Leydi Lilith

 


Leydi Lilith, Şeytan’ın beş eşinden en sevdiğidir.* Kendisi, kadınların özgürleştiricisidir. O güçlü kadınların koruyucusudur ve kadın haklarının Tanrıçasıdır. Lilith, cinsel özgürlüğü ve zevk için cinselliği temsil eder. Kendisi, dişil kutsiyetin en yüksek hali, vecitidir. Aynı zamanda kürtaj haklarını ve doğum kontrolünü destekler. Kendisinin kadınlara doğum esnasında yardımcı olduğu bilinir.

Lilith, çağrılabilecek bir Tanrıça değildir. Kendisi, Kendi seçtiklerine görünür. İnternette “Lilith’in Mührü” diye itelenen sembol nereden geldiği bilinmeyen, kullanılırsa ne tip şarlatan varlıklarla karşılaşılacağıysa bilinen, sevilen Tanrıçamızla alakasız bir semboldür. Onun kutsal sembolleri/hayvanlarından biri baykuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

*Şeytan tarafından bizzat dikte edilmiştir, ve Şeytan’ın beş eşi vardır.

Resim:
Hon John Coller’dan Lilith, 1892

Yüksek Rütbeli Demon’lar ve Du’at’ın Veliaht Prensleri’ne dön
Demon’lar Anasayfasına dön

“Leydi Lilith” hakkında 19 yorum var

  1. Esenlikler,

   Belli bir “sebebi” yok. Bazıları tek eşlidir, bazıları çok eşli. Bu insanlar arasında da böyledir, Tanrılar arasında da. Tüm taraflar arasında ortak bir anlayış ve rıza varsa bunda sorun yoktur. Siz sormadan söyleyelim. Bu hem kadınlar, hem erkekler için böyledir doğal olarak.

   Şeytan’ın diğer eşlerine gelince, bu konu hakkında bilgi sahibi değiliz, üzgünüm. Belki onlar mahremiyetlerine daha fazla önem veriyordur.

   İyi geceler.

 1. Lilith yeni doğan çocuklara zarar veren alkarısı denilen varlıkmı?Tanrı şeytandan olan çocuklar ını öldürtünce ademin çocuklar ını öldürmeye yemin etmiş.Sizin anlattığınıza göre lilith kadınları koruyor.Bu durumda anlatılan alkarısı kim oluyor?Enki insanlar ın dnasını 12 sarmallımı yapmıştı. 2ye düşüren kimlerdi. Çünkü anunnakilerin düşürdüğü anlatılıyor.

  1. Esenlikler,

   Bu konuda daha önce sorduğunuz soruya verdiğim cevabı kopyalayıp yapıştıracağım.
   Eski zamanlardaki tıbbi şartların yokluğundan gelen bir hastalıktan kaynaklanan batıl inanış. Lilith ile özdeşleştirilmesi son derece keyfi görünüyor. Şeytan’ın en sevdiği eşi ve doğum esnasında kadınlara yardımcı olan bir Tanrıça; tam tersi yönünde anlatılması ya hurafe olabilir, ya da direkt düşman çarpıtması. Bu “bizim anlattığımıza” değil, Gerçeklere “göre”dir.

   Şeytan’dan alâ veya üst bir “Tanrı” yoktur. “Tanrı” kelimesini bu şekilde kullanmanız bile İbrani dünya bakışından kurtulamadığınızı gösteriyor. Kurtulun.

   O “12 sarmaldan 2 sarmala” gibi olaylar çok Yeni Çağ kokuyor, açıkçası Joy of Satan’da veya başka güvenilir bir kaynakta buna dair hiçbir şey görmedim. Bizim düşmemizden değil, yükselmemizden sorumludur Anunnaki’ler, yani Tanrılarımız. Düşmemizden sorumlu arıyorsanız, YHWH kolektifine bakabilirsiniz.

   İyi geceler.

 2. Sitenizle yeni tanıştım. Heyecan ve şaşkınlıkla okuyorum.Ben klasik bir müslüman olarak yetiştim. Yakın zamanda facebook dan anunnakileri ve sümer tabletler ini öğrendim.Kafam karıştı. Bazıları enlilin Allah olduğunu bazısı mardukun bazısı da enkinin olduğu nu söylüyor. Kutsal kitapları gönderenlerin anunnakiler olduğu bilgisi veriliyor. Yani henüz anlamaya kafamda oturtmaya çalışıyor um.Sorduğum sorular eleştirmek için değil anlamak için.Soruma daha önce cevap vermişsiniz. Ama ben görmedim.Siteyi kullanmayı pek bilmiyorum. Yazıları okuyorum.Anlamak içinde soruyorum.Teşekkür ederim.

  1. Esenlikler,

   Ya alınmayın da, orası Facebook. Ne beklersiniz ki? Ağzı olan konuşuyor. Ama düşmanın elinde olan bir platform olarak, %100 Gerçekleri konuşan bir sayfa veya kişi olursa kısa sürede susturulur. O yüzden şöyle düzelteyim; ağzı olan ve düşmanı ifşa etmeden konuşan konuşuyor! 😊

   Özür dilemenize falan gerek yok, rahat olun. Sitemizi de kullanmak çok zor değil, yakında oturur sizin için. İyi eğlenceler.

   Ve iyi geceler.

 3. Tanrıça Lilith gerçek anlamda en sevdiğim Demondur. İnternette hakkında çok fazla kaynak var. Merak ettiğim soru şu. Demonlaşmış bir insan mıdır yoksa direk olarak Demon mudur?

  1. Esenlikler,

   Üzülerek söylüyorum ki internette hakkındaki neredeyse her bilgi yalan, çarpıtma, hakaret ve karalamadır. Her duyduğunuza inanmayın.
   Ve, bildiğim kadarıyla Lilith Annemiz de 72 Demon’ın hemen hepsi gibi zaten insanlıktan önce de Tanrı olan biridir.

   İyi geceler.

 4. Merhaba, Lilith neden Luna anne diye de anılır? Ve ya siyah ay ismiyle? Benim için aşırı önemli..

  1. Esenlikler,

   İlk defa sizden duyuyorum bu isimleri. Arayınca karşıma ağırlıkla Pagan ruhaniyetine İsl*mi bakış açısı katmaya çalışan cahil andavalların açıklamaları çıktı. “Karanlık” olgularının da “kötülük”ten öteye gidememesi, bilgisizliklerinin seviyesini ciddi anlamda ortaya koyar. Lord Beelzebub’ın dediği gibi, karanlık sadece ışığın tersyüz olmuş halidir. Lilith Annemiz de “Işık Güçtür” der. Ki Lilith Annemiz, Satanik simyada “aydınlanmayı” temsil eden Taç Çakrasını yönetir. Karanlık nerede, aydınlanma nerede. Ki zaten dediğim gibi, Satanizm’deki karanlık olgusu İbrahimilerinki gibi çocuksu, sığ ve acınası derecede basit değildir. Dolayısıyla vurmuşlar ama bu da gol olmamış. Yüce Tanrı/çalarımızı kötülükle ilişkilendirmeye çalışanlar, ekseriyetle o kötülüğün daniskası oluyor.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Kim bilir. Daha doğrusu, bilenlerin elbette olduğunu ama bunun kamuya açık hiçbir yerde paylaşılmadığını düşünürsek, sadece bilmesi gerekenlerin bildiğini söyleyebiliriz. Böyle olan tek Tanrı Leydi Lilith değildir; örneğin Lord’larımız Sorath’ın, Thoth’un veya Hitler’in mühürleri de alenen bilinmez. Elbette bunları bilenler vardır ama bilenler de zaten o Tanrı/çanın mahremiyetine saygı gösterecek insanlar olabilir ancak, başka özelliklerin de yanında. O yüzden spekülasyon yerine uygunsa bu Tanrı/çalarla ilişki kurarak daha net bilgi alınabilir.

   İyi geceler.

 5. ya konuyla alakasız olcak ta ben satanizim e girdim ama bazı psikolojik rahatsızlıklarım var yada bunu kötü tanrı yapıyor bilmiyorum ama kafamda ya bu kötü tanrı kötü daha havalı diye bi algı oluştu bunu kıramıyorum ne yapmam lazım

  1. Esenlikler,

   ”Kötü tanrı” diye bir saçmalık yoktur. Bizler kitapçı değiliz ve buna bağlı olarak; habis, asalak, bilinçsiz bir düşünce formu olan allahın tanrı olmadığını biliyoruz. Kendi varlığının farkında olmayan, algıları kapalı bir düşünce formunu tanrı kabul edebilecek kadar ahmak değiliz. Bu saçma düşüncelerden arının ve bizim yolumuz olan Gerçek Satanizm ile tanışın.

   İyi günler.

 6. Esenlikler,

  Uzun zamandır araştırmak ve hakkında bilgiler öğrenmekten keyif aldığım konulardandır Spiritüalizm, kadim tanrılar, tanrıçalar, okkültizm. Şeytan’ın eşleri olarak Lilith, Naamah, Agrath, Eisheth ve Mahalath olarak bahsediliyor kabalah öğretilerinde. Araştırmak isteyen ve merak edenler varsa bu demonları da araştırabilir. En bilineni tabii ki Lilith ancak diğerleri hakkında çok nadir ve kısıtlı bilgiler mevcut.
  Siteniz de verilen demonlara karşılık gelecek kadim tanrı/tanrıçaları da belirtmeniz aydınlatıcı olmuş.
  Emeğinize teşekkürler.

 7. Leydi Lilith’in sevdiği aromalar, tütsüler nelerdir?
  Leydi Lilith ile hangi gün ve zamanlarda çalışmamız daha uygundur?
  Çalışmalarımızda hangi renkleri tercih etmeliyiz, onun favorileri nelerdir? (mum,kalem,ışık rengi vb.)

  1. Esenlikler,

   Leydi Lilith ile çalışanlar kendisi tarafından seçilmektedir. O yüzden çağırmada kullanılan bilgiler yayınlanmadı diye biliyorum. Kendisi sizle iletişime geçerse, kendiniz sorabilirsiniz.

   İyi günler.

 8. iyi akşamlar
  Lilith rüyamıza da girebilir mi? Evet biliyorum siz rüya tabiri sitesi değilsiniz ama rüyamda Lilithle beraber semavi dinlerden insanlara karşı savaştığımızı görmüştüm. Bunun anlamı ne olabilir? Tabii ki kendisine sorabilsem daha iyi olur ama onunla hem çok güçlü bi bağımız var hem de hiç oturup ciddi anlamda bi iletişimde de bulunmadık.

  1. Esenlikler,

   Leydi Lilith istediklerine görünür ve evet, Tanrı/çalar da rüya yoluyla görünebilirler. Bunun sadece bir rüya olup olmadığını ise siz bilebilirsiniz. Olayı yaşayan sizdiniz ve bu yüzden yorumu da size kalıyor. Meditasyonda ilerledikçe ve geliştikçe bunları anlamak daha basit bir hâl alacaktır.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir