Işık Eter Konseptinin Kökeni: 1. Bölüm

Esenlikler,

Bu sefer değişiklik olsun dedim, eterle alakalı bilimsel bir videonun çevirisini yaptım. Çevirmesi sandığımdan daha uzun sürdü o yüzden diğer bölümler bir büyük projemin çevirisi bitince gelecek.

Bu videoyu yapan kanal elektrik evren konuları hakıında da video yapan biri. Bilimsel olarak Satanizme en yakın yakın kalan görüş benim gördüğüm kadarıyla bu elektrik evren teorisi. Bir ara tüm bu bilimsel meselerle ilgili uzunca yazılar yazacağım merak etmeyin.

Eter konusunda da konuşulacak çok şey var tabii, ayrıca onu da konuşacağız.

Ama şimdilik bilinsin ki, Eter fikrini bilimden söküp atan şahıs Einstein yahudisinin ta kendisidir.

Zamanında Michelson-Morley deneyi adında bir deney yapılmıştı. Kısaca konusu eter’in varlığını saptamaktı fakat başarısız oldu. Einstein bu başarısızsonuçtan eter’in var olmadığı gibi aptalca bir sonuç çıkardı  ve kendi teorisini bunun üstüne inşa etti.

Giderek artan sayıda bilim insanı, Einstein’ın kahramanlara tapmasını sorguluyor, çünkü Michelson-Morley deneyi BAŞARISIZ bir deneydi. Ancak ana akım bilim, ‘başarısız’ sonucun æther’in (Eter) varlığını çürüttüğünü iddia ediyor.
“…Lorentz, dönüşüm denklemlerini doğrulamak için ve matematiğe anlam vermek için hareketli madde ve eter arasındaki etkileşimin fiziksel bir etkisini varsaymanın gerekliliğini gördü. Fizik hala matematik üzerinde otoriteye sahipti: eter’i ortadan kaldırmaktan hiç çekinmeyen ve özellikleri eter olmadığından anlamsız formüllerle ifade edilen ışık dalgalarını hala muhafaza eden Einstein’dı, fiziği tamamen bir kenara atan ve tamamen matematiksel bir teori öneren ilk kişi o oldu.…”
                                                      -Herbert Dingle, Science at the Cross-Roads.

 

“Işık Eter Konseptinin Kökeni: 1. Bölüm” hakkında 7 yorum var

 1. Merhaba rahibin dedigi 26 kasim ile 7 aralik arasinda ki yeni ayinleri yapmaya basliyor muyuz ? Yoksa sadece Nihai RTR mi yapacagiz ?

 2. Esenlikler,

  Tarot falı bakmayı öğrenmek istiyorum, nereden öğrenebilirim? Bununla ilgili beni biraz bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden. 🙂

  İyi günler.

 3. Esenlikler sevgili Diskriminant

  Yeni kanalın adına çok sevindim. Sonunda bilim hakkında y*hudi seviciliği yapmadan içerik paylaşabilen bir kanalı da izleyebileceğiz.
  Umarım kanalın gün geçtikçe daha fazla izlenir ve daha fazla insan koşer zırvalıklar yerine gerçekleri daha iyi görür.

  İyi günler

 4. Forumlar açılmıyor. Y*h*diler dayanamadı herhalde RTR’lere…” oyy veyy harekete geçmeliyiz, ne kadar çok RTR yapılırsa o kadar sonumuz geliyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir