40 Günlük Program Sonrası Meditasyon Rutini

Tüm Okuyucularımıza Esenlikler.

Bu yazıyı bazı meditasyon pratisyeni kardeşlerimizin ummadığım geri dönütü üzerine yazıyorum. Görünen o ki birçok kişi ruhaniyete giriş için elzem olan Joy of Satan 40 Günlük Meditasyon Programını tamamladıktan sonra ne yapacağıyla alakalı şüpheye düşmüş durumda, dolayısıyla bu tür bir açıklama yapmayı oldukça gerekli buldum.

Öncelikle bilinmesi gerekilen nokta temel meditasyonların ruhaniyetin her seviyesinde önemli olduğudur, yani siz 40 günlük programı bitirdiğinizde de başlangıç seviyesi meditasyonları yapmaya devam etmelisiniz. Nasıl bir bina dikmek için önce temeli sağlam tutmak gerekiyorsa, ruhu güçlendirmek için de aynı prensip kullanılıyor. Her gün “binanıza” yeni bir “kat” eklerken temeli de sağlamlaştırmayı unutursanız eninde sonunda temel yapısı sağlam olmadığı için yıkılacaktır.

Evet, bu kısım gayet mantıklı. Ancak asıl değinmek istediğim nokta üstüne ekleme yapmamanızın ne tür sonuçlara yol açacağıdır. Kişi 40 Günlük programı bitirdiğinde olduğu yerde sekmeye devam ederse güçlenmesi normale kıyasla çok daha uzun zaman alır, dolayısıyla anlayacağınız üzere bunun üzerine koymak durumundasınız. Bunu sağlamak için verebileceğim en temel, ancak bir o kadar da önemli olan tavsiye Tam Çakra Meditasyonunu yapmaya başlamanız. Bu çalışma hem çakralarınızı temizlemenize, hem de güçlendirmenize yarıyor. Yani tek taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz. Programınız bittiğinde bu çalışmayı ve Hatha Yoga‘yı kesinlikle günlük olarak yaptığınız ruhani çalışmalar arasına ekleyin.

Bir diğer yandan da EN elzem çalışmalardan biri olan Ters Tevrat Ayinlerini günlük olarak kesinlikle yapmaya başlayın. Bu çalışmaya başlamak için 40 günlük programı bitirmek zorunlu değil, dolayısıyla programınızı bitirmeden önce de başlayabilirsiniz ve bu sayede hem düşman saldırılarına karşılık verecek, hem korunmalarını alaşağı ederek Satanik bir toplumun temellerini atacak ve astral açıdan gelişeceksiniz. Bunların yanı sıra Ters Tevrat Ayinleri aynı zamanda üzerinizdeki negatif enerjileri de yok etmenizi sağlıyor ve tüm bunları sadece günlük 10-15 dakikanızı ayırarak yaptığınız Nihai RTR sayesinde gerçekleştiriyorsunuz. Bakın, bu sefer de tek taşla 3 kuş vurmuş oldunuz. Şuradaki hahamı da sayarsanız 4.

Ruhani gelişim ve elbette Tanrılığa ulaşmak için “progressive overload” (yani düzenli olarak üzerine eklemek, örneğin meditasyonların seviyesini arttırmak gibi) tekniği olmazsa olmazdır. İlerledikçe çalışmalarınızın gelişmişlik seviyesini daha da arttırın, ancak bunu yaparken tehlikeli, kaldıramayacağınız seviyede enerjilerle çalışmadığınızdan da emin olun. Yukarıda sözünü ettiğim iki çalışma güçlenmeniz için oldukça önemli, ve ayrıyeten onların yanında opsiyonel olarak örneğin Kabalistik Karelere, Ruhun Kanatları üzerinde meditasyon yapmaya, El ve Ayak Çakralarını açmaya ve büyü çalışmalarına başlayabilirsiniz. Spiritüel Satanizm’de limit yoktur, fakat spora başladığınızda da ilk günlerde 5 kiloluk ağırlıklarla çalışıyorken bir-iki hafta içerisinde 50 kilolara çıkmayı bekleyemezsiniz.

“40 Günlük Program Sonrası Meditasyon Rutini” hakkında 12 yorum var

 1. Merhaba. Şimdi, ben 40 günlük programın ilgili günlerinde hatha yoga yaptım diyelim. Sonrasında, kişisel alan bulma zorluğundan veya benzeri bir sebepten, bir günlük hatha yogayı aksattım. Bunun ruhsal bir zararı olur mu? 40 günlük programın PDF’inde buna dair bir şey okumuştum ancak tam anlayamadım açıkçası.

  1. Esenlikler. Çalışmaları aksatmak kötü etki edebilir, evet. Ancak bir günlük bir aksatma dolayısıyla çok bir problem yaşayacağınızı zannetmiyorum. Aynı günü tekrardan yaparak bu aksaklığı çözebilirsiniz.

 2. Elinize sağlık, çok güzel bir yazı olmuş. Gelişiminiz daim olsun sevgili kardeşlerim!

 3. Çok soran olduğuna eminim.
  Ben 40 günlük meditasyona başlama ümidiyle düzenli olarak yapmaya çalışsam da hayatım aşırı hareketli olduğundan bir düzene giremedim. Dolayısıyla programı asla ilerletemedim ve aşşşırı dengesiz şekilde yaptım. Bazı günler sabah akşam başlangıç meditatisyonlarını yaptım ardından 3 gün boyunca hiçbir şey yapmadım sonra bir anda gene yüklendim hatha yoga yapmak istedim o da yarıda kaldı. Bu bile ben de gelişim gösterse de düzene oturtturamamam canımı sıkıyor ayrıca yaptığım şeylerde beni ilginç duygu durumlarına sokuyor olabilir.(tabi bunu böyle düşünmek istediğim içinde olabilir. Beynin oyunlarına akıl sır erdiremiyorum.) Benim gibi insanlara ne önerirsiniz. Düzene oturana kadar yapmayalım mı ya da en azından aura temizleme koruma auralarını mı yapalım?
  Bir de attığım maile yanıt verdiniz mi? Düşmemiş olabilir diye düşünüyorum. Malum biliyorsunuz gmail. Hermetik bilgilerle ilgiliydi. Merak ettiğim kısımlar vardı. Sizin ne düşündüğünüzü bana ne söyleyeceğinizi ve göstereceğinizi merak ettim.
  Çok teşekkür ederim şimdiden. İyi akşamlar

  1. Evet, bu soru çok kez geliyor. Sonuçta herkesin hayatı aynı değil.

   Sizlerin de söylediği gibi evet, günün yorgunluğundan ziyade bunun dolayısıyla üzerinizde oluşturduğunuz bir psikolojik baskıdan dolayı meditasyonlarınızı yarıda bırakıyor olabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olun, sonuçta ruhani gelişimden daha önemli bir şey yok. Şayet gerçekten çok yoğunsanız yine de herhangi birisinin sabah yarım saat, akşam yarım saat (programın sonlarına doğru meditasyonlar için harcayacağınız muhtemel süre) kadar zaman ayıramayacağı bir işi olduğunu sanmıyorum. Herkes günde en azından 20 dakika – 20 dakika meditasyonlara zaman ayırabilir. Tabii iş yorgunluğu, hayat stresi meditasyonları yapacak “rahatlığı” bulmada sıkıntı yaratıyor olabilir, bunun önüne geçmek için de meditasyonları yapmaya başlayacağınız süreden önce kendinize odaklanıp rahatlatıcı müzikler dinlemeniz ve gevşemeniz veya dinlenmek için kendinize zaman ayırmanız gayet faydalı olacaktır. Tanrılığa giden yolda bahanelere yer yok, günün sonunda kazanan siz olacaksınız.

   Ayrıyeten hatırlattığınız için teşekkürler, mail’lerinize en kısa sürede bakacağız.

 4. OOO sayfaya yeni adminler almışsınız öncelikle tebrik ederim.Yazılar işimize yarıyor. Ben 40 günlük meditasyon programının 2 günündeyim yaşım küçük olduğu ve ailemin haberi olmadığı için meditasyonları gizli yapıyorum o yüzden yarıda kesilebiliyor.Sorun olur mu ? Sonradan devam ediyorum yada baştan başlıyorum

  1. Esenlikler,

   Her gün düzenli olarak yapmanız gerekenleri yaptığınız ve yarım kalan şeyleri tamamladığınız, bunu alışkanlık edindiğiniz sürece hiçbir sorun olmaz.

   “Yeni” adminler aylardır var. Tabii göreceli olarak bana kıyasla daha yeniler, ama bu Yolda yıllardır emek veren insanlar. Yine de sıcak karşılamanızdan memnun olduklarına eminim. Teşekkürler.

   İyi geceler.

 5. Merhabalar,

  Düzenli olarak meditasyon ve yoga yapmaya devam ediyorum fakat hayatımda diğer insanlara nazaran çok fazla boş vaktim var. Bundan dolayısıyla günde 2 kere hatha yoga dahi yapıyorum.
  Fakat daha güçlü meditasyonlara kendimi aç hissediyorum.
  Mesela böyle bir oturuşta 3-4 saat boyunca yapabileceğim beni daha güçlü kılabilecek meditasyonlar var mıdır?
  Çok geniş alarak yazmadım, umarım derdimi anlatabilmişimdir.

  İyi günler dilerim.

  1. Esenlikler. Eğer 40 günlük meditasyon programı sürecindeyseniz size biraz daha sabırlı olmanızı ve 40 günlük programınız bittiğinde ekstra meditasyon eklemenizi öneriyorum. Ama yok, siz zaten uzun süredir meditasyon yapıyorduysanız Hatha Yoga yapmanın yanında Kundalini Yoga’ya veya 5 Tibetli Yoga rutinine başlayabilirsiniz. “5 Tibetli Yoga rutinini nereden bulabilirim?” diyorsanız Türkçe Şeytan’ın Kütüphanesine bakabilirsiniz. Onun yanı sıra Joy of Satan’dan Kral&Kraliçe Meditasyonuna, Raum Meditasyonuna bakabilirsiniz. Ancak şu uyarıyı tekrardan yapayım; bu meditasyonlara ancak ve ancak 40 günlük programı bitirdiyseniz ve yoğun enerjileri kaldırabiliyorsanız başlayın. Aksi takdirde kaldıramayacağınız kadar enerji yükselterek enerji kanallarınıza zarar verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir