Ters Tevrat Ayinleri Nedir: Ruhani Savaşın İncelikleri

2020 Güncellemesi: Nasıl RTR yapılacağı ve RTR yapmak için gereken kaynaklara artık sitemizden de bağlantı sağlıyoruz. Buradan hem RTR yapmayı öğrenebilirsiniz, hem de uygulanan (ve şu ana kadar uygulanmış) tüm ritüellere ulaşabilirsiniz. Ama unutmayın ki artık sadece Nihai RTR’ı uyguluyoruz, diğer Ters Tevrat Ayinleri aksi söylenmedikçe asla yapılmamalıdır!

Bir süre önce (sık sık düşman tarafından yapıldığı gibi) Joy of Satan sitesinde saldırı düzenlendi ve pek çok link bozuldu. Bu linkler arasında, Ters Tevrat Ayinleri dosyalarının hepsinde verdiğimiz MP3 ses dosyaları da bulunmaktaydı. Mail aracılığıyla bu durum dikkatimize çekildi ve an itibariyle RTR’lara dair bütün belgelerdeki MP3 linkleri sorunsuz çalışmaktadır, RTR yapma tecrübenizin iyice kolaylaşması dileğiyle. Son olarak da bir daha böyle bir durumdan muzdarip olmamanız için RTR ses dosyalarının hepsini içeren bu klasörü indirebilirsiniz. İyi çalışmalar.

Bu bilgileri indirmek ve güvenli bir şekilde saklamak isteyenler içinse bütün RTR’larla ilgili tüm belgeler de buradadır. Aşağıda, Ters Tevrat Ayinlerinin ne olduğunu ve amaçlarını anlattığımız “brifing” niteliğinde bilgiler göreceksiniz. Bu işin “ne”si, “nasıl”ı için bu yazının başında verilen ilk kırmızı bağlantıya tıklayınız.

Evet sevgili okuyucularımız, tekrar esenlikler. İslam yazı dizisine İslam’dan daha önemli bir iş için (yani bu dünya üzerindeki herhangi bir iş olabilir, ama anladınız) kısa bir ara veriyoruz. Bugün El-İlah’tan bozma Arap/Yahudi putuna sövmeye bundan çok daha önemli bir iş için ara veriyoruz (ve İslam’a pislik atan yazılardan sıkılanlar için diyoruz, o yazı dizisi yakında bitecek).

“Allah”‘ı yok etmek için.

Daha ilk yazımızda bahsettiğimiz üzere biz Satanistlerin 3 ana görevi var. Kendimizi geliştirmek, çevremizi geliştirmek ve türümüzü geliştirmek. Zira tıpkı Şeytan Baba’nın da söylediği gibi “Hayatın anlamı kendini ve evreni iyileştirmektir.”. Ama bazen bunu istemeyen, çekemeyen, Şeytan’ın biz insanlara bahşettiği gibi kendi başına ve başka bir varlığa bel bağlamadan büyüyemeyen uzaylı türleri kalkıp Tanrıların elinin değdiği medeniyetlere saldırıp sömürmeye çalışıyor. Dünyamızda da bunun eseri İbrahimi inançlar ve de Yahudilerin yarattığı diğer kontrol programları. Bu insanlıktan nasibini alamamış, adaletsiz, barbar ölüm tarikatlarının sonucundan ve ne kadar aşağılık olduklarından özellikle de İslami yazılarımızdan sonra daha da bahsetmeye gerek yok. Artık boş laf yapmaya da gerek yok.

Neden mi? Çünkü artık düşmanın üzerimize yağdırdığı lanetlere karşı bir silahımız var. Hem de ana dilimizde. Gördüğünüz gibi yayınlanan yazılar azalsa da kesinlikle kaliteden ödün vermiyoruz. Sessizliğimiz asaletimizdendir sizler için meşgul olduğumuzdandır!

Peki bu silahımız ne mi? Ters Tevrat Ayinleri, veya aramızda daha sık kullanılan tabiriyle “RTR”lar (Ters Tevrat Ayinleri/Ritüelleri’nin İngilizce karşılığı olan Reverse Torah Ritual(s)’dan kısaltmadır.). Yine sanılmasın bir yabancı hayranlığı var, elbette yok. Ama bu ayinler -yine tarafımızdan- Türkçeye çevrilene kadar takip edebildiğimiz kaynaklar İngilizce’ydi. Ama istedik ki yabancı dili olmayan kardeşlerimiz de Yahudilerin ve onların efendileri, bize düşman Reptilian uzaylılarının üzerlerimize saldıkları korkunç lanetlere karşı tam güçte, yılmadan savaşsın. Ama önce biraz ön bilgi gerekebilir.

RTR‘lar nedir?

RTR’lar (kısaltma, İngilizce Reverse Torah Ritual’dan gelmektedir), veya Ters Tevrat Ayinleri YHWH’in güç sistemini sekteye uğratmamıza yarayan büyü çalışmalarıdır. Her yıl Yahudi hahamlar belli zamanlarda toplanıp İncil ve Tevrat’tan Centil (Yahudi olmayan her ırk) ırkların üzerlerine lanetler yağdırırlar. Bunu görmek için onların yazdığı İncil ve Kur’an’a bakmanız bile yetecektir. Bu lanetler Centil ırkların gözünün önüne “perde çekmeye” ve böylece onları ruhani olarak kör ve zayıf bırakmaya, Yahudilerin işledikleri insanlık suçlarına ve de gerçek tarihlerine karşı kör etmeye; insanların YHWH’e (= Yehova = Yahweh = Elohim = Allah) kör kütük tapınmalarına, kurbanlar vermelerine ve İbrahimi öğretileri sorgulamadan takip etmelerine “yarar”. Bizim yaptığımız Ters Tevrat Ayinleri ise Centil ırkların üzerinden bu lanetleri çözme ve tersine çevirme, Yahudilerin işledikleri suçların cezalarını üstlenmeye zorlama ve YHWH’in enerji sistemini çürütüp yok etmeye yarar.

Yüzyıllarca Yahudiler rakipsizce biz Centiller üzerinde hüküm sürdü, bizi baskıladılar, kendi Tanrılarımızı reddedip lanetlemeye ve kendi sahte, barbar, kana susamış “tanrı”larına tapınmaya zorladılar, bizi köle gibi çalıştırıp kendileri emeklerimizle beslendiler ve medya ve yayın organlarının üzerindeki demir yumruklu kontrollerini kullanarak inanabileceğimiz, inanamayacağımız, düşünebileceğimiz ve söyleyebileceğimiz her şeyi kendileri dikte ettiler. Orijinal dinimiz olan Satanizmin bozulması ve kötülenmesi onların suçu, kendi Tanrılarımıza sırtımızı dönüp onlara küfürler ettirilmemiz, onlara ve doğaya birer suç niteliğindeki İslam gibi kanser programları takip ettirilmemiz onların suçu , ırklarımızın saflığının bozulması ve siyahla beyazın karışması neticesiyle ikisinin de yok oluşa sürüklenmesi onların suçu, insan olarak etiğimizin bozulması ve tüketici, üretmekten ve çalışmaktan kaçan, ister cinselliği aşırı baskılama, ister de cinselliği aşırı serbest bırakma şeklinde olsun cinselliğe aşırı odaklanmamız da onların suçu ve medyada her gün tekrarlanan yalanlar ve de kendi halklarımızdan nefret etmemiz, ettirilmemiz, kendi aramızda bölünmemiz ve savaşmamız ve bu sayede tüm bu kukla oyununun arkasındaki hokka burunlu kukla efendisini göremememiz onların suçu ve onlar bunu böbürlene böbürlene kabul ediyor.

Neyse, sözü fazla uzatmayalım. Kısaca Centil kardeşlerimiz, eğer siz de Spiritüel Satanizme girdiyseniz ve Tanrılar için, insanlık için, kendiniz için ne yapacağınızdan emin değilseniz Tanrıları en memnun edebileceğiniz ve dünyaya en direkt katkıda bulunabileceğiniz yol Ters Tevrat Ayinleridir. Zaten ayinleri incelediğinizde her birinin tam olarak ne işleve sahip olduğunu gerek afirmasyonlardan, gerekse önlerindeki açıklamalardan anlayabilirsiniz. Bununla birlikte bu yazımızda da her bir RTR’ın tam olarak ne işlevi olduğunu detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Burada ise RTR’ların genel faydalarını biz yine de sayalım:

 • Yahudilerin güç sistemini tıpkı bizim üzerimize empoze ettikleri, yani büyüsel şekilde baltalamaya ve zayıflatmaya yarar. Her şeyin başı ruhaniyettir, ruhani gücü olmayan kimse insanlık karşıtı uzaylıların kurduğu bu matrix’vari sisteme karşı gelemez. Ama ruhani gücü olan bir Centilse ruhani gücü tüketilmiş 1000 goyim’in Yahweh’e verdiği enerjiyi nötrleştirmesini bilir. Bu noktaya itiraz edilebilir, buna az sonra değineceğiz.
 • Tanrıların işini kolaylaştırmanıza yarar. Tanrılar binyıllardır bizim adımıza bir savaş vermekte, hem de bu sürecin çoğunluğunda bizden hiçbir destek almamışlardır ve kelimenin tam anlamıyla gönüllerinin güzelliğinden kalıp bizim için savaşmışlardır. Bu ayinleri elimizden geldiğince sık ve etkili bir şekilde uygulayarak hem onlara hak ettikleri saygıyı veriyoruz, hem işlerini kolaylaştırıyoruz ve hem de onların yanında olduğumuzu sadece yaptığımız nispeten basit bir adanmayla değil, her gün enerjimizi ve zamanımızı ortaya koyarak gösteriyoruz. Adanmayı pek çok kişi yapabilir ve yapmıştır da, ama konu düşmanla savaşmaya gelince bu açıkçası her babayiğidin harcı değildir. 
 •  Düşmanla savaşmak dedik, belki bazılarının gözü korkabilir. Bu da bizi öbür faydaya getiriyor. Bunların hepsini oturduğunuz yerden yapıyorsunuz. Duş almanıza, cüppelere girmenize gerek yok, sadece adı Ayin. Öncesinde 5-10 dakikalık bir enerji yükseltme ve hepsi bittikten sonra 10-15 dakikalık bir temizlenme fazlasıyla kâfidir. Satanizm gerçekten kolaylık dinidir. Oturduğunuz yerden dünyayı kurtarıyorsunuz, kelimenin tam anlamıyla kahraman oluyorsunuz. Satanik gelecek geldiğinde Tanrılar bu çalışmalarınızı (ve bunlardan bile erinenleri) unutmayacaktır, buna emin olabilirsiniz. Kulağa biraz ucuz gelebilir ama inanın bana kendine Satanist diyen pek çok kişi bu kadarından bile aciz.
 •  Şeytan’ın Altın Çağı geri geldiğinde bu yaptıklarınız unutulmayacak dedik, ama bu sanki çok hafiften “şimdi namaz kılıyorsun ama ölünce kralsın be oğlum!”a kayan bir anlayış yaratabilir diye buna da değinelim. Yaptıklarınızın “ödül”ü veya “karşılığı” sadece siz ölünce/biz savaşı kazanınca/domuzlar uçunca olmayacaktır. Bu Ters Tevrat Ayinleri direkt, kişisel ve anlık etkilere ve yararlara da sahiptir. Onlara biraz göz atalım:
  • Üzerinizde Yahudilerden, Reptilian’lardan veya Yahweh’den gelen düşünce formları, enerjiler, lanetler, bağlantılar, varlıklar varsa bunlara büyük zarar vermeye, yok etmeye ve defetmeye yarar. Hatta Yahweh bazen -özellikle de kişi Satanizme ve/veya ruhaniyete yeniyse- kişinin sezgilerini ele geçirmeye, yaptığının “yanlış” olduğunu düşündürmeye veya “hak yola” “geri çekmeye” çalışmak için akıl çelmeye, içe şüphe salmaya, korkutmaya ve hatta cezbetmeye çalışabilir. Bu durum sadece yenilerin başına gelmez; ruhani açıdan “tembel” olup en basit meditasyonları bile boşlayan, gelişme gibi şeyler umurunda olmayan insanlar bu konuda son derece savunmasız olacaklardır, özellikle de bilgi açısından da zayıflarsa düşman bu tarz insanların aklını kolayca çelip kişiyi “dinden çıkmaya” sevkedebilir. RTR yapmak düşmanın bu eforlarını başarısız çıkaracak ve düşmanın o yağlı, tiksinç dokunaçlarını çıkan yerlerine geri sokacaktır.
  • Tanrılar bu çalışmalarınızla işlerinizi kolaylaştırıyorsunuz diye elbette sizle daha kolay ilgilenecektir. Görüşme istekleriniz daha pürüzsüz olacaktır, isteklerinize daha çok özen gösterebileceklerdir ve de RTR yapan SS’leri Tanrılar koruyacaklardır. Tanrılar tarafından sevilmek, sayılmak isteyenler için RTR’lar birebir ve açıkçası vazgeçilmezdir. Bunu takmayıp Satanizme sadece teknik ve bilgiler ve Tanrıların koruması için girip de amaçlarımız için ciddi hiçbir şey yapmayanlar Şeytan Baba’nın kendi sözleriyle “tamamen değersiz”dir.
  • Hayatınızdaki ufak işlerin daha rast gittiğini, dışarıdaki insanlara olduğu gibi yanlış gidebilecek her şeyin yanlış gitmeyebileceğini de göreceksiniz. Zira bizi güçsüz, bilinçsiz, kör, sağır, fakir bırakmaya çalışan Yahudi enerjilerini çözmek için efor sarfederken bu enerjinin merkezi olan sizin üzerinizden de bu çeşit lanetler kalkacağından hayatınızın kolaylaştığını göreceksiniz ve düşmana karşı tam güçle savaştığınızı bildiğinizden üzerinizde genel bir mutluluk ve dinginlik hali hissedebilirsiniz. Üstüne üstlük Tanrılar da ufak isteklerinizi veya ihtiyaçlarınızı onlara ricada bulunmanıza bile gerek kalmadan kolaylaştırabilir.
  • Son olarak (ama kesinlikle en önemsizi değil) Tanrıların yolunda emin adımlarla ilerlediğinizi, insanlığın Altın Çağı’nı geri getirmek için durmadan çalıştığınızı, çabalarınızın gerçek anlamda bir fark yarattığını bilmek size doğal olarak haklı bir kutluluk, mutluluk ve tatmin hissi sağlayacaktır.

Kısaca güç meditasyonu ve RTR’larımızı canlı tutmak, hayatımızdaki büyük küçük çoğu sorunu defedecek, defedemediklerini de hafifletecektir. Ve evet, ilk noktamıza bazı insanlar “Ama siz de her şeyi ruhaniyete yoruyorsunuz ya, fiziksel hayat daha önemli değil mi?!” diyebilir. Buna verilebilecek en net cevap kısaca şudur: Hayır. Cevabı biraz daha uzatırsak; zaten bizi bu materyalistik düşünce paradigmasına itenler Yahudiler ve onların bize pazarladıkları, ruhaniyetten nasibini alamamış ölüm tarikatlarıdır. Ama sizi temin ederiz ki tepedeki Yahudiler ruhaniyetin ne güçlü bir silah olduğunu biliyor. Orta Çağ’da neden en ufak bir ruhani güç veya bilgiye sahip olan kişilerin sadece kendilerinin değil, tüm soylarının bile katledildiğini sanıyorsunuz? Ruhani bilgiyi yok etmek ve onun yerine insanları kör ve zayıf bırakacak, kendileriniyse güçlü kılacak ruhaniyet karşıtı sistemler yerleştirmek ve bu sayede dünyada ruhani güce ve bilgiye sahip tek grubu kendileri kılarak hepimizi kolayca kontrol edebilmek için. Ki ciddi anlamda bir avuç hasta ruhlu Yahudinin dünyaya egemen olmasını da sadece fiziksel açıklamalarla anlamlandırmak imkansızdır, hele de kendilerinin başımıza bela oldukları son birkaç bin yıl boyunca sürekli yaptıkları “ruhani” çalışmalarını, tapındıkları ve güç aldıkları sözde “tanrıları” Jehovah’yı düşününce. Düşmanı destekleyen okült bir kuvvet var, ve bu okült kuvvetle ancak okült yollarla savaşılabilir. Jehova’ya roket atamazsınız, mermi geçirmez, alev fırlatıcı işlemez. Ruhani, tinsel enerjiden yaratılmış bir yapıdır. Böyle ruhani bir yapıyla savaşmak için yine ruhani enerjiler gerekmektedir. İster Sağ Elci olsun, ister Sol Elci. Değişmez bir okült prensibi vardır:

Yukarıda nasılsa, aşağıda da öyledir. As above, so below. Düşmanın ajandasının bu kadar güçlü olmasının tek sebebi 4 milyar insanın aslında tek başına hiçbir gücü olmayan Yahweh’e tapınmasıdır. Sonra görünüyor ki kendi başına sıradan bir düşünce formu olan Yahweh küresel çapta terör estirebilecek bir megayapı olmuş. Ve eğer ki buna karşı duracak bir güç olmazsa düşmanın ajandası gerçek olacak. 4 milyar insanın inanıp psişik enerjilerini meydana gelmesi  için kullandığı “kıyamet” gerçekten kopacak. Son yıllarda düşmanın ivmesi gerçekten çok zayıfladı. Bu ivmeyi tamamen bizim tarafımıza geçirmek ve orada tutmak da bizim elimizde, baskıyı azaltıp düşmanın tekrar gücü demir yumruğuyla kavramasına izin vermek ve Orta Çağ’daki cadı katliamlarının bir daha yaşanmasını sağlamak da.

Yani isteyen tembellikten RTR’ları yapmayı reddetsin, isteyen bilgisizlikten, isteyen de sadece Satanizm yaftasını kullanarak bizi birbirimize düşürmeye, araya yanlış bilgiler sokmaya çalışan bir ajan olduğundan; gerçekler hiçbir halükarda değişmiyor. Yahudilerin ruhaniyeti bizim üzerimizde bu kadar yoğun bir şekilde kullanma sebepleri bu kadar etkili olması, ve ruhaniyete de ruhani kuvvet dışında hiçbir şey karşı gelemez. Büyüyü sadece büyü yenebilir. İsterseniz Yunan Tanrıları gibi inşa edilmiş bir vücudunuz olsun, ister büyük bir deha, eğer ki büyü hakkında ne ufak bir şey bile bilmiyorsanız ne bu konuda uzman kişilerle başa çıkabilirsiniz, ne de kendinizi en ufak bir lanetten koruyabilirsiniz. Doğanın gerçeği budur.

Bununla birlikte eklememiz gereken bir nokta da, zaten çoğu aktif olarak çalışan ve pratik yapan SS’in aynı zamanda fiziksel düzlemde de makul ölçülerde aktif olduğudur. Örneğin size bilgi vermek için uğraş verdiğimiz bu site, etrafta (kendilerine risk olmadığı sürece) insanları uyandırmak için uğraş veren kardeşlerimiz, hiç değilse zihni özgürleşmeye müsait olanlara düşman programlarını sorgulatmamız fiziksel aktivite değildir de nedir? Cami yakacak, adam öldürecek halimiz elbette yok, Satanistler yasalarla uyumlu yaşar ve toplumsal huzuru bozmak sadece davamızı zehirler. Bu konuda biz Satanistleri yerenlere karşı dikkatli olmanızı bu yüzden tavsiye ediyoruz, çünkü uzaktan ciddi ve anlamlı bir itiraz gibi görünen verdiğimiz örnekte bile hin ve tehlikeli emeller yatabilir. İşin ruhani boyutunu çözdüğünüz sürece, zaten gerisi gelecektir.

Zaten RTR’ların hem topluma, hem de kişinin kendisine olan muazzam faydaları ve yapmanın kolaylığı düşünüldüğünde, yapılmaması gerçekten saçmalık oluyor. O yüzden kontrollü karşıtlıklara, Yahudi ajanlarına ve Yahweh’in sezgilerinize takmaya çalıştığı kancaların düşündürdüklerine inanmayın ve vurun “Allah”ın beline!, özgürleştirin artık kendinizi, Tevrat ve lanetli kehanetlerini kırın geçin!

 

“Ters Tevrat Ayinleri Nedir: Ruhani Savaşın İncelikleri” hakkında 65 yorum var

 1. Ruhani gelişim için kilit. Doğduğunuz andan itibaren oluk oluk yahudi küfürlerine maruz kalıyorsunuz. Unutmaman gerek ki sen bir gentil sin. Yahudi’ nin gözünde sadece atıksın. Ve bir çoğunuz onların küfürlerine maruz kalmanın yanında bilmeden de olsa onların kollektifine köle oldunuz. Lanetlenmiş çöp bir auradan baska bir seye sahip değilsiniz. Her açıdan vuruldunuz ve zayıf bırakıldınız. Onların lanetleri sizi hem realitede hem de ruhaniyette yükselmenizi engellemekte. Ya ipleri alına alırsın ya da yahudi sisteminin sana çizdiği dairenin içinde debelenen birisi. RTR’ ler düşmanın kollektifini yerle bir etmekle kalmaz, aynı zamanda onların lanetlerini aurandan defetmiş olursun. Bunu gündelik yaşamında hissedeceksin. Ve artık auranın istediğin şeyleri kendine çektiğini hissetmeye başlayacaksın.

   1. merhaba neden başka dinlere sallıyorsunuz birden çok tanrı olamaz zaten kitabınız yok benim bildiğim kadarıyla bana kanıt gösterirmisiniz

    1. Esenlikler,

     Biz hiçbir dine sallamayız, sadece ibrahimi ölüm tarikatlarına sallarız. Onlar da din değil, adı üstünde ölüm tarikatıdır.
     Kitabımız olmaması dezavantaj değil, avantajdır. Bir veya birden çok köhne, “değişmez” kitaba at gözlüğü takmışçasına, kafasını kuma gömmüşçesine bağlı kalıp ötesini düşünemeyen bir oluşum yaratan inançlar dinden sayılmaz, zavallı birer pislik yuvası haline gelirler. Tanrılarla bizzat görüşülebilen bir dinde kitaba ihtiyaç yoktur.
     Kanıt istiyorsanız sitemizi okuyun.

     İyi geceler.

     1. Tanrılarla görüşmenin tam bir netliği yokken ne görüşmesi?

     2. Esenlikler,

      Doğru ya, aynen, %100 olmayan her şey %0’dır. 5-9 yaş arası heteronom mantalitesinden bir ara çıkın isterseniz.

      İyi akşamlar.

 2. Ayinleri nasıl yapacağız? RTR leri dinleyerek meditasyon halinde mi ? anlayamadım ;*

  1. Esenlikler,

   RTR’ların ses dosyalarını, titreşimleri öğrendikten sonra dinlemeye gerek yoktur. Ses dosyaları sadece yazılı şekilde olan Ters İbranice ifade veya harflerin tam olarak nasıl titretileceğini anlamanızı kolaylaştırmak içindir.

   Nasıl yapılacağına gelince. Sitemize bakacak olursanız Ters Tevrat Ayinleri sayfamızdaki RTR yapmayla ilgili talimatlar belgesi, sorunuza cevap olacaktır. Baktıktan sonra yine anlamadığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

   İyi günler.

   1. YHWH in üzerimizdeki etkisini ,gücünü ve enerjilerini yok etmenin baska yolu varmı bundan başka?

    1. Esenlikler,

     Kısa cevap: Hayır.
     Biraz daha uzun cevap: Zaten yaptığınız meditasyonlar ve başka ruhani pratikler bu işe de yarasa da, Ters Tevrat Ayinleri olmadan düşmandan tamamen korunmanız ve düşmanın etkisini hayatınızdan tamamen atmanız mümkün değil, ve dünyayı kurtarmaya katkı sağlamanız da zaten düşünülebilir değildir. Dolayısıyla iyi bir Satanist için RTR yapmak da meditasyon yapmak kadar zorunlu ve faydalıdır.

     İyi günler.

 3. RTR dosyasında olan mesela “kafa karışıklığı giderme” ses kaydında ki dil ne? Türkce anlamına bakabiliceğimiz bir yer var mı?

  1. Esenlikler,

   Neredeyse bütün RTR’lar, tersten İbranice’dir. Bunun en basit örneği Nihai RTR’dır, düşmanın tüm büyülerinin ve okült sisteminin temeli olan alfabelerini kökünden kazımamıza yarar. Eskiden yaptığımız RTR’lar ise düşmanın lanetli kitaplarından belli kısımlarının tersi denebilir. Ancak bu kitapları kurcalayıp anlamlarını araştırmak hem gereksiz, hem de tehlikeli olacaktır. Çünkü düşman, kitaplarına kendilerinden olmayanlar bakabilir diye birçok tuzak ve alakasız kısım da yerleştirmiştir. Kur’an, İncil ve bilhassa Tevrat gibi kitapları gereksiz derecede irdeleyen insanların akli dengelerinin bozulması bundandır. Oksijen yerine düşman pisliğini uzun süre solumak insana bunu ve çok daha fazlasını da yapacaktır.

   İyi akşamlar.

 4. Yazınızda ”Bugün El-İlah’a sövmeye bundan çok daha önemli bir iş için ara veriyoruz” buyurmuşsunuz.
  El-İlah’ı,y*hudi öğretilerine maruz kalmadan önceki arap yarımadasında,Tanrılar arasındaki en bilgesi için verilen ünvan olduğunu (yani Şeytan’a atfedildiğini) daha sonra ise bu kelimenin devşirilip Allah kelimesinin yaratıldığını duymuştum.Eğer doğru biliyorsam bu yazıda bir gaf söz konusu.
  Not:Ekşi Sözlük’te,El-İlah’ın;Pagan Arap topluluklarında Ay tanrısı olduğu belirtilmiş.
  Referans:
  https://eksisozluk.com/ay-tanrisi-el-ilahin-diger-tanrilardan-artilari2376711

  1. Esenlikler,

   El-İlah’ın Şeytan olduğu konusunda şüpheliyim. Her zaman bir bölgenin baş Tanrısı direkt Şeytan olmuyor. Örneğin Lord Beelzebub, eski Filistinliler arasında “Ekron’un Şifacı Tanrısı” olarak bilinir ve hürmet edilirdi. Elbette yine de en üst hükümdarın Şeytan olduğu değişmez, ancak demeye çalıştığım şey bir bölgede bir Tanrının Şeytan’dan daha ilgili olabileceğidir. Yani basit bir benzetme yapacaksak bir imparatorluktaki kasaba da İmparatorun yetkisi ve yönetimi altındadır, ama kasabadakiler Kont’larını daha yakından tanıyabilir.

   Her neyse, bu ana noktayı değiştirmiyor tabii. Sadece açıklığa kavuşturmak istedim.

   Yazının içinde de mecaz/teşbih yapmıştım aslında, ama şimdi üstüne düşününce dediğiniz gibi anlamak da mümkün olabilirmiş. En iyisi ben anlamı biraz daha açayım. Teşekkürler.

   EDİT: Güncellemeyi yaptım. Tespitiniz için tekrar teşekkürler.
   İyi günler.

 5. Merhabalar,
  RTR’ların mantığını tam olarak kavrayamadım. Yani bir kelimeyi/harfi tersten okumak onun barındırdığı enerjiyi yok etmeye mi yarar? Veya özgül olarak bu yahudi lanetlerinin zayıf noktası mı? Harfleri/Kelimeleri tersten okuyunca sanki -1+1=0 gibi bir mantık mı oluşuyor?

  1. Esenlikler,

   İki dediğiniz de doğru. Bir şeyi tersine çevirme hem genel olarak majisyenlikte etkilidir (örneğin Kovma Ritüelinde bir varlığın ismini biliyorsanız tersten titretmek etkilidir), ancak Yahudilerin sistemi alfabelerine öyle sıkı sıkıya bağlıdır ki alfabelerini ters çevirmek onların sistemini tamamen alaşağı etmeye de yarar. Yani bu olgu hem genel olarak doğru, hem de Yahudilerin durumunda daha da çarpıcı. Zaten hahamlar da kendi yazıtlarında düşüne formu yaratma/yok etme talimatlarında bir varlığa isim vermenin ve o ismi ters çevirmenin öneminden bahseder, ve Jehova’nın (İbranice harflerinden oluşan) isminin tersine çevrilirse yok edileceği yazar. Yaptığımız RTR’lar da bu sebeple düşmanın ruhani sistemini çözüp yok ediyor, aynı zamanda da düşmanın bizlerin üzerine yağdırdığı lanetleri bireysel ve toplumsal olarak kaldırıyor. Yani hem dünyamıza, hem çevremize, hem de kendimize direkt olarak faydaları var.

   İyi geceler.

 6. Rtr yapmak için satanist olmam lazım mı? Rtr yaptığımızda bazı insanların allaha sevgisini veya dindarlığını söküp sorgulamaya ve araştırmaya mı itiyoruz?

  1. Esenlikler,

   Satanist olmayan biri de RTR yapabilir; öncesinde iyi bir şekilde korunup enerji yükseltmesi ve sonrasında temizlenmesi yeterlidir. Ama Satanist olmayan birinin her gün RTR yapmasını da çok mantıklı bulmuyorum açıkçası. RTR yapmanın mantığını ve gerekliliğini anlayan birinden bahsediyoruz (sonuçta RTR yapacak), o zaman o kişiyi Satanist olmaktan alıkoyan nedir?

   RTR’lar İbrahimi ölüm programlarını ve insanların bunlara bağlılığını da zayıflatıyor, evet. Ama tek etkileri bu da değil elbette. Üzerimizdeki her çeşit İbrani lanetini sökmeye yarıyor. Ve dünyanın üzerindeik.

   İyi geceler.

 7. Esenlikler! Tanrıların adlarının nasıl titreştirileceğini anlatan bir yazı varmı. Beelzebub yahudilerin enlile hakaret için verdikleri bir admı.Yoksa kendi özel adımı?Teşekkür ederim.

  1. Esenlikler,

   Hayır, yok. Ama zaten Tanrıların isimleri oldukça kolaydır. Yazıldığı gibi okunurlar, öyle olmadığı zamanlarda da telaffuzları oldukça kolaydır. Ruhani açıdan biraz ilerlemesi, meditasyon ve mantralarla pratiği olan insanlar sezgisel olarak kolayca anlayabilir.

   Ve, Beelzebub Lord Enlil’in en kadim ve kutsal isimlerinden biridir. Orijinal anlamı yine soyluluk doludur, Yahudiler tıpatıp aynı ismin anlamını yozlaştırmaya çalıştılar sadece. Bu konuda buradan bilgi alabilirsiniz.

   İyi günler.

 8. Esenlikler, Tevratı tersten okuyarak yahudilere zarar vermek pek mantıklı gelmiyor bana. Bu bence umut taciri olduğumuzun bir göstergesi. yahudilerin sayısı, RTR yapanların sayısından çok daha fazla değil mi, nasıl böylesine basit bir şeye yenik düşsünler? Hem ruhları’da biz Centillerin ruhundan daha güçlü. Buna örnek olarak, aldıkları ruhani eğitim de, biz Centillerinkinden daha kaliteli. Dünyevi güçler’de biz Centillerin değil, onların elinde. Ve zaten bütün planladıkları şeyleri bir bir yerine getiriyorlar, rahatlar. Corona virüsü de zaten yok olacak. Bu birinci denemeleriydi ve başarıyla sonuçlandı. Ortada kazandığımızı gösteren hiçbir delil yok. Varsa gösterebilirsiniz. Ve kazanmamız için mantıklı bir sebepte yok.

  1. Esenlikler,

   Doğru, haklısınız. Zaten o yüzden 20 yıl önce Yahudi Sorununun Y’si bilinmezken, kimse İsrail’den bahsetmezken, Yahudilerin medyayı, bankacılığı, hukuku, askeriyeyi yönettiği neredeyse kimse tarafından bilinmezken şimdi sokaktaki ortalama insan bile bu konular hakkında az ya da çok bilgi sahibi ya. Zaten o yüzden tüm dünyada tekrar Nasyonalist ayaklanmalar, ırksal direnişler, farkındalık yükseliyor ya. Ve bunların hepsi düşmanın dünya üzerinde sahip olduğu akıl almaz güce rağmen. Yani tüm emeklerine karşın. Doğru, nasıl düşünemedik bunları. Bunların hepsi de bizim değil, düşmanın kazandığına delil zaten, değil mi?

   Bu konuda yenilgiyi kabullenici bir tavır kabullenmek son derece cahilce olacaktır, zira artık ortada kabullenecek bir yenilgi bile yok. Düşman ne yapsa yüzüne patlıyor, buna virüs salgınları da dahil. Dolayısıyla planladıkları şeyleri bir bir yerine falan getirmiyorlar, hatta tam aksine planladıkları her şeyi başlarına geri çalıyoruz.

   Ki, 20 yıl kadar önce düşman için her şey seyrinde ilerlerken bir anda bütün planları bozgun olmaya, kendileri ifşa olmaya başladı. Bunu sadece rastlantıya bağlayacak olursanız sizin bileceğiniz iş, ya da daha doğrusu inanacağınız diyelim. Çünkü bilmek bizim işimiz.

   Yahudilerin kendisi de bir şeyi yok etmek için onu ters çevirmek gerektiğini bilir, kendi yazıtlarında ve öğretilerinde de yaratılan varlıkların, düşünce formlarının işleri bittiğinde onları yok etmek için “isimlerini” tersine çevirmek gerektiği yazar. Bu bizim yaptığımızdan farklı bir şey değil. Aynı zamanda, tüm okült yollarınca da bilinen temel prensiplere dayanıyor.

   Son olarak, Yahudilerin ruhu ne zaman bizimkinden daha güçlü oluyormuş? Bilmiyorsanız da bilmeden konuşmayın, kendi ırkınıza hakaret etmeyin. Burada tek amacı yok etmek, parazitlik yapmak, sömürmek için yaratılmış, yırtıcı, akıldan, ahlaktan, soyluluktan anlamayan, batıl inançlı, (her açıdan) hastalıklı bir ırktan bahsediyoruz. Ne ara bizden daha güçlü oluyorlarmış? Tarih boyunca bir kez bile adil bir savaşta, bizimle yüz yüze karşılaşıp da bizi yenememiş, sadece ve sadece başkalarını sömürüp beynini yıkayarak, bizi birbirimize kırdırarak zafer kazanabilmiş alçak, aşağılık, alt seviye istilacı bir türden bahsediyoruz. Biz Güneş’sek onlarsa karanlık bir mağarada ıslak bir kibrit gibi kalır. Aldıklarını söylediğiniz sözde “eğitim” de, tüm ruhani sistemleri de bizim üstüne sifonu çektiğimiz pislik olamaz. Ne kadar detaylı olursa olsun, günün sonunda hepsinin kökeni biziz. Yarattıkları düşman programlarında da bizim gölgemizden asla kurtulamamış, kendi sözde ve kurmaca “””atalarının””” ismi bile Hindu Tanrılarından çalınmış bir halktan bahsediyoruz. Kendilerine ait bir toplu iğne başı bile yok. Her şeyin kökeni, dünyada güzel, soylu ve yüce olan istisnasız her şey biz Pagan’lara aittir.

   Dolayısıyla at gözlüğü takıp sadece önümüzde, hemen, şu an, bugün olan şeylere bakmak yerine tüm yerküreye ve son yıllardır olan her şeye bakın. Zaferimiz kaçınılmaz, hem de hepimizin ömründe görebileceği kadar yakın. Biz umut taciri değiliz, ama umutsuzluk tacirliğine de toleransımız yok.

   İyi geceler.

   1. Esenlikler,

    Şu HePsi aMaRaQanıN oyunları diye gezinen tiplerden bahsediyorsunuz. Bu insanlar y*hdilere zarar verebiliyorlar mı, yada y*hudiler bu tür insanlara ifşa oldukların da ne kaybediyor? Bu kişilerin RTR yaptıkları falan da yok. Onları izleyen kişilerin de yaptıkları tek şey en fazla gülüp geçmek olur, protesto yapalım diye düşünmüyorlar doğrusu. Bu siteyle bile karşılaşıp kapatanların sayısı karşılaşıp adananların sayısından %90 daha fazladır. 1000 tane centile tek başına yetecek seviyede hırslı, çalışkan, akıllı y*hudi gördüm ama böyle “düşman uzaylılara” denk olan bir Centille ( Siz hariç ) hiç karşılaşmadım maalesef. Bizi nasıl ezdiklerini yüzümüze vura vura ezmeye devam ediyorlar, evet 20 yıl öncesinde bu olmuyordu. Kısacası ifşa olmaları onlara hiçbir şeyi kaybettirmiyor. Ruhları güçlü derken yahudi doğan bir çocuk doğal olarak centil doğan bir çocuktan daha güçlü dünyaya geliyor ve zeka olarakta daha üstün zekalılar ve daha çalışkan ve akıllılar doğal olarak. Çünkü düzgün yetiştiriliyorlar. Zaten o yüzden burada doğan üstün zekalı çocuklar hemen köreliyor ya :/ Bizim tek kötü yanımız saf olmamız. Onların tek kötü yanı kurnaz olmaları. Olay bundan ibaret.

    “kendi yazıtlarında ve öğretilerinde de yaratılan varlıkların, düşünce formlarının işleri bittiğinde onları yok etmek için “isimlerini” tersine çevirmek gerektiği yazar. ” Bu yazıtlara örnek verebilir misiniz? casusluk yapıp yahudilerin arasına sızdığım bir gün joy of satan ı sormuştum ve tersten okumanın saçmalık olduğunu, gerçek etki kitabının bundan farklı olduğunu söylemişlerdi. Son olarak, öz olarak onların bizden daha güçlü olduklarını savunmuyorum elbette, ama şu anki durum bu saydıklarımı gösteriyor maalesef. Bende bu durumdan rahatsızım ama gerçek olan bu. Gerçek sorgulanmaktan korkmaz! ama son yıllardır olan her şeye baktığımız da RTR etkisi olabileceği olası bir olay gibi geliyor. Ben de bunu değerlendiriyorum.

    İyi günler.

    1. Esenlikler,

     İfşa olmalarının bir şeyi değiştirmediğini düşünüyorsanız bu konuda söyleyebileceğim bir şey yok, bu konuya vermem gereken cevap yorum değil yazı boyutunda olur. Ama şu kadarını söyleyebilirim; binlerce yıllık varlıkları ve bize bela olmaları boyunca en çok güç aldıkları şey, uluslar arasında gizlice dolanabilmeleri ve sızabilmeleri oldu. Ne zaman ki halk onların ve pisliklerinin farkına vardı, o zaman onlara inanılmaz bir şiddet, nefret ve yargı ile tepki gösterdiler. Tarihte bunların örneği çok fazla. Yahudilerin tarih boyunca bulundukları yerlerden kovulmaları birkaç seferle, hatta birkaç düzineyle bile sınırlı değildir. İfşanın ardından yargı ve infaz gelir, her zaman da öyle olmuştur. Tüm halkın RTR yapmasına gerek yok, parmakla gösterip yargılamaları da ziyadesiyle yeter de artar. RTR dediğimiz şey geçen yüzyılda bile yoktu, ama ondan önce de Yahudilere karşı çok güçlü, hışımlı ve bağlayıcı yaptırımlar uygulayan kişi ve halklar ziyadesiyle olmuştur. Konuyu kısa tutmak adına bunlara fazla değinmeyeceğim, ama biraz aramayla Yahudilerin tarih boyunca oradan oraya sürülmelerini görebilirsiniz. Şunu da ekleyeyim ki, “HePsi aMaRaQanıN oyunları” diye gezinmekle “HePsi iSrAiLiN oyunları” diye gezinmek arasında bile dağlar kadar fark var. İkisi de nispeten eğitimsiz ifadeler olsa da, ikincisi dibine kadar buram buram doğruluk ihtiva ediyor. Bunu söyleyen kişi bunu bütünüyle ve tam derinliğiyle takdir etsin, edemesin, bunu anlayabilmesi bile önemli bir şey.

     Daha 300-400 yıl öncesine kadar Yahudilerin başka herhangi biri gibi normal kişiler olduğunu düşünen, küresel olarak buna inanan bir insanlıktan bahsediyoruz. Kısaca, işlerin değişmediğini düşünüyorsanız pencereyi bir açıp dışarıya azıcık bakın. Dışarıda gördüğünüz hemen hemen herkesin bu konularda az ya da çok, eğitimli veya eğitimsiz bir fikri olması… Bunun ne kadar dokunaklı, önemli ve dişe dokunur bir şey olduğunun farkına varın. Bu noktaya gelmemiz için bizim, atalarımızın, öncülerimizin yüzyıllardır durmadan harcadığı emeği, döktükleri kanı, teri, gözyaşlarını düşünün. Her şeyin kesinleşeceği, işlerin ebedi seyrinin belirleneceği zamanlarda yaşıyoruz ve her geçen gün sarkaç bizim yönümüze doğru biraz daha sallanıyor. Düşmanın birikmiş gücüne karşı, bizim gittikçe artan ivmemiz var. Hazıra dağ dayanmaz.

     Ve cidden sayılar konusunda bakış açınızı yenilemeniz gerekiyor. Bir Yahudiiyi geçtim, üç-beş tanesi bir tane Centile bile bedel olamadıkları için tarih boyunca asla bizimle dürüstçe, yüz yüze mücadele etmedi ya zaten. Zaten bu yüzden hep bizi birbirimize kırdırdılar ya. Şu an birbirimizi daha başarılı bir şekilde öldürmek için kullandığımız silahların arkasındaki bilimi çarpıtanlar ne kadar onlarsa, dünyayı yaşanır hale getiren her tür gelişmenin arkasındaki de bizleriz. O yüzden 1000 tane Centile bedel olabilecek o mega Yahudi neredeymiş? Gösterin de görelim. Bedeli ne olursa olsun ev sahipliğini yapan kişinin kanını emmeye kararlı, bunun için canının son damlasına kadar kıvranan bir kene sadece budur, bir kene. Asalak. Kan emici. Zavallı. Burada cesaret, hırs, çalışkanlılık veya akıllılık gibi şeyler aramaya gerek yok, sadece temel ve yırtıcı içgüdüden bahsediyoruz. Sizin empati merkezlerinizi de kızartsak siz de yırtıcı, şerefsiz ve frensiz bir manyak olabilirsiniz, ama ben buna “hırslı” yerine “psikopat” demeyi yeğlerim. Sayılardan bahsediyorken, ortalama insanın ruhunun ve zihninin odaksız, eğitimsiz ve güçsüz olduğunu düşünürsek onların zihinlerinin enerjileri disko topundan yayılan ışıklar gibi dağınıkken bizimkilerse lazer gibi odaklı, yakıcı ve güçlüdür. Dolayısıyla sayımızın çok bir önemi yok, bir Satanist binlerce köleye bedeldir.

     Onun dışında, bize yaptıklarını yüzümüze vurmaları da sadece Yahudilerin sürüngen doğasından. Tıpkı kurbağa gibi, ılık suya girince gevşiyorlar ve suyun gittikçe ısındığını fark etmekten aciz bir şekilde, böbürlene böbürlene yedikleri haltları anlatıyorlar. Bilmiyorlar ki, bunu yaptıkça suları ısınıyor. Anca iş işten geçince anlıyorlar. Bizim için iyi bir şeyden bahsettiniz.

     Zekâya gelince, katılmıyorum. Kurnazlık konusunda eşsiz ve son derece başarılı, zekâ konusunda da ortalamadan daha “””zeki””” olabilirler, ama bu sözde “””zekâ””” ile ne yarattılar? Bir şeyleri ürünlerinden değerlendirmek en doğrusudur. Bu sözde zekâ ile ortaya çıkardıkları bir faydalı buluş var mı? Yok. Varsa yoksa millet birbirini kesip biçsin, aç bırakıp gebertsin, tecavüz etsin diye Komünizm, İslam, Hristiyanlık gibi akıllara zarar nefret ve ölüm tarikatları, veya atom bombası gibi kitle imha silahları. Ve evet, atom bombası sadece Yahudilerin elinden çıkmıştır. Manhattan Projesi nedir bilir misiniz? Kısaca sizin derinizi nasıl en kolay ve etkili şekilde yüzebilirler, bunu düşünebiliyorlar diye ben onlara kolay kolay zeki demem. Doğuştan “daha güçlü” doğmalarına gelince… Kesinlikle hayır. Birçoğu sakat doğan, sakat ve yıkık bir ırktan bahsediyoruz. Ruhen de, fiziksel olarak da. Ki zaten ikisi de birbirine benzer.

     Onların “””tek””” bir kötü yanı yok, varlıkları kötülüğün bağrından çıkmadır. Sayabileceğimiz her tür özellikleri kötüdür. “Kurnaz” olan ama bu “kurnaz”lığını iyiliğe kullanan birçok insan var, ama bunlardan hiçbiri Yahudi değil. Yahudiler aynı zamanda açgözlü, melun, ahlaksız, habis, nefret dolu, kıskanç, bağnaz, batıl inançlı, kana susamış ve çirkindir. Ki bunlar sadece birkaç özellik. Ama evet, bizim tek kötü yanımız saf kötülüğe karşı bile saf ve “açık fikirli” olmuş olmamız. Ama artık değil.

     Yahudilerin herhangi bir Centile karşı dürüst olacaklarını düşünmeyin, ve aralarına sızmanın o kadar kolay olduğunu. Araya sızmanın (gerçek anlamda) kitabını yazmış olan bir ırktan bahsediyoruz. Sizi aralarına almış gibi görünüp “iç çember”den tamamen uzakta tutmuş ve yalanlarla aklınızı bulandırmaya çalışmış olmaları çok daha olası. Bir şeyi yok etmek için ismini tersine çevirmeye gelince; genel olarak kabul edilen okült bir prensip olmasını (buna dair birçok büyü bulunabilir) geçiyorum, tekrar söylemeliyim ki Yahudiler de bunu böyle kullanıyor. Örneğin “golem” “yaratma” ve “yok etme” talimatları. Tabii dikkatinizi çekeyim, Golem aslında Goyim (yani onlara göre bizler) için bir göndermedir. Her emre sorgusuz sualsiz uyan, bilinçsiz ve şuursuz robot olmasını istedikleri biziz.

     Siteyi ziyaret edenlere gelince, yönetici olarak her ziyaretçinin ortalama 3-4, bazen de daha fazla sayfayı incelediğini söyleyebilirim. Girip, 10 saniye göz atıp sonra çıkanların sayısı çok çok az. Sizin küçümsediğiniz halk, gün be gün daha da bilinçleniyor, akıllanıyor ve kendilerine anlatılanlardan daha fazlasını, zorla empoze edilen yalanlardan daha gerçeğini, iki günlük yalanlardan daha kalıcı şeyleri arıyor. Yahudiler istedikleri kadar dünyayı eğip bükmeye, yerinde saydırmaya, tepsi gibi düz göstermeye çalışsın, eppur si muove.

     Dünya dönecek, Güneş doğacak ve biz tekrar deneyeceğiz. Güneş’in bu seferki doğuşuyla getireceği çağ, ebediyen gitmeyecek olan Gerçeğin Çağı, Şeytan’ın Çağıdır. Gölgeler dağılıyor ve Sat Yuga geliyor. Umutsuzluğun manâsı yok, çünkü cidden zafer bu sefer ebediyen bizim elimizde olacak.

     İyi sabahlar.

     1. Esenlikler, Evet insanlar bilinçleniyor ve benimde eskisi kadar karamsar olmamamı sağladınız. Ben sayıca az karşılaştığım ama gerçekten Atatürk’ün dediği gibi çalışkan, zekii olanlara çok naadir rastladım. Türk gençliğinden ümitliyim ben de. O mega y*hudiye gelince. Ne işlerle meşgul olduklarını merak ediyorsanız, onlarla uğraşıp planlarını öğrenecek iseniz mail yoluyla daha detaylı şeyler sunabilirim. Son zamanlar da kendilerine tehdit oluşturabilecek Paganları aralarına almışlardı. Başka embesil Satanistler de vardı onların tuzağına düşen. Ama bu kadarla sınırlı olduklarını düşünmeyin, hafife alınmamalı. Hafife almak da saflık olur.

     2. Esenlikler,

      Düşmanı hafife almadığımıza emin olabilirsiniz. Ne kadar azılı, güçlü, amansız ve ahlaksız olduklarını çok iyi biliyoruz, bu yıllar boyunca boş yaşamadım. Zaten o yüzden düşmana ve düşmana dair fikirlere kapımız kapalı ya, hatta (((bazı))) başkalarının “dar görüşlü” diye yaftalamaya çalışacağı kadar. Eh, sözde “görüş”ümüz Ebedi/Mutlak Gerçek’se, kalan başka her şey az veya çok yalan olacağından kabullenmemek cidden dar görüşlülük mü olur? Eğer öyleyse evet, ben dar “görüş”lüyüm ve bundan memnunum. Düşmana, düşmanın hastalıklı ve çarpık dünya görüşlerine aman vermediğim için gururluyum. Kardeşlerime de aynı değerleri aşılamaya çalıştığıma da. Yanımda duran yoldaşlarımdan da.

      Anladığım kadarıyla belirli bir kimse/kimselerden bahsediyorsunuz. Açıkçası bizimle bizzat temas etmedikleri, kişisel olarak planlarımıza taş koymaya çalışmadıkları sürece teker teker, birer birer kişilerle uğraşmak vakit ve enerji kaybı, aynı zamanda da dikkat dağınıklığı olacaktır, sizin için de aynısı geçerli. Atıyorum bir Mason locasını “temizlesek” ne olacak ki? Biz bunu yapana kadar dikkatimizin dağılmasından, deyimi yerindeyse düşmanın kalesine RTR toplarıyla yaylım ateşi açmadığımızdan ötürü başları rahatlayacağından, biz o bir locayı dağıtana kadar onlar on tane daha kurar. Düşmanın ölüm ağacını, teker teker dalları budayarak yıkamayız. Biz direkt düşmanın gövdesine girmeyi önemsiyoruz.

      İyi günler.

  2. yahudilerin bizden ruhani olarak güçlü olma gibi herhangi bir şansları yok. Yukarıda Peacock’ın dediklerine ek olarak, bu parazitlerde en güçlü 3 çakra olan Güneş çakrası, kalp çakrası ve 6. Çakra yok sadece bu bile onların ne kadar aciz olduğunu gösterir. Üstüne üstlük aciz alfabeleri ve Nihai RTR ile anında bozulan işlevsiz boktan büyülerinin vasıfsızlığı ve birçoğunun enerjiyi yönlendiremeyip muska kullanmaya muhtaç olması da cabası. Bu arada sanki biraz infiltrator gibi konuşmuşsunuz ;).

   1. Esenlikler,

    Normalde yorumunuza ek yapmadan yayınlayacaktım, ama son dediğinizden emin değilim. Birine sabotajcı demek hafif değildir, o yüzden kişisel olarak bu yorumların sabotaj niyetinden çok sadece aşırı şüphe ve yenilgi psikolojisiyle yapıldığını düşündüğümü belirteyim. Tabii dediğiniz de imkansız değil, ama yine de henüz çarmıha germelik bir şey görmüyorum.

    İyi geceler.

     1. Esenlikler,

      Yahudiler, düşman tarafından Tanrıların bizi yarattığı gibi gelişmiş, sonunda Kendi seviyelerine ulaşmamız için yaratılan bütün bir varlık olarak yaratılmadı. Tek görevleri yırtıcılık, yakmak, yıkmak, yok etmek ve parazitlik yapmak. Böyle varlıkların yaratıcılığa, empatiye, onura ihtiyacı yoktur, hatta bir ölüm makinasında böyle şeyler “sorun” olabilir. O yüzden düşman direkt içlerine koymamış.

      İyi günler.

    1. bugün gökkuşağı gördüm renkleri ve sıraları çakralarla aynıydı

     Gökkuşağı ve çakralar arasındaki bağlantı nedir

     1. Esenlikler,

      Renk tayfı. Doğada belirli renkler belirli frekanslara denk gelir. Vücudumuz ve ruhumuz da evrenin mikro bir yansıması olarak düşünülürse, vücudumuzda da enerjetik olarak aşağıdan yukarıya doğru renk tayfının görülmesi şaşılacak bir şey değildir. “””Mucize””” demeye gerek yok, Doğanın bir uzantısıyız bizler.

      İyi günler.

 9. Rtr anladığım kadarıyla İbranice harfleri tersten titretmek doğrumu anlamışım aynı mantara gibi ama tersini titretiyoruz

 10. Esenlikler,

  Saçma bir soru olacak fakat kusura bakmayın sormam gerekli. Sanal ortamda yapılan bir RTR (internette açıp karalayıp kapama) ile fiziksel ortamda yapılan RTR’nin (yazıcıdan kağıda basıp harfleri karalama ve yırtma) ruhsal, enerjisel bir farkı oluyor mu? Bana açıkcası biraz saçma geliyor. Yani olayın his ve enerjide olduğunun farkındayım lakin bunu kafaya takıyorum genelde sanalda yaptığım için. Fiziksel dokunmayınca etkisiz olmuş gibi oluyor. Cevaplarsanız sevinirim.

  İyi günler.

  1. Sandığınız gibi bir enerji farklılığı oluşmuyor, hayır. Gönül rahatlığıyla iki farklı şekilde de yapabilirsiniz. Bahsettiğiniz “kafaya takma” olayı da açıkçası biraz saçma ve isterseniz kağıta bastırarak, isterseniz de herhangi bir elektronik cihaz üzerinden yapabilirsiniz. Çünkü sizin de bahsettiğiniz gibi önemli olan işin enerjetik kısmı.

   1. ben rtr yapmaya yeni başladım ama ben harfleri kağıda çizip sonra üstlerini karalıyordum öyle yapınca oluyor demi?

    1. İbranice harfleri kâğıda kendiniz yazmanızı önermiyorum. Tabii bu Tanrılardan gelen bir bilgi vesaire değil, ancak kişisel kanımca bunun bir Spiritüel Satanist için pek sağlıklı olmadığını düşündüğümü söyleyebilirim. Onun yerine RTR kâğıdını çıktı olarak alın. Fakat harflerin üstünü dijital olarak karalamak da, kalemle karalamak da aynı etkiyi gösterecektir elbette.

    2. https://spirituelsatanizm.org/8-13-ekim-ruhani-savas-programi/
     Alttaki, RTR sayfasını telefonuza kaydedip yapabilirsiniz. En azından böylece kağıtlarla uğraşmamış olursunuz ben de önceden kağıtlarla yapıyordum ama böylesi çok daha rahat.
     Resmî kaydedip whatsapp üzerinden kendinize atmak İçin seçerseniz, bir fotoğraf düzenleme yeri geliyor oradan karalayarak yapabilirsiniz. Telefonunuzun markası apple ise direk fotoğraflara girip RTR’ın fotoğrafına tıklayıp düzenleyerek de yapabilirsiniz.

 11. bişiyi merak ediyorum eğer bi y*hudi rtr yaparsa başına ne gelir pratikte pekte olası değil ama genede merak ettim

  1. Esenlikler,

   Bir seferden belki pek bir şey olmaz ama forumlarda da konuşulduğu gibi, düşmanın “Ben Yahudi miyim” saldırısı yaptığı çoğu kimseye (yenilerin kafasını bulandırmak için böyle fikirler sokulmaya çalışılıyor bazen) söylenen şey bu: Yahudi olsanız bilirdiniz, ve bir Yahudi kalkıp da düzenli olarak RTR yapsa hayatını kaydırırdı.

   Düşünsenize, normalde hastalıklı ve zayıf uzaylı bir mahluksunuz ve sadece sömürüyle var olabilmiş bir yaşam destek ünitesiyle anca hayatta kalabiliyorsunuz. Ve kendi ellerinizle bu yaşam destek ünitesini kırıp döküyorsunuz, sağdan soldan çalıp damarlarınıza aktaracağı kanın rezervuarına zehir döküyorsunuz. Ne denir ki? İyi geceler tatlı prens.

   Dediğim gibi, bu hemen olacak bir şey değil ama bir Yahudi düzenli olarak RTR yapamaz. Şeytan’ın ismini bile ağızlarına alıp enerjisini çekmemek için çeşit çeşit şekillerde kıvıran bir halktan bahsediyoruz.

   İyi günler.

 12. Zamanım az olduğu zaman enerji yükseltmeden ve temizlenmeden direkt RTR yapıyorum. Etkisi azalır mı ?

 13. Bir süredir ulaşmaya çalışmıştım siteye, mail atmıştım ayrıca. Üzülmüştüm yalnız kaldığımı düşünerek. İyi ki döndünüz. Yazılarınız tüm sorularıma cevap oluyor. Ama bunları anlayabilecek algıya sahip insanların sayısının oldukça düşük olduğu da bir gerçek. Şüphede kalanlara söylemek istediğim birşey var, inandığınız tanrınız ne zaman sizi ciddiye alıp da cevap verdi? Ne zaman sizi kayırdı, korudu, kolladı? Yalnız ve çaresiz hissettiğinizde babanız neredeydi? Vereceğiniz cevapları tahmin edebiliyorum, o bizi sınıyor, o bizi deniyor, o bize öğretiyor. Üzgünüm ama kendinizi kandırıyorsunuz. Gerçek bir tanrı çocuklarını asla cevapsız, güçsüz ve bir yem olarak dünyada bırakmaz. Bu dünyanın size dayattığı doğruları sorgulayın, size korku aşılayan inanç sizi çaresiz bırakıp kendine muhtaç bırakmaya çalışandır. Şeytan babamızdan korkmadan birşey isteyebilecek kadar zihninizi açabilirseniz zaten işin rengini anlayacaksınız. Çünkü gerçek bir baba çocuklarına korkmayı değil güçlü olmayı öğretir.Hala içinizde korku tohumları varsa ki bu normal bebekliğimizden beri bize öyle öğretildi, Şeytan Babamıza dua etmek için’ Baba bana senden korkmamayı öğret ‘ diyerek başlayabilirsiniz. Gerçek olan karşısında samimiyetiniz ve mahcubiyetiniz asla cevapsız kalmaz

 14. merhabalar
  yapılan nihai RTR pislik m*slümalların dua ve lanetlerinide ters çevirmiş oluyormu sadece ibranice ve arapçanın farklı diller olmasından ötürü bu konuda kafam karıştı

  1. Esenlikler,

   Zaten onların lanetlerinin çok etkisi olmasa bile, etkileri yine de ters çeviriliyordur. Enerji tabanları aynı olduğu için büyük fark yaşanacağını sanmıyorum.

   İyi günler.

 15. bugün ilk rtr ımı yaparken tam son harfi de karalayacekken telefon dondu resmen bozulmuş gibi tıpkı sonrasında düzeldi demek istediğim şu ilk defa rtr yapmama rağmen düşmana zarar veriyormuyum onları rahatsız edebilecek kadar

 16. tetragramaton kısmındaki 3 olumlamayı ilk 1. 10 kere sonra 2. 10 kere sonra 3. 10 kere olarak mı Yoksa sıra sıra mı okunucak ?

  1. Genellikle sırayla okunur, ancak bu bir kural değil. Nasıl istiyorsanız ve rahat hissediyorsanız öyle yapın.

 17. Büyü çalışmalarımdan önce kesinlikle Nihai Ters Tevrat Ayini vazgeçilmezimdir.RTR yapmadığım zamanlarda büyülerimin sekteye uğradığına şahit olduğumdan beri (yaptığımda da etkisinin daha net ve kalıcı olduğunu analiz ettiğimden) RTR ye abanmaya başladım.Sonuçta yahudi pislikleriyle dolaylıda olsa temas kuruyoruz ve bunlar benliğimizde yozlaşma yaratıyor.

  Yapımı basit olan,bizden hiçbir şey götürmeyen ve çok şey kazandıran RTR’leri yapmaya üşenmek büyük hata.Üstelik boyanabilir sürümleri ile Türkçe versiyonu ayağımıza kadar gelmiş.Dere tepe tüketiniz.

 18. esenlikler,

  rtr da ki her bir harfi 9 kez titretmemiz soyleniyor fakat ben acikcasi anlamadim ornegin
  niş niss niğşş niğss bunlarin hepsini titrettikten sonra mi 1 saymaliyiz yoksa mesela niş i 9 kere titretip digerine mi gecmeliyiz? yardimci olursaniz cok mutlu olurum.

  iyi aksamlar.

  1. Esenlikler,

   NİŞ’i 9 kez dedikten sonra NİSS’e geçeceksiniz, onu da 9 kez deyip harfin sonraki okunuşuna geçeceksiniz.

   NOT: Burada uyarmam gerekiyor, Yahudi alfabesini “titretin” yazsa bile aslında kastedilen dümdüz okumak. Titretmenizin ekstradan sağlayacağı etki çok az. 1 RTR için saatlerinizi harcamak yerine dümdüz okuyarak 1 saat içinde 2 RTR yapabilir ve Yahudi lanetlerini daha çok bozabilirsiniz. Bazı kardeşlerimizin kafası karıştığı için bu ekstra açıklamayı geçme ihtiyacı duydum.

   Ayrıca soruları artık buradan değil, Türk forumlarından cevaplıyoruz. VPN ya da daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle aramıza katılıp sorularınızı sorabilirsiniz. Forumumuza bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

   İyi akşamlar.

 19. birde olumlamalar nedir goremedim sanirim olumlamalardan da bahsetmissiniz ama rtr i yaptiktan sonra olumlama mi soyleyecegiz

  1. Esenlikler,

   Evet, harfleri teker teker ters çevirdikten sonra olumlama söylemeniz gerek. Verilen boyanabilir sayfayı aşağı kaydırın, ters çevrilmiş harflerden sonra göreceğiniz söylemeniz istenen cümleler var. Bu cümleler enerjileri yönlendiren olumlamalar. Nihai RTR’da orada da belirtildiği gibi olumlama tekrar sayımız 3, Tetragrammaton’u Öldürme’de de 10. Daha kolay bulabilmeniz adına tarif ediyorum.

   Ayrıca soruları artık buradan değil, Türk forumlarından cevaplıyoruz. VPN ya da daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle aramıza katılıp sorularınızı sorabilirsiniz. Forumumuza bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

   İyi akşamlar.

 20. Merhabalar,
  İlk kez bir ters tevrat ayini yapacağım. Nihai RTR – İbrani Alfabesini Yok Etme pdf dosyasını indirdim fakat mp3 ses dosyaları da dahil hiçbir linki açamıyorum. Sebebi ne olabilir acaba nereden ulaşabilirim başka ?

  1. Esenlikler,

   Problem daha çok sizden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Tam olarak aldığınız hatayı internet üzerinden araştırdınız mı? Çünkü bilgisayarınızın veya telefonunuzun normalde MP3 ses dosyalarını açması gerekirdi.

   Ayrıca artık soruları buradan cevaplamıyoruz. Forumlarımıza VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle gelmenizi öneririz.

   İyi geceler.

 21. Merhabalar,
  Son bir kaç gündür satanizmi araştırıyorum ve açıkçası biraz etkilendim bana demonlar hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz acaba?

  1. Esenlikler,

   Gerekli bilgiler sitemizde bulunmaktadır. Daha fazla inceleyerek öğrenebilirsiniz. Okudukça okuyasınız gelecektir, o yüzden gözünüzü korkutmasın.

   Artık soruları buradan almıyoruz. VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle birlikte forumlarımıza bekleriz.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir