Şeytan’a Standart Ayin

Merhabalar. Ayinle ilgili önceki yazımızda uzun uzun ayinin ne olup ne olmadığı ve yapılışında nelere dikkat edilmesi gerekir, neyin ne anlama geldiği gibi şeylerden bahsettik. Bu bilgileri takip ederek kendiniz bir ayin inşa edebilirsiniz, en nihayetinde Şeytan’a ve Tanrılara yapılan ayinler oldukça kişisel olur. Ama eğer buna vaktiniz yoksa veya uğraşmak istemiyorsanız hiç sorun değil, sizin için yine de son derece işlevsel bir ayin şemasını burada paylaşıyoruz.

Bundan önce unutmamanız gereken bir şey var. Tören büyüsü gerekli bir şey değildir. Tanrılar böyle resmi jestlerden hoşlanır ve bazı kişiler havaya girmek için tören yapısını çok uygun buluyor; ama büyü yapmak için gerekli olan tek şey sadece zihninizi odaklayıp gerekli güç kelimelerini titretip ondan sonra bu enerjileri yönlendirmektir.

Şeytan tüm insan halk(lar)ını temsil eder. İnsanların sırtından geçinen “diyanet” kesiminin aksine Şeytan kendi insanlarından cep yakan eşyalar, “bağış”lar, “cizye”ler beklemez. Eğer sahip olduğunuz tek şey kendinizse Şeytan için bu sorun değildir. Şeytan Baba anlar. Gerçek Yaratıcı Tanrı’mız olan Şeytan bize ihtiyacımız olan her şeyi zaten içimizde vermiştir. Şeytan kendimizden başka bir şeye bel bağlamak, köle gibi tapınmak zorunda kalmamak için kendi hayatlarımızı ve kaderlerimizi yönetebilmek için herkesin kendisine yetmesini ve kişisel güçlenmeyi temsil eder ve bunu destekler. Şeytan bize içimizdeki güçlere ulaşmak için ihtiyacımız olan bilgiyi verir.

Şimdi, daha fazla uzatmadan ayinimize geçelim.

İhtiyacınız olan şeyler:
Mümkünse bir çan ve/veya ayin bıçağı (yoksa sol işaret parmağınız yeterlidir, döndürürken AUM mantrasını söylemek çan çalmakla aynı etkiye sahiptir), mümkünse gümüş şarap kadehi (yoksa cam da olur, o da yoksa normal bardak bile olur), mum, varsa güzel kokulu bir tütsü.

Her zaman ayinlerden önce yıkanmak saygı göstergesidir. Yıkandıktan sonra tütsünüzü yakıp 10-15 dakika kokusunun odayı doldurmasını bekleyin. Daha önceden bütün dualarınızı (burada duadan kasıt Şeytan ve/veya onun Demon’larından biriyle telepatik iletişimdir, bazı durumlarda da mantra söylemektir, aşırı büyümüş bir parazite köle gibi yalvarmak değil), şükranlarınızı ve/veya ricalarınızı yazdığınız kağıt yanınızda olsun. Sonra mumu yakın.

Sonra da çanı saat yönünün tersine döndürerek çalmaya başlayıp Du’at’ın Dört Veliaht Prensini invoke etmeye başlayacaksınız. Çanınız yoksa ritüel bıçağı, o da yoksa sol işaret parmağınızı aynı yöne döndürerek ve AUM mantrasını titreterek elektrik mavisi bir ışığın parmağınızın ucundan girip bütün varlığınızı doldurduğunu hayal edin ve hissedin. Her dönüşte mavi daha da yoğunlaşıyor ve tüm varlığınızı yükleyip dolduruyor. Sonra da az önce dediğimiz gibi Du’at’ın Dört Veliaht Prensi’ni invoke edeceksiniz, o da şöyle: doğuya dönüp Şeytan’ı, kuzeye dönüp Beelzebub’ı, batıya dönüp Astaroth’u, güneye dönüp Azazel’ı ağırlayacaksınız ve her dönüşte de kendinizi mavi enerjiyle yüklemeye devam edeceksiniz. Her dönüşte de “Doğuya Şeytan, kuzeye Beelzebub, batıya Astaroth, güneye Azazel” diyip hepsine saygılarınızı sunduktan sonra Şeytan’a İnvokasyonu okuyacaksınız. Burada bir çevirisini veriyoruz:

“In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.

Dünya’nın Yöneticisi, Gerçek Tanrı, Her Şeye Gücü Yeten ve Tarifsiz Olan, insanı kendisinin imajını ve suretini aksettirmesi için yaratan Şeytan’ın adıyla Duat’ın Kuvvetleri’ni bana yüce güçlerini bahşetmeleri için davet ediyorum. Ortaya çıkın ve beni kardeşiniz ve dostunuz olarak ağırlayın.

Beni tüm geçmiş hata ve yanılgılardan kurtar Ey Yüce Şeytan; beni hakikat, bilgelik ve anlayışla doldur, beni inanç ve hizmetimde güçlü kıl ki her zaman için Sana sadık kalayım ve methiye, onur ve görkem sonsuzluğa ve ebediyete dek Senin olsun.”

Sonra kadehi için veya yudumlayın. Şu an ayinin en yüksek noktası ve Şeytan Baba’ya duanızı okumanız, ricalarınızı belirtmeniz, sorularınızı sormanız gereken yer. Duanızı bitirdikten sonra kağıdı mumun ateşinde yakıp cam kaseye yanması için bırakın. Şimdi de meditasyon ve odaklanmanın zamanı.
Meditasyondan sonra Şeytan Baba’yla birebir konuşabilirsiniz. Bundan sonra isterseniz daha fazla dua okuyabilirsiniz (burada Enokyan Anahtarlar, mantralar veya rünik vibrasyonlar tekrar edilebilir (ki uygun zamanda Türk yurttaşlarımız için her birinin Türkçesini paylaşacağız)).

Herkes bir bireydir ve hepimizin ayin için kişisel yaklaşımları vardır. Bu Şeytan Baba’yla kendi aranızdadır. Verdiğimiz bilgilere ve vicdanınıza, ahlakınıza ve mantığınıza uygun olan şekillerde ayin üzerinde değişiklik, ekleme gibi şeyler yapılabilir.

Ayinin sonunda büyük bir “Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!” çekin.

Sonra da saat yönüne dönün ve zili çalın.

Aslından çevirdiğimiz kaynak:

Şeytan’a Standart Ayin, Joy of Satan.

“Şeytan’a Standart Ayin” hakkında 42 yorum var

 1. Esenlikler.
  Ben şeytan babamıza ayin yapmak istiyorum ama merak ettiğim sorular var.
  – cam bardağa içecek olarak şarap koymak şart mı su koyabilir miyiz ?
  – Du’at’ın Dört Veliaht Prensi’ni nasıl invoke edeceğiz hani doğuya batıya falan mı dönüp selamlamak o şekil mı acaba
  – isteklerimizi yazdığımız kağıda kan damlatmak ayini daha iyi yapar mı yani şeytan babayla konuşmama yardımcı olur mu
  Cevaplarsanız sevinirim. Kusura bakmayın çok soru oldu ama 😂
  Saygılar.

  1. Esenlikler,

   – Sıklıkla belirttiğimiz gibi Tanrılar despot, materyalist veya yüzeysel varlıklar değillerdir. Bir ayinde o ya da bu eşyanın biraz farklı olmasını dert etmezler. İmkanlarınıza göre eşyalar kullanabilirsiniz. Bununla birlikte hayır, şarap gibi şeyler zorunlu değildir. Şarap kadehine meyve suyu, soda veya direkt su da koyabilirsiniz. Sonuçta şarabın ruhani bir özelliği yok, semboliktir.

   – “Selamlama” kelimesini İbrani ve Arap kökenlerinden ötürü kullanmamaya çalışıyoruz ve Tanrılar konu olunca kullanmayı da önermiyoruz. Ama evet, burada “invoke etmek”ten kastımız 4 Veliaht Prens’e tek tek dönüp Onları ağırlamaktır.

   – Hayır, Tanrıların sizi duymak için kanınıza ihtiyaçları yoktur ve genel olarak kan dökmek gereksiz bir eylemdir. Nadir durumlarda büyü çalışmalarımıza güç katması için kanımızı kullandığımız durumlar oluyor (örneğin Irksal Uyanış Ritüellerimizde), ancak psişik iletişimle kanın pek bir alakası yoktur. Tanrılar sizi her şekilde duyar, isteklerinizi de. Sizin Onları duyabilmeniz de düzenli meditasyon ve yoga ile ruhunuzu açmanıza bağlıdır.

   Sorularınız için kusura bakmayın, işimiz bu.
   İyi günler.

 2. “Şimdi de meditasyon ve odaklanmanın zamanı.
  Meditasyondan sonra Şeytan Baba’yla birebir konuşabilirsiniz. ” demişsiniz. Ne meditasyonu yapıcaz (boşluk meditasyonu mu ) ve Şeytan Baba’yla konuşmaktan kasıt birebir konuşmak mı yani ben görebilecek miyim ya da ben göremesemde isteklerimi filan mı söyleyeceğim.

  1. Esenlikler,

   Meditasyondan kastımız o anki halinize ve enerjilere yoğunlaşma olarak da düşünülebilir, Boşluk Meditasyonu da, başka şeyler de. Ayinin en tepe noktasında mantralı büyüler de yapılabilir.

   Şeytan’la konuşmaktan kasıt birebir konuşma da olabilir, Ona yönelik konuşma da, bunun arasında kalan herhangi bir şey de. Tamamen sizin gelişmişliğinize bağlı. Göremeseniz de ricalarınızı belirtmenizde bir sakınca yoktur.

   İyi günler.

 3. Bundan sonra isterseniz daha fazla dua okuyabilirsiniz (burada Enokyan Anahtarlar, mantralar veya rünik vibrasyonlar tekrar edilebilir (ki uygun zamanda Türk yurttaşlarımız için her birinin Türkçesini paylaşacağız)).
  Burda ki yazınızda Enokyan Anahtarlarının uygun zamanda Türkçe’sini paylaşacağınızı belirtmiştiniz ama sanırım sizinle konuşmuştum ve Enokyan Anahtarlarının tecrübesiz insanlar için kötü sonuçlar doğurabileceğini söylemiştiniz. Gerçekten paylaşmayı düşünüyor musunuz? Çünkü bu anahtarlar açıkçası benim ilgimi çekiyor ve güvenilir bir kaynak varsa öğrenmeye çalışmayı isterimde.

  1. Esenlikler,

   Anahtarları çevirmek gerçekten çok meşakkatli bir iş. Yüksek Rahibe Maxine, bunları İngilizce’ye çevirirken bile hem zorlandığını, hem de düşmanın kendisiyle inanılmaz derecede uğraştığını ve teknolojik aletlerinin bile sıkıntı çektiğini yazıyor. Bir de üstüne cidden ne yaptığını bilmeyenlerin kullanmaması gerektiği, bir de onun da üstüne bu anahtarların hiçbir şekilde elzem olmadığı ve neredeyse her amaç için daha verimli, etkili ve güvenli şeylerimiz olduğunu düşününce Anahtarlar pek de ön planda kalmıyor ne yazık ki. Yine de arzu eden, Joy of Satan sitesinden bu anahtarları ve okunuşlarını bulabilir, ancak şu an planlarımız arasında çok daha yüksek öncelikli (ve dolayısıyla siz yurttaşlarımız için faydalı) şeyler bulunduğunu belirteyim.

   İyi günler.

 4. Ve birde şimdide meditasyon ve odaklanmanın zamanı diyorya,ozaman nihai RTR yapsam farkedermi ?

  1. Esenlikler,

   Yapabilirsiniz, çok da güzel olur. Ama ayin sırasında bile önceden enerji yükseltmeyi, sonra standart ayini kapatınca da temizlenmeyi unutmayın. Tanrılarla iletişim kurmak istiyorsanız, o zaman tavsiyem RTR’ı yapar yapmaz hemen temizlenmeniz, standart ayine o şekilde devam etmenizdir. RTR yapıp üstüne güzelce temizlenmek, astral duyulara çok faydalıdır. Ama bu önceliğiniz değilse, o zaman arzu ederseniz temizlenmeyi ayin bitene kadar bekletebilirsiniz. Ben yine de her halükarda RTR’dan hemen sonra temizlenmeyi öneririm.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Siteyi okumanız yeterlidir.
     Aslında durun, bunu “Siteyi okumak arayı temizler” diye anlayacaklar çıkabilir… Kısaca burayı okuyup uygulayın. Siteyi de daha dikkatli okuyun.

     İyi akşamlar.

     1. RTR’lerden sonra temizlenmek için Lanetleri Geri Çevirme-Birinci Kısım’ı uyguluyorum ve bitiriyorum ama Lanetleri.G.Ç-İkinci Kısım da varmış onuda yapmam gerekiyor mu?Çünkü hiç bir zaman ikinci kısımı yapmadım .

     2. Esenlikler,

      Her seferinde yapmanıza gerek yok, İkinci Kısım temizlenmeden ziyade gelişmiş bir Koruma Aurası çalışması niteliğindedir. Bunu da her gün ve düzenli olarak yapabilirsiniz ve zaten halihazırda güçlü bir koruma meditasyonu yapmıyorsanız bunu öneririz.

      İyi günler.

     3. 40 günlük meditasyon programının 6. günündeyim.Daha önceden 20.günlerinde bırakıp tekrar başladığım için ozamanlar yaptığım Hatha yogayı tekrar yapabilir miyim?Yogayı yapmanın zamanı gelmediği halde?Birde 666 enerji yükseltmede ki çakralar için olan mantraları nasıl titretiyoruz?Mesela VOĞ mantrasını tek nefeste mi yoksa harfleri ayırarak mı titretiyoruz?Son olarakta Ay’ın ve gezegenlerin şuanki/sonraki konumlarını öğrenebileceğimiz bir site yada uygulama var mı acaba?
      Teşekkürler =))

     4. Esenlikler,

      İsterseniz yapabilirsiniz ama ağır gelecekse acele etmeyin, günü gelince yaparsınız.

      Harflerin teker teker ayrıldığı mantraların hepsinde bu açık bir şekilde belirtilir, örneğin SATANAS mantrasındaki gibi. Öyle olmayan durumlarda mantrayı harflerine bölmeden tek bir nefeste titretmek doğrudur.

      Okumasını öğrenirseniz bu site genel olarak gezegenler için çok kullanışlı. Ay evreleri ve burçları içinse burayı öneririm. Genel olarak bu yıl içinse 2020 SS Takvimi mevcuttur, sitemizden arayıp bulabilirsiniz.

      İyi günler.

 5. “Sonra da az önce dediğimiz gibi Du’at’ın Dört Veliaht Prensi’ni invoke edeceksiniz”
  Yukarıda böyle yazmışsınız ama yanlış anlamassanız öyle demek yerine “Du’at’ın Dört Veliahtı’nı invoke edeceksiniz” deseniz daha doğru olmaz mıydı? Çünkü Du’at’ın Dört Veliahtı arasında Leydi Astaroth’ta var ve ona erkekler için kullanılan “Prens” ünvanını kullanmak bana çok doğru gelmedi ve biraz saygısızca geldi, çünkü Leydi Astaroth Du’at’ın Veliaht Prensesi.

  Yazıda takıla takıla bir bunamı takıldın dersenizde kusura bakmayın ayrıntılara biraz önem veriyorum. 🙂

  Ve eğer düzeltmeye karar veriseniz bazı yazılarda daha gördüm aynı hatayı onlarıda düzetebilirsiniz.

  İyi Geceler.

  1. Esenlikler,

   Ne görüyorsak onu çeviriyoruz; teknik olarak Leydi Astaroth bir kadın olduğu için Prenses demek tabii daha doğru ve Joy of Satan’da böyle geçen sayfalar da var; ama geçmeyen sayfaları dümdüz çevirdik. Böyle ufak bir detayın herhangi bir önemi olmayacaktır. “Du’at’ın Dört Veliaht Prensi ve Prensesi” demek gereksiz yere ağız dolduracağından demiş de olabilirler, yoksa elbette orada Leydi Astaroth’ta Leydi Astaroth da var, biliyoruz. Ama işte, her detayın önemi olmayabiliyor.

   İyi geceler.

 6. İyide küçük bir mahalledeyiz,ailem… çıkıp çan sallayamam. Neden bu kadar zor 🙁 ,

  1. Zaten yazıda da bunun bir zorunluluk olmadığı yazıyor. Eğer böyle bir şansınız yoksa yapmak zorunda değilsiniz, alternatifleri kullanın.

    1. Her an sizi görüyor olmaları ilginç bir olasılık, ancak durum öyleyse ve başka bir şansınız yoksa astral tapınakta da adanmanızı yapabilirsiniz. Şeytan bu durumu anlayışla karşılar.

 7. Tören sırasında söylenmesi gereken kelimeleri içimizden mi söylemeliyiz yoksa dışımızdanmı çünkü gece kendi kendime konuştumu duyarsa birisi sıkıntı çıkabilir

  1. Esenlikler,

   O halde çan çalmanız da mümkün değildir ve AUM titretmeniz gerekecek. AUM hariç diğer gerekli metinleri içinizden söyleyebilirsiniz. AUM mantrasını ise kısık sesle olsa dahi titretin.

   İyi geceler.

 8. Merahaba. Selam Burke kardeşimizin başına kötü olaylar geldiğini okudum tam olarak ne oldu acaba ona? Bildiğiniz kadar anlatırmısınız.. Peki tanrılar neden onu muafıza etmediler ve ya kendi kendini etmedi şu an ne durumda?

  1. Esenlikler,

   Ahmakça hareket edip bulunduğu mevkinin ciddiyetinden yoksun bir şekilde kendini ifşaladı. Düşmanda bunu haliyle değerlendirip yönlendirebildiği kadar laneti, büyüyü onun üzerine yönlendirdi. Kendinizi koruyacak hamleler yapmayıp, üstüne birde kendinizi tehlikeye atacak salakça işler yapıp Tanrılardan korunmayı beklememeli. Tanrılar güçlü ve kudretlidir, ama bir insanı kendinden başka kendi salaklığından koruyacak güç yoktur. Şimdi muhtemelen deliliğin dağlarında geziniyordur.

   İyi geceler.

    1. Esenlikler,

     Bunu bilebilmemizin pek bir imkânı bulunmamakta. Atılan lanetler gerçek olsa da forumlarda Yüksek Rahip Hoodedcobra666, bu konu hakkında insanların cidden ruhaniyetten bağımsız bu rahatsızlıklara sahip olduğunu belirtmiştir.

     İyi günler.

 9. Burke kim ya? o ne yaptı ve ne oldu. yorumlarda göremedim. ahmakça bir şey yaptı (ne bilmiyorum) ama insan sonuçta hata yapabilir burada hata yaptığı için şeytanların ona sırtını dönmesi doğru mu ? yardım etmesi gerekmezmiydi? sonuçta onun için bir şeyler yaparken olmuş. öncelikle burke olayı nedir anlatır mısınız ve neden yalnız bırakıldığını ?

  1. Tanrılar Salem Burke isimli eski Joy of Satan üyesini yalnız bırakıp ölüme terk etmediler, yanlış biliyorsunuz. Tamamıyla kendisi bazı hatalar yapmayı seçti ve kendisi ortalıktan kayboldu. Forumlardan atılmadı ya da Tanrılar ona sırtını dönmedi. Sizin de dediğiniz gibi, insanlar hata yapar.

  1. Hayır. Zaten gerek de yok, ilk okumada tam olarak kavrayamadıysanız ikinci veya üçüncü okuyuşta kavrarsınız.

  1. Ailenizle yaşıyor olmanız çalışmalarınıza ve bazen ritüellerinize engel oluyor olabilir, ancak bu bir engel değil. Sonuçta burada da ailesiyle yaşayan ve çok katı ailelerle yaşayan Satanist kardeşlerimiz de var ancak ellerinden geleni yapıyorlar.

   Tabii yanlış anlamayın, bu durumu genelleştirmeye çalışmıyorum ancak ayaklarınız yere biraz daha sağlam bassın diyorum. Eğer gerçekten hiçbir imkânınız olmadığını düşünüyorsanız ailenize çalışmalarınız sırasında sizi rahatsız etmemeleri için Bağlama Büyüsü tarzı veya benzer bir çalışma yapabilirsiniz, ya da aileniz evde olmadığında yapabilirsiniz, evinizin dışarısında bir yerde yapabilirsiniz, çalıştığını bildiğiniz bir akrabanızı ziyarete gidersiniz ve o işe gittiğinde adanmanızı yapar, bir-iki gün kalıp dönersiniz. Tabii sonuncu çok ekstrem bir örnek ama.

   Eğer onu da yapamıyorsanız Astral Tapınak’ta yapabilirsiniz, ve eğer onu da yapamıyorsanız… Bilmiyorum, en yakından kiralık bir daire satın alın ya da birkaç yıl sürecek bir konut projesi başlatarak kendi evinizi yapıp onda adanırsınız artık.

 10. Esenlikler,
  1-Algis rünü ile koruma büyüsü yapıyorum.Bugün altıncı günüm ve bugün imgeleme yaparken beyaz yerine altın rengi aura kullandım.Aura rengini değiştirdiğim için tekrar baştan mı başlamalıyım?
  2-Ve size birkaç soru sormuştum cevaplarsanız sevinirim.
  Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  İyi sabahlar.

  1. Esenlikler,

   1-Baştan başlamaya gerek yok ama kafanızda sağlam bir görüntü oluşturmanız etkisini arttıracaktır. O yüzden renk ve görüntüye kesin bir karar vermeye çalışmanız iyi olur.

   2-Yorumunuzu bulamadım. Mail mi attınız yoksa yorum mu? Konusunu söylerseniz, bulmam daha kolay olabilir.

   İyi günler.

 11. ”Ayinin sonunda büyük bir “Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!” çekin.
  Sonra da saat yönüne dönün ve zili çalın.”
  eğer çan kullanmıyorsak sadece Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun dememiz yeterli mi ayini bitirmek için?

 12. Bu ayini satanist olmayanlar da yapabilir mi? Ve kağıda ricamı yazınca gerçekten kabul olur mu? aum mantrası kelimeleri burada yok. Onu nasıl bulup titreceğim? ve invoke etmesem ayin yine de gerçekleşir mi?

  1. Esenlikler,

   Yapmamanızı öneririm. Şeytan, SS olmayan birine gelip ricasını yerine getirmez. Ayrıca bunu inisiye olmadan uygulamak diğer varlıkların dikkatini çekip sizi düşman varlıklara karşı savunmasız bırakacaktır.
   “Aum mantrası” derken de AAA-UUU-MMM olarak titretmekten bahsediliyor.

   İyi günler.

   1. İçimde satanist olmaya beni iten bir şeyler var sanki şeytanın celvede yönlendiririm dediği gibi bir şeyler oluyor. Satanist olma isteği var bunda şeytanın etkisi var mıdır? Yoksa ben bunlara inandığım için mi böyle hisler bana geliyor? Yakın zamanda satanist olmayı düşünüyorum.

    1. Esenlikler,

     Dediğiniz gibi bir ihtimal olabilir de olmayabilir de. Yine de eğer çekilme varsa düşman lanetlerine fazla dalmamışsınız demektir ve her hâlükârda ya Şeytan sizi çekiyor, ya da Centil kanınız çekiyor. Bunu zaman gösterecek ama şimdiden yolumuzda ilerleyeceğiniz için başarılar, önünüz açık olsun!

     İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir