Ouija Tahtası Kullanma

Kaynak aynı isimli Joy of Satan sayfasıdır. Böyle yazılarda çoğu zaman olduğu gibi “ben” diliyle yazılan ifadeler Yüksek Rahibe Maxine’in sözleridir.


Ouija Tahtası, Demon’lar ve ruhlar ile iletişim kurmak ve konuşmak için çok iyidir. Ben tahtayla tek başımayken çalışmayı tercih ediyorum, zira başka bir insan genelde dikkat dağıtıcı olabiliyor ve ruhani iletişimde gerçek anlamda odaklanmayı ve yakınlığı engelleyebiliyor.

Bu işlere yeniyseniz dikkat etmeniz gereken noktalardan biri, tahtanızın tamamen düz bir yüzeyde bulunduğuna emin olmanızdır. Ouija Tahtanızı kullanırken transa girmek de önemlidir.
Parmak uçlarınızı planşetin iki tarafına da hafifçe koyun. Yakında planşet belli yerlere çekilmeye başlayacak. Sadece rahatlayın ve çalışmasına izin verin. Başlamak birkaç dakika sürebilir. Bu sırada dikkat dağıtıcı şeylerden uzak durmanız ve rahatsız edilmemeniz önemlidir.

Kişisel olarak ben çalışırken biraz transa giriyorum. Bir şeyleri ruhani olarak izlerken veya ölülerin ruhlarını invoke ederken, odadaki diğer şeyleri algılamayı tamamen bırakıyorum. Tüm dikkatim tahtada oluyor. Tahtanın tüm köşelerinin etrafında biraz aura gibi bir şey görüyorum ve tüm dikkatim tamamen tahtaya odaklı, kendim dışında hiçbir şey yok gibi. Bu sadece benim kişisel tecrübem, hepimiz bireyiz ve bu yüzden sizin tecrübeleriniz farklı da olabilir.

Çalışmalarımdan öğrendiğim kadarıyla, iletişim kurduğunuz Demon’ın rütbesi ne kadar yüksekse o kadar fazla enerji hissediyorsunuz. Bana yakın bir Demon var ve [bunu yazdığı zaman için konuşuyor, bizim bu yazıyı yayınlamamızdan önceki geceyi anlatmıyor Yüksek Rahibe Maxine 😊] geçen gece tahtamı kullanarak onunla konuştum. Tahtayı ne kadar süre kullandığımı hatırlamıyorum, oldukça süre geçti. Sonra Demon belli bir şeyi yüksek sesle söylememi istedi. Söylediğimde, içimde bir anda yanan bir ateş gibi güçlü bir enerji parladı.

Demon’larla çok yakın temasta bulunduğumuzda veya Onları invoke ettiğimizde Onların enerjilerini hissedebiliriz. Geçen geceden bu yana hala tenim sanki güneş yanığı veya ateşim var gibi hassas, ama acısı olmadan. Demon’ların enerjisi elektrikli gibi canlandırıcıdır. Ama ritüel yapanlarınız ritüel sırasında ve sonrasında tecrübe ettiklerinizden bilir, Şeytan’ın enerjisi farklıdır. Çok sakinleştirici ve güzeldir.

Demon’lar bize telepati ve astral projeksiyon aracılığıyla gelirler. Kişisel tecrübelerime göre Demon’lar insanlardan daha farklı bir şekilde astral projeksiyon yapıyor. Konu insanlar olunca, onları bedenlerine bağlayan enerjileri görebilirsiniz ve ortamı terk ettiklerinde de bir anda ayrılıyorlar. Kitaplar ruhu bedene bağlayan “kordon”un gümüş renkte olduğunu yazar. Benim bir tecrübede gördüğüm bakır renkteydi. Demon’larla iletişim kurarken hiçbir kordon görmedim, ama biliyorum ki yüksek rütbeli olanların [yani Tanrılarımız, daha düşük birliklerden “lesser Demon” olmayanlar] fiziksel olarak başka bir dünyada yaşadıklarını biliyorum. Bazı Demon’larsa sürekli olarak bizimle kalıp bizi koruyabilir, bu Demon’lar ruh formunda olduğu için daha düşüktür[deminki parantezde açıkladığımızla aynı konu].

Ouija Tahtası ile çalıştıkça zamanla daha yetenekli hale geleceksiniz. Bir Demon’la yakın bir ilişki kurduğumuz zaman, yapmamız gereken tek şey onlara odaklanmaktır, [meşgul değillerse] genelde Onlar bize bu şekilde gelir. Demon’ların amacı bizim ruhani olarak gelişmemize yardımcı olmaktır.

Her birimiz birer bireyiz ve Ouija Tahtası kullanırken ve mesaj alırken birbirinden biraz farklı tecrübeler yaşayabiliriz:

1. Otomatik metot: Bu durumda planşet, tahtayla çalışan “operatör”, iletişim kurulan ruhun ne söyleyeceğini bilmeden otomatikman hareket eder. Yabancı dillerde mesajlar da alınabilir, hatta tahtayla çalışan kişinin bilmediği veya daha önce konuşulduğunu duymadığı dillerde bile.  Bu olursa, mesajı hatırlamak ve kağıda yazmak önemlidir.

2. İlham metodu: Bu en yaygınıdır. Burada mesajlar bir nevi kişinin kendi zihninin içinde yüksek sesli düşünme biçiminde verilir. Bu durumda, operatör iletişim kurulan varlığın az sonra ne diyeceğini önceden bilir denebilir. Sıklıkla pratik edilirse bu ilham bir nevi pasif dinleme şeklinde iletişime dönüşür. Kişi varlığın zihninden, veya kendi dışından gelen mesajlar algılayacaktır. Bu biraz da yazı dikte ettirme gibidir, kelimeler zihninize gelir ve ondan sonra da elleriniz planşeti hareket ettirir.

3. Sezgisel metot: Burada sanki planşeti kendiniz hareket ettirmiş gibi hissediyorsunuz. Tüm sorulara anında cevap gelir. Planşet, operatör hiçbir şey duymadan veya herhangi bir şekilde “ilham” gelmeden tam bilinçli bir şekilde kelimeler ve cümleler “yazar”.

Bu yöntemler aynı zamanda karışık olarak da ortaya çıkabilir, örneğin yarı yarıya otomatik ve ilhama bağlı veya sezgisel; ya da hepsi birden. Kişi için hangi metodun daha dominant olacağı ancak uzun bir süre çalışıldıktan sonra belli olacaktır. Her bir metod dürüstçe ve açıkça kullanıldığı sürece iyi ve güvenilirdir. Pratik mükemmelleştirir!*

Burada eklemek istediğim bir şey var. Ouija Tahtaları her şeye, herhangi bir şeye açık olabilir. Bazı insanların kötü ve/veya korkutucu tecrübeler yaşadığı doğrudur. Tüm ruhani varlıkların dostane veya Şeytan’dan gelme olduğunu sanmayın. Negatif bir varlıkla karşı karşıya gelirseniz, Ouija Tahtası seansını bitirin ve varlık hakkında düşünmeyi bırakın. Gerekirse ve Gardiyan Demon’ınız varsa, Onu çağırıp bu negatif varlıktan kurtulmak için yardım isteyin.

Normalde Ouija Tahtası kullanmak, anlatılan korku hikayelerinin aksine başka yöntemlerde olmayan bir risk veya sorun taşımaz ve kullanması güvenlidir. Kimsenin korkmak için herhangi bir sebebi yok. Negatif varlıkların durumunda, genellikle ne kadar uzun iletişim kurulursa o varlık da sizin dünyanıza, hayatınıza o kadar fazla girebilir. Birçok Joy of Satan üyesi [ve bizim de benzer önerilerde bulunduğumuz kardeşlerimiz], her zaman çağrılarına cevap veren varlığın Şeytan’dan olup olmadığını sorduklarını söylüyor. Genelde düşman varlıkları cevap vermez ve kendi başlarına uzaklaşırlar. Eğer Satanistseniz, gelen varlığı Şeytan’dan geldiğine Şeytan üzerine yemin etmesi genelde bu tarz varlıklardan kurtulmak için iyi çözümdür, bu tekniği uygulayan kardeşlerimiz de var ve ruhani varlıklarla iletişimleri oldukça güvenli. Şeytan’a adanmamızı yaptığımız zaman, güç ve ruhani bilgide ilerlerken bunu Şeytan’ın koruması altında yaparız. Buna Ouija Tahtaları ile çalışmak da dahildir. Diğer her şey gibi, tahtayla çalıştığınız ortam da önemlidir. Ve tıpkı sarkaçlar için önerdiğimiz gibi, aynı temizleme ve kutsama işlemini düzenli olarak tahtanıza da uygulamak ve kullanmıyorken gözden uzağa ve başkalarının dokunabileceği, kullanabileceği, kurcalayabileceği yerlerden kaldırmak hem bu tarz negatif tecrübeleri zorlaştırıp hem de aldığınız cevapların netliğini arttırabilir.

Bir Ouija Tahtası, belli boyutlarda olmak zorunda değildir, belli materyallerden yapılmak zorunda değildir ve hatta tahtadan bile yapılmak zorunda değildir. Yazımızın başındaki fotoğrafta, gayet işlevsel ve kağıttan yapılma bir Ouija “Tahtası” görülmekte. Gördüğünüz gibi üzerindeki şeyler de değiştirilebilir veya yeni şeyler eklenebilir, burada yaratıcı bir şekilde çağrılan varlığın örneğin “M-U-T-L-U-Y-U-M” yazmak zorunda kalması yerine direkt planşeti götürebileceği bir gülümseme var mesela. Gördüğünüz gibi kendi Ouija Tahtanızı kendiniz de yapabilirsiniz, yaratıcı ve rahat olun. İletişimde engel çıkarmayacak şekilde yaptığınız sürece gerisi size bağlıdır!

Demon’lar Anasayfasına Git

___________________________________________
Referanslar:
* Hermetik Bilimlere Giriş, Franz Bardon, 1956.

“Ouija Tahtası Kullanma” hakkında 42 yorum var

 1. Belki de beynimizin bize bir oyunu olabılır. Neden bunu düsünmuyorsunuz? Her kafadan gelen ses ruh sesimidir

  1. Hayır, öyle bir şey olmasının imkanı yoktur. Bilimsel olarak kanıtlı sonuçta.

   “Ruh sesi”nden kastınız nedir bilmiyorum, ama “kafadan gelen ses”le yaptığımız şeyin alakası yoktur. Zaten güç meditasyonunun amaçlarından biri de gerektiğinde o “sesi” susturabilmek, bu sayede de kendi dışımızdan gelen sesleri kendi “zihin sesimizden” ayırt edebilmektir.

 2. Kendime tahtadan hazırlayabilirim, üstüne sembolik ve saygı açısından enerji katması için herhangi bir sembolü, veyahut Demon sigili çizsem sorun olur mu beyefendi?

  1. Esenlikler,

   “Sorun” olacağını zannetmiyorum, sevdiğiniz ve/veya yakın hissettiğiniz bir Tanrının Mührünü büyü araçlarınızda kullanmak ters bir şey değil. Harflerle iç içe olmasa iyi olur ama, hani “araya girmemesi” açısından.

 3. Yüksek Rahibe Maxine Türk mü?

  Veya şöyle sorayım: Rahip veya Rahibe olan bir Türk var mı?

 4. İlk defa ouijo tahtası kullandım ve koruyucu Demonumla konuşmak istiyordum ama galiba kötü bir varlık geldi,Şeytan’dan geldiğine Şeytan’ın üzerine yemin etmesini istedim hayır dedi ve bitirirken 0,9,8,7,6 diye sayıları gösteriyor du bende hemen bıraktım.

  Şey bide koruyucu demonumla nasıl konuşbilirim ouijo tahtasını kullanırken yani nasıl çağırabilirim koruyucu demonumla konuşmak istiyorum mu diyeceğim?

  1. Esenlikler,

   Demon çağırma işleminden önce meditasyon ve mümkünse RTR (ve temizlenme) yapıp böyle olayları minimuma indirebilirsiniz.
   Ve evet, Koruyucu Demon’ınızın ismini bilmeseniz bile Ona yönelik çağrı yapmanız yeterlidir.

   İyi akşamlar!

 5. Merhaba yaklaşık 1 yıldır inisiyeyim ve ruhsa gücümünde gayet yerinde olduğunu düşünüyorum meditasyon ve yogaya bağlıyım koruyucu demonımı ouija ile çağırmaya çalıştım “Sedor” ismini yazdı ama bu isimde hiç bir şey bulamadım?Sebebi ne olabilir

  1. Esenlikler,

   Herkesin Koruyucu Demon’ı 72 büyük Tanrıdan birisi olmak zorunda değildir. Listelenmemiş sayısız Tanrı ve “Lesser Demon” diye tabir ettiğimiz Demon’lar da vardır, ve hepsi Koruyucu olabilir. Aldığınız cevaptan %100 emin olana kadar devam edin, emin olduktan sonra da bu aldığınız ismin de gayet olası olduğunu bilin.

   İyi günler!

 6. Merhaba. Tek kişi kullanılmasının işe yaramadığını duydum. Tek kişilik te yapılabiliyor mu? Ayrıca çağırmayı nasıl başlatacağımız hakkında bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Öyle bir şey yok, tek kişi de gayet tabii çalışabilir. Hatta amatörlerin tek başına çalışması daha iyi olur. Ve çağırmayı ayin yaparak yapabilirsiniz.

   İyi geceler.

 7. Dün ilk kez ouıja tahtamı kullandım. Koruyucu Demonumla iletişime geçmeye çalışmak istedim hatta tahtayı kullanmadan önce riskleri azaltmak için Demon çağırmada geçen invoke öncesi Lordumuz Şeytana ettiğimiz duayıda ettim . Sonra koruyucu demonuma odaklandım ve planşeti tuttum , biraz sonra planşet yukarı doğru hareket etti çok hafif biçimde ve ablamsız ç harfine gelip durdu. Sonra bende Şeytan’dan mı gelip gelmediği için yemin etmesini istedim ve planşet bidaha hareket etmedi . Bende seansı bitirdim sonra tekrar denedim ama planşet hiç hareket etmedi hatta elimi planşetten kaldırırken gerçekten sağ orta yada yüzük parmağıma bir şey çarptı ama acısını gerçekten hissettim . Dedim taşmı düştü noluyo falan korktum ve seansı direk kapatıp tahtayı kaldırdım . Acaba Koruyucu Demon’um olmayabilir mi ? Her inisiye olanlara atandığına eminmisiniz ?

  1. Esenlikler,

   Evet, Koruyucu Demon’lar her adanana atanır. Ama bu her veya ilk Ouija Tahtası kullanımı denemenizin başarılı olacağı yönünde bir garanti değildir. Çalışın ve ruhani olarak kendinizi geliştirin, zamanla elbette bu yöndeki tıkanıklıklar da düzelecektir.

   İyi geceler.

 8. Dün kullanmak istedim tahtamı ama kullanmadan önce gereken tüm meditasyonları ve RTR yapmama rağmen gelen varlığa Şeytan’dan geldiğine yemin etmesini isteyince “yemin etmiyorum “ demesi ödümü koparmadı değil 😂
  Ve birde yukardaki o mesaj alırken bizde oluşan metodlardan sadece bilmeden planşetimin hareket etmesi bende oldu.Zamanla tahtayla çalışmamı geliştirdikçe bu yerini diğer metodlara alabilir değilmi ? Birde sarkaç konusunda kullanmaya başlayalı oldu biraz ama sürekli Koruyucu Demon’umun adının harf sayısını sorduğumda 5 olduğunu gösteriyor. Sonraki zamanlarda harf sayısı 4 mü 6 mı falan diye sorduğumda hayır deyip 5 mi dediğimde evet diyor. Sanırım isminin 5 harfli olduğunu düşünüyorum . Ama iş harflerin ne olduğunu sormaya geldiğinde hiç bir saman ne olduğunu söylemiyor 😂 daha çalışmam lazım anlaşılan ve sarkaç hakkında , onunda bir düşman varlık tarafından kontrol edilmediği ne bileyim oıjadaki gibi yemin ettirip anlayamadığımız için nerden biliyoruz güvenilir olduğunu acaba ?

  1. Esenlikler,

   Çağırmada sorun çıkarsa ritüeli bitirip gününüze devam etmeniz genellikle yeterlidir. Bunu zaten biliyorsunuz.

   Ve evet, zamanla metot değişebilir de, en azından kişiye uygun metot hangisi bu belli olana kadar.
   Zamanla harfleri de ayırt edersiniz.

   Ve sarkaç kullanırken de evet-hayır cevapları alınıyor, o yüzden yemin ettirme konusunda yine de sorun yaşamazsınız.

   Kullandığınız araçları düzenli olarak temizlemeyi ve güçlü tutmayı unutmayın.

   İyi günler.

 9. Ametist ve Mercan taşlarımı nasıl temizleyip güçlendirebilirim ve bunu ne aralıkla yapmalıyım? Mesela yeni bir taş alacağım hemen temizlemem gerekir mi?

  1. Esenlikler,

   Tıpkı kendi üzerinize yaptığınız gibi bu taşlara da Aura Temizleme ve Temel Meditasyonu aracılığıyla da enerji soluma yapabilirsiniz. Ama unutmayın, taşlardan medet ummayın. Taşların tek işlevi enerjiyi tutmak, dönüştürmek veya zaten var olan enerjiyi güçlendirmektir. Günün sonunda iş yine sizde bitiyor yani. Ve evet, yeni aldığınız taşları olabildiğince erkenden temizleyip kendi gücünüzle doldurmanız iyi olur. Taşları da ne sıklıkla kullanıyorsanız o kadar temizleyin. En kötü birkaç günde bir yaparsanız en iyisidir.

   İyi geceler.

 10. Esenlikler,
  Planşet için internetten baktımda su şişesini kesip su şişesinin alt kısmını kullanmışlar o bana çok saygısızca geldi. Karton kağıt olur mu veya sizin aklınıza gelen başka bir malzeme ne önerebilirsiniz? Sonuçta saygısızlık yapmak istemem.

  1. Esenlikler,

   Gitar penası da olur.
   Onun dışında, niyetiniz önemli. Cidden bir şey bulamıyorsanız bu saydıklarınız da olur, saygısızca yapmadığınız sürece sorun olmaz.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Ouija tahtalarında, hareket ettirilen küçük parçaya denir. Kolayca hareket ettirilebilecek her şey olur. İnsanlar gitar penası, hatta bozuk para bile kullanıyor. Gerisini siz düşünün.

   İyi günler.

 11. Bu planşet ouja tahtasının üzerinde duracak ya parmağımızı koyacakmıyız yoksa koymadan kendi mi ilerlicek

 12. bu gece bir tane varlıkla iletişime geçmeye çalıştım, ilk selam verdi ve sonra ismini sordum ”efva” gibi bir şey söyledi, sonra şeytanın yolunda mısın dedim direk ”hayır” dedi. Bu varlık ne olabilir.

 13. Merhaba abi,bazı sorularım var,umarım cevaplarınız
  1)Bu tahtayı nasıl hazırlayacağım
  2)daha önceden insiye oldum ancak sonra müslümal oldum,ancak şuan Satanizmin doğru olduğuna inanıyorum(müslüman olduktan sonra insiye olmadım),benim gardiyan Demonum bu yüzden gitmiş mıdır
  3)40 günlük meditasyon programını bitirmem gerekli mi

  Şimdiden teşekkürler,sağolun

  1. 1) İsterseniz internetteki Ouija Tahtası örneklerine bakarak kendiniz bir tane yapabilirsiniz, ancak benim tavsiyem internetten bir tane sipariş vermeniz. Tabii seçim size kalmış.
   2) Zamanında Satanizm’den çıktıysanız tekrar İnisiyasyon Ritüeli yapmanız gerekir, fakat bunu bir oyuna çevirmeyin. Tanrıları ciddiye almamak ve/veya Spiritüel Satanizm’e bir girip bir çıkmak sözü edilmese de büyük bir saygısızlık.
   3) Ruhani gücünüzü ve açıklığınızı arttırmanız için sitemizdeki 40 günlük meditasyon programını bitirmeniz gerekli, evet.

 14. Merhabalar lütfen sorumu cevaplamanızı istiyorum Bi aptallık yaptım ve çağırdım aptallıktan kastım hiç bişey bilmeden bunu yaptım bana zarar verir mi Müslüman Bi arkadaşıma zarar vermiş baya bende biraz korktum açıkçası benden uzaklaştırmak için ne yapabilirim ona karşı nazik davrandım açıkçası teşekkür falan ettim aslında çok korkmuyorum ama arkadaşımın dediği şeyden sonra biraz şüpheyle yaklaştım cevaplarsanız sevinirim bu arada 40 günlük meditasyona başladım:)

  1. Esenlikler,

   Ne çağırdığınızı belirtmediğinizden, parazit çağırdığınızı düşünerek cevap vereceğim.

   Temizleme ve koruma aurası yaparsanız muhtemelen sorun olmayacaktır. Eğer gerçekten rahat edemiyorsanız kovma ritüelini yapabilirsiniz. Arkadaşınızı korumak için de aynılarını yapabilirsiniz.

   İyi günler.

 15. Esenlikler.
  Tahtayı aldım , planşete orta parmağımı ve işaret parmağımı koydum. Transa girdim ve tamamen tahtaya odaklandım. Fakat hiçbir işe yaramadı , planşet hiçbir şekilde haraket etmedi bile.
  (Tahtayı temizledim ve tüm gerekli meditasyonları yaptım.)

  1. Esenlikler,

   Sadece elinizi koyup cevap mı beklediniz? Soru sormadınız mı?

   Başlangıçta yapamayan veya çok az yapabilen kişiler çoğunluktur. Moraliniz bozulmasın. Zamanla kendinizi geliştirerek ve çalışarak başarabilirsiniz.

   İyi günler.

   1. Esenlikler.

    Hayır , soru sormadım. Çünkü planşetin kendi kendine haraket edeceği yazıyordu. Sadece bekledim.

    İyi günler

 16. Elimiz üstündeyken bizi mi yönlendirecek? Yani o mu elimizi götürücek? Kendi kendine hareket etmeyecek mi? Pek anlamadım. Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Ouija tahtası gelişmiş bir iletişim yöntemidir. Ben kişisel olarak bu araca sahip olmadığım için detaylarını bilemiyorum, ancak önce ruhunuzu güçlendirmeniz daha iyi olabilir.

   Ayrıca artık soruları buradan cevaplamıyoruz. Forumlarımıza VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle gelmenizi öneririz.

   İyi geceler.

 17. merhaba, bu tahta, tıpkı tarot kartlarıyla yapılabildiği gibi, ölmüş yakınların ruhlarıyla iletişime geçmek için de kullanılabilir mi?

  1. Esenlikler,

   Evet, ölen kişi henüz reenkarne olmamışsa mümkün olabilir. Ancak açıklık olarak yüksek bir açıklığa sahip olmalısınız. Sanırım ölen kişinin 4 yıl içinde genel olarak reenkarne olduğu söylenmişti, tabii daha erken veya geç de olabiliyor.

   Her hâlükârda Lord Anubis’ten yardım isteyin, ve önce ona, iletişime geçmek istediğiniz kişinin reenkarne olup olmadığını sormak iyi bir fikir olabilir.

   Ayrıca soruları artık buradan cevaplamıyoruz. Forumlarımıza VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle bekleriz.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Ouija Tahtası, genel olarak her türlü okült çevrece kullanılan bir araçtır. Ancak Tanrılarımızla konuşmayı düşünüyorsanız saygılı yaklaştığınızdan emin olun.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir