Şeytan’a Adanma Ayini/İnisiyasyon


Özellikle Türklerde sıklıkla “inisiyasyon” diye geçen şey Satanizm bağlamında Şeytan’a kendini adama ayinidir. Birisi “inisiye oldun mu” gibi bir soru sorarsa orada bahsedilen bu ayini (Şeytan’a adanma ayinini) yapıp yapmadığınız; yani gerçek anlamda resmi bir Satanist olup olmadığınızdır. Burada sadece bunu nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi vermekle kalmayıp nedenini, nasılını ve hatta gerekirse eğerini i
nceleyeceğiz. Hadi başlayalım.

İlk önce her zamanki gibi adanma ayini ne değildir ondan bahsedelim. Şeytan’a Adanma ayini:

 • Şeytan’a “ruhunu satma”,
 • Enerjinizi/ruhunuzu/gençliğinizi emdirip “karşılığında” servet, nüfuz veya güç kazanma,
 • Akıtacağınız daha litrelerce, tonlarca kanın sadece ilk birkaç damlasını akıtma,
 • Bir anda üstün, aşkın bir büyücü, toplumun “elit” veya “seçkin” bir ferdi olma,
 • Tanrıların sizin bebek bakıcınız olup her derdinize koşması…

Değildir. Şeytan ve diğer Tanrıların ruhları borsacı gibi alıp satan kapitalist işadamları olduğu fikrini insanlara Yahudi kontrollü Hollywood filmleri vermiştir. Ama asıl ruh satın alan bir kolektif istiyorsanız Yahweh‘den uzağa bakmanız gerekmez. Şeytan ve Tanrılarımızsa tarihin başından beri bizle olup bize rehberlik yapıp sevgi, saygı çerçeveleri içinde bizlerle sağlıklı ilişkiler kurmuştur. Şeytan’a ruhunu adama da sadece amaçlarınızın ve iradenizin birliğini, karşılıklı olarak iki tarafın da sevgi ve saygı ilişkisi içinde olacağını belirten bir antlaşmadır.

Onun dışında, Şeytan veya Tanrıların bizim enerjimizi tükettiğine dair bazı iddialar var. Bu saçma iddialar da ya yalancılar, ya yalan söylenenler ya da apaçık hainler tarafından ortaya atılır. Buna verilmesi gereken tek karşılık da Satanist bile olmadan uygulayabileceğiniz Güç Meditasyonlarının ne kadar iyi hissettirdiği gerçeğinden başka bir şey değil. Böyle gözle görülüp elle tutulmayan şeylere en iyi cevap her insanın kendi hissedebileceği gerçeklerdir. 

Üçüncü madde de saçmalıktır. Satanizm kanlı kurbanlar, ölüm, yıkım ve vahşet hakkında değildir. Zaten buna da Spiritüel Satanizm 101 yazımızda değindik. Satanizmde kan akıtmanız gereken tek nokta burasıdır ve bu da iki anlamlıdır: Birincisi olaya ve duruma olan ciddiyetinizi gösterir, ikincisi de sembolik olarak hayatın yapıtaşlarını (DNA) içeren kanımızı, bize bunu bahşeden Şeytan’a geri sunmaktır.

Dördüncü maddeye gelince. Kendimizi Şeytan’a adayınca Onun ve Tanrıların muazzam enerjileriyle yine aynı frekansa geçip o enerji akımına katılırız. Bu yüzden adandığınız gün ve/veya sonraki gün kendinizi çok enerjik, mutlu, hafiflemiş hissetmeniz normal. Ve bu his eğer ki düzgün ve bütüncül bir Güç Meditasyonu rutinindeyseniz elbette ki güçlenerek devam edecek. Ama sanmayın ki her şey bedava. Eğer siz kendinizi büyütmeye, geliştirmeye uğraşmazsanız Tanrılar da size yardım etmez. Bu da bizi son noktaya getiriyor.

Bazı Satanistler sadece adandılar diye belli şeylere “haklarının olduğunu” düşünürler. Şeytan’dan veya başka Demonlardan taleplerde bulunurlar veya istedikleri sonuçları sabırsız bir şekilde çok çabuk isterler, çünkü sonuçta onlar artık “elitin eliti” oldu ve adandı. Tamam, doğru, bunu bile yapmak pek çok kişinin bu hayatta varamayacağı bir nokta ama ne Tanrılar bizim çocuk bakıcımız, ne de bizim için her talebimizi yerine getirmek zorunda olan varlıklar. Onların da işleri var, Onların da karakterleri var ve bu aralar gerçekten çok meşguller. İnsanlığı yüzyıllardır kasıp kavuran ruhani savaş tepe noktasına ulaşmış ve hepimizin olabildğince sık ve sıkı bir şekilde Tanrılara yardım etmezi gerekiyorken sizi terk eden eski sevgilinizle aranızı yapsın diye Kral Paimon’u her gün çağırmaya çalışmak pek doğru olmaz. Tanrılar sizden yardımlarını esirgemezler ve Onlar ebeveynlerimiz gibilerdir, ama en nihayetinde sizin çocuğunuz olursa/olunca/varsa onun yerine her şeyi yapmaya mı çalışırsınız yoksa kendi kaldırabileceği zorlukları kendi güçleriyle yenip hayat tecrübesi, güç, içsel zenginlik, özgüven ve bağımsızlık kazanmasını mı istersiniz? Biz de öyle düşünmüştük. Bu demek değildir ki kişisel işleriniz için Tanrıları meşgul etmeyin, elbette Onlardan yardım istemekte sakınca yoktur; ama unutulmaması gereken önemli bir nokta, Spiritüel Satanizm’in nihai amacının, kişinin kendi kendine yardım edebilecek bir konuma gelmesini sağlamaktır. Zaten tıpkı ideal ebeveynler gibi, üstesinden gelemediğimiz konularda Onlar hep yanımızda.

Evet, şimdi Satanizm nedir, onu cevaplayalım. Satanizm Şeytan’ı ve insanlığın orijinal, gerçek Tanrılarını tanıma ve onurlandırmadır. Onların bizim için asıl planları olan Tanrılık potansiyelimizi gerçekleştirmeye ve türümüzü şu an boğmakta olan Yahudi eseri sözde ruhaniyetten ve yanlış fikir akımlarından kurtarmaya söz vermektir. Tabii Onlardan da tüm uğraşlarınızın yanında kudretli yardım ve rehberliklerini esirgememelerini istemedir.

Yani kendimizi adayınca ne oluyor?

 • Birincisi Tanrıların koruması altına giriyoruz. Bir şeyler kötü giderse Onlar araya girip bizi korurlar. Bu tehlikeli kazalar gibi fiziksel olaylardan tutun da çok ciddi ve tehlikeli bir olay olabilen uzaylılar tarafından kaçırılma ve saldırıları defetmeye kadar her konuda olabilir.
 • Tanrıların rehberliği bizimle oluyor. Herhangi bir zamanda ihtiyacınız olan bir şeye sizi yönlendiriyorlar. Gerek daha iyi bir iş olsun, gerek doğru meditasyon pratikleri olsun, gerek ruh eşiniz olsun. Tanrılar sevgi doludur ve bize çocukları gibi iyi bakarlar (teknik olarak da öyleyiz).
 • Ölme gibi bir durumunuz olursa “Cehennem”deki (ki aslında Tanrıların gezegeni olan Du’at’a Cehennem demek doğru değil, zira “Cehennem” Arapça kökenli bir kelime olup anlamı “dipsiz çukur” gibi bir şeye tekabül eder. Bunun yerine Hell/Du’at kullanılır) yerinizi garantiler. Bu böyle islam gibi inançlardaki gibi ödül-ceza kavramı olan bir Cehennem değil, sadece Tanrılarımızın yaşadığı gezegen olan Du’at ve onların toplumu mükemmel olduğundan ötürü orada mutlu olrsunuz ama bu gereksiz, zorlama veya ödül niteliğinde bir mutluluk değildir. Sadece Tanrılarımızın yanında olduğunuzdan ve güvende olduğunuzu bildiğinizden. Bu koruma sevdiklerinize de uzanır. Du’at’ta ruhların zayıflayıp solmasını engelleyici mekanizmalar vardır ve doğru zamanda insanlığın özgürlüğü için savaşmak üzere (örneğin şimdi, yakın zamanda Duat’taki tüm ruhlar reenkarne edildi, gelecek onyıllarda insanlığın özgürlüğü için son mücadelemizi verebilmek üzere) ve/veya Tanrılığa ulaşmak için en fazla potansiyele sahip olabileceğiniz şartlara stratejik olarak reenkarne edilirsiniz.
 • Başka pek çok getirisi vardır, örneğin enerjetik olarak Du’at’ın enerjilerine ulaşabilmek gibi. Satanik Mavi Enerji özellikleri itibariyle bir şeyleri korumak, kutsamak ve güçlendirmek açısından harikadır.
 • Başka bir örnek verecek de olursak hiçbir Spiritüel Satanist bilerek ve isteyerek başka bir Spiritüel Sataniste zarar veremez, Tanrılar böyle durumlarda araya girer ve gerek fiziksel bir saldırıyı daha olay meydana gelmeden engellemek olsun, gerek bir tarafın yaptığı laneti aynen geri yansıtmak olsun, birbirimize zarar vermemiz mümkün değildir. Ki zaten böyle bir duruma gerek bile kalmaz, en nihayetinde hepimiz aynı yolda yürüyen yoldaş, dost ve aileyiz ve karakter olarak uyuşmayan SS’ler (Spiritüel Satanistler) bile genel olarak birbirlerine karşı temel bir saygı ve tolerans seviyesi sağlamayı bilirler. Ve farklılıklarını kendileri münazara ve arkadaşça iletişimle bir kenara koyma konusunda başarısız olunan nadir durumlarda Tanrılar en mükemmel muhakemeyi yapacaktır.
 • Ve daha burada yazılamayacak nice faydalar.

Peki soracaksınız, bize bu kadar fayda sağlayabilecek bir şeyden Onlar ne kazanıyor? Bunun cevabını bu yazımızda da belirttik aslında. Onlar mükemmel, hepsi birer Tanrı ve hiçbir şeye ihtiyaçları yok. Bizi çocukları olarak görüyorlar. Siz çocuğunuzu yetiştirip elinizden gelen en iyi yiyecekleri, eğitimi ve her anlamda gelişimini edinmesini sağladıktan sonra 18 yaşına bastığında eline, ona “harcadığınız” tüm masrafları içeren bir fatura tutuşturmazsınız, değil mi? Biz insanlar bile karşılık beklemeden iyilik yapabiliyorken elbette ki her anlamda mükemmel varlıklar da bunu yapabilir. Peki kendinizi Şeytan’a adayıp Satanist olduğunuzda sizden neler beklenir? Teknik olarak Tanrıları tanımanız ve Onlara saygınız dışında hiçbir şey. İşin çekirdeği budur. Başka yapabileceğiniz (ve günümüz şartlarından ötürü de bir nevi yapmanız gereken) şeyler de vardır, ama öz hep aynıdır. Ve hayır, tapınma gerekmez, hatta Şeytan köle gibi tapınmadan nefret eder. Herhangi bir kurban da talep edilmez, ve hatta Doğanın bu kadar sevilip sayıldığı bu dinde böyle davranışlar tamamıyla lanetlenmiştir. Kurban ve “kul köle” olup “aciz” bir varlıkmışcasına tapınma, tamamen Yahudi-Hristiyan-Müslüman olgusudur. Kendini adama, inisiyasyon dediğimiz şey geçmişteki Pagan geleneklerinin devamıdır ve geçmişteki toplumlarda böyle ayinler yaygındı. Sadece karşılıklı güven ve onur belirten sembolik bir olaydır. Bu şekilde yeni bir aileye girersiniz – bizim tüm dünyayı saran, kadim günlerden beridir devam eden Satanik, Centil ruhani ailemize. Tüm Satanistleri ve Tanrıları içeren aileye.

Ama şunu da eklemek zorundayız. İnsanlık yüzlerce, hatta binlerce yıldır ruhani bir savaşta ve düşman tarafında çok daha fazla enerji olduğundan ötürü insanlık bu kadar dejenere bir halde. İnsanı insana kırdıran, biçtiren, ayrıştırtan, zarar verdiren çok fazla Yahudi ideolojisi hakim insanlığa. İnsanlığın yarısı Yahweh’e tapıyor. Ve Yahweh kolektifi de bu insanlardan aldıkları muazzam ruhani enerjiyle bizi baskılıyor, tüm insanlığın ilerleyişini olabilecek en kötü yöne sokmaya çalışıyor. Spiritüel Satanizm keyfi yıkıma ve savaşa dayanan bir din değildir ama gezegenin gerçeklerini de göz önünde bulundurmak lazım. Bizde yazılı yasalar, “farz”lar veya uygulanmadığında ebediyete kadar yakılmakla tehdit edilecek kurallar yok. Yine de günümüzde de uygulanması gerekli şeyler var. “Tanrıları tanıyorum, Onlara saygı duyuyorum, Onları onurlandırıyorum” deyip bir yandan da Onların amaçları uğruna kılını bile kıpırdatmayan birisi, en hafif tabiriyle ikiyüzlüdür. Onların amaçlarının hepsinin koşulsuz şartsız BİZİM için faydalı şeyler olduğunu da düşünürsek, bunun vizyonsuz bir hareket olacak olması da cabası. 

Şeytan’ın, Tanrıları ve Kendisini boş verip, Satanizmi sadece kişinin kendisi için bir din olarak gören insanlar hakkında bir sözü vardır: “Onlar benim için tamamen değersizdir.

Biz Satanistler kendimizi adayarak bile çoğu kimsenin uzun bir süre yapamayacağı bir şeyi yapmaya cesaret ederiz, ama olay burada bitmiyor ve hatta burada yeni başlıyor. Şeytan ve Tanrılarımızın bizim için büyük planları var. Gezegeni baskılayan Yahweh kolektifini def etmek, insanlığın gerçek ruhaniyeti tekrar bulmasına yardım etmek ve en sonunda her birimizin yaratılış amacımız olan Tanrılığa erişmesi. Bunun için bize de düşen sorumluluklar var. Satanizm, tembeller için bir din değildir. “İnanayım, ruhumu Tanrılar kurtarır nasılsa” diyerek yan gelip yatma dini değildir kesinlikle. İbrahimi inançlardan gelen bazı insanlarda bu anlayış olabilir ama kişi Satanizm’e girmek istiyorsa bu konuda kesinlikle emin olmalı, ve kendisinden beklenen şeyleri gerçekleştirebileceğine emin olmalıdır. Aksi takdirde bir iç muhakeme yapıp gerçekten de Satanizm’e girmek isteyip istemediğinizi tartmanızı tavsiye ediyoruz, zira ucunda “ebedi ceza” gibi saçma şeyler olmasa da her halükarda bizden beklenen, yapmamız gereken ve yaptığımızda meyvelerini bol bol yiyeceğimiz sorumluluklarımız vardır. Tıpkı Spiritüel Satanizm 101 yazımızda belirttiğimiz gibi sorumluluklarımız kendimize, çevremize ve türümüze. Bunu biraz açalım:

 • Kendimize sorumluluğumuz güç meditasyonu ve yoga yoluyla ruhani güçlere uyanmamız ve gelişip güçlenmemiz. Bu aynı zamanda insanlığın düşmanlarının yalanlarını da daha kolaylıkla görüp defetmemize yardımcı olur. Bunun yanında hayatta istediğimiz ve hakettiğimiz şeyleri elde etme, ruhani güçlere uyanarak çeşitli “mucize” denebilecek telekinezi, pirokinezi, durugörü gibi zaten doğal olarak sahip olmamız gereken yeteneklere uyanma gibi şeyler de ruhani gelişimle doğal olarak gelecektir.
 • Çevremize sorumluluğumuz gerektiği ve mümkün olan yerlerde (Şeytan hiçbir zaman kendinizi ifşa etmenizi, kendinize tehlikeli olacak durumlarda bas bas gerçeği bağırmanızı beklemez, hatta bunu istemez. Şeytan bizi korur, evet; ama kendini korumayı ihmal edecek aptalları korumak için de gereğinden fazla efor sarf etmez.) insanları gerçek ruhaniyet ve Tanrılar hakkında bilgilendirmek, veya bu konuda zaten bilgili olanlarla birleşip çevremizi bu ve diğer konularda nasıl birleştirebileceğimiz üzerine planlar yapıp uygulamak. Yani kısaca bize riskli olmayan durumlarda yanlış gördüğümüz yerde bu yanlışı düzeltmek.
 • Türümüze sorumluluğumuz da insanlığı tehdit eden Yahweh kolektifi, yani Yahudi güç sistemine karşı ruhani olarak savaşmak. Bunun hem en kolay, hem de en etkili yolu da Ters Tevrat Ayinlerini yapmaktan geçer. Ama şimdilik şunu söyleyebiliriz: Uzaktan en zoru gibi görünse de yakından bu yapabileceğimiz ve yapmamız gereken üçlü sorumluluklardan en kolayı budur. Özel malzemelere, zamanlara veya ahım şahım bir ön hazırlığa ihtiyaç bile yok, resmen oturduğumuz yerden dünyayı kurtarıyoruz. İnanılmaz geliyorsa sizi temin ediyoruz, ilk yapışınızda hissedeceksiniz.

Eğer ki bu ideallere katılıyor, bunları gerçek anlamda pratiğe dökebileceğinizi düşünüyorsanız zaten Satanizm size zor gelmeyecektir. Ki zor da değil. Dediğimiz gibi, oturduğunuz yerden dünyayı kurtaracaksınız ve yine “oturduğunuz yerden” ruhunuzu güçlendireceksiniz. Orta Çağ’da yakılan cadılar, bizim bugün sahip olduğumuz rahatlığa sahip olmak için canlarını bile verirlerdi – hatta biz olalım diye verdiler zaten. Bizden önceki gelen nesillere boyun borcumuz da, bizden sonraki nesillerimize mirasımız da kurtaracağımız dünya ve geliştirmekte olduğumuz ruhumuzdur.

Bu kadar ön bilgiden sonra kendini adama ayinininde ihtiyacınız olan şeylere geçelim:

 • 1 veya daha fazla siyah, mavi veya kırmızı mum.
 • Sterilize edilmiş bir iğne veya jilet (sterilize etmek için başlamadan kısa süre önce birkaç saniye ateşte tutmak veya alkol/kolonya dökmek yeterlidir.)
 • Aşağıdaki duayı yazcağınız temiz bir kağıt.
 • İsminizi kanla yazabileceğiniz kuru bir kalem veya dolmakalem. (not: Kağıda SADECE isminizi kanla yazacaksınız, başka hiçbir şeyi değil.)
 • Ayin sırasında giyeceğiniz siyah kıyafetler.

Tütsüye gerek yoktur, isterseniz kullanabilirsiniz. Başlamadan önce yıkanın, mümkünse de siyah, olmadı mavi, olmadı da kırmızı giyinin (çabalarınızdan sonra da hiç bu renklerde kıyafet bulamıyorsanız Şeytan bunu da anlar, ama elinizden geleni yapın) Bu duayı bir kağıda yazın:

Ben, [tam isim], benim ve tüm insanlığın gerçek yaratıcı Tanrısı, Lordumuz Şeytan ve O’nun insanlığın gerçek ve orijinal Tanrıları olan, İbrahimi pislikler tarafından dokunulmamış Duat’taki Tanrıları’nın tanıklığı altında tüm eski ve geçmiş mensubiyetleri geride bırakıyorum. Hristiyan ve Yahudilerin yabani Yahweh’ini cerh ve reddediyorum, ve onun olmayan, sahte oğlu İsa’yı ve pislik “kutsal” ruhunu da tanımıyorum. Ve de bunların da ötesinde, kültürel ve dini programlamamı da terk ediyorum. Bir gün yabani, vahşi sahte “tanrı” Allah ve düzmece peygamberi Muhammed de senin ayakların altında titresin, Şeytan Babamız. Ben de bizim ve diğer her şey için yüce tasarılarına yardımcı olmayı dilek ve İrade ediyorum ve karşılığında da İrademi uygulamak istediğim ve seninle İrademizin aynı hizada olduğu her konuda senin bol, koruyucu ve akıl almaz derecede kudretli desteğini ve kabulünü rica ediyorum. Senin ve senden olmama izin ver, Şeytan Baba.

Başlamadan hemen önce sol işaret parmağınızı delin veya kesin, ve isminizi kanla yazın. Kanın miktarı hiç önemli değildir, çünkü anlattığımız gibi burada kan semboliktir. Kandan korkuyorsanız veya çıkarmakta zorlanıyorsanız, eczanelerde diyabet hastaları için kan ölçüm cihazları var, parmağınızı hafifçe delip kan şekerinize bakıyor. Bunlardan bir tane alabilirsiniz. İsminizi kanla yazmak çok zor geliyorsa isminizi normal kalemle yazıp sonra üzerine kan damlatabilirsiniz. Burada önemli olan niyettir. Sonra oturun, mumu veya mumları yakın, yazdığınız duayı okuyun ve sonra da tamamen kül olana kadar yakın.

Not: Kanla yazmanız gereken tek şey isminizdir. Duanın geri kalan tamamı normal herhangi bir kalemle yazılabilir. İsminizi kanla yazacağınız yer isterseniz en baştaki “Ben,” ifadesinden sonra olabilir, isterseniz de oraya isminizi normal yazıp duanın altına isminizi tek başına kanla yazabilirsiniz. Nasıl rahatsanız, niyet ve uğraş olduğu sürece kanın nereye geleceği gibi bir formalite önemsizdir.
2. Not: Adanmakta kullanılabilecek tek dua, yukarıda verdiğimiz dua değildir. Fark edenler varsa, Joy of Satan’da verilen adanma duasına Türkler için gerekli gördüğümüz bir-iki eklemeyi bizim verdiğimiz halinde sunuyoruz. JoS’da İngilizce sunulan bu duanın hitap ettiği çoğunluk, İslam’dan çok Hristiyanlığın tehdidi altında, bu yüzden İslam’dan bahsetmeye gerek görmemişler. Bizim ülkemizdeyse tam tersi geçerli olduğu için adanma duasında bunu da belirtmek hem mantıklı, hem de psikolojik olarak özgürleştiricidir. Her halükarda bu adanma duası da tamamen geçerlidir. Bir adanma duasının “geçerli” olması için gerekenler basittir: Şeytan’ı ve Demon’ları insanlığın Gerçek Tanrıları olarak kabul etme, bütün (sadece İslami değil) İbrahimi ideoloji, inanç ve karakterleri geride bırakma ve Tanrıları onurlandıracağınıza söz verip bu şekilde “tarafınızı” beyan etmiş olmadır. Bir de bu adanma duasını içeren kağıdı yakmanız gerekiyor. Bunları içeren adanma duaları, başka bir sitede bulsanız bile geçerlidir. Bunlardan biri bile olmazsa bulduğunuz kaynağı mantığın merceği altına almanızı, sunulan bilgiler yeterince tutarlı değilse de bu merceğin yansıttığı ışıklarla kül etmenizi tavsiye ederiz.

Sonra da isterseniz oturup hissetmeniz kuvvetle muhtemel olan Satanik enerjilere meditasyon yapabilirsiniz. Pek çoğumuz mum tamamen yanıp bitene kadar oturup meditasyon yapmışızdır. Tabii bu zorunluluk değildir. Ritüelin sonunda da şu iki cümleyi söyleyip kapatın:

İrade ediyorum, dilerim böyle olsun.
Şeref ve Güç Ebediyen Yüce Şeytan’a Atfolsun.

Son olarak da bir uyarı:

Düşmanın yeni kardeşlerimizle en çok uğraştığı yollardan biri de Şeytan Baba’ya ihanet ettiğimizi veya kendimizi adamamızın kabul edilmediğini düşündürmektir. Burada yazan yönergeleri elinizden geldiğince düzgün uyguladıktan sonra kabul edilmemeniz için hiçbir sebep yok. Öyle bir harfi yanlış yazdınız/okudunuz, okurken öksürdünüz, diliniz sürçtü falan gibi şeylerden kesinlikle Şeytan’a adanma “iptal” falan olmaz.

Eğer buradaki şeyleri mümkün olduğunca iyi yaptıysanız tebrikler, artık Satanik ailemizin bir parçasısınız. Gerçek, bilgelik ve anlayış her zaman sizinle olsun.

Kaynak: Şeytan’a Adanma Ayini, Joy of Satan

“Şeytan’a Adanma Ayini/İnisiyasyon” hakkında 262 yorum var

  1. Evet, Şeytan kimseye kendini zorla kabul ettirmeye çalışmaz ve çıkarsan Tanrılar senden "intikam almaya" falan çalışmaz. Ama bir zamanlar Satanist olduğundan ötürü düşman için lezzetli bir hedef haline gelirsin. Ve Şeytan'ın yanından ayrıldığın için ölümsüzlük ve mükemmellik için tüm şansını elinin tersiyle tepmiş olursun.

    1. Esenlikler,

     Mümkünse siyah, yoksa saks mavisi, yoksa kırmızı mum kullanmak en iyisidir. Ama gerçekten bu mumları bulamıyorsanız ve/veya zaman kısıtlamanız varsa (örneğin evde çok nadiren yalnız kalabiliyorsunuz ve kaldığınız bir zamanda bu renklerde bir mum hariç her şey tamam), başka renkler de olur. Tanrılar böyle yüzeysel şeylere aşırı önem vermez. Ama elbette, bu ritüel hayatta bir kez yapıldığı için elinizden geldiğince her şartı sağlamak, gelecekte adanmanızı düşünürken de bunun daha da güzel bir anı olmasına sebep olacaktır. İnternette siyah da dahil çok çeşitli mumları ucuza ve kaliteli bulabileceğiniz yerler var, aramaktan çekinmeyin. Bulamazsanız yine buraya yazabilirsiniz, yardımcı oluruz.

     İyi günler!

     1. Abı ben yeniyim amma acilen bir tanriylabulusmak istiyorum bana yardım etmesi lazım nə tavsiye edersin 4 gün. Vaktim var

     2. Esenlikler,

      Eğer bir konuda Tanrılardan acilen yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, yaptığınız ritüelde bu durumu belirtin. Yine bir cevap algılayıp algılamayacağınız sizin psişik duyularınıza da bağlı olacaktır, ancak Onların sizi duyacağına emin olabilirsiniz. Rahat olun, ancak ihtiyaçlarınızı belirtmekten de çekinmeyin. Ve aklınızdan bu geçiyorsa diye söyleyeyim, lütfen sadece Tanrılardan yardım almak gibi şeyler için Şeytan’a adanmayı düşünmeyin, Şeytan ve Tanrılar Satanist olmayıp yine de Kendileriyle samimi ve saygılı şekilde iletişim kuranları umursar. O yüzden Satanizm’e sadece bu dinin sizin için en uygun din olduğuna karar verecek olursanız girin.

      İyi günler.

    1. Esenlikler,

     “Dört nokta” diye bir noktalama işareti yoktur. Lütfen yüz karası dediklerinizden daha bilgili olduğunuzu göstermekten korkmayın, buna dil bilgisiyle başlayabilirsiniz.

     Okültizmi bilip tüm okült’ün Tanrısı Şeytan’ı tanımamak, asıl yüz karalığıdır. Ancak bilirsiniz, goyim’ler ağlıyor diye Sabah Yıldızı doğmaktan vazgeçmez. İsa’ya tespih çekseniz de gecikmez, üzgünüz!

     İyi geceler.

     1. Abı ben çirkinim və hep dalğa gectiler Muslumanlar beni ezdi bende satana adanacam artik bana görünüş konusunda yardim ederlermi ve beni aralarına kabul edib allaha karşı savasta onlarla birgə ola bilirmiyim və bana güc vere bilirlermi beni ezenleri ezmek için və Satanin asıl tanrı olduğunu gostermek için

     2. Esenlikler,

      Görünüşünüz veya çekiciliğiniz, alımınız konusunda gerek kendiniz belli çalışmalarda bulunabilirsiniz, gerekse de bu konuda Tanrılardan yardım alabilirsiniz. Tabii ikisini de yaparsanız daha iyi olur. Ve Tanrılar genel olarak direkt güç vermekten ziyade, bize kendi kendimize nasıl güç kazanabileceğimizin bilgisini verirler. Şeytan’ın Gerçeğini kime göstereceğiniz konusunda da çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim, söz gümüşse sükut altındır.

      İyi günler.

     3. Ben bibliyani okudum 2 yil yehvacilarla birlikde ders gectim. Ama ben düsünüyorum ki seytana tapip ona ve tanrilara yardim etmek yehvaya kul olmaktan iyi. Cunki ben istiyorum bu dünyada yasadigim surece biseyleri degistirmek ve dünyanin insanlarin daha iyi olmasini saglamak. Ben cocuklukdan beri kendimin siradan biri olmadigimi hiss ediyorm. Almanyada yasadigim icin Duada bi deyisiklik olmali mi yoksa ayni dua? Tesekkur ederim.

     4. Esenlikler,

      Şeytan, Jehova’nın aksine Kendisine köle gibi tapınılmasını sevmez ve kabul etmez. Eğer Satanizm’in her şeyi ruhunuza hitap ediyorsa ve gerçekten bu dine bağlanmak istediğinize %100 eminseniz adanma ayinini uygulayın. Almanya’da olmanız hiçbir şeyi değiştirmez. Joy of Satan’daki orijinal adanma duasında özellikle Hristiyanlık ayaklar altına alınır, sunduğumuz Türkçe duada ise İslam odaklı olmak üzere yine tüm İbrahimi inançlar. Bu fark sadece yüzeyseldir, zira zaten İbrahimi inançların hepsi tıpatıp aynı pisliktir, biri diğerinden “daha iyi” falan da değildir. Bizim İslam’a odaklanmamızın sebebi, Türk insanlarının sorununun genellikle İslam olması ve direkt İslam’ı reddetmenin daha büyük bir psikolojik rahatlamaya sebep olacağını düşünmemiz.

      Almanya’da yaşayan bir Türk olarak siz de büyük ihtimalle aynı şekilde İslam’dan daha muzdaripsiniz. O yüzden aynı duayı kullanabilirsiniz. Zaten dediğim gibi, amaç ve niyet aynı olduğu sürece bunu Hristiyanlıkla yetiştirilmiş birisi de tıpatıp aynı şekilde yapabilir, ama öyle birine de bir-iki kelimeyi değiştirip Hristiyanlığı daha da ayaklar altına almasını öneririm, çünkü bu şekilde deyimi yerindeyse “zincirleri kırması” daha rahatlatıcı olur.

      İyi günler.

     5. Direkt öldürseydin daha az acırdı gxjxgkhocchohco keyfim yerine geldi teşekkürler sevgili peacock 😂

     6. Esenlikler,

      O da olacak. Doğmamış olanı öldürmek de biraz tezat ama çaktırmayın, hiç olmadı yok etmek deriz. Düşmanın tüm programını yok edeceğimiz gün yakındır.

      İyi sabahlar!

 1. Başka bir grupta da bunların neredeyse aynısını yapmıştım,hiçbir şey hissetmemiştim. İslama girerken şehadet getirdiğimde bir şey hissetmediğim gibi. Bahsettiğiniz ”satanik” enerjiler nasıl oluyor bir tarifi varmı? Yoksa olay sadece kendini hissettiğine inandırmak mı? demek istediğim anlaşılmıştır umarım

  1. Esenlikler,

   Satanizm, inanç değildir. Gerek anlamı, gerek amaçları, gerekse varlığı itibariyle Gerçek’tir. İnanç gibi güvenilmez şeylerle işimiz yoktur, daha nazik söylemek gerekirse de takip ettiğimiz her şey objektif ve bilimsel olarak kanıtlanabilir. Adanma ayinini yaparken nasıl bir ruh halinde olduğunuz, içinde bulunduğunuz şartlar vs. önemlidir. Örneğin başkalarıyla yaşayıp her an odasına biri girer endişesiyle odaklanamadan ayini yapan biri elbette yaptığından pek bir şey anlamayabilir, bu sadece tek bir örnek. Daha da önemlisi herkes Satanizme farklı ruhani açıklık seviyeleriyle gelir, ama mutlak olan şey çalışan herkesin ruhani farklındalığını arttırabileceğidir. Eğer ki duyarlılığı özellikle düşük biriyseniz, ritüeli tam bir huşu içerisinde yapmış olsanız bile bir şey hissetmemiş olabilirsiniz.

   Ancak önemli olan şey bir şeyler hissetmek değildir, bu işin bir nevi “tadı tuzudur”. Elbette olsa iyi olur ama olmasa bile adanma ritüeli, Şeytan’ın ve Tanrıların yolunda yürümek isteyen kişinin iradesini tam, kesin, bağlayıcı ve ciddi bir şekilde gösterebilmesi için bir araçtır. Ritüel sırasında bir şey hissedilmesi veya hissedilmemesi eğer ki kişi aramıza katılma konusunda ciddi, samimi ve her şeyin farkında ise hiçbir şey değiştirmeyecektir.

   Bizim garantimiz adanma ritüelini uygulayan herkesin bir anda havada duracağı gibi bir şey değildir, burada kişinin hissedebileceği şeylerden bahsediyoruz o kadar. Garantimiz, Güç Meditasyonlarını düzgün ve istikrarlı bir şekilde uygulayan herkesin zaman içinde kazanımlar ve gelişmeler göreceği, ve ruhani fenomenlerin varlığını kişisel olarak tecrübe edebileceğidir.

   Yani kısaca eğer aramıza katılma isteğiniz konusunda tamamen ciddi ve samimiyseniz ve bu ciddiyetle ritüeli uygulayıp yine de bir şey hissetmediyseniz üzülmeyin, bunun bir önemi yok. Zaten “sadece denemek için” yaptıysanız o zaman bu dediklerimiz daha da geçerlidir, Satanizm ciddi bir dindir ve elbette Tanrılar da kendilerini ciddiye alanları ciddiye alırlar. Her halükarda sebat eden, yolun sonundaki meyvelere ulaşacaktır.

   Not: Satanik enerjiler genellikle saks mavisi enerjilerdir, çoğumuz elektrik akımı veya ateş şeklinde imgeler ve hisseder.
   2. Not: Bildiğimiz kadarıyla Şeytan’a Adanma Ayinini ve içindeki duayı içinde bulunması gereken her şeyi eksiksiz bir şekilde sunan Türk kaynak oldukça az var. “Başka bir grupta” “neredeyse aynısını” yaptığınızı düşünebilirsiniz, ama örneğin adanma duasının bile çok ciddi önemi var. Tıpatıp bizimki doğrudur, bizimki hariç hepsi yanlıştır diye bir şey yok tabii ki, ancak sitemizde sunduğumuz adanma duasında gereken her şey mevcut. Gereken şeyler Şeytan’ı ve Demon’ları insanlığın Gerçek Tanrıları olarak tanıma ve kabul etme, bütün İbrahimi ve İbrani programları (İslam, Hristiyanlık, vesaire) ve bunlara bağlı tüm karakterleri bütünüyle reddetme ve Tanrıları onurlandıracağınızı belirtmektir. Bunların hepsi olmazsa olmazdır, birisi bile olmazsa olmaz. O yüzden eğer bunlar eksik olan bir adanma ayini uyguladıysanız, olmaması normaldir. Eğer ciddiyseniz, düzgün bir şekilde doğru bir kaynaktan (şimdi kendimizi övmek gibi olmasın ama bizim sitemizdeki düzgündür 🙂 ) tekrar uygulayabilirsiniz. Yine söyleyeyim, “bir şeyler hissedeceğinizin” garantisi yok ve zaten “olay” bu değil. Ama eğer sorun buysa en azından yardımcı olur.

   İyi günler.

   1. Saat önemli mi veya hangi gün yapacağımız ?
    Ve eger Şeytanımıza bir dilek dilersek kabul edermi ve ya işlerimizde bize yardımcı olurmu ? Lütfen cevaplayın teşekkürler

    1. Esenlikler,

     Saati ve günü tamamen önemsizdir, size uyan her zamanda olur. “Özel” bir gün ararsanız Imbolc var, Ateş Şöleni. Geleneksel olarak geçmiş zamanlarda inisiyasyonlar bu önemli Pagan Bayramında yapılırdı. Ancak Imbolc’u geçeli çok olmadı, ve elbette adanmak için uzun aylar beklemek hiç akıl kârı değildir. O yüzden istediğiniz zaman yapın.

     Tanrıların bize yardımcı olabileceği konular hakkında detaylı sayfalarımız mevcut, o yüzden sorunuzun cevabı evet. Bunları inceleyebilirsiniz.

     İyi akşamlar.

     1. Şeytana Adantıktan sonra (kağıdı yaktıktan) sonra koruyucu Demonla görüşmek istiyorum bunu yazdığım kağıda birkaç cümelyle belirtmelimiyim yoksa o sırada sesli bi şekilde belirtsem olur mu

     2. Adanma sonrasında astral olarak belirtmeniz ve kendisini çağırmanız yeterlidir, eğer kendisi de o sırada müsaitse sizi ziyaret edecektir.

 2. Allah şüphesiz sizin gözlerinize perde indirmiş..cehennem hakikaten de lüzumsuz deilmiş..bir elif harfine bile dayanamayan o iblis o ifrit mi bizi mükemmellikci yapacak ki biz bu kadarrr acizken..şüphesiz size imansizlar veya imanı zayıf olanlar kapılır..Allah herşeye yeter..O ne güzel vekilldir..LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULULLAH ( s.a.s) !

  1. Haklısınız. Doğru söze ne denir. Biz aciziz, işe yaramazız, eziğiz, keçi pisliğiyiz; sonuçta Yahudi değiliz. O yüzden de Arap-Yahudi karakterlere peşkeş çekip Yahudi ‘ilah’lara tapınmalıyız. Biz bunu sonsuz aczimizle göremedik, kusurumuza bakmasın ephendilerimiz. “Mükemmellikci” olmak için Elleh yeter. Bugün itibariyle sitenin tüm aktivitelerine son veriyoruz ve hatta sitenin yöneticiliğini size devrediyoruz. Lütfen bize yol gösterin mesih bey.

 3. Efendim iyi geceler.

  Şeytan tapılmayı sevmez demişsiniz. Duada tapılan biat edilen insanlara söylenen sözler var “lord” eski makalelerinizde serbestsiniz istediğinizi yapabilirsiniz derken ayin vakti gelince bir anda herkesi reddedip küfredip şsytana biat edin dediniz.
  Kesme biçme yok dediniz, iğneyle elinizi delin isminizi yazın dediniz.
  Şu ibadet metninin semavi dinlerden ne farkı kaldı hocam?
  Bu bildiğin kelimei şehadet yani.
  Tam kararlıyım olacağım derken şu makale tüm inancımı sarstı maalesef.
  Aydınlatın beni

  1. İyi geceler İsmail bey,

   Şeytan ve Tanrılar, kendilerine köle gibi tapınılmasını sevmez ve bunu tasdiklemez. Ama eğer ki kişi gerçekten de öyle rahat edecekse ve içinden geliyorsa Şeytan’a “tapınabilir”. Buradaki tapınmaktan kasıt körkütük kölesi olmak, adına yavru keçi doğramak değildir, sadece sevgi ve saygıyı ifade biçimlerinden biridir. Ancak bu da, Tanrılarla genel olarak kişinin nasıl bir ilişkide olduğu da kişiye bağlıdır. İsteyen daha resmi ve saygı çerçevesinde yaklaşır Tanrılara, isteyen de direkt aile gibi görür, ikisi de uygundur mesela. Satanizm’de sorgulamadan biat da yoktur, Tanrıların “emirleri” bile genel olarak daha çok takip edilmesi herkes için çok daha iyi olacak, akıllıca öneriler şeklindedir, yapmayanın kafasını kesiyoruz şeklinde değil. Tanrıların her şeyi bizden daha iyi bildiğini kabul ediyoruz, ve bu sabır, saygı ve etiklerinin de bizden üstün olduğu anlamına geliyor. Böyle varlıklar elbette bizim onları robot gibi, sığır gibi takip etmemizi istememektedir ve özgür iradeye çok önem verirler. “Küfrettiğimiz” şeylere gelince; binyıllardır bizi, atalarımızı, onların atalarını, tüm dünyayı baskılayan, katleden, kahreden, tecavüz eden ölüm programlarına ve bunların kurmaca karakterlerine ne “küfür” edilse az değil mi? Eğer düşmana ve düşmanın programlarına sempati veya saygı duyulması gerektiğini düşünüyorsanız, zaten Satanizme girmeden önce bu gibi sorunları kendi içinizde çözmeniz gerekmektedir. Hem Satanist olup hem de İbrahimi/Yahudi inançlara sempati duyulamaz.

   Kesme biçme gerçekten de yok, kendi rızanızla, sembolik ve ruhani öneme sahip bir şekilde kendi iradenizi bildirdiğiniz kağıda yine kendi hayat gücünüzü, kimliğinizi ve ruhunuzu temsilen bir damla kan katıyorsunuz. Kan kurbanıyla alakası yoktur; kan kurbanında amaç tapınılan parazit adına kan akıtmaktır. Ama bir-iki damla kullanarak bir yola girmek, pek çok kadim Pagan ekolünün inisiyasyonunda da bulunmakta olup Satanizme özel bir şey değildir.

   İbadet metni derken ne demek istediğinizi bilmiyorum, adanma duasından bahsediyorsanız bu tapınma veya ibadet olmayıp iradenizi ve tarafınızı, savunduğunuz ve artık ait olduğunuz yolu belli etmeye yarayan bir metindir. Tanrılara bu isteğinizi ileten bir bildirge olarak görülebilir. Ve biraz daha açıklayacak olursak, antik metinlerde de geçen ancak günümüzde İbrahimi inançlardan ötürü son derece kirletilen bazı kelimeler var. “Tapınma” bunlardan biri, “dua” da başka bir tanesi. Tapınmanın gerçek anlamı güç meditasyonu yaparak ruhu geliştirmektir, “dua”nın gerçek anlamıysa Tanrılarla telepatik/psişik iletişim kurmak veya güç kelimeleri (mantralar) kullanarak gerçeklikte kişinin istediği değişikliği yaratmaktır. Yani Satanizm’de de Tanrılara dua edilir, ancak bu duanın İbrahimi inançlardaki gibi gökyüzündeki Yahudi bir parazite köle gibi, acizce yalvarmakla hiçbir alakası yoktur. Ve Tanrılar da bizi öyle görmezler.

   Son olarak da, Satanizm’de “inanca” gerek yoktur. Gördüğünüz gibi her şeyin mantıklı, hatta bilimsel açıklaması mevcuttur. Bir şeyin “inancınızı sarsacak” duruma gelmesine gerek kalmadan açıklama veya kanıt talep etmeniz genel olarak konunun açıklanması için yetecektir. Satanizm’de hiçbir zaman “bunlar çok ulvi konular, sizi aşar, sorgulamayın, sadece biat ve iman edin” gibi şeyler duyamazsınız. Umarım sorularınıza verdiğim bu cevaplar tatmin edici olmuştur. Olmadıysa tekrar yazmaktan çekinmeyin.

   Esenlikler.

   1. Efendim malum islam coğafyasından büyüdük ve şeytan nasıl anlatıldı söylememe gerek yok.

    Ben gerçekten birisine tapınmak istemiyorum. Fakat eğer bana gerçekten mentorluk edecek bir varlık ise şeytan tabiki de onun yolunu seçerim.

    Ama adanma metni bana resmen onun kulu oluyoruz gibime geldi. Yani satanizm tüm o diğer saçma dinler gibi değildir, farklıdır dediniz ve sonrasında adanma metninde diğer dinleri silin küfredin bana kulluk edin benzeri bir metin verdiniz.
    Yani ben şeytana kulluk edeceksem diğr tüm dinlere sövüp saymak zorunda mıyım?
    Şeytan aslında iyidir dediniz. Şu metinden sonra pek de iyi gibi gözukmedi.

    Fakat şeytanın bilgili bir varlık olduğunu biliyorum. Zaten güvencesi de o.

    Her neyse ben açıkçası semavi dinden bir farkı olduğunu görmedim. Zorunda değilsiniz yapmasanız da olur demişsiniz. Doğru yapmasam da olur fakat ileride illaki daha fazlasını yapmam istenecek ve yapmaz isem büyük ihtimal yerimde sayacağım.

    1. Tekrar esenlikler İsmail bey,

     Elbette bu ülkede yetiştirilen neredeyse her birey gibi (pek çok başka konuyla birlikte özellikle) Şeytan, Demon’lar (Tanrılar), Satanizm gibi konularda endişeleriniz, programlamlanmalarınız, “tabularınız” bulunmakta. Ancak bu konuda yalnız değilsiniz; kendim ve neredeyse her Türk Satanist kardeşimiz de dahil, Satanizme girebilene kadar kimi kolay, kimi zor bir şekilde “putlarını yıkma” sürecinden geçmek durumunda kaldı, hatta Satanizme girip hala eski programlanmalarının bir kısmıyla boğuşmakta olan birkaç Satanist tanıdığım bile var (elbette bu durum ideal değil ve her şeyin girmeden önce temizlenmesi çok daha iyidir). Durum böyleyken endişelerinizi anlayabiliyorum.

     Ancak daha önce de söylediğim gibi, Satanizm’de hiçbir şart altında köle gibi tapınma, kan kurbanı verme, “acziyet” ve aciz bir şekilde yalvarıp yakarma, koşulsuz boyun eğme ve eğilmezse ebedi ceza tehditleri gibi insan ahlakına, onuruna ve doğaya ters saçmalıklar, dejenere adetler ve fikirler bulunmamaktadır; Şeytan ve Tanrılar bu gibi şeyleri kati surette onaylamamaktadır. Biri kalkıp şevkinden, sevgisinden ve tutkusundan ötürü Tanrılara tapındığını söylemek isterse bunu da yasaklamıyoruz demek istiyoruz sadece, çünkü bu aptalca olurdu. Zira en nihayetinde kişinin Şeytan ve Tanrılar ile kuracağı ilişki, (karşılıklı saygı çerçevesinde olduğu sürece) yine kişinin kendisine bırakılmıştır. Kimi daha resmi sever, kimi daha aile gibi yakınlık, kimisi de gerçek anlamda kutsiyetine, bilgeliğine ve muazzamlığına tamamen ikna olduğu, ama bu özelliklerine rağmen bizi “aciz” karıncalar gibi görmek şöyle dursun, bize yardım ve destek olup sevgi duyup fanatikçe bağlanmak, “tapınmak” ister. Eğer doğaya, insan onuruna ve şerefine ve mantığa aykırı hareketler (örneğin kan kurbanı, veya tir tir titreyerek yalvarma) gibi şeyler olmadığı sürece Tanrılar bu derece bir bağlılığa da elbette burun kıvırmazlar; çünkü Onlar bizi bizden iyi tanırlar ve bazı insanların mutlu olmak için “kendilerinden yüce” bir şeye o denli bağlanmak istediklerini bilirler. Yani böyle bir ilişki olsa bile bu bizden geliyor, Onlardan değil. Ve kesinlikle zorlama değildir. Açıkçası tanıdığım çoğu Satanist Tanrılara tapındığını söylemiyor, böyle bir şey iddia edilse de reddeder. Şahsıma gelince; Tanrılara ve Şeytan’a, Satanizme ve bana, hayatıma ve sevdiklerime getirdiklerine, varlığımın iyi anlamda tamamen dönüşmesini mümkün kılan her şeye Şeytan “tap dese taparım” diyebilirim, ama kilit nokta da bu, tap demiyor! 😁 Bu da kişisel fanatizmimden ve şevkimden, Tanrılara duyduğum sevgi, saygı ve bağlılıktan geliyor, dışarıdan bir zorlama değil.

     Her neyse, sanırım bu kadar açıklamadan sonra takdir edebileceğiniz gibi farklı insanlar, kendilerinden objektif olarak yüce ama yüce olduğu kadar da sevgi ve bonkörlük dolu bu varlıklara karşı farklı tepkiler gösterebiliyor. Tanrılar, Satanik değerlere ve doğaya ters olmadığı sürece bunların hepsini kabul eder. Hala ikna olmadıysanız (ki artık olun ya 😅) Şeytan’ın Kendisine sorabilirsiniz. Tanrılarla iletişim kurmada Tanrılar Satanistlere öncelik tanıyacak da olsa, dışarıdan biri saygı çerçevesinde Onlarla iletişim kurmak isterse “niye kuruyorsun” demezler, zira Onlar hepimizin Tanrıları.

     Adanma ayinini elbette Satanizme tamamen ve kalıcı olarak girmek istemiyorsanız, içinizde şüphe varsa yapmanız akıllıca olmaz. Ve doğru, ruhani ilerlemede Satanistler, Tanrıların koruması ve rehberliği altındadır ve bu olmadan içinde yaşadığımız hapishane gezegende ilerlemek oldukça zor ve riskli olacaktır. Ama bu bizden bir ultimatom değil, düşman tarafından bir tehdittir. “Yerinizde saymanızı” biz değil, onlar istiyor. Unutmayın, kafa kesen biz değiliz, onlar. “Diğer tüm dinler” dedikleriniz. Açıkçası Satanizm ile bunları karşılaştırınca, onlara din demeyi doğru bulmuyorum. Tabii siz istediğinizi diyebilirsiniz. Her halükarda, Satanizme girerken İslam’a, Hristiyanlığa ve İbrahimi inançlardaki tüm karakterlere “sövmek” zorunda değilsiniz, ama tamamen reddetmeniz gerekiyor. Minimumu bu. Aması, belkisi yok. Satanizme girip bir yandan da İbrahimi inançlara sempati beslemek, üzerinize felaket çağırmaktan farksızdır. Suyla elektriği yan yana getirmeye benzer. Her neyse, sitemizdeki adanma ayini, Joy of Satan’da Türkçe bir adanma duası olmadığından ötürü kendim hazırlamış olduğum bir duadır. Yani “bu hariç hepsi yalan” demek değildir; ancak çoğu Satanist olduğunu iddia eden sitelerdekinden daha sağlamdır. Bunun sebebi basit. Spiritüel Satanizme girerken kullanılan cümlelerden çok, içeriği daha önemlidir. Bir adanma duasında minimum olarak tüm İbrahimi düşünce formlarını (yani kurmaca karakterlerini ve sözde “tanrı”larını) reddetmek ve Şeytan’ı ve Tanrıları onore ettiğinizi ve tanıdığınızı, Onların yolunda ilerleyeceğinize dair söz vermek olmak zorundadır. Genelde ilki unutuluyor, ikincisi de çarpıtılıyor.

     Yani bu iki maddeyi takip ettiğiniz sürece isterseniz kendi “sövmeyen” adanma duanızı da yazmakta serbestsiniz. Tam doğru mu emin olmak isterseniz İletişim kısmından uygulamadan önce bize gönderebilirsiniz de, seve seve kontrol ederiz. Dediğim gibi, sitedeki adanma duası benim şahsen hazırladığım duadır ve mükemmel, olağanüstü ve herkesin kullanması gereken olmak zorunda değildir, ancak bununla birlikte isteyenin kullanabileceği, hata içermeyen bir duadır. Önerdiğim yönergeleri takip edebilirseniz kendiniz de bir tane hazırlayabilirsiniz, sorun yok. Ancak kişisel fikrimi sorarsanız; çoğumuzu onyıllarca ayakları altında ezip çiğneyen inançlara ve oluşumları sözel olarak da olsa ayaklar altına almak, bence kişinin zihnindeki son tabuları ve putları yıkmak ve kişiyi özgürleştirmek için çok güçlü ve katartik bir yoldur diyebilirim. Sizi boynunuzdan, ayaklarınızdan zincirlemiş bir köle tüccarından kurtulma şansınız olsa karşı karşıya oturup, ikinize de çay koyup nazikçe, hatta biraz da çekine çekine (sonuçta yıllarca sizi kırbaçlamış) mi “derdinizi anlatırsınız”, yoksa mümkünse ayrılmadan bir tokat vurup, zincirlerinizi kopartıp iradenize göre mi yaşarsınız?

     Şahsen ben, İbrahimi inançlara ve Yahudi fikirlerine en ufak bir saygı göstermeyi bile doğru bulmuyorum; zira düşmanımız saygıyı hak etmiyor ve bize, kültürümüze, mirasımıza, topraklarımıza, en temel insanlık onurumuza ve haklarımıza tüm tarih boyunca zerre kadar saygı göstermemiştir. Bu onlara “ana avrat sövmek” gerektiği anlamına gelmiyor elbette, isteyen yapar ve istemeyen yapmaz. Ama bana sorarsanız yapmak gerektiği anlamına gelmese de yapmanın tamamen anlaşılabilir olduğu taraftarıyım. Elbette takdir edersiniz ki, adanma duasında “ana avrat sövme”lik bir durum yok, sadece birkaç (durumun ciddiyetini düşünürsek) hafif sayılabilecek iğneleme var, sadece örnek verdim.

     Neyse, en nihayetinde yine yazdıklarınıza son bir cevap olarak; “Şeytan’a kulluk edecekseniz diğer tüm dinlere sövüp saymak zorunda” değilsiniz; çünkü bu ifadede yanlışlık var. Birincisi Şeytan’a kimse kulluk kölelik yapmaz, Ona tapındığını söyleyenler bile. İkincisi (en azından mantıklı sebepler sunabileceğim kişisel fikrimce) İslam gibi inançlara objektif olarak din demek en iyi ihtimalle muğlaktır. Üçüncüsü de “sövüp saymak” değil, ama ihtiva ettikleri insanlık ve doğa için kanser değerinde değerlerin ve tehditin farkında olmak durumundasınız. “””Zorunda””” olduğunuz tek şey budur. O da Satanist olarak bile değil, bence her vicdanı olan insanın sahip olduğu bir sorumluluk. Ve sorumluluk diyoruz, ama tekrar altını çizelim ki bu sorumluluğu takip etmeyenlerin kafasını uçurup ruhlarının da ebediyen yanacağını söylemek gibi bir canavarlık yapmıyoruz.

     Satanizm ile İbrahimi inançlar arasındaki fark budur İsmail bey.

     Son olarak da, kötülüğe göz yummak veya çanak tutmak da kötülüğün ta kendisidir. Bu inançlara tolerans veya saygı göstermek, yapılabilecek en tehlikeli şeylerden biridir. Nefret etmek zorunda değilsiniz, zira bu kişisel bir şey, ama dediğim gibi her vicdanlı insan bunların tehdidinin farkında olmalıdır. Eğer Şeytan, kötülüğe tolerans göstermediği için sizin gözünüzde “kötü” veya “pek iyi değil” gibi bir konumdaysa, değer yargılarınızı tahlil etmenizi tavsiye ederiz.

     Umarım bu açıklamalar yeterli olmuştur. İyi akşamlar.

     1. Bana ulaşmani arz ederim whatsap numaram 0531*******
      Instagram adresim @yaa******
      Facebok adresim
      Facebook.com/yaa******

 4. Şimdi Bir kac soru soracagim cevaplarsaniz cok iyi olur

  1.Ilk kanla ismimizi yazip hemen ardidan mi o uzun yaziyi yazacagiz ?

  2.bunlari sirasi yokmu mesela ikk mum u yak sonra igne isit gibi sirali

  3.Kagitlari nereye koyacagiz ? Onumuze arkamiza falan bellu bir yerleri var mi ?

  4.uzun yaziyi daha onc3 yazsak olur mu ?

  1. Esenlikler,

   1. Sıra önemli değildir, ama elbette mantıklı olan önce adanma duası da dahil olmak üzere her şeyi, tüm malzemeleri hazırlamak ve geriye sadece o an dua okunduktan sonra kanla isim yazmak kalmasıdır. Burada söyleyelim, isminizi kanla yazmak o ya da bu sebepten zor geliyorsa isminizi normal bir şekilde yazıp sonra üzerine 1-2 damla kan damlatmanızda da hiçbir sakınca yoktur.

   2. Yok, ama yine mantıklı düşünecek olursak tavsiyemiz önce adanma duası yazılı kağıdın ve mumların sönük olarak hazır beklemesi, sonra ritüele başlamadan hemen önce mumların yakılıp ritüele başlanması, adanma duası da okunduktan sonra ismin kanla yazılmasıdır. İğne veya kullanılacak başka bir aracı da ritüel eşyalarını hazır etmeden hemen önce veya hemen sonra birkaç saniye ateşten geçirerek veya kolonya dökerek dezenfekte edebilrsiniz.

   3. Zaten sadece adanma duasının yazdığı ve isminizi yazacağınız kağıt var, okuyacağınız için önünüzde durması mantıklıdır.

   4. Evet, zaten tavsiyemiz de bu şekildedir, hatta başka nasıl yapılır pek düşünemedim açıkçası. 🙂

   Umarım bu yardımcı olmuştur. Başarılar, iyi eğlenceler ve aramıza şimdiden hoş geldiniz!

 5. Satanizm beni etkiledi, ama ruha inanmak istiyorum. Beni aydınlatır mısınız?

  1. Esenlikler,

   Satanizm, “inançlar” değil Ebedi, Mutlak Gerçekler ve Doğal prensipler üzerine çalışır. Ama dinimizin isminden (Spiritüel Satanizm) de anlayabileceğiniz gibi biz de ruhu ve ruhani olguları reddeden bir din olmak şöyle dursun, zaten dinimizdeki en büyük odaklarımız ile ruhu keşfetmeye, güçlendirmeye ve evrimleştirmeye yönelik bir diniz. Bu ufak yanlış anlama büyük ihtimalle, internette daha önce Satanizm hakkında bir araştırma yaptıysanız büyük ihtimalle karşınıza çıkan Satanizmin, en popüler “Satanizm” türü olan Ateistik, maddesel LaVey’ci Satanizm olmasından ötürüdür. Biz LaVey’ci değil, Spiritüel Satanistleriz. Dinimiz ve yaptıklarımız hakkında daha fazla bilgi alabilmek için sitemizde biraz daha dolaşmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer spiritüelizm arıyorsanız, bunu bulabileceğiniz en iyi yer insanlığın en kadim dini olan Spiritüel Satanizm’dir.

   İyi günler!

   1. ARKADASİM sorularim var: 1 Satan allaha nədən yenildi? 2. Muslumanlar savaş yapiyo diyiyorsunuz Amma Allah dinlərindən oncede savaşlar oldu mesela Kadim mısir , Aşşur imperiyası ,Ahmeniş impara torlugu ve baskalari3.Peki tanrılar kuvetli diyiyorsuz amma majistyenler onları nasil tabi idiyodu 4 Allah hangi gezegenden 5. Peki Allah geldiginde dünyanın buyuk kişmiş Satana ibadət ediyodusa Satan daha cok enerji elde etməliydi amma fakat yine yenildi . Satan insani olumsuz yapa bilirmi mesela dünya var olduğu surece yaşasın yanı insansal hayat mesela vampirlər gibi amma həyat mənasında güclü olumsuz .sorularima cevab verirsən sevinirim lütfən kısa olsun iyi gunler

    1. Esenlikler,

     Sorularınıza cevap vermeden önce bir şeyi açıklığa kavuşturmalıyım. Allah/Jehovah/Elohim/YHWH, anladığınız gibi Şeytan veya Demon’lar gibi etten kemikten, fiziksel ve canlı bir varlık değildir. Tamamen enerjisel bir formdur. Kendi iradesi ve farkındalığı son derece düşüktür. Düşmanın aracıdır sadece. Star Wars serisindeki Ölüm Yıldızı’na benzetebiliriz bir açıdan. Bazen insanlık düşmanı uzaylı kolektifine (ki buna Yahudiler de dahil) YHWH Kolektifi desek de bu sadece YHWH isimli düşünce formuna değil, bu düşünce formunu yaratan/yürüten/yöneten varlıklara işaret etmekte. Sorularınızı buna göre cevaplayacağım.

     1) Tanrılar çok kudretli olabilir, ama düşman da buna denk bir kuvvetle bizleri istila etti. Dolayısıyla ilk çatışmayı kaybetmemiz çok eda imkansız bir olay değildir.

     2) Bu savaşlar ya insanlık nispeten düştükten sonra (yani Tufan sonrası, ki saydığınız medeniyetler böyledir) meydana geldi, ya da direkt Yahudiler tarafından çıkarılan kargaşalar. Örneğin Roma’nın düşmesi. Roma Hristiyanlıktan eskidir, ancak Hristiyanlık Roma’da “resmi din” ilan edildikten sonra Roma düşmüştür. Düşmanın istila ettiği ve bulunduğu bölgelerde, düşman bizi birbirimize kırdırıp bundan istifade etmiştir. Bu son derece normaldir.

     3) Geçmişte Goetia gibi tiksinç ve hakaret dolu yollar kullanılarak Demon’lara hükmedilmeye çalışıldığı doğrudur. Burada, majisyen bile denemeyecek soysuz şaklabanlar, YHWH’e övgüler dizip ona köpek gibi biat etme sonucunda düşman kolektifinin gücünü ödünç alarak belki Demon’ların kendilerine görünmelerini sağlayabiliyorlardı. Ancak böyle pratiklerin sonu da bellidir. Tanrılar düşmanlarından intikamlarını kudretli bir şekilde alırlar. Tanrılar böyle kişilerden intikam almasaydı da zaten böyle pratikler uygulayan kişinin ruhu düşman kolektifini yakıt olarak boylardı.

     4) Düşmanın tam olarak hangi gezegen veya güneş sisteminden geldiği hakkında belli spekülasyonlar var, ancak bu konuda şu an net bir cevap sunamayacağım.

     5) Şeytan ve Demon’lar, YHWH kolektifi gibi insanları sömüren varlıklar değildir. O yüzden dediğiniz gibi bir “ibadet” olayı söz konusu değildi, insanların Tanrılara köle gibi tapındığı ve Tanrıların insanların enerjisini inek gibi sağdığı bir sistem de. Ve unutmamak gerekiyor ki hem Tanrıların, hem de Reptilian’ların dünya dışında başka gezegenlerde de kolonileri var.

     6) Zaten Spiritüel Satanizmin amacı fiziksel ölümsüzlüktür. Ancak bunu Tanrıların bir insanı şıp diye ölümsüz yapması gibi düşünmemek gerekiyor, burada iş kişinin kendisine düşüyor. İnsan ruhani pratiklerle kendi ruhunu mükemmelleştirir ve sonuç olarak da fiziksel ölümsüzlüğe kavuşur. Bunu yapabilmemiz için ruhlarımıza gereken potansiyeli (Kundalini) ve genetiği bize Şeytan direkt bahşetmiştir. Yani zaten ölümsüzlük, Şeytan’ın bize bir armağanıdır. Ancak bu armağanı kendi ellerimizle kavramamız gerekiyor. Satanizm tembellerin dini değildir.

     İyi günler.

     1. Yorumlarınızı silmiyoruz, sistem gereği yorumların spam olup olmadığını anlamamız için önce kontrol etmemiz gerekiyor. Bu süreç boyunca yorumlarınızı bekletiyoruz yalnızca.

   2. Merhaba ben üzerimde bir sukkubus olduğunu düşünüyorum. Onu nasıl gönderirim ya da (daha kaba bir tabir olacak ) kurtulurum.

    1. Esenlikler,

     Önce Succubus/Incubus nedir bunu anlayın ve öğrenin, Tanrılara istemeden saygısızlık yapmak istemezsiniz. Bir Tanrı/ça, siz istemeden size “””dadanmaz”””. Dolayısıyla siz çağırmadıysanız bu mümkün değil, çağırsanız bile Satanist olmayanların bu konuda başarılı olması pek olası değildir. Sizin bu konuda çok yanlış anlaşılmalar altında olduğunuzu düşünürsek, Satanist değilsinizdir.

     Sizi sömürmeye çalışan bir varlık olabilir, elbette bu Satanik bir Tanrıça değildir ama cidden sizi sömürmek isteyen bir varlık varsa ruhunuzu ve auranızı güçlendirmek, sizi her tür negatif etkiye karşı daha iyi koruyacaktır.

     İyi geceler.

 6. Bu ve bu tarz ritüller yaparken çember açma veya o tarz bir şey yapmaya gerek var mı?

  1. Esenlikler,

   “Çember açma” Wiccan ve benzeri, günümüzde sulandırılmış inanç sistemlerinin adetidir. Satanizm’de böyle şeyler mevcut değildir. Tahmin ediyorum ki “çember açma” olgusu, bizim Koruma Aurasında yaptığımız gibi kendimizi korumak amacıyla belli tekniklerle enerjimizi programlayıp güçlendirmemizin bozulmuş halidir. Tıpkı kadim dinlerde olan (ve bizim de yaptığımız) Aura Temizleme tarzından meditasyonların İslam ve benzeri inançlarda en ufak bir faydası bile olmayan “abdest”e dönüşmesi gibi. Yahudi etkisi yüksek programlarda bu tarz yozlaşmalar ve maddeselleştirmeler mevcuttur.

   Her halükarda, Şeytan’a adanacakken korunmanız, korkmanız gereken bir şey yoktur; zaten insanlığın Orijinal Tanrılarının himayesine ve rehberliğine giriyorsunuz. Ama çok istiyorsanız bir meditasyon seansından sonra adanma ritüeline başlayabilirsiniz elbette, bunda hiçbir sakınca yoktur.

   İyi günler!

 7. Bugün adanma ayinimi yaparken neredeyse ters gidebilecek her şey ters gitti, ayin sırasında mumlar tamamen eriyip yere yapıştı ve son iki cümleyi okuyamadan bitirmek zorunda kaldım, yarım saat yerden mum temizledim. bütün kağıda kan bulaştı hayatımda görmediğim kadar kan aktı nerdeyse bir kaç cümleyi kanla yazmak zorunda kaldım tam ayini bitirdiğimde anneme yakalandım ve bi yalan uydurmak zorunda kaldım ayinden yaklaşık bir 15 dakika sonrasına kadar hiçbir spiritüel duygu hissetmedim, yahweh bize bu dünyada müdahale edip aldanma ayinine engel olmaya çalışabiliyor mu? Eğer öyleyse Babamız, Şeytan neden bize yardım etmiyor? Lütfen cevap verip Satan’a olan bağımı kuvvetlendirmeme yardımcı olun.

  1. Esenlikler,

   Elbette düşman, adandığınızda sizi tamamen “kaybedeceğini” bildiği için işinize çomak sokmaya çalışabilir. Ama sizinki kadar şiddetli bir durum görmedim. Ama açıkçası tahmin ediyorum ki sadece talihsizlikler üst üste gelmiş. Bu kadar zor bir adanma yaşadığınıza üzüldüm. Eğer içiniz rahat değilse (ki rahat değilse gayet anlaşılır), şartları daha uygun sağladığınızda tekrar deneyebilirsiniz. Merak etmeyin, her şey güzel olacak. Ufak bir talihsizlik, ama tekrar olacağını sanmıyorum.

   İyi geceler.

   1. Kan olayı saçma geliyor şeytanın bir damla bile olsa bizim kanımıza niye ihtiyaci olsun adanma yaparken? İmza gibi dna parçası gerekiyorsa koca bir ismi yazmak değil saç teli koyalım o zaman o da dna. Kan işi korkunç hale getiriyor bir damla da olsa. Metin de korkunç. Hatta parmak bassak dökülen epitel taneleri bile yeterli olur. Şeytan cidden bana adanirken kan damlatın demiş mi? Nerede kime demiş?

    1. Esenlikler,

     Kan, hem ruhani hem sembolik şekilde, ruhunuzu temsil eder.

     Yemin ederken, bir antlaşma yaparken veya kendi ruhunuzla ilgisi olan bir çalışma yaparken kan kullanmak çalışmayı güçlendirir ve daha kalıcı yapar. Bunun sebebi ile ‘kan büyüsü’ denilen bir büyü dalı bile oluşmuştur.

     İyi günler.

 8. Kağıdı yakmak gerekli mi? Çok az süre yalnız kalabiliyorum evde, yanık kokusunun fark edilmesini istemiyorum.

  1. Esenlikler,

   Evet, o yalnız kaldığınız süre içinde bile olsa kağıdı yakmanız önemlidir. Zaten yakmanız 1-2 dakika sürecektir en fazla, o kadar sürede de çoktan yakıp bitirir, odanıza da oda kokusu sıkabilirsiniz, değil mi? 🙂

   Bununla birlikte, çok az yalnız kalabildiğinizi söylüyorsanız bu büyük ihtimalle mahremiyetinizin az olduğuna da işaret ediyor. Peki böyle bir durumda, ruhunuzu Şeytan’a adadığınızı ve İbrahimi inançları tümüyle reddettiğinizi söyleyen bir metni odanızda nasıl saklayacaksınız? Kaldı ki yakmanız gerekmiyor diyelim -ama gerekiyor, sadece farazi konuşuyoruz-, gerekmeseydi bile bu kağıdı odanızda öyle herhangi bir yere saklamak olmaz, değil mi? Temiz, kirlenmeyeceği ve ayak altında olmayan bir yere koymanız gerekirdi. Genellikle anneler de evi temizlerken hep böyle yerleri bir şekilde buluyor! 😁 Böyle bir kağıt bulunsa neler olabileceğini tahmin edebiliyor musunuz? Hem teknikalite, hem formalite, hem de fizibilite açısından adanma kağıdını yakmak ve küllerinden saygılı bir şekilde kurtulmak (örneğin pencereden salmak) önemlidir.

   Saygılar ve iyi geceler diliyorum.

   1. Başka bir paylasiminda şeytan mührünü yakmak saygisizlikti adanmada nasıl saygın oluyor? Bunu da dereye bırakalım gitsin ne olacak?

    1. Tanrıların mühürlerini yakmak saygısızlık göstergesi, evet. Ancak adanma ritüelinde Tanrıların mühürlerini kullanmıyoruz. Bir nesneyi yakmak aynı zamanda antik ökültizmde onu astral boyuta taşımak anlamına gelir ve adanma ritüelinde adanmamızı yazdığımız kağıdı yakmamızın nedeni bu. Şeytan’a olan bağlılığımızı nesnel ve kaybolabilecek bir materyalle sınırlı tutmaktan ziyade direkt astral planda kalıcı hale getirmek.

 9. Merhaba ben normalde ateistim ama gerçeğin spiritüel satanizm olduğunu fark ettim ve satanist olmak istiyorum ama nasıl yapacağımı çok anlamadım bana yardım edebilcek birisi varmı

  1. Esenlikler,

   Mailinize cevap atmış bulunuyorum. Anlamadığınız şeyleri ister buradan açıklayın, ister mail’den; her halükarda kafanızdaki soru işaretlerini giderip size yardımcı olmaya çalışırız!

   İyi akşamlar.

   1. Merhaba iyi günler, bunların doğruluna nasıl inanabiliriz? Satanizm de semavî dinlerdeki gibi bir kitap var mı tam bir kaynak?

    1. Esenlikler,

     Gerçekten yazılı bir kitap olması herhangi bir şeye meşruluk katıyor mu? Bu bahsettiğiniz inançların kitaplarını biliyorsunuz. Bilime, akla, mantığa ve insan ahlakına ters şeylerle dolup taşıyorlar. Böyle kan tarikatlarının kitabı olsa ne, olmasa ne?

     Zaten Satanizm gibi sebat eden herkesin Tanrılara bizzat iletişim kurabildiği bir dinde “kitap” algısı gereksiz kalıyor. Şeytan’dan dikte edilen metinler ve mesajlar mevcuttur, ama bunun en popüleri olan Kitab-ı Celve’de bile Şeytan şunu söyler:
     “Ben gönderilmiş bir kitap olmaksızın doğru yola iletirim.”
     Bilgilerimizin doğruluğu hem bilimle, hem tarihle, hem mantıkla sabittir; hem de isteyen herkes bizzat kendi test edip onaylayabilir.

     Son olarak, İbrahimi inançlara “Semavi din” demek doğru değil, zira göklere değil yerin dibine yakışırlar. Din olmadıkları da bariz. Bu inançlardan bile olmayan insanların bu inançları ağzıyla bilerek veya bilmeyerek övmesi ırkımıza yakışmamaktadır, bu konuda hepimiz daha bilinçli olabiliriz.

     İyi günler.

 10. satanizm hakkında pek bir bilgim yok ama;
  şeytana sorabileceğim sorular olacak mı adandıktan sonra?

  1. Esenlikler,

   Tanrılarla iletişim kurmak için Satanist olmaya gerek yoktur. Saygı ve samimiyetle Tanrılarla iletişim kurmaya çalışan birisi, Tanrılar da müsait olduğu sürece yanıt alacaktır. Onlar sadece bizim Tanrılarımız değil, insanlığın tamamının Tanrılarıdır. Satanizm “elitist” bir grup değil, insanlığın tamamının orijinal dinidir. Kendinizi dışlanmış hissetmeyin ve sadece bir görüşme için bir dine tamamen girmeniz gerektiği gibi bir şey düşünmeyin. Böyle bir şeyi İbrahimiler yapar, bizim bilgilerimiz herkese açıktır. Lütfen ancak her şeyden tamamen emin olduktan, Satanizmin sizin için uygun din olduğuna kesin kanaat getirdikten sonra aramıza katılmayı düşünün!

   İyi akşamlar!

 11. bir kaç sorum vardıda;

  1. ailem ve bütün akrabalarm müslüman ve oldukç a dindar,eğer fark edilirsem,duayı ezberlemek için yazdığım kağıda kötü bir şey yapacaklarına eminim,bu dinime ihanet gibi bir şey olur mu?

  2. satanist olduğumu farkettirmemek için kapalı olmamda bir sorun olur mu?

  3. sokaklarda siyah giyinmek diye bir şey var mı?

  4. bu ayinde/ritüelde adımı normal yazıp üstüne kan damlatılabilir mi?

  iyi akşamlar diliyorum.

  1. Esenlikler,

   1. Hayır, sizin kontrolünüzde olmayan şeyler neden ihanet olsun? Evde kimse yokken veya 45 dakika-1 saat kesinlikle rahatsız edilmeyeceğinize eminken bu ritüeli uygulayabilirsiniz, zaten adanmada kağıdı yakıp küllerinden de saygılı bir şekilde kurtulacağınız için “kanıt” kalmayacak.

   2. Hayır, yaşam şartlarınızdan veya aile baskısından ötürü bu İslam adetinin boyunduruğu altında bulunuyor gibi görünmeniz gerekiyorsa bu problem değildir. Şeytan ve Demon’lar, yüzeysel ve kaprisli Tanrılar değillerdir. Bizi birebir anlayan, gören varlıklardır. Zorla yaptığınız bir şey “sorun” olmaz. Ve böyle şartlara rağmen Şeytan’ı bulacak metanet, dirayet ve aklı göstermeniz de takdire şayan doğrusu.

   3. Hayır, Satanizm’de giyinme, diyet, cinsellik veya başka herhangi bir konuda belli dayatmalar yoktur.

   4. Elbette, bunu yazımızda da belirtiyoruz. İsminizi kanla yazmak herhangi bir sebepten ötürü zor geliyorsa isminizi normal bir şekilde yazıp kan damlatabilirsiniz.

   İyi akşamlar, iyi eğlenceler ve şimdiden aramıza hoş geldiniz!

   1. Ben de aile baskısından ötürü kapalıyım ve sorun olmayacağını, tanrıların beni anlayacağını düşündüm. Zaten özgürlüğümü elime alır almaz değiştireceğim her şeyi.

  1. Esenlikler, Şeytan’a Adanma Ayini duası zaten Türkçe. Yani, yazıda gördüğünüz gibi Türkçe yazıp, Türkçe bir şekilde okuyacaksınız.

 12. Merhabalar bu dediğimiz ayini banyoda yapmana bı sıkıntı varmıdır ve birde yaparken herhangi bir silüet karşıma gelmesinden korkuyorum bunun için ne yapabilirim

  1. Esenlikler,

   Eğer oda da, kendiniz de temizseniz, “yakalanmayacağınıza” ve rahat olacağınıza eminseniz, diğer şeyler yerli yerindeyse sıkıntı yok. Ve elbette adanırken Şeytan’dan belli hisler veya görüler almanız mümkün, ancak bunun korkulacak bir tarafı yoktur. Zaten ruhani fenomenlerden hala korkuyorsanız, İslami programlamanızdan tamamen sıyrılamamışsınız demek olabilir. Öncelikle içinizde bunu tahlil edip düzeltmenizi, sonra Satanizme tamamen girmenizi tavsiye ederim.

   İyi akşamlar.

 13. Yardim ci olucak birileir varmi acaba ? Bir cok sorum var ama numaradan ulasicam bir arkdas bir ışık gostericek olan varmi

 14. Merhaba iyi günler, sorum olacaktı.
  Kağıdı yaktıktan sonra küllerini toprağa atsam sorun olur mu?
  Bir de ayini yaparken ışıkların kapalı olması gerekiyor mu?

  1. Esenlikler,

   Toprağa “atmak”tan kastınız tam olarak nedir? Elbette dışarı çıkıp uygun bir şekilde gömebilirsiniz, doğaya geri dönmüş olur kağıdınız. Ancak “atmak” denince en azından benim aklıma daha umarsız bir şekilde kurtulmak geliyor. Ama dediğim şekilde yaparsanız sorun olmayacaktır.

   Ayini yaparken ışıklar da istediğiniz şekilde olabilir, bunun bir önemi yoktur. Daha rahat odaklanırım diyorsanız kapalı olabilir, daha rahat hissederim derseniz açık olabilir; yani tamamen size kalmış.

   1. Atmak derken aslında kurtulmak istediğimi belirtmek istememiştim,
    Sorduğum soru biraz saygısızca oldu sanırım. 😅
    Cevap verdiğiniz için teşekkürler. 😊

    1. Esenlikler,

     Sorun değil. Biz insanız, herkesin her niyetini bilemeyebiliriz ama Tanrılar bilir; yani saygısızlığın yapılmaması gereken makamlar zaten işin özünü biliyor.

     İyi günler.

 15. 1. Sorum eğer satanist olduktan sonra cin musallat veya kötü varlıklar rahatsız edebilirim
  2 Allah nedir

  1. Esenlikler,

   1) Hayır. Zaten Cinler, Tanrılardır. “Musallat” olduğunu söylediğiniz varlıklar, düşmandan gelen “melek”lerdir. Koskoca Tanrıların elbette böyle trollüklerle işi olmaz. Satanist olmadan önce İslam mantığıyla düşünmeyi bırakmalısınız, zira Satanizm başka inançlar ile karışmaz.

   2) Düşmanın yarattığı bir düşünce formu. Yine düşmanın kullandığı bir enerji “çiftliği” (buradaki sığırlar kim oluyor tahmin edin). Adını siz koyun.

   Aklınıza bu seviyede gelebilecek çoğu sorunun cevabı, sitemizde mevcuttur. Elbette aklınıza bir şey takılırsa yine yazmaktan çekinmeyin, ama önce sitemizde konuyu cevaplamış mıyız diye bakmaktan da!

   İyi günler.

 16. merhabalar.

  adanma metninde şeytan’dan şöhret, zenginlik ve sağlık gibi dünyevi zevkler talep edilmesi nasıl karşılanır? adanma metnimde insanları oyalayan büyük medya şirketlerin dizilerinde rol almak, zenginliğe ve şöhrete kavuşmak istediğimi belirtsem durum nasıl karşılanır?

  1. Esenlikler,

   Satanizm’de, insanın kendi çıkarını düşünmesi İbrahimi inançlardaki gibi tuhaf karşılanmaz. Günün sonunda elbette birer bireyiz ve rahat, mutlu ve anlamlı yaşamak isteriz. Bunlar son derece doğal ve insancıl istekler. Dolayısıyla insan ve doğa karşıtı düşman kolektifi böyle bireysellik işaretlerini yok etmeye çalışsa da insanlığın Tanrıları doğal olarak gayet insancıl ve doğaldır. Yani kısaca, içinizde böyle istekler olması utanılacak bir durum değil.

   Ancak elbette, sadece Şeytan’a ruhumuzu adıyoruz diye bir anda elitin eliti, “seçilmiş kişi”, “üst tabaka” gibi şeyler oluyoruz diye bir durum söz konusu değildir. Evet, elbette Şeytan’ın Gerçeğini buldunuz, bu kadar”cık” ihtiyat, akıl ve irade göstermek bile çoğu insanın şu anda yapamayacağı bir şeydir.

   Ama artık Gerçeği biliyorsunuz, daha da sorumlusunuz. Onlar bilmiyor, belki hayatlarında duymadılar bile, nispeten sizden veya bizden daha “masum”lar. Sizin elinizdeyse artık bilgi ve güç var, dolayısıyla da sorumluluk. Bu noktadan sonra bu güç ile ne yapacağınız önemlidir. Kendinizi zengin de, ünlü de, nüfuzlu da yapma gücü ve sorumluluğu kendinize aittir. Tanrılar bize bu yönde kapıyı açıyor, bilgi ve rehberlik sunuyor ve hatta sanmayın ki yalnız bırakıyor, direkt destek bile verebiliyorlar; ancak sıfır emek veya kendini kanıtlama, kendi üzerinde çalışma, kendi ruhunu güçlendirme gibi şeyler olmadan böyle şeylerin bir anda bir insanın kucağına düşmesi olası değildir.

   Doğada ve dolayısıyla Satanizm’de herkes kendi ruhunu kurtarır. Tanrılar bunu bizim için bizim yerimize yapmak değil, bize destek olmak için buradalar. Yani duruma göre destek bekleyebilirsiniz, ama hiçbir sebep yokken bir anda bilmediğiniz bir yerden size tüm mirasını bırakıp vefat eden multimilyoner bir akrabanuz çıkması çok düşük bir ihtimal. 🙂

   İyi günler.

 17. Adanma icin müslümanların ramazan bayramını beklemeliyim. Çünkü sadece o gün rahatsız edilmiyicem ve sabah saatleri yapmak zorundayım.
  İnisiyemde bir sorun olur mu?
  Ve evde yapamazsam dışarıda ormanlık bir alanda yapsam olur mu?

  1. Esenlikler,

   Elbette sorun olmaz, tek mahremiyet edinebildiğiniz günler cidden onlarsa o lanetli günlerde de yapabilirsiniz.

   Ormana gelince; gitmeden iyice yıkanıp temizlenin ve rahatsız edilmeyeceğinize emin olun. Tenha bir yerde yapacaksanız tamam ama siz tam da mumu yakmış, duayı okuyorken birinin sizi görmesi, duyması felaket olur, dikkat edin. Kağıdı ve mumu yakarken yangın çıkarmamaya da dikkat edin, ben olsam 1-2 litrelik su ile giderdim. Adanma kağıdınızı yaktıktan sonra küllerini de hemen oraya gömebilirsiniz, hatta bunun için ufak bir kürek alırsanız işiniz de çok kolay olur. Bir çantaya ihtiyacınız olan her şeyi doldurup ufak bir “yürüyüşe” çıkabilir, eve de adanmış bir Satanist olarak dönebilirsiniz!

   İyi akşamlar ve şimdiden iyi şanslar.

 18. Tanrılarımızdan zengilik tarzı şeyler isteyebiliyor muyuz ve her konuda bize yardımcı oluyorlar mı

  1. Esenlikler,

   Tanrılar bebek bakıcısı değildir, siz de bebek. Makul konularda makul şekillerde yardım bekleyebilirsiniz, ancak unutmayın ki Onların da kendi hayatları ve çok önemli meseleleri var, zamanları da çok kıymetli. O yüzden akılcı isteklerde bulunmanız daha mantıklı olacaktır. Tanrılar istisnai durumlar hariç en iyi rehberlik ve bilgi vererek destek olurlar.

   İyi akşamlar.

 19. Ve bir şey daha söylemek istiyorum youtube da bir program tarzı bir şeyde spirituel satanisti konuk almışlardı ve iki tane koruyucu cini oluyormuş bu doğrumudur acaba

  1. Esenlikler,

   Lütfen böyle programlara gereğinden fazla itimat etmeyin. Koruyucu Demon’lar vardır ve adanan Satanistlere atanır, ve “VIP”lere birden çok Koruyucu Demon atanabiliyor, ama normalde bir tane.

   İyi akşamlar.

   1. Şimdi atandığımız zaman bir tane koruyucu Demon bize mi atanıyor? Yani kişiye özel Koruyucu Demon var?

    1. Esenlikler,

     Şeytan’a adanıldığı zaman evet, kişiye bir Koruyucu Demon atanır. Ancak herkese ayrı bir Demon atanıyor diye bir kural yok. Birçok kişinin Koruyucusu aynıdır. Tanrılar açısından bu yönde bir problem yok, bilinçlerini ve dikkatlerini kolayca bölebilirler.

     İyi günler.

 20. Merhabalar aklıma takılan bir kaç soru sormak istiyorum daha çok kişisel sorular 1 ay kadardır satanizmi araştırıyorum şüpheci bir insanım aklıma takılan bir kaç şey var

  1.Tanrılar ile iletişime geçmekten bahsediyorsunuz siz onları insan gözüyle görüp veya duyabildinizmi ? çünkü bana hala mümkün birşeymiş gibi gözükmüyor

  2.Sitenizde bahsetmiş olduğunuz bir çok insanın yapamadığı şeyleri siz yapabiliyormusun örneğin telekinezi(psi wheel gibi basit şeyler dışında),büyü, astral seyahat gibi

  3.Farklı satanist sitelerinde veya kaynaklarda yahudiler düşmanmış gibi davranılmıyor bu joyofsatan sitesinin sahiplerinin öne sürdüğü birşeymiş gibi düşünülüyor ve sizde bu siteden alıntı ve çeviriler yaptığınız için soruyorum farklı görüş ayrılığımı var yoksa gerçek satanizmin bu olduğunumu savunuyorsunuz ?

  4.Tanrılardan bir isteğiniz gerçekleştimi çok özel birşey değilse bunu söyleyebilirmisiniz?

  1. Esenlikler,

   1. ve 2. sorunuzun cevabı aynı. Bizim bu soruya evet veya hayır cevabı vermemiz bir şeyi değiştirmeyecektir. Evet desek bizden daha gelişmişleri de var, hayır desek de zaten yapabilenleri var. Bu tarz siddhi‘lerin varlığı kesinlikle şaibeli bir konu değildir. Bu yeteneklerin varlığını kanıtlayan bilimsel araştırmalar da var, bu yeteneklere sahip insanları yetiştirip savaş veya istihbarat gibi konularda kullanmak için yapılan hükümet programları da. İlk söylediğime örnekleri sitemizde bulabilirsiniz, ikinci söylediğimiyse CIA’in gizlilikten çıkardığı dökümanlarda ziyadesiyle bulabilirsiniz. Dolayısıyla “inanacak” bir şey yok, bu olgular dünyanın yuvarlak olduğu kadar kesindir. Sezgisel açıdan “kendinizi inandırmakta” zorlanıyorsanız o farklı bir konu. Zaten dediğim gibi, inanacak bir şey olmadığını ve her şeyin kesin olduğunu kabullenip buna göre ruhani ilerlemenizde devam edecek olursanız zamanla bizzat kendinizin yapabildiği şeyleri göreceksiniz.

   3. Satanizm denince birbirinden çok farklı birçok ekol vardır. Bizler Spiritüel Satanist’iz. Şeytan’ı Tanrı olarak tanımayan, sadece sembol olarak gören “Satanist”ler de vardır, Şeytan’ı tanıyıp Onu bizden çok farklı (ve asılsız) şekillerde sunan da. Evet, Spiritüel Satanizm gerçekten de Joy of Satan tarafından öne sürüldü, ancak bunda yanlış bir şey yok. JoS’da sunulan iddialar daha önce görülmemiş şeyler değil, zaten biz kadim Pagan dinlerinin restorasyonuyuz. Söylediğimiz her şey, eski zamanlarda insanların takip ettiği ve bildiği şeylerdir. O yüzden teknik olarak evet, Gerçek Satanizm budur.

   4. Yine 1. ve 2. soruya verdiğim cevaplar gibi bir cevap olacak. Bizim belli yeteneklerimiz olması veya olmaması, Tanrıların bizim ricalarımızı gerçekleştirmesi veya gerçekleştirmemesi sizin hayatınızı etkilemeyecektir. Ruhani farkındalık için Demon çağırıldığında mum alevinin dalgalanması gibi şeyler gerekmiyor; bu sizin algınızda ve zihninizde kökünden bir değişim yaratmayacak. Bu değişim, ancak ruhani pratiklerin kendisiyle olur. Düzenli meditasyon ve yoga asıl aydınlanmayı ve farkındalığı getirir. Elbette Tanrılardan belli istekleri olan ve bu konuda yardım alabilen birçok Satanist var, biz de dahil, ama bu çok özel bir şey değildir. Kendini geliştirmekte ciddi, sebat eden, samimi ve saygılı insanlar Tanrıların gözüne girmekte zorlanmaz; Tanrılar da böyle insanların kendi başlarına halledemeyeceği şeylere el atabilirler. Ancak unutmamak lazım ki Satanizmin asıl amacı, kişinin kendisini Tanrı haline getirmektir. Tanrıların görevi bize rehberlik etmektir, bebek bakıcılığı değil. Bunu da aklımızdan çıkarmamak gerekiyor.

   İyi sabahlar.

 21. İyi günler
  Sitenizdeki yönergelere göre inisiyasyon ritüeli yaptım. Biraz heyecanlıydım kağıda yazdıklarımı okurken sesim titredi. Kağıt yanarken alevde bir anlık parlama hissettim. Sonra yazdıklarımı düşünürken bir satırı okumadığımı fark ettim. Ritüeli bitince içimde şüphe oluştu acaba beceremedim mi diye. Sizce ritüelim kabul olmuşmudur. Tekrar etmem gerekir mi?
  Hepinize sevgiler…

  1. Esenlikler,

   Öncelikle aramıza hoş geldiniz, umarım gelişiminiz ve hayatınız durmadan ileriye ve yukarılara taşınır!

   Sorunuza cevap verecek olursak; yazımızda belirttiğimiz gibi ufak aksaklıklar, samimiyet ve ciddiyet değişmediği sürece önemsizdir. Okumadığınız satır hangisiydi acaba? Çok kritik değilse bir önemi olduğuhnu sanmıyorum. Tabii en kötü ihtimalle yine tekrar edersiniz, endişe etmeyin.

   İyi geceler!

   1. Cevabınız için teşekkürler.
    ”Du’at daki tanrılar” kısmını atladım. Ama cümlenin kalan kısmını okudum.
    O günden bu yana rüyalarım daha berraklaştı. Rüya görürken o an ki hisleri çok net yaşıyorum. Uyandığımda hepsini hatırlıyorum. Bu durum çok hoşuma gitmeye başladı.
    Günlük hayatımda da belirgin değişiklikler oldu. Ruhen çok rahatım. Odaklanma problemim geride kaldı artık bir işe başlayınca hızlı bir şekilde bitiriyorum. Eşim ve çocuğumla daha kaliteli zaman geçiriyorum. Eşimde değişime şaşırdı. Nedenini bilmiyor henüz. Gün içinde şeytana ve koruyucu demonuma dua ettikçe rahatlıyorum. Tanımadığım insanlarla gülümseyerek selamlaşıyorum.
    Yaşadıklarım kısaca böyle.
    İyi ki varsınız.
    Bunu okuyan diğer arkadaşlara tavsiyem. Tüm önyargılarını bırakarak kendilerini hazır hissettiklerinde. Satanizm sürecine başlasınlar. Yaşım 38 keşke daha erken bazı şeylerin farkına varsaydım.
    Hepinize sevgiler

    1. Esenlikler,

     Ufak dil sürçmeleri, samimiyet ve saygı olduğu sürece sonucu değiştirmeyecektir. Aramıza hoş geldiniz.

     Yaşadığınız güzel değişimleri duyduğumuza çok sevindik. Meditasyon ve yoga pratiğinizi de oturtunca bu gibi güzel hisler ve çok daha fazlası daimi olacak ve gittikçe artacaktır. Eşinizi ve çocuğunuzu da etkilemeniz, onların da kendi ruhlarını, dolayısıyla da hayatlarını güzelleştirmeleri işten bile olmayacak gibi görünüyor.

     Elbette Şeytan’a adanıp Satanizme girme, sadece bu yolda yürümeye tamamen hazır insanlar tarafından yapılmalıdır. En önemli faktör hazır ve “adanmış” (inisiyasyon anlamında olmayan adanmışlık!) olmak.

     “Geç” girdiğiniz için üzülmeyin. Şu anki nesillerde neredeyse hiçkimse Satanist bir aileye doğup direkt Gerçeklerle yetiştirilmiyor. İnanın 12 yaşında Gerçeği bulan genç kardeşlerimiz bile “Keşke daha önce bulsaydım.” diyor. Herkes aynı şeyi der. Önemli olan bulmuş olmamız. Ancak Gerçeğe olabildiğince erken dahil olmanın önemini gören bizlerin elinde tek bir şey var – o da bizim yaratacağımız (ya da sizin durumunuzda yarattığınız) neslin yalanlarla vakit kaybetmeden bu şanlı yolda ilerleyip gelişmelerini olabildiğince hızlı, tam ve sağlam bir şekilde mümkün kılmaktır. Bizim mahrum edildiğimiz bu hakkı kendi çocuklarımıza tanıyarak bu istismar, yalan ve kötülük zincirini biz kıracağız!

     İyi akşamlar, yazdığınız için teşekkür ederiz.

    2. Doruk Bey merhaba,
     Ben bu sitedeki bilgileri, yani Joy of Satan kaynağını referans alan, tıpkı sizin gibi bir Satanistim. Serpents of Du’at adındaki Satanist grubun yetkililerinden biriyim, diğer yetkili arkadaşım ise Victoria.
     Grubumuzda 51 yaşında bir Satanist bulunuyor. Biz genç Satanistler olarak, yaşça bizden büyük Satanistlerin aramızda bulunmasından ve deneyimlerini paylaşmasından inanılmaz mutluluk duyuyoruz.
     Şu anda birbirimizle Whatsapp ve Telegram uygulamaları üzerinden kontak kuruyoruz. Bu uygulamalar üzerindeki gruplarımıza katılmanızı çok isteriz.
     Eğer bu sizin için uygunsa, instagram.com/serpentsofduat veya instagram.com/whytrashturkey adreslerinden biriyle “Beni Dualitenin Işık Cephesi yönlendirdi.” diyerek irtibata geçebilirsiniz.

     Esenlikler dileriz.

 22. Efendim iyi günler
  Birkaç sorum olacak ;

  İlk olarak ben lunarkinezi ile uğraşıyorum yani negatif enerji ile bu benim tanrıları kızdırma mi yada onlarla bagimin kopmasını tetikler mi ?

  İkincisi ise tüm tanrılar ile bilgileri nereden bulabilirim

  Üçüncü olarak adanma rituelinde kan ile imzada kastettiğimiz şey sadece kanı kağıda akitmakmi

  Dördüncü ve son olarak biz bu mükemmel bilgilere ulaştığımızda diğer insanlarlada bunları paylaşmamiz ve onlarında arındırmak iz tanrıların bizden istediği şeylerden mi bonus olarak bişe daha sorcam tanrılar bize demonlar ile görev veriyor mu (bu biraz fantastik oldu ama neyse)

  1. Esenlikler,

   Sorularınızı sırasıyla cevaplayacağım.

   1) “Lunarkinezi” konusundaki cevabımı sizin öbür yorumunuza yazdım, o yazının yorumlarından bakabilirsiniz.

   2) Buradan.

   3) Yani isminizi yazacaksınız. Bunu ister kalemin ucunu kanınıza hafifçe sürüp o şekilde yazarak yapın, isterseniz de normal yazıp sonrasında bir damla damlatarak. Önemli olan kimliğinizi temsil eden kanın yine sizi temsil eden isminisle bir arada olması. Tabii çok kanatmayın kendinizi, bir damla bile yeter. Olay kan akıtmak değil, vahşi insanlar değiliz.

   4) Başka bazı yazılarımızda da belirttiğimiz gibi; Satanizmi ve gerçek ruhani bilgileri yaymak için çalışmak da Tanrılara hizmet olarak sayılabilir, evet. Ancak kesinlikle güvende olduğunuza emin olun, ihtiyatsız bir şekilde güvenilmez insanlarla hiçbir şey paylaşmayın. Ve daha da direkt, etkili ve aslında elzem bir hizmet ise Ters Tevrat Ayinleri yapmaktır. Ve evet, Tanrılar bizi gerek apaçık dikteler yoluyla (eğer astral duyularımız o seviyedeyse), gerekse de biz fark edelim ya da etmeyelim nazikçe yönlendirerek yapmamızı istedikleri, bizim ve insanlığın işine yarayacak şeylere yönlendirebilirler. Tanrılar bizim rehberlerimiz, öğretmenlerimiz ve dostlarımız sonuçta.

   İyi geceler.

 23. Merhabalar ben aynen burada yazılmış olduğu gibi tekrarlıyorum ritueli fakat bir sonuç alabilmiş degilim sorun nerede acaba

  1. Esenlikler,

   Öncelikle aramıza hoş geldiniz, gelişiminizin ve yükselmenizin sonsuz olmasını dilerim. Ancak “sonuç almak”tan kastınız nedir acaba? Ritüeli yapınca özellikle ne olmasını bekliyordunuz? Daha önce de belirttiğimiz gibi, ritüel sırasında Tanrıların ve Şeytan’ın enerjisini ve varlığını hissedebilirsiniz de, hissetmeyebilirsiniz de. Bu, kesinlikle ritüelin “tutup tutmadığına” dair bir işaret değildir. Samimiyet, saygı ve bilinçle bu ritüeli uygulayan her Centil artık adanmış bir Satanist olacaktır.

   İyi günler.

   1. Öncelikle şunu belirtmek isterim ben şeytan babanın davetime icabet etmesini bekliyordum adanma rituelini gerçekleştirdim evet ben bir demon çagirmak istemistim sonucta sorularım var ve onunla konuşmak istiyorum öğrenmek kendimi geliştirmek istiyorum ritüeli sürekli tekrarlamak sonuç verir mi ? acaba… şeytanin bilgeligi edinmek istedigim bilgi birikimi sormak istedigim sorular büyü ile ilgilenmek istiyorum bir rehber edinmek ve benzeri sonuç olarak bu ritueli surekli tekrarlamak kafi midir rehberlik istiyorumevet a dandim sonucta

    1. Esenlikler,

     Hayır. Şeytan’a adanma ritüeli ömürde bir kez yapılır. Bu ritüeli tekrar tekrar yapmamalısınız. Amacı Demon çağırma değil, Tanrılara bağlılığınızı ve tarafınızı göstermektir. Dediğim gibi, bu ritüelin amacı Demon çağırma değildir ve dolayısıyla Şeytan veya başka herhangi bir Tanrının o an gelip sorularınızı yanıtlandırması da değildir. Ancak genellikle Şeytan Baba, yeni adanan Satanistlere varlığını hissettirir. Tabii istisnalar oluyor. Ancak her halükarda, bu sizin astral duyularınızın henüz açık olmadığından ötürü de olabilir. Tanrılarla çift yönlü iletişim kurabilmek istiyorsanız bunun için psişik duyularınızı açmanız gerekiyor, yoksa Onlar sizin isteklerinizi duysa, hatta size gelse bile siz Onları algılayamazsınız. Tabii sorularınıza cevap almak için ille de algılamanıza gerek yok, zira Tanrılar bize sadece yüzyüze konuşma dışında pek çok farklı şekilde destek olur ve ilham verir. Sitemizde Tanrılarla ilgili birçok bilgi var, nasıl Demon çağrılacağıyla ilgili de. Buralara bakabilirsiniz.

     İyi günler.

 24. Benim sıram da bugüneymiş 😀 Öncelikle sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kendimi tamamlanmış hissediyorum. Fakat bir sorum var: Belirtilen renklerde mum bulamadım ve beyaz mum kullandım. Bunda herhangi bir sorun olur mu?

  1. Esenlikler,

   Aramıza hoş geldiniz, sizi tebrik ediyorum. Ruhani mükemmellik ve dünyayı kurtarma yolunda ilk adımınızı atmış bulunuyorsunuz, başarılarınızın devamını dilerim.

   Sorunza gelince. Gerçekten başka renkte mum bulmanız mümkün olmadıysa bunun çok bir önemi yoktur, sadece bir mum renginden ötürü Tanrılar elbette sizi geri çevirecek varlıklar değillerdir. Bu mum rengi önerileri, bu renkte mum bulabilme imkanı olan insanlar içindir. Yoksa elinizde ne imkan varsa onunla yapabilirsiniz elbette.

   İyi geceler!

  1. Esenlikler,

   İnanılmaz istisnai durumlar hariç mumsuz yapmamak en iyisidir. Şeytan ve Tanrılar elbette insanların kişisel şartlarını anlar ve bu yüzden elde edip kullanabildiğimiz malzemelerle yapmamızı yeterli görürler, mum rengi siyah değil diye birini çevirecek kadar despot varlıklar değiller. Ancak hiç mum yakamayacak durumda olduğunuzu da hiç zannetmiyorum açıkçası. Tütsüye gelince, zaten yazıda tütsüden hiç bahsetmedik, tütsü olması gerektiğini nereden çıkardınız ki? Tütsü isterseniz kullanın ama böyle bir gereksinim yok açıkçası.

   İyi akşamlar.

   1. kardeşim Gothildawn isimli youtube kanalındaki bi kız kardeşimiz tütsü mum yakmamızı söylüyor aklımı kurcaladı acıkcası 2 tane siyah mum yakacagım dediklerinizi yapacagım cevap verdiginiz için teşekkür ederim

    1. Esenlikler,

     Kim olduğunu bilmiyordum, sizin bahsetmenizle biraz inceledim. Sonuçları sizinle paylaşayım. Lütfen birilerine “kardeşimiz” demeden önce iki kez düşünün. Kendine Satanist diyen herkes bizden değildir, hatta bazen Satanist bile olmayabiliyorlar. Bu kişi gördüğüm kadarıyla Satanizm ile alakası bile olmayan kitapları övüyor, ve bir videosunda da Şeytan’a küfür niteliğinde olan çift çemberli ve uçlarında İbranice harfler bulunan pentagram’ı kullanmış. Kısaca bizden değildir. Bu kişilerin dedikleri kendilerini ve takipçilerini bağlar, bizim sunduğumuz bilgiler Spiritüel Satanizmi ilgilendirir. Her (sözde veya gerçekte) “Satanik” oluşum, inanç, doktrin, ekol veya grup aynı idealleri takip etmiyor, hatta neredeyse hepsi birçok konuda çelişiyor veya ayrışıyor. Bu da buna bir örnektir. O insanlar istedikleri inancı yaşamakta özgürler, ama burada konu Spiritüel Satanizm’dir ve diğerlerinin adanma ayini bizimkine bazen yüzeysel olarak benzese de kritik açılardan farklı ve dolayısıyla bizim için geçersiz olabiliyor, o yüzden ikisini aynı anda takip etmek hata olacaktır. Zaten gördüğüm kadarıyla bu insan da “Satanist” olduğunu söylüyor, Spiritüel Satanist değil. Dolayısıyla söylediklerinin kendi veya bizim açımızdan bir sıkıntısı yoktur, bizden olmayanlar uygulamakta serbest. Ancak şu da var ki bizden olanların İsatapar kitaplarının övülüp Tanrılara küfürlü semboller kullanılmasını onaylamaması gerekir.

     İyi günler.

 25. Adımızı yazacağımız yere sadece ismimizi mi yazıcaz ; yoksa soyadımızı da yazmaya gerek var mı?

   1. ben sadece adımı yazdım sıkıntı olur muu ?
    Ve ayini yaparken kağıt tek seferde yanmadı birkaç kez ateşe vermem gerekti yine de kabul etmiş midir ? ve babamıza dua ederken nasıl dua edilmeli ?

    1. Esenlikler,

     Neden sadece adınızı yazdınız? Talimatlar oldukça açık, ki tam isminizi yazmanız gerektiğinin de altını çiziyoruz. O kısmını takip etmediyseniz diğer kısımlarını doğru yaptığınıza ne kadar eminsiniz?
     Bir tek isim konusunda hata yaptıysanız sorun olacağını sanmam ama başka konularda da hata yaptıysanız tekrar ve ciddiyetli bir şekilde yapmanızı öneririm.
     Kağıdın tek seferde yanmaması da sizin suçunuz değil, merak etmeyin. Şeytan’a ve Tanrılara dua ederken Onlara yönelik konuşmanız yeterlidir, özellikle güzelleme yapmanıza gerek yok.

     İyi geceler.

     1. 1. Diğer kısımları doğru yaptığıma eminim ama tekrar yapmalı mıyım sizce ?

      2. Bir başka sitede dua etmeden önce “ın nomine magni dei satanus” ettikten sonra da “ave satanus amen” denmesi gerektiğini görmüştüm ve ben de öyle yapıyorum peki bu sözlerin anlamı nedir ve dua da söylenmeli midir ?

     2. Esenlikler,

      1) O zaman tekrar yapmanıza gerek olacağını sanmam, ama lütfen Tanrılara ayinler gibi önemli şeyleri yaparken bundan sonra talimatları dikkatli okuyun.

      2) “Amen” ağzımıza yakışan bir kelime mi olur sizce? Aum’dan bozma, Hristiyanların kullandığı içi boş ve zararlı bir kelimedir. Bu tarz ipsiz sapsız, kaynaksız, desteksiz sallama adetleri belirli şeylere inanan belirli güruhlar empoze etmeye çalışıyor. Ancak iddialarında sıfır kaynak ve sıfır mantık olduğu için genellikle havada kalıyor. Bununla birlikte “Satanus”un da tarihsel bir kullanımı olduğu söylenemez, SATANAS ise öyle değildir. Kısaca, Lucifer’ı Satan-Lucifer değil, Christos-Lucifer olanların iddialarını dikkate almanıza gerek yok, zira bu iddiaların hepsinin içi boştur.

      İyi geceler.

 26. Merhaba, adanma ayinini yaparken bazı terslikler yaşadım. Bende dikkat dağınıklığı ve okb var, duayı okurken aklıma başka düşünceler geldi ve biraz dikkatim dağıldı. Kağıdı yakarken de tamamen yanmadı ve tekra yakayım derken mumu söndürdüm, mumu tekrar yaparken de küller etrafa saçıldı ama küllerin büyük çoğunluğunu yapıp pencereden saçtım. Adanma ayinim kabul olmuşmudur yoksa yeniden yapmama gerek var mı? içime bir şüpe düştü çünki

  1. Esenlikler,

   Samimi ve saygılı olduğunuz sürece böyle küçük talihsizliklerin çok önemi yok, Tanrılar için böyle konularda önemli olan niyettir. Bununla birlikte gerçekten içinize sinmiyorsa tekrar yapabilirsiniz, ama anlattığınız kadarından bir sorun olduğunu da düşünmedim açıkçası. Aramıza şimdiden hoş geldiniz.
   Tanrıların bilgeliğiyle dikkat dağınıklığınızı da çözebilmenizi dilerim.

   İyi günler.

 27. MERHABA
  BİZ ARKADAŞIM İLE GECE YAPTIK Bİ FARKLILIK HİSSEDİYORUZ MUTLUYUZ ENERJİĞİZ FAKAT SORMAK İSTEDİĞİMİZ BİR KAÇ ŞEY VAR BİR E MAİL ADRESİ VERİRMİSİNİZ BİZE
  İYİ GÜNLER.

  1. Esenlikler,

   Sitemizdeki iletişişm formundan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Özel olmayan konuları başkalarının da faydalanması için yorumlardan da yazabilirsiniz.
   Ve, aramıza hoş geldiniz. Ebediyete, kutsiyete ve mükemmelliğe attığınız bu ilk adım için sizi tebrik ederim.

   İyi günler.

 28. Adanma ayinini yaparken ismimizi yazıyoruz,İleriki zamanlarda ismimizi değiştirecek olursak tekrar adanma ayiniyapmamız gerekir mi?

  1. Esenlikler,

   Güzel soru, ama hayır. Eğer ki yaptıktan bir hafta sonra isminizi değiştirmeyi falan düşünüyorduysanız aklınızdaki yeni isminizle yapmanız daha iyi olur tabii; ama yıllar sonra gelişen olaylardan ötürü ayini tekrarlamaya gerek olmayacaktır.

   İyi geceler.

 29. sahte “tanrı” Allah ve düzmece peygamberi Muhammed de senin ayakların altında titresin var fakat sahte olan şeyi neden dile getiriyoruzki ayrıca allahın a sını büyük yazmışsınız küçük yazabilirmisiniz rica etsem

  1. Esenlikler,

   Özel isim. Yani kendiniz isterseniz allah, hatta isterseniz all*h diye yazın. 😄
   Ama yazıda bulunduğu için dilbilgisine uymasının önemli olduğunu düşünüyorum. Yani tabii sevmiyoruz ama teknik açıdan özel isim olduğu için ilk harfini büyük yazıyoruz.

   Olmayan bir şeyin birinin ayakları altında titremesi de mümkün değil tabii, bu da doğru. Ama bu ritüelin amaçlarından birisi de ömrümüz boyu bizim boynumuza tasma, kalbimize kanca, beynimize zincir olmuş bu ideolojileri artık psikolojik olarak bulundukları mihenk taşından indirip ayaklar altına almak ve çiğnemektir. Yani bu ifadeler, katartik etki taşımaları açısından önemlidir. Yoksa evet, elbette, sitemizi biraz okuyan herkes Sübyancı Muhammed’in, Ayyaş Haham Yeşua’nın kişi olarak asla var olmadığını bilir. Ama yine de psikolojik rahatlama ve özgürleşme için bunun önemli olduğunu düşünüyorum.

   İyi sabahlar.

 30. Benim mumlarla ilgili bir sorum olucaktı cevaplarsanız çok sevirinirim Ayinde kullandığımız mumları kafamıza göre mi diziceğiz yoksa bir kuralı var mı ?

  1. Esenlikler,

   Eğer mumları enerjiyle yüklediyseniz ve gerçek anlamda bir kullanımları olacaksa belirli bir düzene göre dizmek faydalı olabilir. Ama zaten bunu yapacak seviyede olan kişi neyi nasıl yapması gerektiğini bilir. Onun dışında, normal ayinde olduğu gibi sembolik bir amaçla mum kullanıyorsanız nasıl isterseniz öyle dizin. Her Tanrının rengine göre de dizebilirsiniz çok isterseniz.

 31. Tekrar Satanist olmak istiyorum, koruyucu demonum sayesinde istiyor gibiyim. Tekrar adanmam gerekir mi?

  1. Esenlikler,

   Değişir. “İlk” adanmanız düzgündüyse gerekmez, ama Tanrılara iradenizi belirten ve gerekliyse (ki herhalde öyle) özür dilediğiniz bir ayin düzenleyebilirsiniz. Yok, ilk adanma ayininizde de gerek dua, gerek uygulama yönünden hata varsa siz en iyisi adanmayı ilk kez düzgünce bir yapın.

   Bir adanma duasında neler olması gerektiği yazımızda mevcut, bakabilirsiniz.

   İyi günler.

   1. İlk adanmam discord sunucusu varken yapıldı. Adanmamla beraber koruyucu saygı değer demonumu fark ettim. Şimdi de telepatik olarak fark ediyorum.
    Yani adanma tekrarına gerek yok.
    Esen kalın, Hail Satan!

     1. Esenlikler,

      Bilmiyorum, ne yaptığınızı ve kullandığınız duayı tamamen sunmadınız. Detayları bilmeden o ya da bu yönde bir şey diyemem.

      İyi günler.

     2. Esenlikler. Şimdi son kez ve yeniden dönüyorum. Adanmamı buraya göre doğru yapmıştım.

 32. Marina Abramovic Satanist mi? Demonlar edebiyat,sinema, sanat vb alanlarda büyük ün yapmış gizli Satanistlerinin kimliğini açıklayabilir mi? Demonlar oyuncu seçmelerinde “öne çıkarmak, fark edilmek” gibi konularda yardımcı olabilir mi? Rolün kazanılmasına yardımcı olabilir mi? Hollywood, Yahudi endüstrisi olduğu için o zaman medyatik ünlü hiç Satanist yok mu? Demonlar büyük şirketlerin oyuncusu olmayı sağlayabilir mi? Yoksa Yahudi endüstirisi oldukları için yardım etmemeyi mi tercih ederler?

  1. Esenlikler,

   Marina Abramovic Satanist değil, tam tersi iğrenç bir Yahudidir. Sözüm ona Satanist ayinleri tam olarak Yahudilerin Satanizm tablosudur – kanlı, dejenere, aptalca, işe yaramaz, grotesk. Gerçek Satanizm ile tamamen alakasız.

   “Gizli Satanist” olan güçlü insanlar vardır, ancak bunları öğrenmek için de tahminimce yine benzer şekilde üst profil ve güvenilir olmak gerekir.
   Tanrılar, uygun gördükleri kişilere bu konularda yardım edebilirler.

   Film endüstrisine gelince, hala Centil yıldızlar var. Ancak Yahudilere peşkeş çekmeden ne kadar ilerlenebileceği de muğlaktır.

   İyi günler.

 33. Adanma ayinini gerçekleştirdim elimden geldiği en iyi sekilde peki tanrılarla veya şeytanla nasıl iletişime geçeceğim ayinimin kabul olduğunu nasıl anlayabilirim

  1. Esenlikler,

   Lütfen siteyi daha fazla okuyun. Tanrılarla iletişim hakkında buradan bilgi alabilirsiniz, ama Demon’larla alakalı tüm bölümleri okumanız yeterlidir.

   Adanmanızın “kabul olmasına” gelince. Samimi, saygılı ve ciddi bir şekilde yapan her Centilin adanması “kabul olur”, bunda başka bir şart yoktur.

   İyi geceler.

 34. Rihanna Satanist mi? Bir yazınızda Rihanna Umbrella şarkısının Şeytana yazdığını yorumlamıştı biri. Daha önce bende duymustum hatta “sonsuza kadar yemin ettim” derken adanmadan mı bahsediyor bilmiyorum. Araştırdığıma göre Rain Man Şeytanla özdeşleştiriliyor. Şeytanın hava olaylarına etkisi var mı? Daha doğrusu “yağmurla” bir ilgisi? Birkaç yıl önce pagan whatsapp grubunda tanıstıgım kisilerde Rihanna hayranı olup Seytana adandıklarını söylemişlerdi.

  Hatta Rihanna 2012 de göğsünün altına Tanrıça İsis’in dövmesini yapmıştı. Bildiğim kadarıyla İsis Antik Mısırda önemli bir yere sahipti. Rihanna Şeytana ve onun krallığı olan Antik Mısıra olan saygısını mı gösteriyor?

  https://mobile.twitter.com/rihanna/status/244932353800167424

  1. Esenlikler,

   Hayır, Rihanna Satanist falan değil. O ya da bu ünlünün bu çağda Satanist olması olasılıksız bir şeydir. Tam aksine, bu tarz ünlülerin çoğu, Yahudi kontrolündeki bu dünyada o pozisyonlara gelmek için elbette Yahudi programlarına bağlı olmak zorunda. Bizim Tanrı/Tanrıça isimlerimizi, sembollerimizi kullanmaları, sadece göz boyamadan ibarettir.

   İyi günler.

   1. Nasıl Satanist değil ya biz Rihanna ve diğer ünlülerle ölüm sonrası beraber olmak için ruhumuzu adadık. Boş yere mi ruhumuzdan olduk yani? Şimdi bana diyebilirsin zorunda değilsin istersen satanist olma ama satanist olarak yaşamasam bile ölünce ruhum şeytana gidecek. Adanmayı iptal etmek gibi bir seçeneğin olduğunu sanmıyorum. 16 yaşında idollerim için böyle bir fedakarlık yapmışken biri gelmiş bana “onlar” satanist değil diyor. Şaka mı bu??

    1. Esenlikler,

     Eğer ciddiyseniz hiç komik değil, şakaysa daha da komik değil. Biz hiçbir zaman o ya da bu ünlü Satanist demedik; tam aksine dünyadaki görünen gücün çoğunu yahudilerin ellerinde tuttuğunu ve sıradan birinin iktidar, güç, şöhret, zenginlik gibi şeyler kazanmak için genelde yahudilere peşkeş çekmeleri gerektiğini sürekli ve altını çizerek söylüyoruz. Eğer bahsettiğiniz gibi tuhaf fikirlere vardıysanız bu sizin bileceğiniz iş.

     Onun dışında, size ciddi ciddi cevap vermeme karşın adanma yaptığınıza inanmıyorum. Adanmanın ne olmadığını [“ruhumuzdan olmak”, “ölünce ruhumuzun Şeytan’a gitmesi” (ki Satanizm’in nihai amacı asla ölmemektir, herkes bunu hemen başaramasa da), vesaire] çok güzel özetlemişsiniz, ama ne olduğu hakkında bir fikriniz yok gibi. Ya aşırı şevkle, düzgünce okumadan alelacele bir şeyler yapmaya çalıştınız, ya da yorumlarınızla bizi deniyorsunuz. Her iki halükarda da bu denli bir bilgisizlikle yapılan adanmaların geçerli olmayacağını belirteyim. Lütfen sitemizi düzgünce okuyun, sonra hala Satanizm’in size göre olduğuna karar verirseniz aramıza katılırsınız.

     İyi akşamlar.

     1. O dönemler çok karşıma çıkıyordu şöhretli kişilerin klip analizleri, şeytani mesajları vs banada sempatik geldi bir süre sonra adandım. Gayet de düzgün bir adanma yaptım. Üstelik 2 haftalık bir adanmam yok. 6 yıl oldu o ritüeli yapalı. Kanımı da akıttım, kağıda da yaktım. Yani geçersiz olduğunu ya da “geri dönüş” olduğunu hiç sanmıyorum çünkü ben o kağıdı yakınca dönülmez bir yola girdiğimi biliyordum. Bambaşka enerji frekansına girdikten sonra eskiye dönmek bu kadar kolay mı? Ne yani siz ölünce Duat/Orion’a yani Seytana gitmeyecek misiniz? Tanrı olmakmış. Ne farkeder? Ben şeytan ruhumuzu emecek demedim ölünce ona gidecez işte.

     2. Esenlikler,

      6 yıl önce adandıysanız ve İngilizce bilmiyorsanız (bilmediğinizi tahmin ediyorum, çünkü o “klip analizleri”, “şeytani mesajlar” gibi internetin çöplüğü denebilecek içerikleri daha çok avam Türk YouTuber’lar falan yapıyor, yapan yabancılar çok alaya alınıyor) zaten adanmanızın büyük ihtimalle geçerli olmadığını söyleyeyim. O zamanlar internette fazla güvenilir bir Türkçe kaynak yoktu. O zamanlar olan Türkçe sitelerde anlatılan Satanizm’in Spiritüel Satanizm (veya herhangi bir tür Satanizm), sunulan adanma ritüelinin ve özellikle duasının da yine gerçek bir Satanik adanmayla pek bir alakası yoktu. Ama kullandığınız kaynak hala duruyorsa lütfen paylaşın. Ve tabii, Joy of Satan’ın kendisini kullandıysanız (ama Google Translate falan yine önermem) ona lafım yok.

      Ama bir yandan da, 6 yıldır Satanist’seniz sadece adanıp bıraktınız gibi bir şey mi? Bu anlattıklarım gerçekten temel ve hiç şaşırılmaması gereken bilgiler. Yukarıdaki paragrafta çok fazla varsayımda bulundum ve çoğu tutabilir de, çoğu yanlış da çıkabilir. Ama her halükarda Satanizm’in özü bilgilenmek, ilerlemek ve gelişmektir. Gerek ruhani, gerek entelektüel, gerek fiziksel olarak. 6 yıldır Satanist olan birinin ziyadesiyle bilmesi gereken konular bunlar, hatta işin içinde 6 aydır bile bulunmayan çoğu kimse bilir.

      Onun dışında, şahsen ölümü asla düşünmediğimi ve ihtimal dahilinde bulundurmadığımı belirtmeliyim. Elbette bunu “Bakın bakın, Satan’s Peacock Tanrı olduğunu iddia ediyor!” gibi yorumlamayın, buna yakın bile değilim. Ölümsüz de. Henüz. Ama bu emin yolda emin adımlarla yürüyorum ve kendime bakıyorum, “sıradan” bir insan bile olsam ömrümün tükenmesine yarım asırdan daha fazla var. Ben bu süreyi yoğun ruhani gelişim ve muharebe ile geçireceğim. Benden çok daha önde kardeşlerimiz de var, bu ulu yola yeni girmiş kardeşlerimiz de. Ve evet, Magnum Opus’u tamamlamak bazen ömürler de sürebiliyor, ama her halükarda çalışan bunun meyvelerini tadacaktır. Dünya kurtulduktan sonra gelecek olağanüstü (ve ruhani) teknolojiler ve kadim bilgeliğin tüm insanlığa açık olacağından ötürü ruhani ilerlemenin daha da kolaylaşacağını düşünürsek; bence biz ve bizden sonraki nesilden birçok ölümsüz insan çıkacaktır. Sonraki nesillerden daha da fazla. Ve genel olarak Satanist’lerin, sanki İslami budalalarmış gibi “Ölümü düşün”melerine çok gerek olduğunu düşünmüyorum. Elbette çalışmak, bir şeyler başarmak, ilerlemek açısından zamanımızın (sınırsız yapmadığımız sürece) sınırlı olduğunun bilincinde olup bunun verdiği ciddiyetle ilerlemek önemli ve faydalı, ama insanın kendini sürekli “ölecekmiş” gibi görmesi bambaşka ve katılmadığım bir olgu. “Tanrı olmak” ise çok şey “fark eder”. Zaten Spiritüel Satanizm’in nihai amacı, tepe noktası ve Şeytan’ın bizi olmamız için tasarladığı şey. Nietzsche’nin üst insanı. Ömrü biten Satanist’ler de olabilir gayet tabii, ve ben de bunların arasında olabilirim, bu sorun değil; ama Du’at’a gittikten sonra bile orada ebediyen kalmayacağız ki. Yani işimiz bu dünyada, bu dünyanın ötesini düşünmeden önce ayaklarımız sağlam yere basmalı ve dünya üzerinde çalışmalıyız.

      Neyse, bu konuyu geçelim. Adanma geri çevrilemez bir şey değil. Şeytan ve Tanrılar, Kendilerini istemeyen kişinin hayatından çıkarlar… Tamamen. Şeytan’ın kimseye Kendini zorla kabul ettirme derdi yoktur ki bu yoldan çıkış olmasın, değil mi? Bu yoldan geri dönüş, sadece olmasını istemeyenler için yoktur.
      Ha ama tabii size Satanist olmayın, kesinlikle Satanist değilsiniz, olamazsınız gibi şeyler demiyorum. Yaptığınız adanma ritüelinin büyük ihtimalle o zamanlar internette dolaşan “hatalı sürüm”lerden biri olduğunu (ve evet, bunlar geçersizdir) söylüyorum; ve hadi gerçekten samimi ve teknik açıdan doğru bir şekilde adanma yaptınızsa bile neye girdiğinizi bilmeden yapmışsınız ve 6 yıl boyunca öğrenmemeniz de çok iç açıcı görünmüyor diyorum.

      Kısaca o zamanlar kullandığınız kaynağa hala ulaşabiliyorsanız ulaşın, sitemizdeki adanma ritüeliyle karşılaştırın; onda sorun varsa zaten adanma ritüelini sitemizdeki uygun şekliyle tekrarlamanız lazım. Sorun yoksa bile bu tarz konularda kendinizi lütfen eğitin, çünkü anlattığınız fevrilikte verilen bir kararı Şeytan ne kadar kabul etmiştir bilemiyorum. Cidden ruhunuzu Şeytan’a “””Rihanna da adamış””” diye adadıysanız buna samimi, üzerinde düşünülmüş veya eğitimli bir sebep denemez. Bu konuları iyice düşünüp kararınızı ona göre verin.

      İyi geceler.

 35. Merhaba ben satanist olmak
  istiyorum ama bir türlú şartlar izin vermiyor yani ufak bir yerde yaşıyorum ve okula gidiyorum her gün ibadet edemezsek satanizmden çıkmış olurmuyuz birde demonlar tarafından her türlü kötülükten korunurmuyuz teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Satanizm’de “ibadet” yoktur. Satanist olmak istiyorsanız öncelikle öğrenmeniz gereken birçok şey var. Sitemizi daha detaylıca okumanızı, bilgilenmenizi öneriyorum. Bu sorularınızın cevabı sitemizde mevcut, bu ve benzeri konuları kendiniz cevaplayabilecek konuma geldiğinizde, bence Satanizm’in sizin için doğru din olup olmadığını da çok daha eğitimli ve emin bir şekilde cevaplayabilirsiniz. Ondan sonra halâ yardıma ihtiyaç duyduğunuz konular olursa lütfen yine yazın.

   İyi geceler.

 36. Merhaba, siyah mum sadece internetten kokulu olarak bulabildim. Maun kokulu bir mum kullanmamızın sakıncası olur mu bu ayin esnasında ? veya beyaz mum alıp eritip siyah boyayla yapmamız uygun olur mu ?

   1. Geri dönüşünüz ve tavsiyeniz için teşekkürler. İleriki zamanlarda bu siteyi kullanacağım ancak siz yanıt vermeden önce dışarıda rastladığım için bahsettiğim maun kokulu mumu satın almış bulundum (hem de 18’li :). ) Kullanmam bir olumsuzluk yaratır mı? Gerek bu ayinde gerek gelecekte yapılacak davetlerde vs. Davetlerde yanlış hatırlamıyorsam kokulu kullanmak hoş olmayabiliyormuş fakat bu ayin esnasında bir davetten ziyade adanma söz konusu olduğu için sormak istedim.

    Teşekkürler.

    1. Esenlikler,

     Kokulu şeyler kullanmanın hoş olmayabilecek olması, kokunun iyi mi kötü mü, kaliteli mi yoksa itici mi olduğuna bağlıdır. Şahsen adanma ayininde kokulu mum kullanmayı çok mantıklı bulmuyorum (biraz dikkat dağıtıcı olabilir). O yüzden size birkaç seçenek sunayım:

     Bu mumları kullanmak istiyorsanız önceden bir tanesini yakıp kokusuna bakın. Hoş bir kokusu varsa kullanmaktan çekinmeyin.

     Bu olmazsa kırmızı veya saks mavisi başka bir mum da bulup kullanabilirsiniz.

     Hiç olmadı, 20-30 liraya kıyıp verdiğim siteden siyah bir mum sipariş edebilirsiniz. Büyük ihtimalle bir kullanımda bitmez, bu tarz mumlar da birçok kere kullanılabilecektir.

     İyi geceler.

 37. Uzun zamandır düşünüyordum sürekli gerçek olduğuna inanmadığım bir dine bağlıydım hemde herkes gibi aile büyükleri yüzünden ama ben kendimi o dine ait hissetmiyordum ve sürekli şüpheciydim hatta gerçek olduğunu bile düşünmüyordum . Bende birkaç aydır kendime uygun bir “gerçeklik” arıyordum sadece ibadet istemeyen herşeyi insanlardan bekleyip karşılığında hiçbirşey vaadetmeyen sadece yazılı bir kağıtta bahsi geçen “cennet” adlı ölümden sonra sonsuz güzellik içinde yaşayacağımız şaçmalığa açıkçası inanmıyordum . Sonra spiritüel satanizm ile tanıştım ve orada bahsi gecen tüm bilgilerin (kendimce) gerçek olduğuna inandım . Başlarda tereddüt ettim gibi acaba doğru falanmı gibi ama sonrasında düzgün bir arayış içinde olan her insan gibi gerçek bilgilere ulaştığımda aradığım gerçekliğin bu olduğuna inandım ve adanmak istedim . Herneyse, dün bir alışveriş merkezine gittim ; ritüelde adı geçen siyah mumları almaya ama bulamadım . Sadece beyaz mumları bulabildim ve onları aldım eve gittiğimde ise 5 beyaz mumu eritip içlerine biraz siyah mürekkep damlattım ve tekrar dondurdum böylece siyah mum elde etmiş oldum . Mumları hazırlamıştım ama henüz müsait bir vakit değildi çünkü ailemle yaşıyordum ve uyumalarını bekledim . Gece 1-2 gibi duşa girdim ve sonra biraz dinlenip ne yapmam gerektiğini gözden geçirdim . Saat 3:30 civarları en iyi zamandı ve önceden hazırladığım siyah kıyafetleri giyinip mumları önüme dizerek yaktım , sonrasında sol işaret parmağımı sterilize edtiğim iğneyle delip küçük bir cam kasenin içine bir kaç damla akıttım ve hazırda beklettim . Sonrası biraz farklı gelişti 😀 yakalanma korkusu yoktu çünkü herkes uyuyordu sonra elime aldığım temiz kağıda yazı yazacaktım ama gerçekten 1 yıldan fazla kullandığım kalemimin kapağını açtığımda patlamıştı , hiç böyle bişey yaşamamıştım o kalemle sanki o gece kasıtlı olarak patlamış gibi , sanki şey gibi oldu filmlerdeki gibi yapmaman için bir işaret gelirya 😂 herneyse yılmadım ve aksine patlak kalemle biraz kağıda saçılmış olsada yazmaya devam ettim .
  İşin ilginç kısmı üstümde hiç korku yoktu sadece daha önce yapmadığım birşeyi yapıyordum ya onun heyecanı vardı biraz . Sonra yazmaya başladım patlak dolma kalemimle ; ve biraz ilerledikçe birden kalbim çıkacakmış gibi atmaya başladı ama nasıl bir atış hani astral seyehate çıkarken insanların anlattığı kalp atışı varya aynı onun gibi , ve birden vücudum hafifledi sanki buzamana kadar islamı zorla içimde taşıyomuşum ve bu yazıyı yazarken birden içimden çıktı ve gitti sonrasında çok hafiflemiş hissetmek gibi. Ama hafiflemiş olmama rağmen kalbim çok hızlı atıyordu ama korkudan değil farklı bir histen 😀 herneyse bir iki dakka durdum ve kendimi motive ettim hiç birşeyin olmadığını ve bunu kendi inandığım şeyi kendi rızamla yaptığımı söyledim. Sonrasında yavaşladı kalp atışım ve yazmayı bitirdim en son altına da cam kavonoza koyduğum kanı diğer kalemimle alıp ismimi yazdım . En son herşeyi yazdıktan sonra sesli okumak kaldı ve elime alıp sesli okumaya başladım ve birden okurken aynı şekilde kalp atışlarım birden çok arttı ve gene 1 dakka falan duraksama ihtiyacı duydum , gene kendimi motive ediyordum ama birden sol kolumda biraz karıncalanma oldu ve sanki yanlış da olabilir o an ne yaşadığımı tam anlamamıştım ama birisi çok hafif eliyle omzuma dokundu gibi bir şey hissettim ( buna emin değilim sadece karıncalanmışta olabilir ama sadece sol koluma oldu ve rahat bir şekilde yerde oturuyordum yani ) . Yinede korkmadım ve devam edip okudum. En sonda kagıdı yaktım ve küllerini balkonuma çıkarak seytan babamızın affına sığınarak havaya savurdum . Sonrasında sitede belirtilen meditasyonlardan yapmaya çalıştım ama o günün heyecanıyla tam odaklanamadım ve bende yattım ,sonra kalktığım da işin garibi çok saçma hayatımda açıp dinlemediğim saçmalık bir islam ilahisi kafamda çalıyordu 😂😂 birşekilde susturdum ve meditasyon yaptım . Şuan bunları paylaşmak ihtiyacı duydum saygılarla .

  1. Esenlikler,

   Aramıza hoş geldiniz ve heyecanlı, mutlu ve enteresan geçen bir adanma için tebrikler. Bu şanlı, yüce, Kutsal Yolda ilk adımınızı attınız, tebrik ediyorum. Kendiniz ve gezegeniniz için elinizden geleni ardınıza koymayacağınıza güveniyorum.

   Ritüele başlamadan önceki ufak zorluklarınız, düşmanın son çırpınışları denebilir. Sonuçta bir köleyi kaybedecekler, o yüzden biraz olsun engellemek için ellerinden geleni yapıyorlar.
   İkincisi, kan damlatmadan önce adanma duasını yazsaydınız daha iyi olabilirdi, en azından ritüel ortada bölünmezdi, ama yine de gayet iyi geçmiş. Ritüelde yaşadığınız hisleri en iyi siz bilebilirsiniz, ama Şeytan Baba’nın sizi de gözetmeye geldiğine eminim.

   Muma gelince, siyah mum alabilmek için internet sitesi sunmuştuk aslında ama, çok da kritik değil. Sizin çözümünüz de çok yaratıcı olmuş, adanmışlığınızı güzel göstermişsiniz!

   Tekrardan aramıza hoş geldiniz. Çok daha ilerlediğinizi görme dileğiyle.

   İyi geceler.

  2. Adanma ayini esnasında sol kol ve elimde ben de karıncalanmalar hissettim ama kan zor aktığı için iğneyle kendimi biraaaaazcık deştim diyebilirim ona yordum bunu x) Ve kesinlikle o dinginlik ve deşarj olma hissiyatı harika. Meditasyonlarla beraber 4 günlük çok kısa bir süreçte farkı hissediyorum sanki 18 yıldır yapılmamış frekans ayarlarım yapılmış gibi 😀

   1. Esenlikler,

    Bu “frekans ayarlarınız”, meditasyona devam ettikçe daha da güçlü şekilde olacak. Sonuçta Yeni Çağcıların da dediği gibi “titreşiminiz yükseliyor”. Bu daha yolun başı, daha çokça güzellik göreceksiniz.

    İyi sabahlar.

 38. Evet siteniz konusunda da ben Kıbrıslıyım ve büyük ihtimal buraya kargo olmuyordur ve açıkçası burda ki imkanlar kısıtlı Türkiyede ki gibi heryerde renkli renkli mumlar bulamıyorum çok üzücü ama elimden geleni yapıyorum ilginiz için teşekkür ederim

  1. Bir sorum olacaktı bu meditasyonları yaparken youtube da olan meditasyon için rahatlatıcı ritimleri açıp dinlemek sorun olurmu? çünkü böyle yaparsam daha huzurlu gibi hissediyorum ama yoksa illa sessiz bir ortam mı olmalı ?

   1. Esenlikler,

    O müziklere bel bağlamak çok akıllıca olmaz, ondan sonra onlar olmadan rahatlayamaz olursunuz. Ki rahatlamak için gerçekten böyle şeylere ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey kendi bedeniniz. Gerçekten tavsiye etmem ve yararınıza olmaz.

    İyi geceler.

  2. Eesnlikler,

   Anlıyorum. Belki uluslararası gönderim yapan bir firma bulabilirsiniz ileride, yani gelecekteki kullanımlarınız için. Her halükarda başarılar!

   İyi geceler.

   1. Kendimi geliştirmek için sitenizi çok beğenerek takip ediyorum ve elimden geldiğince tüm yazılarınızı okumaya çalışıyorum ama okudukça çok fazla merak ve anlamadığım nokta olursa sormak istiyorum 🤗 umarım sizde anlayış içinde sorularıma cevap verirsiniz , şey olmasın lütfen genemi bu “Mithran” soru soruyor gibi , çünkü biraz meraklı yapıya sahibim ve her şeyi daha doğrusu tüm gerçekleri öğrenmek ve uygulamak için çok çaba göstermeye çalışıyorum . Umarım benden sıkılmazsınız çünkü uzun bir süre burda olacağım gibi gözüküyorr 😁

    1. Esenlikler,

     Aynı şeyleri söyleyen başka bir sevgili okuyucumuza söylediklerimi size de kopyalayayım:

     “Sizin gibi meraklı, ilgili ve şevkli kardeşlerim oldukça ben sıkılmam. Yaşama amacım da bu. Zaten belli ki merak edip kendiniz de araştırıyor, okuyor, öğreniyor ve ondan sonra aklınızda hala olan soruları soruyorsunuz. Bu takdire şayan. Sizi tebrik ederim, böyle devam edin.”

     Soracağınız şeyleri önce kendiniz araştırıp bulamayınca bize yöneltiyorsanız ne alâ; zaten beklediğim, istediğim ve yapmak için burada olduğum şey bu. Yurttaşlarıma hizmet, yaşamımın en yüksek amacıdır. Ben de naçizane bir şekilde Tanrılara böyle hizmet ediyorum.

     İyi akşamlar.

  1. Bu 40 günlük meditasyon programını uyguluyorum ve bu aura temizleme/koruma meditasyonunda gözlerimizi kapatıp mı imgelemek lazım ? Gözlerimiz açık bir şekilde imgelemek doğru olmazmı ?

 39. Ben satanizmle 16 yaşındayken tanıştım ve inandım sonraysa inanç değiştirdiğim oldu, yinede hep şeytanı daha çok sevdim 20 yaşındayken yakın bir zaman önce inisiye olmam gerektiğini anladım ve oldum, ama çok uzun bir süre sonra pislamın kelime şehadetini getirdim şimdi satanizmden çıktım mı ben lütfen öyle olmadığını söyleyin çünkü sonradan yeniden şeytana beni kabul et dedim.

  1. Esenlikler,

   Yani Satanizm’e 16 yaşınızda ilgi duydunuz, sonra başka şeylere kaydınız, sonra 20 yaşınızda Şeytan’a adandınız, ondan sonra yine başka şeylere kaydınız, şimdi yine mi geldiniz?
   Dalga geçmek için falan sormuyorum, doğru anladığıma emin olmak istiyorum.

   Ve her halükarda, samimiyetinizi, saygınızı ve bağlılığınızı Şeytan’a gösterirseniz, kararı O verecektir. Ben sadece kişisel yorumda bulunabilirim, en doğrusunu Tanrılar bilir.

   İyi geceler.

 40. Bende adanmak istiyorum ve anlaşma yapmak istiyorum fakat bunu tek başıma yapamam bu konuda tercümesizim lütfen bana yardımcı olabilir misiniz benimle bi iletişim bilmeden yanlış şeyler yapmak istemiyorum

  1. Esenlikler,

   Spam yapmanıza gerek yoktur, yorumlara her an, her saniye bakamıyoruz. Mailleri ve yorumları ne zaman kontrol etsek her birine ayrı ayrı cevap veriyorum, endişe etmeyin.

   Adanmaya gelince, bu tek başına yapılamayacak değil, aksine istisnai durumlar hariç tek başına yapılması gereken birolaydır. Zorlandığınız konular neyse lütfen paylaşın, biz de elimizden geldiğince yardımcı olalım. Elbette Şeytan’a adanmayı, sadece Satanizm’in sizin için doğru din olduğuna %100 eminseniz düşünün. ŞÜpheleriniz varsa biraz daha araştırma ve iç tahlili yapmanız gerekiyor demektir.

   İyi akşamlar.

   1. Peki adanmanın dışında anlaşma nasıl yapılıyor çünkü benim yardıma ihtiyacım var beni kurtaracak olan da bu anlaşma

    1. Bir şey daha sormak istiyorum ben bu adanmayı yaparsam bana görünecek mi efendimiz ben görmek istiyorum çünkü Ve bi anlaşma yapmak istiyorum ama herşeyden önce görmeyi çok istiyorum

     1. Esenlikler,

      Öncelikle belirtmem lazım ki “Efendi” İbranice bir kelimedir; Yahudilerin düşmanı olan Şeytan ve altındaki Demon’ları tanımlamak için kullanılması çok uygun bir kelime değil.

      İkincisi de, Şeytan genellikle adanan kişileri görmeye gelir, büyük çoğunluğumuz o sırada Baba’mızın o huzur verici, soylu, kudretli enerjisini ve varlığını hisseder. Dolayısıyla görüp görmemeniz duyularınıza bağlı, ama fark olduğunu anlayacaksınız. Ve kendinizi bir şey hissetmeye, görmeye zorlamayın. Rahat olun, çünkü her halükarda yapacağınızdan eminseniz çok doyurucu bir ritüel olacaktır.

      Ve, Tanrılardan bir şeyler rica etmek de mümkündür. Bu konuda da sitemizde bilgiler mevcuttur.

      İyi günler.

    2. Esenlikler,

     Şeytan’a ayin yapabilir, ne ihtiyacınız varsa Ondan yardım isteyebilirsiniz. Tabii siz de çalışırsanız daha güzel olur. Ve Tanrılara yardımları karşılığında şükranlarımızı ve emeklerinin karşılığını sunmak da uygun olandır.

     İyi günler.

 41. En sonda “İrade ediyorum, dilerim böyle olsun.
  Şeref ve Güç Ebediyen Yüce Şeytan’a Atfolsun.” Demeyi unuttum ve yaklaşık 1 saat sonra fark edip dedim bir sıkıntı olur mu sizce? Olacağını sanmıyorum ama yine de işimi garantiye almak istiyorum. Cevaplarsanız sevinirim 🙂

  1. Esenlikler,

   Merak etmeyin, içten, samimi ve kararlı bir şekilde adanmanızı gerçekleştirdiyseniz, hiçbir sorun yoktur. Fakat yine de başka durumlar için bu tarz detaylarda dikkatli olmanızda fayda var. Bu Tanrılar ve sizin aranızda bir durum olduğundan anlayış göstereceklerdir ve sorun olmaz, fakat ileri zamanlarda yapacağınız büyüler, meditasyonlar veya RTR’larda sorumluluk ve enerji yönlendirme tamamen sizin üstünüzde olacağından belirli noktaları atlamamanız daha net sonuçlar almanız açısından önemlidir. Gerçekliğe hoş geldiniz!

   İyi geceler!

   1. Remzy arkadaşımızın yaptığı hatayı ben de yaptım ayrıyeten farklı sorunlar da yaşadım
    Öncelikle mumları her şeyi hazırladım yazıyı yazdım ufak tefek şeyler ters gitti başta devam ettim duayı okudum yaktım ilk başta beceremedim kağıdı yakmayı yarısına kadar yandı daha da yanmadı (kendi hatamdan kaynaklanıyor) kağıdın birazı yanınca etrafa kül dökülmesin diye cam şişeye koyayım dedim o anın heyecanıyla da oksijensiz yanamayacağını düşünemedim kağıt kaldı orda 3-5 dakka daha uğraştım beceremedim diğer yarıyı yakmayı sonra mumları söndürdüm yeniden yazdım duayı yeniden kestim parmağımı ve baştan düzenledim herşeyi ekstra bir mum ekledim hatamın özürü niyetinde bir Borcam alıp kağıdı orda yaktım külleri bir kaba doldurdum ve yaklaşık 1 saat meditasyon yaptım 3.göz trans sarkaçla ilgili nefes çalışmaları ondan ayini bitirdim yine heyecandan olmalı meditasyonlar yanlış yapmaya başladım mumlar yarısındayken söndürdüm ve bitirdim ardından direk demon çağırma yapmak istedim demon çağırma da Satandan geçerken güzel bir duygu hissettim ve devam ettim lakin psişik olarak çok açık olmadığım için herhalde abraxas ile iletişime geçemedim

    Aranıza katılmaktan hoşnut bir durumdayım elinize emeğinize sağlık bir

    Bu konularda yazı yazdıysanız görmediğim için kusuruma bakmayın lütfen

    1)ruhlarımız du at a gittiğinde stratejik olarak yeniden dünyaya gönderilebiliyoruz peki önceki yaşamımız hakkında bilgi sahibi olabiliyor muyuz mesela satanizmden sapma gibi durumlar olabiliyor mu yeni yaşamımızda
    2)RTR yapmak istiyorum lakin 666 enerji yükseltmesinden bahsedebilir misiniz tam anlayamadım
    3) Şeytana invikasyonu normal zamanlarda okumanın bir sorunu olur mu

    İlginiz için Teşekkür ediyorum

    1. Esenlikler,

     Adanmanız konusunda yaşadığınız aksaklıklar genel olarak sorun değil, zaten bunu anlamış gibi göründüğünüzden sorularınıza geçelim.

     1) Evet. Hatta eski Pagan toplumlarında yaşlanan kişiler gelecek enkarnasyonlarında o hayatlarını daha kolay hatırlamak için ayinler yapardı, sonra çocuklar da geçmiş yaşamlarını hatırlamak için büyüler yapardı. Aynı zamanda ruhani olarak güçlendikçe eski anılarımıza erişmek gittikçe kolaylaşır. Ve Magnum Opus’u tamamlayan kişi tüm hayatlarının anılarına erişebilir.

     Sorunuzun ikinci kısmına gelince, pek değil. Tanrılar Satanik ruhları sonraki hayatlarında da korur ve genel olarak doğru Yola nazikçe geri yönlendirir.

     2) Lütfen okuyun.

     3) Hayır, ama spam’lemenin pek bir anlamı olmayacağını da bilin. Satanizm yalvarıp yakarma dini değildir.

     İyi geceler.

   2. Birde külleri saklıyorum gömeceğim yerin önemi olur mu kapta duruyor Saygısızlık etmek istemiyorum

 42. Yeminime sana olan bağlılığımın karşılığında beni zenginlikle ödüllendir Ey yüce Şeytan detayını ekledim. Kağıt yanınca astrale taşınıyor ya. O kağıt bir nevi anlaşma kağıdı işlevi görüyor. Demon anlaşmalarında da kağıda kan akıtıldığını biliyorum (tabi demon anlaşmayı kabul ederse) ben bir demona anlaşma yapmak yerine adanma ritüelimde arzumdan kücük bir detay olarak belirtirsem kabul olur mu? Şeytanın adanan kişileri görmeye gelebileceğini yazmışsınız. Yani ben zenginlik detayını ekledim ama şeytanla görüşmeden kendimi adadım. Bu tıpkı şey gibi demonla görüşmeden direkt kendi kendine kağıda kan akıtıp isteklerini belirtip kendini adamak gibi. Zaten demon karşılık verse de vermese de adanmış oluyor muyum? Yoksa ruhani yasalar gereği kendimi ona adadığım için kendi üstüme düşeni yapıp kendisinin de yardım etmesi mi gerek? Yani şey gibi düşünün adamın biri benden mal alıyor ödemesini yapmıyor ama senet imzalıyor. Sonuçta yasalarımız gereği onu ödemekle sorumlu. Aynı şey geçerli mi?

  Yanii kısaca kısa zamanda zengin olmayı diledim gerçekleşir mi? Şeytanın ve demonların bunu gerçekleştirme için bir çok alternatifi var ; inanılmaz iş fırsatı sunmak, rüyada define göstermek vs

  1. Esenlikler,

   Tanrılar her isteyeni değil, gördüklerini zenginleştirir. Bu kalan herkes fakir kalacak değil; ama kendinizden sıfır veya çok az emekle 1’den 100’e çıkmak istiyorsanız; yani işin çoğunu Tanrılar yapsın diyorsanız, o zaman karar da Onlara aittir. Elbette normalde uğraş verdiğimiz konulardan yardım, destek, rehberlik rica edebiliriz, ama bundan bahsetmiyorum.

   Eğer ki adanma metninize cidden böyle keyfi ve kişisel bir şey eklediyseniz, açıkça söyleyeyim ki bu kurnazca, içten pazarlıklı ve benmerkezci bir hareket olur. Şeytan’ın bize değil, bizim Ona ihtiyacımız var. Dolayısıyla böyle taleplerde bulunmak sadece samimiyetimizin eksikliğini gösterir.

   Zaten Şeytan ve Tanrıların rehberliği ve korumasının altında, bizim harcadığımız 1 emek 2, 3, 5, hatta belki 10 oluyor. Pratik yapan ve açlıktan ölen SS görmedim. Uzun süre bu konuya okült anlamda yoğunlaşıp hala yoksullukla boğuşan da.

   Direkt Tanrıların yardım ettiği kişiler de olabilir elbette, ama bunlar bizim değil, Onların seçimine bağlıdır. Eğer bu konuda “seçilmek” isteyen biri varsa karakteriyle, samimiyetiyle, onuruyla, bağlılığıyla ve emekleriyle buna değer olduğunu göstermek zorundadır. Bedava peynir fare kapanında olur kısaca, Tanrıların asla “herkese eşit davranma” gibi bir iddiaları olmadı. Satanizm’de liyakat esastır.

   O yüzden Tanrıların herhangi bir şeyden “sorumlu olduğunu” söylemek çok yanlış. Unutmayın ki belirli bir zorunluluktan değil, gönüllerinin genişliğinden ötürü bize hala bakıyorlar. Buna nankörlük edemeyiz.

   Ciddi bir iç tahlili yapıp bu işi ne kadar ciddiye aldığınızı, bu Yoldan ve hayattan ne istediğinizi ve bu dinin sizin için ne ifade ettiğini tartmanızı öneririm. Kişisel kazanç istemekte yanlış hiçbir şey yok, bunu asla reddetmeyiz, ama belirli prensiplere de sahip olmalıyız.

   İyi akşamlar.

   1. Üstteki yorumdaki kişi anlaşma yapmak istediğini yazmış. Ona tepki göstermediniz bile ki bu kişi yanlış bir şey de söylemedi. Sonuçta herkes iyi koşullarda yaşamak ister. Benim sonsuz sadakatimin karşılığında dünyevi zevkleri talep etmemi çıkarcılık olarak görmüyorum. Sonuçta hiçbir şey bedava değildir. Bunu iki taraf için söylüyorum. Yani aynı şekilde demonlarda bedavadan yardım etmezler. Elbette rehberlik konusunda SSlere karşılıksız yol gösterebilirler ama diğer konularda karşılığında bir şey sunulmasını siz de söylüyorsunuz. Demonla anlaşma yapan kişilerin öldükten sonra da demonla anlaşmalarının sürdüğünü biliyorum. Bir varlığa adanmak demek; öldükten sonra patronunun kim olacağını belirlemen demek. Şeytana adanan kişiler ölünce Şeytan’a hizmet edecek. (Negatif/Köle anlamında söylemiyorum) 3 yıl önce bir demonla iletişime geçtiğimde kendisine çok uğraşmama rağmen neden haftalar sonra cevap verdiğini sorduğumda bana demonun emrindeki ruhların onu çağıranların listesini yaptıklarını ve demonların bu şahısları eleme hakkının olduğunu söylemişti. Yani her çağırana gitmiyorlar. Bu ruhların insan ruhları olduğunu düşünüyorum. Demonla anlaşma yapan kişi öldükten sonra diğer tarafda “gerektiğinde”demona hizmet etmesi çok uçuk değil. Adaletsiz de değil. Her şeyin bedeli var.

    İşte bende şeytana olan adanmamı bir anlaşmaya çevirdim. İki satırlık bir şey yazdım diye ne olacak sanki adanmamı kabul etmeyecek mi? Ebedi bağlılığın karşılığında fani zevkler, para Şeytan ve demonlar için ne ki? Yani beni paraya boğabilirler.

    1. Esenlikler,

     Cidden işe çok sığ bakıyorsunuz. Satanizm böyle değil, Şeytan bu değil, Tanrılar böyle çalışmıyor.

     İletişim kurduğunuz veya kurduğunuzu düşündüğünüz kişi cidden Tanrıların safından bir insan ruhu olabilir, bu imkansız değil. Ama düşman safından, sizi aldatma istekli bir varlık da olabilir. Veya rastgele gezegen bir astral varlık. Onun dışında, cidden Tanrıların safında biri olsa bile mükemmel netlikte iletişim kolay bir şey değildir, özellikle de bu konuda uzun süredir ruhani gelişim yolunda olmayan biri için. Yüksek Rahipler bile %100 netlikte iletişimin her zaman mümkün olmayacağını belirtiyor, en azından dünyanın hali böyleyken. Dolayısıyla duyduklarınızın veya duyduğunuzu düşündüğünüz şeylerin doğruluğu muğlaktır.

     Ki eklemem lazım, cidden doğru olabilirler ama doğrular diyelim, sanmayın ki Tanrılar bu insan ruhlarını ebediyen katip/sekreter/hizmetçi/her neyse olarak ebediyen tutuyorlar. Böyle bir dünya yok. Satanizm yaşamdır, gelişimdir, evrimdir. Öldükten sonra ruhani gelişim durur, ve hatta ruh korunmazsa zamanla geriler ve en sonunda yok olur. Tanrılar böyle bir şeyi istemiyor. Dolayısıyla duyduklarınız doğru diyelim, olsa olsa bu kişiler reenkarne olmalarına uygun vakit gelene kadar “boş durmamak” amacıyla bir şeyler yapıyorlardır.
     Ama bana sorarsanız bir Demon’la iletişim kurmakta bu kadar zorlanmanızın gerçek sebebi, bu konuda gerçekten çok büyük yanlış anlayışlara sahip olmanız.

     Açıkça söyleyeyim, siz “öldükten sonra” sekreterlik yapıyorsunuz diye “paraya boğulmayı” hak etmezsiniz. Bunu insan olarak, mükemmel ve sınırsız olmayan anlayışımla bile söyleyebiliyorum. Tekrar söyleyeyim, evet, Tanrılar birilerini kişinin kendisinden az emekle “paraya boğabilir”, ama böyle birinin güvenilir, zamanlarına değen, onurlu ve bu lütuflarını insanlığın, ırklarının, Tanrıların yararına kullanacak biri olması uygundur; sadece “iyi yaşamayı” düşünecek biri değil. Elbette o da olacak, ama öbürü de olmalı. Ve “Ben zaten öyle biriyim” diyebilirsiniz, ama sözler ucuzdur. Tanrılara bunu davranışlarınızla ve karakterinizle göstermeniz lazım. Ki ekleyeyim, yanlış kişiye bu konuda destek vermek Tanrılar için sadece “yatırımlarının karşılıksız kalması” değil, aynı zamanda bir risktir. Zengin birisi Şeytan ve Demon’lar hakkında yanlış bir şey söyleyecek olursa bu, Onların amaçlarına zararlı olacaktır. Sonra ayıkla pirincin taşını.

     Ki çok yanlış anladığınız konulardan biri de “hizmet etme” kavramının bağlamı. Tanrılar köle istemiyor. Evet, Tanrılara ebediyen bağlıyız ama dediğiniz gibi sadece sekreterleri statüsünde değil. Tanrılar bizim bu seviyede kalıp yerimizde saymamızı istemiyor. Sadece “ölümden sonrasını” düşünmeye odaklanmış olmanız bile bu konuda öğreneceğiniz çok şey olduğunu kanıtlıyor. Biz Satanist’ler olarak “yaptıklarımızın karşılığını” “ahirette görmeye” değil; burada, şu an, bu dünyada fark yaratmaya, pozitif veya negatif emeklerimizin karşılığını bu dünyada görmeye odaklı, ve zaten sadece bunun mümkün olduğunu bilen insanlarız. Siz diyorsunuz “ölümden sonra”, biz diyoruz “neden ölesin, meditasyon yap, vurma başını taşlara”.

     Satanizm’in temel ilkelerini, ideolojimizi, amaçlarımızı öğrenmek için sitemizi daha derinden okumanızı tavsiye ediyoruz. Amacımız “ölümden sonra hizmet etmek” değil, “günü kurtarmak” hiç değil. Tanrılar bizleri, günün sonunda Onlara denk olacak seviyeye yükselmemiz için yarattı. Bu yüzden ki Tanrılara “patron” demektense “lider” demek daha uygundur. Tepemizde durup bize kamçı vurmuyorlar, bize de Kendileri gibi olmayı öğretiyorlar.

     Son olarak, dediğim bir şey cidden kafanıza yatmıyorsa, bunu Tanrılara sormakta serbestsiniz. Tanrıların nasıl çağrılabileceği, Yüce Şeytan’a nasıl ayin yapılabileceği gibi bilgiler sitemizde mevcut. Ben “””peygamber””” değilim, “””kahin””” değilim, Yüksek Rahip değilim. Sadece yıllardır bu yüce dine hizmet veren bir insan olarak izlenimlerimi ve görüşlerimi belirtiyorum. Dediklerimin büyük ihtimalle doğru olduğunu, yanlış varsa da gerçekten çok şaşmış olmamın hiç muhtemel olmayacağını belirteyim; ama yine de dediğim gibi, cidden içinize sinmiyorsa bir de Tanrılara sorun.

     İyi günler.

 43. Merhaba. Benim bir akrabam var. Bu kız 23 yaşında ve bir adama bir süredir aşık. 2017 Kasımda beraber aynı iş yerinde çalışırken tanıştım ben kızla. Sonradan uzaktan akraba olduğumuzu öğrendik tanısınca. Neyse bu kız bana adamdan bahsetti. Adamla sevgiliydi ama evlilik istemiyordu adam. O da evlenmek icin büyü istedi. Bende adet kanına Ayetel Kürsiyi tersten okuyup üflemesini ve o kanı adamın içeceğine karıstırmasını önerdim. Denedi ancak adam fincanda kanı farketmis fazla içmemiş. Neyse geçen sene kasımda da (1 yıl sonra yani) biz falcıya gittik. 600 liraya büyü yaptırdı ama işe yaramadı tabi kadını da rezil edip parasını aldı. Neyse ben buna aşkın için imanını verir mısın dedim. Benim imanım yok zaten. Şeytanı seçerim dedi. Gözlerim parladı. Şeytanın yolunda olan bir akrabam olmasını, onunla her seyimi paylasmak istiyordum. Bir ev kiraladık. Mumlar ve tütsü aldık. Kendisi Furfurla iletisime geçmeyi denedi. Kendisine FurFur’un yardım edebileceğini söylemistim ama ritüeli yapmasına rağmen sonuç alamadı. Gerçi gündüzdü gece de değildi.

  Bu kıza adanma ritüelini yaptırırsam ölünce beraber olabiliriz dimi? Ben yalnız olmak istemiyorum. Hem bu Dünya da hemde Ötekinde. Birde bu kız ritüelde kendi kanıyla mührü çizerse kurban olarak mı algılanır demon tarafından?

  Birde başkası adına onun kanını kullanarak adanma yapmak mümkün mü? Mesela bir adam var onu kaçırıp kanını çeksem ve onun adına metin yazıp onun kanını akıtırsam enerjisi şeytanla birleşir mi? Ondan nefret ediyorum ve ebediyen Şeytana hizmet etmesini istiyorum.

  1. Esenlikler,

   Öncelikle siz gerçekliği çok yanlış anlamışsınız. İşleri daha iyi sindirip neyin ne olduğunu anlayasıya kadar da Tanrılarımızı çağırmayı denemenizi pek tavsiye etmem, çünkü siz gerçekten işleri çok yanlış anlamışsınız. Öncelikle, bir daha bu çeşit şeyleri kimseye önermeyin. Yazınızda sanki siz de adanmış biri gibi konuşmuşsunuz. Eğer adandıysanız, bir an önce sitede yazanları iyice sindirin ve neyin ne olduğu öğrenin. “Önerdiğiniz” şey neredeyse kabul edilemez bir zırvadır. Sonucunda ne olacağını bilmediğiniz şeyleri yapmayın yaptırmayın. Ek olarak Tanrılarımızdan yardım alamamanıza da çok şaşırmayın. Tanrılarımız birer ticaret unsuru değillerdir. Oturup ruhumuzu satalım, anlaşma yapıp karşılığında kurban murban verelim, şunu yapalım bunu edelim gibi ZIRVALAR KESİNLİKLE YOKTUR. Tanrılardan bir istekte bulunduğunuzda karşılığında insanlığın da yararına dokunacak şeyler isterler sizden en fazla, mesela RTR sıklaştırmak ya da benzeri şeyler, fakat bunu da bilgili biri ya da bir SS olmadan yapabileceğinizi sanmıyorum. Hele ki şurada okuduklarımdan sonra bunun imkansız olduğunu dahi söyleyebilirim. Ayrıca “uzaktan akraba” olarak ne kastettiğinizi bilmiyorum fakat aile içi ilişkilerin Satanizm’de asla ama asla yeri yoktur ve kabul edilemez.

   İlk olarak, “öteki Dünya” diye bir kavram yok. Öldüğünüz zaman reenkarne oluyorsunuz. Başka bir yerde, yeniden diriltilmiyorsunuz. Tekrardan bu Dünya’da doğacaksınız. Ve hayır adanma yapsanız da, yeniden doğdunuzda ikiniz de birbirinizi hatırlamayacaksınız. Belki bu hayatlarınızda SS olmanızdan dolayı çok düşük bir ihtimal de olsa, yeni hayatlarınızda karşılaşırsanız birbirinize karşı bir sempati duyabilirsiniz.

   Hayır, ASLA AMA ASLA Tanrılarımız kimseyi, hiçbir canlıyı, hiçbir şeyi kurban olarak algılamaz ve kurban istemezler. Gerçekten sitemizi düzgünce okumanızı öneriyorum tekrardan. Tanrılarımızı da muhtemelen boynuzlu tüylü yaratıklar olarak düşünüyorsunuz. Hayır, Satanizm’de diğer İbrahimi inançlardaki gibi bir kurban bulunmamaktadır. Asla hiçbir Tanrı sizden bir şeyi kurban etmenizi ya da bir şeyin kanını akıtmanızı istemez. Fakat yine de kendi iyiliğiniz ve Tanrılara saygısızlık olmaması açısından, düzgünce bilgi sahibi olmadan bir daha Tanrı/Tanrıça çağırma işine girişmeyin.

   Tabii ki hayır. Adanma ritüelinde yapılan minik kan damlatma işi yukarıda da dediğim gibi bir istek değil, sembolik bir durumdur. İlk ve son kez kan damlatma işlemi burada -opsiyonel olarak rün hazırlarken rünleri kanla da çizebilirsiniz, fakat bu da bir zorunluluk değildir- yapılır. Ve Tanrılar siz adanırken, sizin niyetinizi bilir, sizi tanır, görürler ve duyarlar. Otomatik bir robot tarafından değil, kanlı canlı bilge ve hepimizden çok daha üstün Tanrılar ve Şeytan tarafından onaylanıyorsunuz. Ona adanıyorsunuz. Sizin ne yaptığınızı ne amaçla ne güttüğünüzü sizden daha iyi bilirler. Ve böyle bir adanma kabul olmayacağı gibi, büyük bir saygısızlık ve Tanrıları aptal yerine koymaktır.

   Nefret ettiğiniz birinin, Şeytan’a hizmet etmesi isteyeceğiniz en son şey olur. Çok sevdiğiniz kişilere layık görmeniz gereken bir hareketi kalkıp nefret kustuğunuz bir insana mı yaptıracaksınız? Zararlısı siz olursunuz.

   Söylemek zorundayım ki, yorumunuz hiç iç açıcı değil. Siteyi okumadan sadece buraya gelip öylesine bir yorum yazmış gibisiniz. Burada bunca bilgi Türkçe şekilde sunuluyorken, üstüne İngilizcesi iyi olanlar için de kaynaklar sunuluyorken sizin buraya bu şekilde alay eder gibi, anlatılan ve söylenilen neredeyse hemen hemen her şeyi, tam tersine anlamış gibi yorum yapmanız fazlaca garip geldi. Lütfen daha dikkatli olun ve OKUYUN.

   İyi geceler.

 44. Merhaba Lilith’e adanınca ne olur? Feminist kız arkadaşım Lilith’e adanmak istiyor bu adanma metninde Şeytan yerine “Lilith” yazınca adanma olur mu? Birde Hekate’nin karşılığı demon var mı? İştar/Astaroth gibi yani. Yoksa Hekate gerçek değil mi? Pan gibi pagan tanrıları gerçek mi yoksa evrendeki tek tanrılar Sahte Tanrı ve Şeytan, demonlar mı?

  Bu adanma metnini söz konusu varlığın ismini değiştirince her Tanrı/Ça için olur mu?

  1. Esenlikler,

   Lilith’e “adanınca” hiçbir şey olmaz. Altı çizilerek her isteyenin çağırabileceği bir Tanrıça olmayıp, Kendisinin Kendi istediklerine gittiğinin belirtilmesine rağmen ısrarla kapısını çalmak isteyen varsa buyursun, ama dediğim gibi ucundan bir şey çıkmayacaktır. Ama Feministlerin kadınlara saygı duyduğunu zanneden insanlar olduğunu sanıyordum, dolayısıyla bu ironik olurdu. Demişken, Feminizm de Yahudi işidir, tüm “fikir liderleri” Yahudidir ve Yahudi amaçlarına hizmet eder. Aslında bu kadarını söylemem bile yeterli olmalı, ama devam edelim. Kadın haklarını umursayan bunu erkeklere düşman olup nefret ederek, toplumun kültürel, ahlaki ve entelektüel yapısını bozarak ve cinsiyetlerin arasına nifak ve çatışma sokarak değil; hepimizin ezelden beridir yegane ortak düşmanı olan Yahudi unusrunu ortadan kaldırarak göstermelidir. Kelimeler ucuzdur, icraat görmeliyiz. Dünyada kadın hakları ihmal edilen hiçbir birinci dünya ülkesi yok, bütün modern uluslarda kadınlar en az erkekler kadar hakka sahiptir, genelde de daha çok. Cidden kadınların ezildiği ve baskılandığı yerler var, ama ne hikmetse kurumsal olarak Feminizm bu yerlere asla uğramıyor ve bu yerlerin sorunlarını görmezden geliyor. Hatta genel olarak, solcu bir ideoloji olarak Feminizm İslam’a karşı hoşgörülüdür, Feminizm’i takip edenlerin ironik ve acınası bir şekilde İslam’ı kucaklama yönünde beyni yıkanmaya çalışılır.

   Kadınlarla erkekler arasında, işlerin doğal seyri takip edildiğinde en ufak bir sorun bile olmaz; dediğim gibi tek sorun Yahudiler ve onların getirdiği lanetli ölüm tarikatlarıdır. Kadınların baskılandığı tüm uluslara (kendimizinki de dahil) bakın, hepsinin ortak paydası nedir? Kadınlar özgür olsun mu istiyorsunuz? Harika, biz de. Bunu kendinizi ötekileştirerek, hedefinizi şaşırıp sorundan alakasız partilerde suç arayarak elde etmeye değil, bütün camilerin ebediyen kapandığı, bu nefret ve pislik yuvalarındaki ideolojileri yaymanın yasadışı olduğu bir dünyanın geldiği bir gelecek için savaşarak gösterin o halde!

   Hekate’ye gelince, Joy of Satan’da bazıları Onun Leydi Haures olduğunu söylüyor, bir-iki kişinin direkt Leydi Lilith olabileceğini söylediğini de gördüm. Bazı antik Tanrı isimleri, birden çok gerçek Tanrıya işaret edebiliyor. Pan, genelde Şeytan’a işaret eder.

   Neden Jehovah’ya “Tanrı” diyorsunuz ki? Bu çok yanlış. Hem “Sahte Tanrı” diyorsunuz, hem de aynı cümlede tanrı olduğunu kabul ettiğinizi ima ediyorsunuz. Absürt değil mi? Jehovah/Elohim/Allah/YHWH bir Tanrı değildir. Çalıntı ve kurmaca bir varlıktır sadece, yaratılmış bir düşünce formu ve enerji çiftliğidir. Şeytan’ın altındaki tüm Demon’lar birer Tanrıdır.

   Adanmaya gelince, neden işin en kaynağı ve en tepe noktası varken başka birine gidesiniz ki? Akıl kârı değil, herhangi bir getirisi olmaz ve götürüsü olur. Şeytan’ı görüp, bilip, Onu değil de Onun altındaki bir Tanrıyı tanımak sadece keyfi bir hareket olacaktır. Buna rağmen inatla böyle yapan birinin entelektüel samimiyetinden ben bir ölümlü olarak bile şüphe ederim, Tanrılar ne düşünür Onlar bilir. Her halükarda bunun olmayacağını belirteyim. Bazı “Pagan” geçinenler bunu yapıyor, ama onlar zaten Şeytan’ın Gerçeğini bilmedikleri için sizinle aynı durumda değiller. Bilgi sorumluluk getirir.
   Farklı veya orijinal olmak için çalışmanıza gerek yok, zaten Satanizm dünyadaki en “farklı” şey.

   İyi sabahlar.

  1. Esenlikler,

   Gerçekten asla mum edinemeyeceğiniz bir durumdaysanız olur, ama neredeyse herkesin 1-2 saat yalnız kalabileceği boş vakti oluyor. Adanma aceleye gelmesi gereken, belirli bir tarihte yapılması gereken bir şey değildir; o yüzden o ya da bu olmasa olmuyor mu diye sormak yerine hayatınızda bir kez yapacağınız bu güzel şeyi nasıl en mükemmel şekilde gerçekleştirebilirim diye sormak daha uygun olacaktır.

   İyi geceler.

 45. adanma ayinini kısıtlı bi zaman ve birza eksik falan yapmışsak(kabul edilir ama) ilerde sembolik olarak daha iyi şekilde yapabilirmiyiz

  1. Esenlikler,

   Teknik olarak evet, ama dediğiniz gibi sembolik olarak. Ki bunu da önermiyoruz. Altını çize çize bunun ömürde bir kez yapılacak bir şey olduğunu söylüyoruz.

   Adanmayı yapmak için belli bir son tarih yok, o yüzden şu “zaman kısıtlaması” gibi olayları cidden anlamıyorum. Edinebildiğiniz tüm eşyaları edinip, şöyle geniş geniş 2 veya en en azından bir saat rahatsız edilmeyeceğiniz bir zaman adanmayı yapsanız ne olacak ki? İki gün “daha erken” yapmak inanın size pek bir şey kazandırmaz, acele etmeyin.

   Evet, ruhani gelişim bir günde gelmez ve dünya da bir günde kurtulmaz; ama yanmaz da. O yüzden şartları olabilecek en iyi şekilde denkleştirip yapmanız hem işin ciddiyeti, hem de güzel bir anı yaratmanız açısından en iyisidir.

   İyi akşamlar.

 46. Merhaba. Ben para karşılığı tenimi satıyorum. aslında buna 5 yıl kadar önce başladım. Sürekli görüşen biri değilim. İlk zamanlar çok sık yapardım. Yeni tanıştığım biri bir haftada kazandığım parayı 1 saatte kazanınca etkilenmiştim. O dönemde seviştiğim kişilerden ücret beklentim yoktu. Bir keresinde 50 liraya çok ihtiyacım olmuştu. Bende ilk defa olgun biriyle olmuştum. Sonrasında arkadaşımın söylemleriyle iyiden iyiye ruhuma bulaştı. Artık karşılıksız sekse bakış açımı değişmişti. Kendimi bedava, kolay ulaşılan bir et parçası gibi görüyordum. Bu nedenle bedenime fiyat biçtim. Artık herkes bana sahip olamazdı, sadece bedelini ödeyenler bana ulaşabilirdi. Yani hoşlandığım genç profillerle elbette karşılıksız birlikte oluyorum. Bazı zamanlar nakit ihtiyacım olduğunda olgun kişilerle görüşüyorum. Zaten 30 yaş profili para verir genellikle. Bu konuda çok ilişkim oldu, orgy partiler, biseksüel gruplar gibi.
  Adanma sonrası fahişelik yapmamayı düşünüyorum. Olur da ihtiyacım olursa , ya da olmadan para karşılığı ilişki yaparsam Şeytan’ın gözünde düşer miyim? İbrahimiler gibi namus saçmalığından bahsetmiyorum. Yani bir Satanist’in ibrahimi adamlarla para karşılığı görüşmesi uygun mudur? Çünkü benim görüştüğüm profiller genellikle namaz kılan, ibadet eden ve eşlerini gizliden gizliye aldatan ibrahimiler. Yani müşterilerime dini inancını sormuyorum ama profillerini anlıyorum az çok ya da sonradan öğreniyorum.

  1. Esenlikler,

   Keyfi bir “ahlak” olgusu elbette Satanizm’de yoktur; ama burada sizin güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek bir şeyler söylemek zorundayım.

   Cinsellik sadece fiziksel bir şey değildir, derinden ruhani bir olaydır da aynı zamanda. Birlikte olunan kişiyle az veya çok (mesela sizin durumunuzda herhangi bir duygu yükü veya bağlılık olmadığını düşünürsek nispeten daha az, ama burada da sayı yüksek) enerji değiş tokuşu yapılır. Kişinin enerjisi aynı zamanda kişinin duygularını, düşüncelerini, inançlarını, fikirlerini, sağlık durumunu (ve hatta sağlık sorunlarını) taşır. Tabii bir Müslüman sığırla yatınca Müslüman oluyorsunuz falan değil, ama bu tarz şeyler kişiyi etkiler. Anlıyorsunuz. Birçok kişiyle sığ ve “anlamsız” cinsel bağlar yaratmak birçok açıdan sorun ve risktir, aynı zamanda kişinin bağlanma yeteneğini de aşındıracaktır. Bu kadar (ve bu kadar “pis”, özellikle de ruhen) kişiyle enerjetik bağlarınız olması, bu pisliklerini size de aktarmaları için bir yol görevi de görür. Hele de cinselliklerini baskılayan, ortaya çıkardığında da domuz gibi çıkaran müslümanlardan bahsediyorsak… Güzel bir tablo değil.

   Devam edecek olursak, genç olduğunuzu varsayıyorum. Bu genç yaşınızda cinselliğe olan bakışınız çok, ve çoğunlukla kötü bir şekilde değişecektir. Bunu istemeyeceğinizi düşünüyorum. Olası sağlık sorunlarından bahsetmiyorum bile. Korunmak falan deyip geçmeyin, mesela prezervatif en korkunç zührevi hastalıklardan olan genital uçuktan (yani herpes) korumayabiliyor.

   Gelecekte o ya da bu şekilde herhalde olacak ciddi partnerlerinizin tepkisinden bahsetmeyeceğim bile. “Söylemem, ne olacak?” gibi bir düşünce gerçekçi değil. Anlamlı bir ilişkiniz olacaksa bunun en ön şartlarından birinin, o kişinin de Satanist olması olduğunu söyleyeyim. Zorunlu mu derseniz hayır, ama Satanist’lerin durumunda “dışarıdaki” insanlardan uzun süreli romantik ve cinsel partner olmadığını hemen her uzun süreli Satanist’e sorup teyit edebilirsiniz. Neyse, kısaca eşiniz/ciddi sevgiliniz de Satanist olacak, ruhani olarak ilerliyor/ilerlemiş olacak. Yani anlar. Ki anlamasa da, zaten tahmin edebilirsiniz ki bizim gibi latif, derin, hayata ve dünyaya anlam katmak için gelmiş insanların ilişkilerinde gizli kapaklı işler, sırlar falan pek olmuyor. Ve tabii anlamsız “ahlaki” kurallarımız yok, ama saydığım sebeplerden herhangi biri kişinin ciddi bir sevgilisinin bu işlerle uğraşmasını istememesi için geçerli ve makul sebepler. Eminim siz de ileride ciddi ilişkilerinizde aynı şeyi haklı olarak istersiniz.

   Neyse. Olay bana sorarsanız fiziksel, zihinsel ve ruhani açılardan bu. Tanrılar sizi hor görür mü diye sorarsanız… Bilmem. Zorunluluktan yapıyor olsaydınız cevap net hayırdır, ama keyiften “düşmanla yatağa giriyorsanız” o zaman cidden bilmiyorum. Tanrılara sorup kendiniz öğrenmeyi deneyebilirsiniz. Bence şekilsiz ve zevksiz bir durum olurdu, ama kesin bir yargıda bulunmam sadece spekülasyon olur.

   Son olarak, bu durumun ruhani gelişiminizi imkansız hale getirmese de zorlaştıracağını söyleyeyim, bahsettiğim enerji değişimi gibi sebeplerden ötürü. Üstüne üstlük bu durumun yaratabileceği psikolojik/cinsel bloklar da ruhani gelişimi ciddi etkiler.

   “Ama bu işi antik Pagan medeniyetlerinde yapanlar da vardı, hatta onlar kutsal pozisyonlardaydı!” diyecekseniz doğru. Ama o zamanlar bu… İş mi dersiniz, kurum mu dersiniz, aynı şey değildi. O zamanlar hem insanlar daha ruhani ve gelişmişti, hem de bu meslekte çalışanlar. Günümüzde seks çok bayağı, sıradan, yüzeysel bir hale sokuldu, özellikle de bu endüstride. Kaba, materyalistik, incelikten, duygudan, zerafetten, ruhaniyetten uzak. Eskiden seks işçileri müşterilerinin duygusal açlığını da karşılardı, ki çoğu insan bunu bilsin veya bilmesin, çoğu zaman en az kaba cinsellik kadar yoğun bir ihtiyaç bu. Yani kısaca o zamanlar ilişkiler daha anlamlı ve Doğaldı, dolayısıyla ruhani sonuçları öyle negatif değildi. Ki bu kimselerin ruhani ustalar da olacağını düşünürsek, gerektiğinde enerji bağlarını koparmakta da zorluk yaşadıklarını düşünmüyorum.

   Bunu günümüze kıyaslarsak ciddi farklar var. Saydığım riskler ve zararlar çoğunlukla bundan kaynaklanıyor. Düşmanın bayağılaştırdığı bu dünyada, cinsellik gibi en doğal bir şeyin bile içi boşaltıldı. Sizin suçunuz değil, bizim de. Ama bu şartları gözardı edince yok olmuyorlar, dolayısıyla şartları düzeltene kadar duruma göre hareket etmek zorundayız.

   Kısaca bu hayat tarzınızı gözden geçirin. Hayat, vücut ve ruh sizin, seçim de. Bizim işimiz sizi yargılamak değil, sadece bu yolda yürümeye devam etmek isterseniz olası implikasyonları bilmenizi sağlamak.

   İyi geceler.

   1. Ben de fake instagram hesabı açarak (kadın) üstelik şişman olmasına rağmen 1 ay geçmeden 3-4k takipçi kastım ve bunun üstüne haftada 20 tl alabiliyodum. Bir arkadaşım birinden tek seferde 150-200 tl aldı bunlar bizim için büyük paralar çünkü öğrenciyiz. Parasını aldığımız kişiler müslüman evli cuma mesajı paylaşan kişilerdi genelde sözün özü iyiki kadın değilim çünkü sanaldan sesli mesaj bile göndererek kazancımı 3e 4e katlardım gerçi bunun sonu kötü yerlere varırdı. Ve son olarak bekaret 1-2-3 kişiyle bozulduğu takdirde üzülürüm, önyargım olur fakat çok sorun etmem ama bu 3ün üstündeyse ağır sorunlar olur ayrılmaya varırım. Çünkü bir kadın a kişisiyle cinsel ilişkiye girip b kişisiyle evlendiğinde çocuk b kişisine ait olmuyor a kişisinin şeylerni de taşıyor. Benim fikrim…

    1. Esenlikler,

     Saydığınız şeyler hep kişisel standartlar. Kimisi daha “geniş”tir, kimisi daha sıkı. Kişiden kişiye göre değişir. Herkes, kendi zevkine uyan kişilerle olmalı. Satanizm’de insanlar evlenmeye, çocuk yapmaya zorlanmadığı için bu konularda kendilerini zorlamaları da aptalca olur.

     “Çünkü bir kadın a kişisiyle cinsel ilişkiye girip b kişisiyle evlendiğinde çocuk b kişisine ait olmuyor a kişisinin şeylerni de taşıyor. Benim fikrim…”

     Bu çok ciddi bir iddia. Bu konuda birkaç şey duydum, ama hiç belirleyici kanıt niteliğinde bir şey görmedim. Elinizde buna dair bilimsel araştırmalar varsa paylaşmaktan çekinmeyin, ilginç bir konu çünkü. Ama bu konuda bulgu yoksa, böyle fikirleri de objektifmişçesine savunmanızı önermem. Kişisel zevkinize uymadığı için bu tarz kişilerle birlikte olmazsınız tabii, bu tamamen sizin kararınız.

     İyi günler.

 47. Merhaba. Halk arasında yaygın bir “Şeytanla anlaşma” anlayışı var. Giuseppe Tartini’nin “Devil’s Trill Sonata” sının hikayesi bir gece rüyasında şeytanın ona görünmesi ve ilham vermesi. Uyanır uyanmaz notaları yazmış ama şu an ki hali bile kendisinin duyduğundan kötüymüş. Sonra Paganini falan var. Şeytan müziğin lordu olarak biliniyor. Modern zamanda da Bob Dylan’nın şu röportajı var : https://www.youtube.com/watch?v=ftdeb4ejQSg Sonrasında Ozzy Osbourne’nin Satanist göndermeleri, Led Zeppelin grubunun satanik şarkısı Stairway to heaven falan. Stevie Nick’in cadılık üzerine şarkıları, yani bu insanlar nasıl böyle ünlü olabiliyorlar? Jimmy Page yaşayan en büyük gitarist ve okült/satanik açıklamaları var. Bu insanlar gerçekten adanma ritüelini yaparak mı ünlü oluyorlar? yoksa başka bir ritüel mi var? Antik bir ritüeli mi uyguluyorlar? Bende müzikde önce ülkemde sonra Dünya çapında ünlü olabilir miyim? Bunun için nerden başlamam gerekiyor?

  1. Esenlikler,

   Sürekli söylediğim gibi, bu ünlü tipler Satanist değil ve hatta çoğunlukla düşman safındalar. Öyle ruh satma, karşılığında bir şeyler alma olayı yoktur. Tanrılar da durup dururken rastgele insanlara ün, güç, nüfuz falan vermez. Bu tarz kimseler ya “poser”, ya da düşmana köpek olmuş kişiler oluyor genelde. Mesela Ozzy Osbourne itinin Yahudi bir karısı olmuştur, hangi Tanrı buna yardım edecek Şeytan aşkına? Neyse, “x kişisi Satanist midir” konusunda dönen bir soru-cevap zincirini buraya bağlantılıyorum.

   Tabii siz ünlü olamazsınız falan demiyorum, ama böyle bir konuda Tanrıların ciddi şekilde destek vermesi, öyle rastgele bir insana olacak bir şey değildir. Bu yönde yeteneğiniz varsa üzerine çalışın ve Tanrılardan rehberlik dileyin; yoksa da her halükarda güçlü yönlerinizi en iyi şekilde kullanıp hem kendinize, hem vatanınıza, hem Tanrılara en iyi şekilde hizmet verebileceğiniz yolu izleme konusunda Tanrılardan yardım isteyin. Herkes sanatçı olamayacağı gibi toplumun sadece sanatçılara da ihtiyacı yok, unutmayın.

   İyi günler.

 48. Ben geyim ve olurda Yahudi bir adamdan hoşlanırsam ona bottom olabilir miyim? Yani sekste Yahudiye pasif olmak, top olmaktan daha kötü mü Satanist için? Yani ben vers biriyim ama hoşlandığım profil şablonuma uyuyorsa sadece bottom olmaktan da haz alıyorum. Günlük hayatta feminen olmayan, ama bir o kadar da yüz olarak tatlı, saf bulunan biriyim. Yani açık bir ilişkim var ve partner bulma konsında problem yasamıyorum ama bir adama da takıntı yapınca ne yapıp edip onunla birleşmeye calısıyorum. Mesela benden yaşça büyük adamlarla olunca onların “deneyimini, birikimini” alıyormuşum gibi hissediyorum ve bu beni besliyor. Tinderdan birkaç Yahudiyle tanıştım onun dışında gay sosyal ağından da İstanbulda tanıdığım oldu ama nasıl yapacağım? Demonlarla iletisime geçmeden yaparsam sıkıntı olmaz ama bu demonla ilişkimi etkiler mi? Çok yakısıklı serefsiz dayanamıyorum :))

  1. Esenlikler,

   Yani, neden düşmanla yatağa giresiniz? “Demon’larla ilişkinizi etkilemek” değil, direkt hayatınızı kaydırır. Üst veya alt olmanız herhangi bir şeyi değiştirmez. Seks ruhani bir olaydır, insanlıktan bin uzak uzaylılarla yatağa gitmek gerçek anlamda varlıklarını “içinize almanıza” yarar. Ruhunuzu zehirlemeye o kadar istekliyseniz eroin falan da var, çok uzağa bakmayın.

   Bunun kabul edilebilir bir yanı yok. Ki Yahudileri oldukları tiksinç, gagalı uzaylılar değil de “””yakışıklı””” bulmak ciddi anlamda düşman programlamasının etkisinde kalmadan imkansızdır. Centillerin doğal içgüdüsü anti-semitizmdir. Yahudi seviciliğin herhangi bir mantıksal açıklaması, haklı çıkarması, bahanesi olamaz. Hele de kendine Satanist diyen bir insan bunu asla yapamaz. Yahudi sevicilikle Satanizm birlikte yürümez. Yemek yediğiniz kaba tezek doldurmaya çalışırsanız o kaba bir daha yemek girmez.

   Seçim sizin, hayat sizin. Ya dejenerasyon, beyinsizlik, akıl hastalığı ve yıkım; ya da ilerleme, yükselme ve evrimleşme. İkincisinin olduğu yerde Yahudilere dair hiçbir şeye yer yoktur.

   İyi günler.

 49. Merhaba ben demon’larla ve satanizm ile ilgili yaklaşık1-1.5 aydır araştırma yapıyorum ve aklıma takılan bir kaç soru var müsadenizle sormak isterim.

  1-) Adanma ritüelini yaptıktan sonra o ritüeli başka tekrarlamıyoruz değilmi ? vede bu ritüelden sonra nasıl bir yol izlememiz gerekiyor sürekli meditasyonmu yapmamız gerek başka farklı ritüellerde yapıyormuyuz ?  

  2-)Meditasyon yapmanın adanma ritüelinden önce yapılmasının bir sakıncası yok galiba ? 

  3-)Bazı sitelerden edindiğim bilgiye göre sizin sitenizide araştırdım bazı sitelerde demon’larla mal ve mülk üzerine anlaşma yapılmayacağı yazıyor bazı sitelerde ise düzgün ve üsluplu bir şekilde istendiği taktirde bir sakıncası olmadığı söyleniyor sizce nedir ? 

  Son sorum

  4-) Kitab-ı Celve ‘de yazılana göre “Bana sadık olanlara ve emirlerime itaat edenlere” derken ne tür emirler söz konusu ?

  1. Esenlikler,

   1) Evet, bu ritüel tekrar tekrar yapılabilecek bir ritüel değil. Adandıktan sonra düzenli olarak meditasyon yapmak gerekiyor, evet. Her Satanist’ten ruhunu geliştirmesi beklenir. Aynı zamanda düzenli olarak, mümkünse her gün Ters Tevrat Ayinlerine katılıp gerek kendini, gerek dünyayı kurtarmak için çalışma göstermesi gerekir.

   2) Tabii yok.

   3) Satanizm ve dolayısıyla da Demonoloji hakkında, Spiritüel Satanist’ler dışındaki insanlardan bilgi almak hatalı olacaktır. Tanrılar hangi konuya isterse o konuya etki edebilir, bu Kendilerine ve karşılarındaki kişiye bağlı.

   4) Satanizm’de dogmatik, baskıcı, keyfi kurallar ve yaptırımlar yoktur. Doğanın diniyiz, ve Doğal doktrinleri takip ediyoruz. Bir Satanist’in de insan doğasına ve Doğaya uygun davranması beklenir. Doğa dışı, aptalca fikirlere katılmak (Hristiyanlığın, İslam’ın, Komünizm’in empoze ettiği herhangi bir fikir mesela) kabul edilemez olacaktır. Onun dışında katı bir “zorunluluk” yok, ama kişi Satanik hayat tarzına ne kadar uygun yaşarsa o kadar fazla fayda sağlayacak, o kadar ileriye gidecek, Tanrıları o kadar gururlandıracaktır.

   İyi günler.

 50. Kağıdı yakmak zorunlu mu? Beceriksiz biri olduğumdan dolayı tüm binayı yanlışlıkla ateşe verecek potansiyel var bende. (Noodle yaparken bile yangın çıkaracaktım.) Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum ben bu yazıyı birkaç gün önce okumuştum ve ertesi gün sol işaret parmağımda delmeyi düşündüğüm yerde yuvarlak kırmızı bir işaret vardı. Sanki “buradan deleceksin” gibi bir iz. Sizde olmuş muydu?

  1. Kağıdı yakmak zorunludur. Sadece fiziksel bir eylemin dışında insiye kağıdınızı yakmak hem insiyenizin içeriğini astral plana salmanıza yarar, hem de bu eylem önemli anlamlara gelir. Eğer bunu yaparken olabildiğince güvenli bir yol izlemek istiyorsanız büyükçe bir tabağın içinde yakabilirsiniz, ya da tencerenin içinde yakarsınız ve ritüeliniz bittiğinde tencereyi yıkarsınız. Tabii yıkamadan önce tabağın içerisindeki (veya insiye kağıdınızı neyin içerisinde yaktıysanız) külleri dışarı dökeceksiniz.

   Sol parmakta yuvarlak bir işaret çıkması konusunda da, hayır. Kişisel olarak bu tür bir şey yaşamadım ve zorunlu değil. Bahsettiğiniz yuvarlak işaret gerçekten “bir işaret” de olabilir, olmaya da bilir. Her halükarda bu konudaki yazımızı okuduysanız yapmanız gerekeni biliyorsunuz.

 51. Şeytanın annesi ve babası hakkında çok bilgi yok demiştiniz galiba ve öldü gibi bir şey demiştiniz peki onlar tekrar neden reenkarne olmadılar

  1. Esenlikler,

   Yani ölmeleri olabilecek bir şey. Muhtemelen reenkarne olmuşlardır ama kim olarak reenkarne olduklarını bilmemize gerek yok. Hatta bence böyle bir bilginin gizli kalması daha mantıklı olurdu.

   İyi akşamlar.

   1. Şeytan biliyordur herhalde kim olduklarını peki bu zamana kadar demonların arasında görmedik annesi ve babasının ölmesi kaç yıllar geçmiş hala demon olamamışlarmı

    1. Esenlikler,

     Olmuşlardır muhtemelen ama bu önemli bir konu değil. Sitede verilen tanrılar tüm tanrılar değil. Daha yazmamasına rağmen ismini bilmediğimiz çok fazla tanrı var. Şeytan’ın anne babasının kim olduğu bizi pek ilgilendirmiyor.

     İyi geceler.

 52. Merhabalar inisiyem sırasında bazı terslikler ve hoş bir durum oluştu inisiyem sizce başarıyla tamamlanmış mıdır?

  [Admin notu: Yorumun geri kalanı isteğinize göre çıkartılmıştır.]

  1. Esenlikler,

   Sıkıntı yok, birçok kardeşimiz adanırken ilginç sorunlar yaşamıştı. En önemli olan şey niyet ve bağlılık. Güzel bir mum bulsanız iyi olabilirdi ama sıkıntı yok. Külleri saksıya dökmek de güzel bir fikirmiş.

   Tebrikler, şimdiden aramıza hoş geldiniz. Umarım kıvrak zekanızı kullanabileceğiniz yepyeni Satanik ve ruhani boyutta mutlu, kutlu ve istediğiniz gibi çığır açıcı şekilde ilerlersiniz. Başarılar ve tekrar tebrikler.

   İyi geceler.

   1. Bir çığır açmanın ardında getireceği odağı almayayım ben, Şeytan korusun hatta 😄 İyi dilekleriniz için çok teşekkürler.

 53. Demon mührünü gecen yaz a4 kağıdına çizip katlayıp kücük kutuya koymustum bir sorun olur mu? Çok katlanırsa? Birde Satanik Kitabımı oluşturmaya başladım oraya yeni temizden mührü çizmek istiyorum diğerini napmalıyım? Yakmak mı gerekiyor gömmek mi? Yani bahçe falan da yok etrafımda

  1. Hayır, Tanrılara dair herhangi simgenin kağıda çizip katlanması bir sorun yaratmaz. Sadece kağıdın kirlenmesine, yırtılmasına veya yakılmasına izin vermeyin. Ancak bunlar sizin kontrolünüz dışarısında gerçekleşirse de kafayı yemeyin. Biz müziği dahi yasaklamaya çalışan iğrenç bir inanca bağlı değiliz, Tanrılar bu tür şeylerden gocunmazlar. Satanik kitap yaratma konusuna gelecek olursak, bu konuda belli bir gereksinim veya zorlama yok, tamamen size kalmış bir şey. Kendiniz Kara Kitabınıza nasıl bir içerik yaratmak istersiniz bilemem, ancak tahmin ediyorum ki Satanik ritüellerinizi, çalışmalarınızı ya da kendi istediğiniz çizimlerinizi yazdığınız bir kitap olacak. Yine de söylemekte fayda var; bu zorunlu bir şey değildir. En basitinden ben böyle bir kitap oluşturmuyorum, herhangi bir hata sonucu bir başkasının eline geçerse başınıza gelebilecekler de cabası. Dolayısıyla eski kitabı gömebilirsiniz, bunun için bir imkan oluşturmaya çalışın. İçerisinde kendi kimliğinizi belli edecek şeyler varsa çıkarın, veya imkanınız varsa direkt eski kitabı da saklayın. Yakacaksanız da kağıttan Tanrı sigilinin çıkarılmış olduğuna emin olun.

 54. Peakok mum sönene kadar beklemek zorunlu mu ? ve ayin yaptıktan sonra japonca biliyorum şeytan Tanrıya
  Şeytan lord anlamına gelen Maou sama yada satan sama diye hitap etsem uygun olurmu hem bu şekildeki çevremdeki aşağılık islamcıların elestirilerine maruz kalmam.

  1. Esenlikler,

   Mum bitene kadar beklemek zorunlu değil. Şartlarınız nasılsa ona göre davranıp gerekirse mumu önceden de söndürebilirsiniz. Yine de tavsiyem başında biraz oturup yoğunlaşmanız.

   Ve Japoncam pek olmasa da “Maou” “kötü” (olarak bilinen) varlıklar için kullanılıyormuş. Anlam olarak “Demon”, “Devil” hesabı. Bildiğim kadarıyla “Kami” de Tanrı demek ama. Satan da zaten Kendi ismi. Saygılı olduğu şekilde nasıl isterseniz öyle yapın ama zaten bu ritüeli çevrenizdeki İslamcıların sizi rahatsız etme ihtimali olmayan bir zamanda yapmanız uygun olduğu için zaten mahremiyetinizin az veya çok olacağı bir ortam olacak. O yüzden bağırmayın ama normal veya kısık bir sesle herhalde istediğinizi ana dilinizde de söyleyebilirsiniz.

   İyi günler.

   1. Bugün ayini yaptım siyah giyindim kırmızı mum 2 tane yaktım dua yı yazıp okudum ismimi kalemle yazıp üzerine sol işaret parmağımın kanını damlattım ve sürdüm. Kağıdı yakıp küllerini bahceme döktüm . Ayin sırasında birkaç sinek mumun ateşine kapılıp yandı herhangi bir tepki vermeden yazmaya devam ettim . Son 2 bitirme cümlesinide söyledim. İsmimi duanın altına yazdım herhangi bir hatam olmuşmu ? Cevap bekliyorum.

    1. Japonca Kami dersen saç anlamına geliyor kamisama tanrı anlamında Bana Normalde japon arkadaşlar Namisama der. Sama efendi,lord,büyük anlamına gelir akuma,satan maou gibi kelimelerin sonuna sama konduğu zaman anlam kazanıyor. Sharshex Lucifer gibi bir isim hatırlıyorum.

     1. Esenlikler,

      “Kami” kelimesinin saç anlamına geldiğini, okulda zamanında Japonya’da yaşamış bir arkadaştan da duymuştum. Ama sanırım birden çok anlama geliyor o kelime, yanlış mıyım? “Sama” gibi “onorifik”ler, yani saygı ifadeleri kelimenin anlamını tek başına tamamen değiştirebiliyor mu?

      Japoncada uzman olarak konuşmayacağım, dili siz biliyorsanız dedikleriniz daha geçerlidir herhalde. Benimki sadece kulak dolgunluğu.

      “Akuma” kelimesini de hatırlar gibiyim ama. Cidden bu kelimeler “kötü ruh” falan gibi anlamlara gelmiyor mu?

      “Sharshex” ne oluyor?

      İyi günler.

    2. Esenlikler,

     Öncelikle tebrikler, umarım bu Yolda attığınız her adımda çiçekler açar.

     İkincisi de ritüeli anlattığınız biçimde yaptıysanız şekilde hata görmüyorum. Tabii şekilden de önemlisi yüreğinizde ne olduğudur. Sonuçta niyetiniz Şeytan’ın Yoluna girmekse bir-iki ufak hata olsaydı bile bundan ötürü bir sorun çıkmazdı. O yüzden merak etmeyin, her şey yerli yerindedir.

     İyi günler.

 55. Beni bilirsiniz daha önce inisiye oöduğumu söylemiştim ama yorumlarda yaşanan talihsizlikler var ve size sormuşlar bende sorayım dedim ama inisiye olalı yaklaşık 3 hafta 1 ay yada daha uzun süre oldu yinede anlatayım sabahın erken saatlerinde uyandım hemen aklıma (mahremiyetim o saatlerde vardı) hazır mahreyetim varken inisiye olayım dedim işte iğne kağıt(kağıdı yakacağım için küçük olsun dedim ve yarıdan biraz daha az böldüm) mum(iki rengi vardı ve önceden almıştım beyaz mavi karışımıydı)
  kalem olarak uçlu kalemim vardı siyah bir şeyler giydim ve gidip bir kase aldım her şeyi yere koydum malzemeler önümde telefonu da aldım bir şeyler unutmayayım diye maksat ordan bakmak telefonu açtım ve kağıda sözleri bakarak yazdım umarım burda saygısızlık veya bir sakınca yoktur ve haliyle çok heyecanlandım ve kelimeleri tekrar edeceğim aklıma gelmedi yazdıktan sonra ismimi yazıp iğneyi batırdım ilk seferde olmadı biraz uğraştım deldim kanı alıp yazmaya çalıştım ama zor oldu bende uçlu kalemimle ismimi yazdım ve kanı üzerine sürdüm daha sonra yaktım ve kaseye koydum yarısı tekrar söndü bende hepsi kül olana kadar yakmaya devam ettim mum bu arada hala yanıyo işte yaktıktan sonra bi kaç dakika boşluk meditasyonu yaptım aklıma aniden ailem gelebilir düşüncesi geldi ve mumu söndürüp sakladım külleri kaseden bir kağıda içine boşaltıp çok küçük katladım kağıdı böylece içindeki kül dökülmeyecekti dışarı çıktım ve gömdüm ama bir kaç gün sonra bir rüya gördüm rüyamda kağıdın içindeki külü kağıttan çıkartıp öyle geri gömmüştüm sonra gömdüğüm yere gittim ve bulamadım daha sonra her yeri kazmadan aklıma muhtemelen bilinçaltıma işlendi ve önemli olan burda istemek diye düşünüp yeni hayatıma başlangıç yaptım biraz uzun oldu ama tekrar yapmamı gerektirecek bir şey olduğunu düşünmüyorum yanılıyor muyum??

  1. Esenlikler,

   Adanma duasını ilk kez yazarken elbette bir yerden bakmak zorundasınız, gökten zembille inecek değil ya. Tabii ki bunda sorun yoktur. Ama ayinin kendisini yaparken [bu herhangi bir ayin için de geçerli] bu cihazlardan biraz uzaklaşırsanız daha mutlu olur, daha iyi verim alırsınız.

   Onun dışında, dediğiniz şeyler cidden teferruat. Tıpkı düşündüğünüz gibi, burada önemli olan iradenizin ne yönde olduğu ve yüreğinizde hangi tarafta olduğunuz. Yoksa bu ayini yapışınızın şeklinde çok ufak farklar olmuş, olmamış, bunların cidden pek bir önemi yok, rahat olun. Ayinden önce bir de güzelce yıkanmış olsaydınız daha iyi olurdu aslında ama, yapacak bir şey yok. Sizi de anlıyorum, mahremiyetinizin ne zaman sona ereceğini bilememiş olmalısınız. Ben sizi anlıyorsam Tanrılar doğal olarak anlar, rahat olun.

   İyi geceler.

  2. Merhabalar dün ayin yaptım ama ayinden 3 gün önce succubus ritüeli yamıştım kol ve bacak kısımlarımda yanma ve kaşınmalar var şu an ne yapmam lazım?

   1. Esenlikler,

    Genel olarak Succubus’lar/Incubus’lar Satanik ruhlaralgi duyarlar, yani bizden olmayanlarla pek işleri olmaz diyelim. Tabii 4 gün önce de Gerçeğin farkındaysanız o zaman durum farklı olabilir.

    Her halükarda insanlarla romantik ilişkilere giren Tanrılar hakkında bilgi almak, çağırmak istediğiniz Tanrıçayla düzgün iletişim kurabilmek için ilk başta imgelemeyle başlayabilirsiniz. Sonra meditasyonla ve yogayla ruhunuzu ve astral duyularınızı açtıkça iletişim imkanları da genişleterek zaten. Bu arada okudunuz mu bilmiyorum ama Succubus/Incubus’larla ilgili yazıyı da öneririm.

    İyi günler.

 56. Bazı vebsiteleri.bizden tecavüzcü,kan içici,jiletci kedi katili olarak yazmış ve internette binlerce mesaj şeklinde haberleşiyorlar sayılarının 50 binden üstün olduğunu yazmışlar. Kıskançlık yapıyorlar Ve dil alışkanlığı olarak eski dinimin selamlaşmasını yanlışlıkla söylediğim oluyor.suç sayılırmı?

  1. Esenlikler,

   Evet, 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanabilirsiniz…

   Yok canım. Dışarıda zaten gizlenmek için putperest ağzı kullanmanızda hiçbir sorun yok, ama şu da var ki sizin kendi zihninizde bu halâ yerleşik ve “dil alışkanlığı” olarak bulunuyorsa bunu kırmanızı öneririm. Bir Satanist’i geçtim, hiçbir Türk’ün ağzına yakışmayan pis kelimeler bunlar. Bu yargılanabileceğiniz bir suç falan değil, sadece kendinize sorumluluk olarak düşünün. Şeytan’ın soylu bir oğlu, istemeden bile olsa Sübyancı Muho’ya peşkeş çekmemelidir, değil mi? Biraz zorlu olacak ama bunu sonunda dilinizden atabileceğinize eminim.

   İyi günler.

 57. merhaba ben dövme yaptırmayı düşünüyorum ama hala bulamadım. yapılan dövme kesinlikle hayat tarzını yansıtmalı. 12 saat masabaşında çalışan birinin “carpe diem” yazdırması anlamsız olacaktır. ben bedenimin ve ruhumu şeytana adadığıma dair bir anlam istiyorum. ne önerirsiniz? elbette antik bir sembol, sanskritçe bir yazı olmalı. alenen açıkça görülen bir şey olmasını istemiyorum. gerçekten çok kararsız kaldım. bana ilham verin lütfen.

  1. Esenlikler,

   Belli şeylerin (güvenlik meselesi vs.) farkında olduğunuz için ona girmiyorum bile. Onun dışında bu gerçekten çok açık uçlu bir soru ve dövmeler konusundaki görüşlerinize katılıyorum. Ben şahsen bir 20-30 yıl daha hiç Satanik dövme yaptırmazdım, ama sonuçta aklınızda bulundurmanız gereken meseleleri zaten bildiğinize göre şimdi yaptırmak istemeniz de sizin zevkiniz.

   Doğrudan Satanik olan şeyler yerine “Pagan” temalı şeylerden de yürüyebilirsiniz aslında. Rünler, Horus’un Gözü, Öz Tamgası gibi şeyler mesela.

   Sümer çivi yazısıyla, Rünlerle ve/veya Türk Yazısı ile bir şeyler yazdırmanız da mümkün. Tabii kalkıp “Şeytan” yazdırmayın, zira okuyan bulmak çok zor değil. Ama atıyorum “(Ebedi/Mutlak) Gerçek” diye Şeytan’ın İsminin doğrudan anlamı, SaTaNaMa mantrası (Yoga yapanlar, özellikle de Kundalini Yoga yapanlar bilir ve %99’u Satanizm’le eşleştirmez. Bu kadar bariz ve göze soka soka Gerçeği belli eden bir şey olmasına rağmen sorgulanması halinde kolaylıkla aradan kurtulabilirsiniz), gezegensel glifler gibi şeyler hep olasılıklar dahilinde. Bir de aklıma geldi de, aman diyeyim Kitab el Celve’den alıntı falan yazmayın. “Ben vardım, şimdi de varım ve sonsuza dek var olmaya devam edeceğim” falan diye yazdırırsanız direkt mimlenirsiniz mesela, çivi yazısı falan bile dinlemez.

   Her halükarda dikkatli olun. Yorumunuzu daha fazla önerisi olabilecekler için daha çok detaya girmeden yayınlıyorum, yorumu olan elbette katılabilir.

   İyi akşamlar.

   1. Gezegensel glifler nasıl oluyor? Gezegenlerin sembolü mü? Ama öyle de tek bir sembol yapmak hoş durmaz. Rünlerden pek anlamam ama dövme için hoş durduğunu düsünüyorum. Mesela buradakini yapmayı düsünüyorum ama çevresindeki detaylar ya da üstündeki yazılar olmayacak sadece 8 kolllu olan sembolü çizdirebilirim ama sembolün anlamı ne? Rünlerden anlıyorsunuz herhalde. Yoksa altındaki valknut gibi popüler sembolleri biliyorum.

    https://www.google.com.tr/amp/s/www.pinterest.com/amp/pin/413838653257025868/

    Bir de vücut geliştirdikten sonra Brad Pitt gibi adonis kasının üstüne sankritçe el yazısı yazdıracağım. Gerçekten çok iyi duruyor.

    https://media-gq-com.cdn.ampproject.org/i/s/media.gq.com/photos/590393f10de2f96c36161583/master/w_1800,c_limit/Brad-Pitt-GQ-Style-33.jpg

    1. Esenlikler,

     Evet, gezegenlerin o sembollerine glif deniyor. Zaten tek başına kullanmak yerine daha büyük bir şeyin parçası olarak kullanırsanız daha iyi olur, en azından dövmeden konuşuyorsak.

     Attığınız vegvisir’i de kullanabilirsiniz, başka rünik “stave”leri de. Sizin attığınızın anlamı yolcunun zorlu havada yolunu bulması için yardım ettiğine inanılması. Bu rünik şemaları hepsinin belli bir amaca hizmet ettiği düşünülür. Tabii siz bir Satanist olarak sembollere güç yüklenmeden işe yaramayacağını biliyorsunuz. Ve bu tarz bir şeyi yeterince bilgiyle kendiniz de yaratabilirsiniz.

     Yazıya gelince, ne yazdırdığınıza dikkat edin de. Dediğim gibi, binde bir ihtimal ama okuyabilen biri çıkabilir.

     Her halükarda kimse sırf rünleri kullanarak sizi Satanizm’le bağdaştıramaz.

     İyi günler.

 58. kanın bekletilmesinde bir sorun olurmu bu adanmayı yaparken çünkü ailemim evde olmaması gerekiyor bunu yapmam için ve genellikle dolu oluyor ben kanı boş bir kağidin en altına damlattım ve beklemesi gerekiyor ailemin evde olmadığı bir gün yazıcam ve yapıcam. yapıcagım gün tekrar kanı damlatmam gerekir mi? ve bekletilmesinde bir sorun olur mu?

  1. Esenlikler,

   Boş kağıda imza gibi yapmayın, ritüele başlamadan hemen önce kanı damlatıp ondan sonra ritüele başlayın. Ailenizden yana sorun olmaz, çünkü ritüele katsa katsa 1-2 dakika katar bu. Şimdiden iyi eğlenceler.

   İyi günler.

   1. yani kanın bekletilmesinde bir sorun olurmu yoksa yaziyi yazdiktan sonra atiyorum ki 1 hafta sonra yapıcam adanmayı o zaman tekrar kan damlatmam gerekirmi yoksa o durmuş kan sorun olmaz mı?

    1. Bekletmekteki nedeninizi tam olarak anlamadım, ancak kanı Tanrılara olan sadakatinizi sembolize etme amaçlı akıttıysanız (yani sırf bir yeriniz bir şekilde kanadı, siz de hadi bunu kağıda sürüp üstüne ismimi yazayım da Şeytan’a insisasyona çevireyim demediyseniz) sanıyorum ki bir problem olmayacaktır.

 59. Merhaba. Bende kanı beklettikten sonra adanmayı yaptım. Boş kağıda kanı akıttım, 2 hafta sonra metni yazıp kağıdı yaktım. Dudağım kanadı, kanını kağıda sürdüm. 2 hafta sonra da sitedeki metni yazıp kağıdı yaktım. Küllerini saklıyorum. Adanma ayinim kabul olmadı mı şimdi? Kağıdın altına 1 damla kan akıtmak yerine hazır dudağım kanıyorken aklıma geldi. Boş bir kağıdın altına bol bol kan sürdüm. Müsait olduğum zamanda ayini yaptım. Kabul edilmemişse tekrar mı yapmalıyım? Direkt ayinden hemen önce kan akıtarak.

  1. Esenlikler,

   Yani dediğim gibi ritüelin doğrusu sayfada yazıyor. Kanı da sol işaret parmağından almanız öneriliyor, bekletmeyi zaten geçtim.

   Ama tabii niyetiniz ciddi, samimiyetiniz gerçektiyse en önemlisi budur. Ritüelin nasıl geçtiğini size sormak lazım. Ritüel sırasında/sonrasında Satanik enerjileri hissettiniz mi, yaptığınız ritüel içinize siniyor mu? Siniyorsa sıkıntı yok, ama içinize sinmediyse tekrar ve düzgünce yapın gitsin.

   İyi günler.

 60. Sevgili Tavuskuşu,

  bir süre önce tüm kitapları okudum ve özellikle Gerçekler Kitabında anlatılagelen Yaradılış ayetleriyle yakalandım. Çünkü İbrahimi dinlerin aksine okuduğunu bir metafor gibi değerlendirmen gerekmiyor, okuduğun şey yoruma açık değil. (Tabii, yoruma açık pek çok şey var ama Yaradılış öyküsü net, detaylı ve yoruma kapalı) Bununla birlikte anlatılanları metafor değil salt gerçek olarak düşündüğünde de gayet mantık çerçevesine oturmakta.

  Okuduğum günden beri inisiye olmayı düşünüyordum ancak adam gibi bir inisiyasyon ayini bulamamıştım, bunun için çok teşekkür ederim, aranıza katılabilmek, önümüzdeki savaşta yanınızda durabilmek bir şereftir. Bilirim ki bu hissimiz karşılıklıdır. İnisiyasyonumun kusursuz olmasını istiyorum bu sebepten 5 Temmuz’daki dolunayı beklemek istiyorum. Bu sırada her ne kadar kendisi kalbimdeki samimiyeti bilse de, niyetimi belli etmek için “In nomine magni dei nostri Satanus” sözleriyle avucumda küçük bir kesik açıp elimi yumruk yaptım.

  Daha fazla bilgi almak için, yeri geldiğinde beraber ayinler düzenlemek için katılabileceğim bir grup, ortam var mıdır? Zira artık parçası olduğum bu savaştaki ortaklarımla bir araya gelip meditasyon ve ayinler yapmak isterim.

  Yaptığım şey bağlayıcı bir “kontrat” olmasa da, niyetimin ciddiyetini belli eder diye umuyorum. Kitap’ta söylendiği gibi dolunaylar Satanik Enerji’nin yüksek olduğu gecelerden biri ve senin de söylediğin gibi, 1 kez yapabileceğim bir şey. Tüm gecemi buna ayırıp, dolunay ışığında inisiye olduktan sonra gün doğumuna kadar meditasyona devam etmek isterim.

  Ave Satanus Amen!

  1. Esenlikler,

   Siz çok yanlış gelmişsiniz yalnız. Biz “öyle” Satanist değiliz, daha doğrusu biz gerçek Satanist’iz. O kitapların Satanizm’le hiçbir ilgisi yok, sadece Mormonluktan sonra gelen yeni bir İbrahimi inanç niteliğindeler.

   Yani samimiyetiniz gerçekse, (bazıları da çok temel olan) bazı konuları baştan öğrenmeniz gerekiyor. Satanizm ile İsataparlık aynı anda yürümez değil, aynı cümle içinde bile söylenemez. Satanas’ın bozulmuş bir haliyle (bile) Amen’in aynı cümlede söylenemeyeceği gibi. Ensesti hoş görüp hayvan kurbanına kabul edilir gözüyle bakanlar, zaten haklı şekilde ilginizi çeken meditasyonları, ayinleri yapmayan, Gerçeklerden uzak kesim. Bunu önerdiğim şeyleri okuyarak da göreceğinizi düşünüyorum.

   Bu konuları kafanızda tekrar oturttuktan sonra, yüreğiniz halâ Gerçeğe hizmet etme peşindeyse, diğer sorduğunuz şeylerin konusunu tekrar açabilirsiniz, konuşabiliriz elbette.

   Şimdiden başarılar,

   İyi akşamlar.

 61. ben 8 aydır falan satanizmi araştırıyorum sonra bir gün satanist olma kararı aldım o gece rüyam da birisi karşımda kelime i şehadet getirdim ve bende o an da uyanıp istemsizce kelime i şehadet getirdim şimdi o yüzden arada kalmış gibi hissediyorum ve ne yapıcağımı da bilmiyorum bi yardim edseniz akıl verseniz

  1. Esenlikler,

   Düşman varlıklar sizi manipüle etmeye çalışıyor. Bunlara aldırış etmeyin ve günlük Aura Temizleme, Korunma Aurası, Boşluk Meditasyonu pratiklerinizi aksatmayın. Kararınızda ciddi ve samimiyseniz adanın.

   İyi geceler.

 62. Bazı insanlar siteyi bulduktan sonra ilk bu yazıya atlayıp bilinçsizce şeyler yapıp trajikomik olaylar yaratıyorlar 😀 Okumayı sevmeyen bir halkımız olduğundan insanları spritüel satanizm e yönlendirme konusunda işimiz çok zor, bu arada yeni yayınlayacağınız yazıları dört gözle bekliyorum içerik bulamadığımdan saatlerce yorumları okuyorum artık

 63. merhaba ben çok önceden satanizm içerisindeydim fakat sonra yavaş yavaş satanizmden uzaklaştım. bugün bu inisiye işlemini tekrar yaptım ve yaptığımdan beri yaklaşık 15 dakikadır titriyorum. yardım eder misiniz ne olmuş olabilir?

  1. “Satanizm” “içindeydim” ve uzaklaştım derken biraz daha spesifik olmanız gerek, ancak bu şekilde kesin bir yorum yapabilirim. Ancak tahminimce ve yüksek ihtimalle ritüel sayesinde yükselttiğiniz enerji dolayısıyla titremişsinizdir.

 64. Merhaba ben adanma ritüelini bir kez yaptım ama o sıralar doğru dürüst araştırmadığım için emin olamadım ve çıktım yani tekrar Şeytanın Ailesine katılmak istesem ne yapmalıyım ?

  1. Esenlikler,

   Bu sefer iyi araştırdığınıza emin olun. Sitede bulunan yazıları kronolojik olarak yorumlar kısmıyla birlikte okuyun ve tekrar adanın.

   İyi günler.

  1. Hayır. Ancak bu hayatınızda bir defa yapacağınız bir şey, o yüzden ben olsam adanmamı fiziksel olarak gerçekleştirmenin bir yolunu bulurdum diye düşünüyorum. Tabii astral tapınakta yapmaktan başka bir şansınız yoktuysa böylesi de elbette makuldur.

 65. Merhaba, açıkçası bu inisiyasyon işi beni çok heyecanlandırıyor. Fakat gerçekten hayatımın en ergenlik döneminde her şeye merakım çok fazlayken bu kadar ciddi bir şeye girişmek mantıklı olur mu bilmiyorum. Kendimden çok sanki Şeytan Baba’ya bir saygısızlıkmış gibi hissediyorum. Bu konuda içimdeki hislere çok güveniyorum, Gerçeğin farkındayım, tüm o enerjileri ve gücü hissedebiliyorum. Ama ileride “amaan ergenliğimde hangi kafayla yaptıysam” gibi bir düşünce olmasından çekiniyorum açıkçası. Dediğim gibi kendim için çekinmiyorum, saygısızlık olması adına bir çekincem var. Fakat acaba bu inisiyasyonu yapmazsak Tanrılarla veya Gardiyan Demonımızla iletişim kuramaz mıyız? Ancak adanma yaptıktan sonra mı olabilir? Yanlış hatırlamıyorsam birey Satanist olmasa bile isterse Tanrılarla iletişim kurabileceğine dair bir bilgi vardı sitede. Birkaç kez denemiş olmama rağmen iletişim kurmayı başaramamıştım, psişik yeteneklerimin zayıf olduğunu düşünüp biraz ertelemeye karar vermiştim. Eğer bu adanma ayinini yaparsak daha kolay bir şekilde Tanrılarla veya Gardiyan Demonımızla iletişim kurabilir miyiz?

  1. Esenlikler,

   Eğer öyle bir düşünceniz varsa kendinizden emin olana kadar adanmanızı erteleyebilirsiniz. Bu bir defa alınabilinecek bir karardır. Bu yüzden şüpheniz olmamalı.

   Tanrılarla konuşmak için satanist olmanız şart değildir. Eğer onların yolunu izliyorsanız ve kendinizi geliştiriyorsanız çağrıya cevap vereceklerdir.

   Bu konularda genelde en büyük sıkıntı ruhani açıklık oluyor. Astral duyularınıza ve meditasyona ara vermemeye dikkat etmenizi öneririm.

   İyi günler.

 66. Satanist olduktan sonra şeytan ve demonlarını varlığını somut bir şekilde hissetmek mümkün mü? Ya da demonlar şeytandan bahsediyorlar mı? Hiç ritüel ve meditasyon yapmadan sadece olunduktan onlar sesli bir şekilde ulaşıyorlar mı veya şeytan fiziksel anlamda bir sataniste zarar geldiğinde koruyor mu? Fiziksel anlamda başıma kötü bir şey gelse ve şeytanın sözünü ansam yardım eder mi? Demonlar yardım etmezse? Demonların koruma altına altığını nasıl anlayabiliriz? Ya da (örnek veriyorum) birine lanet okusam meditasyon ve ritüel gerçekleştirmeden bu kabul olur mu? Herhangi birinin kötü olay yaşamasını ya da iyileşmesini daha iyi duruma gelmesini sadece büyü yoluyla meditasyonla ve ritüelle mi sağlayabiliyoruz? Yapılacak her şey meditasyonla ve ritüellemi sağlanıyor? Bunları yapmadan hiçbir şey gerçekleşmiyor mu? Umarım böyle değildir. Çünkü her zaman ritüel ve meditasyon yapılamaz. Ve kiliseye gidip dua etmekten namaz kılmaktan bir farkı olmaz. Çünkü satanist olmak bile gerçekten herkesin yapamayacağı bir şey. Ve bu dini bu dinlerden farklı kılan bir şeyler olmalı. Gerçekse her şekilde bir şeyler düzelmeli iyileşmeli veya istediğimiz şekilde olmalıdır. Günlük yaşamda da belli ritüeller sergilenmeden de mucizevi bir şeyler gerçekleşmeli hissedilmeli. Sesli bir şekilde demonlardan ve şeytandan rica edince kabul olmuyor mu? Şeytanla konuşabiliyor muyuz? Astral duyularımız açık değilse ve meditasyon yapmamamış olsak bile demonlar ve şeytanla konuşabilir miyiz? Sadece satanist olduktan sonra? Satanist olduktan sonra şeytan ve demonlar her söylediğimiz şeyi duyuyorlar mı? Yardım ediliyor mu? Bir de şeytan neden afrikadaki aç insanlara yardım etmiyor?

  1. Esenlikler,

   Tanrıları hissedebilmek mümkündür ve hatta konuşmak da. Lakin, bildiğiniz gibi, görmek için gözler gereklidir. Meditasyon yaparak astral görünüzü ve duyunuzu geliştirmezseniz astraldeki görüntüleri göremezsiniz ve sesleri duyamazsınız.

   Tanrıların korumasını algılayabilmek için etrafı iyice incelemeniz veya onu algılayacak seviyede ruhani olarak gelişmiş olmanız yeterlidir. Peki bu kavga gibi olaylar sırasında nasıl oluyor diye merak ediyorsanız biraz fikir yürütmeniz yeter. Mesela karşınızdaki kişi ‘şans eseri’ size vuracakken ayağı kayarak yere düşer veya yine ‘şans eseri’ tam kavganın ortasında anlık olarak düşüncelere dalıp kendini korumayı unutur. Dışarıdan bakan birinin kolayca anlayamayacağı ama sizi korumaya yardımcı olan ‘şanslar’.

   Birine lanet okursanız ve ruhani kabiliyetinizi geliştirmek için meditasyon bile yapmazsanız bir etki beklemeyin. Satanizm kişisel güç üzerine bir dindir. Eğer minik bir iyilik için yıllarca bir kilisede bir parazite yalvarmak ile kendi ruhani gücünüzle isteklerinizi gerçekleştirme arasında bir fark göremiyorsanız zaten burası aradığınız yer değildir. Tanrılar burada bize bedava balık dağıtmak için değil, gerekirse bir ‘balinayı’ bile tutmayı öğretmek için yardım ediyorlar. “Armut piş, ağızıma düş.” gibi bir mantık ne satanizmde ne de gerçek hayatta işlememektedir.

   Yardıma ihtiyaçları olunca tanrılar insanlara yardım ederler ama her istekleri kabul ettikleri anlamına gelmiyor.

   Tek taraflı konuşmaktan bahsediyorsanız, evet onlar sizleri duyabilir. Lakin onları duymak için astral duyularınızı açmak zorundasınız.

   Öncelikle Şeytan en güçlü tanrı olsa bile sınırsız güçte bir varlık değil. O yüzden her insanın her sorununu her saniye çözmesini beklemek hem bencilce hem mantıksız düşünce olurdu. Artı biz sorunu kökünden çözmeye çalışıyoruz. Beyinde kanama varken koldaki yaraya yara bandı sarmaya çalışmak vücudu kurtarmayacak.

   İyi günler.

   1. Anladım onlar farklı boyutta olduğu için meditasyon yapılıyor. Gerçekten satanizmin diğer dinlerden farklı olduğunu ve daha akla yatkın olduğunu biliyorum. Kısaca her şey meditasyon ve ritüel yapmadan gerçekleşmiyor. Tanrılara daha yakın olmak ve onların yardımını daha kolay bir şekilde hissetmek bunun için çalışmak gerekiyor. Çok sık bir şekilde meditasyon yapsam ve ruhani boyut için çalışsam bunun karşılığını her şekilde alır mıyım? Paranın nereden geleceğini nasıl anlayabiliriz? Sürekli meditasyon yapsam maddi yönden belli bir kazanç elde etme şansım var mı? Astral duyumu açtıktan sonra gerçekten şeytana seslendiğimde cevap veriyor mu ya da demonlar veriyor mu? Bir de şeytanın celvedeki çeşitli beliririm şeklindeki söylediği şey tam olarak ne? Nasıl belirdiğini nasıl anlayabiliriz?

    1. Esenlikler,

     Hayır, fiziksel canlılar kendileri. İletişim astral üzerinden gerçekleştiği için astral duyularınız olmalı.

     Meditasyon, büyü ve ritüel yaparak kendinizi sürekli geliştirirseniz, evet, size yararlı olacağı kesindir.

     Maddi kazanç için uygun bir temel hazırlamaya yardımcı olacaktır ama sadece biraz meditasyon yaptınız diye yüksek miktarlarda para kazanmayı beklemeyin. Maddesel alanlarda etkiler genelde zaman alır. O yüzden eğer maddi bir kaynak istiyorsanız siz de aktif olarak bunun için yollar aramalısınız.

     Evet, ona seslenirseniz ve cevap vermek isterse cevap verecektir. Ama düzgün bir bağlantı kurabilmek için ritüel yapmanızı şiddetle öneririm.

     İyi akşamlar.

  1. Sitemizin öne çıkan yazılarını okuyarak başlayabilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğinizde ve Şeytan’ın varlığının su götürmez olduğunu kabul ettiğinizde adanma ayininizi yaparsınız.

 67. Günün hangi saatinde yaptığımızın bir önemi var mı? Veya ayın belli zamanlarında yapmanın?

  1. Tekrar Müslüman olmayı göze alarak Satanist oluyorsanız zaten Satanizm’i gerektiği kadar ciddiye almıyorsunuz. Satanist olup pişman olmak gibi bir şey yok, sonuçta Satanizm fiziksel, ruhani ve mental mükemmelliğe ulaşmayı vadederken Müslümanlık kafanızı toprağa gömüp ömrünüz boyunca yarı yaşayan bir kadavra olmaya zorluyor. Neyi neyle kıyaslıyorsunuz?

   Ancak yalnızca sorunuza cevap vermem gerekirse, evet.

 68. Merhaba size bı sorum olacaktı ben inisiye rituelini yaparken hiç birşeyin olmamasına rağmen duayı okurken nefesim kesilip durdu. Dua ritüel bitene kadar normale dönemedim. Bu durum normal mi

  1. Esenlikler,

   Fazla heyecandan vücudunuz böyle bir tepki vermiş olabilir. Bilinmeyen veya beklenmeyen bir durum içindeyken vücut böyle tepkiler verebiliyor.

   İyi geceler.

 69. SONUNDA! Uzun zamandır planlayıp defalarca denemiştim ve artık sonunda sizden biriyim!! Hislerimi anlatamam resmen hafif bir trans halinde gibiydim ayinden sonraki bir saatte 🙂 Bu konu dışında başka hiçbir şey düşünemiyorum resmen içim çok güzel hislerle dolu, son zamanlarda modum düşük olmasına rağmen aşırı iyi hissediyorum.. Teşekkür ederim hayatım değişti sayenizde, bugün ise artık bunu tamamen netleştirmiş oldum 🖤

  1. Aramıza hoş geldiniz! Bir kardeşimizin daha hayatını iyileştirmek için adım attığını görmek hem mutluluk hem de umut verici. Umarım bu güzel hissi hiç bir zaman unutmazsınız. Bu sadece bir mutluluk değil, hayatınıza yeni bir rota vermenizin işaretidir!

   Yarına daha rahat ve mutlu bir kafa ile uyanmanız dileği ile, iyi geceler.

 70. mum olmadan olur mu kısaca şöyle söyleyim sadece kan ile adımı yazarak ve metni söyleyerek olur mu çünkü neredeyse imkansız mumla neredeyse çünkü yapabilirim ama riski çok büyük olur bu daha da tehlikeli olur benim için yani sadece böyle yapsam diğerlerinden bir farkı olur mu veya kabul edilmeme gibi bir ihtimal olabilir mi onun dışında %100 emin olmadan girmeyin diyorsunuz ben eminim zaten ama özellikle de geceleri rahatsız edildiğime de eminim ama bunun inancıma etkisi olmuyor bu bir sorun yaratır mı ve inisiye olduktan sonra bu rahatsız etmeler azalırmı veya kaybolur umarım .?

  1. Esenlikler,

   Mum ateşi kağıdı yakmanız için gerekli olacaktır. Eğer şu an karşılayamıyorsanız Astral Tapınak inşa ederek orada adanabilirsiniz. Daha rahat bir yerde olduğunuzda ise normalini yaparsınız.

   Koruma auranızı güçlü tutun ve temizlenmenizi yapın. Zamanla azalacak ve yok olacaklardır.

   İyi günler.

 71. Satan told me April 30th 2004 “There will be many attempts on your life. Most of these you will never know about. NONE of these will succeed. But know one thing: THEY WILL ALL KNOW ME.”

  Şeytan burda ne demek istemiş joyofsatan sitesinden alıntı yazı

  1. Şeytan burada genel geçer herkese bir söz söylemiyor. Yüksek Rahibe Maxine, Şeytan ile iletişime geçtiğinde Şeytan kendisine hayatında birçok şeyle karşılaşacağını, ancak bunların önemi olmadığını söyledi. Yüksek Rahibe olmanın Yahudi denetimli ve yönetimli medyasında ne büyük bir tehlike olduğu aşikar sonuçta. Yüksek Rahibe Maxine, alıntısını yaptığın bu Joy of Satan yazısında düşmanın 2006 yılında arabasının altına bir bomba yerleştirdiğinden de bahsediyor.

 72. Merhabalar daha önce bir suru yorum yaptım ama sanirim mesajlarım görünmüyor gizli sekmeden yapılan mesajlar size iletiliyor mu acaba

  1. İletiliyor, ancak sitemize gün içerisinde çok sayıda yorum yapıldığı için cevaplamamız için kısa bir süre bekletmemiz gerekebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir