Joy of Satan Siteleri Düşman Tarafından Kapatıldı!

Kaynak: Aynı isimli Joy of Satan forum vaazı, Yüksek Rahibe Maxine Dietrich
Ana Joy of Satan sitesi, Exposing Christianity (Hristiyanlığı İfşalama) ve başka siteler düşman tarafından kapatıldı.

Büyük ihtimalle daha fazlasını da kapatmaya çalışacaklar.
Şimdilik, siteye buradan girmeye ve/veya kaydedebildiğiniz her şeyi kaydetmeye bakın:
https://web.archive.org/web/20190111201348/http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/HOME.html

Bu arşiv de uzun süre ayakta kalmayabilir.

Joy of Satan‘ın geçen yılın bu zamanlarında offline bir yedeğini almıştık, dileyenler sitenin bu arşivli haline şuradan ulaşabilir:
https://yadi.sk/d/GNe_hYEAPU-xvg
Bunu indirdikten sonra WinRAR, 7Zip gibi bir arşiv programıyla arşivden çıkarmayı unutmayın. Ondan sonra istediğiniz sayfayı tarayıcınızla (Chrome, Firefox, Opera, vs.) açıp sitenin o halinde dolaşabilirsiniz. Ana sayfaya gitmek için ana klasördeki “index.html” dosyasını tarayıcınıza sürükleyip bırakmanız (veya başka bir şekilde tarayıcınızda açmanız) yeterlidir. Bütün bilgiler olmayabilir ve mükemmel güncellikte de değil, ama en azından işinizi kolaylaştıracaktır.

Artık düşman kontrolünü kaybediyor. Yahudiler kendilerine daha da fazla düşman yaratıyor. Bunu neredeyse her gün haberlerde görebiliriz. Kontrol programları da artık kontrolünü yitiriyor, buna politik saçmalıkları da dahil.

Bununla birlikte, Joy of Satan‘ı Merkür gerilemesi sırasında kapattılar. Merkür gerilemesinde yapılan hiçbir şey uzun vadede işe yaramaz. Kendi topuklarına sıktılar denebilir.

Ve haberlerdeki büyük ve önemli sorunlara gelince; Amerika ve başka ülkelerde kişisel silah edinmenin kısıtlanmasının, zorla melezleşmenin, milyonlarca insanın katliamının arkasında kimlerin bulunduğunu artık çok fazla insan zaten biliyor, ve medyanın (özellikle de yurtdışında) Beyazlara karşı pişkince nefret dolu ve ırkçı olduğu gerçeğini de. Artık birçok insan medyayı Beyazların değil, Yahudilerin yönettiğinin farkına varıyor.

Joy of Satan Rahip ve Rahibeler, siteleri çalışır hale geri getirmek için çalışıyor olacaklar.

http://www.satanslibrary.org/ hala çalışır durumda.

Her şey olabilir, Joy of Satan forumları veya Yahoo gruplarını bile kapatmaya çalışabilirler.

Her tür bilgi, güncelleme, haber ve benzeri şeyi Yüksek Rahip/eler, http://www.satanslibrary.org/ sitesine gönderecekler, biz de sizi önemli gelişmelerden haberdar etmek için çalışacağız.

http://www.kabbalahexposed.com/ sitesi de çalışır durumda.

Düşman sitelerimizi daha önce de kapattı.

Lord Azazel, Yüksek Rahibe Maxine’e artık düşmanın korkudan dehşete düşmüş bir halde olduğunu söylemiştir.

Joy of Satan kocaman bir site. Her şeyi en yakın zamanda çalışır duruma getirmek için çalışmalar devam edecek.

Yüksek Rahip Maxine’in geçmişten beridir farkında olup özen gösterdiği bir şey de (ve bazen Joy of Satan‘da kırık linkler olmasının da sebebi), Joy of Satan‘ı sürekli olarak birden çok sunucu üzerinde barındırmaktı. Hatta bolca sunucu. Her bir tanesini arşivden silemezler. Bu yüzden birçok sayfa başka sayfalara link’leniyor, vesaire.

Bizi kapatmaya çalıştıkları her seferinde (buna Yahoo grupları da dahil), olan tek şey daha da fazla büyüyüp güçlenmemiz.

Joy of Satan Yüksek Rahipleri herkesi her durumdan haberdar ve güncel tutmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar.

Düşmanın kafasına Thor’un şimşekleri gibi ritüellerinizi indirmeye devam edin, bu kadar süredir her tür zorluğu teker teker aştığımız gibi bunu da aşacağız!

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“Joy of Satan Siteleri Düşman Tarafından Kapatıldı!” hakkında 18 yorum var

 1. Bir arkadaşım sayesinde satanist olmuştum ilk aylar pek umursamıyordum çünkü saçma geliyordu 40günlük med. Programını uyguladım ve bitirdim 10 gün geçti ancak bazen gerçekten saçma geliyor.Sebepi ise tamamen şu saldırı vb. Şeyler yahudiler gerçekten bu kadar eli zayıf insanlar mı hayır tabiki değiller Sayıları az olmasına rağmen yüzlerce bilim adamı ,programlamacı çıkaran İsrail niçin bir br force ya da sql inj la paneli düzmüyor gerçekten şaşıyorum ve ciddi şüpheye düşüyorum

  1. Esenlikler,

   Evet, yahudiler gerçekten de “bu kadar” eli zayıf. Geçmişte dünya üzerinde neredeyse mutlak denebilecek bir kontrolleri vardı. Karanlık Çağlarda nüfusun %95’inin okuma-yazma bilmemesinden, hemen her insanın oturma odasında veya cebinde doğru kullanıldığı takdirde kişiye sınırsız bilgilerin kapısını açan bir cihaz olmasına. Aynı yerde miyiz? Yahudiler bizim cahil ve boyunduruk altında kalmamızı istiyor, sizce kontrolleri ve güçleri o kadar mutlak olsa bunlar mümkün olur muydu? Onların gücü olsa da bizim tarafımızın eli de güçlü. O yüzden bana sorarsanız bu şüpheye düşmek değil, aksine zaferimizden ve yaptıklarımızın doluluğundan daha da emin olmak için bir sebep.

   İyi günler.

 2. Demonlardan birisi ile konusmak ve bilgi almak istiyorum .
  -Bu benim gibi acemi birisi icin mumkun mu?
  -siz hic demonlar ile gorustunuz mu?
  -sordugum sorulara cevaben beni alip baska alemlere goturup gosterirler mi ?yoksa sadece konusma mi olur?
  -aklımı okuyabilirler mi?

  Tesekurler…

  1. Esenlikler. Demon’lar ile inisiye olmamış birisinin iletişim kurmasından mı bahsediyorsunuz yoksa inisiye olmuş fakat henüz ruhaniyette yeni birisinden mi? Anladığım kadarıyla Şeytan’a adanmanızı gerçekleştirdiniz ve henüz ruhaniyette yenisiniz. Evet, Demon’lar ile iletişim kurabilirsiniz. Fakat genellikle ilk etapta görmek hatta hissetmek oldukça zordur. Sizin bir şey hissetmiyor oluşunuz, biyoenerji seviyenizin düşüklüğüyle alakalı. Meditasyonlara ve RTR’lara devam ederek yükseltebilirsiniz! 🙂 Fakat siz hissetmeseniz bile iletişim kurmak istediğiniz Demon oradadır ve sizi duymaktadır. Sanki karşınızdaymış gibi Onunla konuşabilirsiniz.

   Her bir Spiritüel Satanist, Demonları farklı deneyimler ve zaman zaman iletişim kurar. Bu yüzden benim veya bir başkasının Demonlar ile olan tecrübesi sizin için pek bir şey ifade etmeyecektir.

   Başka “alem”lerden kastınız tam olarak nedir? Farklı gezegen, farklı “boyut”? veya başka bir şey. Sadece konuşma olup olmayacağı da size bağlı. Ayrıca siz ve iletişim hâlinde olduğunuz Demon’a. Demonlar ile iletişiminden sonra onlardan yardım alan çokça tanıdığım var. Sadece bir konuşma ile sonlanmak zorunda değil. Ki bu bile oldukça önemli bir şey.

   Şeytan ve Demon’lar bizi çok fazla umursarlar. Ne istediğimizi veya ne hissettiğimizi bilmek onlar için zor değil.

   Rica ederim, sorularınıza cevap bulabilmişsinizdir umarım. Aklınıza takılan her noktayı yine buraya veya farklı bir yazının altına sorabilirsiniz. Esen kalın. 🙂

 3. Buradaki herkesin ömrü sırasında görebileceği çok büyük değişimler olacak ve bunun başını da biz çekiyoruz. Bin yılların acısını birkaç on yılda çıkarıyoruz.

  HAIL SATAN!

  1. Günlük yaşantımızdan kısıp, sadece birkaç saatimizi RTR’lara ve ruhaniyete ayırmak bile dünyada ne büyük etkiler yaratıyor. Küçük değişiklikler, ardındaki büyük değişimlerin habercisi. Şeref ve güç ebediyete dek Şeytan’a atfolsun!

 4. Bence kapatılmak istense daha önceden kapatılabilirdi.
  Ayrıca satanistler Yahudilerden güçlü olduğunu iddia ediyorsa bu saldırının başarılı olmaması gerekmez miydi?
  Başarılı olduklarına göre onlar daha güçlü olmuyor mu?
  Ayrıca “Tanrılar” bu saldırıların gerçekleşeceğini ve buna karşılık alınacak önlemleri bilmiyorlar mı?
  O halde neden müdahale etmiyorlar?
  Kafam çok karıştı,aydınlatırsanız sevinirim.

  1. Esenlikler. Unutmayın ki; Demonların onlardan güçlü oluşu, onları güçsüz yapmıyor. Bizim güçlü olduğumuz kadar, onlar da çok güçlüler. Zaten astralde ve diğer gezegenlerde savaş sona erdi. Tanrılarımız savaşı zaferler sonuçlandırdılar. Düşmanın elinde sadece bizim gezegenimiz kaldı. Aslında bizim gezegenimizi de kaybettiler, sadece gözle görülür etkiler için daha zamana ihtiyacımız var. Bunlar hakkında detaylı bilgileri ise Joy of Satan forumlarında bulabilirsiniz. İyi günler.

 5. Henüz insiye olmadım lakin bildiğiniz gibi İslam topluluklarında cinler(demonlar) korkutucu ve zarar veren varlıklar musallat olan varlıklar olarak belirtilir.İnsiye olduktan sonra bizi rahatsız edecek ya da korkutacak mıdır demonumuz yani bu sebepten ötürü insiye olmaya sıcak bakamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.Esenlikler

  1. Esenlikler,

   İslam’ın nesi doğru ki bu doğru olsun? Sadece Tanrılarımızı aşağılamaya çalışmak için uydurulan şerefsizce bir yalan, hepsi bu.

   Ancak böyle bir konuda sadece İslam kadar yanlışlığı ve kötülüğü bariz bir program söylüyor diye şüpheniz varsa zaten henüz adanmanızı önermiyorum, önce yapmanız gereken iç tahlilleri ve daha fazla okuma var gibi görünüyor.

   İyi akşamlar.

 6. Birkaç yazınızı okudum geçmiş bilgilerin yok olduğunu bunların çok önemli bilgiler diyorsunuz gerçekten kafamı bu soru kurcalıyor şeytan ve tanrılarına saygım sonsuz fakat bu bilgilerin hepsini onlara sorarak elde edemiyoruz eski bilgiler ortaya çıkması bu kadar zor olmaması lazım demonlarla iletişim kurabiliyorsak.Şimdiden teşekkür ederim

  1. Esenlikler,

   Zaten çıkıyor. Örneğin şu an uyguladığınız meditasyonların herhangi birine bakın; bunları benzer isimlerle internette ararsanız size garanti veriyorum bozuk, sulandırılmış, hatta zararlı versiyonlarına rastlayacaksınız. Bu, gelişmiş meditasyonları düşündüğümüzde daha da bariz bir hal alıyor ama Çakra Meditasyonları gibi “basit” meditasyonlarda bile Joy of Satan’ın sunduğu tekniklerle, internette diğer her yerde sunulan teknikler arasında dağlar kadar fark var.

   Dolayısıyla evet, çok fazla bilgi kaybedildi. İskenderiye Kütüphanesi yakıldı, tapınaklarımız yerle bir edildi, modern çağda da ansiklopedilere sığmayacak kadar bilgi içeren sitelerimiz kapatıldı, evet. Bunların hepsini ve fazlasını zamanla restore edeceğiz, evet. Ancak bu çağda henüz hala Yahudiler egemen, ve dünyanın etrafını saran enerji matrisinden ötürü bizim Tanrılarımızla iletişimimiz ve ruhani gelişimimiz zorlaşırken düşman kendi uzaylı efendileriyle rahat rahat görüşüyor. Dolayısıyla şu an işlerimiz biraz daha zor; ancak dünyayı kurtarıp yahudi egemenliğini yok edince her şey daha kolay işleyecek. Ve o güne kadar da Tanrılarımız kritik bilgileri bize aktarıyor elbette.

   İyi günler.

 7. Merhaba sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Satan ve diğer tanrılar nasıl var oldular. Onlarda evrimleştimi? Yaratılış varmı .Gezegenler nasıl meydana geldi.Bunları öğreneceğimiz bir kaynak önerebilirmisiniz.

  1. Esenlikler,

   Sizin kast ettiğiniz anlamıyla “yaratılış” yok. Şeytan ve Tanrılar da evrimleşti tabii, evrim olgusunu reddetmiyoruz. Gezegenlerin nasıl meydana geldiğiyle ilgili de, herhangi bir belgeselden daha fazla sunduğumuz bir şey yoktur.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir