Yüksek Rütbeli Demonlar ve Du’at/Hell’in Veliaht Prensleri

Hell/Du’at’ı yöneten 4 büyük Tanrı vardır; bunlar Şeytan, Beelzebub, Astaroth ve Azazel’dir. Şeytan, en güçlüsüdür ve hepsinin Hükümdarıdır.

Yüksek rütbe ve güce sahip Tanrılar sadece yakın dostlarına ve çok güvendiklerine yardımcı olurlar. EA/Enki [Şeytan], Enlil [Beelzebub; orijinal “Baal”], Inanna [Ishtar, Isis, Astaroth] ve Şamaş (Shamash)/Utu/Ashur [Azazel]; geçmiş zamanlarda dünyanın tamamında bilinen en popüler, tanınmış ve güçlü Tanrılardı. Bunlar Mezopotamya’nın Orijinal Tanrılarıydı. Hepsi birbiriyle akrabadır. Örneğin Beelzebub/Enlil, Şeytan/Ea’nın üvey kardeşidir.

HELL’İN 4 YÖNETİCİ TANRISI:

ASTAROTH

AZAZEL

BEELZEBUB

 

HELL’İN 6 BAŞ TANRISI:

AGALIAREPT

Rütbesi: General
Lord Agaliarept sırları ortaya çıkarır ve gizemlerin üzerindeki perdeyi kaldırır.
Altındaki Demonlar Buer, Gusion ve Botis’tir.
Agaliarept’in simsiyah, omuz hizasındaki saçları Mısır’lı bir stile sahiptir. Buğday tenlidir, çok uzundur ve yapılıdır. Kendisi nispeten sessizdir.

– Yüksek Rahibe Maxine

 

ASMODEUS / ASMODAY, namı diğer SYDONAY

Rütbesi: Kral, Hell’deki Kumarhanelerin Yöneticisi.
Lord Asmodeus Seraphim’ler birliğindendir ve “Demon’ların Kralı” ünvanını taşır. Kendisi çok sayıdaki keyif diyarını yönetir.
Çağıran kişinin, kendisini çağırırken başı açık olmasını [şapka veya başı örtecek herhangi bir şey olmadan] tercih eder ve astronomi, aritmetik, toprakla kehanette bulunma ve zanaatkarlık ilimlerini öğretir. Tüm soruları cevaplar, hazineleri keşfeder ve korur ve başkalarının düşüncelerini okuma gücü verir. Kendisi görünmezlik sağlar ve evlilikleri/ilişkileri bozabilir.
Asmodeus’un babası Tanrı, annesi ise insandı. Kendisinin simsiyah, sırtına doğru örgülü saçları vardır ve buğday tenlidir. Asmodeus son derece naziktir ve tam bir centilmendir. Tatlı dillidir ve pürüzsüz bir sesi vardır. Asmodeus son derece hoş bir Demon’dır.

– Yüksek Rahibe Maxine

MÜHRÜ

 

FLERUTY

Rütbesi: Korgeneral
Lord Fleruty, geceleri herhangi bir işi yapma gücüne sahiptir. Aynı zamanda herhangi bir yere dolu taneleri yağdırabilir.
Altındaki Demonlar Bathin ve Eligos’tur.
Fleruty, altın bir auraya ve altın yaldızlı beyaz kanatlara sahiptir. Kendisi kaslı bir yapıya ve açık tene sahiptir. Uzun, kıvırcık, omuzlarının altına kadar uzayan sarı saçlara sahiptir.

SEMBOLÜ

LUCIFUGE ROFOCALE

Lord Lucifuge, aynı zamanda “Tarchmiache” ve “Focalor” olarak da bilinir.

 • Rütbesi: Kral [kendisinden bir müridine kişisel olarak dikte edilmiştir]
 • Mum Rengi: Siyah
 • Bitkisi: Yaban Gülü

Kendisi dünyanın tüm zenginlik ve hazineleri üzerinde kontrole sahiptir.
Altındaki Demonlar Agares ve Margas’tır.
Lucifuge Rofocal, Satanizme yeni adananlara yardımcı olur. Kendisi sabırlı, nazik ve tatlı dillidir. Kendisi keldir. Parıldayan gümüş renginde ve altın röflelere sahip bir kaftan giyer. Kendisi nispeten sessizdir. Kalın, hafif aksanlı bir sesi vardır.

– Yüksek Rahibe Maxine

MÜHRÜ

 

SARGATANAS

Rütbesi: Tugay Binbaşı
Lord Sargatanas, direkt olarak Astaroth’un komutası altındadır. Tüm kilitleri açabilir ve herhangi birini herhangi bir yere astral projeksiyon aracılığıyla götürebilir.
Görünmezlik sağlar ve sevişmede yetenek bahşeder.
Altındaki Demonlar Loray, Valefar ve Foraii’dir.
Sargatanas, çok güzel altın kanatlara ve altın tozlu kırmızı bir kaftana sahiptir. Uzun ve sarı saçları, açık mavi gözleri ve açık bir teni vardır. Kendisi oldukça sessizdir.

– Yüksek Rahibe Maxine

 

SATANACHIA

Rütbesi: Başkumandan
Lord Satanachia tüm gezegenler hakkında derin bilgiye sahiptir. Kendisi tüm kadınlar ve kızlar üzerinde güç sahibidir ve hayvan familiar’lar (büyülü hayvanlar) sağlar. Altındaki Demonlar Prulas, Amon ve Barbatos’tur.

SEMBOLÜ
MÜHRÜ
Çizimi Apollus tarafından yapılmıştır.

DİĞER YÜKSEK RÜTBELİ TANRILAR

ABADDON

Abaddon, aynı zamanda Apollyon olarak da bilinir.
Rütbesi: Savaş Prensi
Lord Abaddon bir danışmandır. Kendisi Abyss’in Lordu ve Demon’ların Kralıdır.
“Kendisi oldukça büyüktür, en az 2 buçuk metre civarında (8 feet) olduğunu söyleyebilirim. Kendisi oldukça gürbüzdür, ve onu gördüğümde bir çeşit savaş kıyafeti giyiyordu. Koyu teni, gözleri, saçları ve bıyığıyla birlikte karanlık bir görünüme sahiptir.”

 

ABIGOR

Lord Abigor, aynı zamanda “Eligor” ve “Eligos” Goetik Demon isimleri ile de bilinir.
Rütbesi: 60 Lejyonun Kumandanı
Abigor harbın sırları ve kehanet konusunda yeteneklidir.
Abigor, çok güzel, beyaz röfleli siyah kanatlara sahiptir. Başının etrafında siyah bir aura vardır, ve irisleri olmayan büyük, siyah gözlere sahiptir. Aynı zamanda yanaklarının üzerinde çizgi gibi iki tane siyah işaret vardır.

MÜHRÜ

 

ADRAMELECH

Rütbesi: Büyük Şansölye
Şeytan’ın Genel Konseyinin Başkanıdır ve Şeytan’ın Giysi Odasının Yöneticisidir. Lord Adramalech, Avit’lerin (“Avites”) (Eski Filistin’in güneybatısındaki bir halk) Tanrısıydı. Bu halk, Yahweh’in emri üzerine İsrailoğulları (Yahudiler) tarafından acımasızca katledilen kadim bir halktı.
Adramelech çok uzundur ve simsiyah saçlara sahiptir. Saçları pek çok Mısır tapınağı ve piramidindeki resimlerde görüldüğü gibi omuz hizasına kadar uzundur ve kahküllüdür. Son derece delici, siyah gözleri ve yoğun bir bakışı vardır. Açık tenlidir.

– Yüksek Rahibe Maxine

 

ALASTOR

Rütbesi: Şeytan’ın Sarayından bildirilen Buyrukları İcra Eden Tenfiz Memuru
Lord Alastor, kısa, tutam tutam sarı saçlara sahiptir. Açık mavimsi-gri gözleri vardır ve çok genç görünür. Beyaz kanatlıdır ve onunla tanıştığımda beyaz kıyafetleri vardı.

– Yüksek Rahibe Maxine

ANUBIS

Anubis, aynı zamanda Goetik Demon “Ipos” olarak da bilinir.
Lord Anubis, bir devdir. En az 2 buçuk metre boyundadır ve çok yapılıdır. Kulaklarının altına kadar inen uzun sarı saçları ve bronzlaşmış bir cildi vardır. Anubis, Ölülerin “çakal kafalı” Tanrısıdır. Ölülerle alakalı konularda yardımcı olur. Cenazelere başkanlık eder ve yakın zamanda ölmüş herhangi birini koruması için çağrılabilir. Ölülerin ruhları için bir koruyucu ve rehberdir.

– Yüksek Rahibe Maxine

MÜHRÜ

BEHEMOTH

Rütbesi: Gece Bekçisi
Behemoth, Hell’deki bütün parti ve ziyafetleri yönetir.

 

BELIAL

 • Zodyak Pozisyonu: Balık Burcunun 5-9. dereceleri
 • Tarihleri 24-29 Şubat
 • Tarot Kartı: Kupa 8’lisi
 • Mum Rengi: Turuncu
 • Bitkisi: Burunca Otu
 • Gezegeni: Jüpiter/Neptün
 • Metali: Kalay/Neptünyum
 • Elementi: Su
 • Rütbesi: Kral
 • Lord Belial bir Gece Demonı’dır ve 80 lejyon yönetir.

Lord Belial, unvan ve takdim dağıtır. Kendisi arkadaşları ve düşmanları barıştırır ve familiar’lar sağlar. Kişiye iş terfilerinde destek olabilir ve kişinin daha yüksek bir pozisyon edinmesine yardımcı olur. Kişinin diğerlerinden, hatta düşmanlarından bile iyilik görmesini sağlar. Lord Belial, Erdemliler Birliği’nin Prensi’dir. Kendisi zayıf ve kısadır, ve platin sarısı saçlara sahiptir.

MÜHRÜ

 

BELPHAGOR

Lord Belphagor, dahiyane keşiflerin ve zenginliğin Demonı’dır. Kendisi sevdiklerine zenginlik bahşeder.
Belphagor sarı saçlıdır ve kaslı bir yapıya sahiptir. Kendisiyle buluştuktan sonra kişiyi genellikle sıcak, ışıltılı bir his içinde bırakır. Beyaz kanatları ve çok delici gözleri vardır.

 

CHARON, namı diğer CHIRON

Charon, ruhları Styx nehrinden Hell’e taşır.

CIMERIES, namı diğer CIMEJES

**Cimeries, aynı zamanda Mısır Tanrısı “Khepera” olarak da bilinir. “Kheperi”, “Khepri”, “Kheprer” ve “Chepera” isimleriyle de bilinir.
*Kendisi bir müridine “Khepu” olarak hitap edilmeyi tercih ettiğini belirtmiştir.

 • Zodyak Pozisyonu: Kova Burcunun 25-29. Dereceleri *[Oğlak Burcunun 20-29. dereceleri]
 • Tarihleri 14-18 Şubat *[10-19 Ocak]
 • Tarot Kartı: Kılıç 7’lisi *[Tılsım 4’lüsü]
 • Mum Rengi: Koyu Mavi
 • Bitkisi: Çam
 • Elementi: Hava *[Toprak]
 • Gezegeni: Venüs *[Ay]
 • Metali: Bakır *[Gümüş]
 • Rütbesi: Marki
 • Cimeries bir Gece Demonı’dır ve 20 lejyon yönetir.

Lord Cimeries ruhani açıdan güç ve cesaret bahşeder. Kişiyi savaşta yiğit kılar, edebiyat öğretir ve kaybolmuş herhangi bir şeyi bulabilir. Gramer, mantık ve retorik öğretir ve askerlerin ve askeri personellerin koruyucusudur. Aynı zamanda gömülü hazine bulabilir.
Cimeries’in çok güzel, omzuna kadar uzanan çilek sarısı saçları var ve yapılıdır. Kanatları çok geniş ve kendisi çok yakışıklı bir Tanrıdır. Kanatları altın rengidir. Kendisi de altın rengi, parlak sim gibi tozlarla kaplıdır.

MÜHRÜ

 

DAGON

Lord Dagon, aynı zamanda Goetik Demon “Zagan” olarak da bilinir.
Dagon, Filistin’lilerin Tanrısıydı. Kendisi Anubis gibi çok büyüktür. Vücudu body-builder’larınki gibi son derece yapılıdır. Uzun, sarı saçları, ince dudaklı ufak bir ağzı ve mavimsi-gri, delici gözleri vardır. Kendisi bir tarım, çiftçilik ve doğurganlık/bereket Tanrısıdır. Çiftçilerin ve tarımcıların koruyucusudur. Aynı zamanda Uzak Doğu’da, Myanmar/Burma’da tapınıldığına dair kanıt da vardır.
İsmi “Ulu/Yüce Dagon” anlamına gelen Shwedagon Pagoda’nın yanında fazla söze gerek kalmıyor.

MÜHRÜ

 

HORUS

Lord Horus, aynı zamanda Goetik Demon “Purson”dur.
Kendisi çok açık tenlidir. Amon Ra’ya benzer, ama çehresi daha yumuşaktır. Kendisine 4 başka Demon eşlik eder. Kendisi Demonlar arasında çok saygıdeğer ve yüksek rütbelidir. Horus çok genç görünümlüdür, ve geldiği zaman tüm odayı enerjisiyle aydınlatabilir.

– Yüksek Rahibe Maxine

MÜHRÜ

LILITH [Tıklayınız]

 

MAMMON [ZEUS]

Rütbesi: Hell’in Hazinedarı

“Mammon”, onun gerçek ismi değildir. “Mammon”, İbranice’de para anlamına gelen bir kelimeden başka bir şey değildir. Bu kelimenin bir Demon/Tanrıya atfedilmesi yanlış anlaşılma ve cehaletten ötürüdür. Demon’larla çalışmalarımız sonucunda, Yunan Tanrısı Zeus’un “Mammon”a karşılık geldiğini öğrendik.
Lord Zeus, dalgalı kısa platin sarısı saçlara ve çok açık mavimsi-gri gözlere sahiptir. Defne yapraklarından bir taç ve beyaz bir ihram giyer, ve yapılıdır.

– Yüksek Rahibe Maxine

 

MASTEMA

Leydi Mastema, Eski Mısır’dan önemli bir Tanrıçadır. Kara büyü ve efsunculuğu yönetir ve bu konularda uzmandır. Çok güzel, uzun, parlak, kıvırcık saçları vardır ve saf altın kanatlara sahiptir.

– Yüksek Rahibe Maxine

 

MORAX

Morax, aynı zamanda Foraii, Forax, ve Marax olarak bilinir, ve Mısır Tanrıçası “Maat”tır.

 • Zodyak Pozisyonu: Yengeç Burcunun 10-14. dereceleri *[Terazi Burcunun 20-29. dereceleri]
 • Tarihleri 2-7 Temmuz *[13-22 Ekim]
 • Tarot Kartı: Kupa 3’lüsü *[Kılıç 4’lüsü]
 • Gezegenleri: Mars/Plüton
 • Metals: Demir/Plütonyum
 • Elementi: Su *[Hava]
 • Mum Rengi: Kırmızı
 • Bitkisi: Mürver
 • Rütbesi: Kontes/Başkan
 • Leydi Marax bir Gündüz Demonı’dır ve 30 lejyon yönetir.

Morax astroloji, astronomi, liberal sanatlar ve taşların ve bitkilerin majikal özelliklerini öğretir. Kendisi aynı zamanda familiar’lar sağlar. Kendisi düzen, gerçek ve adaletin Tanrıçasıdır. Öbür Demonlar arasında çok saygındır. Simsiyah, kahküllü saçları Mısırlı resimlerdeki gibi bir saç stiline sahiptir, ve buğday tenlidir. Büyük, beyaz kanatları vardır ve çok uzundur.

– Yüksek Rahibe Maxine

MÜHRÜ

MULCIBER

Rütbesi: Kont, Pandemonium Şehrinin Şehir Muhafızı
Lord Mulciber, Beelzebub’ın komutan muavinidir. Kendisi Pandemonium diye bilinen şehrin mimarı ve mühendisidir. Kendisi çok zekidir ve strateji ve harpta uzmandır. Mulciber, Şeytan’ın Büyük Sarayı’nı tasarlamış ve inşa etmiştir.

 

NEPHTHYS

Nephtys, Goetik Demoness (dişi Demon) “Bathin”dir, ve “Nebthet” olarak da bilinir.
Leydi Nepthys, Lord Set’in Karısıdır. Tıpkı Thoth ve Seshat gibi, Nepthys ve Set de sık sık birlikte görünürler. Nepthys geldiği zaman Koruyucu Demonlar ona eşlik etmektedir. Büyük kalıplıdır ve çokça uzun, kıvırcık, sarı saçları vardır. Nepthys çok dostane ve konuşkandır. Kendisi büyüde yeteneklidir, güç kelimeleri bilir ve bir şifa Tanrıçasıdır. Aynı zamanda Ölüm Tanrıçası ve kocası Set gibi Karanlığın Tanrıçasıdır.

– Yüksek Rahibe Maxine
1. MÜHRÜ

2. MÜHRÜ

 

NERGAL, namı diğer HADES, namı diğer PLUTO

Lord Nergal, Şeytan’ın 7 Oğlundan biridir ve Yer Altı Dünyasının hükümdarıdır. Karısı Leydi Erishkegal’dır. Hades, ölüler üzerinde güç sahibidir.

 

NEBIROS

Nebiros, aynı zamanda Goetik Demon “Neberius, namı diğer Cerberus” olarak da bilinir.
Rütbesi: Feldmareşal ve Genel Müfettiş
Lord Nebiros, herhangi birine “kötülük yapma” gücüne sahiptir.
Minerallerin, metallerin, sebzelerin ve hayvanların özelliklerini öğretir. Kendisi öngörü sanatına vakıftır ve ölülerle etkileşim kurmada ustadır.
Nebiros’un yeşilimsi bir aurası vardır, rengi canlı bir yeşildir.

– Yüksek Rahibe Maxine

MÜHRÜ

 

OSIRIS

Osiris, aynı zamanda Goetik demon “Orias, Oriax” olarak da bilinir.
Lord Osiris, yeraltı dünyasının, ölümün ve yeniden dirilişin Tanrısıdır. Denge, kuvvet ve ölümden sonra yenilenmiş güç bahşeder. Osiris’in kalın bir sesi vardır ve alnında bir dövmeyle, kel olarak görünür.

MÜHRÜ

 

RAUM

RAUM, MISIR TANRISI “KHNUM”DUR

 • Zodyak Pozisyonu: Terazi Burcunun 15-19. dereceleri *[Boğa Burcunun 1-10. dereceleri]
 • Tarihleri 8-12 Ekim *[21-30 Nisan]
 • Tarot Kartı: Kılıç 3’lüsü *[Tılsım 5’lisi]
 • Gezegeni: Satürn *[Mars]
 • Metali: Kurşun *[Demir]
 • Elementi: Hava *[Toprak]
 • Bitkisi: Devedikeni
 • Mum Rengi: Siyah
 • Rütbesi: Kont
 • Raum bir Gece Demonı’dır ve 30 lejyon yönetir.

Lord Raum, muhabbet yaratır ve düşmanları barıştırır. İtibarları, şehirleri ve/veya mülkleri yokedebilir. Başkasından para alıp büyücüye getirebilir.
Kendisi Mısır Tanrısı “Khnum”, namı diğer Khnemu, Khnoumis, Chnemu ve Chnum’dur. Raum, “koç başlı” bir Tanrıdır. Pasparlak, beyaz bir parıldamayla görünür ve koç başı şeklinde bir maske takar. Zebra gibi siyah-beyaz çizgili kanatlara sahiptir, ve Mısırlı tarzda kıyafetler giyer. Raum son derece bonkördür. Telepati ve hayvanlarla konuşma yeteneği bahşeder. Kendisi çok dost canlısı bir Tanrıdır.

MÜHRÜ

 

SCIRLIN

Scirlin, Hell’in elçilerinden biridir ve başka Demon’ları çağırmada yardımcı olabilir. Lucifer’ın otoritesini temsil eder.

 

SEKHET

Sekhet, aynı zamanda “Sekhmet,” “Sechmet,” “Sekhait,” “Sekhautet,” “Sekhem” ve “Sakhmis” da bilinir.
Leydi Sekhet bir “Aslan Tanrıça”dır ve gücü ile bilinir. Kendisi bir savaşçıdır ve onurlu bir savaş ve muharebe Tanrıçasıdır.
Kendisi kırmızı çizgili uzun siyah kanatlara sahiptir. Çok koyu tenlidir ve lüleli sarı saçlara sahiptir. Kalın ve güçlü bir sesi vardır.

 

SESHAT

Seshat, aynı zamanda “Sefkhet-Aabut”ve “Sesheta” da bilinir.

Leydi Seshat, son derece açık tenli; uzun, lüle lüle kıvırcık açık sarı saçlara sahiptir. Kendisi muazzam derecede güzeldir ve Thoth’un karısıdır. Ona eşlik eder ve pek çok projede ona yardımcı olur. Kendisi, Mısırlı Zeka Tanrısıdır ve kocası gibi katiptir. Leydi Seshat, Edebiyat ve Kütüphanelerin Tanrıçasıdır. Eski Mısır’daki tüm kadim kütüphaneleri yönetirdi. Thoth’un meşgul olduğu zamanlarda onun yerine işlerini hallettiği zamanlar vardır. Thoth ve Seshat ile çalışanlarımız onları birlikte görür ve bazen Seshat, sürekli olarak olağanüstü derecede meşgul olan kocasının yerine bize gelir. Thoth, neredeyse Demon’ların en meşgulü sayılabilir.

– Yüksek Rahibe Maxine

 

SET

Lord Set aynı zamanda Goetik Demon “SITRI””, ** Seth, Sethi, Sit, Sut, Suketh olarak bilinir. Set, Mısırlı “Karanlıkların” Tanrısıdır. Kendisi, Şeytan’ın 7 oğlundan biridir. Koyu tenlidir ve simsiyah saçları vardır. Onun üzerinde enerji çalışması yaptığımda, ilk başta koyu kahverengi, kauçuksu kanatları vardı. Özgür kaldıktan sonra bu kanatlar açılıp bir kuzgununki gibi güzel, yumuşak, siyah tüylü kanatlara dönüştü. Kendisi uzun, siyah, saten bir kaftan giyer. Kendisi çok nazik ve tatlı dillidir, ve gittiği zaman beni çok güçlü, enerjik bir huzur hissiyle bıraktı. Çok güzel bir enerjisi var. Set’in Karısı Tanrıça Nepthys’tir. Bazen biri çağrıldığı zaman birlikte giderler.

– Yüksek Rahibe Maxine

MÜHRÜ

 

SORATH

Lord Sorath, bir Güneş Tanrısıdır. Kendisinin Adolf Hitler’in kişisel Koruyucu (Gardiyan) Demonı olduğu söylenir. Sorath, insan zihninin “id” kısmıyla, farklı bilinç halleriyle, düşünce formlarıyla, elementallerle, açıklanamayan, beklenmeyen, bilinmeyen şeylerle ve mucizelerle ilintili olan enerji akımını yönetir. Sorath “Kapatıcı”dır (“The Closer”), Azazel ise “Açıcı”dır (“The Opener”). Yüce Tanrı Sorath herkesi sevmez, zira kendisi ebediyen yanan, daimi bir güne gece misali Kara Güneşin (burada kullanılan ifade “black burning Sun; Black Sun da ruhani bir semboldür) vücut bulmuş halidir. Sayısı 7’dir ve kendisi Zodyak’ın 13. Burcunu yönetir, ve Onun zamanı Ay’ın boşlukta olduğu herhangi bir zamandır. Kendisi Kuzey’den hüküm sürer.
Zihin çok desiseli, ince ve alengirli bir şeydir, özellikle de biz büyücülerin kullandığı kısmı. Zihnin “Tanrısal” kısmı kesinlikle her şeyi yapabilir. Şeytan bu gücü sadece kendinden olanlara emanet eder, başka hiç kimseye değil. Bu kısım ve güç herhangi biri için etkinleşmez, ve etkinleşecek olduğu takdirde bunu dışarıdan (Satanizmin dışında) olup da bu gücü kullanmaya çalışanlara karşı korkunç bir ders olarak yapacaktır. Sorath, “kapatıcı kısmı”, zihnin “bilinemez kısmı”yla alakalı enerji akımını yönetir ve evrendeki tüm Güneşlerin yaydığı enerjinin Tanrısıdır. Her şeyin manyetizma merkezi ve yaşam faktörü, ve bununla birlikte fotojenler ve her türlü solar (güneşe dayalı) güç üzerinde hüküm sürer. Sorath, Evrendeki tüm Güneşlerin bizi etkilediğini belirtmiştir, sadece bizimkinin değil. Kuzey ateşi, yukarıdaki Güneş’tir.
Son olarak, mucize dediğimiz şeyler Tanrıların meydana gelmesini sağladığı şeyler değillerdir. Tanrılar böyle şeyleri aşmıştır. Onların dünyası “mucize”lere ihtiyaç duymayı, hatta böyle bir anlayışa sahip olmayı aşmıştır. Mucizeler
bizden gelir. Birine mucize olan başka birisini lanetleyebilir; örneğin birinin kaybettiği bir şeyi başkası bulabilir.

– Salem Burke

Sorath, Nordik Tanrıların ırkındandır. Kendisi uzundur, ve uzun, açık sarı saçlara sahiptir.

– Yüksek Rahibe Maxine

 

THOTH, namı diğer “Hermes” [Yunan], “Mercury” [Romalı], “Tehuti,” “Ningishzidda,” ve “Quetzalcoatl” [Orta Amerika].

 • Zodyak’taki Burcu: İkizler – Yengeç
 • Tarot Kartı: Değnek 3’lüsü
 • Gezegenleri: Merkür, Ay
 • Mum Renkleri: Gümüş, Kırmızı
 • Metali: Merkür
 • Elementi: Hava
 • Rütbesi: BÜYÜK OFİSTE, HELL’İN EL YAZISI VE YASAL DÖKÜMANLARININ KATİBİ

*Bu bilgiler Thoth’tan kişisel olarak dikte edilmiştir.
Lord Thoth, çok yüksek rütbeli ve önemli bir Demon’dır. Kendisi, Şeytan’ın 7 Oğlundan biridir. Tanrıların en parlak zekalı ve entelektüel olanıdır. Thoth son derece sempatik, karizmatik ve dost canlısıdır. Tüm Demonlar arasında en meşgulüdür ve kişi, Onun için öneme sahip değilse çağırma esnasında ona ulaşmak zor olabilir. Eşi Seshat’tır. Leydi Seshat, sık sık Thoth teşrif edemediğinde onun yerine görünür.
Thoth, şifa ve tıbbın Gerçek Babasıdır. Kendisi doktorların, hemşirelerin, paramediklerin, hastane işçilerinin, şifacıların ve tıp mesleklerinde çalışan herkesin Koruyucusudur.
Thoth’u görüp onunla etkileşim kuran hepimiz onun uzun, kaslı, çok yapılı ve kalın, altın sarısı saçlara ve mavi gözlere sahip olduğu konusunda hemfikirdir. Kendisi açık tenlidir. Saç stili Asmodeus gibi arkaya doğru taralı ve örgülüdür, ikisinin de saçı omuz uzunluğunu aşmıştır.

A’DAN B’YE DEMON’LAR
C’DEN F’YE DEMON’LAR
G’DEN M’YE DEMON’LAR
N’DEN R’YE DEMON’LAR
S’DEN Z’YE DEMON’LAR

DEMONLAR ANA SAYFASINA GERİ DÖN

“Yüksek Rütbeli Demonlar ve Du’at/Hell’in Veliaht Prensleri” hakkında 57 yorum var

 1. Belial’ın şambalayla bağlantısı olduğu dogrumudur. Ayrıca
  Agarta iyi Şambala kötü olan taraf diye biliyorum. Böyle olması da mantıksız geliyor çünkü Belial da bir demon ve kötü olan tarafta olması çarpıtma bir bilgi olabileceğinin bir işareti. Şambalaya, Belial’ın Oğulları diyorlar vs. Bu konunun aslı nedir lütfen aydınlatın.

  1. Esenlikler,

   Lord Belial, Şeytan’ın altındaki bir Tanrıdır. Direkt, bizzat veya sadece Onun Şambala ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum, ancak tüm/birçok Tanrımız orayla alakalıdır.
   Agarta iyi, Şambala kötü diye bir olay da yok. Neden bahsettiğinizi biliyorum, bazı “leak”lenmiş dökümanlarda böyle bir anlatım var, ancak bu sadece ezoterik sırlara inisiye olmamış, henüz dışarıdan araştıran insanların aklına daha kolay sinsin diye kasten yapılan bir anlatım çarpıklığı. Yoksa o anlattığınız Belial’ın Oğulları/Bir’in Oğulları ikilemi öyle değil. Zaten kendisine “””BİR””” diyen bir tek düşman kolektifi ve Jehova vardır. Burada Agarta ve Şambala’yı düşman yerlermiş gibi göstererek aslında galaktik savaştaki taraflara atıfta bulunuluyor. Son olarak da, Belial, Beelzebub ve Şeytan farklı Tanrılardır ancak İncil gibi düşman elinden çıkma kaynaklarda Şeytan’ın isimleri olarak Belial ve Beelzebub da geçer. İşte yine bilgi yanlışı ve çarpıtması.

   İyi günler.

   1. Anladım. Yani Şambala’nın bilgileri gizlemeye çalışan bir örgüt gibi Agarta’nın da tam tersi bir örgüt gibi gösterilmesi bi atıf. Peki Şambala’nın ve Agarta’nın gerçek kimliği nedir? Aralarındaki ilişki aslında nasıldır? Ve son olarak Mu/Atlantis bağları tam olarak nasıldır?
    İlginiz için teşekkür ederim.

    1. Esenlikler,

     Bildiğim kadarıyla Şambala ve Agarta, aynı şeyin farklı isimleri. Aralarında bir fark varsa da rastlamadığımı söyleyebilirim. Mu Kıtası veya Atlantis’e gelince, tufan sonucu batmış yerler. Ancak Atlantis’in fiziksel bir yeri olduğu birçok bulguyla saptanmış bir durumda, o yüzden böyle bir yer olduğunu biliyoruz. Buralardaki medeniyetler, insanlığın nispeten gelişmiş olduğu zamanlardan kalma. O yüzden bağlarını soruyorsanız o zamanlar Tanrılığa ulaşan çok daha fazla insan olacağı için Şambala ile aralarındaki bağlantı daha güçlü/düzenli olmalıdır diye düşünüyorum.

     İyi günler.

     1. Teşekkür ederim. Bugün baya bi rahatsız ettim hem mailden hem burdan ama aklımda ki tereddütlerin hepsinin üstesinden geldim sayenizde.

 2. Demonarın görünüşü nasıl ? İnternete yazdığımızda o ürpertici fotoğraflar gerçekten bu demonlarmı

  1. Esenlikler,

   Hayır, internetteki çoğu Demon tasviri ne yazık ki İbrahimi pislikler tarafından kirletilmiş bir dünya görüşünü temsil etmekte. Sitemizde de yazdığımız gibi Tanrılar canavara falan benzememekte, aksine son derece insani bir görünümleri vardır. Bize benziyorlar diyebiliriz. Aslında daha doğrusu Onlar bize değil, biz Onlara benziyoruz, çünkü bizi yaratan zaten Demon’lar. İnsanlığın Tanrıları olarak bilinen Demon’lar, Nordik uzaylı ırkındandır. Bu varlıkların görünüş olarak insanlardan tek farkı genelde daha uzun boylu ve kusursuz derecede güzel olmalarıdır. Bu sitede bazı Satanist kardeşlerimizin Tanrıları tasvirlerini bulabilirsiniz.

   İyi günler.

   1. Attığınız sitedeki çizimler oradan buradan alınan görsellere birleştirilmiş, ortaya sunulmuş gibi. Mesela tanrı dediği bir resimde, elf var ama tanrıya benzetmeye çalışılmış. Tanrılar emo gibi, böyle tanrı olmaz. Bu çizimleri kim yaptıysa ileri gerisekalı veya yalancı bir ipnedir

    1. Esenlikler,

     Herkes Picasso olamadığı için üzgünüz. Bir dahakine söylerim, sadece şaheser yaratacak yetenekte insanlar Tanrıları çizsin. Hatta bu da yetmez, milyonların önünde konuşma yapacak yeteneğe ve kapasiyete sahip olmayan kimse Tanrıların isimlerini bile ağzına almasın. Hatta ve hatta Tanrıları lütfen Stephen Hawking veya Tesla zekasında olmayan düşünmesin.

     Oldu mu? Olmadı.

     Hiçkimse bütün bu çizimler mükemmel, şaheser, hepsi %100 doğru gibi şeyler demiyor. Ama bir insan samimi bir şekilde Tanrılara olan sevgisinden Onları tasvir etmek istemişse bu konuda laf söylemek kimseye düşmez; hele de sadece oturup uzaktan yorum yapan insanlara.
     Bir konuda şikayet edecek olan, tuvali ve fırçayı kendi eline aldıktan sonra ağzından pislik ve hakaret saçmayı deneyebilir.

     İyi günler.

     1. Bunlar çizen Zola yahudiymiş
      jos forumlarda açıklandı haberiniz yoktmus
      Bu sabah baktım öyle diyordu. Ben size hakaret gibi dedim kusura bakmayın siz de hatalısınız yani koca sitenin yöneticisi bilmiyor böyle şeyleri… (!) 🙂 iyi gblrr

     2. Esenlikler,

      Hakaretten ziyade, alaycı konuşmanıza hiç gerek yok. Zola konusuna gelince, kendisi bu konuyla hiç alakalı değil. Evet, Yahudi olduğu forumlarda açıklandı ve bir süre tartışmalara yol açtı… Ama bu çizimlerden hangisi onun ki? Uzun süredir Satanizm’de bulunan hepimiz Zola’nın “sanat” stilini (sanat denebilirse) biliyoruz. Bir anaokullunun elinden çıkmayacak kalitesizlikte, soğuk, donuk, yaşamsız ve rahatsız edici çizimler; ve sözüm ona bunları çizmesi yıllar sürmüş.

      Genel bir bakış yaptım da, sitedeki çizimlerin hiçbiri Zola’ya ait değil gibi görünüyor. “Kesinlikle değil”dir diyemeyeceğim, her bir çizime teker teker bakacak vaktim yok, ama varsa da üç-beş tane, tek tük çizimi vardır. Ne önemi var ki?

      Bu konuda şikayetiniz varsa site sahibiyle görüşün, siteyi kuran kardeşimizle resmi veya gayriresmi hiçbir iletişimimiz mevcut değil.
      Ki bunun bir önemi de yok, sonuçta bu site sadece Tanrılar adına yapılan sanat eserlerini sunan bir site. “Dini” bir “bağlayıcılığı” yok. Kılı kırk yarmaya gerek de yok.

      İyi günler.

   2. Başka bir site daha vardı beyaz renkte ve bu şekilde katalog halinde gösteriyordu resmin üzerine geldiğide hangi demon olduğunu yazıyordu o hangi site biliyor musunuz

    1. Esenlikler,
     Hiçbir fikrim yok, zaten bu site dışında (ve diğer JoS siteleri dışında) Satanizmi gerçekten öğrenebileceğiniz bir site bulunmuyor.

  1. Esenlikler,

   “Melek” ismidir. Düşman varlık. Çok basit bir Google araması bile bunu gösterirdi.
   İstisnalar mevcut ama genel olarak ismi -iel diye bitenler düşman varlık isimleridir.

 3. Razielin şeytanın yarafında olduğu söylənir .Yanı oda Satanla. Raziel ismi Azrail ,Cəbrayıl Mikayıl ,İsrafil le uymlumu yanı bunlardan birini? Onu davet ede bilirmiyim .? Çok iyi maji bildiyi söylənir .

  1. Esenlikler,

   Kim öyle söylüyor bilmiyorum, hiç de rastlamadım, ancak tamamen zırva. “Başmelek” diye geçer, düşmana bağlı bir düşünce formudur. Düşman programına bağlı olup da bize kıyasla “çok iyi maji bilen” birisi yoktur. Zaten İbrahimi inançların tüm olayı ruhani ve majikal bilgileri yok etmek ve sadece kendilerine saklamaktır. Ancak biz bilgilerimizi direkt Tanrılardan alırız, ve tüm insanlığın kullanımına ve erişimine açık olarak sunarız. Ve bizim geleneğimiz on bin yıldan daha eskiye dayanıyorken düşmanın lanetli ve çalıntı geleneği en fazla üç bin yıl geriye gitmektedir. O yüzden kim “çok iyi maji bilir” iyi düşünün isterseniz. Çağırmak isterseniz de her koyun kendi bacağından asılır, kendi kaybınız olur. Ama hayatınızda ne yapmak istediğiniz konusunda özgürsünüz. Yine de eklememiz gerek ki elbette bir Satanist kalkıp da düşman meleklerine peşkeş çekemez, onlarla birlikte çalışamaz.

   İyi günler.

 4. LUCIFUGE ROFOCALE nin gezegeni yok. Bu davet ederken tütsü kullanmayacağımız anlamına mı geliyor?
  Ve LUCIFUGE ROFOCALE okunuşu nasıl?
  Teşekkürler 🙂

  1. Esenlikler,

   İsterseniz yaban gülü tütsüsü bulmaya çalışın, isterseniz kullanmayın, isterseniz de size güzel gelen bir tütsü kullanabilirsiniz. Sonuçta tütsü zorunlu değildir.
   Lucifuge Rofocale, “Lusifyuğc Rofokâl” diye okunur.

   İyi günler.

 5. Merhaba
  Ben geçenlerde Leydi Vapula yı çağırdım.
  Tabii onu göremedim ve duyamadım çünkü 40 günlük programı bitirmedim.
  Son zamanlarda gece kabus görüp kalkıyorum gece 1 de 2 de ve 3 de,
  Korkuyorum ve sırtımda ürperti hissediyorum.
  Hayallerimi zaten kontrol edemiyorum (gözü açık imaj)(gözüm kapalı yapamıyorum)
  Korkunç imajlar görüyorum ve korkuyorum
  Bu normal mi?
  Normal olmadıgını düşünüyorum ne yapmalıyım?

  1. Esenlikler,

   40 günlük program bitince de Tanrıları insanlara bakıyormuşçasına göreceğiniz gibi bir garanti yok, bunu bilmenizi isterim. Ama elbette şu anki halinize göre daha açık olacaksınız.

   Ve evet, bunlar normal değil. Bunlar neden oluyor sizce acaba? Psikolojik olarak hala düşman programlarına bağlı olabilir misiniz? Veya başka ruhsal bir sorununuz olabilir mi? Direkt psikolojik de olabilir tabii, o faktörü de hesaba katmak lazım.
   Kendinizi en iyi siz tanırsınız, günün sonunda bana anlattığınız şeyler çok az olduğu için soruları size sormam lazım.
   Her halükarda, çözümü olmayan sorun yoktur. Hele de Satanizm’de. Rahat olun.

   İyi sabahlar.

 6. astral seyehatle şeytanın krallığına gidilebilir mi? demonlar bizi oraya götürüp oraya gözlemleyebilir miyiz? astral seyehatle uzaya gitmeyi denediniz mi? bir de güzellik veren demonlar nasıl bir süreçte veriyor?

  1. Esenlikler,

   Evet, isterseniz ve kabul ederlerse evet, uzaya da gidilebilir, ve nasıl verdiklerini Kendileri daha iyi bilir. Bir gün uyanıp bambaşka görünmeyeceğinizi söyleyeyim ama.

   İyi günler.

 7. merhaba , dün büyü yapmayı denedim enerjimi yönlendirmek istedim ve çok emin değilim ama sanırım gseslardiyanımla telepati yolu ile iletişime geçtim bu sırada kafam çok karışıyor yani geldiğini hissettim ve soru sordum farklı bir ses tonuyla cevaplar aldım bazen , bazende benim aklımda belirdi cevaplar fakat bu bana beyinimin bir oyunu olabilir mi yoksa gerçekten mi iletişime geçtim emin olamıyorum hiçbir zaman hatta bu konudan bahsettim onun olduğuna dair bir belirti istedim ses benim zihnimde kendi sesimle beliriyorken birden erkek sesi ve kuvvetli bir ses duymaya başladım ben emin olamıyorum sizce bunlar geldiğini gösterir mi ve bu gün rüyamda birini gördüm erkekti ve aynı ses tonuydu yerden gökyüzüne doğru yükseliyodu daha iyi görebilmek için yanına yaklaştım sen kimsin dedim cevap vermek için konuşmuyordu ama ben cevabı duyabiliyordum soyadını bile söylemişti isimi vardı ve isimlerinden birisi 4 harfliydi fakat ben hatırlamıyorum daha sonra giderken bana bişey yaptı elinde asa benzeri birşey vardı bana doğru salladı ve rüyamda gözlerimi kapattığımda farklı şeyler görmeye başladım asayı sallarken herneyse bunu yaptıktan sonra gökyüzüne doğru uçmaya devam etti müslümanmısın diye sordum hayır dedi ve gitti bunun dün yaptığım konuşmayla ilgisi varmıdır çünkü dün duyduğum sesin aynını duydum ve açıkcası rüya gibi değildi kendimi uyandırmaya çalıştım ismi araştırıcaktım uyanamadım
  cevaplarsanız çok sevinirim

  1. Esenlikler,

   Bana anlattığınız şeyleri insan diliyle sadece ikinci elden anlayabiliyorum; gerçekten o olayları an be an tecrübe eden, yaşayan, hisseden kişi sizsiniz. Dolayısıyla sadece yorumda bulunabilirim. Bu olay tamamen gerçek de olabilir, kendi zihninizde kurduğunuz mini bir astral “düzlem”de de yaşanmış olabililir, doğrudan lüsid rüya da olabilir. Sonuncusu normal rüya değil, o yüzden size dümdüz “uyuyordunuz” demiyorum (tabii bu da mümkün). Her halükarda ilginç bir olay, ama önü arkası yoksa ve tek, izole bir olaysa üzerine çok düşünmenize gerek yok.

   Pratikleriniz gelişip arttıkça böyle olaylara alışacaksınız ve gerçekleriyle “sahte”lerini kolaylıkla ayırt etmeye başlayacaksınız, merak etmeyin. Aynı zamanda kendinizi düşman varlıklardan koruyabilme gücünüz de zamanla ve pratikle bir o kadar artacaktır.

   İyi geceler.

 8. Az önce garip bir şey yaşadım, yardımınıza ihtiyacım var. 3.5 senedir ateistim, bu akşam sitenizdeki yazıları, özellikle tanrılar nasıl çağırılır, hell ve duat’ın tanrıları , tanrıların adları ve uzmanlık alanları ile ilgili yazıları okudum. Okurken özellikle Lord Khepu’nun özellikleri ilgimi çekti, mührüne bakarak.adını birkaç kez sesli mırıldanarak tekrar ettim, niye yaptığımı da bilmiyorum. Siteyi iyice dolaştıktan sonra bütün bunların ibrahimi dinler gibi yalan dolan olduğu konusunda kendimi ikna etmeye çalıştım ve gündelik yaşamıma döndüm. Az önce kulağımda kulaklıkla müzik dinleyip okuduğum şeyleri düsünüyordum ve
  tanrılara sövüp “madem varlar o zamam bana açık bir delil yollasınlar, bana gözüksünler” gibi şeyler dedim içimden ve tam o anda bir ışık taneciği gözümün önünde süzülerek yere düştü. Şekli ışık yayan çok parlak bir toz tanesine benziyordu. Göz yanılsaması olmadığına da eminim çünkü en az üç saniye boyunca yere süzülürken gördüm. Aynı anda bedenimde karıncalanmalar ve üşüme hissettim. Birden irkildim, beynimde şimşekler çaktı ve aklıma hemen okuduklarım geldi. Geldiğini düşündüğüm lord khepu ile telepati yoluyla iletişim kurmaya çalıştım ve saygısızlığım için özür diledim, ona kendisi için ritüeller yapacağımı söyledim ama iletişime geçip geçemediğim konusunda emin değilim. Hiçbir şekilde kağıda mühürü çizmedim, tütsü ve mum kullanmadım, demon çağırma gibi bir amacım da yoktu.

  Bu yaşadığım şey mümkün müdür yoksa ben kendimi mi kandırıyorum?

  1. Ruhani pratiklerin gerçek olmadığını kendinize tekrarlıyorsunuz sanırım, bu belki geçmişte yaşadıklarınızdan, belki de materyalistik propagandaya maruz kalmanızdan dolayıdır. Tabii sebebi her neyse endişe etmeyin, Spiritüel Satanizm bir inanç değil, Gerçek’tir.

   Hiçbir şekilde hiç kimseye bir inancı empoze etmiyoruz, bu tekrar tekrar belirttiğimiz İbrahimi zırvalarının işidir. Hiçbir şekilde sizi bir şeye de zorlamıyoruz ve İslam’da mastürbasyon gibi tekrar edilen “Seçim hakkı sizin…. ama eğer beni kabul etmezseniz hayalini bile kuramayacağınız acıları size yaşatacağım ve kendi kitaplarımda da inanırlarımın sizi köşeye sıkıştırıp öldürmesini tembihledim” tarzında yalanlar da söylemiyoruz. Seçim tümüyle sizin ve kabul ettiğimiz her şey bilimsel olarak kanıtlanmış fenomenler, yanlış anlaşılmasın.

   Bu yaşadıklarınız mümkün, evet. Tabii “Hadi önüme ışık düşür de seni kabul edeyim” demek biraz mantıksız, sonuçta Demon’ların sizi bir şeye “inandırmasına” gerek yok, bizim kapı gibi bilimsel dayanaklarımız ve meditasyon pratikleriyle deneysel gözlemlerimiz var. Ayrıca belirtmem gerek, onların da işleri var.

 9. Tanrı seviyesine ulaşan birisi her alanda uzmanlaşamaz mı? Bir tanrı için “hazinelerin yerini tespit eder” denilmişken başka biri için “küsleri barıştırır” veya “gemileri batırabilir” yazıyor. Dış görünüşler de aynı şekilde. Örneğin birisi kel, diğeri saçlı veya biri çok uzun diğeri kısa. Tanrı seviyesine ulaşan herkes için dış görünüş değiştirmek mümkün değil mi? Yoksa bunlar tanrıların bilerek seçtikleri bir imaj mı? Yani kısa veya kel olan tanrı böyle görünmeyi sevdiği için bu şekilde görünüyor doğru mu?

  1. Esenlikler,

   Öncelikle tanrı olunca tüm kabiliyetleriniz evrende mümkün olan maksimum seviyedeki hallerine dönüşmemekte. Tanrı olmak bir gelişim sürecinin parçası, oyunlardaki gibi bir hile modu açılmıyor.

   Bir sanatta gelişmek zaman alır ve asla bir ‘üst limiti’ olmaz. Bu yüzden tanrılar genelde bir veya birkaç alanda ustalaşırken diğer alanlarında ihtiyaçları olan miktarlarda sürekli gelişirler.

   Tanrıların görünüşleri tamamen kendi seçimleridir ve, gözünüz yanıltmasın, uzaktan en yaşlı ve çelimsizmiş gibi duranları bile gezegenimizde bulunan her insandan daha fit, güçlü, esnek ve enerjiktir. Kendileri sadece hoşlarına giden görüntülerde bulunmak istiyorlar. Daha anlaşılması kolay olacaksa oyunlardaki kozmetiklere benzetebilirsiniz.

   İyi akşamlar.

 10. Evreni hangi Tanrı yarattı ve bir tanrı nasıl insanla ilişkiye girebilir girdiyse doğacak tanrının gelişimi insan gibi mi olur

  1. Evreni hiç kimse yaratmadı, evren zaten zamanın var oluşundan beri var olan bir “kavram”. Zaten en basitinden evreni birisinin yarattığını ele alırsanız onu da birinin yaratmış olması gerekir ve bu yalnızca sonsuz bir döngü, dolayısıyla evreni yaratan bir “””yaratıcının””” olduğu düşüncesi her ihtimaliyle bir fiyasko. En basitinden şu araştırmaya gözatabilirsiniz.

   “bir tanrı nasıl insanla ilişkiye girebilir girdiyse doğacak tanrının gelişimi insan gibi mi olur”

   Astral projeksiyon veya benzer belli başlı yöntemler buna imkân sağlıyor, ancak insan olarak bir Tanrı veya Tanrıça’dan çocuğunuz olabilmesi için Tanrıların yeryüzüne ineceği zamanı beklemeniz gerekiyor, ki bu da aynı geçmişte yaşandığı gibi tekrar gerçekleşecek. Ayrıca doğacak çocuğun gelişiminin “İnsan gibi mi yoksa Tanrı gibi mi olacağı”nı sorarken tam olarak ne demek istiyordunuz? Bu ilişkiden doğacak çocuk yarı-Tanrı olacağı için elbette insan-insan ilişkisinden doğacak bir çocuktan mental, ruhani ve birçok anlamda elbette daha gelişmiş olur.

   1. Selam geçmişte ne zaman yeryüzüne indiler gelecekte ne zaman gelirler acaba çok merak ettim iyi geceler.

    1. Piramitlerin yapımına denk gelen tarihlerde ve civarında Tanrılarla fiziksel olarak da irtibat halindeydik çünkü Yahudiler o tarihlerde gezegenimizi çürütme aşamasında değillerdi ve dünyamızı işgal etmemişlerdi, dolayısıyla üzerimizde bunları engelleyen blokajlar yoktu. Bu elbette kalıcı değil ve yalancının mumu yatsıya kadar yanar, insanlığın uyanacağı ve bu zincirlerden kurtulacağı zamanlar gelecek – bu tarih de binlerce yıllık tiranlığa oranla çok yakın. Ortalama yaklaşık 40-50 yıl içerisinde bu noktaya geleceğiz ve uzaktan bakınca çok gibi görünüyor olabilir, ancak unutmayın, insanlık binlerce yıldır Yahudi tiranlığı altında ve en kötü ihtimal 50 yıl gibi bir süre bile aslına bakarsanız oldukça iyi bir süre.

 11. nergal neden 72 onemlı demonların içinde anlamış değilim açıkcası kendisi zamanında insanları sırf içindeki öldürme isteği yüzünden babili ateşe veren kişi sodom ve gomorrayıda yok eden bizzat kendisi bunu tabletlerdede göruyoruz sumerede yansımıs bu nukleer felaket aslında bu şey mezopotamya ve denizler dışında yapılacaktı savaş yani kendisinin allahtan pek bi farkı olduğunu düşünmüyorum aynı şekilde inannanında sırf dumuzi öldü diye marduku suçladı oysakı marduk dumuzi nin kardeşiydi o da acı çekiyordu ama bu tabikide önemsenmedi marduk hep göz ardı edildi ve marduka savas actılar ve noldu marduk az daha ölüyordu gisa piramitinin içindeki odaya saklnamıstı ama ninurta bi şekilde piramitin gök kubbesini kırmayı başardı ve çıkmasıni söyledi yoksa onun orada öleceğini söyledi ve nukleer savas yuzunden milyonlarca insan öldü acımadılar insanlara ve kapadokyadaki derinkuyu da bu yüzden yapıldığı söylenılıyor insanlar orada zarar görmesin diye ve tanrıların silahlarının insanı toz parçasına dönüşterecek şekilde olduğu belirtiliyor çokça tabletlerde ve kapadokyaya kadar gitmiş bu savaş ne kadar insanin öldüğünü tahmin bile edemiyorum ve seth şeytanın oğlu değil seth marduk un oğlu seytanın torunu olur seth. isiste tamamen farklı bi kişilktir inannayla alakası bile yok olamazda inanna ask ve guzellık tanrıcasi isisse sihir tanrıçası. ve utu nun eşinin olmadığını söylemissiniz oysaki tabletler öyle demiyor serida adında bir eşi olduğundan ve ikisinin de tapınım kült merkezlerinin larsa olduğu kanıtlandı ve gılgamış destaninin babil versiyonundada büyük gelin diye geçer serida yani aya. ve utu tanrı sin in oğlu aynı şekilde inannada ikisi ikiz zaten ve ur yıkılırken ki buda sin yüzünden harrana kaçtılar sin ve ningal ve orada doğum yaptı ningal ve ikizler doğdu türklerin koruyucusunun utu ve inannanın olmasının bundan olduğunu düşünüyorum. ve lilith sumerdekı karsılıgını buldum ama o bir cin lamaştu olarak geçiyor adına yazılan tabletler var ve ondan o kadar korkulurmuş ki ninni bile söylerlermiş sümerliler çocuklarına korkmamaları için ve diyelimki lamaştu değil lilithle bağdaşan benzer özellikleri olan bir tanriça var o da ninlil enlil in resmi eşi olur kendisi ve ikiside birbirlerine oldukça sadakatliler yani enkinin eşi olamaz zaten alamaz onu eşi olarak . ve tanrı sin in allah olduğu düşüncesi mantıklıgelmeye başladı çunkü şuan balık çağındayız ve balık çağının başlamasıyla tek tanrılı dinler başladı ve savaşlar çıktı bunun tesadüf olması imkansız ve ur un yıkılışıda tanrılara ihanet ettiği için oldu.

  1. Esenlikler,

   Mitolojilerde geçenler birer alegoridir. Arkasındaki anlamları anlamak yerine kafanızda alternatif bir kurgu yazmışsınız.

   Biraz geri adım atıp her parçayı tarafsız bir şekilde sıfırdan incelemenizi öneririm.

   İyi akşamlar.

   1. butun anlattigim seyler kanitlanmis sumerologlar ve asurolglar tarafindan bu tabletler diyelim alegori milyonlarca sumerolog asurolog misirologlar bu tabletler uzerinde calisiyor ama neden gelipde bunu demediler acikcasi ve bu tarz seyler alegori olamaz gayet ciddi bi sekilde aciklanmis ve zamaninda insanlar bu nukller savas sonrasi uygarliklari zarar gormus zehirlenmisler onuda gectim savasin altinda yatan ne gibu bi anlam olabilir bari anlam yatiyor o zaman neden bu tabletleri inceleyen kisiler anlami soylemiyolar alegori olan bazi tabletler var sadece mesela mardukun tiamati oldurmesi gercekte oldurdu mu hayir oldurmedi sadece mardukun yuceligini arttirmak icin yazilmis olan bir destan sadece bu tarz seyler alegori olabilir bence ve anlattigim tek sry tabletlerde ne yazdigi degil aile iliskileri acisindan da bisiler demistim onlar hakkindada mi dusunceniz ayni ?

    1. Esenlikler,

     “Sümerolog” diye geçinen her kisiye güvenmemenizi öneririm. Bu tür kişiler arasında yahudi manipülasyonuna uğramış çok kişi var. Mesela “Mısırolog”ların çok büyük bir kısmı piramitleri bir mezar sanar. Bu yahudi yalanları, kendilerinin az ruhani anlayışı ve antikler hakkında gerçek bilgiye sahip olmamalarından kaynaklı.

     Marduk’un, Tiamat’ı öldürmesi kundalininin uyanmasını sembolize eder. Marduk’u “yüceltmez”. Bunun gibi alegorileri o güvendiğiniz Sümerologlar doğal olarak anlayamaz. Ruhani bilgileri yok denecek kadar az ve ruhları hala normal bir insanla genelde aynı seviyede. Ruhani bilgelik olmadan elde edinebilecekleri bilgi miktarı çok kısıtlı.

     Aile ilişkileri hakkında dediğiniz, Set’in Şeytan’ın oğlu değil torunu olduğu mu? Set, Şeytan’ın oğludur. Mitolojilerde bazen ilginç aile yapıları gözükebilir ama bunlar gerçek olduğu için değil, alegorik anlamlarından dolayı.

     İyi günler.

     1. seth in seytanin oglunun oldugunun kaniti var mi peki elinizde ve sadece sethten bahsetmedim bu arada ve yahudilerden nefret ediyorsunuz bunun amaci ne dininizi degistirmisler onu anladim ama baska sebepleri var mi ve dunyada milyonlarca sumerolog misirolog asurolog hititolog var hepsinin yahudilerle baglantisinin olmasi imkansiz ayrica bence ongargili olmamalisiniz ruhani bilgileri hakkinda
      ve alegoriyse nasil diger uygarliklarda da ayni metinler var mesela gilgamis destani farkli uygarliklarin versiyonlarida var bu insanlar birbirinden kopya cekmedi cekemezde zaten birbirlerinim yuzunu gordukleri yok ayrica gilgamis destani yazilirken herhangi bi kutuphane yoktu mesela asurbanipal kutuphanesi hani olsaydi ulasilirlerdi bu tarz bilgilere
      ve aleogoriyse neden paganlarda bu inanisda degil ve neden semavi dinler sumer tabletlerinde yazanlari ( adem ve havva , nuh tufani vb.)calarak kendileri bi kitap olusturdu bilmiyolar muydu bu insanlar ve son bisi eklemek istiyorum neden 72 onemli tanrilar icerisinde ninurta ninhursag ningal ninsun yok ve anuyuda goremedim sebep ne ?bu arada tesekkur ederim sorularimi cevapladiginiz için.

     2. Esenlikler,

      Kendisinden direkt olarak da öğrenebilirsiniz bu bilgiyi.

      Yahudiler insanlığı bir köle canlı türüne çevirmeye çalışmaları, Dünya gezegenini bir “çiftliğe” dönüştürmeye çalışmaları, antik bilgiyi yok etmeleri, centil çocuklarını işkence edip öldürmeleri, hayvan katliamları ve bunlar gibi sayısız suç işlediler. Nereden geldikleri değişmezsizin insanlığın kalanına karşı bir düşman yapısına sahipler. Tüm tarihi, iki günlük “herkesi sevelim” felsefesi için unutacak değiliz.

      Hepsinin yahudilerle bağlantılı olmasına gerek yok. “Büyük isimlerin” en temellere bir iki yalan sıkıştırması yeter ve artar. Kelebek etkisi gibi bir etki sayesinde gerçeğe yaklaşmak bile zor bir hale gelir.

      Tüm uygarlıklarda geçen mitler aynı ruhani öğretinin kültürel olarak yerlilere uygun hale getirilmis versiyonları. Hikayelerin neredeyse aynı olması şans eseri değil. Aynı zamanda antik zamanlarda telekinezi sayesinde küresel çapta iletişim kurmak zor değildir.

      Orta çağ sırasında bu bilgilere sahip paganların çoğu katledildi ve yazdıkları yazılar yok edildi. Bu yüzünden günümüz “paganları” bu mitlerin bir alegori olduğundan habersiz.

      İbrahimi kitaplarda bu bilgiler kitaba “kutsallık” havası vermek için kullanılıyor. Yanlış olsalar bile orijinalde ruhani bir bilgi oldukları için ruhaniyetten uzak kalmış kişileri çekmeye yarıyordu.

      Mitte geçen her “tanrı”, kanlı canlı Tanrı değildir. Tiamat ve Anu gibi tanrılar birer alegoridir. Bazıları ise sadece bazı Tanrı/Tanrıçaların farklı isimleri. Mesela Ninhursag, Leydi Lilith’in bir ismidir.

      Lütfen soru sorarken noktalama işaretlerini kullanın. Sorularınızı anlamak çok uzun zaman alıyor.

      İyi akşamlar.

     3. anu gercekte yoksa neden anunnakiler diyoruz tanrilara? anunnakiler anu ‘nun soyu demek. gilgamis destaninda huluppa agaci denen bir agac var tanrica inanna icin onemli bir agacti ve orada lilith ‘in bir cin oldugundan bahsediliyor bunun hakkinda ne dusunuyorsunuz ?

     4. Esenlikler,

      Tanrı olduğu için, Şeytan semaların/cennetlerin(Anu) ve boşluğun(Nammu/Tiamat) oğlu olduğu için, Anunnaki yani “Semanın ve dünyanın oğlu”(Son of heaven and earth) denmektedir. Tüm Tanrılar bu kategoriye girerler bu yüzden Anunnaki ismine sahiptirler.

      Anu, eterik prensiptir. Daha belirgin bir şekilde açıklamak gerekirse, evrenin varlığını devam ettirmesini sağlayan ana ilkedir. Eter, sema, taç veya cennetler diyebilirsiniz. Hepsini belirten alegori Anu’dur.

      Huluppa ağacı aslında basit bir alegori ama adım adım anlatmam daha iyi olacaktır.

      Once upon a time, a tree, a huluppu, a tree —

      It had been planted on the bank of the Euphrates,

      It was watered by the Euphrates —

      The violence of the South Wind plucked up its roots,

      Tore away its crown,

      The Euphrates carried it off on its waters.

      Burada Fırat nehrinde bulunan ağaçtan bahsediyor. Rüzgar kökünü(kök çakrası) ve tacını(taç çakrası) parçalıyor. Ardından ise nehirde sürüklenmeye başlıyor. Kişisel yorumum olarak bu ruhu kötü durumda ve fiziksel bedeni ölü olan bir kişiyi anlatıyor. (Huluppu gibi hayat ağaçları ruhu anlatır.)

      The woman, roving about in fear at the word of An,

      Roving about in fear at the word of Enlil,

      Took the tree in her hand, brought it to Erech (Uruk, her patron city):

      “I shall bring it to pure Inanna‘s fruitful garden.

      Burada ağaç Leydi Inanna(Yaşam Tanrıçası) tarafından bulunuyor ve kendisi ağacı iyileştirmek/ekmek için kendi bahçesine götürüyor(Reenkarnasyon).

      The woman tended the tree with her hand, placed it by her foot,

      Inanna tended the tree with her hand, placed it by her foot,

      “When will it be a fruitful throne for me to sit on,” she said,

      “When will it be a fruitful bed for me to lie on,” she said.

      Ektikten sonra “Ne zaman oturabileceğim berektli bir that olacak?” ve “Ne zaman uzanabileceğim bereketli bir yatak(topraktan bahsediyor) olacak?” diye soruyor. İlk cümlede bitkinin tacının(Taç çakrasının) ne zaman iyileşeceğini merak ederken, ikinci cümleden kökünün(kök çakrasının) ne zaman iyileşeceğini merak ediyor.

      The tree grew big, its trunk bore no foliage,

      In its roots the snake who knows no charm set up its nest,

      In its crown the Imdugud-bird placed its young,

      In its midst the maid Lilith built her house —

      The always laughing, always rejoicing maid,

      The maid Inanna — how she weeps!

      Ağaç büyüyor ama gövdesinde hiç yaprak çıkmıyor daha(Ruh daha tamamlanmamış).

      Sonra köklerine bir yılan(Kundalini yılanı) yuvasını yapıyor.

      Ardından tacına bir “huysuz” bir kuş yavrusunu bırakıyor. Taç çakrasındaki kuş üst çakralar ve epifiz bezinde bulunan “kutsal içeceği” bulundurur. Bu meditasyonda ilerleyince salgılanan ve kişinin negatifini pozitife dönüşmesini sağlayan bir sıvıdır. Tabi salgılanması için kuşun önce “büyümesi” lazım.

      Sonra “Lilith” burada “evini” yapıyor. Burada bahsedilen muhtemelen gerçek Tanrıça değil, isminin arkasındaki bin taçyapraklı lotus. Lotus burada Tanrısal bilgeliği ve aydınlanmayı anlatıyor. Lotus şimdi evini yaparak “ekiliyor”. Sonra büyüdüğünde ve aktif olduğunda ruha gerçek potansiyelini sağlayacaktır.

      Olayların sırası ise güçlenme(kundalini yılanı), temizlenme(Kutsal içki) ve aydınlanma(Bin taçyapraklı lotus) diye ilerlediği için bu şekilde.

      Sondaki mutluluktan ağlama kısmı ise ruh artık iyileştiği ve ölümden kurtulduğu için.

      Buna benzer ruhani metaforları Yggdrasil’de de görebilirsiniz örnek olarak. Kökteki Jörmungandr(kundalini yılanı ve tepedeki kartal basit örneklerdir sadece. İnceledikçe daha fazla kısmını anlayabilirsiniz.

      Başka sorunuz olursa çekinmeyin.

      İyi günler.

 12. bir sorum var bunu forumlardan da sordum ama forumlarda gözükmesi çok zaman aldığından buraya da yazıyorum
  MAMMON [ZEUS]
  Rank: Treasurer of Hell
  “Mammon” is not his real name. “Mammon” is a Hebrew word for money and nothing more. How this name was applied to a Demon/God was through misinterpretation and ignorance. We found in our workings with the Demons, the Greek God Zeus answers to “Mammon.” Zeus has short platinum blonde hair with waves and very light bluish-grey eyes. He wears a laurel crown, a white toga and is built stocky.” – High Priestess Maxine

  “Mammon is a generic epithet of Ammonas or Mammonas Zeus, related to the kingship and power of Zeus. There is no such “distinct Demon”. Zeus Ammonas from which Mammon arose, is Lord Zeus [Beelzebul], a top hierarchy God in the Ancient Greek Pantheon. Mammonas Zeus was the aspect of Zeus that had to do with worldly wealth and riches. Click here to read more. ” -High Priest Hooded Cobra 666

  peki o zaman maxine neden mammon’un ayrı bir demon olduğundan bahsetti ?

  1. Esenlikler,

   İletişimde o dönemler sıkıntılar vardı ve şu anki netlik yoktu. Örneğin Nordik tanrılardan bir kısmının ihanet ettiği söylenmişken, daha açık iletişim seviyeleriyle bu güncellendi ve ihanet edenlerin tanrılar değil, fani Nordikler olduğu söylendi. Demonlar kısmına güncellemeler geleceği için biz de bunları düzelteceğiz.

   İyi akşamlar.

 13. Merhaba.Ben satanizmde yeniyim ,henüz insiye olmadım.Satanistlere yardımcı olduğnu duyduğum için lucifuge yi çağracağım 2 tane sigil buldum hangisini kullanacağım bilmiyorum ve tütsü olarak.Bir düşmanım var ve bu konularda ilerlememin önüne geçiyor,hayatımı kötüleştiriyor .Düşmanımı ortadan kaldırmak için Belial ile anlaşmak istiyordum ne yapmam gerek? Yeniyim ben o yüzden öneride bulunabilir misiniz bana büyü,ruhsal gelişim,demonlar hakkında bilgi verecek demonlar? Ve ben hep küçüklükten beri bazı rüyalar görüyorum gerçek oluyor,bazı varlıklar görüyorum ve rüyamda konuşuyorum onlarla bu nedir bilmiyorum fikriniz var mı?meditasyon programına uyamıyorum gelişmemi engelleyen kişi yüzünden..Ne yapmalıyım??? Ve spritüel satanizm satanizmin ekollerinden mi?Düzenli olarak demonu çağramam gelişmemi engelleyen kişi yüzünden o ortadan kalkınca yapabilirim .İlk o halde Belial ı mı çağırmalıyım anlaşma için yoksa lucifuge ye mi danışmam gerek?Belialı nasıl çağrabilirim? Ve ekoller kafamı karıştırıyor anlatır mısınız?Demonları daha net hissedip görmem için ne yapmam gerek? Ve ek önerileriniz varsa söyleyin lütfen bu konuda

  1. Esenlikler,

   Tanrılarımız ile antlaşma elbet yapabilirsiniz ancak spiritüel gelişim göstermeden iletişim kuramazsınız. Önce açıklığınızın oluşması gerekiyor. Tanrılara isteğinizi gerçekleştirmeleri karşılığında yüksek miktarlarda RTR önerin.

   Onun harici biz ekol sözcüğünü hiçbir zaman kullanmadık ve kullanmayacağız. Diğer “Satanistler” kendilerine istediği kadar ekol diyebilirler. Biz, harici yollara inanç ve kendi yolumuza da din demeyi sürdüreceğiz. İnanmak üzerine değil, bilmek üzerine kuruluyuz.

   Rüyalarınız üzerineyse şunu diyeyim; büyük ihtimal geleceği görüyorsunuz. Genelde bu güce sahip kardeşlerimiz güçleri üzerinde yetkinleşemedikleri için sadece rüyalarında görebiliyorlar. Yeterli pratikle düzelecek bir durum.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Yeni gelen bilgiler ışığında Zeus’un Beelzebul olduğu öğrenildi. Lord Beelzebul’un mührüneyse kendi sayfasından bakabilirsiniz.

   İyi geceler.

   1. Şeytan için Poseidon demek doğru olur mu? Bazı JoS sayfalarında Poseidon’dan için Şeytan diyorlardı.

    1. Esenlikler,

     Evet, Şeytan Neptün/Poseidon olarak da gözükmüştür. Aynı şekilde Dionysos ve Pan olarak da. Şeytan aslında mitlerdeki tüm tanrılara karşılıktır. Eğer tanrıların hepsini ele alırsanız üstün bir imaj ortaya çıkacaktır. Örneğin Poseidon, suyu ve dolayısıyla ruhaniyeti yönetir. Zeus hükmeder. Dionysos eğlenceyi yönetir ve Hermes de bilimi yönetir. Tabii ki asıl karşılık geldikleri tanrılar farklı ancak Şeytan “tüm tanrılardır” çünkü her alanda eksiksizdir. Bu seviyede olan sadece Şeytan ve Baal vardır. Şeytan ayrıca mitolojilerdeki gizemleri yönetir. Baal genel olarak ana ve ortadaki yönetici olarak gözükürken -Zeus gibi-, Şeytan ise gizli yöneticidir.

     İyi geceler.

 14. Lord Satanachia hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Çok kısıtlı bulunan bilgiler

  1. Ve iletişim kurabileceğim bir e-posta, sosyal medya hesabı, ya da herhangi bir iletişim yolu yok mu? E-postanız kaldırılmış.

  2. Esenlikler,

   Tanrılarımızın bilgileri şu anda güncellenme aşamasında. Veliaht Prensler hakkında daha geniş çaplı bilgiler paylaşıldı ve yakın zamanda Lord Abraxas’a ait güncellenmiş bilgiler de gelecek, ancak bu bir süreç ve diğer Tanrılarımız hakkında da bu bilgilerin gelebilmesi için vakit gerekiyor.

   İyi geceler.

 15. Merhaba.Mührü olmayan demonlar nasıl çağrılır? Yani mührünün olmaması demon çağırma yollarında farklılık yaratır mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir