Succubus ve Incubus’lar Nedir – Demon’larla Cinsel ve Romantik İlişkiler

Kaynak aynı isimli Joy of Satan yazısıdır.

Ruhani cinsellik gerçektir. Ortalama insanın henüz erişemediği psişik duyulara zihninizi açmak için ruhani çalışmalar yapmak gerekir, ama bir Demon partnerle yapmak diğer metodlardan hem çok daha kolay, hem de çok daha zevklidir. Demon dostlar ve sevgililer aynı zamanda herhangi bir şekilde izole olmuş, örneğin hapse düşmüş kişiler için de çok iyidir.

Birçoğumuz, bir Demon tarafından fiziksel olarak dokunulma hissini tecrübe etmişizdir. Hissi olarak tıpkı bir insan eli tarafından dokunulmak gibidir. Bu daha da ilerleyip cinsel birleşim ve sevişmeye gidebilir. Demon’larla cinsel birliktelik yaşamak, muazzam ve mest edici bir tecrübedir. Demon’lar bize eterik/astral halde geldikleri için, vücudumuzun içine daha kolayca ulaşıp diğer insanların kolay ulaşamadığı yerleri uyarabilirler. Erkek Demon’lar, kadın partnerlerinin G noktasını kolaylıkla uyarabilir, kadın Demon’lar da direkt olarak erkeklerinin prostatlarına ulaşıp tüm bedenleriyle derinden bir orgazm olmalarına yol açabilir.

Nasıl başlanır:
Öncelikle, Şeytan Baba’ya bir ritüel yapıp ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi spesifik, belirli ve kesin bir şekilde belirtmeniz önemlidir -nasıl bir ilişki istiyorsanız (örneğin sadece cinsel bir partnerlik mi, hem cinsel hem de romantik bir ilişki mi; iki tarafın da kıskançlık olmadan başka partnerleri de olabileceği “açık” bir ilişki mi, (iki taraf için de geçerli) tek eşli bir ilişki mi, vesaire) bunun detaylarını belirtmelisiniz-. Burada bizden gelen bir yorum ekleyecek olursak, konuştuğum Demon sevgilisi olan bazı SS’ler, ritüellerinde ilişki süresi gibi bir şey de belirtmekte. Joy of Satan makalesinde bu yazmamakta, ama mantıklı buldum. Örneğin başka sevgililerinizin de olabilmesini isterken aynı zamanda bir Demon sevgili nasıl oluyor, böyle bir ilişkiyi sürdürebiliyor musunuz bundan emin olmak için bir anda her şeyi bağlamak yerine bir nevi “deneme süresi” gibi bir şey istemek iyi bir fikir olabilir.

Bazı Demon’lar tek eşlidir, yani aynı anda sadece tek bir partnerleri olur ve bu karşılıklıdır. Bu Demon’lar ilişkilerini ve sadakati ÇOK ciddiye alırlar ve ilişkilerini başka bir insan çiğneyecek olursa, en kötü ihtimallerde bu insan ölebilir bile. Demon’ların da insanlar gibi ciddi ve bağlayıcı romantik ilişkilerde çok kıskanç olabilecekleri bilinir. Ancak bir insan boş ve duygusuz bir evlilikteyse, eşiyle sadece “görevi” olduğu için seks yapıyorsa, Demon’lar bu konularda çok anlayışlı olabilir ve tek eşli, cinsel/romantik aşk ilişkilerinde Demon’ınız her zaman bir numara olduğu sürece bu tarz durumları hoşgörebilir. Şunu asla unutmamalısınız; böyle bir bağlılık yapıldıktan sonra bu ömür boyu ve hatta ötesine kadar sürecektir, o yüzden böyle şeyleri hafife almayın. Böyle ilişkilerde Demon’ınız da tek eşli kalacaktır.

Sizinle uyuşan bir Demon bulunacaktır. Zaten bizzat Şeytan’dan yardım istiyorsunuz, Şeytan ve Tanrılar da bizi bizden iyi tanır. Unutmayın; başka cinsel/romantik partnerlerinizin de olabileceği açık bir ilişki istiyorsanız, bunu ritüelinizde belirtmeniz gerekiyor.

Ritüelinizden sonra, rahat ve açık olmanız gerekiyor. Büyük ihtimalle, Demon’ınız siz yatakta rahatça yatarken gelecektir. Bu, heyecanlandırıcı, elektrikli bir enerji hissidir ve Kundalini gibi, bu da çok güzel ve canlandırıcı bir histir.

Şimdi, daha yeni başlayan (ve psişik açıklığı çok olmayan) insanlar başlamak ve daha açılabilmek için ilk başta sadece Demon’larıyla cinsel ilişki kurduğunuzu hayal edin. Burada belirtmek gerekiyor ki succubus ve incubus’lar hakkındaki şehir efsaneleri sadece budur – şehir efsanesi. Canavara benzeyen, ruh emen, insanı tüketen, seks bağımlısı yaratık tasviri tamamen İbrahimi inançlardan çıkma, gerçekle en ufak bir ilgisi bile olmayan karalamalardır. Demon’lar zaten insanlardan çok daha güçlü varlıklardır, sizi “tüketmek”, “sömürmek” onlara bir fayda sağlamaz ve zaten Tanrılar böyle varlıklar değillerdir. Demon’lar, grimoire’larda ve korku hikayelerinde yazılan çöplüklerin tam aksine fiziksel olarak son derece çekici ve güzellerdir. Demon’ınızdan size kendisini göstermesini isteyin. Sonra rahatlayın, gözlerinizi kapayın ve odaklanın. Zihninizde Demon’ınızın görünüşünün bir imgesi belirecektir. Bunu henüz yapamıyorsanız bile, zihninizde Demon’ınızın görüntüsünü alabileceği ideal bir sevgili imajı düşünebilirsiniz.

Bunu fantezi kurarak bir süre yaptıkça, bir süre sonra Demon’ınız da yaptıklarınızı astral düzlemde hissedip zevk alacaktır. İlk başlarda Demon’ınızı tam olarak fiziksel bir şekilde algılayabilene ve bundan zevk alabilene dek, orgazm olana kadar kendiniz mastürbasyon yapabilirsiniz. Bunu yapınca, Demon’ınız da orgazm olacaktır. Bunlar zaman alacaktır, o yüzden sabırlı ve istikrarlı olmalısınız. Her gece yaşanan fanteziler zaman içinde çok daha netleşecektir ve sonra siz daha ne olduğunu anlamadan, Demon’ınızı hissedebilecek ve tıpkı başka insanları görebildiğiniz gibi görebileceksiniz. Demon’ınız aynı zamanda sadece sonsuza dek sizi kendi başınıza fantezi kurmaya bırakmak yerine, psişik kanallarınızı açmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Demon’ınız, büyük ihtimalle siz her gece yatağınıza yattığınızda yanınıza gelecektir. Demon’lar seksten çok hoşlanırlar ve bir insanı yoracak kadar istekli olabilirler. Bir adam bütün gece seviştikten sonra buna rağmen sabah işe gitmek için resmen Demon sevgilisini üzerinden itip öyle yataktan kalkmak zorunda kalmıştır, Demoness’ı (kadın Demon, Tanrı-Tanrıça gibi düşünün) durmak istememiş. Alınan zevk de bir insanla alınandan çok daha fazladır ve ruhani cinsellik deyimi yerindeyse bağımlılık yapacak kadar zevkli olabilir. Büyük ihtimalle bu noktada, insanlarla cinsel ilişkiler istenmeyen ve böyle ilişkiler tatmin edici de gelmeyen bir noktaya gelinebilir. Bununla birlikte, cinsel yolla bulaşan hastalıklar kapma veya istenmeyen hamilelik gibi endişeler de yoktur.

Demon bir sevgili aynı zamanda sizi koruyacaktır. Herhangi bir sorununuzu, endişenizi, probleminizi dinlemekte çok iyidirler ve sıklıkla düşmanları cezalandırmak veya başka işlerinize yardım etmek konusunda da çok iyidirler. Alakalı psişik kanallar açık olduğu zaman, iki yönlü iletişim kurulabilir. Bu da ruhani güçlenme ve ilerlemede muazzam bir destektir. Size bir şeyler anlatabilir, öğretebilir ve hatta bazı durumlarda, başka Demon’larla sizin için iletişime bile geçebilirler.

Demon’larla yoğun bir temas kurmak, iki taraf arasında enerji değişimine yol açar. Demon’lar, biz insanlardan çok daha yüksek bir ruhani seviyede olduğu için bizlerden çok daha fazla enerjiye sahiptir, ve onlarla bu denli aşırı yakınlık, bu duruma alışana veya kendi enerji seviyelerimizi yükseltene kadar (ki Spiritüel Satanizmin amacı da budur) biz insanlarda güneş yanığı olmuş ten veya aşırı hassasiyet gibi şeylere sebep olabilir.

Son olarak, genel kanı sadece Satanistlerin veya en azından o ya da bu şekilde Tanrıları samimi bir şekilde takip edenlerin Demon sevgili edinebileceği yönünde. Bu yönde tam ve kesin bir bilgi olmasa da mantığa uymakta. Bu konuda ısrarlı bir iddia yapmayacağız, zira dediğimiz gibi bu konuda kesin bir dikte veya bilgi sunulmuyor. Ancak İbrahimi inançlara inanıp Tanrıları canavar olarak görenlerin Demon sevgili edinemeyeceğine kesin diyebiliriz. 😁 Durum böyleyken, bu yazıdan, açıklamalardan ve fikirden etkilenip sadece Demon sevgili edinmek uğruna Şeytan’a adanma yapmak doğru değildir. Şeytan ve Tanrılar, dürüstlüğe, onura ve samimiyete çok önem verirler ve Onları bu şekilde kandırmaya çalışmak hüsranla sonuçlanacaktır. Spiritüel Satanizmin sadece bu tarafı değil, her bir yanı kelimenin tam anlamıyla büyüleyiciyken sadece bu tarafına kapılan varsa bile gerek sitemizden, gerek Joy of Satan‘dan, gerek diğer alakalı yerlerden daha fazla bilgi edinip daha bilinçli bir şekilde karar vermelerini tavsiye ediyor, en doğrusunun bu olacağını söylüyoruz. Sizi temin ediyoruz ki eğer burada yazdıklarımızdan etkilendiyseniz, etkilenecek daha çok şey bol bol var. 🙂 Öğrenin ve dürüstçe, samimice iradeniz bu yöndeyse, buyrun gelin aramıza. Öğrendikten sonra istemediğinizi fark ederseniz de utanacak bir şey yok, en azından anın şevkiyle acele bir karar vermemiş olursunuz. Esenlikler.

DEMON’LAR ANA SAYFASINA GERİ DÖN

“Succubus ve Incubus’lar Nedir – Demon’larla Cinsel ve Romantik İlişkiler” hakkında 12 yorum var

 1. 17 yaşındayım. Bunun bir farklılığı olur mu, bir de demon sevgilim varken başka sevgili yaparsam, hayatım olumsuzluklarla mı devam eder?

  1. Esenlikler,

   Eğer ki hem Demon sevgiliniz olsun, hem insan sevgiliniz olsun isterseniz yazıda da açıkladığımız gibi (iki taraf için de) açık uçlu bir ilişki tercih edebilirsiniz, öyle bir durumda iki taraf için de herhangi bir kıskançlık veya sorun olmadan böyle ilişkiler yürütülebilir. Gerekirse bir süre nasıl yürür görebilmek adına ilk baştan ebediyen bağlayıcılığı olan bir ilişki yerine “bir sürelik” bir “deneme süreci” de rica edebilirsiniz, yine yazdığımız gibi.

   Ve açıkçası Tanrılar için çok büyük bir fark olacağını sanmam 17 ile 18 yaş arasının. Yani o mantıkla 18 yaşınızdan bir gün önce ritüel yaparsanız tutmaz, ertesi gün yaparsanız tutar mı? Bana çok mantıklı gelmiyor. Kişinin olgunluğuna, idrakına ve kararı verirkenki ciddiyetine göre değişir bence. Bu kesin bilgi diyemem ama mantığıma uyan bu. Elbette çok isterseniz işin direkt alâkadarı olarak kendiniz Tanrılara bu konuda fikirlerini sormayı deneyebilirsiniz, sonuçta Satanizm’de arabuluculuk yoktur.

   İşin bağlayıcılığının ve ciddiyetinin farkında olun yeter.

 2. Emekleriniz gerçekten büyük ve bu konularda bize Türkçe ve dejenere olmayan bilgiler paylaşmanız muazzam bir durum. Faydalı bir paylaşım olmuş. Yaşasın Zafer!

 3. Merhaba iyi günler. Ben kitaba inisiyeli bir seçkindim. Son süreçte zaten sorguluyordum kitabı ve şuan inanmıyorum. Joy of Satan mantıksız gelmiyor ama soru işaretlerim de yok değil… Ve bu sorularımı bana demonların cevaplamasını istiyorum. İnisiye olmadan onlarla görüşebilir miyim ve benim önceden olduğum inisiye ne olacak?

  1. Esenlikler,

   Tanrılar, herkesin Tanrılarıdır. Onlara samimi ve saygılı bir şekilde yaklaşılırsa aynı şekilde karşılık bulunacaktır, kişi Spiritüel Satanist olsun olmasın. Ancak Tanrılarla görüşmede önemli olan bazı şeyler vardır; o yüzden cevap alamadığınızı düşünürseniz şevkiniz kırılmasın, sebepleri belli ve bu konuda sık sorulan sorularla ilgili bir yazımız da mevcut.

   Her halükarda, tavsiyem ille de dışarıdan bir “mucize”ye veya “işarete” ihtiyaç duymadan bu mucizeleri ve işaretleri kendiniz edinecek/algılayacak seviyeye gelmenizdir. Düzenli bir şekilde güç meditasyonu ve yoga yapan kişi kendi hayatını mucizeye de çevirir, aradığı tüm işaretlere de kavuşur. Ama kendi ruhu için kılını bile kıpırdatmayan insanlara genelde Tanrılar da çok uzun süre yüz vermez. Satanizm’de en çok yardım gören, kendi kendine (ve vatanına, ve ırkına, ve dünyasına, vesaire) de en iyi ve çok yardım etmeye çalışandır.

   Son olarak da, kitapçı inisiyeleri genel olarak yanlıştır. Sonunda Spiritüel Satanizme geçmek isteyecek olursanız, adanma ritüelinizi düzgün bir şekilde yapmanız gerekecek ve yetecektir. Sebebini soracak olursanız o yazıda, aynı konuda sorulan benzer bir soruya verdiğim cevabı alıntılayayım:
   “Bildiğimiz kadarıyla Şeytan’a Adanma Ayinini ve içindeki duayı içinde bulunması gereken her şeyi eksiksiz bir şekilde sunan Türk kaynak oldukça az var. “Başka bir grupta” “neredeyse aynısını” yaptığınızı düşünebilirsiniz, ama örneğin adanma duasının bile çok ciddi önemi var. Tıpatıp bizimki doğrudur, bizimki hariç hepsi yanlıştır diye bir şey yok tabii ki, ancak sitemizde sunduğumuz adanma duasında gereken her şey mevcut. Gereken şeyler Şeytan’ı ve Demon’ları insanlığın Gerçek Tanrıları olarak tanıma ve kabul etme, bütün İbrahimi ve İbrani programları (İslam, Hristiyanlık, vesaire) ve bunlara bağlı tüm karakterleri bütünüyle reddetme ve Tanrıları onurlandıracağınızı belirtmektir. Bunların hepsi olmazsa olmazdır, birisi bile olmazsa olmaz. O yüzden eğer bunlar eksik olan bir adanma ayini uyguladıysanız, olmaması normaldir. Eğer ciddiyseniz, düzgün bir şekilde doğru bir kaynaktan (şimdi kendimizi övmek gibi olmasın ama bizim sitemizdeki düzgündür 🙂 ) tekrar uygulayabilirsiniz. Yine söyleyeyim, “bir şeyler hissedeceğinizin” garantisi yok ve zaten “olay” bu değil. Ama eğer sorun buysa en azından yardımcı olur.”

   İyi günlerde kalın.

 4. Esenlikler, Demon sevgilimiz olması için bahsettiğiniz ayini daha detaylı anlatırsanız çok sevinirim isteklerimizi açıkça belirteceğimizi anladım fakat ayin konusunu anlamadım, “Mum yakılacak şu dua okunacak kağıta yazılıp yakılacak vb” gibi yoksa sadece Lucifer e dua tarzı da bir istekte bulunmak yeterlimi? Bu ayini ve isteği nasıl gerçekleştireceğiz. Ek olarak bayan bir demon a sahip olmamız için Şeytana adanma ayinini yapmamız şartmıdır?

  1. Esenlikler,

   Özellikle “Succubus çağırma ayini” diye bir ayin mevcut değil, yani bu şekilde belirtilen bir ayin yok. Ama Şeytan’a ayin yaparak her türlü istek belirtildiği gibi bu konuda da aynı ayini uygulayabilirsiniz. Elbette bu yazıdaki talimatları takip edip isteğinizi biraz şekillendirin (ilişki türü, süresi, vs.).

   İkincisi de, böyle bir şey çevirdiğimiz bu sayfada yer almasa da genel olarak Succubus/Incubus partnerler için Şeytan’a adanmış olmak gerektiği başka her yerde bahsediliyor, çok istisnai durumlar hariç (örneğin geçmiş hayatınızda bir Satanist’tiniz, Demon eşiniz vardı ve birlikteliğiniz kalıcıydı, sonra reenkarne olduktan sonra da henüz Şeytan’ı bulmamış bile olsanız eşiniz size gelebilir.). Ama tekrar edelim, sadece bunun için Şeytan’a adanmak samimiyetsizliktir ve büyük ihtimalle işe yaramayacaktır.

   İyi geceler.

 5. Esenlikler, bu konuda yani demonla sevgili olma konusunda yaş önemli midir ve ben demonu kafamda tasarladığım gibi mi düşüneceğim yani cevap verirseniz sevinirim. Saygılar ♥

  1. Esenlikler,

   Demon sevgilinizin bir nevi “kullanacağı” ideal, seveceğiniz bir formu imgelemeniz yeterlidir. Zaten (özellikle de astral olarak) şekil değiştirmek, Tanrılar için işten bile değildir.

   Yaşa gelince, elbette zaten söylenmesi bile gerekmeyen şeyleri (çocuklar, vesaire) söylemiyorum; ancak kişinin zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak ciddi bir ilişki için yeterli olgunlukta olması yeterlidir diyebilirim. Hani 18 yaşınıza 2 hafta var diye “olmayacağını” sanmıyorum en azından, öyle söyleyeyim.

   İyi günler!

 6. Esenlikler,
  Succubus ve Incubus’lar sadece romantik ve/veya cinsel yönden bizimle olup, yol gösterirler? Demek istediğim romantik ve cinsel anlamda olmadan onların sadece yoldaşlığına başvurmayı, bir dost gibi olmalarını istiyebilir miyiz?

  1. Esenlikler,

   Zaten Demon’larla dostane ilişkiler kurmak da mümkündür ve birinin sevgilisi olan bir Demon, o kişiyle dost ilişkisi içinde de bulunuyor. Sonuçta sevgiliyle dostlarla paylaşılan şeyler de paylaşılır, değil mi? Öyle düşünün. Onun dışında, bir Demon’la sadece dostane ilişkiler istiyorsanız zaten bunu Tanrılarımızla genel olarak yapabiliyorsunuz. Joy of Satan’da kişinin ruhani ilerlemesini daha da iyi yapabilmesi için bir Demon’la kişisel bir ilişki kurması da öneriliyordu vaktiyle. Bu direkt Koruyucu Demon’ınız da olabilir elbette.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir