“Irklar Arası İlişkinin Nesi Var?”

Tüm Okuyucularımıza Esenlikler.

Bildiğiniz üzere ırklar arasında cinsel ilişki olması kabul edilemez bir suçtur. Bunun bir suç olmasının en önemli nedenleri ise ruhani anlamda kişinin enerjilerine zarar vermesi, hem de bilimsel açıdan ele alırsak doğan çocuğun tam anlamıyla bir pilli bebek olmasından kaynaklı. Elbette bir insan, geleceği, gelecek nesli ve çocuğu için bu kadar umarsızca davranıyorsa kendi hayatını geçin, bir de çocuğunun hayatını tehlikeye atıyordur ve bu affedilemez. Dolayısıyla ırk karıştırmanın neden yanlış olduğunu önce bilimsel, sonrasında da ruhani açıdan ele alacağım. İyi okumalar.

Öncelikle, birçok kişi siyahilerin atletizmde beyaz ve Asyalılara oranla daha iyi olduklarını bilir (bu bir beyaz, Asyalı bir siyahiden asla daha atletik başarıya sahip olamaz demek değildir, ancak bunlar başlangıç çizgisini belirleyen faktörler) ve o yüzden bazıları sıkça kez “E bebek hem beyaz genlerden liderliği, mantığı, hem de siyahi genlerden atletizmi ve dinçliği alıp sağlıklı oluyoo?” şeklinde içi boş, mantıksız ve bilimsel hiçbir temele dayanmayan iddialar sunarlar. Ancak bakalım gerçekten de öyle mi? Linkini verdiğim araştırma kısaca siyahi/beyaz karışımı melezlerin beyaz insanlara oranla daha fazla sağlık sorunları yaşadığını tamamen bilimsel bir perspektifte ele alıyor.

Tamam hadi, sağlık sorunlarını bir kenara bırakalım (tabii bunu bir yana bırakırsanız ölersiniz) ancak dünyaya getireceğiniz çocuğun doğumunun bile sağlıklı olacağından emin değilken böyle bir olasılığı kabullenecek kadar düştünüz mü? Eğer öyleyse farklı ırktan eşlerin bebeklerinin ölü doğmuş olma ihtimalinin aynı ırktan eşlere oranla ne derece yüksek olduğuna göz atın. Günümüzün en büyük problemi insanların çocuğu “eğlencesine” “öylesine” yapması ve bunun altındaki sorumluluğu azıcık bile olsun bilmemesidir. Örneğin, bir çocuğu büyütecek yeterli finansal kaynağa, bilgiye, onu iğrenç günümüz dünyasından azıcık olsa da koruyacak varlığa sahip değilseniz direkt çocuk yapmayın ve dünyaya melez bir çocuk getiriyorsanız ne yazık ki bu koşulların belki maddi kısmı dışında hiçbirisini sağlamıyorsunuz demektir. Sırf siz “Soyunuzu devam ettireceksiniz” diye bu yetersiz koşullarda dünyaya çocuk getirirseniz soyunuza işleyebileceğiniz en büyük suçu işlemiş olursunuz.

Tabii yukarıda saydıklarımın hepsi sağlık problemleri, ancak ırk karıştırmanın doğan çocuğa mental açıdan da ne derece zararları olduğu hakkında elimiz boş sanmayın. Ki sizin de eliniz boş olmamalı, çünkü melez çocuklar iki ebeveyni de aynı ırktan olan çocuklara oranla mental açıdan daha güçsüz, ve buna dair kapı gibi bilimsel araştırmamız var. İnanmıyorsanız da açın okuyun, melez çocukların karar verme becerilerinin çok daha güçsüz olduğunu göreceksiniz.

Tamam hadi bir şekilde oldu da farklı ırktan biriyle çocuk yaptınız, bunca zorluğa göğüs germesine neden oldunuz ve tüm saydıklarım nedeniyle muhtemelen sıkıntılı bir hayatı oldu. Fakat eğer bir şey olur da çocuğunuz organ bağışına muhtaç duruma gelirse ona iyi geceler tatlı prens diyebilirsiniz. Çünkü ne yazık ki melez insanlar belirli organ bağışlarını almaya uyumlu değiller.

Peki siz tüm bunları geçip “Amaaan, evladım etrafındakilerle iyi anlaşsın, kötü yola düşmesin de zekası sağlığı beni hiiiç ilgilendirmez” diyen (((ailelerden))) misiniz? O halde söylemem gerekir ki melez çocuklar ne yazık ki bundan bile mahrumlar. Bu konuda yapılan araştırma, melez çocukların düşük özsaygıya, sosyal izolasyona, sağlık problemlerine ve alkole daha yatkın olduğunu gösteriyor. Peki alkol bağımlılığı sizin için “yeterli” bir “kötü yol” değil mi? Düşük özgüvene sahip bir çocuk dünyaya getirdiğinizde onun ne tür kötü yollara düşeceğini bilmiyor musunuz? Aslında bu konuda da önemli bir noktaya değinmeliyim, birçok MGTOW budalasının, feministlerin, sigaraya başlayanların en gözle görülebilir problemi temelinde düşük özsaygıya sahip olmalarıdır. Çünkü en nihayetinde bu (((düşüncelerinin))) veya davranışlarının kendilerindeki düşük özgüveni baskılayacağına inanıyorlar, fakat günün sonunda geldikleri nokta ise tam olarak şu.

Yani evet, doğru bildiniz. İnsanlık ırk karıştırmanın ne derece önemli bir konu olduğunu bilmeden medyada bunu savunuyor ve neredeyse hiçbir ebeveyn bunun bir çocuğa ne derece zararlı olabileceğini bile açıp okumadan dünyaya NPC getiriyor. Bu konuda bir insanı ikna etmek için sorabileceğim soru yalnızca “Evladının canının değeri hiç mi yok?” demek olacaktır. Dünyaya böyle bir çocuk getirdiğinizde alacağınız ve almak zorunda olduğunuz sorumluluğu tahmin edebiliyor musunuz? Peki ya onun hayata karşı alacağı sorumluluğu ve hayata karşı melez olmayan bir insana nazaran ne derece fazla göğüs germesi gerekeceğini?

Sadece içler acısı bir durum.

Aynı zamanda bu konu psikolojik bozukluk ve akıl hastalığı kapsamında da ele alınmalı, çünkü beyaz/Asyalı karışımı çocuklar normal Asyalılara nazaran iki kat daha fazla psikolojik bozukluk ve akıl hastalığına sahip olma ihtimaline sahipler ve bunun “Asyalı bilimi” ve “lider ruhlu beyaz”ların birleşip muazzam bir şey ortaya atmasıyla alakası yok. Hani böyle bir şey umduysanız adınıza gerçekten üzüldüm, ancak ne yazık ki gerçekle azıcık bile uyuşmuyor. Tam tersine çocuk köyün delisi olup çıkıyor.

Sizlere bu konuda son olarak da ırk karıştırmanın tüm teorik, medikal ve sosyal anlamdaki tehlikelerine dair araştırmayı bırakarak konunun bilimsel ve materyalistik kısmını aradan çıkarıyorum.

Konuyu ruhani anlamda ele aldığımızda da bilinmesi gerekilen nokta her bir ırkın (buradaki ırk tabiri sub-race’i de içerisine almıyor, temel olarak siyahlar, beyazlar ve Asyalılardan bahsediyorum) farklı enerjilere sahip olduğudur. Irkların doğuştan farklı konulara yeteneği olduğu bilgisini de kavanoza atarsak bunun ruha da işleyeceğini anlamak için fizik doktorası yapmış olmak gerekmiyor. Bu enerjiler ruhtadır ve herhangi bir ilişkide birey yoğun halde bu enerjilere maruz kalır. Özellikle de cinsel/romantik ilişkilerde, ve bu ilişki sonrasında beyaz bir kadının siyahi gibi davranmaya başlayacağını görmek sizi şaşırtmasın. Çünkü bahsettiğimiz enerjiler ruhun en derinliklerine işliyor. As above, so below.

Genellikle aldığımız yorumlar “ben eşcinsel beyaz bir kadınım/erkeğim ve siyahi kadınları/erkekleri arzuluyorum, Satanizm’de bize torpil var mı?” şeklinde oluyor ve bunun da nedeni insanların günümüz pornografi kültürüne, (((Netflix))) dizilerine ve bilimum popüler medya kollarına maruz kalmasıdır. Tabii bu dünyanın sonu değil ve sizler de sırf zamanında böyle bir mentaliteye sahip oldunuz diye ölecek değilsiniz, fakat ruhunuzu ve olası çocuklarınızı öldürmemek için bu zihin yapısından kurtulun. Çünkü (((Sex Education – How To Fuck People’s Mind 101))) size doğanın kurallarını yansıtmıyor.

Genellikle yukarıdaki gibi bir ilişki sonrasında doğan çocuk oyuncakçıdan 9.99 TL’ye alınmış bir pilli bebekten farksız oluyor ve durmadan hasta olan, düşük zeka seviyesine sahip, manik-depresif, alkol bağımlısı ve ırksal yozlaşma dolayısıyla benliğinden uzak bir NPC dünyaya getiriyorsunuz. Tepe tepe kullanın.

Kısacası demeye çalıştığımız şey şu ki her bir ırk ruhani anlamda da diğer ırklardan çok farklıdır ve ayrı etnik kökenlerin de birbirinden ayrı konulara yetenekleri vardır. Çok basit bir örnekle siyahiler atletizmde, Asyalılar üremede, safi zekada ve bilimde, ve beyazlar da liderlik, mantık ve “vicdan” konularında daha üstündürler. Ancak siz bu ırkları birbirleriyle karıştırdığınızda ortaya atletik, zeki ve lider ruhlu birisi çıkmıyor, tam tersine bunların hiçbirisine sahip olmayan bir ruh harabesi ortaya atıyorsunuz. Bahsettiğimiz zeki, atletik ve psikolojik bağlamda olmak tam olarak kendi ırkının aryanı olan bireyin sahip olacağı özellikler, ve dolayısıyla insanları bu konuda bilgilendirmek oldukça elzem.

Ancak ırk karıştırmanın ne derece iğrenç bir şey olduğunu öğrendikten sonra akıllara “keşke dünyadaki herkes aynı ırktan olsaymış” tarzı bir fikir gelmesin, çeşitlilik güzellik yaratır ve doğada da bu çeşitlilik içerisinde oldukça güzel bir uyum vardı, olacak. Sonuçta Siyahi Tanrı/çalarımız da var ve Tanrılar arasında “ırk karıştırma” gibi bir problem söz konusu değil.

Son olarak söylemem gerekir ki bir bireyin Asyalı veya siyahi olması bizlerin onları Centil oldukları için savunmayacağımız anlamına gelmiyor. RTR’ları tüm Centil ırklar için yapıyoruz ve eğer konu bir bütün olarak Centil birliğimizi savunmaksa siyahi, beyaz veya Asyalı ayırt etmeden savaşacağız. İnsanlık, zamanında sadece “insan” düzeyinde değil, neredeyse yarı-Tanrı düzeyinde güçlüydü ve günümüzde geldiğimiz nokta ortada. O yüzden bu ruhani yozlaşmaya bir darbe de siz vurmayın ve ırk karıştırarak hem ruhunuzu, hem de olası çocukların hayatını riske atmayın.

““Irklar Arası İlişkinin Nesi Var?”” hakkında 97 yorum var

 1. David Agus gibi pislik yahudi soytarılar da sabah programlarına çıkıp ((((The Guardian)))) gibi haber sayfalarında yazan ırklar arası ilişkinin “mantıksallığı” hakkında bizleri “bilgilendiriyor”.
  https://www.youtube.com/watch?v=yJgKe9aQcr0 Maalesef insanlar bu tarz şeylere kanıyorlar.

  1. null

   Sıradan insanlar dahi bu pisliğin ne yapmaya çalıştığını anlamış olsa ki videodaki yorumlar bile durumun ne derece onların aleyhine olduğunu gösteriyor.

 2. Çok iyi bir yazı olmuş, NPC benzetmesi de çok hoş bir detay olmuş :D. Elinize sağlık.

 3. Selam cinler eğer sadece bizim düşündüğümüz varlıklarsa ben onlardan bazılarını neden korkunç şekilde gördüm belki bu tanrılarimizin tarzlaridir cin kendini degistirebilir isterse mukemmel olur ama milyon yillik yasayan varliklarin veyahut olumsuz tanrilarin yani cinlerin ben bizden cok farkli olduklarini dusunuyorum tanrılar gerek kendini korumak gerekse eski olduklari icin kendini kötü gosterebilirler ornegin siyah tuylu birsey gibi ben cok olmasada bikac kez yasadim bunu ama hic sarisin bi cin gormedi mruyamda aslinds birkere seytani gordugumde ayni jos daki gibiydi gorunusu ruyamda da ama bilemeyeceğim belkide bu benim o anki inancim dolayisiyla oldu kisacasi ben seytani eski uzayli bir varlik olarak goruyorum ve rengi yesil bence ama bu onun hep bizi gordugu anlamina gelmz ilgilenmeyebilir ve herkesi sevmez bence ama koruyucu ve bilgedir egosuda olsun o kadar canım dislanan cok cekmis ve eskiden guzel olup sonradan cirkinlesen insanlari sevebiliyor bence fakat kendiside buyunun tanrisi oldugu icin farklidir her tanridan ama seytan demek dogru olmaz bos seslenme bence bu yaptiklarimiz iblis demek daha dogru kisacasi birden çok şeytan var iskandinavlarin sacma mitolojileri bile dogru soyluyor bu konuda inancım ruhani satanizm ama cinler seytandan daha onemli olabiliyor bence fakat her cinede tanri demek ne derece dogru bilemem beni aydınlatırmısınız lütfenn ?

  1. “Cinler” derken tam olarak neyden bahsediyorsunuz? Cinler Antik Pagan Tanrılarıdır ve gördüğünüzü sandığınız varlıklarla uzaktan yakından alakaları yok.

   “ben onlardan bazılarını neden korkunç şekilde gördüm belki bu tanrılarimizin tarzlaridir”
   Hayır, Tanrıların “aman tanrım çok korkutucu ve asi bir bad boy” kafasında “tarzlara” gireceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Onların o tür şeylere ihtiyaçları yok.

   “seytani gordugumde ayni jos daki gibiydi gorunusu ruyamda da ama bilemeyeceğim belkide bu benim o anki inancim dolayisiyla oldu kisacasi ben seytani eski uzayli bir varlik olarak goruyorum ve rengi yesil bence ama bu onun hep bizi gordugu anlamina gelmz ilgilenmeyebilir ve herkesi sevmez bence ama koruyucu ve bilgedir egosuda olsun o kadar canım dislanan cok cekmis”

   Ha? Ne? Eğer gözlerim beni yanıltmıyorsa (ama lütfen yanıltıyor olsun) az önce Şeytan’ın “yeşil ve aşağılık kompleksli (sizin deyiminizle egolu)” olduğunu iddia ettiniz. Sitemizden Şeytan hakkındaki yazıları okuduğunuza emin olun ve lütfen gerçek hayata geri dönün.

   “seytan demek dogru olmaz bos seslenme bence bu yaptiklarimiz iblis demek daha dogru”
   İblis, Şeytan’ın Arapça ismidir.

   “birden çok şeytan var iskandinavlarin sacma mitolojileri bile dogru soyluyor bu konuda inancım ruhani satanizm ama cinler seytandan daha onemli olabiliyor bence fakat her cinede tanri demek ne derece dogru bilemem beni aydınlatırmısınız lütfenn ?”
   Spiritüel Satanizm bir inanç değildir, biz insanlara umut tüccarlığı yapmıyoruz.
   “Cinler” derken aslında Antik Pagan Tanrılarından bahsediyor olduğunuzu tekrardan belirtmem gerek, hani liderleri Şeytan olan Nordik ırkından. Ayrıca Tanrılar arasında “önem skalası” yoktur, dolayısıyla ne biri bir diğerinden, ne de bir Tanrı Şeytan’dan daha “önemli” değil.

 4. Erkan trükten hakkında düşünceleriniz neler bana kalırsa aşırı bilgili bir adam

  1. Kendisinin Satanik amacımız adına icraatları varsa ne âla, ancak genel olarak hakkında bilgi sahibi olduğumuz birisi değil. Yine de fikirleri hakkında Satanizm’le çakışan şeyler görürseniz bizlere sorabilirsiniz.

  2. Kendisi İslamcı, Paganizm’e hakaret eden birisi, Satanistleri “””kedi kesen””” olarak gösterdi. Hristiyan ayinini “Satanik ayini” diye tanıtmışlar ve bu ayini Madonna yaptı ve Madonna zaten Yahudi. Kısacası hiç “bilgili” değil.

     1. Esenlikler,

      O olayı biliyoruz. Aslında bu aptal zevzekler bu tarz aleni hareketleriyle bilmeden amaçlarımıza bile hizmet ediyorlar. Eh, normal. Yaptığımız RTR’lardan ötürü yahudiler her adımda kritik hatalar yapıyor, onların uşakları da bazen böyle tökezleyebiliyor. Kısaca bence iyi bir şey, hele de düşmanın bizim iyi veya kötü hiçbir şekilde kamuya arz edilip tanıtılmamamızı istemesine rağmen televizyona çıkmış olmamız düşünülürse.

      İyi geceler.

  1. Zamanda yolculuk yaptınız.

   Şaka bir yana, bazı saldırılar sonucu sitemizdeki yazılarım, yorumlarım silinmişti ve arşivden bir kısmını bulup üstüne eklemeler yaparak tekrar yayımladım.

 5. kendini tanrı zanneden nişan,kına,düğün isteyen. sürekli gıybet eden ve insanları aşlayan türk kadınımı gerek yok slav kadınlar varken bir satanist olarak ırksal arası olaylar umrum da bile esenliklerle.

  1. Beyaz ırklar arasındaki küçük farklar (örneğin sarı saç – siyah saç, mavi göz – kahverengi göz) farklı ırk kapsamına girmiyor, “sub-race” olarak nitelendiriliyor. Yazımızda da bahsettiğimiz gibi siz bir beyazsanız ve Türk olmayan bir beyazla birliktelik yaşıyorsanız bu ırk karıştırmak olmaz.

   Bahsettiğiniz “Türk” kadını tiplemesini de çokça kez gördüm, ancak öyle olmayan, aklı ve vicdanı hür birçok Türk kadını da var. Zaten sizin bahsettiğiniz tiplemeler genellikle Türk değil, Araplaşmış oluyor.

 6. İyi günler sitede bir yorum vardı aradım ama bulamadım (gözümden kaçmış olabilir ) Tarot kartı olarak hangi modeli kullanmalıyız model derken pentagramlar var bazılarında ve bunları kullanmak saygısızlık gibi olabilir oyuzden soruyorum hangi model kullanmalıyız
  ve
  Tarot kartları ile ilgili kullanım alanları kullanım şekli ilgili bir yazınız var mı yoksa jos ta bunla alakalı link varsa bırakabilir misiniz jos biraz karmaşık bir site bulmakta zorlanıyorum
  Teşekkür ederim

  1. 1-)Yani spesifik olarak “şu desteyi kullanın” dediğimiz bir model yok, ancak sitemizi de biraz okuduysanız nelerin Tanrılara hakaret anlamı içerdiğini az da olsa anlamışsınızdır. Onları kullanmayın, evet.

   2-)Henüz Tarot kartları ve kullanımı hakkında bir yazı yayımlamadık, ancak ilerleyen zamanlarda bu konuda çeviriler de elbette yapacağız. İngilizceniz de varsa Joy of Satan Forumlarında bunun araştırmasını yaparsanız işe yarar şeyler bulacağınıza eminim.

 7. Irkların karışmasının zararlarından bahsetmemişsiniz Tanrı’ların bazıları insanlarla beraber olmuş bunun sonucunda çocukları da olmuş ırk karıştırmak bu kadar kötü birleşse Tür karşıtırmak kim bilir ne kadar daha kötüdür

  Söylediğiniz hastalık konusunda katılmıyorum biz magnum opusu başardığımız zaman (daha doğrusu başarana kadar) tüm hastalıklarımızdan kurtulacağız ve bizden sonraki nesil Tanrı’larla daha yakın olacaksa bu hastalıklı doğarlarsa(çünkü sürekli ruhani gelişim yapan bireylerin çocuklarının daha az sorunlu olacağını düşünüyorum) bu hastalık sadece hayatlarının belirli bir kısımımda bulunacak Onu da geçelim
  Sizin ırksal bahsettiğiniz zararlar tamamen çocuklarla alakalı o zaman çocuk olmazsa farklı ırktan bireylerle beraber olmamızda sorun yok denecek kadar az ruhaniyet açısından zararlı derseniz zaten gün içinde yaptığımız meditasyonlar bu zararı telafi edecektir ha etmezlerse de ekstra 20-30 dk rtr lanetleri tersine çevirme vb bir şey yapıp bu durumun zararlarından kurtulabiliriz değil mi

  1. 1-) Zamanında beyaz ırktan insanlarla birliktelik yaşayan Tanrıların hiçbirisi siyahi değildi, dolayısıyla verdiğiniz örnek geçersiz. Tanrılarla aramızdaki fark ırksal değil, ruhani ve fizikseldir. Tabii genetik farkı da var ancak siz genlerinizi saflaştırdıkça apayrı bir ırka evrilmiyorsunuz.

   2-)Evet, ruhani anlamda geliştikçe hastalıklarınızdan arınacaksınız o yüzden melez insanları direkt çöpe atmıyoruz. Ancak bunlar başlangıç çizgisidir, ve siz bir çocuğu dünyaya bu kadar güçsüz şartlarda dünyaya getirirseniz kendisi size ne yapsa haklıdır. Aryan bir birey ile melez bir bireyin Magnum Opus’u gerçekleştirme süresi arasında çook uzun fark var. Ayrıca “sadece hayatlarının belli kısımında bulunacak” derken aslında bunun hayatlarının çok büyük bir kısmını kapladığını ve ruhani gelişimini de derinden etkileyeceğini umarım biliyorsunuzdur.

   3-)Hayır, sadece çocuk yapmayla alakalı değil ve buna yazının “ikinci kısmında” değindim. Başka ırktan birisiyle birliktelik yaşadıysanız ve bu enerjilere bir süre maruz kaldıysanız bunun etkisini elbette üstünüzden atabilirsiniz, ancak bu tür enerjiler oldukça yapışkandır ve öyle hemencecik birkaç RTR ile geçmez. Birlikteliğin sürecine göre çok daha uzun uğraşlar bile gerekebilir..

   1. Neresi yanlış anlayamadım evet Tanrı’lar bizim Evrim’imize yol gösterdi anlıyorum bu yüzden türümüzün onlarla akrabalığı var ama siyahi ve Asyalılarla olan akrabalığımız daha yakın değil Mi ne de olsa siyahi ve Asyalılar Tanrı’larla irtibat kesildikten sonra ortaya çıktı bizim kendi aramızda evrim geçirerek oluşturduğunuz ırklar bizim siyahi ve Asyalılara daha yakın olmamız gerekiyor diye düşünüyorum Tanrı’larımıza göre

    Ve ayrıca şey de düşünüyorum ben anladığım kadarıyla belli bir tarihe kadar rtr yokmuş (var da şuan kullandığımız kadar etkilisi yokmuş ters Tevrat ayini ) ilerde dünyanın düzeni değiştiğinde ve ruhani açıdan ilerlemeler kayıt ettiğimiz zaman bu ırk karıştırmanın oluşturacağı zararı ilk başlarda hafifletecek sonrasında da zararlarını ortadan kaldıracak büyü,meditasyon vb çalışmalar bulabiliriz büyük ihtimalle de bulunacaktır

    Ve tarot kartları ile ilgili bir yorum yapmıştım cevapladığınız zaman linkini yazar mısınız çünkü tarot kartıyla ilgili bir yorum arıyordum sizi rahatsız etmemek için bu konuda (herşeyin farkında olan dostumuza verdiğiniz cevapta yorumlarının bazıları silindi demişsiniz büyük ihtimal o duruyordur ben görmemişimdir) yorumları ararken rastgele bir yere yazdım onu cevap verirseniz Göremeyebilirim oyuzden link istedim

    İyi akşamlar diyerim sayın soyga

    1. 1-)Şöyle ki, Tanrılar genetik mühendislikleriyle bizlere kendi genlerinden bahşettiler ve dolayısıyla biz bu durumda sadece onlar kadar ruhani güce ve fiziksel mükemmelliğe sahip değiliz. Beyaz insanlar ile beyaz Tanrılar arasındaki fark budur. Ayrıca hayır, beyazlar olarak beyaz Tanrılarla diğer ırktan olan insanlardan daha yakın akrabayız. Çünkü aynı ırktanız.

     2-)İşte o işler öyle olmuyor. Siz ruhani olarak geliştiğinizde bu tür enerjilere de daha yoğun maruz kalıyorsunuz, ve kendinize bu konuda engel olmak da sevmediğiniz biriyle zorla sevişmekten beter olur. Irklar birbirinden ayrı şekilde zaten oldukça mutlu ve ahenk içerisindeler, dolayısıyla bu tür konularda zorlamaya gerek yok. Hem bahsettiğiniz türden bir “meditasyon” Tanrılar tarafından diyelim ki yaratılsa ve bu insanlığa sunulsa dünya nasıl bir kaos halini alır tahmin edebiliyor musunuz?
     Dolayısıyla hayır, öyle bir “meditasyon” yok, ve bundan medet ummak da anlamsız.

     3-)Pekala, cevapladığımızda linkini unutmazsam buraya bırakacağım.

     Ben de size iyi günler dilerim.

 8. Sitede sürekli aksaklık yasıyoruz mesajı beliriyor üstte. İyice bozdunuz sizde. Şu sitenin haline bak ya sinir oldum ha olan resimler silinmiş, yayınlanmış yazıları ısıtıp ısıtıp önümüze koymalar falan? Tamam JoSu taklit ediyorsunuz da iyice saplantı haline getirmişsiniz. Baktınız onlar “düşman” tarafından siteleri saldırıya uğradı. Siz de bizim onlardan neyimiz eksik diyip bu saldırı süsünü verdiniz. NEDEN? çünkü birilerinin sizi dikkate alıp, saldırdığını düsünülmesini istediniz. Zekice olsa da bu plan elinizde patlayabilir. Riskli bir durum yani takipçilerinizi birlik yapmayı planlarken aksine sıkılıp gidenler olabilir. Kendinize yaparsınız artık.

  1. Evet, her şeyi bilerek tasarladık. Hatta kendi kendimize bilerek sitemizdeki insanların ve en nihayetinde bizlerin de ihtiyacı olan görselleri, Tanrıların sigillerini, Tanrıların tasvirlerini, didinmeden üşenmeden çevirdiğimiz Satanik infografikleri de tekrar bulunamayacak şekilde sildik. Evet evet, sırf ilgi çekmek için. Hatta ve hatta şahsıma ait toplamda 60 post ve yorumu da kendim sildim ve hatta öyle bir sildim ki %90’ına tekrar erişemiyorum. Bu da sırf ilgi çekmek için.
   Lütfen her şeyin bu kadar farkında olmayın, hani çok üst düzey bir farkındalık bu. Hani bunun düzeyini millet de öğrenmesi lazım.

  2. Esenlikler,

   Joy of Satan taklit edilmez, takip edilir. Önce bunu, sonra da herkesin içten pazarlıklı Yahudi kafalılar olmadığını kavramanızı öneririm.

   İyi akşamlar.

 9. Geçenki yorumumdsn dolayı özür dilerim affedin lutfen seytanı yesil görmem sacmaydi o sarisin bi irkin lideri ben ne dusundugumu bilmiyodum özür dilerim

  1. Bir problem yok, dert etmeyin. Hepimizin gözünden bazı şeyler kaçabilir. Ancak hangi yorumunuzdan bahsediyorsunuz?

  1. Kader dediğiniz şey aslında negatif karmanız oluyor, yani önceki hayatlarınızdan biriktirdiğiniz negatif olaylar, problemler, dertler bütünü.Ancak bahsettiğimiz “kader” sanıldığı gibi “kaçınılamaz” bir şey değil, bunu yıkmak için de çalışmalar var.

   İyi geceler.

   1. Önceki hayatımı hatırlamadığıma göre bu hayatımı da mı hatırlamayacağım?
    Ve kader derken gelecekte yaşayacağımız olaylar belli mi? (Örneğin başımızdan geçecek bir olay, ölüm tarihi vs)
    İyi geceler.

    1. Esenlikler,

     Meditasyon ve yogayla ruhunuzu ilerletirseniz bu hayatınızı hatırladığınız gibi geçmiş hayatınızı da hatırlayacaksınız, zamanla. O şekilde düşünün. İlerletmezseniz de tabii unutursunuz.

     Ve belli şeyler “belli” olsa da, her şey doğru bilgi ve yeterince güçle değiştirilebilir. Satanizm umutsuzluk ve teslimiyet dini değildir.

     İyi geceler.

     1. Siz geçmiş hayatınıza ulaşabildiniz mi? Belli şeyler belli derken hayatımızdaki önemli şeyler kader diyebiliriz o zaman galiba.
      Bu arada anladığım kadarıyla insanlar Tanrılara benziyor. Peki hayvanları kimlere benzetebiliriz?
      İyi geceler.

     2. Esenlikler,

      Hayvanların benzediği herhangi bir şey yok, insanların Tanrılara benzeme sebebiyse insanların Tanrılar tarafından yaratılmış olması. Evrimimiz Onlar tarafından yönlendirildiği, ilerletildiği için çok fazla ortak noktamız var.

      Herkesin geçmiş hayatı yoktur, olanların da sadece bir tek geçmiş hayatı olacak diye bir kural yok, o yüzden tekil kullanıp kendinizi sınırlandırmayın. Geçmiş hayatlarınıza ulaşmak isterseniz sitede doğrudan buna yönelik meditasyon da var, ruhani olarak biraz kendinizi açtıktan sonra deneyebilirsiniz.

      Ve o “kader” denilen şeyler de doğru bilgi ve güçle değişime tabi işte. “Kadersel” şeyler var ve bunlar astrolojiyle görülebilir, ama bir şeye yeterince ve doğru güç yönlendirildiği sürece bu “kadersel” şeyler bile değişebilir.

      İyi geceler.

 10. Merhaba asmodeus çok buyuk bi demon ama suleyman gibi bi yhudi yaşamadiysa ona astral alemdemi sesleniyor asmodeus tanrımız ve yasadiysa bile asmodeus ona bilerek izin vermistir bence benden cok sey isteme diyor ve her kralik gibi senindr kralligin bitcek diyor ayrica bazi ss lere gore asmodeus suleymani 3 yil surgune gonderiyor ve dunyaya hakim oluyor basitçe bu demon çok ilginç ve güzel bi tanrı ama asmodeus nasil bi tanridir merak ediyorum ?

  1. Esenlikler,

   Yahudilerin hikayeleri sadece budur – hikaye. Kendilerine kurmaca bir geçmiş yaratarak aslında hak etmedikleri bir meşruiyeti insanların gözünde kazanmak için yazdılar her şeyi. Dolayısıyla öyle bir iletişim olmadı, çünkü Sülo var olmadı. Ama var olmamış olsa da bu dediğiniz söz sitemizde var; çünkü Süleyman yalan olsa da Yahudiler var ve bu söz Yahudilerin krallığının yok olacağına dair.

   Onun dışında, elbette ki Lord Asmodeus, diğer Demon’lar gibi harika bir Tanrıdır. Çok merak ediyorsanız Kendisiyle bir ilişki kurmayı düşünebilirsiniz.

   İyi günler.

 11. Eşcinsel bireylere saygılıyız ama neden Hitler döneminde eşcinsellik suç sayılıyordu? Açıklarsanız sevinirim.
  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Eşcinsellere “saygılı” değiliz. Bu omuriliksiz ağzıdır. Bizden farklı, öteki olana “sevgi” veya “saygı” ağzı yapılır. Üçüncü Cinsiyet bireyleriyse bizdendir, bizdir.

   Ve, suç falan sayılmıyordu. Bu tamamen müttefik devletlerin uydurmacası ve propagandasıdır. Zaten Üçüncü Cinsiyet bireylerden nefret etmek için İbrahimi olmak gerekir, Üçüncü Reich’sa İbrahimilikten bin uzaktır.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Bunu onlara sorun, onların iddialarının kanıtını bize sormanız saçma olur. Ha hoş, Holocaust gibi bu konuda da herhangi bir elle tutulur kanıt yok. Anca o dedi, bu dedi, şu dedi. Ha bir de Naziler, yapmaları gerektiği gibi Yahudi “seksolog” itin dejenere enstitüsünü yakıp kül ettiler. O kadar. Yoksa orduda, Alman askerleri arasında bile kadın kıyafeti giyip diğer askerlerle takılan, fotoğraf çeken askerler falan var. Bu konuda bağlantı verdiğim videoda ortalarda elbette ki Nazilerin “yaptıkları” şeyler konusunda yalan sıkmışlar, ama bu beklenmesi gereken bir şey zaten. Onun dışında, videonun sonlarına doğru adamın “Umarım bu gösterdiklerim işlenmiş olan suçlar konusunda bir görecelilik yaratmaz” diyerek zaten Yahudi tahakkümüne ne kadar boyun eğdiğini gösteriyor, o yüzden sözlerini ciddiye almaya gerek yok. Fotoğraflar yeterli.

     Kısaca kimin hakkında ne söylüyor bu köpekler. Bize ırkçı diyenler de, Almanya’da zenci atletlerin tezahüratlarla ağırlandığı zamanlarda Amerika’da hala adam yerine koyulmadıklarını unutuyor. Aynı kafa. Kendileri yapar, bize atar. GBLT bireyleri baskılayan itleri arıyorsanız gulag’lara, komünist “lider”lere bakın.

     İyi günler.

     1. Nazi almanyası Otto Weininger yahudisinin felsefesini ve fikirlerini kullanmıştır bakın. Bu adam herkesin içinde biseksüellik olabileceğini yazmıştır. Ve musevilerden Yahudilerden nefret bir yahudidir. Hitler kendisi hakkında da tek haklı yahudi oydu ama intihar etti demiştir. Weimar da eşcinsel çoktur nazi zamanında, olaylar sandığın kadar karışık değil ahbap.
      Peacock bey sizde herkesin tutarlı olarak algıyableceği türden şeyler sunarsanız iyi olur. Evet bunlar uydurma ama bilginizi Jos forumuyla sınırlamayın. Farkettim. İyi günler

     2. Esenlikler,

      Weininger kadınlardan nefret eden ve aşağı gören, onların “onurdan yoksun” olduğunu belirten, herkesin ama herkesin biseksüel olduğunu iddia eden bir psikopattır. Nazi ideolojisinin herhangi bir Yahudiden alacağı yoktur. O dediğiniz söz de tamamen bir rivayettir, aslı olduğu son derece şaibelidir. Ortada böyle fikirleri olan bir akıl hastasından (yani ortalama, normal bir Yahudiden) bahsediyorsak soylu ve yüce Nasyonal Sosyalizm ideolojisi ile bu tarz bir kenar mahalle sıçanı karşılaştırılamaz bile.

      Kısaca sunduğumuz şeylerde tutarsız veya eksik bir şey yok. Joy of Satan forumları ve siteleri, şu anda internette filtre edilmemiş, yozlaştırılmamış Gerçeğin bulunabileceği tek yer. Bizim de saf, Ebedi/Mutlak Gerçek dışında hiçbir şeye ilgimiz yok. Olayımız %70, %80, %90, hatta %99 Gerçek bile değil, sadece %100 Gerçek. Eğer bundan şaşmamayı “sınırlanmak” olarak görüyorsanız o da sizin hayat tarzınız, etrafta Koşer Satanist takılan şaklaban çok. Gerçekten uzaklaşmak isterseniz eminim bunlardan herhangi biri size kucak açacaktır.

      İyi günler.

 12. Selam adolf hitler 2. Ramses yani mısır firavunun reenkarnesi mi ve demon olmak için ne yapmak gerekir kokenimde baba tarafindan biraz misirlilik var tipten ama anne tarafi turk kokenli beyaz onceki reenkarnemi ogrenebilirmiyim bi demonla gorussem ruyamda gosterir mi

  1. 1-)Evet, Adolf Hitler 2.Ramses’in reenkarnesidir.
   2-)Tanrı olmak için ruhani ve fiziksel mükemmelliğe erişmek gerekir, bunu da sitemizdeki meditasyon, yoga ve büyülerle zaten yapıyoruz.
   3-)Yani fizyolojinizden ve kökeninizden neden bahsettiniz bilmiyorum ancak herhangi bir ırk bir başka ırktan ruhani anlamda daha üstün değil. İnsanların Yahudilerden üstün olması haricinde.
   4-)Kişisel konularda bir Demon’a bel bağlamanız için neden göremiyorum, sonuçta kendiniz regresyon çalışması yaparak da bu konuda bilgiye erişebilirsiniz. Tabii yine de bir Demon’dan bunu yapmasını istemeniz yanlış bir davranış olur muydu? Hayır. Fakat sizler için belirleyici unsur bu olmasın demeye çalışıyorum. En nihayetinde sizin de kendi ruhunuz var.

 13. Cadılık veyahutta büyücülük, spiritüel satanist olan bir birey cadılık öğretisine geçebilir mi? Yani satanistken cadı yada büyücü olabilir mi?

  1. Cadılık ve büyücülük bir öğreti veya ayrı bir “ökült kolu” değildir. Spiritüel Satanistler olarak bizler de cadı sayılıyoruz zaten.

 14. Satans Peacock size sordum para ile büyü alıyım mı ahlaksızlık değil mi dedim siz normal karşıladınız hatta bana kızdınız. Adolf Hitler ile iletişime geçen birine ödeme yaptım. Karşılığında bir sorunumu ona iletecekti. Aradan zaman geçti dayanamadım mesaj attım ne oldu diye bana gülücük mesajı attı. Dedim herhalde dolandırıldım. Yalan mı dediğimde engeli bastı. Bu kişinin profilini çok gezdim kendiisi SS ve bununla.ilgili faydalı yazılar yazıyor düzenli olarak. Onu büyü yaparak öldürmek istyorum çok kötüyüm üzgünüm.

  1. Sanırım yorumunuza Satan’s Peacock değil, ben cevap vermiştim. Ancak her halükarda cevaplayayım.

   Sırf birisi kendisini “Satanist” diye tanıtıp adınıza büyü yapacağını iddia etti diye para verdiyseniz cidden büyük geçmiş olsun. “Nasıl böyle bir yalana kanarsınız?” tarzı laflara girmeyeceğim, sizin için deneysel hayat dersi olmuş zaten. Birisi sizin için büyü yapacağını iddia ettiğinde ve para talep ettiğinde bunu Tanrılara iyice danışmış olsaydınız bari en azından.

   SS olup olmadığını bilmediğiniz birisine karşı lanetleme yapacaksanız önce bunu Tanrılara çokça kez danışın, – ki böyle onursuzca bir davranışta bulunacak herhangi bir Spiritüel Satanist olmaz, sadece öyle olduğunu iddia ediyordur ancak yine de en iyisini Tanrılar bilir – ve ondan sonra karar alın. Aldığınız cevaptan da %100 emin olana kadar farklı gün, farklı saatlerde sorabilirsiniz.

   1. Cimere ve Bimere şikayet edin. Dolandırılma, dini duyguların istismar edilmesi, güveni kötüye kullanma suçu. Mahmeye çıktığınızda kendisini Satanist olarak tanıtırsa Şeytan diyebiliyo mu diye hakime sormasını da rica edebilirsin, şayet bunu bizim adımızı lekelemek adına bi yahudi dediyse çok yüksek ihtimalle Şeytan diyemiycektir. Sen dava et mesajlar yeterli kanıt. Ve bu dava sürecine başlamadan meditasyona başlamış ol ve devam et. Büyü yaparak düşüncelerini değiştirmesinler. Savcıya da oturduğun evin adresinin davanın ortak dosyalarında bulunmamasını sadece devletin bilmesini rica et. Sebep olarakta bu kişinin evime saldırı düzenlemsinden şüpheleniyorum de. BİMERE CİMERE ŞİKAYET ET BU SENİN DEMOKRATİK HAKKIN.

 15. Sadece ırklar arası ilişkilerin zararlarını öğrenmek yetmedi açıkcası :’)) sadece 3 ana kök soy mu var?Bildiğime göre 7 root-race var her biri kendi içinde 7 sub-race olarak ayrılıyor.Aryanlar 5. ana kök soyun 5. alt soyu olarak kabul ediliyor.Bilgilerimin doğruluğunu tartışmaya açığım yanlış biliyorsam doğrusunu öğretin lütfen.Belki de bu konu hakkında bir yazı da yapılabilir( tabii hali hazır da bir yazınız yoksa).Birde Anunnakiler/Arı ırkı/Aryan/Essassani vb. konularıda barındırabilir.Açıkçası bu tarz konulara merakım var ve “doğru” öğrenmek bence biliyorum demekten(ama yanlış bilmekten) daha önemli.

  1. Esenlikler,

   Yedi Kök soy düşüncesini ortaya atan insanlar ya direkt düşmana çalışan ya da düşmanın dezenformasyonuna uymuş kimselerdir. İnsanların geçmişini ve doğumunu soyutlaştırmaya yönelik bir dezenformasyondur bu. İnsanların normal evrim süreçleri içerisinde Nordik Tanrılar ile karşılaşmaları ve Tanrıların bizleri gen manipülasyonu yoluyla evrimimizi hızlandırmalarının soyutlaştırılmış, sulandırılmış ve yapaylaştırılmış bir anlatımı bu. Bu konuda yazmış olan kişilerden Helena Petrovna Blavatsky ve Rudolf Steiner’ın düşman adına casusuluk yapan ve Antik Pagan öğretilerini çalıp bozmaya çalışan kişiler olması olayın iç yüzünü özetliyor aslında.

   İyi günler.

 16. ben ortaokuldayken baya baya harry houdini’yi takip ederdim. hahamın oğlu olduğunu sonradan öğrendim. kendisi öldükten sonra karısıyla arasındaki özel alfabeyle kendisiyle iletişime geçmeye çalışan karısına “believe” yazdırması falan hep ilgimi çekmişti. yahudi olduğu için koleksiyon yaptığım dergileri, resimleri atmalı mıyım?

  1. Neden tutasınız? Bu koleksiyonlar bağlılık içeriyorsa (belli ki içeriyor) sizlerin de herhangi bir Yahudi’ye enerjetik açıdan bağlanmasını sağlar, ve bu oldukça tehlikelidir. Yani hayır, Satanizm’de böyle bir kural yok ancak kendi iyiliğiniz için bunu yapmanız daha iyi olur.

 17. Buradaki ırktan kastımız, beyaz-siyah-Asyalı (sarı) gibi temel ırklar, değil mi? Daha da dallanıp budaklanmış ırklardan söz ediyorsak, ciddi bir teferruat söz konusu oluyor.

 18. Sevgili değiliz ama flört ettiğim bir Yahudi var. Yahudi olduğunu sonradan öğrendim, yani sohbetimiz ve samimiyetimiz ilerledikçe. Sorun şu: Bu kadın yahudiliği inkar ediyor. Hatta kendisinin Tanrı inancı yok. Şimdi ben bu kızla sevgili olsam Türk sonuçta kötü bir şey mi yapmış olurum? Veya onu JOS’a çekmeyi deneyebilirim ama bunu yapmam da mı kötü bir şeydir? Eğer bu olay kötü diyorsanız ben üzülsem de bu kadınla ilişkimi bitireceğim.

  1. Esenlikler,

   Bir siyahi siyahiliğini ne kadar reddedebilirse, bir yahudi de yahudiliğini o kadar “reddedebilir”. Kısaca öyle bir şey yok. Bir yahudiye Türk demek Türklüğe hakarettir. En fazla “Türkiye’li” olabilirler, bu da hiçbir şey ifade etmiyor.

   Ve Yahudiler ASLA Satanist olamaz, sözüm ona isteseler bile. Ki istemezler. Ama tabii istiyor gibi yapabilirler. Kısaca akıllıca tercih yapın.

   İyi geceler.

   1. Esenlikler, bu bahsettiğiniz kişi biyolojik olarak bir Yahudi olsa bile ruhani olarak bir Yahudi olmayabilir. Tabii bu çok nadir rastlanan bir durum fakat tarihte biyolojik olarak Yahudi olup ruhu centil olan ismi duyulmuş insanlar vardır. Yine de tedbiri elinizden bırakmayınız.

    1. Esenlikler,

     Bu dediğiniz olay o kadar nadir ki TARİH boyunca tek bilinen istisna LaVey olmuştur. LaVey bile çok büyük bir istisnadır. Doğal veya şansla oluşmuş bir istisna değildir kendisi.

     O yüzden bu ihtimalin varlığı ile hareket etmek çok büyük sorunlar doğuracaktır. Hiçbir zaman tedbiri elden bırakmayın. Yahudi yahudidir.

     İyi akşamlar.

  2. Madem yahudi değil yahudilerin çoğu Şeytan demeye korkar. Ona 10 defa düzgün telaffuz ederek Şeytan diyebilir misin diyin. Muhtemelen diyemiycektir. Diyemedikten sonra muhabbeti tamamen kesin. Ama yahudi olup sadece ruhaniyet ile çok az uğraşanlar diyebilirler de, üst seviyede olanlar kesinlikle yemezler diye biliyorum çünkü Şeytan ın adını söyleyip invoke etmek yok edilmelerine sebep olabilir. Siz korkup korkmadığına, ne kadar rahatsız olduğuna ve söyleyip söylemediğine bakın.

   1. Esenlikler,

    Bir Yahudi 10 kere Şeytan dedi diye hemen infilak etmez. Tabii dediğiniz prensipte doğru, Şeytan’ın adını ağızlarına aldıklarında elbette Onun yüce, kutsal enerjisinden etkilenirler ve zarar görürler. Ama atıyorum bir kez RTR yapan bir Yahudi de kalp krizi geçirmez. Dolayısıyla bu çok iyi bir test değil. Bir de şu açıdan çok tehlikeli; neden durup dururken bir insan başka birine Şeytan dedirtsin? Dışarıdan çok tuhaf durur, değil mi? Kişi ifşa edilebilir, gerçekten çok riskli bir hareket olur. Kısaca Yahudi olduğundan şüphelendiğiniz biri varsa uzakta tutun, çok elleşmeyin bence. Kendini iyice belli ederse de tamamen hayatınızdan kesip atabilirsiniz. Ya da baştan bunu yapmak da gayet geçerli. Ki ruhani olarak ilerledikçe bu akıllıca hareketlere gerek kalmadan direkt hissedebileceksiniz.

    İyi günler.

    1. Esenlikler

     Irklar ve spritüel satanizm konularında daha çok yeniyim ama gelişmeyi umuyorum. Acaba Yahudiler ayrı bir ırk mı? Eğer öyleyseler özellikleri nedir?

     1. Esenlikler,

      Tabii ırklar; sitemizde her ne yerde Yahudi denirse densin sadece ve altını çizerek ırk olan Yahudilerden bahsediyoruz. Yoksa Musevilik inancı ne kadar tiksinç ve aşağılık olsa da ana konu değil. Yahudi ırkının karakteristik ve fiziksel özellikleri için bu belgeyi öneriyorum.

      İyi geceler.

 19. Merhaba, saçma bir soru olabilir şimdiden kusura bakmayın ama aklıma bir soru takıldı “ejderhalar,pegasus,deniz kızları..vb” bunlar gerçekten var mıydı?

  Mitolojilerde bunlar geçiyorda aklıma takıldı?

 20. Neden yahudilere karşı muazzam bir düşmanlık veya kin besliyorsunuz anlamış değilim? ben bir yahudi değilim fakat bir yahudi size göre suçlu ise bile o yahudinin yeni doğan bebeğinin ne suçu varki? bir yahudi yahudi olmaktan vazgeçmiş ise ateist deist veya farklı bir şeye inanmış veya hiçbirşeye inanmamış ise bu insan sırf yahudiden doğma kökenli olduğu için neden sizin tarafınızdan dışlanıyor? bu şekilde davranak diğer dinlerden hiçbir farkınız kalmıyor, tıpkı diğer dinler gibi gelişmeye bir ve tek olmaya ve birbirimizin kardeş olmaya değilde hep ayrıştırma dışlama ve insanları birbirine düşürmekten başka birşey değil bu yaptığınız.

  İnsan birdir, kardeştir, tek bir ırktır ve tek bir millettir, ten rengi göz rengi vücut biçimi ve şekli hiçbir şekilde diğer bir insandan üstün kılınmamalıdır, hepimiz biriz şunu anlayın artık, biz bir ve tek olmadıkça iyilik ve güzelliği anlamadıkça düşüncelerimiz bir olmadıkça, kardeşliği ve birliği kavrayamadıkça bizim üzerimizden bizleri kullanarak köleleştirilmeye ve daha bir çok kötülüğe mağruz bırakılmaya ruhumuzun sömürülmesine maalesef devam edeceğiz.

  Buradan bütün kardeşlerime sesleniyorum, bu yorumu okuyorsanız iyi bir insan olun ırkçılık ve ayrımcılık yapmayın kendinizi kimseden üstün veya düşük görmeyin, bölmeye ayırmaya veya köleleştirmeye çalışan insanlardan ve yapılardan uzak durun, iyiliği ve kötülüğü doğru olanı ve yanlış olanı zaten beyin süzgeçinizden geçirerek anlayabilir ve kavrayabilirsiniz, hiçbir dine ve bunların taraflı öğretilerine ihtiyacınız yok, bu dünyaya gelişmek için geldiniz bu pis karmaşa içerisinde kaybolmaya değil, kendiniz olun doğru yolu kendiniz arayın, doğayı insanları hayvanları sevin, spirituel olarak kendinizi geliştirin bol bol yoga ve meditasyon yapın nefes egzersizleri yapın ama unutmayın bunlar hiçbir inanışa bağlı olmasın kendiniz ve ruhunuz için yapın bunu.

  En üstteki yazıma cevabınızı bekliyorum, sizinde bir gün bütün insanlığın nasıl yöneltilip ayrıştırıldığını ve köreltildiğini göreceğinizi umuyorum..

  1. Yahudilere duyduğumuz nefretin asıl temeli onların bize bin yıllardır yaptığı işkenceler ve alenen kültürel miraslarımızı çalış tecavüz etmelerinden kaynaklı. Siz “ama hepimiz birlikte yaşayalım ehee” derken Yahudi sisteminin kontrolü sayesinde Avusturya’ya ve bilimum Avrupa ülkelerine giden mülteciler dolayısıyla 15 yaşındaki kız öğrenciler tecavüze uğruyor, küçücük çocuklar travmatik şekilde sünnet edilerek hayatları boyunca taşıyacakları psikolojik ve fizyolojik problemlere sahip oluyorlar ve siz “goyim”lik icraatınızı gayet iyi şekilde kendi öz Centil kardeşlerinize dayatmaya çalışırken Yahudiler sizin hakkınızda pek aynılarını düşünmüyorlar. Tabii bunları bilmenize rağmen kokuşmuş Hümanist inançlarınızı insanlara dayatmaya çalışıyorsanız başka!

   Öncelikle sevgili goyim, bilmenizi isterim ki Yahudilik bir inanç değil, aynı zamanda ırktır da. Bunu İsrail’de bir Yahudi’nin Yahudi olmayan biriyle evlenmesine izin verilmemesinden de anlayabilirsiniz. Biz değil, siz insanları birbirine düşürüyorsunuz. “Suç işlemeyen Yahudileri neden sevmiyorsunuz” demenizden de Yahudiliğin aynı zamanda genetik ve dolayısıyla ruhani etkileri olduğunu da bilmediğinizi varsayıyorum. Olur öyle, bir dahaki yorumu azıcık okuyup yaparsınız artık.

   Fütursuzca ve okumadan iddia ettiğinizin aksine biz insanları ayrıştırmıyoruz, tam tersine tüm Centil halkların birlik olup artık ırklarına ve kültürlerine edilen tecavüz ve katliamlara dur demeye çağırıyoruz. Siz ise kendi ırkınız ve mirasınızın aksine Yahudi oltasına düşerek kendinizi yem ediyorsunuz, etiniz tazedir umarım.

   “hEr iNsAn tEk ırKTıR” tarzı doğa kurallarına tamamen aykırı ve aptalca olan bir inanç yapısı da anca sizin gibi Hristiyan pisliklerini damardan enjekte etmiş kişilerden çıkardı. “Irk yoktur” ve “her insan birdir” tabirlerini bir de insanları manipüle etme isteğiyle “ten rengi göz rengi insanları üstün kılmaz” şeklinde çarpıtmalarla birleştirerek ortaya çokkültürlülük tezeği çıkarmışsınız, bunu yiyecek birisini bulursanız halinize sevinin. Ama bakın bakalım sizin sandığınız gibi çokkültürlülük “menekşeler ve güller” içeren yeşil bir bahçe mi, yoksa ırkınıza ve yıllardır atalarınızın kendi soydaşları için yarattığı mirasa fütursuzca tecavüz edilmesinden mi ibaret? Zihniniz azıcık hür olsun ve bir oltaya balıklama atlamadan önce iki defa düşünün. Bir de çok güzel demişsiniz, Nasyonal Sosyalizm gerçeğini anlamadıkça ruhunuzun sömürülmesine maalesef devam edeceksiniz.

   Buradan bütün “””kardeşlerinize””” sorgulanmamış İbrahimi inançlarınızı empoze etmeye çalışmak yerine sitemizi ve Joy of Satan’ın kaynaklarını okuyarak “ırk üstünlüğü” diye çarpıtmaya çalıştığınız saçmalığın aslında iki lobunuzun arasından uydurduğunuz bir şey olduğunu görün. Ya da isterseniz görmeyin, zaten en geç 50 yıl içerisinde zaten dünyadan bu ibrahimi pisliklerinizle def olacaksınız.

   “yanlış olanı zaten beyin süzgeçinizden geçirerek anlayabilir”

   Bu sözünüzün sizin beyniniz için ne derece geçerli olduğunu bilemedim ve emin olamadım açıkçası, burada ırkdaşlarınızı Yahudi prangalarına sokmaya çalıştığınıza göre çok da işlevli olmasa gerek diye düşünüyorum.

   “doğayı insanları hayvanları sevin, spirituel olarak kendinizi geliştirin bol bol yoga ve meditasyon yapın nefes egzersizleri yapın”

   Sevgili Nikola Tesla’ya bu faydalı tavsiyelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Şimdi insanları kendinizin yapmadığı şeylerle manipüle etmeye çalıştıktan sonra yerinize geçip Yahudi kabalasını pratik etmeye devam edebilirsiniz.

 21. Zamanda yolculuk mümkünse neden gelecekten kimse gelmiyor? Satanik gelecek teknoloji çağı değil mi yoksa? Tutarsızlık var..

 22. Bir satanist obur satanisti aldatırsa ne olur ? Ne gibi sonuçlar doğurur acaba? Yardımcı olabilirmisiniz

  1. Esenlikler,

   Tanrıların ilişkiye yargıçlık yapacağını falan düşünmeyin, istisnai durumlar hariç olayları insanların kendi aralarında çözmesi en iyisidir.

   İyi akşamlar.

 23. Merhaba örnek veriyorum Türk-Kürt çocuğu melez ırka girer mi yoksa melez ırktan kastınız beyaz siyah ve asyalı ırkların ilişkisi sonucu olan çocuklar mıdır? teşekkürler

  1. Türk ve Kürdüne göre çok değişir. Kaba taslak ikisini de beyaz olarak alacaksak evet, doğan çocuk melez olmaz. Sözünü ettiğimiz melezlik üç temel ırk skalasında birbirinden farklı ırktan insanlardan doğan çocuklarda oluyor. Türküne ve Kürdüne göre değişir dememin nedeni de günümüz koşullarında ırkların kendi özünden ve aryan fenotipinden çok uzak olması, ve bu nedenle kesin yorum yapamıyor olmam. Sonuçta siyahi görünümlü Türkler bile var.

    1. O halde evet, doğan çocuk melez olmaz. Farklı sub-race’ler arasında cinsel ilişkide ve doğan çocukta bahsettiğim sağlık problemleri veya enerjetik etkiler gerçekleşmiyor.

 24. Fakat çok fazlasıyla ünlü ve başarılı melez olan insanlar var en basitinden Keanu Reeves stephen curry Adriana Lima hatta Johnny Depp bile melez bu gibi insanlara istisnalara kaideyi bozmaz diyebilirsiniz ama bu lsite epey uzun bu gibi melezlere nasıl açıklama yapıyorsunuz?

  1. İstisnalar kaideyi bozmaz diyebiliriz, çünkü istisnalar gerçekten de kaideyi bozmuyor. Sonuçta bilimsel kanıtlara karşın elle sayılabilir birkaç örnek sunuyorsunuz sadece.

   Tabii bu durumun birçok nedeni olabilir. Melez olmasına karşın doğum çizelgesinde yaptığı işi destekleyen ve/veya güçlendiren yerleşimler varsa bu istisnai olarak bir etkendir. En basitinden Stephen Curry isimli basketbol oyuncusunun yükseleni ve ikinci evi Aslan’da, ve her ikisi de spor ve atletizm konularında istek ve yetenek veriyor. Aynı zamanda çizelgesindeki en dominant yerleşimler Mars, Güneş ve bununla birlikte 10. evinde spor kariyerini destekleyen Koç ve Jüpiter ile birlikte 9. evinde spora karşı ilgi ve sevgi veren Güneş bulunuyor. Bu tür örnekler istisnadır ve melezliğin bir sıkıntı olmadığını değil, bu kişilerin melez olmasına rağmen çizelgelerindeki güçlü vurgu nedeniyle melez genlere sahip olmanın belli kusurlarının üstesine çıktıklarını gösterir.

 25. esenlikler

  ben esmer bir insanım sevgilim ise beyaz tenli eğer onla ilerde bir çocuğumuz olursa bu ırk karıştırması olur mu?

  not:ikimiz de türküz

  1. Esenlikler,

   Esmer tenli olmanız Beyaz Irktan olmadığınız anlamına gelmez. Şayet Siyah Irka ait bir takım fiziksel özelliklere sahip değilseniz, bu bir Beyaz olduğunuz anlamına gelir. Dolayısıyla çocuğunuz melez olmayacaktır.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Beyaz Irka ait fiziksel özelliklere ve Siyah Irka ait fiziksel özelliklere bakıp bir analiz yapabilirsiniz.

     İyi geceler.

   1. siyah ırka ait fiziksel hiçbir özelliğim yok zaten koyu bir esmer değilim beyaza yakınım teşekkür ederim cevabınız için

 26. arkadaşlar bu yazılanlar kesinlikle doğru bunu görmek için araştırmalara gerek yok ben bizzat size yaşadığım bir olayı anlatacağım.

  ben üniversitedeyken melez bir arkadaşım vardı ve çocuk sürekli hasta olurdu hasta olmadan geçirmediği ay yoktu nerdeyse ve sınavlar da başarısız olmasa bile bunu çok çalışmasına sürekli ders almasına borçluydu ben mesela çok çalışmasam bile sınavlardan geçerken arkadaş 1 sınava çalışmasa kalıyordu yani çocuğunuzu seviyorsanız ona iyi bir gelecek vermek istiyorsanız kesinlikle melez yapmayın.

 27. Esenlikler,

  Aylar önceki bir yorumu gördüm. Satan’s Peacock eşcinsellere saygılı değiliz demişti. Bu ne anlama geliyor yani, eşcinsellik doğuştan geliyor ve normal bir şey anlamadım. Ne demek istiyorsunuz, doğuştan gelmediğini mi iddia ediyorsunuz?

  1. Esenlikler,

   Bahsettiğiniz yorumun içinden cümle cımbızlamak yerine paragrafa bakalım isterseniz.

   “Eşcinsellere “saygılı” değiliz. Bu omuriliksiz ağzıdır. Bizden farklı, öteki olana “sevgi” veya “saygı” ağzı yapılır. Üçüncü Cinsiyet bireyleriyse bizdendir, bizdir.”

   Eşcinseller/Üçüncü cinsiyetli bireylerin bizim toplumumuzun bir parçası olduğu için onlara “saygılı” olma lafını yanlış bulduğunu söylüyordu. Kendileri de ailemizin bir parçası. Ailenizden birine sevgi/saygı “göstermezsiniz” çünkü göstermenize gerek kalmayacak miktarda bir bağ vardır.

   Bu cümleyi yanlış anlamış olabilirsiniz ama, evet, dediğiniz gibi eşcinselik doğal bir olay. Ne utanılması ne de dışlanması gereken bir durum. Doğal bir duruma “Doğal değil! Eşcinselleri yakın!” diyecek değiliz. Bu Xianların işi.

   Yanlış anlaşılma durumlarını en aza indirmek için okuduğumuz yerleri dikkatlice inceleyelim. Bir kelimeye fazla odaklanmak bazen mesajı anlamayı zorlaştırabiliyor.

   İyi günler.

   1. Esenlikler tekrardan,

    Yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim ve gerçekten düşüncenizin o yönde olmadığını anlayınca mutlu oldum.

 28. Merhabalar , nasılsınız ? Umarım iyisinizdir.Yazılarınızı büyük bir memnuniyet ile okuyorum.Fakat bu yazıda aklıma bir şey takıldı.Çocukken saçım altın sarısıydı şu an kahverengimsi bişey ve ten rengim beyaz , ileride Amerika’ya gitme durumum var.Amerikada beyaz birisi ile çocuk yapmam ne kadar doğru olur ?

  1. Esenlikler,

   İkiniz de beyazsanız, ırksal olarak bir sorun olmaz.

   Kültürel olarak çocuğun yetiştirilmesi vb. sorunlara zaten zamanında siz kafa yorarsınız. Onları düşünerek karar vermek size kalmış.

   İyi günler

 29. Esenlikler,

  Türkiye’de yaşayan Türklerin melez bir ırk olduğu doğru mudur? Anadolu’daki Avrupalılarla karıştığımızı, bundan dolayı sarı ırk iken beyaz ırka dönüştüğümüzü okudum. Ne yazık ki bu konuda bilgim pek yok, her sitede farklı şeyler yazıyor. Ben de buradan bilgi almanın doğru olacağını düşündüm. Detaylı açıklayabilirseniz mutlu olurum.

  İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Konu hakkındaki “bilimsel” bilgilerimize göre Türkler her zaman melez bir toplum olmuştur. Son araştırmalar gösteriyor ki Avrupa Hunlarının %90’ı Beyaz’ken, %10’luk yönetici kesim Asyalıdır. Yine “bilimsel” verilere göre Asya Hunları %50-60 oranında Beyaz kanı taşırken %40-50 civarında da Asyalı kanı taşımaktadır. Sakaların da İskitler gibi Beyaz bir halktan Asyalılara evrildiğini düşünürsek bence karışık bir kültürel millet tanımı doğru kaçar. Ancak bunlar, bugünün Yahudilerce domine edilmiş genetik bilimiyle ortaya atabileceğimiz söylemler. Genetik şirketlerinin hepsi Yahudilere aitken bence bu söylemlerin doğruluğunu asla bilemeyeceğiz. Ancak ben kendi adıma İsrail’de yapılan araştırmaları daha doğru buluyorum. Kendi üniversitelerinde Neandertaller, Avrupalılara benziyor diye araştırmalar yaparken bize de Sapiens’i dayıyorlar.
   Yine aynı şekilde insan bağışıklık sisteminin, Covid-19 aşısından 13 kat etkili olduğunu söyleyen araştırmaları da var. Bize söyledikleri de yine belli.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir