Koruyucu/Gardiyan Demon’lar

Kaynak Gardiyan Demon’lar hakkındaki Joy of Satan vaazıdır, “Ben” ve “Biz” dilli ifadeler de yine Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

Yakın bir dostum ve ben birlikte Ouija Tahtası ile çalışıyorduk. Kendisinin de bir Gardiyan Demon‘ı olup olmadığını sordu. Planşet “G-U-S-I-O-N” harflerine gitti. Daha sonra, Lord Gusion onun rüyasına girdi. Birkaç hafta sonra Gusion’ın mührünü çizdim, sonra arkadaşımla dövmeciye gittik ve mührü koluna dövme yaptırdı. Daha sonra büyük ilerlemeler yaptı ve işler onun için iyi gidiyor.

Benim Demon’ımsa Goetik bir Demon değil ve mührünü bulmakta biraz zorluk çektim, ama sonunda buldum ve ben de aynısını yaptırdım. Aynı zamanda ismini de mührünün altına, koluma dövme yaptırdım.

Elbette Koruyucu Demon’larımızla yakın ilişki kurabilmek için onların dövmelerini yaptırmamız gerekmiyor. Hatta kendiniz için riskli olabilecek durumlarda (örneğin ülkemizde Satanizme dair herhangi bir şeyi açık etmek) hiç iyi bir fikir olmayacaktır. İletişim için birden çok yöntem vardır. Bir yöntem Ouija Tahtası kullanmaktır. Ouija Tahtası ile çalışırken bizim yanımızda birisi daha olmasına gerek yoktur. Kendi tahtamı çoğu zaman yalnız kullanırım. Bir Ouija Tahtasını bir anda birden çok kişi kullandığı zamanlarda bu dikkat dağınıklığına ve dolayısıyla tahtadan net olmayan, yanlış cevaplar almamıza sebebiyet verebilir. Bununla birlikte, insanın kişisel veya özel sorular sormak isteyebileceği zamanlar da olacaktır. Bu sebeplerden ötürü en iyisi kişi yalnızken, transa girip rahatlayabilecekken -ki bu da Ouija Tahtası kullanmada yardımcı olur- çalışmaktır.

Ben daha yeniyken, Demon’ım benimle önce harfler aracılığıyla iletişim kurdu. U R [you are (sen)], C U [see you (görüşürüz] gibi. Bu sayede yaşadıklarımın kesinlikle gerçek olduğuna daha da emin oldum, zira ben de kelime görmeyi bekliyordum. Başka ilginç bir şey de, Gardiyan Demon’ımın astrolojik bir noktayı yönetmesi ve o gezegenin, benim astrolojik doğum çizelgemde tam da yönettiği burcun o noktasında yer alması. Tabii norm bu değildir, ama sonradan öğrendiğime göre Gardiyan Demon’ım ve ben, binlerce yıl önce bir geçmiş hayatta çok yakındık.

Gardiyan Demon‘ınızın kim olduğunu bulmak için başka bir yöntem de sarkaç kullanmaktır. İyi bir sarkaç ve geniş ağızlı cam bir kavanoza ihtiyacınız olacak. Önce isminde kaç harf olduğunu sormakla başlayın. Sarkaç daire çizecek, ondan sonra duracak, sonra yine daire çizecek, sonra yine duracak ve bunu tamamen durana kadar tekrar edecektir. Daire çizme sayısını sayarsanız Demon’ınızın ismindeki harf sayısını bulursunuz.

Sarkacı baş ve işaret parmağınızla tutarak cam kavanozdan içeri sarkıtın, eliniz de kavanozun dışında ve direkt üzerinde olsun. Ondan sonra ilk hafle başlayıp sarkaca ilk harfin A mı, B mi, C mi diye her harfi sorun. Sarkaç içeriden cam kavanozun kenarına vurduğu zaman sormakta olduğunuz harfi not alıp bir sonraki harfe geçin ve yine alfabeyi sayın. Net ve doğru cevaplar için tamamen rahatladığınıza ve tercihen bir transa girdiğinize emin olun.

Ouija Tahtası kullanmak da iletişim kurmak ve cevap alabilmek için çok iyi bir yöntemdir, özellikle de Satanizme yeni bireyler için. Tecrübe kazandıkça normalde Demon’larımızla direkt telepati aracılığıyla konuşuruz.

Benim Gardiyan Demon‘ım yeniyken benimle iletişim kurmaya çok istekliydi. Bana ruhaniyet konusunda ve Şeytan’la nasıl daha iyi ilişki kurabileceğim konusunda yardımcı oldu. Bana aynı zamanda meditasyon ve diğer ruhani egzersizler konusunda yardımcı oldu. Yoga ve/veya çakra çalışmaları yapanlar da istikrarlı ve sabırlı olmalıdır. Ben 13 yaşımda başladığımda da alışmam birkaç ay sürmüştü. O zamanlar yoganın tam anlamını ve önemini anlayamayacak yaştaydım, ama kesinlikle enerjiyi hissedebiliyordum.

Koruyucu Demon’larımız bize büyülerimizde ve ruhaniyette de yardımcı olabilir.

DEMON’LAR ANA SAYFASINA GERİ DÖN

“Koruyucu/Gardiyan Demon’lar” hakkında 41 yorum var

 1. Birebir yüz yüze iletişim kurma imkanımız yok mu Gardiyanımızla oujia ve sarkaç haricinde?

  1. Zaten teknik olarak bu araçların tek başlarına bir marifeti yok, marifet bu işi yapan kişide. Bu araçlar biraz da “koltuk değneği” görevi görüyor. Yeterince ilerleyip psişik duyularını açan kişiler için bunlara gerek kalmayabiliyor, direkt telepatik iletişim sağlanabilir.

 2. Gardiyanlarımız gerçekten hayatımızı kurtarıyorlar. Zor bir anımda ona seslenmekten hiç çekinmiyorum. Defalarca beni korudu ve bulunduğum zor durumdan kurtardı. Spiritüel Satanistler olarak gözümüzün açılması gerçekten hayatımıza muazzam fırsatlar sunuyor.

  1. merhaba ,
   acaba yanlış anlamazsanız sizinle konuşabilir miyim bu konu hakkında tecrübeli biriyle konuşmak istiyorum merak ettiklerim var adminlere çok fazla yazdım aslında ama görmediler sanırım

 3. Gardiyan Demon bizim için ”dost görevi gören” veya ”bir babanın oğluna destek olması” tarzı bir şey midir?

  Ve gardiyan Demonumuzu öğrenmek için Demon çağırsak ve ona sorsak bize cevap verir mi?

  1. Esenlikler,

   Demon’lar bizim akrabamız da denebilir elbette, bizler Şeytan Baba’nın kanındanız ve hepimiz aynı ruhani ailedeniz. Dost, aile, öğretmen, usta, komutan, hatta sevgili olabilir Tanrılar bize. Günün sonunda hangi Tanrıyla nasıl bir ilişkiniz olduğu size kalmış.

   GD’nizi öğrenmek için Kendisini çağırıp Ona da sorabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Herhalde “invokasyon” demek istediniz. Bu ikisini de yapması basittir, ruhani pratiklerde biraz tecrübeniz olunca bunu yapmayı sezgisel olarak anlıyorsunuz. Örneğin Temel Meditasyonunda hem enerjileri içinize almayı, hem de etrafınıza çağırmayı öğrenip pratik yapıyorsunuz. Dolayısıyla bunun adım adım talimatları yoktur.

   İyi günler.

  2. Merhaba, acaba her bireyin bir Gardiyan Demon’ı var mıdır? Ayrıca eğer varsa onlarla iletişim kurmak için tek yapmamız gereken ouija tahtasının (yada diğer alternatif yöntemlerden birinin) başına oturup beklemek mi yoksa spesifik olarak yapmamız gereken ritüel(?) tarzı bir şey var mıdır?

   1. Esenlikler,

    Her spiritüel satanistin adanmalarından itibaren yardım etmesi için görevlendirilmiş bir gardiyan demon bulunur. Bu ve bu yazılara bakarak demon çağırmak hakkındaki ayrıntılı bilgileri inceleyebilirsiniz.

    Eğer gardiyanınızı tanımıyorsanız Şeytan aracılığı ile veya direkt kendilerine seslenerek, ouija tahtası/sarkaç tarzı methodlarla öğrenmeyi deneyebilirsiniz; ama bu alanlarda deneyiminiz olmasını ve verdiğim yazılardaki ayrıntıları takip ettiğinizden emin olmanızı öneririm.

    İyi akşamlar.

 4. Lord Beelzebub birinin koruyucu demonu olabilir mi?
  Çünkü oujia tahtasıyla koruyucu demonumu çağırıp ismini sorduğumda, isminin Beelzebub olduğunu söyledi.
  Yani ben kendimde hareket ettirmiş olabilirim çünkü aklımda bir anda ismini sorduğumda Beelzebub ismi belirdi ve nedensizce hafif korku ve mutluluk hissi hissettim.

 5. Ayin sırasında negatif enerjilerin veya başka varlıkların saldırısına maruz kalınırsa ne yapmak lazım ve epilepsi bir geçmişim olduğundan bana fazla enerji gelirse nöbetlerim tekrar eder mi?

  1. Esenlikler,

   Düşmanın size yapabileceği şeyler onların programlarının ne kadar etkisi altında kaldığınıza bağlı. Bu etkilerden arınmış ve kendini geliştirip koruyan birine bir şey yapabilme kudretine sahip değiller. O yüzden öncelikli olarak kendinizi koruyun. Bir düşman saldırısı geldiğinde ise sakinliğinizi koruyun. O habis varlıklar sizin korkularınızla beslenirler ve siz onlara gerekli şartları sağlamadığınız taktirde size bir şey yapamazlar. Satanist olan kişiler ise Gardiyan Tanrılarına seslendiklerini imgeleyerek onlardan yardım isteyebilirler.

   İyi geceler.

 6. Gardiyan demonumu nasıl davet edeceğim ki, ismini bilmiyorum? Ouija tahtası demiş fakat nasıl ki? Tahta kendi kendine mi çalışıyor abi, kim söyleyecek gardiyan demonumun ismini ne yapmalıyım çok garip ve anlamsız geldi açıklayabilir misiniz kim cevap veriyor ki bana mesela sarkaçta? Tam olarak bir metod verilebilir mi?

  1. Gardiyan Demon’ınızı davet etmeniz için kim olduğunu bilmenize gerek yok, o sizi biliyor zaten.

   “Ouija tahtası demiş fakat nasıl ki?”

   Ouija tahtasını nasıl kullanacağınıza buradan bakabilirsiniz. Tabii bu gelişmiş bir çalışmadır ve özellikle yeni başlayanların yapması tavsiye edilmez, onun yerine bu yazımıda da anlattığımız gibi telepatik iletişim, sarkaç ile iletişim kurma teknikleri gibi daha temel çalışmalar yapabilirsiniz.

   “Tahta kendi kendine mi çalışıyor abi”

   Hayır, siz ouija tahtası dolayısıyla bir enerji kanalı oluşturuyorsunuz ve bu kanal üzerinden iletişime geçiyorsunuz. İnternetin mantığına benzer, siz belirli bir web adresine bağlanıyorsunuz ve aynı web adresine bağlı olan diğer insanlarla iletişime geçiyorsunuz, ouija tahtası da bu bahsettiğimiz ortak “web adresi” oluyor.

   “kim söyleyecek gardiyan demonumun ismini”

   İletişime geçin, kendisi söylesin.

   “kim cevap veriyor ki bana mesela sarkaçta?”

   Bir Demon’dan cevap alma olasılığınız da, bir parazitten cevap alma olasılığınız da var. İletişime geçtiğinizin bir parazit değil bir Demon olduğunu kesinleştirmenin belirli yolları var elbette, en basitinden çalışma öncesinde sarkacınızı iyice temizliyorsunuz (bu ruhani temizlemedir, sarkacınız üzerinde 111 tekrar Raum mantrası titretmeniz ve Aura Temizleme yapmanız gibi mesela) ve iletişime geçmeye başladığınızda direkt Şeytan’ın Demon’larından biri olduğuna yemin ettiriyorsunuz.

   Eğer hayır cevabı alırsanız iletişimi orada kesip Aura Temizleme yapın, eğer evet cevabı alırsanız ilerleyin. Bir parazit size bu durumda Şeytan’dan olduğuna dair yalan söyleyemez, bu noktada devreye Tanrılar girecektir.

   “Tam olarak bir metod verilebilir mi?”

   Yukarıda verdiğim metod ve kaynaklarımızdan bakın, kendiniz denemeniz daha iyi.

 7. Gardiyan-Koruyucu Demon’ımla nasıl iletişime geçebilirim? Ne gibi bir imgelemede bulunmam gerekiyor
  Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun.

  1. Bu linkten Demon’larla iletişime geçmenin yollarına bakabilirsiniz. İmgeleme açısından pek de şekillendirmeniz gerekmiyor, kendisinin varlığına ve enerjisine odaklanmanız da yeter.

 8. Hepbirlikte tüm centil kardeşlerimizle toplanıp
  Tanışıp fikir alışverişi yapıp ufkumuzu genişletip
  Kutlama, tanrılarımızı demonlarımızı onurlandırma, toplu meditasyon, hepimizi birleştiren koruyan bir aura
  Halkası oluştursak büyük bir güven güç oluştursak
  Mümkün olabilirmi? Yani okuduğuklarımdan anladığım yüce babamız satan aktif olmamızı istiyor bu site bizlee için bir nimet tamam ama demonlarla yüzyüze gelmek onları görebilmek nekadar yırtınsakta çok zor ve bu hepimizi yoruyor
  İster istemez umudumuz ve gücümüz azalıyor. Keşke bu mümkün olsa ve bu toplantıyla hepimiz
  İnancımızı yükseltsek savaşımızı iyice benimsesek. Mesala 23 aralık?

  1. Esenlikler,

   Yaşadığımız dönem ve şartlar bellidir ve anlayacağınız gibi hiçbir kardeşimizi riske sokacak bir hareket yapmak istemiyoruz. O yüzden fiziksel bir buluşma yakın gelecekte imkansızdır.

   İyi akşamlar.

   1. Bir birey nasıl satanist olabilir? Bunun için ayin, ritüel veyahut herhangi birşey gereklimi? Dinimi değiştirmek istiyor ve şu yobaz müslümanlık inancından tamamen çıkmak istiyorum. Şeytan’ı tamamen yüce tanrı olarak görüyorum bu yeterli midir?

    Açıkçası burası bana çok şey kazandırdı ve inancımı daha çoğalttı. Buradaki bilgi veren insanların hepsine teşekkür ederim iyi ki varsınız. Herkese iyi günler dilerim ♡.

     1. Peki şeytana adanmadan da kendi demonumu bulabilir miyim? Bir kanal vardı aylar önce okumuştum inisinasyonun geri dönüsü oldugunu belirtmisti umarım yanlıs hatırlamıyorumdur

     2. Esenlikler,

      Joy of Satan’ın aktif bir kanalı yoktur. JoS harici yerlerde büyük oranda dezenformasyon var. Eğer sağlıklı ve güçlü bir ruh amacındaysan o tarz yerleri takip etmemelisin. Ve kişi adanmadan önce Koruyucu Demonu atanmaz, o yüzden bulman da mümkün değildir.

      İnisiyasyon, çocuk oyuncağı değildir. İnisiyasyonla birlikte astralde kişinin Şeytan’a bağı güçlenir. Bu durum bir şekilde zayıf kalsa ve kişi Satanizm’den dönse bile, bu gir çık yapılacak bir şey değildir. “Amaan, deneyeyim.” kafasıyla yapmayın. Bu yapılmışsa bile kişi tekrar dönecekse kılı kırk yarıp düşünmeli ve kararından tümüyle emin olmalı.

      İyi geceler.

  1. Spesifik olarak anlamadığınız yerleri söylerseniz o kısımları size daha detaylı olarak anlatabilirim.

 9. şey merhaba ,
  ben müslümanım ve satanizmle ilgili araştırma yaparken burayı buldum sabahtandır sayfanızı inceliyorum kafam da çok fazla soru var
  öncelikle şunu sormak istiyorum satanist olmak şart mı ?
  benimde gardiyan demonum var mı?
  onunla hemen iletişime geçebilir miyim?
  ve bir de incubusları\demonları öğrendiğimden beri sanki bağlanmış gibi sürekli bir ürperti geliyor dakikalar boyunca geçmiyor?
  kesinlikle saygısızlık etmek yada yanlış anlaşılmak istemem.. demon gerçekten bize iyi davranıp koruyor mudur hiçbir zarar vermez mi ? onunla nasıl yakın olabiliirim merak ediyorum çok fazla şey okudum sayfanızda
  ve bide şey hani halk olarak büyü kötü olarak bilinir ya ( gerçekten yanlış anlaşılmak istemem tüm samimiyetimle şuan buradayım ) müslümanken de onlarla yakın olabilir miyiz çağırsak gelir mi buna kızar mı ?

  Esenlikler dilerim…

  1. Satanist olmak şart mı derken? Ruhani gelişim için… objektif olarak meditasyonları Satanist olmadan da yapabilirsiniz, evet ancak Satanizm’in gerçek olduğunu fark etmişken neden böyle bir şey yapasınız? Müslüman olmanızdan hiç bahsetmiyorum bile.

   “benimde gardiyan demonum var mı?”

   Şeytan’a Adanma Ayini yaptığınızda Gardiyan Demon’ınız oluyor sadece.

   “onunla hemen iletişime geçebilir miyim?”

   Açıkçası bunu hiç meditasyon pratiği yapmayanlara önermiyorum, sonuçta astral hislerinizin de belli bir seviyede açık olması gerekiyor. Yanlış anlamayın, bu Tanrıların kriteri vesaire değil, düşmanın yüzyıllar boyunca astral hislerimizi köreltmek için çalışmasının bir sonucu. Bir süre hislerinizi açmak için çalışmanız gerekiyor.

   “ve bir de incubusları\demonları öğrendiğimden beri sanki bağlanmış gibi sürekli bir ürperti geliyor dakikalar boyunca geçmiyor?”

   Bu “ürperti” diye adlandırdığınız his bir avuç parazitin yıllar boyunca bağlı olduğunuz YHWH (diğer isimlerinden birisiyle Allah) sayesinde sizi korkutmasından başka bir şey değil. Yıllardır Müslüman olarak yaşıyordunuz ve dolayısıyla bunca zaman Yahudi inançlarının negatif enerjilerine bağlanmak için yeterince zamanınız oldu. Sizi korkutan ve “ürperti” hissini Şeytan’a karşı uyandıran Yahudi inançlarının ruhunuza vurduğu kilitten başka bir şey değil, tabii zamanla düzelmeyecek bir şey de değil.

   “kesinlikle saygısızlık etmek yada yanlış anlaşılmak istemem.. demon gerçekten bize iyi davranıp koruyor mudur hiçbir zarar vermez mi ? onunla nasıl yakın olabiliirim merak ediyorum çok fazla şey okudum sayfanızda”

   Demon’lar onlara bilerek ve isteyerek saldıran, küfreden veya isimlerini karalayan kişiler dışında hiç kimseye zararlı değildir, bu konuda şüpheniz olmasın. Eğer öyle olsaydı Daemon isminin Yunan mitlerindeki anlamı “İnsanlar ve Tanrılar arasında elçilik yapan ruhlar” gibi oldukça pozitif anlamlarda geçmezdi, değil mi?

   “ve bide şey hani halk olarak büyü kötü olarak bilinir ya ( gerçekten yanlış anlaşılmak istemem tüm samimiyetimle şuan buradayım ) müslümanken de onlarla yakın olabilir miyiz çağırsak gelir mi buna kızar mı ?”

   Hayır elbette, ancak Şeytan’ın varlığını bile bile gerçeği de gördükten sonra hâlâ Müslüman kalıp Satanik çalışmalar yapmak biraz iki yüzlülük olur. Ya tümüyle Müslüman olun ve hayatınızı sakalından ter damlayan iğrenç ve kokuşmuş bir Arap şeyhinin tarlası olmaya adayıp günde 5 vakit ruhunuzu bir enerji bataryasına kendi ellerinizle sunun, ya da Spiritüel Satanist olun ve ruhani, fiziksel ve mental mükemmellik yolunda Yahudi inançlarının zincirleri kırarak Tanrı/çalığa yükselin. Her halükarda seçim sizin. Tabii hiçbir şekilde hiç kimseye karşı bir zorlama yapmıyoruz ve bu söz konusu bile olamaz, yalnızca objektif gerçeklerden bahsediyorum. Sitemizi okudukça kendi kararınızı kendiniz verin.

   Size de esenlikler.

 10. merhaba, az once gardiyan demonumu cagirmayi denedim ve ismini sordugumda e,z,w,q,z harflerini gosterdi. kim olabilecegini cikaramadim. bir de bana zarar vermek isteyen biri olup olmadigini sordugumda evete gitti ismini sordugumda m harfine gitti. senin gibi seytan mi diye sordum evete gitti beni ondan koruyacak misin diye sordugumda ise yine evetin uzerinde durdu. yardimci olabilir misiniz ne gibi bir anlam cikartmaliyim🥺

  1. Demon’larla iletişim kurmanın öncesinde eğer sarkaç ile iletişim kuruyorsanız 111 tekrar Surya veya Raum titreterek sarkacınızı temizleyin, bu sayede iletişim kurduğunuzda alacağınız cevapları daha doğru şekilde anlayabileceğinizden emin olabilirsiniz en azından. Sonuçta şu anda birbiriyle alakasız birçok cevap aldığınızı söylüyorsunuz ve bunların hiçbirinin birbiri arasında bağlantısı yok. Ayrıca sarkaç ile iletişim kurmaya başlamadan önce kendisine Şeytan’ın Demon’larından biri olduğuna yemin ettirmediğiniz takdirde kiminle iletişim kurduğunuza emin olamazsınız, eğer ancak evet cevabı veriyorsa soru sormaya devam edin. Zaten hayır cevabı alırsanız da iletişimi oracıkta keserek sonrasında yine başlangıçta yaptığınız gibi 111 tekrar Surya veya Raum mantrası titreterek bu sefer kendi üzerinizde Aura Temizleme yapın.

   Ayrıca ufak bir tavsiye daha, Tanrılarla iletişim kurmadan önce yoğun bir şekilde Boşluk Meditasyonu yapmanızı öneriyorum.

 11. Bir kaç sorum var
  1.gardiyan demon’la dövüş sanatları yapılabilir mi?
  2.felsefe yada benzeri şeyler hakkında konuşulabilir mi ?
  3.sinama,park,okul vesaire yerlere birlikte gidilebilir mi?
  4.somut bir hale ne kadar sürede gelir? bizim astral duyularımız gelişmesiyle mi alakalı?
  5.ismini değiştirebilir miyiz?
  6.ne tür durumlarda bizi terk eder yada küser? böyle bir şey mümkün mü

  1. Esenlikler,

   1- Öğretmeye uygunsa kendisinden öğrenebilirsiniz ama sizle antrenman yapabileceğini sanmıyorum.

   2- Yeterince gelişmişseniz, evet. Tabi konuşmadan çok onun size öğretmesi gibi olacaktır.

   3- Daha önce deneyen görmemiştim ama belki mümkün olabilir(?). Gardiyanlar yol göstericilerdir. Kafanıza göre gezebileceğiniz/gezdirebileceğiniz canlılar değil.

   4- Zaten somut canlılar kendileri. Onları görebilmekten bahsediyorsaniz, size bağlı.

   5- Bunu ben hakaret sayarım. Sizden binlerce yaş büyük ve inanılmaz seviyede gelişmiş bir varlığın ismini değiştirebileceğinizi nereden çıkarıyorsunuz?

   6- Onlar okuldan arkadaşınız veya evcil bir hayvanınız değil. Birer tanrı. Gereken saygı ile davranmanız gerekiyor. O zaman desteklerini çekmezler.

   İyi akşamlar.

   1. milyonlarca kişi derken? bir gardiyan demon kişiye özel atanmaz mı?
    bu söylediklerinizle ilgili kaynak var mı?

    1. Esenlikler,

     Bir demon birçok kişiye gardiyan olabiliyor. İnsan çokluğunu düşünürsek en mantıklısı zaten bu tür bir plana sahip olmaktır. “Milyonlar” abartı mı emin değilim. Tek bunun gibi savaşları veren gezegen biz değiliz. O yüzden sayılar binlere ulaşması beklenebilir. Milyonlar çok küçük bir ihtimal.

     İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   “Güvenlik görevlisi veya itfaye nasıl oluştu?” demek gibi bir soru oldu. İhtiyaç vardı, o yüzden işler oluştu. Bu kadar basit aslında.

   İyi günler .

  1. Esenlikler,

   Eğer kastedilen yer çevirmen ekibineyse, hayır dönmedi. Forumlar için vs. soruluyorsa da bilgim yok.

   İyi akşamlar.

 12. esenlikler.
  Adandıktan yaklaşık iki gün sonra doğal taş (eşitti yani bir sarkaç görevi görüyordu) kolyem ile bir varlık ile iletişime geçtim. Normalde kendimi geliştirmek için sadece bir ruhla konuşmak isterken birden koruyucumu hissettim. Ardından varlığa koruyucum musun diye sordum. Bana evet dedi; bende Şeytan’ dan geldiğine yemin eder misin diye sordum ve evet dedi. Hala benimle iletişimdeydi. Koruyucumla konuşmak güzel hissettirirken ne yapacağımı bilemedim. Kendisine görüşürüz deyip iletişimi kestim. Enerji bir süre benimle kaldı. Astarte’ ye -yanlış yazmış olabilirim- karşı çok büyük bir enerji akımı hissediyorum, koruyucum olabilir mi kendisi? Koruyucuma zaten soracağım fakat şuan ihtimali var mı öğrenmek istiyorum, teşekkürler. İyi günler.

  1. Bunu bizim bilme şansımız yok ne yazık ki. Bunu kendiniz anlamak zorundasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir