum yurt dısına çıkmak istiyorum ayrıca şeytan üzerine tez yazıyorum ilahiyat camiasındaki lanetli şeytan algısını yıkmak istiyorum ne yapabilirim sağlam kaynaklara ihtiyacım var hocalarım yazdıklarıma pek sıcak bakmıyor

  1. Şeytan üzerine tez yazmak istiyorsanız bir önceki yorumlarınıza önerdiğim yazıları iyice okuyun, bu başlangıç seviye bir tez yazmanız için yeterli olacaktır. Ayrıca Şeytan “lanetli” değil, onun öğretilerini ve dünyadaki bilgeliğini tarihe gömmeye uğraşan Yahudiler lanetlidir.

   1. lanetli olduğuna ben de inanmıyorum bizlere yanlış öğretiliyor işte gerçekler er ya da geç ortaya çıkacaktır joy of satanı önermişsiniz kitap evlerinde var mı o kitap nette bulamadım

   2. pagan tanrılarıyla iletişime geçebilir miyim astral seyehat ve gökyüzünü gezmek istiyorum bir de şeytanı görmek gerçeği öğrenmek ayin yapmadan mümkün mü bu negatif varlıklarla karşılaşır mıyım şu an ruhen çok boşluktayım kendi başıma denedim astral seyehat ama olmadı

    1. Esenlikler,

     Evet, Tanrılarla iletişime geçilebilir ve bunun talimatları da sitemizde yer alıyor. Ama bunu yapmadan önce hem meditasyonla ruhunuzu biraz daha açmanız, hem de Şeytan ve Tanrılar hakkındaki İslam’dan kalan kanılarınızı yenmenizi öneririm. Bu şekilde çok daha verimli bir tecrübe yaşayabilir, Tanrılarla daha anlamlı ve gerçekçi ilişkiler kurabilirsiniz.

     İyi geceler.

 8. merhaba Agares nasıl telaffuz edilir? bir de gözlerimi kapatıp mührüne odaklandığımda ismini sesli mi zikreteceğim yoksa içimden mi? son olarak bana İngilizceyi ana dilimmiş gibi öğretmesi karşılığında ne sunabilirim? farazi örnekler verir misiniz? ben amerikada oyunculuk eğitimi almak istiyorum o nedenle dilin önemi bir tık daha önemli. Yani Türkçe konuşur gibi kelimeleri kafamdan çevirmeden, duraksamadan konusmak istiyorum. Sanırım Agares buna müktedir bir tanrı.

  1. Agares ismini direkt okuduğunuz gibi söylüyorsunuz, titretirken de her harfi uzunca “AAA-GGG-AAA-RRR-EEESS” şeklinde titretiyorsunuz.

   “bir de gözlerimi kapatıp mührüne odaklandığımda ismini sesli mi zikreteceğim yoksa içimden mi?”

   Öncesinde Demon/ess’in enerjilerini almanız ve aşina olmanız için dışınızdan titretin ve imaje edin, yeterince enerjilerini soluduğunuzda isterseniz içinizden titretmeye devam edersiniz.

   “son olarak bana İngilizceyi ana dilimmiş gibi öğretmesi karşılığında ne sunabilirim?”

   Tanrıların yardımlarına karşılık olarak yapabileceğiniz en iyi jest yapabildiğiniz RTR sayısını bir süre boyunca maksimuma çıkarmaktır, örneğin 50 RTR yapmak gibi. Tabii sayısı size kalmış, ancak kalkıp da jest babında 4-5 RTR yapmayın.

   “ben amerikada oyunculuk eğitimi almak istiyorum o nedenle dilin önemi bir tık daha önemli. Yani Türkçe konuşur gibi kelimeleri kafamdan çevirmeden, duraksamadan konusmak istiyorum. Sanırım Agares buna müktedir bir tanrı.”

   Leydi Agares dilleri öğretiyor ve bu konularda yardımcı oluyor, evet.

 9. Knk bildiğim kadariyla neopaganlar size sallıyor tanrıları şeytanlarla özdeşleştirdiğiniz için. Geçmiş zamanda da kimse Tanrılarına cin/demon veya şeytan diye hitap etmedi aksine bu hitaplar hep karşı tarafa edilmiştir. Siz ise böyle yaparak hem bir yenilik yapmış oluyorsunuz hem de insanlar tarafından haklı olarak şüphe ile karşılanıyorsunuz. Çünkü “Antik dönemin Tanrıları
  yerine bir grup kötü varlikla mı iletisime geçiyorum acaba ben?” Diyor insanlar. Bu çağırma yöntemleri antik pagan dinlerinden mı alındı yoksa bir grup satanistin mı çalışması? Haklı olarak Modern paganlar size şüphe ile yaklaşıyor hatta Miguel Serrano sizin için yani satanistler için suyu bulandirmaktan başka halta yaramiyorlar demisti. Ve burda antik tanrıları çağırdığını düşünen varsa şöyle diyeyim bunu kesin olarak bilmeniz mümkün değil.

  1. Esenlikler,

   Öncelikle kanka değiliz. Neo-Paganlar gibi koşer ruhani pratiklerini uygulamakta olan ucuz kişiler ve senin bizi ne olarak gördüğün umurumuzda da değil. Bu sevgi fetişi hippi artıkları, ”evrensel enerji” kapsamında ibrahimi düşünce formuna kendi ruhlarını pazarlayan dallamalar kim ki biz onları ciddiye alacağız? Bizim umurumuzda olan ve bu yoruma cevap vermeye gerek duymamızın sebebi; karşıt görüş bildirdiğiniz bizi ve bizim dediklerimizi bile anlamayıp buna rağmen omurgasızca bizim hakkımızda konuşma aymazlığında bulunmanız ve içerisinde bulunduğunuz bu aciz, aşağılık durumun yüzünüze çarpılması ve ihtar edilmesinin gerekli bir insanlık görevi olmasıdır.

   Gerçeği görmek, anlamak ve kavramak konusunda o kadar salak insanlarsınız ki Ulu Tanrı ve Tanrıçalarımıza sanki iblis yakıştırması yapanın biz olduğunu sanmaktasınız. D(a)emon kelimesinin orijinal tanımı budur:

   Daemon: Yunan mitlerinde, insanlar ve Tanrılar arasında elçilik yapan ruhlara denir. Örneğin Sokrates’e rehberlik yapmış olan Daemon gibi, Daemon’lar insanlar için koruyucu ve danışman görevi görürler.”

   Encyclopædia Britannica’nın 1973 basımından başka bir tanım:
   “Doğaüstü bir güç için genel bir Yunan tabiri. Hesiod’un zamanına kadar uzanan geçmişte, Altın Çağ’ın ölülerinin Daemon’lar oldukları, ve sonradan gelen felsefi spekülasyona göre bu varlıkların Tanrılardan daha düşük, ancak insanlıktan daha üstün olduğu düşünülürdü. Bundan ötürü Hristiyanlar, Pagan Tanrılarının yaptıklarını “düşmüş melek” dedikleri bu Daemon’lara atfetmişlerdir.”

   Hristiyanlık gibi İbrahimi inançların gelmesiyle, Orijinal Pagan Tanrılarına canavar gibi yaftalar verilerek küfre uğratılmışlardır. Yukarıdaki, Encyclopædia Britannica’dan gelen de dahil iki alıntı, Daemon’ların Tanrılardan daha düşük varlıklar olduğunu iddia etmektedir. Bu ifade kısmen doğrudur, zira tarihte fiziksel ve ruhsal olarak ölümsüzlüğe ulaşan ve “doğaüstü güçler” denilen yeteneklere sahip olan bazı Tanrı-insan melezleri [Yarı Tanrılar] olmuştur. Ancak Goetia’nın tüm Demon’ları, Orijinal Pagan Tanrılarımızdır. Bu Yarı Tanrı örneğine Goetia’dan da örnek verecek olursak Lord Asmodeus, annesi insan ve babası Tanrı olduğu için [doğumu itibariyle] bir Yarı Tanrıdır. İkinci bir nokta olarak bu “Tanrıdan düşük, insandan yüksek” Daemon tanımı, günümüze kadar gelmiş, günümüz anlayışıyla tercüme edilmiş ve anlaşılmış, düşman kontrollü basından geçmek zorunda kalan bir tanımdır. Eski kaynakları gözden geçirenler Demon’ların direkt olarak Tanrı olduğunu fark etse de, etmese de, bunu bu şekilde insanlara sunamazlardı.

   Her halükarda tüm İbrahimi inançların aynı olduğunu, düşmanın bile eski medeniyetlerin Tanrılarının Demonlar olduklarını bildiklerini ve orijinal Tanrılarımızı lekelemeye çalıştıklarını görmeniz için, Katolik Ansiklopedisi‘nden şu alıntı çok açıklayıcı olacaktır:
   “Aynı şekilde, Yunanlar ve Romalılar da kendi Tanrılarına tapınmış, onları sevgiyle görüp iyi varlıklar olduklarına inanıyor olabilirlerdi. Ancak Hristiyanlığın kutsal yazıları Centillerin tüm Tanrılarının Demon’lar olduğunu beyan etmektedir.” (“In the same way the Greeks and Romans may have worshipped their divinities, fondly believing them to be good. But the Christian Scriptures declare that all the gods of the Gentiles are demons.”)

   Demon’lar/Cinler, Centillerin Tanrılarıdır.

   Ruhani açıdan bakacak olursak da, Daemon kelime itibariyle kutsiyeti, ruhani mükemmelliği ve Tanrısallığı ifade etmektedir. Dae ve Mon – eril ve dişil, gündüz ve gece, Güneş ve Ay. Magnum Opus’u tamamlamak, ruhani mükemmelliğe ulaşmak ve böylece Tanrıların safına onlardan biri olarak katılmak için ruhun eril ve dişil yönlerinin (gerek eril alt ve dişil üst çakralar olsun, gerek ida ve pingala enerji kanalları olsun, gerek de direkt ruhtaki eril ve dişil enerjiler olsun) mükemmel bir “denge”ye sahip olmak gerekliliğine, Tanrıların bunu yapmış olmasına işaret etmektedir.

   Satanizm, Neopaganizm gibi yahudi kontrolü ile oluşturulmuş ve gerçek ruhani pratiklerden arındırılmış koşer bir yol değildir. Satanizm, gerçek Pagan yolunu takip eder ve kendisi bizzat kontrollü karşıtlığın ürünü olan bu Neo-dallamaların, suyu bulandıranın bizler olduğunu iddia etmeleri işin daha acınası bir şekilde yanıldıkları kısmıdır. Yahudi kertenkelelerinin bataklığı olan bu modern dünyada onlarla birlikte hareket edendir ortalığı bulandıran.

   Bir insanın Tanrıları çağırıp çağırmadığını bilmesi gayet mümkündür. Ancak sizin gibi ruhlarını ibrahimi düşünce formuna peşkeş çeken ve varlıklarla iletişime geçmek için ot içen keş ahmak sürülerinin bilinçli olarak algılarını kapatması, auralarını parçalayıp kendilerini dışarıdan gelecek bir manipülasyona karşı savunmasız bırakmaları sebebiyle, hangi varlığın geldiğini anlamak konusunda aciz olmaları doğaldır. Herkes kendi kapasitesine göre konuşsun. Bu yeteneğe vakıf olamayacak kadar aciz olanın kendiniz olduğunu bilin ve bu gerçeklerin çatısı altında kabullenilmiş başarısızlık algısı ile sadece ama sadece kendi adınıza konuşun. Fazla ot da içmeyin.

   Uğurlar olsun.

   1. Merhaba,

    Yorumu okurken aklıma takıldı. Cevabını bilsem de gene sormak istedim size.
    Ben “Yaratıcı ve Tanrı” kavramlarını ayrı ayrı alırım. Yaratıcı, göksel bir varlık değil de ,panteist bakış açısıyla, her şey. Dual bütünlüğün kendisi. Hem çok basit hem de çok kompleks yapı bütünü yanı kendi içinde paradoks. Her zaman birbirine akan ikili. O yüzden yaratıcı demem çok mantıklı değil de anlayın… :)) Tanrı ise mükemmel kontrole sahip, ölümsüz, “yaratıcıyı” yaratmak için kullanan varlık. Yani Tanrı evrenin içinde olduğundan yaratıcının kendisi ama en kompleks olanlarından. Böylelikle yaratma işlevinin en yüksek kısmında. Umarım anlatabilmişimdir. Siz neler düşünüyorsunuz bu konu da? Forumlarda görmüştüm Anu ya da Brahma aslında dediğim “yaratıcı” kavramının kendisi mi?

    1. Yaratıcı ve Tanrı farklı kavramlar zaten dediğiniz gibi. Belirttiğiniz tabirleri unutun, basitçe İbrahimilerdeki “Yaratıcı” kavramı ve Tanrı apayrı iki anlama sahip kavram. Evrenimizin bir yaratıcısı yok ve sonsuz geçmişten gelip sonsuz geçmişe giden şey bir canlı değil, evrenin bizzat kendisi. Bunu biliyoruz.

     Tanrı kavramı ise mükemmel kontrole sahip değildir, sanırım orayı karıştırmışsınız. Tabii evet, eğer fiziksel, ruhani ve mental mükemmelliği üzerinde devasa kontrole sahip demek istiyorsanız doğru. Bahsettiğiniz tanımları unutun, basitçe “yaratıcı”nın anlamı evrenin ve kainatın yaratıcısı demektir, ki böyle bir canlı olmadığını ve bunun temelli bir mantık hatası olduğunu biliyoruz. Bir diğer yandan Tanrılar da insan-üstü bir Nordik Irk oluyor.

     “Anu ya da Brahma aslında dediğim “yaratıcı” kavramının kendisi mi?”

     Eski Uzak Doğu dinlerinde geçen Anu, Brahma gerçekte var olan bir canlı değil ve özün özü olan Eter elementini sembolize ediyor, zaten çoğu zaman alegorik olarak kullanılır, yoksa söylenilen olaylar birebir yaşanmış şeyler değil tabii. Mitolojinin birçok yerinde de görüldüğü gibi, alegoriler bunlar.

   2. Gno*is adlı sitede Joy of satan hakkımda yazılanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ve Joy of satan explosed makaleleri hakkında?

    Uygulamalar toplanıp yeni uygar bir din yapılmaya çalışıp insan toplamaya çalışıyor diyenler var.

    Bunlara yorum yaptınız mı görmediğim için soruyorum

    Bir de demonlar yüksek varlıklar ise tahtayla nasıl çağırıyorsunz? Zaten o tahta yüksel seviyeli varlıklara kapı açmaz ki.

    Sizin fikirlerinizi dinlemek isterim.

    Bir de eskiden çeşitli okült gruplarda olan birileriyle çalıştınız mı yani mesela witchraft İslami büyü sonradan kendi yolunuza mı gittiniz genel olarak

    Yaşınız büyük galiba o yüzden soruyorum.

    Son olarak rünler le çalışırken kaç gün olmalı?

    1. “Gno*is (((adl)))ı sitede Joy of satan hakkımda yazılanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ve Joy of satan explosed makaleleri hakkında?”

     İşin komik tarafı bu insanların asla Spiritüel Satanizm’in kanıtlarına ve kaynaklarına değinmiyor ve yalnızca “baĞış istiyorlar ula nİe lmaoo xDD” kafasında dolaşarak tüm günlerini ot içerek geçiriyor olmaları. Spiritüel Satanizm bir inanç olsaydı herkesin söyledikleri göze alınabilirdi, ancak bilimsel araştırmalarla kanıtlanan bir şeye “uLa oGliM baĞış nİye iStürLer uLa xDD” demek bilimi tümüyle esgeçmek ve kendi inanmak istediğini empoze etmektir.

     “Uygulamalar toplanıp yeni uygar bir din yapılmaya çalışıp insan toplamaya çalışıyor diyenler var.”

     “Yeni” ve Spiritüel Satanizm mi? Eğer “yeni” bir din “yapılmaya çalışılıyor” olsaydı Spiritüel Satanizm’in kadim dillerdeki kanıtlanabilir kökeni ve şimdiye kadar kanıtlanmış bilimsel araştırmalar söz konuus olur muydu? Bir düşünün. Eğer Satanizm’in amacı bu olsaydı halkları gözünüzün önündeki şekil A1 veya şekil A2 inançlar gibi bağnaz ve sorgulamadan kabul etmeye yönlendirirdi, okumaya, araştırmaya ve bilmeye değil.

     “Bir de demonlar yüksek varlıklar ise tahtayla nasıl çağırıyorsunz? Zaten o tahta yüksel seviyeli varlıklara kapı açmaz ki.”

     Önemli olan tahta veya bir kâğıt parçası değil zaten, sizin iletişim beceriniz ve ruhunuz. Demon’larla iletişime geçebilmemizin nedeni ouija tahtasının kendi başına Demon’larla iletişime kapı açan ve bu enerjiyi, gücü yapıldığı andan itibaren içinde bulunduran bir tahta parçası olması değil (ki böyle bir şey yok), bunu kullanan kişinin iletişim becerisi ve ruhani gücü.

     “Bir de eskiden çeşitli okült gruplarda olan birileriyle çalıştınız mı yani mesela witchraft İslami büyü sonradan kendi yolunuza mı gittiniz genel olarak”

     Kişisel bir soru olduğu için esgeçiyorum, ancak “İslami büyü” tabiri kendi başına ne kadar anlamsız ve çirkin tahmin edebiliyorsunuzdur umarım, bizzat kur’an’ın kendisinde bu yasak çünkü.

     “Son olarak rünler le çalışırken kaç gün olmalı?”

     Rünleri titretmenin enerjini yönlendirerek çalışmalar yapmaktan bahsediyorsanız 40 gün optimaldir, eğer önemli veya gelişmiş çalışmalarsa bunu 80 veya 90 güne de çıkarabilirsiniz.

 10. Merhabalar
  Henüz kendimi adamadan çağırabilir miyim yoksa ilk olarak adamam mı gerek kendimi?

  1. Esenlikler,

   Tanrılar ile görüşmeler sırasında adanmak mecburi değildir. Genellikle adanan ve kendini satanizme adamış bireylere öncelik vereceklerini düşünüyorum.

   Yine de yardım isteyebilirsiniz. Onların vereceği karar hakkında biz kesin bir yorum yapamayız.

   İyi günler.

 11. merhaba sorulara cevap veren demon çağırdığımda Hugoya küfür eden çocuğun kim olduğunu ya da gerçek olup olmadığını sorabilir miyim? Şehir efsanesi mi yoksa biri gerçekten Hugoya küfür etti mi? bunu öğrenebilir miyim?

  1. Esenlikler,

   Tanrılar arasında bu bilgiyi bilen birisi varsa öğrenebilirsiniz. Lakin astral hisleriniz açık değilse iletişim sırasında sorun yaşayabilirsiniz. Bunu da aklınızda bulundurarak bu ilginç sorunuzun cevabını öğrenebilirsiniz.

   İyi akşamlar.

  2. efenim merhaba,

   istersen Yüce Amdusias ‘ı davet edebilirsin, yanlış hatırlamıyorsam kendisi hayvanlarla konuşabiliyordu.

   yerinde olsam böyle bir soru sorduğum için utanırdım.
   burada böyle şeyler yaparak Yüce Satan ‘ın kabul ettiği Yüce Satanistler ‘in zamanından çaldığını nasıl düşünemezsin.

   kendine gel, burası ekşisözlük değil.

   1. Bence böyle tür sorular sorulabilir ama cevabıyla Tanrılar değil soruyu soran ilgilenmelidir. Belki de o açıklığa gelindiği zaman kişinin çok daha başka sorunları olduğundan bu tür şeylerle ilgilenmek isteyebilir. Ama bence küçük sırları çözmek eğlenceli olabilir. Çerez.

    Bu arada “efeni” (efendi) kelimesi yahudilerin “goyim” kelimesine eşdeğer kullandığı bir kelime, hitabet olarak kullanmamanızı öneririm.

    İyi akşamlar.

 12. Yani Vapula Geleceğimi Şekillendirecek Sınavları Çok Kolay Bir Şekilde Geçmeme Yardımcı Oluyor?

  1. Sınavları geçmenize yardımcı olabilirler, evet. Onları duyabilecek telepatik açıklığa sahipseniz sizin için çok daha kolay olur tabii, veya farklı şekillerde de size yardımcı olabilirler.

 13. Demonu Liselere Geçiş Sınavı İçin Davet edeceğim Ne Zaman Çağırmalıyım Bir gün öncesinden falanmı cevapları alabilirmiyim 👉👈

  1. Cevapları alıp alamayacağınız tümüyle sizin ruhani açıdan ne kadar açık olduğunuzla alakalıdır, ancak bu oldukça gelişmiş bir düzey ve bunun için astral projeksiyon egzersizlerine odaklanmalısınız. İmkansız diye bir şey yok, astral projeksiyonda ustalaştıktan sonra sınavlarda yardımcı olan Demon’larla iletişime geçerek bu isteğinizi belirtebilirsiniz.

   “Ne Zaman Çağırmalıyım”

   Herhangi bir zaman olabilir, onlar unutmaz. Sınavdan bir veya iki gün önce de olabilir dediğiniz gibi.

 14. leydi agares ingilizceyi anadilim gibi öğrenmemi sağlayabilir mi? nasıl bir süreçte yapıyor bunu? kaç ay sürüyor?

  1. Esenlikler,

   Öğrenmenize yardımcı olacaktır ama kedisi ile %100 netlikle konuşamıyorsanız büyülü bir şekilde ingilizce öğrenmeyi beklemeyin.

   Kendiniz ingilizce öğrenmeye çalışın. Yardım isterseniz o gidişatı hızlandıracak ve size yol gösterecektir.

   İyi akşamlar.

 15. merhaba vapula yks sınavında full geçmemi sağlayabilir mi? türkiye 13. olmak istersem karşılığında ne sunmam gerekir? sıralama önemli değil de 490 ham puan alsam çok iyi olur

  1. Esenlikler,

   Öncelikle hiç uğraş harcamadan o kadar yüksek puan almayı beklemeyiniz.

   Kendisi sınav hakkında size yardımda bulunabilecektir. Lakin sadece bunla harika puanlar almayı beklememelisiniz. Çalışın ve tanrılara sığınmaktan çok kendi kabiliyetlerinize sarılın.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir