21 Kasım – 30 Kasım Arası Ritüel Takvimi

Bu takvim, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir.

 

Tüm Satanik Savaşçılarımıza esenlikler,

Her şeyden önce şimdi bir şeyden bahsetmek istiyorum. Bazı SS’ler sürekli “bir Tapınak veya Kiliseye” ihtiyacımız olduğunu söyleyip duruyorlar. Kesinlikle katılıyorum, ancak neyin gerçekten var olduğunu görmek, neye ihtiyaç olduğunu, ve neyin yapılması gerektiğini anlamak için biraz daha detaylı bir bakış atalım.

Kişi “Kilise” sözcüğünden tiksinti duymadan önce şunu söylemek gerekir, bu da yine Antik Pagan inançlarımızda varlığını sürdürmüş ve çalınmış başka bir sözcüktür. Aynı diğer hepsi gibi. Düşmanın bütün lügatını kendilerinin yarattığını düşünmeyin, veya bu aptalların herhangi bir şeyi icat ettiğini, çünkü bu asla gerçekleşmedi. Zaten var olan ve hazır bulunan bu konseptleri, tıpkı hırsızların yapacağı gibi daha önceki medeniyetlerden çaldılar, hiçbir zaman kendi hamur ve ekmeklerini üretmediler.

Bu sözcüğün Antik Yunanca karşılığı “Eklesia” idi, anlamı ise Tanrılara Ayinler yapan ve Tanrıları yücelten, ruhani olarak gelişen kişilerin toplaşmasıydı. Joy of Satan, Tanrılarımızın tek ve Gerçek Kilisesidir. Burada aslen uygulananlar da bunlardır.

Karşılıklı yardımlaşmamıza olanak kılan, diğerlerinin yolu yürüyüşünü gördükçe bize motivasyon veren bu takvimler ve komünal varlık,
bunun büyük bir yansımasıdır. Çoktan burada, ve çoktan var.

Sadece mermerlerimiz, tapınaklarımız, ve insanların favori giysilerini giyinip gösteriş için gittiği veya zırvadan ibaret egoist saçmalıklarını yarıştırdıkları yerlerimiz yok… Ki bunlar da makul, ve insan ihtiyaçlarının bir parçası, özüne ve bunların kaynaklandığı ana şeylere bakmalıyız.

Zaman getireceğini getirdiğinde, bu Gerçeği sıkıca akılda tutmak önemlidir. Ruhani Gerçek, meditasyonlar, ruhaniyet, ilerleme, öz-gelişim; bunların hepsi mermerden, taştan önce gelir.

Eğer düşman programlarına dikkat gösterdiyseniz bileceğiniz üzere, insanların “Kiliselerinde” yapmadıkları tek şey ruhaniyet kapsamındakiler. İçi boş taştan evler, neredeyse her bir köşe onlarla dolu, fakat ruhaniyetten yoksunlar ve ruhani olarak ölüler.

Bizim şimdilik mermerden salonlarımız yok, ancak yine de inancımızda ve azmimizde onlardan bin kat daha güçlüyüz. Bir Satanistin Tanrılara duyduğu inanç, aslında boş konuşmadan öteye gitmeyen ve ruhani deneyimi ve benzeri şeyleri bulunmayan milyonlarca Hristiyanı geride bırakır.

Düşman bunun canlı kanlı kanıtı, ve buradaki herkes bir nedenden ötürü buralardan ayrıldı. Farkındalık zihinlerimizde ve kalbimizde oturmalı, ve asla bu yoldan sapmamalıyız, çünkü bu yol, gerçekliğin yoludur.

Düşmanın ayrıca sayısız şeyle doldurulmuş taştan boş evleri var, ancak ne amaçla bulunuyorlar? Sadece etrafta maskaralık yapmak amacıyla, başka bir işlevleri yok. Büyük isa burada, devasa heykel şurada, ancak “İsa” ise ortalıkta yok.

Bizim “Tanrı” veya Tanrılar olarak adlandırdığımız güç, bu sistemleri terk etti ve zaten en başından beri de içlerinde bulunmuyordu. Masumların kanı ve ahmaklık üzerine kuruldular. Mermerleri kazandılar ancak herhangi bir ruhtan yoksunlar. Hiçbir zaman buna sahip değillerdi.

Bizim durumumuzda ise, maddesel olan her şeyi yok ettiler, çünkü fiziksel olarak var olduğumuz her yerde, aynı zamanda ruhani olarak da vardık.

Günümüzdeki düşmanın düzmece yalanlarıyla ilerlediğimiz gidişatta, hiçbir kilise insan yüzü görmese dahi, ivme kazanmış bir hızda ölüyorlar. Her türlü ölecek. Sadece zayıf ruhları köleleştirip temin ettirerek bunu geciktirmeye çalışıyorlar. Ancak hepsi bu. Geldikleri nokta sadece süslemelerden ibaret.

Ruh ve madde birbirleri üzerine koyarken, AKSESUARLAR ise ÖZÜN yerini asla tutamaz. Taş asla kalbin Samimiyetinin yerini alamaz.

Yine de kişi şunu hatırlamalı, Spiritüel Satanizm hayatın anlamı ile ilgilidir, sadece görünen ile değil. Düşman görünür olanlarla dolu, ancak ruhaniyetten uzaklar. İnsanlar bu yüzden ayrılıyor. Ayinler hakkında daha önce de söylendiği gibi, “eşyaların” adı üstünde ibaret oldukları şey: EŞYA OLUŞLARIDIR. Zihin, kalp, ruh ve eylem bunun ötesinde yer alır.

Eğer kişi Şeytan Baba ve Tanrılara, ve onların “Kilisesine” gerçekten bu kadar ilgiliyse, ruhların “buluşma yeri” özünde şimdi de olduğu gibi Joy of Satan’dır, ve ebediyen öyle kalacaktır. Çoktan aktif durumdayız.

Eğer kişi sadece tapınaklara önem atfediyorsa, o hâlde çoktan onlarca yılınızı veya daha uzun süreleri gözden çıkarmış olabilirsiniz. İnsanları bu yollarla “cezbetmeye” çalışmıyoruz. Bugün etkilenebilirsiniz, ve büyük işler yapmak için esinlenebilir ve Tanrılar için büyük şeyler inşa etmek için bizimle birlikte topluluğumuzun bir parçası olabilirsiniz; bunu bugün, duraksama ve gecikme olmadan yapabilirsiniz.

Kardeşlerinizle her aktivitede omuz omuza durabilirsiniz, ve bunu evinizden veya herhangi bir yerden bile yapabilirsiniz, çünkü tüm hepimiz tinsel âlemde BİRİZ.

Heykellerin önünde eğilmek, ateşler yakmak, veya her ne ise, bu da toplu tapınmanın bir yönüdür, ancak gerçek “EKLESIA”nın Tanrıların invokasyonu olduğunu ve burada yaptıklarımızla dünyaya yansıttığımız kolektif odaklı irademiz olduğunu, Joy of Satan’ın ta kendisi olduğunu anlamalıyız.

Yine de aynı zamanda, daha ileri bir tamamlanmışlığa ulaşmak için yapmamız gereken sayısız görevimiz var. Ancak şimdi burada bile tamamlanmış hâldeyiz.

En harikulade şeyleri inşa edeceğiz – ancak gerçek kuruluşun ve gerçek yapının; başka hiçbir yerde değil, buradaki topluluğumuzda ve Tanrılarla olan ruhani varoluşumuzda olduğunu unutmayın. Kalp asla unutulmamalıdır.

Heykellerle donatılmış büyük bir kilise ve sayısız Mercedes Benz’in siz “ibadet” edebilesiniz diye sizi alıp götürmesini beklemek iki yüzlülüktür. Spiritüel Satanizm’in belirttiği üzere, sonsuz Sanatana Dharma adına yapmamız gerekeni yapmalıyız.

Evet, gelecekte bunun biçimleri değişebilir, diğer şeyler de uygulanabilir olabilir, ancak biz güçlü bir şekilde ruhani özün Gerçeğinin en sağlam kayacı üzerine kurulduk.

Açıkçası, bu durum birinin kenarda oturup hiçbir ruhani veya materyal görev ve iş yapmazken “Spiritüel olarak” yardım ettiğini iddia etmesi kadar iki yüzlüce. Spiritüel Satanizm gerçek inançtır ve dünyanın gerçekliği de bu dünyada gerekli olan hamlelerdir. Bu mesajı fiziksel boyutta okuyorsunuz, astralde değil.

Her varlığın hayatta kalmak için bir ruha ve bedene ihtiyaç duyması gibi, burada da durum budur.

Yukarıdakini bir kenara bırakırsak, hatırlayın, Kilisemiz ve en harikulade ruhani öğrenme yerini inşa etme fırsatımız hemen şimdi ve burada, “yarında” değil. Bugün bu biçimde varız ve gücümüz yettiğince elimizden geleni yapmalıyız.

Şimdi diğer bir konuya geçersek…

Şu anda ve epeyce bir vakittir Mars gerilemede. Bu bir süreliğine belirli ritüelleri yapıp diğerlerini ise aciliyet gerektirmedikçe yapmayacağımız anlamına geliyor. Gezegensel hizalanmalar, Anti-İslam gibi ritüellerin henüz gelmeyişinin önemli bir nedeni. Gezegenlerin “aksine” yapılan çalışmalar büyük bir katiyetle başarısız olacaktır.

İyi taraftansa, eğer haberleri takip ediyorsanız bileceğiniz üzere pek çok Yahudi ezici mağlubiyeti tatmaya başladı ve kolektif olarak da nasiplerini alıyorlar.

Kişinin farkında olması gerektiği gibi, hayatta savaş ve sükunet için farklı zamanlar vardır. Yaklaşık olarak önümüzdeki yıl olan 2023’ün başlarına kadar olan süreçte herkes temizlenmeye, korunmaya, ve gelişmeye, kendilerini arındırmaya odaklanmalıdır.

Çoğu düşman ve saldırı temelli Ritüelleri bu koşullar sırasında iyi işleyemez, ve bu zorunluluktan ötürüdür, seçimden değil. Bu görevleri tamamlamak için molalar vermek gereklidir. Bu sırada gerekli baskıyı sürdürmek, ancak dahasını eklememek gerekir, çünkü herhangi bir şey yarardan çok zarar getirebilir. Gerçek zaferin bir parçasını da bu oluşturur. Düşman, bunu bildiğinden ötürü yoğun lanetlemelerini yılda 3-4 kere yapar.

Tabii ki, “sorunları” olduğu zaman yollarından sapıyorlar ancak yine de yukarıdaki gerçeklik aynı kalıyor. Bu yüzden aşağıdaki takvimde yapıcılık ağırlıklı Ritüelleri bulacaksınız.

Aşağıdaki Takvim [toplamda] önümüzdeki 8 gün boyunca yapılacak ve hafif sıklet kaçsa da oldukça önemli şeylere odaklanacak:

[Nihai RTR varsayılıdır ve takvime dahildir, vakit buldukça yapabildiğimiz kadar yapmamız gerekir.]

 

22. Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini,  Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

23. Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini,  Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

24. Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini,  Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

25. Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini,  Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

26. Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini,  Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

27. Şeytan’ın Gücü Ritüeli

28. Beelzebul’un Gücü Ritüeli

29. Astarte’nin Gücü Ritüeli

30. Azazel’in Gücü Ritüeli

 

Ritüellere bağlantılar:

Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

Joy of Satan’ı Koruma Ayini

Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Şeytan’ın Gücü Ritüeli

Beelzebul’un Gücü Ritüeli

Astarte’nin Gücü Ritüeli

Azazel’in Gücü Ritüeli

 

Ritüeller koordinedir ve buradaki sayaç 1:00:00 veya 00:00:00’ı gösterdiğinde yapılır.

Ritüeller için buradan Komuta Merkezine girebilirsiniz:

“21 Kasım – 30 Kasım Arası Ritüel Takvimi” hakkında 2 yorum var

  1. Efendim daha evvel sordum ama izah edeyim istedim. Sitede reiki arattım netice yoktu. Daha önce ayahuasca arattım ve içmekten vazgeçtim. Reiki uyumlanması yaptırmak uygunmudur? Saygılarımla

    1. Hiçbir kafa yapan ürünü desteklemiyoruz, teker teker sormanıza gerek yok. Reiki nedir bilmiyorum fakat Satanik şifa adlı sayfamızdaki teknikler ruhani şifa sağlamak için yeterlidir, farklı bir şey aramanıza gerek yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir