Succubus ve Incubus’lar Nedir – Demon’larla Cinsel ve Romantik İlişkiler

Kaynak aynı isimli Joy of Satan yazısıdır.

Ruhani cinsellik gerçektir. Ortalama insanın henüz erişemediği psişik duyulara zihninizi açmak için ruhani çalışmalar yapmak gerekir, ama bir Demon partnerle yapmak diğer metodlardan hem çok daha kolay, hem de çok daha zevklidir. Demon dostlar ve sevgililer aynı zamanda herhangi bir şekilde izole olmuş, örneğin hapse düşmüş kişiler için de çok iyidir.

Birçoğumuz, bir Demon tarafından fiziksel olarak dokunulma hissini tecrübe etmişizdir. Hissi olarak tıpkı bir insan eli tarafından dokunulmak gibidir. Bu daha da ilerleyip cinsel birleşim ve sevişmeye gidebilir. Demon’larla cinsel birliktelik yaşamak, muazzam ve mest edici bir tecrübedir. Demon’lar bize eterik/astral halde geldikleri için, vücudumuzun içine daha kolayca ulaşıp diğer insanların kolay ulaşamadığı yerleri uyarabilirler. Erkek Demon’lar, kadın partnerlerinin G noktasını kolaylıkla uyarabilir, kadın Demon’lar da direkt olarak erkeklerinin prostatlarına ulaşıp tüm bedenleriyle derinden bir orgazm olmalarına yol açabilir.

Nasıl başlanır:
Öncelikle, Şeytan Baba’ya bir ritüel yapıp ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi spesifik, belirli ve kesin bir şekilde belirtmeniz önemlidir -nasıl bir ilişki istiyorsanız (örneğin sadece cinsel bir partnerlik mi, hem cinsel hem de romantik bir ilişki mi; iki tarafın da kıskançlık olmadan başka partnerleri de olabileceği “açık” bir ilişki mi, (iki taraf için de geçerli) tek eşli bir ilişki mi, vesaire) bunun detaylarını belirtmelisiniz-. Burada bizden gelen bir yorum ekleyecek olursak, konuştuğum Demon sevgilisi olan bazı SS’ler, ritüellerinde ilişki süresi gibi bir şey de belirtmekte. Joy of Satan makalesinde bu yazmamakta, ama mantıklı buldum. Örneğin başka sevgililerinizin de olabilmesini isterken aynı zamanda bir Demon sevgili nasıl oluyor, böyle bir ilişkiyi sürdürebiliyor musunuz bundan emin olmak için bir anda her şeyi bağlamak yerine bir nevi “deneme süresi” gibi bir şey istemek iyi bir fikir olabilir.

Bazı Demon’lar tek eşlidir, yani aynı anda sadece tek bir partnerleri olur ve bu karşılıklıdır. Bu Demon’lar ilişkilerini ve sadakati ÇOK ciddiye alırlar ve ilişkilerini başka bir insan çiğneyecek olursa, en kötü ihtimallerde bu insan ölebilir bile. Demon’ların da insanlar gibi ciddi ve bağlayıcı romantik ilişkilerde çok kıskanç olabilecekleri bilinir. Ancak bir insan boş ve duygusuz bir evlilikteyse, eşiyle sadece “görevi” olduğu için seks yapıyorsa, Demon’lar bu konularda çok anlayışlı olabilir ve tek eşli, cinsel/romantik aşk ilişkilerinde Demon’ınız her zaman bir numara olduğu sürece bu tarz durumları hoşgörebilir. Şunu asla unutmamalısınız; böyle bir bağlılık yapıldıktan sonra bu ömür boyu ve hatta ötesine kadar sürecektir, o yüzden böyle şeyleri hafife almayın. Böyle ilişkilerde Demon’ınız da tek eşli kalacaktır.

Sizinle uyuşan bir Demon bulunacaktır. Zaten bizzat Şeytan’dan yardım istiyorsunuz, Şeytan ve Tanrılar da bizi bizden iyi tanır. Unutmayın; başka cinsel/romantik partnerlerinizin de olabileceği açık bir ilişki istiyorsanız, bunu ritüelinizde belirtmeniz gerekiyor.

Ritüelinizden sonra, rahat ve açık olmanız gerekiyor. Büyük ihtimalle, Demon’ınız siz yatakta rahatça yatarken gelecektir. Bu, heyecanlandırıcı, elektrikli bir enerji hissidir ve Kundalini gibi, bu da çok güzel ve canlandırıcı bir histir.

Şimdi, daha yeni başlayan (ve psişik açıklığı çok olmayan) insanlar başlamak ve daha açılabilmek için ilk başta sadece Demon’larıyla cinsel ilişki kurduğunuzu hayal edin. Burada belirtmek gerekiyor ki succubus ve incubus’lar hakkındaki şehir efsaneleri sadece budur – şehir efsanesi. Canavara benzeyen, ruh emen, insanı tüketen, seks bağımlısı yaratık tasviri tamamen İbrahimi inançlardan çıkma, gerçekle en ufak bir ilgisi bile olmayan karalamalardır. Demon’lar zaten insanlardan çok daha güçlü varlıklardır, sizi “tüketmek”, “sömürmek” onlara bir fayda sağlamaz ve zaten Tanrılar böyle varlıklar değillerdir. Demon’lar, grimoire’larda ve korku hikayelerinde yazılan çöplüklerin tam aksine fiziksel olarak son derece çekici ve güzellerdir. Demon’ınızdan size kendisini göstermesini isteyin. Sonra rahatlayın, gözlerinizi kapayın ve odaklanın. Zihninizde Demon’ınızın görünüşünün bir imgesi belirecektir. Bunu henüz yapamıyorsanız bile, zihninizde Demon’ınızın görüntüsünü alabileceği ideal bir sevgili imajı düşünebilirsiniz.

Bunu fantezi kurarak bir süre yaptıkça, bir süre sonra Demon’ınız da yaptıklarınızı astral düzlemde hissedip zevk alacaktır. İlk başlarda Demon’ınızı tam olarak fiziksel bir şekilde algılayabilene ve bundan zevk alabilene dek, orgazm olana kadar kendiniz mastürbasyon yapabilirsiniz. Bunu yapınca, Demon’ınız da orgazm olacaktır. Bunlar zaman alacaktır, o yüzden sabırlı ve istikrarlı olmalısınız. Her gece yaşanan fanteziler zaman içinde çok daha netleşecektir ve sonra siz daha ne olduğunu anlamadan, Demon’ınızı hissedebilecek ve tıpkı başka insanları görebildiğiniz gibi görebileceksiniz. Demon’ınız aynı zamanda sadece sonsuza dek sizi kendi başınıza fantezi kurmaya bırakmak yerine, psişik kanallarınızı açmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Demon’ınız, büyük ihtimalle siz her gece yatağınıza yattığınızda yanınıza gelecektir. Demon’lar seksten çok hoşlanırlar ve bir insanı yoracak kadar istekli olabilirler. Bir adam bütün gece seviştikten sonra buna rağmen sabah işe gitmek için resmen Demon sevgilisini üzerinden itip öyle yataktan kalkmak zorunda kalmıştır, Demoness’ı (kadın Demon, Tanrı-Tanrıça gibi düşünün) durmak istememiş. Alınan zevk de bir insanla alınandan çok daha fazladır ve ruhani cinsellik deyimi yerindeyse bağımlılık yapacak kadar zevkli olabilir. Büyük ihtimalle bu noktada, insanlarla cinsel ilişkiler istenmeyen ve böyle ilişkiler tatmin edici de gelmeyen bir noktaya gelinebilir. Bununla birlikte, cinsel yolla bulaşan hastalıklar kapma veya istenmeyen hamilelik gibi endişeler de yoktur.

Demon bir sevgili aynı zamanda sizi koruyacaktır. Herhangi bir sorununuzu, endişenizi, probleminizi dinlemekte çok iyidirler ve sıklıkla düşmanları cezalandırmak veya başka işlerinize yardım etmek konusunda da çok iyidirler. Alakalı psişik kanallar açık olduğu zaman, iki yönlü iletişim kurulabilir. Bu da ruhani güçlenme ve ilerlemede muazzam bir destektir. Size bir şeyler anlatabilir, öğretebilir ve hatta bazı durumlarda, başka Demon’larla sizin için iletişime bile geçebilirler.

Demon’larla yoğun bir temas kurmak, iki taraf arasında enerji değişimine yol açar. Demon’lar, biz insanlardan çok daha yüksek bir ruhani seviyede olduğu için bizlerden çok daha fazla enerjiye sahiptir, ve onlarla bu denli aşırı yakınlık, bu duruma alışana veya kendi enerji seviyelerimizi yükseltene kadar (ki Spiritüel Satanizmin amacı da budur) biz insanlarda güneş yanığı olmuş ten veya aşırı hassasiyet gibi şeylere sebep olabilir.

Son olarak, genel kanı sadece Satanistlerin veya en azından o ya da bu şekilde Tanrıları samimi bir şekilde takip edenlerin Demon sevgili edinebileceği yönünde. Bu yönde tam ve kesin bir bilgi olmasa da mantığa uymakta. Bu konuda ısrarlı bir iddia yapmayacağız, zira dediğimiz gibi bu konuda kesin bir dikte veya bilgi sunulmuyor. Ancak İbrahimi inançlara inanıp Tanrıları canavar olarak görenlerin Demon sevgili edinemeyeceğine kesin diyebiliriz. 😁 Durum böyleyken, bu yazıdan, açıklamalardan ve fikirden etkilenip sadece Demon sevgili edinmek uğruna Şeytan’a adanma yapmak doğru değildir. Şeytan ve Tanrılar, dürüstlüğe, onura ve samimiyete çok önem verirler ve Onları bu şekilde kandırmaya çalışmak hüsranla sonuçlanacaktır. Spiritüel Satanizmin sadece bu tarafı değil, her bir yanı kelimenin tam anlamıyla büyüleyiciyken sadece bu tarafına kapılan varsa bile gerek sitemizden, gerek Joy of Satan‘dan, gerek diğer alakalı yerlerden daha fazla bilgi edinip daha bilinçli bir şekilde karar vermelerini tavsiye ediyor, en doğrusunun bu olacağını söylüyoruz. Sizi temin ediyoruz ki eğer burada yazdıklarımızdan etkilendiyseniz, etkilenecek daha çok şey bol bol var. 🙂 Öğrenin ve dürüstçe, samimice iradeniz bu yöndeyse, buyrun gelin aramıza. Öğrendikten sonra istemediğinizi fark ederseniz de utanacak bir şey yok, en azından anın şevkiyle acele bir karar vermemiş olursunuz. Esenlikler.

DEMON’LAR ANA SAYFASINA GERİ DÖN

“Succubus ve Incubus’lar Nedir – Demon’larla Cinsel ve Romantik İlişkiler” hakkında 117 yorum var

 1. 17 yaşındayım. Bunun bir farklılığı olur mu, bir de demon sevgilim varken başka sevgili yaparsam, hayatım olumsuzluklarla mı devam eder?

  1. Esenlikler,

   Eğer ki hem Demon sevgiliniz olsun, hem insan sevgiliniz olsun isterseniz yazıda da açıkladığımız gibi (iki taraf için de) açık uçlu bir ilişki tercih edebilirsiniz, öyle bir durumda iki taraf için de herhangi bir kıskançlık veya sorun olmadan böyle ilişkiler yürütülebilir. Gerekirse bir süre nasıl yürür görebilmek adına ilk baştan ebediyen bağlayıcılığı olan bir ilişki yerine “bir sürelik” bir “deneme süreci” de rica edebilirsiniz, yine yazdığımız gibi.

   Ve açıkçası Tanrılar için çok büyük bir fark olacağını sanmam 17 ile 18 yaş arasının. Yani o mantıkla 18 yaşınızdan bir gün önce ritüel yaparsanız tutmaz, ertesi gün yaparsanız tutar mı? Bana çok mantıklı gelmiyor. Kişinin olgunluğuna, idrakına ve kararı verirkenki ciddiyetine göre değişir bence. Bu kesin bilgi diyemem ama mantığıma uyan bu. Elbette çok isterseniz işin direkt alâkadarı olarak kendiniz Tanrılara bu konuda fikirlerini sormayı deneyebilirsiniz, sonuçta Satanizm’de arabuluculuk yoktur.

   İşin bağlayıcılığının ve ciddiyetinin farkında olun yeter.

   1. merhaba,
    merak ediyorum acaba demon’lar la iletişim kurmak için dininize geçmemiz şart mı yani kötü bir olumsuzluk olur mu ben uzun zamandır araştırıyorum..
    ve demon la nasıl iletişim kurabilirim
    aslında çok fazla sorum var
    ben bisexsuel ve hangisini çağırabilirim
    amaç sadece seks değil ben sadece meraktan soruyorum mesela dost olduğu zaman nasıl bir ilişki oluyor

    1. “merak ediyorum acaba demon’lar la iletişim kurmak için dininize geçmemiz şart mı yani kötü bir olumsuzluk olur mu”

     Hayır, Şeytan’ın Tanrılarıyla iletişime geçmek için Spiritüel Satanist olmak zorunda değilsiniz. Yalnızca iyi niyetli olmanız, mantıklı bir amaç için çağırıyor olmanız ve onları duyabilecek seviyede astral açıklığa sahip olmanız yeterli, gerisi onların sizin davet ettiğiniz sırada meşgul olup olmadığına kalmış. Özellikle Spiritüel Satanistlere önermemizin nedeni astral açıklığı gelişmiş olan kişilerin Tanrılarla rahatlıkla telepatik iletişim kurabilecek olması.

     “ve demon la nasıl iletişim kurabilirim”

     Buradan okuyabilirsiniz.

     “ben bisexsuel ve hangisini çağırabilirim”

     Cinsel tercihiniz ne şekildeyse ve kalıcı olarak hangi cinsiyeti tercih edeceğinizi düşünüyorsanız kararınızı bu kıstaslara göre verin.

     Ayrıca bu ritüeli Şeytan’a Adanma Ayinini tamamladıktan sonra yapmanızı öneriyorum. Hem sizin açınızdan, hem onlar açısından. Sonuçta siz kendinizi bu yola tamamen adamamışken ve Satanizm’i kabul etmemişken bir Succubus veya Incubus ile ilişkiniz olması abzürt olur, sonuçta Succubus ve Incubus’lar da Spiritüel Satanizm’in bir parçası, değil mi? Spiritüel Satanizm’i iyice öğrendikten sonra kendinizden eminseniz bu ritüeli yapıp yapmamak size kalmış tabii.

   2. kolay gelsin ben succubus cagırmak istiyorumda istiyorum. Cünkü benim daha ince hiç sevgilim veya hiç kızla yakınlaşmam olmadı bu konuda ciddiyim cok uzun zamandır bunu düşünüyodum bana succubus nasıl çagırılır yardımcı olabilirmisiniz mührüde ögrenebilirseö cok güzel olur lütven yardımcı olurmusunuz?

    1. “bana succubus nasıl çagırılır yardımcı olabilirmisiniz”

     Yorum paylaştığınız yazımızdan alıntı yapıyorum:

     Nasıl başlanır:
     Öncelikle, Şeytan Baba’ya bir ritüel yapıp ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi spesifik, belirli ve kesin bir şekilde belirtmeniz önemlidir -nasıl bir ilişki istiyorsanız (örneğin sadece cinsel bir partnerlik mi, hem cinsel hem de romantik bir ilişki mi; iki tarafın da kıskançlık olmadan başka partnerleri de olabileceği “açık” bir ilişki mi, (iki taraf için de geçerli) tek eşli bir ilişki mi, vesaire) bunun detaylarını belirtmelisiniz-. Burada bizden gelen bir yorum ekleyecek olursak, konuştuğum Demon sevgilisi olan bazı SS’ler, ritüellerinde ilişki süresi gibi bir şey de belirtmekte. Joy of Satan makalesinde bu yazmamakta, ama mantıklı buldum. Örneğin başka sevgililerinizin de olabilmesini isterken aynı zamanda bir Demon sevgili nasıl oluyor, böyle bir ilişkiyi sürdürebiliyor musunuz bundan emin olmak için bir anda her şeyi bağlamak yerine bir nevi “deneme süresi” gibi bir şey istemek iyi bir fikir olabilir.

     “Cünkü benim daha ince hiç sevgilim veya hiç kızla yakınlaşmam olmadı bu konuda ciddiyim cok uzun zamandır bunu düşünüyodum”

     Eğer gerçekten yalnızca Succubus bir sevgiliniz olmasını istediğiniz için bu ritüeli yapacaksanız elbette yapabilirsiniz, ancak daha önce bir ilişkiniz olmadığı için bu ritüeli yapacaksanız gerçekten isteyip istemediğinizi, başka kızlarla yakınlaşma ihtimalleriniz olduğunda da ilişkinize bağlı kalacağınızdan emin olun ve bunu iyice düşünün. Yalnızca daha önce sevgiliniz olmadığı için bu ritüeli yapmak istemeniz mantıklı bir neden değil çünkü. Bunun ciddiyetini iyi kavrayın ve bu ilişkiyi her şartta ve koşulda sürdürebileceğinizden emin olun.

 2. Emekleriniz gerçekten büyük ve bu konularda bize Türkçe ve dejenere olmayan bilgiler paylaşmanız muazzam bir durum. Faydalı bir paylaşım olmuş. Yaşasın Zafer!

 3. Merhaba iyi günler. Ben kitaba inisiyeli bir seçkindim. Son süreçte zaten sorguluyordum kitabı ve şuan inanmıyorum. Joy of Satan mantıksız gelmiyor ama soru işaretlerim de yok değil… Ve bu sorularımı bana demonların cevaplamasını istiyorum. İnisiye olmadan onlarla görüşebilir miyim ve benim önceden olduğum inisiye ne olacak?

  1. Esenlikler,

   Tanrılar, herkesin Tanrılarıdır. Onlara samimi ve saygılı bir şekilde yaklaşılırsa aynı şekilde karşılık bulunacaktır, kişi Spiritüel Satanist olsun olmasın. Ancak Tanrılarla görüşmede önemli olan bazı şeyler vardır; o yüzden cevap alamadığınızı düşünürseniz şevkiniz kırılmasın, sebepleri belli ve bu konuda sık sorulan sorularla ilgili bir yazımız da mevcut.

   Her halükarda, tavsiyem ille de dışarıdan bir “mucize”ye veya “işarete” ihtiyaç duymadan bu mucizeleri ve işaretleri kendiniz edinecek/algılayacak seviyeye gelmenizdir. Düzenli bir şekilde güç meditasyonu ve yoga yapan kişi kendi hayatını mucizeye de çevirir, aradığı tüm işaretlere de kavuşur. Ama kendi ruhu için kılını bile kıpırdatmayan insanlara genelde Tanrılar da çok uzun süre yüz vermez. Satanizm’de en çok yardım gören, kendi kendine (ve vatanına, ve ırkına, ve dünyasına, vesaire) de en iyi ve çok yardım etmeye çalışandır.

   Son olarak da, kitapçı inisiyeleri genel olarak yanlıştır. Sonunda Spiritüel Satanizme geçmek isteyecek olursanız, adanma ritüelinizi düzgün bir şekilde yapmanız gerekecek ve yetecektir. Sebebini soracak olursanız o yazıda, aynı konuda sorulan benzer bir soruya verdiğim cevabı alıntılayayım:
   “Bildiğimiz kadarıyla Şeytan’a Adanma Ayinini ve içindeki duayı içinde bulunması gereken her şeyi eksiksiz bir şekilde sunan Türk kaynak oldukça az var. “Başka bir grupta” “neredeyse aynısını” yaptığınızı düşünebilirsiniz, ama örneğin adanma duasının bile çok ciddi önemi var. Tıpatıp bizimki doğrudur, bizimki hariç hepsi yanlıştır diye bir şey yok tabii ki, ancak sitemizde sunduğumuz adanma duasında gereken her şey mevcut. Gereken şeyler Şeytan’ı ve Demon’ları insanlığın Gerçek Tanrıları olarak tanıma ve kabul etme, bütün İbrahimi ve İbrani programları (İslam, Hristiyanlık, vesaire) ve bunlara bağlı tüm karakterleri bütünüyle reddetme ve Tanrıları onurlandıracağınızı belirtmektir. Bunların hepsi olmazsa olmazdır, birisi bile olmazsa olmaz. O yüzden eğer bunlar eksik olan bir adanma ayini uyguladıysanız, olmaması normaldir. Eğer ciddiyseniz, düzgün bir şekilde doğru bir kaynaktan (şimdi kendimizi övmek gibi olmasın ama bizim sitemizdeki düzgündür 🙂 ) tekrar uygulayabilirsiniz. Yine söyleyeyim, “bir şeyler hissedeceğinizin” garantisi yok ve zaten “olay” bu değil. Ama eğer sorun buysa en azından yardımcı olur.”

   İyi günlerde kalın.

 4. Esenlikler, Demon sevgilimiz olması için bahsettiğiniz ayini daha detaylı anlatırsanız çok sevinirim isteklerimizi açıkça belirteceğimizi anladım fakat ayin konusunu anlamadım, “Mum yakılacak şu dua okunacak kağıta yazılıp yakılacak vb” gibi yoksa sadece Lucifer e dua tarzı da bir istekte bulunmak yeterlimi? Bu ayini ve isteği nasıl gerçekleştireceğiz. Ek olarak bayan bir demon a sahip olmamız için Şeytana adanma ayinini yapmamız şartmıdır?

  1. Esenlikler,

   Özellikle “Succubus çağırma ayini” diye bir ayin mevcut değil, yani bu şekilde belirtilen bir ayin yok. Ama Şeytan’a ayin yaparak her türlü istek belirtildiği gibi bu konuda da aynı ayini uygulayabilirsiniz. Elbette bu yazıdaki talimatları takip edip isteğinizi biraz şekillendirin (ilişki türü, süresi, vs.).

   İkincisi de, böyle bir şey çevirdiğimiz bu sayfada yer almasa da genel olarak Succubus/Incubus partnerler için Şeytan’a adanmış olmak gerektiği başka her yerde bahsediliyor, çok istisnai durumlar hariç (örneğin geçmiş hayatınızda bir Satanist’tiniz, Demon eşiniz vardı ve birlikteliğiniz kalıcıydı, sonra reenkarne olduktan sonra da henüz Şeytan’ı bulmamış bile olsanız eşiniz size gelebilir.). Ama tekrar edelim, sadece bunun için Şeytan’a adanmak samimiyetsizliktir ve büyük ihtimalle işe yaramayacaktır.

   İyi geceler.

  2. Ben 15 yaşındayım ve 1 aydır meraktan spritüel satanizm hakkında araştırma yapıyorum eğerki doğru bulursam dininize girebilirmiyim ?

 5. Esenlikler, bu konuda yani demonla sevgili olma konusunda yaş önemli midir ve ben demonu kafamda tasarladığım gibi mi düşüneceğim yani cevap verirseniz sevinirim. Saygılar ♥

  1. Esenlikler,

   Demon sevgilinizin bir nevi “kullanacağı” ideal, seveceğiniz bir formu imgelemeniz yeterlidir. Zaten (özellikle de astral olarak) şekil değiştirmek, Tanrılar için işten bile değildir.

   Yaşa gelince, elbette zaten söylenmesi bile gerekmeyen şeyleri (çocuklar, vesaire) söylemiyorum; ancak kişinin zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak ciddi bir ilişki için yeterli olgunlukta olması yeterlidir diyebilirim. Hani 18 yaşınıza 2 hafta var diye “olmayacağını” sanmıyorum en azından, öyle söyleyeyim.

   İyi günler!

 6. Esenlikler,
  Succubus ve Incubus’lar sadece romantik ve/veya cinsel yönden bizimle olup, yol gösterirler? Demek istediğim romantik ve cinsel anlamda olmadan onların sadece yoldaşlığına başvurmayı, bir dost gibi olmalarını istiyebilir miyiz?

  1. Esenlikler,

   Zaten Demon’larla dostane ilişkiler kurmak da mümkündür ve birinin sevgilisi olan bir Demon, o kişiyle dost ilişkisi içinde de bulunuyor. Sonuçta sevgiliyle dostlarla paylaşılan şeyler de paylaşılır, değil mi? Öyle düşünün. Onun dışında, bir Demon’la sadece dostane ilişkiler istiyorsanız zaten bunu Tanrılarımızla genel olarak yapabiliyorsunuz. Joy of Satan’da kişinin ruhani ilerlemesini daha da iyi yapabilmesi için bir Demon’la kişisel bir ilişki kurması da öneriliyordu vaktiyle. Bu direkt Koruyucu Demon’ınız da olabilir elbette.

   İyi günler.

 7. Benim kaldığım öğrenci yurdunda bir öğrenci denk gelmişti banyoda falan adsız bir şeyle konuştuğu dedikodusu falan vardı yani varlıklarını insanlara hissettirirlermi öyle bir ihtimal var mı

  1. Esenlikler,

   Tanrılar insanlara varlıklarını tabii hissettirebilirler ama büyük ihtimalle Müslüman olan veya en azından kendine öyle diyen, ruhani gelişim veya dünyayı kurtarmak gibi dertleri olmayan sıradan insanlara bir Tanrı da çok vakit ayırmayacaktır. Dolayısıyla o dedikodu doğruysa büyük ihtimalle ya o kişinin kendi kuruntuları, ya da sıradan astral varlıklar veya parazitlerdir.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     İnsanları korkutmak, rahatsız etmek gibi suretlerle sömürmeye ve kontrol etmeye çalışan “””ruhlar”””. Genellikle endişelenmeye değecek şeyler değil.

     İyi günler.

 8. Yurtta kalıyorumda bunun beraberinde getirdiği bir risk var mı deli olduğumu düşünmelerini istemiyorum 😃

  1. Esenlikler,

   Yani, önlerinde bir şey yapmazsınız olur biter, değil mi? Veya gerek olsun olmasın önünüze gelene bu durumdan bahsetmezseniz sıkıntı çıkmaz.

   İyi günler.

 9. Succubus bizi aldatabilirmi yada bizim dış görünüşümüzle alay ederlermi şeytana baba diyorum doğrumu Succubus dış görüşlerini istediğimiz zaman değiştirebilirmiyiz
  efendi şeytana baba diye hitap ediyorum doğrumu ?
  kitapçılar youtube kanalı açıp insanlara yanlış bilgiler veriyorlar siz youtube kanalı açmayı düşünüyormusuznuz

  1. Esenlikler,

   Lütfen Tanrı(ça)ları, sıradan insani ilişkilerde yaşanan sıkıntılara dayanarak değerlendirmeyin. Koskoca Tanrı(ça)ların sizinle “dalga geçmek”ten daha önemli işleri var. Bununla birlikte Tanrıların kompleksleri, psikolojik sorunları, gereksiz şişmiş egoları olmaz. Dolayısıyla da bizi küçümsemek için ne sebepleri, ne istekleri vardır. Ki biz isteğimizi sunduktan sonra kabul edip etmemek Onlara kalmış, kabul ettikten sonra neden böyle bir şey yapsınlar?

   Aldatmaya gelince, bence Demon sevgili istiyorsanız bu konuyu kendinize bakarak düşünün. Tanrılar aldatmaz, ama aldatmaya da kesinlikle sıcak bakmazlar.

   “Efendi” İbranice bir kelimedir, mümkünse kullanmayın. Hele de konu Şeytan veya Tanrılar olunca bunu bile bile kullanmak saygısızlık olacaktır. Şeytan için Şeytan Baba, Lord’umuz Şeytan ve benzeri lakaplar gayet uygundur. Genel olarak diğer Tanrı/çalar için Lord/Leydi lakabı da genel geçer ve uygun bir lakaptır.

   İsataparların ne yaptıkları kendi dar ve vizyonsuz oluşumlarını ilgilendirir. Bu tarz kenar mahalle oluşumları hiçbir zaman Satanizm’in yüzü olmamıştır, hiçbir zaman da olamayacaktır. Böyle hareketler bizi ne temsil edebilir, ne de bize herhangi bir tehdit olabilir. Dolayısıyla onların ne yaptıkları bizi pek bağlamıyor. Hatta bizi de, onları da bilen insanlar arasından onları seçen küçük ve eğitimsiz bir azınlık olduğunu da düşünürsek ne güzel işte; bizim aramıza aptalların katılmasını önlemek için litmus testi görevi görüyorlar. Zaten kutsal gördükleri her pisliği ziyadesiyle çürütme görevimizi layıkıyla yaptığımızı düşünüyorum, bu noktadan sonra tek tek her bireyin ne yaptığı kendi seçimidir. Her koyun kendi bacağından asılır. Bizi ilgilendiren Haham Yeşua’nın hayvanı koyun değil, Şeytan’ın hayvanı Keçi’dir. İsteyenler Davut’un Yıldızı’nı seçsin, biz Öz Tamga’mızın ışığında gururla ilerlemeye devam ediyoruz.

   İyi sabahlar.

 10. Ergenliğin verdiği libidodan sanırım utanarak söylüyorum bu Tanrılarla cinsel ilişki olayı beni fazla içine çekiyor. Sevgililik veyahut sana rehberlik eden biri fikri hoş. Ama sadece bu niyetle/hevesle meditasyon yapmak istemiyorum. Elimden geldiğince ruhaniyetime de fayda sağlayacağını vs. Düşünüyorum. Tanrılarla iletişime geçeceğimi düşünüyorum. Büyü yapacağımı düşünüyorum. Ama en çok motive edenin bu olması beni üzüyor. Bencilce veya yazıdaki anlatılan “sırf sevgili için satanist olan” tip olmak istemiyorum ve öylede olduğumu sanmıyorum. Umarım bu konuda samimiyetim önemlidir ve Tanrılar benim gerçek niyetimi anlayıp kararlarını verirler.

  1. Esenlikler,

   Onlar daha iyi bilir. Ancak kendim dürüst olmam gerekirse aylardır meditasyon, ruhaniyet, yoga gibi konuların önemi içinize işlemek şöyle dursun, “Tanrılar cips kola almama yardımcı olur mu” diye sorularınızı gördükten sonra ne kadar samimi olduğunuza emin değilim. Neyse, Onlar en iyisini bilir.

   İyi geceler.

   1. “Samimiyetten” kastımız nedir? Joy of satan zaten bize bunları vaad etmiyor mu? (Para, statü vs.) Bunları istemenin kötü bir şey olmadığını biliyorum joy of satan forumlarından anladığım kadarıyla.

    LiveStormun 2017de yazdığı “Joy of satan doğru mu bilgilendirir misiniz?” Diye yazısı var. Burdan da yine “samimiyetsiz” sonucunu çıkarmamız saçma olur bence.

    “Tanrıdan para istiyorum.” “Tanrıdan cips istiyorum” eğer paraya kızmıyorsanız neden cipse kızıyorsunuz?

    Elimden geldiğimce olumsuz yorumunuzu göz ardı edip meditasyonlarıma devam ediceğim. Bir yanlışım gerçekten varsa tekrar bu yorum kısmına gelip özür dilemeye hazırım. (Bunu da siz biz değil direk Tanrılar karar versin. 40-50 gün sonrası görüşmek üzere.)

    Yazdıklarım herhangi bir kızgınlık/düşmanlık değildir üzüntümü ve düşüncelerimi belirttim iyi geceler

    1. Esenlikler,

     Onunla bunun arasındaki ilişkiyi anlamadım. LiveStorm onu yazdığında henüz aramızda değildi. Aramıza katıldığı zamandan itibarense her Satanist’in yapması gerektiği gibi bu kutsal Ruhani Yolda ciddiyetle devam ediyor.
     Samimiyetten kastımsa, ciddiyet ve bağlılık. Elbette Tanrılardan yardım istemekte sıkıntı yok ama para önemli ve lüks olmayan bir şey, ancak cidden Tanrılardan “cips istemeyi” aynı görüyorsanız diyebileceğim bir şey yok. İlle de cevap istiyorsanız bu son derece ciddiyetsiz ve saygısızca, o yüzden kızdırıcı. Sizin objektif açıdan en büyük sıkıntınız buyken, kendinizi karşılaştırdığınız kimse karlı kışta sadece RTR yapmak için dışarıda titriyor. Dolayısıyla Tanrıların market alışverişinize yardımcı olmalarını beklemenizin neden rahatsız edici olduğunu anlayabilirsiniz.

     Hele de ruhani olguları hayatınıza lüksünüz ve imkanınız olmasına rağmen [ve burada ekleyelim, HERKESİN vardır] tamamen keyfi sebeplerden ötürü oturtmamanızı da düşününce, bu iki olay birleşiyor ve samimiyetinizden emin olmuyorum. Satanizm’in doğru olduğunu bildiğiniz belli, ama bunun içinize sinmesi, oturması, yerleşmesi gerek ve bunu hala yapmadınız. Herkes kendi hızında ilerler, acele yok ama zorlanmadan her gün 10-15 dakika meditasyon yapabilmek gerçekten taş taşımak değil.

     Yorumum olumsuz değil, sadece gözlemlerimi aktarıyorum. Ne yaparsanız veya yapmazsanız faydası da, zararı da kendinize.
     Olay özür dilemek değil, dediğim gibi bize bir yararınız veya zararınız yok. Kendi kişisel durumunuz için bizden özür dilemeniz anlamsız olur. Karar mercii biz değiliz, olduğumuzu da söylemedik. Olayı öyle anlamayın. Samimi olup olmadığınıza da, ciddiyetinize de Tanrılar karar verir. Ben sadece yorumlardan gördüğüm kadarını söylüyorum; ama Onlar içinizi bilir. İçiniz ne kadar iyi veya kötü Onların bileceği iş. Zaten yanlışsam zamanla görürüm, açıkçası bu konuda yanlış olmak tercihimdir. Gelişmekte olan her ruh bizim için iyi bir şeydir. Bu kadar emin konuşuyorsanız 40-50 gün boyunca sıkı çalışıp gösterin bakalım.

     İyi günler.

 11. succubus insan kılığına girebilirmi
  succubus kaç günde insana fiziksel olarak gözükür
  succubus büyü ve lanete bize yardım edermi

  1. Esenlikler,

   Hayır.
   Belirli bir gün, hafta, ay sayısı yok. İnsan psişik duyuları üzerinde ne kadar çalışırsa her tür ruhani varlığı o kadar kolay, hızlı ve net hisseder.
   Evet. Ama bunu istismar etmeyin.

   İyi geceler.

 12. cinle demonu nasıl ayrıcaz ya gelen cinse
  karma gerçek mi karma yasadı hakkında ne düşünüyorsunuz
  discord sunucusu alım nasıl yapılıyor

  1. Esenlikler,

   Zaten Cinler Tanrılardır.
   https://spirituelsatanizm.org/iblis-ve-cinler-antik-pagan-tanrilari/
   Bu gibi temel bir bilgiye sahip değilken Tanrıları davet etmeniz zaten uygun olmayacaktır. Buradan bilgilenip ona göre hareket edin.
   https://spirituelsatanizm.org/hellin-tanrilari-demonlar/

   “Karma” diye bir şey, popüler haliyle anlaşıldığı şekilde yoktur. Sebep-sonuç, yani nedensellik vardır. Cidden kozmik bir polis her şeyi “ödüllendiriyor” veya “cezalandırıyor” olsaydı dünya asla bu kadar kötüye gitmezdi. Böyle bir şeye inanmak için kişinin kafasını kuma gömmesi gerek.

   Discord sunucumuza genel olarak alım yapılmıyor. Bazen olabiliyor ancak o da genelde istisnai oluyor.

   İyi günler.

   İyi akşamlar.

 13. Merhaba bir kaç sorum vardı maddeler halinde soracağım :
  1- Succubus/Incubus aynı anlamdamıdır ? Yani Succubus erkek Tanrı , Incıbus kadın Tanrı anlamındamıdır ?
  2-Bu Demonlarla kurulan ilişkileri (ister dostane , ister romantik bir sevgili , ister seks partnerliği olsun) kendi Koruyucu Demon’umuza kıskançlığa yol açar mı ? (Tanrıların böyle olaylayda ne kadar olgun alçak gönüllü olduğunu biliyorum ama sormak istedim . Mesele kendi Koruyucu Demon’umuzla çok yakın bir dostane ilişkimiz var ve Succubus/Incubus bir eş hayatımıza girince anlaşmazsızlık olabilme ihtimali varmı ?)
  3- (Haddim olmayarak ) Bireyin kendi Koruyucu Demon’u Succubus/Incubus olabilirmi ? Olmada bile insanlar Guardian Demon’u arasında dost ilişkisinden başka ilişkiler kurulabilirmi ? ( sevgililik , seks partnerliği(bunu sorarken bile terbiyesizlik etmişim gibi hissediyorum özür dilerim)
  4-Bir birey GBLT üyesiyse (transeksüel,lezbiyen,gay,biseksüel vb.) kendisi örnek olarak gay bir insan erkek bir Succubus/Incubus’la cinsel ilişki yaşamak isterlerse yaşayabilirler mi ? 3. Cinsiyetli insanların hoş karşılandığını biliyorum ama GBLT üyesi Demon’larımız var mı ?
  5- Biseksüel bireyler hem kadın hem de erkeklerle ilişki yaşamaya müsait bireylerdir . (Aç gözlülük gibi algılanabilir, kusura bakmayın sadece merak) Biseksüel bir birey hem kadın hem erkek bir Demon’la ilişki yaşayabilir mi ? İster aynı anda ( ki böyle bir durumda çok eşliliği sorun etmeyen Demon’larla ilişki kurması gerekir) isterse de farklı zamanlar da.( bu saygısızlık olarak algılanır mı ? )
  6- Normal Veliaht Demon’larımız yada yüksek rütbeli Demon’larımız isterlerse ( iki taraf iyi bir ilişki kurmuşsa (dostluk ve dahada ilerisi ) ve iki tarafta isterse) heteroseksüel yada 3. Cinsiyetli bir insanla ilişki kurabilirler mi hatta evlenme tarzı olaylar yaşanabilir mi ? GBLT’li Yüksek/Veliaht Demon’larımız var mı ?
  7- Son sorum : yeni başlıyan bir insan (psişik açıklığa sahip olmayan bir insan ) nasıl hayal edecek ? Örneğin herkesin olmuştur çok beğendiği bir ünlü kadın/erkek , en başta Succubus/Incubus partnerimizin nasıl bir dış görünüşü olduğunu yeterince gelişmemiş olduğumuz için görmediğimiz/bilmediğimiz için , hayal ederken sevdiğimiz bir ünlüyle ilişkide olduğumuz hayal edilebilir mi ? ( sadece seks anlamında da değil ne bileyim bir randevu falan olabilir mi ? ) ve birde yeterince güçlü bir insan partnerini görüp ( partnerimizin kendi fiziksel görünüşünü görmesine rağmen ) hala daha o çok sevdiği/aşık olduğu ünlü gibi kendisini görmesini , Succubus/Incubus kendisine yapılan bir saygısızlık olarak algılar mı ? ( şey gibi düşünün dış görünüşümü beğenmeyip başka birisi olarak hayal ediyor/öyle görüyor ! )
  ***Çok soru sordum farkındayım bunun için kusura bakmayın umarım başka insanların sormak istediği noktaları da sorabilmişimdir ve cevabınız için şimdikten teşekkür ederim 🤗🤗***

  1. Esenlikler,

   1) Evet, aradaki tek fark cinsiyettir.

   2) Tabii ki hayır.

   3) Utanmanıza, sıkılmanıza gerek yok. Tavrınızdan da zaten bunu saygısızlıktan değil, meraktan sorduğunuz belli. Kişinin Koruyucu Demon’ı bilinen 72 Tanrıdan biriyse elbette bu Tanrılardan biriyle sevgililik ilişkisi kurulması, pek olası olmayacaktır. Günün sonunda olurunu, olmazını en iyi Onlar bilir ama bildiğimiz kadarıyla 72 Demon’ın çoğunun zaten eşi var. Ama elbette kişinin Koruyucusu sadece 72 Demon’dan biri olmak zorunda değil, daha düşük Demon birliklerinden de olabiliyor. Veya ismini bilmediğimiz başka Demon’lar. Böyle bir durumda bu imkansız değildir. Veya tam tersi şekilde düşünelim; kişinin Succubus/Incubus’unun Koruyucusu olması istenebilir. Böyle bir istek makulse kabul edilmemesi için esbep görmüyorum.

   Son olarak da, zaten bir Tanrı sizin Succubus/Incubus’unuz değilse bunun dışında cinsel/romantik ilişki olacağını sanmıyorum.

   4) Neden olmasın canım? Tanrıların cinselliği de tıpkı insanların cinselliği gibidir; veya tam tersi bizimki Onlarınki gibi diyelim. GBLT’lik, doğanın her yerinde görülen bir şeydir. Tanrılar da Doğal prensiplerin en yüksek ölçüde gerçekleştirilmesiyle Tanrı olan bireylerdir. Elbette onların arasında da Üçüncü Cinsiyet Tanrı/çalar olacak. Dolayısıyla Üçüncü Cinsiyet kardeşlerimizle Üçüncü Cinsiyet Tanrı/çalar birlikte olur.

   5) İkisi de çok eşli Demon olacaksa neden olmasın? Dediğiniz gibi, bu gözetildiği zaman ortada bir sorun olmaz. Saygı veya saygısızlık açısından düşünmeyin; herkes olan bitenden haberdarsa ve olanları kabulleniyorsa sorun olmaz.

   6) İmkansız değil, ama dediğim gibi o Tanrılarımızın birçoğunun zaten partnerleri olduğu biliniyor. O yüzden hiç olası değil, ve dışarıda böyle hikayeler duyunca çok büyük bir şüpheyle yaklaşıyorum. Yüksek rütbeli Tanrıların cinselliğine gelince… Bilmem. Bilmem de gerekmiyor açıkçası, Kendi kişisel hayatları. Açıkçası herkesi bağlamaz bu. Özel olarak birinin bilmesini isterlerse bilmesini sağlarlar zaten.

   7) Zaten ilk başlarda kendi kafanızda sizin için uygun, ideal görünümde bir eş tasvir etmeniz söyleniyor. O yüzden istediğiniz görünüşü düşünebilirsiniz. Ve elbette, Tanrılar yaşayan, nefes alan ve her ne kadar bizimle kıyaslanamayacak kadar gelişmiş olsalar da duyguları ve düşünceleri olan kişilerdir. Elbette Onlarla bir ilişkide olan birisi, sadece cinsel değil de romantik açıdan da bakabilir ve bu çok daha tatlı olacaktır.

   Onun dışında, Tanrılar dış görünüşlerini (özellikle de astral olarak) kolaylıkla değiştirebilir. Ve Tanrılar tanım gereği tasvir edilemeyecek ölçüde güzellerdir. Yani ünlüler falan diyorsunuz da, hem de sıfır ameliyatla onların her birinden çok daha güzeldir bütün Tanrılar. Yani merak etmeyin, Onları güzel bulmamanız imkansız. Hem de sizi sizden iyi bildikleri için zaten sizin güzel bulacağınız bir görünüşte olacaklardır. Sizin istediğiniz bir şey varsa da herhalde uygun şekilde anlatırsanız anlarlar.

   Rica ederim, iyi akşamlar.

 14. interneteki succubus meditasyon müzikleri var onlar hakkında ne düşünyürosun

  1. Esenlikler,

   “Succubus meditasyon müziği” derken? Aklıma küfürlü, yanlış tasvirli, aşağılayıcı şeyler geliyor. Eğer öyleyse ne düşündüğümüz bariz. Bir Satanist’in böyle şeylere ihtiyacı yoktur.

   İyi günler.

 15. https://youtu.be/kd7Weh8s5pg
  Bu tür sesler gerçekten Üçüncü gözü uyarabilir mi? Gece uyurken mi dinlemeliyim? Ücüncü Göz meditasyonları yapıyorum ve süreci hızlandırmak istiyorum.

  1. Esenlikler,

   Ses dalgaların ve frekansların etkileri vardır tabii ki. Fakat bunun ne olduğunu bilmiyoruz, bu tarz şeyleri çok önermiyorum. İhtiyacımız olan gücü elde etmek ve geliştirmek için herhangi bir dış etkene ihtiyacımız yoktur. “Süreci hızlandırmak” için ise daha çok meditasyon yapabilirsiniz. Bu tarz etkisinin ne olduğu garantilenmemiş şeyler, faydadan çok zarar sağlayabilir. “Üçüncü göz açma” adı altında ne tür etkilerin altında kaldığınızı bilemezsiniz. Mutlaka dikkatli olmakta fayda var. Ben kullanmayın derim. En azından biz buradan bir kaynak sunmadıkça bu tarz şeylere çok kafanızı yormayın ve acele etmeyin. Biz buradan buna benzer bir kaynak sunsak bile, buna da ihtiyacınız yok. İbrahimi inançlarda veya yozlaşmış spiritüelizm öğretilerinde size sürekli bir nesneye ya da dış etkenden bir şeyler ihtiyacınız olduğu vurgulanır. Hayır, bunların ekstraları olabilir, fakat bunlar için harcayacağınız vakitte kendi gücünüzü kullanarak bir şeyler yapmaya çalıştığınızda çok daha fazla etkili çalışmalar gerçekleştirirsiniz.

   Ve aceleci olmayın. Ruhunuzu geliştirmek ve güçlendirmek vücut geliştirme gibidir. Sabırlı ve emin adımlarla ilerleyip temelinizi sağlam atmak zorundasınız. Elbet gelişeceksiniz.

   İyi geceler.

  2. Esenlikler,

   Ben de ufak bir ekleme yapayım. Ne idiği belirsiz, kaynağı tekinsiz olan 45 dakikalık bir sesi ruhaniyetten olabildiğince uzak hoparlör veya kulaklıklardan pasif bir şekilde dinleyip bunlardan medet ummak mı, yoksa 10-15 dakikacık aktif bir şekilde çalışıp kesin ve keskin kazanımlar sağlamak mı? Siz seçin. Bu işin en etkili, etkin, verimli, sağlıklı ve “hızlı” yolu aktif meditasyondur, diğer sözde “yollar” ya tamamen işe yaramaz, ya sulandırılmış, ya tehlikeli, ya güvenilmez, ya da bunların herhangi bir kombinasyonudur. Gerçek ruhaniyet basittir, herkes tarafından uygulanabilir, nesnelere ve dışarıya bağımlılık duymaz.

   İyi geceler.

  3. ben 100 kere titretiyorum çokta güzel oluyor tepe çakralarını unutma alt çakralar olarakta güneş çakrası gibi çakraları da imhal etme hepsi önemli tek 3. göze değil hepsine odaklan ve RTR yap RTRler psişik açıklığını geliştirir

 16. esenlikler ben eskiden adanmamı yapmıştım sonra da succubus sevgili olayını öğrendim ve sevgili istedim şeytandan sonra ise birkaç kere baskı geldi ve ben kendimi joy of satana yakın hissetmemeye başladım sonra ise çıkma gereği duydum adanmamı tekrar yaptım sonra sevgilim ile ayrılmışmıyımdır yoksa devam ediyor mu? şu an spiritüel satanist yani joy of satandanım

  teşekkürler kolay gelsin

  1. Esenlikler,

   Bilmiyorum, Kendisiyle görüşüp emin olun. Bu kadar süre ilgisiz bırakıp Satanizm’in kendisinden de uzaklaştığınızı düşünürsek olabildiğince mümkün ama. Telafi gibi bir şey düşünüyorsanız, sadece düşüncede bırakmayın.

   İyi günler.

 17. succubusun varlığına dair deliliniz varmı
  onları görmek için ne yapmalıyım
  ayrı yeten yaşınız kaç birçok insan size çocuk diyor discordlarda onlar 15-13 yaşında çocuk onların dediklerine itham etme diyor
  succubuslar sadece akşamlarımı gözükür
  akşam görüp sabah kayıp mı olur

  1. Esenlikler,

   Tanrıların varlığına dair delilimiz ne kadar varsa, yani oldukça bol. Ama Tanrıların kameraya çekilmesini falan bekliyorsanız, beklemeyin.

   Ruhani duyularınız üzerine çalışmalısınız. Meditasyon, yoga, vesaire.

   Kişisel bilgilerimin ve kimliğimin önemi yoktur, önemli olan ne sunduğumuzdur. Ama bunu diyen, Joy of Satan’a düşman olmaya çalışan ama kenar mahalle çocuğu olmaktan öteye geçemeyen çapsız kişiler genellikle kendisi belirli, ne idiği belirsiz bir avuç sokak köpeğidir. Ad hominem zavallılıktır; bir iddia kendi başına ele alınmalıdır, onu ortaya atanın şahsına hakaretlerle değil. Biat kültürü bundan meydana gelir, kritik düşünme bu şekilde ölür.

   Yoo.

   Hayır.

   İyi geceler.

 18. mrb ben demon sevgili istiyorum ama bir sorum var bekaretim gider mi? sabah uyandığımda kan görme olasılığı vs var mı??????

  1. Esenlikler,

   Pek olası değil, öyle olacak olsa da bunun bir önemi yok. Lütfen Satanizm binasına girerken ayağınıza takılan İslam, İslam “ahlak” anlayışı gibi foseptik pisliklerini paspasta silip geride bırakınız.

   İyi akşamlar.

 19. Paimonla sevgili mi olunur yoksa tek seferlik ilişki mi? Ben onun kocam olmasını istiyorum. Demon ritüeliyle mi görüseceğim yoksa buradaki ritüeli uygulayıp Şeytandan mı rica edeceğim? Gerçekten öyle kudretli bir varlığın kocam olması benim için büyük bir onur olur.

  1. Esenlikler,

   72 büyük Demon’ın çoğunun zaten ilişkisi olduğu biliniyor, o yüzden genellikle Onlar müsait değildir. Kişilere atanan Succubus/Incubus’lar, genelde Onlar arasından çıkmıyor. Kimlerden çıkıyor derseniz, sonuçta Şeytan’ın ırkı koskoca bir medeniyet, bizim bildiğimiz 72 Tanrı sadece bizim bildiklerimiz. Bilmediğimiz sayısız Demon var.

   O yüzden geçmiş olsun, kesin olmasa da büyük ihtimalle mümkün değil.

   İyi geceler.

 20. Merhabalar öncelikle buraya komik bir şey yazarsam affola.
  Siteyi rüyalarımın anlamlarını araştırırken buldum ve aklımda bir çok sorum var.
  Normalde cinsellikten hiç zevk almam hissetmem , cinsel ilişkiyi istediğim insanı elde etmede kullanırım şimdiye kadar hiçbir şekilde zevk almadım veya isteğim bulunmadı ten uyumu tarzı bir şeyde değil bu fakat 3-4 aydır rüyalarımda yüzünü hatırlamadığım biriyle ilişkiye giriyorum ve inanılmaz zevkli oluyor daha önce hiç yaşamadığım bir şey ve bu son günlerde neredeyse her gece aynısını yaşıyorum karantina öncesinde de arkadaşımla aynı şeyleri hissedeceğim ümidiyle ilişkiye girdim ama aynı şekilde sonuçlandı. O tarz rüyaları gördüğüm geceler uyumadan önce hep bir ürpetdi oluyor ve korkarak uyuyorum bunun bir bağlantısı var mıdır? Normalde demonlardan korkmazdım ama yıllar önce sorularıma cevap bulmak için demon çağırmıştım o zamandan beri çok korkar ve ürperirim sizde bir incubus olabilir mi biliyorum sorum çok saçma ama merak ediyorum.

  1. Esenlikler,

   Satanist olmayan kişiye Tanrılar, özellikle de romantik/cinsel amaçlarla genellikle gelmezler. Olsa olsa geçmiş hayatlarında Satanist olan birisi, geçmiş hayatlarında kendine dostluk/rehberlik/eşlik eden Demon(/lar) tarafından Gerçeğe yönlendirilir, tabii bu süreçte de iletişim olabilir.

   Sizde böyle bir şey yok demiyorum tabii. Satanizm’e “tarif edilemeyen” bir ilgi, sevgi, çekim duyan kişiler genellikle bu bahsettiğimiz Satanik ruhlardan oluyor. Her halükarda, durumunuz böyle değilse de rastgele ruhani bir varlık da olabilir. Tabii iyi hissettiriyor diye hemen gardınızı indirmeyin, insanlara zarar vermek isteyen parazitler de ilk başta insanların “ayağı alışsın” diye iyi görünebilir. Dikkatli olun.

   Cinsel açıdan bloklarınız olduğu belli. Bunlar üzerinde çalışmanızı tavsiye ediyorum, çakralarınız ve özellikle Sakral Çakranız üzerinde çalışmak da buna fayda sağlayacaktır. Her halükarda, insan tecrübesinin çok önemli bir kısmını yadsımak veya sadece “araç” olarak görmek, sağlıklı ilişkiler kurmanızın ve olabildiğince mutlu bir hayat sürmenizin önüne geçecektir. Satanizm’de uyguladığımız her pratik, başka şeylerin yanında kişinin, kişilerin ve toplumun mutluluğu ve doygunluğu içindir. Ki Kundalini enerjisi cinsel enerjiye çok benzer, dolayısıyla bunu kıstırmak veya bastırmak hem problemlere yol açar, hem de kişinin gelişimine ket vurur. Tabii bastırmanın tam tersi, cinselliğe haddinden fazla önem verin demek istemiyorum; kişinin libidosu ne kadarsa o kadar işte. Tabii bunu ölçmek için de bu konudaki blokları kaldırmak gerekiyor. Enerjetik tarafınız üzerinde çalıştıkça psikolojik açıdan da engeller kalkacaktır.

   İyi akşamlar.

  1. “Zarar görür” diye bir şey yok, ancak belki eşiniz aranızdaki ilişkiyi başkalarına anlatmanızdan rahatsız olacak birisi olabilir. Fakat bu derece spesifik çıkarımlar dışında bir başkasına – mümkünse güvendiğiniz ve Spiritüel Satanist bir başkasına, çünkü böyle bir ilişkiden hem ruhaniyeti, hem de insanlığın gerçeğini bilmeyen birisine bahsederseniz felaket kapıda demektir – bahsetmeniz size herhangi bir zarar vermez. Ancak dediğimiz gibi; bu insanların güvenilir ve Spiritüel Satanist olduğundan emin olun. Yoksa dışarıdan bu bilgiye sahip olan insanlar çok rahatlıkla bunu size zarar vermek için kullanabilir. (Ki tahminime göre bahsetmeyi düşündüğünüz insanlar Spiritüel Satanist olsalar ölümlüler demezdiniz.)

 21. Succubus/incubus ları hissedebiliyoruz anladığım kadarıyla yukarıda anlatmışsınız üstünden itmiş felan sorum şu şimdi biz cinsel birleşme yaşarken odaya biri girdi bizi nasıl görür muhtemelen demonı göremez zaten açıklığa sahip değildir

 22. Succubus/İncubus için Lordumuz Şeytan’a ayin yaptıktan sonra Şeytan’ın isteğimizi kabul ettiğini; yani Succubus/İncubus’umuz olduğunu nerden anlıyacağız?

 23. Esenlikler

  Bu ritüeli yapıp daha doğrusu samimi bir şekilde tüm isteklerimi belirttikten sonraki sabah gün içerisinde varlığını hissettiğim biri oldu ve zihnimde sürekli bir isim belirdi. En başta tam olarak ismi anlayamasam da daha sonra netlik kazanınca araştırmaya başladım. İsimle alakalı kişileri elemeye başladım, yabancı kelime olduğu için en başta yanlış yazdım. Görüntüsü tam net değildi ancak ses tonu ve duruşundaki ciddiyet askeri disiplini anımsattı bu nedenle araştırmamı askeriye kategorisine indirgedim ve burada araştırmamı sürdürdüm. Fotoğrafını gördüğüm anda ise daha önceden çok önceden tanıyormuşum gibi bir hisse kapıldım. İsmini yazmak istemiyorum tam olarak ancak ikinci dünya savaşı sırasında ölmüş bir Nazi Almanya askeriydi. Çok yeni olduğumdan ötürü tüm yazıları okuyamadım ancak SS’lerin özel bir yeri olduğunu biliyorum yine de bu durumun ne olduğunu bilmiyorum sadece daha iyi hissettiğimi söyleyebilirim. Anksiyete atakları olan birisiydim bir gündür hiçbir sıkıntı yaşamadım ve kendime güvenimin yavaş yavaş geldiğini hissediyorum ancak bir SS’in demon olması mümkün mü? Ve neden tanıyormuş hissine kapılıyorum? (daha önceden Nazi Almanyası’nı araştırmış olmama rağmen bildiğim bir asker değil, hiç denk gelmemiştim. Bilinçaltıyla alakalı bir mesele değil bu. Kusura bakmayın yılların alışkanlığıyla bilim mantığına sokmaya çalışıyorum her şeyi..)
  Bir de özel konuşmalarımız var elbette ancak bunları paylaşmanın doğru olacağına inanmıyorum. Bu kadar yeniyken böyle bir bağ kurmam mümkün mü yoksa başka bir varlık tarafından kandırılıyor muyum?

  Tekrardan her şey için teşekkürler, şeytan babamızın emeklerinizi takdir ettiğine tüm kalbimle inanıyorum

  1. Esenlikler,

   Zaten Spiritüel Satanizm’in nihai amacı Tanrı, yani Demon olmaktır. Tanrıların bize bahşettiği ruhani bilgiler bu sonuca götürür. Tabii ölmüş birisi Tanrı olmadan önce tekrar yaşama dönmeli, yani reenkarne olmalıdır. Ama her halükarda, belki geçmiş hayatınızda da ilişkiniz olan birisi (gerek insan ruhu, gerekse de Tanrı olsun) sizinle bu isteğinizi belirttikten sonra tekrar iletişime geçmiş olabilir. Bazı ilişkiler ömürlüktür, bazılarıysa ömürlere sığmaz.

   Düşman varlıkların araya girmiş olması tabii imkansız değil, ama kendi ruhunuz üzerinde çalışmaya devam edip RTR’lara da sarıldıkça zaten bunları hem ayırt edebileceksiniz, hem de Tanrılar düşmanlardan korunmanıza yardım edecektir.

   İyi günler.

   1. Teşekkürler.
    Ben arzum olmadan iki kere astral seyahat yaşadım yani yaşattılar. İslâm sebebiyle negatif varlıklarla karşılaştım inancındaydım. Korkum olmadan aynı hazzı tekrar yaşamak isterim ama 44 yaşındayım çokmu geç acaba? Saygılarımla. Şeytan efendimi seviyorum.

    1. Esenlikler,

     Bu işi 44 yaşındaki biri de yapabilir, 4.4 yaşındaki biri de. Abarttığımı düşünmeyin, sorsam bebek yeğenine meditasyon öğreten çok SS çıkar.

     Elbette artık 10’lu, 20’li yaşlarda olmayan insanların hayalgücü, “kutunun dışında” düşünme yetisi gibi bazı şeyleri, günümüz “””sistemi””” tarafından baskılanmaya çalışılmıştır; ama açıkçası sanatçı dayısı, amcası daha gençlere taş çıkartacak güzellikte eserler yapan insanlar biliyorum. Yani yok, bu baskılama ve köreltme mayası anca tuttuğu kadar geçerlidir. Zaten sizin burada olmanız, size gönlünüzün ve dimağınızın ırmaklarına çalmaya çalıştıkları o zehirli mayanın tutmadığını gösteriyor.

     Hadi diyelim en kötü ihtimalle ilk başta imgelemeye 1-2 yerine 2-3 günde ustalaşırsınız, o da ilk başta yani. Uzun vadede hiçbir etkisi olmaz. Bizi bulma, yazma aramıza katılma farkındalığına sahip, yine başımızın tacı olan 11-12 yaşında kardeşlerimiz de sizin sarkacın öbür ucundaki kişiler mesela. Onların da bu konularda ufak bir avantajı olabilir. Ama gelin görün ki atı alan Üsküdar’ı geçer; pratik yapan Yılanını Tacına kadar çıkarır. Yapmayan da geride kalır. Hem bu dünyada onyıllardır yaşamış olmanın getirdiği bir tecrübe, anlayış ve farkındalık da var. Sizler, bu dediğim öbür kardeşlerimize kıyasla nispeten daha iyi, nispeten daha özgür, nispeten umut dolu bir dünyayı da hatırlıyorsunuz. Dedelerimizin, ninelerimizin nesillerine nispeten daha yakınsınız, onların hikayelerini daha iyi biliyorsunuz ve zaten sizin yaşanmışlıklarınız da onlarınkine daha yakın. Yani hem iyi, hem kötü anlamda “neler olabileceğini”, nerede olabileceğimizi çok daha iyi, derinden ve kişisel olarak takdir edebiliyorsunuz. Bu farkındalığa sahip olan birisi de gerçek anlamda dünyayı kurtarmanın yolunu bulunca ne kolay kolay bırakır, ne de tiye alır. Himayeniz, korumanız ve rehberliğiniz altındaki, Gerçekten güç alarak sonsuz fayda sağlayabileceğiniz ve ilham olabileceğiniz gelecek nesil üyelerini saymıyorum bile.

     Kısaca yok, “çok geç” diye bir şey söz konusu değil. Hadi bir 40-50 yaş daha büyük olsaydınız belki bir nebze, o da anca bir nebze. Ama daha durun, dünyanın size çok ihtiyacı var. Siz halâ bu büyük tahtada bir parçasınız.

     Astral projeksiyon gibi konulara gelince, düzenli meditasyonla ruhunuzu açarak zaten bu gibi yeteneklere ve çok daha fazlasına ziyadesiyle kavuşacaksınız. Tek ihtiyacınız olan şey istikrar; ki o açıdan da bana sorarsanız yaşınızın getireceği bir avantaj olacağına adım gibi eminim.

     Mail’inizi de aldık, elimizden geldiği kadar kısa sürede dönüş yapacağız.

     İyi geceler.

 24. Succubus/İncubus umuz olduğunda bize astral olarak geliyor peki dünyamız kurtulduktan ve dünyamızda
  Satanik Çağ başladıktan sonra Tanrılar tekrar aramıza geldiğinde bu Succubus/İncubus umuzla fiziksel olarakta birlikte olabilirmiyiz? yoksa ozaman bile astral olarak mı birlikte olacağız?

  1. “Satanik Çağ başladıktan sonra Tanrılar tekrar aramıza geldiğinde bu Succubus/İncubus umuzla fiziksel olarakta birlikte olabilirmiyiz?”
   Evet.
   Şu anda Tanrılar ile aynı toprağa ayak basmıyor oluşumuzun en büyük nedeni dünyayı kapsayan devasa bir negatif enerji olmasıdır. Tanrılarla aramızdaki iletişimi tamamen restore ettiğimizde onları fiziksel olarak da görebileceğiz, evet..

 25. Size bazı sorularım var;
  1.)Şu sitede
  https://thirdsex666.deathofcommunism.com/when-to-ask-for-a-demon-lover/
  bir İncubus/Succubus istemeden önce ruhani plarak güçlenmemiz gerektiği yazıyor yani psişik yeteneklerim tam olarak açılmadan yaparsam Lordumuz Şeytan isteğimi kabul etmez mi ?
  Kabu edersede ne gibi zorluklarla karşılaşırım psişik yeteneklerimiz açılmadığı için?

  2.)Ve aynı sitede
  https://thirdsex666.deathofcommunism.com/for-those-who-have-demon-lovers/
  şunlar yazıyor;
  ” Never, ever, betray your lover (for the case of a monogamous relationship)! The opportunity to have a love relationship with a God or Goddess is a so wonderful gift from Father Satan as is Godhead itself. Father Satan only allows the worth capable of his (if He has no other plans for you), so if you betray your lover you betray the trust that Father Satan himself put in you!”
  Yani yazıdan anladığım kadarıyla, “Sevgilinize asla ihanet etmeyin bu Tanrı/ça’yla aşk ilişkisi Şeytan Baba nın kendisi kadar harika bir armağandır , eğer sevgilinize ihanet ederseniz Şeytan’ın güvenine ihanet etmiş olursunuz.” yazıyor.
  Yani gerçektende Şeytan Baba nın güvenime mi ihanet etmiş oluyoruz? Öyle bir durumda Şeytan Babamız bize bir daha asla güvenmez mi?

  1. Esenlikler,

   Kabul etse bile gerekli açıklığa sahip değilseniz İncubus/Succubus’u hissedemezsiniz. Ruhani olarak yeterli açıklığa sahip olmanız gerektiğinin tavsiye edilmesinin sebebi budur. Sonuçta onları görüp hissedemeyecek bir durumdayken bunu istemek anlamsız olacaktır.

   Bu sizinle Şeytanın arasında olan sorundur. Hiç güvenmeyeceği ya da sonrasında sizi affedeceği yönüne kesin bir söylevde bulunmak bizim haddimize değildir.

   İyi geceler.

 26. Ben, Şeytan’a ayin yapıp Demoness Sevgili isteğimi belirttim. Benim psişik yeteneklerim açık değil gelen varlığın astral parazit ve ya düşman varlık olup olmadığını nerden bilicem? Çünkü ayini yaptıktan sonra 30 dk sonra felan bi pozitif canlandırıcı bir enerji hissettim ve ayini akşam yapmış olduğum için yatıp uyudum. Sabah olunca da aynı şekilde enerjiler hissettim yazı da denildiği gibi psişik yeteneklerim açık olmadığından masturbasyon yaptım ve sonrasında kendimi sabah yeni uyanmış olmama rağmen yorgun hissettim.

  Bu gelen varlığın gerçekten Demoness sevgilim/eşim olduğunu nereden anlayabilirim çünkü yeterince psişik açıklığım yok?

  1. Esenlikler,

   Öncelikle sürekli olarak açık olmadığınızı olumlamayın, zamanla açılacağınızı olumlayın. Onun dışında da, düzenli olarak RTR ve meditasyon yapıyorsanız hem düşmanın lanetli enerjilerini kolayca ayırt edersiniz, hem de düşman size öyle kolay kolay ulaşamaz.

   İyi akşamlar.

 27. Şeytan’a Standart ayin yaptım isteğimi belirttim, 2 gün geçti enerjiler hissediyorum ama hala Şeytan Babamızın isteğimi kabul ettiğinden emin olamıyorum çünkü psişik yeteneklerim açık değil, kesin emin olmamın bir yolu var mı?

  1. Esenlikler,

   Günlük hayatınızda herhangi bir işaret, mesaj veya ilham için gözlerinizi açık tutun, ve yardım istediğiniz konuda da gelişmeleri takip edin. Tabii meditasyona da devam.

   İyi günler.

 28. Açık olmak gerekirse ben spritüel satanizmi bu yazıdan gördüm. Succubus çağırmak istesem sonuçlarında kötü şeyler yaşayabilir miyim?

  1. Esenlikler,

   Tek niyetiniz buysa ya hiçbir şey olmaz, ya da bu isteğinizi fırsat bilip üzerinize yapışmaya çalışacak negatif varlıklara denk gelebilirsiniz.

   Önce Satanizm’i ve gerçek ruhaniyeti daha iyi öğrenin, sonra yine Demon’larla ilişki kurmaya gelirsiniz.

   İyi geceler.

 29. Demon sevgilimiz bizi astrale kendisi çekip o şekilde bir birliktelik sağlar mı ? Rüyalarımıza girip yine rüyalarımızda da birliktelik yaşamamızda yardımcı olurlar mı ? biraz açıklar mısınız ..

  1. “Demon sevgilimiz bizi astrale kendisi çekip o şekilde bir birliktelik sağlar mı?”

   Eğer Astral Projeksiyon yapmayı öğrenirseniz kendisiyle astral olarak temasa geçebilirsiniz, evet. Ancak bunun için sizin Astral Projeksiyon yapabilecek seviyeye gelmeniz lazım, o sizi “çekmez”.

   “Rüyalarımıza girip yine rüyalarımızda da birliktelik yaşamamızda yardımcı olurlar mı?”

   Kendim bir Succubus ile ilişkide değilim, dolayısıyla size harfi harfine yaşayacaklarınızı söyleyemem ancak kendisinin rüyanızda sizinle iletişime geçebilme ihtimali var. Bunun için de yine astral hislerinizin belli bir seviyede açık olması gerekiyor tabii.

 30. Ben 15 yaşındayım ve 1 aydır bu konuları takip ediyorum ve artık satanist olmak istiyorum acaba bana giriş ritüelini ve sırasıyla yapmam gereken ibadetleri anlatabilirmisiniz ? Sitede gördüğüm kadarıyla bolca bilgi var ama hangileri yeni başlayan biri için uygundur bilemiyorum.

  1. Satanizm’de ibadet yok, çünkü yaptığınız hiçbir şey bir enerji bataryasına tapınmak ve ruhunuzu emdirmekle alakalı değil. Satanizm’de her şeyi kendiniz, ırkınız ve sevdikleriniz için yapıyorsunuz bu yüzden “sırasıyla yapmanız gereken “ibadetler”” yok, ancak kesin bir şekilde Şeytan’ın yolundan gitmeye karar verdiyseniz bu linkten adanma ritüeli hakkında bilgi alabilirsiniz.

   Ayrıca sitemizdeki her yazı yeni başlayanlar için uygundur. Okuyabildiğiniz kadar okuyun.

 31. selam, bir süredir islamiyete inanmıyorum ve deistim, satanizm nedir kısaca anlatabilir misiniz? ilgimi çekiyor ve açıkçası dinler arası arafta kalmak pek bana güven vermiyor, teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Bunu anlatmak amacıyla bu site kuruldu zaten bayım. Koca bir külliyatı size tam olarak şimdi burada anlatmamın da bir anlamı yok bu yüzden. Araştırmak isteyen kişiler için sitede kapsamlı yazılarımız bulunmaktadır, okuyabilirsiniz.

   İyi günler.

 32. Sorularım konuyla alakasız ama cevaplarsanız çok mutlu olacağım.

  1- Satanizm bir din midir yoksa politeistik bir görüş müdür açıklayabilir misiniz.
  2- Adanma yaptıktan sonra herhangi bir parazit veya varlık bize zarar verebilir mi
  3- Demon daveti sırasında demonu hissetmedim fakat karıncalanma oldu sizce bir gelişme var mı?

  Esenlikle kalın.

  1. Esenlikler,

   1) Satanizm insanlığın ilk ve orijinal dinidir.
   2) Şayet kendinizi korumazsanız verebilir.
   3) Karıncalanmayı tam olarak nerede hissettiğinize ve bu deneyimin olumlu ya da olumsuz olarak ne hissettirdiğine bağlı.

   İyi geceler.

   1. 1- Girdiğim bir sunucuda bana satanizmin din değil de politeistik bir görüş olduğu söylenmişti.
    2- Ne yani koruyucu demonum beni korumuyor mu?

    1. Esenlikler,

     1) Muhtemelen o kişiler kitapçı tayfa olup Satanizmin ekolleri olduğu gibi yanlış bir iddiada bulunan ve kendilerinin Satanist olduğunu sanma gafletinde bulunan kişilerdir. Satanizm görüş değildir, farklı yorumlara açık bir bakış açısı değildir ve ekolleri yoktur.

     2) Satanizm bireysel ve öz gelişime odaklı bir dindir. Tanrılar kişileri fark edebilecekleri ve fark edemeyecekleri tehditlerden korur. Ama kişi sorumluluk almayı bilmeyen ve her türlü yardımı Koruyucu Tanrıdan bekleyen biriyse Tanrılardan saygı görmez. Tanrılar gelişmemizi, kendi ayaklarımız üzerinde durmamızı, sorumluluk almamızı ve kendi sorunlarımızla mücadele edebilecek olgunluğa ulaşmamızı ister. Gerektiği zaman bizi korur, daha pek çok konuda bize yol gösterici ve rehber olurlar. Bunu çocuk yetiştirmek gibi düşünün. Çocuğunuzu sorumluluk sahibi bir insan olacak şekilde değilde kendinize bağımlı bir şekilde yetiştirirseniz mantıklı ve yetişkin bir şahıs olma fırsatını çocuğunuzun elinden alırsanız ve her zaman çocuk olarak kalıp çocukluğun beraberinde getirdiği aynı hataları yapmak ile lanetlenirler.

     İyi günler.

 33. Merhabalar
  Demonlar/Tanrılar ile kurulan romantik ilişkilerde ne tür şeyler ilişkinin bitmesine sebep olabilir?

  1. Esenlikler,

   Normal bir ilişkide olması gerektiği gibi saygı, sevgi ve beraberlik duygularına değer verin. Bunlara dikkat etiğiniz sürece tanrılarla olan bir ilişki kolay kolay bozulmaz.

   İyi akşamlar.

 34. esenlikler admin bir soru sorucaktım çok saçma ama gene de aklıma takıldı merak ettim.

  Mesela bir Succubus veya Incubus ile beraberiz ve kıskançlık olmayacağını yani çok eşli olunabileceğini belirtik ilişkiye başlamadan önce ama sonra birlikte olduğumuz Succubusa veya Incubusa aşık olursak ne olur? Koskoca Tanrıların veya Tanrıçaların böyle kıskançlık olaylarını yapmayacağını biliyorum ya insan yaparsa ne olur? diye soruyorum.

  1. Çokeşli olmak başka, aldatmak başka. Eğer çokeşliyseniz bunu en başında partnerinize belirtin ve eğer kendisi bunu kabul ediyorsa bir başkasıyla romantik ilişkiniz olsun. Sanırım direkt olarak sorunuz bu değildi, ancak belirtmekte fayda var çünkü bazıları karıştırabiliyor.

   “sonra birlikte olduğumuz Succubusa veya Incubusa aşık olursak ne olur?”

   Zaten aşık olduğunuz için partneriniz oluyor ya? Ne demek istediğinizi anlamadım.

   “Koskoca Tanrıların veya Tanrıçaların böyle kıskançlık olaylarını yapmayacağını biliyorum”

   Kıskanmak alçak veya düşük bir davranış değil, Succubus/Incubus eşiniz de elbette sizi kıskanabilir. Bu oldukça doğaldır, sonuçta kıskanmanın da bir nedeni var ve yeri geldiğinde mantıklı bir his.

   “ya insan yaparsa ne olur?”

   Hiçbir şey. Biz de kıskanıyoruz, ancak onlar kıskanmamızı gerektirecek bir şey yapmıyorlar. Sonuçta onlar da sizin şartlarınızı kabul ederek sizinle birlikte oluyorlar ya.

  1. “Şeytan çağırma ritüeli” derken? Şeytan’a Standart Ayin yapmaktan bahsediyorsanız evet, yazının başında da bunu belirtiyoruz zaten.

 35. bir hata yaptım şeytana standart ayin yapıp bir succubus istediğimi ve bunun sonsuza kadar sürüp romantik bir tek eşli ilişki olmasını istedim ama bir kaç hafta sonra ciddiliğimi kaybettim onla iletişim kuramadığım için benim açıklığımın çok kötü olmasından dolayı ve başka kızlarla olmaya başladım bu durumda ne yapmalıyım succubusum gitmişmidir veya şeytan böyle olacağını anladığı için hiç bana succubusu göndermedi bilemi ?

  1. Yok canım, niye gitsin. Succubus’lar onur ve gurur sahibi olmadıkları için sizin tek eşli ve kalıcı olarak istediğiniz bir ilişkiyi başka kızlarla şenlendirmenize ve söz gelimi aldatmanıza, isterseniz orjiye katılmanıza hiçbir şekilde alınmazlar. Değil mi?

   Eğer romantik bir ilişkide ciddiyetinizi çabuk kaybediyorsanız ve birisine bağlı kalmanız için kendisinin sizi kontrol ediyor olması gerekiyorsa olgunlaşana kadar herhangi bir Succubus ile ilişki düşünmeyin. Önce kendi içinizde bunu düzeltin, çünkü Succubus’lar size zevk ve eğlence verme amacıyla yaratılmış ütopik ve robotsal canlı türleri değiller. Onlar da canlılar ve Tanrıça olduklarını ele alırsak sizden “daha da canlılar”. Succubus ve Incubus’lar bir ilişkide sadakate çok önem verirler ve buna ihanet edecekseniz hiç başlamayın, veya buna ihanet edip etmeyeceğinizi öncesinde iyice gözden geçirin.

   Şeytan’a Standart Ayin yapın, durumu açıklayarak hatanız varsa özür dileyin ve ilişkiyle alakalı gerçek isteğinizi kendisine söyleyin.

 36. Sevgili olarak Şeytan’dan istediğimiz Demon ile normal insanlarla olduğu gibi konuşabilir miyiz? Ve normal günlük hayatta herhangi bir zaman bize gözüküyorlar değil mi? Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Evet, ama hatırlatmak isterim astral hisler çok önemli. Astral görü sahip olmazsanız konuşmak ve görmek gibi eylemler çok zor oluyor. En azından hislerinizi kullanarak konuşabilecek bir seviyeye geldikten sonra bu ilişkilere girmeyi öneriyorum ben. Yoksa etkileşemedikçe çok sorun olabiliyor.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Kendisine ya da Şeytan Baba’ya bu durumu belirterek.

   İyi akşamlar.

 37. selamlar, konuyla alakasız bir sorum var.
  1-) Satanizmin asıl amacı nedir? Bu amacı yerine getiremezsek satanist sayılmaz mıyız?
  şimdiden teşekkürler

 38. Kız arladaşım varken, çok eşli bir Demoness le ilişkiye başlarsam, kız arkadaşımı aldatmış sayılır mıyım?
  Yani kız arkadaşımı seviyorum sonuçta vicdan azabı çekmem istemiyorum. Bir de tabi kız arkadaşım da satanist olmak üzere, yani eğer olurda gelecekte ondan habersiz böyle bir şeye kalkışıştığımı öğrenirse bayağı bir sorun çıkartır diye de korkuyorum çünkü bayağı kıskanç biri. Aslında ben tek eşli bir insanım ve kız arkadaşımı çok seviyorum hatta Şeytan korusun onsuz bir hayat nasıl olur düşünmek bile istemiyorum, ama bir Tanrıçayla romantik ilişki nasıl olur merak ediyorum. Açıkçası merakımı bayağı bir cezbetti, daha doğrusu ilginç geldi.
  Yani sizce Lordumuz Şeytan’dan Demoness partner istemeli miyim? Ve eğer olur da istersem kız arkadaşımı aldatmış olur muyum?
  Tavsiyeniz nedir benim için?

  1. Esenlikler,

   Merakınla harekete geçmeni önermiyorum. Merak ederek succubus istemek ya da merak ederek acaba oluyor mu diye tanrıları davet etmek kasti olarak yapmadığını düşünsem de hakaret içerici ve rahatsız edici davranışlardır. Bu birisinin, kapını “açacak mı acaba” diye merak ederek çalmasıyla eş değerdir. Tek eşli bir ilişkin varken, sen de tek eşliyken succubus istemeni kesinlikle önermiyorum. Kız arkadaşın ve sen çok eşli olsanız, bunu istemen gayet doğal olabilirdi ama sırf meraktan ötürü ve tek eşliyken bunu istemek bana kalırsa hakaret içeren bir davranış ve Şeytan Babamız için de vakit kaybı olarak geliyor.

   İyi günler.

 39. 40 günlük meditasyonu bitirmiş biri gardiyan demonuyla görüşebilir mi ?
  sarkaç güvenli değilse nasıl iletişime geçeriz gardiyan demonla ?
  Hermit of 13 Swords,soyga,Satan’s Peacock malum olaydan dolayı bunların yayınladığı yazılara ve yorumlara güvene bilir miyiz ?
  bu kişilerin yazıları ve yorumları filtreden geçildimi yeni adminler tarafından ?
  kişi yeni yeni meditasyona başlamışsa Succubus görmesi ne kadar zaman sürer ?
  gardiyan demon kaç kişiyi rehberlik eder 5,10,100 kişiye
  gardiyan demonlar sık sık görüşülebilir mi? örneğin: her gün
  gardiyan demonu belirli nedenlerle değiştirmek mümkün mü ?
  succubus veya ıncubus aldatma,terk etme ve dedikodu şeyleri yapar mı ?
  succubus veya ıncubus bize özel midir yoksa bir sucubus onlarca ss le olabilir mi (hakaret etmedim maksadım merak)
  Hitler zamanında hristiyanlığa baskı uyguladı. Peki islama neden yumuşak davrandı? müslüman ss tugayları vardı?
  sorularım çok oldu merak ettim
  Esenliklerle

  1. Esenlikler,

   1- Çok yüksek ihtimalle hayır. Sarkaçla bir nebze ancak duruişiti gibi şeyler aylar ya da yıllar alacaktır sonuç vermesi için.
   2- Evet, yazılara güvenilebilir.
   3- Şimdiye kadar değiştirilmiş bilgiye rastlamadık. Yazıları değiştirdiklerini sanmıyorum ve henüz böyle bir şey varsa bile rastlamadık.
   4- Önceki hayatlardan birikime ve yeteneğe göre değişebilecek bir süre olduğu için bunu cevaplamıyorum.
   5- Milyarlarca kişiye.
   6- Kişiyle GD’sinin samimiyetine göre değişecektir.
   7- Evet ancak GD’lerimiz, Şeytan tarafından özenle seçilir ve bizim için en uygunudur. Değiştirmek istenirse değiştirilebilir ve GD’lerimiz de buna alınmazlar ancak dediğim gibi, ne kadar mantıklı olur orasını bilemiyorum.
   8- Hayır. Succubus ve Incubus dediklerimiz Magnum Opusu tamamlamış ve Şeytan’ın hizmetinde yine Şeytan’a adanmış kişilere cinsel ya da romantik anlamda hizmetler sunan tanrı/çalardır. Böyle alt düzey davranışlarla işleri olmaz.
   9- Bu değişecektir. Şeytan’dan bir succubus/incubus istenirken tek eşli bir ilişki mi istendiği, çok eşli bir ilişki mi istendiği, cinsel bir ilişki mi istendiği, romantik bir ilişki mi istendiği güzelce detaylıca açıklanmalıdır. “Emin olmak” da önemli bir mevzudur. Belirttiğim gibi, succubus/incubus’lar birer tanrıdır. Onların aldatma gibi alt düzey davranışlarla işleri olmaz ancak kişinin başka birine gözü kayarsa o zaman sıkıntı çıkabilir.
   10- Arabistan’da başa geçseydi, Hristiyanlığı yok etmeye çalışmazdı. Aynı sebepten Almanya’da Hristiyanlık hakimdi ve Hitler de bununla savaştı. Kendisi de yer yer Hristiyan gözüktü, çünkü halk tabakasına bu tarz propagandalar gerekiyordu. Ancak arka plandan hep Hristiyanlık ile savaştı. Müslümanlar da aynı sebepten. Orduya alımda “Sovyetler önüne gelen her komünisti alıyor ancak ben sadece birkaç kişi olan neo-paganları ve SS’leri alayım.” diyemezdi.

   İyi günler.

   1. ancak kişinin başka birine gözü kayarsa o zaman sıkıntı çıkabilir.
    Ne gibi misal?

    1. Esenlikler,

     Succubus/Incubus’tan lanet yemek gibi. Yani demek istediğim şey bu bir çocuk oyuncağı değil. Kişinin öncelikle kendini tamamen bilmesi, isteklerini bilmesi gerekiyor. Zaten kişi zihnen yetişkin değilse incubus ya da succcubus da Şeytan tarafından tahsis edilmeyecektir çünkü kişi zaten yetişkin değildir ve pedofiliye dönecektir öbür türlüsü. Ancak kişi zihnen ve bedenen yetişkinse, kendi isteklerinden emin olmadıkça Şeytan’dan bu tarz bir ilişki istememeli. Dediğim gibi gözü kayarsa sıkıntı çıkabilir.

     İyi günler.

     1. Succubus/Incubus’tan lanet yerseniz bu sonraki ilişkilerinizi çok kötümü etkiler? Bu tarz bir lanetden nasıl kurtulabiliriz durumu düzeltmek için sanırım bu tarz bir durumdayım.

     2. Esenlikler,

      Böyle bir şey yaşamadığım ve duymadığım için tam olarak nasıl lanet atıyorlar bilmiyorum. Succubus ile tek eşli ilişki isteyip sonradan da farklı kadınlara mı çekildiniz? Kendisinden güzelce özür dileyin durum buysa.

      İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Yoğun oluşumuzdan ötürü bazı yorumları sonradan cevaplıyoruz. Kişisel hayatlarımızdan ve uğraşlarımızdan, yapmamız gereken çeviri ya da başka türlü işlerden ötürü yorumlara fazla vaktimiz kalmıyor. Yine de en yakın süreç içinde cevaplamaya çalışıyoruz. Yorumlar, daha hızlı cevap almak amaçlı forumlarda da sorulabilir, bilen kardeşlerimiz de cevaplayacaklardır.

   İyi geceler.

 40. Biliyorum çok yazdım ama bir dişi sucubus ile tek ilişki istiyorum zihin gücüm yok yanlız mühür olmadan sözleri okudum Bir sorun olur mu şeytan baba istegimi kabul ederse nasıl anlarım sözleri 8kere okudum biraz iç yanması oldu duş aldıktan sonra geçti. Acaba sucubus un geliceginin işaretimi yoksa bi sorun mu oldu ne yapmalıyım saygılarımla bide sucubus dan rica edersem maddi manevi yardım eder mi saygılarımla

  1. Esenlikler,

   Bir succubus ile iletişim kurabilmek için öncelikle psişik açıklığınızı geliştirmelisiniz. Incubus/succubus’lar fanilikten yükselmiş demon veya demoness’lerdir, ve insanlığın hâlini bildikleri için onlara yardımcı olmak isterler.

   Maalesef burada Şeytan Baba yerine konuşamam. Ancak öncesinde meditasyon yapıp ruhunuzu açmalısınız. Bu hem eğer bir Succubus’un sizinle kurabileceği ilişkide onu hissetmek, duymak için önemlidir, hem de isteklerinizi sunmadan önce kendinizi daha iyi tanımanız adına.

   İyi geceler.

 41. Succubusun isimini nasil ogrenirim hissediyorum onu ara sira konusuyorum ama isimini soylemiyor gelisip bulmami soyledigini hissediyorum sanki nasil isiminj bulucagim ve nasil daha samimmi olurum birde gözle görmek hissetmek mumkunmudur mumkunse nasil gelisecegim bu konu hakkinda son olarak

  Satan’s peacock nerde goremiyorum uzun zamandir

  1. Öncelikle gelişip bulmanı istiyorsa muhtemelen öyle yapmalısın çünkü telepatik iletişim kolay bir şey değil. Daha fazla psişik açıklığını arttıracak meditasyonlar yapabilirsin mesela. Ama oldu da yeterince geliştin diyelim, yeker teker adındaki harfleri sorarak bulabilirsin. A mı? B mi? C mi? diye diye giderekten. Önce adının kaç harfli olduğunu öğrenin tabii.

   1. Anladim tesekkur ederim iki harfini ogrendim peki hic 3. Goz gelisimi icin med varmi birde gozle gormek mumunmu succubusu

    1. Esenlikler,

     Evet, sitemizde Üçüncü Göz Meditasyonu bulunmaktadır. Sağ üstteki arama fonksiyonuyla bulabilirsiniz.

     Evet, mümkündür ancak durugörünüzü, fiziksel görünüzle benzer ve aynı netlikte kullanmak için çokça meditasyon yapmalısınız.

     İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir