Kilo vermek için meditasyon

Kaynak: Kilo vermek için meditasyon , Joy of Satan

 

Bu meditasyon sırasında “gök mavisi” rengini kullanmanız gerekmektedir.

Öncelikle rahatlayın ve transa geçin. Ne kadar derin, o kadar iyi. Tüm auranıza gök mavisi soluyun ve;

“Pozitif ve sağlıklı bir şekilde, metobolizmamı hızlandıran ve fazlalık vücut yağımı kaybetmemi sağlayan mavi enerjiler soluyorum.”

‘u 5 ila 10 kez afirme edin ve auranıza mavi enerji solumaya devam edin.

Bu meditasyona etkisini gösterene kadar günlük olarak devam edilmelidir ve ihtiyaç duyulursa tekrar edilebilir. Tekrar edilmesi dahilinde zamanla kalıcı bir hal alacaktır.

“Kilo vermek için meditasyon” hakkında 28 yorum var

 1. Bunun “kilo almak için meditasyon”unu yapar mısınız? Ben aşırı zayıfım da. Sağ olun.

  1. Yine aynı bu meditasyonu farklı enerjiler invoke ederek kullanabilirsiniz. Satan’s Peacock’ın alakalı yorumuna buradan göz atın.

 2. Kilo almak için gene aynısı yapılabilir mi? Sadece olumlamayı değiştirsek. 🙃

  1. Esenlikler,

   Rengi de mavi/kraliyet mavisi/mor yaparsanız evet. Çünkü Jüpiter genişlemeyi yönetir ve kilo aldırabilir, siz de dolayısıyla bunu kullanmalısınız. Ama dikkatli olun ve olumlamanızda meydana gelecek her türlü değişimin sağlıklı ve pozitif bir şekilde olduğunu olumladığınıza emin olun.

   İyi günler.

 3. merhaba ben yaklaşık 1 yıldır satanizmi araştırıyorum sizin yayınladığınz 40 günlük meditayson programını bu gün uygulamaya başladım boşluk meditaysonunda gayet başarılıyım ancak aura temizleme ve koruyucu aura meditasyonlarında bir türlü o güneşin çakralarıma değmesini hayal edemedim ve diğer arkadaşlarında söylediği o aura hissi felan hiç birşey hissedemedim ancak daha yapalı bir gün olmuş hemende sonuç beklememek lazım neyse benim asıl sorum bir çok satanist grup bülent kısayı çağımızın kahini olarak görüyor fakat sizin sitenizde bu konuda herhangi bir yazı bulamadım siz bu durumun aksini mi düşünüyorsunuz merak ettim

  1. Esenlikler,

   Umarım attığınız bu ilk adım nihai amacımız olan Magnum Opus’a ulaşmak ile neticelenir. Merak etmeyin sebat edip programa devam ederseniz daha rahat hissetmeye başlayacaksınız.

   Evet, biz bu durumun tam tersini düşünmekle kalmıyor katı bir şekilde aksini savunuyoruz. Bülent Kısa kendi kişisel fantezilerini hayal gücü neticesinde şekillendirdiği sahte gerçeklik çatısı altında icra etme amacı güden deli ve şarlatan bir havasçıdan fazlası değil.

   İyi geceler.

    1. Esenlikler,

     Bir daha da geri gelmez zaten, düşmana yem olmuş bir solucan. Keşke daha büyük balıkların da sazan gibi yuttuğu bir yem olmasaydı ama. Tabii büyük küçük, nitelikli niteliksiz fark etmez, düşmana bağlı herkes ve her şey yem olarak kullanılıyor ve Centiller tuzağa düşürülmeye çalışılıyor. Dolayısıyla olay yine sadece düşman kolektifi.

     İyi geceler.

 4. açıkçası ben majiyi ve simyayı çok ilgi çekici buluyorum ve bülent kısanın da kahin olduğunu düşündüğüm için onun kblan tragna eğitimini satın almayı düşüyordum ancak onun hakkında yapmış olduğunuz yorum benim düşüncemi değiştirdi zira sizin sitenizdeki ve sizin fikirlerinizi önemsiyor ve doğru kabul ediyorum maji konularına biraz yoğunlaşırsanız en azından okuyucularınızı bir üst seviyede geliştirecek kadar son derece faydalı olacağına inanıyorum. ayrıca çağırdığımız demonlardan bize belli maji ritüelleri veya simya öğretmelerini rica edersek bize yardımcı olabilirler mi cevaplarsanız sevinirim .

  1. Esenlikler,

   Maji konusunda sitemizdeki bilgileri kullanarak kişi hem işin işleyişini öğrenebilir, hem de kendi majikal çalışmalarını yapabilir. Simyaya gelince, ruhani dönüşümden başka bir şey değildir. Zaten meditasyon ve yogayla elde edilen ilerlemeyle yapılır. Yani gerçekten metallerle çalışma gibi düşünmeyin. Üst düzey ruhani simya konularında zaten aleni bilgiler yerine Tanrıların kişiye bizzat rehberlik ettiği bir nokta gelir. O yüzden insan elinden çıkma kaynaklarla doğrudan Tanrılığa kadar ulaşılamaz, ama gerçekten ileri bir seviyeye ve Tanrıların da kişiyi bu konuda bizzat bilgilendireceği noktaya ulaşılabilir.

   Ki ruhani ilerlemeye dayanan bilgiler ne gizlidir, ne de kapalı kapılar ardındadır. Sitemizde ve Joy of Satan’da bulunan bilgilerden bahsediyorum. Bunun için para vermenize falan hiç gerek yok. Hele de gerçekte en ufak bir bilgiye, güce ve anlayışa sahip olmayan İslamcı bir soytarının zırvalarından bahsediyorsak. Dediklerinin herhangi bir gücü olsa bir oturuşta yüzlerce mantra tekrarı olmazdı en basitinden. Bu zayıflık belirtisidir.

   İyi günler.

 5. Eski yorumlar cevaplanacak Mı benim de araya bir yorumum kaynadı da merak ettim oyuzden

 6. Şuan aklıma geldi birçok yerde de görmüştüm suya komut verip enerji yükleyerek yapıyorlardı her gün düzenli olarak bu suyu içerek olumlama yapıyorlardı sanırım. Yani çok etkili olabileceğini sanmıyorum ama suyu orda bir araç olarak kullanabiliriz gibi geldi ne düşünüyorsunuz?

  1. Esenlikler,

   Olmayacak iş değil ama neden araya üçüncü bir parti ekliyorsunuz ki? Aynı şeyi daha iyi bir şekilde auranızı programlayarak da yapabilirsiniz, hem daha sürdürülebilir olur.

   İyi geceler.

 7. Selam yaklaşık 3 4 aydır felan bu siteyi takip ediyorum hatta tanrılarımız için 5 6 kere felan rtr yaptım günlük güç meditasyonları felan yapıyorum yakında adanmada yapmayı düşünüyorum ama sormak istediğim reel hayatımda bazen a** selam lafı ağzımdan kaçıyor veya birisi selam verdiği zaman refleks olarak söylüyorum 1 2 kez söyledim bi sorun olur mu?

  1. Esenlikler,

   Kendinizi gizlemek için söylemeniz gerektiği durumlarda zaten söylemeniz akıllıca olur – ama bir Satanist’in refleksif olarak böyle şeyler söylemeyi halâ dilinden atamamış olmasını ben bir Satanist’e, hele hele de Türk’e yakıştırmıyorum şahsen. Hepimizin başına gelebilir ve başlarda geliyordu, ama dilinizi temizleyip düşmanın bilinçaltınızda sahip olduğu bu ufak “backdoor”u kapatmak sizin elinizde. Tabii bunu yapmayan vatan haini olmuyor, ama güzel bir dokunuş olur.

   İyi geceler.

 8. Esenlikler diliyorum.

  Gezegen saatleri için önerdiğiniz bir uygulama vardı lâkin sadece android telefonlarda geçerli sanırım. Başka bir uygulama yada site önerebilir misiniz?

  İyi günler.

  1. Sizlere de esenlikler. Genel olarak “Yıldız Saatleri” isimli bir uygulama öneriliyor, şu anda ne durumda bilmiyorum. Bilgisayar uygulaması olarak ChronosXP, siteden bakmak için de bu linki kullanabilirsiniz.

 9. Boy uzaması için yapabileceğimiz bir büyü var mıdır?Kullanmamız gereken bir renk yada herhangi bir çakraya çalışmamız?Nasıl bir afirmasyon yapılabilir?Şimdiden teşekkürler.

  1. Evet, boy uzatmak için biyokinezi yapabilirsiniz ancak bu çok gelişmiş bir majikal çalışmadır. Ruhani anlamda gelişmiş kademelere gelmeden başlamanızı önermiyorum.

   Boy uzatmak için birlikte çalışabileceğiniz spesifik bir gezegen veya çakra yok, ancak yönettiği vücut kısımları arasında kemikler olduğu için Satürn ile çalışabilirsiniz. Kullanacağınız renk konusunda da direkt altın-beyaz/altın öneririm. Afirmasyon da “pozitif ve sağlıklı bir şekilde ve kalıcı olarak boyum uzuyor” tarzında basit, ancak öz bir afirmasyon olabilir. Sonuçta kelimesi kelimesine büyüden istediğiniz her şeyi söylemek zorunda değilsiniz, majikal çalışmalarda niyetiniz daha direkt enerji yönlendirmenizi sağlar.

   Yine de tekrar etmekte fayda var ki biyokinezi oldukça gelişmiş bir çalışmadır, ve belli bir seviyenin altındakiler için önerilmez. Ha ne olur, en fazla etki göremezsiniz.

    1. Uygun olur. Ancak Satürn Karesi 9 günlük bir çalışma, ve böylesine enerji isteyen bir çalışmadan bu kadar kısa sürede etki göreceğinizi düşünmüyorum. Bu baya gelişmiş bir seviye. Dolayısıyla kanımca mantıklı bir seçim olmazdı.

     1. Baya gelişmiş bir seviyeye tahminen ne kadar sürede geliriz?
      6 ay boyunca tam çakra meditasyonu, Hatha yoga, 5 tibetli yoga ve güç meditasyonları yapan birisi büyü yapabilecek seviyeye gelir mi? Gelirse hangi tür büyülerden başlamalıdır?
      Ay boşlukta değilken büyüye başladıktan sonraki gün ay boşluktaysa o gün büyü yapmamızda bir sorun olmaz değil mi?
      büyüye 1 gün ara verince tüm çalışma sıfırlanır mı?

     2. “Baya gelişmiş bir seviyeye tahminen ne kadar sürede geliriz?”

      Tamamen ne kadar yoğun ve kendinizi vererek pratik yaptığınıza bağlı. Zaten o seviyeye geldiğinizde kendiniz de fark edersiniz.

      “6 ay boyunca tam çakra meditasyonu, Hatha yoga, 5 tibetli yoga ve güç meditasyonları yapan birisi büyü yapabilecek seviyeye gelir mi? Gelirse hangi tür büyülerden başlamalıdır?”

      Evet, gelir ve bu pratik düzeyinde istediğiniz rünik büyüden başlayabilirsiniz. Belli büyülerle sırayla ilerlenen bir prosedür yok.

      “Ay boşlukta değilken büyüye başladıktan sonraki gün ay boşluktaysa o gün büyü yapmamızda bir sorun olmaz değil mi?”

      Evet, bir sorun olmaz. Önemli olan başladığınız tarihte Ay’ın boşlukta olmaması.

      “büyüye 1 gün ara verince tüm çalışma sıfırlanır mı?”

      Hayır fakat ne kadar çok aksatırsanız o kadar ivme kaybedersiniz. Bunu olasılıklar arasına koymayın, ancak çok önemli bir nedenden dolayı bir gün yapamadınız diye de büyü sıfırlanmaz. Tabii majikal karelerde aynısı geçerli değil, onu tek bir gün bile aksatmamanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir