Astral Tapınak İnşa Etme

Kaynak, aynı konulu Joy of Satan yazısıdır.

Astral tapınak kurup düzenli olarak kullanmak, majinizin etkililiğini arttırabilir ve başka birçok kullanım alanı vardır. Astral tapınak için astral projeksiyon yapmak idealdir, ancak gerekli değildir. Anahtar derin bir meditatif hale girmek ve imgelemedir. Tapınağınızı, Şeytan Baba’dan onu kutsamasını isteyebileceğiniz için ritüel sırasında inşa etmelisiniz. Kendinize uygun bir yer yaratmak için ne kadar gerekiyorsa o kadar süre meditasyon yapın. Bu, ritüel sırasında Şeytan’dan (yazılı ve sözlü şekilde) tapınağınızı kutsamasını rica ettikten sonra yapılmalıdır.

Astral tapınak istediğiniz şekilde inşa edilebilir, sonuçta burası size ait bir bölge. Önce tapınağınızın dış kısmını imgeleyin. Bu piramit veya seçtiğiniz başka herhangi bir şekil olabilir, ve istediğiniz herhangi bir maddeden yapılmış olabilir [sağlam olduğu sürece]. Sonra kapıdan içeri girin. Bu bölge size ait. Kendi sunağınızı, halınızı ve/veya zemininizi herhangi bir boyut, şekil ve renkte yaratın. Tapınağınıza her ne isterseniz ekleyebilirsiniz. Ateşli lambalar, dev Baphomet heykelleri, kırmızı, mavi veya siyah, kadife gibi duvarlar, Demon’ları ağırlamak için yastıkları duvarlarda sıralı rahat koltuklar, devasa altın veya gümüş tütsü yakacakları – bunlar sadece birkaç fikir. Kısaca nasıl isterseniz öyle yapabilirsiniz.

Burası tamamen özgür olduğunuz, tamamen kendinize ait içsel mekanınızdır. Burayı ne kadar ziyaret ederseniz o kadar güçlenir.

İşiniz bittikten sonra, Koruyucu Demon’ınızı ve/veya ilişkiniz olan başka Demon’ları tapınağı görmeleri için çağırıp ağırlayabilirsiniz.

Astral tapınağınızı kullanabileceğiniz alanlar:

Öncelikle görüşmek istediğiniz Demon’ı tanımalısınız ve Onunla bir ilişkiniz olmalı. Bunlar olduğu takdirde kurduğunuz astral tapınak, Tanrılarla görüşebileceğiniz ve sorular sorabileceğiniz bir yerdir.

Astral tapınağınıza, psişik yetenek gerektiren konulara odaklanmak veya telepatik iletişim için gidebilirsiniz.

Başka bir insanla telepatik iletişim yapmak için, kişi uyuyorken tapınağınıza gidin ve o kişinin ruhunu tapınağınıza iradenizle getirin. Bunu imgeleme yoluyla yapın. Kişinin ruhu geldiği zaman, eğer ki kişiyi herhangi bir açıdan etkilemek istiyorsanız, “ışıktan bedenini” ruhundan ayırıp [ruh birçok farklı parçadan oluşmaktadır, ışıktan beden dediğimiz kısım ise kişinin ışıktan (yani enerjiden) yapılma bedenidir diyebiliriz] bu ışıktan bedene kısa, şimdiki zaman kipinde komutlar verin.

Bu kişiyle önemli bir şey konuşmak istiyorsanız, o zaman kişinin ruhuyla sanki kendisi gerçekten karşınızda oturuyormuş gibi konuşun. Aynı zamanda, isterseniz kişi uyandığı zaman bu buluşmanın gerçekleştiğini hatırlamayacağını, ancak verilen tüm komutlara uyacağını söyleyebilirsiniz.

Reşit olmayan ve/veya başka bir sebeple hayat şartları resmi ayin yapmaya uygun olmayanlar için, astral tapınak bu gibi şeyler için idealdir. Aynı zamanda böyle insanlar Şeytan’a adanma ayinini de astral tapınakta uygulayabilir. Şeytan, şartları uygun olmadığı için adanmasını bu şekilde yapmak zorunda kalanlara karşı anlayış gösterir, ve böyle bir durumda bu şekilde adanmak, fiziksel ve resmi şekilde adanmak kadar geçerlidir. Ondan sonra yetişkin olup hayatınızın kontrolünü elinize aldığınızda [veya hayat şartlarınız, mahremiyetinizin artacağı şekilde geliştiğinde], adanmanızı tam, fiziksel ayini uygulayarak tamamlayabilirsiniz.

“Astral Tapınak İnşa Etme” hakkında 14 yorum var

 1. Esenlikler,

  Çok güzel bir konu olmuş, türkçe çeviri için çok teşekkür ederiz.

  Bu konu gerçekten çok güzel oldu malum ev şartlarında sürekli ayin ortamı hazırlamak zor oluyor ve çok dikkat çektiğinden etrafımızdaki ailelerimizden bir çok eleştiri ve saldırı ile karşı karşıya kalabiliyoruz, her zaman boş vakit bulamıyor ve tamamen yanlız olamıyoruz, fakat meditasyon ve düşünce ile böyle bir tapınak inşa edip burı kullanmamız bizi inanılmaz rahatlatır çok sevindim doğrusu.

  Fakat internet üzerinden imgeleme olayının ne olduğu “İmgeleme tam olarak nedir? Esas olarak görebildiğiniz, işitebildiğiniz, dokunabildiğiniz, koklayabildiğiniz ya da tadabildiğiniz bir düşünce akışıdır.” bu şekildedir. Bu dokunma koklama ve tadma olayı gerçekmidir, bunu gerçekten yapabilen insanlar varmıdır, yani bu seviyeye gelmek çok güzel olurdu sanırım anlattığınız tapınak yaratma konusuda bu seviyedeki insanlar için geçerli?
  Ben hayal gücü çok kuvvetli fakat imgeleme yeteneği çok düşük biriyim şuan için, yani hayalimdeki şeyleri gözümde canlandırmak beni çok zorluyor bir kaç defa denedim net görüntüler aldığım durumlar oldu ama sanki rüya gibiydi ve saniyelik durumlardı, bu imgeleme gücümüzü nasıl geliştirebiliriz internette bir çok yazı var fakat yanlış birşey yapmak istemem bunun hakkında bize yardımı olacak şeyler nelerdir bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

  Cevaplarınız için teşekkür ederim.

  1. Esenlikler,

   İmgeleme olgusu aslında o kadar karmaşık değildir, dediğiniz gibi “hayal etmek” de denebilir. “Gözünüzün önüne getirmek”. Hayalgücünüz güçlüyse iyi, bu iş size daha kolay gelecektir. Şu an bunda çok başarılı olmamanız bir şey değiştirmez, pratik ettikçe gelişeceksiniz. İmgelemeyi geliştirmenin tek yolu daha fazla imgeleme yapmaktır, zamanla her şey oturacaktır.

   Elbette imgeleme sadece görme ve duymayla sınırlı değildir, tüm duyular ve hislerle yapılabilir. İlerledikçe hepsini yapabileceksiniz. Ancak astral tapınak kurmak imgelemede zaten iyi insanlara mahsus bir şey değildir, rahat olun. Biraz olsun hayal kurabilen/imgeleme yapabilen herkes yapabilir. Zaten zaman geçtikçe ve bu yeteneğiniz arttıkça tapınağınızı da güçlendirir, sağlamlaştırırsınız.

   Son olarak, Joy of Satan’ın çok eski yıllardan kalma imgeleme egzersizleri var. Birkaç yıl önce gördüğümü hatırlıyorum. Bulabilirsem ve şu anki bilgi yoğunluğunun ‘dişine göre’, sizi tatmin edebilecek güzellikte olduğuna kanaat getirirsem bunu da ileride çevirip yayınlayabilirim. Ama bu olsa da olmasa da pratikle gelişeceksiniz, hiç merak etmeyin.

   İyi akşamlar.

 2. Bu çok iyi bir yöntem.İnsanın farklı boyutlara (farkındalıkla) etki etmesini ve buradaki olayları gözlemlemesini ve hayata farklı açılardan bakmasını sağlıyor.Ve en önemlisi kendi yaratıcılığımıza kaldığı için tanrısal bir eylemde yapmak söz konusu.Yazıda belirtilmemiş ancak bu yöntemle Nihai RTR gibi ritüeller yapılabilir mi bunun cevabı da verilirse daha iyi olur (Kullanılacak alanlara Ritüel başlığı eklenmiş ancak RTR metodu özel olarak cevaplanması gerekiyor).Onun dışında telepatik olarak birisiyle iletişim kurmaktan ve akla gelebilecek bir çok deneyime kadar önemli bir çalışma.Çevirdiğiniz için teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Rica ederim ve ilginiz için size teşekkürler.

   Şahsen astral tapınak içinde titreşime dayalı şeyleri yapmayı önermiyorum. Çünkü titreşim fiziksel olarak çıkarılan seslere dayanıyor, sesleri astral bedeninizle “çıkarsanız” bile bu fizikseliyle aynı şey değildir. Tabii farkındalığını/bilincini hem fiziksel, hem de astral bedeninde bölüp ikisini de kontrol edebilecek (bir tür bilokasyon denebilir) gelişmişlikte olanlar için bir sakınca görmüyorum, ama onun dışında sesli yapılan çalışmalar (meditadyon veya büyü) şahsi fikrimce fiziksel bedeninizdeyken yapılsa daha iyi olur.

   Nihai RTR’daki lanetli İbrani alfabesini tersten titretme kısmı, gerçekten mahremiyet/güvenlik açısından samimi anlamda çok sıkıntıda insanlar için fısıldamaya yakın bir ses tonu/direkt fısıldamayla veya hatta bu bile imkansızsa zihinden titretilerek yapılabilir. Ama bunun dışında normal, sesli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde etkisi düşecektir. O yüzden tavsiyem bu gibi şeyleri bedeninizde yapmanız.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Hayır. Astral projeksiyonla ilgili korku hikayeleri çoğunlukla sadece budur – hikaye. Her duyduğunuza inanmayın, rahat olun. Astral düzlemde negatif varlıklarla karşılaşabilirsiniz, doğrun ancak bu fiziksel düzlemde de aynı şekilde doğrudur. O yüzden ‘risk’ normaldekinden fazla değildir.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Hayır, kutsama ricasını inşaata başlamadan önce yapıyorsunuz. Ama sonrasında yapsanız da bir şey olmaz yani, sadece yazan talimatlar bunlar. Yine de takip ederseniz daha iyi olur.

   İyi sabahlar.

 3. astral tapınakta adanmak için en baştan anlatırmısınız nasıl olduğunu astral tapınak kurulmasından orda adanmaya kadar adım adım anlatabilirseniz çok güzel olur benim için

  1. Zaten anlatmışız. Eğer ilk okumada anlamadıysanız tekrar tekrar okuyunca anlarsınız.

 4. Demon ile ilk defa astral tapınakta görüşebilir miyim? Bir de astral seyahat yapmadan tapınağı kurabilir miyim?

  1. Evet ve evet. Direkt yazıdan alıntılıyorum:

   “Astral tapınağınızı kullanabileceğiniz alanlar:

   Ritüel

   Meditasyon [her tür meditasyon ve astral çalışmalar]

   Başka insanlarla telepatik iletişim

   Demon’larla görüşme

   ,

   “Astral tapınak için astral projeksiyon yapmak idealdir, ancak gerekli değildir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir