Ters Tevrat Ayinleri

En önemli linkler:
RTR’larla ilgili brifing yazısı, ve detaylı bilgilendirme.

RTR yapmayla ilgili talimatlar. Bu belgede RTR’lar tam olarak nasıl yapılır, ardından neler yapılır, yapılmaları konusunda akılda kalması faydalı bilgiler, talimatlar ve tüyolar içeren kıymetli, her SS’in en az bir kez sindirerek okuması gereken bir belge. Gerekirse bu belgeye geri dönüp bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz de.

Artık tek uyguladığımız Ters Tevrat Ayini Nihai RTR’dır, başka hiçbir RTR’ı yapmamalısınız. Diğer RTR’ları burada tutmamızın tek sebebi, geçmişte yaptığımız çalışmalara isteyenlerin bakabilmesi içindir. Nihai RTR dosyaları:

PDF

Tek Sayfalık Görsel

Boyanabilir Sürüm – Bu sürüm için Joy of Satan forumlarındaki Soaring Eagle 666 kardeşimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu sürümler için yapmanız gereken tek şey sayfayı açmak, RTR’ı normal bir şekilde yaparken harflerin üzerini mouse imleciniz veya telefondaysanız parmağınızla karalamak ve böyle böyle aşağı kadar giderek ritüeli bitirmek, sonrasındaysa sayfayı kapatmak. Sayfa önbelleğinizde kaydolmadığından ötürü sayfayı kapatmak, kağıdı yakmak veya görsel dosyasını silmekle eşdeğerdir, yine belgeyi yok etmiş olursunuz. Boyanabilir Nihai RTR sürümleri:
Tam Sürüm/Siyah Tam Sürüm/Sadece Harfler/Siyah, Sadece Harfler
Boyanabilir sürümlerin hepsini indirmek içinse buraya tıklayınız.

Eski RTR’ları da içeren, bütün RTR’ların bulunduğu klasör.

Bütün RTR’ların (ve başka toplu Joy of Satan ritüellerinin), açıklamalarının ve yapma talimatlarının tek bir yerde bulunduğu dosya.

 

Güncel RTR programı. Bu dosyayı kaydedebilirsiniz, ama Joy of Satan forumlarında yeni program çıktıkça (ki eskisi biter bitmez, genelde en fazla 1 gün arayla çıkar) biz de en fazla 1-2 gün arayla, mümkünse o bile olmadan dosyayı güncelleyeceğiz. O yüzden eski programı bitirdikten sonra bu linke tekrar girmeniz yetecektir. Hangi RTR’ın tam olarak işlevini bu belgeye koymadık, zira bu haliyle bile yeterince uzun oluyor. Ama talimatları ve programdaki her bir RTR’ın tam olarak nasıl yapılacağını içeriyor, ve de zaten bir ayinin etkilerini afirmasyonlarından anlayabilirsiniz. Artık tek uyguladığımız RTR Nihai RTR olduğu için, RTR programı kullanılmamaktadır. Eskiden nasıl çalıştığımızı merak edenlerin inceleyebilmesi için bu linki burada bırakıyoruz sadece.

Bütün bu belgelerdeki bilgiler için Joy of Satan organizasyonuna ve bu bilgileri sundukları alakalı bölümlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a atfolsun.