Kilo vermek için meditasyon

Kaynak: Kilo vermek için meditasyon , Joy of Satan

 

Bu meditasyon sırasında “gök mavisi” rengini kullanmanız gerekmektedir.

Öncelikle rahatlayın ve transa geçin. Ne kadar derin, o kadar iyi. Tüm auranıza gök mavisi soluyun ve;

“Pozitif ve sağlıklı bir şekilde, metobolizmamı hızlandıran ve fazlalık vücut yağımı kaybetmemi sağlayan mavi enerjiler soluyorum.”

‘u 5 ila 10 kez afirme edin ve auranıza mavi enerji solumaya devam edin.

Bu meditasyona etkisini gösterene kadar günlük olarak devam edilmelidir ve ihtiyaç duyulursa tekrar edilebilir. Tekrar edilmesi dahilinde zamanla kalıcı bir hal alacaktır.

“Kilo vermek için meditasyon” hakkında 57 yorum var

 1. Bunun “kilo almak için meditasyon”unu yapar mısınız? Ben aşırı zayıfım da. Sağ olun.

  1. Yine aynı bu meditasyonu farklı enerjiler invoke ederek kullanabilirsiniz. Satan’s Peacock’ın alakalı yorumuna buradan göz atın.

 2. Kilo almak için gene aynısı yapılabilir mi? Sadece olumlamayı değiştirsek. 🙃

  1. Esenlikler,

   Rengi de mavi/kraliyet mavisi/mor yaparsanız evet. Çünkü Jüpiter genişlemeyi yönetir ve kilo aldırabilir, siz de dolayısıyla bunu kullanmalısınız. Ama dikkatli olun ve olumlamanızda meydana gelecek her türlü değişimin sağlıklı ve pozitif bir şekilde olduğunu olumladığınıza emin olun.

   İyi günler.

 3. merhaba ben yaklaşık 1 yıldır satanizmi araştırıyorum sizin yayınladığınz 40 günlük meditayson programını bu gün uygulamaya başladım boşluk meditaysonunda gayet başarılıyım ancak aura temizleme ve koruyucu aura meditasyonlarında bir türlü o güneşin çakralarıma değmesini hayal edemedim ve diğer arkadaşlarında söylediği o aura hissi felan hiç birşey hissedemedim ancak daha yapalı bir gün olmuş hemende sonuç beklememek lazım neyse benim asıl sorum bir çok satanist grup bülent kısayı çağımızın kahini olarak görüyor fakat sizin sitenizde bu konuda herhangi bir yazı bulamadım siz bu durumun aksini mi düşünüyorsunuz merak ettim

  1. Esenlikler,

   Umarım attığınız bu ilk adım nihai amacımız olan Magnum Opus’a ulaşmak ile neticelenir. Merak etmeyin sebat edip programa devam ederseniz daha rahat hissetmeye başlayacaksınız.

   Evet, biz bu durumun tam tersini düşünmekle kalmıyor katı bir şekilde aksini savunuyoruz. Bülent Kısa kendi kişisel fantezilerini hayal gücü neticesinde şekillendirdiği sahte gerçeklik çatısı altında icra etme amacı güden deli ve şarlatan bir havasçıdan fazlası değil.

   İyi geceler.

    1. Esenlikler,

     Bir daha da geri gelmez zaten, düşmana yem olmuş bir solucan. Keşke daha büyük balıkların da sazan gibi yuttuğu bir yem olmasaydı ama. Tabii büyük küçük, nitelikli niteliksiz fark etmez, düşmana bağlı herkes ve her şey yem olarak kullanılıyor ve Centiller tuzağa düşürülmeye çalışılıyor. Dolayısıyla olay yine sadece düşman kolektifi.

     İyi geceler.

 4. açıkçası ben majiyi ve simyayı çok ilgi çekici buluyorum ve bülent kısanın da kahin olduğunu düşündüğüm için onun kblan tragna eğitimini satın almayı düşüyordum ancak onun hakkında yapmış olduğunuz yorum benim düşüncemi değiştirdi zira sizin sitenizdeki ve sizin fikirlerinizi önemsiyor ve doğru kabul ediyorum maji konularına biraz yoğunlaşırsanız en azından okuyucularınızı bir üst seviyede geliştirecek kadar son derece faydalı olacağına inanıyorum. ayrıca çağırdığımız demonlardan bize belli maji ritüelleri veya simya öğretmelerini rica edersek bize yardımcı olabilirler mi cevaplarsanız sevinirim .

  1. Esenlikler,

   Maji konusunda sitemizdeki bilgileri kullanarak kişi hem işin işleyişini öğrenebilir, hem de kendi majikal çalışmalarını yapabilir. Simyaya gelince, ruhani dönüşümden başka bir şey değildir. Zaten meditasyon ve yogayla elde edilen ilerlemeyle yapılır. Yani gerçekten metallerle çalışma gibi düşünmeyin. Üst düzey ruhani simya konularında zaten aleni bilgiler yerine Tanrıların kişiye bizzat rehberlik ettiği bir nokta gelir. O yüzden insan elinden çıkma kaynaklarla doğrudan Tanrılığa kadar ulaşılamaz, ama gerçekten ileri bir seviyeye ve Tanrıların da kişiyi bu konuda bizzat bilgilendireceği noktaya ulaşılabilir.

   Ki ruhani ilerlemeye dayanan bilgiler ne gizlidir, ne de kapalı kapılar ardındadır. Sitemizde ve Joy of Satan’da bulunan bilgilerden bahsediyorum. Bunun için para vermenize falan hiç gerek yok. Hele de gerçekte en ufak bir bilgiye, güce ve anlayışa sahip olmayan İslamcı bir soytarının zırvalarından bahsediyorsak. Dediklerinin herhangi bir gücü olsa bir oturuşta yüzlerce mantra tekrarı olmazdı en basitinden. Bu zayıflık belirtisidir.

   İyi günler.

 5. Eski yorumlar cevaplanacak Mı benim de araya bir yorumum kaynadı da merak ettim oyuzden

 6. Tam zamanı hatırlamasamda ( galiba 2-3 sene önce ) JoS’un pek aktif olmayan gay hp’lerinden biri, forumlarda şeytanın kendisine bilgisayar almasında yardımcı olacağını, böylece eskisi gibi tekrar aktif olabileceğini söylüyordu. Cidden garibime gitti. Tanrıları goetik büyülerden kurtarabilecek kadar etkili güçlü kişilerin böyle bir duruma düşmesi bana inandırıcı gelmiyor. Salem burke zaten kendini ifşa etmişti, nasıl biri olduğunu biliyoruz. Diyeceğim şu ki ; meditasyonla zayıflamak, kilo almak, güçlenmek vs mümkünse bu hplerin yada forumlarda yıllarıni geçirmiş satanistlerin her türlü sporu domine etmeleri gerekmez miydi ? Yani sen tanrıları yahudi büyülerinden kurtaracaksın, galaksinin en önemli adamlarında biri olacaksın, ama hayatın bu seviyede olacak. İnsanın inanası gelmiyor.

  1. Eğer şu anda aklıma gelen vaazdan bahsediyorsanız sözünü ettiğiniz kişi Yüksek Rahip Jake Carlson ve kendisi eğer aynı vaazdan bahsediyorsak yalnızca “However, thanks to Satan, I will be getting a new computer for myself sometime soon.” tabirini kullanmıştır. Buradaki “thanks to Satan” sanıyorum ki “thanks to God” yani “Tanrı’ya şükürler olsun ki” sözünün Şeytan’a uyarlanmış halidir. Yani kendisinin burada “Şeytan bilgisayar almamda yardımcı olacak” dediğine tam olarak kesin gözüyle bakamıyorum çünkü öyle bir şey belirtmemiş. Ayrıca kendisinin eşcinsel olduğunu bir yerde belirttiğini hatırlamıyorum, siz biliyorsanız lütfen aydınlatın.

   Ayrıca yüksek rahipler Tanrıları evrensel “””Goetik büyülerden””” “kurtarmadı”, ancak dünya ile aralarındaki iletişimi restore ettiler. “Tanrıların kanatlarını serbest bırakma” tabirindeki anlam tam olarak budur. Bildiğiniz üzere dünya günümüzde çökmüş durumda ve bir on yıl öncesinde giderseniz Yahudilerin revaçta olduğu, kimsenin Yahudilerin ne derece pislikler olduğunu bilmediği döneme gidiyoruz. Bu gücü elde etmelerindeki en büyük yardımcıları Yahudilerin bin yıllar boyunca yaptıkları lanetleme ve kabala pratikleri olmuştur. Durum buyken ve düşman bu derece yoğun bir şekilde hakimiyet kurmuşken Tanrıların dünya üzerinde her istediğini parmak şıklatarak gerçekleştirmesi ne yazık ki mümkün olmuyor. Evet, kendileri çok güçlü ancak düşman da bin yıllar boyu süren saldırı ve genişlemesinden ötürü “Semalardaki savaşı/Heaven in War” kazandıktan sonra ivme kazandı. Bu durum da kısa süreli bir çalışmayla tepe taklak tersine çevrilemiyor, sonuçta forumların da ne kadar süredir açık olduğunu biliyorsunuz. Aynı durum yüksek rahipler için de geçerlidir. Sonuçta ruhani güç genellikle siz üzerine emek sarf ettiğiniz müddetçe finansal özgürlüğün anahtarı oluyor. Ancak üzerine emek ve enerji sarf ettiğinizde de oluyor.

   Ayrıca evet, Salem Burke’nin kendisini düşüncesizce ifşa etmesi sonucu olanları biliyoruz. Bu da herkese ders olsun; tamamıyla Yahudilere bağlı olan bir platformda gidip kendinizi ifşa ederseniz sonrasında parazit saldırıları sonucu o adam gibi deliriyorsunuz.

   “meditasyonla zayıflamak, kilo almak, güçlenmek vs mümkünse bu hplerin yada forumlarda yıllarıni geçirmiş satanistlerin her türlü sporu domine etmeleri gerekmez miydi ?”

   Hiç kimse sırf yıllarını forumlarda geçirdi diye üstün ruhani gelişmişliğe sahip olmuyor ne yazık ki. Sonuçta önemli olan forumlarda ne kadar takıldığınız değil, bu süreç boyunca ne kadar ruhani gelişim gösterdiğiniz. Bu nedenle hiçbir kimsenin forumlarda uzun süre gözükmesi nedeniyle “her türlü sporu domine etmesi” beklenemez ve beklenmemelidir. “Action speaks louder than words.” Dolayısıyla bir başkasının ne yapıp yapmadığına değil, bu işin bilimsel kanıtlarına ve kendi deneyimlerinize bakın. Sonuçta kimin ne yapıp yapmadığını bilemezsiniz. Ha, yüksek rahiplerin “her türlü sporu domine edememesi” konusuna gelecek olursam yine başlangıçta belirttiğim noktaya dönmem gerekiyor. Düşmanın binlerce yıllık saldırıları ortada ve yüksek rahip/rahibeler de henüz birer Tanrı değiller. Kendileri yalnızca öğretmenlerimiz ve şu ana kadar Yahudilerin yalanlarını durmadan ifşa ederek insanlığın antik gerçeğini anlatmalarına rağmen dikkatli davrandıkları müddetçe başlarına bir şey gelmiyorsa bu da ancak onların ruhani gücü ve Tanrılarımızın yardımıyla mümkündür. Sonuçta Satanizm’de arabuluculuk yoktur, biz bir insana veya onun eylemlerine değil, Satanizm’in ve ruhaniyetin bilimsel ve tarihsel kanıt ve kaynaklarına dayanırız. Bunları da sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

   Bir yandan da bir şeyin ruhaniyetle mümkün olması size ruhaniyetle ilgilenen her insanın o anda ona sahip olması gerektiği düşüncesini vermesin. Bizlerin, ve özellikle de yüksek rahiplerin çok işleri var ve kendileri dünyayı kurtuluşa yönlendirmekle çokça meşguller. Dolayısıyla bu görevleri yeri geldiğinde (elbette) materyal konularla uğraşmaktan daha önemli olabiliyor.

   “İnsanın inanası gelmiyor” Tabiriniz biraz gözüme battı, sonuçta biz inanmayız, biliriz. Tekrar belirtiyorum ki Satanizm’de hiçbir kimse herhangi birisini ara bulucu belleyerek “inancını” tazelememeli veya güçten düşürmemelidir. Çünkü biz “Spiritüel Satanizm bir inanç değil, insanlığın gerçeğidir” diyorsak bunun da nedeni dayanak aldığımız bilimsel kanıtlarımız ve belgelerimizdir, bir başkasının ne yaptığı veya ne yapmadığı değil.

 7. Şuan aklıma geldi birçok yerde de görmüştüm suya komut verip enerji yükleyerek yapıyorlardı her gün düzenli olarak bu suyu içerek olumlama yapıyorlardı sanırım. Yani çok etkili olabileceğini sanmıyorum ama suyu orda bir araç olarak kullanabiliriz gibi geldi ne düşünüyorsunuz?

  1. Esenlikler,

   Olmayacak iş değil ama neden araya üçüncü bir parti ekliyorsunuz ki? Aynı şeyi daha iyi bir şekilde auranızı programlayarak da yapabilirsiniz, hem daha sürdürülebilir olur.

   İyi geceler.

 8. Selam yaklaşık 3 4 aydır felan bu siteyi takip ediyorum hatta tanrılarımız için 5 6 kere felan rtr yaptım günlük güç meditasyonları felan yapıyorum yakında adanmada yapmayı düşünüyorum ama sormak istediğim reel hayatımda bazen a** selam lafı ağzımdan kaçıyor veya birisi selam verdiği zaman refleks olarak söylüyorum 1 2 kez söyledim bi sorun olur mu?

  1. Esenlikler,

   Kendinizi gizlemek için söylemeniz gerektiği durumlarda zaten söylemeniz akıllıca olur – ama bir Satanist’in refleksif olarak böyle şeyler söylemeyi halâ dilinden atamamış olmasını ben bir Satanist’e, hele hele de Türk’e yakıştırmıyorum şahsen. Hepimizin başına gelebilir ve başlarda geliyordu, ama dilinizi temizleyip düşmanın bilinçaltınızda sahip olduğu bu ufak “backdoor”u kapatmak sizin elinizde. Tabii bunu yapmayan vatan haini olmuyor, ama güzel bir dokunuş olur.

   İyi geceler.

 9. Esenlikler diliyorum.

  Gezegen saatleri için önerdiğiniz bir uygulama vardı lâkin sadece android telefonlarda geçerli sanırım. Başka bir uygulama yada site önerebilir misiniz?

  İyi günler.

  1. Sizlere de esenlikler. Genel olarak “Yıldız Saatleri” isimli bir uygulama öneriliyor, şu anda ne durumda bilmiyorum. Bilgisayar uygulaması olarak ChronosXP, siteden bakmak için de bu linki kullanabilirsiniz.

 10. Boy uzaması için yapabileceğimiz bir büyü var mıdır?Kullanmamız gereken bir renk yada herhangi bir çakraya çalışmamız?Nasıl bir afirmasyon yapılabilir?Şimdiden teşekkürler.

  1. Evet, boy uzatmak için biyokinezi yapabilirsiniz ancak bu çok gelişmiş bir majikal çalışmadır. Ruhani anlamda gelişmiş kademelere gelmeden başlamanızı önermiyorum.

   Boy uzatmak için birlikte çalışabileceğiniz spesifik bir gezegen veya çakra yok, ancak yönettiği vücut kısımları arasında kemikler olduğu için Satürn ile çalışabilirsiniz. Kullanacağınız renk konusunda da direkt altın-beyaz/altın öneririm. Afirmasyon da “pozitif ve sağlıklı bir şekilde ve kalıcı olarak boyum uzuyor” tarzında basit, ancak öz bir afirmasyon olabilir. Sonuçta kelimesi kelimesine büyüden istediğiniz her şeyi söylemek zorunda değilsiniz, majikal çalışmalarda niyetiniz daha direkt enerji yönlendirmenizi sağlar.

   Yine de tekrar etmekte fayda var ki biyokinezi oldukça gelişmiş bir çalışmadır, ve belli bir seviyenin altındakiler için önerilmez. Ha ne olur, en fazla etki göremezsiniz.

    1. Uygun olur. Ancak Satürn Karesi 9 günlük bir çalışma, ve böylesine enerji isteyen bir çalışmadan bu kadar kısa sürede etki göreceğinizi düşünmüyorum. Bu baya gelişmiş bir seviye. Dolayısıyla kanımca mantıklı bir seçim olmazdı.

     1. Baya gelişmiş bir seviyeye tahminen ne kadar sürede geliriz?
      6 ay boyunca tam çakra meditasyonu, Hatha yoga, 5 tibetli yoga ve güç meditasyonları yapan birisi büyü yapabilecek seviyeye gelir mi? Gelirse hangi tür büyülerden başlamalıdır?
      Ay boşlukta değilken büyüye başladıktan sonraki gün ay boşluktaysa o gün büyü yapmamızda bir sorun olmaz değil mi?
      büyüye 1 gün ara verince tüm çalışma sıfırlanır mı?

     2. “Baya gelişmiş bir seviyeye tahminen ne kadar sürede geliriz?”

      Tamamen ne kadar yoğun ve kendinizi vererek pratik yaptığınıza bağlı. Zaten o seviyeye geldiğinizde kendiniz de fark edersiniz.

      “6 ay boyunca tam çakra meditasyonu, Hatha yoga, 5 tibetli yoga ve güç meditasyonları yapan birisi büyü yapabilecek seviyeye gelir mi? Gelirse hangi tür büyülerden başlamalıdır?”

      Evet, gelir ve bu pratik düzeyinde istediğiniz rünik büyüden başlayabilirsiniz. Belli büyülerle sırayla ilerlenen bir prosedür yok.

      “Ay boşlukta değilken büyüye başladıktan sonraki gün ay boşluktaysa o gün büyü yapmamızda bir sorun olmaz değil mi?”

      Evet, bir sorun olmaz. Önemli olan başladığınız tarihte Ay’ın boşlukta olmaması.

      “büyüye 1 gün ara verince tüm çalışma sıfırlanır mı?”

      Hayır fakat ne kadar çok aksatırsanız o kadar ivme kaybedersiniz. Bunu olasılıklar arasına koymayın, ancak çok önemli bir nedenden dolayı bir gün yapamadınız diye de büyü sıfırlanmaz. Tabii majikal karelerde aynısı geçerli değil, onu tek bir gün bile aksatmamanız gerekiyor.

     3. Esenlikler,

      Boy uzatmak için Jüpiter karesini öneriyorum. Uzunluğu ve genişliği yöneten bir gezegen. Kemikler Satürn’e baksa da uzunluk, Jüpiter’e bakıyor. Etkisi hemen ortaya çıkmayacaktır, defalarca kez tekrarı gerekebilir. Ancak biyokinezi türü çalışmalar zorlu çalışmalardır. Yani onlarca kez tekrarını göze alarak başlayabilirsiniz. Jüpiter zaten küçük sayılarda tekrarlar verdiği ve 16 günlük kare olduğu için çok sıkıntı yaratmayacaktır. Eğer yeterli ruhani gücünüz yoksa etkisi yıllar süren bir tekrarla bile sağlanabilir. Eğer yeterli ruhani gücünüz varsa sonuçları daha kısa sürelerde de görebilirsiniz (tabii 1 ay içinde 5 santim atmayı beklemeyin!).

      İyi geceler.

     4. Esenlikler, direkt olarak soruma cevap veren blacksol666 kardeşimize cevap verecektim fakat “cevap ver” butonu bulamadım; bundan dolayı farklı birine yanıt atıyorum.

      Bahsettiğiniz çalışmaların belirli bir yaş sınırı var mı acaba? Belirli bir yaştan sonra kemikler arasındaki uzamamızı sağlayan kıkırdak tarzı yapı kemikleşiyor ve uzamamız duruyor. Bu kıkırdak yapıların kemikleşmesi bu konuda bir engel olacak mıdır, yoksa sadece biraz daha zorlu bir süreç olmasına mı sebebiyet verecektir?

      İyi geceler.

     5. Esenlikler,

      Biyokinezi, biyolojik yapıyı değiştiren bir büyü türüdür. Kişinin yaşı geçse de etki eder, ancak etkisi azalır.

      İyi geceler.

 11. Kişinin ruhani gücüne göremi hızlı oluyor kilo verme işlemi ? Bu işlere yeni girdim güçlü olduğumu düşünmüyorum bu durumda spor daha yararlı olurmu? Spor ve bu meditasyonu aynı anda yürütsek ?

  1. Esenlikler,

   Güçlü bir ruh, her zaman çalışmaların daha etkili ve hızlı olmasına olanak sağlar. Yine de yeni başlıyan birisi olsanız bile yeterli tekrar ve zamanla çalışma etkisini gösterecektir.

   Bu tür çalışmaların yanında diyet ve spor her zaman daha etkili ve yararlı sonuçlar doğuracaktır. Bu çalışma yağ oranını düşürmek üzere, o yüzden ‘fit’leşmek istiyorsanız yanında temel bir spor programı uygulamanız şiddetle önerimdir.

   İyi akşamlar.

 12. Bu yöntemi kullanarak daha başka şeyler yapabilir miyiz örneğin cildimizi daha iyi bir hale getirmek gibi

  1. Altın enerjileri soluyarak ve cildinizin daha iyi bir hale geldiğini olumlayarak bu dediğiniz olabilir, ancak bu çalışma biyokinezinin ciddi bir seviyesidir ve transa girerek olumlamak yerine enerji yükselterek bir biyokinezi çalışması yapmanız sizin için daha etkili olacaktır.

 13. Auranıza enerji soluyun derken Koruma Aurası yapar gibi içimize çekip sonrasında auramıza mı vereceğiz yoksa direkt auramıza mı girdiğini imajine edeceğiz?

 14. 2 kere yaptım 1 kilo verdim. Nasıl oldu anlamış değilim. Adanmıştım ama bıraktım tekrardan mı dönsem?

  1. Neyi bıraktınız ve neye tekrar mı dönseniz?

   Eğer Satanizm’den bahsediyorsanız, evet.
   Meditasyondan bahsediyorsanız da keyfiniz bilir.

 15. yukarı da kilo alma konusundan bahsetmişsiniz fakst bu durumu kas kütlesi olarak daha spesifik bir hale getirmek nasıl oluyor? yoksa elime ne geçerse yer 100 kilo da olurum fakat bu mantıklı bir insanın yapacağı şey değil

  kısaca dışarıdan alınan takviyeler gibi kas kütlesine etki edecek şekilde yapılabilmesi mümkün mü?

  1. Esenlikler,

   “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde, metobolizmami hızlandıran ve kas kütlemin artmasını sağlayan mavi enerjiler soluyorum.” diye afirmasyonu değiştirirseniz meditasyon kas kütlesini arttırmaya odaklanacaktır.

   ‘Pozitif ve sağlıklı bir şekilde’ kısmı sayesinde istenmeyen şekillerde kas birikimi oluşmayacaktır o yüzden içiniz rahat olsun.

   İyi günler.

 16. Ben de, eşimin kilo almasını, çok iştahlı olmasını, yemek seçmemesini vb. istiyorum. Bunun afirmasyon yeterlimi yoksa rün de eklemek gerekir mi?

  1. Esenlikler,

   Bu meditasyon kişinin kendisinin metobolizmasını hızlandırmak üzerine kuruludur. Sizin yapmanız eşinize muhtemelen etki etmeyecektir. Eşiniz yapsa bile iştahının açılacağından %100 emin değilim doğrusu. Eğer büyü yapmak istiyorsanız ayrıntılı bir büyü hazırlamanızı öneririm.

   Onun dışında iştah açmak için baharatlar, pişirme şekilleri, sunum vb. çok fazla yol var. Size önerim çeşitli yemekler ve teknikler deneyerek eşinizin iştahını açmaya çalışmanız. Leziz bir tabağın her insanın iştahını açacağını düşünüyorum.

   İyi akşamlar.

  1. Hayır. Birçok farklı amaçla daha kullanıyoruz, en basitinden Çakraları uyandırmak/güçlendirmek için de. Sitemize göz gezdirdikçe denk gelirsiniz.

 17. Esenlikler, bu meditasyonu yaparken ayın boşlukta olması, ilerliyor olması, gezegen saatleri vb. durumların bir etkisi yok değil mi?
  İyi akşamlar.

 18. Afirmeden kastığınız nedir acaba? Yaşım küçük ondan dolayı çok kelime bilmiyorum, kusura bakmayın.

  1. Esenlikler,

   Büyü Nedir, Nasıl Yapılır? yazısında biraz daha derine giriliyor ama basit ve kısa bir şekilde açıklayacağım.

   Afirmasyon, enerji veya zihine istenen hedefin elde edilmesi için verilen katı komutlardır. Bunun sayesinde büyü yaparken enerjiyi belli bir amaca yönlendirebilir veya zihin programlayarak kişi kendisi üzerinde bilinçaltı seviyesinde değişiklikler yapabilir.

   Yazıdaki afirmasyon üzerinden anlatmak gerekirse:

   “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde,” kısmı meditasyonun sağlıksız ve negatif yan etkiler yaratmasını engellemek için bulunuyor. “metobolizmamı hızlandıran ve fazlalık vücut yağımı kaybetmemi sağlayan” kısmı amacı belirliyor. “mavi enerjiler soluyorum.” kısmı ise bu amacı elde etmek için kullanılan enerji tipi ve hareketi belirtiyor.

   Diğer yazıyı da okuduktan sonra efer kafanızda soru kalırsa yazmaktan çekinmeyin.

   İyi akşamlar.

 19. Bu çalışmayı dişleri güçlendirmek için düzenleyip kullansak etkili olur mu? Tibetli rahipler dişiyle masa taşıyordu. Dişleri güçlendirmek için önerebileceğiniz bir yöntem var mı?

  1. Esenlikler,

   Dişleri güçlendirmek derken muhtemelen dişleri tutan kaslardan veya çene kaslarından bahsediyorsunuz. Düzenleyip kullanırsanız, mümkün olabilir. Lakin daha önce benzeri bir denemede bulunmadın ve sonuçlarını bilemiyorum. Dikkatli bir şekilde ilerleyin ve gereksiz riskler almayın. Vücut sağlamalaştırma bazı doğu gruplarında baya popüler olsa bile yanlış yapımı hayatı mahveder.

   İyi geceler.

 20. Kas kütlesini arttırma üzerine olan çalışmayı bu Pazar günü, güneş saatinfe başlamak uygun mudur? Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Uygun gözüküyor. Ay boşluktayken başlamadığınıza emin olun.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir