Imbolc İçin Beyaz Irkı Uyandırma Ritüeli

Satanik Halkımıza ve Savaşçılarımıza esenlikler olsun.

Bu ritüeli daha önce de yaptık, ve şimdi, Imbolc‘un gücüyle, bu ritüeli tekrar edip gücünü arttıracağız. Bu yıl, bu ritüelin enerjilerini güçlendirmek için belli adımlar da atacağız.

Bu konuda bilgisi olmayanlar için söyleyelim; Şeytan’ın Beyaz Irkı, Yahudiler tarafından sürekli olarak yok edilmeye çalışılıyor. Beyazlar, durumun ciddiyetini kavrayamadan ölümlerine doğru yürüyor. Ama içinde bulundukları bu baskı dolu durumdan ötürü, aynı zamanda uyanıp bu kargaşaya bir son verme yeteneği de kazanıyorlar.

Ateş Festivali olan bu Imbolc, bizim için iyi bir Imbolc olacak. Vakit, gücümüzü ve başkaldırımızı gösterme vaktidir. Hiçbir yere gitmeyeceğimizi, kalıcı olarak burada olduğumuzu ve yerimizin ebedi olduğunu gösterme vakti. Sadece kalmayacağız, düşmanlarımızı da yok edeceğiz. Bunun ilk adımı, insanların uyanmasıdır. Düşmanın empoze ettiği isabetsiz, şaşkın ve patolojik “şefkat” hissi ve samimiyetsizliğine karşın, kişinin gözlerini açıp her şeyin arkasındaki gerçeği görmesi gerekmektedir.

Bu gerçeklerin farkında olmayanlar için çok ufak bir örnek sunalım. Aşağıda, Amerika’da “Yahudileri müdafaa” amacına sahip bir Yahudi organizasyonu olan SPLC’nin ofislerinden bir fotoğraf bulunmakta. Gururla, Amerika’daki beyaz ırkın soyunun tükenmesinin geri sayımını yapmaktalar. Amerika’daki Hispanik harici beyaz nüfusunun tüm nüfusa oranını tarihlere göre not almışlar. Durum elbette tüm dünya için aynı; sadece beyaz ırkı değil bütün ırkları karıştırarak yok etmek istiyorlar. Avrupa’ya bakacak olursak, kişinin sadece iki kelime Google’laması yeterlidir: Kalergi Planı.

Bunun durdurulması gerekiyor, düşmanın şeref yoksunluğunun, aşağılıklığının bir cezası olmak zorunda. Düşman bu gezegeni en çok geliştiren, varlığımızı güçlendiren ve hayat kalitemizi arttıran bu ırka yaptıkları adi ve hain saldırıları için mahvedilmeyi hak ediyor. Sorabilecekler için burada şimdiden not edelim, Joy of Satan’da siyahi kardeşlerimiz için de aynı şekilde bir ritüel bulunmakta; her birey kendi ırkına odaklanarak yapıyor bu ritüeli. Ama Türkler siyahi olmadığı için bu ritüeli uygulayacağız. Spiritüel Satanizm, tüm insan ırkları içindir.

Ayın pozisyonundan ötürü, ritüeli geleneksel olarak Imbolc için verilen tam tarihte yapmadık. Ancak şu an, gezegenler bu amacımız için çok uygun ve bizi destekler konumda. Bu ritüel, önümüzdeki birkaç gün boyunca ne olursa olsun zaten günlük olarak yapmamız gereken Nihai RTR’la birlikte sürdürülecektir. Herkes katılabilir.

Ritüelde verilen rünleri tahtaya kazıyacak ve/veya kan damlatacak durumunuz yoksa, en nihayetinde sadece titretmek de iş görür. Ritüeli kendiniz için zorlaştırmayın, sadece yapın gitsin.

Hem burada bu ritüele link sunuyoruz, hem de aşağıda başka bir dosyayla uğraşmak istemeyecekler için ritüeli sunuyoruz. Herkese iyi çalışmalar ve mutlu bir Imbolc geçirmenizi dileriz!

 

Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

Bu ayin için Óðal, Sól ve Óss rünleri kullanılacak. Bunlar sırasıyla Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin Nordik/İzlandik versiyonlarıdır.(https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Odin.html sayfasında veya Türkçeye çevrilmiş belgede sırasıyla 24, 16 ve 4. rünler). Bu rünleri mümkünse bir tahtaya oyun, değilse de bir kağıda çizin. Eğer oyma yolundan giderseniz oyma sırasında rünleri titretin. Bu rünlerin gücünü arttırmak için sadece ayini ilk kez uyguluyorken kanınızı rünlere sürebilirsiniz. Bunu yaparken de kanla kutsadığınız rünü titretin. Bunu yapmak zorunda değilsiniz ama gerek Türkler olarak, gerekse de genel olarak Beyaz ırk olarak ırksal bütünlüğümüzün ve bilincimizin tehlikeli düzeylerde düşük olduğu bu zamanlarda yapacağımız bu ritüel verebileceğimiz tüm güce ihtiyaç duyuyor. Durumun vahimliğine kıyasla birkaç damla kan çok da önemli olmamalı. Ama elbette seçim sizin. Kan kullanmasanız bile rünleri odaklı, ciddi bir şekilde titretmelisiniz.

Burada verilen Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin özel versiyonları bir tavsiyedir ve size hangi versiyon kolay geliyorsa onu kullanabilirsiniz, bu ayini dünya çapında onbinlerce kişi yaptığından zaten hepimizin gücü birleşecek. Bu rünlerin titretilişini merak edenler, bu paragrafta verilen rün isimlerine tıklayarak titretilişlerine gidebilirler. Sunulan linklerdeki ikinci titretilişler, rünlerin bu paragrafta ismini verdiğimiz “klasik” versiyonlarıdır. İsteyen ilkini kullanır (ki linklerdeki ilk titretiliş de yine ayrı bir titretiliştir, yani aynı rünler için size bu ritüeldeki de dahil üç ayrı titreşim sunuluyor), isteyen ikincisini, isteyen de bu ritüel içinde verdiğimiz titretilişleri. Hepsi aynı rün, hiçbir sıkıntı yok. Tekrar söyleyelim, ille de verilen versiyonu uygulamak zorunda değilsiniz; hangisi kolay geliyorsa onu yapın. Ritüeli kendiniz için zorlaştırmanıza gerek yok.

Bu ayini tekrarlamak için oyduğunuz veya yazdığınız rünlere odaklanarak rünleri titretmeniz yeterlidir. Bu ayin yapılmıyorken rünleri kazıdığınız tahtanızı veya çizdiğiniz kağıdı güvenli bir yere kaldırıp sadece bu ayini yapacakken dışarı çıkarmalısınız.

*Rünleri kazıma veya yazma, veyahut kanla kutsama imkanı bulamasanız bile en azından tüm ritüeli dikkat, odak ve kuvvet ile yapmanız çok önemlidir!

Ritüel böyle yapılıyor:

Öncelikle alttaki duayla başlayın. Bunu içinizden de okuyabilirsiniz, sesli de.

Şeytan’ın adına, Beyaz Irk’ın Orijinal ve Gerçek Tanrıları olan Du’at’ın Kuvvetlerini çağırıyoruz. Şeytan, Gerçek Tanrı, Her Şeye Gücü Yeten ve Tarifsiz Olan, kendi imajını ve suretini aksettirmesi için Beyaz Aryan Irkına Baba olan Senden güçlerini bize bahşetmeni istiyoruz.

Tüm Beyaz Aryan Halkımızı bizi yok etmeye çalışan Yahudi tehdidine karşı uyandır. Beyaz Aryan Halkımızı faaliyete sevket. Atalarımızdan kalan Beyaz Aryan Gururumuzu bize aşıla. Beyaz Aryan kardeşlerimizi Hristiyanlık, İslam ve tüm alakalı Yahudi programlarının tehdidine karşı uyandır ki bunlar tamamen ve hakkıyla sonsuza dek yok edilsinler.

Korumanın Gücünü Beyaz Irkımıza ve dünyadaki Beyaz Çocuklara bahşet.

Methiye, Onur ve Görkem Senin olsun, Bizim Gerçek Babamız, senin ve Orijinal Tanrılarımızın!! Bizler direkt senin Soyundanız ve Çocuklarınız!

Şimdi de rünlerinize odaklanarak 88 kere Óðal (okunuşu OOO-DZDZDZ-AAA-LLL (DZ, Thoth mantrasındaki TH ile aynı)), Sól (okunuşu SSSS-OOOĞĞĞ-LLLL) ve Óss (okunuşu OOĞĞĞSSSS) rünlerini 88 kez titretin. Bunları birlikte titretiyorsunuz, ayrı ayrı değil. Yani bir Óðal, Sól ve Óss tek bir tekrar oluyor. Bunu 88 kez yapıyorsunuz. Bitirince aşağıdakileri 9 kez kararlılık ve inançla söyleyin:

Tüm Beyaz İnsanlar artık ırksal bilince sahip.

Tüm Beyaz İnsanlar Yahudi sorununun kritik bir şekilde farkında.

Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Irkımızın varlığını güvenceye almak için faaliyete geçiyor.

Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Çocuklarımız için güvenli bir gelecek uğruna çalışıyor.

Sonra SATANAS titretin.

Sonra da ritüeli şunu söyleyerek kapatın:

ŞEREF VE GÜÇ SONSUZA DEK ŞEYTAN’A VE ONUN BEYAZ IRKINA ATFOLSUN!!!

“Imbolc İçin Beyaz Irkı Uyandırma Ritüeli” hakkında 31 yorum var

  1. Esenlikler,

   Var, sitemiz! 😁 Şaka bir yana, sitemiz ve İngilizce bilenler için Joy of Satan (ve alakalı siteleri) mevcut. Onun dışında kitap falan isteyecekseniz, belli iddialarımız için (örneğin “uzaylı Tanrılar”, veya “göklerdeki savaş”, veya Nasyonal Sosyalizm, vesaire) belli kitaplar olsa da kitap konusunda fazla güvenmemek lazım. Malum, medyanın çoğu Yahudilerin elinde ve bu yüzden %100 bir gerçeği matbaadan geçirmek zordur. Bu konuda elimizdeki en iyi kaynaklar hep İnternettedir.

   İyi akşamlar!

  1. Esenlikler,

   Olağandışı değil en azından. Başınızda fazla enerji birikmiş olabilir. Böyle durumlarda Taç Çakrayı bir baca olarak kullanabilir, fazla enerjiyi oradan salabilirsiniz. Hiç olmadı Koruyucu Demon’ınızdan fazla enerjiyi almasını rica edebilirsiniz.

   Kolay gelsin ve iyi günler!

 1. Antik Kadim Bilgelik Anlayışında Irkçılık Yoktur Fakat Yahudiler antik kadim bilgeliğin düşmanı olduğu için onlar için bu söylenemez tabi insanların bu kadar geride kalması Yahudilerin yapmış oldukları kötülüklerdir. Antik Mısır dünyaya bilgeliğin dağıldığı yerdir ama necis Yahudiler ve onların bağı olan diğer dinlerde antik mısır ve firavun bilgeliği kötü ve günah olarak lanse edilmiştir. Sizlerin Firavunlar hakkında düşünceleriniz nedir?

  1. Esenlikler,

   Kendi ırkını savunmak ve yüceltmeye çalışmak “ırkçılık” değildir. Biz başka ırklara karşı değil, kendi ırkımız “için”iz. Aynı zamanda tüm ırkların da kendi kendilerini kurtarmasını ve geliştirmesini isteriz, ve bu konuda yardımlaşmamız da vardır. Dediğiniz gibi insanlığı geride tutanlar da yahudilerin ta kendisidir. Antik Mısır da diğer tüm kadim Pagan medeniyetleri gibi son derece gelişmiş, parlak ve onurludur; ama onur ve gerçek aydınlanma yahudilere karşı olduğu için yahudilerin programlarında (islam, hristiyanlık, vesaire) her zaman kötülenmiştir. Firavunlar sadece yönetici değil, ruhani olarak da çok güçlü ve bilge bireylerdir ve çoğu zaman direkt Tanrılarla iletişim halindeydi. Örneğin 2. Ramses, direkt Tanrıların direktifi altında yahudilerle savaşmıştır. Kadim Pagan medeniyetlerinin “kötü” olması düşünülemez bile, ve tek “günah” aptallıktır.

   İyi akşamlar.

 2. İncil de sonradan uydurulmuş şeytanı lider yapın.
  İbrahimi inançlardan önce ki ulusların tanrılarını şeytana hizmet eden köleler yapın.
  100.000’den fazla dini “spiritüel satanizm” denilen dininizden çalıntı olduğunuzu iddia edin.
  Sen de bir afrikalı olabilirdin
  İnsanları renklerine göre fişlemek hiç hoş değil

  1. Şeytan İncil’den gelme değildir, direkt insanlığın en eski medeniyetlerinde bile ismi en yüksek kutsallıkla ilişkilendirilen insanlığın Yaratıcı Tanrısıdır.

   Şeytan ve altındaki Tanrılar asla köle istememişlerdir, kadim dinlerin hepsi aynıdır ve insanlığın köle değil, bize bu dinleri getiren Tanrılar gibi olmasını öngörür. Köleleştiren inanç arıyorsanız en yakın kilise veya camiye bakabilirsiniz.

   Pagan dinleri hakkında “çalıntı” diye bir ifade kullanmayız, Orijinal Tanrıları tanıyan ve onurlandıran herkes günün sonunda kardeşimizdir. Birisi Şeytan’a Şeytan değil de Odin veya Tengri dedi diye değersiz birisi olmuyor; evet, belki dünyanın özgürlüğü için savaşmıyor ama en azından Tanrıları tanıyor. Bu bile çoğu insanın yaptığını söyleyebileceğinden çok daha fazlasını yapmadır. Tanrıları onurlandırırken yahudi etkisiyle saçma şeyler yapmıyorsa (örneğin kan kurbanı gibi) bu insan da bizdendir, aynı ruhani ailedeniz.

   Evet, ben Afrikalı da olabilirdim. Afrikalı olsaydım Joy of Satan’da siyahi kardeşlerimiz için açılmış özel bölümde veya siyahileri özellikle ilgilendiren Satanik bilgiler içeren sitede de faaliyet gösterirdim. Asyalılar için de aynı şey geçerli.

   Spiritüel Satanizm “ırkçılık” değildir, ırksal farkındalıktır. Siyahilerin, Asyalıların ve Beyazların birbirinden farklı ırklar olduğunu tanıyoruz, her birini apayrı güzel kılan özellikleri olduğunu biliyoruz ve bu özellikleri, yaşam haklarını ve kimliklerini korumaları adına birbirimize karışmayı reddediyoruz sadece, tıpkı Doğal düzen gibi yani. Bu birlikte çalışamayız demek değil, zira çalışıyoruz da; bu sadece sadece bizim değil, onlar da dahil hepimizin kimliğinin korunması adına soylarımızı ayrı tutmadır.

   Özellikle de Türkiye gibi bir ülkede “siyahiler fişleniyor” gibi bir ifade gerçekten saçma ve yersiz oluyor, ülkemiz Amerika değil. Yakın zamana (yani mülteci krizine) kadar birbirinden çok farklı birçok ırkın zorla birbiriyle yaşatılma durumu yoktu. Size sorarım, hangi birimiz sokakta bir zenci gördüğünde düşmanca baktı ki? En fazla ilk gördüğümüzde merak ve ilgiden incelemişizdir. Sorun farklı ırkların büyük kitleler halinde birbiriyle yaşamaya zorlanması, yoksa bir-iki göçmen gördük diye Satanist kimse “pis zenciler” gibi bir söyleme girişmez.

   Eğer sadece beyazlar için ritüel paylaşmamızdan ötürü böyle bir düşünce beyan ettiyseniz, bunun tek sebebi Türklerin beyaz olmasıdır. Türkler siyahi olsaydı da siyahiler için ritüeli paylaşırdık, ki onların da kendi ırkları için ayrı bir ritüelleri mevcut.

   İyi geceler.

   1. Merhabalar,
    Türklerin beyaz olduğunu söylediniz bu konu hakkında kanıt, makale veya bir çalışma var mı? (Ben de öyle olduğunu düşünüyorum fakat sizi bu düşünceye iten şeyin ne olduğunu merak ettiğim için soruyorum.)
    Şimdiden cevabınız için teşekkür ediyorum.

    1. Türk tarihinde ne kadar derine inerseniz inin beyaz ırktan başka bir ırkla karşılaşamazsınız. (burada sarı ırkla, yani Asyalılarla etkileşimde olduğumuz Cengiz Han dönemini belirtecek olanlar Türk ırkının kökeninin çok daha eskilere dayandığını bilmeliler. Bu konuda Muazzez İlmiye Çığ’ın kaynaklarından faydalanılmasını şiddetle tavsiye ederim) Zaten bu konuya itirazı olan da yok, ki kimse de itiraz edemez. Aksinin kanıtlaması gerekir.

 3. Bu çalışmada rünleri titretirken hangi renk enerji topu yaratmalıyız altın veya gümüş uygun gibi geldi ama size sorayım dedim.
  Bu çalışmayı daha önce yaparken hiç renk imajine etmemiştim sadece titreşimleri yapmıştım tamamen boşa gitmiş midir?

  1. Esenlikler,

   Enerjiyi top halinde düşünmenize veya bu hale sokmanıza gerek yoktur. Ama sorunuza cevap verecek olursam evet, böyle konularda altın veya beyaz-altın yine en iyisidir.

   Ve hayır, zaten talimatlarda öyle renkle alakalı bir olay yok. Siz imgelemenize bunu ekleyerek ufak bir ekstra katmış olursunuz sadece. Ama zorunlu değil.

   İyi geceler.

   1. Ben ak büyü çalışmaları yapıyorum 5-6 aydır. o çalışmalarında büyük kısmını enerjiyi imajine etmeden yaptım ama rünlerin titreşimlerini hissediyodum ttreşimler bitince olumlamaları yapıp, hissetme ve olmasını istediğim durumu imajine etme kısmını yapıyodum. Çalışmada sorun çıkar mı? Gücü düşer mi? Başarısız olur mu?

    1. Esenlikler,

     Enerjiyi imgelemeseniz de sonuçları imgelemek çok faydalıdır. Ve enerjiyle birlikte sonuçları da imgeleyebilirsiniz. Yine de büyüyü tam odak, ciddiyet ve istekle yaptıysanız öyle ciddi bir kayıp olmayacağına eminim, ve artık bundan sonra enerjileri de imgeleyebilir, hissetmeye çalışabilirsiniz.

     İyi günler.

 4. Euzubillahimineşşeytanirraciym.
  Ey insan. Ey günahkar. Aklını başına al.
  Şeytan hepinizi çok güzel kandırmış ve kendisine uşak etmiş.

  1. In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.

   Ey domuz pisliğine ve terörizme tapan köpek. Ey kâfir, ey putperest, ey meczup, ey hain, ey kalleş, ey cahil. Akıl edin.
   Allah seni çok çirkin hokkaya takmış, ve kendisine köle etmiş. Bunu her birinizin kendi ağzıyla kabul etmesi, ama bir türlü rahatsız olmaması da apayrı bir rezalet, utanın. Şeytan’sa, sizin tezekli Kur’an’ınızın bile kabulüyle Gerçek Tanrıdır. Üstüne üstlük 1400 yıllık sonradan gelme, dış kapının dış mandalı bile olamamış bebek yaştaki pisliğe tapma tarikatınızla gelip bize ahkâm kesmeye mi cüret ediyorsunuz? Yerin dibine geçmiş boyunuzu aşmayın, hilaliniz bile bize ait.

   Türk’ün boynunun bükülmesini sağlayan, sizin gibi vatan hainleri. Yol yakınken kafirliği bırakıp Gerçeğin Yoluna dön, veya gelecek olan yeni çağda geride bırakıl. Senin tercihin, ve sadece senin kaybın veya kazancın. All*h putunuzun bir meziyeti olsaydı önce Türk, beyaz ve insan olurdu. Kanını unutup yahudinin çiğ etini yeğleyen leşçi akbabalara müsamahamız yok. Oku ve öğren, veya çekil ve çürü.

   İyi akşamlar.

   1. Açıkcası bu yorumunu size hiç yakıştıramadım. Lütfen birini aşağılamak isterseniz hayvanları alet etmeyin. Doğada hiç bir hayvan insan düşmanı değildir. Özellikle eğitilmedikleri sürece hiç bir köpek ölüm makinesine dönüşmez. Özellikle onların habitatlarına girip rahatsız etmediğimiz sürece insana da saldıran hayvan da bulunmaz.

    Çok donanımlı ve bilgili olduğunuzu biliyorum. Farkındalığınız çok yüksek ama birini/bir öğretiyi veya oluşumu kötü olduğunu söylemek ve aşağılamak isterseniz başka kelime kullansak daha iyi olur diye düşünüyorum.

    Esenlikler

    1. Esenlikler,

     İbrahimilerin hayvanlardan “bile” düşük bir bilinç seviyesinde olduğunun farkındayız ve bunu kabul ediyoruz. Gerçek anlamda, hayvanlar “bile” kendi “kabilelerini” korumaya, türlerinin devamını sağlamaya, sürülerinin refahını düşünmeye eğilimlidir. Ruhunu, gururunu, vatanını, milletini, bekasını düşmana yok pahasına satan zavallı alçaklar bu bilinç seviyesine bile sahip değil. Bu konuda belirli vaazlar da var, hayvan dostlarımız kesinlikle yadsınacak canlılar değil. Birçoğunun psişik farkındalığı bile ortalama insandan çok daha yüksek.

     Ve şahsen Yahudiler (ve sivrisinekler) hariç tüm hayvanları çok severim, özellikle de köpekleri ve kedileri. Ama hayvanlar ne kadar güzel, zarif ve beklenmeyecek kadar zeki de olsa, bu yorumları okuyup kalpleri kırılacak kadar da bilinçli değiller! Yani dediklerim kimseye zarar vermiyor.

     Yani bir yandan dediğinize fikirsel ve izole edilmiş bir açıdan katılsam da, işi pratiğe dökünce “kurbanı” olmayan bir “suç”. Köpek yerine gayet tabii sığır da denebilirdi, ki bu sözde “insanların” asıl olduğu şey de bu. Etlerinden, sütlerinden, ruhlarından faydalanılıyor – hem de gerçek sığırların aksine yok pahasına. Ama buna bile alınacak kişi kesin çıkar… Cidden çizgiyi nerede çekeceğiz? Hatta çekilecek bir çizgi bile var mı ki?

     Eminim ki bu tiplere çakal, sırtlan, domuz pisliği, kurtçuk, bakteri, amip veya canlı olmayan başka şeylerin ismiyle bile hakaret etsem eminim ki alınacak birisi olur. Kısaca bir noktada size hak versem de bir yandan da kendimizi felç etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Atıyorum bu konularda cidden alınma kapasitesine sahip kişi veya şeylerin ismini kullansam hiç hoş olmazdı ama – atıyorum bu bizim yolumuz değil, ve bunu yapanlar Untermensch pisliklerinden ve şuursuz ahmaklardan başkaları değildir, ama birisine salak demek yerine “daha az zeki” ırklara dair tabirler kullanan var. Bu aptalca olurdu, çünkü o insanlar da okumayı biliyor! O zaman “kurbanı” olan bir “suç” olurdu, dolsyısıyla da etik değil.

     Neyse, dediğimi anlıyorsunuz. Dolayısıyla her ne kadar ideal olmadığına katılsam da, çok sıkıntı bir durum olduğunu düşünmüyorum. Ama elbette daha iyi, yaratıcı ve en önemlisi de etkili hakaret önerileriniz varsa dinliyorum. Açıkçası düşmana ve düşmana bilerek ve isteyerek peşkeş çekenlere insan gözüyle bakmıyorum, ve hiçbirimiz de bakmamalıyız – çünkü değiller. İnsan kılığında olan herkes insan değildir. Dolayısıyla alternatif öneriniz olsa da, olmasa da karşı tarafın altinsanlığını – veya insanaltlığını-,bir de şerefsizliğini, alçaklığını, korkaklığını vurgulayan hakaretler bence en iyisidir.

     İyi akşamlar.

  2. Besmele eğer bizi kötü olan eylemden korusa ve allhın korumasına alsaydı şüphem yokki kuran kurslarında ne taciz olurdu çocuklara , ne kadınlara taciz eden işıd olurdu ne islam dünyası sırf mezhep farklılığından birbirini allh içn öldürürdü ne afrika açlıktan ölürdü ne besmele ile açılan yurtlarda yetişen insanlar vatana ihanet eder ne aliyle 9 yaşında evlendirilen ayşe savaşırdı nede beni besmele ile çıkartan ebem beni kucağa sağ alamazdı.

   Aklını başına almak onu dogma yalanlara teslim etmekse,körü körüne inanmaksa aklını kullanmak hayvandan farkı kalmazki insanın.Hayvanlar sürüye ayak uydurur,çobanlar olarak da varlık içerisindeki elinde kullanma kılavuzu olanlar yönlendirir.Sen nesin peki koyun musun ? Yada çobanın köpeği misin? .
   Kim neye göre ve kime göre günahkâr ?Günahın yaratıcısı kim?Herşeyde denge varsa o zaman allhı sorgulayacak bir tanrıda olması gerekemez mi?Hayat madem bir sınav neden sınavlar eşit değil?allh madem kusursuz neden ibadete ihtiyaç duyuyor ? Gibi gibi sorularla cevap alırsın.Kandırılmak sana göre ne ?Kandırılmam için daha iyi birşey olması lazım şeytandan ve onun yolundan daha iyisi olması lazım var mı öyle bir yol?Şeytan eğer uşak edinmek istese bizim eylemlerimizi kısıtlaması lazım değil mi ?Şeytanın bizden daha kârlı olması gerekmez mi ?

   Ey köle,ey yükselişe ermek varken güruhluğu tercih eden,hayal kurma sadece mantıklı ol aklını hayale,hikayelere haryacağına,aklının biraz sol tarafınıda kullan.

   Biraz ekleme yapmak istedim yoksa adminin cevabı gayet yeterli 😁.

 5. İyi günler.
  Aklıma takılan bazı şeyleri sormak istiyorum.

  Beni daha kolay anlayabilmeniz için öncelikle şunları belirteyim.Ülkemizin çoğunluğunu oluşturan taklitçi müslüman bir ailede yetiştim.Lisenin başlarındayken klasik Acaba? sorusuyla birlikte farklı görüşleri ,dinleri araştırmaya başladım.İbrahimi inaçlardaki peygamber mucizeleri ya da helak metinlerini okuyunca bunlar doğaüstü ne kadar şaçma şeyler ya! Mantığıyla ateizme yöneldim.Lisemin son iki yılını ateizm fanatikliğiyle geçirdim.( Bu arada üniversite sınavı için mezuna kalmış bir öğrenciyim.)Arkadaşlarımdan falcılık büyü hüddamlık gibi şeyler duyunca teyzemde de ben şu bakıcıya (falcı gibi heralde)gittim ,hakkımdaki şu bilgileri nasıl bilir deyince doğaüstü şeyler hakkında hızlı karar vermişim diyerek tekrardan farklı görüşleri incelemeye başladım. Bu siteye denk geldim çoğu çeviriyi okudum diyebilirim.

  1-Bu falcılar hakkında cinleri var onlardan bilgi alıyorlar deniliyor.Bu kişiler ibrahimi inanç sahibi oldukları için bu varlıklar griler mi yani melek olarak adlandırılan canlılar mı?
  2-Yine ibrahimi inançlarda cin çıkarma gibi bir şey var. İzlediğim videolarda hüddam olarak adlandırılan bu kişiler satanist cinleri yakıyoruz yada çıkarıyoruz gibi şeyler söylüyorlar.Bu varlıklar sizce nedir bu hasta kişiler onların tabirindeki musallat olunmuş insanları neden bu duruma düşürüyorlar?
  3-Deamonların görüntüsü neden dünyadaki çoğu hayvanın karışımı şeklinde? Yani bunlar sizin deyiminizle ‘uzaylı tanrılar’ ise bu şekillerde olmaları biraz anlamsız değil mi?
  4-Deamonlar ya da Satan dünyada mı değilse nerede? Yolculukları nasıl oluyor? Dünyada hayatın olduğunu nerden biliyordu?Neden tanrılığa ulaşabilsin diye maymun türünü seçti ?Yani neden kurt ayı aslan gibi canlıları seçmedi de genetik mühendisliğini maymun üzerine yoğunlaştırdı?
  5-Çok bilge olarak yazılarda anlatılan Satan ve Daemonlar Rahibe Maxine ya da bu alanda üst düzeydeki insanlara çok büyük bir teknolojiyi ya da bilgiyi aktarsalar ve dünyanın odağı ‘sizce’ doğru olan bu gerçekliğe toplansa daha büyük bir etki ve yahudi karşıtlığı yani centil ayaklanması başlamaz mı?
  6-Siyon protokolleri yahudiler için bu kadar önemli konular içeriyorsa dünyanın eline bu maddeler nasıl geçti?
  7-Reptilianlar deamonlardan farklı bir uzaylı ırk mıdır?
  8-Griler nasıl köleleştirilmiştir?
  9-Satan insanlar için düşman tehlikesini öngöremedi mi?Özellikle ibrahimi inançların yayılmasının önüne geçemediği için ve bunca acını yaşanmasına karşı koyamadığı için güçsüz konuma düşmüş olmaz mı?
  10-Jehovah/ Allah /Elohim ruhları sömüren küp olarak adlandırılmış .Reptilianlar bu küpten mi besleniyorlar?
  11- İlerde başka düşman uzaylıların saldırısı Satanca öngörülebilir mi ?Ya da evrende en büyük güce sahip olan Satan ve Daemonları karşı reptilanlar ve yaverleri(yahudicikler) mi bulunmakta?
  12-Adolf Hitler Tanrı oldu diyorsunuz. Öldüyse nasıl tanrı olabilir ya da öldükten sonra nasıl tanrı olmuştur? Ve şu anda ne yapıyor sizce?

  Hangi inanca inansanız aslında kendinizi bir savaşın içnde buluyorsunuz Umarım doğru tarafı bulurum.

  Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Buraya gelene kadar bazı badireler atlatmışsınız belli ki. Sorun değil, birçok kişi aynı durumda. Sorularınıza geçelim.

   1) Onların “cin” sandıkları elbette ki sıradan astral parazitler, veya “melekler” gibi düşman varlıklar. Yoksa tabii ki koskoca Tanrıların böyle İslamcı zevzeklerle işi olmaz. Kısaca yine Sağ Elcilik, yine başkasına biat, yine sıfır kişisel gelişim, yine kolaya kaçma yolunda dolandırılma.

   2) Yine tekrar edelim, koskoca Tanrının Müslüman veya kendini Müslüman diye nitelendiren zevzeklerle ne işi olacak ki? Cidden işleri güçleri yok, bu “cinlenmiş” tiplerin içlerine mi girecekler? Hayır. Yine İbrahimiler kendileri çalıp kendileri oynuyor. Bu vakaların büyük bir kısmı psikotik nöbetler şeklinde nitelendirilebilir, ama gerçekten ruhani temeli olan bir kısmı da yine düşman varlıkların elinden çıkmadır. “Melekler” insanların içine girip onları kudurtuyor, ondan sonra yine İslami/Hristiyan “dualarıyla” “””kovuluyorlar”””. Sonuç? Olaya dahil olan herkesin inancı ve All*h’a korkusu güçleniyor, ve okült olaylara ve ruhaniyete duydukları çekince de. Yine düşman kazanıyor. Danışıklı dövüş işte.

   3) Öyle değiller. Bu dediğiniz tasvirler, Tanrılara hakaret ve aşağılama niteliğindeki Goetia grimoire’larındandır. Bunlar Tanrıların görünüşlerini kesinlikle temsil etmiyor. Tanrılar insan görünüşünde (daha doğrusu biz Onların görünüşündeyiz), mükemmel güzellikte varlıklardır. Tanrılarla iletişim kurup Onları gören birçok kişinin tasvirlerini bulabileceğiniz bu siteyi öneriyorum.

   4) Tanrıların kendi gezegenleri var, yolculukları da UFO’lar gibi gelişmiş gemiler ile oluyor. Herhalde galaksiyi gezerken gezegenimize rastlamışlardır, veya belki gelişmiş araçlarla uzaktan tespit etmiş olabilirler. Ve biz tamamen maymun değildik, olay o. Yine insan-maymun arası bir şeydik, araç kullanma yeteneğimiz falan vardı örneğin. Yani gelişmeye en müsait türdü.

   5) Bu işler o kadar kolay değil, ve öyle de işlemiyor. Şu an ruhani bir savaştayız, yani “anahtar figürler” çok önemli veya etkili değil. Tüm gezegene etki eden güç alanlarından bahsediyoruz. Atıyorum birisi kansere tedavi buldu (bilmem kaçıncı kez) diyelim, bu Centiller için çok faydalı değil mi? Evet, ve bu kişi de belli ki çok parlak ve değerli birisi. Harika. Ama düşman lanetleri böyle kişileri de saf dışı bırakıyor, genel olarak. Bir de böyle biri ortaya çıkıp kendini belli ederse, bir de spesifik olarak hedef olur. Sonra tedavi de yanar, bulan da. Dolayısıyla genel olarak odaklanmak zorundayız, zaten Tanrılar VIP niteliğindeki kişilerle ilgileniyorlar. Bunu bizim görmemize gerek yok.

   6) Nasıl düşman aramıza sızmaya çalışıyorsa, düşman tarafında da Şeytan’ın adamları var. Dolayısıyla böyle bilgi sızmaları imkansız değil.

   7) Doğal olarak. Demon’lar, yani Tanrılarımız Nordik uzaylı türündendir. Görünüşleri üçüncü sorunuza cevapta anlattığım gibi. Reptilian’larsa iki ayağının üstünde yürüyen kertenkele gibi, tipsiz ve pislik yaratıklardır.

   8) Forumlarda bir zamanlar tıpkı bizim gibi bir gezegenleri olduğunu, medeniyetlerinin biraz ilerlemiş olduğunu ama tıpkı bize yapıldığı gibi kendilerinin de istila edilip köleleştirildiği yazıyor. Bir de teknoloji ve toplum (tıpkı bizim medeniyetimize yapılmaya çalışıldığı gibi) çok yanlış, materyalist, solcu bir yönde ilerlediği için herkesin genleri bozulmuş ve bu sayede çok kolay kontrol altına alınmışlar.

   9) Gücü birbirine denk varlıklardan bahsediyoruz, birbirlerini öngörmeleri zor olacaktır. Ama Şeytan’ın “konumu” bizim medeniyetimize bağlı değil. Olayları yanlış anlamayın; Şeytan’ın bize ihtiyacı yok, bizim Ona ihtiyacımız var. Tanrılar gerçek anlamda gönüllerinin güzelliğinden bizimle. Yoksa dünya yansa bile Kendilerine pek birt zararı olmaz.

   10) Reptilian’lar, YHWH’in enerjilerini kendi amaçları için kullanıyorlar diyebiliriz, evet.

   11) Evet, zaten düşman ve düşmanın yaverlerinin ilk baskını ve saldırısı bu gezegene değil. Düşmanın da, Tanrıların da başka kolonileri bulunmakta. Ama biz bu gezegendeki savaşı kazandıktan sonra bizim başımıza tekrar bela olabilmeleri muhtemel değildir.

   12) Hitler ölmedi ki, savaşın sonunda kaçtı; düşmanlarının nefret propagandasını aldırmaya gerek yok. Dolayısıyla Tanrı olmasının önünde bir engel de yok.. Ölen kimse Tanrı olamaz, Tanrı olabilmek için fiziksel bedene ihtiyaç vardır. Reenkarnasyon da bu yüzden vardır. Ve bu işlerin “bizce”si yok; şu an Hitler de Tanrılar arasında ve Onlarla birlikte çalışıyor, ve Tanrılar bu çağda, savaşın sonunda geri dönerken O da bizimle geri dönecek.

   Ve son olarak belirtmem lazım ki, Satanizm inanç değil, Gerçek’tir. Ama dediğiniz doğru. Bu dünyada binyıllardır bir savaş var, ve bu savaş ezelden beridir Centil ruhuyla Yahudi ruhu arasında. İşin özü bundan ibaret, geri kalan her şey yafta veya örtü. Bunlarla gözünüz boyanmasın. İki taraf var, ve sadece birini seçebilirsiniz. Has be has Öz Tamga’mız mı, yoksa Davut’un Yıldızı mı? Kendi kaderiniz ve mirasınız mı, yoksa düşman boyunduruğu mu? Seçim sizin.

   İyi geceler.

 6. Sorduğum sorular sitenizde gözükmüyor.Yayınlanmayacaksa mail olarak cevaplarınızı gönderir misiniz?

  1. Esenlikler,

   Burada paylaştığınız mail üzerinden arama yaptım ve sitede onaylanmış (veya onaylanmamış) başka hiçbir yorumunuz olmadığını gördüm. Yorumunuzu yazdıktan sonra gönderdiğinize emin misiniz? Eminseniz nereye ne yazdınız acaba? Böyle teknik aksaklıklar imkansız değil, detayları bilirsem size yardımcı olabilirim. Sitemizde genel olarak spam harici konularda sansür uygulanmadığını bilin.

   EDIT: Bir tane yorumunuz varmış, birçok soru sormuşsunuz. Bu yorumu paylaşır paylaşmaz gördüm. Kasten yayınlamadım değil, sadece uzun bir yorum olduğu için cevaplamak da uzun sürecek. Henüz vaktim olmadığından cevaplayabileceğim zaman cevaplarınızla birlikte yayınlayacaktım. Sitede yorumlarda genellikle izlediğim yol bu, kişisel değil, merak etmeyin. Size geri döneceğiz.

   İyi akşamlar.

 7. Beyaz ırk şeytanınsa şeytan yarattıysa
  Siyah ırkı kim yarattı ?
  Siyah ırk ne oluyor?

  1. Beyaz ırk Şeytan’dan gelir dememizin nedeni Lord Şeytan’ın da beyaz ırktan olması. Bu diğer ırkları konu dışı ettiğimiz anlamına gelmiyor elbette, Yahudiler dışındaki her ırk Nordik kanından gelir. Siyahi Tanrılarımız da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir