Amazon Yağmur Ormanlarına Destek İçin Ritüel!

Kaynak: Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın aynı konudaki vaazıdır.

Bu çalışmaları çok basit tutacağız, yapılması gereken fazla karmaşık şeyler yok. RTR’lar halâ ilk önceliğimiz olacaktır. Aşağıda sunduğumuz ritüeli, yangınları söndürme çalışmalarına destek olmak amacıyla 2-3 gün boyunca yapabiliriz. Amerika da şu anda yangınlarla savaşmak için asker gönderiyor.

Neden RTR’ların ilk önceliğimiz olması mı gerekiyor? Çünkü ulusal ilgiyi ve kamunun bilincini bu konu üzerinde tutmamız lazım. Bu yangınlar düşmanın işi ve dünyanın en değerli ormanını desteksiz bırakıp her türlü yardım çalışmasını geciktirme ve başka pislikler yapmak için çalışacaklardır.

Şimdi, anlatıldığına göre ormanların durumu geçtiğimiz yıllarda gittikçe kötüleşmekteydi; ancak görünüşe göre düşman artık çalışmalarını son vitese takıp Amazon yağmur ormanlarını daha da mahvetmeye çalışıyor. 2005’ten beridir orada kötü şeyler oluyor, ancak bu olayların kamunun dikkatine çekilmesi ancak şimdiyi buldu. Bu gerçekten bir rezalet.

Amazon yağmur ormanlarının yangınlarını, su elementinin söndürdüğünü imgeleyin. Bu olumlamadan önce, veya rünleri titretirken yoğun ve güçlü niyetli bir şekilde imgelenmelidir.

İmgeleyebileceğiniz şeyler arasında yangınları söndüren yağmurlar, yangınları söndürmede başarılı olan hava araçları, yangının kendi kendine sönmesi veya benzeri şeyler vardır.

Aşağıdaki rünleri 10 ila 100 tekrar arasında titretmekle başlayın. Tekrar sayısını 10 veya katları olarak yapın. Yani 10’dan fazla yapmak isterseniz 20, 30, 40 veya 100’e kadar 10’un her katı işinizi görecektir. Örneğin 30 Logr, 30 Isa ve 30 Sowil kullanabilirsiniz.

Eğer sizin için daha iyi hissettiriyorsa rünün öbür halini de kullanabilirsiniz. Sowilo SOL olabilir, Logr LAGUZ olabilir, ISA da zaten bu haliyle oldukça kolaydır.

Kullanılacak rünler Logr, Isa ve Sowilo’dur:

10(x) tekrar Logr veya LAGUZ. LLLLLL-OOOOOO-GGGGGG-RRRRRR veya LLLLL-AAAAA-GGGG-UUUUU-TTTTT-ZZZZZZ
Hemen ardından 10(x) tekrar IIIIIII-SSSSSS-AAAAAA.
Hemen ardından 10(x) tekrar SSS-OOOO-VVVVVV-IIIIII-LLLLLL-OOOO veya SSSSS-OOOOO-LLLLLL.

Titreşimler bittikten sonra, yoğun bir şekilde odaklanın ve aşağıdaki olumlamayı 1 veya 10 kez söyleyin:

“Amazon Ormanlarındaki yangınlar artık ve kalıcı olarak, tamamen ve başarılı bir şekilde söndü ve bitti.

Amazon Ormanları yangınlardan korunuyor, ve sürekli olarak güvende.

Amazon Ormanlarının etkili ve barışçıl bir şekilde korunması ve yaşatılması için hızlıca ve kararlı bir biçimde faaliyete geçiliyor.”

Ritüeli bir AUM ile bitirebilirsiniz.

İmgelemenize yardımcı olması için, aşağıda çoğunlukla söndürülmüş bir yangının resmini görebilirsiniz. Eğer bir yangın bu boyuttaysa artık kontrol edilebilir bir noktaya gelimştir. İmgelemenize yardımcı olması için internetten videolara da bakabilirsiniz.

“Amazon Yağmur Ormanlarına Destek İçin Ritüel!” hakkında 18 yorum var

 1. Esenlikler,

  Ritüeli yaparken ISA rününü titrettiğimde ilginç bir şekilde gözümün önünden onlarca görsel birden geçti ve muazzam bir cinsel enerjiyle dolup sanki transtaymışım gibi hiçbir yerde olmadığımı hissettim, ve titredim. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Ritüeli yaparken transa girecek kadar çok odaklandığımı düşünmüyorum. Saygılar.

  Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun.

  1. Esenlikler,

   Çok ilginç, aslında ISA rününün cinsel enerjiyle pek bir ilgisi de yoktur. Belki kullandığınız diğer rünlerin/ritüelin genel enerjetik uyarımının etkisiyle böyle bir enerji akımı yaşamışsınızdır. Ve enerji hissetmek için trans zorunlu değildir.

   Her halükarda güzel bir tecrübeye benziyor. Böyle durumlarda işiniz bittikten sonra yaşadığınız bu hisse yoğunlaşıp alakalı çakralara meditasyom yapılabilir.

   İyi akşamlar ve elinize sağlık!

   1. Belki de öyledir, güzel öneriniz için teşekkürler. Ancak bir şeyi belirtmeyi unutmuşum sanırım.

    Cinsel enerjimin yükseldiğini hissettiğim sırada bilinç dışı gibi bir durumdaydım ancak tüm enerjiyi çakralarımda gezdirmiştim, bunu o “bilinçsiz” durumdayken nasıl akıl edip de yaptığımı bilmiyorum, fakat bitirdiğimde oldukça iyi hissettim, belki de kundalini enerjimle alakalıdır diye düşünüyorum. Bunu öyle bir durumdayken yapabilmemi sağlayanın bir Demon veya Gardiyan Demon’ım olabileceğini düşündüm.

    Sizlere de iyi geceler, ellerinize sağlık.

    1. Esenlikler,

     Joy of Satan’da da yazdığı gibi bir Demon’ın bizimle aynı ortamda bulunması, aktif olarak meditasyon yapmıyorken bile Kundalini uyarılması gibi hislere yol açabilmektedir. Bununla birlikte tam bilinçli bir halde değilken de enerjinizi bilinçaltınıza dayanarak doğru yönlendirmiş olabilirsiniz ve/veya Tanrıların rehberliği de işinizi kolaylaştırmış olabilir. Her halükarda faydalı bir olaya benziyor, rahatsız etmediği sürece sıkıntı yok. İlerlemeye devam edin!

     İyi günler.

     1. Bilgilendirme için çok teşekkürler, kralsınız. Bunca yazıyı, görseli ve vaazı çevirmek büyük emek almış olsa gerek, ki görüyorum ki hâlâ alıyor. Büyük iş başarıyorsunuz. Övgüden rahatsız olur musunuz bilmem ancak haddim olmayarak hak ettiğinizi söylemeliyim. Bizler de bu yolda ilerleyen Satanistler olarak Şeytan’a “yeminimizin” her zaman arkasında olacağız, sözünden dönenler utansın!

      Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun. İyi geceler.

     2. Esenlikler,

      Kral, Şeytan’dır. Daha doğrusu Ona kral yerine İmparator demek daha doğru olacaktır! 😉 Dünya kurtulduktan sonra verdiğim hizmetler uğruna mahallemin, olmadı ilçemin tapınağının Rahibi olmak bana yetecektir!
      Övgüden yerinde olduğu sürece rahatsız olmam. Bu site benim ve emeği geçen sayısız Satanist kardeşimizin gurur ve övünç kaynağı, o yüzden bu konudaki övgüleri müteşekkirlikle kabul edebilirim. Haddinize olmamak şöyle dursun, bizi övmeye de, yermeye de haddi olabilecek tek kişi sevgili okuyucularımız, onurlu kandaşlarımız, kutlu Kardeşlerimizdir.

      Ama dediğim gibi, sitede sadece benim değil, birçok kardeşimizin de emeği var. Örneğin Paint ayarındaki programlarla halledilemeyecek seviyedeki her tür grafik, belli kardeşlerimizin eseri. Sitenin altyapısını yine yardımcı yöneticim LiveStorm ve ismini vermemi istemeyebileceği web tasarımcımız yapıyor. Günün sonunda en önemlisi de sitemizi önemli ve alakalı kılan siz sevgili okuyucularımız. İstersek burada ansiklopedilerce materyal tutalım, kimse merak edip bakmazsa, ilgilenip uygulamazsa günün sonunda yine değersiz olacaktır. Şeytan hepinizin işini kolaylaştırsın, Tanrımız hepimizi kutsasın.

      İyi günler!

  1. Esenlikler,

   Varg bazı konularda “farkında” birisi; Yahudilerin dünyayı yönettiğini ve amaçlarının birçoğunu biliyor. Bununla birlikte, kilise yakmalarına dahil olmuş birinden beklenmeyecek bir hareketle, tamamen Hristiyan meme’i olan “Şeytan’ın Sinagogu” zırvasına inanıyor. Kısaca Yahudilerin kötü olduğuna ve dünyayı yönettiğine, ancak bununla birlikte “Şeytan’ın adamları” olduğuna inanan zırdeli Hristiyanlar. Bu aptalca ve asılsız yalana genelde Hristiyanlar ve başka çeşit İbraihmiler inanır, ama arada böyle tipler de çıkıyor. Aynı zamanda yanlış hatırlamıyorsam teknolojiyi ve modern dünyayı sevmiyor, primitivizme dönmeyi savunuyor. Yahudiler neredeyse fütüristik bir teknolojiye ve kişisel ordularına sahipken onları sapan ve sopalarla mı yeneceğimizi düşünüyor acaba.

   Yani kısaca Hristiyan “Truther” akımı gibi, Michael Sikkofield palyaçosunun “her şeyin farkında, (((anti-spiritüelist Müslüman)))” teranesi gibi şeylerin yarı-Pagan karşılığına inanan bir adam. Belki Gerçekle hiç karşılaşmamıştır da o yüzden böyle saçmalıklara düşüyordur, kim bilir; ama günün sonunda adamın şu anki hali bu. Olabilecek en kötü halde değil, ama çok iç açıcı da değil.

   İyi günler.

 2. “Düşman artık çalışmalarını son vitese takıp Amazon yağmur ormanlarını daha da mahvetmeye çalışıyor. ”

  Ne için ? böylelikle kendi dünyalarını da mahvetmiş olmuyorlar mı?

  1. Esenlikler,

   Teknoloji birçok şeyi düzeltebilir. Eminim ki dünyanın çoğunu yaşanmaz veya zar zor yaşanır kılacak olsalar bile halktan gizledikleri yüksek teknolojiler sayesinde, kertenkele kardeşleri için yaşanacak belli “cepler” yaratabilirler. Diğerlerimiz de zehir soluyup pis suyla, kuru ekmekle günde 20 saat Yahudi derebeylerimiz için global komünizm distopyasında 20-30 yıla düşen ömürlerimizde çalışırız. Yahudiler için diğer goyimlerin hayat şartları ne kadar kötüleşirse o kadar iyi. Günümüzdeki klimalı, iklimlerden korunmalı, “yüksek” teknolojili, internetli hayat tarzımız bile onlara göre çok çok fazla. Onlara kalsa Orta Çağlardan asla ayrılmazdık, ve bizi oraya geri döndürmeye de çalışıyorlar. Ancak elbette izin vermeyeceğiz.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Vakit ve gerek azaldı da o yüzden. En son, Müslümanların hayvan katletme tatili üzerine özgün bir yazım oldu, hatta bunu forumlarda yabancı kardeşlerimiz için de İngilizce’ye çevirip yayınladım.

   Ancak yayınlanması gereken safi ruhani bilgiler (son zamanlarda biraz ağırlık verdiğim meditasyonlar, ruhani simya bilgileri, vesaire) ve vaazlar, cevap verdiğim mailler ve yorumlar (ki düşününce bazı mail ve yorumlara cevaplarım resmen yazı boyutunda olabiliyor) arasında, özgün şeyler yazmaya vaktim pek kalmıyor.
   Bununla birlikte bazı Sağ Elci ahmaklar gibi kendi kafamdan meditasyon (“bakın arkadaşlar, daha önce hiçbir yerde görmediğiniz mum ışığına bakarak tekboynuzlu at imgeleme meditasyonu!”) veya ruhani “””bilgiler””” (“uyurken (((Cebrail))) gelip bana şunu şunu söyledi!”) uydurup bunu çığır açıcı bir şeymiş gibi buraya koyacak biri de değilim; sonuçta elimizde otantik ve gerçekten işe yarayan, önemli egzersizler varken bu zevzeklik olurdu. O yüzden günün sonunda özgün yazı yazacak olsam da sadece ideolojik içerikli şeyler yazabilirim. Elbette bu da önemli ama konu bu olunca da daha çevrilecek birçok önemli vaaz ve kaynak var. Şeytan’ın ve Tanrıların kutsiyeti, Nasyonal Sosyalizmin güzelliği, Satanizmin neden en doğru yol olduğu hakkında ben de uzun uzun konuşabilirdim (ki konuşmuyor da değilim), ancak zaten bu konuda son derece dokunaklı vaazlar varken tekerleği tekrar icat etmeye gerek yok.

   Daha önce hakkında fazla konuşulmamış ve insanların konuşulmasına ihtiyaç duyduğunu düşündüğüm şeyler olunca da konuya giriyorum ama, örneğin yukarıda bağlantısını verdiğim yazı gibi. Gelecekte özgün içeriğin biraz daha artacağı zamanlar olabilir, ancak o zamana kadar gerçekten çevrilmesi gereken çok fazla ve çok önemli materyaller var. Örneğin hala henüz elimi bile sürmediğim ve elzem öneme sahip Astroloji materyalleri, maji konusunda söylenecekler, gelişmiş ruhani simya konusunda çevrilecek vaazlar, daha fazla meditasyon, vesaire var. Joy of Satan (ve forumları, ve grupları, ve yan siteleri) gerçekten ilk bakışta düşünülüğü kadar kısa değil. Her gün 2 yazı yayınlasam bile 2-3 yılda anca hatrı sayılır bir kısmını Türkçe yayınlayabileceğimiz kadar fazla ve yoğun içeriğe sahip. O yüzden özgün yazılar biraz arka planda kalıyor. Zaten derdimiz de ferdiyetçilik veya “şanımızı yürütmek” değil, Şeytan’ın ve Tanrıların adını yüceltmek. Ama elbette JoS’da bahsi daha az geçen veya henüz geçmemiş ve önemli bir konu görünce sarılırım. Önerilere de açığız!

   Umarım bu tatmin edici bir cevap olmuştur.

   İyi günler.

 3. Ben tarih öğretmeniyim, napolyonun çok şeytani bir kişilik olduğunu düşünüyorum. Sizce öyle mi?

  1. Esenlikler,

   “Şeytani”den kastınız kötücül ve melun anlamına gelen yanlış ve hatalı olan günlük kullanımıysa bu kullanımın yanlış olduğunu belirtmem gerekiyor. Birisinin Şeytani olması için yüce, soylu, bilge, kudretli ve iyi olması gerekir.
   Ancak zaten bunun farkındaysanız ve Şeytani kelimesini doğru, pozitif anlamında kullandıysanız evet, Napolyon oldukça “Şeytani” bir adam denebilir.
   Neyse, Napolyon’un düşüşünden Yahudilerin sorumlu olduğunu söyleyenler var. Napolyon, Papa tarafından Fransa İmparatoru olarak taçlandırılacakken tacı Papa’nın elinden alıp kendi kendini taçlandırmıştır. Halkı ve orduları tarafından da çok sevilen bir liderdi, bir tarih öğretmeni olarak onu durdurmaya gönderilen askerlerin ona katıldığını bilirsiniz. Okült bilgilere sahip olduğunu söyleyenler de var, ve Eski Mısır’ın gizemlerini ortaya çıkarmaktaki isteği buna da atfedilebilir.
   Daha birçok örnek sayılabilir, ama kısaca kiliseye kan kusturan, halkını yüceltmek için savaşan bir adamdı.

   Son olarak, yeni nesle geçmişi ve sıklıkla kritik düşünmeyi de öğreten birinin, Gerçeği bulmuş veya en azından araştırıyor olması takdire şayan. Bir kişi düzinelerce, hatta yüzlerce keskin, hatta belki Satanik zihnin çıkmasından sorumlu olabilir. Ne kadar şanlı.

   Hem araştırmalarınızda, hem de öğrencilerinizle iletişiminizde başarılar diliyorum. İyi günler!

 4. Evet beyefendi, “Şeytani” derken manevi bir yükseklik ve liderliği kastettim, yazılarınızı adım adım okuyorum. Profesyonelliğinizden ve verdiğiniz emekten ötürü sizde unutulmayacak insanlardansınız. Anonim Lider!

  1. Esenlikler,

   Farkındaysanız ne mutlu! Evet, bildiğim kadarıyla Hitler de Napolyon’dan iyi şekilde bahsetmiştir. Sayılı adamlardan gerçekten.
   Her birimizin emeğini Şeytan hatırlasa yeter, günün sonunda isteyebileceğim en büyük ödül budur. Ve Tanrılar unutmaz, bilhassa da Şeytan.
   Yapılması gerekenleri unutmam ve zamanı gelince bunları yürürlüğe koyarım.” – Şeytan, Kitab-ı Celve

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir