Succubus ve Incubus’lar Nedir – Demon’larla Cinsel ve Romantik İlişkiler

Kaynak aynı isimli Joy of Satan yazısıdır.

Ruhani cinsellik gerçektir. Ortalama insanın henüz erişemediği psişik duyulara zihninizi açmak için ruhani çalışmalar yapmak gerekir, ama bir Demon partnerle yapmak diğer metodlardan hem çok daha kolay, hem de çok daha zevklidir. Demon dostlar ve sevgililer aynı zamanda herhangi bir şekilde izole olmuş, örneğin hapse düşmüş kişiler için de çok iyidir.

Birçoğumuz, bir Demon tarafından fiziksel olarak dokunulma hissini tecrübe etmişizdir. Hissi olarak tıpkı bir insan eli tarafından dokunulmak gibidir. Bu daha da ilerleyip cinsel birleşim ve sevişmeye gidebilir. Demon’larla cinsel birliktelik yaşamak, muazzam ve mest edici bir tecrübedir. Demon’lar bize eterik/astral halde geldikleri için, vücudumuzun içine daha kolayca ulaşıp diğer insanların kolay ulaşamadığı yerleri uyarabilirler. Erkek Demon’lar, kadın partnerlerinin G noktasını kolaylıkla uyarabilir, kadın Demon’lar da direkt olarak erkeklerinin prostatlarına ulaşıp tüm bedenleriyle derinden bir orgazm olmalarına yol açabilir.

Nasıl başlanır:
Öncelikle, Şeytan Baba’ya bir ritüel yapıp ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi spesifik, belirli ve kesin bir şekilde belirtmeniz önemlidir -nasıl bir ilişki istiyorsanız (örneğin sadece cinsel bir partnerlik mi, hem cinsel hem de romantik bir ilişki mi; iki tarafın da kıskançlık olmadan başka partnerleri de olabileceği “açık” bir ilişki mi, (iki taraf için de geçerli) tek eşli bir ilişki mi, vesaire) bunun detaylarını belirtmelisiniz-. Burada bizden gelen bir yorum ekleyecek olursak, konuştuğum Demon sevgilisi olan bazı SS’ler, ritüellerinde ilişki süresi gibi bir şey de belirtmekte. Joy of Satan makalesinde bu yazmamakta, ama mantıklı buldum. Örneğin başka sevgililerinizin de olabilmesini isterken aynı zamanda bir Demon sevgili nasıl oluyor, böyle bir ilişkiyi sürdürebiliyor musunuz bundan emin olmak için bir anda her şeyi bağlamak yerine bir nevi “deneme süresi” gibi bir şey istemek iyi bir fikir olabilir.

Bazı Demon’lar tek eşlidir, yani aynı anda sadece tek bir partnerleri olur ve bu karşılıklıdır. Bu Demon’lar ilişkilerini ve sadakati ÇOK ciddiye alırlar ve ilişkilerini başka bir insan çiğneyecek olursa, en kötü ihtimallerde bu insan ölebilir bile. Demon’ların da insanlar gibi ciddi ve bağlayıcı romantik ilişkilerde çok kıskanç olabilecekleri bilinir. Ancak bir insan boş ve duygusuz bir evlilikteyse, eşiyle sadece “görevi” olduğu için seks yapıyorsa, Demon’lar bu konularda çok anlayışlı olabilir ve tek eşli, cinsel/romantik aşk ilişkilerinde Demon’ınız her zaman bir numara olduğu sürece bu tarz durumları hoşgörebilir. Şunu asla unutmamalısınız; böyle bir bağlılık yapıldıktan sonra bu ömür boyu ve hatta ötesine kadar sürecektir, o yüzden böyle şeyleri hafife almayın. Böyle ilişkilerde Demon’ınız da tek eşli kalacaktır.

Sizinle uyuşan bir Demon bulunacaktır. Zaten bizzat Şeytan’dan yardım istiyorsunuz, Şeytan ve Tanrılar da bizi bizden iyi tanır. Unutmayın; başka cinsel/romantik partnerlerinizin de olabileceği açık bir ilişki istiyorsanız, bunu ritüelinizde belirtmeniz gerekiyor.

Ritüelinizden sonra, rahat ve açık olmanız gerekiyor. Büyük ihtimalle, Demon’ınız siz yatakta rahatça yatarken gelecektir. Bu, heyecanlandırıcı, elektrikli bir enerji hissidir ve Kundalini gibi, bu da çok güzel ve canlandırıcı bir histir.

Şimdi, daha yeni başlayan (ve psişik açıklığı çok olmayan) insanlar başlamak ve daha açılabilmek için ilk başta sadece Demon’larıyla cinsel ilişki kurduğunuzu hayal edin. Burada belirtmek gerekiyor ki succubus ve incubus’lar hakkındaki şehir efsaneleri sadece budur – şehir efsanesi. Canavara benzeyen, ruh emen, insanı tüketen, seks bağımlısı yaratık tasviri tamamen İbrahimi inançlardan çıkma, gerçekle en ufak bir ilgisi bile olmayan karalamalardır. Demon’lar zaten insanlardan çok daha güçlü varlıklardır, sizi “tüketmek”, “sömürmek” onlara bir fayda sağlamaz ve zaten Tanrılar böyle varlıklar değillerdir. Demon’lar, grimoire’larda ve korku hikayelerinde yazılan çöplüklerin tam aksine fiziksel olarak son derece çekici ve güzellerdir. Demon’ınızdan size kendisini göstermesini isteyin. Sonra rahatlayın, gözlerinizi kapayın ve odaklanın. Zihninizde Demon’ınızın görünüşünün bir imgesi belirecektir. Bunu henüz yapamıyorsanız bile, zihninizde Demon’ınızın görüntüsünü alabileceği ideal bir sevgili imajı düşünebilirsiniz.

Bunu fantezi kurarak bir süre yaptıkça, bir süre sonra Demon’ınız da yaptıklarınızı astral düzlemde hissedip zevk alacaktır. İlk başlarda Demon’ınızı tam olarak fiziksel bir şekilde algılayabilene ve bundan zevk alabilene dek, orgazm olana kadar kendiniz mastürbasyon yapabilirsiniz. Bunu yapınca, Demon’ınız da orgazm olacaktır. Bunlar zaman alacaktır, o yüzden sabırlı ve istikrarlı olmalısınız. Her gece yaşanan fanteziler zaman içinde çok daha netleşecektir ve sonra siz daha ne olduğunu anlamadan, Demon’ınızı hissedebilecek ve tıpkı başka insanları görebildiğiniz gibi görebileceksiniz. Demon’ınız aynı zamanda sadece sonsuza dek sizi kendi başınıza fantezi kurmaya bırakmak yerine, psişik kanallarınızı açmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Demon’ınız, büyük ihtimalle siz her gece yatağınıza yattığınızda yanınıza gelecektir. Demon’lar seksten çok hoşlanırlar ve bir insanı yoracak kadar istekli olabilirler. Bir adam bütün gece seviştikten sonra buna rağmen sabah işe gitmek için resmen Demon sevgilisini üzerinden itip öyle yataktan kalkmak zorunda kalmıştır, Demoness’ı (kadın Demon, Tanrı-Tanrıça gibi düşünün) durmak istememiş. Alınan zevk de bir insanla alınandan çok daha fazladır ve ruhani cinsellik deyimi yerindeyse bağımlılık yapacak kadar zevkli olabilir. Büyük ihtimalle bu noktada, insanlarla cinsel ilişkiler istenmeyen ve böyle ilişkiler tatmin edici de gelmeyen bir noktaya gelinebilir. Bununla birlikte, cinsel yolla bulaşan hastalıklar kapma veya istenmeyen hamilelik gibi endişeler de yoktur.

Demon bir sevgili aynı zamanda sizi koruyacaktır. Herhangi bir sorununuzu, endişenizi, probleminizi dinlemekte çok iyidirler ve sıklıkla düşmanları cezalandırmak veya başka işlerinize yardım etmek konusunda da çok iyidirler. Alakalı psişik kanallar açık olduğu zaman, iki yönlü iletişim kurulabilir. Bu da ruhani güçlenme ve ilerlemede muazzam bir destektir. Size bir şeyler anlatabilir, öğretebilir ve hatta bazı durumlarda, başka Demon’larla sizin için iletişime bile geçebilirler.

Demon’larla yoğun bir temas kurmak, iki taraf arasında enerji değişimine yol açar. Demon’lar, biz insanlardan çok daha yüksek bir ruhani seviyede olduğu için bizlerden çok daha fazla enerjiye sahiptir, ve onlarla bu denli aşırı yakınlık, bu duruma alışana veya kendi enerji seviyelerimizi yükseltene kadar (ki Spiritüel Satanizmin amacı da budur) biz insanlarda güneş yanığı olmuş ten veya aşırı hassasiyet gibi şeylere sebep olabilir.

Son olarak, genel kanı sadece Satanistlerin veya en azından o ya da bu şekilde Tanrıları samimi bir şekilde takip edenlerin Demon sevgili edinebileceği yönünde. Bu yönde tam ve kesin bir bilgi olmasa da mantığa uymakta. Bu konuda ısrarlı bir iddia yapmayacağız, zira dediğimiz gibi bu konuda kesin bir dikte veya bilgi sunulmuyor. Ancak İbrahimi inançlara inanıp Tanrıları canavar olarak görenlerin Demon sevgili edinemeyeceğine kesin diyebiliriz. 😁 Durum böyleyken, bu yazıdan, açıklamalardan ve fikirden etkilenip sadece Demon sevgili edinmek uğruna Şeytan’a adanma yapmak doğru değildir. Şeytan ve Tanrılar, dürüstlüğe, onura ve samimiyete çok önem verirler ve Onları bu şekilde kandırmaya çalışmak hüsranla sonuçlanacaktır. Spiritüel Satanizmin sadece bu tarafı değil, her bir yanı kelimenin tam anlamıyla büyüleyiciyken sadece bu tarafına kapılan varsa bile gerek sitemizden, gerek Joy of Satan‘dan, gerek diğer alakalı yerlerden daha fazla bilgi edinip daha bilinçli bir şekilde karar vermelerini tavsiye ediyor, en doğrusunun bu olacağını söylüyoruz. Sizi temin ediyoruz ki eğer burada yazdıklarımızdan etkilendiyseniz, etkilenecek daha çok şey bol bol var. 🙂 Öğrenin ve dürüstçe, samimice iradeniz bu yöndeyse, buyrun gelin aramıza. Öğrendikten sonra istemediğinizi fark ederseniz de utanacak bir şey yok, en azından anın şevkiyle acele bir karar vermemiş olursunuz. Esenlikler.

DEMON’LAR ANA SAYFASINA GERİ DÖN

“Succubus ve Incubus’lar Nedir – Demon’larla Cinsel ve Romantik İlişkiler” hakkında 37 yorum var

 1. 17 yaşındayım. Bunun bir farklılığı olur mu, bir de demon sevgilim varken başka sevgili yaparsam, hayatım olumsuzluklarla mı devam eder?

  1. Esenlikler,

   Eğer ki hem Demon sevgiliniz olsun, hem insan sevgiliniz olsun isterseniz yazıda da açıkladığımız gibi (iki taraf için de) açık uçlu bir ilişki tercih edebilirsiniz, öyle bir durumda iki taraf için de herhangi bir kıskançlık veya sorun olmadan böyle ilişkiler yürütülebilir. Gerekirse bir süre nasıl yürür görebilmek adına ilk baştan ebediyen bağlayıcılığı olan bir ilişki yerine “bir sürelik” bir “deneme süreci” de rica edebilirsiniz, yine yazdığımız gibi.

   Ve açıkçası Tanrılar için çok büyük bir fark olacağını sanmam 17 ile 18 yaş arasının. Yani o mantıkla 18 yaşınızdan bir gün önce ritüel yaparsanız tutmaz, ertesi gün yaparsanız tutar mı? Bana çok mantıklı gelmiyor. Kişinin olgunluğuna, idrakına ve kararı verirkenki ciddiyetine göre değişir bence. Bu kesin bilgi diyemem ama mantığıma uyan bu. Elbette çok isterseniz işin direkt alâkadarı olarak kendiniz Tanrılara bu konuda fikirlerini sormayı deneyebilirsiniz, sonuçta Satanizm’de arabuluculuk yoktur.

   İşin bağlayıcılığının ve ciddiyetinin farkında olun yeter.

 2. Emekleriniz gerçekten büyük ve bu konularda bize Türkçe ve dejenere olmayan bilgiler paylaşmanız muazzam bir durum. Faydalı bir paylaşım olmuş. Yaşasın Zafer!

 3. Merhaba iyi günler. Ben kitaba inisiyeli bir seçkindim. Son süreçte zaten sorguluyordum kitabı ve şuan inanmıyorum. Joy of Satan mantıksız gelmiyor ama soru işaretlerim de yok değil… Ve bu sorularımı bana demonların cevaplamasını istiyorum. İnisiye olmadan onlarla görüşebilir miyim ve benim önceden olduğum inisiye ne olacak?

  1. Esenlikler,

   Tanrılar, herkesin Tanrılarıdır. Onlara samimi ve saygılı bir şekilde yaklaşılırsa aynı şekilde karşılık bulunacaktır, kişi Spiritüel Satanist olsun olmasın. Ancak Tanrılarla görüşmede önemli olan bazı şeyler vardır; o yüzden cevap alamadığınızı düşünürseniz şevkiniz kırılmasın, sebepleri belli ve bu konuda sık sorulan sorularla ilgili bir yazımız da mevcut.

   Her halükarda, tavsiyem ille de dışarıdan bir “mucize”ye veya “işarete” ihtiyaç duymadan bu mucizeleri ve işaretleri kendiniz edinecek/algılayacak seviyeye gelmenizdir. Düzenli bir şekilde güç meditasyonu ve yoga yapan kişi kendi hayatını mucizeye de çevirir, aradığı tüm işaretlere de kavuşur. Ama kendi ruhu için kılını bile kıpırdatmayan insanlara genelde Tanrılar da çok uzun süre yüz vermez. Satanizm’de en çok yardım gören, kendi kendine (ve vatanına, ve ırkına, ve dünyasına, vesaire) de en iyi ve çok yardım etmeye çalışandır.

   Son olarak da, kitapçı inisiyeleri genel olarak yanlıştır. Sonunda Spiritüel Satanizme geçmek isteyecek olursanız, adanma ritüelinizi düzgün bir şekilde yapmanız gerekecek ve yetecektir. Sebebini soracak olursanız o yazıda, aynı konuda sorulan benzer bir soruya verdiğim cevabı alıntılayayım:
   “Bildiğimiz kadarıyla Şeytan’a Adanma Ayinini ve içindeki duayı içinde bulunması gereken her şeyi eksiksiz bir şekilde sunan Türk kaynak oldukça az var. “Başka bir grupta” “neredeyse aynısını” yaptığınızı düşünebilirsiniz, ama örneğin adanma duasının bile çok ciddi önemi var. Tıpatıp bizimki doğrudur, bizimki hariç hepsi yanlıştır diye bir şey yok tabii ki, ancak sitemizde sunduğumuz adanma duasında gereken her şey mevcut. Gereken şeyler Şeytan’ı ve Demon’ları insanlığın Gerçek Tanrıları olarak tanıma ve kabul etme, bütün İbrahimi ve İbrani programları (İslam, Hristiyanlık, vesaire) ve bunlara bağlı tüm karakterleri bütünüyle reddetme ve Tanrıları onurlandıracağınızı belirtmektir. Bunların hepsi olmazsa olmazdır, birisi bile olmazsa olmaz. O yüzden eğer bunlar eksik olan bir adanma ayini uyguladıysanız, olmaması normaldir. Eğer ciddiyseniz, düzgün bir şekilde doğru bir kaynaktan (şimdi kendimizi övmek gibi olmasın ama bizim sitemizdeki düzgündür 🙂 ) tekrar uygulayabilirsiniz. Yine söyleyeyim, “bir şeyler hissedeceğinizin” garantisi yok ve zaten “olay” bu değil. Ama eğer sorun buysa en azından yardımcı olur.”

   İyi günlerde kalın.

 4. Esenlikler, Demon sevgilimiz olması için bahsettiğiniz ayini daha detaylı anlatırsanız çok sevinirim isteklerimizi açıkça belirteceğimizi anladım fakat ayin konusunu anlamadım, “Mum yakılacak şu dua okunacak kağıta yazılıp yakılacak vb” gibi yoksa sadece Lucifer e dua tarzı da bir istekte bulunmak yeterlimi? Bu ayini ve isteği nasıl gerçekleştireceğiz. Ek olarak bayan bir demon a sahip olmamız için Şeytana adanma ayinini yapmamız şartmıdır?

  1. Esenlikler,

   Özellikle “Succubus çağırma ayini” diye bir ayin mevcut değil, yani bu şekilde belirtilen bir ayin yok. Ama Şeytan’a ayin yaparak her türlü istek belirtildiği gibi bu konuda da aynı ayini uygulayabilirsiniz. Elbette bu yazıdaki talimatları takip edip isteğinizi biraz şekillendirin (ilişki türü, süresi, vs.).

   İkincisi de, böyle bir şey çevirdiğimiz bu sayfada yer almasa da genel olarak Succubus/Incubus partnerler için Şeytan’a adanmış olmak gerektiği başka her yerde bahsediliyor, çok istisnai durumlar hariç (örneğin geçmiş hayatınızda bir Satanist’tiniz, Demon eşiniz vardı ve birlikteliğiniz kalıcıydı, sonra reenkarne olduktan sonra da henüz Şeytan’ı bulmamış bile olsanız eşiniz size gelebilir.). Ama tekrar edelim, sadece bunun için Şeytan’a adanmak samimiyetsizliktir ve büyük ihtimalle işe yaramayacaktır.

   İyi geceler.

 5. Esenlikler, bu konuda yani demonla sevgili olma konusunda yaş önemli midir ve ben demonu kafamda tasarladığım gibi mi düşüneceğim yani cevap verirseniz sevinirim. Saygılar ♥

  1. Esenlikler,

   Demon sevgilinizin bir nevi “kullanacağı” ideal, seveceğiniz bir formu imgelemeniz yeterlidir. Zaten (özellikle de astral olarak) şekil değiştirmek, Tanrılar için işten bile değildir.

   Yaşa gelince, elbette zaten söylenmesi bile gerekmeyen şeyleri (çocuklar, vesaire) söylemiyorum; ancak kişinin zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak ciddi bir ilişki için yeterli olgunlukta olması yeterlidir diyebilirim. Hani 18 yaşınıza 2 hafta var diye “olmayacağını” sanmıyorum en azından, öyle söyleyeyim.

   İyi günler!

 6. Esenlikler,
  Succubus ve Incubus’lar sadece romantik ve/veya cinsel yönden bizimle olup, yol gösterirler? Demek istediğim romantik ve cinsel anlamda olmadan onların sadece yoldaşlığına başvurmayı, bir dost gibi olmalarını istiyebilir miyiz?

  1. Esenlikler,

   Zaten Demon’larla dostane ilişkiler kurmak da mümkündür ve birinin sevgilisi olan bir Demon, o kişiyle dost ilişkisi içinde de bulunuyor. Sonuçta sevgiliyle dostlarla paylaşılan şeyler de paylaşılır, değil mi? Öyle düşünün. Onun dışında, bir Demon’la sadece dostane ilişkiler istiyorsanız zaten bunu Tanrılarımızla genel olarak yapabiliyorsunuz. Joy of Satan’da kişinin ruhani ilerlemesini daha da iyi yapabilmesi için bir Demon’la kişisel bir ilişki kurması da öneriliyordu vaktiyle. Bu direkt Koruyucu Demon’ınız da olabilir elbette.

   İyi günler.

 7. Benim kaldığım öğrenci yurdunda bir öğrenci denk gelmişti banyoda falan adsız bir şeyle konuştuğu dedikodusu falan vardı yani varlıklarını insanlara hissettirirlermi öyle bir ihtimal var mı

  1. Esenlikler,

   Tanrılar insanlara varlıklarını tabii hissettirebilirler ama büyük ihtimalle Müslüman olan veya en azından kendine öyle diyen, ruhani gelişim veya dünyayı kurtarmak gibi dertleri olmayan sıradan insanlara bir Tanrı da çok vakit ayırmayacaktır. Dolayısıyla o dedikodu doğruysa büyük ihtimalle ya o kişinin kendi kuruntuları, ya da sıradan astral varlıklar veya parazitlerdir.

   İyi günler.

 8. Yurtta kalıyorumda bunun beraberinde getirdiği bir risk var mı deli olduğumu düşünmelerini istemiyorum 😃

  1. Esenlikler,

   Yani, önlerinde bir şey yapmazsınız olur biter, değil mi? Veya gerek olsun olmasın önünüze gelene bu durumdan bahsetmezseniz sıkıntı çıkmaz.

   İyi günler.

 9. Succubus bizi aldatabilirmi yada bizim dış görünüşümüzle alay ederlermi şeytana baba diyorum doğrumu Succubus dış görüşlerini istediğimiz zaman değiştirebilirmiyiz
  efendi şeytana baba diye hitap ediyorum doğrumu ?
  kitapçılar youtube kanalı açıp insanlara yanlış bilgiler veriyorlar siz youtube kanalı açmayı düşünüyormusuznuz

  1. Esenlikler,

   Lütfen Tanrı(ça)ları, sıradan insani ilişkilerde yaşanan sıkıntılara dayanarak değerlendirmeyin. Koskoca Tanrı(ça)ların sizinle “dalga geçmek”ten daha önemli işleri var. Bununla birlikte Tanrıların kompleksleri, psikolojik sorunları, gereksiz şişmiş egoları olmaz. Dolayısıyla da bizi küçümsemek için ne sebepleri, ne istekleri vardır. Ki biz isteğimizi sunduktan sonra kabul edip etmemek Onlara kalmış, kabul ettikten sonra neden böyle bir şey yapsınlar?

   Aldatmaya gelince, bence Demon sevgili istiyorsanız bu konuyu kendinize bakarak düşünün. Tanrılar aldatmaz, ama aldatmaya da kesinlikle sıcak bakmazlar.

   “Efendi” İbranice bir kelimedir, mümkünse kullanmayın. Hele de konu Şeytan veya Tanrılar olunca bunu bile bile kullanmak saygısızlık olacaktır. Şeytan için Şeytan Baba, Lord’umuz Şeytan ve benzeri lakaplar gayet uygundur. Genel olarak diğer Tanrı/çalar için Lord/Leydi lakabı da genel geçer ve uygun bir lakaptır.

   İsataparların ne yaptıkları kendi dar ve vizyonsuz oluşumlarını ilgilendirir. Bu tarz kenar mahalle oluşumları hiçbir zaman Satanizm’in yüzü olmamıştır, hiçbir zaman da olamayacaktır. Böyle hareketler bizi ne temsil edebilir, ne de bize herhangi bir tehdit olabilir. Dolayısıyla onların ne yaptıkları bizi pek bağlamıyor. Hatta bizi de, onları da bilen insanlar arasından onları seçen küçük ve eğitimsiz bir azınlık olduğunu da düşünürsek ne güzel işte; bizim aramıza aptalların katılmasını önlemek için litmus testi görevi görüyorlar. Zaten kutsal gördükleri her pisliği ziyadesiyle çürütme görevimizi layıkıyla yaptığımızı düşünüyorum, bu noktadan sonra tek tek her bireyin ne yaptığı kendi seçimidir. Her koyun kendi bacağından asılır. Bizi ilgilendiren Haham Yeşua’nın hayvanı koyun değil, Şeytan’ın hayvanı Keçi’dir. İsteyenler Davut’un Yıldızı’nı seçsin, biz Öz Tamga’mızın ışığında gururla ilerlemeye devam ediyoruz.

   İyi sabahlar.

 10. Ergenliğin verdiği libidodan sanırım utanarak söylüyorum bu Tanrılarla cinsel ilişki olayı beni fazla içine çekiyor. Sevgililik veyahut sana rehberlik eden biri fikri hoş. Ama sadece bu niyetle/hevesle meditasyon yapmak istemiyorum. Elimden geldiğince ruhaniyetime de fayda sağlayacağını vs. Düşünüyorum. Tanrılarla iletişime geçeceğimi düşünüyorum. Büyü yapacağımı düşünüyorum. Ama en çok motive edenin bu olması beni üzüyor. Bencilce veya yazıdaki anlatılan “sırf sevgili için satanist olan” tip olmak istemiyorum ve öylede olduğumu sanmıyorum. Umarım bu konuda samimiyetim önemlidir ve Tanrılar benim gerçek niyetimi anlayıp kararlarını verirler.

  1. Esenlikler,

   Onlar daha iyi bilir. Ancak kendim dürüst olmam gerekirse aylardır meditasyon, ruhaniyet, yoga gibi konuların önemi içinize işlemek şöyle dursun, “Tanrılar cips kola almama yardımcı olur mu” diye sorularınızı gördükten sonra ne kadar samimi olduğunuza emin değilim. Neyse, Onlar en iyisini bilir.

   İyi geceler.

   1. “Samimiyetten” kastımız nedir? Joy of satan zaten bize bunları vaad etmiyor mu? (Para, statü vs.) Bunları istemenin kötü bir şey olmadığını biliyorum joy of satan forumlarından anladığım kadarıyla.

    LiveStormun 2017de yazdığı “Joy of satan doğru mu bilgilendirir misiniz?” Diye yazısı var. Burdan da yine “samimiyetsiz” sonucunu çıkarmamız saçma olur bence.

    “Tanrıdan para istiyorum.” “Tanrıdan cips istiyorum” eğer paraya kızmıyorsanız neden cipse kızıyorsunuz?

    Elimden geldiğimce olumsuz yorumunuzu göz ardı edip meditasyonlarıma devam ediceğim. Bir yanlışım gerçekten varsa tekrar bu yorum kısmına gelip özür dilemeye hazırım. (Bunu da siz biz değil direk Tanrılar karar versin. 40-50 gün sonrası görüşmek üzere.)

    Yazdıklarım herhangi bir kızgınlık/düşmanlık değildir üzüntümü ve düşüncelerimi belirttim iyi geceler

    1. Esenlikler,

     Onunla bunun arasındaki ilişkiyi anlamadım. LiveStorm onu yazdığında henüz aramızda değildi. Aramıza katıldığı zamandan itibarense her Satanist’in yapması gerektiği gibi bu kutsal Ruhani Yolda ciddiyetle devam ediyor.
     Samimiyetten kastımsa, ciddiyet ve bağlılık. Elbette Tanrılardan yardım istemekte sıkıntı yok ama para önemli ve lüks olmayan bir şey, ancak cidden Tanrılardan “cips istemeyi” aynı görüyorsanız diyebileceğim bir şey yok. İlle de cevap istiyorsanız bu son derece ciddiyetsiz ve saygısızca, o yüzden kızdırıcı. Sizin objektif açıdan en büyük sıkıntınız buyken, kendinizi karşılaştırdığınız kimse karlı kışta sadece RTR yapmak için dışarıda titriyor. Dolayısıyla Tanrıların market alışverişinize yardımcı olmalarını beklemenizin neden rahatsız edici olduğunu anlayabilirsiniz.

     Hele de ruhani olguları hayatınıza lüksünüz ve imkanınız olmasına rağmen [ve burada ekleyelim, HERKESİN vardır] tamamen keyfi sebeplerden ötürü oturtmamanızı da düşününce, bu iki olay birleşiyor ve samimiyetinizden emin olmuyorum. Satanizm’in doğru olduğunu bildiğiniz belli, ama bunun içinize sinmesi, oturması, yerleşmesi gerek ve bunu hala yapmadınız. Herkes kendi hızında ilerler, acele yok ama zorlanmadan her gün 10-15 dakika meditasyon yapabilmek gerçekten taş taşımak değil.

     Yorumum olumsuz değil, sadece gözlemlerimi aktarıyorum. Ne yaparsanız veya yapmazsanız faydası da, zararı da kendinize.
     Olay özür dilemek değil, dediğim gibi bize bir yararınız veya zararınız yok. Kendi kişisel durumunuz için bizden özür dilemeniz anlamsız olur. Karar mercii biz değiliz, olduğumuzu da söylemedik. Olayı öyle anlamayın. Samimi olup olmadığınıza da, ciddiyetinize de Tanrılar karar verir. Ben sadece yorumlardan gördüğüm kadarını söylüyorum; ama Onlar içinizi bilir. İçiniz ne kadar iyi veya kötü Onların bileceği iş. Zaten yanlışsam zamanla görürüm, açıkçası bu konuda yanlış olmak tercihimdir. Gelişmekte olan her ruh bizim için iyi bir şeydir. Bu kadar emin konuşuyorsanız 40-50 gün boyunca sıkı çalışıp gösterin bakalım.

     İyi günler.

 11. succubus insan kılığına girebilirmi
  succubus kaç günde insana fiziksel olarak gözükür
  succubus büyü ve lanete bize yardım edermi

  1. Esenlikler,

   Hayır.
   Belirli bir gün, hafta, ay sayısı yok. İnsan psişik duyuları üzerinde ne kadar çalışırsa her tür ruhani varlığı o kadar kolay, hızlı ve net hisseder.
   Evet. Ama bunu istismar etmeyin.

   İyi geceler.

 12. cinle demonu nasıl ayrıcaz ya gelen cinse
  karma gerçek mi karma yasadı hakkında ne düşünüyorsunuz
  discord sunucusu alım nasıl yapılıyor

  1. Esenlikler,

   Zaten Cinler Tanrılardır.
   https://spirituelsatanizm.org/iblis-ve-cinler-antik-pagan-tanrilari/
   Bu gibi temel bir bilgiye sahip değilken Tanrıları davet etmeniz zaten uygun olmayacaktır. Buradan bilgilenip ona göre hareket edin.
   https://spirituelsatanizm.org/hellin-tanrilari-demonlar/

   “Karma” diye bir şey, popüler haliyle anlaşıldığı şekilde yoktur. Sebep-sonuç, yani nedensellik vardır. Cidden kozmik bir polis her şeyi “ödüllendiriyor” veya “cezalandırıyor” olsaydı dünya asla bu kadar kötüye gitmezdi. Böyle bir şeye inanmak için kişinin kafasını kuma gömmesi gerek.

   Discord sunucumuza genel olarak alım yapılmıyor. Bazen olabiliyor ancak o da genelde istisnai oluyor.

   İyi günler.

   İyi akşamlar.

 13. Merhaba bir kaç sorum vardı maddeler halinde soracağım :
  1- Succubus/Incubus aynı anlamdamıdır ? Yani Succubus erkek Tanrı , Incıbus kadın Tanrı anlamındamıdır ?
  2-Bu Demonlarla kurulan ilişkileri (ister dostane , ister romantik bir sevgili , ister seks partnerliği olsun) kendi Koruyucu Demon’umuza kıskançlığa yol açar mı ? (Tanrıların böyle olaylayda ne kadar olgun alçak gönüllü olduğunu biliyorum ama sormak istedim . Mesele kendi Koruyucu Demon’umuzla çok yakın bir dostane ilişkimiz var ve Succubus/Incubus bir eş hayatımıza girince anlaşmazsızlık olabilme ihtimali varmı ?)
  3- (Haddim olmayarak ) Bireyin kendi Koruyucu Demon’u Succubus/Incubus olabilirmi ? Olmada bile insanlar Guardian Demon’u arasında dost ilişkisinden başka ilişkiler kurulabilirmi ? ( sevgililik , seks partnerliği(bunu sorarken bile terbiyesizlik etmişim gibi hissediyorum özür dilerim)
  4-Bir birey GBLT üyesiyse (transeksüel,lezbiyen,gay,biseksüel vb.) kendisi örnek olarak gay bir insan erkek bir Succubus/Incubus’la cinsel ilişki yaşamak isterlerse yaşayabilirler mi ? 3. Cinsiyetli insanların hoş karşılandığını biliyorum ama GBLT üyesi Demon’larımız var mı ?
  5- Biseksüel bireyler hem kadın hem de erkeklerle ilişki yaşamaya müsait bireylerdir . (Aç gözlülük gibi algılanabilir, kusura bakmayın sadece merak) Biseksüel bir birey hem kadın hem erkek bir Demon’la ilişki yaşayabilir mi ? İster aynı anda ( ki böyle bir durumda çok eşliliği sorun etmeyen Demon’larla ilişki kurması gerekir) isterse de farklı zamanlar da.( bu saygısızlık olarak algılanır mı ? )
  6- Normal Veliaht Demon’larımız yada yüksek rütbeli Demon’larımız isterlerse ( iki taraf iyi bir ilişki kurmuşsa (dostluk ve dahada ilerisi ) ve iki tarafta isterse) heteroseksüel yada 3. Cinsiyetli bir insanla ilişki kurabilirler mi hatta evlenme tarzı olaylar yaşanabilir mi ? GBLT’li Yüksek/Veliaht Demon’larımız var mı ?
  7- Son sorum : yeni başlıyan bir insan (psişik açıklığa sahip olmayan bir insan ) nasıl hayal edecek ? Örneğin herkesin olmuştur çok beğendiği bir ünlü kadın/erkek , en başta Succubus/Incubus partnerimizin nasıl bir dış görünüşü olduğunu yeterince gelişmemiş olduğumuz için görmediğimiz/bilmediğimiz için , hayal ederken sevdiğimiz bir ünlüyle ilişkide olduğumuz hayal edilebilir mi ? ( sadece seks anlamında da değil ne bileyim bir randevu falan olabilir mi ? ) ve birde yeterince güçlü bir insan partnerini görüp ( partnerimizin kendi fiziksel görünüşünü görmesine rağmen ) hala daha o çok sevdiği/aşık olduğu ünlü gibi kendisini görmesini , Succubus/Incubus kendisine yapılan bir saygısızlık olarak algılar mı ? ( şey gibi düşünün dış görünüşümü beğenmeyip başka birisi olarak hayal ediyor/öyle görüyor ! )
  ***Çok soru sordum farkındayım bunun için kusura bakmayın umarım başka insanların sormak istediği noktaları da sorabilmişimdir ve cevabınız için şimdikten teşekkür ederim 🤗🤗***

  1. Esenlikler,

   1) Evet, aradaki tek fark cinsiyettir.

   2) Tabii ki hayır.

   3) Utanmanıza, sıkılmanıza gerek yok. Tavrınızdan da zaten bunu saygısızlıktan değil, meraktan sorduğunuz belli. Kişinin Koruyucu Demon’ı bilinen 72 Tanrıdan biriyse elbette bu Tanrılardan biriyle sevgililik ilişkisi kurulması, pek olası olmayacaktır. Günün sonunda olurunu, olmazını en iyi Onlar bilir ama bildiğimiz kadarıyla 72 Demon’ın çoğunun zaten eşi var. Ama elbette kişinin Koruyucusu sadece 72 Demon’dan biri olmak zorunda değil, daha düşük Demon birliklerinden de olabiliyor. Veya ismini bilmediğimiz başka Demon’lar. Böyle bir durumda bu imkansız değildir. Veya tam tersi şekilde düşünelim; kişinin Succubus/Incubus’unun Koruyucusu olması istenebilir. Böyle bir istek makulse kabul edilmemesi için esbep görmüyorum.

   Son olarak da, zaten bir Tanrı sizin Succubus/Incubus’unuz değilse bunun dışında cinsel/romantik ilişki olacağını sanmıyorum.

   4) Neden olmasın canım? Tanrıların cinselliği de tıpkı insanların cinselliği gibidir; veya tam tersi bizimki Onlarınki gibi diyelim. GBLT’lik, doğanın her yerinde görülen bir şeydir. Tanrılar da Doğal prensiplerin en yüksek ölçüde gerçekleştirilmesiyle Tanrı olan bireylerdir. Elbette onların arasında da Üçüncü Cinsiyet Tanrı/çalar olacak. Dolayısıyla Üçüncü Cinsiyet kardeşlerimizle Üçüncü Cinsiyet Tanrı/çalar birlikte olur.

   5) İkisi de çok eşli Demon olacaksa neden olmasın? Dediğiniz gibi, bu gözetildiği zaman ortada bir sorun olmaz. Saygı veya saygısızlık açısından düşünmeyin; herkes olan bitenden haberdarsa ve olanları kabulleniyorsa sorun olmaz.

   6) İmkansız değil, ama dediğim gibi o Tanrılarımızın birçoğunun zaten partnerleri olduğu biliniyor. O yüzden hiç olası değil, ve dışarıda böyle hikayeler duyunca çok büyük bir şüpheyle yaklaşıyorum. Yüksek rütbeli Tanrıların cinselliğine gelince… Bilmem. Bilmem de gerekmiyor açıkçası, Kendi kişisel hayatları. Açıkçası herkesi bağlamaz bu. Özel olarak birinin bilmesini isterlerse bilmesini sağlarlar zaten.

   7) Zaten ilk başlarda kendi kafanızda sizin için uygun, ideal görünümde bir eş tasvir etmeniz söyleniyor. O yüzden istediğiniz görünüşü düşünebilirsiniz. Ve elbette, Tanrılar yaşayan, nefes alan ve her ne kadar bizimle kıyaslanamayacak kadar gelişmiş olsalar da duyguları ve düşünceleri olan kişilerdir. Elbette Onlarla bir ilişkide olan birisi, sadece cinsel değil de romantik açıdan da bakabilir ve bu çok daha tatlı olacaktır.

   Onun dışında, Tanrılar dış görünüşlerini (özellikle de astral olarak) kolaylıkla değiştirebilir. Ve Tanrılar tanım gereği tasvir edilemeyecek ölçüde güzellerdir. Yani ünlüler falan diyorsunuz da, hem de sıfır ameliyatla onların her birinden çok daha güzeldir bütün Tanrılar. Yani merak etmeyin, Onları güzel bulmamanız imkansız. Hem de sizi sizden iyi bildikleri için zaten sizin güzel bulacağınız bir görünüşte olacaklardır. Sizin istediğiniz bir şey varsa da herhalde uygun şekilde anlatırsanız anlarlar.

   Rica ederim, iyi akşamlar.

 14. interneteki succubus meditasyon müzikleri var onlar hakkında ne düşünyürosun

  1. Esenlikler,

   “Succubus meditasyon müziği” derken? Aklıma küfürlü, yanlış tasvirli, aşağılayıcı şeyler geliyor. Eğer öyleyse ne düşündüğümüz bariz. Bir Satanist’in böyle şeylere ihtiyacı yoktur.

   İyi günler.

 15. https://youtu.be/kd7Weh8s5pg
  Bu tür sesler gerçekten Üçüncü gözü uyarabilir mi? Gece uyurken mi dinlemeliyim? Ücüncü Göz meditasyonları yapıyorum ve süreci hızlandırmak istiyorum.

  1. Esenlikler,

   Ses dalgaların ve frekansların etkileri vardır tabii ki. Fakat bunun ne olduğunu bilmiyoruz, bu tarz şeyleri çok önermiyorum. İhtiyacımız olan gücü elde etmek ve geliştirmek için herhangi bir dış etkene ihtiyacımız yoktur. “Süreci hızlandırmak” için ise daha çok meditasyon yapabilirsiniz. Bu tarz etkisinin ne olduğu garantilenmemiş şeyler, faydadan çok zarar sağlayabilir. “Üçüncü göz açma” adı altında ne tür etkilerin altında kaldığınızı bilemezsiniz. Mutlaka dikkatli olmakta fayda var. Ben kullanmayın derim. En azından biz buradan bir kaynak sunmadıkça bu tarz şeylere çok kafanızı yormayın ve acele etmeyin. Biz buradan buna benzer bir kaynak sunsak bile, buna da ihtiyacınız yok. İbrahimi inançlarda veya yozlaşmış spiritüelizm öğretilerinde size sürekli bir nesneye ya da dış etkenden bir şeyler ihtiyacınız olduğu vurgulanır. Hayır, bunların ekstraları olabilir, fakat bunlar için harcayacağınız vakitte kendi gücünüzü kullanarak bir şeyler yapmaya çalıştığınızda çok daha fazla etkili çalışmalar gerçekleştirirsiniz.

   Ve aceleci olmayın. Ruhunuzu geliştirmek ve güçlendirmek vücut geliştirme gibidir. Sabırlı ve emin adımlarla ilerleyip temelinizi sağlam atmak zorundasınız. Elbet gelişeceksiniz.

   İyi geceler.

  2. Esenlikler,

   Ben de ufak bir ekleme yapayım. Ne idiği belirsiz, kaynağı tekinsiz olan 45 dakikalık bir sesi ruhaniyetten olabildiğince uzak hoparlör veya kulaklıklardan pasif bir şekilde dinleyip bunlardan medet ummak mı, yoksa 10-15 dakikacık aktif bir şekilde çalışıp kesin ve keskin kazanımlar sağlamak mı? Siz seçin. Bu işin en etkili, etkin, verimli, sağlıklı ve “hızlı” yolu aktif meditasyondur, diğer sözde “yollar” ya tamamen işe yaramaz, ya sulandırılmış, ya tehlikeli, ya güvenilmez, ya da bunların herhangi bir kombinasyonudur. Gerçek ruhaniyet basittir, herkes tarafından uygulanabilir, nesnelere ve dışarıya bağımlılık duymaz.

   İyi geceler.

  3. ben 100 kere titretiyorum çokta güzel oluyor tepe çakralarını unutma alt çakralar olarakta güneş çakrası gibi çakraları da imhal etme hepsi önemli tek 3. göze değil hepsine odaklan ve RTR yap RTRler psişik açıklığını geliştirir

 16. esenlikler ben eskiden adanmamı yapmıştım sonra da succubus sevgili olayını öğrendim ve sevgili istedim şeytandan sonra ise birkaç kere baskı geldi ve ben kendimi joy of satana yakın hissetmemeye başladım sonra ise çıkma gereği duydum adanmamı tekrar yaptım sonra sevgilim ile ayrılmışmıyımdır yoksa devam ediyor mu? şu an spiritüel satanist yani joy of satandanım

  teşekkürler kolay gelsin

  1. Esenlikler,

   Bilmiyorum, Kendisiyle görüşüp emin olun. Bu kadar süre ilgisiz bırakıp Satanizm’in kendisinden de uzaklaştığınızı düşünürsek olabildiğince mümkün ama. Telafi gibi bir şey düşünüyorsanız, sadece düşüncede bırakmayın.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir