Imbolc İçin Beyaz Irkı Uyandırma Ritüeli

Satanik Halkımıza ve Savaşçılarımıza esenlikler olsun.

Bu ritüeli daha önce de yaptık, ve şimdi, Imbolc‘un gücüyle, bu ritüeli tekrar edip gücünü arttıracağız. Bu yıl, bu ritüelin enerjilerini güçlendirmek için belli adımlar da atacağız.

Bu konuda bilgisi olmayanlar için söyleyelim; Şeytan’ın Beyaz Irkı, Yahudiler tarafından sürekli olarak yok edilmeye çalışılıyor. Beyazlar, durumun ciddiyetini kavrayamadan ölümlerine doğru yürüyor. Ama içinde bulundukları bu baskı dolu durumdan ötürü, aynı zamanda uyanıp bu kargaşaya bir son verme yeteneği de kazanıyorlar.

Ateş Festivali olan bu Imbolc, bizim için iyi bir Imbolc olacak. Vakit, gücümüzü ve başkaldırımızı gösterme vaktidir. Hiçbir yere gitmeyeceğimizi, kalıcı olarak burada olduğumuzu ve yerimizin ebedi olduğunu gösterme vakti. Sadece kalmayacağız, düşmanlarımızı da yok edeceğiz. Bunun ilk adımı, insanların uyanmasıdır. Düşmanın empoze ettiği isabetsiz, şaşkın ve patolojik “şefkat” hissi ve samimiyetsizliğine karşın, kişinin gözlerini açıp her şeyin arkasındaki gerçeği görmesi gerekmektedir.

Bu gerçeklerin farkında olmayanlar için çok ufak bir örnek sunalım. Aşağıda, Amerika’da “Yahudileri müdafaa” amacına sahip bir Yahudi organizasyonu olan SPLC’nin ofislerinden bir fotoğraf bulunmakta. Gururla, Amerika’daki beyaz ırkın soyunun tükenmesinin geri sayımını yapmaktalar. Amerika’daki Hispanik harici beyaz nüfusunun tüm nüfusa oranını tarihlere göre not almışlar. Durum elbette tüm dünya için aynı; sadece beyaz ırkı değil bütün ırkları karıştırarak yok etmek istiyorlar. Avrupa’ya bakacak olursak, kişinin sadece iki kelime Google’laması yeterlidir: Kalergi Planı.

Bunun durdurulması gerekiyor, düşmanın şeref yoksunluğunun, aşağılıklığının bir cezası olmak zorunda. Düşman bu gezegeni en çok geliştiren, varlığımızı güçlendiren ve hayat kalitemizi arttıran bu ırka yaptıkları adi ve hain saldırıları için mahvedilmeyi hak ediyor. Sorabilecekler için burada şimdiden not edelim, Joy of Satan’da siyahi kardeşlerimiz için de aynı şekilde bir ritüel bulunmakta; her birey kendi ırkına odaklanarak yapıyor bu ritüeli. Ama Türkler siyahi olmadığı için bu ritüeli uygulayacağız. Spiritüel Satanizm, tüm insan ırkları içindir.

Ayın pozisyonundan ötürü, ritüeli geleneksel olarak Imbolc için verilen tam tarihte yapmadık. Ancak şu an, gezegenler bu amacımız için çok uygun ve bizi destekler konumda. Bu ritüel, önümüzdeki birkaç gün boyunca ne olursa olsun zaten günlük olarak yapmamız gereken Nihai RTR’la birlikte sürdürülecektir. Herkes katılabilir.

Ritüelde verilen rünleri tahtaya kazıyacak ve/veya kan damlatacak durumunuz yoksa, en nihayetinde sadece titretmek de iş görür. Ritüeli kendiniz için zorlaştırmayın, sadece yapın gitsin.

Hem burada bu ritüele link sunuyoruz, hem de aşağıda başka bir dosyayla uğraşmak istemeyecekler için ritüeli sunuyoruz. Herkese iyi çalışmalar ve mutlu bir Imbolc geçirmenizi dileriz!

 

Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

Bu ayin için Óðal, Sól ve Óss rünleri kullanılacak. Bunlar sırasıyla Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin Nordik/İzlandik versiyonlarıdır.(https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Odin.html sayfasında veya Türkçeye çevrilmiş belgede sırasıyla 24, 16 ve 4. rünler). Bu rünleri mümkünse bir tahtaya oyun, değilse de bir kağıda çizin. Eğer oyma yolundan giderseniz oyma sırasında rünleri titretin. Bu rünlerin gücünü arttırmak için sadece ayini ilk kez uyguluyorken kanınızı rünlere sürebilirsiniz. Bunu yaparken de kanla kutsadığınız rünü titretin. Bunu yapmak zorunda değilsiniz ama gerek Türkler olarak, gerekse de genel olarak Beyaz ırk olarak ırksal bütünlüğümüzün ve bilincimizin tehlikeli düzeylerde düşük olduğu bu zamanlarda yapacağımız bu ritüel verebileceğimiz tüm güce ihtiyaç duyuyor. Durumun vahimliğine kıyasla birkaç damla kan çok da önemli olmamalı. Ama elbette seçim sizin. Kan kullanmasanız bile rünleri odaklı, ciddi bir şekilde titretmelisiniz.

Burada verilen Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin özel versiyonları bir tavsiyedir ve size hangi versiyon kolay geliyorsa onu kullanabilirsiniz, bu ayini dünya çapında onbinlerce kişi yaptığından zaten hepimizin gücü birleşecek. Bu rünlerin titretilişini merak edenler, bu paragrafta verilen rün isimlerine tıklayarak titretilişlerine gidebilirler. Sunulan linklerdeki ikinci titretilişler, rünlerin bu paragrafta ismini verdiğimiz “klasik” versiyonlarıdır. İsteyen ilkini kullanır (ki linklerdeki ilk titretiliş de yine ayrı bir titretiliştir, yani aynı rünler için size bu ritüeldeki de dahil üç ayrı titreşim sunuluyor), isteyen ikincisini, isteyen de bu ritüel içinde verdiğimiz titretilişleri. Hepsi aynı rün, hiçbir sıkıntı yok. Tekrar söyleyelim, ille de verilen versiyonu uygulamak zorunda değilsiniz; hangisi kolay geliyorsa onu yapın. Ritüeli kendiniz için zorlaştırmanıza gerek yok.

Bu ayini tekrarlamak için oyduğunuz veya yazdığınız rünlere odaklanarak rünleri titretmeniz yeterlidir. Bu ayin yapılmıyorken rünleri kazıdığınız tahtanızı veya çizdiğiniz kağıdı güvenli bir yere kaldırıp sadece bu ayini yapacakken dışarı çıkarmalısınız.

*Rünleri kazıma veya yazma, veyahut kanla kutsama imkanı bulamasanız bile en azından tüm ritüeli dikkat, odak ve kuvvet ile yapmanız çok önemlidir!

Ritüel böyle yapılıyor:

Öncelikle alttaki duayla başlayın. Bunu içinizden de okuyabilirsiniz, sesli de.

Şeytan’ın adına, Beyaz Irk’ın Orijinal ve Gerçek Tanrıları olan Du’at’ın Kuvvetlerini çağırıyoruz. Şeytan, Gerçek Tanrı, Her Şeye Gücü Yeten ve Tarifsiz Olan, kendi imajını ve suretini aksettirmesi için Beyaz Aryan Irkına Baba olan Senden güçlerini bize bahşetmeni istiyoruz.

Tüm Beyaz Aryan Halkımızı bizi yok etmeye çalışan Yahudi tehdidine karşı uyandır. Beyaz Aryan Halkımızı faaliyete sevket. Atalarımızdan kalan Beyaz Aryan Gururumuzu bize aşıla. Beyaz Aryan kardeşlerimizi Hristiyanlık, İslam ve tüm alakalı Yahudi programlarının tehdidine karşı uyandır ki bunlar tamamen ve hakkıyla sonsuza dek yok edilsinler.

Korumanın Gücünü Beyaz Irkımıza ve dünyadaki Beyaz Çocuklara bahşet.

Methiye, Onur ve Görkem Senin olsun, Bizim Gerçek Babamız, senin ve Orijinal Tanrılarımızın!! Bizler direkt senin Soyundanız ve Çocuklarınız!

Şimdi de rünlerinize odaklanarak 88 kere Óðal (okunuşu OOO-DZDZDZ-AAA-LLL (DZ, Thoth mantrasındaki TH ile aynı)), Sól (okunuşu SSSS-OOOĞĞĞ-LLLL) ve Óss (okunuşu OOĞĞĞSSSS) rünlerini 88 kez titretin. Bunları birlikte titretiyorsunuz, ayrı ayrı değil. Yani bir Óðal, Sól ve Óss tek bir tekrar oluyor. Bunu 88 kez yapıyorsunuz. Bitirince aşağıdakileri 9 kez kararlılık ve inançla söyleyin:

Tüm Beyaz İnsanlar artık ırksal bilince sahip.

Tüm Beyaz İnsanlar Yahudi sorununun kritik bir şekilde farkında.

Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Irkımızın varlığını güvenceye almak için faaliyete geçiyor.

Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Çocuklarımız için güvenli bir gelecek uğruna çalışıyor.

Sonra SATANAS titretin.

Sonra da ritüeli şunu söyleyerek kapatın:

ŞEREF VE GÜÇ SONSUZA DEK ŞEYTAN’A VE ONUN BEYAZ IRKINA ATFOLSUN!!!

“Imbolc İçin Beyaz Irkı Uyandırma Ritüeli” hakkında 13 yorum var

  1. Esenlikler,

   Var, sitemiz! 😁 Şaka bir yana, sitemiz ve İngilizce bilenler için Joy of Satan (ve alakalı siteleri) mevcut. Onun dışında kitap falan isteyecekseniz, belli iddialarımız için (örneğin “uzaylı Tanrılar”, veya “göklerdeki savaş”, veya Nasyonal Sosyalizm, vesaire) belli kitaplar olsa da kitap konusunda fazla güvenmemek lazım. Malum, medyanın çoğu Yahudilerin elinde ve bu yüzden %100 bir gerçeği matbaadan geçirmek zordur. Bu konuda elimizdeki en iyi kaynaklar hep İnternettedir.

   İyi akşamlar!

  1. Esenlikler,

   Olağandışı değil en azından. Başınızda fazla enerji birikmiş olabilir. Böyle durumlarda Taç Çakrayı bir baca olarak kullanabilir, fazla enerjiyi oradan salabilirsiniz. Hiç olmadı Koruyucu Demon’ınızdan fazla enerjiyi almasını rica edebilirsiniz.

   Kolay gelsin ve iyi günler!

 1. Antik Kadim Bilgelik Anlayışında Irkçılık Yoktur Fakat Yahudiler antik kadim bilgeliğin düşmanı olduğu için onlar için bu söylenemez tabi insanların bu kadar geride kalması Yahudilerin yapmış oldukları kötülüklerdir. Antik Mısır dünyaya bilgeliğin dağıldığı yerdir ama necis Yahudiler ve onların bağı olan diğer dinlerde antik mısır ve firavun bilgeliği kötü ve günah olarak lanse edilmiştir. Sizlerin Firavunlar hakkında düşünceleriniz nedir?

  1. Esenlikler,

   Kendi ırkını savunmak ve yüceltmeye çalışmak “ırkçılık” değildir. Biz başka ırklara karşı değil, kendi ırkımız “için”iz. Aynı zamanda tüm ırkların da kendi kendilerini kurtarmasını ve geliştirmesini isteriz, ve bu konuda yardımlaşmamız da vardır. Dediğiniz gibi insanlığı geride tutanlar da yahudilerin ta kendisidir. Antik Mısır da diğer tüm kadim Pagan medeniyetleri gibi son derece gelişmiş, parlak ve onurludur; ama onur ve gerçek aydınlanma yahudilere karşı olduğu için yahudilerin programlarında (islam, hristiyanlık, vesaire) her zaman kötülenmiştir. Firavunlar sadece yönetici değil, ruhani olarak da çok güçlü ve bilge bireylerdir ve çoğu zaman direkt Tanrılarla iletişim halindeydi. Örneğin 2. Ramses, direkt Tanrıların direktifi altında yahudilerle savaşmıştır. Kadim Pagan medeniyetlerinin “kötü” olması düşünülemez bile, ve tek “günah” aptallıktır.

   İyi akşamlar.

 2. İncil de sonradan uydurulmuş şeytanı lider yapın.
  İbrahimi inançlardan önce ki ulusların tanrılarını şeytana hizmet eden köleler yapın.
  100.000’den fazla dini “spiritüel satanizm” denilen dininizden çalıntı olduğunuzu iddia edin.
  Sen de bir afrikalı olabilirdin
  İnsanları renklerine göre fişlemek hiç hoş değil

  1. Şeytan İncil’den gelme değildir, direkt insanlığın en eski medeniyetlerinde bile ismi en yüksek kutsallıkla ilişkilendirilen insanlığın Yaratıcı Tanrısıdır.

   Şeytan ve altındaki Tanrılar asla köle istememişlerdir, kadim dinlerin hepsi aynıdır ve insanlığın köle değil, bize bu dinleri getiren Tanrılar gibi olmasını öngörür. Köleleştiren inanç arıyorsanız en yakın kilise veya camiye bakabilirsiniz.

   Pagan dinleri hakkında “çalıntı” diye bir ifade kullanmayız, Orijinal Tanrıları tanıyan ve onurlandıran herkes günün sonunda kardeşimizdir. Birisi Şeytan’a Şeytan değil de Odin veya Tengri dedi diye değersiz birisi olmuyor; evet, belki dünyanın özgürlüğü için savaşmıyor ama en azından Tanrıları tanıyor. Bu bile çoğu insanın yaptığını söyleyebileceğinden çok daha fazlasını yapmadır. Tanrıları onurlandırırken yahudi etkisiyle saçma şeyler yapmıyorsa (örneğin kan kurbanı gibi) bu insan da bizdendir, aynı ruhani ailedeniz.

   Evet, ben Afrikalı da olabilirdim. Afrikalı olsaydım Joy of Satan’da siyahi kardeşlerimiz için açılmış özel bölümde veya siyahileri özellikle ilgilendiren Satanik bilgiler içeren sitede de faaliyet gösterirdim. Asyalılar için de aynı şey geçerli.

   Spiritüel Satanizm “ırkçılık” değildir, ırksal farkındalıktır. Siyahilerin, Asyalıların ve Beyazların birbirinden farklı ırklar olduğunu tanıyoruz, her birini apayrı güzel kılan özellikleri olduğunu biliyoruz ve bu özellikleri, yaşam haklarını ve kimliklerini korumaları adına birbirimize karışmayı reddediyoruz sadece, tıpkı Doğal düzen gibi yani. Bu birlikte çalışamayız demek değil, zira çalışıyoruz da; bu sadece sadece bizim değil, onlar da dahil hepimizin kimliğinin korunması adına soylarımızı ayrı tutmadır.

   Özellikle de Türkiye gibi bir ülkede “siyahiler fişleniyor” gibi bir ifade gerçekten saçma ve yersiz oluyor, ülkemiz Amerika değil. Yakın zamana (yani mülteci krizine) kadar birbirinden çok farklı birçok ırkın zorla birbiriyle yaşatılma durumu yoktu. Size sorarım, hangi birimiz sokakta bir zenci gördüğünde düşmanca baktı ki? En fazla ilk gördüğümüzde merak ve ilgiden incelemişizdir. Sorun farklı ırkların büyük kitleler halinde birbiriyle yaşamaya zorlanması, yoksa bir-iki göçmen gördük diye Satanist kimse “pis zenciler” gibi bir söyleme girişmez.

   Eğer sadece beyazlar için ritüel paylaşmamızdan ötürü böyle bir düşünce beyan ettiyseniz, bunun tek sebebi Türklerin beyaz olmasıdır. Türkler siyahi olsaydı da siyahiler için ritüeli paylaşırdık, ki onların da kendi ırkları için ayrı bir ritüelleri mevcut.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir