Arsız Materyalistten Satanist’lere “Ahiret” Sorgusu

Tüm okurlarımıza esenlikler. Bugün özellikle uzun bir soru-cevap parçasıyla önünüzdeyiz. Bu seferki için koltuklarınızı yatay konuma geçirmek isteyebilirsiniz. İyi okumalar, değerli bir şeyler kazanmanız dileğiyle.

Bir okuyucumuz:

Merhabalar. Kendimi ruhların var olduğuna inandırmaya çalışan arsız bir materyalist olarak sizlere bazı sorular sormak istiyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim. Ateistim. Satanizm’i merak ediyorum. Pek çok Satanist ekolünü araştırıyorum. Bazı sorularım var. Sorularım eleştirel bir yaklaşımda olacak. Amacım kesinlikle sizi ya da inancınızı aşağılamak değil sadece anlamadığım konuları açıklığa kavuşturmak.

1-) Ters Tevrat Ayinini bu kadar önemli kılan şey nedir? Tevratı tersten okuyarak jehovah’a zarar verdiğinizi söylüyorsunuz. Ancak bunun her gün tekrarlanması gereken, Nihai RTR olarak adlandıran sebep ne? Satanizmin antik medeniyetlere kadar uzanan, kadim bir inanç olduğu gerçeği var. Şeytanın Sümerlerdeki ENKİ olduğuna inanıyorsunuz. Satanizm ile Paganizm bağlantısı zaten belli. Peki neden hiç Sümerce, Babilce, Asurca ayinler yok? Şeytan ve demonlar için yazılmış Sümerce şiirlerin, metinlerin ana ayin olması daha güzel gibi. Satanistlerin her gün yapması gereken bir ayinin Sümerce olması çok daha mantıklı olmaz mı?

Bir Satanistin her gün yapması gereken, en temel ayin Yahudilerin boktan kitabının tersten okunması mı? Tevratın düzü ne ki tersi ne olsun? Mantralar, meditasyonlar hepsi mantıklı geliyor. Sonuçta Paganizm, Hinduizm ile Satanizm çok yakın. Ama ters tevrat ayinin mantığını çözemiyorum. Ana ayinin, her gün tekrarlanan ayinin Tevrata ve İbraniceye bağlı olması garip değil mi?

2-) Pizzagate iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Amerika’nın milyonerleri gerçekten bir pizzacıdan kod adları kullanarak çocuk mu sipariş ediyor? Çok zengin bir pedofili örgütü mü var yoksa bunların hepsi demokratların itibarını yok edip Trump’ı iktidara getirmek için mi yapıldı? Pizzagate teorisinde ((((((Marina Abramovic))))))’in adı geçiyor. Ve bu kadının kan, sperm, anne sütü ile yaptığı çalışmalar var, ters pentagramlar çiziyor. ((((((Marina Abramovic)))))) Satanist midir? Bunu hem düşüncelerinizi hem de ((((((Marina Abramovic))))))’in Satanist olup olmadığını merak ettiğim için soruyorum.

3-) Satanistler için öldükten sonra gömülmek ya da yakılmak önemli midir?

4-) Başka yorumlarınızda Yahudilerin virüsü çıkardığı ve İngiliz Kraliyet ailesinin ise düşmanın tarafında olduğu yazıyor. Bugün Corona virüsün prens Charles’a bulaştığı açıklandı. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Virüsü Yahudiler çıkarsa çoktan önlemi almazlar mı? Ya da aşısını, bulaşmasını engelleyen bağışıklığı güçlendiren ilaçlar kullanmazlar mı? Bu düşman elinden çıkan virüs nasıl düşmanın tarafında olan İngiliz Kraliyet ailesi üyesine bulaşabiliyor?

5-) Evlilikte ırkların önemli olduğunu söylüyorsunuz. Peki melez insanların evliliklerinde nelere dikkat etmesi gerekir? Örneğin annesi Çerkez, babası Türk olan birinin eşi hangi ırka mensup olmalı?

6-) Dokuz Açılar Tarikatıyla ilgili negatif yorumlarınızı okudum. Bunun sebebi nedir? Dokuz Açılar Tarikatı Hitleri destekleyen Satanist bir tarikat. Gördüğüm kadarıyla Türkiye’deki Satanistleri 2 ekol domine ediyor. Kitapçı ekol (ayetler kitabı v.s.) ve Joy of Satan ekolü. Kitapçı ekolün Hitlere sempatisi ya da Yahudi karşıtlığı yok. Onlara olan negatif yaklaşımınızı anlayabiliyorum. Zaten kitapçı ekolde JOS’a negatif yaklaşım içinde. (bu fikri gothildawn isimli youtube kanalının vlog videosunda JOS için ”bunlar kafayı yemiş, Hitlere tapıyorlar” sözlerinden çıkardım) Aynı şekilde sizin bazı yorumlarda ”isatapar köpekler” demenizden aranızdaki negatif yaklaşımı anlayabiliyorum.

Fakat Dokuz Açılar Tarikatına olan negatif tutumunuzun sebebi nedir? Mass of Heresy’de açık açık ”Hitler Tanrılarımız tarafından gönderilmiştir. Biz ırkların eşitsizliğine inanıyoruz” gibi sözler yazıyor. Nasyonal Sosyalizmi savunuyorlar. Ortak noktalarınız var. O yüzden soruyorum.

7-) joyofsatan.org’da neden Donate butonu var? Joy of Satan’ın kurucuları bağışa ihtiyaç mı duyuyor? Yüksek Rahip ve Rahibelerin demonlarla görüştüğü yazıyor. Hatta demonlarla ilgili bilgi veren yazılarda yüksek rahibe Maxine direkt demon şu şekilde göründü diyor. Jos kurucuları direkt demonlarla görüşüyorsa insanlardan para toplamalarına gerek var mı? Demonlar direkt JOS kurucularına para verebilir veya gizli hazinelerin yerini söyleyebilir. Demonlarla ilgili bilgi veren sayfanızda bazı demonların gizli hazineleri gösterdiği yazıyor. Ve demonlarla konuşan Maxine bunu direkt öğrenip zengin olabilir. Haliyle Donate butonuna hiç gerek kalmaz.

8) Yahudiliğe, Tevrata, Talmuda karşı olmanızı anlıyorum. Zaten Satanistlerin tüm Semavi dinlere karşı olması gerekir. Fakat Yahudi ırkına karşı olmak neden? Tevrata inanan yahudiye Musevi denir. Musevilere karşı olmanız çok normal. Ama her yazıda Yahudi sözcüğü geçiyor. Direkt Yahudi ırkına karşısınız. Ama bütün Yahudiler Musevi değil ki? Bütün Yahudiler Tevrata, Talmuda inanmıyor.

Yahudiler kendi dinlerini ne kadar ciddiye alıyor sizce? Mesela Tevratta Levililer 20:13’te 2 erkek seks yaparsa kesinlikle öldürülmeleri gerektiği yazıyor. İsrail’de eşcinseller öldürülmüyor. Babil Talmudu 54a’da erkekle eşcinsel ilişkiye giren kişi taşlanarak öldürülür yazıyor. Ama hiç Yahudilerin eşcinsel birini taşlayarak öldürdüğünü görmedim. Bunu Yahudileri güzellemek için yazmıyorum. Sorun Yahudi ırkında mı yoksa hastalıklı inançlarında mı? Sorun milletler değil, dinleri ve dinlerine bağlı olmaları. Yahudiler dinlerine daha uzak. Araplar dinlerine daha yakın. Sorun Araplar değil Arapların İslamı ciddiye almaları, dinlerine yakın olmaları mesela. İslam ülkelerinde zina yapanlarda, eşcinsellerde taşlanıyor. Dinini ciddiye almayan, Jehovah’dan nefret eden Yahudi Satanist olabilir mi?

Sorularım Ergenekon Destanı gibi oldu 🙂 Kusura bakmayın. Size soru sorarken bir gazeteci gibi profesyonel ve tarafsız yaklaştığımı düşünüyorum. Ve elbette saygımı korudum. Zaman ayırıp cevaplarsanız eğer şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Bir yazarımızdan cevap:

Cidden sorularınız ve cevapları oldukça uzun, dolayısıyla cevapları da uzun olacak. Genellikle bu tarz yorumları ve mailleri en sona bırakıyorum, çünkü kısa kısa cevap verip göndermek bazen geçiştirmek gibi oluyor.

Şimdilik bu kısa cevabı yazacağım ki, mesajınızı yuttuğumuzu düşünmeyin. Bir-iki gün içinde bu yoruma dönüp cevaplarınızı vermeyi düşünüyorum; elbette o süre zarfında başkaları da fikir belirtmek isterse yapabilir. Bu olursa size yeni bir yorumla cevap veririm; olmazsa direkt bu yorumumu edit’lerim. Birkaç gün içinde kontrol edebilirsiniz.

Bir okuyucumuzdan cevap:

Öncellikle görüşlerimin kişisel fikirler içerdiğini belirtmek isterim,şahsı fikirler tüm satanistleri bağlamaz.

1)Hergün çevrenizde taşa ibadet eden,kuran okuyan insanları görebilirsiniz peki amaçları nedir?Cehennemm’e gitmemek,cennete gitmek size şu örnekleri verebilirim: 4 hak mezheb’e göre namaz kılmanın cezası hapis yada ölüm cezası,yine bu mezheplere göre dinden çıkmanın cezası ölüm.Bunlardan hiç bahsedilmez,bak haber kanallarına şöyle yazabilirler “Geçmişte İslamın allahlarına verdiği pis kurban ritüelleri” .Neden yılda bir kere belli maskenin altında saklandığını ,bilmedikleri bir şeye kurban veriyorlar,bunun nedenini sorduğumuzda verdikleri cevaplar,bahaneler fakirlere et dağıtmak, allahın rızasını almak;ateistlerin düşüncesi ise bölgenin hayvancılığını canlandırmak için düşünülen ticari düşünce denilir fakat çok basit düşüncedir şöyle de olabilirdi belli aylara yayma gibi, bir ritüel neden özellikle 4 güne denk getirilir ? Miraç kandil berât kandilleri gibi toplu ritüeller,cemaatle namaz kılmanın 100 kat sevap oluyor gibi aptal soysuz inanışları için yhwh/allah enerji formuna toplu enerji gönderiyorlarki ibrahimi program takır takır işlesin.Ve cümlemi bağlıyorum; İslam ve Hristiyanlık gibi inançlar hikayeleri tamamen yahudiliğe bağlı olan,varlığını kanıtlanamamış sahte yahudi soylu peygamberlerinin aracı olduğu bir inançtır ve çıkış noktası olan tevratdır.Bu yüzdendirki bu negatif enerjileri dejenere etmek için ters tevrat ayinlerine ihtiyaç duyarız,neden sümer ayinlerini yapalım o zamanın şartı ile bu zaman bir mi ?En basit 10 yıl önceki ayinlerle şimdiki ayinlerimiz bir değildir onun haricinde zaten bayramlarımız farkındaysanız eski pagan inançların devamıdır,tabiri uygunsa alıp 0’dan inanç kurmadık.Ters tevrat ayinleri işe yaradılar ve şu anda da işe yaramaktadırlar,yahudilerin finans sektöründe hakimiyetleri bütün dünyaca biliniyor,ibrahimi dinlerin foyası ortaya çıkıyor ve komplo teorilerinden(!) daha çok bahsedilmekte,yahudileri sevmeyen insan sayısı artmakta.Tanrılar dünyayı zulümden kurtarmak gibi şerefli bir görev varken neden kendilerine şiirler,methiyeler dizilmesini istesinler zaten bunlar birer sevgi göstergesidir şu anda en iyi sevgi göstergesi tanrılara onların ruhani savaşçıları olduğumuzu liyakatıyla göstermektir.

2)Teoriden ziyade gerçektir ,bu kadar fazla kanıtı olan şeyden teori diye bahsetmek aptallık olacaktır.Seçim döneminde aynı şekilde trumpa böyle bir suçlama yapılmıştır.Sapık yahudi destekli,hükümetlerden ne beklersin,hangisi yahudi çıkarlarına yada karakterine uyarsa onu başkan yapıyorlar.Öyle bahsettinki kadını ilk doktor zannetim,şovmen bir insanın,belli insanların böyle şeylere kalkışması bence gayet normal ama soyadından ve tipinden anlayacığın üzere bir yahudi,pagan işaretlerini kendilerini simüle edip şeytanı kötü gibi göstermeleri bir ilk değil,böyle şeyler şeytanın yoluna zarar verir ve insanların çeşitli şarlatanlara daha bağlanmasına yol açar,ayrıca bir satanistin durduk yere pentagram çizip foto atabileceğini düşünebiliyor musunuz ? Ki gerçek satanistlerin tamamına yakını kendilerini gizlemiştir,böyle aptalca birşey yapmazlar.Vakti geldiğinde kendimizi gizlemiyeceğiz fakat o zaman şimdi değil.

3)Toprağı tercih ederim bu da tercih meselesi.

4)Coronanın bağışıklık sistemi zayıf olanlara etki ettiğini söylememe gerek yok-%1.38 gibi bir ölüm oranı var-,bir de kardeşim kraliyet ailesininin özel bakımlarını,doktarlarını söylememe gerek yok sanırsam.

5)Aryan(beyaz) ırkı,Siyah ırk,Sarı ırk olmak üzere 3 temel ırk vardır.Yani melez olmazlar ikiside beyaz ırk olduğundan ötürü.Peki çinli ile fransız evlenirse ne olur dersen sanırım hangisi daha baskınsa o olması gerek ki ırklar çok karışmıştır ona rağmen ırkları ayırabiliyoruz bunu ayırt etmesi pek sorun olmaz 🙂

6)Hakkında pek bilgim yok,yazmam pek doğru olmaz ama onlarında bizi pek sevmediklerinden eminim.

7)Kilisiler,camiler parayla dolu neden hala bağış istiyorlar,En büyük devletlerin bile neden resmî bağış kuruluşları vardır? Gibi gibi sorularına cevap bulmaya çalışırak başla.Tanrılar maddi ve manevi konularda yardım ederler fakat yüksek rahip ve rahibelerin elinde kazma kürekle hazine bulduğunu yada bu hazineleri tanrılar çıkardıklarını düşün,eski hazineleri kime pazarlıyacaklar devlete mi ?Devlet demiyecekmi kardeşim sen bu hazinelerin hepsinin yerini nereden buldun,ilk fırsatta hapse atarlar sonrada vaazları da mahpuslardan alırız artık.Yada tanrıların para verdiğini düşünürsek, para basım merkezlerinin belirlediği her paranın takip numarasi yada seri nosu vardır bu yüzden kara borsadan yine aynı şekilde hapse atarlar.Yoksa tanrıların elinde olsa,her jos üyesine bir para basma makinesi verirler 😅

8)Tevratta mesela faiz bir haram der birde haram değil der(bilerek yapılmış bir çelişki) ama bugünkü siyonistler faiz ve tefecilik ile dünyayı yönetiyorlar.

Faiz alan kişi günahından dolayı af dilerse ve faizciliği bırakırsa affedilecektir. Eğer bu şeytan işine devam ederse afaroz edilecektir (Madde 20)

Eşcinsellik haram denilir fakat kendi cinsinden olan çocuğa tecavüz eden yine yahudi hahamlardır.Sadece bu kitapta yazanlar insanları lanetlemek için yazılmıştır,kontrollü karşılık.Ayrıca Israil’e gelen,vatandaşlık almak için gelen yahudilerin bile ırk geçmişine bakarlar ne kadar melez olduğunu öğrenmek için,araştırabilirsiniz.

Mesela kuranda elif lam mimin yahudi kabalasında ben buna inanmıyorum demek olduğunu biliyor muydun? Kontrollü karşıtlık kardeşim işte ve arada küçük istisnalar kaideyi bozmaz bu tarihtede böyledir.Ve hayır, yahudiler satanist olamaz zaten olmaya kalksa bile 2.gün geri çıkar çünkü insan değiller.

Umarım sorularına cevap verebilmişimdir .Esenlikler

Yazarımız:

Sonunda “arsız materyalist” ziyaretçimize cevap verecek vakti buldum. Size cevap veren kardeşimizin cevapları da çok güzel, bir de bazı yerlere birkaç ekleme yaparak iyice çeşnilendireyim dedim.

1) Cevap veren kardeşimizin bu konuda dedikleri çok mantıklı. Cidden olay şartlara dayanıyor. Sümerlerin zamanında Ters Tevrat Ayini yapmalık bir durum yoktu, o zamanlar zaten insanlık hala nispeten yüksekteydi ve Yahudileri dışlıyorlardı, gerekirse spesifik durumlarda majikal muharebe yaptıklarına da eminim.

Ama artık durum böyle değil. Yahudiler dünyanın tümünde çok yoğun bir nüfuza sahip, ve artık bu etkiyi kırmak için küresel çapta ritüeller gerekiyor. Onun dışında; neden mi Ters İbranice? Neden Sümerce, neden Akad dili değil de pislik Yahudilerin dilinin tersine çevrilmişi, değil mi? Aslında cevap çok basit. Okültizmde genel olarak bilinen bir prensip, bir şeyi yok etmek için onu (hele de ismi varsa ismini) ters çevirmenin en etkili yöntem olduğudur. YHWH de, İbranice alfabesinin harfleriyle yaratılmış, bu harflerin bir “””tezahürü””” olan bir düşünce formu.

Onun dışında, “Tevratın düzü ne” demişsiniz, düzünün ne olduğu çok basit. Centilleri köleleştirmek, katletmek, sömürmek (hem fiziksel, hem ruhani anlamda) için bir rehber, bizim ırklarımız ve uluslarımız üzerine sayısız ve envai çeşit lanet ve Yahudilerin gücünü tasdikleyen lanetli ayetler. Yahudilerin bize yaptığı her şey lanetli kitaplarına ve alfabelerine dayanır. İncil’in bile orijinali İbranice, ve Kur’an da Tevrat’ın ucuz bir çakması zaten. Dolayısıyla “ruhani” sistemlerinin tamamı İbranice diline dayanıyor. Bu dilin harflerini bir bir tersine çevirmek, düşmanın tüm sistemini ilelebet yok etmeye yarayacaktır. İş Tanrılara methiyeler dizmek kadar basit olsaydı ne alâ, ama balçık dolu bir kaba temiz suyu öylece mi koyarsınız, yoksa önce kabı boşaltıp sonra güzelce yıkar mısınız?

2) Neden buna bu kadar şaşırdınız ki? ((((((Epstein))))))’ın “Loli Express” diye uçağı vardı; zengin iş adamlarını, nüfuzlu politikacıları ve başka üst profil insanları uçağına doldurup kişisel adasında çocuk tecavüzü “partileri” düzenliyordu. Yani bu bilinen bir şeyken pizzagate olayları neden şaşırtıcı olsun ki? Onun dışında; Amerika’da sağ da çöp, sol da çöp. Ama sol (buna sözde “demokrat”lar da dahil) tamamen kafayı yemiş durumda; ellerinden gelse Komünizmi getirecekler. Tabii Trump harika, kahraman falan filan demiyorum da, kötünün iyisi işte.

((((((Marina Abramovic)))))) ise bir Yahudidir, bu onun Satanist olup olmadığına dair sorunuzu yeterince cevaplıyor olmalı. Zaten isminden belli. Ama üstüne üstlük, yaptığı ve “Satanik” denen, dedikleri, dedirttikleri “ayin”ler hep iğrenç, tiksinç ve dejenere şeyler. Sizce bir Satanist bunları yapar mı? İşte her zamanki gibi öcü Satanizmi, soytarı Satanizmi, Koşer Satanizm. Bizim düşmanlarımızın yaymaya çalıştığı Satanizm imajı. Tıpkı yukarıdaki okuyucumuzun da kolaylıkla anladığı gibi; gerçek Satanist’ler böyle zırva şeylere girmezler, kendilerini ifşa etmezler. Kamuya açılmak bugünün muhabbeti değildir.

3) Tercih meselesi. Ama bir Satanist “öldükten sonra” değil, “lehimize tüm fırsatlara ve olasılıklara karşın ölüm halinde” diye düşünmelidir.

4) İngiliz (ve Suudi) Kraliyet Ailesi Yahudidir, bu bilinen bir gerçek. Ve evet, elbette Yahudiler önlem alır da, yani bu Yahudilere asla virüs bulaşmaz demek değil. Ama zaten paralarını ve nüfuzlarını düşününce, bulaşsa bile kendilerine iyi bakılacağı kesin.

5) Bu konuda sizi cevaplayan kardeşimizin dediğine biraz ekleme, ufak da bir düzeltme yapayım. İkisi de beyaz (veya siyah, veya asyalı) olan bireylerin birleşmesinde ciddi bir sorun yoktur; ama tabii ideal olan Ulus kolektifinin de bozulmaması. Ama tabii bir Fransız beyazdır, Çinli ise Asyalı. Bunların birleşmesi direkt ırk karıştırma olacaktır. Bu elbette çok yanlış, zararlı ve hatta suçlu bir davranış. Ama böyle beyaz-asyalı melezi birisinin suçu yok elbette, ebeveynlerine ırk karıştırın diyen o değil. Bu tarz melez bireyler (ve daha az da olsa karışmış olan nüfusun çoğunluğu) zaten ruhani pratiklerle genlerini saflaştırabilir, ruhlarının asıl ait oldukları ırka tamamen dönebilirler. Onun dışında, kendileri gibi karışmış bireylerle birleşmeleri öjenik açıdan en iyisi olacaktır. Yani beyaz-asyalı karması olan biri, kendi gibi birisini bulabilir demek istiyorum.

6) Sanırım bunun üstüne pek fazla bir şey dememe gerek yok. O9A’nın üst düzey üyelerinden birisi, sonra radikal İslam’a falan geçti şuursuz it.

Onun dışında, daha fazla şey söylememe gerek olabilir aslında. O9A ne gerçek Nazidir, ne de Satanist. Tersten Yahudi, bir avuç şaklabandan başka bir şey değiller. O9A tamamen kontrollü karşıtlıktır. “Rütbe atlamak” için, insan kurbanı vermek gerekiyor mesela. Evet, yanlış duymadınız. Bunun üstünü kapatmaya çalışabilirler ama durum bu. Daha sonra “Ama o sembolik yuaaa” diyebilirler, ama bundan bahseden metinlerde alenen “organizasyona düşman bir kişiden kurtulmak”tan bahsediliyor. Onun dışında, kendileri hariç herkesi değersiz ve ikinci sınıf “alt insanlar” olarak görürler… Kısaca yine söyleyeyim, tersten yahudilik. Bizimle ve Satanizm’le hiçbir alakaları yok, olmadı ve olamaz.

7) Sizi ilk cevaplayan okuyucumuzun dediklerine ek olarak, Yüksek Rahip/Rahibelerin yoksulluktan ölmekte olan kişiler olduğunu sanmayın. Durumları hakkında kişisel bilgim tamamen konjektürlere dayansa da şöyle ufak bir bilgi vereyim; sadece Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın sunduğu astroloji hizmetlerine (ki uzmanlığını düşünürsek cidden fiyatları 1-2 sıfır düşük tutuyor) öyle hınca hınç talep oldu (ve oluyor) ki adam sipariş almaya başladığı gün hemen tüm kota doldu, yeni siparişlere kapanması gerekti. Şahsen ben araya zar zor girdim, girdiğimin ertesi günü de baktım ki sipariş almayı kesmiş. Sanırım bu yeterli.

Yine de, para sınırı olan bir şey değil ki. Daha fazlası her zaman için daha iyidir, ve her zaman için Satanizm adına daha fazla para ((((((kazan))))))ılabilir, toplanılabilir ve doğru şekilde kullanılabilir. Bunun gerçekten bir sınırı yok. Bir milyonla da başka şeyler yapılır, on milyonla da, bir milyarla da, yüz milyarla da. Dolayısıyla neden bağış butonu olmasın? Ki dediğiniz şey, sitenin bir-iki yerinde var. Öyle göze sokulan yerlerde de değil. Ki yukarıdaki kardeşimizin dediği gibi, Hadi hazine buldunuz diyelim, paraya çevirmek o kadar kolay mı sanıyorsunuz? Hele de bu kadar üst profil, sürekli mercek ve hatta dürbün altında biriyseniz. Böyle bir durumda öyle bariz, alenen bir harekette bulunmak çok büyük ihtimalle intihara eşdeğer olacaktır.

Son olarak eklemem lazım ki, gerçek ve tek “semavi din” biziz, hatta yeryüzündeki tek din de öyle. İbrahimi inançlar din değil, ölüm tarikatıdır. Bu inançlara din, hatta üstüne üstlük “göksel” din demek asla kabul etmeyeceğim bir şey. Bu tarikatların yeri gökler değil, yerin dibi.

Dediğiniz şeylereyse gerek istisna deyin, gerekse de Türklerin “ılık su Müslümanlığı”nın benzeri deyin. Ama bu ılık su Müslümanları veya bu durumda Yahudileri bile, ne olursa olsun “gereği olduğunda” (ve onların ırkını düşünürsek hep gereği var) Eloshit’lerini savunur, ve her zaman için Centil ırkları kendilerinden düşük varlıklar, sığırlar olarak görürler. Bu düşünce tarzıyla yetiştirilirler ve zaten doğal içgüdüleri de bu. Araplar öyle değil. Arapların orijinal dini Pagan’lıktır, tıpkı bizim gibi. Arap’lar insandır, Yahudilerse başlı başına apayrı bir tür. Olay günün sonunda bundan ibaret ne yazık ki. Arap’ların üzerine giydirilen İslam pisliği, dediğim gibi giydirilmiş, sahte bir pelerin. Gözlerinin üzerine bağlanan bağ, sonradan gelmiş bir kumaş. Ama Yahudilerin mayası kötü, doğrudan özlerinde olan bir kötülükten bahsediyoruz. Lord of the Rings evreninde iyi Ork olmaması gibi düşünün.

Üzgünüm ama durum asla ama asla “diller” veya “dinler” ile ilgili olmadı, sorun en başından beri ırkların, daha doğrusu türlerin mücadelesi. Dünyada binlerce yıldır süren savaş ezelden beridir Öz Tamga’ya karşı “Davut’un Yıldızı”nın (ha hoş, o bile Vişnu’nun Yıldızından direkt çalıntıdır, o ayrı) mücadelesidir. Bütün antik medeniyetler bunun farkındaydılar, ve modern dünyada da insanlar buna inanıyor. Cidden olay “inançlar” veya “fikirler”den ibaret bir sorun olsaydı, tarihte sayısız “iyi” Yahudi görürdük. Sonuçta %1, hatta %0,1, hatta ve hatta %0,01 kadar Yahudi bile “iyi” olacak olsaydı, tarihte yaşamış milyonlarca Yahudiden ötürü onbinlerce, hiç olmadı binlerce, hiç hiç olmadı yüzlerce, hadi o da olmadı onlarca cidden iyi, onurlu, şerefli, kendi ırkının pisliklerine karşı Centil medeniyetini savunan, kendi ırkının pisliklerine karşı savaşan “kahraman yürekli Yahudiler” çıkardı, olurdu, dökümante edilirdi, bilirdik. Ama çıkmadı, olmadı, bilinmiyor. Bana bir tane bile “iyi Yahudi” ismini veremeyeceğinize garanti veririm. En klasik örnek olan “Einstein” veya benzeri sığırlar hakkındaki gerçeği bilmiyorsanız saymaktan çekinmeyin, şu an konuyu dağıtmamak adına girmiyorum ama arzu ederseniz girerim.

Sorularınız cidden uzun oldu, o yüzden cevap vermem bu kadar uzadı. Yine de umarım eksik bir nokta bırakmamam sizi tatmin etmiştir.

Baştaki okuyucumuz:

Merhabalar. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Cevaplarınız gayet açıklayıcı ve tatmin edici. ”arsız materyalist” ziyaretçiniz olarak birkaç soru daha sormak istiyorum. elbette bu sorularım önceki gibi çok uzun olmayacak. kısa ve net her şeyi anlamak istiyorum. açıkçası satanistlerle iletişim kurmak benim için büyük bir şey. ibrahimi dinlere inananlara iletişim bile kuramıyorsunuz. hemen ”cehennemde yanacaksın” triplerine giriyorlar. satanizmin en cezbedici tarafı cehennem kavramının olmaması. agresif olmayan, saygılı üslubunuz için ikinize de ayrıca teşekkür ederim.

1-) eyes wide shut hakkında ne düşünüyorsunuz? kubrick yahudi biliyorum ama bu adam bu filmi çektikten sonra öldü. esrarengiz bir şekilde. ve filmde satanizme çok gönderme var. kubrick yahudi bir tarikatı mı ifşa etti yoksa daha farklı satanist bir ekolü mü? öldürülen şahıs yahudi olunca insan şaşırıyor. bu yönetmeni yahudiler mi öldürdü yoksa başka satanist gruplar mı?

2-) kitabı celve de neden pek çok şey eksik? Şeytanın sözlerinin olduğu, şeytandan geldiğine inanılan bir kitapta yahudilere karşı hiçbir uyarıda bulunulmaması, demonlar hakkında bilgi olmaması, satanistlere ne yapmaları gerektiğinin söylenmemesi garip değil mi?

3-) kitabı celvenin başka bir yorumda tahrif edildiğini ve günümüze bu kısa metnin kaldığını yazmışssınız. Şeytan nasıl kendi kitabının tahrif edilmesine izin verir?

4-) tanrıları ya da şeytanı direkt görmemi, duymamı sağlayacak herhangi bir ayin var mı? böyle bir tecrübe yaşarsam zaten şeytanın varlığına inanırım. ve bu ona tapmam için yeterli bir sebep. çünkü Şeytan bende hayranlık uyandıran biri.

5-) abd’deki rehber taşları hakkında ne düşünüyorsunuz? insan nüfusunu 500 milyonun altında tut yazıyor. bu yahudilerin bir planı mı? insan nüfusunu 500 milyonun altına mı indirmek istiyorlar?

6-) demonlarla cinsel ilişkiye girilebileceğini yazmışssınız. peki demonların bir insanı hamile bırakması mümkün mü? ya da bir insandan hamile kalması? mitolojilerdeki yarı tanrılar demon ve insanların çiftleşmesi sonucu oluşan çocuklar mı?

7-) Şeytanın ve tanrıların insanlardan herhangi bir çıkarı var mı? doğada koşulsuz sevgi yoktur yazmışsınız. ki bu yazdığınıza sonuna kadar katılıyorum. doğada gerçekten koşulsuz sevgi yoktur. peki Şeytanın bize yardım etmesindeki asıl amaç ne? insanı çok mu sevmesi? Kaldı ki Şeytanın bizden çıkarı olmasını asla yargılamam bu çok normal bir durum. sadece sebebi merak ediyorum. ibrahimi pisliklerdeki gibi (semavi din demiyorum bundan sonra onlara) ”tanrı sizi karşılıksız seviyor” masallarına inanmak istemiyorum.

Yazarımız:

1) İzlemedim desem inanır mısınız? “Öhö öhö Yahudi filmlerini izlememe prensibim var” demeyeceğim. Evet, tabii, elimden geldiğince izlemiyorum ve zaten filmler hayatımda çok da önemli bir yer tutmuyor, o yüzden izlemiyorum, ama filmin çıktığı 1999 yılında da Satanist değildim tabii. Sadece izlemedim.

Yahudilerin “konuşan” veya “risk unsuru olan” Yahudileri öldürmesi ne çok eski bir şey, ne de çok yeni. Yakın zamanlarda da ((((((Epstein)))))) sübyancısı öldürüldü, bilirsiniz. Neyse. Belirteyim ki biz öyle o ya da bu şahsı hedeflemiyoruz. Belirli, “anahtar şahıs” gibi görünen kişiler, bundan daha uzak olamazdı. Bir Kubrick ölür, yerine on ((((((Spielberg)))))) gelir. Teker teker ağacın dallarının ucundaki yaprakları koparmak için harcadığımız (ve dolayısıyla ağacı tümden kesmek için harcamadığımız) enerji israftır, o arada Yahudiler on ayrı yerden bizi bıçaklarlar. Dolayısıyla böyle bir şahsı, eğer öldürüldüğünü varsayarsak, bir Satanist’in öldürmüş olması mümkün değildir. Tam da o zamanlar Yahudilerin kanlı ritüeller yaptığı gerçeği ifşa olmaya başlandı, hatta Michael Sikkofield sığırı bile bu konularda yazıyordu. Ha ama kontrollü ifşa mı? Sonuna kadar. “Yahudiler bu işleri yapıyor, çünkü Satanist’ler” gibi bir algı oluştu. Bu bize hizmet eden, işimize yarayan bir şey değil. Elbette çürütmesi çok zor olmayan bir yalan, ama yine de Yahudiler için az veya çok ifşa olmak çok da işe yaramaz, ifşa olacaklarsa da bunu tamamen kontrollü bir şekilde yapmayı tercih ederler. Dolayısıyla herif öldürüldüyse ondan öldürülmüştür. Ama kanlı ritüellerden bahseden ne tek, ne de ilk kişi o. Dolayısıyla bana sorarsanız bir filmde anlatılması öyle çok sıradışı olmayan temalar, anlatan kişiyi de “bizim tarafımızda” veya “bizim tarafımızdan öldürüldü” kılmayacak bir film.

2) Yezidi halkı hakkında bilginiz ne kadar? Tarih boyunca İbrahimi köpekler tarafından baskıya ve katliama uğratıldıklarını, kendi inançlarının da dejenere edildiğini ve günümüzde gerçekten sıkıntı bir halde bulunduklarını biliyor muydunuz? Elbette bu insanların elindeki kutsal yazıtlar eskir, eksilir, üstü kapatılır ve daha çok şey olur. Bunlar beklenecek şeyler. Ama zaten Tanrılarla bizzat görüşülebilen bir dinde, “kutsal kitap” algısı çok da merkezi bir öneme sahip olmuyor. Ha ama kitabın elimizde kalan halinde bile “başka Tanrılardan” bahsediliyor, Şeytan’ın “üç şeyden nefret ettiği” söyleniyor, kendimizi saklamamız gerektiğinden bahsediliyor… Dolayısıyla yine elimizde kalan kısım da akılcı. Meditasyonlar ve yogaya gelince, zaten binlerce yıllık bir gelenek ve asla tamamen silinemez. Zaten silinemediği için düşman yozlaştırıp içini boşalttı ya.

3) Yukarıya bakın. Öyle kafayı kitaplarla bozmuş bir oluşum değiliz ve asla olmadık. Ki ekleyeyim, Şeytan asla sonsuz güce sahip olduğunu iddia etmiyor, kitabının birçok sayfası keçi tarafından yenilen all*hın aksine. Ve Tanrıların dünya üzerindeki gücü ve nüfuzu, “Göklerdeki Savaş”tan sonra çok zayıfladı. Kitab-el Celve’ye gelene kadar tahrif edilen sayısız Hindu yazıtı, tahrip edilen tonlarca tarihi eser, erişemediğimiz, (((belli kişiler))) tarafından soyulan ve deyimi yerindeyse dımdızlak bırakılan tarihi kalıntılarımız, eski tapınaklar, piramitler, içinde bir milyondan fazla döküman olduğu tahmin edilen, yakılmış İskenderiye Kütüphanesi… Yani bir kitaba gelene kadar milyon tane başka kitap, megatonlarca tarihi eser var. Sizi bilmem ama ben daha çok ikincisine ağlarım. Ve bunların hepsinin sebebi, suçlusu aynı. Tanrıların kasıtlı olarak eserlerinin ve yapıtlarının yok olmasına izin vermeyeceklerine göre, bu konuda kimin sorumlu olduğu bariz.

4) Şeytan tapınmanızı istemez, sizde kalsın. Ve hayır. Modern dünyada her şeye “hızlı”, “hemen” erişmeye programlandık, bunu anlıyorum, ama ruhaniyette ve Doğada işler böyle çalışmıyor. Kıymetli olan neredeyse her şey zamanla inşa edilir. Sağlıklı, güçlü bir vücut, kültürlü, tıkır tıkır çalışan delici bir zihin, açık, kuvvetli, yükselmiş bir ruh. Hepsi. Dolayısıyla tek bir şey yapıp tamamen açılmayı bekleyemezsiniz. Ruhunuzu, astral duyularınızı yavaş yavaş, zamanla ve kademeli olarak açıyorsunuz, bunu da zaten sitemizde ve belge olarak paylaşılan güç meditasyonlarıyla yapıyorsunuz. Her meditasyon buna dolaylı olarak etki eder, bir de doğrudan bu işe yarayan çeşitli meditasyonlar da var. Dolayısıyla yapabileceğiniz şey çok bol, ama bugün veya yarın hemen hedefinize ulaşırsınız dersem yalan söylemiş olurum. Yine de bu, istikrarla ve sebatla çalışan herkesin ulaşabileceği bir nokta.

Ki, empirik kanıta önem veren biri olarak sizin için kişisel tecrübenin, küresel ve istikrarlı kanıtlara kıyasla ikinci planda kalacağını düşünüyorum. Tabii bazı insanlar için “görmek inanmaktır”, bunu anlıyorum ve elbette görmek için çalışın, ama görene ve dolayısıyla “inanana” kadar, kesin bir şekilde bilebileceğiniz çok şey var.

5) Oldukça yeni bir şey gibi görünüyor. Ama evet, nüfusu Yahudilerin kontrol edebileceği bir miktarda tutmak zaten Yahudilerin isteğidir. Şu an güvenle kontrol edebileceklerinden çok daha fazla Centil var. Sayımız 16’da birine düşerse çok daha kolay yönetilebilir bir hale geliriz.

6) Hayır, hayır ve evet. Nasıl derseniz, o zamanlar Tanrılar fiziksel olarak aramızdaydı, şimdi değiller. Elbette hamilelik için fiziksel birliktelik gerekiyor.

7) Çocuk yapan birinin “çıkarı” ne? Işığı, medeniyeti, güzelliği evrene yaymak Tanrıların “çıkarı” denebilir. Geliştiğimizi, yükseldiğimizi, Onların seviyesine çıktığımızı görmekten tatmin oluyorlar, ve düşünürsek Gerçeğin ışığını daha fazla yere yayabilmek için fazladan elleri olacağı da doğru. Bana sorarsanız bu hem son derece makul (ben şu an ölümlü ve “mükemmel olmayan” bir insan olarak bile bunun mantığını, güzelliğini ve çekiciliğini görebiliyorum), hem de en sürdürülebilir “çıkar” olarak görüyorum. Zaten “koşulsuz” olarak sevilmediğimizden ötürü, Şeytan Satanizm’i sadece insanın kendisi için bir din olarak görüp Kendisini umursamayanlar için “Onlar benim için hiçbir değere sahip değil” demiştir. Değer görmek istiyorsak değer vermeliyiz. Kendimize, halkımıza, ırkımıza, ulusumuza, türümüze, Tanrılara.

Okuyucumuz:

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Birinci, altıncı ve 7.soruya verdiğiniz cevaplar kafamı karıştırdı. İzninizle anlamadığım noktaları sormak istiyorum.

1-) 1.soruya verdiğiniz yanıtta Yahudilerin konuşan ve risk unsuru Yahudileri öldürdüğünü ve bunun ne eski ne de yeni bir şey olmadığını yazmışsınız. O halde bir Yahudi diğer Yahudiler için tehdit oluşturabiliyor hatta zarar verebiliyor. Ve bunu algılayan Yahudiler kendilerine tehdit olarak gördükleri Yahudiyi yok ediyorlar. Bu çok mantıklı. Bana verdiğiniz ilk yanıtta ”bana iyi bir Yahudi ismi veremezsiniz” demiştiniz. Hatta ”Einstein gibi sığırların ismini saymaktan çekinmeyin” dediniz. Einstein iyi bir Yahudi değildir. Atom bombasını bulan birinin iyilik kavramıyla zaten yakından uzaktan alakası olamaz.

Fakat size iyi Yahudi olarak Kubrick ismini verebilirim. Hatta diğer Yahudilerin onu öldürmesi bile onun iyi bir Yahudi olduğunun kanıttır. En azından Yahudilerin onu tehdit olarak gördüğünü biliyoruz. Aslında bu tüm Yahudilerin aynı olmadığına da kanıttır. O halde bütün Yahudiler aynı olmadığı halde, içlerinden iyi insanlar çıktığı halde bütün bir ırka karşı olmak mantıklı mıdır? Kubrick, Yahudiler arasında iyi bir isme örnek değil midir?

2-) 7.soruda verdiğiniz yanıtta çocuk yapan birinin çıkarı ne? demişsiniz. Yani bu soruyu sorarak çocuk yapan birinin çıkarı olmadığını mı kabul ediyorsunuz? Çünkü başka yorumda ”doğada koşulsuz sevgi yoktur” derken bana verdiğiniz yanıtta ”çocuk yapan birinin çıkarı ne demek?” çelişkili değil mi? Yani doğada koşulsuz sevgi var mı yok mu size göre?

Sorunuza cevap vereyim. Çocuk yapan biri ilerde yalnız kalmayayım, yaşlanınca bana bakan bir evlat olsun amacıyla çocuk yapar. Ya da soyum yürüsün, Dünya’da izim kalsın amacıyla. Her türlü insan kendi çıkarı için çoğalır. Tabi ırmak kendi için akmaz, güneş kendi için ısıtmaz masallarına zaten inanmam çünkü burada tamamen canlılar arasındaki çıkar ilişkisinden bahsediyorum.

3-) Demonların fiziksel olarak insanların arasında olmasından kastınız ”insan bedeniyle” aramızda yaşaması mı? Hamilelik için fiziksel birliktelik gerekir demişsiniz. Ama bir insan nasıl bir demonu hamile bırakabilir ya da demondan hamile kalabilir? Bunun biyolojik olarak herhangi bir açıklaması var mı?

İnsan ile hayvan birbirini hamile bırakamıyor, çoğalamıyor. Üstelik Dünya’da yaşayan canlı türleri oldukları halde. Demon gibi uzaydan gelen farklı türden bir varlık nasıl insanla cinsel ilişkiye girebilir? Hadi cinsel ilişkiyi geçtim nasıl insan ve demon arasında döllenme gerçekleşebilir? İnsan ve demon arasındaki kromozomlar nasıl uyuşur? Demonların yumurtaları ve spermleri mi var? Bu arada ısrarla şunu belirtmek istiyorum olayın biyolojik boyutunu merak ediyorum yoksa asla Tanrılarınıza saygısızlık yapmak için sormuyorum. Bilirsiniz tıpta ayıp yoktur. Söz konusu insan ve demon döllenmesi. Bunu anlamak için soruyorum. Ki bir ateist olarak inanmakta en çok zorlandığım konu da bu sanırım.

3.soruya verdiğiniz cevap zaten direkt İslamı çürütüyor. Doğru Şeytanın mutlak güç iddiası yok. O zaman Müslümanların dediği İncil, Tevrat tahrif oldu Kuran geldi masalı çöpe gider. ”Sonsuz güçte olduğunu iddia ettikleri allahları kendi kitaplarını bile koruyamıyor mu?” derler adama. Ki bu soruyu Müslümanlara sorduğumda çok agresif tepkiler alırım. Objektif ve profesyonel cevaplarınız için teşekkürler.

Son olarak Michael Sikkofield benim ciddiye alabileceğim türden biri değil. Ki ciddiye alsam onunla iletişim kurardım. Onun o dandik kitabını okuduysanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Kendisi benim için islamcı, ucuz, primci, yıkık bir çocuk. Ben daha bilgili, yetişkin insanlarla iletişim kurmayı tercih ederim. İyi geceler.

Yazarımız:

Esenlikler,

Tekrar geçen yaptığım gibi yapıp, sorularınıza yakında cevap vermek için rezerve ediyorum. O sürede başka yorum yapmak isteyen varsa buyursun.

İyi günler.

Başka bir okuyucumuzdan cevap:

Admin yanıt vermeyi unuttuğu için ben yanıt vermek durumunda bulunacağım:
1)Çıkar çatışmaları olduğunda bir insanın birini öldürdüğünü görebilirsiniz,bir mafya bir mafyayı çıkar çatışması için öldürürse öldürülen taraf iyi mi oluyor?Biz istemezmiyiz barış içinde yaşayalım hiç savaş olmasın,onlar insan gibi yaşasınlar ama kardeşim öyle olmuyor,huzurun olduğu yerde rahat duramıyorlar ,tek işleri insanları sömürmek ,fakirleştirmek,köle yapmak neden bol bol kitaplarında insanlara hakaret ediyorlar,köle yapıyorlar?Senin atan kendinden olmayanları hayvan yerine koydu mu,yada diğer aryan ırkları?Nasıl bu kadar küçük toplumken insanlığı köle edinmek gibi amaç belirliyorlar,kendi tarihlerini öve öve anlatırlar bizim atalarımız tanrıya kafa tutmuş,en büyük yaratıcıyla pazarlık masasına oturmuşlar belli fiyat karşılığı insanlığı satın almış,onurun böyle bir saçmalığı kaldırabilir mi?Ya hadi istisna yapalım 100 kişi iyi olsun bunların çocukları rahat durabilecek mi?Bilimsel düşünelim onun çocuğuna geçecek hiç mi çekinik gen olmuyacak Evet,insanlar atalarından kalan genleri taşırlar bu bilim tarafından kabul edilen bir gerçek zaten yanlış anlamayın bizim yahudi öldürme gibi derdimiz yok bizim amacımız kalıcı zafer kazanmak zaten öldürerek bir amaca ulaşamazsınız.Şerefli Aryan ırkı eline asla bir yahudi kanı bulaştırmamalı,bulaştırsa bile halkının kurtuluşu buna bağlı olursa son çare olan bir eylemde bulunur zaten buda zarurî anlarsınız ya.

“Askeri zaferler ne kadar büyük olursa olsun iktisadi zaferlerle taçlandırılmadıkça sonuçsuz kalır.”Mustafa Kemal Atatürk

2_Doğa tabiki koşullara bağlı olarak sevgiden ibarettir.Bir tanrı kendisinden aciz insanı ne kadar sevebilir.Bir baba kendisine yaşlıyken bakmasını için çocuk yapar tabiki de bir takım nedenler atlamayın bir baba kendisini sürekli oğulunun yerine koyar,onun başarısı kendi başarısıdır,çocuğunun gelişimi bir insanı mutlu etmez mi yada en basit oğlunun kendisine baba dediğindeki duygu tarif edilemez,bir baba normal duygulara sahipse yetiştirse bile onu belli yaşa kadar krallar gibi yetiştirir,tek ricasını kıramaz yapamadığı zaman yüreğinde derin çukur oluşur.Birisi için ağlamanın,üzülmenin,gurur duymanın çıkarı olabilir mi? Zaten babalar ve anneleri ortak yapan çocuklardır,ev şen bulur bir can daha eklenir.Çocuk sahibi olamayan insanların tek derdi inanın çıkar değil yoksa her çocuk sahibi olamayan insan evlatlık alırdı haksız mıyım?Kendi canından can vermekte böyle birşey.Tanrılar zaten müthiş iradeye sahip oldukları için yaparlar böyle birşeyi kendilerini bilsinler diye değil,çıkarları varsa o da evreni daha iyi yaşanabilir yapmak, yeni şeyler keşfetmektir.Şöyle bir soruda sorulabilir neden direk tanrı olarak doğurmadılar?Peki sen oğlun olduğu için diğer çocukları sevmez misin,çiçeğe su vermez misiniz,sokakta aç kalan köpeğe yiyecek vermez misiniz?Dolayısıyla tanrılar biz doğanın hayvanıyken,evrimleştirmiş ama tapınma istekleri gibide olmamış biz bile doğaya karşı cömert olabiliyorken,cömertliğini aldığımız tanrıların bu kadar cömert olması mümkün olamaz mı?

3.sorunuda yanıtlamak istiyorum eski çağlarda insanlar zaten ölümsüzdü,bir takım tanrısallar güçlere sahiptiler öyleki elementleri bile rahatça kontrol edebiliyordular(ateş,hava,su,toprak),yoksa bi anda gezegenimiz istilaya uğradı hop 46 kromozoma düşmedik,işin kromozomdan çok dna kısmı önemli 20 iq adamda 200 iq kızdada 46 kromozom var.Tanrılarında fizikleri olduğunu söylemiştik,bize benziyorlar elbette insanlarla tanrılar çiftleşebilirler,zamanımızda mümkün değil ancak ruhani bedenlerimiz çiftleşebilirler fiziksel bedenlerimizde ruhumuz hissettiği için tepki verirler size şöyle anlatabilirim öyle rüyalar vardırki insan kalktığı zaman yorgun hisseder değil mi sanki gerçekten yorulmuşuz gibidir,yada meditasyonlarda çok iyi hayal edenler bilir sanki gerçekten güneşin altındaymış gibi terleme olur,hatta sizi şöyle bir habere yönlendiriyim https://www.google.com/amp/s/kisiselbasari.com/beyin-gucu-yuzunden-donarak-oldu.html%3famp.
Yani aslında biz beynimizi meditasyonlarla güçlendirir ve ruhumuzu açarız bunla beraber hissederiz.Çok da Fiziksele fazla takılmayın tanrılar milyar yıldır vardılar 200 sene mi bekleyemicekler bir çocuk için ?

Yazarımız:

Aslında sorularınıza dönecektim, birkaç kere aklıma geldi ama sonra yine çıktı. Üzgünüm. Ama yine kardeşimiz güzelce cevap vermiş. Sadece 3. sorunuza verdiği cevaba birkaç ekleme yapmak isterim.

Tanrılarla aramızda verimli döl olabilmesinin sebebi, bana sorarsanız daha biz evrimimizde çok daha düşük seviyelerdeyken bize Kendi genlerinden aktarıp evrimde basamak atlatmış, gelişmimizi hızlandırmış olmalarından. Yani Onlarla uyumlu olma sebebimiz, yine Onlardan gen taşımamızla alakalı olmalı. Ki bu insanlık medeniyeti daha başlamadan önce olan bir şey, yani artık her insanın “içine işlemiş” bir değişim. Artık ayrılmaz bir şekilde Onların çocuklarıyız. İşin fiziksel boyutu bu, ruhani boyutu da zaten bariz.

Bir de ufak bir düzeltme yapayım, Tanrılar milyarlarca yıldır yok. Joy of Satan’da açıklandığına göre, Şeytan’ın Kendisi bile yaklaşık (Dünya yılıyla) yarım milyon yaşındadır. Oğullarından Lord Azazel 60 bin civarı yaşındaymış. Kısaca henüz milyarlık bir durum yok, bu mantık birazcık çizgi roman mantığına kayabilir. Ha tabii ki Tanrıların medeniyetinin ve bizlerin ebediyen var olacağı düşünüldüğünde, eninde sonunda milyar yıla da gelinecek, o ayrı.

Her halükarda bu kadar az ekleme yapıp bütün soruların cevaplanmasını sağladınız, teşekkürler. Elinize sağlık.

Son olarak materyalist bey, Sikkofield sığırının kitabına para verip de alma gibi bir şey yapmadım, o yüzden okumadım. İçeriğini isminden ve şu zamana kadar kustuğu ideolojik zırvalardan tahmin edebiliyorum ama. Tıpkı dediğiniz gibi biri.

İyi günler.

“Arsız Materyalistten Satanist’lere “Ahiret” Sorgusu” hakkında 36 yorum var

 1. Tek solukta okudum harikaydı.Soruları soran arkadaşa teşekkürler o olmasa bu konuşma yaşanmayacaktı.Satanizme merak duyan kişilerde oluşması muhtemel soru işaretlerini gideren sağlam bir kaynak olmuş oldu.Cevaplayanlara ise ayrıyetten teşekkürler.

 2. Esenlikler . Mükkemel ve çok bilgi verici bir yazı olmuş . Cidden sizler sayesinde benimde aklımdaki soru işaretleri kalktı diyebilirim ellerinize sağlık . Ben 18 yaşındayım kendimi geliştirmek ve daha çok bilgi öğrenmek istiyorum . Sizden güvenilir bilgi kaynakları olan site adresi isteyebilirmiyim ? Türk kökenini , daha eski çağları her şeyi gerçekliğiyle öğrenmek istiyorum .

  1. Esenlikler,

   Elimde bir liste halinde bulunmuyor. Forumlarda şu an bununla uğraşan çok kardeşimiz var. Eminim onlar size kendi okuduklarından uzun bir liste verebileceklerdir.

   Tabi yine hatırlatmak isterim, “güvenli kaynak” bu konularda genelde bulunmuyor. Eski çağlardan kalma çoğu bilgi bozulmuş bir halde. Bu yüzden ne okursanız okuyun, bilgiyi incelemeli ve filitrelemelisiniz.

   İyi günler.

   1. Yine de çok teşekkür ederim sizlere . Forumda bir arkadasimizin mükemmel yazisinda buldum bi kaynak pdf. Dil ve anlatim olarak gayet akışlı .

 3. >Bu tarz melez bireyler (ve daha az da olsa karışmış olan nüfusun çoğunluğu) zaten ruhani pratiklerle genlerini saflaştırabilir, ruhlarının asıl ait oldukları ırka tamamen dönebilirler.

  Buradaki “ruhani pratikler” neler? 40 günlük meditasyonu yaptıktan sonra bunu da yapmak isterim.

  > o zamanlar Tanrılar fiziksel olarak aramızdaydı, şimdi değiller. Elbette hamilelik için fiziksel birliktelik gerekiyor.

  Neden şu an değiller ki? ruhani açıdan belli bir seviyeye gelen biri fiziksel olarak satanı göremez mi? bunu ne engelliyor?

  Ve son olarak türklere beyaz demişsiniz ancak türkler baya baya sarı ırktır. Ben kendime ve çevreme baktığım zaman neredeyse insanların %90’ı buğday tenli

  1. Esenlikler,

   1- Tam Çakra Meditasyonu, Kundalini Yoga vs. Ama ırksal saflık yılların getirdiği bir meseledir ve kişi zaten tanrılığa yakınken ortaya çıkacak bir şeydir.

   2- Bunun sebebi Dünya’nın spiritüel pratiklerden yoksun olması. Altın Çağda insanlar tekrardan öz dinlerine dönüp meditasyonlara başladığında ve spiritüel bir Dünya inşa edildiğinde tanrılar o zaman tekrar gelecekler. Şu an gelmeleri kendileri için oldukça riskli.

   3- Ten rengi ve fenotipe bakarak ırk belirlenmez. Ayrıca İspanyollar, İtalyanlar, Yunanlar da İskandinavlardan daha koyu renkli ve koyu saçlı. Onlar da mı Sarı Irk olacak o zaman?

   İyi günler.

 4. Para hususu ile ilgili çalışmalar var hele bazıları çevrilmiş bile az merak eden ss bulur oradaki kara para aklama derdi olmadan yapılır

 5. Türkiye perspektifinden islam’ın yokluğu kültürel marksist/solcu dejenereasyonunu doğuruyor. Buna bir çözüm öneriniz var mı?

  1. Esenlikler,

   İnsanları bilgilendirmek. Onları kamplara atıp zorla SS yapmamıza gerek yok. Elimizden geldiğince insanları bilgilendirerek zamanla çözülecek bir konu.

   İyi günler.

   1. Yaptığım yorumu insanların dogmatik ve geri zekâlı oluşunu göz önünde bulundurarak yaptım. İnsanlar, benim onları bilgilendirmek istememi umursamıyor. Artık bütün herkes kültürel marksist/solcu dejenereasyonuna kurban gitti. Her yerde Türk olduğu halde Türkleri aşağılayanlar, Türklere hakaret etmek için “Türk” terimini sansürlü olarak “T*rk”şeklinde kullananlar; Heteroseksüel insanların öldürülmesini, baskıya uğramasını savunan LGBT bireyleri, LGBT’yi savunmayanlara “ortadoğu maymunu” diyenler; PKK propogandası yapanlar, milliyetçi olanları linç edenler ve daha bunlar gibi birçok saçma sapan durumla karşı karşıyayız. Bunları görünce IŞİD’i destekliyorum ve IŞİD’in Türkiye’yi işgal edip bütün dejenere piçlerin kafasını keserek öldürmesini istiyorum. Büyük bir diktatör olup bu ve bu gibi aptal insanları diri diri yakmak istiyorum. Artık hadlerini çok aştılar ve ben gitgide daha da radikalleşiyorum ve bunun sonucu o dejenere piçler için hiç iyi olmayacak. (Cevap ver)

    1. Esenlikler,

     Nefretinin o hareketlere olduğuna emin misin? Ben de bahsettiğiniz bu saçmalıkları sevmiyorum ama ülkeyi Işid tarafından işgal edilmesine izin vermek? Yorumu yazarken bir iki kere düşünmedin mi dediğini? Eğer en temel değerlerinizden birini yok sayacaksan o insanlardan ne farkın kalır? Eğer çözümün kendi soyunu yok etmekse ne için uğraşıyorsun?

     Doğrusu dediğine bir gram katılmıyorum. Düşmanın yaptığına sinirlenip onun yaptıklarına yardım etmek istiyorsun. Vatanını bir avuç teröriste vereceğinizi yazarken bir gram için acımadı mı, yapmayacak olsan bile?

     Forumlarda ve sitelerde hepimiz anlatıyoruz. Bu tür düşüncelerin ne kadar saçma, gereksiz ve hatalı olduğunu. Bu sorunları çözmek için nasıl elimizde harika şanslar olduğundan bahsediyoruz. Eğer o kadar böyle bir saçmalık yapmak istiyorsan, ışid katılması kolay bir topluluk. Eğer bizim gibi bir spritüel satanistsen, kendine çekidüzen ver. İki saçmalığa sinirlendin diye kişi kendi davasına ters hareketlerde bulunur mu?

     Sözleriniz bir SS’e yakışmayan sözler. Değilseniz bile bir “Türk”e yakışmıyor. Umarım durumunuzdan bir çıkış bulursunuz.

     İyi akşamlar.

     1. Esenlikler,

      İnsanların bunlara sinirini anlıyorum. Benim asıl yanlış bulduğum bu sinirle kör olmak. Hergün olmasa bile çoğunuz sık sık meditasyon yapıyorsunuz. Anlık sinirinizi bile kontrol edemez ve kırmızı görmeye başlarsanız, o zaman hayatınızdaki zorlukları sağlıklı bir şekilde nasıl atlatabiirsiniz?

      Ve neden onların yaşayacağına gelirsek… İyi bir miktarının umutsuz vaka olarak gözüktüğünün farkındayım. Lakin daha önce bu gruplarda olup sonradan harika SS’ler olmuş çok fazla kişi gördüm. Onların çoğunun sorunu öyle olmaları değil, gözlerinde “perde” olması. Bu perde kalkınca zaten bahsedilen hareketleri bırakacaklar. Yahudilerin koyduğu perdeye olan siniri kurban ve piyon olarak kullanılan insanlardan çıkarmamız tuhaf olmaz mı? Tabi bir tanesi sizi linç etmeye çalışırsa kendinizi korumanız lazım ama unutmayın, onlar da birgün bizim gibi olabilirler.

      Biraz tuhaf bir yorum oldu ama dediğimi anlamışsınızdır.

      İyi günler.

     2. Evet, nefretim o haraketlere olduğuna adım gibi eminim. Ülkenin IŞİD tarafından işgal edilmesine izin verme konusuna gelecek olursak; zaten ülke psikolojik tahribata uğramış ve dejenereler tarafından işgal edilmiş durumda. Dejenere, aptal ve solcu bir toplumda yaşamakatansa IŞİD gibi radikal dinci bir terör örgütü tarafından yönetilmeyi yeğlerim. Peki neden? Çünkü benim akıl sağlığım her şeyden daha önemli. Erkekler feminenleşiyor, kadınlar erkeksileşiyor, o ibneler, Kürtçü PKK’lı dejenereler söz hakkı elde ediyor ve bütün değerlerime, kişiliğime, kimliğime haraket edip gözü dönmüşcesine saldırıyorlar. Bir gün bu ülkenin başına “darbe” vasıtasıyla geçip gücü elime geçireceğim ve BANA 2 MERMI SIKANA 200000 MERMİ İLE KARŞILIK VERECEĞİM. Kim benim ülkemi, milletimi ve değerlerimi aşağılıyorsa, o kişi nerede bulunursa bulunsun, isterse farklı bir galakside bulunsun onun bütün her şeyini yok edeceğim. BÜTÜN HERKESTEN İNTİKAMIMI ALACAGIM. O Avrupa’lı beyaz ırka mensup orospu çocuklarının da bana “Filthy cockroach” demesi sebebiyle IRKLARINA SOYKIRIM YAPACAĞIM. Ülkelerini işgal edip herbirini geberteceğim. Ve 16 yaşında bir SS olarak o ŞEYTAN BABA’YI da uyarıyorum. Eğer şeytan bu aptal dejenerelerin yaşamasına ve magnum opusa erişmesine izin verirse onunda BULUNDUĞU GEZEGENİ YOK EDECEĞİMİ VE KENDİSİNE SAVAŞ AÇACAĞIMI duyuruyorum. Evet, korkuyorum: aşağılanmaktan korkuyorum, ciddiye alınmamaktan korkuyorum. Bana ve değerlerime saldıranlar ve bu saldırgan dejenere teröristlere yardım eden herkesi bir bir parçalayacağım. Ben bu Anadolu’nun beş para etmez, gözünü kin bürümüş bir evladıyım ve o evlat bir gün dünya’nın altını üstüne getirecek ve gün gelecek beni ve değerlerimi aşağılayanlardan bir bir hesap soracak. Bu insanların hak ettiği tek şey 1984 distopyasını yaşamak ve o Büyük Birader ise ben olacağım… Akıl sağlığım magnum opusa erişmekten daha önemli; akıl sağlığım dejenere ve aşağılık kompleksi bir toplumda yaşamaktan daha önemli. Akıl sağlımı yitirmemi sağlıyorlar ve her gün, her parçamla bir katile dönüşüyorum. O katil düşük testestorunlu cinsiyetsiz piçlerin ve aptal kadınların başına bela olacak. Bu aptal kadınların neden hakları var ki? Bu aptal kadınlara konuşma hakkını kim verdi? Kadınlar aptaldır ve kolay kandırılırlar. Nerede bir akıl hastası dejenere bir topluluk görsem kadınlar ve testosteronu düşük aptal “erkekler” başı çekiyor. Bizim düşman aramamıza gerek yok. Asıl düşman yanıbaşımızda olan, duyguları tarafından yönetilen kadınlar. Yok kadın haklarıymış, feminizmmiş, LGBT’ymiş SIK KAFASINA GEÇ.

     3. Esenlikler,

      16 yaşında ve toy olmana veriyorum bu dediklerini. Şimdiki dünyanın kötü yanlarının çok iyi farkındayım ama senin ortaya koyduğun fikirler bir çözüm alsa olamaz ve olmadı.

      Akıl sağlığına gelirsek; akıl sağlığına önem verdiğin için değil, olmadığı için bu düşüncelere sahipsin. Bunları hayata geçirebilsen bile akıl sağlığın düzelmeyecektir. Doğru ile yanlışı ayırt edemez ve kontrolsüz duygularınla hareket eder bir haldesin. Sözde duyguları ile hareket ettiğini iddia ettiğin kadınları aşağılıyorsun ama sen kör bir şekilde duygularınla hareket ediyorsun. Saçma değil mi?

      Kadın haklarını savunmuyorsun. Sen kendine cidden Türk mü diyorsun? Tarihimizde kadına verilen değerin farkında mısın? O kadar laf ettiğin kadınların inanılmaz kabiliyetlere sahip kişiler olduklarını? İnsanları sevmiyorsan, Tanrıçalara hiç bakmadın mı?

      Aklını çok yıkamışlar doğrusu. /pol/ gibi mekanlarda takılıp iki hayatsız alternatif sağcı tipleri çok dinlemişsin. Bu yaşında pek anlamanı beklemiyorum ama hayat onların sana dedikleri ile ibaret değil. Aynı zamanda toplum düzeltmenin yolu yok etmek de değil.

      Daha karakterin yerine oturmadığı için diyorum, bir korkak ve güçsüzün yolundan vazgeç. Muhtemelen burası damarına dokunmuştur. Sinirlenmişsindir ve hemen cevap yazmak istiyorsundur. Neden böyle dediğime bakmanı öneririm. Bozuk bir toplumu düzeltmek, onu yok etmekten kat kat daha zor ve inceliklidir. Her önüne gelenin yapamayacağı ve cesaret edemeyeceği bir inceliktir. Cidden bu ülkedeki bozukluklar yüzünden ortalığı yok etmek o kadar zor mu sanıyorsun? Emin ol bunu yapabilecek güç ve kabiliyeti elde etmiş çok fazla kişi oldu. Bunu yapmamalarının sebebi güçlü olmaları ile aynı sebepten bakarsan. Yok etmek ile yaratmanın farkını ve önemini anlayabiliyorlardı. Dedigini yapınca sözde ‘dejenerasyonun’ yok olacağına inanıyor musun? Ülkeyi kana boyayınca bir iş başarabileceğini?

      Küçük notlar olarak:

      -Magnum Opusu yapabilmen için akıl sağlığı ve “başarı” lazım. Sana göre önemini bırak, kendine çekidüzen vermezsen senin için erişilmeyecek bir statü.

      -Kendi “değerlerini” bilmiyorsun ve onlar için hesap sormaya kalkıyorsun. Milliyetçi isen değerlerini öğren.

      -Kadının ve feminen enerjilerin önemini/gerekliliğini anlamıyorsun. Bu şekilde dediğini bile başaramazsın.

      -Evrendeki en güçlü, Tanrılardan/Tanrıçalardan oluşan, imparatorluğunun liderine ‘meydan’ okumadan önce biraz kendini geliştir bence. Hem daha ‘yükselmeyi’ başarabilecek kadar bilge bile değilsin hem gitmişsin onun altında bulunan bir ‘SS’ken meydan okuyorsun. Biraz düzgün davranmanı öneririm.

      -İnsan öldürmeyi o kadar kolay sanma. Bir canın ağırlığını hiç hissetmediğini çok belli ediyorsun.

      Bu yorumu okuyacak çok kişi olacak. Akıl vermek isterseniz çekinmeyin. Benim sözümü dinlemek istemediği çok belli. Başkalarının fikirlerini duymak iyi gelebilir kendisine.

      İyi akşamlar.

    2. İnsanlarımız yanlış yolda olabilirler. Değerlerini ve kültürlerini kaybetmiş olabilirler. Yozlaşmış olabilirler. Kötü seçimler yapmış olabilirler. Sorgulamak ve düşünmenin ne olduğunu bilmiyor olabilirler. Koyun sürüsünden farksız davranıyor olabilirler. Irkımızın bu kadar dejenere davranışlara sahip olmasının tek bir sorumlusu var. Dünya üzerinde tek bir (((düşman))) var ve bu kesinlikle aynı kanı taşıdığımız ırkımız değil. Irkımız kötü yolda çünkü sistem onları bu hale getirdi. İnsan ruhunun temelinde sorgulamak, etik, güzellik ve iyi anlayışı mevcuttur. Ülkemizi bu hale (((getirenler))) ülke topraklarında bile yaşamakta olan (((canlılar))) değil. Bizim gördüğümüz kişiler sadece kukla. Vatanımızda dürüst, zeki ve değerleri olan çocuklar yetiştirilmesini, çelik gibi sağlam bir adalet duygusuna ve iradeye sahip insanların olmasını sağlamak bizim görevimiz. Kötülük eden kötülük bulur elbette ama kendi halkımızı her bir köşeden medya, eğitim, politika, ekonomi ve islam ile ezip yok etmeye çalışanları suçlu bulmak yerine halkımızı düşman edinmek, Pagan değerlerine sahip gururlu, onurlu ve zeki bir Centil’in işi değildir. Bizlerde Gerçeklerden habersizken yanlış şeyler yapmışızdır bu hayat ya da öncekilerinde ama Gerçekleri bildiğimiz için buna göre hareket ediyoruz. Tüm insanlık için doğru olanı yapıyoruz. Dünya sistemi değiştiğinde ve doğru kişiler doğru noktalara geldiğinde. Tüm bu yozlaşma ve kirlilik yerini temiz, saf bir güzelliğe bırakacak seneler geçtikçe. Sorun yüce ırkımızda değil onların ruhlarını zehirleyen (((yaratıklarda))). Gerçek düşmanın kim olduğunu unutmamalı. Ruhu yükselen bir kişi doğru bir şekilde düşünür ve doğru bir şekilde davranır!

     Sorun siyasatte değil. Tüm dünya (((yahudilerin))) yönetimi altındayken Türkiye kurtulsa ne olacak? Yine bir şekilde ele geçirecekler. Tüm dünyanın kurtulması gerek. O zaman gerçek anlamda yapacağımız değişimler kalıcı olur. Ülkeler şuanda politika ya da yeni bir parti ile kurtulabilecek durumda değil. Henüz o zaman gelmedi… Herhangi bir ülkenin başına kim gelirse gelsin yine de (((onların))) kölesi olacak. Suikastler, tehditler, ruhani ve fiziksel tehlikeler. Başa gelen kişiyi yine kendi amaçları için ele geçirecekler. Bu yüzden politik olarak kimi seçersek seçelim durum yine aynı olacak. Demokrasinin işlemesi için demokrasiye tecavüz eden bir (((ırkın))) olmaması lazım. Dünyada milyarlarca doların olsa yine açlık ve susuzluğu bitiremezsin. İzin vermezler. Aya araba göndermek zorunda kalırsın. (((Sistem))) bu iken ister ailesini korumak isteyen, onlara iyi bir gelecek sunmak isteyen biri ol istersen milyarlarca doları olan biri, yine de (((onların))) etkisine maruz kalırsın. Bu savaşın kazanılması ve gezegenimizin kurtulması için şuanda bu şekilde ilerliyoruz: RTR’ler, ruhaniyet üzerinden. Zamanı geldiğinde Liderler çıkacak aramızdan. Ülkelerimizi geliştirmek için tarım, eğitim, hukuk, teknoloji, bilim, ekonomi alanında uzman kişiler çıkacak aramızdan. Açlık, susuzluk ve barınma bir sorun olmayacak. Eşit sosyal haklara sahip olacak herkes. Tüm eğitim kurumları ve başka kurumlar iyi olacak ve herkes en iyi sağlık, beslenme, eğitim haklarına sahip olacak. Devletlerimizde yetenekli insanlar olması gerektiği yerde olacak. Her insan yaptığı işi sevecek. Çiftçiler, mimarlar, mühendisler, öğretmenler, sanatçılar… hangi iş olduğu önemli değil hepimizin sevdiği işler var ve hepimiz birlikte; ırkımız ve insanlığın gelişimi için çabalayacağız. İnsanların içinde ki potansiyeli görmek zor değil. Bu potansiyeli görmek için bir Tanrı olmaya gerek yok. İnsanlığa doğru şekilde yön verildiğinde gerçek güzellikte ortaya çıkacak. Centil bir ırktan olan bir kişi kendi ırkını yok etmek gibi (((yahudi))) zihin yapısına sahip fikirlere sahip olmamalı. (((Onların))) zihinlerinden çıkan zehirli düşünceler yüzünden: Pagan halkların yok edilmesi, holodomor, atom bombası ve asırlar boyunca toplu katliamlar oldu ve hâlâ oluyor. “Ruhunu Özgürleştirmek” için özel bir kaç çalışma yapmanı tavsiye ederim. Forumlarda mevcut.

     İyi günler tüm Satanist kardeşlerime ve gerçekleri yeni yeni keşfeden Centil kardeşlerime.

    3. Öncelikle sorucağım şey sen kimsin de böyle konuşabiliyorsun ? Kimseyi öldürerek hiçbir şeyi düzeltemezsin. Özellikle bu bir toplumsa. Kadınlara sallamışsın bir kadın olarak sana diyorum ki ya da demiyorum çünkü bu yorumumun onaydan geçmesi gerek 🙂 onun dışında sinirli olabilirsin kızabilirsin ama bu kadar psikopatlık derecesinde düşünceler normal değil. Bence meditasyonlarla vs en azından kendini bir nebze düzeltmelisin. Akıl sağlığının yerinde olmadığını her şeyi geçtim şeytana meydan okumanla anlayabiliyoruz (lmao KŞLJFKŞLDJGŞLHKDŞLHKLDŞGKJHŞLDGKJLŞDFGJŞLFKGJLŞFKJLKFLŞGJKFŞLHJKŞLFHKJŞLFHKJLŞFKHJLŞFKHJŞLKHKGDŞHLJKGŞL) . Bence kendine düzelmeden Spiritüel Satanistim deme çünkü adımızı kirletiyorsun. Bizde türküz ama aklımızı ve duygularımızı kullanmayı öğreneli 8 yıl falan oluyor. Senin gözünü nefret ve aptallık bürümüş. Birde gelmiş kadınlar duygularını kontrol edemeyen aptal varlıklar diyorsun. Aptal tacizci bir imamın yanında büyüdüğünü bu kadar belli etmemelisin. Sen ki daha oyunun kaosun başında bu kadar çabuk eleniyorsun hayatına nasıl devam ediceğini bir otur düşün. Hermit abimizinde dediği gibi akıl sağlığın yok. Psikoloğumun numarasını istersen severek verebilirim^-^
     Akıl sağlığının yerine geldiği günleri dilerim, iyi geceler.

  2. Yanani, ben de seni uyarıyorum. Eğer ki Şeytan Baba’ya savas acacak olursan, karşında benim gibi SS’leri bulursun ve senin için hiç iyi olmaz.

 6. Esenlikler

  Yahudilerin kan ayini adı altında centillerin çocuklarını kaçırıp öldürdükleri ve kanını içtikleri doğru mu? Doğruysa bunu niçin yaparlar?

  1. Esenlikler,

   Düşman bizim aksimize düzenli olarak kan kurbanları gerçekleştirir ve bu enerjileri pis amaçları için kullanır. “Tevrattaki Kan Kurbanlarını Ters Çevirme RTR’ı” tam da bu amaçla yapılıyor. Bu kanlı ritüellerinden bir güç elde edip Yahudi dünya düzenlerini getiremesinler ve Centillere zarar veremesinler diye.

   İyi akşamlar.

 7. Merhabalar, konu ile alakasiz bir soru soracagim fakat benim icin cok onemli. Ben 1 hafta once ruyamda ismi veba doktoru olarak gecen kisileri gordum(eger bilmiyorsaniz uzun gagali bi maske takiyorlar, google’a yazarsaniz da gorebilirsiniz), yani daha once hic resimlerini gormedim, onceden var olduklarini falan da bilmiyordum ve ruyamda bir lavabodaydik, 3 tane veba doktorlarindan vardi beni orada oldurduler. Uyandiktan sonra ben bunu unuttum ve simdi bir sarki klibinde bu veba doktorlarindan gordum ve ruyayi tamamen hatirlayabildim. Ben hicbir demonu tanriyi hala daha goremiyorum ve bir isaret almak icin cok cabaliyordum, bu ruya ile bi baglantisi var mi diye dusunuyorum fakat oyleyse neden beni oldurduler onu da merak ediyorum. Buyuk ihtimal ile bi isaret olmadigini, dusman tarafindan oldugunu dusunuyorum fakat aklimda da surekli acaba oyle bir sey olabilir mi sorusu donup dolasiyor, cevaplayabilirseniz sevinirim simdiden tesekkurler.

  1. Esenlikler,

   Düşman tarafından bir saldırı gibi duruyor. Korunmana özen göster ve kendini güçlü tut. Eğer başarabilirsen rüyanda “Vinasa” titret. “Vİİ-NAA-SAA” şeklinde yapılıyor bu da.

   İyi akşamlar.

 8. Yanani isimli kişinin 3. yorumunun altına yorum yazılmadığı için buraya yazıyorum. Kelimelerim o kişiyedir.

  Öfken amaçsız cılız bir ateşten başka bir şey değil ve sözlerin ise dejenere olmuş bir ruhun eseri. Bir çok insanın içinde potansiyel olduğunu biliyorum ama senin gibi kişiler olduğunu da biliyorum bu dünyada. Sana kadınların ne kadar kutsal olduğundan ya da doğada “sadece” kadın ve erkek arasında ilişkinin olmadığından binlerce kelime ile bahsedebilirim ama senin kelimelerin (((islami))) (((teror örgütlerinin))) kelimeleri ile birebir aynı. Onlarda beyaz ırkları ve kültürleri yok etmek, kadınları aşağılamak, köleştirmek ve eşcinselleri yok etmek istiyor. Sözlerin hafife alınabilecek bir seviyede olsa ya da saygını bozmadan yazsaydın sana aynı şekilde kibar ve güzel bir şekilde yaklaşırdım ama senin aştığın sınır bir SS’in aştığı sınır değil. Kelimelerin ve zihin yapın: doğaya, Yüce ve Kutsal Tanrıçalarımıza ve Tanrılarımıza düşman olan yahudi ırkına çok benzerlik gösteriyor. Hepimizin hayatında sorunlar var. Hepimizin öfkelendiği durumlar mevcut ama öfkeden doğruyu seçememek çok tehlikelidir. Sen öfkenin ya da nefretin ne olduğunu bile bilmeden her şeye tepki gösteren bir çocuksun sadece. Bu hayatta yetiştirilme tarzın, muhtemelen eski hayatlardan kalan karakterin ve negatif karman yüzünden bu kadar yozlaşmışsın. Tam da yahudilerin istediği tarzda bir yozlaşma. Sana tavsiyelerde yine de bulunacağım. Değişime açık ve doğru için çabalayan bir insan olsan senin için daha kolay olurdu. Ama senin zihin yapın o kadar dejenere olmuş ki, yüzlerce kelime kullansam yine de sana bir faydası olmayabilir. Türk ırkına ve beyaz ırka yapmak istediklerin: Soykırım ya da ülkeyi islamcı bir örgütün yönetmesini istemen tek kelimeyle iğrenç bir düşünce. Kadınlara aptal demen basit bir (((müslümandan))) farkın olmadığını gösteriyor. Eşcinsel kardeşlerimize bakış açın ise seni yüzlerce yıl islam coğrafyasında yaşamış ve tek amacı katliam olan katil ve sapık (((cihatçılarla))) aynı kılıyor(lgbt organizasyonu yahudi (((amaçlarına))) hizmet eder. Yine de belirteyim doğada sadece erkek ve kadın arasında romantik ve cinsel ilişki yoktur. İsteyen karşılıklı istek doğrultusunda istediği kişi ya da kişilerle bilikte olabilir). Öfke ile yüzyüze söylenen kelimeler bir anlık çıkmış olabilir ve “belki” tolere edilebilir ama yazını yazmakta olduğun süre boyunca öfken dinmediyse, o öfke senin bir parçan olmuştur. Düşüncelerin doğru değil. Hakaretlerinden bahsetmiyorum bile. Madem bir SS olduğunu iddia ediyorsun. Bu durumda bir SS gibi düşünmeyi ve davranmayıda öğrenmen gerekiyor. 16 yaşındasın. Bu yaşta bir çok insan duygularını kontrol edemez, bu gayet anlaşılabilir. Eski hayatlarını da varsayarsam 3, 5 hayat yaşamış bir ufaklık gibi duruyorsun. Gittiğin mentalite ve karakter ile eninde sonunda kendi kendini felakete sürükleyeceksin. Sakince otur. Bolca boşluk meditasyonu yap ve kendine nerede hatan olduğunu sor. Hatalarının farkına var ve insanlarda sana faydalı tavsiyelerde bulunabilsin. Hatalarının farkına varmak isteyen ve değişmek için çaba gösteren biri olsan bir çok insan sana yol gösterecektir.

  Yanani sana ise son üç tavsiyemi vereyim her türlü. Bir ihtimal öfkenden gözün dönmüyorsa varolduğun her saniye, sana faydalı olabileceğini umuyorum bu üç tavsiyemin:
  I- Bir SS olmak istiyorsan saygıyı, doğru düşünce ve doğru davranışın ne olduğunu öğren.
  II- Eğer “Gerçekten” Centil bir ırktan geldiysen üzerinde ki düşman etkisi ve eski hayatlarından gelen negatif enerjileri temizlemek için çalışmalar yap.
  III- Ruhani güç bireyin karakterini ve zihninide geliştirir, kendini geliştirmek için çaba göster.

  Sana bol şanslar diliyorum bu dünyada ve ötesinde. Kendi hayatını ve geleceğini kendin zorlaştırıyorsun. Bir gün duvara çarptığında geri adım atılamayacak bir yerde olduğunu fark edeceksin. Bir SS olmak sadece adanma ile olmaz. Bu samimiyet, karakterini ve ruhunu geliştirmek için harcadığın çaba ve hepsinden önemlisi Yüce Tanrıçalarımıza ve Tanrılarımıza karşı gösterdiğin “Saygı!” ile mümkün olur. Daha Tanrılarımıza karşı saygı bile gösteremezken kendine bir SS demen kendini kandırman demek. Normalde bir yorum yazmayacaktım ama bu siteyi okuyan, yeni yeni gerçekleri keşfeden Centil(yahudi olmayan her ırktan insanlar) kardeşlerimizde var.

  Siteyi okuyan kardeşlerime:

  Gerçeklere sorgulayarak ve kendinizi geliştirerek ulaşacaksınız zamanla ama gittiğiniz yolda düşüncelerinizin ve davranışlarınızın ırkımız ve tüm Centil toplumlar için gelişim, huzuru ve faydayı desteklediğine emin olun. Kendinizi sorgulamaktan çekinmeyin. Sağlam bir adalet, etik ve değerlere sahip olarak gelişin. Zaten ruh geliştikçe karakterinizde sizinle birlikte yükselecek. Birbirimize karşı kibar olmak ve birbirimizin gelişimini desteklemek bizim için doğru bir davranıştır. Bu tarz dejenere ve yanlış fikirlere sahip insanlara ise uygun bir şekilde yaklaşın. Doğru yolu görme potansiyeli olanlara karşı tavsiyenizi ve eleştirel fikirlerinizi eksik etmeyin; sabit fikirli olan ve hatasının farkına varmak istemeyen kişileride kurtarmak için çabalamayın. Herkes kendi seçimini yapar. Ve bu kişide hangisi olduğunu kendisi seçecek. Yapılan seçimler her zaman bir sonuçta getirir. Her etkiye bir tepki vardır. Yozlaşmış bir insana düşman daha kolay yön verir. Tekrardan dünya bizim olduğunda o zaman zaten harika nesiller yetiştireceğiz doğru bir eğitim, aile ve toplum yapısı ile.

  Ve son bir not olarak, yukarıda bulunan 25 Temmuzlu yorumum Yanani isimli kişinin 3. yorumu gelmeden önce verdiğim bir cevaptı. İlk iki yorumuna bakarak, cevabımı ondan yola çıkarak versemde o yorumumu başka insanların faydalanması ve bir ihtimal onunda faydalanması için vermiştim. Umuyorum ki az da olsa o yorumumdan faydalanacak insanlar mevcuttur bu yorumum gibi.

  İyi Günler.

  1. Esenlikler,

   Doğruyu söylemek gerekirse çok takdir ettiğim kardeşlerimizden birisiniz. Daha ne kadar süredir aramızdasınız emin değilim ama kendinizi doğru yönlendirmeniz ve diğerlerini bu yola yönlendirme çabanızdan bile karakteriniz kendini çok güzel belli ediyor. Bu gelişime pozitif ve zevk sahibi bakışınızı hiç kaybetmeyin. Yıllar sonra gerçek potansiyelinizi gösterdiğinizde sırtınızın yere gelmeyeceğine eminim.

   İyi akşamlar.

 9. Dünya bütün insanlığa yetecek kadarken,barış ve huzur için çalışmamız gerekirken,bir ırka karşı kötü duygular beslemeniz garip birşey.Uzaktan gelen bır ırkın bizi köleleştirmeye çalışması bir saçmalıktan ibaret.İnsan doğası gereği kötüdür,yukarıda örnekteki göreceğiniz üzere insan kendi kötülüklerini,iyi bir nedene bağlamaya çalışır.Etrafınızdaki insanların ne kadarının iyi olduğunu söyleyebilirsiniz ki,iyi olmayanların dejenere olması yahudilerden mi kaynaklanır,iradelerinin iyi yerine kötüyü seçmesinden mi?Siteniz de adalet tanrılarının isimleri bile var,bu tanrılar(yada tanrıçalar)adalete ihtiyaç olmuş ki bu alan da tanrı olmuşlar,bu da insanlar arasında adaletsizliğin tufan olmadan önce olduğu anlamına gelir(yahudiler olmadan).Tanrı ırkından geldiğinizi iddia eden geçmiş hükümdarlar hangi birisi Aryan ırkını düşünmüştür.Büyük İskender bile müttefik hakları ödüllendirirken,düşman devletlerin halklarındaki beyaz insanların kendi devlet hükümdarları yüzünden köleleştirilmesi,hangi tanrı kanunlarında geçiyor.
  Sizde biliyorsunuz ki aranızda kürtlerden nefret eden insanlar var,ellerinde olsa ve kendi haklarının kısıtlanmaması için onları baskılamaya çalışır(hangi şekilde olur bilemem),şimdi sizin yaptıklarınızdan biri halkınız için zorunluluktan dolayıysa,kendi ırkınızı korumak içinse,bu meşru değil mi?(ermeni tehciri vs.)Yahudilerin baskılanmalarına,kendi tarihlerinde hristiyanlarla aralarındaki bitmeyen kavgalara bakın(Hristiyanların katledilmesine uğraşmak için perslerle savaşlarını kullanmaları,engizisyon mahkemelerin de yahudilerin katledilmeleri,endülüste müslüman hakimiyeti bittikten sonra toplu katletmeler vs.),birçok mecra atlatan,kendilerini ekonomik olarak yetiştiren bır ırkın,bu alanda iyi olmaları neden bu kadar olağanüstü?Her ırkın kendi tarihi gereğince kendine özel meziyetleri var,ırkımızın savaşta yahudi ırkından üstün olması gibi,Almanların disiplinde Türklerden üstün olması,soğuklukkanlıkta ingilizlerin Almanlardan daha iyi olması gibi örnekler uzatılabilir.Siz bir Yahudi bir aile tarafından evlatlık alınsaydınız,o ırkın gelenek ve kültürlerini benimseyecektiniz.Kaldı ki bütün yahudiler semitik değiller.Şimdi Hun imparatoruna savaş tanrısının kılıcı verilerek bütün dünyanın egemenliğinin ona verildiğine,bütün halkların boyunduruğuna verildiğine dair mit var,bu demek oluyormu ki biz uzalıyız(hayır zanetmiyorum).Kuze Kore halkı liderlerine tapıyorlar,dışarıyı düşman belliyorlar,bu durum da yahudiler(sizin inancınıza göre sürüngen)olmaları gerekiyor.Atatürk hakkında nazileri dost görüyordu,İsmet İnönü Savaşta alman yanlısı gibi söylemler atamızın Almanyadan kaçan yahudi bilim insanlarına ülkemizde eğitim verdirtmelerine sağlamakla çelişiyor gibi görünüyor.
  Tevrat elbette mükemmel değil,iyi de demiyorum ama içinden yararlanmak isterseniz dersler alabilirsiniz,eleştireceğiniz yerleri görüp onu kötüleyeceksiniz kadınlara vatandaşlık hakkı vermeyen,cinsel obje yerine koyan Roma tanrılarını kötülemeniz gerekir,Hammurabi kanunlarını,Hititlerde erkeklere pozitif ayrımcılık yapan yazıları da kötülemeniz gerekiyor.Elbette geçmiş zaman da kadınlara değer veren pagan toplulukları olmuş(İskitler gibi) ama bu demek değil ki,yahudiler için de paganlar yoktu.Vardı ve hatta ırkdaşları tarafından putperest oldukları için öldürdüler.Tevratta bile başka tanrıları tanıdıkları,cezalandırıldıklarına dair ayetler var.

  Daha fazla uzatmak istemiyorum ama demek istediğim şu ki,lütfen aklın yolundan gidin bunlar örgütlenmiş birkaç ne yaptığını bilmeyen,daha önce yahudilerin dedikleri tıbbı ilaçları öven,büyüdükten sonra kötüleyen aşı karşıtı,önce kanunlardan dem vuran ardından da kanun tanımadan psikolojik terör yaparak,insanların beynini yıkamaya çalışan kendilerine bile zor yeten din adamları sıfatı takan sahtekârlardır.Sitenin adminlerinin ve birçok satanistin iyi niyetinden şüphem yok,bu yazımı yayınlayacaklarından eminim, anlayışınız için teşekkür ederim

  1. Esenlikler,

   Dediklerinizi anlıyorum. Muhtemelen baktığınız yerden olay tamamen bu şekilde duruyor. Dediklerinize kısa cevaplar vereceğim. Daha derine dalmak size kalmış. Burada ne kadar çok anlatsam bile sadece benim sözümle bunların hepsini öğrenemeyeceksinizdir. Sürekli kişisel araştırma yapıp öğrenmek şarttır.

   Biz tam olarak “barış ve huzur” için çalışmıyoruz. En azından sizin anladığınız şekilde. Biz gelişimi savunan kişileriz. Gelişim hiçbir zaman “huzurlu” olmamıştır. Bu yol kişinin en kötü yanlarını sürekli gözüne sokar ve kişi sürekli kendi ile yüz yüze gelecektir. Kişisel çapta bile tam bir “barış ve huzur” durumu mümkün değildir. Bunu bir kenara atarsak evrendeki en güçlü toplum olsanız her zaman sizinle savaşmaya çalışacak başka toplumlar olacak ve bunu engellemenin cidden bir yolu yok. “İkimiz de evrenliyiz gelin öpüşüp barışalım.” gibi bir yaklaşım sadece kökümüzü kurutacaktır. Asla olmayacak sahte bir idealin arkasında koşmaya gerek yok. Kişiye sunulabilecek en iyi “barış ve huzur” ortamı, kendisini verimli ve güvenli şekilde geliştirebileceği ortamdır.

   “İnsan doğası gereği kötüdür.” Thomas Hobbes’un sözüdür. Aynı zamands benzeri sözleri Freud’dan da duyabilirsiniz. Hobbes insanı bir hayvanmış gibi inceleyen birisiydi. Sevgi, birlik, nefret ve benzeri tüm temel duyguları camdan atmış ve insanı tamamen yüzeysel olarak incelemiştir. Bazı yazılarının ilgi çekici yanları olduğunu kabul etsemde insan doğası hakkında belki en yüzeysel ve tembel sonuçlardan birind varmıştır. Freud ise ağır Musevi ve önüne gelen herşeyi cinsellikle alakalı bulan birisi idi. Onun da yazılarını okudum. Bazı iyi noktalara basmayı başarsa bile yazıları insanlıktan çok kendisini inceliyor gibi. İnsanları doğada derin düşünme kabiliyeti olmayan canlılardan bile daha aşağı olarak görerek inceleyen kişilerin bir sözüdür bu. Bu konu hakkında biraz Carl Jung okumanızı öneririm. Direkt yorumları çok olmasa bile insan zihnini inceleme şekli daha sistemsel ve mantıklıdır. Size daha iyi bir fikir verecektir.

   Adalete her zaman gerek vardır. Insanın “mutlak iyi” olduğunu söylemiyoruz. İnsan yolunu şaşırabilen bir canlıdır. Bu durumlar için her zaman hazırlıklı olmak lazım.

   Yahudiler hakkındaki görüşlerimizi bir daha okumanızı öneririm. Bunun üzerine sitede kaç tane yazı var. Olay asla “ekonomide başarılı olmaları” olmadı. Öyle olsa zaten umrumuzda olmazlardı.

   Atatürk, Naziler hakkında sıcak görüşlere sahipti. Aynısı İsmet için geçerli değil. Aynı zamanda ülkemizde eğitim vermesi için getirilenler Alman bilimadamları idi. Yahudiler sonradan yabancı ülkelerin kararları ile geldi. Yanlış hatırlamıyorsam bu sırada Atatürk vefat etmişti ve İsmet İnönü başa geçmişti. Buna benzer bir olay olarak, Atatürk mason loncalarını ülkemizde kapatmış. İsmet İnönü ise başa geçtikten sonra elindeki ilk şansta geri açmıştır. Bu tür konularda ikisi birbirine tamamen ters görüşler sergilemekteydiler. Bu konularda ikisinin zamanlarında yayınlanan gazetelere bakarak bile anlayabilirsiniz.

   Tevrat…

   null

   belki şu gezegende bulunan en iğrenç kitaptır. Biraz bile göz atsanız dediğimi anlamanız zor değil.

   Yahudilerin içinde kimse gerçek anlamda asla pagan olmadı. Kontrollü sahte bir karşıtlık sunuyorlar sadece. Tevrat’ın içinde geçen başka bir yalan daha sadece.

   Aklın yolundan gittiğimiz için biz buradayız. Güvenin bana dedikleriniz ne ilk defa duyduğumuz ne de kendimiz uzun uzun sorgulamadığımız şeyler. Hepsini kaç kere sorgulayıp bu konularda yıllarca okuma ve araştırma yaptık. Üzücü olay şu ki, kimseye uzun uzun laf anlatarak bu konuların gerçek özünü tamamen anlamasını sağlamak mümkün değil. Kişi ruhani ve zihinsel olarak yeterince gelişmediği ve kendisi sürekli araştırma yapmadığı sürece bu konularda eksik kalacaktır. Friedrich Nietzsche’nin “Böyle buyurdu Zerdüşt” kitabını okuduysanız, ilk bölümü hatırlarsınız. Zerdüşt’ün sözleri halk için saçmaydı ve sadece komik bir şakadan ibaretti. Bu her konuda geçerlidir. Kendinizi yukarı çekmezseniz, bu tür konularda ne okursanız okuyun -ne kadar gerçek olsalar bile- saçma gelecektir. Tek yol okuma yapıp, düşünüp, incelemek ve çok yönlü kişisel gelişimi hedeflemektir.

   Sözlerim sizi “alt” görmek ile alakası yoktur ve bunları fazla kişisel alıp kendi düşüncelerinizi bulanık hale getirmemeye dikkat edin. Bunları söylerken tek amacım sizin iyiliğinizdir, Satanist olup olmadığınız bir gram umrumda değil.

   İyi günler.

   1. Atatürk öldüğü zaman değil,hitler iktidar olduktan sonra zaten yahudi bilim adamları ülkeyi terk etmeye başladılar,bir gazete sayfasını paylaşmak istedim;
    https://www.hizliresim.com/labyo75

    Onların düşüncesini kabul etmemeniz sizi ilgilendirir,sizin bana gerçeğinizi kabullendiremeyeceğiniz gibi,ben de size kendiminkini kabul ettiremem,halbu ki Neitzsche’in de insanlara hayvan dediği kesitler var(insan hayvanların en cesur hayvandır,tüm hayvanların erdemlerini aldı insan,ince ipin altındakileri hayvan olarak tanımlar,üst insan emeli olmayanlar yani,aşırıya kaçtığı yerler var).Reddedilen tek onun düşüncesi olsa,malesef ki bu sözleri birçok insan tarafından söyleniyor,kendi deyimiyle tinin köleleri tarafından bile söyleniyor.

    Gerçekten tanrılığa ulaşıyorsanız ve gelişiyorsanız dininiz de kalmaya devam ama şunu belirtmek istiyorum ki tanrı olsanız da bir insandan daha az kusurlu olmayacaksanız,tıpkı Şeytana’a ihanet eden demonların normal insandan daha sizin görüşünüze daha fazla kusurlu olması gibi.

    Ruhani gelişmeleriniz de başarı dilerim,eskiden satanisttim,belki de sadece sizin dediğiniz kadar sabırlı olamadım da gelişemedim bilemiyorum.Şunu da söyleyim,o kadar senelik satanistleğe rağmen,birkaç senelik dostluğun hatrını hiçe sayıp ufak konu da bile birbirine hakaret etmeleri epey insanca duruyordu.

    1. Esenlikler,

     İlk dediğiniz kısmı kabul ediyorum. Lakin zamanında Atatürk’ün, yahudiler de dahil olmak üzere, çeşitli grupların ülkede cirit atmasını engellemek için aldığı önlemler de vardı. Kişisel tarih bilgim kesin bir yargıya varmak için biraz toy olabilir. Bunun hakkında daha fazla araştırma yapacağım.

     Neitzsche’nin kitaplarında bazen yanlışları olsa bile gerçekten bilge ve derin bir adamdı. İnsanı direkt bir hayvandan çok, “hayvandan üstinsana giden bir canlı” olarak görürdü. Yazdıklarına bakarak insanlara direkt hayvan derdi demek yanlış olurdu.

     Bazen ne yaparsanız yapın, bazıları hiç adam olmuyor. Ne yazık ki büyük bir gerçek bu. Eğer konuşmak veya tartışmak istediğiniz bir konu olursa yorumlar her zaman açık. Satanist olmasanız bile yine de meditasyonları unutmamaya bakın. Bazen en kötü durumundayken insan, biraz düzgün nefes almak veya meditasyonla zihnini toplamak çok yardımı oluyor. Umarım satanist olduğunuz zamanda kendinize birşeyler katmışsınızdır.

     Son yorumunuza katılıyorum. Gerçekten bir insana göre bir davranış.

     Iyi geceler.

   2. Esenlikler,

    Tarih konusunda uzman sayılmam. Sadece okuduğum ve araştırdığım kadarını biliyorum.

    Dediklerinizden yola çıkarak Atatürk’ün İtalya’daki olaylara tepkisinin birçok sebebi olabilir. Belki ülkeyi atesten uzak tutmaya çalışıyordu, belki dediğiniz gibi tamamen bu yönetim şekline karşıydı ve belki daha birimizin bile aklına gelmemiş sebepler vardı.

    Zamanında Türk gazeteleri Almanlar ve Hitler hakkında iyi sözler söylemişlerdi. Kişisel olarak birisinin yönetimi altında ülkenin nasıl biçimlendirdiğini anlamanın en iyi yolu o zamanın haber kaynaklarına bakmaktır. Atatürk ne kadar demokratik bir düzen kurmak istese bile kurarken bir diktatörün araçlarını kullanmıştı. Ülkeye zarar veren “din” adamlarına tepkisinden bunu anlamak zor değil. Lakin kendisi bu Alman sevgisini yok etmeye çalışmadı. Bunun yanında İtalya’da olan olaylarda faşist gruplara sevgi duyan haber küpürü daha göremedim.

    Belki bu düşünce şeklim insanlara tuhaf ve yanlış gelecektir. İtiraz ve önerilere açığım. Kaynak verebilenler olursa da güzel olur.

    İyi geceler.

    1. Atatürk ve hayatını ss açısından değerlendirdiğimizde birçok tartışmalı nokta varmış gibi görülebilir. Bunların başlıcaları Kurtuluş Savaşı’nın kazanılmasında Sovyet yardımlarının önemi konusu ile Almanya’dan getirilen yahudi bilimadamları konusudur. Ki Atatürk heriki durumdan da ulusal çıkarları doğrultusunda faydalanmış ve hiçbir ulusal kayıp yaşamamıştır. Bir de yazının en sonunda değineceğim ve bilgisine güvendiğim siz saygıdeğer kardeşlerime soracağım bir yazı var.

     Yeni dünya düzeni planının bir parçası olarak centil Türk ulusunun, el birliği ile soktukları bu durumdan Atatürk önderliğinde çıkacağının kesinleşme emareleriyle birlikte kendi ideolojik sanrılarına yandaş edinme amacıyla Sovyetler tarafından milli mücadelemize destek verilmiştir. Mondros antlaşmasından birkaç gün önce dahi Atatürk İngilizleri Adana ve çevresinden atabilme kabiliyetine sahipti. Devlet idaresiyse aksine orduları dağıtıp ülkeyi dış güçlere peşkeş çekmeyi yeğlemiş, sonrasında ise Atatürk’ü tıpkı 1. dünya savaşında cephelerden uzak tutmaya çalıştığı gibi bu sefer de devlet idaresinden uzak tutmaya çalışmıştı. Bugün Kahraman, Şanlı ve Gazi ünvanı alan şehirlerin kendi başına mücadele verdikleri algısı söz konusudur. Aksine bu mücadeleler Atatürk’ün Adana’dayken teslim ettirmediği silahlar ve askerler ve de bu doğrultuda verdiği talimatlar sayesinde gerçekleşmiştir. Sovyetlerin doğu illerinden çekilmemesi halinde Azerbaycan da dahil toprakların geri kazanılması mümkündü. Sovyetlerse kafkas bölgesini ve madenleri elinde tutmak ve yapacağı şirinliklerle Türk devletini kendi tarafına çekebilmek düşüncesiyle hem doğu illerinden çekilmiş, hem de silah yardımında bulunmuştur. Ancak bugün bu yardımlar olmasaydı da Atatürk’ün milli mücadeleden öyle ya da böyle zaferle ayrılacağı görülmektedir. Ancak hiçbir vakit ne sovyet ne de komünizm yanlısı olan Atatürk, mükemmel bir politik kıvraklıkla SSCB’ye aksi yönde umutlanma şansı tanımak suretiyle bu yardımların gönderilmesini sağlamıştır.

     İkinci nokta olan yahudi bilimadamları meselesi daha ilgi çekicidir. Nazmiye İlmiye Çığ’ın aktardıklarına göre Hitler “yahudi bilimadamlarını gönderin, size daha iyilerini gönderelim” dediği halde Atatürk bu bilimadamlarını iade etmemiştir. İlginç olansa Avrupa tarafından sarı ırk olarak görülen Türk ırkının beyaz ırka dahil olduğunu ispatlamaya çalışan Atatürk’ün bu bilimadamlarından olabildiğince faydalandığıdır. Sümer medeniyetinden kimsenin haberinin olmadığı, Babil’in ise dini kitaplarda yer aldığı kadarıyla bilinip gerçekten var olup olmadığının tartışmalı olduğu dönemlerde geçmiş Hint medeniyeti en gelişmiş medeniyet olarak görülmekteydi. Bunu Hindistan yerlilerine mal edemeyecek kadar özbeğenmişlik halindeki Avrupa “Demek ki bizim atalarımız eskiden Hindistan’da yaşamıştı. Sonradan buraya göç ettiler.” diyerek Hint-Avrupa kültürünü ve dil ailesi saçmalığını ortaya çıkardılar. Atatürk ömrünün özellikle son 10 yılını tamamen bu mesele çevresinde binlerce kaynağı tarayarak geçirdi. Bugün yeni dünya düzeni kafasıyla bizlere komikmiş gibi dayatılan Güneş Dil Teorisi de bu şekilde meydana getirildi. Ve bu teori ne komikti ne de dayanaksızdı. Rünik Türk alfabesiyle yazılmış anıtlar ne gariptir ki İskandinav Rünik Alfabesi ile çözülmüştür. ne gariptir ki tarihte Türk soyundan geldiğini belirten İsveçliler vardır. Ne gariptir ki bugün Hint Avrupa dil ailesi(ki böyle bir aile yok) dahilinde düşünülen Hititçe ve herhangi bir aileye dahil edilmeyen Sümerce, Türkçe ile ne kadar ciddi bir benzerlik göstermektedir. Atatürk bildiğimiz kadarıyla bir tanrı değildi. Ruhaniyeti ile ilgili değişik söylentiler mevcut. Hatta agarta-şambala ilişkili olduğuna dair bilgiler bile vardır. (Bkz: forumda bu konuda yazılan bir yazı da vardı. 1. ergenekon iddianamesiyle ilgili. Orada da kaynak gösterildiği üzere: http://666revolution.blogspot.com/2017/10/birinci-ergenekon-iddianamesinde.html) Ancak öyle ya da böyle elimizde kesin olan bir bilgi yok. Atatürk’ün herhangi bir ibrahimi dine inanmadığı belli olsa da bir ss olup olmadığı yönünde herhangi bir kesin bilgi ya da belge yoktur. Ve O, öyle ya da böyle bu Yahudi bilimadamlarından faydalanmış ve yukarıda saydığım bilgilerin günyüzüne çıkmasını sağlamıştır. Bu sayede sümerce, babilce, hititçe öğrenilmiş, tabletler okunmuş ve yalanlar günyüzüne çıkmıştır. Atatürk şaibeli görülen iki durumda da hiçbir ödün vermeksizin ulusal menfaatlere uygun şekilde jewsyalistlerden faydalanmıştır. Bunu tarihte yapabilen hiçbir lider olmamıştır. Ancak Bu sürecin Hitler ve Atatürk arasında gizli bir anlaşmayla gerçekleşmesi de olasıdır. Hatta şahsi fikrim bu kişilerin yahudi toplumuna sızdırılmak istenen ajanlar bile olabileceği yönünde. Ama dediğim gibi sadece şahsi düşüncem.

     Sonuç olarak Atatürk bir SS olmasına gerek olmaksızın örnek alınası, mükemmel bir ulus önderidir. Kemalizm’i de bir Türk nasyonel sosyalizmi olarak görmek gerekir.
     Atatürk demokrasiyi desteklemiştir ama demokrasi bir atatürk ilkesi de olmamıştır(bkz: ahmet taner kışlalı) Atatürk, cumhuriyeti Yüce Türk Ulusuna en uygun yönetim biçimi olarak belirtmiştir. Tarih boyunca Türk hanedanları veya hükümdar soylarına Çin dönemlerinden başlayıp Osmanlı’ya kadar geldiği üzere, hep dışarıdan eş alma geleneği olmuştur. Bu da Türk hanedanlarının ırksal saflığının bozulmasına ve sonuçta devletlerin bölünebilir hale gelmesine yol açmıştır. Ayrıca hiçbir zaman Avrupa’daki gibi koruyucu bir Türk aristokrasisi de olmamıştır. Ve Atatürk en yakınında bulunan İsmet İnönü’ye dahi kendisinden sonra Türk Aydınlanmasının devamı için güvenememiştir. O sadece kendi ilkeleri doğrultusunda yetişecek genç nesile güvenmiş ve bu yönde adımlar atmıştır. İdarecileri, yöneticileri hatta komutanları bile satın alan yeni dünya düzenine karşı Türk milleti için otoriter bir devlet anlayışını benimsememiştir. Ancak Kemalist genç nesilin yeşermesine dek, mecburi bir tek adam rejimi gereksiniminin farkında olmuştur. Eminim ki Hitler de savaşı kazanmış olsaydı benzer bir yolu tercih edecekti. Çünkü O da mevcut hiçbir yöneticisine kendisi kadar güvenmiyordu. Bu iki liderin de her meseleyle bizzat kendisinin uğraşmaya çabalamasından açıkça anlaşılmaktadır. İki lider de yeni nesile oynamıştır. Ve bugün bu konuşmaları yapıyorsak tam anlamıyla başarılı olmadıkları gibi başarısız da olmuş, yanılmış sayılmazlar.

     Yazının başında, en son değineceğimi söylediğim şeye gelirsek, ekşi sözlükte aynı yazar tarafından birkaç başlığa şöyle bir yazı yazılmış.
     https://eksisozluk.com/entry/124554778
     Nasıl yorumlamak gerekir? Bir şaşırtmaca mı yoksa okuyanları ikna etmek uğruna verilmiş ödünlerle dolu bir metin mi?

     1. Verdiğiniz linkteki entry okunmaya bile değmez, klasik islamcı komplo teorilerinden biri. Dünyayı Satanistler yönetiyormuş da bilmem ne bilmem ne.

 10. Sevgili satanistler size bir sorum olacak.Ben satanist değilim, fakat bundan yaklaşık 3 yıl önce esrarengiz bir olay yaşadım.Ben hastanede oturakta otururken yanıma pekde iyi görünümlü olmayan biri geldi ve benim elimi sıkarak seninle muhabbet edelim dedi.Ben ilk başta para yardımı isteyecek sandım ama o bana hani sen hep karşına bir allah dostu çıksın istiyordun işte ben öyleyim dedi.Bu lafı duyduktan sonra şok oldum çünkü benim yıllar önce böyle bir isteğim vardı hatta Allaha böyle bir dua dahi etmiştim.Ve bu adam bana sen büyük adam olacaksın dedi.ve ben ona hazır senin gibi birini bulmuşken bazı sorular sorayım dedim oda bana ne soracağını biliyorum geleceğim ne olacak diye soracaksın dedi ve okuyacaksın diyede ekledi.sabret istediklerin olacak.hep matematik öğretmeni olmayı istiyordun olabilirsin kapasite var ama sen din öğretmeni ol dedi ve o anda benim aklıma daha önce cübbeliden duymuş olduğum hz.muhammedin inşallah demediği için 40 gün hz.Muhammede gelen vahyin kesildiği hikayesi aklıma geldi ve ben tam o an inşallah dedim.Bunun üzerine o adam serçe parmağıyla benim serçe parmağımı kavrayarak sözmü dedi bende söz dedim ve adam bak din öğremeni olmazsan karşına dikilirim dedi.Birde o adamda dikkatimi çeken başka bir şey oldu.elinde yıldız dövmesi vardı.Büyük ihtimalle elindeki yıldız davut yıldızı idi.Ve bende o sıralar namaz kılıyordum ama bir türlü sabah namazına kalkamıyordum.o günde cuma günüydü ve ben ilk kez o gün sabah namazına kalkabildim.Ben sonradan bu adamın kesin hızır olduğu kanısına vardım.Sizce o adam kimdi ve bu olayın açıklaması size göre nedir?

  1. Esenlikler,

   Kabalacı veya haham olan, belki de bunlara yakın olan bir Yahudi’nin tekinin seni trollediğini düşünüyorum.

   İyi günler.

 11. Ve size bir sorum hatta birden fazla sorum olacak.Bundan uzun zaman önce size yada başka bir satanizm sitesinin adminine özel mesaj yollamıştım ve psikolojik bir hastalık yaşadığımdan, ruhumun bir pil gibi kullanılmasını istemediğimden falan filan bahsetmiştim.Cevab olarakta bana ruhu bir pil gibi kullanıbilecek kişiler sizin gibi elit insanlar değil, tanrılar varlığımızdan haberdarlar gibi yanıtlar almıştım.Bu cevabı veren kişi sizmiydiniz bilemiyorum, belki sizseniz hatırlayabilirsiniz diye yazdım.Soruma gelecek olursam ben adanma ayinini hiç bir zaman yapmadım çünkü bunu yapabilecek yeterlilikte olduğumu düşünmedim ve bulunduğum ortamda buna müsait değildi ama güç meditasyonlarını bir süre denedim ama onuda beceremedim.Bir üstte Achilles adıyla yaşadığım bir olayı paylaştım sizinle.Üstteki yazıyı paylaştıktan bir gün sonra gece vakti saat 11’e 10 kala yani şimdi tekrar yazıyorum size.Sitede birkaç yazınızı okudum ve açıkcası heyecana kapıldım nedeni ise tanrıların olması ve böyle bir şeyin var olma ihtimali bile beni heyecanlandırıyor ama algılarım ve bilincim satanist olmama izin vermiyor.Çünkü bu çok farklı bir şey.Nasıl anlatsam bilemiyorum umarım ne demek istediğimi anlamışssınızdır.Bir başka sorumda tanrılar benim bu durumumun farkındamı ve beni kolluyor olabilirlermi ya ada benim sorgulama sürecimi biliyor ve bu hissettiğim duyguları anlıyorlarmı?

  1. Esenlikler,

   İlk yorumunuzu okudum. Onun cevabını da buraya yazıyorum, koalylık olsun size de.

   Muhtemelen adam sizi kandırdı. Bu tür tipleri sokakta görmek çok mümkün. Genellikle artık hayattan zevk almayan ama “cennete” gitmek isteyen tipler oluyorlar. Sonra gençleri islama itmek için bu hareketlerde bulunuyorlar. Kendilerine “sevap” olarak dönüyor diye düşünüyorlar.

   “Elit” sözü kullanılmışsa, yüksek ihtimal biz değildik. Başkasından cevap almışsınız.

   İbrahimi inançlarda uzun süre kallınca zihinsel olarak size ket vurmaya ve sizi bu tür kararları alması zor hale getirir. Zamanla daha bilgilendikçe ve ruhunuz özgürleştikçe bu kararı almak sizin için kolay olacaktır. Siteyi okumaya ve meditasyon yapmaya devam edin. Rahat hissedince olursunuz.

   Tanrılar genelde yeni başlayanlar ve eski satanistlere yardımda bulunurlar. Buna yakında satanist olacaklar da dahildir. Belki size yardım ediyor olabilirler. Bilemiyorum.

   İyi günler .

 12. Esenlikler;
  1 ay kadar bir süredir Satanist olma ayinini yapmaya çalışıyorum ama her seferinde çok riskli oluyor.Tam başlayacakken biri geliyor.Bunu bu kadar beklettiğim için Tanrılar bana kızar mı(kızmak kelimesi çok mantıklı gelmedi ama yazacak başka kelime bulamadım.)?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir