Einstein ve Diğer Hokka Burunluların Evren Hakkındaki Saçmalıkları

Einstein ve Diğer Hokka Burunluların Evren Hakkındaki Saçmalıkları

[https://www.deathofcommunism.com/einsteins-and-other-kikess-crap-about-the-universe/ Yazısının çevirisidir.]

Birçok insanın bilim, evren ve yaşam hakkında birçok sorusu olduğunu biliyorum. Belki ilginizi çekebilir diye bunu yayınlıyorum. Yıllar önce üniversiteye gittiğimde fizik bilimlerinde uzmanlaştım.

Satanizm bilimin ilerlemesi içindir. Aşağıda paylaştığım saçmalıklar gibileri yüzünden insanlık ciddi bir ilerleme kaydetmede başarısız oldu. Uzaklardaki gelişmiş gezegenler, ruhaniyet ile teknolojiyi birleştirir, uçan daireleri çalıştırırken grup telekinezisi yapmak gibi. Hem fizik biliminin hem de ruhaniyetin olduğu bir nokta vardır; okült ile karşılaşırlar ve birbirlerine iltifat ederler. Sözde “okült” olan her şey bilimsel olarak açıklanabilir.

Bu sabah “Cracking the Bible Code (İncilin şifresini kırmak)” kitabını bitiriyordum. İbranice, sayılar için harfler kullandığından, sahne sihirbazlarının hileleri sayı dizilerine ve kodlarına dahil edilebilir. Her matematikçinin bildiği gibi, sayılarla her türlü farklı şey yapılabilir. Bu, çok fazla insanın çok fazla bilgi sahibi olmadığı bir başka gerçektir. Bu saçmalık buradan geliyor. Sözde “İncil Kodları”, Yahudiler tarafından desteklenen başka bir aldatmacadan başka bir şey değildir.

Lilith bana göründü. Bu, “Büyük Patlama” teorisi ve evrenin nasıl sözde “15 milyar yaşında [Şu anki güncel kaynaklarda 13.8 milyar yıl olarak geçer]” olduğu ile ilgili kitapta okuduklarımdan hemen sonraydı. Şimdi tekrar düşünün… ”15 milyar”, yine 1 + 5 = 6. Bana “Büyük Patlama” teorisinin tam bir zırva olduğunu söyledi. Daha sonra evreni, mikro ve makro kozmosları ve benzerlerini sormaya devam ettim ve bana şunu söyledi…

Yaşadığımız ve öldüğümüz için; doğum ve ölüm, çoğu zaman şeyleri doğrusal bir zaman perspektifinde görürüz… bir başlangıcı ve bir sonu vardır. Evrenin, mikro ve makro kozmosun doğrusal zamana karşılık gelmediğini söyledi. Onların bir başlangıcı ya da sonu yoktur. Ayrıca Thoth’un evrenin üçgen şeklinde (triangular shaped) olması hakkında söylediklerini de belirtti. Daha sonra devam etti ve bana bilimin ve diğer her şeyin Yahudiler tarafından nasıl engellendiğini ve bozulduğunu anlattı.

Evrenin 15 milyar yaşında olduğuna dair teori, Einstein’ın saçmalıklarına dayanıyor.

Yine, Yahudi yalanları.

Bu da onların aptal Tevratlarına dayanıyor ve bir de dünyanın Kuran’da belirtilenden daha eski olduğunu kabul etmeyi reddeden Müslüman aptallar var, tıpkı hokka burunlular gibi – bu yüzden tüm bilimsel araştırmalar örtbas edilmiş ve engellenmiş [Yahudi kökleri].

Bir süre önce profesörlerin ve diğer önemli bilim insanlarının, araştırmalarına rağmen kabul edilen öğretilere uymazlarsa çoğu durumda güçlü bir uyarı aldıklarını, sonra dışlandıklarını ve ısrar ederlerse en sonunda pozisyonlarından atıldıklarını okudum. Bazı araştırmalar ve benzerleri tabudur.

Sonra, o gitti ve ben okumaya devam ettim ve o kitap bile Einstein’ın teorisinden önce genel inancın tam olarak Lilith’in bana söylediği şey olduğunu söylüyordu – evrenin bir başlangıcı ya da sonu yoktu.

Bilimi nasıl mahvettiklerini görüyor musun? Durum yıllar önce NASA’yı tamamen kendi kontrolleri altına aldıklarını okuduğumdan farklı değil.

–Yüksek Rahibe Maxine Dietrich

“Einstein ve Diğer Hokka Burunluların Evren Hakkındaki Saçmalıkları” hakkında 22 yorum var

 1. Öncelikle fazlaca not aldığım için sitede fazla aktifim ve sanırım biraz fazla soru sorup konuşuyorum ama şeyi çok merak ediyorum. RTR’leri yaparak savaşa katkıda bulunuyoruz evet fakat devletimiz için ne yapabiliriz ? Başa SS birinin geçmesinin imkanı var mı? eğer geçerse öldürülebilir mi ? gelecek için bu konuyla ilgili yapabiliceğimiz bir şey var mı ? ya da başkalarının yaptığı bir şey var mı? çünkü bunu tek düşünen ben değilim diye düşünüyorum. Ve devletimizin bu sefil yahudi sürüsü tarafından yönetilmesi SS’ler olarak pek hoşumuza gitmediğini, gitmemesi gerektiğini biliyorum. İyi günler.

  1. Esenlikler,

   RTR’lar devam ettikçe SS olmasa bile düzgün Centil liderler başa geçecektir, tabii demokrasiyle yönetilen ülkelerde böyle olacaktır. Çin gibi hakkında umut tamamen yitirilmiş ülkeler bunun dışında. Şu anki astrolojik yerleşimler tarafından belirlenmiş savaş alanı, astral. Hitler’in döneminde fiziksel savaş yapıldı çünkü o zamanın savaş alanı, tank tüfek üstüne kuruluydu. Daha öncesinde kaleler kuşatıldı çünkü astrolojik yerleşimler sonucu ortaya çıkmış savaş alanı oydu. Şu anki savaş alanı, forumlardan bir kardeşimizin belirttiği üzere astral. Yani astralde zaten şu an biz bastırıyoruz. Bizim bir aldığımız ruhani musibetin 2 katını, 3 katını onlar çekiyor. RTR’larımız onlara lanetler atıyor, güçlerini kesiyor, ve düşünce formlarını öldürüyor. Git gide bizim astral egemenliğimiz şiddetlenecek ve “As above, so below” [Yukarıda olan aşağıya yansır] ilkesi gereği daha ufak çaplı fiziksel değişimler yerine büyük çaplı değişimleri getirecek. Irksal uyanış ritüelinin daha güçlüsü de zaten yakın zamanda gelecek. Anlayacağın, daha bunlar iyi günleri. Endişelenme, RTR’lar hem çürük ağacı kökten deviriyor, hem de yerine sağlıklı ve güzel bir fidan dikiyor.

   İyi geceler.

   1. Daha güçlü RTRlar ve ritueller ne zaman gelecek ? Ve forumlarda sorularıma cevap verir misiniz

    1. Esenlikler,

     Yakın zamanda daha güçlü Irksal Uyanış ritüellerine geçeceğiz. Aslında bir süre önce buna geçiş yapacakken, Lord Azazel’in buyruğu üzerine ertelendi. Kendisi, düşmanın elden ayaktan düşmesini istedi. Yine de daha da geçe sarkacağını sanmıyorum, yakın zamanda gelecektir kendi kanımca.

     “Ve forumlarda sorularıma cevap verir misiniz”

     Hangi soru olduğunu bilmeden vermem mümkün değil. Sorunun linkini atarsan vermeye çalışırım.

     İyi günler.

   2. Yeni uyandım ve bu yorumunuz beni cidden çok mutlu etti. Yeni ritüel gelene kadar daha çok güçlenmeye çalışıcam. Sabırsızlıkla bekliyorum. İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Zaten yeterince dezenformasyona uğramış “akademik” ve “bilimsel” içerik arasında bir de bir Yahudi’nin kitabı hakkında konuşuyorsak, ekstradan süzgeçten geçirmeni öneririm. İnceleme demiyorum, ancak ekstradan süzgeçten geçirmeni öneriyorum. Böyle yaparak, “acaba bu dediği doğru mu” diye yaptığın araştırmalar sonucunda konu hakkında zaten ekstradan bilgiler de edinmiş olacaksın.

   İyi günler.

   1. anladım peki bu bilgi çöplüğünde ve her yerde olan yahudilere karşı aradan okumakta herhangi bir sakınca olmayan yazarlar ve önerdiğiniz kitaplar ya da tamamen yahudi programlamasını aşıladığı için hiç okumamamız gereken kitaplar var mıdır

    1. Esenlikler,

     Günümüzde aşağı yukarı her bir eser (kasıtlı ya da kasıtsız) düşmanın yarattığı gerçekliğe uygun bir şekilde yazılıyor. Bu durumda özellikle sakıncalı olmayan bir yazar aklıma gelmiyor açıkçası, tabii her kitap ve yazar da bir değil ancak burada durum biraz da okurda bitiyor diye düşünüyorum. Kısacası sen bir kitabı okurken eleştirel değilsen, eserin altında yatan mesaja dair düşünmeksizin okuyorsan, her türlü bu alt mesajlar bilinç altına yerleşecektir. Önemli olan eleştirel olmak, eserler üstüne dikkatlice düşünmektir. Bunu mümkünse sadece kitaplarda da yapmayın, okunulan ve izlenilen hemen hemen her şeyin üstüne dikkatlice düşünmek önemlidir.

     Örneğin SS olmadan önce izlediğim Pi diye bir Yahudi filmi vardı, o zaman farkındalık ve eleştirel düşünce olmaksızın izlemiştim, ister istemez verilen alt mesaj (cehaletin mutluluğa götürdüğü) bir şekilde bilinç altıma yerleşmişti. Tabii bunu sonradan fark ettim. Başka örnekler de vermek mümkün, özellikle insanın doğasının kötü olduğu yönündeki düşünceyi dayatan pek çok eser var, Thomas Hobbes özellikle “İnsan insanın kurdudur” gibi sözlerle bu düşünceyi savunuyordu ki çok da etkili birisiydi. Hobbes’a göre devlet zaten insan doğası kötü olduğu için insanları dizginleyen ve haklarımızı devrettiğimiz bir Leviathan’dı. Örnekler daha çoğaltılabilir ama yeterli olmuştur diye düşünüyorum.

     İyi akşamlar.

     1. Esenlikler,
      Geçenlerde kitapçıdan
      “Kayıp kıta MU “kitabını almıştım . Yazari ise “james churchward “Belki okumuşsunuzdur . Bu kitabı tavsiye edermisiniz ?
      İyı günler.

     2. Esenlikler,

      Kitabı duydum ama okumadım, yine de bu tarz eserler yer yer gerçekten ilginç noktalara parmak basıyorlar. Tabii daha önce bir kardeşimize de dediğim gibi kitapta yazan her şeyi kabullenmeyin; araştırın, eleştirin, sorgulayın. Kısacası Satanik filtreden geçirin.

      İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   En sonuncusu ve en şaşaalısı onunki olacak demişti Yüksek Rahip Kobra.

   İyi günler.

   1. YESSS peki ya lilith gerçi annemiz lilith bize kendisi hakkında bilgi vermeyi sevmiyor maha kali ve parvati olduğu dışında birşey bilmiyorum birde rüyamda lilith cehennemin güneşi diye bir cümle duıydum ama düşman saldırısıda olabilir bilmiyorum

    1. Esenlikler,

     Bu konu hakkında paylaşılan bir bilgi yok. Bir şey diyemem o yüzden.

     İyi günler.

 2. Esenlikler

  Şeytan baba geleceği görüyor sonuçta Yahudilerin saçma sapan bir “Din” çıkaracaklarını da biliyor olması lazımdı. Bunu başlamadan engelliyebilirdi neden yapmadı ? Şeytan kendi üstün ruhaniyet tekniklerini bize öğrettiği gibi teknolojilerini neden öğretmiyor ? Şuan Yahudiler teknoloji bakımından tüm dünyada üstünlük sağlıyor onlardan çok gerideyiz bizim bu savaşımız sadece ruhani olarak mı yani ? Astral ve gerçek birleştirilmeli birleşmeden düzgün olmaz diye bir yazı yorum okumuştum biz astral için çabalıyoruz ve kazandık sayılır zaten peki ya gerçekte ne değişiyor ? Daha başka ne yapabiliriz savaşı her bakımdan kazanmamız ve gerçekleri gün yüzüne koymamız için ?
  Son olarak Instagram hesabı kursa SS olan biri ve SS lik hakkında art niyet olmadan sadece bilgi vermek amaçlı paylaşımlar yapsa buda mı yasak ?

  1. Esenlikler,

   1- Gelecek değişkendir. Ayrıca işler tek taraflı olsaydı zaten bugün RTR’lar yerine sadece meditasyonlarla uğraşıyor olurduk. Düşmanın tanrılara bir etkisi yok ve olamaz, ancak bizim gibi daha düşük seviye medeniyetler ve onların gezegenleri için işler değişiyor. Bu işgal serüveni tam olarak ne zaman başladı, nasıl başladı bu bilinmiyor. Ancak dediğim gibi bizim henüz fazla gelişen bir medeniyet olmayışımızdan faydalanarak bunu bir şekilde işgale çevirdiler. Tanrılarla iletişimimizin kopuşu aslında Hristiyanlıkla değil, çok daha öncesinden başlıyor. Dediğim gibi Reptilyanlar ve onların yardakçıları bir şekilde bu bölgeyi ele geçirdi ve kaçırdıkları Centiller üzerinde genetik ve ruhani değişim yaparak Yahudileri yarattılar, kendi amaçları için yolladılar. Tabii bu senaryo farklı gelişmiş de olabilir, tek bildiğimiz ise bir şekilde Tanrılarla iletişimimiz kesildi ve Yahudiler buraya geldi. Sonrasında da gerçeklerden uzak kalmış ve Tanrıların her kültürde farklı yansıdığını anlayamayan Centiller arasındaki savaşlar da cabası. Bu tarz bilgiler henüz açığa çıkarılmadığı için yazdıklarım genel olarak olaylar arasında mantıksal köprüler oluşturuşumdan ibaret. Daha kapsamlı bilgiler geldikçe bunları çevirip paylaşacağız.

   2- Belki de öğretti ve ruhaniyeti kaybettiğimiz gibi onu da kaybettik. Bunu en azından şimdilik bilmiyoruz, ancak Mısır piramitlerinin sadece mezardan fazlası olduğu söylenmişti.

   3- Evet, ruhani olarak. Okültün en temel ilkesi, “As above, so below” yani Türkçesiyle “Yukarıda olan aşağı yansır”dır. Astralde kazanmamız zaten fiziksel dünyaya da yansıyor. Irksal uyanış ritüelleri en basitinden, adı üstünde ırkımızdan bireyleri uyarmak, gerçeklere açık hâle getirmek için var ve bu işe yarıyor. Gerçekte değişen şeyleri saymakla bitmez. Örneğin düşman programlarından çıkanlar arttı, Fauci gibiler hesap veriyor, Facebook’un daha geçen bazı karanlık bilgileri ifşalandı ve zarara uğradı. Yani dediğim gibi bir sürü şey gerçekleşiyor, hepsi de RTR’lar sayesinde.

   3- Daha başka yapılabilecek şeyler, online olarak güvenliğimizi sağlayıp internet üzerinden Gab gibi yerlerde gerçeği yaymak olacaktır. Gizliliğimizden tamamen emin olmalıyız tabii bunları yaparken.

   4- Hiçbir zaman böyle bir şeye yasak demedik. Sadece Yahudi platformlarında güvende kalmak gerekir. Yapılmak isteniyorsa yapılabilir, gizliliğinden emin olmalısın ama. En önemli şey güvenlik.

   İyi geceler.

   1. Çok teşekkürler 🙂

    Bir sorum daha olucak. Annunakiler kimdir? https://youtu.be/BCvgxUFAfzw bu videodakilerin ne kadarı doğru ?

    Birde duat hakkında detaylı bilgi ne zaman verirsiniz ben mesela merak ediyorum oraya gidenler vakitlerini nasıl bir yerde ne yaparak geçiriyor.

    Instagram hesabınıda birazda ha bilgi edindikten sonra iyi bir zamanda kurmayı planlıyorum şimdi hemen değil.

    1. Esenlikler,

     Videoya bakmadım ancak Anunnakiler bizim tanrılarımızdır. Babil coğrafyasında Anunnaki adıyla bilindiler.

     Duat hakkında detaylı bir yazı gelirse biz de çeviririz, elimizdekiler şimdilik bu kadar.

     İyi günler.

 3. “Tüm takipçilerimin birlik olmalarını isterim, yoksa dışarıdan olanlar onlara karşı galip gelirler. O halde benim emirlerimi ve öğretilerimi takip eden hepiniz, dışarıdan olanların/diğerlerinin tüm öğretilerini ve sözlerini reddedin. Onları ne ben öğrettim, ne de benden geldiler. Benim adımdan veya özelliklerimden bahsetmeyin, yoksa pişman olursunuz; zira dışarıdan olanların ne yapabileceğini bilemezsiniz.”

  — Şeytan, Kitab-ı Celve

  Kahin rumuzlu arkadaşa katılıyorum. Teknolojik ve ekonomik olarak güç elde etmeye başlamazsak çok yavaş bir ilerleme kaydedeceğimizi düşünüyorum. Bu sitenin en eski üyelerindenim. Eskiden beri de bu öneriyi sunuyor ve başını çekme görevini de üstleniyorum. Fakat ekonomik güçlenmek mevzu bahis olduğunda herkeste yersiz bir korku oluşuyordu. Bunun düşman programlarıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Yüksek Rahipler bu konuyla “gerçekten” ilgileniyorlarsa elimden geleni yapmaya hazırım.

  1. Sizce bu tarz ciddi konuları site ve forumlarda konuşmalı mıyız? Ya da Tanrılar önemli kişilerin “gizli” bir şekilde bu çağda hareket etmelerini sağlıyor olabilir mi? Bu tarz ciddi konularda karar biz insanlara düşmez. Tanrılar uygun gördükleri zamanda uygun ve özel kişileri harekete geçirir. Ne kadar bu tarz iyi fikirleriniz olsada önce Tanrılara danışın. Tanrılar kehanet konusunda uzman ve bilgeler. Bu tarz planları yüzlerce yıl önceden düşünüp çoktan harekete geçmiş olacak kadarda zekiler. Ama maddesel dünyada yine de harekete geçmek istiyorsanız, bunun için rehberlik isteyin Tanrılarımızdan. Ve kendi fiziksel ve ruhsal güvenliğinize dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir