Öğrenciler İçin Ders Konularına Göre Yardımcı Olan Demon’lar

Kaynak Joy of Satan‘daki aynı yazıdır.

Dersler/Konular:


MİMARLIK

SANAT

ASTRONOMİ

KOZMETOLOJİ

EL SANATLARI

ETİK

GEOMETRİ

DİLBİLGİSİ

DİLLER

LİBERAL SANATLAR

EDEBİYAT

MANTIK

MATEMATİK

MAKİNE BİLİMİ

METAL İŞÇİLİĞİ

METALURJİ

MİNERALOJİ

MÜZİK

FELSEFE

SINAVLARI/TESTLERİ GEÇME

RETORİK

(TÜM) BİLİMLER

ÇOK ÇEŞİTLİ KONULAR

Hagenti [namı diğer Bastet]

Demon’lar Anasayfasına Geri Dön

“Öğrenciler İçin Ders Konularına Göre Yardımcı Olan Demon’lar” hakkında 22 yorum var

 1. Mesela Leydi Crocell özel ders gibi dersi mi anlatıyor? Demonlarla yaptığımız dersler bize tam puan olarak mı etki eder?

  1. Esenlikler,

   Size okuldaki gibi ders anlatacaklarını sanmıyorum. Seviyenize göre bilgiyi direkt aktarmaları veya anlamanızı kolaylaştırmaları daha mantıklı. Okulda derslerinizden daha başarılı olmanızı da sağlayabilirler tabii.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Tabii ki. Tanrılar yüzeysel ve materyalistik şahsiyetler değillerdir. Elinizde olan olanaklarla elinizden geleni yapmanız yeterlidir.

   İyi günler.

 2. Meditasyonun en başındayım. 1-2 haftaya sınavlarım başlıyor. Tanrılardan yardım almak istiyorum. Ama bir yandan bu çok bencilce geliyor. Üstüne çok az meditasyon yaptım (1 gün sınav zamanına kadar 4-5 gün olur) Çağırmayı denersem başarı oranım düşük müdür? Eğer düşükse 40 gün olsun ama tam olsun kafasında ilerleyip çok uzun süre yapacağım.

  1. Esenlikler,

   Sizin Tanrıları duyup duyamayacağınız muğlak olsa da, Onların sizi duyacağı kesindir. Tanrılardan bir şey rica etmek, saygılı ve samimi olduğu sürece yanlış değildir. Sonuçta isteğinizi yerine getirip getirmemek Onlara kalmış. O yüzden çekinmeyin, deneyebilirsiniz.

   İyi günler.

 3. Saygılarımla, Bir demonun mührünü çizerken hafif hatalar yani yamuk çizilse herhangi bir sorun olurmu?

  1. Esenlikler,

   Elinizden geleni yapmanız yeterlidir. Ama sadece bakıp çizmek yerine yazdırabilir ve sonra bir kağıdı onun üzerine koyup öyle çizebilirsiniz mesela, veya cihazınızın ekranına kağıdı tutup öyle bile çizebilirsiniz. Böyle yöntemler hata oranını çok düşürecektir.

   İyi günler.

 4. Benim yakın zamanda bir sınavım var. Matematik için Lord Andrealphus’u çağırmak istiyorum fakat bazı yerlerde demon çağıran bazı kişilerin başına kötü şeyler geldiğini okudum. Tabi ki biliyorum büyük ihtimalle onlar çağırdığı zaman gelen şey bir parazit olabilir. Ama ben yine de biraz endişeliyim. Bir sorun çıkar diye ve ben satanizm’de yeniyim bu yüzden çağırdığım zaman parazit gelme ihtimali var mıdır?

  1. Esenlikler,

   Bu ihtimal son derece düşük, çünkü hem Tanrıların doğrudan koruması ve rehberliği altındayız, hem de Tanrıları çağırırken Şeytan’dan geçiyoruz. Dolayısıyla öyle rastgele varlıklar kolay kolay gelemez. Dediğiniz gibi, dışarıdaki insanlar “Demon” diye çoğunlukla astral parazitlerle, hatta bilmeden düşman melekleriyle iletişim kurdukları için günleri mahvoluyor. Ama bizde öyle bir durum yok. En kötü ihtimalle istemediğiniz bir varlık her şeye karşın gelecek olursa, ritüeli bitirip bu varlığa ilgi göstermeyin, genellikle bu yetecektir. Yetmezse de kovarsınız, olur biter. Bu varlıklar genellikle bize tek başına gücü yetmeyecek, zayıf varlıklar. Hele de Satanist’lerden bahsediyorsak. Korkmanıza gerek yok. Onlardan üstünüz. Cidden gücümüzün yetmediği durumlarda da Koruyucu Demon’ımız var. Satanizm’e resmen geçtiyseniz Demon’lar hakkındaki bu çekincelerinizi yenmenizi öneriyorum.

   İyi günler.

   1. Sorumu cevapladığınız için teşekkürler. Size birkaç sorum daha var.
    1)Çağırdıktan sonra karşılığında 10 RTR yapmayı teklif etsem sizce az mı olur?
    2)Ben dediğim gibi yeni bir satanistim Şeytan’dan gelecek pozitif işareti hissettiğimden nasıl emin olabilirim?
    ve daha sonrasında da çağırdığım Demon’un geldiğinden nasıl emin olabilirim?
    3)Koruyucu Demon demişsiniz peki kendi koruyucu Demonumun kim olduğunu öğrenebilir miyim?
    Şimdiden sorularımı cevapladığınız için teşekkürler.

    1. Esenlikler,

     1) Duruma göre değişir, hislerinize göre hareket edin ve bu konuda işaretlere açık olun.

     2) Burada da hisler önemli, gözlerinizi, kulaklarınızı açık tutun.

     3) Evet. Sarkaç, Ouija Tahtası gibi araçlar kullanabilir veya meditasyonda ilerleyip daha çok açılarak bunlara ihtiyaç duymadan da net duyumlar alabilirsiniz.

     İyi günler.

 5. “Çok çeşitli konular” dan kasıt nedir? Sonuçta neredeyse her şey (mimari,sanat,edebiyat,bilimler vs) yazılmış. Haagenti de neden çeşitli konular yazılmış? Hangi konular onlar?

  Yks de iyi bir not almak istiyorum. demon ile görüşsem nasıl yardım edecek? Sınavda cevapları mı söyleyecek? 3 aydan az bir zaman kaldı ve her gün çalışsam da idrak edemiyorum bazı konuları. vasıfsız, aptal biri değilim ama dersler konusunda nedense olmuyor. günlük hayatta insanları rahatlıkla manipüle edebilirken iki sayfa türkçe çalışınca fenalık geçiriyorum.

  1. Esenlikler,

   Cidden çok çeşitli konular da ondan. Konuların çapını tam bilmesem de genel konular için yardım istenmesi doğru olacak bir Tanrıça diyebiliriz.

   Sınavda cevapları söylemeleri imkansız olmasa da daha çok konuları anlamanıza katkıda bulunabilirler, hele de şu an bu kadar süre önceden Onlarla iletişim kurarsanız. Onlardan yardım isteyecekseniz buyrun, en uygun yöntemi Onlar belirler zaten.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir