[1 KASIM’DA GÜNCELLENDİ] Samhain [31 Ekim] – 7 Kasım Arası Ritüel Takvimi

Kaynak, Joy of Satan forumlarında Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın Samhain ritüelleri hakkındaki brifingidir. Nihai RTR’ın Merkür gerilemesi sırasında daha yoğun yapılması gerektiğinin bilgisi de, Yüksek Rahip Mageson’ın forumlarda verdiği bilgiden alıntıdır.

ÖNEMLİ GÜNCELLEME: Yukarıdaki duyuru niteliğindeki forum yazısından öğrendiğimiz üzere, Beyaz Irk Farkındalık Ritüelindeki olumlama sayısı 9’dan 1, 3 veya 10 olumlamaya değişmiştir. Bunun sebebi 9 sayısının güçlü bir sayı olmasına karşın; 9 sayısı istikrar veya başlangıçlar için uygun bir sayı değil, güç için uygun bir sayı olmasıdır. Şimdi her şeyden önce ivmemizi devam ettirmeye ihtiyacımız var. O yüzden 1, 3 ve 10 sayıları bu amaç için uygundur. 10 bu amaç için çok iyi bir sayı, 3 de öyle. Zamanı olmayan bazı insanlar çok sorun olmadan 1 tekrarı bile kullanabilirler, zira bu da çok amaçlı ve iyi bir sayıdır. Bununla birlikte, artık bu ritüelde SATANAS’ı sadece olumlamalar bitince değil; her olumlama tekrarından önce ve sonra titretiyoruz, detaylı talimatlar dosyada mevcut. Dolayısıyla sayfanın aşağısında sunduğumuz Beyaz Irk Farkındalık Ritüeli belgesi güncellenmiştir, lütfen tekrar indirip o haline göre uygulayın!

Tüm Satanik Yoldaşlarımıza esenlikler dileriz.

Samhain geldi. Önümüzdeki güzel günlerde yapacağımız en merkezi ritüel, her zamanki gibi Nihai RTR’dır, ki zaten bu ritüeli her gün yapmamız gerekiyor. Bu ritüeli yapmaya devam edeceğiz.

Nihai RTR konusunda bahsetmemiz gereken başka önemli bir nokta da, Kabala’da Yahudi alfabesi, onların A harfi tarafından yönetilir. Ve Yahudi düşünce formunun sayılarından biri olan 26 da, A harfinin sembolüyle bu yüzden kodlanmıştır. A harfi Merkür’le ilişkilidir ve diller ve alfabeler genellikle Merkür tarafından yönetilir, zira Merkür, astral olanı maddesel olana şekillendiren titreşimi, beşinci element olan Akaşa’yı yönetir. Bugün girdiğimiz ve 20 Kasım’a kadar devam edecek Merkür gerilemesi de Nihai RTR’ın etkisinin daha güçlü olduğu ve dolayısıyla fazladan yapacağımız Nihai RTR’ların etkisinin daha da artacağı bir zaman. Dolayısıyla önümüzdeki 3 hafta boyunca da elimizden geldiği kadar RTR’larımızı yüksek tutmak, düşmana daha da zarar verecektir.

Bunun yanında, aşağıda önümüzdeki günler için ritüel programımızı göreceksiniz, zira önümüzdeki günler güçlü tarihler, ve istifade edebileceğimiz güzel zamanlar. Irksal Uyanış Ritüelimizi yapacağız. Yom Kippur zamanındaki başarımızdan sonra her birimizin, ortak bir şekilde kendimizi güçlendirip desteklemek ve birbirimize bu konuda yardım etmek için uygun bir zaman şu an.

Daha büyük hedeflerimizin öneminden ötürü, Samhain bayramında [bugün, ayın 30’unda başlamak isteyenler elbette başlayabilir ve olabildiğince erkenden ritüelleri yapabilir] Irksal Uyanış Ritüeline odaklanacağız. Aşağıdaki programa ayın 30’unu da dahil ettik ki olabildiğince erkenden başlamak isteyenler başlasın; biz yapacağımızı biliyoruz, ve başka birçok kişinin yapacağını da, çünkü ırkımızı uyandırmak ve dünyaya hizmet etmek için fazladan bir gün. Yüce amaçlarımızı ve küresel toplumumuz olarak Spiritüel Satanistleri de aklımızda tutmak önemlidir. Dolayısıyla Irksal Ritüellerin üstüne hadi bir de kendimizi kutsayalım. O yüzden Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüelimizi yapacağız, savunmalarımızı güçlü tutmak için Joy of satan odaklı bir ritüel de yapacağız.

Düşmanın “bayramında” kendini kutsamaya çalışmasını bertaraf ettikten sonra bir de üstüne kendi bayramımız Samhain geldiğinde kendimizi kutsamak güzel olacak. Gelmekte olan fırsatlardan istifade edebilmek için aşağıdaki kısa programı uygulayacağız.

Bundan sonra takiben başka şeyler de olabilir, ancak düşmandan ötürü şu an daha ilerideki gelecek için önermeler yok ve şu anlık yapmamız gerekenler bunlar.

Program:

– Irksal Uyanış Ritüeli [30 Ekim, 31 Ekim/Samhain, 1 Kasım]
– Joy of Satan’ı Koruma Ritüeli ve Satanist’ler için Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli [2, 3 ve 4 Kasım] (Evet, bu günlerde Nihai RTR’ın yanında iki ritüel daha yapacağız; bu saydığımız iki ayrı ritüel)
– Tekrardan Irksal Uyanış Ritüeli [5, 6 ve 7 Kasım]

– Nihai RTR [Söylemeye bile gerek yok, özel günler olsun olmasın her gün yapılması gerekiyor]

Şimdi ritüeller hakkında birkaç soruya gelelim.

Öncelikle yeniyseniz, burada gördüğünüz şeylerin hiçbirinden gözünüzün korkmasına gerek yok. Bu ritüellerin her biri son derece kolay ve basit şeyler. Çoğunlukla ritüeller böyle yapılır, bazen 1 ve/veya 4. adım bile olmadan. Başka bir deyişle her şey son derece düz mantık:

1. Bir dua söyleyin [Bir ritüelle birlikte verilen bir dua olmadığı durumlarda Şeytan’a İnvokasyon uygundur. Şeytan’a İnvokasyon nasıl yapılır, ritüellerden önce enerji nasıl yükseltilir, (negatif) ritüellerden sonra temizlenme nasıl yapılır gibi önemli bilgilere ulaşmak için lütfen bu belgeyi en az bir kere sindirerek okuyun. İçinde bulunan bilgiler sadece RTR’lar değil, genel olarak her tür majikal ritüel için geçerli bilgilerdir.]
2. Verilen güç kelimelerini titretin.
3. Verilen Ritüel afirmasyonunu/olumlamasını yapın.
4. Ritüeli kapatın.

Joy of Satan Koruma Ritüelinden bahsedecek olursak, gayet anlaşılır bir ritüel. Bizimle olan üyelerimize fayda sağlıyor [yani hepimizi kutsuyor], ve bununla birlikte, genel olarak hanemizi de kutsuyor ki hepimizin yararına var olmaya devam edebilmek için güçlü kalmamıza yarıyor. Bunun neden akılcı olduğuna gelirsek, geçen yıl tüm web sitelerimizin [yani Joy of Satan web sitelerinin] düşman tarafından çökertildiğini ve bizim sitemizde de Joy of Satan’a giden tüm bağlantıların güncellenmesi gerektiğini size hatırlatırız. Ondan daha önce forumlarımız da kapatılmıştı ve yüksek miktarda, kıymetli bilgilerimiz kaybedildi. Düşman yeterince kütüphane ve ruhani insan yakıp ruhani bilgi merkezlerini yıktı, arta kalan bilgileri de çarpıta çarpıta tamamen mahvetti, daha fazla bilgi kaybetmemize gerek yok. Bu, düşmanın pençelerinden kurtulup ruhani olarak ilerlemek isteyenlere zarar vermekte.

Dolayısıyla desteklerimizi sürdürmek ve Şeytan’ın Hanesini, Joy of Satan’ı ayakta tutmak önemli ve gereklidir. Bunun sayesinde, pozitif nüfuzumuzu koruyabilir ve daha iyiye ilerlemek için yaptığımız her tür emeği sürdürebiliriz. Bu en öncelikle bu yönde çok emek sarfeden Şeytan ve Tanrılar için elzem öneme sahiptir. Biz de buna katkı sağlayabiliriz, ve sağlamalıyız.

Irksal Uyanış Ritüeline gelince, bağlantısını verdiğimiz gönderiye bakmanız yeterlidir. Bu ritüeli yıllardır yapmaktayız, ve her önemli tarihte bunu tekrar ediyoruz. Buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Geçen sefer Bolluk Ritüelini yaptığımız zaman, bazı kardeşlerimiz beklenmedik yerden para geldiğini, para kazanma olanakları elde ettiklerini veya direkt gelir elde ettiklerini belirttiler, bu çok çarpıcı ve hoş oldu. Böyle şeylere ne kadar açıksanız o kadar iyi olur. Durumu daha sıkı olanlar için, kendi emeklerinizle birlikte bu ritüel de size yardım edecek. Maddesel anlamda emek harcamak da gerekebilir, örneğin iş başvurusu yapmak gibi. Ritüellerimiz bunları kolaylaştırıyor. Başka bazı kardeşlerimiz, Kaliforniya Kasırgası zamanında kasırgadan önce beklenmedik şekilde olanak edinip bölgeden ayrılabilmişti, veya mülkleri çoğunlukla zarar görmemişti. Bu, bu yaptıklarımızın nasıl çalıştığına sadece tek bir örnek.

Ekonomik anlamda gerçekten büyük bir baskı olduğunu söylememize gerek yok, sonuçta bu dünya düşmanlarımız tarafından böyle tasarlandı; ve bu ritüel Şeytan’ın tarafında olan herkese ve özellikle de Joy of Satan üyelerine bu tarz sorunlarla baş edebilmek için yardımcı olacak. Zaten finansal durumu iyi insanlar için de bu ritüel halihazırdaki durumlarını daha da sağlamlaştırmaya yarayacak. Kötü gezegensel geçişlerden muzdarip insanlar için de Bolluk ve Korunma Ritüeli de çok faydalı olacak, zira gezegenler kötü geçişler sırasında oldukça gaddar olabilir ve korunmaya ve bolluğa yönlendirilmiş yığınla enerji bu konuda oldukça iyi bir destek sağlayacaktır. Uzun lafın kısası, herkes bundan fayda sağlayacak. Ne açıdan bakarsanız bakın destek ve pozitif gelişmeler bizi bekliyor.

Her halükarda, yapacağımız çalışmalarla her şeyi güzel yapacağız, o yüzden artık sadede gelip ritüelleri paylaşıyoruz. Bütün bu ritüeller daha önce de yapıldı:
Nihai RTR:

Aşağıdakilerin hepsi tıpatıp aynı ritüeldir, sadece sizlere kolaylık olması adına birçok farklı sürüm vardır. Kullanımınız için hangi sürüm uygunsa onu seçebilirsiniz:

PDF

Tek Sayfalık Görsel

Boyanabilir Sürüm – Bu sürüm için Joy of Satan forumlarındaki Soaring Eagle 666 kardeşimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu sürümler için yapmanız gereken tek şey sayfayı açmak, RTR’ı normal bir şekilde yaparken harflerin üzerini mouse imleciniz veya telefondaysanız parmağınızla karalamak ve böyle böyle aşağı kadar giderek ritüeli bitirmek, sonrasındaysa sayfayı kapatmak. Sayfa önbelleğinizde kaydolmadığından ötürü sayfayı kapatmak, kağıdı yakmak veya görsel dosyasını silmekle eşdeğerdir, yine belgeyi yok etmiş olursunuz. Boyanabilir Nihai RTR sürümleri:
Tam Sürüm/Siyah Tam Sürüm/Sadece Harfler/Siyah, Sadece Harfler

Irksal Uyanış Ritüeli:
Ritüele buradan ulaşabilirsiniz.

Korunma, Bolluk ve Bereket Ritüeli:
Ritüele buradan ulaşabilirsiniz.

Joy of Satan Koruma Ritüeli:
Ritüele buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Bu ritüellerin hepsi yakında ayrı ayrı belgelerle uğraşmak istemeyenler için sitemizde de yayınlanacak. Bu kutsal Samhain Bayramında hadi hep birlikte hem düşmanın belini kıralım, hem de güzel halkımzı kutsayalım! Her birinizin bu güzel bayramı kutlu olsun.

“[1 KASIM’DA GÜNCELLENDİ] Samhain [31 Ekim] – 7 Kasım Arası Ritüel Takvimi” hakkında 8 yorum var

 1. Irksal uyanış ritüelindeki titreşimlere bakacaktım fakat youtube hesabı feshedilmiş bakabilirmisiniz

  1. Esenlikler,

   Evet, o hesabı (((YouTube))) kapattı. Tüm linkleri değiştirdiğimi sanıyordum, bunu gözden kaçırmışım. Umarım yorumu yaptığınız gece hevesiniz kursağınızda kalmamıştır. Bağlantıları güncelledim, belgeyi tekrar indirerek çalışan linklere ulaşabilirsiniz. Ve yakında bütün bunlar sitede ulaşılabilir bir halde bulunacak!

   İyi günler.

   1. Rünleri titremeyi atlamak zorunda kaldım fakat 88 olanı yaptım umarım etkisi vardır 🙂

    1. Esenlikler,

     Zaten “88 olan”, rünleri titretmek. 88 tekrarlı olan başka bir şey yok ki. Rünleri titretmek ritüelin ana kısmı, onu atladım derken ne demek istediniz?

     İyi günler.

     1. Esenlikler,

      Rünleri çizmek veya kanla kutsamak zorunlu değildir, ama tabii elinizden gelirse yapmak daha iyidir. Yine de yazdığımız gibi, en önemli şey titreşimleri yapmaktır.

      İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Gerçekten tiksinç. Yok etmeye çalıştığımız gelecek de bu kokuşmuş, cahil, köhne ve aptal mı aptal gelecek. Bu kitapların böyle bastırılmasına göz yumanlar vatan haini, gerçekten idam edilmeleri doğru bir hareket olur. O günler de gelecek.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir