Satanik Şifa: Güneş Çakrasını Kullanarak Satanik Şifa Uygulamak

Kaynak: Joy of Satan, Güneş Çakrasını Kullanarak Satanik Şifa Uygulamak. Bu yazıdaki “ben” dili kullanılan ifadeler, Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

Şifanın çakrası Güneş/Solar [Üçüncü] Çakrasıdır.

Bu çakrayı kullanarak [ki bu çok etkilidir] şifa uygulamak için şunları yapın:

 1. Sırtüstü yatın.
 2. Bu teknik için el ve parmak çakralarınız tamamen açılmış olmalıdır. Parmak uçlarınızı hafifçe Güneş Çakranızın üzerine koyun. Çok yavaşça nefes alın ve yoğun, pasparlak, beyaz-altın ışıkların burun deliklerinizden girdiğini, aşağı doğru gidip Güneş Çakranıza girdiğini ve ondan sonra parmak uçlarınızdan geçip bileklerinize kadar dolduğunu imgeleyin.
 3. Nefesinizi tutun ve parmak uçlarınızı rahatsızlığı olan bölgeye götürün, ve çok yavaşça bileklerinize, ellerinize ve parmak uçlarınıza dolmuş enerjiyi bu bölgeye soluyun [aynı anda nefes verin]. Örneğin boğaz ağrısını tedavi edecekseniz parmak uçlarınızı boğazınıza götürün [aynı anda pasparlak ışıkları imgelemeye devam edin] ve çok yavaşça enerjiyi boğazınıza soluyun; bu enerjinin bileklerinizden, ellerinizden ve parmak uçlarınızdan çıkıp boğazınıza girip güneş gibi paslarlak olduğunu imgeleyin ve hissedin.
 4. Enerjiyi soluduktan sonra, birkaç saniye nefesinizi tutun ve bu süre içinde parmaklarınızı tekrar Güneş Çakranızın üzerine koyun. Sonra yukarıdaki talimatları tekrarlayın.

Bu adımları 10-20 kez tekrar etmek en iyisidir. Eğer ciddi iyileşme gerektiren bir durum varsa, ara verin ve ondan sonra bir 10-20 tekrar daha yapın.

Yukarıdaki tekniği yüksek başarıyla uyguladım. Soğuk algınlıklarını, gribi, virüsleri vs. ilk evrelerinde tedavi etmek çok önemlidir. Böyle yapmak, sorunu çözmek için daha az enerjiye ihtiyaç duyulmasını sağlar.

Kişi kendi enerjilerini kullanmanın olanaksız olacağı kadar hastaya, bu egzersiz Güneş’ten enerji kullanarak da yapılabilir, ki bu çok güçlüdür. Sadece Güneş’ten içinize, burun deliklerinizden enerji soluyup yukarıdaki talimatları takip edin.

Şimdi ve çok yakın gelecekte, ölümcül virüs çeşitleri ve vebalarla karşı karşıya geleceğimiz oldukça bariz. Bu hastalıkların birçoğu antibiyotiklere ve başka ilaçlara karşı dirençli olacak. Birçok yerde, hayat kurtaran ilaçlar satın alınamayacak kadar pahalanıyor ve edinilmeleri çok zorlaşıyor, iyi tıbbi desteğe ulaşmak gittikçe zor bir hale geliyor. Bazı ilaçlar placebo’larla][hiçbir etkisi olmayan, “boş” haplar] bile karıştırılabiliyorlar. Tüm adanmış Satanist’ler Güç Meditasyonlarını uygulamalı ve Satanik Şifa Tekniklerini öğrenmelidir.

Yukarıdaki ve sitede yazılmış olan diğer tekniklerle çok başarı elde ettim. İyileştirme yetisi Şeytan’dan fevkalade bir armağan. Düzenli olarak güç meditasyonu yapan her adanmış Satanist bunu başarabilir. Dünyada işler çok kötüye gidiyor ve daha da kötüleşecek. Ustalaşanlar ve Satanik bilgileri uygulayanlar bu zor zamanlardan tek parça halinde geçebilecek.

SATANİK ŞİFA ANASAYFASINA DÖN

“Satanik Şifa: Güneş Çakrasını Kullanarak Satanik Şifa Uygulamak” hakkında 5 yorum var

 1. Biraz zor durumda kaldığımı hissettim ve “eğer bu durumdan kurtulursam hani demon çağırmada sunmamız gerkeen bir şey vardır ya ben de satanizme yardımcı olacak 2 şey buldum ve saygılıca ricamı belirttim şimdi bu durumdan kurtulduysam veya kurtulmadıysam bu tabiri caizse benim uydurduğum veya kuruntu yaptığım bir şey mi? Yani böyle bir şey yaptım ama “geçerli midir?” Biraz kendimle gelin güvey oldumvgibi oldu.

  1. Esenlikler,

   Yani durumunuz geçtiyse ve Tanrıların yardımını aldığınızı düşünüyorsanız siz de verdiğiniz sözü yerine getirin. Tanrılar için dürüstlük, sadakat ve onur çok önemlidir. Hele de Tanrılar size yardım eli uzattıysa Onları hayal kırıklığına uğratmak istemezsiniz.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir