Satanik Şifa: Sevdiklerimizi İyileştirme

Kaynak: Joy of Satan, Sevdiklerimizi İyileştirme. Bu yazıdaki “ben” diliyle kullanılan ifadeler, Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

Sevdiklerimiz üzerinde Satanik şifa uyguladığımız zaman, bu kendimiz üzerinde çalışmaktan oldukça farklıdır. Bu durumda dünyadan iyileştirici enerjiler çekip bunu kendimizin içinden geçerek sevdiğimizin içine akmasına izin vermek en iyisidir.

Bunu yapmak için açık, aktif ve güçlü çakralara sahip olmak çok önemlidir; özellikle de elleriniz ve ayaklarınızda. Daha fazla bilgi için aşağıdaki sayfaya bakınız:

El & Ayak Çakraları

Ruhunuz yeterince güçlü olmalıdır. Bu tekrar tekrar ve istikrarlı bir şekilde yapılan güç meditasyonlarından gelir. Hastalığın veya sorunun ciddiyetine göre, genellikle birden fazla iyileştirme seansı gerekli olacaktır. Bu aynı zamanda kendi güçlerinizin kuvvetine göre de değişir.

Şimdi, burada kendi tecrübemden konuşuyorum. Vücudunuzda henüz semptomlarını bile hissetmediğiniz bir hastalık/virüs/mikrop bile varsa, başkalarını iyileştirmenin, hatta başkalarının üzerine bir koruma aurası kurmanın bile yaratacağı enerji sarfiyatı bu hastalığın ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Daha da kritiği, azıcık bile hastaysanız asla başkaları üzerinde iyileştirme veya başka çeşit enerji çalışmamaları yapmamaktır. Sevdiğimiz birinin ruhunun bize bağlanıp niyet ettiğimizden daha çok enerji çekeceğini keşfettim, özellikle de ciddi durumlarda. Ortalama, sıradan, bir ilişkimiz olmayan insanlarda bile bu durumun olabileceğini keşfettim. Yaşlı bir adam ölüm döşeğindeydi ve ölümünden 2 gün önce, oğlu aşırı derecede zayıf ve yorgun hissediyordu. Yaşlı adamın ruhu, oğlunun enerjilerini alıyordu.

Sevdiklerinizi etkili bir şekilde iyileştirmek için, önce kendiniz sağlıklı olmalısınız. Buna yukarıda da bahsettiğim gibi enerjiyi dış bir kaynaktan alıp kendi içinizden geçirerek hastaya aktarmak da dahildir, bunun için de sağlıklı olmak gerekir. Hafif de olsa herhangi bir hastalığınızın olduğu bir durumda, başkalarına iyileştirici enerji vermek rahatsızlığınızı kötüleştirebilir. Lütfen bunun farkında olun.

Evcil hayvanlarımdan birini, vücudunda sorun olan kısmının üzerine ellerimi koyarak iyileştirdim. El ve ayak çakralarımı açarak dışarıdan ayaklarımdan içeri doğru enerji çekmeye başladım [bu sırada evimdeydim] ve iyileştirici enerjiyi avuç çakralarımdan yönlendirdim, bütün bunları yaparken de hayvanımın üzerinde pasparlak beyaz-altın, iyileştirici bir ışık imgeleyip hayvanımın iyileştiğini olumladım. Bunları bir Hatha Yoga ve güç meditasyonu seansının ardından yaptığım için güçlerim tepe noktalarındaydı. Bu durumda sadece tek bir seans iyileştirme uygulamam yetti, ondan sonra hayvanım iyileşti.

Aşağıda sevdiklerinizi iyileştirmek için bazı yönergeler mevcuttur:

 1. Yeterince güçlü olduğunuza emin olun ve ideal olanı kendi enerjilerinizi kullanmamaktır. Dünyadan [bunu evinizin zemininden de yapabilirsiniz], güneşten veya başka herhangi bir doğal kaynak en iyisidir. Her zaman enerjiyi kendi içinizden geçirin.
 2. Auranızı ve çakralarınızı şifa seansından sonra tamamen ve derinlemesine temizlediğinize emin olun.
 3. Ciddi kazalar ve benzeri durumlarda ne kadar kişi iyileştirme çalışmasına katılırsa, iyileşme şansı o kadar iyidir. Dostlar, akrabalar ve benzerleri; herhangi bir ölçüde açık fikirliliğe sahiplerse acil bir durumda enerji çekip hastalıklı/tehlike altındaki kişiye uygulama konusunda organize edilebilir. Bu konuda eğitimi olmayan ve hiçbir şey bilmeyen insanlar bile hiçbir şey yapmamaktansa belli bir fayda sağlayabilir. Ne kadar insan, o kadar enerji.
 4. Herhangi ve her tür büyü uygulamasında olduğu gibi burada da, kişi çalışmasına güvenmeli ve tamamen iyileşeceğine inanmalıdır.
 5. Olumlamalar her zaman gereklidir, zira enerji ne yapılmasını söylerse onu yapar. Olumlamalar her zaman için şimdiki zamanda ve pozitif bir ifade biçiminde olmalıdır.
 6. İyileştirme seansları başladıktan sonra, rahatsızlığın şiddetine göre iyileştirdiğimiz kişi tamamen ve bütünüyle iyileşene kadar şifa çalışmaları tekrar edilmelidir.
 7. İyileştirici enerjiyi uygulamadan önce hastalıklı bölgeyi veya vücudun tamamını pasparlak beyaz ışıkla temizlemek de yardımcı olur.
 8. Kişinin kendisini iyileştirmesine gelince, ciddi durumlar her gün birçok iyileştirme seansı gerektirebilir. Bu aynı zamanda kişisel güç seviyenize de dayanır. Ne kadar güçlüyseniz, iyileştirme enerjileriniz o kadar etkili ve kuvvetli olacaktır.
 9. Rahatsızlık ne kadar uzun süreli [yani kronik] ise, bunu iyileştirmek o kadar zor olacaktır ve akut [ani] bir enfeksiyondan çok daha uzun zaman alacaktır. Doğumsal [kişinin doğuştan sahip olduğu rahatsızlıklar] en zor olanlarıdır. Ancak unutmayın, hiçbir şey imkansız değildir! İnsan zihni yepyeni bir uzuv büyütme yeteneğine bile sahiptir. Burada anahtar istikrarlı meditasyonla inşa edilen olağanüstü güç seviyeleri, sabır, sebat ve her şeyden de önemlisi İSTİKRARDIR!
 10. Başkaları üzerinde çalıştıktan sonra, birkaç tekrar Güneş/Ay Dönüşümlü Burun Nefesi ruhun dengesini tekrar sağlamak için şiddetle tavsiye edilir. Bu sadece nefes aldıktan sonra tutma egzersizi şeklinde yapılmalıdır, verdikten sonra tutma kısmı yapılmamalıdır. Dönüşümlü Burun Nefesi’ni uygularken, her bir nefes almayla birlikte aynı zamanda enerji “solumak” da önemlidir.

Aynı zamanda şunun farkında olun. Bazı durumlarda “üst aklınız” ve ruhunuz sizi tıbbi yardım almaya yönlendirebilir. Sıklıkla bu, kişinin henüz o rahatsızlığı iyileştirecek kadar güçlü olmadığı durumlarda olur. Başka durumlarda da belirli besin takviyelerine, vitaminlere ve rahatsızlığı iyileştirmeye yardımcı olacak başka maddelere yönlendirilme gibi şeyler olabilir. Ciddi bir rahatsızlığı kısa sürede iyileştirmek her zaman mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda üst aklınızı dinleyin. Aynı zamanda, ne yazık ki bazen sevdiğimiz birinin durumunun fazla umutsuz olma noktasına gelmiş olduğu, bir coven’ın toplu hareket ettiği zaman ortaya çıktığı gibi enerjinin fevkalade derecede güçlü olmadığı sürece pek bir şeyin yapılamayacağı zamanlar da vardır. İyileştirici enerjilerle ne kadar çalışıp kendinizi güçlendirmek için çalışırsanız, o kadar güçlü ve etkili olacaksınız.

SATANİK ŞİFA ANASAYFASINA DÖN

“Satanik Şifa: Sevdiklerimizi İyileştirme” hakkında 6 yorum var

 1. Bu yazı da başkalarını iyileştirmek için yapmamız gerekenler anlatılıyor, peki Kendimiz de olan bir rahatsızlığı iyileştirmek için nasıl bir yol izlemeliyiz ?

  1. Esenlikler,

   Onun için de buradan bilgi alabilirsiniz. Satanik Şifa Konusunda yakında biraz daha bilgi gelecek. Şeytan ve Tanrılar bize gerek kendimizi, gerekse de sevdiklerimizi koruyup sağlıklı tutmanın yolunu bahşederler.

   İyi günler.

 2. Esenlikler,

  Tam Çakra Meditasyonuna El & Ayak Çakralarını açmayı ekler misiniz? Daha sağlıklı olur bana göre.

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Zaten Joy of Satan sitesindeki TÇM talimatlarında sadece 7 ana çakra var, bizim bu kadarını eklemiş olmamıza bile gerek yoktu yani. Bilgisi olan kişi neyi ekleyip neyi yapacağını zaten bilir, ama o yazımızı daha da şişirmeye gerek yok bence.

   İyi günler.

 3. Bedenimiz zayıfken başkalarına şifa yaparsak bizim için olumsuz olacağı söylenmiş. Ben ve sevdiğim bir kişi aynı anda korona virüse yakalansak sevdiğim kişiye şifa uygulamam sorun olur mu? Birde şuan için herhangi bir hastalıkları olmamasına rağmen sevdiklerime şifa uyguluyorum. Böyle mi daha doğru yoksa sadece hastalanınca mı şifa uygulamalıyım?

  1. Esenlikler,

   Sağlığında herhangi bir sorun olmayan birine iyileşme çalışması yapmak biraz vakit kaybı olur; korumak veya auralarını temizlemek gibi şeyler yapılsa daha verimli olur.

   Ve siz hasta olursanız hasta olduğunuz sürece başkaları üzerinde çalışmamanızı öneririm.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir