Koruyucu/Gardiyan Demon’lar

Kaynak Gardiyan Demon’lar hakkındaki Joy of Satan vaazıdır, “Ben” ve “Biz” dilli ifadeler de yine Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

Yakın bir dostum ve ben birlikte Ouija Tahtası ile çalışıyorduk. Kendisinin de bir Gardiyan Demon‘ı olup olmadığını sordu. Planşet “G-U-S-I-O-N” harflerine gitti. Daha sonra, Lord Gusion onun rüyasına girdi. Birkaç hafta sonra Gusion’ın mührünü çizdim, sonra arkadaşımla dövmeciye gittik ve mührü koluna dövme yaptırdı. Daha sonra büyük ilerlemeler yaptı ve işler onun için iyi gidiyor.

Benim Demon’ımsa Goetik bir Demon değil ve mührünü bulmakta biraz zorluk çektim, ama sonunda buldum ve ben de aynısını yaptırdım. Aynı zamanda ismini de mührünün altına, koluma dövme yaptırdım.

Elbette Koruyucu Demon’larımızla yakın ilişki kurabilmek için onların dövmelerini yaptırmamız gerekmiyor. Hatta kendiniz için riskli olabilecek durumlarda (örneğin ülkemizde Satanizme dair herhangi bir şeyi açık etmek) hiç iyi bir fikir olmayacaktır. İletişim için birden çok yöntem vardır. Bir yöntem Ouija Tahtası kullanmaktır. Ouija Tahtası ile çalışırken bizim yanımızda birisi daha olmasına gerek yoktur. Kendi tahtamı çoğu zaman yalnız kullanırım. Bir Ouija Tahtasını bir anda birden çok kişi kullandığı zamanlarda bu dikkat dağınıklığına ve dolayısıyla tahtadan net olmayan, yanlış cevaplar almamıza sebebiyet verebilir. Bununla birlikte, insanın kişisel veya özel sorular sormak isteyebileceği zamanlar da olacaktır. Bu sebeplerden ötürü en iyisi kişi yalnızken, transa girip rahatlayabilecekken -ki bu da Ouija Tahtası kullanmada yardımcı olur- çalışmaktır.

Ben daha yeniyken, Demon’ım benimle önce harfler aracılığıyla iletişim kurdu. U R [you are (sen)], C U [see you (görüşürüz] gibi. Bu sayede yaşadıklarımın kesinlikle gerçek olduğuna daha da emin oldum, zira ben de kelime görmeyi bekliyordum. Başka ilginç bir şey de, Gardiyan Demon’ımın astrolojik bir noktayı yönetmesi ve o gezegenin, benim astrolojik doğum çizelgemde tam da yönettiği burcun o noktasında yer alması. Tabii norm bu değildir, ama sonradan öğrendiğime göre Gardiyan Demon’ım ve ben, binlerce yıl önce bir geçmiş hayatta çok yakındık.

Gardiyan Demon‘ınızın kim olduğunu bulmak için başka bir yöntem de sarkaç kullanmaktır. İyi bir sarkaç ve geniş ağızlı cam bir kavanoza ihtiyacınız olacak. Önce isminde kaç harf olduğunu sormakla başlayın. Sarkaç daire çizecek, ondan sonra duracak, sonra yine daire çizecek, sonra yine duracak ve bunu tamamen durana kadar tekrar edecektir. Daire çizme sayısını sayarsanız Demon’ınızın ismindeki harf sayısını bulursunuz.

Sarkacı baş ve işaret parmağınızla tutarak cam kavanozdan içeri sarkıtın, eliniz de kavanozun dışında ve direkt üzerinde olsun. Ondan sonra ilk hafle başlayıp sarkaca ilk harfin A mı, B mi, C mi diye her harfi sorun. Sarkaç içeriden cam kavanozun kenarına vurduğu zaman sormakta olduğunuz harfi not alıp bir sonraki harfe geçin ve yine alfabeyi sayın. Net ve doğru cevaplar için tamamen rahatladığınıza ve tercihen bir transa girdiğinize emin olun.

Ouija Tahtası kullanmak da iletişim kurmak ve cevap alabilmek için çok iyi bir yöntemdir, özellikle de Satanizme yeni bireyler için. Tecrübe kazandıkça normalde Demon’larımızla direkt telepati aracılığıyla konuşuruz.

Benim Gardiyan Demon‘ım yeniyken benimle iletişim kurmaya çok istekliydi. Bana ruhaniyet konusunda ve Şeytan’la nasıl daha iyi ilişki kurabileceğim konusunda yardımcı oldu. Bana aynı zamanda meditasyon ve diğer ruhani egzersizler konusunda yardımcı oldu. Yoga ve/veya çakra çalışmaları yapanlar da istikrarlı ve sabırlı olmalıdır. Ben 13 yaşımda başladığımda da alışmam birkaç ay sürmüştü. O zamanlar yoganın tam anlamını ve önemini anlayamayacak yaştaydım, ama kesinlikle enerjiyi hissedebiliyordum.

Koruyucu Demon’larımız bize büyülerimizde ve ruhaniyette de yardımcı olabilir.

DEMON’LAR ANA SAYFASINA GERİ DÖN

“Koruyucu/Gardiyan Demon’lar” hakkında 11 yorum var

 1. Birebir yüz yüze iletişim kurma imkanımız yok mu Gardiyanımızla oujia ve sarkaç haricinde?

  1. Zaten teknik olarak bu araçların tek başlarına bir marifeti yok, marifet bu işi yapan kişide. Bu araçlar biraz da “koltuk değneği” görevi görüyor. Yeterince ilerleyip psişik duyularını açan kişiler için bunlara gerek kalmayabiliyor, direkt telepatik iletişim sağlanabilir.

 2. Gardiyanlarımız gerçekten hayatımızı kurtarıyorlar. Zor bir anımda ona seslenmekten hiç çekinmiyorum. Defalarca beni korudu ve bulunduğum zor durumdan kurtardı. Spiritüel Satanistler olarak gözümüzün açılması gerçekten hayatımıza muazzam fırsatlar sunuyor.

 3. Gardiyan Demon bizim için ”dost görevi gören” veya ”bir babanın oğluna destek olması” tarzı bir şey midir?

  Ve gardiyan Demonumuzu öğrenmek için Demon çağırsak ve ona sorsak bize cevap verir mi?

  1. Esenlikler,

   Demon’lar bizim akrabamız da denebilir elbette, bizler Şeytan Baba’nın kanındanız ve hepimiz aynı ruhani ailedeniz. Dost, aile, öğretmen, usta, komutan, hatta sevgili olabilir Tanrılar bize. Günün sonunda hangi Tanrıyla nasıl bir ilişkiniz olduğu size kalmış.

   GD’nizi öğrenmek için Kendisini çağırıp Ona da sorabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Herhalde “invokasyon” demek istediniz. Bu ikisini de yapması basittir, ruhani pratiklerde biraz tecrübeniz olunca bunu yapmayı sezgisel olarak anlıyorsunuz. Örneğin Temel Meditasyonunda hem enerjileri içinize almayı, hem de etrafınıza çağırmayı öğrenip pratik yapıyorsunuz. Dolayısıyla bunun adım adım talimatları yoktur.

   İyi günler.

 4. Lord Beelzebub birinin koruyucu demonu olabilir mi?
  Çünkü oujia tahtasıyla koruyucu demonumu çağırıp ismini sorduğumda, isminin Beelzebub olduğunu söyledi.
  Yani ben kendimde hareket ettirmiş olabilirim çünkü aklımda bir anda ismini sorduğumda Beelzebub ismi belirdi ve nedensizce hafif korku ve mutluluk hissi hissettim.

 5. Ayin sırasında negatif enerjilerin veya başka varlıkların saldırısına maruz kalınırsa ne yapmak lazım ve epilepsi bir geçmişim olduğundan bana fazla enerji gelirse nöbetlerim tekrar eder mi?

  1. Esenlikler,

   Düşmanın size yapabileceği şeyler onların programlarının ne kadar etkisi altında kaldığınıza bağlı. Bu etkilerden arınmış ve kendini geliştirip koruyan birine bir şey yapabilme kudretine sahip değiller. O yüzden öncelikli olarak kendinizi koruyun. Bir düşman saldırısı geldiğinde ise sakinliğinizi koruyun. O habis varlıklar sizin korkularınızla beslenirler ve siz onlara gerekli şartları sağlamadığınız taktirde size bir şey yapamazlar. Satanist olan kişiler ise Gardiyan Tanrılarına seslendiklerini imgeleyerek onlardan yardım isteyebilirler.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir