Şeytan’a Adanma Ayini/İnisiyasyon


Özellikle Türklerde sıklıkla “inisiyasyon” diye geçen şey Satanizm bağlamında Şeytan’a kendini adama ayinidir. Birisi “inisiye oldun mu” gibi bir soru sorarsa orada bahsedilen bu ayini (Şeytan’a adanma ayinini) yapıp yapmadığınız; yani gerçek anlamda resmi bir Satanist olup olmadığınızdır. Burada sadece bunu nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi vermekle kalmayıp nedenini, nasılını ve hatta gerekirse eğerini inceleyeceğiz. Hadi başlayalım.

İlk önce her zamanki gibi adanma ayini ne değildir ondan bahsedelim. Şeytan’a Adanma ayini:

 • Şeytan’a “ruhunu satma”, 
 • Enerjinizi/ruhunuzu/gençliğinizi emdirip “karşılığında” servet, nüfuz veya güç kazanma, 
 • Akıtacağınız daha litrelerce, tonlarca kanın sadece ilk birkaç damlasını akıtma, 
 • Bir anda üstün, aşkın bir büyücü olma, 
 • Tanrıların sizin bebek bakıcınız olup her derdinize koşması…

Değildir. Şeytan ve diğer Tanrıların ruhları borsacı gibi alıp satan kapitalist işadamları olduğu fikrini insanlara Yahudi kontrollü Hollywood filmleri vermiştir. Ama asıl ruh satın alan bir kolektif istiyorsanız Yahweh‘den uzağa bakmanız gerekmez. Şeytan ve Tanrılarımızsa tarihin başından beri bizle olup bize rehberlik yapıp sevgi, saygı çerçeveleri içinde bizlerle sağlıklı ilişkiler kurmuştur. Şeytan’a ruhunu adama da sadece amaçlarınızın ve iradenizin birliğini, karşılıklı olarak iki tarafın da sevgi ve saygı ilişkisi içinde olacağını belirten bir antlaşmadır.

Onun dışında, Şeytan veya Tanrıların bizim enerjimizi tükettiğine dair bazı iddialar var. Bu saçma iddialar da ya yalancılar, ya yalan söylenenler ya da apaçık hainler tarafından ortaya atılır. Buna vereceğim karşılık da Satanist bile olmadan uygulayabileceğiniz Güç Meditasyonlarının ne kadar iyi hissettirdiği gerçeğinden başka bir şey değil. Böyle gözle görülüp elle tutulmayan şeylere en iyi cevap her insanın kendi hissedebileceği gerçeklerdir.

Üçüncü madde de saçmalıktır. Satanizm kanlı kurbanlar, ölüm, yıkım ve vahşet hakkında değildir. Zaten buna da Spiritüel Satanizm 101 yazımızda değindik. Satanizmde kan akıtmanız gereken tek nokta burasıdır ve bu da iki anlamlıdır: Birincisi olaya ve duruma olan ciddiyetinizi gösterir, ikincisi de sembolik olarak hayatın yapıtaşlarını (DNA) içeren kanımızı geri vermektir.

Dördüncü maddeye gelince. Kendimizi Şeytan’a adayınca onun ve Tanrıların muazzam enerjileriyle yine aynı frekansa geçip o enerji akımına katılırız. Bu yüzden adandığınız gün ve/veya sonraki gün kendinizi çok enerjik, mutlu, hafiflemiş hissetmeniz normal. Ve bu his eğer ki düzgün ve bütüncül bir Güç Meditasyonu rutinindeyseniz elbette ki güçlenerek devam edecek. Ama sanmayın ki her şey bedava. Eğer siz kendinizi büyütmeye, geliştirmeye uğraşmazsanız Tanrılar da size yardım etmez. Bu da bizi son noktaya getiriyor.

Bazı Satanistler sadece adandılar diye belli şeylere “haklarının olduğunu” düşünürler. Şeytan’dan veya başka Demonlardan taleplerde bulunurlar veya istedikleri sonuçları sabırsız bir şekilde çok çabuk isterler, çünkü sonuçta onlar artık “elitin eliti” oldu ve adandı. Tamam, doğru, bunu bile yapmak pek çok kişinin bu hayatta varamayacağı bir nokta ama ne Tanrılar bizim ev hayvanımız, ne de bizim için her talebimizi yerine getirecek varlıklar. Onların da işleri var, Onların da karakterleri var ve bu aralar gerçekten çok meşguller. İnsanlığı yüzyıllardır kasıp kavuran ruhani savaş tepe noktasına ulaşmış ve hepimizin olabildğince sık ve sıkı bir şekilde Tanrılara yardım etmezi gerekiyorken sizi terk eden eski sevgilinizle aranızı yapsın diye Kral Paimon’u her gün çağırmaya çalışmak pek doğru olmaz. Tanrılar sizden yardımlarını esirgemezler ve onlar ebeveynlerimiz gibilerdir ama en nihayetinde sizin çocuğunuz olursa/olunca/varsa onun yerine her şeyi yapmaya mı çalışırsınız yoksa kendi kaldırabileceği meydan okumaları yenip hayat tecrübesi, iç zenginliği ve güç kazanmasını mı istersiniz? Biz de öyle düşünmüştük. Bu demek değildir ki kişisel işleriniz için Tanrıları meşgul etmeyin, elbette Onlardan yardım istemekte sakınca yoktur; ama unutulmaması gereken önemli bir nokta, Spiritüel Satanizm’in nihai amacının, kişinin kendi kendine yardım edebilecek bir konuma gelmesini sağlamaktır.

Evet, şimdi Satanizm nedir, onu cevaplayalım. Satanizm Şeytan’ı ve insanlığın orijinal, gerçek Tanrılarını tanıma ve onore etmedir. Onların bizim için asıl planları olan Tanrılık potansiyelimizi gerçekleştirmeye ve türümüzü şu an boğmakta olan Yahudi eseri sözde ruhaniyetten ve yanlış fikir akımlarından kurtarmaya söz vermektir. Tabii Onlardan da tüm uğraşlarınızın yanında kudretli yardım ve rehberliklerini esirgememelerini istemedir.

Yani kendimizi adayınca ne oluyor?

 • Birincisi Tanrıların koruması altına giriyoruz. Bir şeyler kötü giderse Onlar araya girip bizi korurlar. Bu tehlikeli kazalar gibi fiziksel olaylardan tutun da çok ciddi ve tehlikeli bir olay olabilen uzaylılar tarafından kaçırılma ve saldırıları defetmeye kadar her konuda olabilir. 
 •  Tanrıların rehberliği bizimle oluyor. Herhangi bir zamanda ihtiyacınız olan bir şeye sizi yönlendiriyorlar. Gerek daha iyi bir iş olsun, gerek doğru meditasyon pratikleri olsun, gerek ruh eşiniz olsun. Tanrılar sevgi doludur ve bize çocukları gibi iyi bakarlar (teknik olarak da öyleyiz.). 
 • Ölme gibi bir durumunuz olursa “Cehennem”deki (ki aslında Tanrıların gezegeni olan Du’at’a Cehennem demek doğru değil, zira “Cehennem” Arapça kökenli bir kelime olup anlamı “dipsiz çukur” gibi bir şeye tekabül eder.) yerinizi garantiler. Bu böyle Pislam gibi inançlardaki gibi ödül-ceza kavramı olan bir Cehennem değil, sadece Tanrılarımızın yaşadığı gezegen olan Du’at ve onların toplumu mükemmel olduğundan ötürü orada mutlu olrsunuz ama bu gereksiz, zorlama veya ödül niteliğinde bir mutluluk değildir. Sadece Tanrılarımızın yanında olduğunuzdan ve güvende olduğunuzu bildiğinizden. Bu koruma sevdiklerinize de uzanır. Du’at’ta ruhların zayıflayıp solmasını engelleyici mekanizmalar vardır ve doğru zamanda insanlığın özgürlüğü için savaşmak üzere (örneğin şimdi, yakın zamanda Duat’taki tüm ruhlar reenkarne edildi, gelecek onyıllarda insanlığın özgürlüğü için son mücadelemizi verebilmek üzere) ve/veya Tanrılığa ulaşmak için en fazla potansiyele sahip olabileceğiniz şartlara stratejik olarak reenkarne edilirsiniz. 
 •  Başka pek çok bonusu vardır, örneğin enerjetik olarak Du’at’ın enerjilerine ulaşabilmek gibi. Satanik Mavi Enerji özellikleri itibariyle bir şeyleri korumak, kutsamak ve güçlendirmek açısından harikadır. 
 • Başka bir örnek verecek de olursak hiçbir Spiritüel Satanist bilerek ve isteyerek başka bir Spiritüel Sataniste zarar veremez, Tanrılar böyle durumlarda araya girer ve gerek fiziksel bir saldırıyı daha olay meydana gelmeden engellemek olsun, gerek bir tarafın yaptığı laneti aynen geri yansıtmak olsun, birbirimize zarar vermemiz mümkün değildir. Ki zaten böyle bir duruma gerek bile kalmaz, en nihayetinde hepimiz aynı yolda yürüyen yoldaş, dost ve aileyiz ve karakter olarak uyuşmayan SS’ler (Spiritüel Satanistler) bile genel olarak birbirlerine karşı temel bir saygı ve tolerans seviyesi sağlamayı bilirler. Ve farklılıklarını kendileri münazara ve arkadaşça iletişimle bir kenara koyma konusunda başarısız olunan nadir durumlarda Tanrılar en mükemmel muhakemeyi yapacaktır.
 • Ve daha burada yazılamayacak nice faydalar.


Peki soracaksınız, bize bu kadar fayda sağlayabilecek bir şeyden onlar ne kazanıyor? Bunun cevabını bu yazımızda da belirttik aslında. Onlar mükemmel, hepsi birer Tanrı ve hiçbir şeye ihtiyaçları yok. Bizi çocukları olarak görüyorlar. Siz çocuğunuzu yetiştirip elinizden gelen en iyi yiyecekleri, eğitimi ve her anlamda gelişimini edinmesini sağladıktan sonra 18 yaşına bastığında eline ona harcadığınız tüm masrafları içeren bir fatura tutuşturmazsınız, değil mi? Biz insanlar bile karşılık beklemeden iyilik yapabiliyorken elbette ki her anlamda mükemmel varlıklar da bunu yapabilir. Peki kendinizi Şeytan’a adayıp Satanist olduğunuzda sizden neler beklenir? Teknik olarak Tanrıları tanımanız ve Onlara saygınız dışında hiçbir şey. İşin çekirdeği budur. Başka yapabileceğiniz (ve günümüz şartlarından ötürü de bir nevi yapmanız gereken) şeyler de vardır, ama öz hep aynıdır. Ve hayır, tapınma gerekmez, hatta Şeytan tapınmadan nefret eder. Herhangi bir kurban da talep edilmez. Kurban ve tapınma tamamen Yahudi-Hristiyan-Müslüman olgusudur. Kendini adama, inisiyasyon dediğimiz şey geçmişteki Pagan geleneklerinin devamıdır ve geçmişteki toplumlarda böyle ayinler yaygındı. Sadece karşılıklı güven ve onur belirten sembolik bir olaydır. Bu şekilde yeni bir aileye girersiniz – bizim tüm dünyayı saran, kadim günlerden beridir devam eden Satanik, Centil ruhani ailemize. Tüm Satanistleri ve Tanrıları içeren aileye.

Ama şunu da eklemek zorundayız. İnsanlık yüzlerce, hatta binlerce yıldır ruhani bir savaşta ve düşman tarafında çok daha fazla enerji olduğundan ötürü insanlık bu kadar dejenere bir halde. İnsanı insana kırdıran, biçtiren, ayrıştırtan, zarar verdiren çok fazla Yahudi ideolojisi hakim insanlığa. İnsanlığın yarısı Yahweh’e tapıyor. Ve Yahweh kolektifi de bu insanlardan aldıkları muazzam ruhani enerjiyle bizi baskılıyor, tüm insanlığın ilerleyişini olabilecek en kötü yöne sokmaya çalışıyor. Spiritüel Satanizm keyfi yıkıma ve savaşa dayanan bir din değildir ama gezegenin gerçeklerini de göz önünde bulundurmak lazım. Bizde yazılı yasalar, “farz”lar veya uygulanmadığında ebediyete kadar yakılmakla tehdit edilecek kurallar yok. Yine de günümüzde de uygulanması gerekli şeyler var.

Şeytan’ın, Tanrıları ve Kendisini boş verip, Satanizmi sadece kişinin kendisi için bir din olarak gören insanlar hakkında bir sözü vardır: “Onlar benim için tamamen değersizdir.

Biz Satanistler kendimizi adayarak bile çoğu kimsenin uzun bir süre yapamayacağı bir şeyi yapmaya cesaret ederiz, ama olay burada bitmiyor ve hatta burada yeni başlıyor. Şeytan ve Tanrılarımızın bizim için büyük planları var. Gezegeni baskılayan Yahweh kolektifini def etmek, insanlığın gerçek ruhaniyeti tekrar bulmasına yardım etmek ve en sonunda her birimizin yaratılış amacımız olan Tanrılığa erişmesi. Bunun için bize de düşen sorumluluklar var. Satanizm, tembeller için bir din değildir. “İnanayım, ruhumu Tanrılar kurtarır nasılsa” diyerek yan gelip yatma dini değildir kesinlikle. İbrahimi inançlardan gelen bazı insanlarda bu anlayış olabilir ama kişi Satanizm’e girmek istiyorsa bu konuda kesinlikle emin olmalı, ve kendisinden beklenen şeyleri gerçekleştirebileceğine emin olmalıdır. Aksi takdirde bir iç muhakeme yapıp gerçekten de Satanizm’e girmek isteyip istemediğinizi tartmanızı tavsiye ediyoruz, zira ucunda “ebedi ceza” gibi saçma şeyler olmasa da her halükarda bizden beklenen, yapmamız gereken ve yaptığımızda meyvelerini bol bol yiyeceğimiz sorumluluklarımız vardır. Tıpkı Spiritüel Satanizm 101 yazımızda belirttiğimiz gibi sorumluluklarımız kendimize, çevremize ve türümüze. Bunu biraz açalım:

 • Kendimize sorumluluğumuz güç meditasyonu ve yoga yoluyla ruhani güçlere uyanmamız ve gelişip güçlenmemiz. Bu aynı zamanda insanlığın düşmanlarının yalanlarını da daha kolaylıkla görüp defetmemize yardımcı olur. Bunun yanında hayatta istediğimiz ve hakettiğimiz şeyleri elde etme, ruhani güçlere uyanarak çeşitli “mucize” denebilecek telekinezi, pirokinezi, durugörü gibi zaten doğal olarak sahip olmamız gereken yeteneklere uyanma gibi şeyler de ruhani gelişimle doğal olarak gelecektir. 
 • Çevremize sorumluluğumuz gerektiği ve mümkün olan yerlerde (Şeytan hiçbir zaman kendinizi ifşa etmenizi, kendinize tehlikeli olacak durumlarda bas bas gerçeği bağırmanızı beklemez, hatta bunu istemez. Şeytan bizi korur, evet; ama kendini korumayı ihmal edecek aptalları korumak için de gereğinden fazla efor sarfetmez.) insanları gerçek ruhaniyet ve Tanrılar hakkında bilgilendirmek, veya bu konuda zaten bilgili olanlarla birleşip çevremizi bu ve diğer konularda nasıl birleştirebileceğimiz üzerine planlar yapıp uygulamak. Yani kısaca bize riskli olmayan durumlarda yanlış gördüğümüz yerde bu yanlışı düzeltmek. 
 • Türümüze sorumluluğumuz da insanlığı tehdit eden Yahweh kolektifi ve Yahudi güç sistemine karşı ruhani olarak savaşmak. Bunun en kolay ve etkili yolu da Ters Tevrat Ayinlerini yapmaktan geçer. Ama şimdilik şunu söyleyebiliriz: Uzaktan en zoru gibi görünse de yakından bu yapabileceğimiz ve yapmamız gereken üçlü sorumluluklardan en kolayı budur. Özel malzemelere, zamanlara veya ahım şahım bir ön hazırlığa ihtiyaç bile yok, oturduğumuz yerden dünyayı kurtarıyoruz resmen. İnanılmaz geliyorsa sizi temin ediyoruz, ilk yapışınızda hissedeceksiniz.

Eğer ki bu ideallere katılıyor, bir de bunu gerçek anlamda pratiğe dökebileceğinizi düşünüyorsanız zaten Satanizm size zor gelmeyecektir. Ki zor da değil. Dediğim gibi, oturduğunuz yerden dünyayı kurtaracaksınız ve oturduğunuz yerden ruhunuzu güçlendireceksiniz.

Bu kadar ön bilgiden sonra kendini adama ayinininde ihtiyacınız olan şeylere geçelim:

 • 1 veya daha fazla siyah, mavi veya kırmızı mum. 
 • Sterilize edilmiş bir iğne veya jilet (sterilize etmek için başlamadan kısa süre önce birkaç saniye ateşte tutmak veya alkol/kolonya dökmek yeterlidir.)
 • Aşağıdaki duayı yazcağınız temiz bir kağıt. 
 • İsminizi kanla yazabileceğiniz kuru bir kalem veya dolmakalem. (not: Kağıda SADECE isminizi kanla yazacaksınız, başka hiçbir şeyi değil.) 
 • Ayin sırasında giyeceğiniz siyah kıyafetler.

Tütsüye gerek yoktur, isterseniz kullanabilirsiniz. Başlamadan önce yıkanın, mümkünse de siyah, olmadı mavi, olmadı da kırmızı giyinin (çabalarınızdan sonra da hiç bu renklerde kıyafet bulamıyorsanız Şeytan bunu da anlar, ama elinizden geleni yapın) Bu duayı bir kağıda yazın:

Ben, [tam isim], benim ve tüm insanlığın gerçek yaratıcı Tanrısı, Lordumuz Şeytan ve O’nun insanlığın gerçek ve orijinal Tanrıları olan, İbrahimi pislikler tarafından dokunulmamış Duat’taki Tanrıları’nın tanıklığı altında tüm eski ve geçmiş mensubiyetleri geride bırakıyorum. Hristiyan ve Yahudilerin yabani Yahweh’sini cerh ve reddediyorum, ve onun olmayan, sahte oğlu İsa’yı ve pislik “kutsal” ruhunu da tanımıyorum. Ve de bunların da ötesinde, kültürel ve dini programlamamı da terk ediyorum. Bir gün yabani, vahşi sahte “tanrı” Allah ve düzmece peygamberi Muhammed de senin ayakların altında titresin, Şeytan Babamız. Ben de bizim ve diğer her şey için yüce tasarılarına yardımcı olmayı dilek ve İrade ediyorum ve karşılığında da İrademi uygulamak istediğim ve seninle İrademizin aynı hizada olduğu her konuda senin bol, koruyucu ve akıl almaz derecede kudretli desteğini ve kabulünü rica ediyorum. Senin ve senden olmama izin ver, Şeytan Baba.

Başlamadan hemen önce sol işaret parmağınızı delin veya kesin ve isminizi kanla yazın. Kanın miktarı hiç önemli değildir, çünkü anlattığımız gibi burada kan semboliktir. Kandan korkuyorsanız veya çıkarmakta zorlanıyorsanız, eczanelerde diyabet hastaları için kan ölçüm cihazları var, parmağınızı hafifçe delip kan şekerinize bakıyor. Bunlardan bir tane alabilirsiniz. İsminizi kanla yazmak çok zor geliyorsa isminizi normal yazıp sonra üzerine kan damlatabilirsiniz. Önemli olan niyet. Sonra oturun, mumu veya mumları yakın, yazdığınız duayı okuyun ve sonra da tamamen kül olana kadar yakın.

Not: Kanla yazmanız gereken tek şey isminizdir. Duanın geri kalan tamamı normal herhangi bir kalemle yazılabilir. İsminizi kanla yazacağınız yer isterseniz en baştaki “Ben, ifadesinden sonra olabilir, isterseniz de oraya isminizi normal yazıp duanın altına isminizi tek başına kanla yazabilirsiniz. Nasıl rahatsanız, niyet ve uğraş olduğu sürece kanın nereye geleceği gibi bir formalite önemsizdir.

Sonra da isterseniz oturup hissetmeniz kuvvetle muhtemel olan Satanik enerjilere meditasyon yapabilirsiniz. Pek çoğumuz mum tamamen yanıp bitene kadar oturup meditasyon yapmışızdır. Tabii bu zorunluluk değildir. Ritüelin sonunda da şu iki cümleyi söyleyip kapatın:

İrade ediyorum, dilerim böyle olsun.
Şeref ve Güç Ebediyen Yüce Şeytan’a Atfolsun.

Son olarak da bir uyarı:

Düşmanın yeni kardeşlerimizle en çok uğraştığı yollardan biri de Şeytan Baba’ya ihanet ettiğimizi veya kendimizi adamamızın kabul edilmediğini düşündürmektir. Burada yazan yönergeleri elinizden geldiğince düzgün uyguladıktan sonra kabul edilmemeniz için hiçbir sebep yok. Öyle bir harfi yanlış yazdınız/okudunuz, okurken öksürdünüz, diliniz sürçtü falan gibi şeylerden kesinlikle Şeytan’a adanma iptal falan olmaz.

Eğer buradaki şeyleri mümkün olduğunca iyi yaptıysanız tebrikler, artık Satanik ailemizin bir parçasısınız. Gerçek, bilgelik ve anlayış her zaman sizinle olsun.

Kaynak: Şeytan’a Adanma Ayini, Joy of Satan

Benzer Yazılar

Allah’ın Gerçek Kimliği ve Pagan Tapınağı Kâ... İslam inancında Kâbe, güya inançlarının merkezi, Müslümanların en "kutsal" mekanı ve hac yaptıkları yerdir. Şaşırtıcı ki bu mekan aslında Pagan Tanrıl...
Meditasyonun Faydaları, Önemi ve Gerekliliği Kaynak: Meditasyon Hakkında Bahaneler ve Meditasyonun Gerekliliği, Yüksek Rahip HoodedCobra666 (Bu yazıdaki "ben" diliyle kullanılan ifadeler, Yüksek ...
Koruyucu/Gardiyan Demon’lar Kaynak Gardiyan Demon'lar hakkındaki Joy of Satan vaazıdır, "Ben" ve "Biz" dilli ifadeler de yine Yüksek Rahibe Maxine'in ağzındandır. Yakın bir do...
G’den M’ye Demon’lar G'den M'ye Demon'lar   GAAP, namı diğer TAP, GOAP Zodyak Pozisyonu: Başak Burcunun 10-14. dereceleri Tarihleri 2-7 Eylül Tarot Kard...
Ölüm ve Sonrası Ölüm ve sonrası, yani öldükten sonra ne olduğu hakkında neredeyse herkesin soruları vardır. Pek çok insan "Cehennem/Hell" diye tabir edilen yerin işke...

“Şeytan’a Adanma Ayini/İnisiyasyon” hakkında 30 yorum var

  1. Evet, Şeytan kimseye kendini zorla kabul ettirmeye çalışmaz ve çıkarsan Tanrılar senden "intikam almaya" falan çalışmaz. Ama bir zamanlar Satanist olduğundan ötürü düşman için lezzetli bir hedef haline gelirsin. Ve Şeytan'ın yanından ayrıldığın için ölümsüzlük ve mükemmellik için tüm şansını elinin tersiyle tepmiş olursun.

    1. Esenlikler,

     Mümkünse siyah, yoksa saks mavisi, yoksa kırmızı mum kullanmak en iyisidir. Ama gerçekten bu mumları bulamıyorsanız ve/veya zaman kısıtlamanız varsa (örneğin evde çok nadiren yalnız kalabiliyorsunuz ve kaldığınız bir zamanda bu renklerde bir mum hariç her şey tamam), başka renkler de olur. Tanrılar böyle yüzeysel şeylere aşırı önem vermez. Ama elbette, bu ritüel hayatta bir kez yapıldığı için elinizden geldiğince her şartı sağlamak, gelecekte adanmanızı düşünürken de bunun daha da güzel bir anı olmasına sebep olacaktır. İnternette siyah da dahil çok çeşitli mumları ucuza ve kaliteli bulabileceğiniz yerler var, aramaktan çekinmeyin. Bulamazsanız yine buraya yazabilirsiniz, yardımcı oluruz.

     İyi günler!

 1. Başka bir grupta da bunların neredeyse aynısını yapmıştım,hiçbir şey hissetmemiştim. İslama girerken şehadet getirdiğimde bir şey hissetmediğim gibi. Bahsettiğiniz ”satanik” enerjiler nasıl oluyor bir tarifi varmı? Yoksa olay sadece kendini hissettiğine inandırmak mı? demek istediğim anlaşılmıştır umarım

  1. Esenlikler,

   Satanizm, inanç değildir. Gerek anlamı, gerek amaçları, gerekse varlığı itibariyle Gerçek’tir. İnanç gibi güvenilmez şeylerle işimiz yoktur, daha nazik söylemek gerekirse de takip ettiğimiz her şey objektif ve bilimsel olarak kanıtlanabilir. Adanma ayinini yaparken nasıl bir ruh halinde olduğunuz, içinde bulunduğunuz şartlar vs. önemlidir. Örneğin başkalarıyla yaşayıp her an odasına biri girer endişesiyle odaklanamadan ayini yapan biri elbette yaptığından pek bir şey anlamayabilir, bu sadece tek bir örnek. Daha da önemlisi herkes Satanizme farklı ruhani açıklık seviyeleriyle gelir, ama mutlak olan şey çalışan herkesin ruhani farklındalığını arttırabileceğidir. Eğer ki duyarlılığı özellikle düşük biriyseniz, ritüeli tam bir huşu içerisinde yapmış olsanız bile bir şey hissetmemiş olabilirsiniz.

   Ancak önemli olan şey bir şeyler hissetmek değildir, bu işin bir nevi “tadı tuzudur”. Elbette olsa iyi olur ama olmasa bile adanma ritüeli, Şeytan’ın ve Tanrıların yolunda yürümek isteyen kişinin iradesini tam, kesin, bağlayıcı ve ciddi bir şekilde gösterebilmesi için bir araçtır. Ritüel sırasında bir şey hissedilmesi veya hissedilmemesi eğer ki kişi aramıza katılma konusunda ciddi, samimi ve her şeyin farkında ise hiçbir şey değiştirmeyecektir.

   Bizim garantimiz adanma ritüelini uygulayan herkesin bir anda havada duracağı gibi bir şey değildir, burada kişinin hissedebileceği şeylerden bahsediyoruz o kadar. Garantimiz, Güç Meditasyonlarını düzgün ve istikrarlı bir şekilde uygulayan herkesin zaman içinde kazanımlar ve gelişmeler göreceği, ve ruhani fenomenlerin varlığını kişisel olarak tecrübe edebileceğidir.

   Yani kısaca eğer aramıza katılma isteğiniz konusunda tamamen ciddi ve samimiyseniz ve bu ciddiyetle ritüeli uygulayıp yine de bir şey hissetmediyseniz üzülmeyin, bunun bir önemi yok. Zaten “sadece denemek için” yaptıysanız o zaman bu dediklerimiz daha da geçerlidir, Satanizm ciddi bir dindir ve elbette Tanrılar da kendilerini ciddiye alanları ciddiye alırlar. Her halükarda sebat eden, yolun sonundaki meyvelere ulaşacaktır.

   Not: Satanik enerjiler genellikle saks mavisi enerjilerdir, çoğumuz elektrik akımı veya ateş şeklinde imgeler ve hisseder.
   2. Not: Bildiğimiz kadarıyla Şeytan’a Adanma Ayinini ve içindeki duayı içinde bulunması gereken her şeyi eksiksiz bir şekilde sunan Türk kaynak oldukça az var. “Başka bir grupta” “neredeyse aynısını” yaptığınızı düşünebilirsiniz, ama örneğin adanma duasının bile çok ciddi önemi var. Tıpatıp bizimki doğrudur, bizimki hariç hepsi yanlıştır diye bir şey yok tabii ki, ancak sitemizde sunduğumuz adanma duasında gereken her şey mevcut. Gereken şeyler Şeytan’ı ve Demon’ları insanlığın Gerçek Tanrıları olarak tanıma ve kabul etme, bütün İbrahimi ve İbrani programları (İslam, Hristiyanlık, vesaire) ve bunlara bağlı tüm karakterleri bütünüyle reddetme ve Tanrıları onurlandıracağınızı belirtmektir. Bunların hepsi olmazsa olmazdır, birisi bile olmazsa olmaz. O yüzden eğer bunlar eksik olan bir adanma ayini uyguladıysanız, olmaması normaldir. Eğer ciddiyseniz, düzgün bir şekilde doğru bir kaynaktan (şimdi kendimizi övmek gibi olmasın ama bizim sitemizdeki düzgündür 🙂 ) tekrar uygulayabilirsiniz. Yine söyleyeyim, “bir şeyler hissedeceğinizin” garantisi yok ve zaten “olay” bu değil. Ama eğer sorun buysa en azından yardımcı olur.

   İyi günler.

 2. Allah şüphesiz sizin gözlerinize perde indirmiş..cehennem hakikaten de lüzumsuz deilmiş..bir elif harfine bile dayanamayan o iblis o ifrit mi bizi mükemmellikci yapacak ki biz bu kadarrr acizken..şüphesiz size imansizlar veya imanı zayıf olanlar kapılır..Allah herşeye yeter..O ne güzel vekilldir..LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULULLAH ( s.a.s) !

  1. Haklısınız. Doğru söze ne denir. Biz aciziz, işe yaramazız, eziğiz, keçi pisliğiyiz; sonuçta Yahudi değiliz. O yüzden de Arap-Yahudi karakterlere peşkeş çekip Yahudi ‘ilah’lara tapınmalıyız. Biz bunu sonsuz aczimizle göremedik, kusurumuza bakmasın ephendilerimiz. “Mükemmellikci” olmak için Elleh yeter. Bugün itibariyle sitenin tüm aktivitelerine son veriyoruz ve hatta sitenin yöneticiliğini size devrediyoruz. Lütfen bize yol gösterin mesih bey.

 3. Efendim iyi geceler.

  Şeytan tapılmayı sevmez demişsiniz. Duada tapılan biat edilen insanlara söylenen sözler var “lord” eski makalelerinizde serbestsiniz istediğinizi yapabilirsiniz derken ayin vakti gelince bir anda herkesi reddedip küfredip şsytana biat edin dediniz.
  Kesme biçme yok dediniz, iğneyle elinizi delin isminizi yazın dediniz.
  Şu ibadet metninin semavi dinlerden ne farkı kaldı hocam?
  Bu bildiğin kelimei şehadet yani.
  Tam kararlıyım olacağım derken şu makale tüm inancımı sarstı maalesef.
  Aydınlatın beni

  1. İyi geceler İsmail bey,

   Şeytan ve Tanrılar, kendilerine köle gibi tapınılmasını sevmez ve bunu tasdiklemez. Ama eğer ki kişi gerçekten de öyle rahat edecekse ve içinden geliyorsa Şeytan’a “tapınabilir”. Buradaki tapınmaktan kasıt körkütük kölesi olmak, adına yavru keçi doğramak değildir, sadece sevgi ve saygıyı ifade biçimlerinden biridir. Ancak bu da, Tanrılarla genel olarak kişinin nasıl bir ilişkide olduğu da kişiye bağlıdır. İsteyen daha resmi ve saygı çerçevesinde yaklaşır Tanrılara, isteyen de direkt aile gibi görür, ikisi de uygundur mesela. Satanizm’de sorgulamadan biat da yoktur, Tanrıların “emirleri” bile genel olarak daha çok takip edilmesi herkes için çok daha iyi olacak, akıllıca öneriler şeklindedir, yapmayanın kafasını kesiyoruz şeklinde değil. Tanrıların her şeyi bizden daha iyi bildiğini kabul ediyoruz, ve bu sabır, saygı ve etiklerinin de bizden üstün olduğu anlamına geliyor. Böyle varlıklar elbette bizim onları robot gibi, sığır gibi takip etmemizi istememektedir ve özgür iradeye çok önem verirler. “Küfrettiğimiz” şeylere gelince; binyıllardır bizi, atalarımızı, onların atalarını, tüm dünyayı baskılayan, katleden, kahreden, tecavüz eden ölüm programlarına ve bunların kurmaca karakterlerine ne “küfür” edilse az değil mi? Eğer düşmana ve düşmanın programlarına sempati veya saygı duyulması gerektiğini düşünüyorsanız, zaten Satanizme girmeden önce bu gibi sorunları kendi içinizde çözmeniz gerekmektedir. Hem Satanist olup hem de İbrahimi/Yahudi inançlara sempati duyulamaz.

   Kesme biçme gerçekten de yok, kendi rızanızla, sembolik ve ruhani öneme sahip bir şekilde kendi iradenizi bildirdiğiniz kağıda yine kendi hayat gücünüzü, kimliğinizi ve ruhunuzu temsilen bir damla kan katıyorsunuz. Kan kurbanıyla alakası yoktur; kan kurbanında amaç tapınılan parazit adına kan akıtmaktır. Ama bir-iki damla kullanarak bir yola girmek, pek çok kadim Pagan ekolünün inisiyasyonunda da bulunmakta olup Satanizme özel bir şey değildir.

   İbadet metni derken ne demek istediğinizi bilmiyorum, adanma duasından bahsediyorsanız bu tapınma veya ibadet olmayıp iradenizi ve tarafınızı, savunduğunuz ve artık ait olduğunuz yolu belli etmeye yarayan bir metindir. Tanrılara bu isteğinizi ileten bir bildirge olarak görülebilir. Ve biraz daha açıklayacak olursak, antik metinlerde de geçen ancak günümüzde İbrahimi inançlardan ötürü son derece kirletilen bazı kelimeler var. “Tapınma” bunlardan biri, “dua” da başka bir tanesi. Tapınmanın gerçek anlamı güç meditasyonu yaparak ruhu geliştirmektir, “dua”nın gerçek anlamıysa Tanrılarla telepatik/psişik iletişim kurmak veya güç kelimeleri (mantralar) kullanarak gerçeklikte kişinin istediği değişikliği yaratmaktır. Yani Satanizm’de de Tanrılara dua edilir, ancak bu duanın İbrahimi inançlardaki gibi gökyüzündeki Yahudi bir parazite köle gibi, acizce yalvarmakla hiçbir alakası yoktur. Ve Tanrılar da bizi öyle görmezler.

   Son olarak da, Satanizm’de “inanca” gerek yoktur. Gördüğünüz gibi her şeyin mantıklı, hatta bilimsel açıklaması mevcuttur. Bir şeyin “inancınızı sarsacak” duruma gelmesine gerek kalmadan açıklama veya kanıt talep etmeniz genel olarak konunun açıklanması için yetecektir. Satanizm’de hiçbir zaman “bunlar çok ulvi konular, sizi aşar, sorgulamayın, sadece biat ve iman edin” gibi şeyler duyamazsınız. Umarım sorularınıza verdiğim bu cevaplar tatmin edici olmuştur. Olmadıysa tekrar yazmaktan çekinmeyin.

   Esenlikler.

   1. Efendim malum islam coğafyasından büyüdük ve şeytan nasıl anlatıldı söylememe gerek yok.

    Ben gerçekten birisine tapınmak istemiyorum. Fakat eğer bana gerçekten mentorluk edecek bir varlık ise şeytan tabiki de onun yolunu seçerim.

    Ama adanma metni bana resmen onun kulu oluyoruz gibime geldi. Yani satanizm tüm o diğer saçma dinler gibi değildir, farklıdır dediniz ve sonrasında adanma metninde diğer dinleri silin küfredin bana kulluk edin benzeri bir metin verdiniz.
    Yani ben şeytana kulluk edeceksem diğr tüm dinlere sövüp saymak zorunda mıyım?
    Şeytan aslında iyidir dediniz. Şu metinden sonra pek de iyi gibi gözukmedi.

    Fakat şeytanın bilgili bir varlık olduğunu biliyorum. Zaten güvencesi de o.

    Her neyse ben açıkçası semavi dinden bir farkı olduğunu görmedim. Zorunda değilsiniz yapmasanız da olur demişsiniz. Doğru yapmasam da olur fakat ileride illaki daha fazlasını yapmam istenecek ve yapmaz isem büyük ihtimal yerimde sayacağım.

    1. Tekrar esenlikler İsmail bey,

     Elbette bu ülkede yetiştirilen neredeyse her birey gibi (pek çok başka konuyla birlikte özellikle) Şeytan, Demon’lar (Tanrılar), Satanizm gibi konularda endişeleriniz, programlamlanmalarınız, “tabularınız” bulunmakta. Ancak bu konuda yalnız değilsiniz; kendim ve neredeyse her Türk Satanist kardeşimiz de dahil, Satanizme girebilene kadar kimi kolay, kimi zor bir şekilde “putlarını yıkma” sürecinden geçmek durumunda kaldı, hatta Satanizme girip hala eski programlanmalarının bir kısmıyla boğuşmakta olan birkaç Satanist tanıdığım bile var (elbette bu durum ideal değil ve her şeyin girmeden önce temizlenmesi çok daha iyidir). Durum böyleyken endişelerinizi anlayabiliyorum.

     Ancak daha önce de söylediğim gibi, Satanizm’de hiçbir şart altında köle gibi tapınma, kan kurbanı verme, “acziyet” ve aciz bir şekilde yalvarıp yakarma, koşulsuz boyun eğme ve eğilmezse ebedi ceza tehditleri gibi insan ahlakına, onuruna ve doğaya ters saçmalıklar, dejenere adetler ve fikirler bulunmamaktadır; Şeytan ve Tanrılar bu gibi şeyleri kati surette onaylamamaktadır. Biri kalkıp şevkinden, sevgisinden ve tutkusundan ötürü Tanrılara tapındığını söylemek isterse bunu da yasaklamıyoruz demek istiyoruz sadece, çünkü bu aptalca olurdu. Zira en nihayetinde kişinin Şeytan ve Tanrılar ile kuracağı ilişki, (karşılıklı saygı çerçevesinde olduğu sürece) yine kişinin kendisine bırakılmıştır. Kimi daha resmi sever, kimi daha aile gibi yakınlık, kimisi de gerçek anlamda kutsiyetine, bilgeliğine ve muazzamlığına tamamen ikna olduğu, ama bu özelliklerine rağmen bizi “aciz” karıncalar gibi görmek şöyle dursun, bize yardım ve destek olup sevgi duyup fanatikçe bağlanmak, “tapınmak” ister. Eğer doğaya, insan onuruna ve şerefine ve mantığa aykırı hareketler (örneğin kan kurbanı, veya tir tir titreyerek yalvarma) gibi şeyler olmadığı sürece Tanrılar bu derece bir bağlılığa da elbette burun kıvırmazlar; çünkü Onlar bizi bizden iyi tanırlar ve bazı insanların mutlu olmak için “kendilerinden yüce” bir şeye o denli bağlanmak istediklerini bilirler. Yani böyle bir ilişki olsa bile bu bizden geliyor, Onlardan değil. Ve kesinlikle zorlama değildir. Açıkçası tanıdığım çoğu Satanist Tanrılara tapındığını söylemiyor, böyle bir şey iddia edilse de reddeder. Şahsıma gelince; Tanrılara ve Şeytan’a, Satanizme ve bana, hayatıma ve sevdiklerime getirdiklerine, varlığımın iyi anlamda tamamen dönüşmesini mümkün kılan her şeye Şeytan “tap dese taparım” diyebilirim, ama kilit nokta da bu, tap demiyor! 😁 Bu da kişisel fanatizmimden ve şevkimden, Tanrılara duyduğum sevgi, saygı ve bağlılıktan geliyor, dışarıdan bir zorlama değil.

     Her neyse, sanırım bu kadar açıklamadan sonra takdir edebileceğiniz gibi farklı insanlar, kendilerinden objektif olarak yüce ama yüce olduğu kadar da sevgi ve bonkörlük dolu bu varlıklara karşı farklı tepkiler gösterebiliyor. Tanrılar, Satanik değerlere ve doğaya ters olmadığı sürece bunların hepsini kabul eder. Hala ikna olmadıysanız (ki artık olun ya 😅) Şeytan’ın Kendisine sorabilirsiniz. Tanrılarla iletişim kurmada Tanrılar Satanistlere öncelik tanıyacak da olsa, dışarıdan biri saygı çerçevesinde Onlarla iletişim kurmak isterse “niye kuruyorsun” demezler, zira Onlar hepimizin Tanrıları.

     Adanma ayinini elbette Satanizme tamamen ve kalıcı olarak girmek istemiyorsanız, içinizde şüphe varsa yapmanız akıllıca olmaz. Ve doğru, ruhani ilerlemede Satanistler, Tanrıların koruması ve rehberliği altındadır ve bu olmadan içinde yaşadığımız hapishane gezegende ilerlemek oldukça zor ve riskli olacaktır. Ama bu bizden bir ultimatom değil, düşman tarafından bir tehdittir. “Yerinizde saymanızı” biz değil, onlar istiyor. Unutmayın, kafa kesen biz değiliz, onlar. “Diğer tüm dinler” dedikleriniz. Açıkçası Satanizm ile bunları karşılaştırınca, onlara din demeyi doğru bulmuyorum. Tabii siz istediğinizi diyebilirsiniz. Her halükarda, Satanizme girerken İslam’a, Hristiyanlığa ve İbrahimi inançlardaki tüm karakterlere “sövmek” zorunda değilsiniz, ama tamamen reddetmeniz gerekiyor. Minimumu bu. Aması, belkisi yok. Satanizme girip bir yandan da İbrahimi inançlara sempati beslemek, üzerinize felaket çağırmaktan farksızdır. Suyla elektriği yan yana getirmeye benzer. Her neyse, sitemizdeki adanma ayini, Joy of Satan’da Türkçe bir adanma duası olmadığından ötürü kendim hazırlamış olduğum bir duadır. Yani “bu hariç hepsi yalan” demek değildir; ancak çoğu Satanist olduğunu iddia eden sitelerdekinden daha sağlamdır. Bunun sebebi basit. Spiritüel Satanizme girerken kullanılan cümlelerden çok, içeriği daha önemlidir. Bir adanma duasında minimum olarak tüm İbrahimi düşünce formlarını (yani kurmaca karakterlerini ve sözde “tanrı”larını) reddetmek ve Şeytan’ı ve Tanrıları onore ettiğinizi ve tanıdığınızı, Onların yolunda ilerleyeceğinize dair söz vermek olmak zorundadır. Genelde ilki unutuluyor, ikincisi de çarpıtılıyor.

     Yani bu iki maddeyi takip ettiğiniz sürece isterseniz kendi “sövmeyen” adanma duanızı da yazmakta serbestsiniz. Tam doğru mu emin olmak isterseniz İletişim kısmından uygulamadan önce bize gönderebilirsiniz de, seve seve kontrol ederiz. Dediğim gibi, sitedeki adanma duası benim şahsen hazırladığım duadır ve mükemmel, olağanüstü ve herkesin kullanması gereken olmak zorunda değildir, ancak bununla birlikte isteyenin kullanabileceği, hata içermeyen bir duadır. Önerdiğim yönergeleri takip edebilirseniz kendiniz de bir tane hazırlayabilirsiniz, sorun yok. Ancak kişisel fikrimi sorarsanız; çoğumuzu onyıllarca ayakları altında ezip çiğneyen inançlara ve oluşumları sözel olarak da olsa ayaklar altına almak, bence kişinin zihnindeki son tabuları ve putları yıkmak ve kişiyi özgürleştirmek için çok güçlü ve katartik bir yoldur diyebilirim. Sizi boynunuzdan, ayaklarınızdan zincirlemiş bir köle tüccarından kurtulma şansınız olsa karşı karşıya oturup, ikinize de çay koyup nazikçe, hatta biraz da çekine çekine (sonuçta yıllarca sizi kırbaçlamış) mi “derdinizi anlatırsınız”, yoksa mümkünse ayrılmadan bir tokat vurup, zincirlerinizi kopartıp iradenize göre mi yaşarsınız?

     Şahsen ben, İbrahimi inançlara ve Yahudi fikirlerine en ufak bir saygı göstermeyi bile doğru bulmuyorum; zira düşmanımız saygıyı hak etmiyor ve bize, kültürümüze, mirasımıza, topraklarımıza, en temel insanlık onurumuza ve haklarımıza tüm tarih boyunca zerre kadar saygı göstermemiştir. Bu onlara “ana avrat sövmek” gerektiği anlamına gelmiyor elbette, isteyen yapar ve istemeyen yapmaz. Ama bana sorarsanız yapmak gerektiği anlamına gelmese de yapmanın tamamen anlaşılabilir olduğu taraftarıyım. Elbette takdir edersiniz ki, adanma duasında “ana avrat sövme”lik bir durum yok, sadece birkaç (durumun ciddiyetini düşünürsek) hafif sayılabilecek iğneleme var, sadece örnek verdim.

     Neyse, en nihayetinde yine yazdıklarınıza son bir cevap olarak; “Şeytan’a kulluk edecekseniz diğer tüm dinlere sövüp saymak zorunda” değilsiniz; çünkü bu ifadede yanlışlık var. Birincisi Şeytan’a kimse kulluk kölelik yapmaz, Ona tapındığını söyleyenler bile. İkincisi (en azından mantıklı sebepler sunabileceğim kişisel fikrimce) İslam gibi inançlara objektif olarak din demek en iyi ihtimalle muğlaktır. Üçüncüsü de “sövüp saymak” değil, ama ihtiva ettikleri insanlık ve doğa için kanser değerinde değerlerin ve tehditin farkında olmak durumundasınız. “””Zorunda””” olduğunuz tek şey budur. O da Satanist olarak bile değil, bence her vicdanı olan insanın sahip olduğu bir sorumluluk. Ve sorumluluk diyoruz, ama tekrar altını çizelim ki bu sorumluluğu takip etmeyenlerin kafasını uçurup ruhlarının da ebediyen yanacağını söylemek gibi bir canavarlık yapmıyoruz.

     Satanizm ile İbrahimi inançlar arasındaki fark budur İsmail bey.

     Son olarak da, kötülüğe göz yummak veya çanak tutmak da kötülüğün ta kendisidir. Bu inançlara tolerans veya saygı göstermek, yapılabilecek en tehlikeli şeylerden biridir. Nefret etmek zorunda değilsiniz, zira bu kişisel bir şey, ama dediğim gibi her vicdanlı insan bunların tehdidinin farkında olmalıdır. Eğer Şeytan, kötülüğe tolerans göstermediği için sizin gözünüzde “kötü” veya “pek iyi değil” gibi bir konumdaysa, değer yargılarınızı tahlil etmenizi tavsiye ederiz.

     Umarım bu açıklamalar yeterli olmuştur. İyi akşamlar.

     1. Bana ulaşmani arz ederim whatsap numaram 0531*******
      Instagram adresim @yaa******
      Facebok adresim
      Facebook.com/yaa******

 4. Şimdi Bir kac soru soracagim cevaplarsaniz cok iyi olur

  1.Ilk kanla ismimizi yazip hemen ardidan mi o uzun yaziyi yazacagiz ?

  2.bunlari sirasi yokmu mesela ikk mum u yak sonra igne isit gibi sirali

  3.Kagitlari nereye koyacagiz ? Onumuze arkamiza falan bellu bir yerleri var mi ?

  4.uzun yaziyi daha onc3 yazsak olur mu ?

  1. Esenlikler,

   1. Sıra önemli değildir, ama elbette mantıklı olan önce adanma duası da dahil olmak üzere her şeyi, tüm malzemeleri hazırlamak ve geriye sadece o an dua okunduktan sonra kanla isim yazmak kalmasıdır. Burada söyleyelim, isminizi kanla yazmak o ya da bu sebepten zor geliyorsa isminizi normal bir şekilde yazıp sonra üzerine 1-2 damla kan damlatmanızda da hiçbir sakınca yoktur.

   2. Yok, ama yine mantıklı düşünecek olursak tavsiyemiz önce adanma duası yazılı kağıdın ve mumların sönük olarak hazır beklemesi, sonra ritüele başlamadan hemen önce mumların yakılıp ritüele başlanması, adanma duası da okunduktan sonra ismin kanla yazılmasıdır. İğne veya kullanılacak başka bir aracı da ritüel eşyalarını hazır etmeden hemen önce veya hemen sonra birkaç saniye ateşten geçirerek veya kolonya dökerek dezenfekte edebilrsiniz.

   3. Zaten sadece adanma duasının yazdığı ve isminizi yazacağınız kağıt var, okuyacağınız için önünüzde durması mantıklıdır.

   4. Evet, zaten tavsiyemiz de bu şekildedir, hatta başka nasıl yapılır pek düşünemedim açıkçası. 🙂

   Umarım bu yardımcı olmuştur. Başarılar, iyi eğlenceler ve aramıza şimdiden hoş geldiniz!

 5. Satanizm beni etkiledi, ama ruha inanmak istiyorum. Beni aydınlatır mısınız?

  1. Esenlikler,

   Satanizm, “inançlar” değil Ebedi, Mutlak Gerçekler ve Doğal prensipler üzerine çalışır. Ama dinimizin isminden (Spiritüel Satanizm) de anlayabileceğiniz gibi biz de ruhu ve ruhani olguları reddeden bir din olmak şöyle dursun, zaten dinimizdeki en büyük odaklarımız ile ruhu keşfetmeye, güçlendirmeye ve evrimleştirmeye yönelik bir diniz. Bu ufak yanlış anlama büyük ihtimalle, internette daha önce Satanizm hakkında bir araştırma yaptıysanız büyük ihtimalle karşınıza çıkan Satanizmin, en popüler “Satanizm” türü olan Ateistik, maddesel LaVey’ci Satanizm olmasından ötürüdür. Biz LaVey’ci değil, Spiritüel Satanistleriz. Dinimiz ve yaptıklarımız hakkında daha fazla bilgi alabilmek için sitemizde biraz daha dolaşmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer spiritüelizm arıyorsanız, bunu bulabileceğiniz en iyi yer insanlığın en kadim dini olan Spiritüel Satanizm’dir.

   İyi günler!

 6. Bu ve bu tarz ritüller yaparken çember açma veya o tarz bir şey yapmaya gerek var mı?

  1. Esenlikler,

   “Çember açma” Wiccan ve benzeri, günümüzde sulandırılmış inanç sistemlerinin adetidir. Satanizm’de böyle şeyler mevcut değildir. Tahmin ediyorum ki “çember açma” olgusu, bizim Koruma Aurasında yaptığımız gibi kendimizi korumak amacıyla belli tekniklerle enerjimizi programlayıp güçlendirmemizin bozulmuş halidir. Tıpkı kadim dinlerde olan (ve bizim de yaptığımız) Aura Temizleme tarzından meditasyonların İslam ve benzeri inançlarda en ufak bir faydası bile olmayan “abdest”e dönüşmesi gibi. Yahudi etkisi yüksek programlarda bu tarz yozlaşmalar ve maddeselleştirmeler mevcuttur.

   Her halükarda, Şeytan’a adanacakken korunmanız, korkmanız gereken bir şey yoktur; zaten insanlığın Orijinal Tanrılarının himayesine ve rehberliğine giriyorsunuz. Ama çok istiyorsanız bir meditasyon seansından sonra adanma ritüeline başlayabilirsiniz elbette, bunda hiçbir sakınca yoktur.

   İyi günler!

 7. Bugün adanma ayinimi yaparken neredeyse ters gidebilecek her şey ters gitti, ayin sırasında mumlar tamamen eriyip yere yapıştı ve son iki cümleyi okuyamadan bitirmek zorunda kaldım, yarım saat yerden mum temizledim. bütün kağıda kan bulaştı hayatımda görmediğim kadar kan aktı nerdeyse bir kaç cümleyi kanla yazmak zorunda kaldım tam ayini bitirdiğimde anneme yakalandım ve bi yalan uydurmak zorunda kaldım ayinden yaklaşık bir 15 dakika sonrasına kadar hiçbir spiritüel duygu hissetmedim, yahweh bize bu dünyada müdahale edip aldanma ayinine engel olmaya çalışabiliyor mu? Eğer öyleyse Babamız, Şeytan neden bize yardım etmiyor? Lütfen cevap verip Satan’a olan bağımı kuvvetlendirmeme yardımcı olun.

  1. Esenlikler,

   Elbette düşman, adandığınızda sizi tamamen “kaybedeceğini” bildiği için işinize çomak sokmaya çalışabilir. Ama sizinki kadar şiddetli bir durum görmedim. Ama açıkçası tahmin ediyorum ki sadece talihsizlikler üst üste gelmiş. Bu kadar zor bir adanma yaşadığınıza üzüldüm. Eğer içiniz rahat değilse (ki rahat değilse gayet anlaşılır), şartları daha uygun sağladığınızda tekrar deneyebilirsiniz. Merak etmeyin, her şey güzel olacak. Ufak bir talihsizlik, ama tekrar olacağını sanmıyorum.

   İyi geceler.

 8. Kağıdı yakmak gerekli mi? Çok az süre yalnız kalabiliyorum evde, yanık kokusunun fark edilmesini istemiyorum.

  1. Esenlikler,

   Evet, o yalnız kaldığınız süre içinde bile olsa kağıdı yakmanız önemlidir. Zaten yakmanız 1-2 dakika sürecektir en fazla, o kadar sürede de çoktan yakıp bitirir, odanıza da oda kokusu sıkabilirsiniz, değil mi? 🙂

   Bununla birlikte, çok az yalnız kalabildiğinizi söylüyorsanız bu büyük ihtimalle mahremiyetinizin az olduğuna da işaret ediyor. Peki böyle bir durumda, ruhunuzu Şeytan’a adadığınızı ve İbrahimi inançları tümüyle reddettiğinizi söyleyen bir metni odanızda nasıl saklayacaksınız? Kaldı ki yakmanız gerekmiyor diyelim -ama gerekiyor, sadece farazi konuşuyoruz-, gerekmeseydi bile bu kağıdı odanızda öyle herhangi bir yere saklamak olmaz, değil mi? Temiz, kirlenmeyeceği ve ayak altında olmayan bir yere koymanız gerekirdi. Genellikle anneler de evi temizlerken hep böyle yerleri bir şekilde buluyor! 😁 Böyle bir kağıt bulunsa neler olabileceğini tahmin edebiliyor musunuz? Hem teknikalite, hem formalite, hem de fizibilite açısından adanma kağıdını yakmak ve küllerinden saygılı bir şekilde kurtulmak (örneğin pencereden salmak) önemlidir.

   Saygılar ve iyi geceler diliyorum.

 9. Merhaba ben normalde ateistim ama gerçeğin spiritüel satanizm olduğunu fark ettim ve satanist olmak istiyorum ama nasıl yapacağımı çok anlamadım bana yardım edebilcek birisi varmı

  1. Esenlikler,

   Mailinize cevap atmış bulunuyorum. Anlamadığınız şeyleri ister buradan açıklayın, ister mail’den; her halükarda kafanızdaki soru işaretlerini giderip size yardımcı olmaya çalışırız!

   İyi akşamlar.

 10. satanizm hakkında pek bir bilgim yok ama;
  şeytana sorabileceğim sorular olacak mı adandıktan sonra?

  1. Esenlikler,

   Tanrılarla iletişim kurmak için Satanist olmaya gerek yoktur. Saygı ve samimiyetle Tanrılarla iletişim kurmaya çalışan birisi, Tanrılar da müsait olduğu sürece yanıt alacaktır. Onlar sadece bizim Tanrılarımız değil, insanlığın tamamının Tanrılarıdır. Satanizm “elitist” bir grup değil, insanlığın tamamının orijinal dinidir. Kendinizi dışlanmış hissetmeyin ve sadece bir görüşme için bir dine tamamen girmeniz gerektiği gibi bir şey düşünmeyin. Böyle bir şeyi İbrahimiler yapar, bizim bilgilerimiz herkese açıktır. Lütfen ancak her şeyden tamamen emin olduktan, Satanizmin sizin için uygun din olduğuna kesin kanaat getirdikten sonra aramıza katılmayı düşünün!

   İyi akşamlar!

 11. bir kaç sorum vardıda;

  1. ailem ve bütün akrabalarm müslüman ve oldukç a dindar,eğer fark edilirsem,duayı ezberlemek için yazdığım kağıda kötü bir şey yapacaklarına eminim,bu dinime ihanet gibi bir şey olur mu?

  2. satanist olduğumu farkettirmemek için kapalı olmamda bir sorun olur mu?

  3. sokaklarda siyah giyinmek diye bir şey var mı?

  4. bu ayinde/ritüelde adımı normal yazıp üstüne kan damlatılabilir mi?

  iyi akşamlar diliyorum.

  1. Esenlikler,

   1. Hayır, sizin kontrolünüzde olmayan şeyler neden ihanet olsun? Evde kimse yokken veya 45 dakika-1 saat kesinlikle rahatsız edilmeyeceğinize eminken bu ritüeli uygulayabilirsiniz, zaten adanmada kağıdı yakıp küllerinden de saygılı bir şekilde kurtulacağınız için “kanıt” kalmayacak.

   2. Hayır, yaşam şartlarınızdan veya aile baskısından ötürü bu İslam adetinin boyunduruğu altında bulunuyor gibi görünmeniz gerekiyorsa bu problem değildir. Şeytan ve Demon’lar, yüzeysel ve kaprisli Tanrılar değillerdir. Bizi birebir anlayan, gören varlıklardır. Zorla yaptığınız bir şey “sorun” olmaz. Ve böyle şartlara rağmen Şeytan’ı bulacak metanet, dirayet ve aklı göstermeniz de takdire şayan doğrusu.

   3. Hayır, Satanizm’de giyinme, diyet, cinsellik veya başka herhangi bir konuda belli dayatmalar yoktur.

   4. Elbette, bunu yazımızda da belirtiyoruz. İsminizi kan yapmak herhangi bir sebepten ötürü zor geliyorsa isminizi normal bir şekilde yazıp kan damlatabilirsiniz.

   İyi akşamlar, iyi eğlenceler ve şimdiden aramıza hoş geldiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir