2020 İçin İnternet Muharebe Programı Hazırlıkları

Kaynak: Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın aynı konudaki vaazı, Joy of Satan forumları. “Ben” dili kullanılan ifadeler onun ağzındandır.

Tüm Satanik Savaşçılarımıza esenlikler.

Düşmanın bizi durmadan sansürlemeye çalışmasından ötürü, bunu kısa tutmaya çalışacağım. Joy of Satan çok sansürleniyor ve iletişim platformlarında yer almamıza veya fikirlerimizi yaymamıza izin verilmiyor, zira hızlıca Komünizm spiralinden aşağı düşüyoruz ve düşman bu dünyanın kontrolüne sahip.

Suçlular, bu dünyanın posası niteliğindeki asalaklar ve benzerlerine bunu kolayca ve serbestçe yapma fırsatı veriliyor, Müslüman teröristlere bile; ancak ne yazık ki medeniyeti en çok umursayan, kendi kaderini belirleme ve tüm insanlık için yükselme gibi sağlıklı değerleri teşvik eden bizler, dışlanıyoruz. Bunun sebepleri barizdir; (((yukarılardaki))) kimse insanların okült hakkında bilgi sahibi olmasını, veya ırkları karıştırmaktan uzak durmak, uyuşturucu kullanmayı bırakmak veya ruhani olarak ilerlemek gibi kendileri için faydalı şeyler yapmalarını istemiyor; zira “baştakiler” bu tarz insanlardan nefret ederler.

Vaziyetten haberdar olmayanlar için açıklarsak; Rönesans’tan sonra Batı’da hakim olan özgürlük ve bireysel haklar, insanların kendi değerlerini belirleyebilmesi gibi şeylerden uzaklaşıp, hızlıca sosyal komünizmin daha da çarpık bir formuna düşüyoruz. Buna kitlesel toplum sansürlenmesi, İslam gibi ölümcül ideolojilerin desteklenmesi [Batı’da böyle, zaten İslam’ın pençesinde olan ülkemizde de bizi “ılımlı İslam” yalanından çıkıp, direkt şeriata batırılma yolunda ilerleten (((liderlerimiz))) var], insanların iş veya ideolojik birliklerde olduğu gibi sendikalaşmasının önünün gittikçe tıkanması, üniversitelerde sansür, sosyal medya gibi kamuya açık iletişim yollarını kullanma imkansızlığı ve haklarımızın daha birçok kriminal derecede ihlali dahildir. “İnançlarımızın” [ki inanç denebilirse], hatta okült öğretilerimizin bile kamuya açık ve “yaygın” bir şekilde yayımlanması imkansız, ve her zaman imkansızdı. Tarih boyunca herkesin yahudilere köle olması gerekiyordu.

İnternet bunu değiştirmek için geldi. Artık “Buradayız!” diyebildiğimiz bir yer var ve fikirlerimiz görülebilecek şekilde mevcut. Ne kadar çalıştığımı ve yorulmadan, tükenmeden bitmek bilmez saatler harcadığımı, ve Şeytan için ve Tanrıların öğretilerinin ulaşılabilir olması için ne kadar ve mutlulukla fedakarlık yaptığımı bir tek Tanrılar bilir. Bu savaş bir veya iki bireyin savaşı değil, mevcudiyetimiz Tanrıların tüm çocukları arasında paylaşılan bir mevcudiyettir.

İdeolojimiz, hem kişisel hakların, bireylerin özgürlüğünün, hem de doğal yasaların anlayışı açısından o kadar iyi temellendirilip şekillendirildi ki -ki bu, Komünizm gibi kemirici ideolojilere karşı tamamen ölümcül bir birleşimdir-, ideolojimiz politik bir hareket olarak şu anlık “ölmüş” görünebilir; ancak oluşumlar olarak son derece canlı, hem medyada, hem de başka her yerde. Şu an içinde yaşamaya zorlandığımız programın yaratıcıları ve faydacıları olan yahudiler, her şeyi  haddinden fazla itelediler. Bunun bir örneği de Google’ın bizi yüksek oranda sansürlemesi.

Bunu forumlardaki görüntülenmelere bakarak da görebilirsiniz. Bazı yazıların 4000, bazılarınınsa 1000 görüntülenme alması imkansız. Bunun, Google’ın ve diğer arama motorlarının izin verdiği trafikle alakası var. Gelecekte işler kötüleşirse, Gerçeği yaymak için çok geç olabilir, ve bu ölüm cezasıyla bile çarptırılabilir. Sonuçta Komünist yönetimde  en yüksek “suçlardan” biri olan “Samizdat”, yani devletten bağımsız kitapçık ve gazete yayımlanmasını işlemiş oluyoruz! Şu an durum böyle değil, hala Gerçeği yaymanın mümkün olduğu ufak bir miktar internet özgürlüğüne sahibiz.

İnterneti şimdilik sistemle kontrol etmek gerçekten zor olduğu için, düşman uyum sağlıyor. Tüm ana akım sosyal medya platformlarından çıkartıldık. Birçoğunuz benim YouTube kanalımı hatırlar. Fikirlerimiz bariz bir şekilde öne çıkıyor ve insanlara çekici geliyor. En tepe noktamızda bütün videolarım günde toplam 1500 kez izleniyordu; ve günde minimum 50-70, bazen de 100 abone geliyordu. Bu insanlardan en az 50 civarı sonunda forumlara uğruyordu. Hatta bunlardan 10’u da adanıyordu, diğerleri de en azından varlığımızı görmüş oluyordu, bu da harika.

Thulean Perspective gibi diğer kanallar günlük olarak binlerce, hatta on binlerce kez izleniyordu ve Varg [Varg Vikernes, bahsi geçen kanalın sahibi] her gün 250 civarı takipçi kazanıyordu. O da kapatıldı ve bu adam Joy of Satan seviyesinde bir deşifreye yakın bile değildi, o oyunu güvenli oynuyordu. Ama o da Pagan’dı ve düşman onun fişini de bariz sebeplerle çekti. Yahudilere peşkeş çeken veya çubuğa asılmış yahudi hahama tapınan shill‘ların kanalları ise hala hayatta.

Biz saklanmıyoruz, forumlarımız tamamen açık ve tüm iletişimlerimiz de kamunun gözü önünde, dünyadaki herkesin görebileceği şekilde. Düşmanın yaptığı gibi komplolar ancak karanlıkta hayat bulabilir; düşman da bu yüzden herkesin değerini ayaklar altına alıp sansürlemeye çalışıyor, çünkü kolayca görülebiliyor ki fikirlerimiz çekici.

Uzun lafın kısası, ideallerimizi yaymak sadece bize kalıyor, başkasına değil. Halihazırda çok iş yaptık ve kartopu dağın tepesinden aşağı inmeye başlamış durumda. Elbette kartopunu katlanarak büyütmek önemli ki, dağın eteğinde yaşayan hortlaklar köyü daha da büyük bir kesinlikle yıkılsın. RTR’ımız da her şeyin ağzını kapatıp bütün bu sorunu şimdi ve sonsuza dek çözmek için adım adım geliyor zaten.

Şimdi, Gerçeği internette yayma işi kolayca, rahatça ve tamamen anonim bir şekilde yapılabilir. Proxy kullanmayı öğrenmeniz yeterlidir, ve bu çok basit iş için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. İnternet veya bilişim konularında daha usta olan kişiler elbette başka şeyler de yapabilir.

Şimdi, ne yapabileceğimiz -yani çok azıcık zaman ayırarak internette kendimizi tanıtma- konusunda dört ayrı seviye belirleyelim. 4. seviye yapılabilecek en çok iş olsun.

Kişi internette bilgileri çok kolay bir şekilde yayabilir. Biraz zaman ve sabırla, herkes günde 100 kişinin Gerçek’le en azından karşı karşıya gelmesini garantileyebilir. 100 kişi en ideal olandır ve bu yıl boyunca takip edilirse, yılda 36500 kişi yapar.

Eğer günde sadece 20 rastgele kişinin görmesi temeliyle hareket edersek, ki bu da internet üzerinde günde 5-10 dakikadan fazlasını almayacaktır, bu da yılda 7300 kişi yapıyor, ve bu da etkileyici. Ki bu rakama da günde sadece 5 dakikayla ulaşılabilir.

Günde 20 kişi = Yıllık 7300.
Günde 50 kişi = Yıllık 18250.
Günde 75 kişi = Yıllık 27365.
Günde 100 kişi = Yıllık 36500.

Bunun en düşük seviyesini bile başarmak için e-mail bile göndermek 5 dakikadan fazla zaman almayacaktır. Kişi bu konuda farklı bir yaklaşım uygularsa, örneğin Quora gibi soru sorulup cevap alınan sitelere [ki bunların Türk karşılıkları da var] girer veya bir foruma sızarsa, 5 dakika veya daha kısa bir sürede yazdıkları bir mesajın bile 1000 kişiye ulaşma şansı var.

Sadece 1000’imiz minimum olan günlük 20 kişiye ulaşma amacını gerçekleştirirse, bu yılda 7,300,000 kişiye tekabül eder. Ki bu en düşük seviyeyi sadece 1000 kişinin yapmasıyla oluyor. Bir de her birimiz çalışırsak neler olacağını düşünsenize.

O yüzden internet muharebe moduna girin, hiç değilse kendinizi yazdıklarınızı 20 kişinin göreceği şekilde ayarlayın ve bunu başaracağımızı bilin. Bu dev bir fırsat.

Olasılıkları ve Şeytan ve Tanrılar için ne kadar çok şey başarabileceğimizi düşünün. İnternet hala elimizdeyken kullanmamız gerekiyor.

Gerçekten gelişmiş olanlarınız Gerçeği ayda on binlerce, hatta belki yüz binlerce kişiye duyurma yeteneğine bile sahip olabilir.

Aşağıda birkaç metodun özetini geçeceğim. Elbette herkes kendi metotlarını bulabilir, yaratıcı olun! Bu işi yaparken eğlenin!

1. Instagram veya sosyal medya, ama buralarda asla dümdüz, apaçık girişmeyin.

2. Her yıl X sayıda kişiye dokunan web sitesi yaratmak. Bu günde 10 kişi kadar az bir sayı bile olabilir, bunda hiçbir sorun yok. Bu durumda bile siz her şeyi ilk kurduktan sonra hiçbir şey yapmadan en düşük seviye hedefinin yarısını her gün tamamlıyor olursunuz, iş yükünüz azalır. Önemli olan şey bu web sitesinin var olması, ve ne kadar trafik çektiği. Yeni bir şey yazmak zorunda da değilsiniz, halihazırda var olan Joy of Satan sayfalarının [veya Türklere hitap ediyorsanız, ki bunu tavsiye ediyoruz, sitemizin içeriğinin] kopyala-yapıştırı bile olabilir [tabii insanların daha fazla öğrenmesi amacıyla kaynak göstermeniz en iyisi olacaktır]!

3. Forumlarda ve benzeri sitelerde, yüzlerce insanın bir şeyi göreceğini bildiğiniz yerlere yazmak. Bu metodu doğru uygularsanız, yukarıda verdiğimiz sayıların bile çok üstüne çıkabilirsiniz. Özünde, bir forumda veya benzeri yerde, doğru şekilde/doğru yere gönderilmiş BİR yazı bile, günde 100+ kişiye ulaşma hedefini başarıyla tamamlar.

4. İnsanların göreceğini bildiğiniz rastgele internet sitelerinde rastgele şekilde Satanik meme’ler yaymak.

5. Video oyunlarında bile tanıtım yapmak yüzlerce kişiye ulaşım imkanı tanıyabilir. Blizzard şirketinden ve gerçek isminizin bulunduğu herhangi bir oyundan kaçının, zira ya atılırsınız, ya da başınız derde girer. Bu oyunlarda bile özel yazışmaların gözlenmesi ve sansürlenmesi daha düşük ihtimallidir. Yaratıcı olun, herhangi bir online oyun işi görebilir.

6. Dolaylı YouTube tanıtımı. Burada kastımız alenen Satanik videolar yapmanız değil [çünkü hem çok emek ister, hem de (((YouTube))) hemen kaldırır], bunun yerine örneğin alakasız konular hakkındaki videolar koyup açıklama kısmına Joy of Satan’a veya sitemize bağlantıları yerleştirmek, veya yorumlarda benzeri şeyler yapmak.

7. İsteyenler için 4chan, Reddit, Voat, Minds, Gab, BitChute ve benzeri platformlar [veya varsa bunların Türk alternatifleri], vesaire.

İsteyenler yorumlarda daha fazla fikir ve koordinasyon fikri verebilir, bunlar sadece genel fikirler.

Bu konuda koordinasyon yapmak isteyen yapmaktan çekinmesin. Resmi olarak 1 Ocak 2020’de başlamak zorunda değiliz, şimdiden bile başlasak olur ve hatta şimdiden başlamak iyi bir fikir olacaktır.

– Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

“2020 İçin İnternet Muharebe Programı Hazırlıkları” hakkında 6 yorum var

 1. succubus lar için internete meditasyon müzikleri var sizce succubuslar için kullanılabilirmi

 2. Sayın Peacock

  Rahip Hooded Cobra haklı ama yinede bulunduğumuz ülke düşünüldüğünde biz insanların önünde Lucifer’ı çağırsak bak tanrı desek onada inanmıyacaklar. Bu durum için Türkiye’de inancımızı yaymayı kolaylaştıracak bir öneriniz varmı?

  Esenlikler,

  1. Esenlikler,

   Her zaman yaptığımız şeyleri yapmaya devam edeceğiz elbette. Sitemi blog olarak ilk kurduğumda onlarca kişi ziyaret ediyordu… Şimdiyse kelimenin tam anlamıyla bu bin katına çıktı. İnsanlar, özellikle de Türk ırkı, gerçek ruhaniyet ve gerçek din istiyor. Böyle şeyler damarlarımızda akıyor. İnsanlar artık Yahudinin kendilerini kurtarmayacağının bilincine varıyor, işler değişiyor. Farkındalık ciddi anlamda çok yükseldi – ve daha yeni başlıyoruz. Dolayısıyla özel bir şey yapmaya, olur olmadık yerlerde reklamımızı yapmaya veya göz boyamaya hiç mi hiç gerek yok; zaten insanlar bizi gerçek anlamda dünyadaki diğer her şeyin aksine Mutlak, Ebedi Gerçeği olabildiğince yalın haliyle sunduğumuz için seviyor ve takip ediyor. Yani Gerçekleri -kendimiz için güvenli olacak şekillerde- paylaşmamız yeter de artar.

   İyi akşamlar!

 3. Esenlikler,

  Daha tam anlamıyla başlayamadım ama gerçeği yaymak için ufak girişimlerde bulundum ve sosyal platformdan bazı önemsiz hesaplarım kapatıldı. En kısa zamanda başlayıp büyük bir kitleyi çekmeyi düşünüyorum. Onun dışında bir sorum olacak. Son zamanlarda yaşanan felaketler göz boyamak için mi, yani kıyamet kopacak algısı mı yaratıyorlar Yoksa hakimiyet gittikçe onların oluyor ve amaçlarına ulaşıyorlar mı. Nüfus azaltımı gerçekten planladıkları bir şeymi eğer öyle ise bu olaylar ( özellikle zombi virüsü olduğu düşünülen corona virüsü) bunun nüfus azaltımı olacağının habercisi mi?

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Son dediğiniz hariç tüm sebepler doğru. Hakimiyet gittikçe onların elinden kayıyor, ve amaçlarına ulaşamadıkları için bu kadar kafayı yiyorlar. Daha çok yiyecekler. Ve büyük çağ ve rejim değişimlerinden önce her zaman büyük felaketler ve insan ölümleri de olmuştur. Düşmanın etkisiyle bu daha da artabilir, ama bizim amacımız böyle şeyleri olabildiğince minimuma indirgemek elbette. Ama şu “nüfus azaltımı” efsanesi sadece bu, bir efsane. Sonuçta Yahudiler herkesi köleleştirmek istiyorlar, neden nüfusu çok azaltmak istesinler ki? Şehir efsanesi. Onlara kalsa bu kadar kişinin hepsi kendilerine köle olurdu, tabii beyaz ırk hariç; bizim ırkımız onlara göre “yok edilmeli”. Her neyse, günün sonunda önemli olan şey bu felaketlerin düşmanın gücünün değil, güçsüzlüğünün habercisi olduğudur.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir