Ters Tevrat Ayinleri

En önemli linkler:
RTR’larla ilgili brifing yazısı, ve detaylı bilgilendirme.

Güncel RTR programı. Bu dosyayı kaydedebilirsiniz, ama Joy of Satan forumlarında yeni program çıktıkça (ki eskisi biter bitmez, genelde en fazla 1 gün arayla çıkar) biz de en fazla 1-2 gün arayla, mümkünse o bile olmadan dosyayı güncelleyeceğiz. O yüzden eski programı bitirdikten sonra bu linke tekrar girmeniz yetecektir. Hangi RTR’ın tam olarak işlevini bu belgeye koymadık, zira bu haliyle bile yeterince uzun oluyor. Ama talimatları ve programdaki her bir RTR’ın tam olarak nasıl yapılacağını içeriyor, ve de zaten bir ayinin etkilerini afirmasyonlarından anlayabilirsiniz.

RTR yapmayla ilgili talimatlar. Bu belgede RTR’lar tam olarak nasıl yapılır, ardından neler yapılır, yapılmaları konusunda akılda kalması faydalı bilgiler, talimatlar ve tüyolar içeren kıymetli, her SS’in en az bir kez sindirerek okuması gereken bir belge.

Bu iki belgeyi de içeren, bütün RTR’ların bulunduğu klasör.

Bütün RTR’ların, açıklamalarının ve yapma talimatlarının tek bir yerde bulunduğu dosya.

NOT: Bu belgeler ara sıra güncellenebilecek olup (özellikle Güncel RTR programı o an uygulanan programın son gününden sonra genellikle hemen, en geç de birkaç güne güncelleniyor) linkleri istisnai bir durum olmadıkça aynı kalacaktır. O yüzden belgeleri indirseniz bile değişme vakti gelen dosyaları (örneğin Güncel RTR programını) online olarak tekrar kontrol etmeniz gerekmektedir.

Bütün bu belgelerdeki bilgiler için Joy of Satan organizasyonuna ve bu bilgileri sundukları alakalı bölümlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a atfolsun.