Satanik Şifa

Kaynak: Joy of Satan, Satanik Şifa ve Satanik Şifa Konusunda Önemli Bilgiler. Bu yazıda “ben” diliyle kullanılan ifadeler Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

*Sayfanın sonunda sevdiklerinizi iyileştirmek hakkındaki bağlantıya tıklamayı ihmal etmeyin.

Yıllar önce, Şeytan Baba benimle şifa hakkında konuştu. Bir sorunum vardı ve o bana o zamanlar “Yeterince güçlü değilsin.” demişti. Yanımda duran ağır bir radyo vardı ve Şeytan örnek olarak “Şu radyoyu sadece bir kağıt sayfayla yerinden oynatmaya çalış.” dedi. Elbette bu durumda kağıt buruşup kırışırdı, işe yaramaz hale gelirdi.

Etkili şekilde şifa yapabilmek için ruhunuzun güce sahip olması gerekir. Bu istikrarlı şekilde güç meditasyonu yaparak elde edilir.

Ruhunuz yeterince güçlü olduğu zaman şifa çok daha kolay olur.

Devam etmeden önce belirtmek istiyorum ki, bir doktorun gözetimi altında veya ilaç kullanmakta olan kimse, lisanslı bir hekimden tıbbi yeterlilik görülmediği sürece yazılmış HİÇBİR ilacı almayı, tıbbi tedaviyi, antibiyotikleri vs. BIRAKMAMALIDIR. Biz Hristiyan veya Müslüman değiliz! Antibiyotikler ve benzeri şeyler HAYAT KURTARIR!

Ben şahsen modern tıbbi teknolojiye çok minnettarım. Kendi güçlerinizi kullanarak iyileşme yeteneği çok gelişmiştir, ve tecrübe ister. Bir doktorun tavsiyesini sevmediyseniz başka doktordan ikinci -hatta isterseniz üçüncü- bir fikir alın; ama kalkıp sadece ruhani iyileşme uğruna kendinizi veya çocuklar ve hayvanlar gibi sizin gözetiminizde olan canlıları düzgün ve uygun profesyonel tıbbi tedaviden mahrum bırakmayın. Doktorunuz tarafından onaylanmadığı sürece asla bir ilacı almayı bırakmayın ve size yazılmış dozajların dışına çıkmayın. 

Kendinizi iyileştirmek için halihazırda büyü çalışmaları yapma konusunda tecrübeniz olmalıdır.

 1. Çakralarınızın düzgün hizalanmış olduğuna emin olun. Bu, gerekli enerjinin onlara gitmesini sağlar.
 2. Hasta kısmı tıpkı auranızı temizler gibi temizlemekle başlamalısınız. Hasta vücut kısmını temizleme işlemi her gün birkaç kez, iyileştirici enerjiyi uygulamadan hemen önce yapılmalıdır.
 3. Çoğu sorunu iyileştirmenin temeli, enerji yükseltip yönlendirmek ve bunu hasta organa göndermeye devam etmek ve bu enerjiyi programlamaktır. Enerjinizi güçlü bir şekilde HİSSETTİĞİNİZ zaman bu enerjiyi vücudunuzun hastalıklı/sorunlu kısmına yönlendirin. Aynı zamanda gün boyunca buraya enerji yönlendirmeye devam edip o bölgeyi beyaz-altın ışıklar içinde imgeleyip organı ışıklandırabilir, olumlamanızı da söyleyebilirsiniz. 2. adımdaki daha resmi, odaklı çalışmanın üstüne bu da hafif ve rahat bir şekilde, gün içinde “bonus” olması amacıyla yapılabilir.
 4. 2. adım iyileşme tamamlanana kadar her gün birkaç kez tekrar edilmelidir.
 5. İyileşme aynı zamanda Rünleri kullanarak da yapılabilir. Titreşim enerjiyi hem yükseltme, hem de güç verme açısından fevkalade güçlüdür.
 6. Yaptığınız çalışmanın işe yaradığını BİLMENİZ ve hiçbir şüphe duymamanız gerekiyor. Başka bir deyişle, yeteneklerinize ve gücünüze güvenin. Güven büyünün çok önemli bir kısmıdır.
 7. Her zaman olumlamalarınızı şimdiki zamanda tutmayı aklınızda bulundurun. “(Hastalığın ismi) vücudumu (veya hastalıklı organınız neyse onu) tamamen ve kalıcı bir şekilde terk ediyor. (Hastalıklı organınız/”Vücudum”) güçlü, sağlıklı ve her açıdan normal.
 8. Algılarınızı açık tutun. Birçok sefer, büyü çalışmamız bizi sağlık problemlerimizi iyileştirmemiz için belirli yiyeceklere veya ihtiyacımız olan şeylere yönlendirme şeklinde de kendini gösterebilir. Bu farklı şekillerde gelebilir.

Sevdiğiniz birini iyileştirmek için, ona Güneş gibi pasparlak beyaz-altın ışıklar yönlendirip programlayın.

Spiritüel Satanizm’in temeli ve amacı bilgi ve bu bilgiyi güçlerimizi kullanarak uygulamaktır. Geçmişte bir hayvanımın bir anda ortaya çıkan, hayati tehlike arz eden bir sağlık sorunu oldu. O ara veteriner için param yoktu. Şeytan Baba bana geldi. Arkamda durdu, iki elini de omuzlarıma koydu ve bana hayvanımın içine enerji “solumamı” söyledi. Bu enerjiyi Güneş kadar parlak beyaz-altın bir ışık olarak imgeledim ve hayvanımı bu parlak ışık ile doldurup ışıldattım ve “___ [hayvanının ismi] her açıdan sağlıklı, güvende ve korunuyor.” diye bir olumlama söyledim.

Bunu yirmi kez yaptım. Şeytan Baba bana “HAYIR, 200 kez yap.” dedi.  Aynı zamanda Kendisi bana hayvanımın ameliyat olmasının gerekeceğini ve bana parayı bulmam konusunda yardım edeceğini söyledi. Ağlamaya başladım. O da bana ağlamamamı söyledi, zira bu inanç eksikliği göstergesi olurdu.

Hayvanıma aktardığım enerji onun durumunu stabilize etti. Bunu tekrar yapmam gerekti ve ondan kısa bir süre sonra, hayvanımın ihtiyacı olan çok pahalı ameliyat için ihtiyacım olan para elime geçti. Ameliyatı oldu ve şimdi sağlığı yerinde.

Satanik Şifa çalışmaları yaparken, olumlamalarınızı ve kullandığınız teknikleri detayıyla yazmak çok önemlidir. Aslında bu her tür majikal çalışma için geçerlidir, ancak konu iyileştirme olunca daha da önemlidir.

Kronik rahatsızlıklar [hayatınızın çoğu boyunca sahip olduğunuz hastalıklar] veya yıllar boyunca sahip olduğunuz hastalıklar, istikrarlı çalışmalar sonucu iyileşecektir; ancak bazı durumlarda enerjinin dalgalanmalarından ötürü [ruhani değişimler, astrolojik geçişler, vesaire] gelecek bir tarihte geri dönebilirler, ancak çok daha hafif bir şekilde.

Böyle bir durumda yapılması gereken tek şey, Güneş gibi parlak ve güçlü beyaz-altın iyileştirici ışıkları hastalıklı kısma yüklemekten ve daha önce kullandığınız olumlamalardan oluşan çalışmayı tekrarlamaktır.

Bu aynı zamanda birçok kronik ve ağır rahatsızlığa sahipseniz ve başka bir rahatsızlık üzerinde çalışmaya başlarsanız da olabilir. Bu ruhunuzdaki enerjilerin dengesini bozabilir ve ilk sorunun geri gelmesine sebebiyet verebilir. Böyle bir durum, günün başka bir zamanında [bu tarz çalışmaların arasına birkaç saat gibi bir süre koyduğunuza emin olun] tekrar ortaya çıkan ilk sorunun üzerinde çalışmaya kendinizi vermenizi gerektirir. Bunu yaptığınızda sorun hızlıca çözülecektir.

Her halükarda, ASLA hayat kurtaran ilaçları çöpe atmayın. Örneğin inhaler’larınızı [astım hastası insanlar için] veya problemin bir anda tekrar baş göstermesi halinde bunun potansiyel olarak ölümcül olabileceği başka herhangi bir durumda  bu hastalığın ilaçlarından kurtulmayın.

İdeal olarak Satanik şifa çalışmaları, asıl iyileşmenin gerçekleşmesinden çok daha uzun bir süre sonraya kadar yapılmalı ve ondan sonra da belirli aralıklarla tekrar desteklenmelidir. Rahatsızlık ne kadar ağır ve kronik [yani uzun süreli] ise, yaptığınız iyileşmelerin kalıcı olması da bir o kadar uzun sürecektir. Yani kısaca, sebat gereklidir. Doğumsal hastalıklar en kötüleridir, zira bunlar ruhun dünyaya beraberinde geldiği hastalıklardır; ancak elbette bunları iyileştirmesi de imkansız değildir. Şeytan bize neredeyse her şeyin mümkün olduğunu gösteriyor.

Son nokta olarak da her şeyde olduğu gibi burada da ruhunuzun gücü, tam ve kalıcı başarı elde etmek için ihtiyacınız olacak zaman ve emeği belirleyecektir. Kundalini ve Hatha Yoga egzersizleri cadıgücü/vril’inizi [yaşam/iyileştirme enerjileri] yükseltmek için müthiş yardımcıdır.

Güneş Çakrasını Kullanarak Satanik Şifa Uygulamak
Sağlıklı ve Korunaklı Kalmak
Sevdiklerimizi İyileştirme

“Satanik Şifa” hakkında 37 yorum var

 1. 20-50-70 dolara “bilgi” tarzı şeyler satan spirituel satanistler var. Görünce biraz şaşırdım güvenmelimiyiz?

  1. Esenlikler,

   Evet, lütfen içeriklerimi kopyalayıp parayla açılan kapıların arkasına saklanan soytarılara güvenin ve paranızı bunlara akıtın.

   Siz böyle bir pratiği nerede gördünüz? Böyle hainliklerin Satanizm’de yeri yoktur. Joy of Satan’daki tüm bilgiler bütün kamuya, tamamen bedava bir şekilde açıktır. Keza aynı şekilde benim sitemde de tek bir kuruş harcamadan herkes her bilgiye ulaşabilir. Kimin bilgilerini kime, ne cüretle satıyorlar? Bu bilgiler Tanrıların, ve Şeytan ve Tanrılar bu bilgilerin herkes tarafından bilinmesini istiyorlar.

   Bunu nereden gördünüz cidden?
   Ve nereden gördünüz bilmem ama size net söyleyeyim; Spiritüel Satanizm konusunda içerik “satan” köpekler varsa bunlar kendi pisliklerinde boğulacaktır. Ve garanti ederim ki sattıkları içerik Türkçeyse direkt benim sitemden, İngilizce’yse de Joy of Satan’dan çalıntı olması garantidir.

   Gerçeğe ulaşmak için para değil, sebat gerekir. Böyle şeylere kulak asmayın.

   İyi günler.

   1. Joy of satan forumlarında bazı kişiler gördüm kendilerine satanist diyorlar üstüne sizin verdiğiniz tepkiyi ben de verdim ve aşırı şaşırdım. Ben de sizin gibi yalan dedim ama “ban” “yasaklama” yememişlerdi hesapları. Ancient forumda gördüm… Sanırım belkide ban atmak yerine özgür bir ortamda sağlıyor olabilirler anlayamadım.

    1. Esenlikler,

     Buna inanmak oldukça zor. Alakalı thread’leri linklerseniz bakabilirim. Böyle bir şey ya yoktur, ya da başka bir olayı vardır. Joy of Satan, hele de kendi çatısı altında kendi bilgilerinin parayla satılmasına göz yummaz.

     İyi günler.

     1. Esenlikler,

      Gönderdiğiniz link kırık, buradan girmem gerekti.

      Çok karıştırmışsınız. Kimsenin bilgi sattığı falan yok, orada Shael kardeşimiz Lydia kardeşimizin Astroloji hizmetleri sitesine bağlantı vermiş. Astroloji hakkındaki bilgiler elbette herkese açık ama yüzlerce insana bakmış uzman birinin size bakmasının bir karşılığı olmalıdır; elbette böyle birinin uzmanlığını satması doğaldır. Şu an paranın yönettiği bir dünyada yaşıyoruz, bunu açıklamama gerek yok herhalde.

      İyi günler.

     2. Bide güç meditasyonlarına bir soru yazdım müsait olunca bakarsanız çok sevinirim. 🙂

 2. satanizmde evlilik nasıl yapılır
  iki kişi kendi arasında yapabilirmi yada nikah şartmı
  yahudi hariç müslüman yada diğer dindeki insanlarla evlenilebilirmi

  1. Esenlikler,

   Satanik Evlilik ile ilgili bilgiler mevcut. Gelecekte çevirip yayınlayacağım şeylerden biri. Ha hemen şimdi gerekiyorsa söyleyin, daha öne alayım. 🙂

   Müslüman veya Hristiyan biriyle doğal olarak Satanik evlilik yapıl(a)mayacağı gibi; böyle “insanlarla” birlikte olmak “yasak” olmasa bile kesinlikle iyi bitmeyeceğini garanti edebiliriz.

   Bir Satanist için ruhani açıdan kör, aciz ve dahası köleleştirilmiş ve net olarak düşman safındaki insanlar belli bir noktadan sonra romantik olaram herhangi bir çekicilik arz etmez, hatta son derece itici gelirler. Bu insanları geçtim, ruhaniyete ilgi duymayan ve ruhani gelişime, pratiklere tamamen kapalı insanlar (“ağır inanan”, dogmatik materyalist Ateistler gibi) bile aynı şekilde çekici gelmez genelde. En kötü ihtimalle ruhaniyete açık, tercihen de Satanist birisi, bir Satanist için en iyi eştir.

   İyi günler.

   1. bakirelik mevzusunde ne der babamız islamda bakire olmayan kadına or derler ve satanist olarak politikacılar varmı ve islam tükiyede nasıl biter son soru youtube kanalı açmayı düşünyorum joy of satan diye sizden kaynak alsam yada sizin yazılarınız vidoya çevirsem sorun olurmu

    1. Esenlikler,

     Lütfen artık bizi putperest domuzlarla karşılaştırmayın. Yerle göğü karşılaştırmaktan bile büyük bir fark var. İbrahimi inançların bozduğu “bekaret” olgusu orijinalinde saf ve dolayısıyla güçlü çakralara işaret eder, bunun yolu da güç meditasyonudur. Kimin kimle ne yaptığıyla en ufak bir ilgisi bile yoktur. Satanizm dogmatik değildir, Doğal Gerçeklerle işler. Satanist’lerin ne yiyip ne içtikleri de kendilerini ilgilendirir.

     İçeriklerimizi kaynak gösterdiği sürece herkes kullanabilir; ancak video çekip insanlara bir şey anlatmadan önce o şeyi kendinizin layıkıyla ve etraflıca öğrenmenizi öneririm. Ve her halükarda video gibi şeylere girişecekseniz kendinizi korumanızı söylememe gerek yok herhalde.

     Gerek politikada, gerek derin devlette, gerekse de bizim bilmediğimiz başka yerlerde Şeytan’ın insanları mevcuttur.

     Son olarak; Charles Manson hastalıklı bir cinayet tarikatının lideridir ve kendinin İsa olduğunu söyleyen bir ruh hastasıdır. İsminizi onun ismi yapmanız hoş değil.

     İyi günler.

   2. Satanik evlilik derken? Bir çeşit yemin ritüeli mi? Nasıl yapılıyor merak ettim. Bir de Şeytan eşler arasında boşanmayı hoş karşılamaz mı? Evlilik ebediyen süren bir şey midir yoksa dünyevi mi? Yani satanist biri öldükten sonra ve hayattaki eşi de dünyadan göçtükten sonra diğer alemde tekrar mı birleşirler yoksa bağları ölümle sonlanır mı?

    1. Esenlikler,

     Joy of Satan’da Satanik Evlilik ritüeli adım adım açıklanıyor. Eşleri bağlayan ve Tanrıların evliliği kutsamasını rica eden bir tören.

     Boşanmaya gelince, geçinememeye rağmen keyfi bir şekilde boşanmayı yasaklamak akıl hastası müslümanların yoludur. Kişiler geçinemiyorsa tabii boşanabilirler. Ama insanları ve evlilikleri umursamayan yahudi putu allahın aksine, Şeytan ve Demon’ları bize ve bağlarımıza değer verir ve Satanik evlilikleri kutsar, tarafların bağı daha kuvvetlenir.

     Onun dışında, evliliğin yeminine göre değişebilir. Kesinlikle yaşamlar boyu süren bağlar vardır. Bu bazen ayak bağı da olabilir, zira her hayatta birbirini bulmak mümkün değilse bu yemin ve enerjetik bağ sadece diğer ilişkilerinizi zorlaştıracaktır. Ama buna da çözüm ölmemek üzerine ruhani olarak çalışıp en nihayetinde mükemmelliğe ulaşmaktır. Bu hayatta başarısız olsanız bile güçlü bir ruh yaşam şartlarını çok daha kolay etkileyebilir, ve en kötü ihtimalle tekrar geçmiş yaşamlardaki önemli kişiler bulunabilir.

     İyi akşamlar.

     1. Selamlar,Satanik evlilik ritüelini paylaşmanız ne zaman mümkün olur?

     2. Yazılarımızı genel bir düzende ve gereklilik düzeyine göre paylaşıyoruz. En basitinden bulunduğumuz sıralarda bolca ritüel yaptığımız için ritüel yazıları ve duyuruları çokça geliyor mesela. Satanik evlilik ritüelini de ilerleyen zamanlarda çevireceğiz.

 3. Mesela annemize şifa yapmak istesek ama müslüman ve dindar olduğu için sıkıntı olur mu?

 4. misyonerlik nasıl yaparız
  çocuklarımızı satanistmi yetirştirmeliyiz müslüman olmak isterse
  satan ve satanizm hakkında vaz vermek doğrumu ben bazen soruları cevaplıyorum
  televizyondeki kanalların satanizmi abartı kadar varmı
  maddona hakkında ne düşünüyorsunuz satanist oldunu söyleyen var
  discord sunucusu kurcan lik versem olurmu
  kuranı incili tersten okursak nolur

  1. Esenlikler,

   Sorularınızı sırasıyla cevaplıyorum.

   Güvenli bir şekilde. Kendinizi riske atmak hem aptalca olur, hem de Tanrılara gereksiz iş verir. Sadece %100 güvende olduğunuz şekillerde yapın. Anlattığınız şeyi layıkıyla bilmeden de yapmaya çalışmayın, çünkü birisine bu konuları anlatmaya başlar da cevap veremediğiniz konular olursa bunun sorumluluğu sizde olur.
   Hiçbir insan, çocukken bu konuda ailesi tarafından zihin tecavüzüne uğramadıysa “müslüman olmak isteme” gibi bir akıl hastalığı edinmez. Hele hele de Satanist birinin çocuğu olur da kişi çocuğuna küçüklüğünden itibaren kadim ruhani bilgelikleri ve öğretileri aktarırsa, çocuğunu da bu ulu geleneğe sokup onu da ruhaniyet konusunda eğitir, meditasyon ve yoga yapmasını sağlarsa; bunların ne kadar etkili, faydalı, sağlıklı, işe yarar ve GERÇEK olduğunu gören birisi kati surette İslam gibi bir beyinsizliğe düşmez.

   Dediğim gibi, Satanizm hakkındaki bilginizin yeterince derin olduğunu düşünüyorsanız evet. Yoksa lütfen önce kendiniz daha iyi öğrenin.

   Tabii ki hayır. Yahudi kontrollü medyaya ne kadar güvenebilirsiniz ki? Medya Satanizm hakkında ne bilecek ki ne anlatsın? Onların anlattıkları şeyleri Müslümanlar, Hristiyanlar, Yahudiler yapar.

   Madonna Satanist değil, tam aksine Yahudidir. Düşman safında bir köpek yani. Kabala manyağı olduğu da bilinir.

   Discord sunucumuza genel olarak alımımız çok nadir olmaktadır. Alacağımız insanları seçiyoruz yani. Sizi almamız için iyi bir sebebiniz varsa buyrun.

   Pek bir şey değil. Bazı “cinci hocalar” bunu yapar, ama biz zevzek değiliz. Eski RTR’lar arasında 1-2 tane Ters Yeni Ahit (yani İncil’in “””İncil””” kısmı) ritüeli var, hiç “Ters Kur’an Ritüeli” çıkmadı. Belki eski RTR şemalarına devam etseydik Kur’an’dan belirli kısımlar için de çıkabilirdi, ama artık bu zaten önemsiz bir nokta, zira Nihai RTR artık yaptığımız tek Ters Tevrat Ayini ve diğer tüm RTR’ların etkisini kapsıyor. Kur’an veya İncil’i tersten okumak ne faydalı, ne gerekli, ne de Satanik bir hizmet olacaktır.

   İyi günler.

   1. Peki Madonna’nın Frozen adlı şarkısının Şeytan’a adanmış bir ilahi olması? Madonna’nın Kabbala takıntılı olduğu bilinen bir gerçek ama neden şovlarında ve şarkılarında satanik temalar kullanıyor? İlluminati’nin Şeytana adadığı Frozen sonrasında Rihanna Umbrella, Katy Perry E.T ve yine Katy Perry Dark Horse şarkıları var. Bir çok yabancı sitede bu şarkıların Şeytana adandığını okudum. Özellikle E.T sarkısında Seytan’a göndermeler var.
    “Youre from a whole another world
    A different dimension
    You open my eyes
    And I’m ready to go, lead me into the light “ Elohim/YHW grubunun cahil, pislik olduklarını söylüyorsunuz. Bu kadın YHW karşı mı “gözlerimi açtın, ışığa doğru öncülük et” diyor? Lucifer (ısık getiren) ? “Gözlerimi açtın”diyorsa demek ki sonradan gerçeği görmüş. Yani Hristiyan/Yahudi her neyse bu kadın sonradan bir aydınlanma gelmiş ki öyle diyor. E o halde bu kadın inançsız doğup sonradan dindar olduğu için bunu Elohime karşı mı yazmış? Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

    1. Esenlikler,

     Medyanın %90’ından fazlasını Yahudilerin yönettiğini düşünürsek; farzettik ki bu insanlar Satanist (ki kesinlikle değiller), bırakın bu tarz şarkılar yapmayı, böyle bir şeyi denedikleri anda yok edilirler. Her gün yeni “sanatçı”ların gelip eskilerinin tarih olduğu günümüzde birkaç tane isyankar ünlüyü yok etmek hiç de zor olmazdı. Dolayısıyla sadece bu noktadan bile bu şarkıların Şeytan’a atfedilmediği kesindir.

     Onun dışında, kontrollü karşıtlık nedir bilir misiniz? Bizim sembollerimizi, isimlerimizi, kılıfımızı kullanıyorlar, evet. Ama bunu yaparken aynı zamanda korkutucu ve manidar görünmeye özen gösteriyorlar. Bunun sonucu olarak insanlar “bir şeyler döndüğünün” farkında oluyor, ama tüm suç bizim üzerimize atılıyor ve insanlar Pagan/Satanik imgelerden korkar oluyor. Horus’un Gözü de olan Her Şeyi Gören Göz gibi kutsal bir sembolü sokakta kime gösterseniz hakkında kötü bir şey söyler oldu, isterseniz deneyin. Düşman girdiğimiz Bilgi Çağında kendisini tamamen gizleyemeyeceğini biliyor, o yüzden kontrollü karşıtlık ve bilinçli ifşa yapıyor. Kendini zorla saklamaya çalışa çalışa sonunda tamamen ve bütünüyle ifşa olmak yerine, kendi işine gelen ve düşmanına pislik atan bir biçimde “””ifşa””” olmak onların faydasına. Bu konuda daha fazla bilgi için çok değerli bir kardeşimizin sitesindeki bu yazıyı inceleyebilirsiniz.

     Unutmayın ki Lucifer, yani Işık Getiren bir unvandır, isim değil. Bu tarih boyunca birçok varlığa ve Tanrıya atfedilmiştir, ama elbette en güzel Şeytan’a yakışır. Bununla birlikte, neyin neye yakıştığı veya kimin neyi hak ettiği düşmanı asla durdurmamıştır. İncil’de İsa’ya ne dendiğini bir açıp okuyun isterseniz. Evet elbette, Satan-Lucifer var ve İsa diye bir Yahudi köpeği asla varolmadı; ancak 2, hatta 4 milyar inananı olan bir varlık olarak bir düşünceformu halinde varolduğunu kimse reddedemez. Dolayısıyla Satan-Lucifer ile hiçbir açıdan karşılaştırılamayacak olmasına rağmen bir Christos-Lucifer “varlığı” da mevcut. Bu saydığınız ve saymadığınız birçok ünlü ve nüfuzlu kişinin dahil olduğu İlluminati’nin tapındığı Lucifer da budur, Satan-Lucifer değil. Zaten gerçekten dünyanın “””eliti””” Şeytan’ı takip ediyor olsaydı dünya pislik çukurunda değil, kelimenin tam anlamıyla bir ütopya olurdu.

     Son olarak, burada da bahsettiğimiz gibi İbrahimi pisliklerle Satanik kutsiyet asla ve kati surette birleşmez, karışmaz, aynı kapta bulunamaz. Madonna bir Kabala manyağı olarak zaten ruhunu tamamen düşmana teslim etmiş durumda; dolayısıyla ne Tanrılar o tarz yıkık bir soysuzu kabul eder, ne de kendisi Gerçeği görüp katılmak ister.

     İyi geceler.

     1. İlluminati’nin tapındığı Lucifer Şeytan değil yani. Öyleyse ben adanma metnimde “Güzelliğin ilahı Lucifer” gibi bir giris yaptığım için “sizin grubun” Satanisti değil miyim? Satanizm İbrahimi dinlere asla benzememeli. Şu yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla rezil İslamdaki gibi Alevi-Sünni mezhepleri Satanizme ‘de girmiş. Nasıl ki Elohim/Yahwey/Allah aynı “kişiyse” Lucifer/Satan/Loki vesaire aynı kişidir. Ne yani Lucifer başka bir ilah mı? Satan’ın Roman adı Lucifer’dır, Lucis = ışık kelimesinden türemedir, ışık getiren demektir. Işık, antik çağlarda genelde bilgi anlamında kullanılır çünkü bilgi karanlık, bilinmez yolları aydınlatır.
      Satan bize bilgiyi getirir, en büyük bilim adamlarının (Newton, Da Vinci, dünyanın yuvarlak olduğunu kanıtlayan Galileo gibi) Pagan/Satanist olmaları tesadüf değildir. Yezidiler Satan’a Melek Tavus demiştir. Antik Türklerde Tengri olmuştur. Her çağda başka isimlerle anılması onun başka “versiyonları” olduğu anlamına gelmez. İnsanlar tek bir ideolojiye bağlı olamaz. Bu nedenle Lord Şeytan çağlar boyu bir çok inanç yarattı. Uzak Doğu’da Hinduizm, Orta Doğu’da Mezopotamya ve Yedizilik. Vs. Şeytanın Dünya üzerinde bir çok “kalesi” var. Ama ibrahimiler gibi kategorize etmeyi doğru bulmuyorum. Sonuçta farklı bir Lucifere ibadet ettiklerini düsünüyorsunuz öyle bir durum söz konusu olsa bile ne farkedecek ki? İsaya tapınmıyorlar sonuçta.

      Celebrity’lerin fotoğraf çekimlerinde 666 kullanması veya baphometi çağrıştıran aksesuar kullanmarı İlluminati tarafından Satan’a çamur atmak icin mi yapılıyor.
      https://viraliq.com/18-celebs-rumored-illuminati-members/12

      Kendall Jenner baphomet kafasını eline geçici dövme yapmıştı. Beyonce’nin satanik kolyeleri vs bunları tek tel arayıp ne yapmaları gerektiğini söylüyor herhalde İlluminati.

     2. Esenlikler,

      Lucifer unvan, Satan/Şeytan isimdir. Sadece “Lucifer” denilince bu birçok yöne çekilebilir. Elbette biz Satanistlerin ağzından bu duyulunca Şeytan’dan bahsettiğimiz anlaşılmalıdır; ancak “””tek Lucifer””” o değildir; bu yüzden Lucifer kelimesini kullandığımız zamanlarda Satan-Lucifer’dan bahsettiğimizin belli olması için çalışıyoruz. Neyse. Lucifer sadece unvan olduğu için Lucifer diye “””ayrı””” bir varlık yoktur. Olduğunu iddia edenler isimle unvan arasındaki farkı, kadim Pagan dinlerini biraz daha araştırsalar iyi olur.

      Dediğinizde önemli bir yanlış var. İnsanlar gerçekten tek bir ideolojiye bağlı. Bu saydığınız baştanrılar ve saydığınız “””ayrı dinler””” hep Satanizm. Hepsinin Baş Tanrısı aynı, diğer Tanrıları aynı, öğretileri aynı, ideolojileri aynı, pratikleri aynı. Tek bir ideolojiye bağlı kalmamak şöyle dursun, Gerçek birdir ve asla değişmez. Ve Satanizm de Gerçekizm’dir. Kültürler arasında Şeytan’ın “farklı” isimlerle bilinmesi sadece kültürel farklardır, ki hepsi arasında bariz ve apaçık bir bağ olduğu için bu yüzeysel farkların hiçbir önemi yok.
      Devam edelim, kimse Şeytan’a “ibadet” etmiyor. Bu son derece İbrahimi ve pislik bir kavramdır. Onun dışında, Satanizm’in bile günümüzde birçok “””türü””” var; bunların hepsi Gerçeği tam olarak bulamamış olmaktan kaynaklanan ayrılıklardır. Bu Gerçeğin bir tane olduğunu değiştirmez. İlluminati gibi Yahudi gruplarına gelince, farklı bir Lucifer’a tapındıklarını “düşünüyoruz” değil, zaten öyle. Bu tarz gruplar İsa’ya tapınıyor. Alenen ve resmen. Bunların Satanizm ile uzaktan yakından alakaları yoktur, bizim tersimizdirler. Ve dolayısıyla yok edilecekler.

      Ve evet, bunların hepsi Şeytan’ın Yüce İsmine, Satanik Gerçeklere çamur atmak için yapılıyor. Alaycı bir şekilde her birinin telefonla arandığını söylemeniz eğitimli bir görüş değil, sonuçta bu köpeklerin toplanıp ayinler yaptığı popüler kültür tarafından bile bilinen bir şey.
      Her neyse, artık ortalama insan bile dünyayı “””birilerinin””” yönettiğinin ve işleri bilerek yokuşa sürdüğünün farkında. Yani tepedekilere haklı bir şekilde “kötü” gözüyle bakıyorlar. Elbette bu “kötü” gözüyle baktıkları tiplerin benimsedikleri semboller, sözüm ona tanıttığı isimler de halkın gözünde “kötü” olarak yaftalanacak. İnsanların sebepsiz yere Şeytan’dan, Satanizm’den, Demon’lardan, “Her Şeyi Gören Göz” gibi aslı kutsal sembollerden korkmaları bu sebepten. Açıkçası bunları açıklamama bile gerek yok, görünen köy kılavuz istemez. Tepedekilerin kötü ve Yahudi olduğunu biliyoruz; çocuk yiyen ve kan içen uzaylı bir güruhtan göz boyama gibi nispeten daha “””hafif””” bir suçu işlemelerini beklemek de abartı değil.

      İyi geceler.

   2. discor da ihtiyacım var kitapçı discorları çok saçma muhabetler dönüyo iyi bir araştırmacıyım ve doğru muhabet ediceğim kişiler lazım kitapçılar sürekli YHW övüyo fark etmeden e mail hesabıma discord sunuçu linkini atarmısız

    1. Esenlikler,

     Bu aramıza katılmak için yeterli bir sebep değil. İsatapar soytarılar aptallık yapıyor diye bize gelmek zorunda değilsiniz, daha doğrusu bu tek sebep olmamalı. Araştırma yapmak istiyorsanız sitemizde yüzlerce sayfa değerinde içerik var. Eğer gerçekten konuşacak insanlar arıyorsanız önce sitemizle başlayıp belirli bir seviyede bilgi edinin, ondan sonra yine isterseniz aramıza gelmeyi düşünürüz. Anlayacağınız üzere biz sayıya değil, kaliteye oynuyoruz.

     İyi günler.

 5. Eline sağlık bir sorum olacak
  Hastalıklı/sorunlu kısma enerji yollayacağım ve ben kekeliyorum nörolojik sorun olduğu için enerjiyi beyin kısmına mi Yoksa dil veya boğaz kısmına mi yollayacağım?
  Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Güneş rengi enerji kullanmanızı ve enerjiyi(kekeme ile alakalı olduğu için) frontal loba veya “Broca alanı” denen bölgeye yönlendirmenizi öneririm. Tabi üzerine bir afirmasyon eklemenizi de öneririm.

   Afirmasyon sırasında kekemeden bahsederseniz “kekemem” diye bahsetmeyin. Bir hastalığı sahiplenmek onu iyileştirmeyi zorlaştırır.

   İyi akşamlar.

 6. Diş çürüğü iyileştirmek zor bir çalışmamdır? Birde diş çıkartmak için büyü yapmak istiyorum. Bunun için çok çok güçlü bir seviye mi gerekir yoksa 2-3 yıllık bir gelişim yeterli olur mu?

  1. Biyokinezinin her türü ciddi enerji ve adanmışlık ister, dolayısıyla başlangıçta seviyesinde kimseye yapmasını önermiyoruz.

   Ayrıca belirtmem gereken bir diğer nokta ruhani gelişmişlik asla pratik yapılan zamanla ölçülmez. İsterseniz 3 yıldır Spiritüel Satanist olun, gerçekten araştıran, meditasyon ve ritüellerini yapan aklı başında bir Spiritüel Satanist’in şu andaki ruhani seviyenize ulaşması çok daha kısa sürebilir. Dolayısıyla kendi ruhani gücünüzü iyi tartın ve ona göre bu tür çalışmalara başlayın. Tabii başarısız olursanız da pek bir problem olmaz, geliştiğinizde daha başarılı şekilde yaparsınız.

 7. satanik şifayla fiziksel gücü artırmak mümkünmü mesela örnek veriyorum her antrenmandan sonra parçalanan kasları şifayla daha hızlı iyileştirebilmek mümkün mü veya belli bir limitin üzerine çıkabilme gibi ?

  1. Esenlikler,

   Kasların toparlanmasını hızlandırmak mümkün. Bunu ben de zamanında merak ederek denemiştim. Tabi bunun yanında iyileşme hızını artmasını sağlayan bir büyü yapmak da yardımcı olacaktır.

   Uyarı olarak belirtmek isterim. Bu işlem “büyülü” bir şekilde olmuyor. Kaslar daha hızlı iyileşmek için yine aynı miktarda ihtiyacı olacağı materyalleri daha hızlı kullanıyor. O yüzden bunu yaparsanız hızlı bir şekilde acıkmanız çok normaldir.

   Limitin üstüne çıkabilmek için teorik yollar var. Lakin bunları normal amaçlar için kullanmamayı öneriyorum. Eğer vücudunuzda zorla adrenalin salgılatırsanız bir süre sonra etkilerinin azalması da mümkün. Bu yüzden antreman yaparken normal bir şekilde antreman yapmak daha iyidir. Zaten buna ihtiyacınız olan bir durumda olursanız vücudunuz size yardım edecektir.

   İyi günler.

 8. Merhaba. Bir sağlık sorunum üzerine çalışma yapıyorum. Neredeyse iyileşti bir kaç gün içinde, yine de 40 güne tamamlayacağım. İyileştikten ve çalışmam bittikten sonra, astrolojik durumlardan dolayı bu sorun önüme tekrar gelirse yine aynı çalışmayı anında uygulayabilir miyim ay boşlukta değilken? Yoksa ay küçülmekte ise, ayın büyüme zamanını mı beklemem gerekiyor çalışmayı tekrarlamam için?

  Cevabınız için teşekkür ederim şimdiden.

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Tekrar uygun bir astrolojik durum beklemeniz iyi olacaktır. Ben iyileştirme yaparken ayın büyümekte olduğu zamanları bekliyorum. Eğer o kadar beklemek istemiyorsanız, öncesinde üzerine enerji yönlendirerek iyileştirme yapmayı deneyebilir ve sonradan uygun şartlarda çalışmaya başlayabilirsiniz. Sorun belki direkt çözemez ama kötüleşmesini engeller/yavaşlatır.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir