Evren Üçgen Şeklinde Mi?

Esenlikler,

Birkaç gün önce bir arkadaşla yorumlarda bir çevirimde evrenin üçgen şeklinde olması ile ilgili bir konuşma geçti. Bende bunun nasıl olabileceğini bilmediğim için forumlarda bu konuyla ilgili bir başlık açtım.

İlgili alıntı: https://spirituelsatanizm.org/einstein-ve-diger-hokka-burunlularin-evren-hakkindaki-sacmaliklari/

“Yaşadığımız ve öldüğümüz için; doğum ve ölüm, çoğu zaman şeyleri doğrusal bir zaman perspektifinde görürüz… bir başlangıcı ve bir sonu vardır. Evrenin, mikro ve makro kozmosun doğrusal zamana karşılık gelmediğini söyledi. Onların bir başlangıcı ya da sonu yoktur. Ayrıca Thoth’un evrenin üçgen şeklinde (triangular shaped) olması hakkında söylediklerini de belirtti. Daha sonra devam etti ve bana bilimin ve diğer her şeyin Yahudiler tarafından nasıl engellendiğini ve bozulduğunu anlattı.”

Açtığım başlık: https://ancient-forums.com/viewtopic.php?p=296731#p296731

Birçok ilginç cevap geldi. Birçok kişi bunun alegorik olduğunu söyledi, bazıları başka şeyler anlattı ama en detaylı ve doğru olma ihtimali yüksek cevap nereden çıktı dersiniz?

Eski bir Yüksek Rahibin 2004 yılında yazdığı sitesindeki bir sayfanın web archive kayıdından.

Aradığınız cevapların nereden çıkacağı hiç belli olmuyor.

Şimdi görelim bakalım evrenin üçgen olması konusu alegorik miymiş yoksa gerçek anlamlı mıymış.

https://web.archive.org/web/20041205191717/http://www.free-webspace.biz/satanspowers/SatansPowerHome.html

Bu arada bizlik bir durum yok resimler asıl sayfada da gözükmüyor ne yazık ki. Ama bu sayfayı bulabiliyor olmamız bile bir mucize sayılır.

Thoth’un Bilgeliği

Aşağıda listelenen bilgiler, Koruyucu Demonum tarafından yazdırıldı ve bana gösterildi; Thoth. Thoth bilgi ve bilgelik Tanrısıdır ve bana birçok şey öğretti. Evrenin nasıl inşa edildiğine ve kara deliklerin nasıl çalıştığına ve çevredeki alanları nasıl etkilediğine dair birkaç nokta ile başlayacağım.

Evren:

Evren 1. (1/3’ncü) Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge olmak üzere 3 bölgeden oluşmaktadır. Her bölge diğerinden farklıdır ve her biri Evrensel Üçgen’in köşelerindedir. (4 boyutlu şekillerin neye benzediğini henüz bilmediğimiz için Thoth’un karşılaştırabileceği en yakın şekil.) Thoth bana onun bir görüntüsünü gösterdiğinde bana göre bir üçgene benziyordu. İşte neye benzediğinin bir resmi. ( 🙁 biz göremiyoruz ne yazık ki) Her bölge etiketlidir.

1. Bölge: Resimde “1” olarak etiketlenmiş bu bölge en güzel bölgedir. Birçok yıldız bu bölgeyi aydınlatıyor ve yaşam için büyük şanslar yaratıyor. Bu bölgedeki çoğu organizma bitki ve sürüngen temellidir. Bu, duymuş olabileceğiniz “sürüngen” uzaylıların çoğunun ana bölgesidir. Tıpkı bitkiler gibi yaşamak ve büyümek için bol bol yıldız ışığına ihtiyaç duydukları için bölgemize çok sık gelmiyorlar. Bu bölgede de birçok su ve bitki gezegeni var. Birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdırlar ve hemen hemen her gezegenin üzerinde bir yaşam formu vardır. Thoth’a bu bölgede kaç türün yaşadığını sordum, 2.325.356.243’e yakın bir sayı aldım (birkaç sayı ver ya da al, hatırlayamadığım için ama buna yakındı). Bu bölge ayrıca bizim aurora borealis’imizin(kutup ışıkları) Dünya’da yaptığı gibi galaksileri aydınlatan birçok farklı gaza sahiptir.

2. Bölge: Resimde “2” olarak etiketlenmiş bu bölge bizim bölgemizdir. “Mini evrende” küçük bir türüz, ancak bu bölgedeki en popüler türüz ve bu pek de iyi bir yoldan değil. Bölgemizde aşağı yukarı eşit sayıda gezegen ve yıldız var ve ortalama bir tür düzeyine sahibiz, bu bölgemizi oldukça dengeli kılıyor. Bu aynı zamanda milyonlarca dünya yılı önce 1. bölgeden göç eden “Griler’in” bölgesidir. 2. Bölgede bizimki gibi çok fazla gezegen olmadığı için, bu gezegene sahip olduğumuz için şanslıyız. Evrendeki diğer birçok tür, doğal olarak evrimleşmektense yaratıldığımız için bizi aşağı bulduklarından, onu bizden almak istiyor. Bu aynı zamanda (Şeytan) Baba’nın bölgesidir, onunla ilgili çok fazla mücadele oldu.

3. Bölge: Diğer Adıyla, “Ölü bölge”. Resimde etiketli “3” numaraya bakın. Bu bölge, yıldızların eksikliğinden ve içerdiği gazlardan dolayı “ölü bölge” olarak etiketlenmiştir. Bu bölgede neredeyse hiç yaşam yok ve Dünya’daki Antarktika gibi çok, çok az tür yaşıyor. Bölge bizim asteroit kuşağımıza çok benziyor, birçok asteroit ve gezegen, yarım gezegen vb. Çoğu varlık bu bölgeden uzak durmaya çalışıyor. Ayrıca bu bölgelerde, türleri geçene kadar içinde tutabilecek güçlü elektrik fırtınaları da vardır. Bir varlığın bu yere gideceği tek zaman, az sonra anlatacağım, bir kara delikten yanlış solucan deliğine girmeleridir.

Kara Delikler: Artık evrenin mimarisini bildiğimize göre, uzay yolculuğu araçlarından bahsedeceğiz. Kara delikler birçok yöntemden sadece biridir, ancak nerede bulunduklarını ve içinde nasıl gezineceğinizi biliyorsanız en uygunudur. Bunlar yabancılar için tehlikeli olabilir. Thoth’un bana gösterdiklerini elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım. Beni birinin içine aldı ve nasıl çalıştıklarını gösterdi. Aşağıda ayrıntılı olarak inceleyeceğim bir resim var.

İç Mekan(Interior):

Karadelikle ilgili diyagramdan da görebileceğiniz gibi, burası ızgaranın aşağı doğru hareket ettiği alandır. Yeşil, evrene nasıl yerleştirildiğini görmenize yardımcı olacak bir ızgaradır. Bunu daha önce gördüğüne eminim. Yeşil top, yıldızın manyetik çekirdeği ile reaksiyona giren aşırı miktarda Elektromanyetik malzeme nedeniyle kara deliğe emilen bir yıldızdır. Yıldız, kara deliğe yaklaştıkça şekli değişmeye ve gevşemeye başlar. Kara deliğin “tüpünün” her bölümü farklı şekillerde hareket eder. İç katman bir yöne dönerken dış katman tam tersi dönerek kara deliğin çekirdeğinde (içinde) büyük miktarda Elektromanyetik enerji oluşturur. Aşağıdaki şemaya bakın.

Anlayabileceğiniz gibi, bu genellikle dikey olacaktır. Yıldız kara deliğin “ağzına” girdiğinde, yıldızı oluşturan her atom birbirinden ayrılır ve atomlar dağılmaya zorlanır çünkü hepsi aynı yüktedir ve birbirlerini iterler. Şimdi, eğitimsiz bir varlık için bu, karadelik gövdesinin “derisindeki” veya yanlarındaki solucan deliklerinden geçmek için tüm atomlarını kontrol edemeyeceklerinden ölüm anlamına gelebilir. Her iki resimde de görebileceğiniz gibi, birçok “kırık” şekilli tasarım var. Bunlar enerji delikleridir. Uyumsuz enerjiden kaynaklanırlar ve genellikle solucan delikleri olarak adlandırılırlar ve evrenin farklı bölgelerine geçit açarlar. Karadeliklerin yaptığının tam tersini yaparlar ve atomları tekrar birleştirerek parçalanmış olanın bir bütününü oluştururlar. İlk resimde gördüğünüz gibi yeşil yıldız karadelikten geçerken atomları ayrılıyor, daha sonra solucan deliğinde toplanıp tekrar birleşiyorlar ve evrende başka bir noktaya geçiyorlar. Örneğin, yıldız 2. bölgeden başlar, ancak solucan deliklerinden birinden geçtiğinde 1. veya 3. bölgeye geçer.

Şimdi her iki resme de bakın ve kara deliğin alt kısmının nasıl kapandığına dikkat edin. “Huniden” bir şey gönderirseniz aynı bölgede kalır sadece kara delikten çok uzakta farklı bir konuma ulaşır. Basit bir ifadeyle, “kara deliğin göt deliği”. Tüm atıklar (yani hiçbir şeyle birleşmeyen ekstra atomlar sadece atıktır ve atılır).”

Sayfa burada bitiyor. İlginç bir site açıkçası biraz daha inceleyeceğim ben daha sonra. Ama öncelikle asıl kesin bilgiyi veren cevabı çevireceğim. Benim başlığın altına birkaç gün sonra Yüksek Rahip Hooded Cobra geldi ve bu konu hakkında birşeyler söyledi.

Bakalım ne demiş.

“Evrenin üçgen şeklinde olması, okült geometri ve diğer daha karmaşık okült sembollerle ilgilidir. Bunun temeli, aynı zamanda Piramitlerin ve diğer önemli şeylerin yapıldığı sembol olan Üçgen’dir ve “Ra’nın Gözü” de bir Üçgenin içindedir.

Üçgenin bu geometrik sembolünün içinde, tüm yaratılış ya da açıklanan “Evren” vardır. Üçgen ayrıca ışık ve ışığın kırılmasıyla ve dolayısıyla tüm evrendeki gözlemlenebilir ve gözlemlenemez seviyeleriyle de ilgilidir. Fiziksel evren, bu üçgenin simgelediği şeyin geri kalanı içinde yer alır.

Ayrıca evren kesinlikle “Büyük Patlama ile” oluşmamıştır, ya da Yahudilerin iddia ettiği diğer saçmalıklar gibi, aniden yoktan var olmadı ya da başka bir saçmalıktan patlak vermedi.”

Yani sonuç olarak şunu söyleyebiliriz, ben yine hiçbir şey anlamadım.

Sanırım üçgen olmasından bahsederken alegorik değil de gerçek anlamda bahsediyorlardı. Ama çok büyük ihtimalle hacimsel olarak üçgen değil. Çünkü evren sınırsız, yani sonsuz büyüklükte dolayısyıyla bir şekli olması saçma olurdu. Yani bütün evrene dışardan bakabilecek olsaydık dev bir Doritos görmezdik. Evrenin üçgen oluşu daha karmaşık bir konu ve okülte dayanıyor.

Anlayan olduysa bana da anlatsın bu arada.

İlk alıntıda bahsedilenler ne kadar doğruydu bilemem ama çok da sallamasyon gibi gelmedi bana. Bu konuda tamamen güvenilecek tek kişi Yüksek Rahip HoodedCobra ve o da pek birşey anlatmadı aslında. Aslında Cobra’nın yazdıkları ilk alıntıda bahsedilenlerle paralel gibi duruyor: “Üçgen ayrıca ışık ve ışığın kırılmasıyla ve dolayısıyla tüm evrendeki gözlemlenebilir ve gözlemlenemez seviyeleriyle de ilgilidir. Fiziksel evren, bu üçgenin simgelediği şeyin geri kalanı içinde yer alır.”

Evrenin seviyelerinden bahsetmiş, ilk alıntıda da evrenin bölgeleri anlatılıyordu. Benzer şeyler.

Ve, “Evren 1., 2. ve 3. olmak üzere 3 bölgeden oluşmaktadır. Her bölge diğerinden farklıdır ve her biri Evrensel Üçgen’in köşelerindedir.”

Evrensel üçgen ifadesi ile “Fiziksel evren, bu üçgenin simgelediği şeyin geri kalanı içinde yer alır.” ifadesi paralel gibi sanki ama emin olamadım.

Eğer yeterli gelmediyse bu açıklamalar Cobra’yı darlayıp daha fazla detay vermesini sağlayabilirsiniz. Ya da Thoth’la veya başka bir Tanrıyla iletişime geçip evrenin nasıl Üçgen şeklinde olduğunu basitçe anlatmasını isteyebilirsiniz. Bunu yaparsanız bize de bilgi verin lütfen.

Forumdaki başlıkta uzunca bir açıklama daha vardı başka birinin ama ne kadar doğru bilmediğim için çevirmedim onu da inceleyebilirsiniz.

Şu yani. Baya bir gidiyor bu yazı siz bakarsınız. https://ancient-forums.com/viewtopic.php?p=296810#p296810

Karışık konular yani. Bazı konular ruhaniyette gelişmeden anlaşılamıyor sanırım.

Bende sizin gibi Satanist olalı birkaç yıl olmuş biriyim. Her şeyi bilmem imkansız.

Bu sitede ziyaretçi olunca sanki çevirmenler her şeyin tüm bilgisine sahipmiş de sorunca istediğin her şeyi öğrenebilecekmiş gibi geliyor. Ama çevirmen olunca anladım ki hiç de öyle değilmiş. Biz de sizin gibi orta ya da başlangıç seviyesinde SS’leriz.

Tam olarak bu soruya cevap veremeyince açıklama gereği duydum.

Bu arada destan gibi upuzun yazmayın be şu yorumları gözünüzü seveyim. Bak bekleyen yorum sayısı 330 şuan, hala 320’nin altını göremedik haftalardır. Yazık değil mi bu 330 kişiye?

Benden bu kadar kendinize iyi bakın.

 

 

O değilde geçen yazıda ilk kez şarkı paylaştım ve Portal’ın ne kadar çok seveni varmış lan. Nasıl bu kadar sevildi anlamadım. Hayır yani bu metallica’nın bir parçası da değil ki deneysel death metal grubu. Çok enteresan insanlarsınız gerçekten. Seviyorum sizi.

Bu arada Portal’ın vexovoid albümü de baya iyiymiş. Yarım saat bi de. Sabahtan beri üçüncü çevirişim oldu. Havada davul çalıyormuş gibi yapmaktan kollarım ağrıdı.

“Evren Üçgen Şeklinde Mi?” hakkında 12 yorum var

 1. Esenlikler,
  Siddhi’ler ve Devil Eye’dan başka fiziksel hayatımızda büyülere nazaran o anda ya da kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebileceğimiz öğretiler var mıdır?
  İyi günler.

 2. ŞLKJRGŞLKSDFŞLHGKDGŞLHKFŞLGHKFŞLHJ yine çok güzel ve kafa yakan bir yazı ama uzay ve evrenle ilgili olan her şey çok güzel. Yazıdan birkaç şey kaptığım için kendimi dahi ilan ediyorum. Birkaç kez okuyunca yazılanları anlıyorsun ama neyi anlıyorsun belli değil. Aslında o kadar zor değil 1. 2. ve 3. kısım kolay (kara deliğin g*t deliği KJDGHKLDŞLHKGHJ kısmıda kolay). Şarkı için teşekkürlerrr.

  1. Teşekkürlerrr. Bu arada yazının orjinalinde de vbildiğin asshole yazıyordu napacağımı şaşırdım ilk başta ama sonra ilkelerimi bozmayarak dümdüz göt deliği diye çevirdim.

 3. Çok mükemmel bir yazı 🙂
  soruyu sorduğum zaman bu kadar tepki alacağı aklıma kolay kolay gelmezdi açıkçası…
  yarı anladım yarı anlamadım ama okurken bay eğlendim ve bu kadar fazla ilgiden dolayıda aşırıı mutlu ooldum.
  ayrıca şarkıda güzelmiş iyi eşlik etti okurken.
  Her şey için teşekkürlerr

  HAİL SATAN

 4. Evrenin şekli için tam olarak üçgen diyemezsiniz. Hatta üçgene de benzediğini söyleyemeyiz. Eğer 3 boyutlu cisimlerden birisinin adını vermemiz gerekirse sadece üçgen diyebiliriz. Evren daha çok bir yılanın yuvarlak çizerek kat kat üstüne çıkmasına benziyor. En doğru tanımlama şekli bu olur sanırım.
  Elimde tarif edecek bir görsel yok ama kafanızda bir fikir oluşması için bok emojisini söyleyebilirim sanırım.

  1. Biz söylemiyoruz, Thoth söylüyor. Hayır, hacimsel olarak üçgen değil zaten sanırım. Evrenin dev bir doritosa benzeceğini sanmıyorum. Yazıyı da okuduysan görmüşsündür, üçgen olduğunun söylenmesi daha çok okültle alakalı bir durum ve oldukça karışık olacak ki tam bir açıklamasını kolay kolay kimse yapamamış.

  2. Sen nereden biliyorsun evrenin şeklini? Kaynağını söyle. Bütün evreni mi gezdin astral seyahatle?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir