2022 Yaz Gündönümü Ritüel Takvimi – Azazel’in Ritüeli

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir.

 

Tüm Satanik Ailemize esenlikler,

Yaz gündönümü gelmek üzere. Hepimizin görebileceği gibi, Joy of Satan tüm hızıyla büyüyor; ve gün geçtikçe katbekat daha fazla Tanrıların iradelerini gerçekleştiriyoruz. Yaz Gündönümü, kutlamaların yapılabileceği ve daha fazla yaratıcı potansiyeli bekleyebileceğiniz bir tarihtir.

Bu seferki uygun görülmüş ritüel ise, Azazel’e ait. Şimdi, bu Ritüeller, birçok pozitif amaç için hazırlanmıştır. En önemlilerinden biri de, ezoterik olarak zihni ilişkili Demon’a bağlayıp, beyni de açmaktır.

Genellikle, bu ritüeller düşmanın çalışmalarını bozmaya ve Tanrılara övgüler dizerek şükranlarımızı sunmaya yarıyor. Burada bundan daha fazlası var.

Düşmanın bize karşı gerçekleştirdiği çalışmalar, oldukça derin katmanlara varıyor, ve bunlar da Centillerin şu an yaşadığı çoğu problemi oluşturan/destekleyen lanetler. Bizim gerçekleştirdiğimiz bu ritüeller ise, gittikçe artan bir şekilde kişiyi ve dış dünyayı düzeltmeye yarıyor; ve ayrıca dizdiğimiz tüm o methiyeler de Tanrılara yaraşır bir şan kazandırıyor.

Azazel’in Ritüeli ile birlikte, 4 Veliahtın da ritüelleri tamamlanmış oluyor. Kolektif olarak bizim için verdiği emekler ve Ruhban için yaptığı tüm şeylerden sonra onun ritüelini tam Gündönümüne koymasak olmazdı.

Eğer bilmeyenleriniz varsa, Azazel/Apollo, on binlerce yıldır insanlığın baş öğretmeni ve yardımcısı olmuştur, ve hiçbir zaman bizi terk etmemiştir. Bu ayrıca, düşmanın kendine ait yazılarında da geçer, ve aynı şekilde Plütark gibi Antik yazarlar da açık bir şekilde bunu ifade etmiştir.

Azazel/Apollo hakkında daha fazlası için buraya bakın:

Lord Azazel’in Sayfası

Daha Fazla Hiyeratik Bilgi

 

Şefkati ve sevgi dolu tarafı çok yoğundur; intikamcı tarafını ise görmek istemezsiniz. İkisinin de düzgünce anlaşılması gerekir, ve bu Ritüel bu amaca hizmet edecektir. Yaptığımız tüm RTR ve Takvimlerle beraber, şimdi artık bunlar diğer daha önemli işler için bir temel görevi görebilir.

Azazel bizi oldukça fazla miktardaki bilgiyle kutsuyor, ve şimdiyse bizi ve ruhani yuvamızı kutsayana, emeklerinin karşılığını verme zamanı.

Son olarak, görebileceğiniz gibi, yorulma nedir bilmeden yapılmış iş ve devam eden bir gelişim var; Tanrıların yapılmasını istediğini yapmamız için bize yardım edin, ve Tanrıların bu dünyadaki evini de unutmayın. Bağış yaparak kendi payınızı gerçekleştirin. Böylece bu oldukça yüksek olan dağı tırmanabilir ve Tanrıların bizden istediği gerekli kaynakları edinebilir ve istikrarı yakalayabiliriz, ve böylece toplu olarak özgür olabiliriz.

Burası için yaptığımız her iş, nesiller boyu bize geri dönecektir.

Tanrılar tekrardan tüm görkemleriyle tanınana kadar ve insanlık tekrardan Tanrıların yolunda yürüyebilene kadar asla durmayacağız.

 

ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN AZAZEL’E ATFOLSUN!

 

Aşağıda, takip edeceğimiz takvim yer almaktadır:

[Kalın günlerde, Ritüellere daha yoğun odaklanmalısınız.]

 

20. Azazel’in Gücü Ritüeli, Keçini Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

21. Azazel’in Gücü Ritüeli, Keçini Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

22. Azazel’in Gücü Ritüeli, Keçini Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

23. Azazel’in Gücü Ritüeli, Keçini Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

24. Azazel’in Gücü Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

25. Azazel’in Gücü Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

26. Azazel’in Gücü Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

27. Azazel’in Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

28. Azazel’in Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

29. Azazel’in Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

30. Azazel’in Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

 

Ritüellere bağlantılar:

Azazel’in Gücü Ritüeli

Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

Joy of Satan’ı Koruma Ayini

Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir