Satanizm İle Başka İnançları Birlikte Yürütmeye Çalışmak

Kaynak, yine aynı konulu Joy of Satan yazısıdır.

Satanizm, başka dinlerden çok farklıdır. Satanizm özellikle de başka “inanç”larla karışmaması, aynı anda yürütülememesi açısından farklıdır. Örneğin Satanizm ile Hristiyanlığı veya Müslümanlığı karıştırmak su ile elektriği karıştırmak gibi olur. Satanizme ilgi duyan ama hala Hristiyanlığa sempati besleyen insanların tecrübelerini gördüm ve okudum. Yoğun endoktrinasyondan ötürü Hristiyan veya Müslüman inancına hala güçlü, bilinçaltı seviyesinde bağları vardı. Çoğumuz İbrahimi inançlardan gelmekte, ve hala çok sayıda insan için devam etmekte olan sorunlar ve takıntılar vardır. İbrahimi programlama gerçekten çok yoğun ve tehlikeli bir şeydir, ve yüzyıllar boyu süren İbrahimi inancı, duaları, kurbanları yüzünden bu doktrinlere inanılmaz miktarlarda psişik enerji akmakta. Bu yüzden insanın tamamen özgür olabilmesi için aşması gereken çok miktarda negatif programlama vardır.

Bununla birlikte, İbrahimi inançlar (ülkemizin durumunda İslam) neredeyse her şeyin içine işlemiştir, bunun büyük kısmı da sübliminaldir. Kültürümüze işlemiş şeylerden kurtulması zor olabilir, ama yapılmak zorundadır.

İnançları konusunda emin olmayanlar ve İbrahimi inançlara bilinçli veya bilinçsiz olarak hala güçlü bağlara sahip olanlar, bazen kendilerini çok korkutucu ve negatif psişik tecrübeler yaşamaya müsait hale getirebiliyor.

Örneğin Demon’ları çağırma veya okültte derine gitme, bu tarz emin olmayan insanlar için çok beklenmedik, negatif karşılaşmalara sebebiyet verebilir. Bu, insanlığı Şeytan’dan uzak tutmak isteyen yabancı, uzaylı, düşman varlıkların eseridir. Özellikle düşman programlarına hala bağları olan insanlar böyle tecrübelere çok daha açıktır ve deyimi yerindeyse daha “kolay yemdir”. Çoğu durumda böyle göz dağı vermeler işe yarar, zira bu tarz şeyler zaten halihazırda Satanik/ruhani konulara ılık yaklaşan kişilerin içine korku salar, ve bu tarz insanlar sıklıkla gerisin geri imamlarına, cinci hocalarına (“Hocam içime cin girdi, senin cinlerinle çıkarsana” 😩), zaten onları bu hale sokan dualarına koşacak, bir de üstüne üstlük bu tecrübeleri için Şeytan’ı suçlayacaklardır. Bu sebepten ötürü ruhaniyette ve Satanizmde ilerlemek isteyenlere öncelikle Şeytan’a inançlarını, güvenlerini ve Şeytan hakkındaki bilgilerini (ve hala bağları kalan düşman programlarında anlatıldığı gibi Şeytan’ın kuyruklu bir keçi adam veya “kötülüğün efendisi“, “””karanlıklar prensi””” (😒) olmadığını) daha güçlendirmelerini öneriyoruz. Bunu bu sitedeki, imkanınız varsa da Joy of Satan’daki her şeyi okuyarak ve ruhunuzu güçlendirmek ve özgürleştirmek için güç meditasyonlarını ve siz de dahil tüm insanlığı bu İbrahimi programlardan kurtarmaya yönelik ritüelleri yaparak başarabilirsiniz.

Güçlü bir koruyucusu olmadan çok, çok az insan -hatta o kadarı bile muamma-güç seviyesini ilerletebilir. Kişi zihnin ve ruhun güçlerini geliştirmede ciddi olup dişe dokunur bir seviyeye ilerlerse veya ciddi seviyede herhangi bir yeteneği varsa, o insana şu an içinde bulunduğumuz ruhani savaşta taraf almasını isteyen varlıklar yaklaşacaktır. Gerçekten üstün yetenekleri olup da yalnız yürüyenler, daha yüksek bir gücün koruması olmadan bu dünyada fazla uzun yaşamazlar. Genelde düşman tarafına katılanların da ilerlemesine ket vurulur. Sonuçta fazla güçlü bir köle isyan edebilir, ve bu riski hangi köle sahibi almak ister, değil mi?

Sorun şu ki insanlara bunu biz veya bizim tarafımız empoze etmiyor. İnsanları baskılayan, sömürmek isteyen ve bu sömürdüğü varlıklarıyla sömürdükleri kişiler de dahil herkesin hayatını zindan etmek isteyenler bizler değiliz. Bize katılmayanları susturmaya, ket vurmaya, yok etmeye, katılanları da sömürmeye çalışan bizler değiliz. Ancak sonuç yine de ne yazık ki aynı: Ortada bir savaş, iki tane taraf var. Biri insanlığı kurtarmaya çalışan Tanrıların ve onların izinden gidenlerin tarafı, diğeri de düşmanın ve düşmana (bilerek veya bilmeyerek) hizmet edenlerin tarafı. Ve ne yazık ki biraz olsun ruhani güce erişen herkes buna ister istemez dahil ediliyor. Bizden olmazsanız öldürürüz diye bir şey yok, ama düşman için… Var.

Bu sebepten ötürü “arada kalmış” veya ılık insanların, ruhani olarak hazır olana (yani İbrahimi kontrol programlarıyla bilinçli-bilinçsiz tüm bağlarını kopartana ve Tanrıların, Şeytan’ın Gerçeğinin bilinçli bir şekilde tamamen farkına varana) dek  Demon’ları çağırmaya veya ruhani varlıklarla iletişim kurmaya çalışmalarını tavsiye etmiyoruz.

Elbette herkese yerimiz var, adanmıştan meraklısına dek. Bilgi herkes için açık ve ulaşılabilir olmalıdır. Ancak nispeten daha gelişmiş, ve/veya tam eminlik isteyen bazı şeyler vardır ve kişi bunlarla uğraşmadan önce uygun seviyeye (hem ruhani seviye, hem de farkındalık seviyesi). Satanizm’de artık bir noktaya gelindiğinde, tüm diğer inançlarla, düşman tarikatlarıyla, düşünce sistemleriyle bağları kesmek çok önemli bir adımdır. Bunu yapmaktan kaçınmak felakete davetiye çıkarmaktır. Bu ruh seviyesinde yapılmalıdır, yani kararsızlık veya karışık hisler olmamalıdır. Karışık hisler varsa, kişi beklemelidir. Zira bu kalıcı bir adımdır.

Adanma ritüelini yapmış olan kardeşlerimiz için de bunlar geçerlidir, yine de kendi üzerinizden her türlü İbrahimi endoktrinasyonu ve programlamayı kesip atmanız çok önemlidir. Özellikle başka “Satanizm” ekollerinden gelip de Spiritüel Satanizmi bulanlarınızın da, İbrahimi inançlardan gelenler gibi bir iç muhakeme yapmaları ve eski yanlış inançlarını ve dünya görüşlerini, Satanizm, Tanrılar ve Şeytan’a bakış açılarını düzeltmeleri, ve (bu ekollerden bazıları da direkt düşman kontrolünde olduğu için) varsa düşmana parazitik bağlarını koparmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Satanizm, Ebedi ve Mutlak Gerçek ve Gerçekçiliktir; %50, %80, %90 veya hatta %99 Gerçekçilik değil. Demon çağırmak tavuk kesip onun kanıyla mühür çizerek yapılmaz -ve Tanrılar böyle vahşi ve aptalca şeylerden nefret ederler-, Satanizmin tanımı “özgürlüğü baskılayan “””semavi dinlere””” (🤢) inat” “sınırsız, mutlak özgürlük” ve bunun ne hikmetse sürekli aynı kapıya, ahlaki ve cinsel sapkınlığa çıkması -ve bu sayede bir nevi İbrahimi inançları tersinden yaşama- gibi basit, banal ve sığ bir şey değildir, Demon’lar Klifot/Qliphoth/Sitra Ahra değildir ve düşman Kabalasının bozulmamış orijinali bile bize aittir, Satanizm kötülük değildir ve Satanizm’deki “karanlık” sadece ruhun dişil tarafını simgeler, vesaire.

Bu yanlış anlayışları saymakla bitmez. Kısaca Satanizm, Tanrılar, Şeytan gibi konularda kendine “Satanist” diyenler arasında bile çok farklı fikirlere sahip insanlar vardır, bunun sebebi düşmanın kendisine tehdit olabilecek bu yegâne ruhani sistemi bozmak istemesidir. Buna izin vermeyin; Gerçek her zaman objektif olarak kanıtlanabilirdir, tüm insanlık için faydalıdır, aydınlatıcıdır ve gerek İbrahimi inançlarda, gerek düşman eksenli “Satanizm” ekollerinde olduğunun aksine zincirleyici değil özgür bırakıcıdır. Satanizm’de arabuluculuk yoktur. ve Kendinizde zerre kadar bile olsa düşmana açık kapı bırakmayın, bilinçaltı seviyesinde bile olsa düşmana boyun eğmeyin ve düşmanın kültürünü benimsemeyin. Başarılar.

Demon’lar Ana Sayfasına Git

“Satanizm İle Başka İnançları Birlikte Yürütmeye Çalışmak” hakkında 6 yorum var

 1. Güçlü bir koruma demişsiniz bu korumayı daha doğrusu bizi koruyacak gücü nasıl çağırabilirim? Çünkü benimde başıma birşeyler gelmeye başladı ki şans eseri bu yazıyı okudum

  1. Esenlikler,

   Zaten Spiritüel Satanist iseniz endişelenmenize gerek yoktur. Meditasyonlarınızı ve RTR’larınızı güçlü bir şekilde yaptığınız sürece başınıza gelen şeyler de kesilecektir.

    1. Olsun, yine de meditasyonlarınızı yapıp rahat olun, ufak şeyleri fazla takmayın. Negatif varlıklar korkunuzla beslenir, o yüzden onlara korku vermeyin.

 2. Merhaba
  Okulda seçmeli dersler var kuran ve bilişim ben kuran seçtim hoca daha fazla puan veriyor diye ve o zamanlarda satanizm e ilgim yoktu şimdi de artık dersimi değiştiremiyorum ve kuran dersinde girdiğimden beri negatif enerji üzerimde çok kötü hissediyorum ne yapmalıyım bi öneriniz var mı

  1. Esenlikler,

   Okula gitmeden önce sabah meditasyonunuzu ve özellikle korunmanızı sağlam yapın, eve gelince de akşam meditasyonunuzu aynı şekilde, özellikle de temizlenmeyi. Satanist olacak olursanız bir de RTR’larınızı düzenli olarak yaparsınız, hiçbir şey olmaz.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir