Ruhani Savaşın İncelikleri: Ters Tevrat Ayinleri

Güncelleme: Bir süre önce (sık sık düşman tarafından yapıldığı gibi) Joy of Satan sitesinde saldırı düzenlendi ve pek çok link bozuldu. Bu linkler arasında, Ters Tevrat Ayinleri dosyalarının hepsinde verdiğimiz MP3 ses dosyaları da bulunmaktaydı. Mail aracılığıyla bu durum dikkatimize çekildi ve an itibariyle RTR’lara dair bütün belgelerdeki MP3 linkleri sorunsuz çalışmaktadır, RTR yapma tecrübenizin iyice kolaylaşması dileğiyle. Son olarak da bir daha böyle bir durumdan muzdarip olmamanız için RTR ses dosyalarının hepsini içeren bu klasörü indirebilirsiniz, bütün RTR’larla ilgili tüm belgeleri içeren klasör de buradadır. İyi çalışmalar.
Evet sevgili okuyucularımız, tekrar esenlikler. İslam yazı dizisine İslam’dan daha önemli bir iş için (yani bu dünya üzerindeki herhangi bir iş olabilir, ama anladınız) kısa bir ara veriyoruz. Bugün El-İlah’tan bozma Arap/Yahudi putuna sövmeye bundan çok daha önemli bir iş için ara veriyoruz (ve İslam’a pislik atan yazılardan sıkılanlar için diyoruz, o yazı dizisi yakında bitecek).

“Allah”‘ı yok etmek için.

Daha ilk yazımızda bahsettiğimiz üzere biz Satanistlerin 3 ana görevi var. Kendimizi geliştirmek, çevremizi geliştirmek ve türümüzü geliştirmek. Zira tıpkı Şeytan Baba’nın da söylediği gibi “Hayatın anlamı kendini ve evreni iyileştirmektir.”. Ama bazen bunu istemeyen, çekemeyen, Şeytan’ın biz insanlara bahşettiği gibi kendi başına ve başka bir varlığa bel bağlamadan büyüyemeyen uzaylı türleri kalkıp Tanrıların elinin değdiği medeniyetlere saldırıp sömürmeye çalışıyor. Dünyamızda da bunun eseri İbrahimi inançlar ve de Yahudilerin yarattığı diğer kontrol programları. Bu insanlıktan nasibini alamamış, adaletsiz, barbar ölüm tarikatlarının sonucundan ve ne kadar aşağılık olduklarından özellikle de İslami yazılarımızdan sonra daha da bahsetmeye gerek yok. Artık boş laf yapmaya da gerek yok.

Neden mi? Çünkü artık düşmanın üzerimize yağdırdığı lanetlere karşı bir silahımız var. Hem de anadilimizde. Gördüğünüz gibi yayınlanan yazılar azalsa da kesinlikle kaliteden ödün vermiyoruz. Sessizliğimiz asaletimizdendir sizler için meşgul olduğumuzdandır!

Peki bu silahımız ne mi? Ters Tevrat Ayinleri, veya aramızda daha sık kullanılan tabiriyle “RTR”lar (Ters Tevrat Ayinleri/Ritüelleri’nin İngilizce karşılığı olan Reverse Torah Ritual(s)’dan kısaltmadır.). Yine sanılmasın bir yabancı hayranlığı var, elbette yok. Ama bu ayinler -yine tarafımızdan- Türkçeye çevrilene kadar takip edebildiğimiz kaynaklar İngilizce’ydi. Ama istedik ki yabancı dili olmayan kardeşlerimiz de Yahudilerin ve onların efendileri, bize düşman Reptilian uzaylılarının üzerlerimize saldıkları korkunç lanetlere karşı tam güçte, yılmadan savaşsın. Ama önce biraz ön bilgi gerekebilir.

RTR‘lar nedir?

RTR’lar (kısaltma, İngilizce Reverse Torah Ritual’dan gelmektedir), veya Ters Tevrat Ayinleri YHWH’in güç sistemini sekteye uğratmamıza yarayan büyü çalışmalarıdır. Her yıl Yahudi hahamlar belli zamanlarda toplanıp İncil ve Tevrat’tan Centil (Yahudi olmayan her ırk) ırkların üzerlerine lanetler yağdırırlar. Bunu görmek için onların yazdığı İncil ve Kur’an’a bakmanız bile yetecektir. Bu lanetler Centil ırkların gözünün önüne “perde çekmeye” ve böylece onları ruhani olarak kör ve zayıf bırakmaya, Yahudilerin işledikleri insanlık suçlarına ve de gerçek tarihlerine karşı kör etmeye; insanların YHWH’e (= Yehova = Yahweh = Elohim = Allah) kör kütük tapınmalarına, kurbanlar vermelerine ve İbrahimi öğretileri sorgulamadan takip etmelerine “yarar”. Bizim yaptığımız Ters Tevrat Ayinleri ise Centil ırkların üzerinden bu lanetleri çözme ve tersine çevirme, Yahudilerin işledikleri suçların cezalarını üstlenmeye zorlama ve YHWH’in enerji sistemini çürütüp yoketmeye yarar.

Yüzyıllarca Yahudiler rakipsizce biz Centiller üzerinde hüküm sürdü, bizi baskıladılar, kendi Tanrılarımızı reddedip lanetlemeye ve kendi sahte, barbar, kana susamış “tanrı”larına tapınmaya zorladılar, bizi köle gibi çalıştırıp kendileri emeklerimizle beslendiler ve medya ve yayın organlarının üzerindeki demir yumruklu kontrollerini kullanarak inanabileceğimiz, inanamayacağımız, düşünebileceğimiz ve söyleyebileceğimiz her şeyi kendileri dikte ettiler. Orijinal dinimiz olan Satanizmin bozulması ve kötülenmesi onların suçu, kendi Tanrılarımıza sırtımızı dönüp onlara küfürler ettirilmemiz, onlara ve doğaya birer suç niteliğindeki İslam gibi kanser programları takip ettirilmemiz onların suçu , ırklarımızın saflığının bozulması ve siyahla beyazın karışması neticesiyle ikisinin de yokolmaya sürüklenmesi onların suçu, insan olarak etiğimizin bozulması ve tüketici, üretmekten ve çalışmaktan kaçan, ister cinselliği aşırı baskılama, ister de cinselliği aşırı serbest bırakma şeklinde olsun cinselliğe aşırı odaklanmamız da onların suçu ve medyada her gün tekrarlanan yalanlar ve de kendi halklarımızdan nefret etmemiz, ettirilmemiz, kendi aramızda bölünmemiz ve savaşmamız ve bu sayede tüm bu kukla oyununun arkasındaki hokka burunlu kukla efendisini göremememiz onların suçu ve onlar bunu böbürlene böbürlene kabul ediyor.

 

Neyse, sözü fazla uzatmayalım. Kısaca Centil kardeşlerimiz, eğer siz de Spiritüel Satanizme girdiyseniz ve Tanrılar için, insanlık için, kendiniz için ne yapacağınızdan emin değilseniz Tanrıları en memnun edebileceğiniz ve dünyaya en direkt katkıda bulunabileceğiniz yol Ters Tevrat Ayinleridir. Zaten ayinleri incelediğinizde her birinin tam olarak ne işleve sahip olduğunu gerek afirmasyonlardan, gerekse önlerindeki açıklamalardan anlayabilirsiniz. Bununla birlikte bu yazımızda da her bir RTR’ın tam olarak ne işlevi olduğunu detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Burada ise RTR’ların genel faydalarını biz yine de sayalım:

 • Yahudilerin güç sistemini tıpkı bizim üzerimize empoze ettikleri, yani büyüsel şekilde baltalamaya ve zayıflatmaya yarar. Her şeyin başı ruhaniyettir, ruhani gücü olmayan kimse insanlık karşıtı uzaylıların kurduğu bu matrix’vari sisteme karşı gelemez. Ama ruhani gücü olan bir Centilse ruhani gücü tüketilmiş 1000 goyim’in Yahweh’e verdiği enerjiyi nötrleştirmesini bilir. Bu noktaya itiraz edilebilir, buna az sonra değineceğiz.
 • Tanrıların işin kolaylaştırmanıza yarar. Tanrılar binyıllardır bizim adımıza bir savaş vermekte, hem de bu sürecin çoğunluğunda bizden hiçbir destek almamışlardır ve kelimenin tam anlamıyla gönüllerinin güzelliğinden kalıp bizim için savaşmışlardır. Bu ayinleri elimizden geldiğince sık ve etkili bir şekilde uygulayarak hem onlara hakettikleri saygıyı veriyoruz, hem işlerini kolaylaştırıyoruz ve hem de onların yanında olduğumuzu sadece yaptığımız nispeten basit bir adanmayla değil, her gün enerjimizi ve zamanımızı ortaya koyarak gösteriyoruz. Adanmayı pek çok kişi yapabilir ve yapmıştır da, ama konu düşmanla savaşmaya gelince bu açıkçası her babayiğidin harcı değildir. 
 •  Düşmanla savaşmak dedik, belki bazılarının gözü korkabilir. Bu da bizi öbür faydaya getiriyor. Bunların hepsini oturduğunuz yerden yapıyorsunuz. Duş almanıza, cüppelere girmenize gerek yok, sadece adı Ayin. Öncesinde 5-10 dakikalık bir enerji yükseltme ve hepsi bittikten sonra 10-15 dakikalık bir temizlenme fazlasıyla kâfidir. Satanizm gerçekten kolaylık dinidir. Oturduğunuz yerden dünyayı kurtarıyorsunuz, kelimenin tam anlamıyla kahraman oluyorsunuz. Satanik gelecek geldiğinde Tanrılar bu çalışmalarınızı (ve bunlardan bile erinenleri) unutmayacaktır, buna emin olabilirsiniz Kulağa biraz ucuz gelebilir ama inanın bana kendine Satanist diyen pek çok kişi bu kadarından bile aciz.
 •  Şeytan’ın Altın Çağı geri geldiğinde bu yaptıklarınız unutulmayacak dedik, ama bu sanki çok hafiften “şimdi namaz kılıyorsun ama ölünce kralsın be oğlum!”a kayan bir anlayış yaratabilir diye buna da değinelim. Yaptıklarınızın “ödül”ü veya “karşılığı” sadece siz ölünce/biz savaşı kazanınca/domuzlar uçunca olmayacaktır. Bu Ters Tevrat Ayinleri direkt, kişisel ve anlık etkilere ve yararlara da sahiptir. Onlara biraz göz atalım:
  • Üzerinizde Yahudilerden, Reptilian’lardan veya Yahweh’den gelen düşünce formları, enerjiler, lanetler, bağlantılar, varlıklar varsa bunlara büyük zarar vermeye, yok etmeye ve defetmeye yarar. Hatta Yahweh bazen -özellikle de kişi Satanizme ve/veya ruhaniyete yeniyse- kişinin sezgilerini ele geçirmeye, yaptığının “yanlış” olduğunu düşündürmeye veya “hak yola” “geri çekmeye” çalışmak için akıl çelmeye, içe şüphe salmaya, korkutmaya ve hatta cezbetmeye çalışabilir. Bu durum sadece yenilerin başına gelmez; ruhani açıdan “tembel” olup en basit meditasyonları bile boşlayan, gelişme gibi şeyler umurunda olmayan insanlar bu konuda son derece savunmasız olacaklardır, özellikle de bilgi açısından da zayıflarsa düşman bu tarz insanların aklını kolayca çelip kişiyi “dinden çıkmaya” sevkedebilir. RTR yapmak düşmanın bu eforlarını başarısız çıkaracak ve düşmanın o yağlı, tiksinç dokunaçlarını çıkan yerlerine geri sokacaktır.
  • Tanrılar bu çalışmalarınızla işlerinizi kolaylaştırıyorsunuz diye elbette sizle daha kolay ilgilenecektir. Görüşme istekleriniz daha pürüzsüz olacaktır, isteklerinize daha çok özen gösterebileceklerdir ve de RTR yapan SS’leri Tanrılar koruyacaklardır. Tanrılar tarafından sevilmek, sayılmak isteyenler için RTR’lar birebir ve açıkçası vazgeçilmezdir. Bunu takmayıp Satanizme sadece teknik ve bilgiler ve Tanrıların koruması için girip de amaçlarımız için ciddi hiçbir şey yapmayanlar Şeytan Baba’nın kendi sözleriyle “tamamen değersiz”dir.
  • Hayatınızdaki ufak işlerin daha rast gittiğini, dışarıdaki insanlara olduğu gibi yanlış gidebilecek her şeyin yanlış gitmeyebileceğini de göreceksiniz. Zira bizi güçsüz, bilinçsiz, kör, sağır, fakir bırakmaya çalışan Yahudi enerjilerini çözmek için efor sarfederken bu enerjinin merkezi olan sizin üzerinizden de bu çeşit lanetler kalkacağından hayatınızın kolaylaştığını göreceksiniz ve düşmana karşı tam güçle savaştığınızı bildiğinizden üzerinizde genel bir mutluluk ve dinginlik hali hissedebilirsiniz. Üstüne üstlük Tanrılar da ufak isteklerinizi veya ihtiyaçlarınızı onlara ricada bulunmanıza bile gerek kalmadan kolaylaştırabilir.
  • Son olarak (ama kesinlikle en önemsizi değil) Tanrıların yolunda emin adımlarla ilerlediğinizi, insanlığın Altın Çağı’nı geri getirmek için durmadan çalıştığınızı, çabalarınızın gerçek anlamda bir fark yarattığını bilmek size doğal olarak haklı bir kutluluk, mutluluk ve tatmin hissi sağlayacaktır.

Kısaca güç meditasyonu ve RTR’larımızı canlı tutmak, hayatımızdaki büyük küçük çoğu sorunu defedecek, defedemediklerini de hafifletecektir. Ve evet, ilk noktamıza bazı insanlar “Ama siz de her şeyi ruhaniyete yoruyorsunuz ya, fiziksel hayat daha önemli değil mi?!” diyebilir. Buna verilebilecek en net cevap kısaca şudur: Hayır. Cevabı biraz daha uzatırsak; zaten bizi bu materyalistik düşünce paradigmasına itenler Yahudiler ve onların bize pazarladıkları, ruhaniyetten nasibini alamamış ölüm tarikatlarıdır. Ama sizi temin ederiz ki tepedeki Yahudiler ruhaniyetin ne güçlü bir silah olduğunu biliyor. Orta Çağ’da neden en ufak bir ruhani güç veya bilgiye sahip olan kişilerin sadece kendilerinin değil, tüm soylarının bile katledildiğini sanıyorsunuz? Ruhani bilgiyi yok etmek ve onun yerine insanları kör ve zayıf bırakacak, kendileriniyse güçlü kılacak anti-ruhani sistemler yerleştirmek ve bu sayede dünyada ruhani güce ve bilgiye sahip tek grubu kendileri kılarak hepimizi kolayca kontrol edebilmek için. Jehova’ya roket atamazsınız, mermi geçirmez, alev fırlatıcı işlemez. Ruhani, tinsel enerjiden yaratılmış bir yapıdır. Böyle ruhani bir yapıyla savaşmak için yine ruhani enerjiler gerekmektedir. İster Sağ Elci olsun, ister Sol Elci. Değişmez bir okült prensibi vardır:

Yukarıda nasılsa, aşağıda da öyledir. As above, so below. Düşmanın ajandasının bu kadar güçlü olmasının tek sebebi 4 milyar insanın aslında tek başına hiçbir gücü olmayan Yahweh’e tapınmasıdır. Sonra görünüyor ki kendi başına sıradan bir düşünce formu olan Yahweh küresel çapta terör estirebilecek bir megayapı olmuş. Ve eğer ki buna karşı duracak bir güç olmazsa düşmanın ajandası gerçek olacak. 4 milyar insanın inanıp psişik enerjilerini meydana gelmesi  için kullandığı “kıyamet” gerçekten kopacak. Son yıllarda düşmanın ivmesi gerçekten çok zayıfladı. Bu ivmeyi tamamen bizim tarafımıza geçirmek ve orada tutmak da bizim elimizde, baskıyı azaltıp düşmanın tekrar gücü demir yumruğuyla kavramasına izin vermek ve Orta Çağ’daki cadı katliamlarının bir daha yaşanmasını sağlamak da.

Yani isteyen tembellikten RTR’ları yapmayı reddetsin, isteyen bilgisizlikten, isteyen de sadece Satanizm yaftasını kullanarak bizi birbirimize düşürmeye, araya yanlış bilgiler sokmaya çalışan bir ajan olduğundan; gerçekler hiçbir halükarda değişmiyor. Yahudilerin ruhaniyeti bizim üzerimizde bu kadar yoğun bir şekilde kullanma sebepleri bu kadar etkili olması, ve ruhaniyete de ruhani kuvvet dışında hiçbir şey karşı gelemez. Büyüyü sadece büyü yenebilir. İsterseniz Yunan Tanrıları gibi inşa edilmiş bir vücudunuz olsun, ister büyük bir deha, eğer ki büyü hakkında ne ufak bir şey bile bilmiyorsanız ne bu konuda uzman kişilerle başa çıkabilirsiniz, ne de kendinizi en ufak bir lanetten koruyabilirsiniz. Doğanın gerçeği budur.

Bununla birlikte eklememiz gereken bir nokta da, zaten çoğu aktif olarak çalışan ve pratik yapan SS’in aynı zamanda fiziksel düzlemde de makul ölçülerde aktif olduğudur. Örneğin size bilgi vermek için uğraş verdiğimiz bu site, etrafta (kendilerine risk olmadığı sürece) insanları uyandırmak için uğraş veren kardeşlerimiz, hiç değilse zihni özgürleşmeye müsait olanlara düşman programlarını sorgulatmamız fiziksel aktivite değildir de nedir? Cami yakacak, adam öldürecek halimiz elbette yok, Satanistler yasalarla uyumlu yaşar ve toplumsal huzuru bozmak sadece davamızı zehirler. Bu konuda biz Satanistleri yerenlere karşı dikkatli olmanızı bu yüzden tavsiye ediyoruz, çünkü uzaktan ciddi ve anlamlı bir itiraz gibi görünen verdiğimiz örnekte bile hin ve tehlikeli emeller yatabilir. İşin ruhani boyutunu çözdüğünüz sürece, zaten gerisi gelecektir.

Zaten RTR’ların hem topluma, hem de kişinin kendisine olan muazzam faydaları ve yapmanın kolaylığı düşünüldüğünde, yapılmaması gerçekten saçmalık oluyor. O yüzden kontrollü karşıtlıklara, Yahudi ajanlarına ve Yahweh’in sezgilerinize takmaya çalıştığı kancaların düşündürdüklerine inanmayın ve vurun “Allah”ın beline!, özgürleştirin artık kendinizi, Tevrat ve lanetli kehanetlerini kırın geçin!

 

 

“Ruhani Savaşın İncelikleri: Ters Tevrat Ayinleri” hakkında 15 yorum var

 1. Ruhani gelişim için kilit. Doğduğunuz andan itibaren oluk oluk yahudi küfürlerine maruz kalıyorsunuz. Unutmaman gerek ki sen bir gentil sin. Yahudi’ nin gözünde sadece atıksın. Ve bir çoğunuz onların küfürlerine maruz kalmanın yanında bilmeden de olsa onların kollektifine köle oldunuz. Lanetlenmiş çöp bir auradan baska bir seye sahip değilsiniz. Her açıdan vuruldunuz ve zayıf bırakıldınız. Onların lanetleri sizi hem realitede hem de ruhaniyette yükselmenizi engellemekte. Ya ipleri alına alırsın ya da yahudi sisteminin sana çizdiği dairenin içinde debelenen birisi. RTR’ ler düşmanın kollektifini yerle bir etmekle kalmaz, aynı zamanda onların lanetlerini aurandan defetmiş olursun. Bunu gündelik yaşamında hissedeceksin. Ve artık auranın istediğin şeyleri kendine çektiğini hissetmeye başlayacaksın.

 2. Ayinleri nasıl yapacağız? RTR leri dinleyerek meditasyon halinde mi ? anlayamadım ;*

  1. Esenlikler,

   RTR’ların ses dosyalarını, titreşimleri öğrendikten sonra dinlemeye gerek yoktur. Ses dosyaları sadece yazılı şekilde olan Ters İbranice ifade veya harflerin tam olarak nasıl titretileceğini anlamanızı kolaylaştırmak içindir.

   Nasıl yapılacağına gelince. Sitemize bakacak olursanız Ters Tevrat Ayinleri sayfamızdaki RTR yapmayla ilgili talimatlar belgesi, sorunuza cevap olacaktır. Baktıktan sonra yine anlamadığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

   İyi günler.

   1. YHWH in üzerimizdeki etkisini ,gücünü ve enerjilerini yok etmenin baska yolu varmı bundan başka?

    1. Esenlikler,

     Kısa cevap: Hayır.
     Biraz daha uzun cevap: Zaten yaptığınız meditasyonlar ve başka ruhani pratikler bu işe de yarasa da, Ters Tevrat Ayinleri olmadan düşmandan tamamen korunmanız ve düşmanın etkisini hayatınızdan tamamen atmanız mümkün değil, ve dünyayı kurtarmaya katkı sağlamanız da zaten düşünülebilir değildir. Dolayısıyla iyi bir Satanist için RTR yapmak da meditasyon yapmak kadar zorunlu ve faydalıdır.

     İyi günler.

 3. RTR dosyasında olan mesela “kafa karışıklığı giderme” ses kaydında ki dil ne? Türkce anlamına bakabiliceğimiz bir yer var mı?

  1. Esenlikler,

   Neredeyse bütün RTR’lar, tersten İbranice’dir. Bunun en basit örneği Nihai RTR’dır, düşmanın tüm büyülerinin ve okült sisteminin temeli olan alfabelerini kökünden kazımamıza yarar. Eskiden yaptığımız RTR’lar ise düşmanın lanetli kitaplarından belli kısımlarının tersi denebilir. Ancak bu kitapları kurcalayıp anlamlarını araştırmak hem gereksiz, hem de tehlikeli olacaktır. Çünkü düşman, kitaplarına kendilerinden olmayanlar bakabilir diye birçok tuzak ve alakasız kısım da yerleştirmiştir. Kur’an, İncil ve bilhassa Tevrat gibi kitapları gereksiz derecede irdeleyen insanların akli dengelerinin bozulması bundandır. Oksijen yerine düşman pisliğini uzun süre solumak insana bunu ve çok daha fazlasını da yapacaktır.

   İyi akşamlar.

 4. Yazınızda ”Bugün El-İlah’a sövmeye bundan çok daha önemli bir iş için ara veriyoruz” buyurmuşsunuz.
  El-İlah’ı,y*hudi öğretilerine maruz kalmadan önceki arap yarımadasında,Tanrılar arasındaki en bilgesi için verilen ünvan olduğunu (yani Şeytan’a atfedildiğini) daha sonra ise bu kelimenin devşirilip Allah kelimesinin yaratıldığını duymuştum.Eğer doğru biliyorsam bu yazıda bir gaf söz konusu.
  Not:Ekşi Sözlük’te,El-İlah’ın;Pagan Arap topluluklarında Ay tanrısı olduğu belirtilmiş.
  Referans:
  https://eksisozluk.com/ay-tanrisi-el-ilahin-diger-tanrilardan-artilari2376711

  1. Esenlikler,

   El-İlah’ın Şeytan olduğu konusunda şüpheliyim. Her zaman bir bölgenin baş Tanrısı direkt Şeytan olmuyor. Örneğin Lord Beelzebub, eski Filistinliler arasında “Ekron’un Şifacı Tanrısı” olarak bilinir ve hürmet edilirdi. Elbette yine de en üst hükümdarın Şeytan olduğu değişmez, ancak demeye çalıştığım şey bir bölgede bir Tanrının Şeytan’dan daha ilgili olabileceğidir. Yani basit bir benzetme yapacaksak bir imparatorluktaki kasaba da İmparatorun yetkisi ve yönetimi altındadır, ama kasabadakiler Kont’larını daha yakından tanıyabilir.

   Her neyse, bu ana noktayı değiştirmiyor tabii. Sadece açıklığa kavuşturmak istedim.

   Yazının içinde de mecaz/teşbih yapmıştım aslında, ama şimdi üstüne düşününce dediğiniz gibi anlamak da mümkün olabilirmiş. En iyisi ben anlamı biraz daha açayım. Teşekkürler.

   EDİT: Güncellemeyi yaptım. Tespitiniz için tekrar teşekkürler.
   İyi günler.

 5. Merhabalar,
  RTR’ların mantığını tam olarak kavrayamadım. Yani bir kelimeyi/harfi tersten okumak onun barındırdığı enerjiyi yok etmeye mi yarar? Veya özgül olarak bu yahudi lanetlerinin zayıf noktası mı? Harfleri/Kelimeleri tersten okuyunca sanki -1+1=0 gibi bir mantık mı oluşuyor?

  1. Esenlikler,

   İki dediğiniz de doğru. Bir şeyi tersine çevirme hem genel olarak majisyenlikte etkilidir (örneğin Kovma Ritüelinde bir varlığın ismini biliyorsanız tersten titretmek etkilidir), ancak Yahudilerin sistemi alfabelerine öyle sıkı sıkıya bağlıdır ki alfabelerini ters çevirmek onların sistemini tamamen alaşağı etmeye de yarar. Yani bu olgu hem genel olarak doğru, hem de Yahudilerin durumunda daha da çarpıcı. Zaten hahamlar da kendi yazıtlarında düşüne formu yaratma/yok etme talimatlarında bir varlığa isim vermenin ve o ismi ters çevirmenin öneminden bahseder, ve Jehova’nın (İbranice harflerinden oluşan) isminin tersine çevrilirse yok edileceği yazar. Yaptığımız RTR’lar da bu sebeple düşmanın ruhani sistemini çözüp yok ediyor, aynı zamanda da düşmanın bizlerin üzerine yağdırdığı lanetleri bireysel ve toplumsal olarak kaldırıyor. Yani hem dünyamıza, hem çevremize, hem de kendimize direkt olarak faydaları var.

   İyi geceler.

 6. Rtr yapmak için satanist olmam lazım mı? Rtr yaptığımızda bazı insanların allaha sevgisini veya dindarlığını söküp sorgulamaya ve araştırmaya mı itiyoruz?

  1. Esenlikler,

   Satanist olmayan biri de RTR yapabilir; öncesinde iyi bir şekilde korunup enerji yükseltmesi ve sonrasında temizlenmesi yeterlidir. Ama Satanist olmayan birinin her gün RTR yapmasını da çok mantıklı bulmuyorum açıkçası. RTR yapmanın mantığını ve gerekliliğini anlayan birinden bahsediyoruz (sonuçta RTR yapacak), o zaman o kişiyi Satanist olmaktan alıkoyan nedir?

   RTR’lar İbrahimi ölüm programlarını ve insanların bunlara bağlılığını da zayıflatıyor, evet. Ama tek etkileri bu da değil elbette. Üzerimizdeki her çeşit İbrani lanetini sökmeye yarıyor. Ve dünyanın üzerindeik.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir