Ruhun Kanatları Meditasyonu

Kaynak: Joy of Satan, aynı başlıklı yazı.

RUHUN KANATLARI HAKKINDA BİLGİ

“Bütün ruhların kanatları vardır, hayvanlarınkilerin bile. Demon’ları 2002-03’de serbest bıraktığımız zaman hepsi kanatlarını saldılar, bu da onların gücünün eski haline geldiğinin bir işaretiydi. Kanatlar ruhun gücünün göstergesidir ve omuz çakralarına aitlerdir. Yukarıda gösterilen kadim Kadüse sembolü Amerikan Tıp Derneği tarafından da kullanılır, ve tek yılanlı Kadüse de veterinerlik için kullanılır.
Bu kanatları hareket ettirmeyi ve kontrol etmeyi öğrenmek ruhu geliştirmenin bir parçasıdır. Meditasyonda ilerledikçe kanatlarımız sıklıkla da beklenmeyen bir şekilde bize görünürler. Ruhun kanatlarının görülmesi ruhani güç ve ruhun özgürlüğünün bir göstergesidir.”
– Yüksek Rahibe Maxine Dietrich

EN HARADREN AMLUG’DAN RUHUN KANATLARI MEDİTASYONU

NOT: Bu meditasyonun açıklamasını değiştirmeden paylaşan kişinin ağzından çevirdik. “Ben” ifadesi ve zamiri kullanılan kısımlar bu meditasyonu çevirip size ileten biz değil, meditasyonu yaratıp yazan kardeşimize gönderme yapmaktadır. Hadi başlayalım.

Kanatlarınızı güçlendirmek için bulduğum basit ama etkili bir meditasyonu burada paylaşıyorum. Bu meditasyon benden geldi ama bana Anubis tarafından tavsiye edildi. Şeytan ve Enlil bunu paylaşmak üzere yazmamı tavsiye ettiler.
1. Zihninizi sakinleştirin ve meditatif bir hale geçin.

2. Kanatlarınızı imgeleyin ve onları ve onların içinden akan enerjiyi hissedin.

3. Rahat edeceğiniz bir süre boyunca nefes alın. Nefes alırken kanatlarınızı aşağı doğru salın. Bu onların rahatlamış pozisyonu olmalı ve gerilme yaratmamalıdır.

4. Nefesinizi tutun ve bunu yaparken kanatlarınızı yavaşça çırpın, yani basitçe ileri geri hareket ettirin. Bunu başlangıçta 3-5 kez yapın.

NOT – Kanatlarınız üzerine çalışmaya ilk başladığınızda o kadar güçlü ve dolayısıyla hızlı olmayabilirler. İlk başta 3 çırpma ile başlamayı ve ondan sonra nefesinizi zorlamadan tutarken çırpmaları da yapabileceğiniz kadar arttırın. Meditasyonda gelişmiş olsanız bile 10 saniyeden fazla nefes tutmayın, zira daha fazla tutmaya gerek yoktur.

5. Nefes verirken kanatlarınızı olabildiğince yukarı ve ileri gerin ve bunu tüm nefes verme boyunca tutun. Ondan sonra kanatlarınızın ilk rahatlamış hale salınmasına izin verin.

Bu tek bir tekrardır. Bir oturuşta 5 tekrar yapmak oldukça yeterlidir. Eğer çok gerildiğinizi hissediyorsanız tekrar veya çırpma sayısını azaltabilirsiniz. Kendinizi zorlayıp kanatlarınızı aşırı çalıştırmamalısınız.
Bunu bir süre yaptıktan sonra sırt kaslarınızda biraz gerginlik hissedip etraflarından enerji geçtiğini hissedebilirsiniz.
Anubis, Enlil ve Şeytan‘a bunu yaratmak ve yazmak için sağladıkları rehberlikleri, yardımları ve ilhamları için teşekkür ederim!

Kanatların sırtınızda bağlı olduğu, odaklanabileceğiniz enerji noktaları için görseller (ikinci resimde sadece mavi noktalar kanatlarla alakalıdır, diğer noktalar sadece resmin orijinal halinden kalıntıdır):

      

“Ruhun Kanatları Meditasyonu” hakkında 13 yorum var

 1. 2002-2003 de de onları nereden serbest bıraktınız umarım sorularımdan sıkılmazsınız çünkü 1 hafta full yazıları okudum ve konu konu aklıma gelen soruları yazıyorum

  1. Esenlikler,

   “Biz” bir şey yapmadık, Yüksek Rahipler yaptı. Tanrılar “hapsolmuş” falan değildi, sadece dünyadaki etkileri çok kısıtlanmış bir haldeydi. Yüksek Rahipler bu sınırlandırmalardan büyük ölçüde kurtuldular.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Sitemizin başından geçen saldırıların yarattığı küçük yan etkilerden biri. Belirttiğiniz için teşekkürler, sorun düzeltilmiştir.

   İyi günler.

  1. Bu kanatları hareket ettirmeyi ve kontrol etmeyi öğrenmek ruhu geliştirmenin bir parçasıdır. Meditasyonda ilerledikçe kanatlarımız sıklıkla da beklenmeyen bir şekilde bize görünürler. Ruhun kanatlarının görülmesi ruhani güç ve ruhun özgürlüğünün bir göstergesidir.”
   – Yüksek Rahibe Maxine Dietrich

  1. En sonda başka bir görsel yoktu, sanırsam ufak bir bug olmuş. Belirttiğiniz için teşekkürler, düzelttik.

 2. Öncelikle merhabalar, satanist değilim tabiki ama görüşlerinize saygım sonsuzdur siprituel açıdan gelişmek istiyorum yaptığınız çalışmalar birçoğu cidden geliştirici satanist olmadığım için bir sorun olurmu bu çalışmalar yaparken ?

  1. Esenlikler,

   Meditasyonlar herkes tarafından yapılabilir. Eğer satanist değilseniz, koruma aurası gibi çalışmalardan satanistler için olan kısımları çıkarabilirsiniz.

   İyi geceler.

  2. Ruha, ruhaniyeti ve meditasyonun ruhu güçlendirmesine inanıp Satanist olmamak biraz ahmakça ve tuhaf. Haha! İnsanlar ne kadar tuhaf gerçekten.

   1. Esenlikler,

    İnsanlar bize gelince genellikle şüphe ile yaklaşıyorlar. Bu yüzden biz zaten araştırmanızı yapın ve meditasyonlarımızı deneyin diyoruz. Keşfettikten sonra adanmaları süphelerini yok eder ve daha rahat burada olmalarını sağlar.

    Ahmakça bir hareket değil, insan şüphe duymalı. Eğer zaten burada olacağı varsa zaman içinde adanmasını yapar ve ritüellere katılır. Yoksa bizim zaten amacımız insanlığın gelişimi. Meditasyon yapması bile yine hepimiz için iyi bir gelişme.

    İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir